شهریه پرستاری بدون کنکور

دانشگاه آزاد از طریق رشته های با کنکور و بدون کنکور داوطلبان را پذیرش می‌نماید. چنانچه مایل ثبت نام رشته پرستاری بدون کنکور می‌باشید لازم است از میزان شهریه پرستاری بدون کنکور آگاه شوید. این مقاله از سایت ایران تحصیل را به موضوع شهریه پرستاری بدون کنکور ، جدول شهریه پرستاری بدون کنکور دانشگاه آزاد ، شهریه پردیس خودگران پرستاری مطالب مفیدی را ارائه دهیم.

 

 

جهت اطلاع دقیق از میزان شهریه پرستاری بدون کنکور و دریافت جدول شهریه پرستاری بدون کنکور دانشگاه آزاد با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 سراسر کشور و  9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل .

 

 

میزان شهریه پرستاری بدون کنکور

 

دانشگاه آزاد اسلامی در رشته های مختلف به صورت بدون کنکور داوطلبان را پذیرش می‌نماید. با توجه به اینکه هزینه‌های این دانشگاه از سوی دانشجویان اخذ می‌گردد، بنابراین کلیه متقاضیان ورود به این دانشگاه لازم است از شهریه پرستاری بدون کنکور به صورت دقیق اطلاع یابند. ثبت نام ترم مهر دانشگاه آزاد در دو ترم مهر و بهمن صورت می‌پذیرد.

با توجه به افزایش هزینه ها ، هر ساله بر میزان شهریه پرستاری بدون آزمون نیز افزوده می‌گردد. به همین دلیل جدول شهریه پرستاری بدون کنکور دانشگاه آزاد ، هر ساله با افزایش چند درصدی همراه می‌باشد. با توجه به اینکه برخی از داوطلبان مایل به انتخاب رشته پرستاری این دانشگاه می‌باشند، واحدهای جبرانی برای این دسته از داوطلبان جهت ادامه تحصیل در نظر گرفته خواهد شد که بر افزایش و بالا بردن شهریه موجب می‌شود.

میزان شهریه پرستاری بدون کنکور به صورت شهریه ثابت و شهریه متغیر تعیین می‌گردد. بنابراین با توجه به تعداد واحدهای انتخابی هر یک از داوطلبان ، می‌توانند این میزان متغییر یابد. میزان شهریه ثابت در سال‌های گذشته حدوداً یک میلیون و 800 هزار تومان می‌باشد و میزان شهریه متغیر نیز حدوداً دو میلیون و 300 هزار توان می‌باشد. قطعاً میزان شهریه پرستاری بدون آزمون 98 با افزایش چند درصدی رو به رو خواهد بود.

 

 

 

 

 

شهریه پرستاری بدون کنکور هر ساله با افزایش 10 تا 15 درصدی همراه خواهد بود.

 

 

 

 

 

لیست شهرهای پرستاری بدون کنکور

 

لیست شهرهای پرستاری بدون کنکور
لیست شهرهای پرستاری بدون کنکور

 

دانشگاه های آزاد در سراسر کشور و تمامی استان ها وجود دارند. بسته به هر یک از دانشگاه های مختلف ، ظرفیت پذیرش و همچنین رشته های مورد نظر در هر دانشگاه می باشد. آن دسته از داوطلبانی در ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد ترم مهر و ترم بهمن ثبت نام نموده ولی موفق به پذیرش نشده اند ، می توانند نسبت به ثبت اعتراض نسبت به قبولی نتایج دانشگاه آزاد اقدام نمایند.

در دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد ، می توانند علاوه بر شهریه پرستاری بدون کنکور از لیست شهرهای پرستاری بدون کنکور اطلاع دقیق یابند. در ادامه به برخی از شهرهایی که اقدام به پذیرش رشته های پرستاری بدون کنکور می نمایند، اشاره خواهیم نمود. با توجه به اینکه برخی از دانشگاه ها هر ساله رشته های جدیدی را به لیست رشته های خود اضافه می نمایند، بنابراین این لیست می تواند در سال های مختلف متفاوت باشد.

 • دانشگاه واحد مهاباد
 • دانشگاه واحد اردبیل
 • دانشگاه واحد خلخال
 • دانشگاه اصفهان – واحد دهاقان
 • دانشگاه اصفهان واحد فلاورجان
 • دانشگاه اصفهان واحد گلپایگان
 • دانشگاه استان بوشهر –  واحد بوشهر
 • دانشگاه استان البرز – واحد کرج
 • دانشگاه استان تهران – واحد دماوند
 • دانشگاه خراسان رضوی – واحد سبزوار
 • دانشگاه خراسان رضوی – واحد فردوس
 • دانشگاه چهار محال و بختیاری – واحد قوچان
 • دانشگاه استان خوزستان – واحد آبادان
 • دانشگاه استان خوزستان – واحد بهبان

 

پرستاری بدون کنکور 98

 

یکی از سوالاتی که برخی از داوطلبان از مشاورین و متخصصین ایران تحصیل دارند ف به موضوع نحوه پذیرش در پرستاری بدون کنکور 98 باز می گردد. هر یک از داوطلبان می توانند با استفاده از ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد می توانید در ترم مهر و یا ترم بهمن ثبت نام نمایند. شاید یکی از سوالات به سطح علمی دانشگاه های بدون کنکور باز گردد.

با توچه به اینکه دانشگاه های علوم پزشکی ورود سختی برای پذیرش داوطلبان دارند، به همین دلیل رقابت بسیار سختی در دانشگاه های سراسری برای این دسته از داوطلبان وجود خواهد داشت. حقیقت این است که سطح علمی هر دانشگاه را دانشجویان آن تعیین می نمایند. بنابراین چنانچه توانسته باشید در این دانشگاه درخشش لازم را داشته باشید، خواهید توانست به موفقیت در رشته خود دست یابید.

 

شهریه پردیس خودگران پرستاری

 

شهریه پردیس خودگران پرستاری
شهریه پردیس خودگران پرستاری

 

دانشگاه های پردیس خودگران از جمله شعبه های دگیر دانشگاه های سراسری می باشن که داوطلبان را در تمامی رشته ها پذیرش می نمایند. برخلاف دانشگاه های بدون کنکور دانشگاه آزاد که ثبت نام آنها در دو ترم مهر و بهمن صورت می پذیرد و همچنین پذیرش بدون کنکور پرستاری آنان صرفا بر اساس سوابق تحصیلی می باشد، دانشگاه پردیس خودگرادان صرفا بر اساس رتبه کسب شده داوطلبان می باشد.

شهریه دانشگاه پردیس خودگردان در تمامی رشته ها بسیار بالاتر از سایر دانشگاه ها می باشند. به همین دلیل اگر بخواهیم مقایسه ای بین شهریه پرستاری بدون کنکور دانشگاه آزاد و دانشگاه پردیس داشته باشیم ف باید به حداقل دو برابر بودن این میزان شهریه اشاره نماییم. همچنین ثبت نام بدون کنکور پردیس خودگران شرایط بسیار متفاوت تری با دانشگاه های آزاد خواهد داشت.

 

جدول شهریه پرستاری بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

شهریه دانشگاه آزاد هر ساله با افزایش 10 تا 15 درصدی همراه می باشد. به همین دلیل چانچه بخواهید در این رابطه اطلاعات لازم را به دست آورید باید به نسبت تغییراتی که هر ساله در میزان این شهریه حاصل می شود اطلاع دقیقی یابید. نرخ شهریه دانشگاه آزاد ثابت برای رشته پرستاری دانشگاه آزاد یک میلیون می باشد و حدود شهریه متغیر برای هر یک از واحد های دانشگاهی بالای دو میلیون می باشد.

میزان جدول شهریه پرستاری بدون کنکور دانشگاه آزاد که خدمت شما ارائه نمودیم مربوط به سال های گذشته می باشد. بنابراین برای اطلاع دقیق از میزان شهریه در سال جاری و هر ترم با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. متخصصین ما به صورت کامل لیست تمام واحدهایی که لازم است شما بگذرانیددر اختیارتان قرار می دهند.

 

 

آیا شهریه پرستاری  دانشگاه آزاد در واحدهای مختلف متفاوت است؟

خیر. نرخ شهریه دانشگاه آزاد در تمامی واحدهای دانشگاهی کشور مصوب وزارت علوم و تحقیقات می باشد.

دیپلم من رشته ای غیر از رشته علوم تجربی می باشد. آیا شهریه بیشتری را لازم است پرداخت نمایم؟

با توجه به اینکه برخی از واحدهای جبراین برای داوطلبان پذیرفته شده در رشته های غیر مرتبط در نظر گرفته می شود. لذا متقاضیان عزیز لازم است در صورت پذیرش واحدهای جبرانی لازم را بگذارنند. بنابراین علاوه بر تعاداد واحدهای لازم برای هر ترمف برخی از واحدهای اضافی را نیز لازم است پشت سر بگذرانند.

 

آیا دانشگاه آزاد اسلامی در رشته پرستاری پذیرش بدون کنکور دارد؟

بهترین واحد دانشگاه آزاد که در رشته پرستاری پذیرش می نماید کدام واحد می باشد؟

ثبت نام با آزمون دانشگاه آزاد چه زمانی آغاز می شود؟

لیست رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد شامل چه رشته هایی می شود؟

شهریه پزشکی بدون کنکور چه قدر است ؟

 

 

برای دریافت پاسخ کلیه سوالات ذکر شده و همچنین سوالاتی که در ذهن خود دارید می توانید با متخصصین ما با شماره های 9099072952 سراسر کشور و  9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

کانال شهریه پرستاری بدون کنکور
کانال شهریه پرستاری بدون کنکور

 

 

مطالب مرتبط

رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه آزاد 98

دریافت شناسه انتخاب رشته دانشگاه آزاد 98

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جدیدترین مطالب

باکس تبلیغات