ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور ۱۴۰۲

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

با توجه به نزدیک شدن به زمان برگزاری کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها و به دنبال آن انتخاب رشته دانشگاه ها بحث مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور  اهمیت زیادی پیدا می کند. با دریافت مشاوره انتخاب رشته تجربی ، انسانی، ریاضی و دیگر گروه های آزمایشی هر فرد داوطلب می تواند تصمیمی به مراتب بهتر و عاقلانه تر در رابطه با انتخاب رشته بگیرد. البته در حال حاضر، امکان دریافت مشاوره کنکور تلفنی رایگان نیز برای هر فرد متقاضی انتخاب رشته در کنکور سراسری دانشگاه ها فراهم است و افراد می توانند برای دریافت مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور به صورت رایگان اقدامات لازم را انجام دهند.

 

در این نوشته، با ذکر کلیه اطلاعات لازم در رابطه با مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور در خدمت شما دوستان و عزیزان هستیم و در رابطه با اهمیت دریافت مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور با شما عزیزان و دوستان کنکوری صحبت می کنیم.

 

 

جهت دریافت بهترین و جامع ترین مشاوره تلفنی قبولی در کنکور سراسری از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مشاوره انتخاب رشته تجربی

اهمیت دریافت مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور چیست؟

کنکور یکی از مهم ترین آزمون هایی است که تقریباً همه افراد در طول زندگی شان مجبور به شرکت در آن هستند.

آزمونی که در نهایت به قبولی در دانشگاه و ادامه تحصیل در رشته و مرکز دانشگاهی مورد علاقه فرد ختم می شود.

کار انتخاب رشته به مراتب کار سختی است. زیرا در صورت اهمال کاری و عدم دقت لازم آینده فرد به نابودی کشیده می شود و وی نمی تواند به علاقه خود برسد.

اینجاست که اهمیت دریافت مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور بیش از هر چیزی خود را نشان می دهد. آن هم مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکوری که از یک فرد متخصص و کاردان دریافت کنید.

زیرا افراد زیادی هستند که در کسوت مشاور فعالیت می کنند و خدمات مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور را به دانش آموزان و داوطلبان ارائه می کنند اما خدماتی که ارائه می دهند کیفیت لازم را ندارد و فرد نمی تواند نتیجه مطلوبی را کسب کند.

در ادامه این نوشته توضیحات بیشتری را در رابطه با ویژگی های بهترین مشاور جهت ارائه بهترین مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور خدمت شما دوستان و عزیزان خواننده این مقاله ارائه می کنیم.

 

 

بهترین مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور را از چه کسی دریافت کنیم؟

ببینید دوستان عزیز درست است که بیماری کرونا وارد ممکلت شد تمامی برنامه ریزی های آموزشی از جمله کنکور سراسری دانشگاه ها را به تعویق انداخت.

اما هرگز فراموش نکنید که راه فراری از شرکت در کنکور و انتخاب رشته آزمون سراسری ندارید و به هر حال باید با آن ها روبرو شوید.

انتخاب رشته هم همانطور که در بالا خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کردیم فرایندی است که باید با نهایت دقت و توجه انجام گیرد و فرد بهترین انتخاب رشته را جهت قبولی در رشته و دانشگاه مورد نظر خود انجام دهد.

اما آیا می دانید ویژگی های بهترین مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور چیست و فرد باید چه ویژگی هایی داشته باشد تا بتواند بهترین خدمات مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور را خدمت داوطلبان و متقاضیان ارائه دهد؟

در این بخش، با ذکر مهم ترین ویژگی های یک مشاور برای ارائه بهترین خدمات مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور در خدمت شما دوستان و عزیزان هستیم.

 

 

. شناخت دقیق و کامل فرد داوطلب

از جمله موارد بسیار مهم و اساسی که باید در زمان دریافت مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور سراسری به آن توجه لازم را مبذول دارید بحث شناخت دقیق و کامل فرد داوطلب و متقاضی ورود به دانشگاه هاست.

در واقع این کاری است که فرد به عنوان یک مشاور در همان ابتدای راه و در زمان شروع مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور سراسری باید با دقت و وسواس بالا انجام دهد.

این شناخت به این معناست که مشاور شما باید از علایق داوطلب و شرایط تحصیلی و خانوادگی وی اطلاعات دقیق و کاملی را دریافت کند.

اطلاعاتی که می تواند به شما در ارائه بهترین و جامع ترین مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور به فرد داوطلب کمک کند.

به عنوان مثال، اگر مشاور قصد دادن مشاوره انتخاب رشته کنکور تجربی را به فرد داوطلب دارد در ابتدا از رشته ای که وی به آن علاقه دارید جویا شود.

مثلاً بداند که آیا داوطلب به رشته پزشکی علاقه دارد یا به رشته هایی همچون سونوگرافی، فیریوتراپی، زیست شناسی و یا داروسازی که از قضا متقاضیان زیادی در بین داوطلبان گروه تجربی دارد.

 

 

فرایند مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور برای کلیه داوطلبان منجر به انتخاب بهترین رشته بر اساس شرایط موجود هر داوطلب می گردد.

 

 

. داشتن تخصص لازم در حوزه مشاوره

دوستان عزیز دقت داشته باشید که فردی که با ارائه خدمات مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور در خدمت شماست لزوماً باید از تخصص کافی در این زمینه برخوردار باشد.

تخصص هم چیزی است که در صورت به دست آوردن تجربیات لازم به دست می آید و نیاز به تلاش و کوشش زیادی دارد.

همان گونه که بالاتر خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کردیم تخصص را همه مشاوران ندارند و در نتیجه از افرادی مشاوره بخواهید که از داشتن تخصص و مهارت بالای آن ها اطمینان حاصل کرده باشید.

 

 

از کمک مشاورانی استفاده کنید که خود رتبه برتر کنکور باشند

از جمله موارد بسیار مهمی که باید در زمان انتخاب رشته کنکور سراسری به آن توجه لازم را مبذول دارید این است که خدمات مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور را از افرادی دریافت کنید که خود از رتبه برترهای کنکور باشند.

این امر می تواند برای شما دوست عزیز به عنوان یک پشت گرمی باشد و خیال شما را تا حد زیادی از قبولی و پذیرش در رشته و  دانشگاه مورد علاقه راحت تر می کند.

علی الخصوص اگر رتبه بالایی را کسب کرده و خواستار ورود به یکی از بهترین رشته ها و دانشگاه های ایران باشید.

در نتیجه، در صورت یافتن مشاوری با رتبه بالا در کنکور سراسری و کسی که کارنامه درخشانی از جهت تحصیلی دارد در انتخاب وی به عنوان فردی که خدمات مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور را به شما ارائه بدهد به هیچ وجه تعلل و درنگ نکنید.

 

 

. از مشاورانی با تجربه بالا برای دریافت مشاوره کنکور تلفنی استفاده کنید

باید عرض کنیم که داشتن تجربه بالا برای مشاوران کنکور از اهمیت زیادی برخوردار است و مانند نگینی در کارنامه کاری و حرفه ای آن ها می درخشد.

در واقع، فردی که تجربه کار با افراد مختلفی را در طول دوران کاری خود داشته و با روحیات داوطلب زیادی آشنا شده است به مراتب می تواند مانند یک دوست صمیمی در کنار شما عزیزان داوطلب باشد.

 

 

. ارائه بهترین و باکیفیت ترین خدمات مشاوره انتخاب رشته با بهترین قیمت

دوستان عزیز دیگر همه در جریان هستید که چه بسیار مشاوره های تلفنی که هزینه زیادی را از فرد داوطلب برای انتخاب رشته دریافت می کنند و در مقابل مشاوره آن ها کیفیت لازم را ندارد.

به طوری که فرد در نهایت متوجه نمی شود که راه و چاه چیست و چگونه باید برای انتخاب رشته در گروه های مختلف آزمایشی از جمله تجربی، انسانی و ریاضی اقدام کند.

در نتیجه، در زمان استفاده از خدمات مشاوره انتخاب رشته تجربی، ریاضی و انسانی از مشاورانی کمک بگیرید که بهترین و باکیفیت ترین خدمات را با قیمتی مناسب خدمت شما دوستان و عزیزان ارائه می کنند.

مجموعه ایران تحصیل با ارائه بهترین خدمات مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور در خدمت شما دوستان و عزیزان است.

مجموعه ای که با دریافت بهترین و منطقی ترین قیمت مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور خدماتی در خور توجه را برای داشتن بهترین و بی نقص ترین انتخاب رشته خدمت شما دوستان و عزیزان گرامی ارائه می کنند.

پس با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید تا بدین ترتیب بهترین مشاوره انتخاب رشته تجربی ، انسانی و یا ریاضی فیزیک را از آن ها دریافت کنید.

 

 

 

فرایند مشاوره انتخاب رشته تلفنی

 

 

 

در زمان انتخاب رشته کنکور ریاضی، تجربی و یا انسانی تلفنی از توجه به این نکات مهم غافل نشوید

در این بخش، قصد ارائه نکاتی بسیار مهم را در زمان انتخاب رشته تلفنی به شما دوستان و عزیزان داریم.

نکاتی که توجه به آن ها در زمان انتخاب رشته کنکور برای هر فرد الزامی است و باید به آن ها توجه لازم را مبذول داشت.

 

 

. اولین مورد- تنها انتخاب رشته کامپیوتری را ملاک قرار ندهید

ببینید دوستان عزیز تنها انجام انتخاب رشته کامپیوتری در زمان دریافت مشاوره انتخاب رشته تجربی و دیگر رشته های تحصیلی به صورت تلفنی  نمی تواند مفید فایده واقع شود.

در واقع، انتخاب رشته لزوماً باید به صورت دستی صورت بگیرد و فرد مشاور مستقیماً در آن دخیل باشد.

به طور مثال، در زمان دریافت خدمات مشاوره انتخاب رشته تجربی به صورت تلفنی هر فرد مشاور باید جابه جایی های لازم را در رشته های تحصیلی مورد نظر شما انجام دهد و اطلاعات خوب و مفیدی را در رابطه با هر یک از این رشته های تحصیلی خدمت شما دوستان و عزیزان ارائه دهد.

 

 

. دومین مورد- انتخاب رشته باید توسط مشاور و نه دستیار وی صورت بگیرد

دوستان عزیز به این موضوع مهم توجه لازم را مبذول دارید که در زمان دریافت خدمات مشاوره انتخاب رشته تجربی و یا سایر رشته های تحصیلی دانشگاهی کار انتخاب رشته لزوماً باید به وسیله خود مشاور و نه دستیار وی انجام شود.

مسلماً کیفیت کار یک دستیار مشاور به خوبی مشاور اصلی نیست.

 

 

سومین مورد- قبولی در بهترین رشته و دانشگاه با رتبه پایین فقط یک دروغ است

مورد بعدی این که، دوستان عزیز به مشاورانی که به دروغ به شما می گویند که با رتبه ای پایین و ضعیف امکان قبولی در بهترین رشته و دانشگاه را دارید به هیچ وجه توجه نکنید.

این قبیل از حرف ها تنها فریبی بیش نیست و در نهایت در زمان اعلام نتایج نهایی کنکور سراسری متوجه این قضیه می شوید که خیر قبولی در کار نبوده و این مشاوران تنها قصد فریب و دادن امید واهی را به شما داشته اند.

 

 

چهارمین مورد- تا حد امکان اطلاعات خود را در رابطه با انتخاب رشته و انواع رشته های تحصیلی بالا ببرید

 دوستان عزیز شما به عنوان یک فرد کنکوری و در شرف انتخاب رشته باید اطلاعات خود را در رابطه با انتخاب رشته و انواع رشته های تحصیلی مورد علاقه خود بالا ببرید.

برای این کار دفترچه انتخاب رشته سازمان سنجش را زیر و رو کنید و از نکات مهم گنجانده شده در آن اطلاع حاصل کنید.

از طرف دیگر، از طریق مشاور خود اطلاعاتی گسترده را در رابطه با بازار کار رشته های مختلف تحصیلی بدست آورید و از هر آن چه که باید در این رابطه مطلع شوید.

 

 

آیا امکان دریافت مشاوره کنکور تلفنی رایگان برای من وجود دارد؟

شاید این سؤال برای شما دوست عزیز کنکوری مطرح شود که آیا امکان دریافت مشاوره کنکور تلفنی رایگان برای من وجود دارد یا نه نمی توانم از این خدمت استفاده کنم؟

مورد دیگر این که، در صورت فراهم آمدن امکان دریافت مشاوره کنکور تلفنی رایگان آیا می توانم بهترین و باکیفیت ترین مشاوره را داشته باشم؟

در پاسخ خدمت شما دوستان عزیز باید عرض کنیم که بله در صورت تمایل و نیاز می توانید برای دریافت مشاوره کنکور تلفنی رایگان از تیم مشاوره ایران تحصیل اقدام بفرمایید.

مورد دیگر این که، درست است که شما خدمات رایگان دریافت می کنید اما این هرگز به معنای این است که خدمات مشاوره با کیفیت لازم به شما ارائه نمی شود.

بلکه قضیه کاملاً برعکس است و تمامی مشاوران حاضر در مجموعه ما با ارائه بهترین خدمات مشاوره کنکور تلفنی رایگان آن هم با بالاترین کیفیت در خدمت شما یاران همیشه همراه هستند.

 

 

برای دریافت مشاوره انتخاب رشته کنکور به صورت تلفنی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

کانال مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور 98

 

مطالب مرتبط  

فنون تست زنی بدون معلومات

نکات طلایی موفقیت در کنکور در کمترین زمان

بهترین ساعات مطالعه کنکور

روش های مطالعه نفرات برتر کنکور ریاضی و تجربی

مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور

5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

بهترین مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور چه مشاوره ای است؟ 

بهترین مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور مشاوره ای است که با توجه به شرایط فرد کنکوری به وی ارائه شود و از هر نظر جامع و کامل باشد.

برای دریافت مشاوره انتخاب رشته کنکور تجربی چه کاری باید انجام دهم؟ 

برای دریافت بهترین مشاوره انتخاب رشته کنکور تجربی با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

آیا امکان دریافت مشاوره کنکور تلفنی رایگان برای من وجود دارد؟ 

بله. برای کسب اطلاع در این مورد با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

  1. Avatar photo
    باران
    ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۴۲

    سلام و خسته نباشید ببخشید سوالم اینه که ایا میتونم در دو گروه رشته انسانی و زبان انتخاب رشته کنم؟ممنونم

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)