شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۷ در مقطع کاردانی (پیوسته و ناپیوسته) به یک اندازه می باشد.شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۷ در مقطع کارشناسی برای رشته های متنوع متفاوت می باشد.ضمنا به اطلاع دانشجویان گرامی می رساند شهریه دانشگاه آزاد هر سال به طور متوسط تا 10 % افزایش می یابد.

شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور 97-98 در مقطع کارشناسی ارشد تقریبا بین ۲ تا ۳ میلیون تومان می باشد. که برای رشته های متفاوت و همچنین میزان تعداد واحد اخذ شده در هر ترم می تواند اندکی متغیر باشد.

 

 

 

شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۷
شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۷

 

برای اطلاع از شهریه بدون کنکور دانشگاه آزاد – نرخ شهریه دانشگاه آزاد – اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد و مشاوره تحصیل در تمامی مقاطع دانشگاه آزاد با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور  با شماره : 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی ۸ صبح الی ۱ شب حتی ایام تعطیل.

 

شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۷

مطابق انتظار امسال نیز مانند سال های گذشته دانشگاه آزاد اسلامی به دو صورت با آزمون (شرکت در کنکور سراسری) و بدون آزمون داوطلبین علاقه مند تحصیل در دانشگاه آزاد را مورد پذیرش قرار می دهد. پذیرش داوطلبین به صورت بدون کنکور در مقاطع کاردانی و کارشناسی به صورت پیوسته و ناپیوسته انجام می گیرد که این دو دوره تفاوت چندانی با هم ندارند. فقط در برخی مقاطع نیاز به گذراندن برخی دروس پیش نیاز خواهد بود. در زیر به صورت کامل شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور در تمامی مقاطع تحصیلی شرح داده می شود:

 

شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۷ در مقطع کاردانی

 

شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور در مقطع کاردانی (پیوسته و ناپیوسته) به یک اندازه می باشد. تقریبا برابر با 900 هزار تومان تا یک میلیون و دویست تومان می باشد. تفاوت کاردانی پیوسته و ناپیوسته در این است که برای ورود به مقطع کاردانی ناپیوسته باید حتما مدرک پیش دانشگاهی داشته باشید. داوطلبین توجه داشته باشند که میزان شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور و با کنکور در مقطع کاردانی یکسان می باشد.

 

شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۷ در مقطع کاردانی به کارشناسی

 

شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۷  کاردانی به کارشناسی همان میزان شهریه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد ۹۷ می باشد که تقریبا مشابه با مقطع کارشناسی پیوسته می باشد و داوطلبین بسته به رشته و تعداد واحد در حدود ۱.۲۰۰.۰۰۰ تا 1300000 در نظر داشته باشند. داوطلبان توجه داشته باشند که میزان شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور و با کنکور در مقطع کاردانی به کارشناسی یکسان می باشد و تفاوتی بین شهریه ها وجود ندارد.

 

شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۷ در مقطع کارشناسی

 

شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۷ در مقطع کارشناسی برای رشته های مختلف متفاوت می باشد. داوطلبین توجه داشته باشند که در چند سال اخیر میزان شهریه ثابت دانشگاه آزاد توسط خود دانشگاه تعیین می گردد و شهریه ثابت ها مقداری یکسان نیست. میزان شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۷ در مقطع کارشناسی بصورت تقریبی بین 1.200 تا 1.350 می باشد. که برای رشته های متفاوت و همچنین میزان تعداد واحد اخذ شده در هر ترم می تواند اندکی متغیر باشد.

برای اطلاع از شهریه دقیق بدون کنکور دانشگاه آزاد در هر رشته – اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد –   تکمیل ظرفیت ارشد آزاد 97 و مشاوره تحصیل در تمامی مقاطع دانشگاه آزاد با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور  با شماره : 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی ۸ صبح الی ۱ شب.

 

 

شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۷ در مقطع کارشناسی ارشد

 

 میزان شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۷ بصورت تقریبی بین ۲ تا ۳ می باشد. که برای رشته های متفاوت و همچنین میزان تعداد واحد اخذ شده در هر ترم می تواند اندکی متغیر باشد. توجه داشته باشید شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور و با کنکور یکسان بوده و تفاوتی ندارد.

 

 مقالات مرتبط :

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام دانشگاه آزاد _ ورودی بهمن ۹۶

مهلت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن

ثبت نام رشته ی پرستاری بدون کنکور

برای اطلاع از روش خواندن آیات دین و زندگی کنکور کلیک کنید

برای اطلاع از منابع مفید کنکور هنر ۹۷

برای مشاوره انتخاب رشته کنکور انسانی ۹۷

برای اطلاع از مشاوره ثبت نام  در دانشگاه  آزاد

برای اطلاع از مشاوره ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه پیام نور

 

کانال اطلاع رسانی شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۷
کانال اطلاع رسانی شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۷

 

برای اطلاع از شهریه دقیق بدون کنکور دانشگاه آزاد در هر رشته  – اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد و مشاوره تحصیل در تمامی مقاطع دانشگاه آزاد با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور  با شماره : 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی ۸ صبح الی ۱ شب.

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.