تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
مشاوره کنکور ارشد با رتبه های برتر

مشاوره کنکور ارشد 1401 + رتبه های برتر

مشاوره کنکور ارشد با رتبه های برتر
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

برای برقراری ارتباط با مشاوره کنکور ارشد 1401 با رتبه های برتر در تمامی رشته ها، می توانید با شماره های زیر تماس حاصل نمایید. مشاوران ما، همه روزه، حتی ایام تعطیل ، آماده ارائه خدمات به شما داوطلبان کنکوری خواهند بود. این مشاوره خصوصا برای آن دسته از داوطلبانی که مایل به تغییر رشته کارشناسی ارشد خود می باشند، به راحتی وجود خواهد داشت و هیچ گونه محدودیتی برای ارائه خدمات به شما وجود نخواهد داشت.

یک مشاوره کنکور ارشد با رتبه های برتر موفق، به شما کمک می کند تا از بهترین منابع مطالعه کنکور اطلاع یابید و همچینن برنامه ریزی های هفتگی، ماهانه و یا روزانه را متناسب با شرایط شما انجام دهد. ارائه کارنامه های رتبه های برتر و همچنین کنکورهای ازمایشی برای تمامی داوطلبان در هر یک از رشته ها امکان پذیر خواهد بود و همچنین به تجزیه و تحلیل کارنامه داوطلبان در کنکور آزمایشی نیز خواهیم پرداخت.

 

 

برای دریافت مشاوره کنکور ارشد با رتبه های برتر – اطلاع از شرایط تحصیل در هر یک از دانشگاه، نحوه برنامه ریزی از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مشاوره کنکور ارشد با رتبه های برتر

کنکور ارشد همانند کنکور کارشناسی بسیار حساس و با ظرفیت کم امکان پذیرش داوطلبان را فراهم می نماید. بنابراین تمامی آن دسته از داوطلبانی که مایل به پذیرش در این دانشگاه می باشند، لازم است در رشته های مختلف از وجود یک مشاور در کنار خود بهره مند شوند تا بتوانند در همان رشته مورد علاقه خود پذیرفته شوند.

رشته های تحصیلی مختلف دانشگاهی برای پذیرش دانشجویان، ظرفیت های متفاوتی را خواهند داشت به همین دلیل قبولی در هر یک از این رشته ها نیز با محدودیت ها و موانعی مواجه خواهد بود. یک مشاور خوب، می تواند متناسب با شرایط زندگی شما برنامه ریزی تحصیلی و همچنین منابع بتوانند شما را به کسب رتبه موردعلاقه‌تان نزدیک نماید.

در هر رشته ای تحصیلی برای شرکت در کنکور کارشناسی ارشد منابع مختلفی وجود خواهد داشت که  لازم است برای موفقیت در کنکور به مطالعه دقیق آن بپردازید یکی از سوالات مهم در این زمینه این است که کدام یک از منابع از اهمیت بیشتری برخوردار است و کدام یک می تواند در درجه دوم اهمیت قرار بگیرد؟

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشاوره و پشتیبانی کنکور وارد لینک شوید.

 

 

مشاوره قبولی ارشد-

 

 

برای اطلاع از رشته های آموزش محور کارشناسی ارشد کلیک کن.

 

 

نحوه برنامه ریزی مشاوره کنکور ارشد 1401 با رتبه های برتر

اگر فردی در سال گذشته موفق به کسب رتبه برتر شده باشد، در حال حاضر بهتر می تواند به شما برای کسب یک رتبه خوب کمک نماید چرا که این مسیر را با موفقیت طی نموده است. آیا فردی که رتبه برتر کنکور شده است تمامی شرایط برای او فراهم بوده و هیچ مشکلی در این زمینه نداشته است؟ پاسخ به این سوال منفی است.

برخی از داوطلبان کنکور ممکن است در حال حاضر شاغل باشند و ساعت های زیادی را مشغول به کار در طول روز باشد و به همین دلیل فرصت کمی را برای مطالعه داشته باشند. در این شرایط، یک مشاوره کنکور ارشد 1401 با رتبه های برتر به شما کمک می کند با برنامه ریزی درست بتوانید موفقیت لازم را برای پذیرش در رشته مورد علاقه خود داشته باشد. درباره هنر یک مشاور برنامه ریزی کاملا منطبق با شرایط فنی باشد.

برای آن دسته از داوطلبانی که زمان محدودی برای مطالعه دارند و یا اینکه شرایط ویژه‌ای برای درس خواندن  دارند، یا برخی از داوطلبان، زمان بسیار کمی برای مطالعه دارند. در این شرایط علاوه بر این، یک برنامه ریزی اصولی در کنار آن معرفی می شود تا به انتخاب رشته داوطلبان کمک شود تا بتوانند رتبه مورد نظر خود را کسب نمایند.

 

 

برای ثبت نام کارشناسی ارشد واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد کلیک کن.

 

 

بهترین منابع کنکور چیست؟

 برای کنکور کارشناسی، برنامه ریزی درست و اصولی ضروری ترین موارد خواهد بود. اما این برنامه‌ریزی در صورتی که با مطالعه منابع مناسب همراه نباشد، نمی تواند به پذیرش شما کمک نماید. در تمامی رشته های تحصیلی کنکور کارشناسی ارشد یکی از بهترین منابع که معرفی می شود، منابع مدرسان شریف می باشد.

انتخاب منابع انتخابی بستگی زیادی به هدف شما خواهد داشت. هدف شما از کسب یک رتبه خوب چیست؟ آیا هدف تنها پذیرش در دانشگاه و کنکور ارشد می باشد یا اینکه شما برای قبولی در دانشگاه های برتر کشور به دست یک روزه خوب تلاش می کنیم؟ در این شرایط کتب درسی می تواند بهترین منبع برای تحصیل شما محسوب شود.

ما به تمامی داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد جزوات را معرفی می نماییم که علاوه بر در برداشتن تمامی موارد، تحصیل ضروری می توانند در کمترین زمان، به مباحث درسی تسلط لازم را داشته باشند. من نمی‌توانم در مهمترین منابع درسی و کنکور تسلط لازم را داشته باشند در این شرایط قبولی آنها تضمین و ضروری خواهد بود.

 

 

برای کسب اطلاعات در مورد مشاوره کنکور وارد شوید.

 

 

ویژگی های بهترین مشاور کنکور ارشد

آنچه در اغلب موسسات کنکوری صورت می پذیرد این است که منابعی را به داوطلبان معرفی می‌نمایند و یک برنامه ریزی کلی بر اساس آزمون های آزمایشی برگزار می کنند و به آنها ارائه خواهند داد. در این شرایط داوطلبان می توانند متناسب با شرایط زندگی خود نسبت به برنامه‌ریزی دروس مختلف اقدام نمایند و به همین دلیل تنها یک برگه برنامه ریزی در دست آنها باقی خواهد بود.

متاسفانه در اکثر مراکز مشاوره کنکوری، هرگز از داوطلبان در رابطه با نحوه مطالعه آنها و همچنین سرعت عملکرد شان یا شرایط مطالعه و سایر موارد قبل؛ از انجام برنامه ریزی اطلاعاتی دریافت نمی شود. یک مشاوره کنکوری موفق ابتدا از شما میخواهد تا مبحث خاصی را مطالعه نمایید و پس از آن، آزمونی جهت اطلاع از نحوه مطالعه و عملکردتان از شما گرفته خواهد شد.

یک مشاوره کنکور ارشد با رتبه های برتر از شما برای شرکت در کنکور ارشد و همچنین اهدافتان سوالاتی خواهد پرسید و با توجه به پاسخی که به این موضوع می‌دهید، تلاش می‌کنند تا شما را برای رسیدن به اهدافتان برسید. برگزاری آزمون های آزمایشی و همچنین آزمون های جامع در دو روز مختلف می تواند بسیار به شما برای پذیرش کمک نمایید.

از دیگر مواردی که یک مشاوره موفق می تواند از آن برخوردار باشد ارائه مشاوره های فردی در شرایطی که شما دچار مسئله و مشکل شخصی و خانوادگی شده اید و یا مواردی برای شما به وجود آمده که در حال حاضر امکان تمرکز بر سوالات کنکور را به خوبی نمی توانید داشته باشید و یا اضطراب ها و نگرانی های زیادی برای پذیرش در کنکور دارید.

 

 

مشاوره با رتبه های برتر ارشد-

 

 

برای اطلاع از تغییر رشته در مقطع کارشناسی ارشد بر روی لینک کلیک کنید.

 

 

ضرورت مشاوره کنکور ارشد با رتبه های برتر

داوطلبان ممکن است در طول سال تحصیلی برای کنکور آمادگی لازم را داشته باشند و تلاش بسیاری برای قبولی در کنکور و مطالعه دقیق منابع به صورت درست و اصولی داشته باشند، اما پس از مدتی دچار احساس یاس و ناامیدی در رابطه با قبولی در کنکور سراسری به خود می دهد که در این شرایط یک مشاور به آنها کمک می کند تا رتبه خوبی را کسب نمایند.

در سال گذشته به دلیل شیوع بیماری کرونا در رابطه با زمان برگزاری کنکور جابجایی‌های صورت گرفت. به همین دلیل بسیاری از داوطلبان در برنامه‌های خود دچار وقفه و آنگونه که برنامه‌ریزی نموده اند، امکان قبولی را نمی توانستند داشته باشند.  بنابراین یک مشاور در این شرایط به داوطلبان کمک می‌کند تا بر احساس خستگی خود غلبه نموده و مجدداً انرژی خود را از سر بگیرند.

سنجش عملکرد داوطلبان برای پذیرش در کنکور بسیار متفاوت می باشد و معمولاً ما به یک ملاک جهت سنجش عملکرد نیازمند هسیتم. پس از اینکه داوطلبان خود را با تست‌ زنی مختلف خود را محک زندند، قدم بعدی چه خواهد بود؟ در این شرایط یک مشاور به رفع ایرادات و پاره نمودن نقاط قوت خواهد پرداخت.

 

 

برای اطلاع از نحوه تکمیل ظرفیت کنکور ارشد وزارت بهداشت کلیک کن.

 

انجام ثبت نام کنکور ارشد

در مشاور کنکور به شما کمک می‌کند قبل از انجام ثبت نام در رابطه با اهداف خود و همچنین رشته تحصیلی که تمایل به انتخاب آن در تحصیلات تکمیلی را خواهید داشت درک روشن و دقیقی به شما ارائه می نماید. همچنین با توجه به شرایط شما، در رابطه با مجوز ثبت نام و یا ادامه تحصیل توضیحات کامل را به شما ارائه خواهیم نمود.

برخی از داوطلبان متاسفانه به دلیل اینکه انجام ثبت نام خود را به مراکز کافی نت ها می سپارند، با مشکلاتی در رابطه با ورود اطلاعات نادرست در آینده روبه رو خواهند شد و یا اینکه به دلیل عدم اطلاع از شرایط انجام ثبت نام به هنگام پذیرش در دانشگاه دچار مشکلاتی می شوند. یک مشاور تحصیلی به شما کمک می کند تا بروز این مشکلات به حداقل ممکن برسانید.

اعلام علاقه مندی برای دانشگاه‌های غیر روزانه امروز که شاید بسیار ابتدایی به نظر می رسد. اما گاهی به دلیل عدم اعلام علاقه مندی، برخی از داوطلبان با توجه به شرایطی که در آینده برای آنها به وجود آمده است از تحصیل در مقطع بالاتر کارشناسی ارشد محروم شده است. بنابراین همه جانبه سنجی یکی از مهمترین مواردی است که در مشاوره می توانید از آن بهره مند شوند.

 

برای اطلاع از منابع کنکور ارشد وزارت بهداشت روانشناسی کلیک کن.

مشاوره انتخاب رشته کارشناسی ارشد

انتخاب رشته یکی از مراحل برای کلیه دانشجویان و فارغ التحصیلان محسوب می شود در صورتی که داوطلبان مایل به انجام انتخاب  رشته باشند، بسیار مهم است که متناسب با رتبه کسب شده در رشته مورد علاقه خود پذیرفته شوند و همچنین با توجه به شرایط زندگی و کاری خود نسبت به انتخاب دانشگاه محل تحصیل اقدام نمایند.

در مشاوره انتخاب رشته ابتدا به شما کمک می‌شود تا نسبت به شرایط تحصیل در هر یک از دانشگاه‌ها اطلاعات لازم را به دست آورید و همچنین در صورت انتخاب دانشگاه های دارای شهریه شما را از میزان شهریه تمامی دانشگاه ها مطلع می نمایند تا هزینه های تحصیل در این دانشگاه ها را به طور دقیق بدانید.

قبل از انتخاب رشته، ابتدا به کمک مشاوره کنکور ارشد با رتبه های برتر راهنمایی ها لازم در رابطه با شرایط دانشگاه و همچنین آینده شغلی هر یک از رشته های انتخابی و مورد علاقه شما، پس از سنجش شخصیت شما برای انتخاب ویژگی های شخصیتی خودتان و در عین حال متناسب با رشته مورد نظر و متناسب با علایق شما برای داشتن بالاترین موفقیت در آینده کمک خواهد شد.

 

 

قبولی در آزمون ارشد-

 

 

برای اطلاع از منابع کنکور ارشد وزارت بهداشت ژنتیک پزشکی کلیک کن.

 

 

چگونه برای شرکت در آزمون کارشناسی ارشد آماده شویم؟

قبل از هر چیز باید بدانید که آزمون ارشد خیلی متفاوت با آزمون کارشناسی بوده و به همین دلیل برای قبولی در آن باید نکات لازم را بدانید.

به طور مثال در آزمون ارشد نکته سنجی بسیار مهم است. این که با منابع مهم آشنایی داشته باشید. با ضرایب دروس و ضرایب مهمترین منابع گرایش ها آشنایی داشته باشید و هدفمند شروع به مطالعه کنید. البته که بسیاری از داوطلبان در این مورد وسواسی بوده و تصور می کنند باید به مطالعه کلیه منابع و دروس معرفی شده بپردازند که کاری کاملاً اشتباه است. پس در این مورد دقت و توجه کافی را داشته باشید.

مورد بعدی نحوه برنامه ریزی برای مطالعه است که قطعاً از اهمیت بسیاری برخوردار می باشد و اگر شما برنامه ریزی صحیحی نداشته باشید، حتی با انتخاب درست منابع نیز نتیجه مورد نظر را نخواهید گرفت.

پس از انتخاب منابع و برنامه ریزی مناسب باید به موقع و اصولی تمامی مطالب خوانده شده را مرور کنید.

در کل تمامی این مراحل مانند زنجیر به هم متصل هستند و باید در تمانی آن ها دقت کافی را داشته باشید تا به نتیجه مورد نظرتان برسید.

 

 

اهمیت برنامه ریزی برای کنکور ارشد

برنامه ریزی مشخص کننده نقشه راه شما برای رسیدن به هدف است. اگر نقشه راه درستی نداشته باشید قطعاً به مقصد درستی نیز نمی رسید. پس اهمیت برنامه ریزی برای موفقیت در هر کاری از جمله آزمون ارشد بسیار مهم است. قبل از اینکه برای برنامه ریزی اقدام کنید لازم است یک سری پیش نیازها را بدانید که شامل موارد مختلفی می شود. به طور مثال اینکه هیچ گاه برای برنامه ریزی دیر نیست. زیرا برخی داوطلبان در اوایل شروع به مطالعه به دلیل بیشتر بودن وقت، اهمیتی برای برنامه ریزی در نظر نمی گیرند اما هرچه به آزمون نزدیک تر می شوند با استرس بیشتری مطالعه کرده و بیشتر به اهمیت برنامه ریزی پی می برند. اما متاسفانه در این موقعیت دو دسته داوطلب وجود دارد. دسته اول افرادی هستند که حتی با وجود زمان کم تا آزمون ارشد شروع به برنامه ریزی می کنند و دسته دوم افرادی هستند که ناامید ادامه داده و برنامه ریزی نمی کنند که کاملاً اشتباه است. مورد بعدی شناخت دقیق منابع و ضرایب دروس است که اگر در این مورد اطلاعات کافی ندارید، پیشنهاد می کنیم با کارشناسان و مشاورن در تماس باشید. مورد بعدی شناخت دقیق اهداف شخصی و اهمیت به آن ها است. به طور مثال اگر شما برای قبولی در یک دانشگاه سراسری تلاش می کنید خیلی مهم است که این را در تمامی مراحل برنامه ریزی در نظر بگیرید.

 

 

چگونه برای کنکور کارشناسی ارشد 1401 برنامه ریزی کنیم؟

برای برنامه ریزی ابتدا باید تصور خوبی از میزان منابع داشته باشید. همچنین مهلت خود را نیز باید در نظر بگیرید. سپس باید حجم منابعی را که در طول هفته و ماه باید مطالعه شود، مشخص کنید.

توصیه ما به شما برنامه ریزی هفتگی و داشتن یک جدول برنامه ریزی است.

در برنامه ریزی باید حتماً ساعت های تفریح و استراحت خود را نیز مشخص کرده و همچنین سلایق خودتان را نیز در نظر بگیرید.

به علاوه حتماً ساعت هایی را برای جبران مطالب درسی خوانده نشده بگذارید. زیرا به هر حال ممکن است یک سری اتفاقات بیوفتد که شما نتوانید همیشه دقیقاً  طبق برنامه پیش بروید.

حتماً در هر روز درس های متفاوتی برای مطالعه داشته باشید تا پروسه مطالعه کسل کننده نشود.

 

 

نحوه پاسخ به سوالات آزمون ارشد چگونه است؟

برای  پاسخ دادن به سوالات آزمون ارشد لازم است ابتدا با تعداد سوالات و زمان پاسخگویی آشنا باشید. البته  اینکه چقدر زمان داشته باشید و تعداد سوالات بستگی به رشته امتحانی شما دارد. اما به صورت کلی بیشترین زمان برای پاسخگویی به سوالات 180 دقیقه است که عموماً در رشته فنی و مهندسی می باشد. در مورد نحوه پاسخگویی نیز باید با تکنیک های تست زنی آشنا باشید. به طور مثال گفته می شود که ابتدا ساده ترین سوالات را پاسخ داده و سپس با توجه به درجه سختی سوالات به سراغ موارد بعدی بروید.

 

 

خلاصه مطلب

در این مقاله به مهم ترین ویژگی هایی که مشاوره کنکور ارشد 1401 با رتبه های برتر پرداختیم. همچنین در رابطه با ویژگی های یک مشاور موفق کنکوری نیز اطلاعاتی را ارائه نمودیم. در صورتی که مایل به کسب رتبه خوب در کنکور کارشناسی ارشد می باشید و یا اینکه تمایل به پذیرفته شدن در رشته مورد علاقه خود را دارید، می توانید با مشاوران ما که شماره های آنان در جدول زیر موجود است، تماس حاصل نمایید.

 

 

برای دانلود pdf مقاله کلیک کنید.

 

 

برای دریافت مشاوره کنکور ارشد با رتبه های برتر – مشاوره انتخاب رشته، اطلاع از شرایط و شهریه هر یک از دانشگاه ها با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

برای دریافت مشاوره کنکور ارشد با رتبه های برتر تا چه زمانی امکان روز نوبت وجود خواهد داشت؟

جهت دریافت خدمات مشاوره کنکور ارشد ایران تحصیل، می توانید همه روزه، حتی ایام تعطیل، با مشاوران ما که شماره های آنان در وب سایت موجود می باشد، تماس حاصل نمایید.

چگونه می توانم از سطح و تراز خود در کنکور ارشد اطلاع یابم؟

یکی از ویژگی های یک مشاور کنکور ارشد موفق این است که با برگزاری کنکور های آزمایشی و همچنین مقایسه درصد های شما با رتبه های برتر کنکور ارشد در رشته خودتان، اطلاعات دقیق را به شما ارائه نماید.

آیا یک مشاور کنکور تنها یک برنامه را برای تمامی داوطلبان ارائه می نماید؟

خیر! در صورتی که از مشاوره حرفه ای استفاده نمایید، متناسب با شرایط شما، برنامه ریزی دقیقی را ارائه خواهد نمود که می تواند شما را برای رسیدن به اهدافتان کمک نماید.

چگونه می توان به شماره تلفن مشاوره کنکور ارشد با رتبه های برتر دسترسی یافت؟

برای دریافت شماره تلفن مشاوران حرفه ای می توانید وارد سایت شوید و در این مقاله با شماره های قرار داده شده، تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور