تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
شرایط تحصیل در دانشگاه شاهد تهران

شرایط تحصیل در دانشگاه شاهد تهران

شرایط تحصیل در دانشگاه شاهد تهران
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

شرایط تحصیل در دانشگاه شاهد تهران با توجه به منحصر به فرد بودن این دانشگاه، شرایط ویژه ای می‌باشد. هر یک از داوطلبان در صورت دارا بودن این شرایط ، خواهند توانست در این دانشگاه ادامه تحصیل دهند. خوشبختانه دانشگاه شاهد در رشته‌های مختلف دانشجویان را پذیرش می‌نماید. به همین دلیل هر یک از داوطلبان در هر رشته‌ای می‌توانند به این دانشگاه راه یابند.

مزایای دانشگاه شاهد را می‌توان بسیار زیاد دانست. به همین دلیل است که داوطلبان با رتبه‌های پایین این تمایل را دارند تا در رشته‌های این دانشگاه ثبت نام نمایند. آنچه ما به تمامی داوطلبان عزیز توصیه می‌نماییم که از آن اطلاع یابند ، در رابطه با شرایط تحصیل در دانشگاه شاهد تهران می‌باشد زیرا در صورت عدم آگاهی از این شرایط ، ممکن است پس از پذیرش در هر یک از رشته ها دچار مشکل شوید.

در ادامه به ذکر برخی از شرایط تحصیل در دانشگاه شاهد تهران خواهیم پرداخت. اما برای کسب اطلاعات تکمیلی می‌توانید با متخصصین ایران تحصیل شماره تلفن‌های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان تهران) از ساعات 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید تا اطلاعات موردنظر را کسب نمایید.

 

جهت اطلاع دقیق از شرایط تحصیل در دانشگاه شاهد تهران ، مزایای دانشگاه شاهد ، رتبه قبولی دانشگاه شاهد و شهریه دانشگاه شاهد 98 با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

 

شرایط تحصیل در دانشگاه شاهد تهران کارشناسی ارشد

دانشگاه شاهد در مقطع کارشناسی ارشد شرایط بسیار مناسبی را برای داوطلبان ایجاد نموده است. خوشبختانه ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد با توجه به اساتید مجرب این دانشگاه ، برای تمامی داوطلبان بسیار رغبت انگیز و مناسب می‌باشد. سطح علمی دانشگاه شاهد تهران در تمامی رشته‌ها بسیار بالا می باشد و همین مورد را می‌توان در زمره مزایای دانشگاه شاهد دانست.

شرایط تحصیل در دانشگاه شاهد تهران به صورت شرایط اختصاصی در نظر گرفته می‌شود. بدین صورت که به عنوان مثال می‌توان بخش عمده‌ای از این شرایط در رابطه با مسائل عقیدتی می باشد. به عنوان مثال ، اعتقاد داشتن به دین اسلام و التزام به قوانین اسلامی و ولایت فقیه، از جمله این شرایط است. همچنین به لحاظ رتبه ای نیز، لازم است داوطلبان از رتبه بالایی برای پذیرفته شدن برخوردار باشند.

 • معتقد به دین اسلام باشند و از احکام عملی کاملا آگاه بوده و التزام بدان ها داشته باشند.
 •  اعتقاد و التزام عملي به ولايت فقيه، نظام جمهوري اسلامي و قانون اساسي
 • داوطلبان نباید سابقه وابستگي تشكيلاتي، هواداري از احزاب و سازمان ها و گروه هاي غير قانوني داشته باشند.
 • عدم سابقه محكوميت كيفري مؤثر
 • پايبندي كامل به ضوابط و مقررات دانشگاه داشته باشند.
 • رعايت كامل ضوابط پوشش اسلامي و شؤنات اسلامي براي خواهران و برادران (اعتقاد و التزام عملي به چادر به عنوان حجاب برتر براي خواهران ضروري است).

 

 

شرایط تحصیل در دانشگاه شاهد تهران در مقاطع مختلف با توجه شرایط عمومی و اختصاصی  داوطلبان تعیین می گردد.

 

 

 

 

مزایای دانشگاه شاهد

 

مزایای دانشگاه شاهد

مزایای دانشگاه شاهد

 

از جمله مزایای دانشگاه شاهد را می‌توان اختصاصی بودن آن برای تمامی خانواده‌های محترم شاهد دانست. برای آن دسته از داوطلبانی که جزو اعضای خانواده شاهد می‌باشند، می‌توانند از بهترین و مجرب ترین اساتید بهره‌مند گردند. به همین دلیل فارغ التحصیلان این دانشگاه در تمامی رشته‌ها، با مهارت و تخصص بالا فارغ التحصیل می‌گردند.

از دیگر مزایای دانشگاه شاهد، می‌توان به تنوع رشته‌های این دانشگاه اشاره نمود. خوشبختانه دانشکده های مختلفی که در این دانشگاه وجود دارد، در تمامی رشته‌ها داوطلبان را پذیرش می‌نماید. به همین دلیل پاسخگوی تمامی سلیقه‌ها در هر گروه آزمایشی خواهد بود. همچنین از دیگر مزایایی که می‌توان بدان اشاره نمود، در رابطه با رتبه جهانی این دانشگاه می‌باشد.

خوشبختانه از دیگر شرایط تحصیل در دانشگاه شاهد تهران می‌توان به مقاطع مختلفی که برای این دانشگاه وجود دارد اشاره نمود. داوطلبان و متقاضیان در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری ، می‌توانند در صورت دارا بودن شرایط تحصیل در دانشگاه شاهد تهران ، به ادامه تحصیل در هر یک از مقاطع بپردازند.

 

نظرات دانشجویان دانشگاه شاهد

نظرات دانشجویان دانشگاه شاهد همانند سایر دانشجویان متفاوتی می باشد. به عنوان مثال برای بسیاری از دانشجویان این دانشگاه به دلیل جو علمی و مذهبی که به صورت توامان با هم وجود دارد، به یکی از دانشگاه های محبوب برای تمامی داوطلبان تبدیل شده است. هیئت علمی و همچنین هئیت امنای این دانشگاه را نیز، می توان از جمله این موارد محسوب نمود.

 

 

 

محیط دانشگاه شاهد

 

محیط دانشگاه شاهد

محیط دانشگاه شاهد

محیط دانشگاه شاهد را می توان به چند بخش تقسیم نمود. یکی از این موارد، می تواند محیط فیزیکی این دانشگاه باشد و قسمت دیگر را نیز  میتوان محیط علمی و جو این دانشگاه دانست. در رابطه با جو افرادی که در  این دانشگاه مشغول به تحصیل می باشند، باید اشاره نماییم که عموما جود مذهبی در بین این دانشجویان حاکم می باشد.

چنانچه واجد شرایط تحصیل در دانشگاه شاهد تهران می باشید، بهتر این است که از اعضای این دانشگاه نیز اطلاع یابید. خوشبختانه افراد برجسته و مطرح کشور را می توان از جمله اعضای این دانشگاه دانست و همین مورد را می توان از جمله مزایای دانشگاه شاهد محسوب نمود که به شرح زیر می باشد.

 1. رییس جمهور
 2. رییس بنیاد شهید انقلاب اسلامی
 3. وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری
 4. وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی
 5. وزیر آموزش و پرورش
 6. دونفر از اعضاءهیات علمی در مرتبه استادیاری و بالاتر با حداقل سه سال سابقه کار آموزشی که یکی از آنان به پیشنهاد وزیر بهداشت و دیگری به پیشنهاد وزیر علوم و پس از تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی انتخاب می شوند
 7. یکی از شخصیت های فرهنگی به پیشنهاد رییس بنیاد شهید انقلاب اسلامی و تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی
 8. رییس دانشگاه

 

مزایا و معایب دانشگاه شاهد

با توجه به اینکه دانشگاه شاهد دانشگاه منحصر به فردی می باشد، قطعا شرایط تحصیل در دانشگاه شاهد تهران را نیز می توان به صورت ویژه تصور نمود. و همین شرایط ویژه و منحصر به فرد بودن را شاید بتوان از جمله مزایا و معایب دانشگاه شاهد دانست. زیرا راه ورود را تنها برای افراد واجد شرایط باز می نماید و همچنین اجازه ورود به هر داوطلبی را نمی دهد.

آن دسته از داوطلبانی که مایل به اطلاع دقیق در رابطه با شرایط تحصیل در دانشگاه شاهد تهران می باشند، عموما معتقد به مزایای دانشگاه شاهد هستند. به همین دلیل این دانشگاه را برای ادامه تحصیل انتخاب می نمایند. شاید یکی از معایب این دانشگاه را بتوان در رابطه با منحصر بودن پذیرش تنها در رتبه های پایین دانست.

برای کسب اطلاع دقیق در رابطه با شرایط تحصیل در دانشگاه شاهد تهران می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین و متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع دقیق از شرایط تحصیل در دانشگاه شاهد تهران ، مزایای دانشگاه شاهد ، اعتبار مدرک دانشگاه شاهد و شرایط انتخاب رشته با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال اطلاع رسانی پذیرش دانشگاه شاهد تهران

کانال اطلاع رسانی پذیرش دانشگاه شاهد تهران

بیشتر بدانید

دانشگاه های آزاد دارای رشته پزشکی

ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور

شرایط دکتری بدون آزمون

قبولی در آزمون فراگیرپیام نور

نتایج قبولی ارشد فراگیر پیام نور

اعلام نتایج کنکور ارشد 98-99

دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد 98-99

تکمیل ظرفیت ارشد سراسری 98-99

مزایای دانشگاه شاهد

تحصیل در دانشگاه شاهد تهران

شرایط تحصیل در دانشگاه شاهد تهران

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور