ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

شغل های رشته انسانی 1402 + {جدول پر درآمدترین‌ها} | ایران تحصیل

شغل های رشته انسانی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

رشته علوم انسانی را می توان از آن دست رشته هایی دانست که از نظر برخی از افراد، بازار کار چندان مناسب و خوبی و مشاغل رشته انسانی آینده شغلی ندارد. اما باید عرض کنیم که به هیچ وجه این موضوع صحت ندارد و شما از طریق آشنایی با شغل های رشته انسانی و بازار کار آن ها می توانید به این موضوع پی ببرید. در پاسخ به پرسش انتخاب رشته انسانی چه شغل هایی دارد، ما لیست تمامی شغل های رشته انسانی را در ادامه مقاله برای شما ذکر خواهیم کرد. 

آیا با توجه به لیست مشاغل رشته انسانی از شغل های رشته انسانی برای خانم ها مطلع هستید؟ اصلاً می دانید پردرآمدترین شغل رشته انسانی برای زنان و مردان چیست؟ با کسب شناختی دقیق تر و بهتر در رابطه با لیست مشاغل رشته انسانی و همین طور شاخه های رشته علوم انسانی از طریق یک مشاور تحصیلی می توانید پاسخ سؤالات مذکور را پیدا کنید. برای این کار کافی است با شماره 9099075307 تماس حاصل فرمایید.

 

چرا باید شغل های رشته انسانی را بشناسیم؟

شناخت لیست مشاغل رشته انسانی برای هر فرد مشغول به تحصیل و یا دانش آموخته این رشته تحصیلی ضروری به نظر می رسد؟ حتماً می پرسید چرا؟

هر فرد باید براساس شناخت خود از رشته ها،میخواهد بداند انتخاب رشته انسانی چه شغل هایی دارد و با شناخت بازار کار آن ها و سطح درآمد رشته ها اقدام به انتخاب رشته کند.

درست است که علاقه از اهمیت بسیاری در زمان انتخاب رشته دوران دبیرستان یا دانشگاه دارد. اما باید به موارد بسیار مهمی همچون بازار کار و درآمی که می توان از اشتغال در شغل مرتبط با رشته انسانی به دست آورد، توجه لازم را مبذول داشت.

اطلاع از لیست مشاغل انسانی و به دنبال آن بازار کار و درآمد حاصل از مشاغل گنجانده شده در این رشته به مراتب می تواند به داشتن انتخاب رشته ای بهتر و منطقی تر برای فرد کمک کند.

برای استفاده از خدمات مشاوره شغلی روی لینک مربوطه کلیک کنید.

مشاغل رشته انسانی

بهترین مشاغل در لیست شغل های رشته انسانی کدام ها هستند؟

در لیست مشاغل رشته انسانی رشته های دانشگاهی زیادی به چشم می خورند. اما آیا می دانید از بین این رشته ها کدام یک جزء بهترین مشاغل موجود در لیست مشاغل رشته انسانی به شمار می روند؟

اگر آینده شغلی تان برایتان مهم است و نیاز است بدانید که انتخاب رشته انسانی چه شغل هایی دارد و آینده شغلی رشته انسانی چیست با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

به صورت کلی تمامی مشاغل رشته انسانی به شرح زیر است:

مشاغل رشته انسانی
مدرس زبان و ادبیات فارسی مدیریت فناوری اطلاعات
متخصص جغرافیای سیاسی مدیریت قراردادهای بین المللی نفت و گاز
کارشناس جغرافیا و برنامه ریزی شهری کارافرینی، اینده پژوهی و مدیریت تکنولوژی
کارشناس جغرافیا و برنامه ریزی روستایی کارشناس گردشگری
ژئومورفولوژیست کارشناس امور مالی
کارشناس آب و هواشناسی حسابدار
کارشناس سنجش از دور و سامانه اطلاعات جغرافیایی کارشناس علوم ارتباطات
مدرس زبان و ادبیات عرب کارشناس باستان شناسی
کارشناس علوم اقتصادی کارشناس محیط زیست
مدیریت ورزشی کارشناس مطالعات زنان
کارشناس فیزیولوژی ورزشی مدرس معارف اسلامی
کارشناس آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی مددکار اجتماعی
کارشناس رفتار حرکتی و روان شناسی ورزشی مدرس علوم قرآن و حدیث
کارشناس بیومکانیک ورزشی مدرس  فقه ومبانی حقوق اسلامی
مدرس تاریخ اسلام مدرس ادیان و عرفان
مدرس تاریخ ایران دوره اسلامی مدرس تاریخ و تمدن ملل اسلامی
مدرس تاریخ ایران قبل از اسلام کارشناس فلسفه کلام
کارشناس علوم اجتماعی کارشناس فقه شافعی
کارشناس جمعیت شناسی کارشناس فلسفه
مدیریت دولتی و مدیریت صنعتی  کارشناس فلسفه منطق
مدیریت بیمه کارشناس فلسفه علم
مدیریت رسانه و اطلاعات کارشناس فلسفه تعلیم و تربیت
مدیریت پیشگیری از جرم، جرم یابی و ایمنی ترافیک کارشناس حقوق بین الملل عمومی
برنامه ریز درسی کارشناس حقوق خصوصی
مدیریت آموزشی کارشناس حقوق نفت و گاز
روانشناس تربیتی کارشناس علوم سیاسی و روابط بین الملل
کارشناس تکنولوژی آموزشی مدیریت بازرگانی و راهبردی
کارشناس آموزش عالی وکیل
روانشناس آموزش کودکان استثنایی قاضی
مشاوره معلم
کارشناس سنجش و اندازه گیری بازرگان
روان شناس تاجر
کتابدار (علم اطلاعات و دانش شناسی) روزنامه نگار
کارشناس حقوق عمومی نویسنده
کارشناس حقوق جزا و جرم شناسی جامعه شناس

انتخاب رشته انسانی چه شغل هایی دارد

برای اطلاع از بارم‌بندی امتحانات نهایی دوازدهم انسانی بر روی لینک کلیک نمایید.

آیا 10 شغل پردرآمد شاخه های علوم انسانی در ایران را می شناسید؟

شاخه های رشته علوم انسانی با توجه به اطلاعات مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته گروه انسانی در 5 دسته و زیر گروه مختلف تقسیم بندی می شوند.

اگر نگاهی به شاخه های رشته علوم انسانی بیندازید متوجه وجود تعداد زیادی از رشته های تحصیلی در هر زیرگروه می شوید.

آیا می دانید با توجه به لیست مشاغل علوم انسانی کدام یک از این مشاغل می توانند جزء پردرآمدترین شغل رشته انسانی برای زنان و یا آقایان باشند؟

 

روانشناسی وکالت
حسابداری مدیریتی
تریبیت بدنی هتل داری
اقتصاد جهان گردی
جغرافیا ممد کار اجتماعی

در ادامه سعی در معرفی این از 10 شغل پردرآمد شاخه های علوم انسانی در ایران برای شما عزیزان می پردازیم. جهت شناخت کلیه این مشاغل می توانید با مشاوران خبره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

💢 روانشناسی

از جمله مشاغل معرفی شده در گروه انسانی شغل روانشناسی است. یک روانشناس وظیفه مهم و خطیری همچون تحلیل و ارزیابی، درک و فهم محیط اطراف به وسیله انسان ها و نحوه برخورد و رفتار در اوضاع و شرایط خاص را عهده دار است.

یک روانشناس می تواند در حوزه های مختلفی از جمله مشاوره تحصیلی و خانوادگی، کارشناس تبلیغات و یا نماینده فروش به فعالیت بپردازد.

به جز فعالیت در یک ارگان و سازمان دولتی یا خصوصی امکان تأسیس مرکز مشاوره شخصی نیز برای یک روانشناس وجود دارد.

باید عرض کنیم که شغل روانشناس در میان لیست مشاغل رشته انسانی جزء پردرآمدترین شغل رشته انسانی برای خانم ها و همین طور آقایان است.

در واقع، این شغل را می توان یکی از مناسب ترین شغل های رشته انسانی برای خانم ها دانست. علت این موضوع را می توان به روحیه خاص خانم ها نسبت داد.

 

💢 وکالت

شغل وکالت یکی دیگر از مشاغل و حرفه های معرفی شده در لیست مشاغل است که طرفداران بسیاری در بین مردم و داوطلبان کنکور گروه آزمایشی انسانی پیدا کرده است.

عده زیادی از وکلاء در حرفه خود بسیار مؤفق هستند و ماهیانه درآمد بسیار بالایی دارند. در واقع، می توان اینگونه نتیجه گرفت که میزان درآمد حاصل از شغل وکالت بستگی مستقیمی به خود فرد دارد.

به این صورت که در این شغل در صورت اطلاع فرد از نتیجه و نحوه سیر پرونده های مشابه حقوقی، تخصص و تسلط وی بر انواع مباحث مربوط به رشته حقوق و برقراری روابط مناسب کاری با اشخاص ذینفع در هر پرونده، می تواند جزء پردرآمدترین شغل رشته انسانی برای زنان و البته مردان باشد.

 

💢 حسابداری

رشته حسابداری از جمله بهترین و کارآمدترین مشاغل در میان لیست مشاغل رشته انسانی به شمار می رود. فرصت های شغلی پیش روی فرد مایل به اشتغال، به عنوان یک حسابدار بسیار گسترده است.

در واقع، از کارخانه های کوچک و بزرگ و مؤسسات مختلف گرفته تا بزرگترین شرکت ها نیاز به استخدام یک حسابدار دارند.

از طرفی شغل حسابدار را می توان جزء پردرآمدترین شغل رشته انسانی برای زنان و یا آقایان از میان لیست مشاغل رشته انسانی دانست.

در نتیجه، مطمئن باشید که در صورت اشتغال به کار به عنوان یک حسابدار همواره بازار کار خوبی در انتظار شماست.

 

💢 شغل های مدیریتی

مشاغل مدیریتی فعالیت در حوزه های مختلف از جمله مدیریت بیمه و مدیریت صنعتی (کار در شرکت ها و کارخانجات و غیره) را شامل می شوند.

از قضا این دسته از مشاغل گروه علوم انسانی با متقاضیان زیادی در بین دانش آموزان و داوطلبان روبرو است.

 

💢 مربی تربیت بدنی

شغل مربی تربیت بدنی را می توان جزء مشاغل مندرج در لیست مشاغل رشته انسانی در نظر گرفت.

در مورد درآمد و بازار کار این رشته باید عرض کنیم که با وجود امکان فعالیت گسترده در این شغل به عنوان مربی ورزش در باشگاه های ورزشی، وزارتخانه ها، مشاور در تهیه انواع لباس ها و وسایل ورزشی، مسئول و مربی ورزش و مربی یا کارشناس بدنسازی مشکل بیکاری و درآمد کم برای افراد وجود ندارد.

از طرف دیگر، فعالیت در انواع سازمان های دولتی، نهادهای انقلابی فدراسیون های ورزشی و تدریس به عنوان استاد دانشگاه نیز از دیگر مشاغلی است که می توان در حوزه تربیت بدنی به آن ها رو آورند.

 

به کمک مشاوران ایران تحصیل با بهترین و پردرآمدترین مشاغل مربوط به گروه علوم انسانی آشنا شوید.

 

💢 هتلداری

شغل هتلداری به عنوان یکی از مشاغل موجود در لیست مشاغل رشته انسانی جزء مشاغل محبوب بسیاری از افراد در حوزه گردشگری است.

در مورد بازار کار هتلداری باید عرض کنیم که درآمد یک هتلدار بستگی مستقیمی به حجم کار و وظایف وی و همچنین توسعه صنعت گردشگری در کشور دارد.

بعلاوه، مدیران انواع هتل ها با توجه به تخصص، تجربه، سطح دانش، محل استقرار و اندازه هتل درآمدهای مختلفی دارند.

 

💢 جهانگردی

شغل جهانگردی از جمله جذاب ترین مشاغل مرتبط با رشته انسانی است که علاقمندان به آن هم در بین داوطلبان کنکور کم نیستند. کشور ما ایران به علت داشتن پتانسیل های بالا جهت جذب گردشگر مورد توجه است. 

در نتیجه، می توان گفت که انتخاب حرفه جهانگردی می تواند آینده روشنی را برایتان رقم بزند. 

 

💢 مددکاری اجتماعی

حرفه مددکاری اجتماعی از جمله مشاغلی است که می توانید با تحصیل در رشته های گروه نظری از جمله رشته انسانی به آن روی آورید. با توجه به بازار کار خوب این شغل در ایران، دانش آموختگان آن از جهت کسب و کار و اشتغال مشکلی ندارند. 

از جمله سازمان های جذب کننده فارغ التحصیلان رشته مددکاری اجتماعی می توان از اداره رفاه و سایر مؤسسات دولتی یاد کرد.

 

💢 رشته اقتصاد

رشته اقتصاد همچون شمار دیگری از رشته های گروه انسانی بازار کار خوبی در کشور دارد و موقعیت های شغلی مختلفی از جمله فعالیت و اشتغال در بانک مرکزی، وزرات صنایع، مدیر مالی، مدیر فروش، بورس و غیره را برای دانش آموختگان این رشته به وجود می آورد. 

 

💢 جغرافیا

رشته جغرافیا را می توان از جمله رشته هایی دانست که می تواند بازار کار خوبی برای خانم ها داشته باشد. از جمله مشاغل مرتبط با این رشته می توان به فعالیت در سازمان زمین شناسی، سازمان برنامه و بودجه، سازمان محیط زیست اشاره کرد. 

بعلاوه، فعالیت به عنوان یک راهنمای گردشگری خارجی و داخلی نیز می تواند جذابیت های خاصی برای یک خانم تحصیلکرده در این رشته باشد. 

 آینده شغلی رشته انسانی

برای اطلاع از لیست رشته های کنکور انسانی با رتبه مورد نیاز بر روی لینک کلیک نمایید.

بهترین آینده شغلی رشته انسانی برای خانم ها

بسیاری از خانم ها در زمان انتخاب رشته انسانی به آینده شغلی رشته انسانی فکر می کنند و میخواهند بدانند انتخاب رشته انسانی چه شغل هایی دارد و لیست مشاغل رشته انسانی چی رشته هایی می باشد. باید بدانید که رشته های علوم انسانی برای خانم ها میتواند آینده خوبی را رقم بزند. 

همانطور که بیان شد یکی از پرطرفدارترین رشته ها در مشاغل اسنانی، در بین هانم ها رشته روانشناسی می باشد. روانشناسی می تواند سک شغل ایده آل برای خانم ها محسوب گردد و در یکی  از زیر شاخه های آن مااند روان شاناسی کودک، مشاوره خانواده و … مطابق با علایق خود ادامه تحصیل بدهد.

از دیگر رشته های پر طرفدار در بین بانوان رشته گفتار درمانی بوده که در این رشته نیز روانشانس مورد نیاز است. برای انتخاب این شغل باید رشته زبان شناسی تحصیل کرده و سپس شغل گفتار درمانی را انتخاب نمایید.

از دیگر رشته های که دارای آینده شغلی رشته انسانی برای خانم ها می باشد را می توان به صورت لیست زیر بیان نمود:

✅ مدرس زبان

✅ وکالت 

✅ حسابداری

✅ کارشناس محیط

✅ روانشناسی

✅ دبیر

✅ بانکدار

✅ ممدکار اجتماعی 

✅ کارشناس محیط زیست

دبیری یکی از بهترین رشته ها برای خانم ها می باشد که می توانند در یکی از رشته های دبیری زیر مشغول شوند

✅  دبیری تاریخ 

✅  آموزش زبان و ادبیات فارسی 

✅  راهنمایی و مشاوره آموزش ابتدایی آموزش‌ و پرورش کودکان استثنایی 

✅  آموزش تربیت ‌بدنی

✅ دبیری زبان و ادبیات عربی 

✅  دبیری علوم اجتماعی 

✅  آموزش جغرافیا 

✅  دبیری الهیات و معارف اسلامی

برای اطلاع از تمامی رشته های و مزایا و معایب آن و نحوه برنامه ریزی و مطالعه رشته مورد علاقه خود، کافی است با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. ما به شما در این مسیر کمک خواهیم کرد.

رشته انسانی برای خانم ها

برای اطلاع از انتخاب رشته رایگان کنکور  بر روی لینک کلیک نمایید.

بهترین آینده شغلی رشته انسانی برای آقایان

زمانی که آقایان رشته انسانی را انتخاب می کنند برا یادامه تحصیل به سوال انتخاب رشته انسانی چه شغل هایی دارد مواجه می شومند که باید در پاسخ به این پرسش گفت که مشاغل رشته انسانی برای آقایان بسیار مناسب و پردآمد است .

به عنوان مثال انتخاب شغل قاضی  باید در دانشگاه رشته قضاوت را انتخاب کرده و به راحتی وارد بازار کار شوند. شغل بعدی که بسیار مناسب می باشد، شغل وکالت است. به صورت کلی می توان آینده شغلی رشته انسانی برای آقایان را به صورت زیر شرح داد:

✅ کارشناس علوم اقتصادی

✅ وکالت

✅ قضاوت

✅ مدیریت بازرگانی

✅ مشاور درسی

✅ مدیر آموزشی

✅ کارشناس حقوق بین الملل

✅ دبیر

✅ تجارت

 

 

 

پادکست صوتی مقاله

 

 

اخبار پیرامون شغل های رشته انسانی

🔊 رشته های بدون شغل امسال پذیرش نمی شوند/رتبه های زیر ۲۰۰ تا پایان دکتری بورسیه می شوند

معاون آموزشی وزارت علوم گفت: امسال تعدادی از رشته‌هایی که شغل ندارند، پذیرش نمی شوند البته این به معنای حذف آنها نیست.

🔊 علت قبولی رتبه اول رشته انسانی کنکور ۱۴۰۱

گاهی شش ساعت مطالعه بدون وقفه داشتم و شبانه‌روز ۱۵ دقیقه در فضای مجازی بودم

 

خلاصه مطلب

بسیاری از افرادی که قصد انتخاب رشته انسانی را دارند میخواهند بدانند شغل های رشته انسانی چیست و آینده شغلی رشته انسانی چه خواهد بود. برای همین ما در طول مقاله تمامی این موارد را به صورت کامل برای آقایان و بانوان شرح دادیم و شما پس از مطالع این مقاله می توانید پرسش انتخاب رشته انسانی چه شغل هایی دارد را به راحتی پاسخ دهند. اگر پس از مطالعه این مقاله نیاز به راهنمایی و مشاوره در این خصوص دارید، می توانید با مشاورین خبره سامانه ایران تحصیل با شماره 9099075307 تماس گرفته و نکات مورد نیاز در خصوص مشاغل رشته انسانی را دریافت نمایید.

برای دریافت پی دی اف مقاله بر روی لینک کلیک نمایید.

3.9/5 - (120 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

چگونه می توانم از لیست مشاغل رشته انسانی آگاه شوم؟ 

از طریق ارتباط با مشاوری آگاه و خبره در این زمینه می توانید از لیست این رشته ها اطلاع پیدا کنید.

پردرآمدترین شغل رشته انسانی برای زنان و مردان چیست؟ 

پردرآمدترین شغل رشته انسانی برای زنان و مردان می تواند شغل وکالت، حسابداری و یا روانشناسی باشد.

بهترین شغل های رشته انسانی برای خانم ها با توجه به شاخه های رشته علوم انسانی کدام ها هستند؟

برای اطلاع از لیست این مشاغل با توجه به روحیه و علاقه خود می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

نظرات

 1. ستاره.
  ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۲

  شغل های رشته انسانی برای خانم ها روانشاناسی بهتره یا دبیری؟ مدام آینده شغلی بهتری داره؟

  • rezai
   ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۴

   سلام وقت بخیر . بستگی به سلیقه شخصی شما داره . هردو رشته اینده شغلی دارند

 2. زهرا .
  ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۰

  سلام شغل های رشته انسانی برای معلم شدن چه رشته هایی دارد؟

  • rezai
   ۹ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۵

   سلام وقت بخیر . جامعه شناسی اقتصاد دینی و ……

 3. Fatemeh
  ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۱۴

  سلام
  من پایه نهم هستم
  به رشته ی انسانی علاقه مندم ولی حفظیاتم زیاد خوب نیست ولی یادگیریم خیلی خوبه
  ایا میتونم در رشته ی انسانی موفق بشم یا خیر.

  • tahmasebi
   ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۳۲

   سلام دوست عزیز الگر علاقه مند باشید میتونید موفق باشید.

 4. Fatemeh
  ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۱۲

  سلام خسته نباشید
  ببخشید میخواستم در رابطه با آینده شغلی و درآمد پلیسی برای خانم ازتون سوال کنم

  • tahmasebi
   ۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۳۳

   سلام دوست عزیز سوال شما کلی میباشد و نیاز به بررسی دقیق دارد لطفا با مشاورین مجوعه در تماس باشید.

 5. روژین
  ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۵۳

  سلام
  عرض ادب و احترام
  لطفا مطلب مربوط به جغرافیا را پاک کنید.بنده دانش آموخته جغرافیا هستم و کلی از همکلاسی و دوستانم در مقاطع دکتری با وجود داشتن رزومه قوی – مقاله و نخبه بودن .جایگاه مستحکمی درجامعه ندارند با وجود اینکه در دانشگاهای تراز اول ایران درس خوانده اند..دانش آموزان عزیز لطفا با ورود به این رشته آینده خود را نابود نکنید.

 6. دانیال غلامی
  ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۴۹

  سلام واقعاً خیلی مفید بود
  من نهم هستم و علاقه دارم به حقوق و وکالت میخواستم بدونم درآمدش چقدره و چند سال باید درس بخونم

  • مشاور عیسائی
   ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۵۰

   سلام وقت بخیر
   زمان تحصیل شما 4 سال میباشد و درآمد بسته به نوع فعالیت متغییر میباشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 7. Taha
  ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۱۹

  سلام من وایه نهم هستم من معدل نمرات پایه هفتم هشتم بالای ۱۹ بود
  در نهم کیان نوبت دوم خیلی پایین شد نوبت دوم بالا باشه میتونم مدرسه خوب برم؟

  • مشاور صادقی
   ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۵۳

   سلام باید بررسی بشه

  • tahmasebi
   ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۵۴

   سلام دوست عزیز بله شما فرصت جبران دارید اما بستگی دارد چه مدرسه ای رو انتخاب کنید. برای مشاوره ی تخصصی تر در این مورد با شماره تماس مجموعه ایران تحصیل و داخلی 108 تماس بگیرید.

 8. زینب خدابخشی سلام
  ۲۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۵

  سلام من معدل نوبت دوم سال هفتم 18 شدم و سال هشتم 19و نوبت اول الان [نهم] 18 میتونم بیشتر تلاش کنم
  و مدرسه ابن یمین ثبت نام کردم میشه برم؟ یا رشته انسانی میشه؟ چون ازمون توانایی و رغبتم هم فرد اجتماعی امد. ممنون میشم کمک کنید

  • مشاور اقازاده
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۱

   سلام وقت بخیر
   بستگی به سطح بقیه دانش آموزا نیز دارد ودرصورتی که سوابق شما تایید شد میتوانید اقدام کنید

 9. حسین
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۴:۴۵

  سلام وقت تون بخیر. یک سوال بسیار مهم دارم و لطفا لطفا جواب بدید.
  شما گفتید روانشناسی یکی از پر درآمدترین ها است. من بهش علاقه داشتم از قبلا اما الان که می بینم توی بعضی از سایت ها (به جز سایت شما) دارن از روانشناسی بد میگن. نه هر بدی ها. مثلا میگن درآمدش کمه زیادش 8 میلیون
  معلم جغرافی ما 12 میلیون درآمدش هست یعنی از یه معلم هم کمتر درامد داره؟

  • مشاور محمدی
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۰۳

   سلام وقت به حیر
   درآمد و بازار کار رشته روانشناسی بستگی به شرایط و خود شخص دارد.

 10. ایلین
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۴۶

  محدودیت سنی نداره

 11. امیر
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۱۵

  ببخشید میشه شغل های مدیریتی رو توضیح بدبد

  • مشاور رضایی
   ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۲۶

   سلام وقت بخیر . لطفا جهت مشاوره بیشتر تماس حاصل فرمایید

 12. امیر
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۱۳

  سلام ببخشید من کلاس نهم هستم و به رشته انسانی علاقه دارم اما نمی دونم چه شغلی پردرآمد هس که برم برای آن کار

  • مشاور رضایی
   ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۲۷

   سلام وقت بخیر . شغل های مدیریتی . حسابداری . روانشناسی و …… رشته های خوبی هستند که در آن میتوانید موفق باشید . جهت مشاوره بیشتر تماس حاصل فرمایید

 13. ایلین
  ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۳۹

  سلام وقت بخیر من ۲۹سالمه دیپلم دارم ادامه بدم میتونم معلم دین زندگی یا قران بشم

  • مشاور رضایی
   ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۴۲

   سلام وقت بخیر . باید رشته های مرتبت را در دانشگاه تحصیل کنید

   • ایلین
    ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۰۰

    بعدا برای شغلش محدودیت سنی ندارن

   • ایلین
    ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۰۶

    بعدا برای شروع کار محدودیت سنی ندارن

   • ایلین
    ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۱۱

    بعدا برای شروع کار محدودیت سنی ندارن

    • مشاور رضایی
     ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۱۹

     سلام وقت بخیر . محدودیت سنی در حال حاضر برای افرادی که لیسانس تا 40 سال است اما ممکن است در اینده تغییراتی داشته باشد

  • ایلین
   ۲۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۰۲

   بعدا برای شغلش محدودیت سنی ندارن

 14. ایران
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۳۸

  سلام وقت بخیر
  پایه نهم و از ایرانشهر هستم
  نمیدانم باید چ رشته ای رو انتخاب ونم ک از هر لحاظ خوب باشه
  میشه راهنمایی کنید. لطفا 😊

  • مشاور ملکی
   ۱۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۴۰

   سلام دوست عزیز
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل در تماس باشید.

 15. maram
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۶

  سلام خسته نباشید من میخواهم روانشناسی بخونم ولی هبچ اشنایی با ان ندارم و نمیدانم دقیقا باید چه کنم

  • مشاور ملکی
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۴۸

   سلام وقت بخیر
   باید میزان علاقه مندی شما به رشته های مختلف مشخص شود.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با داخلی 109 در تماس باشید.

 16. Reza
  ۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۱

  سلام خسته نباشید
  بله درست می فرمائید
  در سال ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ چه رتبه ای نیاز بود،

  • مشاور ملکی
   ۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۶

   سلام دوست گرامی
   باتوجه به شرکت کننده های ان سال می توان سنجید.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با داخلی109 تماس حاصل فرمایید.

 17. Reza
  ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۵

  منطقه ۳

 18. Reza
  ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۷

  سلام وقت شما بخیر
  خسته نباشید برای قبولی رشته حقوق دانشگاه اصفهان چه رتبه و ترازی نیاز است؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۲

   سلام
   سهمیه چه منطقه ای هستید؟

   • Reza
    ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۵

    سلام وقت شما بخیر خسته نباشید
    من منطقه ۳ هستم
    برای قبولی در رشته حقوق دانشگاه اصفهان باید چه رتبه ای کسب کنم؟

    • rahdar
     ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۶

     سلام وقت بخیر .
     متاسفانه بعد از تغییرات کنکور سراسری نمیشود پیش بینی خاصی داشت .

     • Reza
      ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۴

      درسته در سال های ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ چه رتبه ای نیاز بود؟

 19. mohammad
  ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۲

  سلام برای دانشگاه. ازاد در شیراز رشته وکالت رتبه چند لازم؟

  • tahmasebi
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۰

   سلام دوست عزیز قبولی شما در این رشته و در این دانشگاه بستگی به تعداد متقاضیانی دارد که همین رشته را در این دانشگاه انتخاب میکنند و اگر شرایط رتبه و تراز شما بالاتر باشد احتمال موفقیتتون بالاتر خواهد بود.

 20. رومینا
  ۲۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۹

  سلام وقت بخیر.
  ببخشید برای روانشناسی باید چ رتبه ای رو تو کنکور آورد که دولتی قبول بشیم؟

  • tahmasebi
   ۲۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰

   سلام دوست عزیز سوال شما خیلی کلی است و باید کارنامه و معدلتون هم بررسی شود، برای راهنمایی بیشتر با داخلی 108 تماس بگیرید.

  • rahdar
   ۲۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۱

   سلام وقت بخیر .
   بستگی به معدل دیپلم شما و سهمیه منطقه شما دارد و دانشگاهی که مدنظر دارید دوست عزیز.

  • زینب
   ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۹

   سلام وقت بخیر خواستم بپرسم که واسه دانشگاه دولتی فرهنگیان خراسان رضوی با چه رتبه ایی میتونم قبول بشم؟؟!

   • مشاور ملکی
    ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۶

    سلام وقت بخیر
    بسته به شرکت کننده های هر سال دارد.

 21. محمد
  ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۶

  برای رسیدین به اداره بانک باید با چه رتبه ای قبول بشم و کدام دروس اهم هستند؟
  اصل مطلب پول زیاد میخوام راهنمایی کنین

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۴

   سلام وقت بخیر
   در آزمون های استخدامی بانک رشته های مدیریت مالی ، مدیریت دولتی ، اقتصاد ، حقوق و … شانس بالایی دارند.

 22. Lilu
  ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۹

  سلام برای قبول شدن در دانشگاه تهران دولتی برای رشته وکالت چه رتبه‌ای لازمه؟

  • مشاور عیسائی
   ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۸

   سلام وقت بخیر
   شما باید رتبه زیر 100 داشته باشید . جهت دریافت مشاوره با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 23. alimosa744205@gmail.com
  ۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۰

  سلام وقت بخیر من هم مادرم هم خانه دار و در این بین دارم درسم رو میخونم و سیکلم رو گرفتم و الان میخوام انتخاب رشته کنم حفظیجاتم خیلی خوبه و میخوام رشته انسانی انتخاب کنم چه شغلی در رشته انسانی برای من خانه دار و هم مادر خوبه؟
  لطفا کمک کنین ممنون

  • مشاور محمدی
   ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۹

   سلام وقت به خیر
   مشاغل و بازارکار رشته های زیر گروه علوم انسانی بسیار متنوع و زیاد هستند که با توجه به علایق و شرایط میتوانید انتخاب نمایید.

 24. asmafiroozjam@gmail.com
  ۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۹

  سلام وقت بخیر من هم مادرم هم خانه دار و در این بین دارم درسم رو میخونم و سیکلم رو گرفتم و الان میخوام انتخاب رشته کنم حفظیجاتم خیلی خوبه و میخوام رشته انسانی انتخاب کنم چه شغلی در رشته انسانی برای من خانه دار و هم مادر خوبه؟
  لطفا کمک کنین ممنون

  • مشاور براتی
   ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۴

   سلام وقتتون بخیر
   سرکار خانم انتخاب شغل و رشته مورد نظر بستگی به یکسری شرایط دارد که باید بررسی شود وبعد با توجه به بررسی تمامی شرایط یک انتخاب درست داشته باشیم لطفا جهت بررسی دقیق وضعیتتون با مشاورین تحصیلی مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 25. نسا
  ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۰

  سلام وقت بخیر برای قبولی دانشگاه دولتی تهران
  حسابداری (رشته انسانی) چه رتبه ای لازمه

  • مشاور ملکی
   ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۴

   سلام وقت بخیر
   رتبه بندی ها هرسال متغیر هستند اما تراز شما باید بالای 8هزار باشد.

 26. Msa
  ۱۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۷

  سلام‌برای قبولی رشته تربیت بدنی در دانشگاه تهران حداکثر رتبه باید چقدر باشه؟

  • مشاور بهروزی
   ۱۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۵

   سلام روزتون بخیر جهت دریافت اطلاعات و مشاوره تماس حاصل فرمایید

 27. Am
  ۱۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۷

  برای وکالت باید رتبه کنکورم چند باشه؟

  • مشاور ملکی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۳

   سلام وقت بخیر
   رتبه شما بسته به منطقه یا نوع سهمیه شما می باشد.

 28. هنگامه
  ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۷

  رتبه وکالت باید حدودا چقدر باشه؟!!

  • sadeghi
   ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۴

   سلام روز بخیر
   بسته به دانشگاهی که مد نظرتونه متفاوته

 29. طاها
  ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۹

  سلام برای علوم تربیتی تو دانشگاه فرهنگیان رتبه‌ام باید چند باشه

  • karimi
   ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۵

   سلام ماکسیمم نمره 6500به بالابایدباش برای توضیحات بیشترواطلاعات بیشترتماس بگیرید

 30. Sayeh
  ۲۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۲

  سلام ببخشید تهران دانشگاهای دولتی برا مدیریت یا حسابداری چ رتبه ای میخاد

  • abbasi
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۶

   سلام وقت بخیر . بستگی به منطقه و رشته دیپلم شما دارد

 31. ماه
  ۲۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۶

  سلام ببخشید برای وکالت دانشگاه فردوسی رتبم باید چقدر باشه

  • isaei
   ۲۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۱

   سلام رتبه قبولی برای روزانه رشته حقوق برای فردوسی حداکثر حدود 800 میباشد

 32. علی اصغر معصومی
  ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۵

  سلام من حفظیاتم خیلی خوبه و الان پایه یازدهم رشته انسانی هستم و خط به خط کتاب رو راحت حفظ میکنم برای بنده چه شغلی خوب هست

  • abbasi
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۸

   سلام وقت بخیر . شغل هایی که زیر شاخه رشته انسانی هستند مثل روانشناسی و مدیریت و حقوق …

 33. .....z
  ۱۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۵

  سلام وقت بخیر رتبه لازم قبولی رشته حسابداری در دانشگاه دولتی مشهد چند هست؟

  • abbasi
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۸

   سلام وقت بخیر . رتبه زیر 3000 حدودا

 34. ابوالفضل
  ۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۹

  سلام وقت بخیر

  من می‌خوام رشته مدیریت بخونم میخواستم بدونم که شغل خوب و پر درآمد هست

  • bahraii
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۶

   سلام وقت بخیر بستگی به گرایش مدیریت دارد

 35. ابوالفضل
  ۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۹

  سلام وقت بخیر
  من میخواستم بدونم من الان کلاس نهم هستم و می‌خوام رشته انسانی انتخاب کنم و شغل مدیریت رو دوست دارم میخواستم بدونم این شغل چطور شغلی هست و درآمد خوبی پاره؟

  • obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۲

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید باید علاقه شما و استعداد شما برسی شود

 36. mzhdhazhgan@gmail.com
  ۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۲۹

  سلام من رشته الهیات میخونم ولی میخوام تغیر رشته بدم به نظر شما کدوم رشته امکان شاغل شدنش بیشتره مددکار اجتماعی یا روانشناسی

  • obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۹

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 37. H
  ۱۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۸

  سلام وقت بخیر رتبه لازم برای قبولی رشته روانشناسی چند هست؟؟؟دانشگاه شیراز

  • isaei
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۲

   سلام وقتتون بخیر
   دولتی یا ازاد ؟

 38. حمید
  ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۴

  سلام وقتتون بخیر برای ورود به شغل کارافرینی باید کدوم رشته و کدوم شاخه رو انتخاب کنم و بازار کارش چطوره

  • haghipor
   ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۵

   سلام وقت بخیر
   نوع شغل انتخابی شما باید مشخص شود ولی به طور کلی رشته هایی مانند مدیریت کسب و کار با گرایش کارآفرینی ارائه میشوند

 39. ali
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۵

  سلام و درود
  من می خواستم درباره رشته مدیریت بدونم پول خوبی توشه

  • gholizadegan
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۱

   سلام روزتان بخیر بله رشته پر درامدی است

  • maleki
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۸

   سلام وقت بخیر
   بله رشته های مدیریت در شاخه های رشته علوم انسانی هست و درامد شغلی نسبتا خوبی دارد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 40. F
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۱

  سلام من امسال تازه ب کلاس دهم میرم وانسانی میخونم میخواستم بدونم رشته فرهنگیان یا همون معلمی در این رشته هست و رشته و شغل خوبی داره؟

  • hedayati
   ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۸

   سلام وقت بخیر
   بله وجود دارد جهت مشاوره شغل های رشته انسانی با مرکز تماس بگیرید.

 41. Al
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۸

  سلام وقتتون بخیر
  از مطالب خوبتون ممنون هستم 🙏🏻🌹🌹
  فقط یه سوال دارم آینده شغلی زبانشناسی چطور هست؟ یعنی پول داره یانه؟ من فقط میخوام پولم زیادباشه
  ممنون 🙏🏻

  • alizadeh
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۸

   سلام روزبخیر
   اگر بتونید خوب تدریس زبان انجام بدین رشته پردرآمدیه

 42. رامین
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۰

  عالیبود متشکرم

  • F
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۵

   برای فرهنگیان ازاد هم میشه درس خوند یا نه؟
   و با چ رتبه ای ب دانشگاه دولتی میشه رفت؟

   • gholizadegan
    ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۳

    سلام روز بخیر اگر مجاز شده باشید میتوانید

 43. amirhoseinbidkhori2118@gmail.com
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۲

  سلام ببخشید من الان کلاس نهم هستم برای ثبت نام کلاس دهم من می خواستن برم رشته ریاضی که نشد بعد ریاضی قبول شدم اما نمره پایین مگن آینده خرتاب میشه نمر کف رو گرفتم رشته انسانی میتونم برم حسابداری علاقه دارم اما اگه از رشته انسانی حسابداری رو بخونم برای حسابداری ریاضی اینجوری شد به مشکل بر نمی خورم در آینده

  • maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۷

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس فرمایید.

 44. فاطمه
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۶

  سلام من بین رشته های روانشناسی حسابداری اموربانکی موندم میشه راهنمایی کنید

  • rahimi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۹

   سلام وقت بخیر
   باید شما توجه داشته باشید که دقیقا به کدومشون علاقه دارید و از اون رشته خسته نمیشید و میتونید برای کسب اطلاعات بیشتر به مجموعه تماس بگیرید

 45. بی حوصله
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۹

  نفهمیدم 🦴👌🏿

  • zeino
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۷

   سلام ببخشید
   من رشته ی انسانی رتبه آوردم .میخوام وکالت بخونم
   میشه در مورد این شغل یکم راهنمایی کنید

   • gholizadegan
    ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۰

    سلام خیلی رشته خوبی است فقط پشتکار میخواهد و یه فردی که جسارت بالایی داشته باشد

 46. بی حوصله
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۸

  نفهمیدم 🦴

 47. امیرمحمد
  ۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۲

  سلام علیکم ببخشید مزاحمتون شدم رتبه قبولی در رشته قضاوت(دانشکده های علوم قضایی) چقد هست؟

  • alizadeh
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۴

   سلام روزبخیر
   بستگی داره به اینکه کدام دانشگاه و چه شهری باشین

 48. امیر احمدی
  ۳۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۷

  سلام ببخشید من افغانستانی هستم
  فعلا در یکی از مدرسه های نمونه دولتی در رشته انسانی درس میخونم میخواستم بدونم میتونم در آینده در یکی از دانشگاه های تهران در رشته وکالت یا اقتصاد ادامه تحصیل بدم ؟؟

  • haghipor
   ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۳

   سلام وقت بخیر
   امکان تحصیل برای شما در این دو رشته وجود دارد صرفا محدودیت هایی برای بعضی دانشگاه ها دارید

 49. امیر
  ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۸

  سلام خسته نباشید مطالب که نوشته بودین خیلی خوب بود از زحمات شما ممنونم ک وقت گذاشتین که آرض شدم ک بگم من رشتم انسانیه و تازه امسال دهم گذروندم به خبی اما من واقعیتش نمیدونم چه رشته تو انسانی انتخاب کنم تا ایندمو بسازم من هدفم فقت پول دراوردنه میخاستم بپرسم میشه بهم بگین کدوم رشته های انسانی پردرامد هستش و یه چیز دیگ من علاقه به خارج از کشور هم دارم

  • bahraii
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۸

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاع ازتمامی رشته ها میتوانبد با مشاورین ایران تحصیل تماس بگیرید.

   • ابوالفضل
    ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۷

    سلام خوبین م تازه دهم انسانی رو گذروندم و نمیدونم چه شغلی رو انتخاب کنم بیشتر هدف من درامد بالا هست با تو جه به ویژگی های خودم و علاقه هایم و غیره چی کار کنم چَغلی برام خوبه

    • bahraii
     ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۱

     سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق تر بررسی شود برای طلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس بگیرید

    • maleki
     ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۸

     سلام وقت بخیر
     رشته های متفاوتی هستند که بازار کار خوبی دارند.
     جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 50. علی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۲

  سلام
  امکانش هست یک معلم در رشته روانشناسی درس بخونه؟
  اگه میشه، چه دانشگاه‌هایی مجاز هست بره؟

  • ekhlasi
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۵

   سلام وقت بخیر بعد از گذراندن دوره تعهد خدمتی ادامه تحصیل منعی ندارد

  • امید گنگورهی
   ۲۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۲

   سلام من نهم هستم میخوام مهندسی بخونم چه نمراتی لازمه
   و چند سال طول میکشه درسام تموم بشه

   • abbasi
    ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۸

    سلام وقت بخیر. نمرات سطح بالا باید بگیرید و مقطع کارشناسی حداقل 4 سال طول می کشد

 51. Bahar
  ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۶

  سلام من رشته انسانیم و علاقه زیادی به مهمانداری دارم ولی زبانم خوب نیست و الان ورودی پایه دوازدهمم اگه زبان رو الان شروع کنم میتونم بعد دادن کنکور مهمانداری بخونم دانشگاه؟

  • mohammadi
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰

   سلام وقت به خیر
   بلد بودن زبان انگلیسی یکی از شروط مهمانداری هواپیماست.بقیه شرایط را بررسی گرده و برای آموزش زبان اقدام نمایید.

  • aynaz boviri
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۲۹

   من قبلا میخواستم دوره ای رو شرکت کنم برای مهمان داری زبانم متوسطه اما این دوره یا همون کلاس آموزشی فقط در تهران هست یعنئ اگه تو شهر های دیگه باشی نداره اصفهان و هم شنیدم داره اما جاهای دیگه نداشت برای همین نرفتم..

   • karimi
    ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۲

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 52. shakiba
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۹

  سلام من هم به معلمی علاقه دارم هم مشاور از لحاظ در آمد کدوم بهتر است و اینکه من یازدهمم برای مشاور شدن باید در کنکور چه رتبه ای بیارم یا دانشگاه ازاد هم میتونم برم؟و برای مشاور شدن چند سال باید درس بخونم؟

  • bagheri
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۰

   با سلام معلمی ربای فرهنگیان دارای مزیت های بیشتری است

 53. shakiba
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۸

  سلام من هم به معلمی علاقه دارم هم مشاور از لحاظ در آمد کدوم بهتر است و اینکه من یازدهمم برای مشاور شدن باید در کنکور چه رتبه ای بیارم یا دانشگاه ازاد هم میتونم برم؟

  • haghipor
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۳

   سلام وقت بخیر
   رشته مشاوره در دانشگاه های آزاد ارائه میشود.
   برای اطلاعات بیشتر راجع به بازار کار رشته هایی مختلف و رتبه قبولی میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

 54. Zariii
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۵

  سلام.میشه لطفا شغل های رشته اقتصاد و مدیریت رو کامل بگید.ممنون🙏

  • ekhlasi
   ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز شغل های متنوعی از نظر موقعیت شما وجود دارد برای تیپ شخصیت شناسی و معرفی شغل تماس بگیرید

 55. غزل
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۹

  سلام وقت بخیر برای رشته هتلداری فقط در هتل ها میشه مشغول به کار شد؟

  • bahraii
   ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۴

   سلام در رشته شما میتونید در مشاغل زیر مشغول به کار شید
   مدیریت هتل، مدیریت گردشگری و جهانگردی، مدیریت تشریفات، مدیریت غذا و نوشابه، صندوق داری هتل، مهمانداری هواپیما، قطار، کشتی های مسافرتی، رزرویشن هتل، آشپزی و قنادی، واحدهای پذیرایی و اقامتی، موسسات ملی و جهانگردی، شرکت های حمل و نقل هوایی به عنوان تور لید، کارمند فروش بلیط و…کار در هتل ها، پانسیون ها و مراکز اقامتی دولتی و غیر دولتی، مدیر یا کارمند پذیرایی در رستوران ها، تالارها، کافی شاپ ها، متصدی امور پذیرش و اطلاعات، متصدی امور طبقات و منسوجات، متصدی اماکن عمومی، متصدی لاندری، متصدی خانه داری، متصدی امور پذیرایی در هتل، متصدی آماده سازی غذا و شیرینی، متصدی آماده سازی غذا و شیرینی، کنترل کننده هزینه های غذا و نوشابه در هتل.

 56. رویا
  ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۲

  سلام
  من رشته انسانی ام و به معلمی علاقه دارم
  میخوام بدونم فقط با قبولی در دانشگاه فرهنگیان امکان معلمی و تدریس هست؟
  یا در دانشگاه های دولتی دیگه هم میشه؟

  • fattahi
   ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۵

   سلام وقت بخیر
   میتوانید بعد از گرفتن مدرک کارشناسی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنید و استخدام پیمانی شوید اما افرادی که از طریق دانشگاه فرهنگیان وارد شده اند بعد از ورود به دانشگاه استخدام رسمی محسوب شده و حقوق دریافت میکنند.

   • یسنا
    ۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۹

    سلام 28سالمه کنکور ریاضی دادم قبول نشدم میخوام کنکور انسانی بدم ایا میتونم معلم قران ودین وزندگی بشم

    • مشاور رضایی
     ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۶

     باسلام و احترام در صورت قبولی در رشته آموزش معارف میتوانید

 57. علیرضا
  ۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۱

  رتبه چند برای قبول شدن تو رشته علوم قضایی لازمه
  مثلا ، دانشگاه تبریز

  • fattahi
   ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۱

   سلام وقت بخیر
   دانشگاه تبریز اصلا این رشته رو ارائه نمیکنه تنها دانشگاه ارائه دهنده رشته کارشناسی ارشد پیوسته علوم قضایی دانشگاه علوم قضايي و خدمات اداري دادگستري است که رتبه های دو رقمی را پذیرش میکند اما اگر منظور شما کاردانی یا کارشناسی علوم قضایی است که باز هم در دانشگاه های دولتی ارائه نمیشود و پذیرش در دانشگاه های غیرانتفاعی هم براساس سوابق تحصیلی انجام میشود.

 58. زهرا
  ۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۲۳

  بخونی آسونه، ولی اگه میخای ادامه بدی برو و باید بخونی واقعا از همه چی برای هدفت بزنی مطمن باش میتونی دهم سخت تره ولی یازدهم و دوازدهم آسونه خیلی نگران نباش

 59. فاطمه کرندی
  ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۴

  سلام . من الان دهم انسانی میخونم . و درحال اموزش به زبان انگلیسی هستم میخواستم بدونم اگر بخوام یک مترجم زبان بین المللی باشم چطور و ایا امکاناتش را در رشته انسانی دارم . و به روانشناسی علاقه دارم. شغل روانشناسی چطور میتونم در اینده راه اندازیش کنم . ایا کنار مترجم بودن میتونم شغل دومم به عنوان روانشناس داشته باشم ؟؟

  • bahraii
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۴

   سلام وقت بخیر .این موضوع نیاز به برسی های زیادی دارد با کارشناس تخصصی این حیطه داخلی 111 ارتباط بگیرید

 60. हासयण
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۹

  سلام من کلاس نهمم و میخوام بیام توی رشته انسانی آیا سخته و حفظیات زیادی داره؟ و آیا درساش خیلی سخته؟؟؟
  لطفا راهنمایی کنید …
  دهم یازدهم و دوازدهم کدوم سخت تره؟؟؟

 61. ابوالفضل
  ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۳

  سلام ببخشید من میخوام رشته انسانی بردارم مدیریت امور بانکی تا تموم کنم چند سال طول میکشد؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۸

   سلام کاردانی دوسال یا چهار ترم و کارشناسی هشت ترم یا چهار سال .

 62. Asal
  ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۱۹

  سلام.میخواستم بدونم برای یک خانوم وکالت بهتره یا روانشناسی؟البته از همه جوانب مثل درآمد و پیشرفت کاری و …..درنظر بگیرید لطفا.

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۷

   سلاموقتبخیربرای رشته هایی که شما انتخاب کردید به لحاظ سنی و اینده کاری که مد نظر دارید در بین رشته حقوق و رشته های انسانی روانشناسی بهتر است ولی به روحیات و استعداد و توانایی هم بستگیدارد که بهتر است مد نظر قرا ردهید مفق باشید

 63. مبین
  ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۷

  سلام من رشتم انسانی هست و امکانش هست از رشته انسانی دفتر بیمه بزنم؟ یا در شرکت های بیمه کار کنم؟ و حقوق آنها خوبه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۱

   سلام
   بله این امکان برای شما در رشته ی انسانی وجود دارد
   درباره ی مشاوره ی شغلی درباره این رشته با مشاورین ما تماس بگیرید

 64. ...
  ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۷

  سلام ببخشید از امکانش هست از رشته انسانی مهمان دار هوا پیما شد ؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۲

   سلام
   بله این امکان وجود دارد

 65. فاطمه زارعی
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۳

  سلام خسته نباشید من رشته های تربیت بدنی و وکالت و دوست دارم و می‌خواهم بدونم که کدوم یکی از این دوتا بهتر و در آمد بیشتری داره

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۵

   سلام وقت بخیر
   قطعا درامد رشته وکالت خیلی بیشتر هست ولی به همون اندازه سختی رشته وکالت هم به نسبت تربیت بدنی بیشتر هسست
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

  • معین عاشوری
   ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۱

   وکالت

 66. Maryam
  ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۸

  سلام من افغانستانی هستم و الان کلاس نهمم اگر رشته ادبیات رو انتخاب کنم میتونم در دانشگاه ایران تحصیل کنم و در ایران به عنوان معلم کار کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۱

   سلام . استخدام آموزش و پرورش خیر . ولی میتوانید حق التدریسی مشغول به کار شوید

 67. محمّدرضا16
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۳

  و اینکه از کدام سن میتوان قاضی شد و برای تدریس درس علوم قضایی چطوره باید به دانشگاه بریم یا از طریق دادگستری اموزش می بینیم؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۴

   برای پذیرش نیاز به مدرک تحصیلی دارید.

 68. محمّدرضا
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۰

  سلام ببخشید رشته وکالت و علوم قضایی باهم فرق دارند؟؟؟ و اینکه در امد رشته علوم قضایی چقدره و از کدام سن به سر کار خواهیم امد؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۴

   با سلام.بله متفاونتند و از لحاظ حقوقی تقریبا یکسانند.

 69. علی
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۶

  سلام رشته علوم تربیتی شامل چه شغل هایی میشود میشه توضیح بدید

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۹

   سلام
   برای مشاوره شغلی در این زمینه با مشاورین ما تماس بگیرید

 70. فاطمه
  ۱۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

  با سلام و درود .
  برای بهورزی باید رشته انسانی و انتخاب کنم ؟
  و اینکه با چه مدرکی میشه در خانه های بهداشت استخدام مشغول به کار شد ؟
  ممنون از پاسخ گوییتون .

 71. فاطمه
  ۱۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

  با سلام و درود .
  برای بهورزی باید رشته انسانی و انتخاب کنم ؟
  و اینکه با چه مدرکی میتوان در خانه های بهداشت روستایی استخدام و شروع به کار کرد ؟
  ممنون از پاسخ گوییتون .

 72. فاطمه
  ۱۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۷

  با سلام و درود .
  من امسال نهم هستم . برای بهورزی باید رشته انسانی انتخاب کنم ؟
  و اینکه با چه مدرکتی میتوان استخدام شد در خانه های بهداشت روستایی ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۶

   با سلام.رشته بهورزی از سال 97 ارایه نمیشود.

 73. یکتا
  ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۰

  سلام
  ببخشید من وکیل و پلیسی رو دوست دارم حالا اگه بخوام وکیل شم شرایط و نمره و… اینجا چجوریه؟!

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۱

   سلام وقت بخیر می توانید بدون کنکور در رشته حقوق در دانشگاه آزاد یا پیام نور پذیرفته شوید

   • مهدیه
    ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۴

    سلام
    ببخشید
    هزینه‌ی تحصیل دانشگاه آزاد رشته‌ی حقوق برای وکالت بالاس خیلی ؟؟

    • aghazade
     ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۹

     سلام وقت بخیر
     هزینه های تحصیل برای مقطع کارشناسی رشته حقوق برای هر نیمسال بین 3ملیون تا 3ونیم ملیون میباشد

 74. sinakord13859830@gmail.com
  ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۲۱

  سلام من رشته انسانی را آورده ام ولی میخواهم به معلم تربیت بدنی برم به نظرتون خوبه

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۳

   سلام وقت به خیر
   یکی از شغل های پردرآمد رشته انسانی تربیت معلم است برای دبیر تربیت بدنی از همگی رشته ها میتوان اقدام کرد.
   برای مشاوره میتوانید با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 75. yasin
  ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۱

  سلام میشه میانگین درامد حسابداری رو بگید ممنون میشم.

  • کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۶

   سلام با رشته حسابداری میشه شغل های زیاد و درامد های زیادی بدست اورد که برای دریافت اطلاعات کامل میتونید تماس بگیرید

 76. بارانا
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۸

  با رشته علوم اجتماعی میشه معلم دبستان شد؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۷

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی شغل های رشته انسانی و رشته های اموزش پرورش مقاله های داخل سایت را مطالعه کنید .

  • فاطمه
   ۱۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۵

   با سلام و درود .
   برای بهورزی باید رشته انسانی بردارم ؟
   و اینکه با چه مدرکی میشه در خانه های بهداشت استخدام و شروع به کار کرد ؟
   ممنونم از پاسخ گوییتون ‌.

 77. D
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۰

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من رشته های مدیریتی رو دوست دارم اما در استخدامی ها که نگاه کردم همه نیاز به سابقه کار دارن و…اگه میشع در مورد این شاخه توضیح بیشتری بدید ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۳

   استخدام از طرق مختلفی قابل انجام است.جهت کسب اطلاعات از راه های استخدام و اگاهی از رشته های علوم انسانی بگیرید.

  • پس کدوم شغل مناسبه این شخصه؟
   ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۲

   سلام برای کسی که لکنت زبان داره کدوم شغل مناسبه؟

 78. مهدی
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۵

  سلام ببخشید کسی که لکنت زبان داره آیا میتونه تو وکالت موفق باشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۰

   با توجه به مهارت های لازم برای وکالت ممکن است به مشکل بخورید.

   • فاطمه
    ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۴

    سلام. برای کسی که لکنت زبان داره چه شغلی مناسبه دررشته انسانی؟

    • fattahi
     ۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۷

     سلام وقت بخیر
     هر شغلی که خود شخص علاقه داره به غیر از وکالت .

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۲

   سلام وقت بخیر
   برای دریافت مشاوره دقیق با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

 79. ..
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۱۰

  ببخشید برای مدیریت اگه قبول شی میتونی مدیر شرکت یاو…. شی؟ امکانش هست؟ من نمره هام بالا هست و به مدیریت خیلی علاقه دارم توی ایران موقعیت شغلیش خوبه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید چون چیز ان چنانیی من توی سایت ها پیدا نمیکنم اون چیزی رو ک میخوام

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۷

   لطفا سوال خود را واضح تر بیان کنید.

 80. سعیده رشیدیان
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۶

  ؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام وقت بخیر
   برای اطلاع بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 81. سعیده رشیدیان
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۴

  من پایه نهم هستم وامسال میخوام انتخاب رشته کنم اما گیجم نمیدونم کدوم رشته رو اتنخاب کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۳

   سلام وقت بخیر
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 82. سعیده رشیدیان
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۷

  سلام من میخوام درشته کارشناسی مدریت بازرگانی برم اما نمیدونم چه رشته ای رو انتخاب کنم وعلاقه زیادی به رفتن به دانشگاه تهران دارم

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام وقت بخیر
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 83. Mona
  ۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۴

  سلام من با چه نمره ای میتونم روانشناسی بخونم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۸

   سلام
   در چه مقطعی ؟

   • سعیده رشیدیان
    ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۳

    من پایه نهم هستم وامسال میخوام انتخاب رشته کنم اما گیجم نمیدونم کدوم رشته رو اتنخاب کنم

 84. rsi
  ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۱

  سلام من میخام برم رشته انسانی ولی بیشتر به تجربی علاقه دارم و نمرات علوم و ادبیات از همه نمرات بالاتره ولی میترسم دانشگاه قبول نشم آخه تجربی قبولی کم هست بنظرتون الان کدوم رشته برم؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۵

   سلام وقت به خیر
   انتخاب رشته و هدایت تحصیلی به هدف ، علاقه و توانایی شما دارد.باید هر سه مورد بررسی و برای انتخاب رشته اقدام نمایید.
   برای مشاوره با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

   • Shajarian
    ۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۲۹

    سلام خسته نباشید ببخشید مزاحم شدم میخاستم بگم برای نظام چه معدل باید داشته باشی.؟ و همچنین برای دبیراول و دوم دبستان؟

    • bahraii
     ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۲

     سلام وقت بخیر موضوع شما باید دقیق تر مورد برسی قرار بگیرد

 85. محمد
  ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۵

  بارشته انسانی چه شغلی در ارتش هست

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۰

   سلام . کادر عملیات

 86. زهرا «ج»
  ۲۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۸

  سلام خسته نباشید
  من یازدهم انسانی هستم و به شدت از حجم درس ها و سختگیری های مدرسه تحت فشار هستم
  به ورزش و رقص علاقه دارم به شدت
  به اصرار مدیر یک مدرسه این رشته رو انتخاب کردم
  با توجه به اینکه الان امتحان های دی ماه رو هم دادم یکی از مشاوران آموزش پرورش بهم پیشنهاد داد شهریور امتحان تغییر رشته به کار و دانش رو شرکت کنم و برم کار و دانش رشته کامپیوتر

  به نظرتون عاقلانه است من با وجود اینکه دوساله در این رشته ام تغییر رشته بدم؟
  نمراتم خیلی افت کرده ..
  مدرسه ما هم زیر مجموعه تیزهوشان هست و بسیار سختگیری های الکی دارن
  واقعا دیگه از بس فکر کردم به این موضوعات از خوندن درس خسته شدم
  خیلی احساس بدی دارم
  لطفاً کمکم کنید 💕

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۷

   سلام شمابه مشاوره وبرنامه ریزی احتیاج داریدتماس بگیریدراهنماییتون میکنند

 87. علی صادقی
  ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۶

  سلام من رشته علوم انسانی دهم هستم
  میتونم مهندسی برق بخونم دانشگاه ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۶

   سلام وقت بخیر بله هم با ازمون میتونین هم بدون ازمون اگر ارائه بشه

 88. Matin
  ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۵

  ببخشید از رشته انسانی میشه مهندسی کشاورزی خوند؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۸

   سلام وقت بخیر بله میتونین مهندسی کشاورزی بخونین

  • محمد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۵

   بارشته انسانی چه شغلی در ارتش هست

   • کارشناس ارشد
    ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۰

    سلام . کادر عملیات

 89. مبینا
  ۱۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۶

  سلام وقتتون بخیر
  ممنونم از مطالب خوب و مفیدتون
  من پایه یازدهم معارف هستم معارف و انسانی فرقی با هم ندارند
  من بی نهایت به طراحی دوخت علاقه دارم ولی به وکالت هم علاقه دارم باید بعد دیپلم تقاضای دیپلم مجدد کنم گیج شدم نمیدونم کدوم رو ادامه بدم طراحی دوخت یا وکالت
  ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۰

   سلام وقت بخیر باید برای مشاوره تخصصی ت رتماس بگیرید چون خیلی شررایط باید بیشتر برسی بشود که بشه تصمیم درستی گرفته شود برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 90. فاطمه
  ۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۶

  سلام خسته نباشید
  من کلاس دهم رشته ی حسابداری هستم و علاقه ی زیادی به معلمی دارم آیا میتونم از رشته ی حسابداری برم دانشگاه فرهنگیان؟
  و اینکه من حفظیاتم ضعیف است و در هدایت تحصیلی فقط معارف و فنی و کاردانش اوردم.
  رشته ی علوم انسانی حفظیات زیاد داره و من میترسم از پسش بر نیام میشه لطفا منو راهنمایی کنید.
  ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۸

   سلام وقت بخیر بله محدودیت رشته نداره برای ورود به دانشگاه فرهنگیان برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 91. عمران
  ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۲

  سلام یه سوال داشتم. آیا در ایران اتباع میتوانند رشته حقوق بخوانند و وکیل شوند
  و در آینده به عنوان وکیل در ایران کار کنند؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۵

   سلام بخیر بله میتونن برای اطلاعات بیشتر میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 92. توحید
  ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۱

  سلام من چگونه میتونم یک روانشناس باشم یعنی چه مرحله هایی را میتوانم طی کنم تا یه روانشناس باشم و شرایطش چگونه است پایه دهم هستم

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۲

   سلام . دانشگاه رشته روانشناسی بخونید

   • یونس
    ۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۱

    سلام میشه کنکور انسانی داد الان سالمه28س ومیخوام معلم دین وزندگی بشم

    • مشاور صادقی
     ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۹

     سلام
     بله مشکلی نیست
     برای اطلاعات بیشتر میتونید با مرکز تماس بگیرید داخلی 105

     • ملینا
      ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۳

      سلام من میخام برم رشته امور اداری آیا میشه از طریق این رشته معلم شد

     • مشاور عیسائی
      ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۵

      سلام وقت بخیر
      خیر امکان پذیر نمیباشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 93. hanieh
  ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۴

  سلام و وقت بخیر
  من سوال از شما دارم. من علاقه ی زیادی به زبان انگلیسی دارم و الان هفت سال هست که در موسسه زبان آموزش می بینم به خاطر همین هم رشته انسانی را انتخاب کردم الان من دهمم هستم و تو دو راهی موندم که مدرس زبان درامد و موقعیت ش بهتره یا مترجمی زبان؟!
  و اینکه هر کدوم و اگه بخوام تو دانشگاه ادامه بدم چند سال طول میکشه؟!
  کدومشون به صرفه تره و برای یک دختر بهتره؟!

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۱

   سلام برای اطلاع کامل از لیست شغل های پر درامد رشته انسانی و اینده شغلی هر رشته با مشاورین ما تماس بگیرید.

   • سلام خسته‌ نباشید برای دانشگاه فرهنگیان زنجان باید با چه معدلی و کنکوری برسم
    ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۷

    سلام خسته‌ نباشید برای دانشگاه فرهنگیان زنجان باید با چه معدلی و کنکوری برسم

    • مشاور محمدی
     ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۴

     سلام وقت به خیر
     برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان داشتن حداقل تراز 7000 و حداقل معدل 15 برای رشته انسانی و 14 برای رشته تجربی و ریاضی نیاز است.

مطالب مرتبط

تماس با مشاور