هزینه رشته داروسازی بدون کنکور 99 - 98
هزینه رشته داروسازی بدون کنکور

 

 

توجه توجه : به اطلاع تمامی داوطلبان عزیز می رسانیم سازمان سنجش آموزش کشور در سال 1399 هیچگونه اطلاعیه ای در مورد جذب دانشجو در رشته داروسازی اعلام نکرده و جذب دانشجوی پیراپزشکی به هیچ عنوان به صورت بدون کنکور انجام نمی گیرد و اطلاعیه ارائه شده در زیر در خصوص دفترچه سال 94 ، 96 و 97 بوده است که به سال 99 مربوط نمی شود.

 

 

جهت اطلاع دقیق از میزان هزینه رشته داروسازی بدون کنکور سال های گذشته و شهریه با کنکور شرایط و ضوابط ثبت نام دیگر رشته های بدون کنکور – پرستاری بدون کنکورداروسازی بدون کنکور با مرکز تماس بگیرید

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

شهریه داروسازی بدون کنکور چقدر است؟

برای قبولی در رشته داروسازی بدون کنکور در سال های گذشته می توانستید اقدام نمایید. برای قبولی در رشته داروسازی بدون کنکور داوطلبان گزینه های مختلفی پیش رو داشتند که در هر یک از گزینه ها لازم است هزینه رشته داروسازی بدون کنکور را بپردازند. میزان شهریه داروسازی بدون کنکور در هر یک از دانشگاه ها متفاوت می باشد و همین مسئله ما را بر آن داشت تا به ارائه اطلاعات در این زمینه بپردازیم.

بسته بله انتخاب دانشگاه مورد نظر شما، هزینه رشته داروسازی بدون کنکور می تواند متفاوت باشد. بنابراین این هزینه تا حدود زیادی به میزان زیادی به این موضع بستگی خواهد داشت. شهریه داروسازی بدون کنکور برای برخی از دانشگاه ها به صوت شهریه ثابت و متغیر در نظر گرفته می شود که داوطلبان به هنگام انتخاب رشته می توانند از میزان ین شهریه به صورت دقیق اطلاع یابند.

 

آیا میزان شهریه در نظر گرفته شده برای دانشگاه های مختلف رشته داروسازی تغییر خواهد یافت؟

میزان افزایش هزینه رشته داروسازی بدون کنکور دانشگاه های پردیس خودگردان نسبت به سایر دانشگاه های چقدر است؟

آیا غیر از هزینه های در نظر گرفته شده برای دانشگاه پردیس لازم است هزینه دیگری را نیز پرداخت نماییم؟

با توجه به هزینه بسیار بالای رشته داورسازی دانشگاه پردیس خودگردان آیا این دانشگاه از اعتبار لازم برخوردار می باشد؟

 

 

 

 

هزینه رشته داروسازی بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان در سال های گذشته

همانطور که از نام این دانشگاه پیداست، دانشگاه پردیس به دلیل بین المللی بودن و همچنین امکانات بسیار بالایی که دارد، مورد استقبال و  علاقه بسیاری از داوطلبان قرار گرفته است به همین دلیل شهریه دانشگاه پردیس خودگردان 98 بسیار بالاتر از سایر دانشگاه های می باشد. در واقع شاید به قول معروف ” هر چقدر پول بدی آش میگیری باشد”. اگر به دنبال امکانات و همچنین سطح بالای دانشگاه می باشید، باید هزینه بیشتری را نیز پرداخت نمایید.

تنها دانشگاهی که اقدام به پذیرش بدون کنکور رشته داروسازی پردیس بین الملل می نماید، دانشگاه علوم پزشکی تهران در سال های گذشته بوده است. با توجه به رتبه علمی این دانشگاه هزینه رشته داروسازی بدون کنکور نسبت به سایر دانشگاه ها بالاتر می باشد. بنابراین قبل از انتخاب رشته بهتر است نگاهی به میزان شهریه داروسازی بدون کنکور که به صورت شهریه ثابت و متغیر برای هر دانشگاه می باشد توجه نمایید.

در سال های گذشته آنچه در رابطه با میزان هزینه رشته داروسازی بدون کنکور تعیین می گردید، هزینه ای بین 9 تا 10 میلیون برای هر ترم تحصیلی بدو است که البته این میزان به نسبت هر ترم و همچنین هر سال تحصیل متفاوت خواهد بود. بنابراین می توانید برای اطلاع دقیق از میزان این شهریه با مشاوران ما در ارتباط باشید تا از میزان درصد افزایش هر ساله شما را مطلع گردانند.

 

 

 

 

 

هزینه رشته داروسازی بدون کنکور برای دانشگاه های پردیس بین الملل بیشتر از سایر دانشگاه ها می باشد. همچنین پس از آن دانشگاه آزاد و دانشگاه نوبت دوم شبانه از بالاترین هزینه ها برخوردار می باشند.

 

 

 

 

 

برای اطلاع دقیقی از رتبه قبولی در رشته داروسازی پردیس کلیک کنید.

 

 

اعتبار مدرک داروسازی دانشگاه های پردیس بین الملل

 

اعتبار مدرک دانشگاه های پردیس بین الملل
اعتبار مدرک دانشگاه های پردیس بین الملل

 

یکی از سوالات و شبهاتی که برای متقاضیان ورود به رشته داروسازی دانشگاه پردیس بین الملل وجود دارد، موضوع اعتبار مدرک این دانشگاه می باشد. در این مورد باید بگوییم که جای هیچ گونه نگرانی در این زمینه وجود نخواهد داشت. زیرا شما پس از فارغ التحصیلی در این دانشگاه ، می توانید مدرک دانشگاه تهران را دریافت نمایید. بنابراین قبولی شما می تواند کاملا تضمین شده باشد.

نکته دومی که توجه بدان بسیار حائز اهمیت است این است آیا تا به حال تصور گرده اید که چرا هزینه رشته داروسازی بدون کنکور  نسبت به تمامی دانشگاه های دیگر بالاتر می باشد؟ قطعا امکانات این دانشگاهی یکی از مهم ترین موارد و تاثیر گذار ترین مسائل در این زمینه خواهد بود. همچنین به دلیل اینکه اعتبار مدرک پردیس خودگردان کاملا به تائید وزارت علوم و تحقیقات رسیده است، لذا در این زمینه هر گونه نگرانی کاملا بی مورد خواهد بود.

یکی از محاسن بزرگ تحصیل در دانشگاه های موجود در لیست دانشگاه های پردیس خودگردان این است که شما با ادامه تحصیل در این دانشگاه ها می توانید از برجسته ترین اساتید بهره مند گردید و همچنین در تمامی بیمارستان ها، آزمایشگاه ها و… به تحقیق و بررسی در رابطه با تحقیقات خود دست یابید. بنابراین برای قبولی در این آزمون ها شما هیچ گونه نگرانی در این رابطه نخواهید داشت.

 

تذکر : امکان ورود بدون کنکور در سال های اخیر برای رشته داروسازی بدون کنکور وجود نخواهد داشت و برای ورود به این رشته باید از سد کنکور عبور نمایید.

 

برای اطلاع دقیق از آزمون لیسانس به داروسازی کلیک کنید.

 

 

هزینه رشته داروسازی بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

همانطور که می دانید دانشگاه آزاد از جمله دیگر دانشگاه هایی است که در سال های گذشته اقدام به پذیرش بدون کنکور در رشته های پزشکی و پیرایپزشکی نموده است. دانشگاه آزاد برای پذیرش در این رشته ظرفیتی را در نظر دارد که در صورت تکمیل نشدن این تعداد از طریق تکمیل ظرفیت برخی از داوطلبان را پذیرش خواهد نمود.

همانطور که می دانید میزان هزینه رشته داروسازی بدون کنکور برای دانشگاه آزاد در هر ترم تحصیلی افزایشی حدودا 10 تا 15 درصدی خواهد داشت. به همین دلیل آنچه میزان محاسبه شما می باشد، قطعا باید بر مبنای همین تعداد ترم ها و تعداد افزایش ها و شهریه ثابت و متغیر این دانشگاه صورت پذیرد . در غیر این صورت در آینده و پس از پذیرش دچار مشکل خواهید شد.

میزان شهریه داروسازی بدون کنکور دانشگاه آزاد در سال های گذشته حدودا 6 میلیون تومان برای هر ترم به عنوان شهریه ثابت در نظر گرفته شده است. همچنین شهریه متغیر این دانشگاه نیز در حدود 2 میلیون تومان به ازای هر 18 واحد آموزشی خواهد بود. علاوه بر این موراد لازم است که هزینه خدمات آموزشی، هزینه بیمه را در مجموع هزینه رشته داروسازی بدون کنکور وارد نمایید.

 

 

برای دریافت پاسخ سوال آیا دانشگاه علمی کاربردی رشته داروسازی دارد؟ کلیک کنید.

 

 

آینده شغلی رشته داروسازی بدون کنکور

قبل از اینکه به اینده شغلی رشته داروسازی بگردازیم، بهتر است ابدا تعرین روشنی از این رشته داشته باشیم. برخی از داوطلبان ینگونه تصور می نمایند که یک فارغ التحصیل داروساز همان فردی است که در داروخانه ها مشغول به کار و همچنین ارائه داروهای مختلف موجود در نسخه ها می نماید. اما در واقع یک داروساز فردی است مه خدمت دارویی را ارائه می نماید و همیشه نیز بدین صورت نیست که شما حتما تنها در داروخانه ها مشغول به کار شوید.

خوشبختانه بازار کار رشته های پزشکی و پیراپزشکی کاملا مناسب می باشد. حدودا 90 درصد افرادی که در این رشته فارغ التحصیل می شوند ، می توانند جذب بازار کار شوند و این موضوع موجب می شود تا داوطلبان و علاقه مندان پرداخت هزینه رشته داروسازی بدون کنکور را با رغبت بیشتری پرداخت نمایند. زیرا تصور آینده ایده آل و خوب می تواند موجب شود که شما تلاش بیشتری برای به دست آوردن آن داشته باشید.

فارغ التحصیلان رشته داروسازی در مکان های مختلفی می توانند استخدام شوند. از جمله این مکان ها می تواند داروسازی های مراکز بهداشتی کارخانه هایی که لوازم آرایشی و بهداشتی تولید می نمایند. و یا اینکه می توانید به کارهای تحقیقاتی بپردازید تا خدمات بیشتری را از این طریق به افراد و بیماران ارائه نمایید. بهرحال سواد شما تا حدود زیادی تعیین کننده این موضوع خواهد بود.

 

 

جهت ثبت نام دندانپزشکی بدون کنکور تهران کلیک کنید

 

 

شهریه ثابت داروسازی بدون کنکور سال های گذشته

 

شهریه داروسازی بدون کنکور
شهریه داروسازی بدون کنکور

 

بسته به نوع دانشگاه شما می توان گفت که میزان شهریه داروسازی بدون کنکور متفاوت خواهد بود. به عنوان مثال دانشگاه پردیس خودگردان همانطور که اشاره گردید میزان شهریه پایه بالاتری را در ابتدا خواهد داشت و پس از آن نیز این میزان با افزایش درصد بیشتری نسبت به دانشگاه های آزاد برخوردار خواهد بود. این موضوع با توجه به مصوبات تعیین شده از طرف وزارت علوم وتحقیقات می باشد.

موضوع دوم در رابطه با شهریه داروسازی بدون کنکور موادی است که خد دانشگاه ها ه هنگام ثبت نام داوطلبان ذکر می نمایند. به عنوان مثال هنگامی که دانشگاه پردیس بین الملل در رابطه با هزینه رشته داروسازی بدون کنکور سخن می گیودف به این موضوع اشاره ی نماید که هزینه های جاری تنها مربوط به هزینه هایی است که داوطلبان لازماست به دانشگاه پرداخت نمایند و سایر خدمات دیگر شامل این هزینه نمیباشد.

هر گونه سوال در رابطه با هزینه رشته داروسازی بدون کنکور و همچنین تفاوت شهریه داروسازی بدون کنکور برای دانشگاه های مختلف را می توانید با استفاده از کم مشاورین و متخصصین ایران تحصیل به دست آورید. مشاورین ما همه روزه، حتی ایام تعطیلف ماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باند. کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید تا مشاورین ما خدمات لازم را به شما عزیزان ارائه می کنند.

 

سوالات پرتکرار در مورد هزینه داروسازی بدون کنکور

آیا در هزینه رشته داروسازی بدون کنکور امکانات رفاهی همچون خوابگاه ها و سرویس و… را نیز شامل می شود؟

خیر. متاسفانه دانشگاه پردیس بین الملل به نسبت سایر دانشگاه های دیگر به طور عمده ای تمامی هزینه ها را از خود دانشجویان اخذ می نمایند همانطور که در این مقاله نیز اشاره گردید، هزینه های این دانشگاه مربوط به دانشجویان می باشد و دانشگاه پردیس هیچ گونه تعهدی در قبال این هزینه ها نخواهد داشت. بنابراین چنانچه در شهرستان های ساکن هستید، حتما در هنگام انتخاب به موضوع هزینه شهریه خوابگاه نیز توجه ویژه ای داشته باشید.

تعداد ظرفیت پذیرش بدون کنکور رشته داروسازی در سال های گذشته چند نفر بوده است؟

برای پذیرش در هر رشته و هر دانشگاهی ابتدا این دانشگاه ها هستند که تصمیم گیری می نماید و این مسئله تا زمان انتشار دفترچه راهنمای آزمون برای هیچ کس به طور دقیق مشخص نخواهد شد. یکی از عواملی که می تواند در این زمینه تاثیر گذاری باشد، این است که تعداد شرکت کنندگان کنکور چه تعداد می باشد. همچنین بر اساس شرایط هر دانشگاه می توانند برای پذیرش داوطلبان تصمیم گیری نمایند. علاوه بر آن  تفکیک جنسیتی داوطلبان نیز تاثیر گذار خواهد بود. اما به طور معمول دانشگاه هایی که نسبت به اخذ شهریه اقدام می نمایند،اما به طور معمول هر ساله دانشگاه ها تلاش می نمایند تا ظرفیت پذیرش را افزایش دهند.

آیا بین مدرک بدون کنکور داروسازی و با کنکور آن تفاوتی وجود دارد؟

بین دانشگاه آزاد و دانشگاه پردیس خودگردان کدام یک از اعتبار بیشتری برخوردار می باشند؟

آیا در صورت عدم توان مالی ، هزینه رشته داروسازی بدون کنکور را می توان به صورت قسطی پرداخت نمود؟

آیا تمام شهریه داروسازی بدون کنکور را باید به هنگام ثبت نام پرداخت نماییم یا اینکه بخشی از آن را می توانیم در پرداخت های بعدی داشته باشیم؟

 

 

برای کسب اطلاعات در رابظه با جدول و میزان شهریه داروسازی بدون کنکور و همچنین دریافت پاسخ سوالات مطرح شده با مشاوران ایران تحصیل به شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید

 

 

مطالب مرتبط

رشته دندانپزشکی بدون کنکور شیراز

ثبت نام رشته دندانپزشکی بدون کنکور

شهریه پزشکی بدون کنکور

شهریه داروسازی بدون کنکور

4 نظر برای «هزینه رشته داروسازی بدون کنکور 99-1400»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *