ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

شرایط تحصیل در دانشگاه شاهد تهران

شرایط تحصیل در دانشگاه شاهد تهران
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

شرایط تحصیل در دانشگاه شاهد تهران با توجه به منحصر به فرد بودن این دانشگاه، شرایط ویژه ای می‌باشد. هر یک از داوطلبان در صورت دارا بودن این شرایط ، خواهند توانست در این دانشگاه ادامه تحصیل دهند. خوشبختانه دانشگاه شاهد در رشته‌های مختلف دانشجویان را پذیرش می‌نماید. به همین دلیل هر یک از داوطلبان در هر رشته‌ای می‌توانند به این دانشگاه راه یابند.

مزایای دانشگاه شاهد را می‌توان بسیار زیاد دانست. به همین دلیل است که داوطلبان با رتبه‌های پایین این تمایل را دارند تا در رشته‌های این دانشگاه ثبت نام نمایند. آنچه ما به تمامی داوطلبان عزیز توصیه می‌نماییم که از آن اطلاع یابند ، در رابطه با شرایط تحصیل در دانشگاه شاهد تهران می‌باشد زیرا در صورت عدم آگاهی از این شرایط ، ممکن است پس از پذیرش در هر یک از رشته ها دچار مشکل شوید.

در ادامه به ذکر برخی از شرایط تحصیل در دانشگاه شاهد تهران خواهیم پرداخت. اما برای کسب اطلاعات تکمیلی می‌توانید با متخصصین ایران تحصیل شماره تلفن‌های 9099075307 (تماس از سراسر کشور) و 9099075307 (تماس از استان تهران) از ساعات 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید تا اطلاعات موردنظر را کسب نمایید.

 

جهت اطلاع دقیق از شرایط تحصیل در دانشگاه شاهد تهران ، مزایای دانشگاه شاهد ، رتبه قبولی دانشگاه شاهد و شهریه دانشگاه شاهد 98 با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099075307 در صورت شلوغی خطوط 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

 

شرایط تحصیل در دانشگاه شاهد تهران کارشناسی ارشد

دانشگاه شاهد در مقطع کارشناسی ارشد شرایط بسیار مناسبی را برای داوطلبان ایجاد نموده است. خوشبختانه ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد با توجه به اساتید مجرب این دانشگاه ، برای تمامی داوطلبان بسیار رغبت انگیز و مناسب می‌باشد. سطح علمی دانشگاه شاهد تهران در تمامی رشته‌ها بسیار بالا می باشد و همین مورد را می‌توان در زمره مزایای دانشگاه شاهد دانست.

شرایط تحصیل در دانشگاه شاهد تهران به صورت شرایط اختصاصی در نظر گرفته می‌شود. بدین صورت که به عنوان مثال می‌توان بخش عمده‌ای از این شرایط در رابطه با مسائل عقیدتی می باشد. به عنوان مثال ، اعتقاد داشتن به دین اسلام و التزام به قوانین اسلامی و ولایت فقیه، از جمله این شرایط است. همچنین به لحاظ رتبه ای نیز، لازم است داوطلبان از رتبه بالایی برای پذیرفته شدن برخوردار باشند.

 • معتقد به دین اسلام باشند و از احکام عملی کاملا آگاه بوده و التزام بدان ها داشته باشند.
 •  اعتقاد و التزام عملي به ولايت فقيه، نظام جمهوري اسلامي و قانون اساسي
 • داوطلبان نباید سابقه وابستگي تشكيلاتي، هواداري از احزاب و سازمان ها و گروه هاي غير قانوني داشته باشند.
 • عدم سابقه محكوميت كيفري مؤثر
 • پايبندي كامل به ضوابط و مقررات دانشگاه داشته باشند.
 • رعايت كامل ضوابط پوشش اسلامي و شؤنات اسلامي براي خواهران و برادران (اعتقاد و التزام عملي به چادر به عنوان حجاب برتر براي خواهران ضروري است).

 

 

شرایط تحصیل در دانشگاه شاهد تهران در مقاطع مختلف با توجه شرایط عمومی و اختصاصی  داوطلبان تعیین می گردد.

 

 

 

 

مزایای دانشگاه شاهد

 

مزایای دانشگاه شاهد

مزایای دانشگاه شاهد

 

از جمله مزایای دانشگاه شاهد را می‌توان اختصاصی بودن آن برای تمامی خانواده‌های محترم شاهد دانست. برای آن دسته از داوطلبانی که جزو اعضای خانواده شاهد می‌باشند، می‌توانند از بهترین و مجرب ترین اساتید بهره‌مند گردند. به همین دلیل فارغ التحصیلان این دانشگاه در تمامی رشته‌ها، با مهارت و تخصص بالا فارغ التحصیل می‌گردند.

از دیگر مزایای دانشگاه شاهد، می‌توان به تنوع رشته‌های این دانشگاه اشاره نمود. خوشبختانه دانشکده های مختلفی که در این دانشگاه وجود دارد، در تمامی رشته‌ها داوطلبان را پذیرش می‌نماید. به همین دلیل پاسخگوی تمامی سلیقه‌ها در هر گروه آزمایشی خواهد بود. همچنین از دیگر مزایایی که می‌توان بدان اشاره نمود، در رابطه با رتبه جهانی این دانشگاه می‌باشد.

خوشبختانه از دیگر شرایط تحصیل در دانشگاه شاهد تهران می‌توان به مقاطع مختلفی که برای این دانشگاه وجود دارد اشاره نمود. داوطلبان و متقاضیان در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری ، می‌توانند در صورت دارا بودن شرایط تحصیل در دانشگاه شاهد تهران ، به ادامه تحصیل در هر یک از مقاطع بپردازند.

 

نظرات دانشجویان دانشگاه شاهد

نظرات دانشجویان دانشگاه شاهد همانند سایر دانشجویان متفاوتی می باشد. به عنوان مثال برای بسیاری از دانشجویان این دانشگاه به دلیل جو علمی و مذهبی که به صورت توامان با هم وجود دارد، به یکی از دانشگاه های محبوب برای تمامی داوطلبان تبدیل شده است. هیئت علمی و همچنین هئیت امنای این دانشگاه را نیز، می توان از جمله این موارد محسوب نمود.

 

 

 

محیط دانشگاه شاهد

 

محیط دانشگاه شاهد

محیط دانشگاه شاهد

محیط دانشگاه شاهد را می توان به چند بخش تقسیم نمود. یکی از این موارد، می تواند محیط فیزیکی این دانشگاه باشد و قسمت دیگر را نیز  میتوان محیط علمی و جو این دانشگاه دانست. در رابطه با جو افرادی که در  این دانشگاه مشغول به تحصیل می باشند، باید اشاره نماییم که عموما جود مذهبی در بین این دانشجویان حاکم می باشد.

چنانچه واجد شرایط تحصیل در دانشگاه شاهد تهران می باشید، بهتر این است که از اعضای این دانشگاه نیز اطلاع یابید. خوشبختانه افراد برجسته و مطرح کشور را می توان از جمله اعضای این دانشگاه دانست و همین مورد را می توان از جمله مزایای دانشگاه شاهد محسوب نمود که به شرح زیر می باشد.

 1. رییس جمهور
 2. رییس بنیاد شهید انقلاب اسلامی
 3. وزیرعلوم، تحقیقات و فناوری
 4. وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی
 5. وزیر آموزش و پرورش
 6. دونفر از اعضاءهیات علمی در مرتبه استادیاری و بالاتر با حداقل سه سال سابقه کار آموزشی که یکی از آنان به پیشنهاد وزیر بهداشت و دیگری به پیشنهاد وزیر علوم و پس از تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی انتخاب می شوند
 7. یکی از شخصیت های فرهنگی به پیشنهاد رییس بنیاد شهید انقلاب اسلامی و تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی
 8. رییس دانشگاه

 

مزایا و معایب دانشگاه شاهد

با توجه به اینکه دانشگاه شاهد دانشگاه منحصر به فردی می باشد، قطعا شرایط تحصیل در دانشگاه شاهد تهران را نیز می توان به صورت ویژه تصور نمود. و همین شرایط ویژه و منحصر به فرد بودن را شاید بتوان از جمله مزایا و معایب دانشگاه شاهد دانست. زیرا راه ورود را تنها برای افراد واجد شرایط باز می نماید و همچنین اجازه ورود به هر داوطلبی را نمی دهد.

آن دسته از داوطلبانی که مایل به اطلاع دقیق در رابطه با شرایط تحصیل در دانشگاه شاهد تهران می باشند، عموما معتقد به مزایای دانشگاه شاهد هستند. به همین دلیل این دانشگاه را برای ادامه تحصیل انتخاب می نمایند. شاید یکی از معایب این دانشگاه را بتوان در رابطه با منحصر بودن پذیرش تنها در رتبه های پایین دانست.

برای کسب اطلاع دقیق در رابطه با شرایط تحصیل در دانشگاه شاهد تهران می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین و متخصصین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید، آماده ارائه خدمات به شما عزیزان می باشند. کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

 

جهت اطلاع دقیق از شرایط تحصیل در دانشگاه شاهد تهران ، مزایای دانشگاه شاهد ، اعتبار مدرک دانشگاه شاهد و شرایط انتخاب رشته با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099075307 در صورت شلوغی خطوط 9099075307 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

 

کانال اطلاع رسانی پذیرش دانشگاه شاهد تهران

کانال اطلاع رسانی پذیرش دانشگاه شاهد تهران

بیشتر بدانید

دانشگاه های آزاد دارای رشته پزشکی

ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور

شرایط دکتری بدون آزمون

قبولی در آزمون فراگیرپیام نور

نتایج قبولی ارشد فراگیر پیام نور

اعلام نتایج کنکور ارشد 98-99

دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد 98-99

تکمیل ظرفیت ارشد سراسری 98-99

مزایای دانشگاه شاهد

تحصیل در دانشگاه شاهد تهران

شرایط تحصیل در دانشگاه شاهد تهران

3.3/5 - (3 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نظرات

 1. مهدیس
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۷

  سلام رشته های بدون آزمون شاهد که به تازگی داخل دفترچه آمده اند دارای چه شرایطی می باشند؟؟؟و معدل مورد نیاز چند است؟

  • mohammadi
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۷

   سلام وقت به خیر
   شرایط و ضوابط پذیرش داخل دفترچه قید شده.

 2. نیلو
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۱۴

  و فرزند ایثارگر هم دارای سهمیه هست

  • hedayati
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۰

   سلام وقت بخیر جهت تحصیل در دانشگاه شاهد تهران می بایست دارای یک سری شرایط خاص باشید.

 3. نیلو
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۱۳

  سلام من سسوپنج سال سنمه مسخواستم ببینم مستونم بیام شاهد و ومعماری بخونم

  • hedayati
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۹

   سلام وقت بخیر برای تحصیل در دانشگاه شاهد تهران می بایست دارای یک سری شرایط خاص باشید.

 4. احمد
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

  سلام. امکان انتقال از دانشگاه شاهد هست

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام . ابتدا در سامانه ثبتنام کنید . درخواست ارسال کنید و منتظز جواب باشید

 5. داریوش
  ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۷

  واقعا هیچ اطلاعات بدرد بخوری از این مطلب به دست نیاوردیم ، فقط مکررا گفته شده بود معایب و محاسن این دانشگاه منحصر به فرد بودنش می باشد !!!!!!!

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۵

   سلام باکارشناسان مرکزتماس بگیرید

 6. sh
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۶

  سلام.درسته که دراین دانشگاه کلاس های درس پزشکی پسران و دختران کاملا جدا ازهم برگزار میشه؟؟

  • moshaverarshad
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱

   سلام بله تحصیل در دانشگاه شاهد بصورت کاملا جداس

  • محمد رضا
   ۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۳

   اتفاقاً من با رتبه 241 منطقه یک، رشته پزشکی امسال قبول شدم و اکثر قبولی های رشته پزشکی و هم کلاسی هایم هم رتبه. های برتر مناطق هستند بهتر است بدون تحقیق نظر ننویسید

   • کارشناس ارشد
    ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۴

    بله درست میباشد

   • مه
    ۲۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۱

    سلام ، اخرین رتبه قبولی رو میدونید ؟

    • karimi
     ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۹

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

  • فاطمه
   ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۹

   خیر. مثل دانشگاه های دیگست و جدا نیست

 7. فاطمه
  ۹ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۲

  سلام
  ببخشید این دانشگاه فقط خانواده های شاهد را میپزیرد یا عموم مردم؟؟

  • fatemeh
   ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۳

   عموم ولی اولویت با خانواده های شاهد

 8. آرش
  ۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۵۱

  سلام وقت بخیر
  آیا دانشگاه شاهد بورسیه میکند؟
  درایران دانشگاهی وجود دارد ارشد برق قدرت را بورسیه کند؟

 9. ناشناس
  ۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۳۴

  سلام دوستان
  خواستم به عنوان دانشجویی که چهار سال تو این دانشگاه اذیت شده به همه ی عزیزان پیشنهاد کنم که هر دانشگاهی رفتید شاهد نیاید دلیل اصلی این قضیه اینه که این دانشگاه اساتید خوبی نداره و در عین حال همه اشون دچار این توهم هستن که حتی از دانشگاه های رده اول ایران بالاترن و روش های درستی که اونا پیش گرفتن رو قبول ندارن و فقط باعث اذیت و عقب افتادن شما خواهند شد

  • fatemeh
   ۱۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۹

   سلام ببخشید میشه ب عنوان کسی ک اشنایی دارید با این دانشگاه باهاتون مشورت کنم ؟ و توی فضای مجازی باهاتون صحبت کنم ینی آیدی شما رو بگیرم؟ و در مورد ششرایط قبولی و .. بپرسم ؟

   • moshaverarshad
    ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۳

    سلام باید با مرکز تماس بگیرید و درباره دانشگاه شاهد تهران سوال کنید

 10. علی
  ۷ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۷

  برای قبولی در رشته پزشکی دانشگاه شاهد در منطقه یک حداقل چه رتبه ای باید آورد؟شنیدم سال99 رتبه های زیر 400فقط توانستند قبول شوند. آیا این واقعیت داره؟

  • علی
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۱

   بله برادرم با رتبه 228 سال1399رشته پزشکی شاهد قبول شد

 11. محمد
  ۴ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۱۱

  سلام خسته نباشید دانشگاه شاهد مانند دانشگاه های بورسیه در طول تحصیل حقوق میپردازد؟

 12. سلیمانی
  ۱۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۹

  سلام ببخشید برای رشته ی ارشد جامعه شناسی حدودا چه رتبه ای پذیرش میشه تو این دانشگاه؟

 13. Zahra
  ۲۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۷:۳۷

  سلام وقتتون بخیر
  ببخشید میخواستم بدونم حدودا چه رتبه هایی در این دانشگاه پذیرش میشن؟

  • dr-naqizade
   ۲۶ فروردین ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۵۴

   سلام وقت بخیر
   بستگی به رشته ای که میخوایین بخونین دارد

مطالب مرتبط

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)