ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

سهمیه ایثارگران در آزمون ept

سهمیه ایثارگران در آزمون ept
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سهمیه ایثارگران در آزمون ept برای قبولی در این آزمون بسیار تاثیرگذار است، اشخاصی که از سهمیه ایثارگری برخوردار هستند می‌توانند از این گزینه برای قبولی خود استفاده کنند. یکی از سهمیه‌هایی که برای قبولی در آزمون EPT می‌توانید استفاده کنید، سهمیه ایثارگران و شاهد است.

این آزمون هرساله به واسطه دانشگاه آزاد اسلامی برای تمامی متقاضیان ورود به مقطع دکتری برگزار می‌شود، آن گروه از داوطلبانی که تمایل دارند در آزمون دکتری دانشگاه آزاد ثبت نام کنند، می‌بایست از منابع آزمون برای قبولی آگاهی داشته بانشد، خوشبختانه آزمون ept برای تمامی دانشگاه‌ها به غیز از دانشگاه‌های آزاد معتبر است.

اگر جزو افرادی هستید که قصد دارید از سهمیه ایثارگران در آزمون ept مطلع شده و سپس از آن استفاده کنید.  در ادامه با ما  همراه باشید تا به صورت کامل و جامع به این موضوع بپردازیم.

 

سهمیه ایثارگران در آزمون ept برای حداقل نمره مشروط و حداقل نمره قابل‌قبول برای دفاع نهایی از پایان‌نامه امتیازات متفاوتی دارد

 

آشنایی با سهمیه ایثارگران در آزمون ept 

با توجه به حداقل نمره برای کلیه داوطلبین، آزمون ept به صورت حداقل نمره مشروط برای افرادی که قصد شرکت در آزمون جامع یا به حداقل نمره قابل قبول برای دفاع نهایی از پایان نامه احتیاج دارند، استفاده می‌شود.

سهمیه ایثارگران در آزمون ept برای هرکدام از موارد متشکل از امتیازات مختلفی است، بنابراین هرکدام از داوطلبان با در نظر گرفتن نوع فعالیت و مدت فعالیت، امتیازات متفاواتی خواهند داشت.

با در نظر گرفتن آیین نامه سهمیه ایثارگران در آزمون ept از طرف بنیاد شهید و امور ایثارگران به هیئت رئیسه دانشگاه، برای در نظر گرفتن سهمیه جدا برای خانواده‌های محترم شهدا و ایثارگران لحاظ می‌شود. با توجه به آیین نامه گفته شده، حداقل نمره لازم تعیین می‌شود که با بهره‌گیری از این سهمیه داوطلبین لازم است از حداقل نمره برای قبولی خود استفاده کنند.

 

آئین نامه سهمیه ایثارگران در آزمون ept

آزمون ept یکی از آزمون‌هایی است که توسط دانشگاه آزاد اسلامی برای کلیه متقاضیان ورود به مقطع دکتری هر ساله برگزار می گردد. آن دسته از داوطلبانی که مایل به ثبت نام در آزمون دکتری دانشگاه آزاد می‌باشند، لازم است از منابع آزمون ها برای قبولی به خوبی آگاه باشند. خوشبختانه مدرک آزمون ept برای سایر دانشگاه‌ها غیر از دانشگاه آزاد نیز معتبر می‌باشد.

آزمون ept با توجه به حداقل نمره برای هر یک از داوطلبان ، به صورت حداقل نمره مشروط برای شرکت در آزمون جامع و همچنین حداقل نمره قابل‌قبول برای دفاع نهایی از پایان‌نامه در نظر گرفته می‌شود. سهمیه ایثارگران در آزمون ept برای هر یک از این موارد شامل امتیازات متفاوتی می باشد. لذا برای هر یک از داوطلبان با توجه به نوع فعالیت و همچنین مدت فعالیت امتیاز متفاوتی خواهند داشت.

با توجه به آئین‌نامه سهمیه ایثارگران در آزمون ept که از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران به هیئت رئیسه دانشگاه ، مبنی بر در نظر گرفتن سهمیه جداگانه برای خانواده‌های محترم شهدا ، ایثارگران، ابلاغ شده است، حداقل نمره لازم با توجه به آئین نامه مذکور مشخص گردیده که با استفاده از این سهمیه داوطلبان لازم است از حداقل نمره برای قبولی بهره‌مند گردند.

 

 

سهمیه ایثارگران در آزمون ept به دو صورت و در دو زمان برای داوطلبان آزمون ept محاسبه می گردد.

 

 

نمره قبولی آزمون ept ایثارگران

 

نمره قبولی آزمون ept ایثارگران

 

نمره قبولی آزمون ept ایثارگران همانطور که ذکر گردید به دو صورت است. حداقل نمره مشروط برای دانشجویان شاهد و ایثارگر جهت شرکت در آزمون جامع نمره 28 می باشد. با توجه به این نمره متقاضیان می توانند در آزمون جامع شرکت نمایند و نمره قبولی خود را تا حداقل قبل از جلسه دفاع به حد نصاب لازم دست یابند. مطالعه دقیق منابع آزمون ept جهت قبولی بسیار کمک کننده می باشد.

نمره دیگری که کسب آن برای داوطلبان دارای سهمیه ایثارگران در آزمون ept ضروری می باشد، حداقل نمره قابل قبول برای دانشجویان شاهد و ایثارگر جهت دفاع نهایی از رساله می باشد. حداقل نمره قابل قبول برای داوطلبان خانواده های محترم شاهد نمره 35 است. داوطلبان و متقاضیان عزیز لازم است این نمره را حداکثر قبل از دفاع کسب نمایند.

 

تاثیر انواع سهمیه در آزمون ept

براساس بخشنامه‌ایی که منتشر شده است، تمامی ایثارگران عزیز و خانواده‌های ایشان که از سهمیه ایثارگران در آزمون ept برخوردارند می‌توانند با احتساب 10 نمره تخفیف، قادر خواهند بود تا حدنصاب آزمون ای پی تی را بدست آوردند، از سوی دیگر معیار نمره مشروطی نمره 32 (320) و معیار قبولی برای این افراد 40 (400) است.

لذا بهتر است بدانید که نمره این آزمون در گاهی از 1000 نمره و گاها از 100 نمره در نظر گرفته می‌شود، سامانه آزمون ای پی تی به آدرس اینترنتی english.iau.ac.ir/ept نمرات را براساس عددی از 1000 اعلام می‌کند.

 

حد نصاب نمره قبولی در آزمون ای پی تی دانشگاه آزاد با احتساب سهمیه ایثارگران

 

نام آزمون نمره مشروط نمره قبولی نمره مشروط سهمیه ایثارگران نمره قبولی سهمیه ایثارگران
ept 40 50 32 40

 

 

از سوی بنیاد شهید و امور ایثارگران به هیئت رئیسه دانشگاه، سهمیه ایثارگران در آزمون ept، مبنی بر در نظر گرفتن سهمیه جداگانه برای خانواده‌های محترم شهدا ، ایثارگران لحاظ شده است.

 

سهمیه بسیج فعال در آزمون ept

 

سهمیه بسیج فعال برای انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی نقش بسیار پررنگی را ایفا می نماید. با توجه به اینکه نوع فعالیت داوطلبان بسیج متفاوت می باشد، حضور هر یک از داوطلبان با توجه به فعالیت آنان به صورت جمعا و ببا توجه به امتیازات مختلف تعیین می گردد. به همین دلیل بسته به اینکه شما در چه زمانی از جدول زمان بندی ثبت نام آزمون ept شرکت می نمایید لازم است امتیازات شما محاسبه گردد.

یکی از اشتباهاتی که داوطلبان در رابطه با استفاده از سهمیه ایثارگران در آزمون ept دارند، به موضوع عدم مطالعه دقیق در رابطه با آمادگی برای این آزمون باز می گردد. قطعا این میزان سهمیه و یا سهمیه بسیج فعال در آزمون ept برای پذیرش داوطلبان بسیار کمک کننده می باشد اما این بدان معنی نخواهد بود که شما به راحتی و بدون مطالعه دقیق بتوانید در این آزمون پذیرفته شوید.

 

جهت دانلود جزوه تضمینی آزمون زبان eptکلیک کنید.

 

دریافت کد رهگیری ایثارگران برای آزمون ept

 

دریافت کد رهگیری ایثارگران برای آزمون ept

 

میزان تاثیر سهمیه ایثارگران در آزمون ept با توجه به موار مختلف به صورت جداگانه و با توجه به سهمیه های مختلفی تعیین می گردد. بنابراین هر یک از متقاضیان ثبت نام آزمون ept  می توانند با استفاده از تاثیر این سهمیه ،نسبت به کسب اطلاعات دقیق و همچنین نمره مورد نظر اقدام نمایند. آزمون های مختلفی برای دریافت مدرک زبان وجود دارد که یکی از این آزمون ها همان آزمون ept می باشد.

برای دریافت کد رهگیری ایثارگران برای آزمون ept می توانید با شماره های 9099075307 سراسر کشور و 9099075307 ( استان تهران) تماس حاصل نماید. تنها با استفاده از برقراری تماس با متخصصین ایران تحصیل می توانید به راحتی نسبت به دریافت کدهگیری اقدام نمایید. همچنین امکان دریافت کد فعال بسیج با استفاده از سامانه مذکور فراهم گردیده است.

 

کلیه داوطلبین مقطع دکتری دانشگاه آزاد که دارای کد ایثارگری هستند، مشمول استفاده از این سهمیه هستند. 

 

 

بخشنامه سهمیه ایثارگران در آزمون ept

 

بخشنامه سهمیه ایثارگران در آزمون ept

چنانچه مایل به شرکت در آزمون دکتری می باشید، لازم است از شهریه دکتری دانشگاه آزاد اطلاع دقیقی حاصل نمایید. یکی از مواردی که با استفاده از آن تاثیر سهمیه مشخص می گردد، بخشنامه سهمیه ایثارگران در آزمون ept می باشد. متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که سهمیه ایثارگران در آزمون ept در سال های اخیر برای متقاضیان اعمال شده است.

 

 

 

برای اطلاع از کارنامه کنکور سهمیه ایثارگران وارد لینک شوید.

 

 

برای کسب اطلاع از منابع کارشناسی ارشد بهداشت حرفه ای با ما در ایران تحصیل همراه باشید.

 

اخبار پیرامون سهمیه ایثارگران در آزمون ept

 • آیا می دانید نمره قبولی در آزمون EPT چند است؟

براساس جدیدترین بخشنامه‌ایی که برای آزمون ept صادر شده است، حد نصاب قبولی در این آزمون در سال ۱۴۰۲، نمره 50 است. داوطلبین در صورتی که این نمره را در این آزمون کسب کنند، مدرک آن‌ها از اعتبار برخوردار است.

 • سهمیه ایثارگران در آزمون ept 

سهمیه‌ایی که برای ایثارگران در این آزمون در نظر گرفته شده است، هرکدام متشکل از امتیازات مختلفی هستند، بنابراین برای هرکدامم از داوطلبین با در نظر گرفتن نوع فعالیت و مدت فعالیت امتیازات متفاوتی هستند.

 • آیا می دانید نمره قبولی در آزمون EPT چند است؟

براساس بخشنامه‌ایی که جدیدا برای سال ۱۴۰۲ منشتر شده است، در این بخشنامه حدنصاب نمره برای متقاضیان نمره 50 است که این حدنصاب برای افرادی که از سهمیه ایثارگری استفاده می‌کنند متفاوت است.

 

در زمان ثبت نام آزمون ept، برای استفاده از سهمیه‌، باید کد رهگیری مربوط به سهمیه را در بخش مربوطه فرم ثبت نام وارد کنید.

 

کاربران گرامی برای دانلود پی دی اف مطالب این صفحه کلیک کنید.

 

خلاصه مطلب

آزمون EPT، به واسطه دانشگاه آزاد اسلامی از سال 1386 برای تمامی دانشجویان و متقاضیان دکتری این دانشگاه در نظر گرفته شده است، نام این آزمون برگرفته از عبارت English Proficiency Test است که برای افرادی است که مدرک بین المللی با نمره مشخص را از سوی دانشگاه دریافت نمی‌کنند. به همین سبب باید نمره قبولی در آزمون ept را به عنوان جایگزین آن نمره برای ورود به دوره دکتری دانشگاه کسب کنند.

در اینجا افرادی که جزو خانواده شهدا و ایثارگران هستند می‌توانند از سهمیه ایثارگران در آزمون ept استفاده کنند، این سهمیه به این افراد کمک می‌کند تا زودتر نمره قبولی این آزمون را کسب کنند.

در صورتی که در خصوص حدنصاب نمره قبولی یا مشروطی این آزمون برای متقاضیان سهمیه ایثارگری ابهام و مشکلی دارید می‌توانید با همکاران و مشاوران ما در ایران تحصیل کمک بگیرید.

4.6/5 - (5 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

بخشنامه سهمیه ایثارگران در آزمون ept برای چه رشته هایی اعمال می گردد؟

در اجرای بخشنامه هیچ تفاوتی بین رشته ها و گروه های آزمایشی مختلف وجود ندارد. هر یک از داوطلبان در تمامی رشته ها می توانند اقدام به ثبت نام نمایند.

تا چه مدتی می توان از سهمیه ایثارگران در آزمون ept استفاده نمود؟

با توجه به اینکه آزمون ept در ماه های مختلفی در سال برگزار می شود، بنابراین امکان استفاده از سهمیه در هر یک از این ازمون ها وجود خواهد داشت.

آیا میزان سهمیه ایثارگران در آزمون ept  در سال های مختلف تغییر خواهد کرد؟

چنانچه قبل از دفاع پایان نامه موفق به کسب نمره قبولی نشویم آیا نمی توانیم در جلسه دفاع حضور یابیم؟

نظرات

 1. نیکا
  ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۳۸

  ببخشید چه قدر طول میکشه تا جواب زبان قطعی بشه الان در استعلام نوشته در حال بررسی
  من پدرم رزمندست و در سیستم ثبت شده ولی کد ایشون نداشتیم گفتن کد ملی وارد کنید یه ۳۳ بزارید اول کد من زدم و در کارتم هم نوشته بود سهمیه رزمنده ..من خودم ۴۹ شدم در ازمون ۲۰ اردیبهشت قبول قطع شدم اصلا نیازی به اون رزمندگی نیست ولی وضعیت زبانم زده در حال بررسی تو رو خدا چه کار کنم راهنماییم کنید

  • مشاور ابراهیمی
   ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۹

   سلام
   تماس بگیرید

 2. ka
  ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۲۹

  باسلام.7ماه و15روزبصورت بسیجی درزمان جنگ تحمیلی به جبهه رفتم.مدرک لیسانس را با استفاده ازسهمیه رزمندگان قبول شدم.درآزمون دکتری باسهمیه عادی قبول شدم.حدود4مرتبه درآزمون eptبصورت عادی شرکت کردم.بالاترین نمره ای که اخذکردم 47می باشد.ممنون میشم به دو سئوالم پاسخ دهید.1- آیا من می توانم درآزمونept باازسهمیه رزمندگان استفاده کنم2- آیا می نوانم نمره 47را که بطورعادی اخذکردم به عنوان نمره قبولی به دانشگاه ارایه دهم. باکمال تشکر

  • مشاور ملکی
   ۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۳۳

   سلام وقت بخیر . بله دوست عزیز شما میتوانید با احتساب این نمره در آزمون ept پذیرفته شوید

 3. محبوبه رحمانی
  ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۵۲

  با سلام من در آزمون ept که نتایج امروز اعلام شد 390يا همان نمره 39روکسب کردم درضمن از سهمیه خانواده ایثارگران 25% هم هستم. البته برای کد رهگیر به بنیاد هم مراجعه کردم گفتند که کد نمیخواد فقط قسمت همسر یا. فرزند جانباز روتيک بزنید برای شما اعمال میشه. در کارت ورود به جلسه نوشته شده بود استفاده از سهمیه خانواده جانبازان .حال حاضر میخواستم بدونم برای آزمون جامع مشکلی ندارم . با تشکر
  لطفا پاسخگو باشید

  • مشاور ملکی
   ۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۲۸

   سلام وقت بخیر . خیر مشکلی نداره با احتساب این نمره شما قبول میشوید

 4. ka
  ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۳۸

  باسلام.7ماه و15روزسابقه حضوردرجبهه درزمان جنگ تحمیلی رادارم.لیسانس را بااستفاده ازسهمیه رزمندگان اخذکردم.درآزمون دکتری دانشگاه آزاد بصورت عادی شرکت وقبول شدم.تاکنون 4باردرآزمون eptشرکت وبالاترین نمره ای که گرفتم 47بوده است.ممنونم به سئوالهایم پاسخ دهید. 1- آیا می توانم درآزمون ept ازسهمیه رزمندگان استفاده کنم.2-آیا می توانم نمره 47را که بطورعادی اخذکردم باتوجه به اینکه حداقل نمره قبولی رزمندگان 40است به دانشگاه ارائه دهم. باتشکر

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۰۴

   سلام وقت بخیر
   برای سوال اول بله
   برای سوال دوم خیر

 5. الی
  ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۱۹

  سلام وقت بخیر
  بنده فرزند رزمنده هستم ۲۴ماه خدمت در زمان جنگ و کد رو از اداره گرفتم و در ثبت نام ثبت کردم روی کارت سهمیه رو رزمنده زده آیا سهمیه لحاظ شده یا نه چون خود سازمان دانشگاه تهران گفتن تعلق به فرزندان رزمنده نمیشه فقط خود رزمنده

  • مشاور صادقی
   ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۵۰

   سلام باید بررسی بشه

  • محمدصالح
   ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۰:۲۸

   سلام وقت شما بخیر بنده فرزند شهید هستم در زمان ثبت نام من فقط گزینه فرزند شهید رو زدم ولی کد رهگیری را وارد نکردم والان نمره من ۳۶۰شده ایا سهمیه برای من اعمال شده است؟

   • مشاور محمدی
    ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۴۸

    سلام وقت به خیر
    کدرهگیری تنها برای ایثارگران صادر میشود.

 6. نیکا
  ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۳۲

  سلام و وقت بخیر در کارت eptامروز دریافت کردم نوشته سهمیه رزمنده و پدرم ۷سال سابقه حضور در جبهه داردودر زمان ثبت نام من گزینه رزمنده رو تیک زده بودم ایا واقعا الان سهمیه شامل من شده است؟

  • مشاور اقازاده
   ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۰

   وقت بخیر
   درصورتی که ازثبت خود مطمین هستید بله انجام شده است

 7. بتول شفیع زاد
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۴۰

  سلام وقتتون بخیر ببخشید من امروز ساعت نه صبح وقت مشاوره داشتم که مشاورین تماس نگرفتن الان گوشیمو نگاه کردم دیدم درست زمانی که گوشی دستم نبوده و ساعت پنج عصر تماس گرفتن .من در مورد eptو سهمیه پنج درصد سوال داشتم ووقت مشاوره گرفتم حالا چکار کنم ایا دوباره با من تماس میگیرن خوب من طبق برنامه ریزی ساعت نه تا ده صبح منتظر تماس بودم که انجام نشده .لطفا راهنمایی کنید .ایا من از کانون بازنشستگان معرفی نامه ایثار پنج درصدی پدرمو دانشگاه تحویل بدم با نمره ۴۱ منو قبول میکنند .پدرم چهارسال داوطلبانه جبهه حضور داشته در سالهای ۵۹ تا ۶۴همین حدودا

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۱۰

   سلام وقت بخیر
   بله منتظر بمانید با شما تماس خواهیم گرفت.

 8. Ee
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۲۷

  سلام آیا فرزند رزمنده می تواند از سهمیه ایثارگر برای آزمون eptاستفاده کند؟طبق تماسی که با سازمان مرکزی داشتیم فقط فرزند شهدا و جانبازان می توانند از سهمیه استفاده کنند شامل فرزند فرزند رزمنده نمی شود سهمیه فقط شامل خود رزمنده یا ایثارگرمی شود این درسته؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۲۳:۰۹

   سلام وقت بخیر . سهمیه ایثارگران برای آزمون ept شامل فرزندان ایثارگران هم میشود

 9. Am
  ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۲

  سلام از کجا بدونیم سهمیه برای ما اعمال شده یا نه روی کارنامه درج میشه؟

  • tahmasebi
   ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۰

   سلام دوست عزیز اعمال سهمیه روی کارنامه درج نخواهد شد. اما در اعلام نتیجه ی نهایی اعمال خواهد شد.

 10. سادات
  ۱۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴

  با سلام و عرض ادب
  همسر رزمنده با 12 ماه حضور در جبهه هستم در آزمون اسفند 49 گرفتم. از سپاه صاحب الزمان که برای شرکت در کنکور، کد ایثارگری میدهد؛ برای دریافت کد شرکت در ept سوال کردم گفتند در خصوص این آزمون دستورالعملی برای صدور کد ندارند و کلا از این آزمون ابراز بی اطلاعی کردند به همین خاطر در موقع ثبت نام کد ایثارگری نزدم. در حال حاضر راهی برای استفاده از سهمیه در آزمون اسفند برای من هست؟

  • مشاور حمامی
   ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۲

   سلام وقتتون بخیر برای اعمال سهمیه با ما تماس بفرمایید

 11. فرامرز امیری
  ۱۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۳

  با سلام
  اینجانب فرزند جانباز 30 درصد در ازمون اسفند ept شرکت کردم و نمره 440 را کسب کردم ولی در هنگام دریافت کارت ورود به جلسه سهمیه ایثارگری برایم درج نشده چگونه می توانم این مشکل را حل کنم و این نمره را در دانشگاه به عنوان قبولی در ازمون مذکور ثبت کنم و الان در دانشگاه من پرونده ایثارگری فعال است.
  لطفا راهنمایی کنید.

  • مشاور حمامی
   ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۲

   سلام وقتتون بخیر شرایط تحصیلی شما باید تحت برسی مشاور قرار بگیرد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 12. فرامرز امیری
  ۱۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۲

  با سلام
  اینجانب فرزند جانباز 30درصد هستم موقع دریافت کارت ورود به جلسه برای من سهمیه ایثارگری درج نکردند و الان در ازمون اسفند 1401 نمره 440 گرفتم چگونه می توانم این مشکل را حل کنم و سهمیه برای من اعمال گردد و این نمره مورد قبول دانشگاه باشد در حال حاضر پرونده ایثارگری در قسمت امور ایثارگران دانشگاه دارم و فعال می باشد.
  ممنون می شوم اگر مرا راهنمایی کنید.
  باتشکر

  • rahdar
   ۱۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۳

   سلام وقت بخیر.
   با سازمان مرکزی دانشگاه ازاد در ارتباط باشید تا مشکل به امید خدا برطرف شود .

 13. فرامرز امیری
  ۱۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۴

  با سلام اینجانب فرزند جانباز 30درصد هستم در ازمون ept موقع تحویل کارت ورود به جلسه سهمیه برای من درج نشده و نمره من 440 است چگونه این مشکل را حل کنم تا سهمیه برای من اعمال بشه و این نمره مورد پذیرش دانشگاه واقع گردد.
  در ضمن الان در دانشگاه قسمت ایثارگران من پرونده ایثارگری دارم لطفا راهنمایی کنید. با تشکر

  • مشاور عیسائی
   ۲۰ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۵

   سلام وقت بخیر
   درخواستی مبنی بر این موضوع به واحد سنجش بزنید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 14. حمید رضا ط
  ۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۷

  سلام، من برادر شهید هستم، کد ایثارگری من کد ملی هست که ۱۰ رقمه، برای ثبت نام کد ملی زدم، الان داخل کارت امتحان سهمیه رو نزده، بنیاد شهید هم پرسیدم ، کد ۱۲ رقمی نداشتن، گفتن همین کد ملی رو دوتا صفر اضافه کنید، لطفا راهنمایی بفرمایید… آیا سهمیه برای من لحاظ می شود؟ این تلفنم که گذاشتین ، کسی پاسخگو نیست😐

  • مشاور حمامی
   ۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۶

   سلام وقتتون بخیر شرایط شما برای دریافت سهمیه باید مورد برسی قرار بگیرد برای دریافت اطلاعات بیشتر با شماره ی 9099075307 تماس بفرمایید

 15. mehrdad
  ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۰

  سلام وقت بخیر، فرزندان رزمندگان هم میتوانند از سهمیه ایثارگران در ازمون ept استفاده کنند؟ لازم به ذکر هست پدرم 28 ماه سابقه خدمت دارند

  • مشاور رضایی
   ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۳

   سلام وقت بخیر . بله امتیاز برای شما لحاظ می شود . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید

   • حمیدرضا طاهری
    ۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۸

    سلام خدمت مشاوران عزیز و عرض خسته نباشید🙏🏻 من برادر شهید هستم، آزمون ۵اسفند شرکت کردم، در ثبت نام سهمیه را انتخاب کردم ولی کد رهگیری در بنیاد شهید کد ملی من هست که ۱۰ رقم هست، کد ۱۲ رقمی نداره بنیاد شهید، داخل سایت هم که استعلام میکنم با کد ملی شناخته میشم به عنوان برادر شهید… داخل کادر ثبت نام هم من کد ملی زدم، الان کارت ورود به جلسه که گرفتم در قسمت سهمیه چیزی نزده، یعنی لحاظ نشده؟ برای کد ۱۲ رقمی چیکار کنم؟ کد ملی رو با دوتا صفر اضافه کنم که بشه ۱۲ رقم؟ و اینکه کد خودم را باید وارد کنم یا شهید را؟ لطفا راهنمایی بفرمایید، من هرچی به شماره زنگ زدم کسی پاسخگو نیست🙏🏻🙏🏻🙏🏻 اگه سهمیه لحاظ نشده باشه چجوری پیگیری کنم؟ با تشکر🌹

    • مشاور صادقی
     ۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۹

     سلام
     برای بررسی دقیق وضعیت تون میتونید با مشاورین مرکز تماس بگیرید

 16. حمید
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۴

  منظورم شرکت در آزمون ept بود در سوال قبل

  • مشاور عیسائی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۷

   سلام وقت بخیر
   جهت بررسی بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 17. حمید
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۳

  سلام خسته نباشید من پدرم رزمنده بودند به مدت ۱۴ ماه سابقه جبهه در سال های ۶۴ تا ۶۶ را دارند،دانشجوی دکتری هستم،به مرکز آزمون دانشگاه آزاد زنگ زدم و فرمودند شامل فرزندان نمیشود،اما شما در پاسخ به سوالات بقیه عزیزان عنوان میکنید که این سهمیه شامل شما می شود!!!! الان کی درست میگه؟شما یا مرکز آزمون دانشگاه آزاد؟

  • مشاور حمامی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۹

   سلام وقتتون بخیر برای شما چون ایشان رزمنده بودن اگر یک سوم مدت زمان حضور در جبهه بیشتر از شش ماه بشود سهمیه به شما تعلق میگیرد

 18. مهدی خلیل پور
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۳

  با سلام و عرض ادب و احترام

  بنده فرزند شهید هستم موقع ثبت نام Ept سهمیه رو نتونستم وارد کنم الانم نمره ۴۱ رو کسب کرده ام آیا سهمیه ها خود به خود تو سازمان سنجش اعمال میشه یا باید از بنیاد شهید نامه بیارم به سازمان سنجش.

  تشکر میکنم اگر راهنماییم کنید 🙏

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۲

   سلام وقت بخیر
   حتما باید به سازمان سنجش اعلام گردد

   • مهدی خلیل پور
    ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۳

    چه جوری بهشون بگم نامه بنویسم واسشون زنگ بزنم حضوری برم؟

    صمیمانه سپاسگزارم برادرم اگر این سوالم رو هم جواب بدید🙏

    • مشاور جوادی
     ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۴

     سلام وقت بخیر
     از هر دو طریق میتونید اقدام فرمایید

 19. مهدی خلیل پور
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۵

  با سلام و عرض ادب و احترام
  بزرگوار من فرزند شهید هستم تو امتحان Ept که ۱۶ بهمن ماه امسال برگزار شد نمره ۴۱ کسب کرده ام ولی موقع ثبت نام گزینه ای که مربوط به سهمیه بود من زدم ولی نوشت کد دریافتی از سپاه پاسداران را وارد کنید چون شب آخرین وقت من ثبت نام کردم منم که کد رو از سپاه نگرفته بودم بدون سهمیه ثبت نام کردم.

  بعد اینکه جوابها رو دیدم و نمره ۴۱ رو که کسب کردم رفتم بنیاد شهید استان آذربایجان غربی گفتند اون سهمیه که نوشته سپاه اون مختص بسیجیان و سپاهیان و آزادگان هست سهمیه شما تو سازمان سنجش موجود هست.

  بعد از بحث و بررسی با کارمندان بنیاد شهید نامه ای نوشتن به سازمان سنجش که سهمیه حقیر اعمال بشه.

  والله الان نمیدونم سهمیه خودش اعمال شده یا با این کارهایی که انجام دادیم اعمال میشه.

  خواهشا خواهشا خواهشا راهنماییم کنید واقعا بلاتکلیف موندم.

  من مهدی خلیل پور هستم اینم شماره تماسم ۰۹۱۴۳۴۵۸۲۹۴

  • مشاور عیسائی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۱

   سلام وقت بخیر
   شما برای اعمال سهمیه باید درخواستی در سازمان سنجش ثبت نمایید . جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 20. الهام
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۷

  سلام.وقت به خیر من در آزمون دی ماه شرکت کردم و نمره ۳۷ را کسب کردم.سهمیه شاهد هستم،آیا با این نمره میتوانم در آزمون جامع شرکت کنم؟ورودی ۱۴۰۰ دکتری هستم.

  • مشاور عیسائی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۱

   سلام وقت بخیر
   نمره شما خیلی پایین تر از حد مجاز میباشد جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  • مهدی خلیل پور
   ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۶

   سلام

   موقع ثبت نام گزینه سهمیه رو زده بودین؟

 21. راحله کوهساریان
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۶

  سلام
  بنده فرزند شهید هستم دی ماه آزمون ept دادم .هر چه تلاش میکنم برام کارنامه صادر نمیشه .فقط میگه مشخصات درست نیست .من باید چه کار کنم به کجا زنگ بزنم؟ ممنون میشم پاسخ بدید.

  • tahmasebi
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۹

   سلام دوست عزیز،شما برای اطلا از شرایط آزمونتون باید به سازمان سنجش مراجعه کنید.

 22. الهام
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۸

  با سلام.من ورودی سال ۱۴۰۰ در مقطع دکتری هستم و سهمیه فرزند شهید دارم.در آزمون ept نمره ۳۷ کسب کردم.با این نمره آیا میتوانم در آزمون جامع شرکت کنم و بعد نمره ی قبولی را با آزمون مجدد کسب کنم؟

  • مشاور عیسائی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۸

   سلام وقت بخیر
   نمره شما خیلی پایین تر از حد مجاز میباشد جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 23. محمد
  ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۲

  با سلام من فرزند جانباز ۱۵% با ۶ ماه سابقه جبهه لطفا راهنمایی کنید کد ۱۲ رقمی رو باید در کدوم قسمت وارد کنم فرزند و همسر جانباز بالای ۲۵% یا قسمت دیگه ای لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم چون بقیه قسمت انگار بقیه قسمت ها مربوط به خود ایثارگر و خود جانباز هست

  • مشاور محمدی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۹

   سلام وقت به خیر
   خانواده جانبازان برای استفاده از سهمیه نیازی به وارد کردن کد رهگیری ندارند.

 24. جعفری
  ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۲

  سلام
  تاریخ حضور رزمندگی از ۱۳۶۷۰۷۰۵. تا ۱۳۶۸۰۲۲۸ می توان از سهیه رزمندگی در آزمون زبان ept استفاده نمود.

  • مشاور عیسائی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۷

   سلام وقت بخیر
   اگر کد پرسنلی داشته باشید بله امکان پذیر خواهد بود.

 25. عاطفه
  ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۲

  سلام. من در آزمون Ept دی ماه شرکت کردم. نمره ۴۱۰ گرفتم. ورودی ۱۳۹۸ دکتری هستم. فرزند جانبازم و تیک فرزند جانباز را زدم. اما کد ۱۲ رقمی ایثارگری را وارد نکردم. آیا سهمیه برام لحاظ شده یا نه؟ قبول شدم یا نه؟ ممنونم

  • مشاور عیسائی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۵

   سلام وقت بخیر
   میتوانید درخواستی مبنی بر این موضوع ثبت کنید تا سهمیه شما لحاظ گردد جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

   • مهدی خلیل پور
    ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۷

    استاد شرمنده ما شهرستان هستیم و هر چقدر هم تلاش کردم نمیتونم با مشاورین ایران تحصیل تماس بگیریم.

    • مشاور ذوالنورنیا
     ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۳

     سلام وقت بخیر
     از طریق بخش شارژینگ آنلاین بسته خریداری نمایید یا از طریق تلفن ثابت تماس حاصل فرمایید

 26. شکوهی
  ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۱

  سلام فرزند شهید هستم آزمونept نمره ۳۹ گرفتم قبول قطعی هستم یا مشروط ؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۸

   سلام وقت بخیر
   نمره ی قبولی ایثارگران بالای 41 می باشد

 27. حسین
  ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۵

  با سلام بنده در آزمون ept نمره 580 آوردم در عربی آیا قبول شدم؟ نمره قبولی فرزند شهید در آزمون استعمال چند هست کلا؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۰

   سلام قبولی در ازمون زبان بستگی به تعداد شرکت کنندگان دارد

 28. مهری
  ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۳

  باسلام بتده ورودی ۱۴۰۰ هستم و نمره ۴۰۰ کسب کردم سهمیه ۵ درصد دارم و موقع ثبتنام هم کد رهگیری ثبت کردم اما دانشگاه میگه شامل سهمیه ۵ درصد نمیشه پس چطور خیلی جاها میگن شامل میشه.لطفا شماره بخشنامه بفرمایید

  • مشاور عیسائی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۶

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 29. ولی
  ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۰

  باسلام. من فرزند رزمنده با سابقه بیشتر از 6 ماه جبهه هستم. برای ثبت نام در ازمون ept، من کدام گزینه رو بزنم که بتونم از این سهمیه استفاده کنم. باید گزینه رزمنده و کد ایثارگری رو
  وارد کنم و بزنم یا نه گزینه دیگه ای رو. لطفا راهنمایی کنید. ممنوم. وقت کمی برای ثبت نام دارم…

  • مشاور عیسائی
   ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۰

   سلام وقت بخیر
   باید گزینه رزمنده رو با کد ایثارگری پدرتون وارد نمایید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  • جعفری
   ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۵

   سلام
   برای دریافت کد رزمنده و ایثارگیری زبان ept حضور در جبهه تا چه
   تاریخی (زمان سال ماه )ملاک محاسبه میباشد

   • مشاور عیسائی
    ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۸

    سلام وقت بخیر
    برای یک سری مناطق تا سال 1375 هم تعلق میگیرد جهت بررسی بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 30. وحید
  ۲۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۶

  سلام.من ورودی ۱۴۰۱ هستم و در آزمون ای پی تی آبان ماه شرکت کردم و نمره ی ۴۴۰ آوردم.با توجه به این که برادر شهید هستم کلی در زمان ثبت نام سهمیه را انتخاب نکرده بودم آیا مشمول قبولی می شوم؟

  • مشاور براتی
   ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۰

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز قبل از اینکه ازمون را شرکت کنید باید سهمیه تون رو اعلام بکنید وثبت کنید

 31. afzal
  ۲۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۵

  با سلام لطفا بفرمایید آیا جهادگران شرکت کننده در آزمون EPT دی ماه 1401، دارای حد نصاب کاهش یافته مثل خانواده شهدا و ایثارگران میباشند یا خیر؟

  • مشاور حمامی
   ۲۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۳

   سلام وقتتون بخیر خیر

 32. علیزاده
  ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۰۸

  با سلام بنده وردی ۱۴۰۰ دکتری عمران خاک وپی هستم البته قبلاهم دانشجو دکتری بوده و تعدادی دروس را معادل سازی کردم شهریور امسال در ازمون ept نمره ۴۷۰ سهمیه عادی را کسب کردم الان دو هفته مانده به امتحان جامع میگویند که بخاطر عدم حد نصاب نمیتونی امتحان جامع بدی . این قولی مشروط را برای امتحان جامع حذف کرده اند ؟ و چیکار می توان کرد

  • مشاور جوادی
   ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۴

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی باید در ept حداقل نمره 50 را کسب کنید.

 33. امان
  ۲۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۰

  سلام آیا برادر و یا خواهر شهید مشمول سهمیه ایثارگران ept میشوند؟ایا نمره چهارصد برای ایشان قطعی است؟

  • sadeghi
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۲

   سلام روز بخیر
   با طبق آیین نامه سهمیه ایثارگران در آزمون ept از طرف بنیاد شهید و امور ایثارگران به هیئت رئیسه دانشگاه باشه

 34. روانشناس
  ۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۸

  با سلام من همسر جانباز ده درصد با 17ماه حضور در جبهه هستم نمره ept0را 40گرفتم می توانم از سهمیه ایثارگری استفاده کنم ممنون می شم راهنمایی بفرمایید

  • isaei
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۰

   سلام وقتتون بخیر
   اگر از ابتدا توی ثبت نامتون سهمیه رو وارد کرده باشید میتونید در غیر این صورت باید به دانشگاه مورد نظرتون نامه بدهید .

 35. ghoo
  ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۲

  سلام وقت بخیر
  بنده نمره آزمون ای پی تی رو ۴۱۰ گرفتم و فرزند جانباز ۲۰ درصد هستم و کد ۱۲ رقمی ایثارگری هم دارم و زمان ثبت نام هم کد رو وارد کردم آیا با این نمره الان قبول شدم؟ و از کجا مطلع بشم که قبول نهایی هستم یا خیر؟

  • obeidavi obeidavi
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۸

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرماییید

 36. جواد
  ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۹

  با سلام
  با توجه با کاهش نمره قبولی از 50 به 48 آیا نمره قبولی ایثارگران از 40 به 38 کاهش یافته یا نه ؟
  بنده فرزند شهید هستم و نمره ام 39 شده آیا قبولم یا نه ؟ (دفاع از رساله)

  • obeidavi obeidavi
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۶

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت بررسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرماییید

  • ورودی مهمه
   ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۰

   ورودی مهم

 37. مهدی
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۶

  سلام وقت بخیر من فرزند رزمنده هستم و در کنکور ۱۴۰۱ شرکت کردم و کد سهمیه خودم رو هنگام ثبت نام وارد کردم اولین بارم هم بود که از کد استفاده میکردم اما کد برام اعمال نشد میخواستم بدونم چطوری میتونم پیگیری کنم که اعمال بشه وتا چه زمان فرصت هست ممنون میشم کمکم کنید

  • alizadeh
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۸

   سلام روزبخیر
   باید به سازمان سنجش درخواست بدین

   • مهدی
    ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۹

    سلام چطوری میتونم این کارو انجام بدم

    • gholizadegan
     ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۵

     سلام روز بخیر لطفا سوالتان را کامل بپرسید

 38. مهدی
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۳

  سلام وقت بخیر من فرزند رزمنده هستم و در کنکور ۱۴۰۱ سراسری شرکت کردم و کد سهمیه خودم رو وارد کردم اما در زمان اعلام نتایج اعمال نشد میخواستم بدونم چطوری میتونم دوباره واسه ثبت کد اقدام کنم که اعمال بشه و زمانش تا می هست ممنون میشم راهنماییم کنید

  • alizadeh
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۵

   سلام روزبخیر
   باید به سازمان سنجش درخواست بدین.

 39. مهدی
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۶

  سلام خسته نباشید من فرزنده رزمنده هستم در کنکور 1401شرکت کردم و کد سهمیه خودم رو وارد کردم اولین بار بود از کد استفاده میکردم اما سهمیه ایثارگری برایم اعمال نشد میخواستم بدونم چطوری میتونم این قضیه رو پیگیری کنم و اعمال بشه لطفا راهنماییم کنید ممنون

  • isaei
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۲

   سلام وقت بخیر
   جهت بررسی بیشتر اطلاعات با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 40. الهه
  ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۴

  سلام من همسر رزمنده هستم آیا میتونم از سهمیه ایثارگری برای ای پی تی استفاده کنم

  • behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰

   بله

 41. علی اسلامی
  ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۷

  اگر فردی دارای کد ایثارگری باشد ، فقط دارای ۲۰ درصد جانبازی باشد ؛
  می تواند از سهمیه برخوردار باشد؟

  • alizadeh
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۹

   سلام وقت بخیر . بله شامل حالتان میشود

 42. مریم
  ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۸

  سلام من خواهر شهید هستم و آزمون ept رو410شدم لطفا اگر بخشنامه ای وجود داره مبنی بر قبول شده و پذیرش خواهر شهیدبفرمایید تا بنده شماره بخشنامه رو به قسمت سنجش دانشگاه مشهد ارائه دهم تا بپذیرند ممنون از کمک شما

  • bagheri
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۰

   سلام وقت بخیر احتمالش زیاد هست.

 43. شادی
  ۲۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۴

  سلام و وقت بخیر
  پدر من ایثار کر هست و موقع ثبت نام هر کاری کردم موفق به دریافت کد نشدم و نتونستم از سهمیه استفاده کنم ، الان و پس از آزمون دیگه نمیشه کاری کرد؟

  • karimi
   ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۳

   سلام درخواست بدیدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 44. مینا
  ۲۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۹

  سلام و وقتبخیر.پدر من کارت ایثار دارن و کد رهگیری ۱۲ رقمی هم دارن با مدت ۷ سال ولی من به امور ایثارگران مراجعه کردم میگن ازمونept فقط برای ایثارگران ۲۵ درصد به بالاست و فرزند رزمنده ۵ درصد ساملش نمیشه میشه دقیق راهنمایی کنید

  • karimi
   ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۰

   سلام بله برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

  • محمد
   ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۶

   با سلام من فرزند جانباز ۱۵ درصد و ایثارگر ۶ ماه سابقه حضور در جبهه هستم میخواستم راهنمایی کنید آیا سهیمه ای برای من در آزمون ept در نظر گرفته میشه کد رهگیری جانبازی رو هم در ثبت نام وارد کردم البته برای فرزندان ۲۵ درصد به بالا رو انتخاب کردم لطفا راهنمایی بفرمایید.

   • tahmasebi
    ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۷

    سلام دوست عزیز بله شما مجاز به استفاده از این سهمیه هستید اما باید نوع سهمیتون رو بصورت واقعی و مسجل وارد کنید.

 45. سایه
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۷

  سلام لطفاباصراحت جواب بدین آیافرزندرزمنده بالای 6ماه سابقه جبهه درآزمون eptسهمیه دارد؟اگرهست چرابه صراحت موقع ثبت نام عنوان فرزندرزمنده به عنوان گزینه موجودنبست؟

  • karimi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۱

   سلام بله برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

  • شادی
   ۲۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۵

   بله هست
   ولی می بایست همان گزینه ایثارگر را ثبت کنید

   • hedayati
    ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۵

    سلام وقت بخیر

 46. هانیه
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۳

  سلام
  من فرزند شهید هستم و در آزمون ept نمره ۴۳۰ آوردم متاسفانه علوم تحقیقات میگه قبول نشدم و باید حداقل ۴۵۰ میاوردم میگن برا سال ۱۴۰۱ تغییر کرده

  • bagheri
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۲

   با سلام طبق سهمیه ایثارگران در ازمون ept ایثارگران قبولی 400 و مشروطی 320 است

 47. میلاد
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۴۳

  سلام وقت بخیر
  من با مرکز آزمون دانشگاه آزاد صحبت کردم گفتند فرزند ایثارگر نمی‌تواند از سهمیه استفاده کند. و در بخشنامه ها اعلام نشده است فرزندان ایثار گر .ممنون میشم راهنمایی کنید .نمره من ۴۰۰ هست

  • fathollahi
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۳

   سلام سهمیه ایثارگران در آزمون تاثیر دارد و نمره قبولی برای ایثارگران 400 میباشد

 48. امید
  ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۴

  سلام لطفا ی راهنمایی بفرمایید. چرا دقیق مردم را راهنمایی نمی کنید . بنده برادر شهید هستم. نمره ept من ۴۱۰ شده. آیا سهمیه شامل من می شود وقبول محسوب می شوم.؟ اگر شامل می شود وقبول هستم بگید بله و اگر شامل نمی شود بگید نمی شود دیگر به اینجا و انجا لطفا ما را پاس ندهید. چندبار هم پیام گذاشتم ولی متاسفانه پیام را ثبت نکردید و پاسخ درستی دریافت نکردیم. امیدوارم این دفعه پاسخ درستی بشنوم. سپاسگزارم.

  • fathollahi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۲

   سلام نمره قبولی خانواده شهدا برای ازمون ept رو دارید

 49. امید
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۱

  سلام. خیالمون راحت کنید هیچکس پاسخگو نیست. برادر شهید هستم.دانشجوی دکتری آزاد نمره آزمون ept من ۴۱۰ شده خواستم ببینم سهمیه خانواده شهدا شامل من هم می شود و ایا با این نمره قبول میشم؟ از پاسخگویی شما سپاسگزارم.

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۹

   سلام وقت بخیر . با توجه به اینکه جزو خانواده شاهد باشید شانس بالایی در قبولی آزمون ept دارید

   • هادی
    ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۹

    خیر ورودی ۹۶و قبل ان برا دفاع ۳۵٠ برا جامع ۲۸٠…. ورودی ۹۷ و بعد ان ۴٠٠ برا دفاع و برا جامع ۳۲٠ هست…. همین امروز من بخشنامه را دیدم…. ضمنا فرزندان شاهد و فرزندان جانباز ۲۵٪ و بالاتر هم این قانون برای انها هست اتفاقا هایلایت شده تو بخشنامه که قشنگ دیده بشه بهونه ای نباشه ……

 50. امید
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۴

  سلام. برادر شهید هستم. نمره ept من ۴۱۰ شده آیا قبول شده ام؟ ممنون

  • ranjbar
   ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰

   سلام وقتتون بخیر با توجه به امار قبولی ها لطفا مقاله سایت را مطالعه بفرمایید

   • امید
    ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۰

    درود جناب رنجبر. بله مقاله مطالعه کردم ولی منظورم این که این سهمیه ایثارگران برای eptشامل برادر شهید هم می شود؟ اگر می شود ایا با نمره ۴۱۰ قبولم؟ ممنون از پاسخگویی و صبر وحوصله اتان

  • هادی
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۱

   بله مبارک باشه

 51. امید
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۴

  سلام. دانشجوی دکتری ازاد هستم .نمره زبانم ۴۱۰ شده . در بعد برادر شهید هستم یعنی عضو خانواده شهدا هستیم. با این شرایط ایا من قبول شدم؟ ممنون از پیگیری وپاسخگوییتون

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۳

   سلام وقت بخیر شانس قبولی دارید برای مطالعه شرایط ایثارگری و کسب اطلاعات بیشتر ،مقالات موجود در سایت را مطالعه فرمایید

 52. امید
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۸

  سلام. نمره زبان ept من ۴۱۰ شده در حالی که برادر شهید هستم آیا امکان قبولی من وجود دارد؟ لطفا پاسخ دهید

  • mansuri
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۵

   سلام وقت بخیر در حال حاضر نمره قبولی برای داوطلبان در آزمون ای پی تی 48می باشد و نمره مشروطی چهل می باشد میزان این نمرات برای داوطلبان شاهد و ایثارگر به ترتیب 40 و 35 می باشد. در صورت گرفتن نمره زیر 40 داوطلب مشروط شده و موظف به شرکت دوباره در این آزمون می باشد .اگر سهمیه خود را حین ثبت نام لحاظ کرده اید با شرایط مشروط امکان ازمون مجدد را خواهید داشت

   • خیر بستگی به ورودی دارد ... ایثارگر ورودی ۹۷وماقبل ان نمره دفاع ۳۵ نمره جامع ۲۸ می باشد... بخشنامه مرداد ۱۴٠۱
    ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۸

    ورودی ۹۷ و ماقبل ان نمره مشروط برا جامع ۲۸ نمره برای دفاع ۳۵ هست.

 53. اوجاغی
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۸

  سلام من از سهمیه استفاده کردم نمره EPT بنده ۳۵۰شد الان اگر با توجه به بخشنامه نمره را کسب کردم میشه بفرمایید چطوری به دانشگاه اعلام میشه چون دانشگاه ما میگه باید به ما اعلام کنن شما ایثارگر هستید ونمره کسب شده قبولی رو گرفتید ؟؟؟دانشگاه واحد امارات
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۵

   سلام وقت بخیر . اگر کد 12 رقمی ایثارگران را وارد سیستم ثبت نام کردید ، مورد قبول هست .برای کسب اطلاعات بیشتر ،مقالات موجود در سایت را مطالعه فرمایید

 54. روشن
  ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۰

  سلام. من دارای 9 ماه رزمندگی هستم و در آزمون ۶ خرداد ۱۴۰۱ نمره ۴۳ کسب کرده ام، ولیکن سهمیه رزمنده در کارنامه درج نشده است. الان چکار کنم؟

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۶

   سلام وقت بخیر . رجوع به بنیاد شهید و ایثارگران

 55. هوشنگ عباسی
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۶

  سلام وقتتون بخیر، سوالی که من داشتم اینه که آیا سهمیه ایثارگران در آزمون ept بسته به میزان جانبازی پدر بنده متفاوت هست؟

 56. زهرا
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۶

  سلام بنده فرزند رزمند هستم پدر کارت ایثارگری دارن و در هنگام ثبت نام کد رهگیری ایشان را وارد نمودم نمره قبولی برای بنده چند هست چون در توضیحات سایت eptاماده بود نتیجه بعد از استعلام به دانشگاه ابلاغ میگردد

  • karimi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۹

   سلام بایدحدنصاب 40 وبیارید

 57. زهرا
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۵

  سلام بنده فرزند رزمند هستم پدر کارت ایثارگری دارن و در هنگام ثبت نام کد رهگیری ایشان را وارد نمودم و نمره ۳۸۰را کسب نمودم آیا نمره قبولی لحاظ میشود چون در توضیحات سایت eptاماده بود نتیجه بعد از استعلام به دانشگاه ابلاغ میگردد

  • karimi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۰

   سلام حدنصاب 40

   • خیر بستگی به ورودی دارد ... ایثارگر ورودی ۹۷وماقبل ان نمره دفاع ۳۵ نمره جامع ۲۸ می باشد... بخشنامه مرداد ۱۴٠۱
    ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۰

    ورودی ۹۷ و ماقبل ان نمره مشروط برا جامع ۲۸ نمره برای دفاع ۳۵ هست.

 58. ایمان
  ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۸

  سلام آزمون ept نمره منفی ۴۰۰ آوردم فرزند جانباز هستم .ایا قبول هستم یا نه؟

  • ranjbar
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۲

   سلام وقت بخیر . سهمیه ایثارگران در ازمون ept تا یک مقدار معین تاثیرگذار است . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید

  • هادی
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۲

   بله مثل من

 59. بصیرنیا
  ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۲

  سلام من فرزند رزمتده هستم میخواستم بدونم از سهمیه میتونم برای ازمون ept استفاده کنم

  • haghipor
   ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۷

   سلام وقت بخیر
   استفاده از سهمیه در آزمون EPT امکان پذیر است

 60. میلاد
  ۱۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۶

  سلام وقت بخیر
  بنده در آزمون زبان ept نمره ۴۰۰ رو آوردم
  پدرم ۲۶ماه سابقه جبهه دارد و برای کارت ایثارگری اقدام کرده ولی هنوز بدستش نرسیده آیا میشود از ارگان مربوطه نامه گرفت؟ در ضمن من تیک اییثارر هم موقع ثبت نام به دلیل نداشتن کد ۱۲ رقمی نزده ام.

  • bagheri
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۹

   با سلام بله میشود نعرفی نامه گرفت

 61. زهرا خوشنام
  ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۰۵

  سلام خسته نباشید
  من ورودی ۹۸ هستم و فرزند جانباز ۳۵ درصد، سال ۱۴۰۰ نمره ۳۶ گرفتم از آزمون ای پی تی ، آیا برای دفاع از رساله نمره قبولی را گرفته ام یا باید دوباره آزمون بدهم؟

  • ekhlasi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۳

   با سلام وقت بخیر نمره قبولی در آزمون ept 400 میباشد

 62. ساناز
  ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۰

  سلام بنده دانشجوی دکترا حسابداری هستم ورودی سال۱۳۹۹ فرزند جانباز ۴۰ درصد آزمون eptدر شهریور ماه نمره ۳۸۰ گرفتم در زمان ثبت نام تیک فرزند جانباز ۲۵ درصد و بالاتر را زده ام آیا در آزمون نمره قبولی را کسب کرده ام یا مجدد باید آزمون دهم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۰

   سلام وقت بخیر
   بله طبق آخرین اطلاعیه
   نمره قبولی برای خانواده های جانبازان و ایثارگران 350 میباشد

   • خیر بستگی به ورودی دارد ... ایثارگر ورودی ۹۷وماقبل ان نمره دفاع ۳۵ نمره جامع ۲۸ می باشد... بخشنامه مرداد ۱۴٠۱
    ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۱

    ورودی ۹۷ و ماقبل ان نمره مشروط برا جامع ۲۸ نمره برای دفاع ۳۵ هست.

 63. محدثه
  ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۴

  سلام
  وقت بخیر
  نمره من درآزمون اشتمال ۵۲شده است و فرزند جانباز هستم ایا درآزمون قبول شده ام؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۱

   سلام صبرکنین تااعلام نتایجش بیاد

 64. اسرافیل فرجی
  ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۱۴

  سلام ۲.۵ماه جبهه می توامد از سهمیه ept استفاده کند

  • کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۶

   سلام وقت به خیر
   حداقل 6 ماه متواری باید در مناطق عملیاتی سابقه حضور داشته باشد.

   • مهدی
    ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۶

    سلام وقت بخیر من فرزند رزمنده هستم و در کنکور ۱۴۰۱ شرکت کردم و کد سهمیه خودم رو هنگام ثبت نام وارد کردم اولین بارم هم بود که از کد استفاده میکردم اما کد برام اعمال نشد میخواستم بدونم چطوری میتونم پیگیری کنم که اعمال بشه وتا چه زمان فرصت هست ممنون میشم کمکم کنید

    • karimi
     ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۴

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 65. مهرداد
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۰

  باعرض سلام
  من فرزندرزمنده با 14ماه حضور داوطلبانه در جبهه هستم در آزمون ept بهمن ماه1400 نمره460بدست آوردم آیا سهمیه ایثارگر شامل ما می شود چکار باید انجام بدهم ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۸

   سلام وقت به خیر
   سهمیه ایثارگران در آزمون ept به شما تعلق میگیرد.
   برای مشاوره با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 66. سید علی اکبر تیموریان
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۱

  بنده دانشجوی دکتری حسابداری هستم پدرم دارای کارت ایثار میباشد (ایثارگر هستند ) نمره آزمون ept من ۴۱ شده که در زمان‌آزمون اطلاع از استفاده امتیاز ایثارگری پدرم را نداشتم آیا اکنون میتونم‌از این امتیاز استفاده بکنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۹

   سلام وقت بخیر بله امکان درخواست وجود دارد

  • خیر بستگی به ورودی دارد ... ایثارگر ورودی ۹۷وماقبل ان نمره دفاع ۳۵ نمره جامع ۲۸ می باشد... بخشنامه مرداد ۱۴٠۱
   ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۵

   در اخرین بخشنامه شفاف نوشته سهمیه شامل خانواده همسر فرزندان هم میشود.

 67. یاسر
  ۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۵

  سلام چگونه میتوان از سهمیه بسیج فعال در ازمون ept استفاده کرد

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۵

   سلام وقت بخیر
   برای دریافت مشاوره در خصوص استفاده از سهمیه ایثارگران در ازمون ept با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید .

 68. عارف
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۹

  سلام و خسته نباشید
  بنده فرزند رزمنده بیش از 6ماه هستم یعنی پدرم بیشتر از 6 ماه در جبهه حضور داشته. کارت ایثارگری دارد اما کد روی آن ننوشته. اول اینکه آیا میتوانم از امتیاز آن در این آزمون استفاده کنم؟
  دوم اینکه این کد از کجا باید تهیه شود؟
  ممنون بابت پاسخگوییتون

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۸

   سلام بله ازارگان مربوطه بایدبگیرین

   • عارف
    ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۰

    مچکرم
    لطف کردین

    • کارشناس ارشد
     ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۶

     سپاس از شما

 69. حمیدارکاک
  ۱۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۴

  سلام من پسرجانبازهستم نزدیک 8سال برای قرارگاه قراردادی کار کردم الان دیگه من نمی‌خوان الان یک سال هست بیکار هستم میخواستم ببینم وزارت دفاع برای جوش کاری نیرو استخدام می کنند یانه ممنونم که راهنمایی کنید داری خانواده 4نفرهستم پدرم جانباز شیمایی وهم از ناحیه پاترکش خورده الان من 32 سال هست که هنوز یکبار هم از سهمیه بنیاد استفاده نکردم و الان می تونم استفاده کنم برای روزی زن بچه ام یانه

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۴

   سلام
   در حال حاضر فراخوانی برای این عنوان وجود ندارد

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰

   سلاام بله

 70. مریم
  ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۹

  سلام.خانواده جانبازان بالای ۲۵ درصد و خانواده شهدا نیازی به وارد کردن کد ایثارگری و رهگیری از مراکز سپاه و… در زمان ثبت نام ندارند.بقیه سهمیه ها، ثبت کد الزام است.

 71. خدابخشی
  ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۰

  من دانشجوی دکترا هستم دارای سهمیه ایثارگران ۲۵ درصد هستم نمره آزمون عربی ept از ۶۰۰ من ۵۲۰ آوردم آیا قبول هستم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۷

   سلام وقت بخیر
   بعله درصد قبولی هست واینکه وشما از طریق سایت ازمون نتیجه رو مشاهده کنید

  • هادی
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۵

   بله زبان عربی ۴۸٠ یا ۴۸ هست … مبارکه برا رشته های انسانی و هنر

 72. علی قادری
  ۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۳

  سلام من ورودی 98هستم فرزند شهید در سال ۱۳۹۹ در آزمون eptشرکت کردم و نمره ام 360شده آیا برای رساله باید دوباره در آزمون زبان شرکت کنم یا نیاز ندارد؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۸

   سلام وقت بخیر
   برای مشاوره دقیق سهمیه ایثارگران در ازمون EPT با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

 73. ش
  ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۸

  سلام- بنده در شهرداری تهران کارت بسیج فعال دارم و از طرفی طبق بخشنامه جدید مجلس پدرم بخاطر سالهایی که در مناطق جنگی خدمت کرده اند، ایثارگر به حساب می ایند اما کدی به ایشان تعلق نگرفته. من نمره 400 ای پی تی را در آزمون مهرماه کسب کرده ام. ممنون میشم راهنمایی بفرمایید چطور میتونم از سامانه استفاده کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۰

   سلام .از بنیاد شهید درخواست کد 12 عدی ایثار دهید

 74. آرش پاکرو
  ۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۸

  با عرض سلام
  کد دوازده رقمی که پارسال گرفتیم برای همان شخص امسال هم اعتبار داره یا باید هرسال دوباره بگیریم
  با تشکر

  • کارشناس ارشد
   ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۴

   سلام بله امکانش هست

 75. باران
  ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۲

  با سلام . بنده همسر رزمنده با چهارده ماه جبهه و جانباز زیر 25درصد و با کد ایثارگری .آیا در آزمون ept میتوانم از سهمیه ایثارگری استفاده کنم ؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۰

   سلام باکارشناسان مرکزتمای بگیرید

 76. باران
  ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۱

  با سلام .
  بنده همسر رزمنده با چهارده ماه جبهه و جانباز زیر 25 درصد ‌‌وبا داشتن کد ایثارگری .
  آیا از سهمیه ایثارگری در آزمون ept میتوانم استفاده کنم ؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۱

   سلام وقت بخیر بله میتونید استفاده کنیداز سهمیه ایقارگری

 77. باران
  ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۰

  با سلام .
  بنده همسر رزمنده را چهارده ماه جبهه و جانباز زیر 25 درصد ‌‌وبا داشتن کد ایثارگری .
  آیا از سهمیه ایثارگری در آزمون ept میتوانم استفاده کنم ؟؟؟؟

 78. اطلس
  ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۸

  با سلام . بنده همسر جانباز زیر25درصد ورزمنده با چهارده ماه جبهه هستم وهمسرم کد ایثارگری هم دارند آیا در آزمون ept سهمیه ایثارگری شامل من میشود ؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۳

   سلام وقت بخیر.میتونید از سهمیه ایثارگران در آزمون ept استفاده کنید.برای اطلاعات بیشتر با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 79. امان
  ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۵

  سلام برادر شهید مشمول خانواده های ایثارگر میشه؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۲

   سلام وقت بخیر.
   بله محسوب میشوید.

 80. مهتاب
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۰

  سلام ، من پدرم کارت ایثارگری دارد ، با سابقه ۷ سال و ۱۱ ماه در جبهه ، قبلا امتحان دادم و نمره ۴۰ گرفته ام ، ولی در آزمون با سهمیه عادی شرکت کرده بودم ، الان میتونم با نامه و کارت ایثارگری پدرم قبول بشم ، یا باید حتما دوباره امتحان بدم و از سهمیه استفاده کنم ؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۶

   سلام وقت بخیر.
   لطفا از طریق سایت آزمون مربوطه درخواست خود را برای استفاده از سهمیه صادر نمایید.

 81. اکبرریاحی
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۵

  استفاده از سهمیه برای آزمون زبان فقط شامل دانشگاه آزاد می شود ویا دانشگاه دولتی را نیز شامل می گردد.

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۰

   سلام وقت بخیر دوست عزیز ازمون ept فقط مخصوص داتشگاه ازاد است و شما از سهمیه میتوانید در ازمون دانشگاه ازاد استفاده کنید و در سراسری امکانش نیست موفق باشید

 82. الهام
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۳

  در آزمون زبان ept , نمره 450 را کسب کردم باتوجه به اینکه فرزند جانباز هستم و سهمیه دارم آیا نمره قبولی رو کسب کردم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۳

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای ازمون EPT با توجه به سهمیه ایثارگران 40 است با سهمیه و برای عادی ها 50 که داوطلب ازاد است موفق باشد

 83. الهام
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۴

  با سلام وقت بخیر من در آزمون ept, نمره 450 کسب کردم باتوجه به اینکه سهمیه ایثارگران دارم آیا قبول هستم

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۶

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای ازمون EPT با توجه به سهمیه اگر نمره 40 بیاونرید شانس قبولی دارید موفق باشید

 84. علی
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۰

  سلام من الان 330شدم با سهمیه ایثارگران قبولم یا مشروط0؟

  • moshaverarshad
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۹

   سلام وقت بخیر با توجه به سهمیه ایثارگری که دارین برای ازمون ept حداقل 400 باید باشه نمرتون

 85. مهدی
  ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۵

  ایا فززندان رزمندگان بالای ۶ ماه سهمیه برای ازمون ept دارند؟

  • moshaverarshad
   ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۱

   سلام مهدی رزمندگی پدرتون چند ماه؟

 86. رحیمی
  ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۱

  سلام
  روزتون بخیر
  توی فیلدهایی که برای استفاد از سهمیه در ثبت نام آزمون ept گذاشته شده ، یه فیلد هست با عنوان رزمنده ! من که فرزند رزمنده هستم این گزینه رو انتخاب کنم ؟
  چون فیلد دیگه ای با عنوان فرزند رزمنده وجود نداره !!
  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید.

  • moshaverarshad
   ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۶

   سلام بله برای سهمیه ایثارگران همون فرزند رزمند باید انتخاب شود

   • رحیمی
    ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۵

    آخه مشکل اینه که فرزند رزمنده ننوشته !
    فقط نوشته رزمنده یا جهادگر
    در صورتیکه در گزینه ها ،جانباز جداست و فرزند و همسر جانباز هم یه گزینه جدا !

    لطفا سریع پاسخ بدید چون تا امشب فرصت ثبت نام هست

    ممنون

 87. سمیرا
  ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۷

  سلام وقت بخیر ، من فرزندجانباز ۳۵ درصد هستم، نمره ۳۶۰ در اسفند۹۹ کسب کردم و ورودی ۹۸ هستم .آیا قبول هستم ؟

 88. مصطفی
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۴

  با سلام
  آزمون ept شرکت کردم
  چه طور باید از نتیجه ایثارگران متوجه بشم؟
  از دانشگاه باید استعلام کنم؟
  چون برای من هیچ کارنامه ثبت نشده است.

  • moshaverarshad
   ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۰

   سلام مصظفی
   شما موقع ثبت نام باید کد ایثارگری وراد میکردین

 89. ایرانی
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۳

  سلام وقت بخیر در برگه ورود به جلسه بنده ثبت شده بود که نوع سهمیه فرزند ازاده . ولی یادم نمیاد که در زمان ثبتنام کد ایثارگری رو از من قبول کرد یا نه؟ چون گویا کد ایثارگری قبلا کدملی بوده و الان عوض شده و من چون نداشتم همون قبلی رو وارد کردم. با توحه به اینکه در برگه ورود به جلسه ثبت شده بود فرزند ازاده. ایا الان که نمره ۴۲۰ گرفتم مطمین باشم که صد در صد قبول شدم ؟

  • moshaverarshad
   ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۶

   سلام ایرانی
   برای استفاده از سهمیه ایثارگری در ازمون ept وارد کردن کد رهگیری ایثارگری الزامی

 90. پرتو
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۲

  سلام من فرزند ایثارگر هستم واینکه ازمون زبان 35 باید بیارم یا 40 که با سهمیه بشم 50 و قبول شم ممنون میشم پاسخ بدید

  • moshaverarshad
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۱

   سلام داشتن حداقل نمره برای سهمیه ایثارگران در ازمون ept نمره 40

  • ایث
   ۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۸

   مشروط برای رساله انتخاب کردن بسه 32 و برای دفاع رساله 40 .این بهار استثنا شد و نمیخواد نمره 23 مشروط برای شرکت در ازمون جامع چون یساله درست وحسابی برگزار نشد…تا شهریور وقت هست برای ارایه نمره زبان قبل اتما انتخاب واحد رساله …ولی پاییز به بعد برای ازمون جامع شرکت کردن دیگه میخواد زبان ر32

  • Feri
   ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۶

   فرزند ایثارگر سهمیه ندارد باید خود داوطلب ایثارگر باشد.

 91. سید شهاب پورهاشمیان
  ۲۰ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۳۴

  با سلام خدمت همه دوستان
  دستورالعمل هایی در دانشگاه آزاد اسلامی وجود دارد مبنی بر تعیین سقف نمره مشروطی و قبولی زبان ept برای دانشجویان شاهد و ایثارگر ورودی ۱۳۹۶ و ماقل آن که به وضوح نمره لازم برای مشروط یا قبولی در این آزمون مشخص کرده است.
  در این دستوالعمل ها به وضوح توضیح داده است که نمره مشروطی برای دانشجویان شاهد و ایثارگر ورودی سال۱۳۹۶ و ماقبل آن نمره ۲۸۰ و نمره قبولی برای این دانشجویان ۳۵۰ در نظر گرفته شده است.
  یکی از این نامه های به شماره ۳۰/۱۰۰۷۲ و تاریخ ۱۳۹۹/۰۲/۲۰ و دیگری به شماره ۳۰/۱۸۸۹۰ به تاریخ ۱۳۹۹/۰۵/۱۱در سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی به ثبت رسیده است.
  اما نمره مشروطی و قبولی برای دانشجویان شاهد و ایثارگر ورودی سال ۱۳۹۶ به بعد به ترتیب ۳۲ و ۴۰ تعیین شده است.

 92. راب
  ۱۹ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۴۳

  با سلام و احترام. بنده فرزند ایثارگر رزمنده (5درصد)هستم ایا تاثیری در نمره امتحان اشتمال عربی دارد یا خیر. من ورودی 98 دکترا هستم. نمره ازمون اشتمال من 490 شده است. میخوام بدونم قبول شدم یا نه. لطفا راهنمایی کنید. لطفا هر چه سریع تر پاسخ بدین. ممنون

  • moshaverarshad
   ۱۷ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۱

   سلام در صورتی که کدپیگیری ایثارگری زمان ثبت نام وارد کرده باشین با این نمره قبول میشین

 93. دهقان خلیلی
  ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۵

  سلام من در آزمون ept نمره 330گرفتم ورودی 97 هستم آیا این نمره مشروط هست تو کارنامه چیزی نوشته نشده فرزند جانباز پنجاه درصد هستم و تو کارت ورود به جلسه نوشته بود سهمیه ایثارگران اما تو کارنامه چیزی نوشته نشده

 94. حامد
  ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۳

  سلام. اگر برای آزمون ept فراموش شود که تائید سهمیه ایثارگران انتخاب شود، آیا بعد از ارائه کارنامه می شود به صورت دستی از ایثارگران و حوزه سپاه برای دانشگاه مدارک مربوط به ایثارگری را برای اعمال در کارنامه ارائه شود ؟

  • مشاور ارشد
   ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۳۰

   سلام نه متاسفانه نمیتوانید باید موقع ثبت‌نام‌کد ایثارگری لحاظ کنید

 95. سیران
  ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۴۷

  با سلام و عرض ادب
  ببخشید بنده فرزند جانباز 25% هستم آیا در آزمون ept دانشگاه آزاد مشمول استفاده از سهمیه می باشم؟ چون در سامانه ثبت نام اشاره ای به فرزند جانباز 25% نشده است و عنوان فرزند جانباز 25% به بالا ذکر شده است، یعنی فرزندان جانباز 25% به بالا می توانند از سهمیه استفاده نمایند شامل فرزند جانباز 25% نمی شود؟ ممنون میشم راهنمایی بفرمایید. با نهایت تشکر

  • ایث
   ۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۶

   عزیز سلام…شما فرزند جانباز 25درصد به بالا محسوب می شویید یعنی فرزند جانباز 25 درصد به بالا خود 25 درصد هم شاملش می شود مثل نمره قبولی که میگن ده به بالا ..وموقع ثبت نام در ای پی تی حتما ذکر بشه فرزند ایثارگرمحترمین وکدشون بزنید…وبرای مشروطی 32 به بالا قبولین برای انتخاب رساله وازمون جامع..البته تا شهریور مهلت دارین که نمره مشروط رو ارایه بدین چون این بهارو مهلت دادن که بی زبان ازمون جامع شرکت نماییدو ایثارگران وخانوادشون 25درصد به بالا وخود 25 هم یعنی 25 درصد به بالا و 40 هم برای دفاع از رساله چون برای عادیا 50 هست برای دفاع از رسله وبرای انتخاب رساله واحدش باید 40 باشه عادیا وایثارگران وبچه هاشون هشتاد درصد عادیاست

 96. تقی زاده
  ۲۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۰

  جناب مشاور ارشد سلام-اگر پیام های بالا را خوانده باشید چندین بار از شما پرسیده شده است که آیا سهیمه ایثارگری(رزمندگان)شامل فرزندان رزمندگان که دارای کارت ایثار5درصد می باشند می شود.لطفا به اگر اطلاعی دارید دانشجویان را راهنمایی بفرمایید.

  • مشاور ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۲

   سلام در صورتی ک کارت ایثارگری داشته باشین بله میتونین از سهمیتون استفاده کنید

 97. هدیه
  ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۱۴

  سلام و خدا قوت شرمنده بنده دانشجوی دکترا هستم و فرصت خیلی کمی دارم جهت شرکت در ایی پی تی پدرم 5سال رزمندگی داره و خودم هم بسیجی فعال هستم،به بسیج یا امور ایثارگران تماس گرفتم میگن کاملا بی اطلاع هستن.از طرفی شماره ایی هم که شما دادین اصلا کسی جواب نمیده خواهش میکنم کامنتهارو پاسخگویی کنین ممنون میشم

  • مشاور ارشد
   ۲۰ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۷

   سلام جانم هر سوالی در مورد سهمیه ایثارگران در آزمون های ept دارید بپرسید در خدمتم.

   • امید
    ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۶

    سلام. گفتید هرسوالی دارید بپرسید ولی متاسفانه جواب درستی نمی شنویم. اگه لطف کنید به این سوال من به طور دقیق جواب بدین ممنونم. من برادر شهیدم نمره ept من ۴۱۰ شده ایا من قبول محسوب می شوم؟ یعنی برادر شهید هم سهمیه دارد؟ حرف ما این هست منتهی پاسخ دقیقی نمی شنویم. سپاس

    • alizadeh
     ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۲

     سلام وقت بخیر . با نمره 410 آزمون EPT اگز جزو خانواده شاهد باشید میتوانید پذیرفته شوید

  • ایث
   ۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۰

   الان به همه جا ابلاغ شده وبگید اون قسمتی که اموزش دانشکده هستند در اینتنرت بزنن زده شده که برایخانواده های ایثارگران هشتاد درصد نمره زبان عادیا محسوب می شود یعنی مشورط سیو دو وعادیا مشروط چهل برای انتخاب رساله و نمره قبولی با سهمیه برای دفاع رساله در ترم اخر 40 هست وبرای عادیا 50..اگر هم در سایت زده باشه سهمیه 5 درصدی ایثارگری یعنی 5درصد به بالا جانبازان وخانوادشون دارن سهمیه…اون تیکه میادش اگر باشه ومشکلی نیست ..مثل تیک 25درصد به بالا یعنی خود25 و بالاتر..حتما بزنید تا اعمال بشه سهمیه…هرچند هشتاد درصد عادی ها هست ولی باید تلاششونو نمایند قبل هفتاد بود الان شده هشتاد درصد وسهمیه کمتر شده

 98. حشمت الله
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۴۲

  با سلام واحترام
  آیا با داشتن بسیجی فعال میتوان
  بعنوان سهنیه برای آزمون eptاستفاده کرد
  اگه میشه کد رهگیری را چگونه بایدگرفت
  چون بسیج میگه ما تفاهم نامه
  با دانشگاه آزاد نداریم در صورتیکه
  در همین سایت از بخشنامه وآیین نامه برای بسیجی فعال برای آزمون
  ept صحبت شده
  لطفا دقیق راهنمایی بفرمایید
  در ضمن رزمنده با چهار ماه ونیم سابقه هم هستم

 99. مسلم
  ۱۱ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۹

  با سلام و احترام اینجانب فرزند رزمنده بیش از 60 ماه سابقه جبهه (پنج درصد) می باشم ودر زمان ازمون کد ایثارگری پدرم در دسترس نبود و در ازمون نمره 45 کسب نموده ام . به نظرتون امکان اعمال سهمیه وجود دارد و اگه وجود دارد نمره قبولی چند می باشد؟ باتشکر و احترام

 100. اردشیر پاپایی
  ۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۵۷

  سلام ایثارگرانی که نمره ای پی تی ۳۵ به بالا گرفته اند با من تماس بگیرند تا آنها را راهنمایی نمایم سپاس از مشاوران ایران تحصیل

  • امید
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۷

   سلام. برادر شهید هستم. نمره زبان ept من ۴۱۰ شده. ایا سهمیه شاملم میشه و با این نمره قبولم؟
   در ضمن موقع ثبت نام ایثارگری انتخاب نکردیم و الان اگر نامه از بنیادشهید ارائه کنیم قابل قبول است؟
   ممنونم اگر پاسخ بدید.

   • alizadeh
    ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۱

    سلام .شانستون بالاست برای کسب اطلاعات بیشتر ،مقالات موجود در سایت را مطالعه فرمایید

 101. نادر
  ۲۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۰۲

  با سلام و احترام. بنده فرزند ایثارگر رزمنده (5درصد)هستم ایا تاثیری در نمره امتحان eptداره؟
  در صورتیکه بله هست حداقل نمره قبولی برای این ازمون با توجه به ایثارگری چه نمره ای هست. مرسی

 102. محسن
  ۲۴ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۱۳

  سلام
  بنده در امتحان ept شرکت نمودم و ۳۴انتیاز کسب کردم فرزند جانباز ۲۵درصد هستم وقتیکه کارنامه گرفتم داخلش نوشته بود متعاقبا جهت اعمال درصد ایثارگری به دانشگاه مربوطه ارسال میگردد سئوالم اینه آیا به غیر از ۳۴امتیاز که کسب کردم بازم سهمیه لحاظ میشه یاخیر؟ سپاس

 103. علی
  ۲۲ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۰

  با سلام و احترام
  من پدرم جانباز 31درصد ارتش هست
  میتونم از سهمیه استفاده کنم؟
  باتشکر

 104. شایان احمدی
  ۱۷ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۱۲

  سلام سهمیه ایثارگری حتما باید مورد تایید بنیاد شهید باشه یا ارگانه مربوطه؟؟؟

  • مشاور ارشد
   ۱۸ دی ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۵

   سلام بله باید مورد تایید باشه.

 105. م.ش
  ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۹

  با سلام.دانشجوی ورودی 93 دکتری ریاضی هستم با هزار بدبختی و بدون هیچ سهمیه ای …زبان امسال بدلیل کرونا دو بار برگزار شد من مقاله ام تیر ماه اومد و بنابراین شهریور امتحان دادم و 470 شدم.از شما خواهشمندیم یه فکری کنید برای ماها که شرایط خاصیم چون به امید امتحان مهر و ابان بودم که بخاطر کرونا لغو شد مطمعن بودم قبول مشم اگر تا 15 ابانماه دفاع نکنم شامل بخشنامه جدید میشم .اخه وقتی واس خاطر کرونا ازمون زبان رو لغو میکنید یا حداقل برای ماها که هیچ سهمیه ای نداریم یه فکری کنید بعدشم استرس کرونا و مشکلات اقتصادی از یه طرف استرس دفاع هم از طرف دیگر.حداقل زبان را لغو میکنید تمدید کنید دفاع ما ورودی های 93 را. بخاطر خدا بفکر ما هم باشید معدل الف بودم داای مقالات عالی لغو ازمون زبان باعث بشه دفاع نکنم تا 15 ام باور کنید انصراف میدهم و نفرین میکنم کسایی که ازمون لغو کردن با هزار بدبختی پول شهریمو پرداخت کردم این چند سال.سخنم با انانی هست که وقتی بخاط کرونا ازمونو لغو میکنن و اثلا هم برایشان مهم نیست که چه به سر ماها میادش. تو را خدا با لغو ازمون ابان که فرصتی برای ماها بود حداقل یه فرصت تا بعد ازمون بعدی زبان بدهید یه فرصتو گرفتید حداقل فرصت دفاع را تمدید کنید.خواهش میکنم تجدید نظر فرماییید.خدا ررو خوش میاد با این وضعیت شیوع کررونا بیام تهران .بیایید کمی انسانیت کنیم.

  • مشاور ارشد
   ۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۲

   سلام ما صحبت های شمارو در رابطه با سهمیه ایثارگران در ازمون ept ارجاع میدیم که بررسی بشه

 106. قاسمی
  ۲۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۳

  باسلام
  بخش سنجش دانشگاه آزاد میگن که برادر و خواهر شهدا نمی توانند از سهمیه ept استفاده کنند. در صورتی که بخشنامه کلی اشاره کرده و شما هم اطلاع کردید که سهمیه دارند، تکلیف چسیت؟ تشکر

  • dr-naqizade
   ۲۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۰

   سلام
   مصوبه جدید دانشگاه برای خواهر و بردار شامل نمیشه

 107. محمد قاسم پور
  ۱۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۶

  با سلام و احترام
  ممنون از پاسخهگویی شما. در پست قبلی فرمودید که برادر شهید می تواند از سهمیه شاهد و ایثارگران در آزمونept دانشگاه آزاد اسلامی استفاده کند، و بنده با توجه به اینکه برادر شهید هستم با نمره 49 در این آزمون قبول شده ام. لطفا به سوال زیر راهنمایی بفرمایید؛
  – اول اینکه مسئولین دانشگاه آزاد واحد محل تحصیل بنده میگن بخشنامه کلی است و به برادر شهید اشاره نشده است، باید از کجا و چگونه پیگیری کنم؟
  – دوم اینکه بنده در آزمون ept شهریور پارسال 49 گرفتم ولی در هنگام ثبت نام به دلیل در دست نداشتن کد ایثارگری و کمبود زمان جهت احذ کد، قسمت ایثارگران را تکیل نکرده و سهمیه آزاد برایم لحاظ شده است، چگونه الان باید پیگیری کنم تا سهمیه لحاظ شود؟
  با تشکر

  • dr-naqizade
   ۱۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۲۰

   سلام شما با واحد اموزش دانشگاه خودتون میتونید مراجعه کنید و کارتونو انجام بدین

 108. علی یزدانی
  ۱۰ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۱۰

  سلام بنده جانباز ده درصد هستم آزمون اشتمال عربی (جایگزین EPT) نمره 550 گرفتم آیا قبولم ؟

  • dr-naqizade
   ۱۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۲۵

   سلام شما با استفاده از سهمیه ایثارگری خود در صورتی که نمره کل 600 باشد و شما 550 گرفته باشین بله قبولین

  • محمد
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۴

   بله

 109. محمد قاسم پور
  ۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۷

  با سلام و عرض خداقوت
  آیا سهمیه خانواده شاهد و ایثارگران در در آزمون ept شامل برادر شهید هم می شود؟
  (بادر شهید هستم آزمون ept را یک دوره 49 گرفتم، قبول هستم)؟

  • dr-naqizade
   ۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۵

   سلام
   شما از سهمیه ایثارگران در آزمون ept میتوانید استفاده کنید و قبول میشین با نمره 49

 110. محمد قاسم پور
  ۳ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۲

  با سلام و عرض خداقوت
  آیا سهمیه آزمون ept مشموا برادر شهید می شود؟

  • dr-naqizade
   ۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۴۷

   سلام
   بله شما از سهمیه ایثارگران در آزمون ept میتوانید استفاده کنید و با نمره 49 نمره قبولی رو کسب میکنید

 111. محمدحسین اکرم
  ۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۳:۴۵

  سلام من در آزمون ept عربی نمره 590 در یافت کردم و فرزند جانباز 30 درصد هستم می خواستم بدونم قبول شدم یا نه

  • dr-naqizade
   ۲ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۸

   سلام بله شما با استفاده از سهمیه ایثارگران در ازمون ept قبول شدین

 112. هادی
  ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۱

  سلام
  یه سوال
  ببینید توو کارنامه نمره رو زده ۴۴۰
  این با در نظر گرفتن سهمیه هست یا بدون در نظر گیری سهمیه!
  و یعنی قبولش؟

  • dr-naqizade
   ۴ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۴

   سلام با اعمال سهمیه ایثارگری شما در ازمون ept قبول میشوید

 113. محمد قاسم پور
  ۲۵ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۰۵

  با سلام و خداقوت
  آیا برادر شهید در آزمون زبان ept دانشگاه آزاد و یا اشتمال دانشگاه ادیان و موراد مشابه سهمیه دارد؟ یعنی شامل بخشنامه ایثارگران و خانواده شهدا می شود؟

  • dr-naqizade
   ۱۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۵۰

   خانواده شهدا: پدر، مادر، خواهر و برادر شهید جزو سهمیه خانواده شهدا محسوب و تابع ضوابط مربوط به سهمیه خانواده شهدا می باشند.

 114. مراد روشنی
  ۶ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۸

  سلام براساس بخشنامه فوق نمره مشروطیeptرا۲۸ وقبولی را۳۵ اعلام فرمودید لطفا دقیقااعلام بفرمایید بنده جانبازپنجاه درصدهستم واسفند۹۷نمره۳۷ گرفتم باتوجه به بخشنامه های مختلف لطفاارایه طریق فرماییدتکلیفم چیست

  • drnaqizade
   ۷ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۵۹

   سلام و وقت بخیر سهمیه ایثارگران در آزمون ept نمره قبولی برای این آزمون در حال حاظر 40

 115. عبدالامیر مقدم نیا
  ۴ دی ۱۳۹۸ ساعت ۲۲:۱۰

  با سلام
  من جانباز ۲۵درصدی هستم که از ناحیه سر آسیب دیده ام خدا شاهد است از امتحان ept کلافه و سر درهم شده ام امتحان قبلی ۲۶۰ کسب کردم و این سری (دی ماه) متاسفانه غافل از ثبت نام شدم. الحق سنگین است و کله من کشش ندارد.
  امتحان الحق سخت و دشوار است.

  • dr-naqizade
   ۱۹ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۳۶

   سلام و وقت بخیر دوست عزیز جناب مقدم نیا شما میتونید کلاس های ازمون ept ثبت نام کنید تا تو ازمون موفق تر باشین از سهمیتونم میتونید استفاده کنید و نمره 400 بگیرید قبول هسین

مطالب مرتبط

تماس با مشاور