شرایط ثبت نام در پردیس خودگردان

شرایط ثبت نام در پردیس خودگردان 1400 اعلام شد. کلیه داوطلبان متقاضی ورود به دانشگاه‌های پردیس خودگردان می‌توانند ضمن دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه ثبت نام، در رشته‌های با آزمون و بدون آزمون این دانشگاه ثبت نام نمایند. شرایط و نحوه پذیرش دانشجو در دانشگاه پردیس در برخی از رشته‌ها و در برخی از دانشگاه‌ها متفاوت می‌باشد.

 

شرایط ثبت نام دانشگاه پردیس بین الملل در سال‌های اخیر به دلیل تغییراتی که در نحوه پذیرش بدون آزمون رشته های پیراپزشکی پردیس رخ داده است، از تحولاتی برخوردار گشته است. بنابراین و با توجه به این شرایط موجود، داوطلبان می‌توانند نسبت به انتخاب رشته دانشگاه پردیس اقدام نمایند. رشته‌های دانشگاه پردیس در گروه‌های آزمایشی مختلف متفاوت می‌باشد.

 

 

شرایط ثبت نام دانشگاه پردیس خودگردان

 

 

جهت اطلاع از شرایط ثبت نام در پردیس خودگردان ، رشته های موجود و نحوه پذیرش دانشجو دانشگاه پردیس از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 تماس از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد و صفر پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

 

شرایط پذیرش در پردیس خودگردان در برخی از دانشگاه ها، متفاوت می باشد.

 

 

نحوه ثبت‌نام و زمان ثبت نام دانشگاه پردیس خودگردان

ثبت نام دانشگاه پردیس خودگردان بر اساس قوانینی که در سازمان سنجش تعیین شده است انجام می‌شود. ثبت نام در برخی از رشته های بدون کنکور پردیس خودگردان و در برخی دیگر با آزمون سراسری همراه است. شرایط دانشگاه پردیس بین‌الملل در زمان ثبت نام همراه با دفترچه ارائه می‌شود. این شرایط و ضوابط در دفترچه ثبت نام در این دانشگاه به‌ صورت کامل نوشته شده است. اما برای اطلاعات بیشتر در موردثبت نام دانشگاه پردیس می توانید سوالات خود را از کارشناسان ما بپرسید و در هرساعت از شبانه روز آماده خدمت‌رسانی به شما داوطلبین محترم کنکور می باشند. پذیرش بدون کنکور دانشگاه پردیس بین الملل بر اساس سوابق تحصیلی انجام می شود. میزان تاثیر این سوابق و شرایط دانشگاه های پردیس بین الملل از مواردی است که به هنگام ثبت نام دانشگاه پردیس باید آن را مد نظر قرار دهید.اطلاع از این شرایط برای ثبت نام دانشگاه پردیس خودگردان لازم و ضروری می باشد. با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا اطلاعات کامل و جامع را در مورد ثبت نام دانشگاه پردیس خودگردان در اختیار شما قرار دهند.

 

شرایط ثبت نام در پردیس خودگردان رشته پزشکی

شرایط ثبت نام در پردیس خودگردان همان‌گونه که ذکر شد، با توجه به تغییر سیاست‌های مبنی بر جذب دانشجو در لیست دانشگاه‌های پردیس خودگردان، دچار تغییراتی گردیده است. پذیرش در دانشگاه پردیس، مختص به تنها دو گروه آزمایشی و تنها چند رشته از هر گروه می‌باشد. بنابراین شاید یکی از شرایط و نحوه پذیرش دانشگاه پردیس را بتوان نوع گروه آزمایشی و همچنین رشته انتخابی داوطلب دانست.

 

رشته پزشکی یکی از پرطرفدارترین رشته‌ها برای گروه آزمایشی تجربی می‌باشد که در سال‌های اخیر داوطلبان زیادی را حتی در گروه‌های آزمایشی دیگر، برای شرکت در رشته تجربی به خود جذب نموده است. با توجه به اینکه دانشگاه پردیس شعبه‌ای از دانشگاه‌های سراسری محسوب می‌شود ، اعتبار مدرک دانشگاه پردیسبا مدرک دانشگاه تهران برابری میکند .

 

از شرایط و نحوه پذیرش دانشجو دانشگاه پردیس در رشته پزشکی ، در وهله اول،می توان به کسب رتبه لازم در کنکور سراسری اشاره نمود. در سال‌های اخیر پذیرش پردیس های بین الملل از طریق کنکور سراسری و به روش متمرکز صورت می‌پذیرد. اما کسب رتبه تنها شرط ورود به پزشکی پردیس نخواهد بود. داوطلبان می‌توانند با برقراری ارتباط با مشاورین ایران تحصیل، در این زمینه اطلاعات لازم و کافی را کسب نمایند.

 

 

شرایط ثبت نام در پردیس خودگردان – زیر گروه ریاضی

دانشگاه پردیس بین الملل در رشته‌های ریاضی نیز همانند رشته تجربی ، به صورت متمرکز و با توجه به کسب رتبه مجاز در کنکور، دانشجویان را جذب می‌نماید. بنابراین با توجه به پذیرش دانشگاه های پردیس خودگردان ، داوطلبان لازم است از رتبه‌های پایینی جهت پذیرش برخوردار باشند.

 

شرایط پذیرش دانشگاه پردیس خودگردان در برخی از دانشگاه‌ها، ممکن است کمی متفاوت با سایر دانشگاه‌ها باشد. بنابراین با توجه به نوع دانشگاه، می‌توانید نسبت به شرایط و نحوه پذیرش دانشجو دانشگاه پردیس ، اقدام نمایید.

 

شرایط ثبت نام دانشگاه پردیس بین الملل بسته به رشته و دانشگاه انتخابی، ممکن است متفاوت باشد. مثلاً برای برخی از دانشگاه‌ها، دارا بودن مدرک زبان انگلیسی از الزامات می‌باشد. با توجه به اینکه دانشگاه پردیس به صورت بین المللی می‌باشد و تدریس در این دانشگاه به زبان انگلیسی می‌باشد، تسلط داوطلبان بر زبان انگلیسی را می‌توان از شرایط تحصیل در این دانشگاه دانست.

 

 

شرایط و نحوه پذیرش دانشجو دانشگاه پردیس

 

شرایط و نحوه پذیرش دانشجو دانشگاه پردیس
شرایط و نحوه پذیرش دانشجو دانشگاه پردیس

 

نحوه ثبت نام در دانشگاه پردیس بین الملل به صورت اینترنتی می‌باشد و داوطلبان پس از اعلام نتایج اولیه کنکور و هم‌زمان با انتخاب رشته مرداد ماه، می‌توانند نسبت به دریافت دفترچه راهنمای انتخاب رشته اقدام نمایند. با توجه به تغییراتی که در سال‌های اخیر مبنی بر پذیرش داوطلبان به صورت متمرکز با کنکور ، از شرایط ثبت نام در پردیس خودگردان برای ثبت نام ،می تواند شرکت در کنکور سراسری باشد.

 

از جمله شرایط تحصیل در دانشگاه پردیسبرای داوطلبانی که در کنکور سرارسری شرکت نکرده باشند و یا موفق به کسب رتبه مجاز برای انتخاب رشته نشده باشند، نمی‌توانند در پردیس های خودگردان ثبت نام نمایند. همچنین این دسته از داوطلبان می‌توانند در رشته‌های بدون کنکور دانشگاه پیام نور ترم مهر و ترم بهمن ثبت نام نمایند. و یا در صورت تمایل در رشته‌های تکمیل ظرفیت دانشگاه سراسری شرکت نموده و انتخاب رشته نمایند.

 

پرداخت شهریه از شرایط ثبت نام دانشگاه پردیس بین الملل محسوب می گردد. داوطلبان توجه داشته باشند که توان پرداخت شهریه از شرایط مهمی است که داوطلبان باید از آن برخوردار باشند. همچنین می‌توان به جدا بودن محل پذیرش و محل تحصیل در برخی از دانشگاه‌های پردیس بین الملل که از جمله شرایط ثبت نام در پردیس خودگردان این دانشگاه‌ها می‌باشد، اشاره نمود. برای بهرمندی از اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل در تماس باشید.

 

شهریه دانشگاه‌های پردیس چگونه است؟

یکی از مشکلاتی که دانشگاه پردیس برای دانشجویان ممکن است داشته باشید، شهریه زیاد این دانشگاه نسبت به دانشگاه‌های دیگر است. اما اینکه این تفاوت شهریه به چه میزانی است؟ پاسخ این سوال این است که این میزان شهریه در دانشگاه ها و رشته‌های مختلف متفاوت است. و بستگی به انتخاب شما در رشته موردنظر و دانشگاه موردنظرتان می‌باشد. اما چنانچه می خواهید اطلاعات جامع تری در این زمینه کسب نمایید و به‌صورت کامل در جریان این امر قرار بگیرید، بهتر است با مشاورین ما درتماس باشید تا به شما اطلاعات لازم و کافی را در این زمینه ارائه دهند و همچنین پاسخ مناسبی برای سوال های خود بیابید.

 

جهت اطلاع از شرایط پذیرش بدون کنکور پردیس خودگردان ، رشته های بدون آزمون موجود در این دانشگاه و نحوه پذیرش دانشجو دانشگاه پردیس از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 تماس از سراسر کشور

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد و صفر پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب

"کانال

 

بیشتر بخوانید

رتبه قبولی پزشکی پردیس خودگردان

رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه بین الملل

شرایط تحصیل در دانشگاه پردیس خودگردان

دانشگاه های آزاد دارای رشته ی پزشکی

ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه سراسری

لیست رشته های دانشگاه پردیس خودگردان

اعتبار مدرک پردیس خودگردان

آیا شرایط و نحوه پذیرش داوطلبان در دانشگاه پردیس، برای تمام رشته ها یکسان است؟

خیر، شرایط و نحوه پذیرش دانشجو در دانشگاه پردیس در برخی از رشته‌ها و در برخی از دانشگاه‌ها متفاوت می‌باشد.

پذیرش بدون کنکور دانشگاه پردیس بین الملل بر چه اساس صورت میگیرد؟

پذیرش بدون کنکور دانشگاه پردیس بین الملل بر اساس سوابق تحصیلی انجام می شود.

نحوه ثبت نام در دانشگاه پردیس بین الملل به چه صورت است؟

نحوه ثبت نام در دانشگاه پردیس بین الملل به صورت اینترنتی در سایت سازمان سنجش صورت میگیرد.

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های پردیس خودگردان چه زمانی است؟

معمولا زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه های پردیس خودگردان از اوایل مرداد ماه آغاز میشود و تا اواسط مهر ماه ادامه خواهد داشت .

 

2 نظر برای «شرایط ثبت نام در پردیس خودگردان بین الملل 1400»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *