ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

سامانه ثبت نام جهش تحصیلی ۱۴۰۲ + راهنمای جامع | ایران تحصیل

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۳۳
سامانه ثبت‌نام جهش تحصیلی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

سامانه ثبت نام جهش تحصیلی برای دانش آموزان مدارس فعال شد. کلیه افراد و دانش آموزان محترم می توانند بعد از کسب اطلاعاتی در رابطه با شرایط لازم برای ثبت نام دانش آموزان جهشی وارد سامانه شده و اقدامات لازم را برای ثبت نام بعد از دادن امتحان در سامانه سنجش جهش تحصیلی انجام دهند.

دانش آموزان می توانند هر سال قبل از شروع سال تحصیلی جدید در سامانه ثبت نام جهت تحصیلی نام نویسی کنند. دانش آموزانی که می خواهند برای جهش تحصیلی ثبت نام کنند باید به مدرسه ای که در آن تحصیل می کنند مراجعه کرده تا مدیر مدرسه اقدامات لازم را در این خصوص انجام دهد.

از آن جایی که کسب اطلاعاتی در رابطه با سامانه ثبت نام جهت تحصیلی، زمان، نحوه و شرایط آن در سایت ثبت نام جهش تحصیلی الزامی است یاری خواستن از مشاوری حرفه ای و کاردان در این رابطه می تواند بسیار مفید فایده باشد.

برای سهولت کسب اطلاعاتی در رابطه با نحوه ورود و استفاده از سایت، گذراندن امتحان ورودی در سامانه سنجش جهش تحصیلی، شرایط و زمان ثبت نام دانش آموزان جهشی و نحوه واریز هزینه ثبت نام در سایت پرداخت تعرفه دانش آموزان جهشی می توانید با تیم مشاوره ای خبره در این رابطه تماس بگیرید.

 

سامانه سنا جهش تحصیلی

سامانه سنا جهش تحصیلی

 

جهت اطلاع از سامانه ثبت‌نام جهش تحصیلی، نحوه و زمان ثبت‌نام جهش تحصیلی، شرایط ثبت نام دانش آموزان ابتدایی در سامانه جهش تحصیلی، شرایط ثبت‌نام دانش آموزان مدارس مختلف در جهش تحصیلی، شرایط ثبت‌نام در سامانه جهش تحصیلی برای دانش آموزان استعداد درخشان، شرایط ثبت‌نام در سامانه جهش تحصیلی دانش آموزان متوسطه، هزینه ثبت‌نام در سامانه سناد، سامانه سناد، جهش تحصیلی، شرایط جهش تحصیلی، مراحل ثبت‌نام در سامانه جهش تحصیلی و حل مشکلات جهش تحصیلی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور

9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

تحصیلات جهشی دانش آموزان

یکی از روش های کوتاه کردن زمان تحصیل، جهشی خواندن است به این صورت که دانش آموزان دو پایه تحصیلی را در یک پایه می خوانند مثلا می توانند از پایه اول به سوم بروند.

تمام دانش آموزانی که می خواهند برای سال ۱۴۰۲ جهت جهش تحصیلی پایه های بالاتر ثبت‌نام کنند باید پایه های اول مقطع های قبل را گذرانده باشند. همچنین دانش آموزانی می توانند برای جهش تحصیلی ثبت نام کنند که ضریب هوشی بالاتری را نسبت به همکلاسی های خود داشته باشند.

 

زمان  و نحوه ثبت نام برای جهش تحصیلی سال ۱۴۰۲

 

زمان ثبت نام جهش تحصیلی

زمان ثبت نام جهش تحصیلی

 

دانش آموزانی که می خواهند برای جهش تحصیلی ثبت‌نام کنند باید به مدرسه ای که در آن تحصیل می کنند مراجعه کرده و با مدیر مدرسه خود این مسئله را در میان بگذارند.

در صورتی که مدیر مدرسه با این مسئله موافقت کند، باید دانش آموز هزینه ثبت‌نام را پرداخت کرده و سپس به اداره آموزش و پرورش منطقه برای سنجش معرفی شوند.

در صورتی که دانش آموزان واجد شرایط ثبت‌نام برای جهش تحصیلی باشند ابتدا باید تست هوش دهند و در صورتی که در این تست، امتیاز کافی را به دست آوردند باید در آزمون های مقطع تحصیلی شرکت کنند، در صورتی که دانش آموزان بدهند در این آزمون ها نمره کافی را به دست آورند مجاز به جهش تحصیلی خواهند شد. معمولا وزارت آموزش و پرورش تست هوش دانش آموزان را از 26 تیر ماه تا 26 مرداد ماه انجام می دهد. لذا شما در این تاریخ مقرر شده می توانید مراجعه کنید. البته لازم به ذکر است که دانش آموز باید حداقل آی کیو 120 باشد تا بتواند در آزمون تست موفق شود.

ثبت‌نام برای جهش تحصیلی از مدارس آغاز شده و مدیران مدرسه باید هنگام زمان ثبت‌نام برای جهش تحصیلی باید طبق مقررات عمل نموده و در صورتی که دانش آموزی واجد شرایط باشد باید اطلاعات فردی و عملکرد درسی وی را در سامانه ثبت نام نماید.

در رابطه با زمان ثبت‌نام دانش آموزان جهشی در سامانه، باید خدمت شما عرض کنیم که این امر همزمان با آغاز سال تحصیلی و ثبت‌نام در مدارس برای دانش آموزان انجام می شود.

به این ترتیب که دانش آموزان مقطع ابتدایی برای ورودی های سال جاری از سی و یکم خرداد ماه آغاز و تا بیست و دوم مرداد نیز ادامه داشت.

در رابطه با زمان ثبت نام دانش آموزان مقطع متوسطه در سامانه، باید عرض کنیم که این امر برای آن ها در سال جاری از بیست و سوم تیر ماه آغاز شد و تا مدتی بعد یعنی اواسط مرداد ماه نیز ادامه داشت.

 

جهت تست هوش جهش تحصیلی روی لینک کلیک کنید.

 

سامانه ثبت نام جهش تحصیلی چه نام دارد؟

حتماً‌ این پرسش در ذهن شما نیز مطرح شده که سایت ثبت نام جهش تحصیلی چیست و دانش آموزان برای این کار باید به کدام سایت مراجعه کنند؟

در پاسخ به این پرسش باید بگوییم که سامانه سنجش جهش تحصیلی سایت سناد نام دارد و کلاً‌ دانش آموزان برای انجام مراحل ثبت نام باید به این سامانه مراجعه کنند.

 

جهت ورود به سایت همگام انتخاب رشته نهم بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید.

 

در رابطه با مراحل ثبت نام در سامانه ثبت نام جهش تحصیلی چه می دانید؟

کلیه دانش آموزان مایل به ثبت نام در سایت ثبت نام جهش تحصیلی الزاماً باید قبل از هر اقدامی از مراحل ثبت نام دانش آموزان تحصیلی اطلاعات لازم را بدست آورند.

در قدم اول دانش آموزان باید برای ورود به سامانه سنجش جهش تحصیلی یعنی سایت سناد از طریق مرورگر گوگل خود اقدام فرمایید.

 

ثبت‌نام دانش آموزان جهشی

ثبت‌نام دانش آموزان جهشی

 

در مرحله بعدی نوبت به ثبت کمیسیون جهش در سامانه می رسد. به این ترتیب که در ابتدا باید بر روی بخش امور دفترداری و در ادامه دانش آموزان جهش کلیک بفرمایید.

 

مدارک لازم برای جهش تحصیلی

مدارک لازم برای جهش تحصیلی

 

در قدم بعدی هر دانش آموز باید برای تأیید کمیسیون و ثبت شماره نامه خود در سایت ثبت نام جهش تحصیلی اقدامات لازم را انجام دهد.

 

سامانه سنجش جهش تحصیلی

سامانه سنجش جهش تحصیلی

 

به این ترتیب که در ابتدا باید وارد پنل کاربری شوند و بر روی گزینه مدیریت دانش آموزان و مدیریت کمیسیون دانش آموزان عادی بزنند.

 بعد از کلیک و ورود به بخش مدیریت کمیسیون دانش آموزان فرد باید کلیه اقدامات لازم را برای ثبت شماره نامه و همین طور تأیید کمیسیون دانش آموز انجام دهد.

ولی دقت داشته باشید که اگر دانش آموز قصد جهشی بیشتر از دو پایه تحصیلی در مدرسه را داشته باشد باید برای دریافت شماره نامه از طریق منطقه محل سکونت خود اقدام کنند.

 

سایت پرداخت تعرفه دانش آموزان جهشی

سایت پرداخت تعرفه دانش آموزان جهشی

 

در مرحله آخر نوبت به ثبت درخواست در سامانه سنجش جهش تحصیلی و همین طور اخذ اطلاعات لازم از سامانه سناد می رسد.

دقت کنید که در صورت ثبت نام دانش آموزان در پایه تحصیلی که قصد جهش تحصیلی در آن را دارند هر فرد کاربر سنجش آموزش و پرورش باید ابتدا جهت آزاد سازی دانش آموز از پایه مورد ثبت نام اقدام کرده و در ادامه برای ثبت نام دانش آموزان جهشی در سامانه ثبت نام جهش تحصیلی اقدامات لازم را انجام دهد.

 

برای ورود به مشاوره آنلاین هدایت تحصیلی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

در رابطه با شرایط ثبت نام در سامانه ثبت نام جهش تحصیلی چه می دانید؟

ثبت نام دانش آموزان جهشی در سایت ثبت نام جهش تحصیلی تحت شرایطی برای هر یک از آن ها انجام می گیرد.

باید بگوییم که شرایط ثبت نام دانش آموزان جهشی در سایت، برای دانش آموزان مقطع ابتدایی و همین طور متوسطه با یکدیگر فرق دارد.

در این بخش با ذکر شرایط ثبت نام در سامانه ثبت نام دانش آموزان جهشی در دو مقطع تحصیلی متوسطه و همین طور ابتدایی در خدمت شما  هستیم.

 

شرایط ثبت نام برای دانش آموزان مقطع اول متوسطه

 • نمره نوبت دوم و معدل فرد دانش آموز در پایه هفتم تحصیلی به ترتیب نباید از 15 و 18 کمتر باشد.
 • نمرات دانش آموز در پایه هشتم در امتحانات شهریور ماه مخصوص دانش آموزان مایل به جهش تحصیلی به هیچ وجه نباید از 16 پایین تر باشد.

 

برای ورود به سامانه پشتیبانی همگام و اطلاع از شماره تماس پشتیبانی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

 

جهش تحصیلی

جهش تحصیلی

شرایط ثبت نام برای دانش آموزان مقطع ابتدایی

 • تأیید صلاحیت های روانی و هوشی توسط آموزش و پرورش استثنایی
 • کسب نمره خیلی خوب در تمامی دروس پایه های تحصیلی

 

شرایط ثبت نام در سامانه جهش تحصیلی برای دانش آموزان استعداد درخشان

باید عرض کنیم که شرایط ثبت‌نام در سایت ثبت‌نام جهش تحصیلی برای دانش آموزان استعداد درخشان و افرادی که مایل به جهش تحصیلی در مدارس تیز هوشان هستند با دیگر دانش آموزان فرق دارد.

در این بخش با ذکر شرایط ثبت نام در سایت، برای دانش آموزان استعداد درخشان در خدمت شما هستیم.

 • نمرات دانش آموزان مایل به جهش تحصیلی در پایه هشتم ابتدایی در امتحان ورودی این دوره به هیچ وجه نباید از 17 کمتر باشد.
 • نمرات فرد متقاضی در دروس مختلف به هیچ وجه نباید از 18 پایین تر باشد.
 • داشتن معدل حداقل 19 برای دروس مختلف مورد امتحان در خرداد ماه در پایه هفتم تحصیلی برای هر یک از دانش آموزان مایل به داشتن جهش تحصیلی الزامی و مهم است.

 

جهت اعلام نتایج آزمون جهش تحصیلی روی لینک کلیک کنید.

 

آیا امکان شرکت مجدد در طرح جهش تحصیلی برای دانش آموزان ابتدایی وجود دارد؟

 

شرایط ثبت‌نام جهش تحصیلی

شرایط ثبت‌نام جهش تحصیلی

 

دانش آموزان بسیاری هستند که در طول سال های گذشته برای ثبت نام در سامانه اقدام کرده اند اما متأسفانه مؤفق به قبولی و پذیرش نشده اند.

اینجاست که این پرسش مهم برای آن ها مطرح می شود که آیا امکان ثبت‌نام دانش آموزان جهشی در سایت ثبت‌نام جهش تحصیلی وجود دارد یا خیر؟

در پاسخ باید عرض کنیم که بله محدودیتی در این رابطه وجود نداشته و فرد به راحتی می تواند برای این امر مهم اقدامات لازم را انجام داده و ثبت نام کند.

فقط توجه داشته باشید که واریز مبلغی برای ثبت نام نیز در این زمان ضروری است.

 

مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام در سامانه جهش تحصیلی

ثبت‌نام هر یک از دانش آموزان در سایت، به تهیه مدارکی هم نیاز دارد. در ادامه این مبحث با ذکر مدارک لازم برای ثبت‌نام در سامانه جهش تحصیلی در خدمت شما هستیم.

 • ارائه یک قطع عکس در اندازه 4×3 از دانش آموز
 • تحویل کپی از کارنامه های دانش آموز در سال های تحصیلی گذشته و همین طور اصل کارنامه او در آخرین پایه تحصیلی
 • ارائه شناسنامه همراه با کپی از تمامی صفحات آن

 

برای کسب اطلاعات بیشتر روی شرایط جهش تحصیلی کلیک کنید.

 

آیا برای ثبت نام در سامانه جهش تحصیلی باید مبلغی را پرداخت کرد؟

ثبت‌نام در سامانه ثبت‌نام جهش تحصیلی با پرداخت مبلغی برای هر فرد دانش آموز همراه است.

در سال جاری این مبلغ برابر با یکصد و بیست هزار تومان بود که الزاماً باید در سایت پرداخت تعرفه دانش آموزان جهشی برای واریز آن اقدام می شد.

البته این مبلغ مورد نیاز برای واریز در سایت پرداخت تعرفه دانش آموزان جهشی برای افراد مایل به ورود در این دوره در سال آینده هنوز مشخص نیست. لذا شما جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص می توانید قبل از شروع سال تحصیلی با کارشناسان ایران تحصیل تماس بگیرید.

 

برای راهنمای ثبت ارزشیابی در سامانه سناد روی لینک کلیک کنید.

 

 

هزینه ثبت‌نام در سامانه جهش تحصیلی

هزینه ثبت‌نام در سامانه جهش تحصیلی

 

آیا می توان از پایه اول به سوم جهش تحصیلی داشت؟

باید عرض کنیم که خوشبختانه امکان جهش تحصیلی از پایه اول به سوم متوسطه برای دانش آموزان فراهم شده و آن ها می توانند برای این امر اقدام کنند.

فقط دقت داشته باشید که این امر منوط به شرطی خاص یعنی دریافت رأی کمیسیون استان است.

 

نکاتی در مورد ثبت نام جهش تحصیلی

 • در صورت تمایل هر یک از دانش آموزان به داشتن جهش تحصیلی در چند پایه پرونده تحصیلی وی باید مورد بررسی معاونت آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش قرار بگیرد. پس از طی این مرحله و خوردن مهر تأیید بر روی آن تست هوشی نیز از دانش آموز به عمل می آید.
 • هیج یک از دانش آموزان امکان جهشی خواندن در اولین پایه از هر کدام از مقاطع تحصیلی ابتدایی و یا متوسطه را ندارند.

 

نکاتی در مورد جهش تحصیلی

نکاتی در مورد جهش تحصیلی

 

پادکست صوتی مقاله

 

جهت اطلاع از سامانه ثبت‌نام جهش تحصیلی، نحوه و زمان ثبت‌نام جهش تحصیلی، شرایط ثبت‌نام دانش آموزان ابتدایی در سامانه جهش تحصیلی، شرایط ثبت‌نام دانش آموزان مدارس مختلف در جهش تحصیلی، شرایط ثبت‌نام در سامانه جهش تحصیلی برای دانش آموزان استعداد درخشان، شرایط ثبت نام در سامانه جهش تحصیلی دانش آموزان متوسطه، هزینه ثبت نام در سامانه سناد، سامانه سناد، جهش تحصیلی، شرایط جهش تحصیلی، مراحل ثبت نام در سامانه جهش تحصیلی، حل مشکلات جهش تحصیلی، شرایط لازم برای ثبت نام جهش تحصیلی در دو مقطع ابتدایی و متوسطه و مدارک لازم جهت جهش تحصیلی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور

9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

خلاصه مطلب

برخی از دانش آموزان به دلیل هوش و ذکاوت بالایی که دارند قصد دارند با جهش تحصیلی درس بخوانند. معمولا آنها در یک سال تحصیلی دروس چند پایه را با هم می گیرند و در امتحانات آن شرکت می کنند. از آنجا که نیز وزارت آموزش و پرورش برای آنها امتیاز هایی را در نظر گرفته است. لذا این دانش آموزان با ثبت‌نام در سامانه سناد و داشتن تمام معیارها و شرایط آن می توانند در تست هوش جهش تحصیلی شرکت کنند.

حال اگر شما به هر گونه سوالی در این مورد برخورد کردید می توانید آن را  با کارشناسان ایران تحصیل  در میان بگذارید.

 

جهت دانلود پی دی اف این مقاله روی لینک قرمز کلیک کنید.

 

4.2/5 - (9 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

سامانه ثبت نام جهش تحصیلی چیست؟

سامانه ثبت نام دانش آموزان جهشی سایت سناد نام دارد.

آیا ثبت نام دانش آموزی جهشی نیاز به پرداخت هزینه دارد؟

بله. برای واریز هزینه می توانید از طریق سایت پرداخت تعرفه دانش آموزان جهشی اقدام کنید.

چه زمانی باید برای ثبت نام جهش تحصیلی در سامانه اقدام کرد؟

برای اطلاع از زمان ثبت نام در سامانه با تیم مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

آیا شرکت در آزمون هوش در سامانه سنجش جهش تحصیلی برای دانش آموزان جهشی الزامی است؟

بله. کلیه دانش آموزان باید برای این امر اقدامات لازم را انجام دهند.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  mhzd
  ۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۳

  خسته نباشید
  آیا میتوان پایه یازدهم و دوازدهم شبکه و نرم افزار را باهم جهشی خواند؟؟

  • Avatar photo
   مشاور براتی
   ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۰

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز یکسری شرایط به صورت دقیق باید بررسی شود واز طرفی نیاز به یک برنامه ریزی اصولی وروش مطالعه درست هست .لطفا جهت بررسی دقیق وضعیت تحصیلی تون .دریافت برنامه ریزی اصولی وروش مطالعه درست با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 2. Avatar photo
  sana
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۰

  سلام من بعد از پایه نهم بنا به دلایل شخصی یک سال ترک تحصیل داشتم و این ترک تحصیل توی پروندم ذکر شده و امسال پایه دهم هستم ایا میتونم با این شرایط پایه یازدهم رو جهشی بخونم؟ و اینکه برای جهش تحصیلی دهم به دوازدهم انسانی چه دروسی رو باید امتحان داد؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷

   سلام وقت بخیر شما شرایط شرکت جهش تحصیل را ندارید

 3. Avatar photo
  sana
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۹

  سلام من بعد از پایه نهم بنا به دلایل شخصی یک سال ترک تحصیل داشتم و امسال پایه دهم هستم ایا میتونم با این شرایط پایه یازدهم رو جهشی بخونم؟ و اینکه برای جهش تحصیلیدهم به دوازدهم انسانی چه دروسی رو باید امتحان داد؟

  • Avatar photo
   behrouzi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۹

   سلام روزتون بخیر باید مراجعه کنید اموزش پرورش

 4. Avatar photo
  نیاوفر
  ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۵

  سلام ما برای جهشی دبستان ثبت نام کردیم و هزینه 180
  هزارتومان هم پرداخت کردیم ولی مدرسه وقتی برای نوبت دهی اقدام کرده پر بوده الان تکلیف 180تومان ما چیمیشه چطور میتونیم پیگیریکنیم

  • Avatar photo
   javadi
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۶

   سلام روزبخیر
   باید به آموزش و پرورش منطقه مراجعه کنید.

 5. Avatar photo
  اسکندرزاده
  ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۷

  دختر من جابجایی مدرسه داشته بعد تصمیم به جهش گرفتیم
  الان میگن باید مدرسه قبلی نامه جهش بزنه برای سنجش
  مدرسه قبلی قبول نمی کنه میگه ما تکمیل ظرفیت داریم
  باید چکار کنم

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۳

   سلام وقت به خیر
   برای ارائه درخواست به صورت حضوری به آموزش و پرروش ناحیه مراجعه نمایید.

 6. Avatar photo
  Mahzad
  ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۱

  درود به شما
  امکانش هست که دو پایه دهم و یازدهم رشته کامپیوتر رو باهم جهشی خواند؟؟برای جهشی خواندن معدل باید چند باشد؟؟

  • Avatar photo
   bagheri
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۱

   با سلام برای جهش تحصیلی یک بار میشود انجام داد

 7. Avatar photo
  Mahzad
  ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۸

  درود به شما
  امکانش هست که دو پایه دهم و یازدهم و باهم جهشی بخونیم؟؟

  • Avatar photo
   bagheri
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۱

   باس لام جهش تحصیلی یک بار انجام میشود

 8. Avatar photo
  farnaz
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۲

  سلام… من من نهم رو تموم کردم و انتخاب رشتع کردم میخوام دهم رو جهش بدم ایا امکانش هست یا نه؟

  • Avatar photo
   aghazade
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۷

   سلام
   نیازه در مورد جهش تحصیلی با مدرسه و اموزش و پرورش صحبت کنید در صورت تایید میتوانید اقدام کنید

 9. Avatar photo
  راحیل
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۸

  سلام وقتتون بخیر باشه.میشه برای دوره دوم دبیرستان(پایه دهم) تو تابستون هم تغییر رشته داد هم جهشی خوند؟
  لطفاً جواب بدین خیلی ضروریه.

  • Avatar photo
   heydari
   ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۶

   سلام وقت بخیر
   تایم آزمون جهشی معمولا در ماه شهریور میباشد

   • Avatar photo
    راحیل
    ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۲

    خب میشه هر دوتارو با هم جواب داد؟

 10. Avatar photo
  امین
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۰

  سلام وقت بخیر
  بنده چند بار است زنگ میزنم زنگ نمیخوره من میخواستم آدرس ثبت‌نام جهش تحصیلی اقدام کنم آدرس سامانه رو ندارم لطفاً برام بفرستین

  • Avatar photo
   ranjbar
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۵

   سلام وقتتون بخیر
   ثبت‌نام برای جهش تحصیلی از مدارس آغاز میشود برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالع بفرمایید .

 11. Avatar photo
  سان آی
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۷

  سلام.برای جهش سوم به پنجم چه کنم؟

  • Avatar photo
   aghazade
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۳

   سلام
   برای مشاوره در این زمینه با مرکز تماس بگیرید.

  • Avatar photo
   احسان
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۰

   سلام وقت بخیر
   بنده چند بار است زنگ میزنم زنگ نمیخوره من میخواستم آدرس ثبت‌نام جهش تحصیلی اقدام کنم آدرس سامانه رو ندارم لطفاً برام بفرستین

   • Avatar photo
    ranjbar
    ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۴

    سلام وقتتون بخیر
    ثبت‌نام برای جهش تحصیلی از مدارس آغاز میشود برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالع بفرمایید .

 12. Avatar photo
  سپهر
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۲

  سلام خسته نباشید من یک سوال داشتم
  من الان کلاس هفتم هستم و میخوام تابستان سال آینده یعنی 1401 هشتم رو جهشی بخونم. آیا باید خرداد سال آینده ثبت نام کنم یا خرداد امسال باید ثبت نام می کردم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۷

   سلام . تابستان مراجعه کنید به مدرسه برای ثبتنام جهشی کوتاه مدت که کلاسهای شما در تابستان سپری شود

  • Avatar photo
   سارا
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۹

   ثبت نام کردید،؟

   • Avatar photo
    hedayati
    ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۳

    سلام وقت بخیر
    جهت مشاوره ثبت نام جهش تحصیلی با مرکز تماس بگیرید.

   • Avatar photo
    behrouzi
    ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۱

    ثبت نام چی

 13. Avatar photo
  سهند فرجی
  ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۹

  عالی بود ممنون

  • Avatar photo
   هستی
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۴

   سلام من کلاس هفتمم سال دیگه هشتم معدل نوبت اولم ۱۵ بود میتونم جهشی بخونم ‍‍؟چون شنیدم بالای ۱۴ اشکالی نداره
   و یک سواله دیگه اینکه میتونم در تابستون دو تا پایه جهشی بخونم؟ینی هشتم و نهم بخونم و مهر برم دهم؟ایا امکان پذیره؟

   • Avatar photo
    کارشناس ارشد
    ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴

    با سلام.امکان تحصیل جهشی در دو پایه وجود دارد و جهشی خواندن منوط به موافقت مدرسه میباشد.

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)