ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

مشاوره کنکور ارشد 1402

مشاوره کنکور ارشد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

بهره مندی از مشاوره کنکور ارشد 1402 برای داوطلبان این مقطع امری حیاتی است. امروزه دانشجویان زیادی پس از فارغ التحصیلی در مقطع کارشناسی، علاقمند به ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر یعنی کارشناسی ارشد و حتی دکتری هستند. این افراد، برای ادامه تحصیل در هر یک از این مقاطع، باید مجددا در کنکور شرکت نمایند. لذا، کسب رتبه قبولی در کنکور نیز زمانی امکان پذیر است که داوطلبان با آمادگی بیشتر و آگاهانه تر در کنکور کارشناسی ارشد و یا مقاطع دیگر شرکت نمایند. آمادگی برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد نیازمند شناخت بهتر رشته تحصیلی، مطالعه درست منابع درسی و از همه مهمتر برنامه ریزی درست، می باشد.  

دریافت مشاوره تلفنی کارشناسی ارشد یکی دیگر از راه های کسب اطلاعات لازم در خصوص نحوه انتخاب رشته، روش صحیح برنامه ریزی، انتخاب منابع درست و… می باشد. شما داوطلبان عزیز بدون مراجعه حضوری، تنها با تماس با شماره تلفن 9099075307 (از طریق تلفن ثابت) می توانید بهترین راهنمایی ها را  از رتبه های تک رقمی و دو رقمی کنکور ارشد در مجموعه ایران تحصیل دریافت نماییند.

 

مشاوره کنکور کارشناسی ارشد 

کنکور ارشد همانند کنکور کارشناسی، بسیار حساس است و با ظرفیت کم، امکان پذیرش داوطلبان را فراهم می نماید. بنابراین تمامی آن دسته از داوطلبانی که مایل به پذیرش در این کنکور می باشند، لازم است در رشته های مختلف از وجود یک مشاور در کنار خود بهره مند شوند تا بتوانند در همان رشته مورد علاقه خود پذیرفته شوند. لازم به ذکر است تا بدانید که رشته های تحصیلی مختلف دانشگاهی در این مقطع، ظرفیت های متفاوتی را خواهند داشت. به همین دلیل قبولی در هر یک از این رشته ها نیز با محدودیت ها و موانعی مواجه خواهند بود. یک مشاور خوب، می تواند متناسب با شرایط زندگی افراد برنامه ریزی تحصیلی را انجام داده و آن ها را کمک کنند تا در رشته مورد علاقه خود قبول شوند.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشاوره و پشتیبانی کنکور وارد لینک شوید.

 

اهمیت دریافت مشاوره کنکور ارشد

اهمیت دریافت مشاوره کنکور ارشد

داوطلبان ممکن است در طول سال تحصیلی برای کنکور آمادگی لازم را داشته باشند و تلاش بسیاری برای قبولی در کنکور و مطالعه دقیق منابع به صورت درست و اصولی داشته باشند. اما پس از مدتی دچار احساس یاس و ناامیدی در رابطه با قبولی در کنکور سراسری به خود می دهد که در این شرایط یک مشاور به آن ها کمک می کند تا رتبه خوبی را کسب نمایند. در واقع، مشاوران خدماتی را ارائه می دهند که برخی از مهم ترین این خدمات، شامل موارد زیر می باشند: 

 • آگاه کردن داوطلبان از زمان کنکور کارشناسی ارشد
 • آگاه کردن داوطلبان از نحوه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد
 • آموزش نحوه مطالعه و برنامه‌ ریزی برای کنکور کارشناسی ارشد
 • آگاه کردن داوطلبان از منابع کارشناسی ارشد
 • مشاوره جهت عملکرد هر چه بهتر در جلسه کنکور ارشد
 • مشاوره کارشناسی ارشد بدون کنکور

 

 

مشاوره کنکور کارشناسی ارشد

اطلاعیه

یکی از مهم ترین گام ها در مسیر قبولی در کنکور ارشد، دریافت مشاروه تحصیلی از مجرب ترین مشاوران می باشد. 

چگونه در کنکور کارشناسی ارشد قبول شویم؟

اغلب داوطلبانی که تصمیم دارند تا در کنکور ارشد شرکت کنند، همواره به دنبال روش هایی هستند که از طریق آن بتوانند در این آزمون قبول شوند. این افراد می توانند از طریق انجام برخی کارها، به راحتی در کنکور کارشناسی ارشد و در رشته مورد علاقه خودشان، پذیرفته شوند. برخی از مهم ترین اقداماتی که این افراد باید انجام دهند، شامل موارد زیر می باشند:

 

داشتن یک برنامه مطالعاتی اصولی

مهم ترین اصل در قبولی کنکور ارشد، داشتن یک برنامه خوب و اصولی است. افراد برای این که یک برنامه ریزی درست داشته باشند، ابتدا باید هدف خود را مشخص کنند. پس از تعیین هدف باید یک جدول برنامه ریزی طراحی کنند که در این جدول، ساعات مطالعه و کارهای روزمره خود را ذکر نمایند. لازم به ذکر است تا بدانید که برنامه ای اصولی است که هم شخصی سازه شده و منحصر به فرد باشد.

 

هدف گذاری برای کنکور ارشد

یکی دیگر از عواملی که سبب می شود تا افراد بتوانند در کنکور ارشد موفق شوند، هدف گذاری است. هر یک از افراد برای پذیرفته شدن در یک دانشگاه و یک رشته خاصی تلاش می کنند. لذا، هدف هر یک از آن ها با یکدیگر متفاوت می باشد. به همین دلیل، افراد ابتدا باید رشته و دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب کرده و برای رسیدن به این هدف، به صورت مستمر تلاش نمایند. 

 

طراحی و تهیه جدول زمان بندی 

زمانی که افراد تصمیم دارند تا یک جدول زمان بندی را طراحی کنند، ابتدا باید از ضرایب و مواد هر درس اطلاع یابند. با این کار، دروسی که اهمیت بیشتری دارند را در اولویت قرار داده و ساعات بیشتری را برای مطالعه آن اختصاص می دهند. پس از آن، ساعتی از روز را به مطالعه، استراحت، ورزش، تفریح و … تعیین می کنند. علاوه بر این، در این جدول مشخص می شود که چه درسی در چه ساعتی خوانده می شود و افراد باید به آن متعهد بوده و در زمان مشخص، آن ها را انجام دهند. یکی از روش هایی که افراد بتوانند به برنامه و جدول زمان بندی خود متعهد شوند، داشتن یک مشاور خوب است که به صورت 24 ساعته آن ها را به مطالعه تشویق کند. 

 

آشنایی با منابع کنکور ارشد 

زمانی که صبحت از یک آزمون و کنکور به میان می آید، اغلب داوطلبان به دنبال منابع آن می گردند. کنکور ارشد نیز از این قاعده مستثنی نیست و افراد برای قبول شدن در آن، باید از منابع آن مطلع شوند. آشنایی با منابع اهمیت بسیار زیادی دارد زیرا، گاهی اوقات افراد ممکن است به سراغ منابعی قدیمی و یا اشتباه بروند که در این صورت، دچار مشکل خواهند شد. پس از آشنایی با منابع، افراد باید آن ها را تهیه کرده و به صورت مستمر، مطالعه نمایند. برای افزایش شانس قبولی در کنکور ارشد، بهتر است که افراد کتاب های تست مختلفی را خریداری کرده و از طریق آن ها با سوالات کنکوری و نحوه طراحی سوالات، آشنا شوند.  

 

برای آشنایی با منابع کارشناسی ارشد، بر روی لینک کلیک کنید. 

 

 

مطالعه اصولی دروس برای آمادگی در کنکور ارشد

یکی دیگر از عواملی که سبب می شود تا افراد در کنکور کارشناسی ارشد قبول شوند، مطالعه اصولی دروس می باشد. افراد برای این که منابع را به درستی مطالعه کنند، می توانند از روش خلاصه نویسی استفاده نمایند. در این روش، هم مطالب به صورت خلاصه وار در ذهن آن ها ماندگار می شود و هم از طریق نوشتن، آن مطالب مجدد مرور می شوند. علاوه بر خلاصه نویسی، افراد می توانند از طریق تست زنی نیز دروس را به خوبی مطالعه کنند. زیرا، در روش تست زنی مطالب را به صورت جزء به جزء می خوانند. آن ها برای این که بتوانند مهارت تست زنی خود را تقویت کنند، باید تمرین و تکرار کرده و نکات تست زنی را فرا بگیرند.

 

مشاور کنکور ارشد چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

هر یک از شما عزیزانی که تصمیم دارید تا در کنکور کارشناسی ارشد ثبت نام کرده و شرکت کنید، بهتر است که از یک مشاور خوب کمک بگیرید. حال ممکن است سوال کنید که یک مشاور خوب دارای چه ویژگی هایی می باشد؟ در پاسخ به این سوال باید عرض کنیم که یک مشاور کنکور کارشناسی ارشد خوب باید تعدادی از ویژگی ها را داشته باشد که برخی از مهم ترین آن ها، شامل موارد زیر می باشند: 

 • شناخت کامل هدف داوطلب از شرکت در کنکور کارشناسی ارشد
 • شناخت و تسلط کامل مشاور تخصصی کنکور کارشناسی ارشد درباره رشته مورد نظر و سایر رشته های مرتبط کارشناسی ارشد
 • تشریح کامل شرایط آزمون ارشد به داوطلب
 • ارائه اطلاعات دقیق به داوطلبان در رابطه با کارنامه ها، رتبه ها و درصدهای مورد نیاز برای قبولی در انواع دانشگاه های ارشد
 • فن بیان قوی مشاور برای مشاوره تحصیلی ارشد
 • قدرت مشاور در ارائه منابع دقیق کنکور کارشناسی ارشد
 • توانایی مشاور در تجزیه و تحلیل آزمونهای آزمایشی کارشناسی ارشد مختلف
 • تسلط مشاور در شناخت اساتید برجسته کنکور کارشناسی ارشد و کلاس های مناسب با توجه به شرایط داوطلب 
 • توانمندی مشاور در ارائه برنامه ریزی های بلند مدت، میان مدت و کوتاه مدت برای شرایط مختلف داوطلبان کنکور ارشد
 • توانایی ایجاد انگیزه و دیدگاه درست برای مطالعه آزمون کارشناسی ارشد
 • تجربه بالا در هدایت داوطلبان و تخصص همراه با تجربه در مشاوره تحصیلی

 

مشاوره تلفنی کارشناسی ارشد

 

علاوه بر تمامی ویژگی های بیان شده، یک مشاور کنکور ارشد خوب باید ویژگی های دیگری نیز داشته باشد که برخی از آن ها به شرح زیر می باشند: 

 

دلسوز و با محبت بودن مشاور

یکی از مهم ترین ویژگی هایی که می توان برای تیم مشاوره کنکور ارشد در نظر گرفت، برخورد دلسوزانه او با داوطلبان است. زیرا در صورت داشتن برخوردی نامناسب و بسیار خشک با داوطلب کنکور، وی پس از مدتی دیگر تمایل چندانی به دریافت خدمات مشاوره کنکور از مشاوره حتی در صورت پرداخت مناسب ترین قیمت مشاوره کنکور را ندارد.

 

بررسی و رفع ضعف داوطلبان

یکی دیگر از خصوصیات مهم یک تیم مشاوره کنکور خوب که می توان به آن اشاره کرد، شناخت وی در رابطه با نقاط ضعف شما در انواع دروس است. با شناخت این نقاط ضعف در جلسات یک تیم مشاوره کنکور حرفه ای می توانید برای رفع آن ها اقدامات لازم را انجام دهید و بهترین درصدها را در دروس مختلف از آن خود کنید.

 

 

برای آشنایی با شرایط دریافت مشاوره تحصیلی بر روی لینک کلیک نمایید. 

 

پشتیبانی 24 ساعته

از مهم ترین ویژگی ها و خصوصیات مطرح شده برای تیم مشاوره کنکور کارشناسی ارشد، پیگیر بودن مدام آن ها در رابطه با درس خواندن و روند پیشرفت شما دوستان عزیز است. اگر مشاور خصوصی کنکور، پیگیر کار شما و برگزاری منظم و مرتب جلسات مشاوره کنکور نباشد، شما هم بعد از مدتی انگیزه خود را از دست می دهید و مانند سابق درس نمی خوانید. نتیجه هم که چیزی به جز قبول نشدن در رشته و دانشگاه مورد علاقه نیست.

 

 

ارائه بهترین برنامه درسی

مشاوره کنکور ارشد، باید بتواند بهترین و جامع ترین برنامه ریزی ها را برای رسیدن شما به موفقیت و پیشرفت ارائه دهد. آن هم برنامه ریزی که با توجه به اصول مشخص و با توجه به وضع درسی و شرایط خانوادگی و فردی شما و همین طور نقاط قوت و ضعفتان در انواع دروس عمومی و تخصصی نوشته شده باشد.

 

چرا باید از مشاور کنکور ارشد کمک بگیریم؟

هم اکنون که با ویژگی های یک مشاور خوب آشنا شدید، ممکن است سوال کنید که چرا باید از یک مشاور کمک بگیریم؟ در پاسخ به سوال شما عزیزان باید بیان کنیم که برخی از شما داوطلبان کنکوری عزیز ممکن است در حال حاضر شاغل باشید و ساعت های زیادی در طول روز مشغول به کار باشید.

به همین دلیل، شما عزیزان فرصت کمی دارید تا منابع این کنکور را مطالعه کنید. در این شرایط، یک مشاوره کنکور ارشد، می تواند به شما کمک می کند با برنامه ریزی درست بتوانید موفقیت لازم را برای پذیرش در رشته مورد علاقه خود داشته باشد. علاوه بر این، مشاور کنکور کارشناسی ارشد، تمامی منابع این آزمون را به طور دقیق به شما عزیزان معرفی می کنند. به همین دلیل، بهتر است که از یک مشاور کنکور خوب همچون ایران تحصیل کمک بگیرید. 

 

 

اهمیت مشاوره کنکور ارشد

 

مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد

انتخاب رشته یکی از مراحل بسیار مهم برای هر یک از شما دانشجویان و فارغ التحصیلان عزیز محسوب می شود. زیرا، شما باید بر اساس رتبه کسب شده خود، رشته مورد علاقه‌تان را انتخاب کنید. همچنین، با توجه به شرایط زندگی و کاری خود نسبت به انتخاب دانشگاه محل تحصیل اقدام نمایند. در مشاوره کنکور کارشناسی ارشد و مشاوره انتخاب رشته ابتدا به شما کمک می‌شود تا نسبت به شرایط تحصیل در هر یک از دانشگاه‌ها اطلاعات لازم را به دست آورید. علاوه بر این، در صورت انتخاب دانشگاه های دارای شهریه، شما را از میزان شهریه تمامی دانشگاه ها مطلع می نمایند تا هزینه های تحصیل در این دانشگاه ها را به طور دقیق بدانید. 

 

مشاوره تلفنی کارشناسی ارشد

همانگونه که اشاره شد، مقطع کارشناسی ارشد حساسیت بسیاری برای داوطلبان این مقطع دارد و نیاز به برنامه ریزی دقیق و پر رنگ تری از سایر مقاطع خواهد داشت. دانشجویان این مقطع می توانند به جای مراجعه حضوری، از مشاوره تلفنی استفاده کنند. کارشناسان مشاوره تلفنی از ابتدا تا انتها کنار داوطلبان خواهند بود و آنها را در این مسیر سرنوشت ساز راهنمایی خواهند کرد.

دانشگاه‌های مختلف کل کشور دارای شرایط متفاوت و مهمی برای پذیرش دانشجویان در نظر می گیرند که داوطلبان باید از این شرایط اطلاعات کافی داشته باشند. در مشاوره تلفنی ارشد این امکان وجود دارد که به صورت کامل و دقیق از نحوه مطالعه دروس مختلف، نحوه برنامه ریزی درسی، انتخاب رشته کارشناسی و … آشنا شوید.

یکی دیگر از موارد استفاده از مشاوره تلفنی بانک سوالات کارشناسی ارشد در رشته های مختلف است که بسیاری از دانشجویان بدان نیازمندند و با مشاوره تلفنی می‌ توان به راحتی به آن دست یافت. مشاوره تلفنی ایران تحصیل آماده ارائه خدمات با کلیه دانشجویان مقاطع مختلف از ابتدا تا انتهای تحصیل می باشد.

 

مشاوره تلفنی انتخاب رشته مقطع کارشناسی ارشد

یکی از مهمترین خدمات مشاوره تلفنی در زمینه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد می باشد. بیشتر متقاضیان با مقوله انتخاب رشته بسیار آشنا هستند و می دانند که انتخاب رشته مقاطع با هم متفاوت است. به دلیل مهم بودن انجام درست و دقیق انتخاب رشته، مشاوره گرفتن در این زمینه امری بسیار لازم و ضروری است. مشاور تلفنی کارشناسی ارشد این امکان را به داوطلبان می دهد که به پاسخ تمام سوالات خود درمورد رشته های جدیدی که در دانشگاه‌ ها ارائه می شود و شرایط دانشگاه ها از لحاظ امکانات و خدمات رفاهی برسند. مشاوره تلفنی حتی به سوالات دانشجویان در زمینه پذیرش بدون آزمون دانشگاه‌ ها و شرایط ثبت نام آنها نیز پاسخگو می باشد.

 

مشاوره برنامه ریزی تحصیلی تلفنی کارشناسی ارشد

یکی دیگر از خدمات مشاوره تلفنی کمک به برنامه ریزی تحصیلی است داوطلب برای موفقیت نیاز به داشتن برنامه بسیار قوی و حساب شده دارد. دانشجو باید با برنامه ریزی درست شروع کند و پیش برود. مشاوره تلفنی ارشد برای آنهایی که قصد شرکت در آزمون را دارند و یا دانشجوی ارشد می تواند برنامه ریزی بسیار هوشمندانه ای برای داوطلبان تنظیم کند. البته هدف این مشاوره فقط گروه‌ های خاص نمی باشد، بلکه کمک به تمام داوطلبان در تمام مراحل است. بعضی از داوطلبان بعد پذیرش در رشته مورد نظر خود تازه می فهمند که علاقه و استعدادی در رشته قبول شده ندارند.

 

اطلاعیه

مشاور تلفنی کنکور کارشناسی ارشد این امکان و راهنمایی را می دهد تا ریسک انتخاب نادرست رشته را کاهش دهید و انتخاب اصولی داشته باشید،برای این امر کافی است با شماره 9099075307 تماس گرفته و با برنامه ریزی و انتخاب رشته مناسب از رقبای خود پیشی بگیرید.

 

مشاور تلفنی کارشناسی ارشد ایران تحصیل

ایران تحصیل یکی از بزرگترین مجموعه ها در زمینه ارائه خدمات مشاوره تحصیلی در تمام مراحل به داوطلبان است و با داشتن سال ها سابقه در امر مشاوره، یکی از بهترین مراکز مشاوره تحصیلی تلفنی می باشد. مشاوران آکادمی ایران تحصیل می توانند دانشجویان را در ثبت نام، تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه ها، فرایند انتخاب رشته و وبرنامه ریزی درسی تا زمان فرا رسیدن آزمون یاری کنند. یکی از مزایای استفاده از مشاوره تلفنی آکادمی ایران تحصیل این است که دانشجویان بدون پرداخت هیچ هزینه ای از خدمات مشاوره بهره مند می شوند.

 

مشاوره کارشناسی ارشد با تلفن

خدمات مشاوره رایگان کارشناسی ارشد

داوطلبانی که در ثبت نام کنکور ارشد شرکت می کنند ، می توانند برای رسیدن به سوالات خود در این زمینه از مشاور تلفنی رایگان کارشناسی ارشد استفاده کرده و از رشته های مختلف با ظرفیت های مختلف دانشگاه‌ ها اطلاع پیدا کنند. برخی از رشته های کارشناسی ارشد به دلیل جدید بودن و تعداد کم فارغ التحصیلان آنان در این مقطع تنها در ۱ یا ۲ دانشگاه امکان پذیرش دارند.

دانشجویان برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد راه های متفاوتی خواهند داشت، از جمله این راه ها می توان به استعداد درخشان ارشد اشاره کرد. کسانی که معدل لازم را کسب کرده اند بدون نیاز به شرکت در کنکور می توانند به راحتی در این رشته ها تحصیل کنند. این امر زمانی امکان پذیر است که از مشاور رایگان کارشناسی ارشد بهره بگیرند تا بتوانند انتخاب رشته مناسبی داشته باشند. 

دریافت مشاور تلفنی رایگان به دانشجو در اصلاح و تغییر رشته های انتخابی کمک بسیاری خواهد کرد. مثلاً وقتی فردی خود به تنهایی انتخاب رشته کرده و دچار مشکل شده است، مشاوران در تغییرات و اصلاح آن وی را راهنمایی می کنند. برای بعضی از داوطلبانی که امکان پذیرش در رشته خود وجود ندارد و مایل به تغییر رشته در ارشد هستند و یا مایلند در کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور شرکت کنند تا رتبه لازم را کسب کنند ، دانشگاه پیام نور یک ترم تحصیلی را له عنوان زمان برای آزمون ورودی هر رشته در نظر می گیرد. در اینجا هم دریافت مشاور تلفنی رایگان و مشورت با کارشناسان مجرب می تواند داوطلب را از فنون لازم برای قبولی در هر یک از رشته ها آگاه سازد. 

 

جدیدترین اخبار مشاوره کنکور ارشد 1402

 استفاده از برنامه ریزی آنلاین برای کنکور ارشد

برنامه ریزی آنلاین در کمترین زمان ممکن انجام می شود و نیازی به پرداخت هزینه خاصی نمی باشد. از آنجا که برای دریافت هر گونه خدمات صرفه جویی در زمان و انرژی در اولویت می باشد، برنامه ریزی آنلاین برای کنکور ارشد ۱۴۰۲ می تواند یکی از بهترین روش ها برای مطالعه باشد. 

ضرورت انتخاب بهترین مراکز مشاوره تحصیلی

یکی از مهم ترین چیزهایی که باید در دریافت مشاوره به آن توجه کنید، انتخاب بهترین مراکز با داشتن کادر مجرب د امر مشاوره است. چرا که مشاوره تحصیلی کنکور ارشد دارای حساسیت بالایی می باشد. پس بهتر است فرایند دربافت مشاروه را به بهترین کارشناسان و بهترین مراکز بسپارید.

 

 

برای دریافت مشاوره آنلاین کارشناسی ارشد، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

 

خلاصه مطلب

در این مقاله شما عزیزان را با اهمیت و ضرورت استفاده از مشاوره کنکور ارشد 1402 آشنا کردیم. به یاد داشته باشید که اگر تصمیم دارید تا در این کنکور موفق شوید، بهتر است که از کارآزموده ترین افراد که متخصص ارائه مشاوره کنکور کارشناسی ارشد هستند، کمک بگیرید. مشاوران شما را با تمامی منابع این آزمون آشنا کرده و با آموختن اصول خواندن و برنامه ریزی، شما را یاری می کنند.

یکی دیگر از روش های اخذ مشاوره تحصیلی جهت آمادگی برای کنکور و انتخاب رشته، مشاوره تلفنی کنکور کارشناسی ارشد است که با صرف هزینه و زمان کمتر، می توانید از راهنمایی های ارزشمند کارشناسان کارآزموده در امر مشاوره تحصیلی بهره مند شوید.  اگر در این زمینه مشاوره کنکور ارشد 1402 نیاز به داشتن یک مشاور خوب و مجرب دارید، می توانید با همکاران ما در آکادمی ایران تحصیل ارتباط برقرار کنید. همکاران ما با توجه به آشنایی با متدهای روز دنیا در زمینه مطالعه درسی و آمادگی برای کنکور، می توانند شما را برای این آزمون مهم و سرنوشت ساز آماده نمایند و شما را در مسیر قبولی در رشته مورد علاقتان یاری کنند. 

 

برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 

 

 

پادکست صوتی مقاله

5/5 - (3 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

یک مشاور کنکور ارشد خوب دارای چه ویژگی های می باشد؟

یک مشاور خوب دارای ویژگی های بسیاری اعم از: دلسوز و مهربان بودن،پیگیری مداوم و ... می باشد.

چرا باید از یک مشاور کنکور کارشناسی ارشد کمک بگیریم؟

افراد برای آشنایی با منابع کنکور، زمان ثبت نام، زمان برگزاری کنکور و .... بهتر است که از یک مشاور کمک بگیرند. 

مشاوره تلفنی کنکور کارشناسی ارشد شامل چه خدماتی می باشد؟

تمامی خدماتی که از طریق مشاوره تلفنی ارشد قابل دریافت است، در مقاله بیان شده است. 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  زهرا
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۴

  سلام من در رشته مهندسی نرم افزار کارشناسی خودم گرفتم میخوام بدونم برای رشته من هم مشاوره کنکور ارشد دارید؟

  • Avatar photo
   ariya iranikhah
   ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۳

   سلام وقت بخیر، مشاوره کنکور ارشد برای تمامی رشته ها توسط متخصص و مشاور فعال توی همون حوزه ارائه می شود.

 2. Avatar photo
  محمد اسماعیلی
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۲

  سلام وقتتون بخیر باشه نیاز به مشاوره کنکور ارشد دارم و باید برای کنکور سروع به برنامه ریزی نمایم . لطفا راهنمایی کنید باید چکار کنم؟

  • Avatar photo
   ariya iranikhah
   ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۴

   سلام وقتتون بخیر، شما برای استفاده از خدمات مشاوره کنکور ارشد می توانید با ایران تحصیل تماس بگیرید تا نسبت به رشته شما مناسب ترین افراد برای راهنمایی شما در نظر گرفته شوند.

 3. Avatar photo
  عباس
  ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۸

  با سلام و خسته نباشید، هزینه دریافت مشاوره کنکور کارشناسی ارشد چقدره؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۳

   سلام روزتون بخیر
   در ابتدای تماس گفته میشه که دقیقه ای 8000 ت هست

 4. Avatar photo
  محمد
  ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۷

  با سلام، برای دریافت مشاوره کنکور ارشد باید با چه شماره ای تماس بگیرم؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۱

   سلام روزتون بخیر
   5307 907 909

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)