کلیه شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 98

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور اعلام شد. متقاضیانی که قصد شرکت در ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی را دارند، لازم است ابتدا در رابطه با شرایط و ضوابط پذیرش دانشگاه علمی کابردی اطلاعات لازم را کسب نمایند. در ادامه به عنوان اولین موضوع به شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور خواهیم پرداخت.

 

 

برای اطلاع دقیق از اعتبار مدرک علمی کاربردی برای استخدام ، اطلاع از نحوه پذیرش رشته های علمی کاربردی، شهریه رشته های پزشکی علمی کاربردی با مشاوران ما از سراسر کشور :

9099072952 (تماس از سراسر کشور)

9099072952 ( استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

تغییرات شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

آن دسته از داوطلبانی که قصد شرکت در رشته‌های موجود در دانشگاه علمی کاربردی را دارند، می‌توانند در ثبت نام ترم مهر و ترم بهمن شرکت نمایند. ثبت نام ترم مهر در مرداد ماه هم‌زمان با انتخاب رشته دانشگاه‌های مختلف صورت خواهد پذیرفت. بنابراین زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی برای دو ترم مهر بهمن متفاوت می‌باشد. شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 99 برای هر دو نیمسال یکسان می باشد.

آن دسته از داوطلبان نظام قدیم که دارای گواهینامه پیش دانشگاهی نمی باشند، می توانند در ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی بدون نیاز به اخذ گواهینامه ثبت نام نمایند. همچنین در رابطه با غیر مرتبط بودن رشته دبیرستان و رشته انتخابی دانشگاه علمی کاربردی هیچ گونه محدودیتی برای شرایط پذیرش دانشگاه علمی کاربردی قرار داده نشده است.

یکی از شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور تعیین شده برای آن دسته از داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم نظام قدیم و یا جدید می باشند این است که تنها امکان ثبت نام بدون کنکور کاردانی دانشگاه علمی کابردی را خواهند داشت. دانشگاه علمی کابردی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته اقدام به ثبت نام داوطلبان می نماید.

 

 

 

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور به صورت شرایط عمومی و شرایط اختصاصی در دو ترم مهر و بهمن می باشد.

 

 

 

 

 

شرایط پذیرش دانشگاه علمی کاربردی

 

 

شرایط پذیرش دانشگاه علمی کاربردی
شرایط پذیرش دانشگاه علمی کاربردی

 

در رابطه با شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور باید بگوییم که دانشگاه علمی کاربردی شرایط ورود راحتی برای داوطلبان قرار داده است. بنابراین هر یک از داوطلبان به راحتی می‌توانند با استفاده از ثبت نام کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ، نسبت به انتخاب رشته مورد نظر خود اقدام نمایند. در رابطه با انتخاب رشته‌های دانشگاهی ، هیچ گونه محدودیتی برای داوطلبان قرار داده نشده است.

شرایط پذیرش دانشگاه علمی کاربردی با توجه به مقطع کاردانی و کارشناسی متفاوت باشد. لذا از کلیه داوطلبان عزیز می‌توانیم بخواهیم تا در رابطه با این شرایط اطلاعات لازم را کسب نمایند. در ادامه به شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و مدارک مورد نیاز جهت پذیرش در این دانشگاه خواهیم پرداخت. داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که تنها مجاز به انتخاب 30 رشته محل به هنگام انتخاب رشته می‌باشند.

برای کسب اطلاع دقیق و همچنین یافتن پاسخ سؤالات خود در رابطه با شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور و انجام پیش ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، می‌توانید از سامانه ثبت نام و انتخاب رشته ایران تحصیل اقدام نمایید. کافی است با شماره های  9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 99

 

ضوابط و شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 98
ضوابط و شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 98

 

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور را می توان به دو دسته تقسیم نمود. شرایط عمومی برای ثبت نام می تواند از جمله شرایطی باشد که هر داوطلب با توجه به هر رشته دانشگاهی و هر مقطعی لازم است از آن برخوردار باشد. شرایطی از جمله : اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران ، نداشتن عناد با نظام جمهوری اسلامی ایران، نداشتن فساد اخلاقی ، را می توان برشمرد.

اما برای پذیرش در رشته های انتخابی لازم است واجد شرایط پذیرش دانشگاه علمی کاربردی باشید. که از جمله این شرایط می توان به موضوع رعایت مقررات دانشگاه علمی کاربردی اشاره نمود. با توجه به عملی بودن رشته های دانشگاه جامع علمی کاربردی، از دیگر شرایطی که برای کلیه داوطلبان قرار داده شده است، مربوط به داشتن توانایی جسمی متناسب برای تحصیل در رشته های انتخابی می باشد.

در برخی از رشته های دانشگاه علمی کاربردی داشتن برخی از مهارت ها و همچنین انجام بسیاری از آزمون های عملی از شروط اساسی برای پذیرش محسوب می گردد. لذا از متقاضیان عزیز خواهشمندیم ابتدا به کسب اطلاعات دقیق در رابطه با شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور بپردازند و سپس نسبت به ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اقدام نمایند.

 

سامانه جامع ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

 

همانطور که ذکر گردید، پذیرش در دانشگاه علمی کاربردی ، منوط به دارا بودن شرایط پذیرش دانشگاه علمی کاربردی می باشد. لذا شرکت در این دانشگاه با توجه به همین شرایط برای کلیه داوطلبان و متقاضیان عزیز امکان پذیر خواهد بود. در سامانه جامع دانشگاه علمی کاربری ایران تحصیل ، داوطلبان می توانند با توجه به اصول پذیرش دانشگاه علمی کاربردی انتخاب رشته کنند و پذیرفته شوند.

 داوطلبان با ورود به سامانه ایران تحصیل علاوه بر اطلاع دقیق از شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور ، می توانند در رابطه با هزینه تحصیل در این دانشگاه، جدول شهریه و همچنین مدارک لازم برای ثبت نام آگاه گردند. کافی است با سامانه مورد نظر ارتباط برقرار نمایند، کلیه اطلاعات در دسترس شما خواهند بود.

 

 

 

کانال شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور
کانال شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

 

 

مطالب مرتبط :

رشته های بدون کنکور علمی کاربردی

رشته های دانشگاه پیام نور کارشناسی

 

آیا شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور  در سال های مختلف متفاوت می باشد؟

شرایط عمومی ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در سال های مختلف یکسان است. اما شرایط اختصاصی ممکن است دچار تغییراتی شود.

 

آیا مدرک دانشگاه علمی کاربردی برای اداره های دولتی معتبر است ؟

بله مدرک این دانشگاه تحت نظارت وزارت علوم، تحقیقات می باشد. بنابراین در رابطه با مدرک این دانشگاه جای هیچ نگرانی وجود نخواهد داشت.

 

تفاوت مدرک دانشگاه علمی کاربردی و دانشگاه آزاد چیست ؟

دانشگاه علمی کابردی و دانشگاه آزاد هر دو تحت نظارت علوم می باشند. اما در برخی از رشته ها با توجه به واحدهای عملی رشته های مختلف مدرک این دانشگاه از اعتبار بالاتری برخوردار می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.