ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

شرایط جهش تحصیلی

شرایط جهش تحصیلی 1401

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۴۵
شرایط جهش تحصیلی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

جدیدترین شرایط جهش تحصیلی چیست؟ آیا تو بخشنامه جدید ، زمان و مراحل ثبت نام جهشی 1401 تغییراتی ایجاد شده ؟ این سوالات بین والدین و دانش آموزانی که می خوان به صورت جهشی درس بخونن همیشه مشترک بوده. مسلما جهشی خوندن هم مثل همه روندهای تحصیلی دیگه بدون گذروندن آزمون و یا مراحل خاصی امکانپذیر نیست. اما اینکه چه نوع آزمون گرفته میشه یا تو بخشنامه تحصیل به صورت جهشی چه چیزهایی اومده رو تو ادامه به طور مفصل با هم بررسی می کنیم. 

 

 

برای اطلاع از شرایط جهش تحصیلی در پایه ها و مقاطع مختلف – زمان ثبت نام و مدارک لازم با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

شرایط جهش تحصیلی چیست؟

 

شرایط جهش تحصیلی چیست؟

شرایط جهش تحصیلی چیست؟

 

بعضی از مواقع تو مدرسه ها دانش آموزایی رو می بینیم که از هوش فوق العاده ایی برخوردارن و خوندن درس های پایه ایی که توش هستن اونقدر راحته که میتونن یک پایه دیگه رو هم همزمان بخونن. تو چنین مواقعی معمولا خانواده ها یا مدیر و معاون ها صلاح میدونن که دانش آموزان به صورت جهشی درس بخونه. اما ماجرا به همین سادگی هم نیست و دانش آموز باید شرایط جهش تحصیلی رو داشته باشه. اما این شرایط چی هستند؟

اول از هر چیز وقتی خود دانش آموزا یا والدین چنین تصمیمی گرفتن، باید مدیران مدارس رو در جریان بزارن. بعد از اون مدیران اول نمرات دانش آموز رو بررسی می کنن. اگه همه نمرات عالی باشن، مراتب به اداره آموزش و پرورش اطلاع داده میشه و اون ها از دانش آموز برای شرکت در آزمون تست هوش (IQ) دعوت می کنن. طبق بخشنامه جهش تحصیلی 1401 حداقل نمره لازم برای قبول شدن تو این آزمون 120 هست. یعنی IQ فرد باید بالای 120 باشه.

اگه دانش آموز بتونه این نمره رو کسب کنه، نتیجه به آموزش و پرورش محل ارسال میشه و تو مرحله بعد نوبت به شرکت تو آزمون ارزشیابی تحصیلی می رسه. دانش آموز باید تو این قسمت هم بتونه به سوالات امتحان به خوبی جواب بده و نمره قبولی کسب کنه. اگه شما هم جزء این دانش آموزان یا خانواده ها هستید و میخواید که از بخشنامه جدید ، زمان و مراحل ثبت نام جهشی مطلع بشید و نمره خوبی تو آزمون ها کسب کنید، می تونید با مشاورین ایران تحصیل تماس بگیرید.

 

 

یکی از مهم ترین شرایط جهش تحصیلی کسب نمره لازم در آزمون ذهنی و آزمون ارزشیابی تحصیلی است 

 

 

آیا جهش تحصیلی از پایه اول به سوم ابتدایی صحت داره؟

طبق بخشنامه جهش تحصیلی 1401 دانش آموزانی که قصد استفاده از جهش تحصیلی رو دارن، باید حتما حتما پایه های اول هر مقطع رو طی کننن. مثلا، نمیشه کلاس اول و دوم ابتدایی، اول راهنمایی و اول دبیرستان رو جهشی خوند. اما تو پایه های دوم این امکان برای دانش آموزانی که شرایط تحصیل به صورت جهشی رو دارن وجود داره.

پایه های جهشی برای ابتدایی عبارتند از: دوم به چهارم، سوم به پنجم. برای راهنمای: پنجم به هفتم، هفتم به نهم. برای مقطع دبیرستان هم شرایط جهشی خوندن وجود داره. اگه دانش آموزی برای چندمین بار بخواد جهش بگیره، دیگه نه تنها مدرسه بلکه باید از طریق سازمان های بالاتر اقدام کنه.

 

 

بخشنامه جدید ، زمان و مراحل ثبت نام جهشی

 

خشنامه جدید ، زمان و مراحل ثبت نام جهشی

بخشنامه جدید ، زمان و مراحل ثبت نام جهشی

 

یک نکته مهم در مورد شرایط جهش تحصیلی که در بالا اشاره شد، اینه که بچه ها برای گذروندن آزمون تست هوش باید به اداره آموزش و پرورش استثنایی مراجعه کنند. حتما این موضوع براتون عجیبه و می پرسید که شرایط جهشی خوندن چه ربطی به آموزش و پرورش استثنایی داره. باید عرض کنیم  که این سازمان مسئول تهیه و تدارک آزمون هوش هست و متخصص های که در این سازمان کار می کنند به نوعی طراح سوالات هستند.

به همین دلیل دانش آموزا باید به همراه معرفی نامه ایی که مدرسه بهشون میده به سازمان آموزش و پرورش استثنایی محل سکونت خودشون مراجعه کنن و در اونجا به صورت خصوصی از اون ها آزمون گرفته میشه. علاوه بر این در بخشنامه جهش تحصیلی 1401 به تازگی اعلام شده که علاوه بر تمام شرایطی که تابحال گفته شد، ارزشیابی توصیفی هم اضافه شده که در حال حاضر اطلاعات مفصلی در مورد جزئیات اون منتشر نشده.

 

زمان ثبت نام برای تحصیل به صورت جهشی

دانش آموزانی که قصد دارن جهشی بخونن باید بعد از گرفتن کارنامه نهایی نیمه دوم برای ثبت نام مراجعه کنن. زمان معمول ثبت نام از اواخر خرداد شروع میشه و تا اواسط مرداد ادامه داره. البته ثبت نام تحصیل جهشی امسال یعنی 99 از 31 خرداد آغاز و تا اواخر مرداد به پایان رسید.

دانش آموزان عزیز باید توجه داشته باشن که امکان تمدید این مدت وجود نداره و بایستی به موقع اقدام کنن. البته زمان در نظر گرفته شده هم نسبتا طولانیه و دانش آموزان عزیز می تونن خودشون رو آماده کن. 

 

مراحل ثبت نام جهش تحصیلی 

وقتی دانش آموزی جهت جهش تحصیلی به مدیر مدرسه درخواست داد. مدیر بعد از اینکه وضعیت تحصیلی دانش آموز رو بررسی کرد، از طریق ورود به سامانه دانش آموزی سناد برای ثبت اقدام می کنه. البته دانش آموز نباید از قبل برای پایه بعدی ثبت نام کرده باشه، چون در این صورت نمی تونه جهشی بخونه. بعلاوه، اولیا دانش آموز باید مبلغی رو بابت ارزیابی ذهنی واریز کند. اگه مبلغی غیر از این دریافت بشه، غیر قانونی خواه بود.

مدیر مدرسه بعد از وارد کردن کد رهگیری نوبت گیری می کنه و طبق زمان مقرر، دانش آموز رو به آموزش و پرورش استثنایی ارجاع میده. اگه دانش آموزی در سال های گذشته برای جهش تحصیلی ثبت نام کرده اما به هر دلیلی شرایط جهش تحصیلی نداشته، بازم می تونه ثبت نام کنه و با پرداخت وجه دوباره برای ارزیابی ذهنی مراجعه کنه.

 

مدارک لازم جهت ثبت نام

 1. دانش آموز باید معرفی نامه عکس داری که از جانب مدیر مدرسه مهر خورده و توسط معاونت آموزشی تایید شده را تهیه کنه.
 2. به همراه داشتن اصل شناسنامه و اصل کارنامه سال گذشته و کپی آن ها ضروریه
 3.  ارائه گزارش تحصیلی صادر شده توسط معلم

 

مزایا و معایب جهش تحصیلی

در اینکه بسیاری از دانش آموزان بهره هوشی عالی دارن و جهش تحصیلی میتونه اون ها را از نظر زمانی جلو بندازه هیچ شکی نیست. بعلاوه هدف اصلی نظام آموزش و پرورش از خلق چنین امکانی، ایجاد عدالت آموزشی و هدر نرفتن استعدادهای دانش آموزان باهوش هست. اینطوری به جای اینکه وقت دانش آموز تلف بشه میتونه خیلی زودتر به اهدافش برسه. چون چنین دانش آموزانی معمولا به دلیل اینکه مطالب رو زود یاد می گیرن، اشتیاق بالایی برای یادگیری بیشتر دارن.

اما با این وجود، شرایط تحصیل به صورت جهشی همیشه هم عالی نیست. مثلا یکی از معایب بزرگ این کار ناسازگاری اجتماعی هست که دانش آموز احتمالا با بچه های همسن و سال خودش خواهد داشت. به هر حال این فرد یکهو از گروه همسالان خودش جدا میشه و به کلاس یا کلاس هایی وارد میشه که از اون بزرگترن و یا احتمالا آشنایی چندانی باهاشون نداره. همین مسئله میتونه ضربه روحی رو در دانش آموز به وجود بیاره، یا اضطراب رو در اون ها به وجود بیاره.

از طرفی، سطح توقع خانواده، دوستان، معلم ها و اطرافیان بالا میره و این مورد هم ممکنه استرس زا باشه. علاوه بر این، هر چند دوره تحصیلی کوتاه تر میشه، اما واقعیت اینه که همین امر هم باعث میشه که مطالب به صورت عمقی یاد گرفته نشده و صرفا جهت گذروندن پایه باشه. بعضی از مخالفان بخشنامه جهش تحصیلی معتقدند که این روش باعث میشه که قدرت اکتشاف و تحلیل دانش آموز پایین بیاد و آموزش حجم مطالب تو یک زمان کم، فشار روانی میاره.

 

مشاوره شیوه جهشی خوندن

تو قرن حاضر علم اینقدر به سرعت در حال پیشرفته که اگه مغزهای نخبه و با استعداد رو به درستی به کار نگیریم، سرمایه بزرگی رو از دست دادیم. اما روی سخن ما با والدینیه که اصرار به تحصیل به صورت جهشی فرزندانشون دارن. متاسفانه بعضی از مواقع پدر و مادرها به دلیل عشقی که فرزندانشون دارن، در مورد هوش اون ها غلو و مدام تلقین می کنند که باید شرایط جهش تحصیلی رو بدست بیاری و این ضربه بزرگی رو به روح و روان دانش آموز وارد می کنه.

مطمئنا اگه فرزند قابلیت واقعی و اشتیاق حقیقی به این موضوع داشته باشه، مشکل کمتری به وجود میاد. اما اگه فرزند در اثر فشار دروس آسیب اخلاقی، اجتماعی، جسمی و روحی ببینه، باز هم میشه گفت که داره پیشرفت می کنه. متاسفانه این مورد در ثبت نام مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی هم زیاد دیده میشه. قطعا در چنین شرایطی ما با دلسوزی هامون به طور ناخودآگاه باعث آزار فرزند خواهیم شد.

هدف ما از گفتن این مطالب رد یا نقض شرایط جهشی خوندن نیست. اما اگه دانش آموزی مشتاق به جهشی خوندن باشه، میشه با روش هایی کمک کرد که احساس خستگی، زدگی و یا فشار روحی موقع درس خوندن به وجود نیاد. مشاوره مدارس ایران تحصیل برای این بچه ها تدبیری داده تا با تکنیک ها و شیوه هایی که مشاورین توصیه یا یاد میدن تحصیل خیلی راحت تر بشه و والدین هم دیگه نگرانی آسیب به فرزندانشون رو نداشته باشن. کافیه با شماره های پایین تو جدول با ما تماس بگیرید. 

 

 

 جهش دریافت مشاوره برای آمادگی جهش تحصیلی دبیرستان و دانشگاه – سوالات هوش ذهنی و آزمون ارزشیابی علمی با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099075307 – تماس از سراسر کشور

9099075307 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله به شرایط جهش تحصیلی پرداختیم و با توجه به تغییر در قوانین این حوزه بخشنامه جدید ، زمان و مراحل ثبت نام جهشی را نیز ذکر کردیم. چنانچه شما هم قصد دارید در این مسیر قرار بگیرید و اطلاعات دقیق و کاملی در مورد نحوه قبولی و شرایط جهشی خوندن مطابق با بخشنامه 1401 به دست بیاورید، می توانید از طریق شماره های مندرج در جدول در تمامی روزهای هفته از ساعت 8 صبح تا 1 شب با مشاورین ما تماس گرفته و سوالات خود را مطرح فرمایید. 

 

 

مطالب مرتبط

دانلود دفترچه سوالات آزمون تیزهوشان

دریافت لینک دانلود مستقیم برنامه شاد

معرفی سایت خرید کتاب درسی دبیرستان

شرایط جهش تحصیلی

4/5 - (3 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

شرایط جهش تحصیلی سال جاری چیست؟

دانش آموزان ابتدا باید در تست هوش نمره لازم را کسب کرده و سپس در آزمون پایه بعدی قبول شوند.

آیا شرایط جهشی خوندن برای تمامی پایه ها یکسان است؟

به طور کلی می توان گفت قوانین مربوطه برای کلیه پایه ها یکسان و تنها تفاوت های جزئی دارند.

به چه صورت و چه زمانی می توان از زمان ثبت نام تحصیل به صورت جهشی آگاه شد؟

با توجه به تغییرات ایجاد شده، می توانید از طریق تماس با سامانه ایران تحصیل از بخشنامه جدید ، زمان و مراحل ثبت نام جهشی مطلع شوید.

طبق بخشنامه جهش تحصیلی، در کدام پایه های می توان به صورت جهشی درس خواند؟

یکی از اصول مهم و شرایط جهش تحصیلی این است که در پایه های اول هر مقطع نمی توان جهشی خواند، در پایه های دیگر منعی ندارد.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  Nika
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۱۱

  سلام ببخشید منبرای چهش چهارم به ششم شرکت کردم و در تست هوش قبول شدم. میشه راهنمایی کنید و جواب سوالاتم رو بدید؟
  ۱-آیا فقط سه درس “فارسی”،”علوم”، و “ریاضی” رو برای امتحانات شهریور داریم؟
  ۲- آیا کل درس ها یا این سه درس رو در یک روز میگیرند یا روز های مختلف برای هر درس؟
  ممنون میشم جواب بدید

  • Avatar photo
   bahraii
   ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۰

   سلام وقت بخیر وضعیت شما با توجه به اطلاعیه اموزش پرورش باید بررسی شود برای اطلاعات بیشتر با مشاورین مجموعه ایران تحصیل تماس بگیرید

 2. Avatar photo
  Nika
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۷

  سلام ببخشید یک سوال داشتم. من برای جهش تحصیلی چهارم به ششم اقدام کردم و تست هوش رو قبول شدم. الان برای امتحانا شهریور شنیدم که فقط سه درس ریاضی فارسی و علوم هست آیا این موضوع درسته؟ و این که کل امتحانات همه ی درس ها در یک روز گرفته میشه یا هر درس یک روز جداگانه هست؟ ممنون میشم جواب بدید

  • Avatar photo
   isaei
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۴

   سلام وقت بخیر
   جهت بررسی بیشتر اطلاعات با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

   • Avatar photo
    Nika
    ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۸

    تماس گرفتم اما جواب ندادن

    • Avatar photo
     gholizadegan
     ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

     سلام روزتان بخیر ممکن است خطا شلوغ بوده باشد لطفا دوباره تماس بگیرید

 3. Avatar photo
  م
  ۲۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۹

  سلام وقت بخیر
  میشه هم تغییر رشته داد هم جهشی خوند؟
  از دهم به دوازدهم

  • Avatar photo
   maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۴

   سلام وقت بخیر
   برای کسب اطلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 4. Avatar photo
  Mahzad
  ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۲

  امکانش هست که پایه دهم رو جهشی خواند

  • Avatar photo
   bahraii
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۱

   سلام وقتتون بخیر با توجه به قوانین پایه دهم به دوازدهم را میتوانید جهشی بخوانید موفق باشید

 5. Avatar photo
  حسین
  ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۱

  سلام امکان دارد از نهم به یازدهم جهشی خواند؟
  اگر معدل پایه نهم ۲۰ باشد می شود به پایه یازدهم جهشی خواند ؟
  از پایه ی دهم به دوازدهم چطور؟
  .

  • Avatar photo
   bagheri
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۴

   با سلام طبق شرایط جهش تحصیلی 1401 امکان جهش تحصیلی در این مقطع وجود ندارد

   • Avatar photo
    حسین
    ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۱

    ممنون متشکرم.

    قطعاً از پایه ی دهم می شود جهشی خواند به پایه ی دوازدهم درسته ؟

    • Avatar photo
     bagheri
     ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۴

     با سلام فقط پایه اول و اخر را نمیتوانید جهش بزنید طبق شرایط جهش تحصیلی 1401

 6. Avatar photo
  حسین
  ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۷

  سلام امکان دارد از نهم به یازدهم جهشی خواند .
  اگر معدل پایه نهم ۲۰ باشد می شود به پایه یازدهم جهشی خواند ؟
  از پایه ی دهم به دوازدهم چطور؟

  • Avatar photo
   bagheri
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۳

   باسلام امکان جهشی خواندن در این پایه ها طبق شرایط جهش تحصیلی 1401 وجود ندارد

 7. Avatar photo
  fati
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۰۴

  سلام امکانش هست در پایه دهم از رشته تجربی ب انسانی تغییر رشته داد و هم جهشی خواند؟

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۱

   سلام وقت بخیر امکانش خیلی کمه ولی اگر مدارس غیر انتفاعی ثبت نام کنید شانسش هست

 8. Avatar photo
  Parathox
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۹

  سلام وقت بخیر امکان جهش تحصیلی دهم به دوازدهم ممکنه؟

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۷

   سلام وقت بخیر . بله ممکنه برای کسب اطلاعات بیشتر ،مقالات موجود در سایت را مطالعه فرمایید

 9. Avatar photo
  دختر زیبا
  ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۳

  بیخشید از کدوم درسا میاد؟(هفتم به نهم)
  و
  چه کتابی باید برای سنجش هوش بخونیم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۱

   سلام وقت بخیر برای بررسی بیشتر وضعیتتون با مشاوران ما تماس بگیرین

 10. Avatar photo
  علی
  ۲۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۲۲

  سلام برای جهش هفتم به نهم باید نمره های امتحاناتم از چه نمره ای به بالا باید باشد
  ممنون میشم که جواب بدید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۱

   سلام وقت بخیر باید نمراتتون رو بالای 18 نگه دارید

 11. Avatar photo
  شایان
  ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۷

  درود
  آیا آزمون جهشی هفتم به نهم حذفیات داره
  در اینصورت راهنمایی می‌فرمائید
  با سپاس از تیم خوبتون

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۵

   سلام وقت بخیر.
   هنوز اطلاعیه ای برای حذفیات صادر نشده است.

 12. Avatar photo
  قره باغی
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۸

  سلام پسر من تو آزمون سنجش اول به سوم شرکت کرده نمره قبولی تو امتحانات شهریور چطوری هست

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۳

   سلام اساس پذیرش در ازمون جهش تحصیلی قبولی در ازمون سوالات هوش و سوالات تحصیلی همان پایه میباشد

 13. Avatar photo
  روژان
  ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۸

  سلام ببخشید برای امتحانات شهریور دهم ب دوازدهم ریاضی اگ توی امتحانی ۱۶ بشم قبول میشم؟
  ممنون میشم جواب بدید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۸

   سلام وقت بخیر.
   بله قبول میشید.

 14. Avatar photo
  کیمیا
  ۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۳

  سلام ببخشید نمرات دروس در آزمون های شهریور ماه جهش تحصیلی دهم به دوازدهم علوم انسانی چقدر باید باشد؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۳

   سلام باید بالای 10 باشد

 15. Avatar photo
  ت
  ۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۵

  سلام من پایه دهم ریاضی خوندم و قصد تغییر رشته به تجربی دارم و هم می خوام یازدهم رو به صورت جهشی بخونم
  آیا امکان تغییر رشته و جهش تحصیلی همزمان وجود داره؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۶

   سلام خیر چون اگه جهش تحصیلی بدید دیگه نمیتونید تغییر رشته بدید

 16. Avatar photo
  احمدي
  ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۶

  سلام ، ميخواستم بدونم ثبت نام براي جهشي امسال هنوز باز نشده؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۲

   سلام ثبت نام جهش تحصیلی از طریق مدرسه و اموزش و پرورش ناحیه تن اقدام کنید

  • Avatar photo
   سمیه غفاری
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۸

   سلام وقتتون بخیر سطح امتحانات شهریور برای جهش اول به سوم چطوری هست حداقل نمره قبولی چنده

   • Avatar photo
    karimi
    ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۹

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 17. Avatar photo
  بی نام
  ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۱۶

  سلام دختر من 7 سال تمام داره وپارسال اول به سوم جهش کرد امسال طبق بخشنامه میتونه سوم به پنجم جهش کنه؟ توانایی فوق‌العاده ای داره معلمی از مدرسه دیگه امتحانات ریاضی چهارم رو گرفته و دخترم بدون غلط جواب داده

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۰

   سلا برای جهش تحصیلی معیار های مختلفی هست که باید همه رو در نظر بگیرید

 18. Avatar photo
  بیطرف
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۵

  با عرض سلام
  اگر فردی در دوره ابتدایی یک بار جهشی خوانده باشد (پایه سوم), آیا دوباره هم میتواند پایه ای را جهشی بخواند (مثلا پایه پنجم)؟
  لطفا با توجه به آخرین بخشنامه ها پاسخ بدهید.

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۹

   سلام وقت بخیر مجدد میتونن برای ادامه تحصیلشون جهش بدن

   • Avatar photo
    آوا
    ۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۴

    سلام دختر من 7 سال تمام داره وپارسال اول به سوم جهش کرد امسال طبق بخشنامه میتونه سوم به پنجم جهش کنه؟ توانایی فوق‌العاده ای داره معلمی از مدرسه دیگه امتحانات ریاضی چهارم رو گرفته و دخترم بدون غلط جواب داده

  • Avatar photo
   Nika
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۰

   سلام ببخشید یک سوال داشتم. من برای جهش تحصیلی چهارم به ششم اقدام کردم و تست هوش رو قبول شدم. الان برای امتحانا شهریور شنیدم که فقط سه درس ریاضی فارسی و علوم هست آیا این موضوع درسته؟ و این که کل امتحانات همه ی درس ها در یک روز گرفته میشه یا هر درس یک روز جداگانه هست؟ ممنون میشم جواب بدید

   • Avatar photo
    karimi
    ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۵

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

تماس با مشاور