ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

سهمیه ایثارگران در آزمون ept

سهمیه ایثارگران در آزمون ept
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

سهمیه ایثارگران در آزمون ept برای قبولی در این آزمون بسیار تاثیرگذار است، اشخاصی که از سهمیه ایثارگری برخوردار هستند می‌توانند از این گزینه برای قبولی خود استفاده کنند. یکی از سهمیه‌هایی که برای قبولی در آزمون EPT می‌توانید استفاده کنید، سهمیه ایثارگران و شاهد است.

این آزمون هرساله به واسطه دانشگاه آزاد اسلامی برای تمامی متقاضیان ورود به مقطع دکتری برگزار می‌شود، آن گروه از داوطلبانی که تمایل دارند در آزمون دکتری دانشگاه آزاد ثبت نام کنند، می‌بایست از منابع آزمون برای قبولی آگاهی داشته بانشد، خوشبختانه آزمون ept برای تمامی دانشگاه‌ها به غیز از دانشگاه‌های آزاد معتبر است.

اگر جزو افرادی هستید که قصد دارید از سهمیه ایثارگران در آزمون ept مطلع شده و سپس از آن استفاده کنید.  در ادامه با ما  همراه باشید تا به صورت کامل و جامع به این موضوع بپردازیم.

 

سهمیه ایثارگران در آزمون ept برای حداقل نمره مشروط و حداقل نمره قابل‌قبول برای دفاع نهایی از پایان‌نامه امتیازات متفاوتی دارد

 

آشنایی با سهمیه ایثارگران در آزمون ept 

با توجه به حداقل نمره برای کلیه داوطلبین، آزمون ept به صورت حداقل نمره مشروط برای افرادی که قصد شرکت در آزمون جامع یا به حداقل نمره قابل قبول برای دفاع نهایی از پایان نامه احتیاج دارند، استفاده می‌شود.

سهمیه ایثارگران در آزمون ept برای هرکدام از موارد متشکل از امتیازات مختلفی است، بنابراین هرکدام از داوطلبان با در نظر گرفتن نوع فعالیت و مدت فعالیت، امتیازات متفاواتی خواهند داشت.

با در نظر گرفتن آیین نامه سهمیه ایثارگران در آزمون ept از طرف بنیاد شهید و امور ایثارگران به هیئت رئیسه دانشگاه، برای در نظر گرفتن سهمیه جدا برای خانواده‌های محترم شهدا و ایثارگران لحاظ می‌شود. با توجه به آیین نامه گفته شده، حداقل نمره لازم تعیین می‌شود که با بهره‌گیری از این سهمیه داوطلبین لازم است از حداقل نمره برای قبولی خود استفاده کنند.

 

آئین نامه سهمیه ایثارگران در آزمون ept

آزمون ept یکی از آزمون‌هایی است که توسط دانشگاه آزاد اسلامی برای کلیه متقاضیان ورود به مقطع دکتری هر ساله برگزار می گردد. آن دسته از داوطلبانی که مایل به ثبت نام در آزمون دکتری دانشگاه آزاد می‌باشند، لازم است از منابع آزمون ها برای قبولی به خوبی آگاه باشند. خوشبختانه مدرک آزمون ept برای سایر دانشگاه‌ها غیر از دانشگاه آزاد نیز معتبر می‌باشد.

آزمون ept با توجه به حداقل نمره برای هر یک از داوطلبان ، به صورت حداقل نمره مشروط برای شرکت در آزمون جامع و همچنین حداقل نمره قابل‌قبول برای دفاع نهایی از پایان‌نامه در نظر گرفته می‌شود. سهمیه ایثارگران در آزمون ept برای هر یک از این موارد شامل امتیازات متفاوتی می باشد. لذا برای هر یک از داوطلبان با توجه به نوع فعالیت و همچنین مدت فعالیت امتیاز متفاوتی خواهند داشت.

با توجه به آئین‌نامه سهمیه ایثارگران در آزمون ept که از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران به هیئت رئیسه دانشگاه ، مبنی بر در نظر گرفتن سهمیه جداگانه برای خانواده‌های محترم شهدا ، ایثارگران، ابلاغ شده است، حداقل نمره لازم با توجه به آئین نامه مذکور مشخص گردیده که با استفاده از این سهمیه داوطلبان لازم است از حداقل نمره برای قبولی بهره‌مند گردند.

 

 

سهمیه ایثارگران در آزمون ept به دو صورت و در دو زمان برای داوطلبان آزمون ept محاسبه می گردد.

 

 

نمره قبولی آزمون ept ایثارگران

 

نمره قبولی آزمون ept ایثارگران

 

نمره قبولی آزمون ept ایثارگران همانطور که ذکر گردید به دو صورت است. حداقل نمره مشروط برای دانشجویان شاهد و ایثارگر جهت شرکت در آزمون جامع نمره 28 می باشد. با توجه به این نمره متقاضیان می توانند در آزمون جامع شرکت نمایند و نمره قبولی خود را تا حداقل قبل از جلسه دفاع به حد نصاب لازم دست یابند. مطالعه دقیق منابع آزمون ept جهت قبولی بسیار کمک کننده می باشد.

نمره دیگری که کسب آن برای داوطلبان دارای سهمیه ایثارگران در آزمون ept ضروری می باشد، حداقل نمره قابل قبول برای دانشجویان شاهد و ایثارگر جهت دفاع نهایی از رساله می باشد. حداقل نمره قابل قبول برای داوطلبان خانواده های محترم شاهد نمره 35 است. داوطلبان و متقاضیان عزیز لازم است این نمره را حداکثر قبل از دفاع کسب نمایند.

 

تاثیر انواع سهمیه در آزمون ept

براساس بخشنامه‌ایی که منتشر شده است، تمامی ایثارگران عزیز و خانواده‌های ایشان که از سهمیه ایثارگران در آزمون ept برخوردارند می‌توانند با احتساب 10 نمره تخفیف، قادر خواهند بود تا حدنصاب آزمون ای پی تی را بدست آوردند، از سوی دیگر معیار نمره مشروطی نمره 32 (320) و معیار قبولی برای این افراد 40 (400) است.

لذا بهتر است بدانید که نمره این آزمون در گاهی از 1000 نمره و گاها از 100 نمره در نظر گرفته می‌شود، سامانه آزمون ای پی تی به آدرس اینترنتی english.iau.ac.ir/ept نمرات را براساس عددی از 1000 اعلام می‌کند.

 

حد نصاب نمره قبولی در آزمون ای پی تی دانشگاه آزاد با احتساب سهمیه ایثارگران

 

نام آزمون نمره مشروط نمره قبولی نمره مشروط سهمیه ایثارگران نمره قبولی سهمیه ایثارگران
ept 40 50 32 40

 

 

از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران به هیئت رئیسه دانشگاه، سهمیه ایثارگران در آزمون ept، مبنی بر در نظر گرفتن سهمیه جداگانه برای خانواده‌های محترم شهدا ، ایثارگران لحاظ شده است.

 

سهمیه بسیج فعال در آزمون ept

 

سهمیه بسیج فعال برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی نقش بسیار پررنگی را ایفا می نماید. با توجه به اینکه نوع فعالیت داوطلبان بسیج متفاوت می باشد، حضور هر یک از داوطلبان با توجه به فعالیت آنان به صورت جمعا و ببا توجه به امتیازات مختلف تعیین می گردد. به همین دلیل بسته به اینکه شما در چه زمانی از جدول زمان بندی ثبت نام آزمون ept شرکت می نمایید لازم است امتیازات شما محاسبه گردد.

یکی از اشتباهاتی که داوطلبان در رابطه با استفاده از سهمیه ایثارگران در آزمون ept دارند، به موضوع عدم مطالعه دقیق در رابطه با آمادگی برای این آزمون باز می گردد. قطعا این میزان سهمیه و یا سهمیه بسیج فعال در آزمون ept برای پذیرش داوطلبان بسیار کمک کننده می باشد اما این بدان معنی نخواهد بود که شما به راحتی و بدون مطالعه دقیق بتوانید در این آزمون پذیرفته شوید.

 

جهت دانلود جزوه تضمینی آزمون زبان eptکلیک کنید.

 

دریافت کد رهگیری ایثارگران برای آزمون ept

 

دریافت کد رهگیری ایثارگران برای آزمون ept

 

میزان تاثیر سهمیه ایثارگران در آزمون ept با توجه به موار مختلف به صورت جداگانه و با توجه به سهمیه های مختلفی تعیین می گردد. بنابراین هر یک از متقاضیان ثبت نام آزمون ept  می توانند با استفاده از تاثیر این سهمیه ،نسبت به کسب اطلاعات دقیق و همچنین نمره مورد نظر اقدام نمایند. آزمون های مختلفی برای دریافت مدرک زبان وجود دارد که یکی از این آزمون ها همان آزمون ept می باشد.

برای دریافت کد رهگیری ایثارگران برای آزمون ept می توانید با شماره های 9099075307 سراسر کشور و 9099075307 ( استان تهران) تماس حاصل نماید. تنها با استفاده از برقراری تماس با متخصصین ایران تحصیل می توانید به راحتی نسبت به دریافت کدهگیری اقدام نمایید. همچنین امکان دریافت کد فعال بسیج با استفاده از سامانه مذکور فراهم گردیده است.

 

کلیه داوطلبین مقطع دکتری دانشگاه آزاد که دارای کد ایثارگری هستند، مشمول استفاده از این سهمیه هستند. 

 

 

بخشنامه سهمیه ایثارگران در آزمون ept

 

بخشنامه سهمیه ایثارگران در آزمون ept

چنانچه مایل به شرکت در آزمون دکتری می باشید، لازم است از شهریه دکتری دانشگاه آزاد اطلاع دقیقی حاصل نمایید. یکی از مواردی که با استفاده از آن تاثیر سهمیه مشخص می گردد، بخشنامه سهمیه ایثارگران در آزمون ept می باشد. متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که سهمیه ایثارگران در آزمون ept در سال های اخیر برای متقاضیان اعمال شده است.

 

 

 

برای اطلاع از کارنامه کنکور سهمیه ایثارگران وارد لینک شوید.

 

 

برای کسب اطلاع از منابع کارشناسی ارشد بهداشت حرفه ای با ما در ایران تحصیل همراه باشید.

 

اخبار پیرامون سهمیه ایثارگران در آزمون ept

 • آیا می دانید نمره قبولی در آزمون EPT چند است؟

براساس جدیدترین بخشنامه‌ایی که برای آزمون ept صادر شده است، حد نصاب قبولی در این آزمون در سال 1401، نمره 50 است. داوطلبین در صورتی که این نمره را در این آزمون کسب کنند، مدرک آن‌ها از اعتبار برخوردار است.

 • سهمیه ایثارگران در آزمون ept 

سهمیه‌ایی که برای ایثارگران در این آزمون در نظر گرفته شده است، هرکدام متشکل از امتیازات مختلفی هستند، بنابراین برای هرکدامم از داوطلبین با در نظر گرفتن نوع فعالیت و مدت فعالیت امتیازات متفاوتی هستند.

 • آیا می دانید نمره قبولی در آزمون EPT چند است؟

براساس بخشنامه‌ایی که جدیدا برای سال 1401 منشتر شده است، در این بخشنامه حدنصاب نمره برای متقاضیان نمره 50 است که این حدنصاب برای افرادی که از سهمیه ایثارگری استفاده می‌کنند متفاوت است.

 

در زمان ثبت نام آزمون ept، برای استفاده از سهمیه‌، باید کد رهگیری مربوط به سهمیه را در بخش مربوطه فرم ثبت نام وارد کنید.

 

کاربران گرامی برای دانلود پی دی اف مطالب این صفحه کلیک کنید.

 

خلاصه مطلب

آزمون EPT، به واسطه دانشگاه آزاد اسلامی از سال 1386 برای تمامی دانشجویان و متقاضیان دکتری این دانشگاه در نظر گرفته شده است، نام این آزمون برگرفته از عبارت English Proficiency Test است که برای افرادی است که مدرک بین المللی با نمره مشخص را از سوی دانشگاه دریافت نمی‌کنند. به همین سبب باید نمره قبولی در آزمون ept را به عنوان جایگزین آن نمره برای ورود به دوره دکتری دانشگاه کسب کنند.

در اینجا افرادی که جزو خانواده شهدا و ایثارگران هستند می‌توانند از سهمیه ایثارگران در آزمون ept استفاده کنند، این سهمیه به این افراد کمک می‌کند تا زودتر نمره قبولی این آزمون را کسب کنند.

در صورتی که در خصوص حدنصاب نمره قبولی یا مشروطی این آزمون برای متقاضیان سهمیه ایثارگری ابهام و مشکلی دارید می‌توانید با همکاران و مشاوران ما در ایران تحصیل کمک بگیرید.

4.6/5 - (5 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

بخشنامه سهمیه ایثارگران در آزمون ept برای چه رشته هایی اعمال می گردد؟

در اجرای بخشنامه هیچ تفاوتی بین رشته ها و گروه های آزمایشی مختلف وجود ندارد. هر یک از داوطلبان در تمامی رشته ها می توانند اقدام به ثبت نام نمایند.

تا چه مدتی می توان از سهمیه ایثارگران در آزمون ept استفاده نمود؟

با توجه به اینکه آزمون ept در ماه های مختلفی در سال برگزار می شود، بنابراین امکان استفاده از سهمیه در هر یک از این ازمون ها وجود خواهد داشت.

آیا میزان سهمیه ایثارگران در آزمون ept  در سال های مختلف تغییر خواهد کرد؟

چنانچه قبل از دفاع پایان نامه موفق به کسب نمره قبولی نشویم آیا نمی توانیم در جلسه دفاع حضور یابیم؟

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  حمید
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۴

  منظورم شرکت در آزمون ept بود در سوال قبل

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۷

   سلام وقت بخیر
   جهت بررسی بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 2. Avatar photo
  حمید
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۳

  سلام خسته نباشید من پدرم رزمنده بودند به مدت ۱۴ ماه سابقه جبهه در سال های ۶۴ تا ۶۶ را دارند،دانشجوی دکتری هستم،به مرکز آزمون دانشگاه آزاد زنگ زدم و فرمودند شامل فرزندان نمیشود،اما شما در پاسخ به سوالات بقیه عزیزان عنوان میکنید که این سهمیه شامل شما می شود!!!! الان کی درست میگه؟شما یا مرکز آزمون دانشگاه آزاد؟

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۹

   سلام وقتتون بخیر برای شما چون ایشان رزمنده بودن اگر یک سوم مدت زمان حضور در جبهه بیشتر از شش ماه بشود سهمیه به شما تعلق میگیرد

 3. Avatar photo
  مهدی خلیل پور
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۳

  با سلام و عرض ادب و احترام

  بنده فرزند شهید هستم موقع ثبت نام Ept سهمیه رو نتونستم وارد کنم الانم نمره ۴۱ رو کسب کرده ام آیا سهمیه ها خود به خود تو سازمان سنجش اعمال میشه یا باید از بنیاد شهید نامه بیارم به سازمان سنجش.

  تشکر میکنم اگر راهنماییم کنید 🙏

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۲

   سلام وقت بخیر
   حتما باید به سازمان سنجش اعلام گردد

   • Avatar photo
    مهدی خلیل پور
    ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۳

    چه جوری بهشون بگم نامه بنویسم واسشون زنگ بزنم حضوری برم؟

    صمیمانه سپاسگزارم برادرم اگر این سوالم رو هم جواب بدید🙏

    • Avatar photo
     مشاور جوادی
     ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۴

     سلام وقت بخیر
     از هر دو طریق میتونید اقدام فرمایید

 4. Avatar photo
  مهدی خلیل پور
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۵

  با سلام و عرض ادب و احترام
  بزرگوار من فرزند شهید هستم تو امتحان Ept که ۱۶ بهمن ماه امسال برگزار شد نمره ۴۱ کسب کرده ام ولی موقع ثبت نام گزینه ای که مربوط به سهمیه بود من زدم ولی نوشت کد دریافتی از سپاه پاسداران را وارد کنید چون شب آخرین وقت من ثبت نام کردم منم که کد رو از سپاه نگرفته بودم بدون سهمیه ثبت نام کردم.

  بعد اینکه جوابها رو دیدم و نمره ۴۱ رو که کسب کردم رفتم بنیاد شهید استان آذربایجان غربی گفتند اون سهمیه که نوشته سپاه اون مختص بسیجیان و سپاهیان و آزادگان هست سهمیه شما تو سازمان سنجش موجود هست.

  بعد از بحث و بررسی با کارمندان بنیاد شهید نامه ای نوشتن به سازمان سنجش که سهمیه حقیر اعمال بشه.

  والله الان نمیدونم سهمیه خودش اعمال شده یا با این کارهایی که انجام دادیم اعمال میشه.

  خواهشا خواهشا خواهشا راهنماییم کنید واقعا بلاتکلیف موندم.

  من مهدی خلیل پور هستم اینم شماره تماسم ۰۹۱۴۳۴۵۸۲۹۴

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۱

   سلام وقت بخیر
   شما برای اعمال سهمیه باید درخواستی در سازمان سنجش ثبت نمایید . جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 5. Avatar photo
  الهام
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۷

  سلام.وقت به خیر من در آزمون دی ماه شرکت کردم و نمره ۳۷ را کسب کردم.سهمیه شاهد هستم،آیا با این نمره میتوانم در آزمون جامع شرکت کنم؟ورودی ۱۴۰۰ دکتری هستم.

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۱

   سلام وقت بخیر
   نمره شما خیلی پایین تر از حد مجاز میباشد جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  • Avatar photo
   مهدی خلیل پور
   ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۶

   سلام

   موقع ثبت نام گزینه سهمیه رو زده بودین؟

 6. Avatar photo
  راحله کوهساریان
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۶

  سلام
  بنده فرزند شهید هستم دی ماه آزمون ept دادم .هر چه تلاش میکنم برام کارنامه صادر نمیشه .فقط میگه مشخصات درست نیست .من باید چه کار کنم به کجا زنگ بزنم؟ ممنون میشم پاسخ بدید.

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۹

   سلام دوست عزیز،شما برای اطلا از شرایط آزمونتون باید به سازمان سنجش مراجعه کنید.

 7. Avatar photo
  الهام
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۸

  با سلام.من ورودی سال ۱۴۰۰ در مقطع دکتری هستم و سهمیه فرزند شهید دارم.در آزمون ept نمره ۳۷ کسب کردم.با این نمره آیا میتوانم در آزمون جامع شرکت کنم و بعد نمره ی قبولی را با آزمون مجدد کسب کنم؟

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۸

   سلام وقت بخیر
   نمره شما خیلی پایین تر از حد مجاز میباشد جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 8. Avatar photo
  محمد
  ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۲

  با سلام من فرزند جانباز ۱۵% با ۶ ماه سابقه جبهه لطفا راهنمایی کنید کد ۱۲ رقمی رو باید در کدوم قسمت وارد کنم فرزند و همسر جانباز بالای ۲۵% یا قسمت دیگه ای لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم چون بقیه قسمت انگار بقیه قسمت ها مربوط به خود ایثارگر و خود جانباز هست

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۹

   سلام وقت به خیر
   خانواده جانبازان برای استفاده از سهمیه نیازی به وارد کردن کد رهگیری ندارند.

 9. Avatar photo
  جعفری
  ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۲

  سلام
  تاریخ حضور رزمندگی از ۱۳۶۷۰۷۰۵. تا ۱۳۶۸۰۲۲۸ می توان از سهیه رزمندگی در آزمون زبان ept استفاده نمود.

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۷

   سلام وقت بخیر
   اگر کد پرسنلی داشته باشید بله امکان پذیر خواهد بود.

 10. Avatar photo
  عاطفه
  ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۲

  سلام. من در آزمون Ept دی ماه شرکت کردم. نمره ۴۱۰ گرفتم. ورودی ۱۳۹۸ دکتری هستم. فرزند جانبازم و تیک فرزند جانباز را زدم. اما کد ۱۲ رقمی ایثارگری را وارد نکردم. آیا سهمیه برام لحاظ شده یا نه؟ قبول شدم یا نه؟ ممنونم

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۵

   سلام وقت بخیر
   میتوانید درخواستی مبنی بر این موضوع ثبت کنید تا سهمیه شما لحاظ گردد جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

   • Avatar photo
    مهدی خلیل پور
    ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۷

    استاد شرمنده ما شهرستان هستیم و هر چقدر هم تلاش کردم نمیتونم با مشاورین ایران تحصیل تماس بگیریم.

    • Avatar photo
     مشاور ذوالنورنیا
     ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۳

     سلام وقت بخیر
     از طریق بخش شارژینگ آنلاین بسته خریداری نمایید یا از طریق تلفن ثابت تماس حاصل فرمایید

 11. Avatar photo
  شکوهی
  ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۱

  سلام فرزند شهید هستم آزمونept نمره ۳۹ گرفتم قبول قطعی هستم یا مشروط ؟

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۸

   سلام وقت بخیر
   نمره ی قبولی ایثارگران بالای 41 می باشد

 12. Avatar photo
  حسین
  ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۵

  با سلام بنده در آزمون ept نمره 580 آوردم در عربی آیا قبول شدم؟ نمره قبولی فرزند شهید در آزمون استعمال چند هست کلا؟

  • Avatar photo
   مشاور فتح اللهی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۰

   سلام قبولی در ازمون زبان بستگی به تعداد شرکت کنندگان دارد

 13. Avatar photo
  مهری
  ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۳

  باسلام بتده ورودی ۱۴۰۰ هستم و نمره ۴۰۰ کسب کردم سهمیه ۵ درصد دارم و موقع ثبتنام هم کد رهگیری ثبت کردم اما دانشگاه میگه شامل سهمیه ۵ درصد نمیشه پس چطور خیلی جاها میگن شامل میشه.لطفا شماره بخشنامه بفرمایید

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۶

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 14. Avatar photo
  ولی
  ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۰

  باسلام. من فرزند رزمنده با سابقه بیشتر از 6 ماه جبهه هستم. برای ثبت نام در ازمون ept، من کدام گزینه رو بزنم که بتونم از این سهمیه استفاده کنم. باید گزینه رزمنده و کد ایثارگری رو
  وارد کنم و بزنم یا نه گزینه دیگه ای رو. لطفا راهنمایی کنید. ممنوم. وقت کمی برای ثبت نام دارم…

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۰

   سلام وقت بخیر
   باید گزینه رزمنده رو با کد ایثارگری پدرتون وارد نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  • Avatar photo
   جعفری
   ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۵

   سلام
   برای دریافت کد رزمنده و ایثارگیری زبان ept حضور در جبهه تا چه
   تاریخی (زمان سال ماه )ملاک محاسبه میباشد

   • Avatar photo
    مشاور عیسائی
    ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۸

    سلام وقت بخیر
    برای یک سری مناطق تا سال 1375 هم تعلق میگیرد جهت بررسی بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 15. Avatar photo
  وحید
  ۲۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۶

  سلام.من ورودی ۱۴۰۱ هستم و در آزمون ای پی تی آبان ماه شرکت کردم و نمره ی ۴۴۰ آوردم.با توجه به این که برادر شهید هستم کلی در زمان ثبت نام سهمیه را انتخاب نکرده بودم آیا مشمول قبولی می شوم؟

  • Avatar photo
   مشاور براتی
   ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۰

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز قبل از اینکه ازمون را شرکت کنید باید سهمیه تون رو اعلام بکنید وثبت کنید

 16. Avatar photo
  afzal
  ۲۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۵

  با سلام لطفا بفرمایید آیا جهادگران شرکت کننده در آزمون EPT دی ماه 1401، دارای حد نصاب کاهش یافته مثل خانواده شهدا و ایثارگران میباشند یا خیر؟

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۲۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۳

   سلام وقتتون بخیر خیر

 17. Avatar photo
  علیزاده
  ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۰۸

  با سلام بنده وردی ۱۴۰۰ دکتری عمران خاک وپی هستم البته قبلاهم دانشجو دکتری بوده و تعدادی دروس را معادل سازی کردم شهریور امسال در ازمون ept نمره ۴۷۰ سهمیه عادی را کسب کردم الان دو هفته مانده به امتحان جامع میگویند که بخاطر عدم حد نصاب نمیتونی امتحان جامع بدی . این قولی مشروط را برای امتحان جامع حذف کرده اند ؟ و چیکار می توان کرد

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۴

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی باید در ept حداقل نمره 50 را کسب کنید.

 18. Avatar photo
  امان
  ۲۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۰

  سلام آیا برادر و یا خواهر شهید مشمول سهمیه ایثارگران ept میشوند؟ایا نمره چهارصد برای ایشان قطعی است؟

  • Avatar photo
   sadeghi
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۲

   سلام روز بخیر
   با طبق آیین نامه سهمیه ایثارگران در آزمون ept از طرف بنیاد شهید و امور ایثارگران به هیئت رئیسه دانشگاه باشه

 19. Avatar photo
  روانشناس
  ۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۸

  با سلام من همسر جانباز ده درصد با 17ماه حضور در جبهه هستم نمره ept0را 40گرفتم می توانم از سهمیه ایثارگری استفاده کنم ممنون می شم راهنمایی بفرمایید

  • Avatar photo
   isaei
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۰

   سلام وقتتون بخیر
   اگر از ابتدا توی ثبت نامتون سهمیه رو وارد کرده باشید میتونید در غیر این صورت باید به دانشگاه مورد نظرتون نامه بدهید .

 20. Avatar photo
  ghoo
  ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۲

  سلام وقت بخیر
  بنده نمره آزمون ای پی تی رو ۴۱۰ گرفتم و فرزند جانباز ۲۰ درصد هستم و کد ۱۲ رقمی ایثارگری هم دارم و زمان ثبت نام هم کد رو وارد کردم آیا با این نمره الان قبول شدم؟ و از کجا مطلع بشم که قبول نهایی هستم یا خیر؟

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۸

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرماییید

 21. Avatar photo
  جواد
  ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۹

  با سلام
  با توجه با کاهش نمره قبولی از 50 به 48 آیا نمره قبولی ایثارگران از 40 به 38 کاهش یافته یا نه ؟
  بنده فرزند شهید هستم و نمره ام 39 شده آیا قبولم یا نه ؟ (دفاع از رساله)

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۶

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرماییید

  • Avatar photo
   ورودی مهمه
   ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۰

   ورودی مهم

 22. Avatar photo
  مهدی
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۶

  سلام وقت بخیر من فرزند رزمنده هستم و در کنکور ۱۴۰۱ شرکت کردم و کد سهمیه خودم رو هنگام ثبت نام وارد کردم اولین بارم هم بود که از کد استفاده میکردم اما کد برام اعمال نشد میخواستم بدونم چطوری میتونم پیگیری کنم که اعمال بشه وتا چه زمان فرصت هست ممنون میشم کمکم کنید

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۸

   سلام روزبخیر
   باید به سازمان سنجش درخواست بدین

   • Avatar photo
    مهدی
    ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۹

    سلام چطوری میتونم این کارو انجام بدم

    • Avatar photo
     gholizadegan
     ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۵

     سلام روز بخیر لطفا سوالتان را کامل بپرسید

 23. Avatar photo
  مهدی
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۳

  سلام وقت بخیر من فرزند رزمنده هستم و در کنکور ۱۴۰۱ سراسری شرکت کردم و کد سهمیه خودم رو وارد کردم اما در زمان اعلام نتایج اعمال نشد میخواستم بدونم چطوری میتونم دوباره واسه ثبت کد اقدام کنم که اعمال بشه و زمانش تا می هست ممنون میشم راهنماییم کنید

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۵

   سلام روزبخیر
   باید به سازمان سنجش درخواست بدین.

 24. Avatar photo
  مهدی
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۶

  سلام خسته نباشید من فرزنده رزمنده هستم در کنکور 1401شرکت کردم و کد سهمیه خودم رو وارد کردم اولین بار بود از کد استفاده میکردم اما سهمیه ایثارگری برایم اعمال نشد میخواستم بدونم چطوری میتونم این قضیه رو پیگیری کنم و اعمال بشه لطفا راهنماییم کنید ممنون

  • Avatar photo
   isaei
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۲

   سلام وقت بخیر
   جهت بررسی بیشتر اطلاعات با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 25. Avatar photo
  الهه
  ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۴

  سلام من همسر رزمنده هستم آیا میتونم از سهمیه ایثارگری برای ای پی تی استفاده کنم

  • Avatar photo
   behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰

   بله

 26. Avatar photo
  علی اسلامی
  ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۷

  اگر فردی دارای کد ایثارگری باشد ، فقط دارای ۲۰ درصد جانبازی باشد ؛
  می تواند از سهمیه برخوردار باشد؟

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۹

   سلام وقت بخیر . بله شامل حالتان میشود

 27. Avatar photo
  مریم
  ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۸

  سلام من خواهر شهید هستم و آزمون ept رو410شدم لطفا اگر بخشنامه ای وجود داره مبنی بر قبول شده و پذیرش خواهر شهیدبفرمایید تا بنده شماره بخشنامه رو به قسمت سنجش دانشگاه مشهد ارائه دهم تا بپذیرند ممنون از کمک شما

  • Avatar photo
   bagheri
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۰

   سلام وقت بخیر احتمالش زیاد هست.

 28. Avatar photo
  شادی
  ۲۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۴

  سلام و وقت بخیر
  پدر من ایثار کر هست و موقع ثبت نام هر کاری کردم موفق به دریافت کد نشدم و نتونستم از سهمیه استفاده کنم ، الان و پس از آزمون دیگه نمیشه کاری کرد؟

  • Avatar photo
   karimi
   ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۳

   سلام درخواست بدیدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 29. Avatar photo
  مینا
  ۲۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۹

  سلام و وقتبخیر.پدر من کارت ایثار دارن و کد رهگیری ۱۲ رقمی هم دارن با مدت ۷ سال ولی من به امور ایثارگران مراجعه کردم میگن ازمونept فقط برای ایثارگران ۲۵ درصد به بالاست و فرزند رزمنده ۵ درصد ساملش نمیشه میشه دقیق راهنمایی کنید

  • Avatar photo
   karimi
   ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۰

   سلام بله برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

  • Avatar photo
   محمد
   ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۶

   با سلام من فرزند جانباز ۱۵ درصد و ایثارگر ۶ ماه سابقه حضور در جبهه هستم میخواستم راهنمایی کنید آیا سهیمه ای برای من در آزمون ept در نظر گرفته میشه کد رهگیری جانبازی رو هم در ثبت نام وارد کردم البته برای فرزندان ۲۵ درصد به بالا رو انتخاب کردم لطفا راهنمایی بفرمایید.

   • Avatar photo
    tahmasebi
    ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۷

    سلام دوست عزیز بله شما مجاز به استفاده از این سهمیه هستید اما باید نوع سهمیتون رو بصورت واقعی و مسجل وارد کنید.

 30. Avatar photo
  سایه
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۷

  سلام لطفاباصراحت جواب بدین آیافرزندرزمنده بالای 6ماه سابقه جبهه درآزمون eptسهمیه دارد؟اگرهست چرابه صراحت موقع ثبت نام عنوان فرزندرزمنده به عنوان گزینه موجودنبست؟

  • Avatar photo
   karimi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۱

   سلام بله برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

  • Avatar photo
   شادی
   ۲۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۵

   بله هست
   ولی می بایست همان گزینه ایثارگر را ثبت کنید

   • Avatar photo
    hedayati
    ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۵

    سلام وقت بخیر

 31. Avatar photo
  هانیه
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۳

  سلام
  من فرزند شهید هستم و در آزمون ept نمره ۴۳۰ آوردم متاسفانه علوم تحقیقات میگه قبول نشدم و باید حداقل ۴۵۰ میاوردم میگن برا سال ۱۴۰۱ تغییر کرده

  • Avatar photo
   bagheri
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۲

   با سلام طبق سهمیه ایثارگران در ازمون ept ایثارگران قبولی 400 و مشروطی 320 است

 32. Avatar photo
  میلاد
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۴۳

  سلام وقت بخیر
  من با مرکز آزمون دانشگاه آزاد صحبت کردم گفتند فرزند ایثارگر نمی‌تواند از سهمیه استفاده کند. و در بخشنامه ها اعلام نشده است فرزندان ایثار گر .ممنون میشم راهنمایی کنید .نمره من ۴۰۰ هست

  • Avatar photo
   fathollahi
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۳

   سلام سهمیه ایثارگران در آزمون تاثیر دارد و نمره قبولی برای ایثارگران 400 میباشد

 33. Avatar photo
  امید
  ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۴

  سلام لطفا ی راهنمایی بفرمایید. چرا دقیق مردم را راهنمایی نمی کنید . بنده برادر شهید هستم. نمره ept من ۴۱۰ شده. آیا سهمیه شامل من می شود وقبول محسوب می شوم.؟ اگر شامل می شود وقبول هستم بگید بله و اگر شامل نمی شود بگید نمی شود دیگر به اینجا و انجا لطفا ما را پاس ندهید. چندبار هم پیام گذاشتم ولی متاسفانه پیام را ثبت نکردید و پاسخ درستی دریافت نکردیم. امیدوارم این دفعه پاسخ درستی بشنوم. سپاسگزارم.

  • Avatar photo
   fathollahi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۲

   سلام نمره قبولی خانواده شهدا برای ازمون ept رو دارید

 34. Avatar photo
  امید
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۱

  سلام. خیالمون راحت کنید هیچکس پاسخگو نیست. برادر شهید هستم.دانشجوی دکتری آزاد نمره آزمون ept من ۴۱۰ شده خواستم ببینم سهمیه خانواده شهدا شامل من هم می شود و ایا با این نمره قبول میشم؟ از پاسخگویی شما سپاسگزارم.

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۹

   سلام وقت بخیر . با توجه به اینکه جزو خانواده شاهد باشید شانس بالایی در قبولی آزمون ept دارید

   • Avatar photo
    هادی
    ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۹

    خیر ورودی ۹۶و قبل ان برا دفاع ۳۵٠ برا جامع ۲۸٠…. ورودی ۹۷ و بعد ان ۴٠٠ برا دفاع و برا جامع ۳۲٠ هست…. همین امروز من بخشنامه را دیدم…. ضمنا فرزندان شاهد و فرزندان جانباز ۲۵٪ و بالاتر هم این قانون برای انها هست اتفاقا هایلایت شده تو بخشنامه که قشنگ دیده بشه بهونه ای نباشه ……

 35. Avatar photo
  امید
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۴

  سلام. برادر شهید هستم. نمره ept من ۴۱۰ شده آیا قبول شده ام؟ ممنون

  • Avatar photo
   ranjbar
   ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰

   سلام وقتتون بخیر با توجه به امار قبولی ها لطفا مقاله سایت را مطالعه بفرمایید

   • Avatar photo
    امید
    ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۰

    درود جناب رنجبر. بله مقاله مطالعه کردم ولی منظورم این که این سهمیه ایثارگران برای eptشامل برادر شهید هم می شود؟ اگر می شود ایا با نمره ۴۱۰ قبولم؟ ممنون از پاسخگویی و صبر وحوصله اتان

  • Avatar photo
   هادی
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۱

   بله مبارک باشه

 36. Avatar photo
  امید
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۴

  سلام. دانشجوی دکتری ازاد هستم .نمره زبانم ۴۱۰ شده . در بعد برادر شهید هستم یعنی عضو خانواده شهدا هستیم. با این شرایط ایا من قبول شدم؟ ممنون از پیگیری وپاسخگوییتون

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۳

   سلام وقت بخیر شانس قبولی دارید برای مطالعه شرایط ایثارگری و کسب اطلاعات بیشتر ،مقالات موجود در سایت را مطالعه فرمایید

 37. Avatar photo
  امید
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۸

  سلام. نمره زبان ept من ۴۱۰ شده در حالی که برادر شهید هستم آیا امکان قبولی من وجود دارد؟ لطفا پاسخ دهید

  • Avatar photo
   mansuri
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۵

   سلام وقت بخیر در حال حاضر نمره قبولی برای داوطلبان در آزمون ای پی تی 48می باشد و نمره مشروطی چهل می باشد میزان این نمرات برای داوطلبان شاهد و ایثارگر به ترتیب 40 و 35 می باشد. در صورت گرفتن نمره زیر 40 داوطلب مشروط شده و موظف به شرکت دوباره در این آزمون می باشد .اگر سهمیه خود را حین ثبت نام لحاظ کرده اید با شرایط مشروط امکان ازمون مجدد را خواهید داشت

   • Avatar photo
    خیر بستگی به ورودی دارد ... ایثارگر ورودی ۹۷وماقبل ان نمره دفاع ۳۵ نمره جامع ۲۸ می باشد... بخشنامه مرداد ۱۴٠۱
    ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۸

    ورودی ۹۷ و ماقبل ان نمره مشروط برا جامع ۲۸ نمره برای دفاع ۳۵ هست.

 38. Avatar photo
  اوجاغی
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۸

  سلام من از سهمیه استفاده کردم نمره EPT بنده ۳۵۰شد الان اگر با توجه به بخشنامه نمره را کسب کردم میشه بفرمایید چطوری به دانشگاه اعلام میشه چون دانشگاه ما میگه باید به ما اعلام کنن شما ایثارگر هستید ونمره کسب شده قبولی رو گرفتید ؟؟؟دانشگاه واحد امارات
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۵

   سلام وقت بخیر . اگر کد 12 رقمی ایثارگران را وارد سیستم ثبت نام کردید ، مورد قبول هست .برای کسب اطلاعات بیشتر ،مقالات موجود در سایت را مطالعه فرمایید

 39. Avatar photo
  روشن
  ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۰

  سلام. من دارای 9 ماه رزمندگی هستم و در آزمون ۶ خرداد ۱۴۰۱ نمره ۴۳ کسب کرده ام، ولیکن سهمیه رزمنده در کارنامه درج نشده است. الان چکار کنم؟

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۶

   سلام وقت بخیر . رجوع به بنیاد شهید و ایثارگران

 40. Avatar photo
  هوشنگ عباسی
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۶

  سلام وقتتون بخیر، سوالی که من داشتم اینه که آیا سهمیه ایثارگران در آزمون ept بسته به میزان جانبازی پدر بنده متفاوت هست؟

 41. Avatar photo
  زهرا
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۶

  سلام بنده فرزند رزمند هستم پدر کارت ایثارگری دارن و در هنگام ثبت نام کد رهگیری ایشان را وارد نمودم نمره قبولی برای بنده چند هست چون در توضیحات سایت eptاماده بود نتیجه بعد از استعلام به دانشگاه ابلاغ میگردد

  • Avatar photo
   karimi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۹

   سلام بایدحدنصاب 40 وبیارید

 42. Avatar photo
  زهرا
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۵

  سلام بنده فرزند رزمند هستم پدر کارت ایثارگری دارن و در هنگام ثبت نام کد رهگیری ایشان را وارد نمودم و نمره ۳۸۰را کسب نمودم آیا نمره قبولی لحاظ میشود چون در توضیحات سایت eptاماده بود نتیجه بعد از استعلام به دانشگاه ابلاغ میگردد

  • Avatar photo
   karimi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۰

   سلام حدنصاب 40

   • Avatar photo
    خیر بستگی به ورودی دارد ... ایثارگر ورودی ۹۷وماقبل ان نمره دفاع ۳۵ نمره جامع ۲۸ می باشد... بخشنامه مرداد ۱۴٠۱
    ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۰

    ورودی ۹۷ و ماقبل ان نمره مشروط برا جامع ۲۸ نمره برای دفاع ۳۵ هست.

 43. Avatar photo
  ایمان
  ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۸

  سلام آزمون ept نمره منفی ۴۰۰ آوردم فرزند جانباز هستم .ایا قبول هستم یا نه؟

  • Avatar photo
   ranjbar
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۲

   سلام وقت بخیر . سهمیه ایثارگران در ازمون ept تا یک مقدار معین تاثیرگذار است . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید

  • Avatar photo
   هادی
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۲

   بله مثل من

 44. Avatar photo
  بصیرنیا
  ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۲

  سلام من فرزند رزمتده هستم میخواستم بدونم از سهمیه میتونم برای ازمون ept استفاده کنم

  • Avatar photo
   haghipor
   ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۷

   سلام وقت بخیر
   استفاده از سهمیه در آزمون EPT امکان پذیر است

 45. Avatar photo
  میلاد
  ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۶

  سلام وقت بخیر
  بنده در آزمون زبان ept نمره ۴۰۰ رو آوردم
  پدرم ۲۶ماه سابقه جبهه دارد و برای کارت ایثارگری اقدام کرده ولی هنوز بدستش نرسیده آیا میشود از ارگان مربوطه نامه گرفت؟ در ضمن من تیک اییثارر هم موقع ثبت نام به دلیل نداشتن کد ۱۲ رقمی نزده ام.

  • Avatar photo
   bagheri
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۹

   با سلام بله میشود نعرفی نامه گرفت

 46. Avatar photo
  زهرا خوشنام
  ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۰۵

  سلام خسته نباشید
  من ورودی ۹۸ هستم و فرزند جانباز ۳۵ درصد، سال ۱۴۰۰ نمره ۳۶ گرفتم از آزمون ای پی تی ، آیا برای دفاع از رساله نمره قبولی را گرفته ام یا باید دوباره آزمون بدهم؟

  • Avatar photo
   ekhlasi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۳

   با سلام وقت بخیر نمره قبولی در آزمون ept 400 میباشد

 47. Avatar photo
  ساناز
  ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۰

  سلام بنده دانشجوی دکترا حسابداری هستم ورودی سال۱۳۹۹ فرزند جانباز ۴۰ درصد آزمون eptدر شهریور ماه نمره ۳۸۰ گرفتم در زمان ثبت نام تیک فرزند جانباز ۲۵ درصد و بالاتر را زده ام آیا در آزمون نمره قبولی را کسب کرده ام یا مجدد باید آزمون دهم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۰

   سلام وقت بخیر
   بله طبق آخرین اطلاعیه
   نمره قبولی برای خانواده های جانبازان و ایثارگران 350 میباشد

   • Avatar photo
    خیر بستگی به ورودی دارد ... ایثارگر ورودی ۹۷وماقبل ان نمره دفاع ۳۵ نمره جامع ۲۸ می باشد... بخشنامه مرداد ۱۴٠۱
    ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۱

    ورودی ۹۷ و ماقبل ان نمره مشروط برا جامع ۲۸ نمره برای دفاع ۳۵ هست.

 48. Avatar photo
  محدثه
  ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۴

  سلام
  وقت بخیر
  نمره من درآزمون اشتمال ۵۲شده است و فرزند جانباز هستم ایا درآزمون قبول شده ام؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۱

   سلام صبرکنین تااعلام نتایجش بیاد

 49. Avatar photo
  اسرافیل فرجی
  ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۱۴

  سلام ۲.۵ماه جبهه می توامد از سهمیه ept استفاده کند

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۶

   سلام وقت به خیر
   حداقل 6 ماه متواری باید در مناطق عملیاتی سابقه حضور داشته باشد.

   • Avatar photo
    مهدی
    ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۶

    سلام وقت بخیر من فرزند رزمنده هستم و در کنکور ۱۴۰۱ شرکت کردم و کد سهمیه خودم رو هنگام ثبت نام وارد کردم اولین بارم هم بود که از کد استفاده میکردم اما کد برام اعمال نشد میخواستم بدونم چطوری میتونم پیگیری کنم که اعمال بشه وتا چه زمان فرصت هست ممنون میشم کمکم کنید

    • Avatar photo
     karimi
     ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۴

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 50. Avatar photo
  مهرداد
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۰

  باعرض سلام
  من فرزندرزمنده با 14ماه حضور داوطلبانه در جبهه هستم در آزمون ept بهمن ماه1400 نمره460بدست آوردم آیا سهمیه ایثارگر شامل ما می شود چکار باید انجام بدهم ممنون

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۸

   سلام وقت به خیر
   سهمیه ایثارگران در آزمون ept به شما تعلق میگیرد.
   برای مشاوره با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 51. Avatar photo
  سید علی اکبر تیموریان
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۱

  بنده دانشجوی دکتری حسابداری هستم پدرم دارای کارت ایثار میباشد (ایثارگر هستند ) نمره آزمون ept من ۴۱ شده که در زمان‌آزمون اطلاع از استفاده امتیاز ایثارگری پدرم را نداشتم آیا اکنون میتونم‌از این امتیاز استفاده بکنم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۹

   سلام وقت بخیر بله امکان درخواست وجود دارد

  • Avatar photo
   خیر بستگی به ورودی دارد ... ایثارگر ورودی ۹۷وماقبل ان نمره دفاع ۳۵ نمره جامع ۲۸ می باشد... بخشنامه مرداد ۱۴٠۱
   ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۵

   در اخرین بخشنامه شفاف نوشته سهمیه شامل خانواده همسر فرزندان هم میشود.

 52. Avatar photo
  یاسر
  ۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۵

  سلام چگونه میتوان از سهمیه بسیج فعال در ازمون ept استفاده کرد

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۵

   سلام وقت بخیر
   برای دریافت مشاوره در خصوص استفاده از سهمیه ایثارگران در ازمون ept با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید .

 53. Avatar photo
  عارف
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۹

  سلام و خسته نباشید
  بنده فرزند رزمنده بیش از 6ماه هستم یعنی پدرم بیشتر از 6 ماه در جبهه حضور داشته. کارت ایثارگری دارد اما کد روی آن ننوشته. اول اینکه آیا میتوانم از امتیاز آن در این آزمون استفاده کنم؟
  دوم اینکه این کد از کجا باید تهیه شود؟
  ممنون بابت پاسخگوییتون

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۸

   سلام بله ازارگان مربوطه بایدبگیرین

   • Avatar photo
    عارف
    ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۰

    مچکرم
    لطف کردین

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۶

     سپاس از شما

 54. Avatar photo
  حمیدارکاک
  ۱۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۴

  سلام من پسرجانبازهستم نزدیک 8سال برای قرارگاه قراردادی کار کردم الان دیگه من نمی‌خوان الان یک سال هست بیکار هستم میخواستم ببینم وزارت دفاع برای جوش کاری نیرو استخدام می کنند یانه ممنونم که راهنمایی کنید داری خانواده 4نفرهستم پدرم جانباز شیمایی وهم از ناحیه پاترکش خورده الان من 32 سال هست که هنوز یکبار هم از سهمیه بنیاد استفاده نکردم و الان می تونم استفاده کنم برای روزی زن بچه ام یانه

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۴

   سلام
   در حال حاضر فراخوانی برای این عنوان وجود ندارد

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰

   سلاام بله

 55. Avatar photo
  مریم
  ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۹

  سلام.خانواده جانبازان بالای ۲۵ درصد و خانواده شهدا نیازی به وارد کردن کد ایثارگری و رهگیری از مراکز سپاه و… در زمان ثبت نام ندارند.بقیه سهمیه ها، ثبت کد الزام است.

 56. Avatar photo
  خدابخشی
  ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۰

  من دانشجوی دکترا هستم دارای سهمیه ایثارگران ۲۵ درصد هستم نمره آزمون عربی ept از ۶۰۰ من ۵۲۰ آوردم آیا قبول هستم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۷

   سلام وقت بخیر
   بعله درصد قبولی هست واینکه وشما از طریق سایت ازمون نتیجه رو مشاهده کنید

  • Avatar photo
   هادی
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۵

   بله زبان عربی ۴۸٠ یا ۴۸ هست … مبارکه برا رشته های انسانی و هنر

 57. Avatar photo
  علی قادری
  ۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۳

  سلام من ورودی 98هستم فرزند شهید در سال ۱۳۹۹ در آزمون eptشرکت کردم و نمره ام 360شده آیا برای رساله باید دوباره در آزمون زبان شرکت کنم یا نیاز ندارد؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۸

   سلام وقت بخیر
   برای مشاوره دقیق سهمیه ایثارگران در ازمون EPT با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

 58. Avatar photo
  ش
  ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۸

  سلام- بنده در شهرداری تهران کارت بسیج فعال دارم و از طرفی طبق بخشنامه جدید مجلس پدرم بخاطر سالهایی که در مناطق جنگی خدمت کرده اند، ایثارگر به حساب می ایند اما کدی به ایشان تعلق نگرفته. من نمره 400 ای پی تی را در آزمون مهرماه کسب کرده ام. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید چطور میتونم از سامانه استفاده کنم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۰

   سلام .از بنیاد شهید درخواست کد 12 عدی ایثار دهید

 59. Avatar photo
  آرش پاکرو
  ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۸

  با عرض سلام
  کد دوازده رقمی که پارسال گرفتیم برای همان شخص امسال هم اعتبار داره یا باید هرسال دوباره بگیریم
  با تشکر

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۴

   سلام بله امکانش هست

 60. Avatar photo
  باران
  ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۲

  با سلام . بنده همسر رزمنده با چهارده ماه جبهه و جانباز زیر 25درصد و با کد ایثارگری .آیا در آزمون ept میتوانم از سهمیه ایثارگری استفاده کنم ؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۰

   سلام باکارشناسان مرکزتمای بگیرید

 61. Avatar photo
  باران
  ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۱

  با سلام .
  بنده همسر رزمنده با چهارده ماه جبهه و جانباز زیر 25 درصد ‌‌وبا داشتن کد ایثارگری .
  آیا از سهمیه ایثارگری در آزمون ept میتوانم استفاده کنم ؟؟؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۱

   سلام وقت بخیر بله میتونید استفاده کنیداز سهمیه ایقارگری

 62. Avatar photo
  باران
  ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۰

  با سلام .
  بنده همسر رزمنده را چهارده ماه جبهه و جانباز زیر 25 درصد ‌‌وبا داشتن کد ایثارگری .
  آیا از سهمیه ایثارگری در آزمون ept میتوانم استفاده کنم ؟؟؟؟

 63. Avatar photo
  اطلس
  ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۸

  با سلام . بنده همسر جانباز زیر25درصد ورزمنده با چهارده ماه جبهه هستم وهمسرم کد ایثارگری هم دارند آیا در آزمون ept سهمیه ایثارگری شامل من میشود ؟؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۳

   سلام وقت بخیر.میتونید از سهمیه ایثارگران در آزمون ept استفاده کنید.برای اطلاعات بیشتر با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 64. Avatar photo
  امان
  ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۵

  سلام برادر شهید مشمول خانواده های ایثارگر میشه؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۲

   سلام وقت بخیر.
   بله محسوب میشوید.

 65. Avatar photo
  مهتاب
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۰

  سلام ، من پدرم کارت ایثارگری دارد ، با سابقه ۷ سال و ۱۱ ماه در جبهه ، قبلا امتحان دادم و نمره ۴۰ گرفته ام ، ولی در آزمون با سهمیه عادی شرکت کرده بودم ، الان میتونم با نامه و کارت ایثارگری پدرم قبول بشم ، یا باید حتما دوباره امتحان بدم و از سهمیه استفاده کنم ؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۶

   سلام وقت بخیر.
   لطفا از طریق سایت آزمون مربوطه درخواست خود را برای استفاده از سهمیه صادر نمایید.

 66. Avatar photo
  اکبرریاحی
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۵

  استفاده از سهمیه برای آزمون زبان فقط شامل دانشگاه آزاد می شود ویا دانشگاه دولتی را نیز شامل می گردد.

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۰

   سلام وقت بخیر دوست عزیز ازمون ept فقط مخصوص داتشگاه ازاد است و شما از سهمیه میتوانید در ازمون دانشگاه ازاد استفاده کنید و در سراسری امکانش نیست موفق باشید

 67. Avatar photo
  الهام
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۳

  در آزمون زبان ept , نمره 450 را کسب کردم باتوجه به اینکه فرزند جانباز هستم و سهمیه دارم آیا نمره قبولی رو کسب کردم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۳

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای ازمون EPT با توجه به سهمیه ایثارگران 40 است با سهمیه و برای عادی ها 50 که داوطلب ازاد است موفق باشد

 68. Avatar photo
  الهام
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۴

  با سلام وقت بخیر من در آزمون ept, نمره 450 کسب کردم باتوجه به اینکه سهمیه ایثارگران دارم آیا قبول هستم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۶

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای ازمون EPT با توجه به سهمیه اگر نمره 40 بیاونرید شانس قبولی دارید موفق باشید

 69. Avatar photo
  علی
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۰

  سلام من الان 330شدم با سهمیه ایثارگران قبولم یا مشروط0؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۹

   سلام وقت بخیر با توجه به سهمیه ایثارگری که دارین برای ازمون ept حداقل 400 باید باشه نمرتون

 70. Avatar photo
  مهدی
  ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۵

  ایا فززندان رزمندگان بالای ۶ ماه سهمیه برای ازمون ept دارند؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۱

   سلام مهدی رزمندگی پدرتون چند ماه؟

 71. Avatar photo
  رحیمی
  ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۱

  سلام
  روزتون بخیر
  توی فیلدهایی که برای استفاد از سهمیه در ثبت نام آزمون ept گذاشته شده ، یه فیلد هست با عنوان رزمنده ! من که فرزند رزمنده هستم این گزینه رو انتخاب کنم ؟
  چون فیلد دیگه ای با عنوان فرزند رزمنده وجود نداره !!
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۶

   سلام بله برای سهمیه ایثارگران همون فرزند رزمند باید انتخاب شود

   • Avatar photo
    رحیمی
    ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۵

    آخه مشکل اینه که فرزند رزمنده ننوشته !
    فقط نوشته رزمنده یا جهادگر
    در صورتیکه در گزینه ها ،جانباز جداست و فرزند و همسر جانباز هم یه گزینه جدا !

    لطفا سریع پاسخ بدید چون تا امشب فرصت ثبت نام هست

    ممنون

 72. Avatar photo
  سمیرا
  ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۷

  سلام وقت بخیر ، من فرزندجانباز ۳۵ درصد هستم، نمره ۳۶۰ در اسفند۹۹ کسب کردم و ورودی ۹۸ هستم .آیا قبول هستم ؟

 73. Avatar photo
  مصطفی
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۴

  با سلام
  آزمون ept شرکت کردم
  چه طور باید از نتیجه ایثارگران متوجه بشم؟
  از دانشگاه باید استعلام کنم؟
  چون برای من هیچ کارنامه ثبت نشده است.

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۰

   سلام مصظفی
   شما موقع ثبت نام باید کد ایثارگری وراد میکردین

 74. Avatar photo
  ایرانی
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۳

  سلام وقت بخیر در برگه ورود به جلسه بنده ثبت شده بود که نوع سهمیه فرزند ازاده . ولی یادم نمیاد که در زمان ثبتنام کد ایثارگری رو از من قبول کرد یا نه؟ چون گویا کد ایثارگری قبلا کدملی بوده و الان عوض شده و من چون نداشتم همون قبلی رو وارد کردم. با توحه به اینکه در برگه ورود به جلسه ثبت شده بود فرزند ازاده. ایا الان که نمره ۴۲۰ گرفتم مطمین باشم که صد در صد قبول شدم ؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۶

   سلام ایرانی
   برای استفاده از سهمیه ایثارگری در ازمون ept وارد کردن کد رهگیری ایثارگری الزامی

 75. Avatar photo
  پرتو
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۲

  سلام من فرزند ایثارگر هستم واینکه ازمون زبان 35 باید بیارم یا 40 که با سهمیه بشم 50 و قبول شم ممنون میشم پاسخ بدید

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۱

   سلام داشتن حداقل نمره برای سهمیه ایثارگران در ازمون ept نمره 40

  • Avatar photo
   ایث
   ۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۸

   مشروط برای رساله انتخاب کردن بسه 32 و برای دفاع رساله 40 .این بهار استثنا شد و نمیخواد نمره 23 مشروط برای شرکت در ازمون جامع چون یساله درست وحسابی برگزار نشد…تا شهریور وقت هست برای ارایه نمره زبان قبل اتما انتخاب واحد رساله …ولی پاییز به بعد برای ازمون جامع شرکت کردن دیگه میخواد زبان ر32

  • Avatar photo
   Feri
   ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۶

   فرزند ایثارگر سهمیه ندارد باید خود داوطلب ایثارگر باشد.

 76. Avatar photo
  سید شهاب پورهاشمیان
  ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۴

  با سلام خدمت همه دوستان
  دستورالعمل هایی در دانشگاه آزاد اسلامی وجود دارد مبنی بر تعیین سقف نمره مشروطی و قبولی زبان ept برای دانشجویان شاهد و ایثارگر ورودی ۱۳۹۶ و ماقل آن که به وضوح نمره لازم برای مشروط یا قبولی در این آزمون مشخص کرده است.
  در این دستوالعمل ها به وضوح توضیح داده است که نمره مشروطی برای دانشجویان شاهد و ایثارگر ورودی سال۱۳۹۶ و ماقبل آن نمره ۲۸۰ و نمره قبولی برای این دانشجویان ۳۵۰ در نظر گرفته شده است.
  یکی از این نامه های به شماره ۳۰/۱۰۰۷۲ و تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ و دیگری به شماره ۳۰/۱۸۸۹۰ به تاریخ ۱۳۹۹/۰۵/۱۱در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی به ثبت رسیده است.
  اما نمره مشروطی و قبولی برای دانشجویان شاهد و ایثارگر ورودی سال ۱۳۹۶ به بعد به ترتیب ۳۲ و ۴۰ تعیین شده است.

 77. Avatar photo
  راب
  ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۴۳

  با سلام و احترام. بنده فرزند ایثارگر رزمنده (5درصد)هستم ایا تاثیری در نمره امتحان اشتمال عربی دارد یا خیر. من ورودی 98 دکترا هستم. نمره ازمون اشتمال من 490 شده است. میخوام بدونم قبول شدم یا نه. لطفا راهنمایی کنید. لطفا هر چه سریع تر پاسخ بدین. ممنون

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۱

   سلام در صورتی که کدپیگیری ایثارگری زمان ثبت نام وارد کرده باشین با این نمره قبول میشین

 78. Avatar photo
  دهقان خلیلی
  ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۵

  سلام من در آزمون ept نمره 330گرفتم ورودی 97 هستم آیا این نمره مشروط هست تو کارنامه چیزی نوشته نشده فرزند جانباز پنجاه درصد هستم و تو کارت ورود به جلسه نوشته بود سهمیه ایثارگران اما تو کارنامه چیزی نوشته نشده

 79. Avatar photo
  حامد
  ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۳

  سلام. اگر برای آزمون ept فراموش شود که تائید سهمیه ایثارگران انتخاب شود، آیا بعد از ارائه کارنامه می شود به صورت دستی از ایثارگران و حوزه سپاه برای دانشگاه مدارک مربوط به ایثارگری را برای اعمال در کارنامه ارائه شود ؟

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۳۰

   سلام نه متاسفانه نمیتوانید باید موقع ثبت‌نام‌کد ایثارگری لحاظ کنید

 80. Avatar photo
  سیران
  ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۷

  با سلام و عرض ادب
  ببخشید بنده فرزند جانباز 25% هستم آیا در آزمون ept دانشگاه آزاد مشمول استفاده از سهمیه می باشم؟ چون در سامانه ثبت نام اشاره ای به فرزند جانباز 25% نشده است و عنوان فرزند جانباز 25% به بالا ذکر شده است، یعنی فرزندان جانباز 25% به بالا می توانند از سهمیه استفاده نمایند شامل فرزند جانباز 25% نمی شود؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. با نهایت تشکر

  • Avatar photo
   ایث
   ۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۶

   عزیز سلام…شما فرزند جانباز 25درصد به بالا محسوب می شویید یعنی فرزند جانباز 25 درصد به بالا خود 25 درصد هم شاملش می شود مثل نمره قبولی که میگن ده به بالا ..وموقع ثبت نام در ای پی تی حتما ذکر بشه فرزند ایثارگرمحترمین وکدشون بزنید…وبرای مشروطی 32 به بالا قبولین برای انتخاب رساله وازمون جامع..البته تا شهریور مهلت دارین که نمره مشروط رو ارایه بدین چون این بهارو مهلت دادن که بی زبان ازمون جامع شرکت نماییدو ایثارگران وخانوادشون 25درصد به بالا وخود 25 هم یعنی 25 درصد به بالا و 40 هم برای دفاع از رساله چون برای عادیا 50 هست برای دفاع از رسله وبرای انتخاب رساله واحدش باید 40 باشه عادیا وایثارگران وبچه هاشون هشتاد درصد عادیاست

 81. Avatar photo
  تقی زاده
  ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۰

  جناب مشاور ارشد سلام-اگر پیام های بالا را خوانده باشید چندین بار از شما پرسیده شده است که آیا سهیمه ایثارگری(رزمندگان)شامل فرزندان رزمندگان که دارای کارت ایثار5درصد می باشند می شود.لطفا به اگر اطلاعی دارید دانشجویان را راهنمایی بفرمایید.

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۲

   سلام در صورتی ک کارت ایثارگری داشته باشین بله میتونین از سهمیتون استفاده کنید

 82. Avatar photo
  هدیه
  ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۱۴

  سلام و خدا قوت شرمنده بنده دانشجوی دکترا هستم و فرصت خیلی کمی دارم جهت شرکت در ایی پی تی پدرم 5سال رزمندگی داره و خودم هم بسیجی فعال هستم،به بسیج یا امور ایثارگران تماس گرفتم میگن کاملا بی اطلاع هستن.از طرفی شماره ایی هم که شما دادین اصلا کسی جواب نمیده خواهش میکنم کامنتهارو پاسخگویی کنین ممنون میشم

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۷

   سلام جانم هر سوالی در مورد سهمیه ایثارگران در آزمون های ept دارید بپرسید در خدمتم.

   • Avatar photo
    امید
    ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۶

    سلام. گفتید هرسوالی دارید بپرسید ولی متاسفانه جواب درستی نمی شنویم. اگه لطف کنید به این سوال من به طور دقیق جواب بدین ممنونم. من برادر شهیدم نمره ept من ۴۱۰ شده ایا من قبول محسوب می شوم؟ یعنی برادر شهید هم سهمیه دارد؟ حرف ما این هست منتهی پاسخ دقیقی نمی شنویم. سپاس

    • Avatar photo
     alizadeh
     ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۲

     سلام وقت بخیر . با نمره 410 آزمون EPT اگز جزو خانواده شاهد باشید میتوانید پذیرفته شوید

  • Avatar photo
   ایث
   ۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۰

   الان به همه جا ابلاغ شده وبگید اون قسمتی که اموزش دانشکده هستند در اینتنرت بزنن زده شده که برایخانواده های ایثارگران هشتاد درصد نمره زبان عادیا محسوب می شود یعنی مشورط سیو دو وعادیا مشروط چهل برای انتخاب رساله و نمره قبولی با سهمیه برای دفاع رساله در ترم اخر 40 هست وبرای عادیا 50..اگر هم در سایت زده باشه سهمیه 5 درصدی ایثارگری یعنی 5درصد به بالا جانبازان وخانوادشون دارن سهمیه…اون تیکه میادش اگر باشه ومشکلی نیست ..مثل تیک 25درصد به بالا یعنی خود25 و بالاتر..حتما بزنید تا اعمال بشه سهمیه…هرچند هشتاد درصد عادی ها هست ولی باید تلاششونو نمایند قبل هفتاد بود الان شده هشتاد درصد وسهمیه کمتر شده

 83. Avatar photo
  حشمت الله
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۲

  با سلام واحترام
  آیا با داشتن بسیجی فعال میتوان
  بعنوان سهنیه برای آزمون eptاستفاده کرد
  اگه میشه کد رهگیری را چگونه بایدگرفت
  چون بسیج میگه ما تفاهم نامه
  با دانشگاه آزاد نداریم در صورتیکه
  در همین سایت از بخشنامه وآیین نامه برای بسیجی فعال برای آزمون
  ept صحبت شده
  لطفا دقیق راهنمایی بفرمایید
  در ضمن رزمنده با چهار ماه ونیم سابقه هم هستم

 84. Avatar photo
  مسلم
  ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۹

  با سلام و احترام اینجانب فرزند رزمنده بیش از 60 ماه سابقه جبهه (پنج درصد) می باشم ودر زمان ازمون کد ایثارگری پدرم در دسترس نبود و در ازمون نمره 45 کسب نموده ام . به نظرتون امکان اعمال سهمیه وجود دارد و اگه وجود دارد نمره قبولی چند می باشد؟ باتشکر و احترام

 85. Avatar photo
  اردشیر پاپایی
  ۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۷

  سلام ایثارگرانی که نمره ای پی تی ۳۵ به بالا گرفته اند با من تماس بگیرند تا آنها را راهنمایی نمایم سپاس از مشاوران ایران تحصیل

  • Avatar photo
   امید
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۷

   سلام. برادر شهید هستم. نمره زبان ept من ۴۱۰ شده. ایا سهمیه شاملم میشه و با این نمره قبولم؟
   در ضمن موقع ثبت نام ایثارگری انتخاب نکردیم و الان اگر نامه از بنیادشهید ارائه کنیم قابل قبول است؟
   ممنونم اگر پاسخ بدید.

   • Avatar photo
    alizadeh
    ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۱

    سلام .شانستون بالاست برای کسب اطلاعات بیشتر ،مقالات موجود در سایت را مطالعه فرمایید

 86. Avatar photo
  نادر
  ۲۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۲

  با سلام و احترام. بنده فرزند ایثارگر رزمنده (5درصد)هستم ایا تاثیری در نمره امتحان eptداره؟
  در صورتیکه بله هست حداقل نمره قبولی برای این ازمون با توجه به ایثارگری چه نمره ای هست. مرسی

 87. Avatar photo
  محسن
  ۲۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۳

  سلام
  بنده در امتحان ept شرکت نمودم و ۳۴انتیاز کسب کردم فرزند جانباز ۲۵درصد هستم وقتیکه کارنامه گرفتم داخلش نوشته بود متعاقبا جهت اعمال درصد ایثارگری به دانشگاه مربوطه ارسال میگردد سئوالم اینه آیا به غیر از ۳۴امتیاز که کسب کردم بازم سهمیه لحاظ میشه یاخیر؟ سپاس

 88. Avatar photo
  علی
  ۲۲ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۰

  با سلام و احترام
  من پدرم جانباز 31درصد ارتش هست
  میتونم از سهمیه استفاده کنم؟
  باتشکر

 89. Avatar photo
  شایان احمدی
  ۱۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۲

  سلام سهمیه ایثارگری حتما باید مورد تایید بنیاد شهید باشه یا ارگانه مربوطه؟؟؟

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۱۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۵

   سلام بله باید مورد تایید باشه.

 90. Avatar photo
  م.ش
  ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۹

  با سلام.دانشجوی ورودی 93 دکتری ریاضی هستم با هزار بدبختی و بدون هیچ سهمیه ای …زبان امسال بدلیل کرونا دو بار برگزار شد من مقاله ام تیر ماه اومد و بنابراین شهریور امتحان دادم و 470 شدم.از شما خواهشمندیم یه فکری کنید برای ماها که شرایط خاصیم چون به امید امتحان مهر و ابان بودم که بخاطر کرونا لغو شد مطمعن بودم قبول مشم اگر تا 15 ابانماه دفاع نکنم شامل بخشنامه جدید میشم .اخه وقتی واس خاطر کرونا ازمون زبان رو لغو میکنید یا حداقل برای ماها که هیچ سهمیه ای نداریم یه فکری کنید بعدشم استرس کرونا و مشکلات اقتصادی از یه طرف استرس دفاع هم از طرف دیگر.حداقل زبان را لغو میکنید تمدید کنید دفاع ما ورودی های 93 را. بخاطر خدا بفکر ما هم باشید معدل الف بودم داای مقالات عالی لغو ازمون زبان باعث بشه دفاع نکنم تا 15 ام باور کنید انصراف میدهم و نفرین میکنم کسایی که ازمون لغو کردن با هزار بدبختی پول شهریمو پرداخت کردم این چند سال.سخنم با انانی هست که وقتی بخاط کرونا ازمونو لغو میکنن و اثلا هم برایشان مهم نیست که چه به سر ماها میادش. تو را خدا با لغو ازمون ابان که فرصتی برای ماها بود حداقل یه فرصت تا بعد ازمون بعدی زبان بدهید یه فرصتو گرفتید حداقل فرصت دفاع را تمدید کنید.خواهش میکنم تجدید نظر فرماییید.خدا ررو خوش میاد با این وضعیت شیوع کررونا بیام تهران .بیایید کمی انسانیت کنیم.

  • Avatar photo
   مشاور ارشد
   ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۲

   سلام ما صحبت های شمارو در رابطه با سهمیه ایثارگران در ازمون ept ارجاع میدیم که بررسی بشه

 91. Avatar photo
  قاسمی
  ۲۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۳

  باسلام
  بخش سنجش دانشگاه آزاد میگن که برادر و خواهر شهدا نمی توانند از سهمیه ept استفاده کنند. در صورتی که بخشنامه کلی اشاره کرده و شما هم اطلاع کردید که سهمیه دارند، تکلیف چسیت؟ تشکر

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۲۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۰

   سلام
   مصوبه جدید دانشگاه برای خواهر و بردار شامل نمیشه

 92. Avatar photo
  محمد قاسم پور
  ۱۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۶

  با سلام و احترام
  ممنون از پاسخهگویی شما. در پست قبلی فرمودید که برادر شهید می تواند از سهمیه شاهد و ایثارگران در آزمونept دانشگاه آزاد اسلامی استفاده کند، و بنده با توجه به اینکه برادر شهید هستم با نمره 49 در این آزمون قبول شده ام. لطفا به سوال زیر راهنمایی بفرمایید؛
  – اول اینکه مسئولین دانشگاه آزاد واحد محل تحصیل بنده میگن بخشنامه کلی است و به برادر شهید اشاره نشده است، باید از کجا و چگونه پیگیری کنم؟
  – دوم اینکه بنده در آزمون ept شهریور پارسال 49 گرفتم ولی در هنگام ثبت نام به دلیل در دست نداشتن کد ایثارگری و کمبود زمان جهت احذ کد، قسمت ایثارگران را تکیل نکرده و سهمیه آزاد برایم لحاظ شده است، چگونه الان باید پیگیری کنم تا سهمیه لحاظ شود؟
  با تشکر

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۱۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۲۰

   سلام شما با واحد اموزش دانشگاه خودتون میتونید مراجعه کنید و کارتونو انجام بدین

 93. Avatar photo
  علی یزدانی
  ۱۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۰

  سلام بنده جانباز ده درصد هستم آزمون اشتمال عربی (جایگزین EPT) نمره 550 گرفتم آیا قبولم ؟

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۱۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۲۵

   سلام شما با استفاده از سهمیه ایثارگری خود در صورتی که نمره کل 600 باشد و شما 550 گرفته باشین بله قبولین

  • Avatar photo
   محمد
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۴

   بله

 94. Avatar photo
  محمد قاسم پور
  ۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۷

  با سلام و عرض خداقوت
  آیا سهمیه خانواده شاهد و ایثارگران در در آزمون ept شامل برادر شهید هم می شود؟
  (بادر شهید هستم آزمون ept را یک دوره 49 گرفتم، قبول هستم)؟

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۵

   سلام
   شما از سهمیه ایثارگران در آزمون ept میتوانید استفاده کنید و قبول میشین با نمره 49

 95. Avatar photo
  محمد قاسم پور
  ۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۲

  با سلام و عرض خداقوت
  آیا سهمیه آزمون ept مشموا برادر شهید می شود؟

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۷

   سلام
   بله شما از سهمیه ایثارگران در آزمون ept میتوانید استفاده کنید و با نمره 49 نمره قبولی رو کسب میکنید

 96. Avatar photo
  محمدحسین اکرم
  ۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۴۵

  سلام من در آزمون ept عربی نمره 590 در یافت کردم و فرزند جانباز 30 درصد هستم می خواستم بدونم قبول شدم یا نه

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۸

   سلام بله شما با استفاده از سهمیه ایثارگران در ازمون ept قبول شدین

 97. Avatar photo
  هادی
  ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۱

  سلام
  یه سوال
  ببینید توو کارنامه نمره رو زده ۴۴۰
  این با در نظر گرفتن سهمیه هست یا بدون در نظر گیری سهمیه!
  و یعنی قبولش؟

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۴

   سلام با اعمال سهمیه ایثارگری شما در ازمون ept قبول میشوید

 98. Avatar photo
  محمد قاسم پور
  ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۵

  با سلام و خداقوت
  آیا برادر شهید در آزمون زبان ept دانشگاه آزاد و یا اشتمال دانشگاه ادیان و موراد مشابه سهمیه دارد؟ یعنی شامل بخشنامه ایثارگران و خانواده شهدا می شود؟

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۱۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۰

   خانواده شهدا: پدر، مادر، خواهر و برادر شهید جزو سهمیه خانواده شهدا محسوب و تابع ضوابط مربوط به سهمیه خانواده شهدا می باشند.

 99. Avatar photo
  مراد روشنی
  ۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۸

  سلام براساس بخشنامه فوق نمره مشروطیeptرا۲۸ وقبولی را۳۵ اعلام فرمودید لطفا دقیقااعلام بفرمایید بنده جانبازپنجاه درصدهستم واسفند۹۷نمره۳۷ گرفتم باتوجه به بخشنامه های مختلف لطفاارایه طریق فرماییدتکلیفم چیست

  • Avatar photo
   drnaqizade
   ۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۹

   سلام و وقت بخیر سهمیه ایثارگران در آزمون ept نمره قبولی برای این آزمون در حال حاظر 40

 100. Avatar photo
  عبدالامیر مقدم نیا
  ۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۰

  با سلام
  من جانباز ۲۵درصدی هستم که از ناحیه سر آسیب دیده ام خدا شاهد است از امتحان ept کلافه و سر درهم شده ام امتحان قبلی ۲۶۰ کسب کردم و این سری (دی ماه) متاسفانه غافل از ثبت نام شدم. الحق سنگین است و کله من کشش ندارد.
  امتحان الحق سخت و دشوار است.

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۶

   سلام و وقت بخیر دوست عزیز جناب مقدم نیا شما میتونید کلاس های ازمون ept ثبت نام کنید تا تو ازمون موفق تر باشین از سهمیتونم میتونید استفاده کنید و نمره 400 بگیرید قبول هسین

تماس با مشاور