تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
اعلام نتایج آزمون دستیاری 98

اعلام نتایج آزمون دستیاری 1400

اعلام نتایج آزمون دستیاری 98
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

زمان اعلام نتایج آزمون دستیاری مشخص گردید. آن دسته از داوطلبانی که در آزمون دستیاری دندانپزشکی شرکت نموده‌اند می‌توانند با مراجعه به سامانه مرکز سنجش  و درمان پزشکی ، نسبت به دریافت نتیجه خود اقدام نمایند. اعلام نتایج آزمون‌ها در تمامی دانشگاه‌ها به صورت الکترونیک در زمان مقرر امکان‌پذیر می‌باشد.

آن دسته از داوطلبانی که در به هنگام اعلام نتایج آزمون دستیاری  موفق به کسب حداقل 50 درصد نمره آزمون شده‌اند ، می‌توانند در انتخاب رشته آزمون دستیاری اقدام نمایند. مشاهده نتایج آزمون دستیاری همانند سنوات گذشته به صورت الکترونیکی امکان‌پذیر می‌باشد. لذا آن دسته از داوطلبانی که در مرحله ثبت نام موفق به انجام ثبت نام شده‌اند، می‌توانند با استفاده از اطلاعات دریافت شده نسبت به ثبت نام آزمون دستیاری دندانپزشکی اقدام نمایند.

در ادامه در رابطه با اعلام نتایج آزمون دستیاری  و نحوه دریافت نتایج سخن خواهیم گفت. برای کسب اطلاعات دقیق و بیشتر در این رابطه می‌توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل به راحتی تنها با استفاده از شماره تلفن‌های 9099075307 (تماس از سراسر کشور) و 9099075307 (تماس از استان تهران) از ساعات 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع از اعلام نتایج آزمون دستیاری و زمان اعلام نتایج آزمون دستیاری  ، استفاده از سامانه دریافت نتایج ایران تحصیل از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099075307 سراسر کشور  9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

نحوه اعلام نتایج آزمون دستیاری 

 

 کلیه داوطلبانی که در آزمون دستیاری دندانپزشکی شرکت نموده‌اند و در جلسه آزمون حضور داشته‌اند، می‌توانند چند هفته پس از زمان برگزاری آزمون ، از زمان اعلام نتایج آزمون دستیاری به صورت دقیق اطلاع یابیند. داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که نتایج آزمون در سال‌های مختلف به صورت روزهای متفاوتی می‌باشد .

آن دسته از داوطلبانی که در زمان اعلام نتایج آزمون دستیاری به اطلاعات ثبت نامی خود دسترسی ندارند می‌توانند از راه‌های پیش بینی شده در این مرحله بهره‌مند گردند. در سامانه مذکور ، گزینه‌ای به نام فراموشی کد رهگیری قرار داده شده است که با کلیک بر روی آن بر روی صفحه جدیدی هدایت خواهید شد.

اعلام نتایج آزمون دستیاری

اعلام نتایج آزمون دستیاری

 

صفحه‌ای که به آن هدایت خواهید شد، همانند تصویری که در زیر مشاهده می‌نمایید، دریافت مجدد کد رهگیری و یا دریافت کد رهگیری 16 رقمی با استفاده از شماره ملی برای تمامی داوطلبان امکان‌پذیر می‌باشد. پس از وارد نمودن شماره ملی ، این کد به شماره تلفن و یا ایمیل وارد شده ارسال می‌نمایند. داوطلبان عزیز توجه داشته باشند، امکان دریافت این کد تنها یک‌بار امکان‌پذیر می‌باشد.

نحوه اعلام نتایج آزمون دستیاری 98

نحوه اعلام نتایج آزمون دستیاری

زمان اعلام نتایج آزمون دستیاری 

 

همانطور که ذکر گردید، زمان اعلام نتایج آزمون دستیاری  برای تمامی داوطلبانی که مایل به شرکت در هر یک از رشته های مورد نظر می باشند، حدودا دو یا سه هفته پس از برگزاری آزمون می باشد. بنابراین آن دسته از داوطلبانی که مایل به پذیرش در هر یک از رشته های دستیاری پزشکی می باشند، می توانند چند هفته پس از برگزاری آزمون ، نسبت به دریافت کارنامه خود اقدام نمایند.

آن دسته از داوطلبانی که مجاز به انتخاب رشته شده اند، می توانند در زمان اعلام نتایج نسبت به انتخاب رشته مورد نظر اقدام نمایند. شرایط شرکت همانند شرایط شرکت در آزمون دستیاری دندانپزشکی   در رشته های مورد نظر برای تمامی داوطلبان یکسان می باشد . متقاضیان شرکت کننده در آزمون دقت داشته باشند که در زمان اعلام نتایج آزمون دستیاری، کارنامه اولیه قابل دریافت می باشد. بدین معنا که کارنامه نهایی داوطلبان عزیز در مراحل بعدی اعلام می گردد.

 

مشاهده نتایج آزمون دستیاری 

 

مشاهده نتایج آزمون دستیاری 98

مشاهده نتایج آزمون دستیاری

همانطور که در مطالب منابع آزمون دستیاری دندانپزشکی اشاره شد، مشاهده نتایج آزمون دستیاری   برای تمامی داوطلبان به صورت الکترونیک امکان پذیر می باشد. لذا متقاضیان عزیز می توانند با استفاده از کد پیگیری از شرایط مجاز و یا غیر مجاز شدن و همچنین  اطلاع دقیق حاصل نمایند. کد رهگیری ، همان کد 16 رقمی ثبت نام می باشد که برای داوطلبان قابل دریافت خواهد بود.

پس از دریافت کارنامه اولیه در زمان اعلام نتایج آزمون دستیاری   ، داوطلبان عزیز با جدولی که رشته های مورد نظر را در 5 زیر گروه مختلف در قرار می گیرد، می توانند نسبت به نمره خود در هر یک از زیرگروه ها آگاه شوند. هر یک از زیر گروه های مورد نظر مربوط به رشته خاصی می باشد که داوطلبان می توانند با استفاده از این زیر گروه ها نسبت به شرایط مجاز و یا قبولی در رشته های هر زیرگروه آگاه شوند.

سهمیه های مختلف به صورت جداگانه برای کلیه داوطلبانی که دارای سهمیه رزمندگان می باشند 25 درصد و برای داوطلبانی که دارای سهمیه بومی استان 5 درصد می باشند. بنابراین داوطلبانی که مشمول هیچ یک از سهمیه های مورد نظر نشده اند نیز، نمی توانند از سهمیه های مورد نظر استفاده نمایند.

 

نحوه مشاهده نتایج آزمون دستیاری

 

داوطلبان عزیز ممکن است به هنگام اعلام نتایج آزمون دستیاری  نسبت به دریافت کارنامه خود اقدام نمایند. متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که این نتایج به صورت الکترونیک و در زمان اعلام شده برای کلیه داوطلبان به صورت هماهنگ می باشد. به همین دلیل  آن دسته از داوطلبانی که دارای اطلاعات ثبت نامی خود می باشند، می توانند نسبت به دریافت این نتایج اقدام نمایند.

با توجه به توضیحاتی که در رابطه با نحوه مشاهده نتایج آزمون دستیاری ارائه نمودیم، داوطلبان عزیز هم ممکن است باز هم در رابطه با اعلام نتایج آزمون دستیاری سوالاتی داشته باشند و یا اینکه مایل به مشاوره انتخاب رشته در این زمینه باشند. برای این مورد نیز، کارشناسان ما راه های برقراری ارتباط را هموارد نموده اند که می توانید با استفاده از برقراری ارتباط با آنان نسبت به اطلاعات مورد نظر آگاه شوید. 

 

مزیت سایت ایران تحصیل این است که تنها به ارائه اطلاعات نمی پردازد بلکه با استفاده از تمامی موارد و سامانه مورد نظر، می توانند علاوه بر اطلاع دقیق در رابطه با اعلام نتایج آزمون دستیاری ، نسبت به دریافت نتایج اولیه و نهایی برای داوطلبان در هر یک از گروه های آزمایشی و همچنین مشاوره انتخاب رشته ، اقدام به ارائه خدمات نمایند.

جهت استفاده از سامانه اعلام نتایج آزمون دستیاری می توانید با متخصصین و مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. متخصصین ایران تحصیل علاوه بر ارائه اطلاعات دقیق در رابطه با زمان اعلام نتایج آزمون دستیاری ،  مشاوره تلفنی کنکور سراسری مشاوره انتخاب رشته و قبولی در این آزمون به کلیه داوطلبان خدمات لارم را ارائه نمایند. کافی است با شماره های مندرج در جدول زیر تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع از اعلام نتایج آزمون دستیاری و زمان اعلام نتایج آزمون دستیاری  ، استفاده از سامانه دریافت نام ایران تحصیل از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099075307 سراسر کشور  9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

 

کانال اطلاع رسانی اعلام نتایج آزمون دستیاری 98

کانال اطلاع رسانی اعلام نتایج آزمون دستیاری

مطالب مرتبط : 

ضرایب آزمون دستیاری 

تغییرات منابع آزمون دستیاری شامل چه دروسی می باشد؟

بانک سوالات آزمون دستیاری 

 رشته دستیاری دندانپزشکی چیست؟

آزمون لیسانس به دندانپزشکی

رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد 

 رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس بین الملل

منابع آزمون لیسانس به دندانپزشکی

 

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

برای ثبت نام آزمون دستیاری ، به کدام سایت مراجعه کنیم؟

sanjesh.org سایت مورد نظر است.

چگونه در سایتsanjesh.org نتیجه  را مشاهده کنیم؟

داخل مقاله کامل توضیح داده شده است.

اگر به اطلاعات ثبت نامی خود در سایت دسترسی نداریم چه کار کنیم؟

می‌توانید از راه‌های پیش بینی شده درسایت بهرمند شوید.

 

 

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور