تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
شغل های رشته انسانی

شغل های رشته انسانی | 10 شغل پردرآمد شاخه های علوم انسانی در ایران

شغل های رشته انسانی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

رشته علوم انسانی را می توان از آن دست رشته هایی دانست که از نظر برخی از افراد بازار کار چندان مناسب و خوبی ندارد. اما باید عرض کنیم که به هیچ وجه این موضوع صحت ندارد و شما از طریق آشنایی با شغل های رشته انسانی و بازار کار آن ها می توانید به این موضوع پی ببرید.

اشتغال در برخی از مشاغل گنجانده شده در بین لیست مشاغل رشته انسانی می تواند آینده کاری شما را چه به جهت جایگاه و پرستیژ کاری و چه به جهت درآمد تضمین کند.

آیا با توجه به لیست مشاغل رشته انسانی از شغل های رشته انسانی برای خانم ها مطلع هستید؟ اصلاً می دانید پردرآمدترین شغل رشته انسانی برای زنان و مردان چیست؟

با کسب شناختی دقیق تر و بهتر در رابطه با لیست مشاغل رشته انسانی و همین طور شاخه های رشته علوم انسانی از طریق یک مشاور تحصیلی می توانید پاسخ سؤالات مذکور را پیدا کنید.

 

شغل های رشته انسانی

 

جهت دریافت مشاوره در مورد پردرآمدترین شغل های علوم انسانی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

شغل های رشته انسانی برای خانم ها

 

چرا باید شغل های رشته انسانی را بشناسیم؟

شناخت لیست مشاغل رشته انسانی برای هر فرد مشغول به تحصیل و یا دانش آموخته این رشته تحصیلی ضروری به نظر می رسد؟ حتماً می پرسید چرا؟

هر فرد باید براساس شناخت خود از رشته ها، بازار کار آن ها و سطح درآمد رشته ها اقدام به انتخاب رشته کند.

درست است که علاقه از اهمیت بسیاری در زمان انتخاب رشته دوران دبیرستان یا دانشگاه دارد. اما باید به موارد بسیار مهمی همچون بازار کار و درآمی که می توان از اشتغال در شغل مرتبط با رشته انسانی به دست آورد، توجه لازم را مبذول داشت.

اطلاع از لیست مشاغل انسانی و به دنبال آن بازار کار و درآمد حاصل از مشاغل گنجانده شده در این رشته به مراتب می تواند به داشتن انتخاب رشته ای بهتر و منطقی تر برای فرد کمک کند.

 

بهترین مشاغل در لیست شغل های رشته انسانی کدام ها هستند؟

در لیست مشاغل رشته انسانی رشته های دانشگاهی زیادی به چشم می خورند. اما آیا می دانید از بین این رشته ها کدام یک جزء بهترین مشاغل موجود در لیست مشاغل رشته انسانی به شمار می روند؟

اگر آینده شغلی تان برایتان مهم است و نیاز به شناخت بهترین مشاغل گنجانده شده در لیست مشاغل رشته انسانی دارید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

آیا 10 شغل پردرآمد شاخه های علوم انسانی در ایران را می شناسید؟

شاخه های رشته علوم انسانی با توجه به اطلاعات مندرج در دفترچه راهنمای انتخاب رشته گروه انسانی در 5 دسته و زیر گروه مختلف تقسیم بندی می شوند.

اگر نگاهی به شاخه های رشته علوم انسانی بیندازید متوجه وجود تعداد زیادی از رشته های تحصیلی در هر زیرگروه می شوید.

آیا می دانید با توجه به لیست مشاغل علوم انسانی کدام یک از این مشاغل می توانند جزء پردرآمدترین شغل رشته انسانی برای زنان و یا آقایان باشند؟

در ادامه سعی در معرفی تعدادی از 10 شغل پردرآمد شاخه های علوم انسانی در ایران برای شما عزیزان می پردازیم. جهت شناخت کلیه این مشاغل می توانید با مشاوران خبره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

شاخه های رشته علوم انسانی

روانشناسی

از جمله مشاغل معرفی شده در گروه انسانی شغل روانشناسی است. یک روانشناس وظیفه مهم و خطیری همچون تحلیل و ارزیابی، درک و فهم محیط اطراف به وسیله انسان ها و نحوه برخورد و رفتار در اوضاع و شرایط خاص را عهده دار است.

یک روانشناس می تواند در حوزه های مختلفی از جمله مشاوره تحصیلی و خانوادگی، کارشناس تبلیغات و یا نماینده فروش به فعالیت بپردازد.

به جز فعالیت در یک ارگان و سازمان دولتی یا خصوصی امکان تأسیس مرکز مشاوره شخصی نیز برای یک روانشناس وجود دارد.

باید عرض کنیم که شغل روانشناس در میان لیست مشاغل رشته انسانی جزء پردرآمدترین شغل رشته انسانی برای خانم ها و همین طور آقایان است.

در واقع، این شغل را می توان یکی از مناسب ترین شغل های رشته انسانی برای خانم ها دانست. علت این موضوع را می توان به روحیه خاص خانم ها نسبت داد.

 

وکالت

شغل وکالت یکی دیگر از مشاغل و حرفه های معرفی شده در لیست مشاغل است که طرفداران بسیاری در بین مردم و داوطلبان کنکور گروه آزمایشی انسانی پیدا کرده است.

عده زیادی از وکلاء در حرفه خود بسیار مؤفق هستند و ماهیانه درآمد بسیار بالایی دارند. در واقع، می توان اینگونه نتیجه گرفت که میزان درآمد حاصل از شغل وکالت بستگی مستقیمی به خود فرد دارد.

به این صورت که در این شغل در صورت اطلاع فرد از نتیجه و نحوه سیر پرونده های مشابه حقوقی، تخصص و تسلط وی بر انواع مباحث مربوط به رشته حقوق و برقراری روابط مناسب کاری با اشخاص ذینفع در هر پرونده، می تواند جزء پردرآمدترین شغل رشته انسانی برای زنان و البته مردان باشد.

 

حسابداری

رشته حسابداری از جمله بهترین و کارآمدترین مشاغل در میان لیست مشاغل رشته انسانی به شمار می رود. فرصت های شغلی پیش روی فرد مایل به اشتغال، به عنوان یک حسابدار بسیار گسترده است.

در واقع، از کارخانه های کوچک و بزرگ و مؤسسات مختلف گرفته تا بزرگترین شرکت ها نیاز به استخدام یک حسابدار دارند.

از طرفی شغل حسابدار را می توان جزء پردرآمدترین شغل رشته انسانی برای زنان و یا آقایان از میان لیست مشاغل رشته انسانی دانست.

در نتیجه، مطمئن باشید که در صورت اشتغال به کار به عنوان یک حسابدار همواره بازار کار خوبی در انتظار شماست.

 

شغل های مدیریتی

مشاغل مدیریتی فعالیت در حوزه های مختلف از جمله مدیریت بیمه و مدیریت صنعتی (کار در شرکت ها و کارخانجات و غیره) را شامل می شوند.

از قضا این دسته از مشاغل گروه علوم انسانی با متقاضیان زیادی در بین دانش آموزان و داوطلبان روبرو است.

 

مربی تربیت بدنی

شغل مربی تربیت بدنی را می توان جزء مشاغل مندرج در لیست مشاغل رشته انسانی در نظر گرفت.

در مورد درآمد و بازار کار این رشته باید عرض کنیم که با وجود امکان فعالیت گسترده در این شغل به عنوان مربی ورزش در باشگاه های ورزشی، وزارتخانه ها، مشاور در تهیه انواع لباس ها و وسایل ورزشی، مسئول و مربی ورزش و مربی یا کارشناس بدنسازی مشکل بیکاری و درآمد کم برای افراد وجود ندارد.

از طرف دیگر، فعالیت در انواع سازمان های دولتی، نهادهای انقلابی فدراسیون های ورزشی و تدریس به عنوان استاد دانشگاه نیز از دیگر مشاغلی است که می توان در حوزه تربیت بدنی به آن ها رو آورند.

 

به کمک مشاوران ایران تحصیل با بهترین و پردرآمدترین مشاغل مربوط به گروه علوم انسانی آشنا شوید.

 

هتلداری

شغل هتلداری به عنوان یکی از مشاغل موجود در لیست مشاغل رشته انسانی جزء مشاغل محبوب بسیاری از افراد در حوزه گردشگری است.

در مورد بازار کار هتلداری باید عرض کنیم که درآمد یک هتلدار بستگی مستقیمی به حجم کار و وظایف وی و همچنین توسعه صنعت گردشگری در کشور دارد.

بعلاوه، مدیران انواع هتل ها با توجه به تخصص، تجربه، سطح دانش، محل استقرار و اندازه هتل درآمدهای مختلفی دارند.

 

جهانگردی

شغل جهانگردی از جمله جذاب ترین مشاغل مرتبط با رشته انسانی است که علاقمندان به آن هم در بین داوطلبان کنکور کم نیستند. کشور ما ایران به علت داشتن پتانسیل های بالا جهت جذب گردشگر مورد توجه است. 

در نتیجه، می توان گفت که انتخاب حرفه جهانگردی می تواند آینده روشنی را برایتان رقم بزند. 

 

مددکاری اجتماعی

حرفه مددکاری اجتماعی از جمله مشاغلی است که می توانید با تحصیل در رشته های گروه نظری از جمله رشته انسانی به آن روی آورید. با توجه به بازار کار خوب این شغل در ایران، دانش آموختگان آن از جهت کسب و کار و اشتغال مشکلی ندارند. 

از جمله سازمان های جذب کننده فارغ التحصیلان رشته مددکاری اجتماعی می توان از اداره رفاه و سایر مؤسسات دولتی یاد کرد.

 

رشته اقتصاد

رشته اقتصاد همچون شمار دیگری از رشته های گروه انسانی بازار کار خوبی در کشور دارد و موقعیت های شغلی مختلفی از جمله فعالیت و اشتغال در بانک مرکزی، وزرات صنایع، مدیر مالی، مدیر فروش، بورس و غیره را برای دانش آموختگان این رشته به وجود می آورد. 

 

جغرافیا

رشته جغرافیا را می توان از جمله رشته هایی دانست که می تواند بازار کار خوبی برای خانم ها داشته باشد. از جمله مشاغل مرتبط با این رشته می توان به فعالیت در سازمان زمین شناسی، سازمان برنامه و بودجه، سازمان محیط زیست اشاره کرد. 

بعلاوه، فعالیت به عنوان یک راهنمای گردشگری خارجی و داخلی نیز می تواند جذابیت های خاصی برای یک خانم تحصیلکرده در این رشته باشد. 

 

پادکست صوتی مقاله

 

جهت دریافت مشاوره در مورد شغل های معرفی شده در گروه علوم انسانی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

ثبت نام آزمون دکتری 1401 + زمان و رشته محل ها

تست آنلاین شغل مناسب من

تست رغبت سنجس شغلی هالند

آزمون رغبت سنجی تحصیلی و شغلی

بهترین رشته های مهندسی برای خانم ها

دفترچه آزمون استخدامی

بهترین رشته های آینده ایران

بهترین رشته های تحصیلی در دنیا

رشته های مورد نیاز جامعه

پرکارترین رشته های دانشگاهی

رشته های اشباع شده دانشگاهی

 رشته های علوم انسانی 

شغل های رشته انسانی

بازار کار رشته روابط عمومی

4.1/5 - (74 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

چگونه می توانم از لیست مشاغل رشته انسانی آگاه شوم؟ 

از طریق ارتباط با مشاوری آگاه و خبره در این زمینه می توانید از لیست این رشته ها اطلاع پیدا کنید.

پردرآمدترین شغل رشته انسانی برای زنان و مردان چیست؟ 

پردرآمدترین شغل رشته انسانی برای زنان و مردان می تواند شغل وکالت، حسابداری و یا روانشناسی باشد.

بهترین شغل های رشته انسانی برای خانم ها با توجه به شاخه های رشته علوم انسانی کدام ها هستند؟

برای اطلاع از لیست این مشاغل با توجه به روحیه و علاقه خود می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

نظرات

 1. ابوالفضل
  ۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۹

  سلام وقت بخیر

  من می‌خوام رشته مدیریت بخونم میخواستم بدونم که شغل خوب و پر درآمد هست

  • bahraii
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۶

   سلام وقت بخیر بستگی به گرایش مدیریت دارد

 2. ابوالفضل
  ۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۹

  سلام وقت بخیر
  من میخواستم بدونم من الان کلاس نهم هستم و می‌خوام رشته انسانی انتخاب کنم و شغل مدیریت رو دوست دارم میخواستم بدونم این شغل چطور شغلی هست و درآمد خوبی پاره؟

  • obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۲

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید باید علاقه شما و استعداد شما برسی شود

 3. mzhdhazhgan@gmail.com
  ۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۲۹

  سلام من رشته الهیات میخونم ولی میخوام تغیر رشته بدم به نظر شما کدوم رشته امکان شاغل شدنش بیشتره مددکار اجتماعی یا روانشناسی

  • obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۹

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 4. H
  ۱۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۸

  سلام وقت بخیر رتبه لازم برای قبولی رشته روانشناسی چند هست؟؟؟دانشگاه شیراز

  • isaei
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۲

   سلام وقتتون بخیر
   دولتی یا ازاد ؟

 5. حمید
  ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۴

  سلام وقتتون بخیر برای ورود به شغل کارافرینی باید کدوم رشته و کدوم شاخه رو انتخاب کنم و بازار کارش چطوره

  • haghipor
   ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۵

   سلام وقت بخیر
   نوع شغل انتخابی شما باید مشخص شود ولی به طور کلی رشته هایی مانند مدیریت کسب و کار با گرایش کارآفرینی ارائه میشوند

 6. ali
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۵

  سلام و درود
  من می خواستم درباره رشته مدیریت بدونم پول خوبی توشه

  • gholizadegan
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۱

   سلام روزتان بخیر بله رشته پر درامدی است

  • maleki
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۸

   سلام وقت بخیر
   بله رشته های مدیریت در شاخه های رشته علوم انسانی هست و درامد شغلی نسبتا خوبی دارد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 7. F
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۱

  سلام من امسال تازه ب کلاس دهم میرم وانسانی میخونم میخواستم بدونم رشته فرهنگیان یا همون معلمی در این رشته هست و رشته و شغل خوبی داره؟

  • hedayati
   ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۸

   سلام وقت بخیر
   بله وجود دارد جهت مشاوره شغل های رشته انسانی با مرکز تماس بگیرید.

 8. Al
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۸

  سلام وقتتون بخیر
  از مطالب خوبتون ممنون هستم 🙏🏻🌹🌹
  فقط یه سوال دارم آینده شغلی زبانشناسی چطور هست؟ یعنی پول داره یانه؟ من فقط میخوام پولم زیادباشه
  ممنون 🙏🏻

  • alizadeh
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۸

   سلام روزبخیر
   اگر بتونید خوب تدریس زبان انجام بدین رشته پردرآمدیه

 9. رامین
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۰

  عالیبود متشکرم

  • F
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۵

   برای فرهنگیان ازاد هم میشه درس خوند یا نه؟
   و با چ رتبه ای ب دانشگاه دولتی میشه رفت؟

   • gholizadegan
    ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۳

    سلام روز بخیر اگر مجاز شده باشید میتوانید

 10. amirhoseinbidkhori2118@gmail.com
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۲

  سلام ببخشید من الان کلاس نهم هستم برای ثبت نام کلاس دهم من می خواستن برم رشته ریاضی که نشد بعد ریاضی قبول شدم اما نمره پایین مگن آینده خرتاب میشه نمر کف رو گرفتم رشته انسانی میتونم برم حسابداری علاقه دارم اما اگه از رشته انسانی حسابداری رو بخونم برای حسابداری ریاضی اینجوری شد به مشکل بر نمی خورم در آینده

  • maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۷

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس فرمایید.

 11. فاطمه
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۶

  سلام من بین رشته های روانشناسی حسابداری اموربانکی موندم میشه راهنمایی کنید

  • rahimi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۹

   سلام وقت بخیر
   باید شما توجه داشته باشید که دقیقا به کدومشون علاقه دارید و از اون رشته خسته نمیشید و میتونید برای کسب اطلاعات بیشتر به مجموعه تماس بگیرید

 12. بی حوصله
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۹

  نفهمیدم 🦴👌🏿

  • zeino
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۷

   سلام ببخشید
   من رشته ی انسانی رتبه آوردم .میخوام وکالت بخونم
   میشه در مورد این شغل یکم راهنمایی کنید

   • gholizadegan
    ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۰

    سلام خیلی رشته خوبی است فقط پشتکار میخواهد و یه فردی که جسارت بالایی داشته باشد

 13. بی حوصله
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۸

  نفهمیدم 🦴

 14. امیرمحمد
  ۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۲

  سلام علیکم ببخشید مزاحمتون شدم رتبه قبولی در رشته قضاوت(دانشکده های علوم قضایی) چقد هست؟

  • alizadeh
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۴

   سلام روزبخیر
   بستگی داره به اینکه کدام دانشگاه و چه شهری باشین

 15. امیر احمدی
  ۳۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۷

  سلام ببخشید من افغانستانی هستم
  فعلا در یکی از مدرسه های نمونه دولتی در رشته انسانی درس میخونم میخواستم بدونم میتونم در آینده در یکی از دانشگاه های تهران در رشته وکالت یا اقتصاد ادامه تحصیل بدم ؟؟

  • haghipor
   ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۳

   سلام وقت بخیر
   امکان تحصیل برای شما در این دو رشته وجود دارد صرفا محدودیت هایی برای بعضی دانشگاه ها دارید

 16. امیر
  ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۸

  سلام خسته نباشید مطالب که نوشته بودین خیلی خوب بود از زحمات شما ممنونم ک وقت گذاشتین که آرض شدم ک بگم من رشتم انسانیه و تازه امسال دهم گذروندم به خبی اما من واقعیتش نمیدونم چه رشته تو انسانی انتخاب کنم تا ایندمو بسازم من هدفم فقت پول دراوردنه میخاستم بپرسم میشه بهم بگین کدوم رشته های انسانی پردرامد هستش و یه چیز دیگ من علاقه به خارج از کشور هم دارم

  • bahraii
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۸

   سلام وقت بخیر
   جهت اطلاع ازتمامی رشته ها میتوانبد با مشاورین ایران تحصیل تماس بگیرید.

   • ابوالفضل
    ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۷

    سلام خوبین م تازه دهم انسانی رو گذروندم و نمیدونم چه شغلی رو انتخاب کنم بیشتر هدف من درامد بالا هست با تو جه به ویژگی های خودم و علاقه هایم و غیره چی کار کنم چَغلی برام خوبه

    • bahraii
     ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۱

     سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق تر بررسی شود برای طلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس بگیرید

    • maleki
     ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۸

     سلام وقت بخیر
     رشته های متفاوتی هستند که بازار کار خوبی دارند.
     جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 17. علی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۲

  سلام
  امکانش هست یک معلم در رشته روانشناسی درس بخونه؟
  اگه میشه، چه دانشگاه‌هایی مجاز هست بره؟

  • ekhlasi
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۵

   سلام وقت بخیر بعد از گذراندن دوره تعهد خدمتی ادامه تحصیل منعی ندارد

 18. Bahar
  ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۶

  سلام من رشته انسانیم و علاقه زیادی به مهمانداری دارم ولی زبانم خوب نیست و الان ورودی پایه دوازدهمم اگه زبان رو الان شروع کنم میتونم بعد دادن کنکور مهمانداری بخونم دانشگاه؟

  • mohammadi
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰

   سلام وقت به خیر
   بلد بودن زبان انگلیسی یکی از شروط مهمانداری هواپیماست.بقیه شرایط را بررسی گرده و برای آموزش زبان اقدام نمایید.

  • aynaz boviri
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۲۹

   من قبلا میخواستم دوره ای رو شرکت کنم برای مهمان داری زبانم متوسطه اما این دوره یا همون کلاس آموزشی فقط در تهران هست یعنئ اگه تو شهر های دیگه باشی نداره اصفهان و هم شنیدم داره اما جاهای دیگه نداشت برای همین نرفتم..

   • karimi
    ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۲

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 19. shakiba
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۹

  سلام من هم به معلمی علاقه دارم هم مشاور از لحاظ در آمد کدوم بهتر است و اینکه من یازدهمم برای مشاور شدن باید در کنکور چه رتبه ای بیارم یا دانشگاه ازاد هم میتونم برم؟و برای مشاور شدن چند سال باید درس بخونم؟

  • bagheri
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۰

   با سلام معلمی ربای فرهنگیان دارای مزیت های بیشتری است

 20. shakiba
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۸

  سلام من هم به معلمی علاقه دارم هم مشاور از لحاظ در آمد کدوم بهتر است و اینکه من یازدهمم برای مشاور شدن باید در کنکور چه رتبه ای بیارم یا دانشگاه ازاد هم میتونم برم؟

  • haghipor
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۳

   سلام وقت بخیر
   رشته مشاوره در دانشگاه های آزاد ارائه میشود.
   برای اطلاعات بیشتر راجع به بازار کار رشته هایی مختلف و رتبه قبولی میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

 21. Zariii
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۵

  سلام.میشه لطفا شغل های رشته اقتصاد و مدیریت رو کامل بگید.ممنون🙏

  • ekhlasi
   ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز شغل های متنوعی از نظر موقعیت شما وجود دارد برای تیپ شخصیت شناسی و معرفی شغل تماس بگیرید

 22. غزل
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۹

  سلام وقت بخیر برای رشته هتلداری فقط در هتل ها میشه مشغول به کار شد؟

  • bahraii
   ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۴

   سلام در رشته شما میتونید در مشاغل زیر مشغول به کار شید
   مدیریت هتل، مدیریت گردشگری و جهانگردی، مدیریت تشریفات، مدیریت غذا و نوشابه، صندوق داری هتل، مهمانداری هواپیما، قطار، کشتی های مسافرتی، رزرویشن هتل، آشپزی و قنادی، واحدهای پذیرایی و اقامتی، موسسات ملی و جهانگردی، شرکت های حمل و نقل هوایی به عنوان تور لید، کارمند فروش بلیط و…کار در هتل ها، پانسیون ها و مراکز اقامتی دولتی و غیر دولتی، مدیر یا کارمند پذیرایی در رستوران ها، تالارها، کافی شاپ ها، متصدی امور پذیرش و اطلاعات، متصدی امور طبقات و منسوجات، متصدی اماکن عمومی، متصدی لاندری، متصدی خانه داری، متصدی امور پذیرایی در هتل، متصدی آماده سازی غذا و شیرینی، متصدی آماده سازی غذا و شیرینی، کنترل کننده هزینه های غذا و نوشابه در هتل.

 23. رویا
  ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۲

  سلام
  من رشته انسانی ام و به معلمی علاقه دارم
  میخوام بدونم فقط با قبولی در دانشگاه فرهنگیان امکان معلمی و تدریس هست؟
  یا در دانشگاه های دولتی دیگه هم میشه؟

  • fattahi
   ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۵

   سلام وقت بخیر
   میتوانید بعد از گرفتن مدرک کارشناسی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنید و استخدام پیمانی شوید اما افرادی که از طریق دانشگاه فرهنگیان وارد شده اند بعد از ورود به دانشگاه استخدام رسمی محسوب شده و حقوق دریافت میکنند.

 24. علیرضا
  ۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۱

  رتبه چند برای قبول شدن تو رشته علوم قضایی لازمه
  مثلا ، دانشگاه تبریز

  • fattahi
   ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۱

   سلام وقت بخیر
   دانشگاه تبریز اصلا این رشته رو ارائه نمیکنه تنها دانشگاه ارائه دهنده رشته کارشناسی ارشد پیوسته علوم قضایی دانشگاه علوم قضايي و خدمات اداري دادگستري است که رتبه های دو رقمی را پذیرش میکند اما اگر منظور شما کاردانی یا کارشناسی علوم قضایی است که باز هم در دانشگاه های دولتی ارائه نمیشود و پذیرش در دانشگاه های غیرانتفاعی هم براساس سوابق تحصیلی انجام میشود.

 25. زهرا
  ۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۲۳

  بخونی آسونه، ولی اگه میخای ادامه بدی برو و باید بخونی واقعا از همه چی برای هدفت بزنی مطمن باش میتونی دهم سخت تره ولی یازدهم و دوازدهم آسونه خیلی نگران نباش

 26. فاطمه کرندی
  ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۴

  سلام . من الان دهم انسانی میخونم . و درحال اموزش به زبان انگلیسی هستم میخواستم بدونم اگر بخوام یک مترجم زبان بین المللی باشم چطور و ایا امکاناتش را در رشته انسانی دارم . و به روانشناسی علاقه دارم. شغل روانشناسی چطور میتونم در اینده راه اندازیش کنم . ایا کنار مترجم بودن میتونم شغل دومم به عنوان روانشناس داشته باشم ؟؟

  • bahraii
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۴

   سلام وقت بخیر .این موضوع نیاز به برسی های زیادی دارد با کارشناس تخصصی این حیطه داخلی 111 ارتباط بگیرید

 27. हासयण
  ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۹

  سلام من کلاس نهمم و میخوام بیام توی رشته انسانی آیا سخته و حفظیات زیادی داره؟ و آیا درساش خیلی سخته؟؟؟
  لطفا راهنمایی کنید …
  دهم یازدهم و دوازدهم کدوم سخت تره؟؟؟

 28. ابوالفضل
  ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۳

  سلام ببخشید من میخوام رشته انسانی بردارم مدیریت امور بانکی تا تموم کنم چند سال طول میکشد؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۸

   سلام کاردانی دوسال یا چهار ترم و کارشناسی هشت ترم یا چهار سال .

 29. Asal
  ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۱۹

  سلام.میخواستم بدونم برای یک خانوم وکالت بهتره یا روانشناسی؟البته از همه جوانب مثل درآمد و پیشرفت کاری و …..درنظر بگیرید لطفا.

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۷

   سلاموقتبخیربرای رشته هایی که شما انتخاب کردید به لحاظ سنی و اینده کاری که مد نظر دارید در بین رشته حقوق و رشته های انسانی روانشناسی بهتر است ولی به روحیات و استعداد و توانایی هم بستگیدارد که بهتر است مد نظر قرا ردهید مفق باشید

 30. مبین
  ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۷

  سلام من رشتم انسانی هست و امکانش هست از رشته انسانی دفتر بیمه بزنم؟ یا در شرکت های بیمه کار کنم؟ و حقوق آنها خوبه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۱

   سلام
   بله این امکان برای شما در رشته ی انسانی وجود دارد
   درباره ی مشاوره ی شغلی درباره این رشته با مشاورین ما تماس بگیرید

 31. ...
  ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۷

  سلام ببخشید از امکانش هست از رشته انسانی مهمان دار هوا پیما شد ؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۲

   سلام
   بله این امکان وجود دارد

 32. فاطمه زارعی
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۳

  سلام خسته نباشید من رشته های تربیت بدنی و وکالت و دوست دارم و می‌خواهم بدونم که کدوم یکی از این دوتا بهتر و در آمد بیشتری داره

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۵

   سلام وقت بخیر
   قطعا درامد رشته وکالت خیلی بیشتر هست ولی به همون اندازه سختی رشته وکالت هم به نسبت تربیت بدنی بیشتر هسست
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

  • معین عاشوری
   ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۱

   وکالت

 33. Maryam
  ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۸

  سلام من افغانستانی هستم و الان کلاس نهمم اگر رشته ادبیات رو انتخاب کنم میتونم در دانشگاه ایران تحصیل کنم و در ایران به عنوان معلم کار کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۱

   سلام . استخدام آموزش و پرورش خیر . ولی میتوانید حق التدریسی مشغول به کار شوید

 34. محمّدرضا16
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۳

  و اینکه از کدام سن میتوان قاضی شد و برای تدریس درس علوم قضایی چطوره باید به دانشگاه بریم یا از طریق دادگستری اموزش می بینیم؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۴

   برای پذیرش نیاز به مدرک تحصیلی دارید.

 35. محمّدرضا
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۰

  سلام ببخشید رشته وکالت و علوم قضایی باهم فرق دارند؟؟؟ و اینکه در امد رشته علوم قضایی چقدره و از کدام سن به سر کار خواهیم امد؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۴

   با سلام.بله متفاونتند و از لحاظ حقوقی تقریبا یکسانند.

 36. علی
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۶

  سلام رشته علوم تربیتی شامل چه شغل هایی میشود میشه توضیح بدید

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۹

   سلام
   برای مشاوره شغلی در این زمینه با مشاورین ما تماس بگیرید

 37. فاطمه
  ۱۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

  با سلام و درود .
  برای بهورزی باید رشته انسانی و انتخاب کنم ؟
  و اینکه با چه مدرکی میشه در خانه های بهداشت استخدام مشغول به کار شد ؟
  ممنون از پاسخ گوییتون .

 38. فاطمه
  ۱۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

  با سلام و درود .
  برای بهورزی باید رشته انسانی و انتخاب کنم ؟
  و اینکه با چه مدرکی میتوان در خانه های بهداشت روستایی استخدام و شروع به کار کرد ؟
  ممنون از پاسخ گوییتون .

 39. فاطمه
  ۱۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۷

  با سلام و درود .
  من امسال نهم هستم . برای بهورزی باید رشته انسانی انتخاب کنم ؟
  و اینکه با چه مدرکتی میتوان استخدام شد در خانه های بهداشت روستایی ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۶

   با سلام.رشته بهورزی از سال 97 ارایه نمیشود.

 40. یکتا
  ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۰

  سلام
  ببخشید من وکیل و پلیسی رو دوست دارم حالا اگه بخوام وکیل شم شرایط و نمره و… اینجا چجوریه؟!

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۱

   سلام وقت بخیر می توانید بدون کنکور در رشته حقوق در دانشگاه آزاد یا پیام نور پذیرفته شوید

   • مهدیه
    ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۴

    سلام
    ببخشید
    هزینه‌ی تحصیل دانشگاه آزاد رشته‌ی حقوق برای وکالت بالاس خیلی ؟؟

    • aghazade
     ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۹

     سلام وقت بخیر
     هزینه های تحصیل برای مقطع کارشناسی رشته حقوق برای هر نیمسال بین 3ملیون تا 3ونیم ملیون میباشد

 41. sinakord13859830@gmail.com
  ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۲۱

  سلام من رشته انسانی را آورده ام ولی میخواهم به معلم تربیت بدنی برم به نظرتون خوبه

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۳

   سلام وقت به خیر
   یکی از شغل های پردرآمد رشته انسانی تربیت معلم است برای دبیر تربیت بدنی از همگی رشته ها میتوان اقدام کرد.
   برای مشاوره میتوانید با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 42. yasin
  ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۱

  سلام میشه میانگین درامد حسابداری رو بگید ممنون میشم.

  • کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۶

   سلام با رشته حسابداری میشه شغل های زیاد و درامد های زیادی بدست اورد که برای دریافت اطلاعات کامل میتونید تماس بگیرید

 43. بارانا
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۸

  با رشته علوم اجتماعی میشه معلم دبستان شد؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۷

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی شغل های رشته انسانی و رشته های اموزش پرورش مقاله های داخل سایت را مطالعه کنید .

  • فاطمه
   ۱۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۵

   با سلام و درود .
   برای بهورزی باید رشته انسانی بردارم ؟
   و اینکه با چه مدرکی میشه در خانه های بهداشت استخدام و شروع به کار کرد ؟
   ممنونم از پاسخ گوییتون ‌.

 44. D
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۰

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من رشته های مدیریتی رو دوست دارم اما در استخدامی ها که نگاه کردم همه نیاز به سابقه کار دارن و…اگه میشع در مورد این شاخه توضیح بیشتری بدید ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۳

   استخدام از طرق مختلفی قابل انجام است.جهت کسب اطلاعات از راه های استخدام و اگاهی از رشته های علوم انسانی بگیرید.

  • پس کدوم شغل مناسبه این شخصه؟
   ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۲

   سلام برای کسی که لکنت زبان داره کدوم شغل مناسبه؟

 45. مهدی
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۵

  سلام ببخشید کسی که لکنت زبان داره آیا میتونه تو وکالت موفق باشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۰

   با توجه به مهارت های لازم برای وکالت ممکن است به مشکل بخورید.

   • فاطمه
    ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۴

    سلام. برای کسی که لکنت زبان داره چه شغلی مناسبه دررشته انسانی؟

    • fattahi
     ۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۷

     سلام وقت بخیر
     هر شغلی که خود شخص علاقه داره به غیر از وکالت .

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۲

   سلام وقت بخیر
   برای دریافت مشاوره دقیق با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

 46. ..
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۱۰

  ببخشید برای مدیریت اگه قبول شی میتونی مدیر شرکت یاو…. شی؟ امکانش هست؟ من نمره هام بالا هست و به مدیریت خیلی علاقه دارم توی ایران موقعیت شغلیش خوبه؟ ممنون میشم راهنماییم کنید چون چیز ان چنانیی من توی سایت ها پیدا نمیکنم اون چیزی رو ک میخوام

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۷

   لطفا سوال خود را واضح تر بیان کنید.

 47. سعیده رشیدیان
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۶

  ؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام وقت بخیر
   برای اطلاع بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 48. سعیده رشیدیان
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۴

  من پایه نهم هستم وامسال میخوام انتخاب رشته کنم اما گیجم نمیدونم کدوم رشته رو اتنخاب کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۳

   سلام وقت بخیر
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 49. سعیده رشیدیان
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۷

  سلام من میخوام درشته کارشناسی مدریت بازرگانی برم اما نمیدونم چه رشته ای رو انتخاب کنم وعلاقه زیادی به رفتن به دانشگاه تهران دارم

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام وقت بخیر
   برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 50. Mona
  ۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۴

  سلام من با چه نمره ای میتونم روانشناسی بخونم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۸

   سلام
   در چه مقطعی ؟

   • سعیده رشیدیان
    ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۳

    من پایه نهم هستم وامسال میخوام انتخاب رشته کنم اما گیجم نمیدونم کدوم رشته رو اتنخاب کنم

 51. rsi
  ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۱

  سلام من میخام برم رشته انسانی ولی بیشتر به تجربی علاقه دارم و نمرات علوم و ادبیات از همه نمرات بالاتره ولی میترسم دانشگاه قبول نشم آخه تجربی قبولی کم هست بنظرتون الان کدوم رشته برم؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۵

   سلام وقت به خیر
   انتخاب رشته و هدایت تحصیلی به هدف ، علاقه و توانایی شما دارد.باید هر سه مورد بررسی و برای انتخاب رشته اقدام نمایید.
   برای مشاوره با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

   • Shajarian
    ۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۲۹

    سلام خسته نباشید ببخشید مزاحم شدم میخاستم بگم برای نظام چه معدل باید داشته باشی.؟ و همچنین برای دبیراول و دوم دبستان؟

    • bahraii
     ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۲

     سلام وقت بخیر موضوع شما باید دقیق تر مورد برسی قرار بگیرد

 52. محمد
  ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۵

  بارشته انسانی چه شغلی در ارتش هست

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۰

   سلام . کادر عملیات

 53. زهرا «ج»
  ۲۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۸

  سلام خسته نباشید
  من یازدهم انسانی هستم و به شدت از حجم درس ها و سختگیری های مدرسه تحت فشار هستم
  به ورزش و رقص علاقه دارم به شدت
  به اصرار مدیر یک مدرسه این رشته رو انتخاب کردم
  با توجه به اینکه الان امتحان های دی ماه رو هم دادم یکی از مشاوران آموزش پرورش بهم پیشنهاد داد شهریور امتحان تغییر رشته به کار و دانش رو شرکت کنم و برم کار و دانش رشته کامپیوتر

  به نظرتون عاقلانه است من با وجود اینکه دوساله در این رشته ام تغییر رشته بدم؟
  نمراتم خیلی افت کرده ..
  مدرسه ما هم زیر مجموعه تیزهوشان هست و بسیار سختگیری های الکی دارن
  واقعا دیگه از بس فکر کردم به این موضوعات از خوندن درس خسته شدم
  خیلی احساس بدی دارم
  لطفاً کمکم کنید 💕

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۷

   سلام شمابه مشاوره وبرنامه ریزی احتیاج داریدتماس بگیریدراهنماییتون میکنند

 54. علی صادقی
  ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۶

  سلام من رشته علوم انسانی دهم هستم
  میتونم مهندسی برق بخونم دانشگاه ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۶

   سلام وقت بخیر بله هم با ازمون میتونین هم بدون ازمون اگر ارائه بشه

 55. Matin
  ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۵

  ببخشید از رشته انسانی میشه مهندسی کشاورزی خوند؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۸

   سلام وقت بخیر بله میتونین مهندسی کشاورزی بخونین

  • محمد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۵

   بارشته انسانی چه شغلی در ارتش هست

   • کارشناس ارشد
    ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۰

    سلام . کادر عملیات

 56. مبینا
  ۱۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۶

  سلام وقتتون بخیر
  ممنونم از مطالب خوب و مفیدتون
  من پایه یازدهم معارف هستم معارف و انسانی فرقی با هم ندارند
  من بی نهایت به طراحی دوخت علاقه دارم ولی به وکالت هم علاقه دارم باید بعد دیپلم تقاضای دیپلم مجدد کنم گیج شدم نمیدونم کدوم رو ادامه بدم طراحی دوخت یا وکالت
  ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۰

   سلام وقت بخیر باید برای مشاوره تخصصی ت رتماس بگیرید چون خیلی شررایط باید بیشتر برسی بشود که بشه تصمیم درستی گرفته شود برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 57. فاطمه
  ۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۶

  سلام خسته نباشید
  من کلاس دهم رشته ی حسابداری هستم و علاقه ی زیادی به معلمی دارم آیا میتونم از رشته ی حسابداری برم دانشگاه فرهنگیان؟
  و اینکه من حفظیاتم ضعیف است و در هدایت تحصیلی فقط معارف و فنی و کاردانش اوردم.
  رشته ی علوم انسانی حفظیات زیاد داره و من میترسم از پسش بر نیام میشه لطفا منو راهنمایی کنید.
  ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۸

   سلام وقت بخیر بله محدودیت رشته نداره برای ورود به دانشگاه فرهنگیان برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 58. عمران
  ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۲

  سلام یه سوال داشتم. آیا در ایران اتباع میتوانند رشته حقوق بخوانند و وکیل شوند
  و در آینده به عنوان وکیل در ایران کار کنند؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۵

   سلام بخیر بله میتونن برای اطلاعات بیشتر میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 59. توحید
  ۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۱

  سلام من چگونه میتونم یک روانشناس باشم یعنی چه مرحله هایی را میتوانم طی کنم تا یه روانشناس باشم و شرایطش چگونه است پایه دهم هستم

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۲

   سلام . دانشگاه رشته روانشناسی بخونید

 60. hanieh
  ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۴

  سلام و وقت بخیر
  من سوال از شما دارم. من علاقه ی زیادی به زبان انگلیسی دارم و الان هفت سال هست که در موسسه زبان آموزش می بینم به خاطر همین هم رشته انسانی را انتخاب کردم الان من دهمم هستم و تو دو راهی موندم که مدرس زبان درامد و موقعیت ش بهتره یا مترجمی زبان؟!
  و اینکه هر کدوم و اگه بخوام تو دانشگاه ادامه بدم چند سال طول میکشه؟!
  کدومشون به صرفه تره و برای یک دختر بهتره؟!

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۱

   سلام برای اطلاع کامل از لیست شغل های پر درامد رشته انسانی و اینده شغلی هر رشته با مشاورین ما تماس بگیرید.

مطالب مرتبط

ایران تحصیل
تماس با مشاور