ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

نتایج آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی 1402 | ایران تحصیل

نتایج آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

برای اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی تماس بگیرید.

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

زمان اعلام نتایج آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی ۱۴۰۲ اعلام شد. آزمون ملی دندانپزشکی تحت نظارت وزارت بهداشت و دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی در دو مرحله نظری و عملی انجام می‌شود. این آزمون با هدف ارزیابی دانش آموختگان دانشگاه‌های معتبر خارج از کشور که مایل به فعالیت در کلینیک‌های دندانپزشکی داخل کشور می‌باشد، برگزار می‌گردد.

 آن دسته از افراد فارغ التحصیل که در رشته دندانپزشکی مدرک خود را در خارج از کشور دریافت کرده‌اند، برای فعالیت در کلینیک‌های دندانپزشکی یا دریافت مجوز فعالیت به عنوان دندانپزشک در داخل کشور این امکان را دارند که در آزمون ملی دندانپزشکی شرکت کنند و پس از کسب نمره حد نصاب، می‌توانند برای مشاهده نتایج خود جهت بررسی عملکرد و دانش تئوری و توانمندی عملی خود اقدام کنند.

سامانه اعلام نتایج آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی 1402

فارغ التحصیلان رشته دندانپزشکی برای اشتغال در کلینیک‌های دندانپزشکی یا کسب مجوز فعالیت در حوزه دندانپزشکی، باید در آزمون ملی دندانپزشکی شرکت کرده و پس از کسب نمره حد نصاب در دو مرحله آزمون کتبی و مصاحبه مجوز فعالیت خود را از وزارت بهداشت دریافت کنند.

با توجه به اینکه سلامت مردم برای وزارت بهداشت دارای اهمیت است، این سازمان آزمونی را برای دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور برای ارزیابی دانش تئوری و مهارت‌های عملی آنها برگزار خواهد کرد.

دانشجویان دندانپزشکی برای بررسی دانش تئوری باید در دو آزمون تئوری علوم پایه و دروس اختصاصی شرکت کنند و پس از کسب نمره قبولی و نشان دادن توانمندی‌های عملی می‌توانند در کلینیک‌های دندانپزشکی فعالیت کنند.

 سامانه اعلام نتایج آزمون ملی دندانپزشکی سایت پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران به آدرس http://gsia.tums.ac.ir/ic_dentistry_school می‌باشد و افراد باید برای بررسی نتایج آزمون کتبی و عملی خود و همچنین اطلاع از برنامه آزمون عملی باید به این سامانه مراجعه کنند.

جهت مشاهده شرایط ثبت نام دوره پودمانی MDPH دندانپزشکی وارد لینک شوید. 

سامانه اعلام نتایج آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی

زمان اعلام نتایج آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی 1402

آزمون ملی دندانپزشکی در دو مرحله نظری و عملی برگزار می‌شود. افرادی که برای ثبت نام آزمون ملی دندان پزشکی 1402 اقدام کرده اند، در مرحله تئوری نمره حد نصاب را کسب کنند، می‌توانند وارد مرحله عملی آزمون ملی دندانپزشکی شوند. از آنجا که آزمون ملی دندانپزشکی در دو مرحله برگزار می‌شود، افراد باید در ارتباط با زمان اعلام نتایج آزمون ملی دندانپزشکی 1402 اطلاعات لازم را کسب کنند.

زمان اعلام نتایج آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی مرحله اول 

نتایج آزمون کتبی یا آزمون تئوری معمولاً در اوایل مهر ماه اعلام می‌شود و افراد می‌توانند برای شرکت در مرحله مصاحبه آماده شوند. افرادی که قصد دارند بدانند در آزمون تئوری یا نظری این آزمو چه عملکردی داشته اند، باید به سامانه پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران به نشانی http://gsia.tums.ac.ir/ic_dentistry_school مراجعه کنند و نمره کسب شده خود را مشاهده کنند. 

برای اطلاع از زماناعلام نتایج آزمون دستیاری پزشکی وارد لینک شوید.

بنر کال تو اکشن

زمان اعلام نتایج آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی مرحله دوم 

آن دسته از افرادی که مایلند بدانند که مرحله مصاحبه چه زمانی است و نتایج مرحله مصاحبه چه تاریخی اعلام می‌شود، باید بدانند که افرادی که در آزمون کتبی قبول شده‌اند، وارد مرحله آزمون عملی مصاحبه خواهند شد. از آنجا که مرحله دوم نوزدهم دوره آزمون ملی دانش‌ آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور مرداد ماه برگزار شد و نتایج مرحله اول در مهر ماه منتشر شد، دانش آموختگان می‌توانند مدتی پس از برگزاری آزمون برای دیدن مشاهده نتایج خود اقدام کنند.

در سال جاری هنوز نتایج مرحله عملی یا مصاحبه زمان آن اعلام نشده است. به محض برگزاری مرحله مصاحبه این آزمون و انتشار زمان اعلام نتایج، این مقاله به روز رسانی خواهد شد.

زمان اعلام نتایج آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی

اعلام نتایج آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی 1402

از آنجا که آزمون ملی دندانپزشکی خارج از کشور دو مرحله‌ای نظری و عملی برگزار می گردد، افراد باید نتایج هر مرحله را به طور جداگانه بررسی کنند. از این رو متقاضیان می توانند از طریق سامانه پردیس دانشگاه علوم پزشکی برای دریافت نتایج خود در زمان مقرر اقدام کنند.

جهت اطلاع از رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس بین الملل وارد لینک شوید. 

نتایج آزمون نظری دندانپزشکی

افرادی که در مرحله آزمون کتبی یا نظری پذیرفته شده‌اند، برای مشاهده نتایج خود می‌توانند براساس جدول زمانبندی که یک ماه پس از آزمون نظری دندانپزشکی می‌باشد، به سامانه پردیس بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی مراجعه کرده و در صورت کسب نمره قبولی، برای شرکت در آزمون مصاحبه یا مرحله عملی آماده شوند.

اعلام نتایج مرحله عملی آزمون ملی دندانپزشکی

آزمون ملی دندانپزشکی یک آزمون دو مرحله‌ای است. افراد باید ابتدا نمره حد نصاب را در آزمون تئوری یا کتبی کسب کنند و در هر مرحله حداقل نمره را اتخاذ نمایند تا به مرحله بعد راه یابند. نمره هر کدام از مراحل از سوی اساتید زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی که تحت نظر دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی فعالیت دارند، تعیین می‌شود.

در صورت داشتن نمره بالای ۱۷ در هر مرحله و با تشخیص کمیته آزمون ملی دبیرخانه شورای دندانپزشکی، فرد از ورود مرحله بعد معاف خواهد شد.

اطلاعیه

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص زمان اعلام نتایج آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور می‌توانید با کارشناسان مجموعه ایران تحصیل در ارتباط باشید تا شما عزیزان را به بهترین شکل راهنمایی کنند.

اعلام نتایج آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی

خلاصه مطالب

نوزدهمین دوره آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور برگزار شد. بسیاری در ارتباط با زمان اعلام نتایج آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی ۱۴۰۲ سؤال دارند. این آزمون در دو مرحله تئوری و عملی برگزار می‌شود و افرادی که در آزمون مرحله نظری یا تئوری نمره حد نصاب را کسب کنند، می‌توانند وارد مرحله آزمون کتبی شوند.

 مرحله اول ۲۶ مرداد ماه ۱۴۰۲ برگزار شد و هم اکنون نتایج مرحله اول در دسترس می‌باشد. زمان اعلام نتایج آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی ۱۴۰۲ در مرحله عملی هنوز مشخص نشده است. چنانچه شما عزیزان در ارتباط با زمان اعلام نتایج آزمون ملی دندانپزشکی و نحوه دسترسی به نتایج سؤال و ابهامی دارید، کافی است با کارشناسان مجموعه ایران تحصیل در ارتباط باشید تا شما متقاضیان عزیز را به بهترین نحو یاری کنند.

 برای دانلود pdf مقاله کلیک کنید.

 

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

برای اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی تماس بگیرید.

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

زمان اعلام نتایج آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی در مرحله تئوری چه تاریخی است؟

زمان اعلام نتایج آزمون ملی دانش‌ آموختگان دندانپزشکی 1402 تاریخ سوم مهرماه می‌باشد.

زمان اعلام نتایج آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی مرحله کتبی چه تاریخی است؟

 زمان اعلام نتایج آزمون ملی دندانپزشکی ۱۴۰۲ در مرحله عملی هنوز اعلام نشده است. با انتشار تاریخ اعلام نتایج مرحله دوم این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

سامانه بررسی نتایج آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی ۱۴۰۲ چیست؟

افراد برای بررسی نتایج باید به آدرس سایت پردیس بین‌المللی دانشگاه علوم پزشکی تهران به نشانیhttp://gsia.tums.ac.ir/ic_dentistry_school مراجعه نمایند.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی وزارت بهداشت

  اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی وزارت بهداشت

  جواب آزمون استخدامی وزارت بهداشت خدمت افراد شرکت کننده در این آزمون اعلام شد. کلیه داوطلبان می توانند در زمان اعلام نتایج اولیه آزمون استخدامی وزارت بهداشت اقدامات لازم را برای مشاهده نتایج این آزمون انجام دهند. لازم به ذکر است...
 • اعلام نتایج آزمون داوری و میانجیگری

  اعلام نتایج آزمون داوری و میانجیگری 1402 + مشاهده | irantahsil

  زمان اعلام نتایج آزمون داوری و میانجیگری 1402 مشخص شد. نتایج این آزمون مدتی پس از برگزاری و اتمام مراحل گزینش داوطلبان اعلام خواهد شد. افراد داوطلب برای اطلاع از جزئیات پذیرش در هر مرحله و پذیرش نهایی باید در...
 • اعلام نتایج دانشگاه بقیه الله

  اعلام نتایج دانشگاه بقیه الله + اسامی پذیرفته شدگان 1402 | ایران تحصیل

  زمان اعلام نتایج دانشگاه بقیه الله مشخص شد. افراد می‌توانند از طریق سایت sanjeshp.ir به اسامی دعوت شدگان دسترسی داشته باشند. همچنین کد انتخاب رشته محل‌های ارائه شده در دفترچه انتخاب رشته به صورت اینترنتی در سایت سنجش پزشکی قرار...
 • زمان-اعلام-نتایج-لاتاری

  زمان اعلام نتایج لاتاری 2025

  زمان اعلام نتایج لاتاری آمریکا شش ماه بعد از اتمام مهلت ثبت نام در لاتاری در تاریخ هفتم ماه می یا همان 16 اردیبهشت ماه در سایت لاتاری گذاشته خواهد شد. افرادی که فرم ثبت نام لاتاری آمریکا 2025 را...
تماس با مشاور