تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
شهریه بدون کنکور آزاد

شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور 1400 – کاردانی و کارشناسی

شهریه بدون کنکور آزاد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

شهریه جدید دانشگاه آزاد اسلامی برای رشته های بدون آزمون در مقاطع کاردانی – کارشناسی مشخص گردید لذا کلیه کلیه متقاضیان محترم قبل از هر گونه اقدامی جهت تکمیل روند پذیرش حتما از شهریه و هزینه های این رشته های مطلع گردند و سپس جهت ثبت نام اقدام نمایند.

 

شهریه بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع کاردانی (پیوسته و ناپیوسته) به یک اندازه می باشد. شهریه رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد در مقطع کارشناسی برای رشته های مختلف متفاوت می باشد. هر ساله شاهد افزایش میزان شهریه کاردانی بدون کنکور آزاد  می باشیم. متفاضیان توجه داشته باشند که استفاده از امکانات رفاهی در زمره جدول شهریه کارشناسی بدون کنکور آزاد قرار نخواهد گرفت. در ادامه با ما همراه باشید تا اطلاعات بیشتری در رابطه با نرخ شهریه بدون کنکور دانشگاه آزاد به دست آورید.

 

شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور  1400-1401 در مقطع کارشناسی ارشد تقریبا بین 2.5 تا 3.8 میلیون تومان می باشد. که برای رشته های متفاوت و همچنین میزان تعداد واحد اخذ شده در هر ترم می تواند اندکی متغیر باشد.

 

جهت اطلاع از میزان دقیق شهریه رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد – لیست رشته های بدون کنکور آزاد و ثبت نام بدون کنکور آزاد از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره های مرکز مشاوره و ثبت نام دانشگاه آزاد ایران تحصیل تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور با 9099072952 و تماس از استان تهران فقط با 9099072952

تماس فقط از ظزیق تلفن ثابت بدون گرفتن کد و پیش شماره پاسخگویی همه روزه 8 صبح الی 12 شب

 

 

شهریه رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

شهریه رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

میزان شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور 1400

مطابق انتظار، امسال نیز همانند سال های گذشته دانشگاه آزاد اسلامی به دو صورت با آزمون (شرکت در کنکور سراسری) و بدون آزمون داوطلبین علاقه مند به تحصیل در دانشگاه آزاد را مورد پذیرش قرار می دهد. پذیرش داوطلبین به صورت بدون کنکور در مقاطع کاردانی و کارشناسی به صورت پیوسته و ناپیوسته انجام می گیرد که این دو دوره تفاوت چندانی با هم ندارند. فقط در برخی مقاطع نیاز به گذراندن برخی دروس پیش نیاز خواهد بود. در زیر به صورت کامل شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور در تمامی مقاطع تحصیلی شرح داده می شود:

 

شهریه کاردانی بدون کنکور آزاد

شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور در مقطع کاردانی (پیوسته و ناپیوسته) به یک اندازه می باشد. تقریبا برابر با 900 هزار تومان تا یک میلیون و دویست تومان می باشد. تفاوت کاردانی پیوسته و ناپیوسته در این است که برای ورود به مقطع کاردانی ناپیوسته باید حتما مدرک پیش دانشگاهی داشته باشید. داوطلبین توجه داشته باشند که میزان شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور و با کنکور در مقطع کاردانی یکسان می باشد.

 

شهریه کارشناسی بدون کنکور آزاد

 

شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور 1400 کاردانی به کارشناسی همان میزان شهریه کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد  می باشد که تقریبا مشابه با مقطع کارشناسی پیوسته می باشد . داوطلبین بسته به رشته و تعداد واحد در حدود 1.500.000 تا 1.800.000 در نظر داشته باشند. داوطلبان توجه داشته باشند که میزان شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور و با کنکور در مقطع کاردانی به کارشناسی یکسان می باشد و تفاوتی بین شهریه ها وجود ندارد.

 

شهریه رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد

 

شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور در مقطع کارشناسی برای رشته های مختلف متفاوت می باشد. داوطلبین توجه داشته باشند که در چند سال اخیر میزان شهریه ثابت دانشگاه آزاد توسط خود دانشگاه تعیین می گردد و شهریه ثابت ها مقداری یکسان نیست. میزان شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور در مقطع کارشناسی بصورت تقریبی بین 1.200 تا 1.350 می باشد. که برای رشته های متفاوت و همچنین میزان تعداد واحد اخذ شده در هر ترم می تواند اندکی متغیر باشد.

برای اطلاع از شهریه دقیق بدون کنکور دانشگاه آزاد در هر رشته – اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد –   تکمیل ظرفیت ارشد آزاد و مشاوره تحصیل در تمامی مقاطع دانشگاه آزاد با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور  با شماره : 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی ۸ صبح الی ۱ شب.

 

 

شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور 1400 در مقطع کارشناسی ارشد

 

 میزان شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور 1400 بصورت تقریبی بین ۲ تا ۳ می باشد. که برای رشته های متفاوت و همچنین میزان تعداد واحد اخذ شده در هر ترم می تواند اندکی متغیر باشد. توجه داشته باشید شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور و با کنکور یکسان بوده و تفاوتی ندارد.

 

 

کانال اطلاع رسانی شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۷

کانال اطلاع رسانی شهریه دانشگاه آزاد بدون کنکور ۹۷

 

برای اطلاع از شهریه دقیق بدون کنکور دانشگاه آزاد در هر رشته  – اطلاع از رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد سامانه azmoon.org و مشاوره تحصیل در تمامی مقاطع دانشگاه آزاد با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

تماس از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور  با شماره : 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی ۸ صبح الی ۱ شب.

 

 

در این مقاله تلاش نمودیم تا در رابطه با شهریه بدون کنکور دانشگاه آزاد اطلاعاتی را به شما عزیزان ارائه نماییم. برای اطلاع از آخرین تغییرات شهریه رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد ، نحوه پرداخت اقساطی شهریه کاردانی بدون کنکور آزاد می توانید با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

 

مطالب مرتبط :

آیا شهریه بدون کنکور دانشگاه آزاد 1400 نسبت به سال های گذشته تغییر یافته است؟

هر ساله با توجه به افزایش هزینه های این دانشگاه ، میزان 10 تا 15 درصد به شهریه رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد افزوده خواهد شد.

آیا شهریه کاردانی بدون کنکور آزاد با رشته های کارشناسی یکسان است؟

بله. تنها تفاوت در رابطه با تعداد واحدهای انتخابی برای داوطلبان می باشد.

آیا امکانات رفاهی همانند خوابگاه در زمره جدول شهریه کارشناسی بدون کنکور آزاد قرار خواهد گرفت؟

خیر. امکانات رفاهی و همچنین ایاب و ذهاب در جدول محاسبه قرار نخواهد گرفت.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Ali
  ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۵۳

  سلام و عرض ادب ببخشید ثبتنام حضوری دانشگاه آزاد از کی شروع میشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۳

   سلام وقت به خیر نتایج ثبت نام رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی اواخر شهریور اعلام می شود.بعد از اعلام نتایج ثبت نام های حضوری انجام می شود.

 2. علیرضا
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۵۲

  سلام ببخشید من روز آخر ثبت نام بود عکس سه در چهار و اداری نداشتم و یه عکس دیگه فرستادم این اشکال داره آیا؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۱

   سلام وقت بخیر.
   نخیر مشکلی ایجاد نخواهد کرذ.

 3. میلاد
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۶

  سلام
  من در پاره وقت دانشگاه ازاد بدون ازمون انتخاب رشته کردم.
  میتونم تمام وقت هم ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۹

   سلام وقت بخیر.
   میتونید ولی زمان ثبت نام به پایان رسیده است.

 4. هلیا
  ۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۹

  سلام خسته نباشید
  ببخشید با تراز ۵۰۰۷ در زیر گروه اول کنکور زبان میشه مترجمی زبان انگلیسی دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز قبول شد ؟؟
  امسال کنکور دادن و منطقه ۲ هستن
  ممنون میشم پاسخ بدین

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۳

   سلام وقت به خیر احتمال قبولی به انتخاب رشته دیگر داوطلبان هم بستگی دارد اما با توجه به ترازشان احتمال قبولی را دارند.

   • هلیا
    ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۰

    ممنون از پاسخگوییتون
    ببخشید با تراز ۶۳۱۲ در زیر گروه اول زبان چطور ؟؟

 5. سمیرا
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۲

  سلام برای ثبت نام دانشگاه آزاد باید چه اقداماتی انجام داد ممنون از مشاوران ایران تحصیل

  • moshaverarshad
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۸

   سلام ثبت نام دانشگاه ازاد بدون کنکور برای 1400 هنوز دفترچه ای نیومده براش و از طریق سایت سنجش دانشگاه ازاد ارائه میشه

   • سروش
    ۱۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۴

    سلام عذر میخوام میدونید آیا دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران شمال برای رشته فلسفه برای دانشجویان شهرستانی امکانات خوابگاهی و تغذیه ارایه می‌کنه یا نه؟ ممنون.

ایران تحصیل
تماس با مشاور