ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

اعتبار مدرک پردیس خودگردان

اعتبار مدرک دانشگاه پردیس خودگردان
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

اعتبار مدرک پردیس خودگردان چگونه است؟ یکی از سؤالاتی است که تمامی داوطلبان متقاضیان ورود به دانشگاه‌های پردیس خودگردان  دارند. این مقاله در سایت ایران تحصیل اختصاص دارد به پاسخگویی سؤالات داوطلبان جهت کمک به آنان به منظور رسیدن به مقاصد خود . با توجه به میزان شهریه پردیس خودگردان و بالا بودن آن نسبت به سایر دانشگاه‌ها، این نگرانی در رابطه با اعتبار مدرک پردیس خودگردان و اعتبار مدرک پردیس دانشگاه تهران می‌توان منطقی دانست.

اعتبار مدرک پردیس خودگردان همانند اعتبار مدرک دانشگاه علمی کاربردی، یکی از سؤالات پرتکرار می‌باشد. با توجه به اینکه دانشگاه‌های پردیس خودگردان در رشته‌های پزشکی پذیرش بیشتری دارند، اعتبار پزشکی دانشگاه پردیس بین‌الملل از نگرانی‌ها و سؤالاتی است که داوطلبان متقاضی در این رابطه دارند.

 

اعتبار مدرک پردیس دانشگاه تهران

اعتبار مدرک پردیس دانشگاه تهران

 

جهت اطلاع از اعتبار مدرک پردیس خودگردان و اعتبار پزشکی دانشگاه پردیس بین الملل و اعتبار مدرک پردیس دانشگاه تهران از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099075307 و در صورت شلوغی 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

اعتبار مدرک پردیس خودگردان و  را وزارت علوم تعیین می نماید.

 

اعتبار مدرک پردیس خودگردان چگونه است؟

اعتبار مدرک پردیس خودگردان همانند سایر دانشگاه‌های کشور، را باید با توجه به تائید یه وزارت علوم سنجید . همان‌طور که می‌دانید پردیس های خودگردان در واقع از شعبه‌های دانشگاه‌های سراسری می‌باشد که در قبال دریافت شهریه از دانشجویان خود، بر اساس میزان ظرفیت، دانشجویان را پذیرش می نمایند. در چند سال اخیر زمزمه‌هایی در رابطه با اعتبار مدرک پردیس خودگردان به گوش می رسد.

واقعیت این است که برخی از مخارج عمده دانشگاه‌های پردیس بین‌الملل از طریق شهریه‌ای که از دانشجویان اخذ می‌نمایند، تأمین می‌گردد. بنابراین، منحل کردن و یا سست‌بنیان بودن این نوع دانشگاه، برای دانشگاه‌ها، منفعتی نخواهد داست و از طرفی اعتبار دانشگاه‌های سراسری نیز، زیر سؤال خواهد رفت. اما برخی از متخصصین نیز، با بدون کنکور بودن دانشگاه های پردیس خودگردان مخالفت‌هایی را دارند .

با توجه به حساسیت رشته پزشکی و با در نظر گرفتن این موضوع که اعتبار پزشکی دانشگاه پردیس بین‌الملل به دلیل پذیرش به صورت بدون آزمون ، شبه‌هایی را برای داوطلبان و همچنین سایر افراد ایجاد نموده است.  شاید دریافت شهریه و منفعتی که دانشگاه‌ها از دریافت این میزان شهریه دارند، موجب ایجاد این ابهامات دانست. در این مورد با توجه به تفاوت دیدگاه‌ها، توصیه می‌نماییم به صورت اصولی در رابطه با اعتبار مدرک پردیس خودگردان و  شرایط ثبت نام در پردیس خودگردان  با تماس حاصل نمودن با مشاورین ما اطلاعات لازم را کسب نمایید.

 

 

اعتبار پزشکی دانشگاه پردیس بین الملل

 

 اعتبار پزشکی دانشگاه پردیس بین الملل

اعتبار پزشکی دانشگاه پردیس بین الملل

 

با توجه به نوع پذیرش در دانشگاه‌های پردیس بین الملل که به صورت با آزمون و بدون آزمون می‌باشد، بنابراین داوطلبان می‌توانند به هر گونه که مایل باشند، در رشته‌های پردیس خودگردان شرکت نمایند. البته واجد شرایط بودن در انتخاب رشته‌ دانشگاه پردیس خودگردان از عوامل مهمی است که باید به آن توجه داشت. همچنین میزان شهریه که در دانشگاه پردیس بین الملل خصوصاً رشته پزشکی، بسیار بالاتز از سهریه سایر دانشگاه ها می باشد.

نحوه ادامه تحصیل در دانشگاه پردیس بین الملل با توجه به سیستم آموزشی که دارد، همانند سایر دانشگاه‌های سراسری می‌باشد. و شما زیر دست همان اساتید دانشگاه‌های سراسری آموزش‌های لازم را دریافت می‌نمایید و در همان دانشگاه سراسری و در همان مکان (البته بسته به نوع دانشگاه ، ممکن است مکان پذیرش و مکان تحصیل متفاوت باشد) اما در هر حال، شما نیز دانشجوی همان دانشگاه خواهید بود.

قبل از اینکه به اعتبار مدرک پردیس خودگردان بیندیشید ، با توجه به حساسیت رشته پزشکی و نوع شغل آن ، که با جان انسان‌ها سروکار دارد، داشتن اطلاعات و کسب مهارت در این رشته ابتدا باید در اولویت قرار داشته باشد و پس از آن، اعتبار دانشگاه پردیس بین الملل در درجه بعدی قرار بگیرد. متأسفانه و یا خوشبختانه سیستم آموزشی این دانشگاه دچار تغییراتی شده است و همین مسئله موجب ابهاماتی در رابطه با اعتبار مدرک پردیس خودگردان گردیده است.

 

 

علت انتخاب دانشگاه پردیس خودگردان

در مورد اینکه شما ملزم به انتخاب یک نوع دانشگاه باشید، هیچ فردی نمی‌تواند این موضوع را به شما تحمیل نمایند. اعتبار مدرک پردیس خودگردان از مسائلی است که شما را برای انتخاب این دانشگاه‌ها ممکن است به فکر وادارد. همچنین چنانچه داوطلب گروه آزمایشی تجربی می‌باشید، ممکن است در رابطه با اعتبار دانشگاه پردیس بین الملل سؤالاتی داشته باشید.

مانند انتخاب در هر زمینه ای، انتخاب دانشگاه‌های پردیس بین الملل نیز، محاسن و معایب خود را خواهد داشت. از محاسن پردیس خودگردان می‌تواند بدون آزمون و با آزمون بودن آن باشد. از دیگر مزایای آن این است که شما در صورتی که مایل به تحصیل در رشته‌های پرطرفدار و یا دانشگاه‌های معتبر باشید، اما موفق به کسب رتبه مجاز نشوید، میتوانید با پرداخت شهریه در همان دانشگاه ها، ثبت نام نماید.

از معایب شرایط تحصیل در دانشگاه پردیس  می‌توان به بالا بودن میزان شهریه این دانشگاه اشاره نمود و پرداخت این مقدار هزینه، برای کلیه داوطلبان و متقاضیان امری میسر نخواهد بود. از دیگر معایب آن می‌توان به مختص شدن پذیرش، تنها در برخی از رشته های دانشگاه پردیس خودگردان گروه‌های آزمایشی مختلف دانست. از دیگر معایب آن نیز می‌توان به پذیرش کم این دانشگاه اشاره نمود. در هر صورت این حق کلیه داوطلبان در هر مقطع و گروه آزمایشی است که در رابطه با اعتبار مدرک پردیس خودگردان و  اعتبار مدرک پردیس دانشگاه تهران اطلاعات لازم را کسب نمایند و همچنین این حق کلیه دانشجویان و عموم مردم است که در رابطه با اعتبار پزشکی دانشگاه پردیس بین الملل از دانش لازم برخوردار باشند و بدون نگرانی و دلهره، به پزشک معالج و همچنین به ادامه تحصیل بپردازند.

 

جهت اطلاع از اعتبار مدرک پردیس خودگردان و اعتبار پزشکی دانشگاه پردیس بین الملل و اعتبار مدرک پردیس دانشگاه تهران از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099075307 و در صورت شلوغی 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

کانال اطلاع رسانی اعتبار مدرک پردیس خودگردان

کانال اطلاع رسانی اعتبار مدرک پردیس خودگردان

 

بیشتر بخوانید

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه غیرانتفاعی

رتبه قبولی پزشکی پردیس خودگردان

هزینه تحصیل در رشته فیزیوتراپی پردیس خودگردان

پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن

ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی

 شهریه دانشگاه پردیس خودگردان

مشاوره تحصیلی تلفنی

رتبه قبولی دندانپزشکی دانشگاه پردیس بین الملل

اعتبار مدرک پردیس خودگردان 97 – 98

 اعتبار مدرک پردیس دانشگاه تهران

به این پست امتیاز دهید
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  حمید
  ۱۷ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۴:۵۷

  دانشگاه شهید بهشتی در پذیرش دکترا بدون کنکور مدرک آزاد پیام نور غیر انتفاعی و پردیس خودگردان را نمی پذیرد

  • Avatar photo
   drnaqizade
   ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۴

   سلام و وقت بخیر فقط دانشگاه خودش رو پذیرش میکند

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)