ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

سامانه ثبت نام جهش تحصیلی 1402 + راهنمای جامع | ایران تحصیل

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۳۹
 • تاریخ بروزرسانی: ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲
سامانه ثبت نام جهش تحصیلی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سامانه ثبت نام جهش تحصیلی برای دانش آموزان مدارس فعال شد. کلیه دانش آموزان محترم می توانند بعد از کسب اطلاعاتی در رابطه با شرایط لازم برای ثبت نام دانش آموزان جهشی وارد سامانه شده و اقدامات لازم را برای ثبت نام بعد از دادن امتحان در سامانه سنجش جهش تحصیلی انجام دهند.

دانش آموزان می توانند هر سال قبل از شروع سال تحصیلی جدید در سامانه ثبت نام جهت تحصیلی نام نویسی کنند. دانش آموزانی که می خواهند برای جهش تحصیلی ثبت نام کنند باید به مدرسه ای که در آن تحصیل می کنند مراجعه کرده تا مدیر مدرسه اقدامات لازم را در این خصوص انجام دهد.

در این مقاله از وب سایت تخصصی ایران تحصیل به بررسی سامانه جهش تحصیلی دانش آموزان خواهیم پرداخت. در صورتی که در روند ثبت نام در این سامانه نیاز به هرگونه راهنمایی دارید میتوانید با مشاوران ایران تحصیل با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

کال تو اکشن راهنمای تلفنی

زمان و نحوه ثبت نام برای جهش تحصیلی سال 1402

زمان ثبت نام برای جهش تحصیلی معمولا در پایان امتحانات خرداد ماه هر سال آغاز میشود و برای ثبت نام عزیزانی که قصد دارند از یکی از مقاطع تحصیلی بدون گذراندن یک سال تحصیلی عبور کنند تا اواسط تیر ماه مهلت در نظر گرفته شده است.

در خصوص نحوه ثبت نام و مراحل جهش تحصیلی باید در نظر داشته باشید که در ابتدای کار باید این موضوع توسط دانش آموز و یا والدین او به مدیریت مدرسه اطلاع داده شده و مدیریت مدرسه اقدامات اولیه را در این خصوص انجام دهد.

زمان و نحوه ثبت نام برای جهش تحصیلی سال

در صورتی که مدیر مدرسه با این درخواست یعنی انجام جهش تحصیلی موافقت کند، باید دانش آموز هزینه ثبت‌نام را پرداخت کرده و سپس به اداره آموزش و پرورش منطقه برای سنجش معرفی شوند.

پس از موافقت مدیر مدرسه، جلسات مشاوره ای برای آمادگی و محک زدن دانش آموز در نظر گرفته میشود که پس از تایید مشاور باید دانش آموز به اداره آموزش و پرورش منطقه خود مراجعه کند.

برای مطالعه مقاله تحلیلی مزایا و معایب جهش تحصیلی خواندن روی لینک بزنید.

ثبت نام جهش تحصیلی از طریق آموزش و پرورش

همانطور که در بخش های قبلی اشاره شد قبل از مراجعه به آموزش پرورش باید با مدیریت مدرسه و مشاوران جلساتی را گذراند و تاییدیه مربوطه را گرفت. اما پس از این اقدامات نیاز است دانش آموز از جهت هوش و توانایی های درسی مورد سنجش قرار گیرد.

به طور خلاصه در صورتی که دانش آموزان واجد شرایط ثبت‌ نام برای جهش تحصیلی باشند ابتدا باید تست هوش دهند و در صورتی که در این تست، امتیاز کافی را به دست آوردند باید در آزمون های مقطع تحصیلی شرکت کنند.

در صورتی که دانش آموزان بتوانند در این آزمون ها نمره کافی را به دست آورند مجاز به جهش تحصیلی خواهند شد.

ثبت نام جهش تحصیلی از طریق آموزش و پرورش

معمولا وزارت آموزش و پرورش تست هوش دانش آموزان را از 26 تیر ماه تا 26 مرداد ماه انجام می دهد. لذا شما در این تاریخ مقرر شده می توانید مراجعه کنید. البته لازم به ذکر است که دانش آموز باید حداقل آی کیو 120 باشد تا بتواند در آزمون تست موفق شود.

ثبت‌نام برای جهش تحصیلی از مدارس آغاز شده و مدیران مدرسه هنگام ثبت‌نام برای جهش تحصیلی باید طبق مقررات عمل نموده و در صورتی که دانش آموزی واجد شرایط باشد باید اطلاعات فردی و عملکرد درسی وی را در سامانه ثبت نام نماید.

در رابطه با زمان ثبت‌نام دانش آموزان جهشی در سامانه، باید خدمت شما عرض کنیم که این امر همزمان با آغاز سال تحصیلی و ثبت‌نام در مدارس برای دانش آموزان انجام می شود.

به این ترتیب که دانش آموزان مقطع ابتدایی برای ورودی های سال جاری از سی و یکم خرداد ماه آغاز و تا بیست و دوم مرداد نیز ادامه داشت.

اقدامات لازم برای جهش تحصیلی

در رابطه با زمان ثبت نام دانش آموزان مقطع متوسطه در سامانه، باید عرض کنیم که این امر برای آن ها در سال جاری از بیست و سوم تیر ماه آغاز شد و تا مدتی بعد یعنی اواسط مرداد ماه نیز ادامه داشت.

نکته مهم: تاریخ های اعلام شده مریوط به سال گذشته است و در حال حاضر تاریخ دقیق ثبت نام و زمان مراجعه دانش آموزان اطلاع رسانی نشده است. به محض انتشار اطلاعیه هایی در این خصوص از طریق همین صفحه به همراهان اعلام میگردد.

جهت تست هوش جهش تحصیلی روی لینک کلیک کنید.

بنر کال تو اکشن

سامانه ثبت نام جهش تحصیلی

همانطور که گفته شد بخشی از ثبت نام از طریق مدیریت مدرسه انجام میشود. در کنار آن بخش دیگری از ثبت نام باید توسط دانش آموز و در سامانه ای تحت عنوان سامانه دانش آموزی به آدرس snd.medu.ir انجام میگردد.

البته لازم به ذکر است این سامانه علاوه بر این که پورتال دانش آموزان را دارد مربوط به اقدامات مربوط به مدیریت مدارس نیز هست و مدیران مدارس نیز میتوانند از طریق این سامانه اقدام کنند.

در سال های گذشته این سامانه بطور متمرکز در آدرس اینترنتی snd.medu.ir در دسترس بود اما در حال حاضر با مراجعه به این سامانه با پیامی تحت عنوان تغییر آدرس های اینترنتی مراجعان مواجه خواهید شد که خدمات این سامانه را از حالت متمرکز خارج کرده و در دسته بندی های زیر قرار میدهد:

ردیف مخاطب آدرس اینترنتی سامانه جدید
1 مقطع پیش دبستانی p-snd.medu.ir
2 مقطع متوسطه اول m1-snd.medu.ir
3 مقطع متوسطه دوم m2-snd.medu.ir
4 مدارس بزرگسالان t-snd.medu.ir
5 مقطع متوسطه اول پیش حرفه ای – استثنایی esm1p-snd.medu.ir
6 مقطع متوسطه دوم حرفه ای – استثنایی esm2p-snd.medu.ir
7 مدارس پیش دبستانی استثنایی ps-snd.medu.ir
8 مدارس ابتدایی استثنایی es-snd.medu.ir
9 سامانه پشتیبانی support-snd.medu.ir

جهت ورود به سایت همگام انتخاب رشته نهم بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید.

شرایط اولیه جهش تحصیلی

یکی از روش های کوتاه کردن زمان تحصیل، جهشی خواندن است به این صورت که دانش آموزان دو پایه تحصیلی را در یک پایه می خوانند مثلا می توانند از پایه اول به سوم بروند.

تمام دانش آموزانی که می خواهند برای سال 1402 جهت جهش تحصیلی پایه های بالاتر ثبت‌نام کنند باید پایه های اول مقطع های قبل را گذرانده باشند. همچنین دانش آموزانی می توانند برای جهش تحصیلی ثبت نام کنند که ضریب هوشی بالاتری را نسبت به همکلاسی های خود داشته باشند.

شرایط اولیه جهش تحصیلی

مراحل ثبت نام در سامانه جهش تحصیلی دانش آموزان

مراحل ثبت نام در سامانه جهش تحصیلی دانش آموزان

کلیه دانش آموزان مایل به ثبت نام در سایت ثبت نام جهش تحصیلی الزاماً باید قبل از هر اقدامی از مراحل ثبت نام دانش آموزان تحصیلی اطلاعات لازم را بدست آورند.

در قدم اول دانش آموزان باید برای ورود به سامانه سنجش جهش تحصیلی یعنی سایت سناد از طریق مرورگر گوگل خود اقدام فرمایید.

ثبت‌نام دانش آموزان جهشی

در مرحله بعدی نوبت به ثبت کمیسیون جهش در سامانه می رسد. به این ترتیب که در ابتدا باید بر روی بخش امور دفترداری و در ادامه دانش آموزان جهش کلیک بفرمایید.

مدارک لازم برای جهش تحصیلی

در قدم بعدی هر دانش آموز باید برای تأیید کمیسیون و ثبت شماره نامه خود در سایت ثبت نام جهش تحصیلی اقدامات لازم را انجام دهد.

سامانه سنجش جهش تحصیلی

به این ترتیب که در ابتدا باید وارد پنل کاربری شوند و بر روی گزینه مدیریت دانش آموزان و مدیریت کمیسیون دانش آموزان عادی بزنند.

 بعد از کلیک و ورود به بخش مدیریت کمیسیون دانش آموزان فرد باید کلیه اقدامات لازم را برای ثبت شماره نامه و همین طور تأیید کمیسیون دانش آموز انجام دهد.

ولی دقت داشته باشید که اگر دانش آموز قصد جهشی بیشتر از دو پایه تحصیلی در مدرسه را داشته باشد باید برای دریافت شماره نامه از طریق منطقه محل سکونت خود اقدام کنند.

سایت پرداخت تعرفه دانش آموزان جهشی

در مرحله آخر نوبت به ثبت درخواست در سامانه سنجش جهش تحصیلی و همین طور اخذ اطلاعات لازم از سامانه سناد می رسد.

دقت کنید که در صورت ثبت نام دانش آموزان در پایه تحصیلی که قصد جهش تحصیلی در آن را دارند هر فرد کاربر سنجش آموزش و پرورش باید ابتدا جهت آزاد سازی دانش آموز از پایه مورد ثبت نام اقدام کرده و در ادامه برای ثبت نام دانش آموزان جهشی در سامانه ثبت نام جهش تحصیلی اقدامات لازم را انجام دهد.

برای ورود به مشاوره آنلاین هدایت تحصیلی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

شرایط ثبت نام در سامانه ثبت نام جهش تحصیلی

ثبت نام دانش آموزان جهشی در سایت ثبت نام جهش تحصیلی تحت شرایطی برای هر یک از آن ها انجام می گیرد.

باید بگوییم که شرایط ثبت نام دانش آموزان جهشی در سایت، برای دانش آموزان مقطع ابتدایی و همین طور متوسطه با یکدیگر فرق دارد.

در این بخش با ذکر شرایط ثبت نام در سامانه ثبت نام دانش آموزان جهشی در دو مقطع تحصیلی متوسطه و همین طور ابتدایی در خدمت شما  هستیم.

شرایط ثبت نام در سامانه ثبت نام جهش تحصیلی

شرایط ثبت نام برای دانش آموزان مقطع اول متوسطه

 • نمره نوبت دوم و معدل فرد دانش آموز در پایه هفتم تحصیلی به ترتیب نباید از 15 و 18 کمتر باشد.
 • نمرات دانش آموز در پایه هشتم در امتحانات شهریور ماه مخصوص دانش آموزان مایل به جهش تحصیلی به هیچ وجه نباید از 16 پایین تر باشد.

برای ورود به سامانه پشتیبانی همگام و اطلاع از شماره تماس پشتیبانی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

شرایط ثبت نام برای دانش آموزان مقطع ابتدایی

 • تأیید صلاحیت های روانی و هوشی توسط آموزش و پرورش استثنایی
 • کسب نمره خیلی خوب در تمامی دروس پایه های تحصیلی

شرایط ثبت نام در سامانه جهش تحصیلی برای دانش آموزان استعداد درخشان

باید عرض کنیم که شرایط ثبت‌نام در سایت ثبت‌نام جهش تحصیلی برای دانش آموزان استعداد درخشان و افرادی که مایل به جهش تحصیلی در مدارس تیز هوشان هستند با دیگر دانش آموزان فرق دارد.

در این بخش با ذکر شرایط ثبت نام در سایت، برای دانش آموزان استعداد درخشان در خدمت شما هستیم.

 • نمرات دانش آموزان مایل به جهش تحصیلی در پایه هشتم ابتدایی در امتحان ورودی این دوره به هیچ وجه نباید از 17 کمتر باشد.
 • نمرات فرد متقاضی در دروس مختلف به هیچ وجه نباید از 18 پایین تر باشد.
 • داشتن معدل حداقل 19 برای دروس مختلف مورد امتحان در خرداد ماه در پایه هفتم تحصیلی برای هر یک از دانش آموزان مایل به داشتن جهش تحصیلی الزامی و مهم است.

جهت اعلام نتایج آزمون جهش تحصیلی روی لینک کلیک کنید.

امکان شرکت مجدد در طرح جهش تحصیلی برای دانش آموزان ابتدایی

دانش آموزان بسیاری هستند که در طول سال های گذشته برای ثبت نام در سامانه اقدام کرده اند اما متأسفانه مؤفق به قبولی و پذیرش نشده اند.

در پاسخ باید عرض کنیم که بله محدودیتی در این رابطه وجود نداشته و فرد به راحتی می تواند برای این امر مهم اقدامات لازم را انجام داده و ثبت نام کند.

امکان شرکت مجدد در طرح جهش تحصیلی برای دانش آموزان ابتدایی

برای سهولت کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه ورود و استفاده از سایت، گذراندن امتحان ورودی در سامانه سنجش جهش تحصیلی، شرایط و زمان ثبت نام دانش آموزان جهشی و نحوه واریز هزینه ثبت نام در سایت پرداخت تعرفه دانش آموزان جهشی می توانید با تیم مشاوره ایران تحصیل با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام در سامانه جهش تحصیلی

ثبت‌نام هر یک از دانش آموزان در سایت، به تهیه مدارکی هم نیاز دارد. در ادامه این مبحث با ذکر مدارک لازم برای ثبت‌نام در سامانه جهش تحصیلی در خدمت شما هستیم.

 • ارائه یک قطع عکس در اندازه 4×3 از دانش آموز
 • تحویل کپی از کارنامه های دانش آموز در سال های تحصیلی گذشته و همین طور اصل کارنامه او در آخرین پایه تحصیلی
 • ارائه شناسنامه همراه با کپی از تمامی صفحات آن

برای کسب اطلاعات بیشتر روی شرایط جهش تحصیلی کلیک کنید.

مبلغ قابل پرداخت برای جهش تحصیلی

ثبت‌نام در سامانه ثبت‌نام جهش تحصیلی با پرداخت مبلغی برای هر فرد دانش آموز همراه است.

در سال جاری این مبلغ برابر با یکصد و بیست هزار تومان بود که الزاماً باید در سایت پرداخت تعرفه دانش آموزان جهشی برای واریز آن اقدام می شد.

البته این مبلغ مورد نیاز برای واریز در سایت پرداخت تعرفه دانش آموزان جهشی برای افراد مایل به ورود در این دوره در سال آینده هنوز مشخص نیست. لذا شما جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید قبل از شروع سال تحصیلی با کارشناسان ایران تحصیل تماس بگیرید.

برای راهنمای ثبت ارزشیابی در سامانه سناد روی لینک کلیک کنید.

آیا می توان از پایه اول به سوم جهش تحصیلی داشت؟

باید عرض کنیم که خوشبختانه امکان جهش تحصیلی از پایه اول به سوم متوسطه برای دانش آموزان فراهم شده و آن ها می توانند برای این امر اقدام کنند.

فقط دقت داشته باشید که این امر منوط به شرطی خاص یعنی دریافت رأی کمیسیون استان است.

نکاتی در مورد ثبت نام جهش تحصیلی

 • در صورت تمایل هر یک از دانش آموزان به داشتن جهش تحصیلی در چند پایه پرونده تحصیلی وی باید مورد بررسی معاونت آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش قرار بگیرد. پس از طی این مرحله و خوردن مهر تأیید بر روی آن تست هوشی نیز از دانش آموز به عمل می آید.
 • هیج یک از دانش آموزان امکان جهشی خواندن در اولین پایه از هر کدام از مقاطع تحصیلی ابتدایی و یا متوسطه را ندارند.

خلاصه مطلب

برخی از دانش آموزان به دلیل هوش و ذکاوت بالایی که دارند قصد دارند با جهش تحصیلی درس بخوانند. معمولا آنها در یک سال تحصیلی دروس چند پایه را با هم می گیرند و در امتحانات آن شرکت می کنند. از آنجا که نیز وزارت آموزش و پرورش برای آنها امتیاز هایی را در نظر گرفته است. لذا این دانش آموزان با ثبت‌نام در سامانه سناد و داشتن تمام معیارها و شرایط آن می توانند در تست هوش جهش تحصیلی شرکت کنند.

جهت دانلود پی دی اف این مقاله روی لینک قرمز کلیک کنید.

 

پادکست صوتی مقاله

 

 

4.3/5 - (10 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سامانه ثبت نام جهش تحصیلی چیست؟

سامانه ثبت نام دانش آموزان جهشی سایت سناد نام دارد و آدرس اینترنتی آن snd.medu.ir است.

آیا ثبت نام دانش آموزی جهشی نیاز به پرداخت هزینه دارد؟

بله. برای واریز هزینه می توانید از طریق سایت پرداخت تعرفه دانش آموزان جهشی اقدام کنید.

چه زمانی باید برای ثبت نام جهش تحصیلی در سامانه اقدام کرد؟

بطور کلی از پایان خرداد تا اواسط مرداد برای ثبت نام جهشی در نظر گرفته شده. برای اطلاع از زمان دقیق ثبت نام در سامانه با تیم مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

آیا شرکت در آزمون هوش در سامانه سنجش جهش تحصیلی برای دانش آموزان جهشی الزامی است؟

بله. کلیه دانش آموزان باید برای این امر اقدامات لازم را انجام دهند.

نظرات

 1. Avatar photo
  مرداب
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۰۲

  نمیشه از سامانه ثبت نام نکرد و خودکار شهریور جهشی خوند؟

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۵۸

   سلام وقت بخیر
   باید حضوری مراجعه کنید .

 2. Avatar photo
  نادر
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۰۲

  سلام پسر من یک سال سوم به چهارم رو جهشی خونده و الان در پایه 5 هست. میشه 6 و 7 رو هم جهشی خوند؟ سامانه مثل اینکه نیست

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۲۹

   سلام وقت بخیر
   ورورد و خروج از مقاطع امکان جهشی را ندارد

 3. Avatar photo
  mhzd
  ۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۳

  خسته نباشید
  آیا میتوان پایه یازدهم و دوازدهم شبکه و نرم افزار را باهم جهشی خواند؟؟

  • Avatar photo
   مشاور براتی
   ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۰

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز یکسری شرایط به صورت دقیق باید بررسی شود واز طرفی نیاز به یک برنامه ریزی اصولی وروش مطالعه درست هست .لطفا جهت بررسی دقیق وضعیت تحصیلی تون .دریافت برنامه ریزی اصولی وروش مطالعه درست با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 4. Avatar photo
  sana
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۰

  سلام من بعد از پایه نهم بنا به دلایل شخصی یک سال ترک تحصیل داشتم و این ترک تحصیل توی پروندم ذکر شده و امسال پایه دهم هستم ایا میتونم با این شرایط پایه یازدهم رو جهشی بخونم؟ و اینکه برای جهش تحصیلی دهم به دوازدهم انسانی چه دروسی رو باید امتحان داد؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷

   سلام وقت بخیر شما شرایط شرکت جهش تحصیل را ندارید

 5. Avatar photo
  sana
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۹

  سلام من بعد از پایه نهم بنا به دلایل شخصی یک سال ترک تحصیل داشتم و امسال پایه دهم هستم ایا میتونم با این شرایط پایه یازدهم رو جهشی بخونم؟ و اینکه برای جهش تحصیلیدهم به دوازدهم انسانی چه دروسی رو باید امتحان داد؟

  • Avatar photo
   behrouzi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۹

   سلام روزتون بخیر باید مراجعه کنید اموزش پرورش

 6. Avatar photo
  نیاوفر
  ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۵

  سلام ما برای جهشی دبستان ثبت نام کردیم و هزینه 180
  هزارتومان هم پرداخت کردیم ولی مدرسه وقتی برای نوبت دهی اقدام کرده پر بوده الان تکلیف 180تومان ما چیمیشه چطور میتونیم پیگیریکنیم

  • Avatar photo
   javadi
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۶

   سلام روزبخیر
   باید به آموزش و پرورش منطقه مراجعه کنید.

 7. Avatar photo
  اسکندرزاده
  ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۷

  دختر من جابجایی مدرسه داشته بعد تصمیم به جهش گرفتیم
  الان میگن باید مدرسه قبلی نامه جهش بزنه برای سنجش
  مدرسه قبلی قبول نمی کنه میگه ما تکمیل ظرفیت داریم
  باید چکار کنم

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۳

   سلام وقت به خیر
   برای ارائه درخواست به صورت حضوری به آموزش و پرروش ناحیه مراجعه نمایید.

 8. Avatar photo
  Mahzad
  ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۱

  درود به شما
  امکانش هست که دو پایه دهم و یازدهم رشته کامپیوتر رو باهم جهشی خواند؟؟برای جهشی خواندن معدل باید چند باشد؟؟

  • Avatar photo
   bagheri
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۱

   با سلام برای جهش تحصیلی یک بار میشود انجام داد

 9. Avatar photo
  Mahzad
  ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۸

  درود به شما
  امکانش هست که دو پایه دهم و یازدهم و باهم جهشی بخونیم؟؟

  • Avatar photo
   bagheri
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۱

   باس لام جهش تحصیلی یک بار انجام میشود

 10. Avatar photo
  farnaz
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۲

  سلام… من من نهم رو تموم کردم و انتخاب رشتع کردم میخوام دهم رو جهش بدم ایا امکانش هست یا نه؟

  • Avatar photo
   aghazade
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۷

   سلام
   نیازه در مورد جهش تحصیلی با مدرسه و اموزش و پرورش صحبت کنید در صورت تایید میتوانید اقدام کنید

 11. Avatar photo
  راحیل
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۸

  سلام وقتتون بخیر باشه.میشه برای دوره دوم دبیرستان(پایه دهم) تو تابستون هم تغییر رشته داد هم جهشی خوند؟
  لطفاً جواب بدین خیلی ضروریه.

  • Avatar photo
   heydari
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۶

   سلام وقت بخیر
   تایم آزمون جهشی معمولا در ماه شهریور میباشد

   • Avatar photo
    راحیل
    ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۲

    خب میشه هر دوتارو با هم جواب داد؟

 12. Avatar photo
  امین
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۰

  سلام وقت بخیر
  بنده چند بار است زنگ میزنم زنگ نمیخوره من میخواستم آدرس ثبت‌نام جهش تحصیلی اقدام کنم آدرس سامانه رو ندارم لطفاً برام بفرستین

  • Avatar photo
   ranjbar
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۵

   سلام وقتتون بخیر
   ثبت‌نام برای جهش تحصیلی از مدارس آغاز میشود برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالع بفرمایید .

 13. Avatar photo
  سان آی
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۷

  سلام.برای جهش سوم به پنجم چه کنم؟

  • Avatar photo
   aghazade
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۳

   سلام
   برای مشاوره در این زمینه با مرکز تماس بگیرید.

  • Avatar photo
   احسان
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۰

   سلام وقت بخیر
   بنده چند بار است زنگ میزنم زنگ نمیخوره من میخواستم آدرس ثبت‌نام جهش تحصیلی اقدام کنم آدرس سامانه رو ندارم لطفاً برام بفرستین

   • Avatar photo
    ranjbar
    ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۴

    سلام وقتتون بخیر
    ثبت‌نام برای جهش تحصیلی از مدارس آغاز میشود برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالع بفرمایید .

 14. Avatar photo
  سپهر
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۲

  سلام خسته نباشید من یک سوال داشتم
  من الان کلاس هفتم هستم و میخوام تابستان سال آینده یعنی 1401 هشتم رو جهشی بخونم. آیا باید خرداد سال آینده ثبت نام کنم یا خرداد امسال باید ثبت نام می کردم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۷

   سلام . تابستان مراجعه کنید به مدرسه برای ثبتنام جهشی کوتاه مدت که کلاسهای شما در تابستان سپری شود

  • Avatar photo
   سارا
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۹

   ثبت نام کردید،؟

   • Avatar photo
    hedayati
    ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۳

    سلام وقت بخیر
    جهت مشاوره ثبت نام جهش تحصیلی با مرکز تماس بگیرید.

    • Avatar photo
     ولی الله احمدی
     ۴ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۳۲

     سلام یه سوال داشتم ببخشید اگر هشتم را جهشی بخوانم چه درس‌هایی از من امتحان گرفته خواهد شد؟

     • Avatar photo
      مشاور اقازاده
      ۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۰۰

      سلام وقت بخیر
      دروس تخصصی آن سال که مدنظر شما میباشد

   • Avatar photo
    behrouzi
    ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۱

    ثبت نام چی

 15. Avatar photo
  سهند فرجی
  ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۹

  عالی بود ممنون

  • Avatar photo
   هستی
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۴

   سلام من کلاس هفتمم سال دیگه هشتم معدل نوبت اولم ۱۵ بود میتونم جهشی بخونم ‍‍؟چون شنیدم بالای ۱۴ اشکالی نداره
   و یک سواله دیگه اینکه میتونم در تابستون دو تا پایه جهشی بخونم؟ینی هشتم و نهم بخونم و مهر برم دهم؟ایا امکان پذیره؟

   • Avatar photo
    کارشناس ارشد
    ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴

    با سلام.امکان تحصیل جهشی در دو پایه وجود دارد و جهشی خواندن منوط به موافقت مدرسه میباشد.

مطالب مرتبط

تماس با مشاور