ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوره کنکور ارشد + سامانه تلفنی و آنلاین 24 ساعته | ایران تحصیل

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۱۴
 • تاریخ بروزرسانی: ۱۱ شهریور ۱۴۰۲
مشاوره کنکور ارشد
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

بهره مندی از مشاوره کنکور ارشد 1402 برای داوطلبان این مقطع امری حیاتی است. امروزه دانشجویان زیادی پس از فارغ التحصیلی در مقطع کارشناسی، علاقمند به ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر یعنی کارشناسی ارشد و حتی دکتری هستند. این افراد، برای ادامه تحصیل در هر یک از این مقاطع، باید مجددا در کنکور شرکت نمایند. لذا، کسب رتبه قبولی در کنکور نیز زمانی امکان پذیر است که داوطلبان با آمادگی بیشتر و آگاهانه تر در کنکور کارشناسی ارشد و یا مقاطع دیگر شرکت نمایند.

آمادگی برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد نیازمند شناخت بهتر رشته تحصیلی، مطالعه درست منابع درسی و از همه مهمتر برنامه ریزی درست، می‌باشد. دریافت مشاوره تلفنی کارشناسی ارشد یکی دیگر از راه‌های کسب اطلاعات لازم در خصوص نحوه انتخاب رشته، روش صحیح برنامه ریزی، انتخاب منابع درست و… می‌باشد. شما داوطلبان عزیز بدون مراجعه حضوری، تنها با تماس با شماره تلفن 9099075307 (از طریق تلفن ثابت) می‌توانید بهترین راهنمایی‌ها را  از رتبه‌های تک رقمی و دو رقمی کنکور ارشد در مجموعه ایران تحصیل دریافت نمایید.

مشاوره کنکور کارشناسی ارشد 

کنکور ارشد همانند کنکور کارشناسی، بسیار حساس است و با ظرفیت کم، امکان پذیرش داوطلبان را فراهم می‌نماید. بنابراین تمامی آن دسته از داوطلبانی که مایل به پذیرش در این کنکور می‌باشند، لازم است در رشته‌های مختلف از وجود یک مشاور در کنار خود بهره مند شوند تا بتوانند در همان رشته مورد علاقه خود پذیرفته شوند. لازم به ذکر است تا بدانید که رشته‌های تحصیلی مختلف دانشگاهی در این مقطع، ظرفیت‌های متفاوتی را خواهند داشت.

به همین دلیل قبولی در هر یک از این رشته‌ها نیز با محدودیت‌ها و موانعی مواجه خواهد بود. اما یک مشاور خوب، می‌تواند متناسب با شرایط زندگی افراد برنامه ریزی تحصیلی را انجام داده و آن‌ها را کمک کنند تا در رشته مورد علاقه خود قبول شوند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشاوره و پشتیبانی کنکور وارد لینک شوید.

اهمیت دریافت مشاوره کنکور ارشد

داوطلبان ممکن است در طول سال تحصیلی برای کنکور آمادگی لازم را داشته باشند و تلاش بسیاری برای قبولی در کنکور و مطالعه دقیق منابع به صورت درست و اصولی داشته باشند. اما پس از مدتی دچار احساس یاس و ناامیدی در رابطه با قبولی در کنکور سراسری به خود می دهد که در این شرایط یک مشاور به آن ها کمک می کند تا رتبه خوبی را کسب نمایند.

اهمیت دریافت مشاوره کنکور

در واقع، مشاوران تحصیلی، خدماتی را ارائه می‌دهند که در راستای برنامه ریزی بهتر فرد برای موفقیت در کنکور  است. برخی از مهم ترین خدمات مشاورین تحصیلی، شامل موارد زیر می‌باشد: 

 • آگاه کردن داوطلبان از زمان کنکور کارشناسی ارشد
 • آگاه کردن داوطلبان از نحوه ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد سراسری و آزاد
 • آموزش نحوه مطالعه و برنامه‌ ریزی برای کنکور کارشناسی ارشد
 • آگاه کردن داوطلبان از منابع کارشناسی ارشد
 • مشاوره جهت عملکرد هر چه بهتر در جلسه کنکور ارشد
 • مشاوره کارشناسی ارشد بدون کنکور

برای اطلاعات در ارتباط با اعلام نتایج کنکور ارشد روی لینک کلیک کنید.

بنر کال تو اکشن

تعیین هدف با مشاوره کنکور ارشد

متقاضیان کنکور کارشناسی ارشد برای ورود به دانشگاه‌های سراسری و آزاد با توجه به رشته‌ای می‌خواهند  انتخاب کنند باید با برنامه ریزی بیشتری درس بخوانند و قبل از هرچیزی هدف خود را از شرکت در کنکور کارشناسی ارشد مشخص کنند. اطلاع از شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام، هزینه شهریه هر دانشگاه، ظرفیت آموزشگاه‌های عالی و رشته و مواردی این چنینی بلافاصله بعد از تعیین هدف؛ الزامی است.

افرادی که بدون برنامه ریزی درس بخوانند و حتی از منابع درسی هر رشته، ضریب مخصوص به هر درس در کنکور مطلع نشوند، شانس ناچیزی در موفقیت و پذیرش در کنکور خواهند داشت. اما برخی اوقات مطالعه فردی و حتی اطلاع از برخی موارد ذکر شده،  به قدر کافی جواب نمی‌دهد. در این جور مواقع، داوطلبان باید با گرفتن مشاوره کنکور ارشد از طریق کارشناسان با تجربه، دریاره نحوه زمان بندی برای درس خواندن اطلاعاتی جامع کسب کنند.

تعیین هدف با مشاوره کنکور

البته با تعیین هدف نهایی، به خودی خود تمام این موارد برای رسید به نتیجه دلخواه، به دنبال هم خواهند آمد. بنابراین بدون نگرانی از خدمات مشاوره غیر حضوری ایران تحصیل برای دستیابی به هدفی که تعیین  کرده‌اید، استفاده کنید. مشاوران متخصص این مجموعه برای به نتیجه رسیدن زحمات متقاضیان کنکور ارشد، تمام تلاششان را به کار خواهند گرفت.

کارشناسان ایران تحصیل با توجه به هدف و توانایی هر فرد، علاوه بر راهنمایی‌های لازم جدول زمان بندی تنظیم می‌کنند تا داوطلبان به نتیجه رضایت بخش دست پیدا کنند. طبق محتوای این جدول، داوطلب بر تمام امور زندگی خود بایستی حاکم شود و همچنین بر اساس ساعات تعیین شده در روز برای خواندن دروس تخصصی با ضریب بالا، تست زنی، مرور و جمع بندی هر فصل از کتاب رفتار کند. در ضمن در این جدول مواردی مثل ساعت خواب، ساعت خوردن غذا، تفریح و گردش نیز آمده است تا داوطلب از خستگی مفرط، انصراف ندهد.

شرایط ثبت نام با مشاوره کنکور ارشد

ثبت نام در کنکور  ارشد دارای شرایط عمومی و اختصاصی است. به همین خاطر افراد برای اینکه زحماتشان در طول یک سال حیف و نادیده گرفته نشود، بایستی به شرایط زیر توجه کنند و بعد با مشاوره کنکور ارشد برای ثبت نام و تست زنی آماده شوند:

شرایط عمومی کنکور ارشد

✅اعتقاد به دین اسلام یا یکی از ادیان آسمانی واجب است

✅عدم دشمنی و مشکل شخصی با جمهوری اسلامی ایران واجب است

✅عدم سابقه فعالیت در گروه‌های ضد اسلام و تروریستی واجب است

✅دوری و عدم انجام فسادهای اخلاقی واجب است

✅اجتناب از محرمات و مواردی که باعث تشویش در دانشگاه شود، واجب است

✅عدم سابقه فعالیت در مجاهدین خلق و یا گروه‌های ضد انقلابی واجب است

شرایط اختصاصی کنکور ارشد

✅کلیه دانشجویان کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری می‌بایست قبل از شروع آزمون فارغ التحصیل شوند

✅کلیه داوطلبان آقا کنکور ارشد برای ثبت نام می‌بایست از معافیت موقت نظام وظیفه خود مطمئن باشند

✅کلیه داوطلبان کنکور ارشد که در وزارتخانه و شرکت‌های دولتی مشغول به کار هستند، می‌بایست تاییدیه کتبی خود را گرفته و به همراه داشته باشند

✅کلیه داوطلبان کنکور ارشد رشته پزشکی، می‌بایست تاییدیه کتبی خود را گرفته و به همراه داشته باشند

✅کلیه داوطلبان کنکور ارشد رشته دبیری، می‌بایست تاییدیه کتبی خود را گرفته و به همراه داشته باشند

✅کلیه دانشجویان در حال تحصیلی که قصد دارد به طور حتمی در کنکور ارشد شرکت کنند، می‌بایست از دانشگاه خود انصراف دهند و بعد برای ثبت نام اقدام کنند

اطلاعیه

یکی از مهم ترین گام ها در مسیر قبولی در کنکور ارشد، دریافت مشاروه تحصیلی از مجرب ترین مشاوران می باشد. 

چگونه در کنکور کارشناسی ارشد قبول شویم؟

اغلب داوطلبانی که تصمیم دارند تا در کنکور ارشد شرکت کنند، همواره به دنبال روش‌هایی هستند که از طریق آن بتوانند در این آزمون قبول شوند. این افراد می‌توانند از طریق انجام برخی کارها، به راحتی در کنکور کارشناسی ارشد و در رشته مورد علاقه خودشان، پذیرفته شوند. برخی از مهم ترین اقداماتی که این افراد باید انجام دهند، شامل موارد زیر است:

داشتن یک برنامه مطالعاتی اصولی

مهم ترین اصل در قبولی کنکور ارشد، داشتن یک برنامه خوب و اصولی است. افراد برای این که یک برنامه ریزی درست داشته باشند، ابتدا باید هدف خود را مشخص کنند. پس از تعیین هدف باید یک جدول برنامه ریزی طراحی کنند که در این جدول، ساعات مطالعه و کارهای روزمره خود را ذکر نمایند. لازم به ذکر است برنامه‌ای اصولی می‌باشد که هم شخصی سازه شده است و هم منحصر به فرد.

هدف گذاری برای کنکور ارشد

یکی دیگر از عواملی که سبب می‌شود تا افراد بتوانند در کنکور ارشد موفق شوند، هدف گذاری است. هر یک از افراد برای پذیرفته شدن در یک دانشگاه و یک رشته خاصی تلاش می‌کنند. لذا، هدف هر یک از آن‌ها با یکدیگر متفاوت می‌باشد. به همین دلیل، افراد ابتدا باید رشته و دانشگاه مورد نظر خود را انتخاب کرده و برای رسیدن به این هدف، به صورت مستمر تلاش نمایند. 

قبولی در کنکور ارشد

طراحی و تهیه جدول زمان بندی 

زمانی که افراد تصمیم دارند تا یک جدول زمان بندی شده را طراحی کنند، ابتدا باید از ضرایب و مواد هر درس اطلاع یابند. با این کار، دروسی که اهمیت بیشتری دارند را در اولویت قرار داده و ساعات بیشتری را برای مطالعه آن اختصاص می‌دهند. پس از آن، ساعتی از روز را به مطالعه، استراحت، ورزش، تفریح و … اختصاص می‌دهند.

علاوه بر این، در این جدول مشخص می‌شود که چه درسی در چه ساعتی خوانده می‌شود و افراد باید به آن متعهد بوده و در زمان مشخص، آن‌ها را انجام دهند. یکی از روش‌هایی که افراد بتوانند به برنامه و جدول زمان بندی خود متعهد شوند، داشتن یک مشاور خوب است که به صورت 24 ساعته آن‌ها را به مطالعه تشویق کند. 

آشنایی با منابع کنکور ارشد 

زمانی که صبحت از یک آزمون و کنکور به میان می‌آید، اغلب داوطلبان به دنبال منابع آن می‌گردند. کنکور ارشد نیز از این قاعده مستثنی نیست و افراد برای قبول شدن در آن، باید از منابع آن مطلع شوند. آشنایی با منابع درسی اهمیت بسیار زیادی دارد، زیرا گاهی اوقات افراد ممکن است به سراغ منابعی قدیمی و یا اشتباه بروند که در این صورت، دچار مشکل خواهند شد.

پس از آشنایی با منابع، افراد باید آن‌ها را تهیه کرده و به صورت مستمر، مطالعه نمایند. برای افزایش شانس قبولی در کنکور ارشد، بهتر است که افراد کتاب‌های تست مختلفی را خریداری کرده و از طریق آن‌ها با سوالات کنکوری و نحوه طراحی سوالات، آشنا شوند.  

برای آشنایی با منابع کارشناسی ارشد، بر روی لینک کلیک کنید. 

مطالعه اصولی دروس برای آمادگی در کنکور ارشد

یکی دیگر از عواملی که سبب می‌شود تا افراد در کنکور کارشناسی ارشد قبول شوند، مطالعه اصولی دروس می‌باشد. افراد برای این که منابع را به درستی مطالعه کنند، می‌توانند از روش خلاصه نویسی استفاده نمایند. در این روش، هم مطالب به صورت خلاصه وار در ذهن آن‌‎ها ماندگار می‌شود و هم از طریق نوشتن، آن مطالب مجدد مرور می‌شوند.

علاوه بر خلاصه نویسی، افراد می‌توانند از طریق تست زنی نیز دروس را به خوبی مطالعه کنند. زیرا در روش تست زنی مطالب را به صورت جزء به جزء می‌خوانند. آن‌ها برای این که بتوانند مهارت تست زنی خود را تقویت کنند، باید تمرین و تکرار کرده و نکات تست زنی را فرا بگیرند.

مشاور کنکور ارشد چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

هر یک از شما عزیزانی که تصمیم دارید تا در کنکور کارشناسی ارشد ثبت نام کرده و شرکت کنید، بهتر است که از یک مشاور خوب کمک بگیرید. حال ممکن است سوال کنید که یک مشاور خوب دارای چه ویژگی‌هایی می‌باشد؟ در پاسخ به این سوال باید عرض کنیم که یک مشاور کنکور کارشناسی ارشد خوب، باید تعدادی از ویژگی ها را داشته باشد که برخی از مهم ترین آن‌ها، شامل موارد زیر است: 

مهم ترین ویژگی های مشاور کنکور ارشد

 • شناخت کامل هدف داوطلب از شرکت در کنکور کارشناسی ارشد
 • شناخت و تسلط کامل مشاور تخصصی کنکور کارشناسی ارشد درباره رشته مورد نظر و سایر رشته‌های مرتبط کارشناسی ارشد
 • تشریح کامل شرایط آزمون ارشد به داوطلب
 • ارائه اطلاعات دقیق به داوطلبان در رابطه با کارنامه‌ها، رتبه‌ها و درصدهای مورد نیاز برای قبولی در انواع دانشگاه های ارشد
 • فن بیان قوی مشاور برای مشاوره تحصیلی ارشد
 • قدرت مشاور در ارائه منابع دقیق کنکور کارشناسی ارشد
 • توانایی مشاور در تجزیه و تحلیل آزمونهای آزمایشی کارشناسی ارشد مختلف
 • تسلط مشاور در شناخت اساتید برجسته کنکور کارشناسی ارشد و کلاس های مناسب با توجه به شرایط داوطلب 
 • توانمندی مشاور در ارائه برنامه ریزی های بلند مدت، میان مدت و کوتاه مدت برای شرایط مختلف داوطلبان کنکور ارشد
 • توانایی ایجاد انگیزه و دیدگاه درست برای مطالعه آزمون کارشناسی ارشد
 • تجربه بالا در هدایت داوطلبان و تخصص همراه با تجربه در مشاوره تحصیلی

مشاوره تلفنی کارشناسی ارشد

 

علاوه بر تمامی ویژگی‌های بیان شده، یک مشاور کنکور ارشد خوب باید ویژگی‌های دیگری نیز داشته باشد که برخی از آن ها به شرح زیر می‌باشند: 

دلسوز و با محبت بودن مشاور

یکی از مهم ترین ویژگی‌هایی که می‌توان برای تیم مشاوره کنکور ارشد در نظر گرفت، برخورد دلسوزانه او با داوطلبان است. زیرا در صورت داشتن برخوردی نامناسب و بسیار خشک با داوطلب کنکور، وی پس از مدتی دیگر تمایل چندانی به دریافت خدمات مشاوره کنکور از مشاوره حتی در صورت پرداخت مناسب ترین قیمت مشاوره کنکور را ندارد.

بررسی و رفع ضعف داوطلبان

یکی دیگر از خصوصیات مهم یک تیم مشاوره کنکور خوب که می‌توان به آن اشاره کرد، شناخت وی در رابطه با نقاط ضعف شما در انواع دروس است. با شناخت این نقاط ضعف در جلسات یک تیم مشاوره کنکور حرفه ای می‌توانید برای رفع آن ها اقدامات لازم را انجام دهید و بهترین درصدها را در دروس مختلف از آن خود کنید.

برای آشنایی با شرایط دریافت مشاوره تحصیلی بر روی لینک کلیک نمایید. 

کال تو اکشن راهنمای تلفنی

پشتیبانی 24 ساعته

از مهم ترین ویژگی‌ها و خصوصیات مطرح شده برای تیم مشاوره کنکور کارشناسی ارشد، پیگیر بودن مدام آن‌ها در رابطه با درس خواندن و روند پیشرفت شما دوستان عزیز است. اگر مشاور خصوصی کنکور، پیگیر کار شما و برگزاری منظم و مرتب جلسات مشاوره کنکور نباشد، شما هم بعد از مدتی انگیزه خود را از دست می‌دهید و مانند سابق درس نمی‌خوانید. نتیجه هم که چیزی به جز قبول نشدن در رشته و دانشگاه مورد علاقه نیست.

ارائه بهترین برنامه درسی

مشاوره کنکور ارشد، باید بتواند بهترین و جامع ترین برنامه ریزی‌ها را برای رسیدن شما به موفقیت و پیشرفت ارائه دهد. آن هم برنامه ریزی که با توجه به اصول مشخص و با توجه به وضع درسی و شرایط خانوادگی و فردی شما و همین طور نقاط قوت و ضعفتان در انواع دروس عمومی و تخصصی نوشته شده باشد.

چرا باید از مشاور کنکور ارشد کمک بگیریم؟

هم اکنون که با ویژگی های یک مشاور خوب آشنا شدید، ممکن است سوال کنید که چرا باید از یک مشاور کمک بگیریم؟ در پاسخ به سوال شما عزیزان باید بیان کنیم که برخی از شما داوطلبان کنکوری عزیز ممکن است در حال حاضر شاغل باشید و ساعت های زیادی در طول روز مشغول به کار باشید.

دلیل استفاده از مشاوره کارشناسی ارشد

به همین دلیل، شما عزیزان فرصت کمی دارید تا منابع این کنکور را مطالعه کنید. در این شرایط، یک مشاوره کنکور ارشد، می‌تواند به شما کمک کند با برنامه ریزی درست بتوانید موفقیت لازم را برای پذیرش در رشته مورد علاقه خود داشته باشد. علاوه بر این، مشاور کنکور کارشناسی ارشد، تمامی منابع این آزمون را به طور دقیق به شما عزیزان معرفی می‌کنند. به همین دلیل، بهتر است که از یک مشاور کنکور خوب همچون ایران تحصیل کمک بگیرید. 

مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد

انتخاب رشته یکی از مراحل بسیار مهم برای هر یک از شما دانشجویان و فارغ التحصیلان عزیز محسوب می‌‌شود. زیرا شما باید بر اساس رتبه کسب شده خود، رشته مورد علاقه‌تان را انتخاب کنید. همچنین، با توجه به شرایط زندگی و کاری خود نسبت به انتخاب دانشگاه محل تحصیل اقدام نمایند.

در مشاوره کنکور کارشناسی ارشد و مشاوره انتخاب رشته، ابتدا به شما کمک می‌شود تا نسبت به شرایط تحصیل در هر یک از دانشگاه‌ها اطلاعات لازم را به دست آورید. علاوه بر این، در صورت انتخاب دانشگاه‌های دارای شهریه، شما را از میزان شهریه تمامی دانشگاه‌ها مطلع می‌نمایند تا هزینه‌های تحصیل در این دانشگاه‌ها را به طور دقیق بدانید. 

مشاوره تلفنی کارشناسی ارشد

همانگونه که اشاره شد، مقطع کارشناسی ارشد حساسیت بسیاری برای داوطلبان این مقطع دارد و نیاز به برنامه ریزی دقیق و پر رنگ‌تری از سایر مقاطع خواهد داشت. دانشجویان این مقطع می‌‌توانند به جای مراجعه حضوری، از مشاوره تلفنی استفاده کنند. کارشناسان مشاوره تلفنی از ابتدا تا انتها کنار داوطلبان خواهند بود و آن‌ها را در این مسیر سرنوشت ساز راهنمایی خواهند کرد.

دانشگاه‌های مختلف کل کشور دارای شرایط متفاوت و مهمی برای پذیرش دانشجویان در نظر می گیرند که داوطلبان باید از این شرایط اطلاعات کافی داشته باشند. در مشاوره تلفنی ارشد این امکان وجود دارد که به صورت کامل و دقیق از نحوه مطالعه دروس مختلف، نحوه برنامه ریزی درسی، انتخاب رشته کارشناسی و … آشنا شوید.

یکی دیگر از موارد استفاده از مشاوره تلفنی، بانک سوالات کارشناسی ارشد در رشته های مختلف است که بسیاری از دانشجویان به آن نیازمندند و با مشاوره تلفنی می‌‌توان به راحتی به آن دست یافت. مشاوره تلفنی ایران تحصیل آماده ارائه خدمات با کلیه دانشجویان مقاطع مختلف از ابتدا تا انتهای تحصیل می‌باشد.

مشاوره تلفنی انتخاب رشته مقطع کارشناسی ارشد

یکی از مهمترین خدمات مشاوره تلفنی در زمینه انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد است. بیشتر متقاضیان با مقوله انتخاب رشته بسیار آشنا هستند و می‌دانند که انتخاب رشته مقاطع با هم متفاوت است. به دلیل مهم بودن انجام درست و دقیق انتخاب رشته، مشاوره گرفتن در این زمینه امری بسیار لازم و ضروری است.

مشاوره مقطع کارشناسی ارشد

 

مشاور تلفنی کارشناسی ارشد این امکان را به داوطلبان می‌دهد که به پاسخ تمام سوالات خود درمورد رشته‌های جدیدی که در دانشگاه‌‌ها ارائه می‌شود و شرایط دانشگاه‌ها از لحاظ امکانات و خدمات رفاهی برسند. مشاوره تلفنی حتی به سوالات دانشجویان در زمینه پذیرش بدون آزمون دانشگاه‌‌ها و شرایط ثبت نام آن‌ها نیز پاسخگو می‌باشد.

مشاوره برنامه ریزی تحصیلی تلفنی کارشناسی ارشد

یکی دیگر از خدمات مشاوره تلفنی کمک به برنامه ریزی تحصیلی است. داوطلب برای موفقیت نیاز به داشتن برنامه بسیار قوی و حساب شده دارد. دانشجو باید با برنامه ریزی درست شروع کند و پیش برود. مشاوره تلفنی ارشد برای آن‌هایی که قصد شرکت در آزمون را دارند و یا دانشجوی ارشد، می‌تواند برنامه ریزی بسیار هوشمندانه‌ای برای داوطلبان تنظیم کند. البته هدف این مشاوره فقط گروه‌ های خاص نمی‌باشد، بلکه کمک به تمام داوطلبان در تمام مراحل است. بعضی از داوطلبان بعد پذیرش در رشته مورد نظر خود تازه می‌فهمند که علاقه و استعدادی در رشته قبول شده ندارند.

مشاور تلفنی کارشناسی ارشد ایران تحصیل

ایران تحصیل یکی از بزرگترین مجموعه‌‌های اخیر در زمینه ارائه خدمات مشاوره تحصیلی در تمام مراحل به داوطلبان است. با داشتن سال‌ها سابقه در امر مشاوره، یکی از بهترین مراکز مشاوره تحصیلی تلفنی می‌باشد. مشاوران آکادمی ایران تحصیل می‌توانند دانشجویان را در ثبت نام، تکمیل ظرفیت ارشد دانشگاه‌ها، فرایند انتخاب رشته و برنامه ریزی درسی تا زمان فرا رسیدن آزمون یاری کنند.

مشاوره تلفنی ارشد

یکی از مزایای استفاده از مشاوره تلفنی آکادمی ایران تحصیل این است که دانشجویان بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای از خدمات مشاوره بهره مند می شوند. داوطلبان مشاوره کنکور ارشد برای اطلاع از شرایط دانشگاه‌ها، بهتر است همین حالا با مشاوران مجرب ایران تحصیل تماس خاصل نمایند.

خدمات مشاوره رایگان کارشناسی ارشد

داوطلبانی که در ثبت نام کنکور ارشد شرکت می کنند، می‌توانند برای رسیدن به سوالات خود در این زمینه از مشاور تلفنی رایگان کارشناسی ارشد استفاده کرده و از رشته‌های مختلف با ظرفیت‌های مشخص دانشگاه‌‌ها اطلاع پیدا کنند. برخی از رشته‌های کارشناسی ارشد به دلیل جدید بودن و تعداد کم فارغ التحصیلان آنان در این مقطع تنها در ۱ یا ۲ دانشگاه امکان پذیرش دارند.

دانشجویان برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد راه‌های متفاوتی خواهند داشت، از جمله این راه‌ها می‌توان به استعداد درخشان ارشد اشاره کرد. کسانی که معدل لازم را کسب کرده‌اند بدون نیاز به شرکت در کنکور می‌توانند به راحتی در این رشته‌ها تحصیل کنند. این امر زمانی امکان پذیر است که از مشاور رایگان کارشناسی ارشد بهره بگیرند تا بتوانند انتخاب رشته مناسبی داشته باشند. 

دریافت مشاور تلفنی رایگان به دانشجو در اصلاح و تغییر رشته‌های انتخابی کمک بسیاری خواهد کرد. مثلا وقتی فردی خود به تنهایی انتخاب رشته کرده و دچار مشکل شده است، مشاوران در تغییرات و اصلاح آن وی را راهنمایی می‌کنند.

برای بعضی از داوطلبانی که امکان پذیرش در رشته مورد علاقه‌شان وجود ندارد و مایل به تغییر رشته در ارشد هستند و یا مایلند در کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور شرکت کنند تا رتبه لازم را کسب کنند، دانشگاه پیام نور یک ترم تحصیلی را به عنوان زمان برای آزمون ورودی هر رشته در نظر می‌گیرد. در اینجا هم دریافت مشاور تلفنی رایگان و مشورت با کارشناسان مجرب می‌تواند داوطلب را از فنون لازم برای قبولی در هر یک از رشته‌ها آگاه سازد. 

جدیدترین اخبار مشاوره کنکور ارشد 1402

 استفاده از برنامه ریزی آنلاین برای کنکور ارشد

برنامه ریزی آنلاین در کمترین زمان ممکن انجام می‌شود و نیازی به پرداخت هزینه خاصی ندارد. از آن‌جا که برای دریافت هر گونه خدمات، صرفه جویی در زمان و انرژی در اولویت می‌باشد، برنامه ریزی آنلاین برای کنکور ارشد ۱۴۰۲ می‌تواند یکی از بهترین روش‌ها برای مطالعه باشد. 

ضرورت انتخاب بهترین مراکز مشاوره تحصیلی

یکی از مهم ترین چیزهایی که باید در دریافت مشاوره به آن توجه کنید، انتخاب بهترین مراکز با داشتن کادر مجرب در امر مشاوره است. چرا که مشاوره تحصیلی کنکور ارشد دارای حساسیت بالایی می‌باشد. پس بهتر است فرایند دربافت مشاوره را به بهترین کارشناسان و بهترین مراکز بسپارید.

برای دریافت فایل PDF مشاوره کارشناسی ارشد، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

خلاصه مطلب

در این مقاله شما عزیزان را با اهمیت و ضرورت استفاده از مشاوره کنکور ارشد 1402 آشنا کردیم. به یاد داشته باشید که اگر تصمیم دارید تا در کنکور موفق شوید، بهتر است که از کار آزموده ترین افراد که متخصص ارائه مشاوره کنکور کارشناسی ارشد هستند، کمک بگیرید. مشاوران ایرالت تحصیل شما را با تمامی منابع این آزمون آشنا کرده و با آموختن اصول خواندن و برنامه ریزی، شما را یاری می‌کنند.

یکی دیگر از روش‌های اخذ مشاوره تحصیلی جهت آمادگی برای کنکور و انتخاب رشته، مشاوره تلفنی کنکور کارشناسی ارشد است که با صرف هزینه و زمان کمتر، می‌توانید از راهنمایی‌های ارزشمند کارشناسان کار آزموده در امر مشاوره تحصیلی بهره مند شوید.

اگر در این زمینه، مشاوره کنکور ارشد 1402 نیاز به داشتن یک مشاور خوب و مجرب دارید، می‌توانید با همکاران ما در آکادمی ایران تحصیل ارتباط برقرار کنید. همکاران ما با توجه به آشنایی با متدهای روز دنیا در زمینه مطالعه درسی و آمادگی برای کنکور، می‌توانند شما را برای این آزمون مهم و سرنوشت ساز آماده نمایند و شما را در مسیر قبولی در رشته مورد علاقتان یاری کنند. 

پادکست صوتی مقاله

5/5 - (3 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

یک مشاور کنکور ارشد خوب دارای چه ویژگی های می باشد؟

یک مشاور خوب دارای ویژگی های بسیاری اعم از: دلسوز و مهربان بودن، پیگیری مداوم و ... می باشد.

چرا باید از یک مشاور کنکور کارشناسی ارشد کمک بگیریم؟

افراد برای آشنایی با منابع کنکور، زمان ثبت نام، زمان برگزاری کنکور و .... بهتر است که از یک مشاور کمک بگیرند. 

مشاوره تلفنی کنکور کارشناسی ارشد شامل چه خدماتی می باشد؟

تمامی خدماتی که از طریق مشاوره تلفنی ارشد قابل دریافت است، در مقاله بیان شده است. 

نظرات

14 دیدگاه دربارهٔ «مشاوره کنکور ارشد + سامانه تلفنی و آنلاین 24 ساعته | ایران تحصیل»

 1. Avatar photo میرزازاده گفت:

  سلام و درود برای مشاوره ارشد کنکور بصورت غیر حضوری باید وبکم داشته باشیم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   خیر نیازی نیست

 2. Avatar photo کنعانی گفت:

  امکان مشاوره حضوری هم برای فوق لیسانس وجود داره؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   خیر فقط از طریق تلفن ثابت امکان پذیر میباشد

 3. Avatar photo نادریان گفت:

  جلسه مشاوره کنکور ارشد شما چند ساعته ؟؟؟؟؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت به خیر
   با توجه به شرایط و نوع مشاوره بستگی دارد.

 4. Avatar photo زهرا گفت:

  سلام من در رشته مهندسی نرم افزار کارشناسی خودم گرفتم میخوام بدونم برای رشته من هم مشاوره کنکور ارشد دارید؟

  1. Avatar photo ariya iranikhah گفت:

   سلام وقت بخیر، مشاوره کنکور ارشد برای تمامی رشته ها توسط متخصص و مشاور فعال توی همون حوزه ارائه می شود.

 5. Avatar photo محمد اسماعیلی گفت:

  سلام وقتتون بخیر باشه نیاز به مشاوره کنکور ارشد دارم و باید برای کنکور سروع به برنامه ریزی نمایم . لطفا راهنمایی کنید باید چکار کنم؟

  1. Avatar photo ariya iranikhah گفت:

   سلام وقتتون بخیر، شما برای استفاده از خدمات مشاوره کنکور ارشد می توانید با ایران تحصیل تماس بگیرید تا نسبت به رشته شما مناسب ترین افراد برای راهنمایی شما در نظر گرفته شوند.

 6. Avatar photo عباس گفت:

  با سلام و خسته نباشید، هزینه دریافت مشاوره کنکور کارشناسی ارشد چقدره؟

  1. Avatar photo مشاور ابراهیمی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   در ابتدای تماس گفته میشه که دقیقه ای 8000 ت هست

 7. Avatar photo محمد گفت:

  با سلام، برای دریافت مشاوره کنکور ارشد باید با چه شماره ای تماس بگیرم؟

  1. Avatar photo مشاور ابراهیمی گفت:

   سلام روزتون بخیر
   5307 907 909

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

تماس با مشاور