تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
نحوه پذیرش دانشگاه پردیس خودگردان

شرایط و نحوه پذیرش دانشگاه پردیس خودگردان 1400 | پردیس بین الملل

نحوه پذیرش دانشگاه پردیس خودگردان
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

از میان دانشگاه های سراسری که در کشور وجود دارند دانشگاه های پردیس خودگران هستند که در قبال دریافت هزینه به صورت با آزمون و بدون آزمون دانشجو می پذیرد. نحوه پذیرش دانشگاه پردیس خودگردان 1400 اعلام شد.

کلیه داوطلبان متقاضی ورود به دانشگاه‌های پردیس خودگردان می‌توانند ضمن دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه ثبت نام، در رشته‌های با آزمون و بدون آزمون این دانشگاه ثبت نام نمایند.

شرایط و نحوه پذیرش دانشجو در دانشگاه پردیس در برخی از رشته‌ها و دانشگاه‌ها متفاوت می‌باشد.

شرایط ثبت نام دانشگاه پردیس بین الملل در سال‌های اخیر به دلیل تغییراتی که در نحوه پذیرش بدون آزمون رشته های پیراپزشکی پردیس رخ داده است، از تحولاتی برخوردار گشته است.

بنابراین و با توجه به این شرایط موجود، داوطلبان می‌توانند نسبت به انتخاب رشته دانشگاه پردیس اقدام نمایند. رشته‌های دانشگاه پردیس در گروه‌های آزمایشی مختلف متفاوت می‌باشد.

 

نحوه پذیرش دانشگاه پردیس خودگردان

 

جهت اطلاع از شرایط ثبت نام در پردیس خودگردان، رشته های موجود و نحوه پذیرش دانشجو دانشگاه پردیس از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 تماس از سراسر کشور 

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد و صفر پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

شرایط پذیرش در پردیس خودگردان در برخی از دانشگاه ها، متفاوت می باشد.

 

نحوه ثبت‌نام و زمان ثبت نام دانشگاه پردیس خودگردان

ثبت نام دانشگاه پردیس خودگردان بر اساس قوانینی که در سازمان سنجش تعیین شده است انجام می‌شود. ثبت نام در برخی از رشته های بدون کنکور پردیس خودگردان و در برخی دیگر با آزمون سراسری همراه است.

شرایط دانشگاه پردیس بین‌الملل در زمان ثبت نام همراه با دفترچه ارائه می‌شود. این شرایط و ضوابط در دفترچه ثبت نام در این دانشگاه به‌ صورت کامل نوشته شده است. 

پذیرش بدون کنکور دانشگاه پردیس بین الملل بر اساس سوابق تحصیلی انجام می شود. میزان تاثیر این سوابق و شرایط دانشگاه های پردیس بین الملل از مواردی است که به هنگام ثبت نام دانشگاه پردیس باید آن را مد نظر قرار دهید.

اطلاع از این شرایط برای ثبت نام دانشگاه پردیس خودگردان لازم و ضروری می باشد. با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا اطلاعات کامل و جامع را در مورد ثبت نام دانشگاه پردیس خودگردان در اختیار شما قرار دهند.

 

شرایط ادامه تحصیل در رشته های بدون کنکور دانشگاه پردیس

 

  • پذیرش داوطلبانی که امتحان نهایی داشته اند از طریق معدل کتبی دیپلم و متقاضیانی که دیپلم فنی و حرفه ای دارند پذیرش آنها از طریق معدل کل دیپلم انجام می گردد.
  • افرادی که دارای دیپلم رشته های (ریاضی، انسانی، تجربی، زبان و هنر) هستند و داوطلبان فنی و حرفه ای یا کار و دانش نظام قدیم در صورتی که مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی دارند می توانند نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته ها در این دانشگاه اقدام نمایند.
  • دانشجویانی که در دانشگاه های سراسری شرکت می کنند و میخواهند که در ورودی مهر دانشگاه پردیس به صورت بدون کنکور انتخاب رشته نمایند باید تا تاریخ 31 مرداد 1400 انصراف خود را به دانشگاه اعلام نمایند.

 

شرایط ادامه تحصیل در رشته های باکنکور دانشگاه های پردیس

یکی دیگر از روش هایی که به وسیله ی آن می توان در کنکور سراسری ادامه تحصیل داد شرکت در آزمون های دانشگاه پردیس است که از شعبه های دانشگاه های سراسری محسوب می شوند.

پذیرش در برخی از رشته های مهم مانند پزشکی و پیراپزشکی در دانشگاه های پردیس، تنها از طریق شرکت در کنکور امکان پذیر است.

  • افرادی که دارای مدرک کاردانی یا فنی و حرفه ای هستند یا مدرک پیش دانشگاهی در رشته های نظری دارند می توانند در زمانی که اعلام می شود در آزمون کنکور سراسری شرکت کرده و رشته مورد علاقه خود را در دانشگاه های پردیس انتخاب نمایند.
  • داوطلبانی که می خواهند در رشته های باکنکور دانشگاه پردیس ادامه تحصیل بدهند جهت پذیرش برای تحصیل در نیمسال اول باید تا شهریور 1400 و برای پذیرش در نیمسال دوم باید تا بهمن 1400 فارغ التحصیل شده باشند.

 

شرایط ثبت نام در پردیس خودگردان رشته پزشکی

پذیرش در دانشگاه پردیس، مختص به تنها دو گروه آزمایشی و تنها چند رشته از هر گروه می‌باشد. بنابراین شاید یکی از شرایط و نحوه پذیرش دانشگاه پردیس را بتوان نوع گروه آزمایشی و همچنین رشته انتخابی داوطلب دانست.

رشته پزشکی یکی از پرطرفدارترین رشته‌ها برای گروه آزمایشی تجربی می‌باشد که در سال‌های اخیر داوطلبان زیادی را حتی در گروه‌های آزمایشی دیگر، برای شرکت در رشته تجربی به خود جذب نموده است.

با توجه به اینکه دانشگاه پردیس شعبه‌ای از دانشگاه‌های سراسری محسوب می‌شود، اعتبار مدرک دانشگاه پردیس با مدرک دانشگاه تهران برابری میکند.

از شرایط و نحوه پذیرش دانشجو دانشگاه پردیس در رشته پزشکی، در وهله اول، می توان به کسب رتبه لازم در کنکور سراسری اشاره نمود. در سال‌های اخیر پذیرش پردیس های بین الملل از طریق کنکور سراسری و به روش متمرکز صورت می‌پذیرد.

اما کسب رتبه تنها شرط ورود به پزشکی پردیس نخواهد بود. داوطلبان می‌توانند با برقراری ارتباط با مشاورین ایران تحصیل، در این زمینه اطلاعات لازم و کافی را کسب نمایند.

 

شرایط ثبت نام در پردیس خودگردان – زیر گروه ریاضی

دانشگاه پردیس بین الملل در رشته‌های ریاضی نیز همانند رشته تجربی، به صورت متمرکز و با توجه به کسب رتبه مجاز در کنکور، دانشجویان را جذب می‌نماید. جهت پذیرش در دانشگاه های پردیس خودگردان، داوطلبان لازم است از رتبه‌های پایینی برخوردار باشند.

شرایط پذیرش دانشگاه پردیس خودگردان در برخی از دانشگاه‌ها، ممکن است کمی متفاوت با سایر دانشگاه‌ها باشد. بنابراین با توجه به نوع دانشگاه، می‌توانید نسبت به شرایط و نحوه پذیرش دانشجو دانشگاه پردیس، اقدام نمایید.

شرایط ثبت نام دانشگاه پردیس بین الملل بسته به رشته و دانشگاه انتخابی، ممکن است متفاوت باشد. مثلاً برای برخی از دانشگاه‌ها، دارا بودن مدرک زبان انگلیسی از الزامات می‌باشد.

با توجه به اینکه دانشگاه پردیس به صورت بین المللی بوده و تدریس در این دانشگاه به زبان انگلیسی می‌باشد، تسلط داوطلبان بر زبان انگلیسی را می‌توان از شرایط تحصیل در این دانشگاه دانست. 

 

شرایط و نحوه پذیرش دانشجو دانشگاه پردیس

 

شرایط و نحوه پذیرش دانشجو دانشگاه پردیس

نحوه ثبت نام در دانشگاه پردیس بین الملل به صورت اینترنتی می‌باشد و داوطلبان پس از اعلام نتایج اولیه کنکور و هم‌زمان با انتخاب رشته مرداد ماه، می‌توانند نسبت به دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته اقدام نمایند.

از جمله شرایط تحصیل در دانشگاه پردیس برای داوطلبان این است که در کنکور سراسری شرکت نکرده باشند و یا موفق به کسب رتبه مجاز برای انتخاب رشته نشده باشند.

این دسته از داوطلبان می‌توانند در رشته‌های بدون کنکور دانشگاه پیام نور ترم مهر و ترم بهمن ثبت نام نمایند یا در صورت تمایل در رشته‌های تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری شرکت نموده و انتخاب رشته نمایند.

پرداخت شهریه از شرایط ثبت نام دانشگاه پردیس بین الملل محسوب می گردد. داوطلبان توجه داشته باشند که توان پرداخت شهریه از شرایط مهمی است که داوطلبان باید از آن برخوردار باشند.

یکی دیگر از شرایط ثبت نام در این دانشگاه ها جدا بودن محل پذیرش و محل تحصیل در برخی از دانشگاه‌های پردیس بین الملل است.

برای بهرمندی از اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل در تماس باشید.

 

شهریه دانشگاه‌های پردیس چگونه است؟

یکی از مشکلاتی که دانشگاه پردیس برای دانشجویان ممکن است داشته باشد، شهریه زیاد این دانشگاه نسبت به دانشگاه‌های دیگر است. اما اینکه این تفاوت شهریه به چه میزانی است؟ پاسخ این سوال این است که این میزان شهریه در دانشگاه ها و رشته‌های مختلف متفاوت است و بستگی به انتخاب شما در رشته و دانشگاه موردنظرتان دارد.

چنانچه می خواهید اطلاعات جامع تری در این زمینه کسب نمایید و به‌صورت کامل در جریان این امر قرار بگیرید، بهتر است با مشاورین ما درتماس باشید تا به شما اطلاعات لازم و کافی را در این زمینه ارائه دهند.

 

پادکست صوتی مقاله

 

جهت اطلاع از شرایط پذیرش بدون کنکور پردیس خودگردان، رشته های بدون آزمون موجود در این دانشگاه و نحوه پذیرش دانشجو دانشگاه پردیس از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 تماس از سراسر کشور 

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد و صفر پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

"کانال

 

مطالب مرتبط

رتبه قبولی پزشکی پردیس خودگردان

رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه بین الملل

شرایط تحصیل در دانشگاه پردیس خودگردان

دانشگاه های آزاد دارای رشته ی پزشکی 

ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه سراسری

لیست رشته های دانشگاه پردیس خودگردان

اعتبار مدرک پردیس خودگردان

نحوه پذیرش دانشگاه پردیس خودگردان

5/5 - (4 امتیاز)

آیا شرایط و نحوه پذیرش داوطلبان در دانشگاه پردیس، برای تمام رشته ها یکسان است؟

خیر، شرایط و نحوه پذیرش دانشجو در دانشگاه پردیس در برخی از رشته‌ها و در برخی از دانشگاه‌ها متفاوت می‌باشد.

پذیرش بدون کنکور دانشگاه پردیس بین الملل بر چه اساس صورت میگیرد؟

پذیرش بدون کنکور دانشگاه پردیس بین الملل بر اساس سوابق تحصیلی انجام می شود.

نحوه ثبت نام در دانشگاه پردیس بین الملل به چه صورت است؟

نحوه ثبت نام در دانشگاه پردیس بین الملل به صورت اینترنتی در سایت سازمان سنجش صورت میگیرد.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های پردیس خودگردان چه زمانی است؟

معمولا زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های پردیس خودگردان از اوایل مرداد ماه آغاز میشود و تا اواسط مهر ماه ادامه خواهد داشت.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور