تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از کل کشور
سهمیه ایثارگران در آزمون ept

سهمیه ایثارگران در آزمون ept

سهمیه ایثارگران در آزمون ept
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

یکی از سوالاتی که داوطلبان عزیز از متخصصین ایران تحصیل دارند، به موضوع سهمیه ایثارگران در آزمون ept مربوط می شود. آنچه علاوه بر سهمیه ایثارگران در آزمون ept بدان خواهیم پرداخت ، به موضوع بخشنامه ایثارگران در آزمون ept ، نمره قبولی آزمون ept ایثارگران ، سهمیه بسیج فعال در آزمون ept ، دریافت کد رهگیری ایثارگران برای آزمون ept خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید تا در ادامه به ارائه اطلاعات مفیدی برای شما عزیزان بپردازیم.

 

 

جهت اطلاع دقیق از سهمیه ایثارگران در آزمون ept و بخشنامه سهمیه ایثارگران در آزمون ept ، ثبت نام در آزمون ept ، مشاوره قبولی در آزمون ept با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

آئین نامه سهمیه ایثارگران در آزمون ept

آزمون ept یکی از آزمون‌هایی است که توسط دانشگاه آزاد اسلامی برای کلیه متقاضیان ورود به مقطع دکتری هر ساله برگزار می گردد. آن دسته از داوطلبانی که مایل به ثبت نام در آزمون دکتری دانشگاه آزاد می‌باشند، لازم است از منابع آزمون ها برای قبولی به خوبی آگاه باشند. خوشبختانه مدرک آزمون ept برای سایر دانشگاه‌ها غیر از دانشگاه آزاد نیز معتبر می‌باشد.

آزمون ept با توجه به حداقل نمره برای هر یک از داوطلبان ، به صورت حداقل نمره مشروط برای شرکت در آزمون جامع و همچنین حداقل نمره قابل‌قبول برای دفاع نهایی از پایان‌نامه در نظر گرفته می‌شود. سهمیه ایثارگران در آزمون ept برای هر یک از این موارد شامل امتیازات متفاوتی می باشد. لذا برای هر یک از داوطلبان با توجه به نوع فعالیت و همچنین مدت فعالیت امتیاز متفاوتی خواهند داشت.

با توجه به آئین‌نامه سهمیه ایثارگران در آزمون ept که از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران به هیئت رئیسه دانشگاه ، مبنی بر در نظر گرفتن سهمیه جداگانه برای خانواده‌های محترم شهدا ، ایثارگران، ابلاغ شده است، حداقل نمره لازم با توجه به آئین نامه مذکور مشخص گردیده که با استفاده از این سهمیه داوطلبان لازم است از حداقل نمره برای قبولی بهره‌مند گردند.

 

 

سهمیه ایثارگران در آزمون ept به دو صورت و در دو زمان برای داوطلبان آزمون ept محاسبه می گردد.

 

 

 

 

نمره قبولی آزمون ept ایثارگران

 

نمره قبولی آزمون ept ایثارگران

نمره قبولی آزمون ept ایثارگران همانطور که ذکر گردید به دو صورت است. حداقل نمره مشروط برای دانشجویان شاهد و ایثارگر جهت شرکت در آزمون جامع نمره 28 می باشد. با توجه به این نمره متقاضیان می توانند در آزمون جامع شرکت نمایند و نمره قبولی خود را تا حداقل قبل از جلسه دفاع به حد نصاب لازم دست یابند. مطالعه دقیق منابع آزمون ept جهت قبولی بسیار کمک کننده می باشد.

نمره دیگری که کسب آن برای داوطلبان دارای سهمیه ایثارگران در آزمون ept ضروری می باشد، حداقل نمره قابل قبول برای دانشجویان شاهد و ایثارگر جهت دفاع نهایی از رساله می باشد. حداقل نمره قابل قبول برای داوطلبان خانواده های محترم شاهد نمره 35 است. داوطلبان و متقاضیان عزیز لازم است این نمره را حداکثر قبل از دفاع کسب نمایند.

 

سهمیه بسیج فعال در آزمون ept

 

سهمیه بسیج فعال برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی نقش بسیار پررنگی را ایفا می نماید. با توجه به اینکه نوع فعالیت داوطلبان بسیج متفاوت می باشد، حضور هر یک از داوطلبان با توجه به فعالیت آنان به صورت جمعا و ببا توجه به امتیازات مختلف تعیین می گردد. به همین دلیل بسته به اینکه شما در چه زمانی از جدول زمان بندی ثبت نام آزمون ept شرکت می نمایید لازم است امتیازات شما محاسبه گردد.

یکی از اشتباهاتی که داوطلبان در رابطه با استفاده از سهمیه ایثارگران در آزمون ept دارند، به موضوع عدم مطالعه دقیق در رابطه با آمادگی برای این آزمون باز می گردد. قطعا این میزان سهمیه و یا سهمیه بسیج فعال در آزمون ept برای پذیرش داوطلبان بسیار کمک کننده می باشد اما این بدان معنی نخواهد بود که شما به راحتی و بدون مطالعه دقیق بتوانید در این آزمون پذیرفته شوید.

 

دریافت کد رهگیری ایثارگران برای آزمون ept

 

دریافت کد رهگیری ایثارگران برای آزمون ept

دریافت کد رهگیری ایثارگران برای آزمون ept

 

میزان تاثیر سهمیه ایثارگران در آزمون ept با توجه به موار مختلف به صورت جداگانه و با توجه به سهمیه های مختلفی تعیین می گردد. بنابراین هر یک از متقاضیان ثبت نام آزمون ept  می توانند با استفاده از تاثیر این سهمیه ،نسبت به کسب اطلاعات دقیق و همچنین نمره مورد نظر اقدام نمایند. آزمون های مختلفی برای دریافت مدرک زبان وجود دارد که یکی از این آزمون ها همان آزمون ept می باشد.

برای دریافت کد رهگیری ایثارگران برای آزمون ept می توانید با شماره های 9099072952 سراسر کشور و 9099072952 ( استان تهران) تماس حاصل نماید. تنها با استفاده از برقراری تماس با متخصصین ایران تحصیل می توانید به راحتی نسبت به دریافت کدهگیری اقدام نمایید. همچنین امکان دریافت کد فعال بسیج با استفاده از سامانه مذکور فراهم گردیده است.

 

 

جهت دانلود جزوه تضمینی آزمون زبان ept کلیک کنید.

 

 

بخشنامه سهمیه ایثارگران در آزمون ept

چنانچه مایل به شرکت در آزمون دکتری می باشید، لازم است از شهریه دکتری دانشگاه آزاد اطلاع دقیقی حاصل نمایید. یکی از مواردی که با استفاده از آن تاثیر سهمیه مشخص می گردد، بخشنامه سهمیه ایثارگران در آزمون ept می باشد. متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که سهمیه ایثارگران در آزمون ept در سال های اخیر برای متقاضیان اعمال شده است.

 

 

برای اطلاع از  کارنامه کنکور سهمیه ایثارگران وارد لینک شوید.

 

 

بخشنامه سهمیه ایثارگران در آزمون ept برای چه رشته هایی اعمال می گردد؟

در اجرای بخشنامه هیچ تفاوتی بین رشته ها و گروه های آزمایشی مختلف وجود ندارد. هر یک از داوطلبان در تمامی رشته ها می توانند اقدام به ثبت نام نمایند.

تا چه مدتی می توان از سهمیه ایثارگران در آزمون ept استفاده نمود؟

با توجه به اینکه آزمون ept در ماه های مختلفی در سال برگزار می شود، بنابراین امکان استفاده از سهمیه در هر یک از این ازمون ها وجود خواهد داشت.

آیا میزان سهمیه ایثارگران در آزمون ept  در سال های مختلف تغییر خواهد کرد؟

چنانچه قبل از دفاع پایان نامه موفق به کسب نمره قبولی نشویم آیا نمی توانیم در جلسه دفاع حضور یابیم؟

برای دانلود منابع کارشناسی ارشد بهداشت حرفه ای به چه سایتی مراجعه کنیم ؟

 

جهت دریافت پاسخ سوال های ذکر شده و تمامی پاسخ های خود می توانید با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

کانال لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری

کانال لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری

 

 

مطالب مرتبط

saja.medu.ir

سامانه سجا

سامانه ثبت نام کارت ایثارگران 

منابع آزمون SAT

منابع آزمون تافل سازمان سنجش

تبه قبولی بینایی سنجی بین الملل

دریافت کد رهگیری ایثارگران برای آزمون ept

 

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

مطالب مرتبط

نظرات

 1. یاسر
  ۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۵

  سلام چگونه میتوان از سهمیه بسیج فعال در ازمون ept استفاده کرد

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۵

   سلام وقت بخیر
   برای دریافت مشاوره در خصوص استفاده از سهمیه ایثارگران در ازمون ept با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید .

 2. عارف
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۹

  سلام و خسته نباشید
  بنده فرزند رزمنده بیش از 6ماه هستم یعنی پدرم بیشتر از 6 ماه در جبهه حضور داشته. کارت ایثارگری دارد اما کد روی آن ننوشته. اول اینکه آیا میتوانم از امتیاز آن در این آزمون استفاده کنم؟
  دوم اینکه این کد از کجا باید تهیه شود؟
  ممنون بابت پاسخگوییتون

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۸

   سلام بله ازارگان مربوطه بایدبگیرین

   • عارف
    ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۰

    مچکرم
    لطف کردین

    • کارشناس ارشد
     ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۶

     سپاس از شما

 3. حمیدارکاک
  ۱۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۴

  سلام من پسرجانبازهستم نزدیک 8سال برای قرارگاه قراردادی کار کردم الان دیگه من نمی‌خوان الان یک سال هست بیکار هستم میخواستم ببینم وزارت دفاع برای جوش کاری نیرو استخدام می کنند یانه ممنونم که راهنمایی کنید داری خانواده 4نفرهستم پدرم جانباز شیمایی وهم از ناحیه پاترکش خورده الان من 32 سال هست که هنوز یکبار هم از سهمیه بنیاد استفاده نکردم و الان می تونم استفاده کنم برای روزی زن بچه ام یانه

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۴

   سلام
   در حال حاضر فراخوانی برای این عنوان وجود ندارد

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰

   سلاام بله

 4. مریم
  ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۹

  سلام.خانواده جانبازان بالای ۲۵ درصد و خانواده شهدا نیازی به وارد کردن کد ایثارگری و رهگیری از مراکز سپاه و… در زمان ثبت نام ندارند.بقیه سهمیه ها، ثبت کد الزام است.

 5. خدابخشی
  ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۰

  من دانشجوی دکترا هستم دارای سهمیه ایثارگران ۲۵ درصد هستم نمره آزمون عربی ept از ۶۰۰ من ۵۲۰ آوردم آیا قبول هستم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۷

   سلام وقت بخیر
   بعله درصد قبولی هست واینکه وشما از طریق سایت ازمون نتیجه رو مشاهده کنید

 6. علی قادری
  ۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۳

  سلام من ورودی 98هستم فرزند شهید در سال ۱۳۹۹ در آزمون eptشرکت کردم و نمره ام 360شده آیا برای رساله باید دوباره در آزمون زبان شرکت کنم یا نیاز ندارد؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۸

   سلام وقت بخیر
   برای مشاوره دقیق سهمیه ایثارگران در ازمون EPT با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

 7. ش
  ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۸

  سلام- بنده در شهرداری تهران کارت بسیج فعال دارم و از طرفی طبق بخشنامه جدید مجلس پدرم بخاطر سالهایی که در مناطق جنگی خدمت کرده اند، ایثارگر به حساب می ایند اما کدی به ایشان تعلق نگرفته. من نمره 400 ای پی تی را در آزمون مهرماه کسب کرده ام. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید چطور میتونم از سامانه استفاده کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۰

   سلام .از بنیاد شهید درخواست کد 12 عدی ایثار دهید

 8. آرش پاکرو
  ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۸

  با عرض سلام
  کد دوازده رقمی که پارسال گرفتیم برای همان شخص امسال هم اعتبار داره یا باید هرسال دوباره بگیریم
  با تشکر

  • کارشناس ارشد
   ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۴

   سلام بله امکانش هست

 9. باران
  ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۲

  با سلام . بنده همسر رزمنده با چهارده ماه جبهه و جانباز زیر 25درصد و با کد ایثارگری .آیا در آزمون ept میتوانم از سهمیه ایثارگری استفاده کنم ؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۰

   سلام باکارشناسان مرکزتمای بگیرید

 10. باران
  ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۱

  با سلام .
  بنده همسر رزمنده با چهارده ماه جبهه و جانباز زیر 25 درصد ‌‌وبا داشتن کد ایثارگری .
  آیا از سهمیه ایثارگری در آزمون ept میتوانم استفاده کنم ؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۱

   سلام وقت بخیر بله میتونید استفاده کنیداز سهمیه ایقارگری

 11. باران
  ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۰

  با سلام .
  بنده همسر رزمنده را چهارده ماه جبهه و جانباز زیر 25 درصد ‌‌وبا داشتن کد ایثارگری .
  آیا از سهمیه ایثارگری در آزمون ept میتوانم استفاده کنم ؟؟؟؟

 12. اطلس
  ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۸

  با سلام . بنده همسر جانباز زیر25درصد ورزمنده با چهارده ماه جبهه هستم وهمسرم کد ایثارگری هم دارند آیا در آزمون ept سهمیه ایثارگری شامل من میشود ؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۳

   سلام وقت بخیر.میتونید از سهمیه ایثارگران در آزمون ept استفاده کنید.برای اطلاعات بیشتر با شماره 9099072952 تماس بگیرید.

 13. امان
  ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۵

  سلام برادر شهید مشمول خانواده های ایثارگر میشه؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۲

   سلام وقت بخیر.
   بله محسوب میشوید.

 14. مهتاب
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۰

  سلام ، من پدرم کارت ایثارگری دارد ، با سابقه ۷ سال و ۱۱ ماه در جبهه ، قبلا امتحان دادم و نمره ۴۰ گرفته ام ، ولی در آزمون با سهمیه عادی شرکت کرده بودم ، الان میتونم با نامه و کارت ایثارگری پدرم قبول بشم ، یا باید حتما دوباره امتحان بدم و از سهمیه استفاده کنم ؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۶

   سلام وقت بخیر.
   لطفا از طریق سایت آزمون مربوطه درخواست خود را برای استفاده از سهمیه صادر نمایید.

 15. اکبرریاحی
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۵

  استفاده از سهمیه برای آزمون زبان فقط شامل دانشگاه آزاد می شود ویا دانشگاه دولتی را نیز شامل می گردد.

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۰

   سلام وقت بخیر دوست عزیز ازمون ept فقط مخصوص داتشگاه ازاد است و شما از سهمیه میتوانید در ازمون دانشگاه ازاد استفاده کنید و در سراسری امکانش نیست موفق باشید

 16. الهام
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۳

  در آزمون زبان ept , نمره 450 را کسب کردم باتوجه به اینکه فرزند جانباز هستم و سهمیه دارم آیا نمره قبولی رو کسب کردم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۳

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای ازمون EPT با توجه به سهمیه ایثارگران 40 است با سهمیه و برای عادی ها 50 که داوطلب ازاد است موفق باشد

 17. الهام
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۴

  با سلام وقت بخیر من در آزمون ept, نمره 450 کسب کردم باتوجه به اینکه سهمیه ایثارگران دارم آیا قبول هستم

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۶

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای ازمون EPT با توجه به سهمیه اگر نمره 40 بیاونرید شانس قبولی دارید موفق باشید

 18. علی
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۰

  سلام من الان 330شدم با سهمیه ایثارگران قبولم یا مشروط0؟

  • moshaverarshad
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۹

   سلام وقت بخیر با توجه به سهمیه ایثارگری که دارین برای ازمون ept حداقل 400 باید باشه نمرتون

 19. مهدی
  ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۵

  ایا فززندان رزمندگان بالای ۶ ماه سهمیه برای ازمون ept دارند؟

  • moshaverarshad
   ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۱

   سلام مهدی رزمندگی پدرتون چند ماه؟

 20. رحیمی
  ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۱

  سلام
  روزتون بخیر
  توی فیلدهایی که برای استفاد از سهمیه در ثبت نام آزمون ept گذاشته شده ، یه فیلد هست با عنوان رزمنده ! من که فرزند رزمنده هستم این گزینه رو انتخاب کنم ؟
  چون فیلد دیگه ای با عنوان فرزند رزمنده وجود نداره !!
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  • moshaverarshad
   ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۶

   سلام بله برای سهمیه ایثارگران همون فرزند رزمند باید انتخاب شود

   • رحیمی
    ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۵

    آخه مشکل اینه که فرزند رزمنده ننوشته !
    فقط نوشته رزمنده یا جهادگر
    در صورتیکه در گزینه ها ،جانباز جداست و فرزند و همسر جانباز هم یه گزینه جدا !

    لطفا سریع پاسخ بدید چون تا امشب فرصت ثبت نام هست

    ممنون

 21. سمیرا
  ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۷

  سلام وقت بخیر ، من فرزندجانباز ۳۵ درصد هستم، نمره ۳۶۰ در اسفند۹۹ کسب کردم و ورودی ۹۸ هستم .آیا قبول هستم ؟

 22. مصطفی
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۴

  با سلام
  آزمون ept شرکت کردم
  چه طور باید از نتیجه ایثارگران متوجه بشم؟
  از دانشگاه باید استعلام کنم؟
  چون برای من هیچ کارنامه ثبت نشده است.

  • moshaverarshad
   ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۰

   سلام مصظفی
   شما موقع ثبت نام باید کد ایثارگری وراد میکردین

 23. ایرانی
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۳

  سلام وقت بخیر در برگه ورود به جلسه بنده ثبت شده بود که نوع سهمیه فرزند ازاده . ولی یادم نمیاد که در زمان ثبتنام کد ایثارگری رو از من قبول کرد یا نه؟ چون گویا کد ایثارگری قبلا کدملی بوده و الان عوض شده و من چون نداشتم همون قبلی رو وارد کردم. با توحه به اینکه در برگه ورود به جلسه ثبت شده بود فرزند ازاده. ایا الان که نمره ۴۲۰ گرفتم مطمین باشم که صد در صد قبول شدم ؟

  • moshaverarshad
   ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۶

   سلام ایرانی
   برای استفاده از سهمیه ایثارگری در ازمون ept وارد کردن کد رهگیری ایثارگری الزامی

 24. پرتو
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۲

  سلام من فرزند ایثارگر هستم واینکه ازمون زبان 35 باید بیارم یا 40 که با سهمیه بشم 50 و قبول شم ممنون میشم پاسخ بدید

  • moshaverarshad
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۱

   سلام داشتن حداقل نمره برای سهمیه ایثارگران در ازمون ept نمره 40

  • ایث
   ۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۸

   مشروط برای رساله انتخاب کردن بسه 32 و برای دفاع رساله 40 .این بهار استثنا شد و نمیخواد نمره 23 مشروط برای شرکت در ازمون جامع چون یساله درست وحسابی برگزار نشد…تا شهریور وقت هست برای ارایه نمره زبان قبل اتما انتخاب واحد رساله …ولی پاییز به بعد برای ازمون جامع شرکت کردن دیگه میخواد زبان ر32

  • Feri
   ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۶

   فرزند ایثارگر سهمیه ندارد باید خود داوطلب ایثارگر باشد.

 25. سید شهاب پورهاشمیان
  ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۴

  با سلام خدمت همه دوستان
  دستورالعمل هایی در دانشگاه آزاد اسلامی وجود دارد مبنی بر تعیین سقف نمره مشروطی و قبولی زبان ept برای دانشجویان شاهد و ایثارگر ورودی ۱۳۹۶ و ماقل آن که به وضوح نمره لازم برای مشروط یا قبولی در این آزمون مشخص کرده است.
  در این دستوالعمل ها به وضوح توضیح داده است که نمره مشروطی برای دانشجویان شاهد و ایثارگر ورودی سال۱۳۹۶ و ماقبل آن نمره ۲۸۰ و نمره قبولی برای این دانشجویان ۳۵۰ در نظر گرفته شده است.
  یکی از این نامه های به شماره ۳۰/۱۰۰۷۲ و تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ و دیگری به شماره ۳۰/۱۸۸۹۰ به تاریخ ۱۳۹۹/۰۵/۱۱در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی به ثبت رسیده است.
  اما نمره مشروطی و قبولی برای دانشجویان شاهد و ایثارگر ورودی سال ۱۳۹۶ به بعد به ترتیب ۳۲ و ۴۰ تعیین شده است.

 26. راب
  ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۴۳

  با سلام و احترام. بنده فرزند ایثارگر رزمنده (5درصد)هستم ایا تاثیری در نمره امتحان اشتمال عربی دارد یا خیر. من ورودی 98 دکترا هستم. نمره ازمون اشتمال من 490 شده است. میخوام بدونم قبول شدم یا نه. لطفا راهنمایی کنید. لطفا هر چه سریع تر پاسخ بدین. ممنون

  • moshaverarshad
   ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۱

   سلام در صورتی که کدپیگیری ایثارگری زمان ثبت نام وارد کرده باشین با این نمره قبول میشین

 27. دهقان خلیلی
  ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۵

  سلام من در آزمون ept نمره 330گرفتم ورودی 97 هستم آیا این نمره مشروط هست تو کارنامه چیزی نوشته نشده فرزند جانباز پنجاه درصد هستم و تو کارت ورود به جلسه نوشته بود سهمیه ایثارگران اما تو کارنامه چیزی نوشته نشده

 28. حامد
  ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۳

  سلام. اگر برای آزمون ept فراموش شود که تائید سهمیه ایثارگران انتخاب شود، آیا بعد از ارائه کارنامه می شود به صورت دستی از ایثارگران و حوزه سپاه برای دانشگاه مدارک مربوط به ایثارگری را برای اعمال در کارنامه ارائه شود ؟

  • مشاور ارشد
   ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۳۰

   سلام نه متاسفانه نمیتوانید باید موقع ثبت‌نام‌کد ایثارگری لحاظ کنید

 29. سیران
  ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۷

  با سلام و عرض ادب
  ببخشید بنده فرزند جانباز 25% هستم آیا در آزمون ept دانشگاه آزاد مشمول استفاده از سهمیه می باشم؟ چون در سامانه ثبت نام اشاره ای به فرزند جانباز 25% نشده است و عنوان فرزند جانباز 25% به بالا ذکر شده است، یعنی فرزندان جانباز 25% به بالا می توانند از سهمیه استفاده نمایند شامل فرزند جانباز 25% نمی شود؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. با نهایت تشکر

  • ایث
   ۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۶

   عزیز سلام…شما فرزند جانباز 25درصد به بالا محسوب می شویید یعنی فرزند جانباز 25 درصد به بالا خود 25 درصد هم شاملش می شود مثل نمره قبولی که میگن ده به بالا ..وموقع ثبت نام در ای پی تی حتما ذکر بشه فرزند ایثارگرمحترمین وکدشون بزنید…وبرای مشروطی 32 به بالا قبولین برای انتخاب رساله وازمون جامع..البته تا شهریور مهلت دارین که نمره مشروط رو ارایه بدین چون این بهارو مهلت دادن که بی زبان ازمون جامع شرکت نماییدو ایثارگران وخانوادشون 25درصد به بالا وخود 25 هم یعنی 25 درصد به بالا و 40 هم برای دفاع از رساله چون برای عادیا 50 هست برای دفاع از رسله وبرای انتخاب رساله واحدش باید 40 باشه عادیا وایثارگران وبچه هاشون هشتاد درصد عادیاست

 30. تقی زاده
  ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۰

  جناب مشاور ارشد سلام-اگر پیام های بالا را خوانده باشید چندین بار از شما پرسیده شده است که آیا سهیمه ایثارگری(رزمندگان)شامل فرزندان رزمندگان که دارای کارت ایثار5درصد می باشند می شود.لطفا به اگر اطلاعی دارید دانشجویان را راهنمایی بفرمایید.

  • مشاور ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۲

   سلام در صورتی ک کارت ایثارگری داشته باشین بله میتونین از سهمیتون استفاده کنید

 31. هدیه
  ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۱۴

  سلام و خدا قوت شرمنده بنده دانشجوی دکترا هستم و فرصت خیلی کمی دارم جهت شرکت در ایی پی تی پدرم 5سال رزمندگی داره و خودم هم بسیجی فعال هستم،به بسیج یا امور ایثارگران تماس گرفتم میگن کاملا بی اطلاع هستن.از طرفی شماره ایی هم که شما دادین اصلا کسی جواب نمیده خواهش میکنم کامنتهارو پاسخگویی کنین ممنون میشم

  • مشاور ارشد
   ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۷

   سلام جانم هر سوالی در مورد سهمیه ایثارگران در آزمون های ept دارید بپرسید در خدمتم.

  • ایث
   ۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۰

   الان به همه جا ابلاغ شده وبگید اون قسمتی که اموزش دانشکده هستند در اینتنرت بزنن زده شده که برایخانواده های ایثارگران هشتاد درصد نمره زبان عادیا محسوب می شود یعنی مشورط سیو دو وعادیا مشروط چهل برای انتخاب رساله و نمره قبولی با سهمیه برای دفاع رساله در ترم اخر 40 هست وبرای عادیا 50..اگر هم در سایت زده باشه سهمیه 5 درصدی ایثارگری یعنی 5درصد به بالا جانبازان وخانوادشون دارن سهمیه…اون تیکه میادش اگر باشه ومشکلی نیست ..مثل تیک 25درصد به بالا یعنی خود25 و بالاتر..حتما بزنید تا اعمال بشه سهمیه…هرچند هشتاد درصد عادی ها هست ولی باید تلاششونو نمایند قبل هفتاد بود الان شده هشتاد درصد وسهمیه کمتر شده

 32. حشمت الله
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۲

  با سلام واحترام
  آیا با داشتن بسیجی فعال میتوان
  بعنوان سهنیه برای آزمون eptاستفاده کرد
  اگه میشه کد رهگیری را چگونه بایدگرفت
  چون بسیج میگه ما تفاهم نامه
  با دانشگاه آزاد نداریم در صورتیکه
  در همین سایت از بخشنامه وآیین نامه برای بسیجی فعال برای آزمون
  ept صحبت شده
  لطفا دقیق راهنمایی بفرمایید
  در ضمن رزمنده با چهار ماه ونیم سابقه هم هستم

 33. مسلم
  ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۹

  با سلام و احترام اینجانب فرزند رزمنده بیش از 60 ماه سابقه جبهه (پنج درصد) می باشم ودر زمان ازمون کد ایثارگری پدرم در دسترس نبود و در ازمون نمره 45 کسب نموده ام . به نظرتون امکان اعمال سهمیه وجود دارد و اگه وجود دارد نمره قبولی چند می باشد؟ باتشکر و احترام

 34. اردشیر پاپایی
  ۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۷

  سلام ایثارگرانی که نمره ای پی تی ۳۵ به بالا گرفته اند با من تماس بگیرند تا آنها را راهنمایی نمایم سپاس از مشاوران ایران تحصیل

 35. نادر
  ۲۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۲

  با سلام و احترام. بنده فرزند ایثارگر رزمنده (5درصد)هستم ایا تاثیری در نمره امتحان eptداره؟
  در صورتیکه بله هست حداقل نمره قبولی برای این ازمون با توجه به ایثارگری چه نمره ای هست. مرسی

 36. محسن
  ۲۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۳

  سلام
  بنده در امتحان ept شرکت نمودم و ۳۴انتیاز کسب کردم فرزند جانباز ۲۵درصد هستم وقتیکه کارنامه گرفتم داخلش نوشته بود متعاقبا جهت اعمال درصد ایثارگری به دانشگاه مربوطه ارسال میگردد سئوالم اینه آیا به غیر از ۳۴امتیاز که کسب کردم بازم سهمیه لحاظ میشه یاخیر؟ سپاس

 37. علی
  ۲۲ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۰

  با سلام و احترام
  من پدرم جانباز 31درصد ارتش هست
  میتونم از سهمیه استفاده کنم؟
  باتشکر

 38. شایان احمدی
  ۱۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۲

  سلام سهمیه ایثارگری حتما باید مورد تایید بنیاد شهید باشه یا ارگانه مربوطه؟؟؟

  • مشاور ارشد
   ۱۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۵

   سلام بله باید مورد تایید باشه.

 39. م.ش
  ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۹

  با سلام.دانشجوی ورودی 93 دکتری ریاضی هستم با هزار بدبختی و بدون هیچ سهمیه ای …زبان امسال بدلیل کرونا دو بار برگزار شد من مقاله ام تیر ماه اومد و بنابراین شهریور امتحان دادم و 470 شدم.از شما خواهشمندیم یه فکری کنید برای ماها که شرایط خاصیم چون به امید امتحان مهر و ابان بودم که بخاطر کرونا لغو شد مطمعن بودم قبول مشم اگر تا 15 ابانماه دفاع نکنم شامل بخشنامه جدید میشم .اخه وقتی واس خاطر کرونا ازمون زبان رو لغو میکنید یا حداقل برای ماها که هیچ سهمیه ای نداریم یه فکری کنید بعدشم استرس کرونا و مشکلات اقتصادی از یه طرف استرس دفاع هم از طرف دیگر.حداقل زبان را لغو میکنید تمدید کنید دفاع ما ورودی های 93 را. بخاطر خدا بفکر ما هم باشید معدل الف بودم داای مقالات عالی لغو ازمون زبان باعث بشه دفاع نکنم تا 15 ام باور کنید انصراف میدهم و نفرین میکنم کسایی که ازمون لغو کردن با هزار بدبختی پول شهریمو پرداخت کردم این چند سال.سخنم با انانی هست که وقتی بخاط کرونا ازمونو لغو میکنن و اثلا هم برایشان مهم نیست که چه به سر ماها میادش. تو را خدا با لغو ازمون ابان که فرصتی برای ماها بود حداقل یه فرصت تا بعد ازمون بعدی زبان بدهید یه فرصتو گرفتید حداقل فرصت دفاع را تمدید کنید.خواهش میکنم تجدید نظر فرماییید.خدا ررو خوش میاد با این وضعیت شیوع کررونا بیام تهران .بیایید کمی انسانیت کنیم.

  • مشاور ارشد
   ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۲

   سلام ما صحبت های شمارو در رابطه با سهمیه ایثارگران در ازمون ept ارجاع میدیم که بررسی بشه

 40. قاسمی
  ۲۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۳

  باسلام
  بخش سنجش دانشگاه آزاد میگن که برادر و خواهر شهدا نمی توانند از سهمیه ept استفاده کنند. در صورتی که بخشنامه کلی اشاره کرده و شما هم اطلاع کردید که سهمیه دارند، تکلیف چسیت؟ تشکر

  • dr-naqizade
   ۲۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۰

   سلام
   مصوبه جدید دانشگاه برای خواهر و بردار شامل نمیشه

 41. محمد قاسم پور
  ۱۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۶

  با سلام و احترام
  ممنون از پاسخهگویی شما. در پست قبلی فرمودید که برادر شهید می تواند از سهمیه شاهد و ایثارگران در آزمونept دانشگاه آزاد اسلامی استفاده کند، و بنده با توجه به اینکه برادر شهید هستم با نمره 49 در این آزمون قبول شده ام. لطفا به سوال زیر راهنمایی بفرمایید؛
  – اول اینکه مسئولین دانشگاه آزاد واحد محل تحصیل بنده میگن بخشنامه کلی است و به برادر شهید اشاره نشده است، باید از کجا و چگونه پیگیری کنم؟
  – دوم اینکه بنده در آزمون ept شهریور پارسال 49 گرفتم ولی در هنگام ثبت نام به دلیل در دست نداشتن کد ایثارگری و کمبود زمان جهت احذ کد، قسمت ایثارگران را تکیل نکرده و سهمیه آزاد برایم لحاظ شده است، چگونه الان باید پیگیری کنم تا سهمیه لحاظ شود؟
  با تشکر

  • dr-naqizade
   ۱۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۲۰

   سلام شما با واحد اموزش دانشگاه خودتون میتونید مراجعه کنید و کارتونو انجام بدین

 42. علی یزدانی
  ۱۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۰

  سلام بنده جانباز ده درصد هستم آزمون اشتمال عربی (جایگزین EPT) نمره 550 گرفتم آیا قبولم ؟

  • dr-naqizade
   ۱۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۲۵

   سلام شما با استفاده از سهمیه ایثارگری خود در صورتی که نمره کل 600 باشد و شما 550 گرفته باشین بله قبولین

 43. محمد قاسم پور
  ۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۷

  با سلام و عرض خداقوت
  آیا سهمیه خانواده شاهد و ایثارگران در در آزمون ept شامل برادر شهید هم می شود؟
  (بادر شهید هستم آزمون ept را یک دوره 49 گرفتم، قبول هستم)؟

  • dr-naqizade
   ۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۵

   سلام
   شما از سهمیه ایثارگران در آزمون ept میتوانید استفاده کنید و قبول میشین با نمره 49

 44. محمد قاسم پور
  ۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۲

  با سلام و عرض خداقوت
  آیا سهمیه آزمون ept مشموا برادر شهید می شود؟

  • dr-naqizade
   ۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۷

   سلام
   بله شما از سهمیه ایثارگران در آزمون ept میتوانید استفاده کنید و با نمره 49 نمره قبولی رو کسب میکنید

 45. محمدحسین اکرم
  ۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۴۵

  سلام من در آزمون ept عربی نمره 590 در یافت کردم و فرزند جانباز 30 درصد هستم می خواستم بدونم قبول شدم یا نه

  • dr-naqizade
   ۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۸

   سلام بله شما با استفاده از سهمیه ایثارگران در ازمون ept قبول شدین

 46. هادی
  ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۱

  سلام
  یه سوال
  ببینید توو کارنامه نمره رو زده ۴۴۰
  این با در نظر گرفتن سهمیه هست یا بدون در نظر گیری سهمیه!
  و یعنی قبولش؟

  • dr-naqizade
   ۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۴

   سلام با اعمال سهمیه ایثارگری شما در ازمون ept قبول میشوید

 47. محمد قاسم پور
  ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۵

  با سلام و خداقوت
  آیا برادر شهید در آزمون زبان ept دانشگاه آزاد و یا اشتمال دانشگاه ادیان و موراد مشابه سهمیه دارد؟ یعنی شامل بخشنامه ایثارگران و خانواده شهدا می شود؟

  • dr-naqizade
   ۱۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۰

   خانواده شهدا: پدر، مادر، خواهر و برادر شهید جزو سهمیه خانواده شهدا محسوب و تابع ضوابط مربوط به سهمیه خانواده شهدا می باشند.

 48. مراد روشنی
  ۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۸

  سلام براساس بخشنامه فوق نمره مشروطیeptرا۲۸ وقبولی را۳۵ اعلام فرمودید لطفا دقیقااعلام بفرمایید بنده جانبازپنجاه درصدهستم واسفند۹۷نمره۳۷ گرفتم باتوجه به بخشنامه های مختلف لطفاارایه طریق فرماییدتکلیفم چیست

  • drnaqizade
   ۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۹

   سلام و وقت بخیر سهمیه ایثارگران در آزمون ept نمره قبولی برای این آزمون در حال حاظر 40

 49. عبدالامیر مقدم نیا
  ۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۰

  با سلام
  من جانباز ۲۵درصدی هستم که از ناحیه سر آسیب دیده ام خدا شاهد است از امتحان ept کلافه و سر درهم شده ام امتحان قبلی ۲۶۰ کسب کردم و این سری (دی ماه) متاسفانه غافل از ثبت نام شدم. الحق سنگین است و کله من کشش ندارد.
  امتحان الحق سخت و دشوار است.

  • dr-naqizade
   ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۶

   سلام و وقت بخیر دوست عزیز جناب مقدم نیا شما میتونید کلاس های ازمون ept ثبت نام کنید تا تو ازمون موفق تر باشین از سهمیتونم میتونید استفاده کنید و نمره 400 بگیرید قبول هسین

ایران تحصیل
تماس با مشاور