ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

شرایط و نحوه پذیرش دانشگاه پردیس خودگردان ۱۴۰۲ | پردیس بین الملل

نحوه پذیرش دانشگاه پردیس خودگردان
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

از میان دانشگاه های سراسری که در کشور وجود دارند دانشگاه های پردیس خودگران هستند که در قبال دریافت هزینه به صورت با آزمون و بدون آزمون دانشجو می پذیرد. نحوه پذیرش دانشگاه پردیس خودگردان ۱۴۰۲ اعلام شد.

کلیه داوطلبان متقاضی ورود به دانشگاه‌های پردیس خودگردان می‌توانند ضمن دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه ثبت نام، در رشته‌های با آزمون و بدون آزمون این دانشگاه ثبت نام نمایند.

شرایط و نحوه پذیرش دانشجو در دانشگاه پردیس در برخی از رشته‌ها و دانشگاه‌ها متفاوت می‌باشد.

شرایط ثبت نام دانشگاه پردیس بین الملل در سال‌های اخیر به دلیل تغییراتی که در نحوه پذیرش بدون آزمون رشته های پیراپزشکی پردیس رخ داده است، از تحولاتی برخوردار گشته است.

بنابراین و با توجه به این شرایط موجود، داوطلبان می‌توانند نسبت به انتخاب رشته دانشگاه پردیس اقدام نمایند. رشته‌های دانشگاه پردیس در گروه‌های آزمایشی مختلف متفاوت می‌باشد.

 

نحوه پذیرش دانشگاه پردیس خودگردان

 

جهت اطلاع از شرایط ثبت نام در پردیس خودگردان، رشته های موجود و نحوه پذیرش دانشجو دانشگاه پردیس از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099075307 تماس از سراسر کشور 

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد و صفر پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

شرایط پذیرش در پردیس خودگردان در برخی از دانشگاه ها، متفاوت می باشد.

 

نحوه ثبت‌نام و زمان ثبت نام دانشگاه پردیس خودگردان

ثبت نام دانشگاه پردیس خودگردان بر اساس قوانینی که در سازمان سنجش تعیین شده است انجام می‌شود. ثبت نام در برخی از رشته های بدون کنکور پردیس خودگردان و در برخی دیگر با آزمون سراسری همراه است.

شرایط دانشگاه پردیس بین‌الملل در زمان ثبت نام همراه با دفترچه ارائه می‌شود. این شرایط و ضوابط در دفترچه ثبت نام در این دانشگاه به‌ صورت کامل نوشته شده است. 

پذیرش بدون کنکور دانشگاه پردیس بین الملل بر اساس سوابق تحصیلی انجام می شود. میزان تاثیر این سوابق و شرایط دانشگاه های پردیس بین الملل از مواردی است که به هنگام ثبت نام دانشگاه پردیس باید آن را مد نظر قرار دهید.

اطلاع از این شرایط برای ثبت نام دانشگاه پردیس خودگردان لازم و ضروری می باشد. با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا اطلاعات کامل و جامع را در مورد ثبت نام دانشگاه پردیس خودگردان در اختیار شما قرار دهند.

 

شرایط ادامه تحصیل در رشته های بدون کنکور دانشگاه پردیس

 

 • پذیرش داوطلبانی که امتحان نهایی داشته اند از طریق معدل کتبی دیپلم و متقاضیانی که دیپلم فنی و حرفه ای دارند پذیرش آنها از طریق معدل کل دیپلم انجام می گردد.
 • افرادی که دارای دیپلم رشته های (ریاضی، انسانی، تجربی، زبان و هنر) هستند و داوطلبان فنی و حرفه ای یا کار و دانش نظام قدیم در صورتی که مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی دارند می توانند نسبت به ثبت نام و انتخاب رشته ها در این دانشگاه اقدام نمایند.
 • دانشجویانی که در دانشگاه های سراسری شرکت می کنند و میخواهند که در ورودی مهر دانشگاه پردیس به صورت بدون کنکور انتخاب رشته نمایند باید تا تاریخ 31 مرداد ۱۴۰۲ انصراف خود را به دانشگاه اعلام نمایند.

 

شرایط ادامه تحصیل در رشته های باکنکور دانشگاه های پردیس

یکی دیگر از روش هایی که به وسیله ی آن می توان در کنکور سراسری ادامه تحصیل داد شرکت در آزمون های دانشگاه پردیس است که از شعبه های دانشگاه های سراسری محسوب می شوند.

پذیرش در برخی از رشته های مهم مانند پزشکی و پیراپزشکی در دانشگاه های پردیس، تنها از طریق شرکت در کنکور امکان پذیر است.

 • افرادی که دارای مدرک کاردانی یا فنی و حرفه ای هستند یا مدرک پیش دانشگاهی در رشته های نظری دارند می توانند در زمانی که اعلام می شود در آزمون کنکور سراسری شرکت کرده و رشته مورد علاقه خود را در دانشگاه های پردیس انتخاب نمایند.
 • داوطلبانی که می خواهند در رشته های باکنکور دانشگاه پردیس ادامه تحصیل بدهند جهت پذیرش برای تحصیل در نیمسال اول باید تا شهریور ۱۴۰۲ و برای پذیرش در نیمسال دوم باید تا بهمن ۱۴۰۲ فارغ التحصیل شده باشند.

 

برای کسب اطلاعات درباره دانشگاه پردیس کیش بدون کنکور وارد شوید.

 

شرایط ثبت نام در پردیس خودگردان رشته پزشکی

پذیرش در دانشگاه پردیس، مختص به تنها دو گروه آزمایشی و تنها چند رشته از هر گروه می‌باشد. بنابراین شاید یکی از شرایط و نحوه پذیرش دانشگاه پردیس را بتوان نوع گروه آزمایشی و همچنین رشته انتخابی داوطلب دانست.

رشته پزشکی یکی از پرطرفدارترین رشته‌ها برای گروه آزمایشی تجربی می‌باشد که در سال‌های اخیر داوطلبان زیادی را حتی در گروه‌های آزمایشی دیگر، برای شرکت در رشته تجربی به خود جذب نموده است.

با توجه به اینکه دانشگاه پردیس شعبه‌ای از دانشگاه‌های سراسری محسوب می‌شود، اعتبار مدرک دانشگاه پردیس با مدرک دانشگاه تهران برابری میکند.

از شرایط و نحوه پذیرش دانشجو دانشگاه پردیس در رشته پزشکی، در وهله اول، می توان به کسب رتبه لازم در کنکور سراسری اشاره نمود. در سال‌های اخیر پذیرش پردیس های بین الملل از طریق کنکور سراسری و به روش متمرکز صورت می‌پذیرد.

اما کسب رتبه تنها شرط ورود به پزشکی پردیس نخواهد بود. داوطلبان می‌توانند با برقراری ارتباط با مشاورین ایران تحصیل، در این زمینه اطلاعات لازم و کافی را کسب نمایند.

 

شرایط ثبت نام در پردیس خودگردان – زیر گروه ریاضی

دانشگاه پردیس بین الملل در رشته‌های ریاضی نیز همانند رشته تجربی، به صورت متمرکز و با توجه به کسب رتبه مجاز در کنکور، دانشجویان را جذب می‌نماید. جهت پذیرش در دانشگاه های پردیس خودگردان، داوطلبان لازم است از رتبه‌های پایینی برخوردار باشند.

شرایط پذیرش دانشگاه پردیس خودگردان در برخی از دانشگاه‌ها، ممکن است کمی متفاوت با سایر دانشگاه‌ها باشد. بنابراین با توجه به نوع دانشگاه، می‌توانید نسبت به شرایط و نحوه پذیرش دانشجو دانشگاه پردیس، اقدام نمایید.

شرایط ثبت نام دانشگاه پردیس بین الملل بسته به رشته و دانشگاه انتخابی، ممکن است متفاوت باشد. مثلاً برای برخی از دانشگاه‌ها، دارا بودن مدرک زبان انگلیسی از الزامات می‌باشد.

با توجه به اینکه دانشگاه پردیس به صورت بین المللی بوده و تدریس در این دانشگاه به زبان انگلیسی می‌باشد، تسلط داوطلبان بر زبان انگلیسی را می‌توان از شرایط تحصیل در این دانشگاه دانست. 

 

شرایط و نحوه پذیرش دانشجو دانشگاه پردیس

 

شرایط و نحوه پذیرش دانشجو دانشگاه پردیس

نحوه ثبت نام در دانشگاه پردیس بین الملل به صورت اینترنتی می‌باشد و داوطلبان پس از اعلام نتایج اولیه کنکور و هم‌زمان با انتخاب رشته مرداد ماه، می‌توانند نسبت به دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته اقدام نمایند.

از جمله شرایط تحصیل در دانشگاه پردیس برای داوطلبان این است که در کنکور سراسری شرکت نکرده باشند و یا موفق به کسب رتبه مجاز برای انتخاب رشته نشده باشند.

این دسته از داوطلبان می‌توانند در رشته‌های بدون کنکور دانشگاه پیام نور ترم مهر و ترم بهمن ثبت نام نمایند یا در صورت تمایل در رشته‌های تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری شرکت نموده و انتخاب رشته نمایند.

پرداخت شهریه از شرایط ثبت نام دانشگاه پردیس بین الملل محسوب می گردد. داوطلبان توجه داشته باشند که توان پرداخت شهریه از شرایط مهمی است که داوطلبان باید از آن برخوردار باشند.

یکی دیگر از شرایط ثبت نام در این دانشگاه ها جدا بودن محل پذیرش و محل تحصیل در برخی از دانشگاه‌های پردیس بین الملل است.

برای بهرمندی از اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل در تماس باشید.

 

شهریه دانشگاه‌های پردیس چگونه است؟

یکی از مشکلاتی که دانشگاه پردیس برای دانشجویان ممکن است داشته باشد، شهریه زیاد این دانشگاه نسبت به دانشگاه‌های دیگر است. اما اینکه این تفاوت شهریه به چه میزانی است؟ پاسخ این سوال این است که این میزان شهریه در دانشگاه ها و رشته‌های مختلف متفاوت است و بستگی به انتخاب شما در رشته و دانشگاه موردنظرتان دارد.

چنانچه می خواهید اطلاعات جامع تری در این زمینه کسب نمایید و به‌صورت کامل در جریان این امر قرار بگیرید، بهتر است با مشاورین ما درتماس باشید تا به شما اطلاعات لازم و کافی را در این زمینه ارائه دهند.

 

پادکست صوتی مقاله

 

جهت اطلاع از شرایط پذیرش بدون کنکور پردیس خودگردان، رشته های بدون آزمون موجود در این دانشگاه و نحوه پذیرش دانشجو دانشگاه پردیس از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099075307 تماس از سراسر کشور 

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد و صفر پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

"کانال

 

مطالب مرتبط

رتبه قبولی پزشکی پردیس خودگردان

رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه بین الملل

شرایط تحصیل در دانشگاه پردیس خودگردان

دانشگاه های آزاد دارای رشته ی پزشکی 

ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه سراسری

لیست رشته های دانشگاه پردیس خودگردان

اعتبار مدرک پردیس خودگردان

نحوه پذیرش دانشگاه پردیس خودگردان

4.1/5 - (9 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آیا شرایط و نحوه پذیرش داوطلبان در دانشگاه پردیس، برای تمام رشته ها یکسان است؟

خیر، شرایط و نحوه پذیرش دانشجو در دانشگاه پردیس در برخی از رشته‌ها و در برخی از دانشگاه‌ها متفاوت می‌باشد.

پذیرش بدون کنکور دانشگاه پردیس بین الملل بر چه اساس صورت میگیرد؟

پذیرش بدون کنکور دانشگاه پردیس بین الملل بر اساس سوابق تحصیلی انجام می شود.

نحوه ثبت نام در دانشگاه پردیس بین الملل به چه صورت است؟

نحوه ثبت نام در دانشگاه پردیس بین الملل به صورت اینترنتی در سایت سازمان سنجش صورت میگیرد.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های پردیس خودگردان چه زمانی است؟

معمولا زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های پردیس خودگردان از اوایل مرداد ماه آغاز میشود و تا اواسط مهر ماه ادامه خواهد داشت.

نظرات

 1. حسین
  ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۳۵

  سلام وقت بخیر
  میشه بدونم برای ورود به دانشگاه پردیس تهران حتما باید کارت پایان خدمت داشته باشیم یا نه می‌شود با تموم کردن دانشگاه اون ۲ سال سربازی را در یه منطقیه دور افتاده فعالیت کنیم؟؟

  • مشاور اقازاده
   ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۵۹

   وقت بخیر
   شما درصورتی ک معافیت تحصیلی دارید میتوانید اقدام کنید

 2. Nazila
  ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۴۸

  سلام وقت بخیر
  پذیرش بدون کنکور برای رشته پرستاری وجود داره؟با توجه به اینکه معدل کتبی خوبی هم نداشته باشیم؟

  • مشاور محمدی
   ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۴۲

   سلام وقت به خیر
   تمامی رشته بدون کنکور ارائه می شود غیر از رشته های پزشکی و پیراپزشکی.در بعضی از موارد تحت شرایطی امکان ارائه و پذیرش بدون آزمون این رشته ها وجود دارد.

 3. شیرین امیرزاده
  ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۴۳

  عرض ادب،
  چرا مصاحبه دکتری پردیس خودگردان کیش دانشگاه تهران در بندر لنگه برگزار می شود؟

  • مشاور محمدی
   ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۴۸

   سلام وقت به خیر
   محل مصاحبه بر اساس صلاح دید دانشگاه و شرایط اعلام شده از سوی وزارت علوم دارد.

 4. Bahar.m
  ۲۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۲

  سلام وقت بخیر،دانشگاه پردیس خودگردان امسال تکمیل ظرفیت برای رشته های پیراپزشکی داره؟

  • مشاور کریمی
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۱

   سلام بدون کنکورنداریم اگربدون کنکورمیخواین برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 5. sahar
  ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۸

  سلام وقت بخیر
  برای بهمن ماه دانشگاه های پردیس خودگردان رشته هوشبری با کنکور پذیرش دارن؟؟

  • tahmasebi
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۷

   سلام دوست عزیز،پذیرش دانشگاه پردیس با اعلام دفترچه ثبت نام انجام خواهد شد.شما باید منتظر انتشار دفترچه از طریق سایت سنجش باشید

   • sahar
    ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۱

    درست،یعنی امکان اینکه پذیرش کنن وجود داره؟یا خبر قطعی در این زمینه وجود ندارد؟

    • مشاور کریمی
     ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۶

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 6. Leila
  ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۷

  سلام،برای بهمن ماه دانشگاه پردیس برای رشته های با کنکور مثل پرستاری پذیرش دارد؟

  • مشاور جوادی
   ۲۵ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۳

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی برای کدوم دانشگاها میخوایین؟

   • Leila
    ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۲

    منظورتونو متوجه نمیشم ببخشید میشه توضیح بدین

    • مشاور جوادی
     ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۰

     سلام وقت بخیر
     جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین.

   • Leila
    ۲۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۸

    برا پردیس خودگردان

    • مشاور جوادی
     ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۱

     سلام وقت بخیر
     دوست گرامی جهت اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرین

   • مراد
    ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۷

    سلام با هزینه ی ورودی دانشگاه ۲۰۰ میلیون هزینه میتونیم بدون کنکور پیراپزشکی بخونیم؟

    • مشاور صادقی
     ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۱

     سلام
     داخل ایران خیر

 7. حسین
  ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۴۷

  سلام…من داروسازی پردیس خودگردان دانشگاه تهران قبول شدم…اما الان مشکلی که وجود داره اینه که دانشکده پردیس میخواد قیمت آموزش آزاد رو ازمون بگیره یعنی ترمی۵۵ میلیون در حالیکه پردیس سایر دانشگاه ها نهایت ترمی ۱۵ میلیون شهریه هر ترمشون هست…میخواستم بدونم میشه با کارنامه سبز قبل از شروع ترم یا ثبت نام انتقالی بگیرم دانشگاه دیگری؟؟

  • obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۸

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 8. هدیه
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۱

  سلام خسته نباشید وقتتون بخیر میخواستم بدونم امکانش هست ک بدون کنکور وارد دانشگاه پردیس خودگردان بشیم ؟؟؟ رشته تجربی هشتم

  • هدیه
   ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۳

   من رتبه نهایمم ۶۰۰۰۰ شده و هم آزاد و هم غیرانتفاعی و پیام نور انتخاب رشته انجام دادم ولی متاسفانه برای آزاد قبول نشدم و پیام نور قبول شدم آیا میتونم دانشگاه ازاد بدون آزمون شرکت کنم ؟؟؟

   • obeidavi obeidavi
    ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۶

    سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

  • obeidavi obeidavi
   ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۶

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 9. مائده
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۰

  سلام ببخشید برای پذیرش پردیس مثلا پرستاری رتبه در سهمیه نهایی مهمه یا رتبه کشوری کارنامه؟

  • gholizadegan
   ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۲

   سلام روزتان بخیر رتبه نهایی مهم است

 10. حسین
  ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۶

  سلام.ببخشید اونایی که تا قبل 25 اسفند 1400 از روزانه انصراف ندادن مشکلی برای انتخاب رشته پردیس و آزاد ندارن؟؟

  • javadi
   ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۶

   سلام روزبخیر
   خیر مشکلی نداره میتونید دوست عزیز.

 11. Mj
  ۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۷

  سلام من کارشناسی رادرسال 97بامعدل 14ازدانشگاه علمی کاربردی تمام کردم حال میتوانم درارشددانشگاهای پردیس شهرتهران ثبت نام کنم نیمه اول یادوم کنکوریابدون کنکورفقط میتوانم ثبت نام کنم بایدچکارکنم؟ممنون میشم راهنمایی کنید

  • obeidavi obeidavi
   ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق تر بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 12. اشکان
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۵

  سلام
  با رتبه ۵۹۰۰ منطقه سه امکان قبولی تو رشته مکانیک پردیس خودگردان هست؟

  • isaei
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 13. زیلان
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۵

  سلام خسته نباشید،من امسال ۱۴۰۱ در رشته تجربی رتبه م در زیر گروه یک ۱۰۰ هزار شده و ترازمم ۴۹۰۰ هست،میتونم برم دانشگاه پردیس ثبت نام کنم؟شهر اصفهان میخوام درس بخونم.

  • behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۱

   بستگی به رشته مورد نظرتون داره و بستگی داره که مجاز به انتخاب رشته شده باشید یا نه

 14. امیر
  ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۳

  سلام خسته نباشید میتونیم امسال ظرفیت مازاد ثبت نام کرد در دانشگاه پردیس رتبه کنکور ملاک هستش یا نه

  • mohammadi
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۰

   سلام وقت به خیر
   دانشگاه های پردیس بین الملل بر اساس رتبه و تراز کنکور پذیرش دارند.

 15. لیلی
  ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۴

  سلام در مقطع کارشناسی ارشد رشته هنر (نمایش) آیا امتحان و پروژه عملی وجود داره؟ یا بر اساس رتبه اعلام نتیجه میشه؟

  • mohammadi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۳

   سلام وقت به خیر
   رشته هایی که ازمون عملی دارند در دفترچه راهنمای ثبت نام قید شدند.

 16. سید خامد امامی
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۷

  سلام
  من فرزندم هم اکنون در مدرسه بین الملی تحصیل میکند که کلیه دروس با زبان انگلیسی تدریس میشود، و فارسی تحقیقا کار نمی کنند.شرایط ثبت نام این گونه افراد به دانشگاه شما چگونه است؟

  • fathollahi
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۹

   سلام میتونید برای دانشگاه های واحد بین الملل اقدام کنید که زبان تدریس انگلیسی دارند

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۹

   سلام وقت بخیر اینجا مرکز مشاوره هست . برای کسب اطلاعات بیشتر ،مقالات موجود در سایت را مطالعه فرمایید

 17. Baran
  ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۶

  سلام وقتتون بخیر
  امسال دانشگاه پردیس خودگردان واسه دندان پزشکی تا رتبه چند می پذیرند و شهریه ش چقدره؟

  • fattahi
   ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام وقت بخیر
   بسته به سهمیه مناطق و دانشگاه های متفاوت رتبه پذیرش و میزان شهریه پردیس های خودگردان متغیر است.

 18. Baran
  ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۱

  سلام،وقتتون بخیر
  امسال پردیس خودگردان واسه دندانپزشکی تا رتبه چند میپذیرند و شهریه ش چند میشه؟

  • mohammadi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۸

   سلام وقت به خیر
   رتبه و تراز پذیرش در دانشگا های پردیس خودگردان بستگی به ظرفیت پذیرش دانشگاه و متقاضی های این دانشگاه بستگی دارد.

 19. Baran
  ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۶

  سلام امسال واس پردیس خودگران رشته ی دندانپزشکی تا رتبه چند میپذیرند و اینکه شهریه ش چقدره؟

  • fattahi
   ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۴

   سلام وقت بخیر
   بستگی به سهمیه پذیرش و دانشگاه پذیرفته شده دارد میزان شهریه و رتبه قبولی پردیس های خودگردان.

 20. هلیا
  ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴

  سلام من پاسپورت کشور امریکا رو دارم شهروند امریکا محسوب میشم ایا میتوانم بدون کنکور در رشته های پزشکی ثبت کنم؟یا چه شرایطی برای ثبت نام رشته های پزشکی هست

  • bahraii
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۲

   سلام وقت بخیر شرایط شما باید دقیق تر برسی شود

 21. پریناز
  ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۵

  سلام وقت بخیر‌ببخشیددانشکاه پردیس بدون رتبه کنکور قبول میکنن ؟

  • haghipor
   ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۲

   سلام وقت بخیر
   بسته به دانشگاه و رشته انتخابی باید با کنکور یا بدون کنکور بودن آن مشخص شود.
   جهت اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

 22. من
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۳

  سلام من رشته تحصیلی ام انسانی هست و کنکور رشته علوم تجربی ثبت نام کردم. با این شرایط پس از آزمون سراسری رشته تجربی آیا امکان پذیرش در دانشگاه پردیس هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۰

   با سلام.بله امکان ان وجود دارد.

 23. فاطمه فردوسی
  ۲۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۵۶

  پوزش مرا بپذیریدمن تمامی ان مدارک را با زحمت زیادی درطی ساله تهیه کرده امهرکسیدمیداند وقتی به مرحله ی دکترا میخواهد واردشود واقف است که باید صادقانه مدارکش را بفرستد چون همه انها موشکافانه بررسی میشود من هم درکمال صداقت مدارکم را خدمتتون فرستادم بزرگواران واقعا مشتاقانه منتظر جواب شما هستم تا بتوانم دربهمن ثبت نام نمایم دردانشگاه پردیس خودگردان شیراز چه مدت باید صبرنمایم تا پاسخ مرا بدهید؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۰

   سلام
   دانشگاه های پردیس خودگردان عموما وروردی بهمن ندارند

 24. فاطمه فردوسی
  ۲۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۴۰

  با عرض سلام وادب.من قسمتی از رزومه کاری خودم اا اینجا صادقانه جهت پاسخگویی مشاوران محترم دراین قسمت فرستادم پوزش مرا بپذیرید میتونم بپرسم چرا پیام من کلا بی جواب پاک شدمرحمت میفرمایید پاسخ مرا لطف کنید وبهید.باتشکر

  • کارشناس ارشد
   ۲۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۹

   سلام
   لطفا سوال خود را در رابطه با شرایط و نحوه پذیرش دانشگاه های پردیس خودگردان مججد ارسال نمایید

 25. نفیسه
  ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۱۷

  سلام خسته نباشید
  من الان مجارستان درحال تحصیلم وترم اولمه آیا می تونم الان اقدام کنم برای انتقال به داننشگاهای پردیس

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۱

   سلام . خیر

 26. معصومه زوسفی
  ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۰

  با سلام
  معدل بالای ۱۷/۷۵ برای رشته پزشکی دانشگاه پردیس دانشگاه تهران مناسب است؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۳

   سلام
   پذیرش رشته های پزشکی و پیراپزشکی در دانشگاه های پردیس خودگردان بین الملل در سال 1400 با کنکور سراسری است و با شرط معدل پذیرش ندارند.

 27. نیکی
  ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۱

  سلام امکان پذیرش با معدل 10 تجربی برای مهندسی پردیس شریف کیش وجود دارد؟

  • moshaverarshad
   ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۰

   سلام نه معدل کل بالای 15 و کتبی بالای 14 شانس زیادی برای پذیرش بدون کنکور در پردیس های خودگردان دارن

 28. Mosab
  ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۲

  سلام با تلفن همراه چطور تماس بگیرم

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۳۱

   سلام با شماره پشتیبانی تماس بگیرید و بسته مشاوره تحصیلی خریداری نمایید .

مطالب مرتبط

تماس با مشاور