ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

نتایج آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی 1403 | ایران تحصیل

نتایج آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

برای اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی تماس بگیرید.

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

زمان اعلام نتایج آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی ۱۴۰۳ اعلام شد. آزمون ملی دندانپزشکی تحت نظارت وزارت بهداشت و دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی در دو مرحله نظری و عملی انجام می‌شود. این آزمون با هدف ارزیابی دانش آموختگان دانشگاه‌های معتبر خارج از کشور که مایل به فعالیت در کلینیک‌های دندانپزشکی داخل کشور می‌باشد، برگزار می‌گردد.

 آن دسته از افراد فارغ التحصیل که در رشته دندانپزشکی مدرک خود را در خارج از کشور دریافت کرده‌اند، برای فعالیت در کلینیک‌های دندانپزشکی یا دریافت مجوز فعالیت به عنوان دندانپزشک در داخل کشور این امکان را دارند که در آزمون ملی دندانپزشکی شرکت کنند و پس از کسب نمره حد نصاب، می‌توانند برای مشاهده نتایج خود جهت بررسی عملکرد و دانش تئوری و توانمندی عملی خود اقدام کنند.

سامانه اعلام نتایج آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی 1403

فارغ التحصیلان رشته دندانپزشکی برای اشتغال در کلینیک‌های دندانپزشکی یا کسب مجوز فعالیت در حوزه دندانپزشکی، باید در آزمون ملی دندانپزشکی شرکت کرده و پس از کسب نمره حد نصاب در دو مرحله آزمون کتبی و مصاحبه مجوز فعالیت خود را از وزارت بهداشت دریافت کنند.

با توجه به اینکه سلامت مردم برای وزارت بهداشت دارای اهمیت است، این سازمان آزمونی را برای دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور برای ارزیابی دانش تئوری و مهارت‌های عملی آنها برگزار خواهد کرد.

دانشجویان دندانپزشکی برای بررسی دانش تئوری باید در دو آزمون تئوری علوم پایه و دروس اختصاصی شرکت کنند و پس از کسب نمره قبولی و نشان دادن توانمندی‌های عملی می‌توانند در کلینیک‌های دندانپزشکی فعالیت کنند.

 سامانه اعلام نتایج آزمون ملی دندانپزشکی سایت پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران به آدرس http://gsia.tums.ac.ir/ic_dentistry_school می‌باشد و افراد باید برای بررسی نتایج آزمون کتبی و عملی خود و همچنین اطلاع از برنامه آزمون عملی باید به این سامانه مراجعه کنند.

جهت مشاهده شرایط ثبت نام دوره پودمانی MDPH دندانپزشکی وارد لینک شوید. 

سامانه اعلام نتایج آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی

زمان اعلام نتایج آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی 1403

آزمون ملی دندانپزشکی در دو مرحله نظری و عملی برگزار می‌شود. افرادی که برای ثبت نام آزمون ملی دندان پزشکی 1403 اقدام کرده اند، در مرحله تئوری نمره حد نصاب را کسب کنند، می‌توانند وارد مرحله عملی آزمون ملی دندانپزشکی شوند. از آنجا که آزمون ملی دندانپزشکی در دو مرحله برگزار می‌شود، افراد باید در ارتباط با زمان اعلام نتایج آزمون ملی دندانپزشکی 1403 اطلاعات لازم را کسب کنند.

زمان اعلام نتایج آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی مرحله اول 

نتایج آزمون کتبی یا آزمون تئوری معمولاً در اوایل مهر ماه اعلام می‌شود و افراد می‌توانند برای شرکت در مرحله مصاحبه آماده شوند. افرادی که قصد دارند بدانند در آزمون تئوری یا نظری این آزمو چه عملکردی داشته اند، باید به سامانه پردیس بین الملل دانشگاه علوم پزشکی تهران به نشانی http://gsia.tums.ac.ir/ic_dentistry_school مراجعه کنند و نمره کسب شده خود را مشاهده کنند. 

برای اطلاع از زماناعلام نتایج آزمون دستیاری پزشکی وارد لینک شوید.

بنر کال تو اکشن

زمان اعلام نتایج آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی مرحله دوم 

آن دسته از افرادی که مایلند بدانند که مرحله مصاحبه چه زمانی است و نتایج مرحله مصاحبه چه تاریخی اعلام می‌شود، باید بدانند که افرادی که در آزمون کتبی قبول شده‌اند، وارد مرحله آزمون عملی مصاحبه خواهند شد. از آنجا که مرحله دوم نوزدهم دوره آزمون ملی دانش‌ آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور مرداد ماه برگزار شد و نتایج مرحله اول در مهر ماه منتشر شد، دانش آموختگان می‌توانند مدتی پس از برگزاری آزمون برای دیدن مشاهده نتایج خود اقدام کنند.

در سال جاری هنوز نتایج مرحله عملی یا مصاحبه زمان آن اعلام نشده است. به محض برگزاری مرحله مصاحبه این آزمون و انتشار زمان اعلام نتایج، این مقاله به روز رسانی خواهد شد.

زمان اعلام نتایج آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی

اعلام نتایج آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی 1403

از آنجا که آزمون ملی دندانپزشکی خارج از کشور دو مرحله‌ای نظری و عملی برگزار می گردد، افراد باید نتایج هر مرحله را به طور جداگانه بررسی کنند. از این رو متقاضیان می توانند از طریق سامانه پردیس دانشگاه علوم پزشکی برای دریافت نتایج خود در زمان مقرر اقدام کنند.

جهت اطلاع از رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس بین الملل وارد لینک شوید. 

نتایج آزمون نظری دندانپزشکی

افرادی که در مرحله آزمون کتبی یا نظری پذیرفته شده‌اند، برای مشاهده نتایج خود می‌توانند براساس جدول زمانبندی که یک ماه پس از آزمون نظری دندانپزشکی می‌باشد، به سامانه پردیس بین‌الملل دانشگاه علوم پزشکی مراجعه کرده و در صورت کسب نمره قبولی، برای شرکت در آزمون مصاحبه یا مرحله عملی آماده شوند.

اعلام نتایج مرحله عملی آزمون ملی دندانپزشکی

آزمون ملی دندانپزشکی یک آزمون دو مرحله‌ای است. افراد باید ابتدا نمره حد نصاب را در آزمون تئوری یا کتبی کسب کنند و در هر مرحله حداقل نمره را اتخاذ نمایند تا به مرحله بعد راه یابند. نمره هر کدام از مراحل از سوی اساتید زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی که تحت نظر دبیرخانه شورای آموزش دندانپزشکی و تخصصی فعالیت دارند، تعیین می‌شود.

در صورت داشتن نمره بالای ۱۷ در هر مرحله و با تشخیص کمیته آزمون ملی دبیرخانه شورای دندانپزشکی، فرد از ورود مرحله بعد معاف خواهد شد.

اطلاعیه

برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص زمان اعلام نتایج آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور می‌توانید با کارشناسان مجموعه ایران تحصیل در ارتباط باشید تا شما عزیزان را به بهترین شکل راهنمایی کنند.

اعلام نتایج آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی

خلاصه مطالب

نوزدهمین دوره آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور برگزار شد. بسیاری در ارتباط با زمان اعلام نتایج آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی ۱۴۰۳ سؤال دارند. این آزمون در دو مرحله تئوری و عملی برگزار می‌شود و افرادی که در آزمون مرحله نظری یا تئوری نمره حد نصاب را کسب کنند، می‌توانند وارد مرحله آزمون کتبی شوند.

 مرحله اول ۲۶ مرداد ماه ۱۴۰۳ برگزار شد و هم اکنون نتایج مرحله اول در دسترس می‌باشد. زمان اعلام نتایج آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی ۱۴۰۳ در مرحله عملی هنوز مشخص نشده است. چنانچه شما عزیزان در ارتباط با زمان اعلام نتایج آزمون ملی دندانپزشکی و نحوه دسترسی به نتایج سؤال و ابهامی دارید، کافی است با کارشناسان مجموعه ایران تحصیل در ارتباط باشید تا شما متقاضیان عزیز را به بهترین نحو یاری کنند.

 برای دانلود pdf مقاله کلیک کنید.

 

5/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

برای اطلاع از زمان اعلام نتایج آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی تماس بگیرید.

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

زمان اعلام نتایج آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی در مرحله تئوری چه تاریخی است؟

زمان اعلام نتایج آزمون ملی دانش‌ آموختگان دندانپزشکی 1403 تاریخ سوم مهرماه می‌باشد.

زمان اعلام نتایج آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی مرحله کتبی چه تاریخی است؟

 زمان اعلام نتایج آزمون ملی دندانپزشکی ۱۴۰۳ در مرحله عملی هنوز اعلام نشده است. با انتشار تاریخ اعلام نتایج مرحله دوم این مقاله بروزرسانی خواهد شد.

سامانه بررسی نتایج آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی ۱۴۰۳ چیست؟

افراد برای بررسی نتایج باید به آدرس سایت پردیس بین‌المللی دانشگاه علوم پزشکی تهران به نشانیhttp://gsia.tums.ac.ir/ic_dentistry_school مراجعه نمایند.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم

  ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم 1403 + شرایط آزمون و نکات مهم

  ثبت نام نمونه دولتی ششم به هفتم که تا سال گذشته از طریق سامانه azmoon.medu.ir به صورت هماهنگ برگزار می‌گردید، هم اکنون براساس اعلامیه رسمی آموزش و پرورش، آزمون مدارس نمونه دولتی پایه تحصیلی ششم به هفتم از مقطع متوسطه...
 • نتایج طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت

  اعلام نتایج طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت 1403 + مشاهده جواب

  در حال حاضر بسیاری از داوطلبان منتظر اعلام نتایج طرح نیروی انسانی وزارت بهداشت 1403 هستند. جواب طرح وزارت بهداشت کی میاد؟ این سؤال شاید ذهن شما را هم مشغول کرده باشد. بعد از اینکه دانشگاه علوم پزشکی مدارک مشمولان...
 • اعلام نتایج بدون کنکور پیام نور مهر

  اعلام نتایج ثبت نام بدون کنکور پیام نور 1403 + مشاهده sanjesh

  زمان اعلام نتایج بدون کنکور پیام نور 1403 اعلام شد. کلیه افراد می توانند در زمان اعلام نتایج بدون آزمون پیام نور اقدامات لازم را برای مشاهده نتایج دانشگاه پیام نور بدون آزمون انجام دهند. البته در این میان اطلاع...
 • نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش معلولین

  اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش معلولین 1403

  کسانی که در آزمون استخدامی معلولین شرکت کردند باید منتظر نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش معلولین باشند که جواب آن در قالب نتایج اولیه و نهایی منتشر می شود. در آزمون استخدامی از میان داوطلبان شرکت کننده در آزمون...
تماس با مشاور