تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
هزینه دوره کمک پرستاری

هزینه دوره کمک پرستاری 1400

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۱
هزینه دوره کمک پرستاری
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

هزینه دوره کمک پرستاری 1400 مشخص شد. متقاضیانی که قصد شرکت در دوره های کمک پرستاری و کسب گواهینامه پایانی را دارند، بایستی علاوه بر هزینه پیش ثبت نام، شهریه دوره های کمک پرستاری را نیز بپردازند. بدین منظور لازم است که از طریق ورود به سایت کمک پرستاری، برای واریز وجه مورد نظر اقدام کنند. در ادامه خواهیم داد که هزینه شرکت در این دوره ها به چه نحو است و چگونه باید ان را پرداخت کرد.

چنانچه در این زمینه با ابهام یا مشکلی مواجه شدید و یا نیازمند راهنمایی بیشتر بودید، می توانید با کارشناسان ایران تحصیل تماس گرفته و پاسخ سوالات خود را در اسرع وقت دریافت نمایید.

 

 

برای اطلاع از میزان هزینه ثبت نام و شهریه دوره کمک پرستاری از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

هزینه دوره کمک پرستاری به چند بخش تقسیم می شود؟

 

هزینه دوره کمک پرستاری به چند بخش تقسیم می شود؟

 

دوره های کمک آموزشی که به منظور خدمات رسانی به افراد بیمار یا نیازمند به کمک اجرایی می شود، قوانین خاصی را جهت پذیرش و آموزش به فراگیران ( افراد شرکت کننده در دوره) در نظر گرفته است. از جمله این ملزومات می توان به پرداخت هزینه اشاره کرد.

به طور کلی هزینه دوره کمک پرستاری را می توان به دو بخش تقسیم بندی کرد. یک بخش آن شامل مبلغ مشخصی می شود که بایستی برای پیش ثبت نام واریز شود. هزینه دیگر، به شهریه دوره های کمک پرستاری مربوط می شود. به این مفهوم که افراد شرکت کننده می بایست برای دریافت گواهینامه ابتدا شهریه مورد نظر را در طول دوره پرداخت کرده و در ازمون نهایی نمره حد نصاب را کسب نمایند.

گفتنی است که در هر سال متناسب با هزینه ها مربوطه، مبلغ مشخصی برای این منظور در نظر گرفته می شود که ممکن است با سال های پیشین متفاوت باشد. در ادامه خواهیم دید که هزینه دوره کمک پرستاری سال جاری به چه صورت است.

 

 

برای آشنایی با منابع آزمون کمک پرستاری سال جاری وارد لینک قرمز شوید

 

 

هزینه ثبت نام دوره کمک پرستاری

از جمله مراحلی که برای شرکت در دوره کمک پرستاری لازم است، انجام پیش ثبت نام می باشد. در این مرحله، متقاضیان ضمن مراجعه به سایت کمک پرستاری به تکمیل اطلاعات خود می پردازند. در صورتی که اطلاعات وارد شده تایید شود، فرد به واحد مربوطه فراخوانده می شود.

اما برای اینکه اطلاعات پیش ثبت نام به تایید برسد، ابتدا بایستی مبلغی معادل 500000 ریال به شماره حسابی که در سایت ذکر شده است واریز گردد. دلیل اخذ این مبلغ، هزینه هایی است که بابت خدمات اداری، بررسی مدارک و مصاحبه صرف می شود. نحوه واریز هزینه ثبت نام دوره کمک پرستاری به صورت الکترونیکی بوده و نیازی به مراجعه حضوری به شعب بانکی نیست.

بدین منظور، کافی است که متقاضی از یک کارت عابر بانک عضو شبکه شتاب و رمز دوم برخوردار باشد. قابل توجه است که وقتی ثبت نام قطعی صورت گرفت، مبلغ مورد نظر از شهریه کم خواهد شد.

 

 

آیا از شرایط ثبت نام کمک پرستاری آگاهی دارید؟ برای دانستن این موضوع وارد لینک مربوطه شوید

 

 

میزان شهریه دوره های کمک پرستاری چقدر است؟

 

میزان شهریه دوره های کمک پرستاری چقدر است؟

 

همانطور که اشاره شد، شرکت در دوره های کمک پرستازی مستلزم پرداخت شهریه است. مبلغ کلی شهریه دوره های کمک پرستاری در سال جاری بر اساس آیین نامه های موجود، 36500000 می باشد. اما خوشبختانه برای رفاه حال آن دسته از داوطلبانی که توان پرداخت یک مرتبه آن را ندارد، تدبیری اندیشیده شده است تا به صورت اقساطی واریز نمایند.

شرایط پرداخت اقساطی نیز بدین نحو است که بعد از اینکه اطلاعات متقاضی مورد سنجش قرار گرفت و از شرایط لازم برخوردار بود، پیامکی برای وی ارسال می شود تا ثبت نام قطعی را انجام دهد. در این مرحله لازم است که فرد اولین قسط هزینه دوره کمک پرستاری را به مبلغ یک میلیون و دویست هزارتومان واریز کند. پرداخت این وجه نیز می بایست از طریق درگاه الکترونیکی به شماره حساب های مربوطه باشد.

زمان واریز قسط بعدی یا همان قسط دوم که مجددا مبلغ آن یک میلیون و دویست هزارتومان می باشد، نهایتا تا 15 آبان سال جاری خواهد بود.

موعد قسط سوم یا قسط پایانی نیز حدود سه ماه بعد، یعنی در 15 بهمن است. برای پرداخت تمامی این اقساط، فراگیر باید به پرتال خود مراجعه نموده و عملیات واریز را انجام نماید

 

اگر علاقه مند به آشنایی با نمونه های کارنامه قبولی پرستاری هستید، وارد لینک شوید

 

 

ارائه ضمانت برای دوره کمک پرستاری

در برخی از دوره های آموزشی که شهریه پرداز هستند، گاهی مدارکی جهت ضمانت گرفته می شود. این مدارک بدان جهت است که فرد در پرداخت شهریه منظم و متعهدتر بوده و در صورت بدقولی های احتمالی، مشکلی برای واحد مربوطه پیش نیاید.

داوطلبانی که هزینه اولیه دوره کمک پرستاری یا همان شهریه اول را پس از قطعی شدن نام نویسی واریز کرده اند، می بایست یک فقره چک بانکی یا سفته به مبلغ 2 میلیون و دویست هزارتومان را به منظور قسط های باقیمانده به مرکز استانی خود تحویل دهند.

گذشته از این، برای اطمینان بیشتر، متقاضیانی که قصد کنترل اطلاعات پرداختی خود را دارند، می توانند با ورود به سایت کمک پرستاری برای این امر اقدام نمایند.

 

جهت آگاهی از زمان و نحوه ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور لینک مربوطه را انتخاب کنید

 

 

هزینه دوره کمک پرستاری برای چه مدت زمانی است؟

ممکن است برای شما هم به عنوان داوطلب شرکت در دوره های کمک پرستاری این سوال مطرح شود که هزینه های ذکر شده برای چه مدت زمانی است و این دوره چقدر طول می کشد. در پاسخ بگوییم که به طور کلی، دوره های کمک پرستالی یکساله به دو بخش تئوری و تراتیک، و دوره عملی تقسیم بندی می شوند.

تعداد ساعات کل کلاس های تئوری، 230 و کلاس های تراتیک 70 ساعت می باشد. در این کلاس ها معمولا متقاضیان به گروه های 10 نفره تقسیم بندی می شوند.

اما مدت زمان دوره عملی بسیار بیشتر و حدود 9 ماه می باشد. در این دوره، مجددا گروه ها 10 نفره خواهد بود و 1080 ساعت آموزش را در محیط بیمارستانی شامل می شود. ورود به مرحله عملی به شرطی خواهد بود که دوره تئوری با موفقیت طی شده باشد و اگر فراگیر نتواند در آزمون موفق شود، مجاز خواهد بود که حداکثر یک بار دیگر در آزمون شرکت نماید.

 

 

چنانچه می خواهید از شهریه پرستاری بدون کنکور آگاه شوید، وارد لینک مربوطه شوید

 

 

راهنمای پرداخت هزینه های مربوط به دوره کمک پرستاری

پرداخت الکترونیکی هزینه دوره کمک پرستاری نیازمند طی کردن یک سری مراحل است. برای آشنایی بیشتر در ادامه به شرح این مراحل می پردازیم.

 • وارد کردن آدرس اینترنتی سامانه کمک پرستاری به نشانی  komakparastari.ir در موتور جستجوگر
 • ورود به صفحه اصلی و کلیک بر روی گزینه شروع ثبت نام که در بالای صفحه قرار دارد.
 • در مرحله بعد توضیحاتی در مورد نحوه و فرایند ثبت نام قید شده است که بعد از مطالعه دقیق آن ها باید منوی ” شروع ثبت نام” را انتخاب کنید.
 • در فرمی که برایتان به نمایش در می آید، اطلاعات خواسته شده را وارد کنید. در درج این اطلاعات دقت کاافی را داشته باشید.
 • وارد صفحه پرداخت می شوید. حال می بایست اطلاعات خود را خود وارد و در صورتی که پیام موفقیت آمیز بودن پرداخت را مشاهده کردید، نام نویسی را نهایی نمایید

 

 

جهت آگاهی از لیست شهرهای پرستاری بدون کنکور لینک مربوطه را انتخاب نمایید

 

 

نکات پرداخت شهریه کلاس کمک پرستاری

 • سعی کنید حتما هزینه دوره کمک پرستاری را به موقع پرداخت نمایید تا به دلیل دیرکرد دچار مشکلات احتمالی نشوید.
 • از آنجا که موعد پرداخت قسط اول همزمان با قطعی شدن نام نویسی می باشد، سعی کنید قبل از تشکیل پروندو مراجعه به سایت، مبلغ مورد را در حساب مورد داشته باشید، چرا که نام نویسی موفقیت آمیز نخواهد بود.
 • تنها روش پرداخت شهریه دوره های کمک پرستاری به صورت اینترنتی می باشد، بنابراین، در صورت مشاهده تبلیغ یا اطلاعیه های دیگر مبنی بر پرداخت با فیش بانکی اعتماد نکنید.
 • یکی از مهمترین شرایط پرداخت، داشتن کارت عابر بانکی است که عضو شبکه شتاب و دارای رمز دوم بانکی باشد.
 • اگر کارت عابر بانک به نام شخص داوطلب نباشد هم مشکلی پیش نخواهد آمد. بنابراین، الزامی در اینکه کارت بانکی حتما به نام فراگیر باشد وجود ندارد.

 

 

چنانچه می خواهید از رتبه لازم برای قبولی در رشته های پیراپزشکی آگاه شوید، وارد لینک شوید.

 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله توضیح دادیم که هزینه و شهریه دوره های کمک پرستاری چه مقدار است و چگونه می توان آن را واریز کرد.

اگر هنوز هم مسئله ایی برایتان مبهم مانده و یا در مورد شرایط و زمان ثبت نام، محتوای دوره، شیوه اخذ گواهینامه و … با سوالی مواجه شدید، مشاوران ایران تحصیل در خدمت شما خواهند بود. برای این منظور شماره های درج شده در سایت از ساعت 8 صبح الی 12 شب در همه روزهای هفته آماده پاسخگویی هستند.

 

 

اگر می خواهیداز نحوه واریز هزینه های دوره کمک پرستاری و شیوه اقساط بندی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

نمونه کارنامه قبولی پزشکی ایثارگران

رتبه لازم برای رشته پرستاری آزاد و سراسری

 پردرآمدترین رشته های پیراپزشکی ایران کدام اند؟

هزینه دوره کمک پرستاری

هزینه ثبت نام دوره کمک پرستاری سال جاری چقدر است؟

برای اینکه اطلاعات پیش ثبت نام به تایید برسد، ابتدا بایستی مبلغی معادل 500000 ریال به شماره حسابی که در سایت ذکر شده است واریز گردد.

میزان شهریه دوره های کمک پرستاری چقدر است؟

مبلغ کلی شهریه دوره های کمک پرستاری در سال جاری بر اساس آیین نامه های موجود، 36500000 می باشد.

آیا می توان شهریه دوره کمک پرستاری به صورت اقساطی پرداخت کرد؟

بله. داوطلبان می توانند شهریه این دوره را در سه اقساط در زمان های مشخصی از دوره پرداخت نمود.

نحوه پرداخت هزینه آزمون کمک پرستاری به چه صورت است؟

برای آشنایی با مراحل لازم برای پرداخت شهریه دوره کمک پرستاری می توانید مقاله حاضر را مطالعه فرماید.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور