تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
سوابق بیمه تامین اجتماعی بدون گذرواژه

سوابق بیمه تامین اجتماعی بدون گذرواژه

  • دسته بندی
  • دیدگاه ها ۰
سوابق بیمه تامین اجتماعی بدون گذرواژه
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

اکثر افراد برای دریافت سوابق بیمه با مشکلات متعددی مواجه می‌شود زیرا باید وارد وب سایت سازمان تامین اجتماعی شوند و مراحل مختلفی را بگذرانند. به همین دلیل مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی بدون گذرواژه در وب‌سایت سازمان تامین اجتماعی امکان پذیر نیست. چون بعد از ثبت نام کردن در این سایت حتما باید برای خود گذرواژه انتخاب کنید. نکته بسیار مهم این است که بعد از ثبت نام و با گذشتن چند ساعت ممکن است تاییدیه ثبت نام شما نرسد.

در نهایت ما قصد داریم در این مقاله بهترین راه برای مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی بدون گذرواژه را مورد بررسی قرار دهیم. توجه داشته باشید برای مشاهده سریع سوابق بیمه باید از کد ملی و کد ussd موبایل استفاده کنید. این روند بسیار ساده می‌باشد و هر شخصی می‌تواند با تلفن همراه سابقه بیمه خود را مشاهده نماید، اگر قصد دارید مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی را بدون گذرواژه تجربه کنید پیشنهاد می‌کنیم تا پایان این مقاله با ما همراه باشید.

 

اطلاعیه

برای مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی بدون گذرواژه، ابتدا باید در وب سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی ثبت نام کنید.

 

مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی بدون گذرواژه

اگر قصد دارید به مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی بدون گذرواژه بپردازید بهتر است بدانید که بهترین راه برای شما استفاده از کد ملی و کد ussd در تلفن همراه است. لازم به ذکر است بدانید این خدمات توسط تمامی شرکت‌ها در اختیار کاربران قرار داده می‌شود. برای مثال شما برای مشاهده سوابق بیمه در شرکت همراه اول باید از کد #۱۴۲* استفاده کنید.

این مسئله برای مشترکین ایرانسل متفاوت می‌باشد زیرا کد دستوری برای مشترکین شرکت ایرانسل #۱۴۲۰*۴* است. از سوی دیگر مشترکین شرکت رایتل هم می‌توانند از کد شرکت ایرانسل استفاده کنند. در ادامه ما قصد داریم روند مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی بدون گذرواژه را مرحله به مرحله با استفاده از متن و تصویر در اختیار شما قرار دهیم تا شما بتوانید بدون مواجه شدن با هیچ گونه مشکل به مشاهده سوابق بیمه بپردازید. پس پاراگراف بعد را با دقت مطالعه کنید. 

مراحل دریافت سوابق بیمه تامین اجتماعی با استفاده از تلفن همراه

برای دریافت خدمات غیر حضوری سازمان تامین اجتماعی، تنها کافی است از کد دستوری مربوط که در قسمت بالا به آن اشاره شده است استفاده نمایید. ما در این قسمت قصد داریم با استفاده از اپراتور رایتل به سوابق بیمه تامین اجتماعی بپردازیم. برای این کار تنها کافی است کد #۱۴۲۰*۴* را شماره گیری کرده و دکمه تماس را لمس کنید.

مرحله اول دریافت سوابق بیمه

بعد از شماره گیری کد دستوری #۱۴۲۰*۴* صفحه‌ای مشابه با تصویر زیر برای شما باز می‌شود. شما به سادگی می‌توانید با انتخاب گزینه یک (استعلام) به صفحه بعد هدایت شوید.

مرحله اول دریافت سوابق بیمه

مرحله اول دریافت سوابق بیمه

چگونگی دریافت سوابق بیمه تامین اجتماعی بدون گذرواژه (مرحله دوم)

در این مرحله از کار با صفحه ای مشابه با تصویر زیر مواجه می‌شوید  لازم به ذکر است بدانید که شما می‌توانید با وارد کردن گزینه سه در کادر که مربوط به خدمات تامین اجتماعی است برای دریافت سوابق بیمه اقدام کنید. بعد از وارد کردن گزینه ۳ باید گزینه SEND را لمس کنید تا به مرحله بعد راه پیدا کنید.

 

مراحل دریافت سوابق بیمه

مراحل دریافت سوابق بیمه

 دریافت سوابق بیمه

اگر قصد دارید به سوابق بیمه تامین اجتماعی بپردازید باید عدد 1 را در باکس وارد کنید، این گزینه مربوط به آخرین سوابق بیمه شما است. بعد از وارد کردن عدد شماره 1 باید گزینه Send را تاچ کنید.

 

 دریافت سابقه بیمه

دریافت سابقه بیمه

 

برای مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی با کد ملی بر روی لینک قرمز کلیک کنید

 

وارد کردن کد ملی

در این قسمت از کار باید کد ملی خود را وارد کنید. توجه داشته باشید با وارد کردن کد ملی می‌توانید به سوابق بیمه تامین اجتماعی خود بدون هیچ مشکلی دسترسی داشته باشید. کد ملی باید در باکس مشبه با تصویر زیر وارد شود، بعد از وارد کردن کد ملی باید بر روی گزینه send یزنید تا سوابق برای شما به نمایش در بیاید.

وارد کردن کد ملی برای مشاهده سابقه بیمه

وارد کردن کد ملی برای مشاهده سابقه بیمه

مشاهده سریع سوابق بیمه

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می‌‍کنید سوابق بیمه ( تاریخ، تعداد روز و مبلغ واریز شده، توسط کارفرما) به صورت کامل مشخص می‌باشد.

مشاهده سریع سوابق بیمه

مشاهده سریع سوابق بیمه

کاربرد کد USSD برای سایر خدمات چیست؟

بسیاری از افراد فکر می‌کنند که کد ussd تنها برای مشاهده آخرین سابقه بیمه تامین اجتماعی مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما این کد کاربردهای بسیار فراوانی دارد و می‌تواند برای سایر خدمات غیر حضوری از این کد استفاده کنید. لازم به ذکر است بدانید که کاربرد کد ussd برای استفاده از خدماتی همچون پرداخت حق بیمه، دریافت اپلیکیشن، نوبت دهی، فیش مستمری، دستمزد مبنای کسر بیمه، نمونه فرم های تامین اجتماعی و غیره می‌باشد. در نتیجه استفاده از این کد می‌تواند به شما کمک کند در بدون مراجعه حضوری از این خدمات استفاده کنید.

 

برای مشاهده سوابق بیمه تامین اجتماعی با پیامک بر روی لینک قرمز کلیک کنید

 

جدیدترین اخبار پیرامون دریافت سوابق بیمه تامین اجتماعی بدون گذرواژه

در گام اول بهتر است بدانید با استفاده از اپلیکیشن رسمی سازمان بیمه تامین اجتماعی میتوانید به سادگی سوابق بیمه تامین اجتماعی بدون گذرواژه را دریافت کنید.

برای دریافت سوابق بیمه حتما اول باید در سایت رسمی تامین اجتماعی ثبت نام کنید.

تمامی اپراتورها دارای کد USSD هستند و کاربران می‌توانند از طریق آن‌ها برای مشاهده سریع سوابق بیمه اقدام کنند.

 

خلاصه مطلب

مطمئنا تا قبل از مطالعه این مقاله نمیتوانستید بدون گذرواژه از سوابق بیمه خود مطلع شوید اما حال می دانید که به ساده ترین شکل ممکن میتوان از سوابق بیمه مطلع شد. لازم به ذکر است بدانید در این مقاله نحوه دریافت سوابق بیمه تامین اجتماعی بدون گذرواژه به صورت کامل به شما آموزش داده شده است. از سوی دیگر تمام مراحل را به صورت کامل با استفاده از متن و تصویر پوشش داده‌ایم در نهایت امیدواریم بتوانید با استفاده از کد دستوری ussd برای دریافت سابقه بیمه تامین اجتماعی اقدام کنید.

 

برای دانلود فایل PDF این مقاله بر روی لینک قرمز کلیک کنید.

 

 

5/5 - (1 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیا روش های دیگری هم برای دریافت سوابق بیمه وجود دارد؟

بله، شما میتوانید به صورت حضوری برای دریافت سوابق بیمه خود اقدام کنید. البته اپلیکیشن و سایت رسمی سازمان تامین اجتماعی هم این دخدمات را به صورت غیر حضوری در اختیار شما قرار می دهد.

با کدام کد USSD میتوان سوابق بیمه را دریافت کرد؟

این مسئله بستگی به اپراتوری دارد که شما از آن استفاده می کنید. برای مثال کد USSD مشاهده سوابق بیمه برای همراه اول #142* و کد USSD مشاهده سوابق بیمه برای ایرانسل و رایتل  #1420*4* است.

آیا با استفاده از کد USSD میتوان از خدمات دیگری هم بهره‌مند شد؟

بله، میتوانید از خدماتی مانند پرداخت حق بیمه، دریافت اپلیکیشن، نوبت دهی، فیش مستمری، دستمزد مبنای کسر بیمه، نمونه فرم های تامین اجتماعی بهره‌مند شوید.

 

نظرات

مطالب مرتبط

ایران تحصیل
تماس با مشاور