مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد
مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد برای داوطلبینی که قصد ثبت‌نام بدون کنکور دانشگاه آزاد و یا با کنکور و شرکت در انتخاب رشته کنکور را دارا می‌باشند امری ضروری است. در سال‌های گذشته ثبت‌نام کنکور دانشگاه آزاد و همچنین آزمون دانشگاه آزاد و سراسری به صورت جداگانه برگزار می‌گردید. اما در سال‌های اخیر این دو آزمون در هم ادغام شده‌اند. دانشگاه آزاد به دو صورت بدون آزمون در رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد و رشته‌های با آزمون اقدام به پذیرش دانشجو می‌نماید. درهرصورتی که شما قصد ورد به دانشگاه آزاد را دارید، نیازمند مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد می‌باشید. در این مقاله قصد داریم در مورد مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد برای شما سخن بگوییم.

 

جهت اطلاع از مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97 از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

فرایند انتخاب رشته حساس‌ترین مرحله برای هر داوطلب کنکور می‌باشد. دقت در این مرحله بسیار مهم و ضروری است. بسیاری از داوطلبان با انجام انتخاب رشته غیر اصولی و نادرست، وارد دانشگاه می‌شوند و به دلیل عدم علاقه از رشته پذیرفته‌شده خود انصراف و یا بدون رغبت به ادامه تحصیل روی می‌آوردند. فرایند انتخاب رشته اصول و قواعد خاص خود را دارد و این قواعد را تنها مشاورین و متخصصین این کار اشراف لازم را دارا می‌باشند. اگر نمی خواهید مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد داشته باشید، ریسک کردن و کسب تجربه در این مرحله، شما را یکسال از هدف خود دور خواهد کرد. همچنین یکسال دیرتر از سایر رقبای خود وارد بازار کار خواهید شد. پس بهتر است به‌جای اینکه خود را در این مرحله به عنوان آزمایش قرار دهید و با آینده خود بر سر این تجربه بازی کنید، این تجربه را از اهل فن طلب کنید و این کار را به مشاورین مجرب بسپارید.

 

فرایند مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

داوطلبینی که قصد شرکت در انتخاب رشته دانشگاه آزاد را دارند، بایستی ابتدا به سایت دانشگاه آزاد azmoon.org  مراجعه نمایند و پس از آن دفترچه انتخاب رشته را دانلود نمایند. برای ثبت‌نام در انتخاب رشته شما باید اطلاعات ثبت‌نامی خود را به همراه داشته باشید. آزمون کنکور سراسری و دانشگاه آزاد به صورت یکجا برگزار می‌گردد ولی انتخاب رشته دانشگاه آزاد به صورت جداگانه و در دفترچه جداگانه انجام می‌پذیرد. ثبت‌نام در مرداد ماه برگزار می‌شود. چنانچه اطلاعات ثبت‌نامی خود را فراموش کرده‌اید و در ثبت‌نام انتخاب رشته دچار مشکل شده‌اید، با مشاورین ما تماس حاصل نمایید. برای اطلاع از زمان دقیق ثبت‌نام انتخاب رشته با عضویت در کانال سروش ما می‌تواند از زمان دقیق آن مطلع شوید.

 

نحوه انتخاب رشته اصولی و صحیح دانشگاه آزاد

توصیه‌ای که در مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد به داوطلبین می‌شود. این است که حتماً قبل از انتخاب رشته شرایط مندرج در دفترچه را به صورت کامل مطالعه نمایید. برای اطلاع از میزان شهریه دانشگاه آزاد 98-97 و یا اطلاع کلی از شهریه دانشگاه آزاد ابتدا دقت لازم را داشته باشید. تفاوتی که در انتخاب رشته کنکور سراسری و انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد وجود دارد، در میزان شهریه تعیین شده برای هر رشته می‌باشد. در مشاوره انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه آزاد حتماً به علایق و استعدادهای شما پرداخته خواهد شد. و می‌توان گفت مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد بدون توجه به علایق و استعدادهای شما بی‌نتیجه و غیر اصولی خواهد بود. اما نمی‌توان از بحث هزینه و شهریه چشم پوشی نمود. یکی از عواملی که حتماً شما باید به آن توجه نمایید، بحث شهریه و هزینه می‌باشد. دلیل تأکید ما بر مطالعه دفترچه، اضافه شدن رشته‌های جدید و همچنین شرایط و ضوابط جدیدی است که برای انتخاب رشته ممکن است در نظر گرفته شود. پس از اینکه دفترچه را مطالعه نمودید، حال نوبت به‌گزینش رشته ها و دانشگاه‌های مورد نظر شما می‌باشد. برخی از داوطلبین ممکن است این تصور را دارند و بعضاً در جلسات مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد این موضوع را مطرح می‌نمایند که چنانچه ما زودتر برای انتخاب رشته اقدام نمیاییم، آیا شانس بیشتری برای پذیرفته شدن نخواهیم داشت؟ معیاری که مؤسسات و دانشگاه‌ها مدنظر قرار می‌دهند، تراز و معدل شماست. در مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد همانند دانشگاه‌های سراسری، تأثیر سوابق تحصیلی برای انتخاب رشته وجود دارد. یکی از اشتباهاتی که داوطلبان ممکن است در فرایند انتخاب رشته دچار آن شوند، انتخاب رشته بدون توجه به استعداد و توجه به علایق خود است. این دو موضوع از کلیدی‌ترین مسائلی است که در مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد مشاورین بر روی آن تمرکز کرده و به آن توجه می‌نمایند. ابتدا بر اساس علایق شما به اولیت بندی و انتخاب پرداخته می‌شود. در بین رشته‌های انتخابی شما، بر اساس آزمون‌های هوش و استعداد، استعدادیابی می‌شود و از این طریق شما متوجه خواهید شد که در کدام رشته موفقیت بیشتری را در آینده کسب خواهید کرد. یکی دیگر از مواردی که در مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد رعایت می‌شود، انتخاب رشته اصولی و درست، مطابق با تراز شما جهت پذیرش در بهترین دانشگاه و رشته‌ای که شما مدنظر دارید. داوطلبان فراوانی وجود دارند که به دلیل بی اطلاعی از فرایند انتخاب رشته و یا عدم مراجعه جهت مشاوره انتخاب رشته کارشناسی دانشگاه آزاد، با وجود تراز و سوابق تحصیلی مناسب، نتوانسته‌اند در رشته‌های محبوب و پرطرفدار، ثبت نام  شوند. جهت مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد به صورت اصولی و درست، با مشاورین ما تماس حاصل نمایید. مشاورین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز حتی ایام تعطیل آماده خدمت رسانی به شما داوطلبین عزیز می باشند.

 

اعلام نتایج انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

نتایج ثبت نام دانشگاه آزاد97-98  در انتخاب رشته کنکور کارشناسی نیمه دوم شهریورماه بر روی سایت قرار می‌گیرد. داوطلبینی که در کد رشته‌های خود پذیرفته شده‌اند، می‌بایست به سایت دانشگاه خود مراجعه نمایند و در زمان مقرر به صورت الکترونیک و حضوری ثبت‌نام نمایند. داوطلبینی که موفق به پذیرش در رشته‌های خود نشده‌اند، می‌توانند در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت نموده و مجدد انتخاب رشته نمایند و یا در کد رشته محل‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد شرکت نمایند.

 

جهت اطلاع از مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97 از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

کانال اطلاع رسانی مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد
کانال اطلاع رسانی مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

 

مطالب مرتبط : 

تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه آزاد 98 – 97

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد کرمان

تاثیر معدل بر کنکور 98

مشاوره انتخاب رشته دانشگاه آزاد

مشاوره قبولی در کنکور

رشته های بدون کنکور پردیس

رشته های تجربی بدون کنکور

ثبت نام فیزیوتراپی بدون کنکور

رشته اتاق عمل بدون کنکور

ورود به دانشگاه بدون کنکور

شهریه رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

شهریه رشته های کارشناسی دانشگاه آزاد

 نتایج ثبت نام دانشگاه آزاد 

مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *