سهمیه ایثارگران در آزمون ept

یکی از سوالاتی که داوطلبان عزیز از متخصصین ایران تحصیل دارند، به موضوع سهمیه ایثارگران در آزمون ept مربوط می شود. آنچه علاوه بر سهمیه ایثارگران در آزمون ept بدان خواهیم پرداخت ، به موضوع بخشنامه ایثارگران در آزمون ept ، نمره قبولی آزمون ept ایثارگران ، سهمیه بسیج فعال در آزمون ept ، دریافت کد رهگیری ایثارگران برای آزمون ept خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید تا در ادامه به ارائه اطلاعات مفیدی برای شما عزیزان بپردازیم.

 

 

جهت اطلاع دقیق از سهمیه ایثارگران در آزمون ept و بخشنامه سهمیه ایثارگران در آزمون ept ، ثبت نام در آزمون ept ، مشاوره قبولی در آزمون ept با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

آئین نامه سهمیه ایثارگران در آزمون ept

آزمون ept یکی از آزمون‌هایی است که توسط دانشگاه آزاد اسلامی برای کلیه متقاضیان ورود به مقطع دکتری هر ساله برگزار می گردد. آن دسته از داوطلبانی که مایل به ثبت نام در آزمون دکتری دانشگاه آزاد می‌باشند، لازم است از منابع آزمون ها برای قبولی به خوبی آگاه باشند. خوشبختانه مدرک آزمون ept برای سایر دانشگاه‌ها غیر از دانشگاه آزاد نیز معتبر می‌باشد.

آزمون ept با توجه به حداقل نمره برای هر یک از داوطلبان ، به صورت حداقل نمره مشروط برای شرکت در آزمون جامع و همچنین حداقل نمره قابل‌قبول برای دفاع نهایی از پایان‌نامه در نظر گرفته می‌شود. سهمیه ایثارگران در آزمون ept برای هر یک از این موارد شامل امتیازات متفاوتی می باشد. لذا برای هر یک از داوطلبان با توجه به نوع فعالیت و همچنین مدت فعالیت امتیاز متفاوتی خواهند داشت.

با توجه به آئین‌نامه سهمیه ایثارگران در آزمون ept که از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران به هیئت رئیسه دانشگاه ، مبنی بر در نظر گرفتن سهمیه جداگانه برای خانواده‌های محترم شهدا ، ایثارگران، ابلاغ شده است، حداقل نمره لازم با توجه به آئین نامه مذکور مشخص گردیده که با استفاده از این سهمیه داوطلبان لازم است از حداقل نمره برای قبولی بهره‌مند گردند.

 

 

سهمیه ایثارگران در آزمون ept به دو صورت و در دو زمان برای داوطلبان آزمون ept محاسبه می گردد.

 

 

 

 

نمره قبولی آزمون ept ایثارگران

 

نمره قبولی آزمون ept ایثارگران
نمره قبولی آزمون ept ایثارگران

 

نمره قبولی آزمون ept ایثارگران همانطور که ذکر گردید به دو صورت است. حداقل نمره مشروط برای دانشجویان شاهد و ایثارگر جهت شرکت در آزمون جامع نمره 28 می باشد. با توجه به این نمره متقاضیان می توانند در آزمون جامع شرکت نمایند و نمره قبولی خود را تا حداقل قبل از جلسه دفاع به حد نصاب لازم دست یابند. مطالعه دقیق منابع آزمون ept جهت قبولی بسیار کمک کننده می باشد.

نمره دیگری که کسب آن برای داوطلبان دارای سهمیه ایثارگران در آزمون ept ضروری می باشد، حداقل نمره قابل قبول برای دانشجویان شاهد و ایثارگر جهت دفاع نهایی از رساله می باشد. حداقل نمره قابل قبول برای داوطلبان خانواده های محترم شاهد نمره 35 است. داوطلبان و متقاضیان عزیز لازم است این نمره را حداکثر قبل از دفاع کسب نمایند.

 

سهمیه بسیج فعال در آزمون ept

 

سهمیه بسیج فعال برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی نقش بسیار پررنگی را ایفا می نماید. با توجه به اینکه نوع فعالیت داوطلبان بسیج متفاوت می باشد، حضور هر یک از داوطلبان با توجه به فعالیت آنان به صورت جمعا و ببا توجه به امتیازات مختلف تعیین می گردد. به همین دلیل بسته به اینکه شما در چه زمانی از جدول زمان بندی ثبت نام آزمون ept شرکت می نمایید لازم است امتیازات شما محاسبه گردد.

یکی از اشتباهاتی که داوطلبان در رابطه با استفاده از سهمیه ایثارگران در آزمون ept دارند، به موضوع عدم مطالعه دقیق در رابطه با آمادگی برای این آزمون باز می گردد. قطعا این میزان سهمیه و یا سهمیه بسیج فعال در آزمون ept برای پذیرش داوطلبان بسیار کمک کننده می باشد اما این بدان معنی نخواهد بود که شما به راحتی و بدون مطالعه دقیق بتوانید در این آزمون پذیرفته شوید.

 

دریافت کد رهگیری ایثارگران برای آزمون ept

 

دریافت کد رهگیری ایثارگران برای آزمون ept
دریافت کد رهگیری ایثارگران برای آزمون ept

 

میزان تاثیر سهمیه ایثارگران در آزمون ept با توجه به موار مختلف به صورت جداگانه و با توجه به سهمیه های مختلفی تعیین می گردد. بنابراین هر یک از متقاضیان ثبت نام آزمون ept  می توانند با استفاده از تاثیر این سهمیه ،نسبت به کسب اطلاعات دقیق و همچنین نمره مورد نظر اقدام نمایند. آزمون های مختلفی برای دریافت مدرک زبان وجود دارد که یکی از این آزمون ها همان آزمون ept می باشد.

برای دریافت کد رهگیری ایثارگران برای آزمون ept می توانید با شماره های 9099072952 سراسر کشور و 9099072952 ( استان تهران) تماس حاصل نماید. تنها با استفاده از برقراری تماس با متخصصین ایران تحصیل می توانید به راحتی نسبت به دریافت کدهگیری اقدام نمایید. همچنین امکان دریافت کد فعال بسیج با استفاده از سامانه مذکور فراهم گردیده است.

 

 

جهت دانلود جزوه تضمینی آزمون زبان ept کلیک کنید.

 

 

بخشنامه سهمیه ایثارگران در آزمون ept

چنانچه مایل به شرکت در آزمون دکتری می باشید، لازم است از شهریه دکتری دانشگاه آزاد اطلاع دقیقی حاصل نمایید. یکی از مواردی که با استفاده از آن تاثیر سهمیه مشخص می گردد، بخشنامه سهمیه ایثارگران در آزمون ept می باشد. متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که سهمیه ایثارگران در آزمون ept در سال های اخیر برای متقاضیان اعمال شده است.

 

بخشنامه سهمیه ایثارگران در آزمون ept برای چه رشته هایی اعمال می گردد؟

در اجرای بخشنامه هیچ تفاوتی بین رشته ها و گروه های آزمایشی مختلف وجود ندارد. هر یک از داوطلبان در تمامی رشته ها می توانند اقدام به ثبت نام نمایند.

تا چه مدتی می توان از سهمیه ایثارگران در آزمون ept استفاده نمود؟

با توجه به اینکه آزمون ept در ماه های مختلفی در سال برگزار می شود، بنابراین امکان استفاده از سهمیه در هر یک از این ازمون ها وجود خواهد داشت.

آیا میزان سهمیه ایثارگران در آزمون ept  در سال های مختلف تغییر خواهد کرد؟

چنانچه قبل از دفاع پایان نامه موفق به کسب نمره قبولی نشویم آیا نمی توانیم در جلسه دفاع حضور یابیم؟

برای دانلود منابع کارشناسی ارشد بهداشت حرفه ای به چه سایتی مراجعه کنیم ؟

 

جهت دریافت پاسخ سوال های ذکر شده و تمامی پاسخ های خود می توانید با شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

کانال لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری
کانال لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری

 

 

مطالب مرتبط

منابع آزمون SAT

منابع آزمون تافل سازمان سنجش

تبه قبولی بینایی سنجی بین الملل 98

دریافت کد رهگیری ایثارگران برای آزمون ept

نمره قبولی آزمون ept ایثارگران

سهمیه ایثارگران در آزمون ept

بخشنامه ایثارگران در آزمون ept

17 نظر برای «سهمیه ایثارگران در آزمون ept»

 • سلام
  واقعا زشت هست زمانیکه تماس میگیریم و هزینه میفته دقایق طولانی پشت خط بمونیم و کسی جوابگو نباشه و صدای آهنگ مسخره رو بشنویم. مشخصا روش کلاهبرداری جدید هست. خسته نباشین واقعا که.

 • عبدالامیر مقدم نیا :

  با سلام
  من جانباز ۲۵درصدی هستم که از ناحیه سر آسیب دیده ام خدا شاهد است از امتحان ept کلافه و سر درهم شده ام امتحان قبلی ۲۶۰ کسب کردم و این سری (دی ماه) متاسفانه غافل از ثبت نام شدم. الحق سنگین است و کله من کشش ندارد.
  امتحان الحق سخت و دشوار است.

 • سلام براساس بخشنامه فوق نمره مشروطیeptرا۲۸ وقبولی را۳۵ اعلام فرمودید لطفا دقیقااعلام بفرمایید بنده جانبازپنجاه درصدهستم واسفند۹۷نمره۳۷ گرفتم باتوجه به بخشنامه های مختلف لطفاارایه طریق فرماییدتکلیفم چیست

 • سلام و وقت بخیر دوست عزیز جناب مقدم نیا شما میتونید کلاس های ازمون ept ثبت نام کنید تا تو ازمون موفق تر باشین از سهمیتونم میتونید استفاده کنید و نمره 400 بگیرید قبول هسین

 • سلام
  یه سوال
  ببینید توو کارنامه نمره رو زده ۴۴۰
  این با در نظر گرفتن سهمیه هست یا بدون در نظر گیری سهمیه!
  و یعنی قبولش؟

 • سلام من در آزمون ept عربی نمره 590 در یافت کردم و فرزند جانباز 30 درصد هستم می خواستم بدونم قبول شدم یا نه

 • با سلام و عرض خداقوت
  آیا سهمیه خانواده شاهد و ایثارگران در در آزمون ept شامل برادر شهید هم می شود؟
  (بادر شهید هستم آزمون ept را یک دوره 49 گرفتم، قبول هستم)؟

 • سلام
  بله شما از سهمیه ایثارگران در آزمون ept میتوانید استفاده کنید و با نمره 49 نمره قبولی رو کسب میکنید

 • با سلام و احترام
  ممنون از پاسخهگویی شما. در پست قبلی فرمودید که برادر شهید می تواند از سهمیه شاهد و ایثارگران در آزمونept دانشگاه آزاد اسلامی استفاده کند، و بنده با توجه به اینکه برادر شهید هستم با نمره 49 در این آزمون قبول شده ام. لطفا به سوال زیر راهنمایی بفرمایید؛
  – اول اینکه مسئولین دانشگاه آزاد واحد محل تحصیل بنده میگن بخشنامه کلی است و به برادر شهید اشاره نشده است، باید از کجا و چگونه پیگیری کنم؟
  – دوم اینکه بنده در آزمون ept شهریور پارسال 49 گرفتم ولی در هنگام ثبت نام به دلیل در دست نداشتن کد ایثارگری و کمبود زمان جهت احذ کد، قسمت ایثارگران را تکیل نکرده و سهمیه آزاد برایم لحاظ شده است، چگونه الان باید پیگیری کنم تا سهمیه لحاظ شود؟
  با تشکر

 • سلام شما با استفاده از سهمیه ایثارگری خود در صورتی که نمره کل 600 باشد و شما 550 گرفته باشین بله قبولین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.