تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
بررسی مشکلات سامانه منادا

مشکل سامانه منادا + راهنما تصویری رفع خطاها | ایران تحصیل

بررسی مشکلات سامانه منادا
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

با پیشرفت تکنولوژی و همچنین افزایش میزان استفاده از آن در امور اداری، سامانه های متعددی برای سهولت بخشیدن در امور دانشجویان دانشگاه های مختلف وجود دارند. این بار سامانه منادا به نشانی اینترنتی monada.iau.ir برای دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی سراسر کشور طراحی شده است تا دانشجویان از طریق این سامانه برخی امور اداری خود را به صورت غیرحضوری انجام دهند. نقل و انتقالات و یا مهمانی دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی از خدمات این سامانه می باشد. آن دسته از دانشجویانی که قصد نقل و انتقالی و یا مهمانی در دانشگاه دیگری را دارند از طریق همین سامانه می توانند اقدام نمایند. اما گاها دانشجویان با مشکلاتی در سامانه منادا مواجه می شوند و ایران تحصیل قصد دارد در این مقاله به توضیح سامانه منادا و همچنین مشکل سامانه منادا بپردازد.

در واقع، اگر دانشجویان با این مشکلات آشنا باشند، می توانند آن ها را فورا رفع کرده و درخواست های خود را ثبت نمایند. بنابراین، اگر شما هم دانشجوی دانشگاه آزاد هستید و می خواهید که مشکل سامانه منادا را رفع کنید، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. ما در ادامه مقاله شما عزیزان را با برخی از این مشکلات آشنا کرده و روش های رفع آن ها را نیز بیان خواهیم کرد. 

اطلاعیه:

دانشجوهای دانشگاه های آزاد اسلامی بدون نیاز به حضور در دانشگاه های مبدا و مقصد خود می توانند با مراجعه به سامانه منادا برای مهمانی و یا نقل و انتقال به سایر دانشگاه های کشور اقدام نمایند.

 

سامانه منادا چیست؟

سامانه منادا یک سامانه اینترنتی طراحی شده برای دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی می باشد تا بتوانند برخی امور اداری و دانشگاهی خود را به صورت غیرحضوری انجام دهند. دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی از طریق این سامانه می توانند تقاضای نقل و انتقالی و یا مهمانی (دائم/موقت) به سایر دانشگاه های کشور دهند. دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی بنا به دلایلی مانند مشکلات جسمی و روحی، شرایط تاهل خاص و یا مسافت زیاد و … خواستار نقل و انتقال و یا مهمانی در دانشگاه های آزاد اسلامی دیگر هستند.

 

 

سامانه منادا چیست؟

 

 

سامانه منادا به منظور ثبت و بررسی الکترونیکی درخواست نقل و انتقالی و یا مهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در طول سال دائما در دسترس می باشد. اما فرایند ثبت و بررسی درخواست مهمانی و یا نقل و انتقالی در این سامانه صرفا دو بار در سال و معمولا در ماه های خرداد و دی ماه امکان پذیر است. در واقع، این در خواست ها برای نیمسال اول در مهر ماه و برای ثبت درخواست های نیمسال دوم، در بهمن ماه فعال می شود. در نهایت، دانشجویان با رعایت شرایط عمومی و اختصاصی و قبول کردن آن ها در شیوه نامه این سامانه می توانند نسبت به ثبت درخواست برای نقل و انتقال و مهمانی دانشگاه و ارائه مدارک خود اقدام نمایند.

بنابراین، دانشجویان در زمان های مقرر با توجه با در نظر گرفتن نیم سال تحصیلی خود اقدام به درخواست نقل و انتقالی و یا مهمانی در مقاطع مختلف می کنند. پس از اتمام مهلت ثبت درخواست، دانشگاه های مبدا و مقصد درخواست دانشجویان را بررسی می نمایند و سپس نتیجه درخواست آن ها را از طریق همان سامانه منادا اعلام می کنند. 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر از سامانه منادا و شرایط عمومی و اختصاصی ثبت درخواست در این سامانه این مقاله را مطالعه فرمایید. 

 

 

زمان درخواست انتقال و یا مهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در سامانه منادا 

دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی که قصد دارند برای ادامه تحصیل خود در نیمسال تحصیلی سال جاری به دانشگاه های دیگر چه به صورت دائم و چه به صورت موقت منتقل شوند، می بایست اطلاعیه های منتشر شده سامانه منادا و همچنین سامانه های دانشگاه های آزاد خود را پیگیری و در زمان مقرر اقدام به ثبت درخواست مورد نظر کنند. در غیر این صورت دانشجویان موفق به ثبت درخواست و در نتیجه نقل و انتقالی دائم و یا موقت نمی شوند.

 

زمان درخواست انتقال و یا مهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی در سامانه منادا 

 

رایج ترین مشکلات سامانه منادا

در این بخش به برخی از مشکل سامانه منادا می پردازیم که اغلب دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی به هنگام ثبت درخواست با آن ها مواجه شده بودند. بهتر از است دانشجویان در جریان این مشکلات باشند تا از بروز آن ها پیشگیری و یا در صورت بروز توانند آن مشکلات را رفت نمایند. برخی از رایج ترین این مشکلات، شامل موارد زیر می باشند: 

 

عدم موافقت سامانه با درخواست دانشجویان

برخی از دانشجویان گزارش داده اند که یکی از مشکلات سامانه منادا این است که سامانه با درخواست مهمانی و یا نقل و انتقال آن ها موافقت می کند اما، ممکن است واحدهای دانشگاه مقصد مانند واحد علوم و تحقیقات درخواست آن ها نپذیرد و به نظر می آید که مشکل از سامانه باشد. اما دانشجویان بهتر است بدانند که این مشکل مربوط به ظرفیت‌ های واحدهای مبدا و مقصد است که در اکثر موارد با درخواست نقل و انتقالی دانشجویان موافقت می کنند. اما برای مهمانی در برخی از گروه‌ها ممکن است محدودیت هایی اعمال شود. از جمله محدودیت هایی که می توان به آن اشاره کرد کیفیت سرفصل های متفاوت در دانشگاه های مقصد و مبدا است. 

در صورت بروز چنین مشکلی دانشجویان با مراجعه به دانشگاه های مبدا و یا مقصد می توانند این مشکل را پیگیری نمایند و یا در صورت عدم تمایل به مراجعه حضوری می توانند با کارشناسان مربوطه دانشگاه ها تماس گرفته و مشکل خود را بدون نیاز به مراجعه حضوری پیگیری و در نهایت رفع نمایند.

 

 

جهت کسب اطلاعات لازم از نحوه استفاده از سامانه پیگیری نقل و انتقالات دانشگاه آزادسال 1401 اینجا کلیک کنید. 

 

عدم پرداخت هزینه

از دیگر مشکلات سامانه منادا می توان به عملکرد خود سامانه به هنگام ثبت نام می باشد اشاره کرد. برخی دیگر از دانشجویان گزارش داده اند که سامانه دچار اختلال شده است و بسیاری از آن ها هنوز نتوانسته‌ اند ثبت ‌نام کنند. به گفته دکتر علیرضا صامت مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی، سامانه منادا در خصوص سرور و بانک اطلاعاتی مشکلی ندارد و تاکنون بیش از پنج هزار نفر ثبت درخواست کرده‌اند.

اما مواردی گزارش شده است که به هنگام پرداخت هزینه جهت دریافت مجوز مهمانی و یا نقل و انتقالی به سایر دانشگاه ها اختلالی در این فرایند رخ داده است. دانشجویان به هنگام ثبت درخواست و پرداخت هزینه به درگاه بانک مورد نظر منتقل می شوند و ممکن است هزینه پرداخت و از حساب بانکی دانشجویان آن مبلغ کسر شود. اما، فرایند پرداخت تایید نشود و یا آن ها مجبور شوند بار دیگر هزینه را پرداخت نمایند. مدیرکل امور دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی در این خصوص هم توضیحاتی ارائه دادند تا در صورت بروز چنین مشکلی دانشجویان بتوانند آن را به راحتی رفع نمایند. وی اشاره کرد که این مشکل مربوط به بانک می باشد و دانشگاه ها هیچ گونه دخالتی در این موضوع ندارد و دانشجویان با مراجعه به دانشگاه و یا تماس با بخش امور مالی موضوع را مطرح کنند تا در نهایت مبلغ به آن ها عودت داده شود.

 

 

عدم پرداخت هزینه

 

 

عدم ثبت درخواست دانشجویان مبنی بر انتقال به دانشگاه های دولتی

از دیگر دانشجویانی که قصد نقل و انتقال و یا مهمانی در دانشگاه آزاد را داشته اما نتوانسته بود درخواست خود را در سامانه منادا ثبت نماید و این مشکل را گزارش کرده بود. با بررسی این مشکل کارشناسان بخش مربوطه متوجه شدند که فرد متقاضی نقل و انتقالی دانشجوی دانشگاه دولتی بوده که متقاضی نقل و انتقالی به دانشگاه آزاد اسلامی بوده است.

چون سامانه منادا مختص امور دانشجویی دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی می باشد و برای ثبت نام و ورود به سامانه منادا دانشجویان نیاز به شماره نه رقمی دانشجویی خود دارند که شماره دانشجویی دانشگاه های سراسری با دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی متفاوت می باشد. بنابراین امکان ورود و ثبت درخواست نقل و انتقال و یا مهمانی از طریق سامانه منادا برای دانشجویان سایر دانشگاه های کشور به جز دانشجوهای دانشگاه های آزاد اسلامی مقدور نمی باشد.

 

 

اطلاعیه:

دانشجویان دانشگاه های دولتی می توانند جهت انتقالی به دانشگاه های آزاد و بالعکس دانشجویان دانشگاه های آزاد می توانند جهت انتقالی به دانشگاه های دولتی ثبت درخواست کنند. اما این گونه درخواست ها معمولا توسط مکاتبات بین دانشگاهی انجام می پذیرد.

 

عدم ورود به سایت

مشکل دیگری که دانشجویان با آن ها مواجه شده اند عدم ورود آن ها به سامانه منادا بوده است. دانشجویان در صورتی که اطلاعات هویتی خود را وارد کردند و در نهایت موفق به ورود به سامانه منادا نشده اند و خطای “اطلاعات شما در بانک موجود نمی باشد” را مشاهده کرده اند می توانند  از طریق ارسال پیام به مدیر سیستم موضوع را گزارش نمایند.

 

 

عدم ورود به سایت

 

 

روش های جلوگیری از بروز مشکل سامانه منادا

به منظور جلوگیری از بروز هرگونه مشکل سامانه منادا و یا ثبت درخواست نقل و انتقالی و یا مهمانی دانشجویی، دانشجویان بهتر است موارد زیر را به هنگام ثبت درخواست خود در نظر داشته باشند.

 1.     عدم مراجعه حضوری به واحدهای دانشگاه های مبدا و مقصد جهت ثبت درخواست نقل و انتقال و یا مهمانی دانشجویی و ثبت و پیگیری درخواست به صورت کاملا آنلاین و غیرحضوری
 2.     مطالعه شیوه نامه و سپس انتخاب ماده متناسب با شرایط دانشجویی خود
 3.     بررسی واحدهای ارائه شده توسط دانشگاه مقصد و اطمینان از ارائه واحدهای انتخابی در آن دانشگاه
 4.     بررسی اولویت های دیگر در صورت عدم کسب امتیاز لازم جهت انتقالی و یا مهمانی در دانشگاه مقصد
 5.     ثبت درخواست نقل و انتقال و یا مهمانی دانشجویی توسط خود فرد، عدم واگذاری ثبت درخواست به دیگران و یا کافی نت
 6.     تغییر نوع درخواست نقل و انتقال و یا مهمانی دانشجویی در زمان نقل و انتقالات دانشگاه آزاد در سامانه منادا پس از گذشت 24 ساعت از ثبت درخواست اولیه
 7.     اطمینان از نهایی شدن ثبت درخواست نقل و انتقال و یا مهمانی دانشجویی

 

اطلاعیه:

به منظور اطلاع رسانی از فرایند و مراحل ثبت و بررسی درخواست نقل و انتقال و یا مهمانی دانشجویی دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی سامانه پیامکی منادا راه‌اندازی شده است که دانشجویان پس از ثبت درخواست با ارسال پیامکی از جانب سامانه منادا تمامی فرآیندهای نقل و انتقالات دانشجویان در سامانه منادا به آن ها اطلاع‌رسانی خواهد شد.

 

آخرین اخبار پیرامون نقل و انتقال سامانه منادا

انتقالی به واحد الکترونیکی دانشجویان

دانشجویانی به دلیل غیرحضوری بودن دانشگاه ها برنامه تحصیلی و کاری خود را آماده کرده اند و شرایط شرکت حضوری در دانشگاه مبدا را ندارند می توانند از این امکان بهره ببرند و انتقالی دائم خود دار بگیرند. اما دانشجویان از ترم های آینده می توانند همچون سال های گذشته متقاضی درخواست مهمانی در سامانه منادا باشند.

 

درخواست انتقالی رایگان

با اعلام معاون محترم فرهنگی-دانشجویی، دانشجویان از پرداخت هزینه جبرانی جهت درخواست انتقالی به واحد الکترونیک معاف شدند و بجز شهریه دانشگاهی که در دانشگاه مبدا خود پرداخت می کردند دیگر نیاز به پرداخت هزینه مضاف نمی باشد.

 

هزینه ثبت درخواست انتقالی در سامانه منادا

هزینه ثبت درخواست نقل و انتقال و مهمانی دانشجویان دانشگاه آزاد در سامانه منادا در سال تحصیلی 1401-1402 در مقاطع تحصیلی مختلف به شرح زیر اعلام شد.

هزینه نقل و انتقال دانشجو دانشگاه آزاد به ریال

 •   کاردانی ۳۲۵,۰۰۰
 •   کارشناسی ۶۲۵,۰۰۰
 •   کارشناسی ارشد ۹۴۵,۰۰۰
 •   دکتری ۱,۴۵۵,۰۰۰

 

 

خلاصه مطلب

دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی با مراجعه به سامانه منادا به آدرس اینترنتی monada.iau.ir می توانند جهت مهمانی و یا نقل و انتقال خود به سایر دانشگاه های کشور اقدام نمایند. اما برخی از متقاضیان با برخی از مشکلات سامانه منادا به هنگام ثبت درخواست مواجه شده اند که این مقاله سعی در معرفی سامانه منادا و همچنین معرفی مشکل سامانه منادا، به همراه راه حل هایی برای جلوگیری از بوجود آمدن در سامانه و انواع روش های پیگیری درخواست در سامانه منادا را داشت. دانشجویان با داشتن آگاهی از این مشکلات و جلوگیری از بروز آن ها می توانند فرایند ثبت و پیگیری درخواست نقل و انتقالی و یا مهمانی خود را به نحوه احسنت پشت سر بگذارند.

 

 جهت دانلود pdf این مقاله اینجا کلیک کنید.

5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

چگونه دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی می توانند برای انتقال و مهمانی درخواست دهند؟

فرایند انتقال و مهمانی به دانشگاه های دیگر برای دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی به صورت کاملا غیرحضوری و از طریق سامانه منادا انجام می پذیرد.

برای ورود به سامانه منادا داشتن چه اطلاعاتی ضروری می باشد؟

دانشجویان برای ورود به سامانه منادا نیاز به کد ملی، شماره دانشجویی و یا شناسه انتخاب رشته خود دارند.

آدرس اینترنتی سامانه منادا چیست؟

سامانه منادا به آدرس اینترنتی monada.iau.ir برای دانشجویان دانشگاه های آزاد اسلامی برای انتقال و مهمانی به دانشگاه های دیگر در دسترس می باشد.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  پریسا
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۱

  سلام
  من امروز پیام اومده برام درخواست شما ثبت نشده برامهمانی
  در صورتی که من منتظر کمسیون بودم و درخواست هم در وقتت مقرر دادم

  • Avatar photo
   mansuri
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۶

   سلام وقت بخیر ثبت نشدن درخواست مهمانی به معنی عدم موافقت است .از واحد اموزش دانشگاه مبدا پیگیری کنید

 2. Avatar photo
  زهرا
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۲

  سلام ،بعد از مرحله ی تایید میهمانی
  ارسال لیست دروس هست ، چه مدت زمان طول میکشه به دستم برسه؟

  • Avatar photo
   mansuri
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۰

   سلام وقت بخیر از طریق واحد مبداپیگیری کنید

 3. Avatar photo
  الینا
  ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۴

  با سلام. من دانشگاه ازاد قزوین رشته مدیریت دولتی پذیرفته شدم. الان درست 9 روز دارم میزنم وارد بشم و با دانشگاه ازاد زنجان جایگزین کنم نمیشه لطفا راهنمایی کنید چکار کنم. خواهش می کنم دیگه فرصتی نیست. من شاغل و فرزند دارم. انتخاب اولم زنجان بود ولی قزوین قبول شدم. لطفا راهنمایی بفرمایید. اگه کسی هست جاش را بامن عوض کنه ممنون میشم

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۰

   سلام وقت بخیر سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق تر بررسی شود لطفا جهت
   کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

  • Avatar photo
   javadi
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۳

   سلام روزبخیر
   دوست گرامی برای تغییر دانشگاه باید با واحد آموزش دانشگاه صحبت کنید.

 4. Avatar photo
  اتوسا
  ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۵

  با سلام و احترام اینجانب بذیرفته شده ی دکتری تخصصی در رشته ی روانشناسی عمومی بر اساس کنکور دکتری 1401 میباشم دانشگاه قبولی دانشگاه آزاد واحد بوشهر میباشد که به دلیل تاهل و سکونت در اصفهان درخواست انتقالی به دانشگاه آزاد اصفهان واحد خوراسگان را دارم پدرم مصطفی آخوندی جانباز 30درصد و آزاده میباشد که بر این اساس درخواست انتقالی دارم اما در سامانه مانادا شماره دانشجویی و کدملی بنده ورود نمیکند و امکان ثبت نام ندارم خواهشمند انتقالی بنده را ثبت فرمائید باتشکر و احترام

  • Avatar photo
   maleki
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۳

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 5. Avatar photo
  اتوسا
  ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۰

  توروخدا راهنمایی کنید چطور یک نفرنیست کمک من کنه دکتراتخصصی بوشهر قبول شدم سایت منادابرای انتقالی میزنه دربانک اطلاعاتتون نیست تا۱۲بیسترفرصت نیست لطفا راهنمایی کنید هرجاشده پیام زدم و درخواست دادم کسی جوابگونیست

  • Avatar photo
   abbasi
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۲

   سلام وقتتون بخیر
   برای بررسی مشکل سامانه منادا با شماره 9099075307 تماس بگیرید .

 6. Avatar photo
  اعظم
  ۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۶

  من از بعداز ظهر هر کاری می کنم نمیتونم وارد سایت بشم میگه اطلاعات شما نیست با اینکه دیروز وارد شدم ولی موفق به بارگذاری نشدم

 7. Avatar photo
  ملیکا
  ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۶

  سلام برای من اومده که مدارک شما ناقص است در صورتی که مدارک را به درستی وارد کردم الان باید برای این مشکل چیکار کنم؟

  • Avatar photo
   behrouzi
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۰

   مدارکتون رو چک کنید اگر مشکلی نبود با دانشگاه تماس بگیرید یا درخواست پشتیبانی سایت منادا کنید

  • Avatar photo
   javadi
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۰

   سلام وقت بخیر
   دوست عزیز مدارکتون رو بررسی کنید
   اگر مشکل حل نشد با کارشناسان ما تماس بگیرین.

 8. Avatar photo
  امین
  ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۸

  سلام من وارد سایت میشم اما هیچ کدوم از گزینه ها رو که روش میزنم باز نمیکنه برام میخوام ار آزاد کرج برم

  • Avatar photo
   javadi
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۵

   سلام روزبخیر
   دوست عزیز سایت بررسی شده
   مشکلی نداشت.

  • Avatar photo
   isaei
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۵

   سلام وقت بخیر
   جهت بررسی بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 9. Avatar photo
  zahra
  ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۴

  سلام من از غروب میخوام وارد سایت منادا بشم اطلاعاتم رو میزنم اما سایت ارور ۴۰۴ میده کلا سایتش مشکل پیدا کرده یا فقط برای من اینطوری شده؟؟؟

  • Avatar photo
   karimi
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۸

   سلام مشکل سایته برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

  • Avatar photo
   javadi
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۰

   سلام روزبخیر
   در حال حاضر سایت مشکلی نداره.

 10. Avatar photo
  زهرا
  ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۷

  من وقتی اطلاعاتم وارد میکنم بعدش با ارور ۴۰۴ مواجه میشم ،دلیلش چیه؟

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۲

   سلام وقت به خیر
   سامانه به طور دچار مشکل شده مجددا وارد سایت شوید.

  • Avatar photo
   behrouzi
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۳

   اختلال سیستم ممکنه باعث بشه البته باید خطاهارا رفع کنید و موارد ذکر شده را انجام دهید

 11. Avatar photo
  امیر
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۸

  من هر کاری می کنم با کد 9 رقمی نمی تونم وارد بشم خطا می ده می خوام به واحد الکترونیکی انتقالی بگیرم لطفا راهنمایی کنید

 12. Avatar photo
  سوسن امجدی
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۳

  سلام
  بنده پس از گذراندن تمامی مراحل و حتی پرداخت هزینه ،وقتی ثبت نهایی درخواست رو زدم‌،سامانه صفحه ارور ۴۰۴ رو نشون داد و بعد از یه دستگاه دیگه وارد سامانه منادا شدم و اینبار حتی در مرحله ورودی و ابتدای ورود به منادا ،پس از وارد کردن کد ملی و کد دانشجویی و عبارت امنیتی مجددا صفحه ارور رو برام نشون میده
  مشکل چیه؟؟؟؟؟

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۳

   سلام وقت به خیر
   مشکل سراسری و به دلیل مراجعه زیاد به سامانه مناداست.

 13. Avatar photo
  آیدا
  ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۰

  با سلام و احترام .
  بنده هر چه قدر شماره موقت دانشجویی رو وارد میکنم سیستم پاسخ میده که کد رشته دانشجو قابل قبول نیست میشه راهنمایی کنید از کجا باید پیگیری کنم؟

  • Avatar photo
   gholizadegan
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۷

   سلام ممکن است مشکل سایت باشد

ایران تحصیل
تماس با مشاور