تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس بین الملل

رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس بین الملل

رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس بین الملل
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس بین الملل چه رتبه ای خواهد بود ؟ سوالی است که شاید خیلی از متقاضیان شرکت در کنکور سراسری چندین بار با ما مطرح نموده اند ، با توجه به اینکه در قبولی داوطلبان رشته دندانپزشکی در دانشگاه های پردیس خودگردان یا پردیس بین الملل شاید دست یافتنی تر و آسوده تر باشد بسیاری از داوطلبان برنامه ریزی خود را مبنی بر قبولی در دندانپزشکی پردیس تنظیم نموده اند لذا تصمیم گرفتیم در این مقاله رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس بین الملل و آخرین رتبه های قبولی این دانشگاه ها در رشته دندانپزشکی را به طور کامل بررسی کنیم با ما همراه باشید!

 

رشته دندانپزشکی که یکی از رشته‌هایی است که داوطلبان تجربی بسیار علاقه مند به ادامه تحصیل در آن می‌باشند. رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس بین‌الملل حدود تقریبی خاصی دارد. خوشبختانه با توجه به اینکه طول دوره تحصیلی رشته دندانپزشکی بسیار کم‌تر از رشته پزشکی عمومی می‌باشد. به همین دلیل تمایل به شرکت در دانشگاه‌های پردیس خود گردان افزایش یافته است.

 

ثبت نام پزشکی دانشگاه پردیس خودگردان ، با توجه به شرایط ثبت نام در پردیس خودگردان خاصی که داوطلبان با توجه به آن می‌توانند در رشته‌های مورد نظر شرکت نمایند، داوطلبان مختلف را پذیرش می‌نماید. شرایط تحصیل در دانشگاه پردیس با توجه به کسب رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس بین‌الملل امکان پذیر می‌باشد.

 

چنانچه مایل به پذیرش پردیس‌های بین‌المللی می‌باشید، ابتدا از میزان شهریه مورد نظر در دانسگاه های مختلف آگاه شوید. زیرا هزینه تحصیل در این دانشگاه‌ها بسیار بالاتر از دانشگاه‌های آزاد و سایر دانشگاه‌های دیگر می‌باشد. آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس خط پایان پذیرش در این دانشگاه را مشخص می‌نمایند.

 

رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس بین الملل تهران

 

پذیرش در دانشگاه های بزرگی همچون دانشگاه تهران به راحتی نخواهد بود. لذا هر یک از داوطلبانی که مایل به قبولی در این رشته می‌باشند، باید از رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس بین‌الملل تهران آگاه شوند. عموماً این رتبه‌ها به نسبت سایر دانشگاه های دیگر ، رتبه پایین‌تری را شامل می‌گردد. به همین دلیل تلاش و قبولی در این دانشگاه کار راحتی نخواهد بود.

 

با توجه به اینکه دانشگاه های پردیس بین‌الملل تنها در دانشگاه های بزرگ و مطرح کشور می‌باشند، لذا پذیرش در آن ، مستلزم کسب رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس بین‌الملل مخصوص به همان دانشگاه خواهد بود. بعضاً ممکن است آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس تهران ف رتبه وسط یکی از دانشگاه های شهرستان باشد.

 

برای اطلاع از درصدهای هر درس در رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس بین‌الملل ، بهتر است به کارنامه هر یک از داوطلبان مراجعه نمایید. البته این درصدها به نسبت رشته‌های مختلف ممکن است متفاوت باشد. به همین دلیل به نسبت همان سال این تعداد درصدها می‌تواند متفاوت باشد. بنابراین اگر درصدهای شما به صورت میانگین از آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس کمتر باشد، امکان قبولی برای شما وجود نخواهد داشت.

 

 

جهت اطلاع دقیق از رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس بین الملل ، آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس ، مشاوره آنلاین کارشناسی ارشد ، مشاوره تلفنی کنکور ارشد با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

آخرین رتبه قبولی در رشته دندانپزشکی پردیس

 

آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس بین الملل

آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس بین الملل

 

آخرین رتبه قبولی در رشته دندانپزشکی پردیس مختص به آن دسته از داوطلبانی است که آخرین نفر در رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس بین‌الملل می‌باشند. البته ذکر این نکته ضروری است که آخرین بودن و یا در لیست پذیرفته شدان قرار گرفتن ، بستگی به ظرفیت پذیرش در هر دانشگاه خواهد داشت. به عنوان مثال ممکن است امسال دانشگاه پردیس تهران تنها 15 نفر را پذیرش نماید و همچنین در سال بعد، 10 نفر را بپذیرد.

 

یکی از عوامل مهمی که می‌تواند تأثیر گذار در قرار گیری شما در لیست آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس و یا لیست قبول شدگان مؤثر باشد، تعداد درصدهای شما در هر درس می‌باشد. به همین دلیل ممکن است امسال شما با میانگین 50 درصد بتوانید در این دانشگاه پذیرفته شوید ولی در سال بعد نیازمند میانگین 80درصد باشید.

 

در ادامه به لیستی از رتبه های قبولی دندانپزشکی پردیس بین‌الملل خواهیم پرداخت. اما برای کسب اطلاع دقیق از درصدهای آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس و همچنین مشاوره قبولی در این دانشگاه ، با شماره تلفن‌های 9099075307 (تماس از سراسر کشور) و 9099075307 (تماس از استان تهران) از ساعات 8 صبح الی 1 شب تماس حاصل نمایید. ارسال مدارک و ثبت نام در کلیه مقاطع تحصیلی با استفاده از این سامانه قابل انجام می‌باشد.

 

 

رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس بین الملل با تجه به درصدهای هر درس و دانشگاه مورد نظر می تواند متفاوت باشد.

 

 

جدول رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس بین الملل

 

ردیف رتبه در سهمیه دانشگاه پذیرفته شده
1 1912 دندانپزشکی – دانشگاه علوم پزشکی زاهدان – پردیس خودگردان
2 1843 دندانپزشکی – دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور – اهواز – پردیس خودگردان
3 1648 دندانپزشکی – دانشگاه علوم پزشکی گلستان – گرگان – پردیس خودگردان
4 2861 دندانپزشکی – دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس – پردیس خودگردان
5 2725 دندانپزشکی – دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور – اهواز – پردیس خودگردان
6 2675 دندانپزشکی – دانشگاه علوم پزشکی اردبیل – پردیس خودگردان
7 2641 دندانپزشکی – دانشگاه علوم پزشکی زاهدان – پردیس خودگردان
8 2875 دندانپزشکی – دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس – پردیس خودگردان
9 1608 دندانپزشکی – دانشگاه علوم پزشکی بندرعباس – پردیس خودگردان
10 1574 دندانپزشکی – دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور – اهواز – پردیس خودگردان
11 1504 ندانپزشکی – دانشگاه علوم پزشکی اصفهان – پردیس خودگردان
12 1437 دندانپزشکی – دانشگاه علوم پزشکی گیلان – رشت (محل تحصیل بندرانزلی) – پردیس خودگردان
13 1078 دندانپزشکی – دانشگاه علوم پزشکی اردبیل – پردیس خودگردان

 

مشاوره قبولی دندانپزشکی پردیس بین الملل

برای پذیرش در دانشگاه پردیس همانند دانشگاه های سراری ،این مزیت را خواید داشت که از اساتید مجرب همان دانشگاه ها اسافتاده نماید. به همین دلیل با ئجود هزینه بسیار بالایی که برای ادامه تحصیل در این دانشگاه ها اخذ می شود، می توان این دانشگاه ها را از جمله بهترین دانشگاه های کشور دانست. به همین دلیل رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس بین الملل معمولا رتبه پایینی را شامل می گردد.

 

هنگامی که از آخرین رتبه قبولی در رشته دندانپزشکی پردیس خودگردان آگاه می شوید، به این موضوع دست می بابید که این دانشگاه برای پذیرش داوطلبان خود شرایط ویژه ای را مطالبه می نماید و همچنین ادامه تحصیل در این دانشگاه بدون اطلاعات و پشت کار کم امکان پذیر نخوهاد بود. بنابراین بهتر لاست از درصدهای رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس بین الملل به خوبی آگاه شوید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر این زمینه و همچنین مشاوره رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس بین الملل می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود. کافی است با شماره های مندرج ر سایت تماس حاصیل نمایید. متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه رو، حتی ایام تعطیل ، آکاده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند.

 

جهت اطلاع دقیق از رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس بین الملل ، آخرین رتبه قبولی دندانپزشکی پردیس ، مشاوره آنلاین کارشناسی ارشد ، مشاوره تلفنی کنکور ارشد با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099075307 تماس از سراسر کشور 9099075307 ( تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

کانال اطلاع رسانی رتبه ها و تراز های قبولی کنکور

کانال اطلاع رسانی رتبه ها و تراز های قبولی کنکور

 

بیشتر بدانید

2/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور