لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی – edu.uast.ac.ir کاردانی و کارشناسی

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن 96-97

داوطلبان گرامی برای اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور با شماره 9099072952 تماس بگیرید پاسخگویی از 8 صبح تا 1 شب حتی ایام تعطیل
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت برای دریافت کد تخفیف کلیک کنید .

 

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی منتشر شده که این لیست به منظور اطلاع داوطلبان ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی ارائه شده که کلیه داوطلبان ملزم به دانلود دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و اطلاع از لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه جامع علمی کاربردی می باشند لذا خواهشمندیم داوطلبان قبل از ثبت نام در سامانه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن 96-97 دفترچه ثبت نام را دانلود کرده و از رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کاربردی و همچنین رشته های بدون کنکور کارشناسی علمی کاربردی آگاهی یافته و نسبت به ثبت نام اقدام نمایند شایان ذکر است داوطلبان گرامی می توانند جهت ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی و آگاهی از رشته محل های دانشگاه علمی کاربردی با شماره 9099072952 تماس حاصل نمایند.

کلیه داوطلبان ثبت نام میتوانند از میان لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن 96-97 رشته مورد نظر خود را انتخاب کرده و جهت پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمایند در ضمن کلیه داوطلبان ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی ملزم به رعایت قوانین ثبت نام مندرج در دفترچه ثبت نام علمی کاربردی میباشند ضمنا از دیگر موارد مهم مندرج در دفترچه علاموه بر لیست رشته های بدون کنکور داشگاه علمیی کاربردی ، شهریه دانشگاه علمی کاربردی است که داوطلبان قبل از ثبت نام برای اطلاع از آن می توانند دفترچه را مطالعه کنند.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را می توان برای دسته افراد کارمندی که در ادارات و کارخانجات مشغول کار اند و تصمیم به ادامه تحصیل و ارتقا مدرک به هر دلیل چه به دلیل افزایش حقوق و ترفیع درجه و چه به دلیل علاقه شخصی دارند، بسیار مهم دانست. چرا که این افراد از وقت کافی برای درس خواندن و رقابت با بقیه دانشجویان برای کنکور های سراسری مقاطع مختلف و رقابت با آنان را ندارند. بنابراین رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی برای این دسته از افراد انتخاب بسیار مناسبی می باشد. از طرفی از آنجایی که دانشگاه جامع علمی کاربردی در میان دانشگاه های ارائه دهنده رشته های بدون کنکور از سطح قابل توجهی برخوردار است کخ این خود نشانگر اعتبار مدرک دانشگاه علمی کاربردی است ، می توان آن را انتخاب خوب و مناسبی برای این دسته از افراد دانست. همچنین، در صورتی که این افراد رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را انتخاب کنند، لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی برای این افراد، کمک بسیار بزرگی می تواند باشد.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

داوطلبین گرامی جهت آگاهی یافتن از لیست رشته های کاردانی علمی کاربردی – پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی  با مرکز مشاورهایران تحصیل تماس بگیرید تا مشاوران ما شما را راهنمایی کنند.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی برای دانشجویان مقاطع کاردانی ، کارشناسی و کارشناسی ارشد نیز از اهمیت بالایی برخوردار است، چرا که این دانشجویان برای ادامه تحصیل در رشته مورد نظر خود، نیاز دارند که در کنکور سراسری رشته خویش شرکت کرده و رتبه و تراز خوبی کسب کنند، از آنجایی که امکان دارد دانشجویان در کنکور های سراسری مقاطع مختلف به هر دلیل به نتیجه مطلوب خویش نرسند، می توانند به رشته های بدون کنکور مراجعه کنند. از طرفی امکان دارد بعضی از دانشجویان به هر دلیل، و به هر مشغله ای نتوانند در کنکور سراسری مقاطع مختلف شرکت کنند و یا مشغول به کار و تحقیق و فعالیت های مختلف شده، وقت کافی برای درس خواندن، شرکت کردن در کنکور های سراسری مقاطع مختلف، و رقابت با بقیه دانشجویانی که وقت آنها آزاد است را نداشته باشند. در این صورت نیز این افراد می توانند به رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مقاطع مختلف  مراجعه کنند. در میان دانشگاه هایی از ایران که رشته های بدون کنکور را ارائه می دهند، دانشگاه علمی کاربردی از رتبه بالایی برخوردار است و همه ساله فارغ التحصیلان رشته های بدون کنکور از این دانشگاه از سال های گذشته بیشتر شده و بیانگر سطح بالای این دانشگاه در این رشته ها می باشد.

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی – مقطع کاردانی

دانشگاه های علمی کاربردی در سراسر کشور در مقطع کارشناسی برای رشته های زیادی، پذیرش بدون کنکور دارند که به اختصار چند مورد را بیان می کنیم  برای اطلاع از لیست رشته های کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی پیشنهاد می کنیم با شماره 9099072952 تماس بگیرید و یا دفترچه را دانبود کنید:

 کاردانی  روابط عمومی
 کاردانی  تربیت مربی پیش دبستانی
 کاردانی  حقوق – حقوق ثبتی
 کاردانی فنی فناوری اطلاعات – اینترنت و شبکه های گسترده
 کاردانی فنی الکترونیک صنعتی و …
 کاردانی  حسابداری – حسابداری دولتی
 کاردانی  حسابداری – حسابداری مالی
 کاردانی  مدیریت – امور اداری
 کاردانی  امور فرهنگی

 

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی – مقطع کارشناسی

به اطلاع داوطلبان محترم ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای نیمسال دوم 96 برای لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی نیز انجام می شود برای اطلاع از لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی پیشنهاد می کنیم با شماره 9099072952 تماس بگیرید و یا دفترچه را دانبود کنید::

 کارشناسی  مدیریت بیمه – بیمه اموال
 کارشناسی  تربیت مبلغ قرآن کریمش
 کارشناسی  مدیریت بیمه – بیمه اشخاص
 کارشناسی  حسابداری – حسابداری مالی
 مهندسی فناوری شبکه های کامپیوتری
 کارشناسی  مدیریت بازاریابی بیمه
 کارشناسی  مددکاری اجتماعی – خانواده و …
 کارشناسی  حقوق – حقوق ثبتی
کارشناسی  حقوق بیمه
 کارشناسی  مترجمی همزمان انگلیسی

 

برای اطلاع از لیست رشته های کاردانی علمی کاربردی – لیست رشته های کارشناسی علمی کاربردی و … با شماره زیر تماس بگیرید :

 تماس از سراسر کشور با شماره :9099072952در صورت شلوغی خطوط و شنیدن بوق اشکال چند بار تلاش کنید

زمان پاسخگویی 8 صبح تا 1 شب حتی ایام تعطیل.

 

مطالب مرتبط:

اعتبار مدرک دانشگاه علمی کاربردی

مشاوره تحصیلی تلفنی

azmoon.medu.ir

رشته های دانشگاه پیام نور کارشناسی

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ورودی نیمسال دوم

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن

ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

ثبت نام ارشد بدون كنكور دانشگاه آزاد 96

مشاوره دانشگاه علمی کاربردی   

مشاوره تحصیلی تلفنی

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

مشاهده و دریافت کد سوابق تحصیلی

ثبت نام مدارس تیزهوشان

رشته های دانشگاه پیام نور کارشناسی

کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مهر 96

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی بهمن 96

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی کاردانی

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی کارشناسی

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی کارشناسی ارشد

اطلاعیه های سازمان سنجش

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تهران

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی قم

لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی قزوین

یک نظر در مورد «لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی – edu.uast.ac.ir کاردانی و کارشناسی»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 3 =

رفتن به نوارابزار