ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوره تکمیل ظرفیت کنکور سراسری – آزاد ۱۴۰۳

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۰
 • تاریخ بروزرسانی: ۱۲ تیر ۱۴۰۱
مشاوره تکمیل ظرفیت کنکور سراسری
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

مشاوره تکمیل ظرفیت کنکور سراسری لازمه ی کار هر دانشجویی است که قصد قبولی در رشته خاصی را دارد.

مشاوره تکمیل ظرفیت کنکور سراسری – آزاد در مرکز ایران تحصیل توسط رتبه های برتر کنکور 5 سال گذشته انجام میشود و انتظار می رود شما دانشجویان گرامی با کمک مشاورین مرکز در رشته ی دلخواه تان قبول شوید.

با مشاوره تکمیل ظرفیت کنکور سراسری – آزاد میتوانید با تجربه ی مشاوران برتر مرکز و بررسی آمار قبولی کنکور در تکمیل ظرفیت چند سال گذشته با در نظر گرفتن رتبه های قبولی در رشته و دانشگاه موردنظرتان به نتیجه مطلوبتان برسید.

 

 

 

مشاوره تکمیل ظرفیت کنکور سراسری

مشاوره تکمیل ظرفیت کنکور سراسری

برای مشاوره تکمیل ظرفیت کنکور سراسری – آزاد _ نحوه ی قبولی در رشته ی مورد نظرتان – اطلاع از تراز قبولی دانشگاه های کشور – اطلاع از رتبه ی قبولی رشته ای مختلف و مشاوره انتخاب رشته ی کنکور سراسری – آزاد در تکمیل ظرفیت کنکور با مرکز مشاوره انتخاب رشته ایران تحصیل تماس بگیرید.

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره: 9099075307 پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب.

مشاوره تکمیل ظرفیت کنکور سراسری – تکمیل ظرفیت چیست؟

در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری دانشگاه های سراسری و مراکز علمی آموزشی دیگر از جمله دانشگاه پیام نور – دانشگاه آزاد و غیر انتفاعی که ظرفیت رشته هایشان در انتخاب رشته ی کنکور تکمیل نشده است به مرکز سنجش آموزش کشور اعلام میکنند.

تکمیل ظرفیت کنکور سراسری – آزاد فرصتی است که برای بار دوم به داوطلبان کنکور سراسری داده می شود تا بتوانند در صورت امکان با شرایطی آسان تر از شرایط انتخاب رشته ی کنکور سراسری در رشته محل مورد نظرشان قبول شوند با توجه به این نکته درمیابیم که اهمیت مشاوره تکمیل ظرفیت کنکور سراسری بسیار بالاست.

قابل توجه دانشجویان عزیز : برای ثبت نام در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری 1400 حتما باید در کنکور سراسری ۱۴۰۳ شرکت کرده باشید و توصیه میکنیم که برای موفقیت در انتخاب رشته و قبولی در آن از مشاوره تکمیل ظرفیت سراسری – آزاد مرکز ایران تحصیل کمک بگیرید تا این شانس فوق العاده را از دست ندهید.

 

 

نحوه صحیح انتخاب رشته – مشاوره تکمیل ظرفیت کنکور سراسری

در مشاوره تکمیل ظرفیت کنکور سراسری به موادردی چون نحوه ی صحیح انتخاب رشته و انتخاب دانشگاه اشاره می کنیم تا داوطلبان تنها شانس خود را برای قبولی در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری -آزاد از دست ندهند و تضمین یک انتخاب خوب که به هدف شما منجر میشود فقط با مشاوره تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ممکن است زیرا اگر داوطلب با آگاهی کامل در مورد تکمیل ظرفیت – رتبه ی قبولی دانشگاه های مختلف هر رشته در کنکور های گذشته وارد این مرحله شود حتما انتخاب هوشمندانه ای که به هدفش منجر میشود را خواهد داشت.

برای مشاوره تکمیل ظرفیت کنکور سراسری – آزاد _ نحوه ی قبولی در رشته ی مورد نظرتان – اطلاع از تراز قبولی دانشگاه های کشور – اطلاع از رتبه ی قبولی رشته ای مختلف و مشاوره انتخاب رشته ی کنکور سراسری – آزاد در تکمیل ظرفیت کنکور با مرکز مشاوره انتخاب رشته ایران تحصیل تماس بگیرید.

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره: 9099075307 پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب.

کانال اظلاع رسانی مشاوره تکمیل ظرفیت کنکور سراسری

راهکار قبولی در رشته دلخواه – مشاوره تکمیل ظرفیت کنکور سراسری

در ابتدا لازم است متذکر شویم فقط داوطلبانی که در کنکور سراسری ۱۴۰۳ شرکت کرده اند ( یعنی در جلسه حاضر بودند) حق شرکت در این مرحله را دارند.

برای انتخابی صحیح و آگاهانه در تکمیل ظرفیت کنکور 1400  به شما توصیه میکنیم که حتما با در نظر گرفتن رتبه های قبولی سال های گذشته و تجربه ی مشاوران برتر مجموعه ایران تحصیل این انتخاب مهم را انجام دهید.

برای انتخاب صحیح در تکمیل ظرفیت بهتر است که حتما رشته محل هایی را انتخاب کنید که به با توجه به قبولی های کنکور سال های گذشته به هدف شما نزدیکتر باشند.

برای انتخاب بهتر و مشاوره تکمیل ظرفیت کنکور سراسری توصیه میکنیم حتما مقالات : رتبه قبولی تکمیل ظرفیت کنکور سراسری – تکمیل ظرفیت کنکور سراسری – دفترچه تکمیل ظرفیت کنکور سراسری را مطالعه کنید و از مشاوره تکمیل ظرفیت کنکور سراسری مرکز ایران تحصیل استفاده کنید.

برای مشاوره تکمیل ظرفیت کنکور سراسری آزاد _ نحوه ی قبولی در رشته ی مورد نظرتان – اطلاع از تراز قبولی دانشگاه های کشور – اطلاع از رتبه ی قبولی رشته ای مختلف و مشاوره انتخاب رشته ی کنکور سراسری – آزاد در تکمیل ظرفیت کنکور با مرکز مشاوره انتخاب رشته ایران تحصیل تماس بگیرید.

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره: 9099075307 پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

 

مطالب مرتبط :

تکمیل ظرفیت کنکور سراسری

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پردیس خودگردان 

برای اطلاع از شرایط پذیرش پردیس های بین المللی

برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور

رشته های تکمیل ظرفیت دانشگاه آزاد

 ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور

azmoon.org

ثبت نام کنکور سراسری 

ثبت نام مدارس تیزهوشان

به این پست امتیاز دهید
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

مشاوره تکمیل ظرفیت کنکور سراسری - آزاد در مرکز ایران تحصیل توسط چه کسانی صورت میگیرد؟

مشاوره تکمیل ظرفیت کنکور سراسری_آزاد در مرکز ایران تحصیل توسط رتبه های برتر کنکور 5 سال گذشته انجام میشود و انتظار می رود شما دانشجویان گرامی با کمک مشاورین مرکز در رشته ی دلخواه تان قبول شوید.

نحوه صحیح انتخاب رشته - مشاوره تکمیل ظرفیت کنکور سراسری چگونه است؟

با توجه به متن نحوه صحیح انتخاب رشته - مشاوره تکمیل ظرفیت کنکور سراسری با توجه به رشته و رتبه متفاوت است که در مقاله به شرح آن میپردازیم.

 

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل

  سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل + بخشنامه 1403

  سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل به نشانی اینترنتی my.medu.ir برای انجام ثبت نام جهت ترمیم معدل و ایجاد سابقه تحصیلی ایجاد‌ شده‌ است. افرادی که تمایل دارند تا سوابق تحصیلی خود را ایجاد کرده و معدل خود را ترمیم...
 • ترمیم معدل چیست؟

  ترمیم معدل چیست؟ زمان، منابع و شرایط بخشنامه 1403

  ترمیم معدل یکی از راه هایی است که به دانش آموزانی که نمرات پایین در امتحانات نهایی کسب کرده اند، فرصت جبران اشتباهات را می‌دهد. متقاضیان ترمیم معدل باید در تاریخ اعلامی در این آزمون شرکت کرده و در روز...
 • ثبت نام کنکور کارآگاهی

  ثبت نام کنکور کارآگاهی 1403| مراحل، زمان و محل برگزاری

  کسانی که به شغل کارآگاهی علاقه دارند می‌توانند در زمان ثبت نام کنکور کارآگاهی برای شرکت در این آزمون اقدام کنند. این رشته، یکی از شغل‌های حساس کشور است که در آن تنها افراد خاصی می‌توانند استخدام شوند. شما برای...
 • دریافت کد 12 رقمی ایثارگری

  دریافت کد 12 رقمی ایثارگری + راهنما استعلام و مشاهده Isaar.ir

  دریافت کد 12 رقمی ایثارگری ارتش، سپاه، بنیاد شهید و نیروی انتظامی یکی از موضوعاتی است که برای داوطلبان کنکور اهمیت بسزایی دارد. بهره مندی از سهمیه‌ها به خصوص سهمیه ایثارگران می‌تواند در ارتقاء رتبه داوطلبان موثر باشد. شورای عالی...
تماس با مشاور