شرایط ثبت نام در پردیس خودگردان

شرایط ثبت نام در پردیس خودگردان اعلام شد. کلیه داوطلبان متقاضی ورود به دانشگاه‌های پردیس خودگردان می‌توانند ضمن دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه ثبت نام، در رشته‌های با آزمون و بدون آزمون این دانشگاه ثبت نام نمایند. شرایط و نحوه پذیرش دانشجو در دانشگاه پردیس برخی از رشته‌ها و برخی از دانشگاه‌ها متفاوت می‌باشد.

 

شرایط ثبت نام دانشگاه پردیس بین الملل در سال‌های اخیر به دلیل تغییراتی که در نحوه پذیرش بدون آزمون رشته های پیراپزشکی پردیس رخ داده است، از تحولاتی برخوردار گشته است. بنابراین و با توجه به این شرایط موجود، داوطلبان می‌توانند نسبت به انتخاب رشته دانشگاه پردیس اقدام نمایند. رشته‌های دانشگاه پردیس در گروه‌های آزمایشی مختلف متفاوت می‌باشد.

 

 

"<yoastmark

 

جهت اطلاع از شرایط ثبت نام در پردیس خودگردان ، رشته های موجود و نحوه پذیرش دانشجو دانشگاه پردیس از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 ( تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

شرایط پذیرش در پردیس خودگردان در برخی از دانشگاه ها، متفاوت می باشد.

 

 

 

 

شرایط ثبت نام در پردیس خودگردان رشته پزشکی

شرایط ثبت نام در پردیس خودگردان همان‌گونه که ذکر شد، با توجه به تغییر سیاست‌های مبنی بر جذب دانشجو در لیست دانشگاه‌های پردیس خودگردان، دچار تغییراتی گردیده است. پذیرش در دانشگاه پردیس، مختص به تنها دو گروه آزمایشی و تنها چند رشته از هر گروه می‌باشد. بنابراین شاید یکی از شرایط و نحوه پذیرش دانشگاه پردیس را بتوان نوع گروه آزمایشی و همچنین رشته انتخابی داوطلب دانست.

 

رشته پزشکی یکی از پرطرفدارترین رشته‌ها برای گروه آزمایشی تجربی می‌باشد که در سال‌های اخیر داوطلبان زیادی را حتی در گروه‌های آزمایشی دیگر، برای شرکت در رشته تجربی به خود جذب نموده است. با توجه به اینکه دانشگاه پردیس شعبه‌ای از دانشگاه‌های سراسری محسوب می‌شود ، اعتبار مدرک دانشگاه پردیس با مدرک دانشگاه تهران برابری میکند .

 

از شرایط و نحوه پذیرش دانشجو دانشگاه پردیس در رشته پزشکی ، در وهله اول،می توان به کسب رتبه لازم در کنکور سراسری اشاره نمود. در سال‌های اخیر پذیرش پردیس های بین الملل از طریق کنکور سراسری و به روش متمرکز صورت می‌پذیرد. اما کسب رتبه تنها شرط ورود به پزشکی پردیس نخواهد بود. داوطلبان می‌توانند با برقراری ارتباط با مشاورین ایران تحصیل، در این زمینه اطلاعات لازم و کافی را کسب نمایند.

 

 

شرایط ثبت نام در پردیس خودگردان – زیر گروه ریاضی

دانشگاه پردیس بین الملل در رشته‌های ریاضی نیز همانند رشته تجربی ، به صورت متمرکز و با توجه به کسب رتبه مجاز در کنکور، دانشجویان را جذب می‌نماید. بنابراین با توجه به پذیرش دانشگاه های پردیس خودگردان ، داوطلبان لازم است از رتبه‌های پایینی جهت پذیرش برخوردار باشند.

 

شرایط پذیرش دانشگاه پردیس خودگردان در برخی از دانشگاه‌ها، ممکن است کمی متفاوت با سایر دانشگاه‌ها باشد. بنابراین با توجه به نوع دانشگاه، می‌توانید نسبت به شرایط و نحوه پذیرش دانشجو دانشگاه پردیس ، اقدام نمایید.

 

شرایط ثبت نام دانشگاه پردیس بین الملل بسته به رشته و دانشگاه انتخابی، ممکن است متفاوت باشد. مثلاً برای برخی از دانشگاه‌ها، دارا بودن مدرک زبان انگلیسی از الزامات می‌باشد. با توجه به اینکه دانشگاه پردیس به صورت بین المللی می‌باشد و تدریس در این دانشگاه به زبان انگلیسی می‌باشد، تسلط داوطلبان بر زبان انگلیسی را می‌توان از شرایط تحصیل در این دانشگاه دانست. 

 

 

شرایط و نحوه پذیرش دانشجو دانشگاه پردیس

 

شرایط و نحوه پذیرش دانشجو دانشگاه پردیس
شرایط و نحوه پذیرش دانشجو دانشگاه پردیس

 

نحوه ثبت نام در دانشگاه پردیس بین الملل به صورت اینترنتی می‌باشد و داوطلبان پس از اعلام نتایج اولیه کنکور و هم‌زمان با انتخاب رشته مرداد ماه، می‌توانند نسبت به دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته اقدام نمایند. با توجه به تغییراتی که در سال‌های اخیر مبنی بر پذیرش داوطلبان به صورت متمرکز با کنکور ، از شرایط ثبت نام در پردیس خودگردان برای ثبت نام ،می تواند شرکت در کنکور سراسری باشد.

 

از جمله شرایط تحصیل در دانشگاه پردیس برای داوطلبانی که در کنکور سرارسری شرکت نکرده باشند و یا موفق به کسب رتبه مجاز برای انتخاب رشته نشده باشند، نمی‌توانند در پردیس های خودگردان  ثبت نام نمایند. همچنین این دسته از داوطلبان می‌توانند در رشته‌های بدون کنکور دانشگاه پیام نور ترم مهر و ترم بهمن ثبت نام نمایند. و یا در صورت تمایل در رشته‌های تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری شرکت نموده و انتخاب رشته نمایند.

 

پرداخت شهریه از شرایط ثبت نام دانشگاه پردیس بین الملل محسوب می گردد. داوطلبان توجه داشته باشند که توان پرداخت شهریه از شرایط مهمی است که داوطلبان باید از آن برخوردار باشند. همچنین می‌توان به جدا بودن محل پذیرش و محل تحصیل در برخی از دانشگاه‌های پردیس بین الملل که از جمله شرایط ثبت نام در پردیس خودگردان این دانشگاه‌ها می‌باشد، اشاره نمود. برای بهرمندی از اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل در تماس باشید.

 

 

جهت اطلاع از شرایط پذیرش بدون کنکور پردیس خودگردان ، رشته های بدون آزمون موجود در این دانشگاه و نحوه پذیرش دانشجو دانشگاه پردیس از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 ( تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

"کانال

 

بیشتر بخوانید

رتبه قبولی پزشکی پردیس خودگردان

رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه بین الملل

دانشگاه های آزاد دارای رشته ی پزشکی 

ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه سراسری

لیست رشته های دانشگاه پردیس خودگردان

 اعتبار مدرک پردیس خودگردان

شرایط ثبت نام در پردیس خودگردان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *