تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
دریافت کد ایثارگری

دریافت کد 12 رقمی ایثارگری + ورود مستقیم Isaar.ir | ایران تحصیل

دریافت کد ایثارگری
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

دریافت کد ایثارگری ارتش، سپاه، بنیاد شهید ، نیروی انتظامی و غیره یکی از موضوعاتی است که برای داوطلبان کنکور اهمیت بسزایی دارد. بهره مندی از سهمیه ها بخصوص سهمیه ی ایثارگران می‌تواند در ارتقا رتبه داوطلبان موثر باشد.

بنابراین کلیه مشمولین این سهمیه در زمان ثبت نام باید اقدامات لازم را برای دریافت کد ایثارگری انجام دهند و به  هنگام نام نویسی آن را در آزمون سراسری درج کنند. با توجه به شروع زمان ثبت نام آزمون سراسری ورودی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، حساسیت های زیادی نسبت به این ماراتون سرنوشت ساز دیده می شود. کلیه داوطلبان باید در زمان ثبت نام از ضوابط مندرج در دفترچه از جمله بخش سهمیه ها و شیوه اعمال آن ها اطلاعات لازم را بدست آورند.

در اینجا با توجه به اهمیت دریافت کد ایثارگری ارتش، دریافت کد 12 رقمی ایثارگری نیروی انتظامی و دریافت کد 12 رقمی ایثارگری بنیاد شهید اطلاعاتی راجع به سهمیه ها در اختیارتان قرار می دهیم.

 

دریافت کد ایثارگران

دریافت کد ایثارگران

 

جهت دریافت مشاوره در مورد دریافت کد ایثارگری، نحوه گرفتن کد دوازده رقمی ایثارگری، نحوه گرفتن کد ایثارگری ارتش، نحوه گرفتن کد ایثارگری سپاه، راهنمای تصویری دریافت کد ایثارگری، تاثیر سهمیه‌ها در کنکور، سهمیه 5 درصدی در کنکور، سهمیه 25 درصدی در کنکور، راهنما دریافت کد ایثارگری، سامانه دریافت کد ایثارگری، کد 12 رقمی ایثارگری و سهمیه بندی کنکور بر اساس ایثارگران از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور 

9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

توضیحاتی کلی در مورد دریافت کد 12 رقمی ایثارگری

هر ساله در ثبت نام کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها مواردی همچون سهمیه بهیاران، سهمیه خانواده شهداء، رزمندگان، سهمیه مناطق و سهمیه ایثارگری اعمال می شود.

سهمیه ایثارگری شامل حال افرادی همچون فرزندان و همسر شهداء، فرزندان و همسر آزادگان و جانبازان می شود.

بعلاوه، همسر و فرزند جانبازان کمتر از 25 درصد و فرزند و همسر رزمندگانی که سابقه حضور در جبهه را دارند می توانند از سهمیه ایثارگران استفاده کنند.

کلیه داوطلبان متقاضی این سهمیه باید در زمان انجام ثبت نام آزمون سراسری کلیه اقدامات لازم را جهت دریافت کد انجام دهند.

 دریافت کد از طریق مراجعه به سامانه اینترنتی اعلام شده و با طی مراحلی برای هر کدام از مشمولین انجام می شود.

 

جهت دریافت سهمیه های کنکور کارشناسی ارشد روی لینک کلیک کنید.

 

سهمیه بندی ایثارگران در کنکور سراسری

داوطلبانی می توانند در کنکور سراسری از سهمیه ایثارگری استفاده کنند که دارای کارت ایثارگری باشند. معمولا هر ساله 30 درصد ظرفیت هر رشته‌ای در دانشگاه‌ها مختص افراد ایثاگر است که آنها را به دو دسته مختلف سهمیه 5 درصد و 25 درصد تقسیم می‌کنند. حال در زیر به افرادی که شامل این گروه قرار می گیرند، اشاره می‌کنیم:

سهمیه ایثاگران 5 درصد: حدود 5 درصد ظرفیت هر رشته‌ای در دانشگاه‌های مختلف مختص این گروه است.  جانبازان پایین تر از 25 درصد و همسر و فرزندان آنها، همسر و فرزندان رزمندگان با حداقل شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه شامل این افراد می شوند.

سهمیه ایثارگران 25 درصد: هر ساله 25 درصد ظرفیت هر رشته‌ای در دانشگاه‌ها برای مشمولین گروه قرار دارد که  این افراد شامل همسر و فرزندان شهدا، آزادگان همسر و فرزندان آنها، جانبازان 25 درصد و بالاتر و همسر و فرزندان آنها می‌باشند.

البته این اعداد و ارقام تقریبی هستند و ممکن است  قوانین هر سال کنکور با قوانین سال گذشته فرق داشته باشد. لذا شما جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سهمیه ایثارگران کنکور سراسری می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل در ارتباط باشید.

 

جهت اطلاع از رتبه قبولی پزشکی سهمیه ایثارگران روی لینک کلیک کنید.

 

Isaar.ir

Isaar.ir

دریافت کد 12 رقمی ایثارگری ارتش چگونه انجام می شود؟

کلیه متقاضیان دریافت کد ایثارگری ارتش برای ثبت نام آزمون سراسری باید وارد سایت www.aja.ir شوند.

 به این صورت که فرد جهت دریافت کد، باید پس از ورود به سایت از طریق منوی سمت راست بخش شهداء و ایثارگران را انتخاب کند و از این بخش وارد قسمت کد رهگیری ایثارگران و بعد کد رهگیری پایوران وظیفه شود.

پس از طی این مراحل فرد می تواند با درج کد ملی خود کد ایثارگری ارتش را دریافت کند.

 

جهت کسب اطلاعات در مورد کد پیگیری ایثارگری ارتش روی لینک کلیک کنید.

 

چگونه می توان کد ایثارگری سپاه را دریافت کرد؟

اخذ کد ایثارگری سپاه از طریق ورود به سامانه isaar.ir برای داوطلب میسر است. پس از ورود به این سامانه، وارد کردن اطلاعات فردی اگر پیغام مجاز به استفاده از سهمیه ایثارگری سپاه را دریافت کردید که دیگر مشکلی وجود ندارد و می توانید جهت گرفتن این کد مهم سپاه و بعد هم ثبت نام در کنکور اقدام کنند.

اما در صورت عدم دریافت این پیغام باید پس از 15 روز و در صورت مشاهده دوباره پیغام در حال بررسی به بنیاد مراجعه بفرمایید.

به خاطر داشته باشید که بعد از گرفتن این کد دوازده رقمی سپاه، باید پرینتی از آن تهیه کنید و آن را تا اتمام مراحل ثبت نام کنکور سراسری در نزد خود نگهداری نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت این کد مهم می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

جهت دریافت نمونه کارنامه قبولی پزشکی ایثارگران روی لینک کلیک کنید.

 

 

دریافت کد 12 رقمی ایثارگری نیروی انتظامی

دریافت کد 12 رقمی ایثارگری نیروی انتظامی

 

راهنمای تصویری اخذ کد ایثارگری سپاه

کلیه داوطلبانی که قصد دارند  از کد ایثارگری سپاه استفاده کنند می‌توانند برای گرفتن کد خود طبق روال زیر اقدام کنند:

ابتدا به سایت isaar.ir مراجعه کرده و سپس بر روی “خدمات پر کاربرد” در منوی سمت چپ مانند تصویر زیر کلیک کنید.

 

مراحل اخذ کد ۱۲ رقمی سپاه

مراحل اخذ کد ۱۲ رقمی سپاه

 

سپس در صفحه ای که به شما نشان داده می شود، از ستون سمت راست گزینه ی “استعلام ایثارگر یا وابسته” را انتخاب نمایید.

دریافت کد ۱۲ رقمی سپاه

دریافت کد ۱۲ رقمی سپاه

 

در مرحله ی بعدی، جهت استعلام، کد ملی و تصویر امنیتی را در کادرهای مربوطه وارد کرده و بر روی “استعلام” کلیک کنید.سپس کد منتشر شده را دریافت و ذخیره کنید تا برای آزمون سراسری و موارد دیگر آن را استفاده کنید.

 

استعلام کد ۱۲ رقمی سپاه

استعلام کد ۱۲ رقمی سپاه

 

نحوه دریافت کد 12 رقمی ایثارگری نیروی انتظامی

مرکز انتظامی و خدماتی ناجا همواره امر رسیدگی و تکریم خانواده های ایثارگران، جانبازان و همین طور خانواده شهداء را از جمله الویت های خود می داند.

از این رو، این سازمان از ارائه امکانات و خدمات رفاهی به این افراد و خانواده های محترم از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند. از جمله این خدمات می توان به سهمیه ایثارگری در آزمون اشاره کرد.

افراد مشمول سهمیه ایثارگری نیروی انتظامی باید قبل از انجام ثبت نام در آزمون سراسری نسبت به اخذ کد 12 رقمی ایثارگری نیروی انتظامی اقدامات لازم را انجام دهند.

اما می دانید نحوه دریافت این کد دوازده رقمی چگونه است و چطور می توان برای گرفتن این کد مهم تا قبل از ثبت نام اقدام کرد؟

به دلیل اهمیت این موضوع نقش این کد در هر چه بهتر شدن رتبه کنکور شما برای اطلاع از شیوه گرفتن کد ایثارگری نیروی انتظامی با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

دریافت کد ایثارگری بنیاد شهید

آیا شما هم مشمول سهمیه ایثارگری بنیاد شهید هستید؟ آیا می دانید چگونه می توان برای اخذ کد 12 رقمی ایثارگری بنیاد شهید اقدام کرد؟

اگر می خواهید جواب سوالات خود را در زمینه نحوه گرفتن این کد مهم دریافت کنید، می توانید از کمک مشاورانی خبره و باتجربه در این زمینه استفاده نمایید.

 

 جهت اطلاع از تخمین رتبه ایثارگران روی لینک کلیک کنید.

 

 

دریافت کد 12 رقمی ایثارگری سپاه

دریافت کد 12 رقمی ایثارگری سپاه

 

چه شرایطی برای استفاده از سهمیه ایثارگران در نظر گرفته شده است؟

آیا می دانید چه افرادی امکان استفاده از سهمیه ایثارگران و کد ایثارگری را دارند؟ باید عرض کنیم که کسانی می توانند جهت استفاده از سهمیه ایثارگران و کد ایثارگری اقدام کنند که از کارت ایثار برخوردار باشند.

قابل توجه شما دوستان داوطلب که کد دوازده رقمی ایثارگری هر ساله و برای هر کنکور سراسری متفاوت است. بعلاوه، داوطلبانی که در دوره های روزانه یک بار از سهمیه خود استفاده کرده اند دیگر به هیچ وجه امکان اخذ کد 12 رقمی ایثارگری و استفاده از آن را ندارند.

البته به یاد داشته باشید که شما علاوه بر سهمیه ایثارگری می‌توانید از سهمیه‌های دیگری مانند رزمندگان، خانواده شهدا، بهیاری، مناطق محروم و مناطق در کنکور سراسری استفاده  کنید که جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنها می توانید با کارشناسان ایران تحصیل تماس بگیرید.

 

جهت دریافت استفاده مجدد از سهمیه ایثارگری روی لینک کلیک کنید.

 

پادکست صوتی مقاله

 

برای آگاهی از دریافت کد ایثارگری، شرایط دریافت کد دوازده رقمی ایثارگری بنیاد شهید، شرایط دریافت کد دوازده رقمی ایثارگری نیروی انتظامی، شرایط دریافت کد دوازده رقمی ایثارگری سپاه، شرایط دریافت کد دوازده رقمی ارتش، مراحل گرفتن کد ایثارگری، مشمولین دریافت کد ایثارگری، تاثیر کد ایثارگری در کنکور،  ضوابط استفاده از کد ایثارگری در آزمون‌ها و سامانه دریافت کد ایثارگری از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور 

9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

دریافت کد ایثارگری ارتش

دریافت کد ایثارگری ارتش

 

 

خلاصه مطلب

یکی از مهم ترین بخش هایی که در قبولی کنکور و آزمون های سراسری تاثیر گذار  هستند، سهمیه ایثارگری می‌باشد. به طوری که داوطلبان با گرفتن کد ایثارگری می‌توانند از این موهبت استفاده کنند. به همین دلیل ما در این مقاله در مورد کد ایثارگری و نحوه گرفتن آنها صحبت کردیم تا شما بتوانید آنها را به راحتی دریافت و استفاده کنید. هم چنین در مورد تاثیرات سهمیه 5 درصدی و 25 درصدی در کنکور سراسری صحبت کردیم. لذا اگر شما جزو مشمولین هر کدام از موارد بالا می‌باشید میتوانید با گرفتن کد ایثارگری از آن استفاده کنید.

حال اگر نیاز به  هر گونه مشاوره در این مورد داشته باشید کارشناسان ایران تحصیل در تمام ساعات شبانه روز پاسخگوی شما هستند.

 

 

جهت دانلود این مقاله روی لینک کلیک کنید.

 

 

 

4.2/5 - (15 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

چگونه می توان برای دریافت کد ایثارگری 12 ایثارگری شامل حال چه کسانی می شود؟ 

دریافت کد 12 رقمی ایثارگری مختص همسران و فرزندان شهداء،‌جانبازان و آزادگان است.

دریافت کد 12 رقمی ایثارگری نیروی انتظامی و دریافت کد ایثارگری بنیاد شهید تاثیری در کمتر شدن رتبه داوطلب دارد؟ 

بله. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره با مشاوران تحصیلی ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

دریافت کد ایثارگری ارتش چگونه انجام می شود؟ 

دریاقت کد ایثارگری ارتش از طریق سایت www.aja.ir انجام می گیرد.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. عباس بهبودی
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۵

  باسلام بنده در تاریخ ۳۱ /۱/ ۶۴ به خ مت مقدس سربازی اعزام شدم وتا تاریخ ۳۱/۱/۶۶ درمناطق وعملیا تهای زیادی شرکت داشتم گربلای ۴= ۵ =۸ولفجرها وعملیات فاو بزرگ وآخرین آن مرصاد بود

  • obeidavi obeidavi
   ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۵

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 2. علیرضا
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۸

  برای گرفتن کد ایثارگری نیروی انتظامی (ژاندارمری) ک دوسال سربازی هنگ آبادان بودن ، چقد زمان میبره ک کد صادر بشه بتونم استفاده کنم ، کلا از ثبت نام تا صادر شدن کد چقد زمان میبره؟

  • maleki
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۲

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس فرمایید

 3. کیهان
  ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۳

  سلام پدر بنده ۶ ماه در منطقه جنگی بوده تو دوران سربازیش در سپاه. من میتونم برای کنکور ۱۴۰۲ سهمیه ۵ درصد بگیرم؟

  • bahraii
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۰

   سلام وقتتون بخیر وضعیت شما باید دقیق تر برسی شود.با کارشناسان مرکز تماس بگیرید

 4. مجید
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۷

  سلام وقتتون بخیر پدر بنده ۴ماه و ۲۹روز بصورت داوطلبانه و ۴ماه هم خدمت سربازی در مناطق جنگی داشتن ، آیا سهمیه ۵ درصدی شامل بنده میشه ؟ و با وصف اینکه پدر بنده قسمتی از جبهه را در سپاه داوطلبانه بوده و قسمتی در ارتش برای سربازی چطور به من کد میدن ؟ باید از کدوم ارگان پیگیری کنم

  • karimi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۹

   سلام بله

 5. مجید
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۳

  سلام وقتتون بخیر پدر بنده ۴ماه و ۲۹روز بصورت داوطلبانه و ۴ماه هم خدمت سربازی در مناطق جنگی داشتن ، آیا سهمیه ۵ درصدی شامل بنده میشه ؟ و با وصف اینکه پدر بنده قسمتی از جبهه را در سپاه داوطلبانه بوده و قسمتی در ارتش برای سربازی چطور به من کد میدن ؟ باید از کدوم ارگان پیگیری کنم ؟

  • karimi
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰

   سلام مراجعه کنیدبه ارگان مربوطه برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 6. علی
  ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۳

  سلام وقت بخیر
  برا کنکور کاردانی ب کارشناسی به سپاه مراجعه کردیم متاسفانه میگن به ما گفتن کد ندیم الان ما کد قبلیو بزنیم قبول میکنن؟؟ تو سامانه ایثارم چیزی نمیاره

  • ekhlasi
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۲

   سلام وقت بخیر تنها سامانه ای که کد ایثارگری میدهد سامانه آجا میباشد

 7. من
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

  سلام
  براي من از سنجش پيام امده:
  داوطلب گرامي ازمون سراسري 1401 – با توجه به عدم تاييد سهميه شما از طرف ارگان مربوط – ضرورت دارد براي پيگيري سهميه خود بر اساس مندرجات اطلاعيه پرينت كارت شركت در ازمون مورخ 1401/3/29 مندرج در درگاه اطلاع رساني اين سازمان اقدام كنيد.

  در اطلاعات كارت ورود به جلسه من – سهميه زير 25 درصد نوشته شده كه درست هم هست.
  در قسمت ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه، قسمت مربوط به سهمیه نداره.
  با توجه به پيامي كه براي من امده براي اعمال سميه كنكور چه اقدامي لازمه كنم؟
  من معدل کتبی کنکورم 9.58 بوده. ممکنه این باعث بشه نتونم از سهمیه استفاده کنم؟
  و اینکه اصلا نمیدونم چرا در پیام ازمون 29 خرداد نوشته شده و به کنکورم چه ربطی داره

 8. علی
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۳

  سلام پدر من جانباز 5 درصد هست.من در سایت برای دریافت کد ایثارگری سپاه اقدام کردم و فقط گفت شما دارای سهمیه 5 درصد هستین دیگه کد 12 رقمی نداد. به حوزه ایثارگران مراجعه کردیم گفتن کد ایثارگری همون کد ملی هست ولی کد ملی 12 رقمی نیست.هنگام ویرایش به کافینت مراجعه کردم و گفتن کد 12 رقمی نمیخواد و گفتن تیک رو زدن. الان همون تیک که زدن قبوله؟

  • bagheri
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۴

   با سلام سهمیه جانبازان معمولا زدن تیک کافی است

 9. ابراهیم
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۴

  با سلام ببخشید بنده طبق راهنمایی شما اقدام کردم و کد ملی را درج کردم نهایتا ماسخ داده شد که فرد مورد نظر جانباز می باشد اما دیگه هیچ کدی به من نداد یعنی گویا کد ۱۲ رقمی برای من که جانباز هستم در نظر گرفته نشدهممکنه راهنمایی بفرمایید . همچنین برای رزمندگان خوتستم بپرسم که ایا کد دارند یا نه و مراحل اینکه بتوانند از مزایای رزمندگان اسفاده کنم چه راهمنایی می کنید با تشکر

  • alizadeh
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۵

   سلام وقت بخیر . بصورت حضوری به مراکز بنیاد شهید شهرتان رجوع فرمایید

 10. حسین
  ۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۳

  سلام من کد ایثارگری ارتش رو برای سهمیه ایثارگری 5درصد سال1400با پیش کد 32,وارد کردم تاثیر داده شد .ولی امسال سایت ارتش گفته کد33و من موقع ثبت نام کد33رو وارد کردم ولی امروز که کارت ورود به جلسه رو گرفتم دیدم زده سهمیه مناطق و سهمیه ایثارگری تاثیر داده نشده . الان باید چیکار کرد چون موقع ویرایش هستش کد32مال سال قبل رو وارد کنم یا پیش کد 33

  • mohammadi
   ۱۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۴

   سلام وقت به خیر
   برای استعلام کدرهگیری ایثارگری ارتش از طریق سامانه آجا اقدام نمایید.

 11. Roza
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

  سلام وقت بخیر
  چطور باید کد ۱۲ رقمی ایثارگری رو دریافت کنیم و اینکه برای ثبت نام کنکور الزامی هست یا درصد جانبازی هم کافیه ک اعمال بشه ؟ من کد رو نمیدونم از کجا باید بگیرم

  • ekhlasi
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۷

   سلام وقت بخیر کد 12 رقمی ایثارگری بستگی به یگان اعزامی شما دارد که باید از همان ارگان استعلام گرفت

 12. مهدی
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲

  سلام ما از سایت نمیشه کد رو بگیریم ، قبلا خواهرم استفاده کرده ، الان من هنوز استفاده نکردم و منطقه سه زدم ، بابام امروز رفت سپاه که کدو بگیره تو مدت ویرایش بزنمش ، گفت گفتن مهلتش تموم شده؟؟!!! یعنی سرکارمون گذاشتن؟ چکار کنیم

  • ranjbar
   ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۴

   سلام وقتتون بخیر
   شما باید در زمان ثبت نام . تمدید مهلت و زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور وارد سایت سنجش بشید و ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری رو انجام بدید یا در همان تایم به باجه های رفع نقص مراجعه بفرمایید .

 13. حمید تکلو
  ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۷

  خب من همون کد قدیمی زدم بزا کنکور امسال ممکنه سهمیه اعمال نشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام وقت بخیربستگی به ارگان شما دارد

 14. حمید تکلو
  ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۶

  خب من همون کد قدیمی زدم بزا کنکور امسال ممکنه سهمیه اعمال نشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۹

   سلام وقت بخیردر بعضی موارد برای برخی افرا همون کد قدیم رو قبول میکنه ولی برای برخی نیازمند گرفتن کد جدید هستش برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

   • شین
    ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۲

    سلام وقت بخیر من پدرم بازنشسته ارتش هستن و داوطلبانه تو جبهه خدمت کردن و بسیج هم رفتن کارت جانبازی هم دارن ۵ درصد هست
    و سال ۹۸ فوت شدن پدرم
    من برای دریافت کد ایثار گران توی سایت آجا رفتم کد ملی پدرم رو زدم تا کد ۱۲ رقمی رو بگیرم ولی نوشت اطلاعاتی یافت نشد چیکار کنم راهنمایی کنید

    • sina nikdel
     ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۳

     دوست عزیز وقت بخیر لطفا برای دریافت کد 12 رقمی ایثارگری با شماره 9099075307 تماس بگیرید

 15. حمیدتکلو
  ۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۷

  سلام من پارسال کد ایثارگری نیرو انتظامی از ارگان مربوطه دریافت کردم ولی امسال رفتم کد جدید بگیرم گفتن کد ایثارگری ثابت و تعغییر نمیکنه و گفتن همون کد پارسالو بزن.میخاس بدونم احتمالش هست سهمیه اعمال نشه؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۵

   سلام وقت بخیر دریافت کد 12 رقمی ایپارگرسی ارتباطی با اعمال سهمیه ندارد و ممکنه برای برخی تغییر کنه و برای برخی تغییرنکنه برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 16. سهیلا احمدی
  ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۲

  فرزندشان کد ایثارگری اش را باید از کجا بگیرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۴

   سلام . بستگی به ارگان محل خدمت پدر دارد . اگر ارتش هستید سایت آجا را چک کنید و در صورت عدم نتیجه گیری به بنیاد شهید و امور ایثارگران مراجعه کنید

 17. حمید
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۳

  باسلام بابام کارت ایثارگری داره و ۱۲ ماه در جبهه بوده جانباز ۲۰ درصد هست بنیاد جانبازان رفتم گفتن ک کد ایثارگری ندارن .. نیروی انتظامی بوده الان تو چه سایتی و کدوم قسمت مراجعه کنم..ممنونم

  • کارشناس ارشد
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۱

   با سلام.برای جانبازان کد ایثارگری وجود ندارد.

   • حمید
    ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۳۷

    با سلام یعنی من در ازمون وکالت فقط تیک فرزند جانبازی رو بزنم کافیه و کد نمیخاد؟؟

    • کارشناس ارشد
     ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۳

     سلام . سهمیه 25درصد فرزند جانباز نیازی به کد 12 رقمی ایثارگری ندارد

     • حمید دهقانی
      ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۰

      باسلام پدرم ۲۰ درصد جانبازی داره برا همین میخام کد ایثارگری ک ۱۲ ماه در جبه بوده بگیرم ایا بهمون میدن؟

     • کارشناس ارشد
      ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۳

      سلام وقت بخیر
      بله با مراجعه به سازمان بنیاد ایثارگران و جانبازان میتوانید کد رهگیری دریافت کنید.

 18. حمید دهقانی
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰

  نیروی انتظامی بوده.چ سایتی و چ قسمتی لطفا راهنمایی کنید..ممنونم

  • کارشناس ارشد
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۰

   با سلام.اگر اطلاعات در سامانه ثبت شده باشند در سایت ارتش قابل پیگیری است.

 19. حمید دهقانی
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۱

  باسلام خسته نباشید ببخشید برا دریافت کد ایثارگری نیروی انتظامی چ سایتی باید مراجعه کنم؟؟بابام جانباز ۲۰ درصد هست و کارت ایثارگری داره و ۱۲ ماه جبهه بوده بنیاد جانبازان رفتم میگن ما کد ایثارگری نداریم کجا باید مراجعه کنم..ممنون میشم راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۰

   سلام وقت بخیر
   برای دریافت کد 12 رقمی ایثارگری میتوانید با شماره 9099075307 تماس بگیرید .

 20. سودا
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۲

  سلام وقتتون بخیر.ببخشید برای گرفتن کد ۱۲ رقمی از همین سامانه کد رو میگیریم؟
  و دیگه نیازی به رفتن به مراکز ایثارگری نداره که؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۷

   سلام. کد 12 رقمی ایثارگری اگر موفق نشدید از سایت دریافت کنید مراجعه حضوری کنید به بنیاد شهید و امور ایثارگران

 21. کامران
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۶

  سلام.من در سایت ایثار وقتی کد ملی را وارد میکنم فقط درصد جانبازی رو نشون میده و کد 12 رقمی نمیده.چکار کنم؟
  با تشکر

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۷

   سلام
   از طریق دفتر بنیاد شهر خود اقدام کنید

 22. سینا
  ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۱

  سلام بابام کارت ایثارگری داره پارسال کد ۱۲ رقمی رو گرفتم مشکلیم نداشت ولی امسال هرچی کد ملیشو وارد میکنم میگه رابطه ایثارگری یافت نشد رفتیم اون ارگان مربوطه گفتن اسمش به عنوان ایثارگر داخل سیستمه مشکلی نداره همون کد پارسالی رو بزنم ممکنه که سهمیه اعمال نشه؟ کارتش هم جدید نیست ینی میتونه بخاطر این باشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۱

   سلام وقت بخیر بستگی به ارگان شما دارد برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس بگیرید

  • حمید دهقانی
   ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۱۴

   سلام خوبین میشه بگید تو چ سایتی و کدوم قسمت برا دریافت کد ایثارگری باید بریم؟

   • کارشناس ارشد
    ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۹

    سلام وقت بخیر بستگی به ارگان پدرتان دارد اگر ارتش است aja.ir

    • حمید دهقانی
     ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۴

     نیروی انتظامی بوده.چسایتی و چ قسمتی لطفا راهنمایی کنید..ممنونم

 23. محمد جواد
  ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۳

  سلام ; خسته نباشید ; پدر من جانباز 10 درصد هستش ; وقتی میخوام اقدام به گرفتن کد 12 رقمی کنم از طریق سایت ایثار ; همون مراحلی که گفتین رو رفتم ولی هیچ کدی نمیده ; وقتی کد ملی رو وارد میکنه صفحه ای که باز میشه مینویسه ; موارد یافت شده برای شخص با کد ملی فلان :
  جانباز (10%)
  حالا میشه لطفا راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۷

   سلام وقت بخیر اگر از طریق سایت نمیتونید بگیرید باید حضوری بریدبنیاد امور ایثارگران برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 24. صاحب
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۸

  سلام خسته نباشید
  من پدرم کارت ایثار پنج درصد داره پارسال از سایت کد ۱۲ رقمی رو گرفتیم وارد کردیم امسال رفتم تو سایت هرچی کد ملی رو وارد میکنم مینویسه با این کد ملی ایثارگری یافت نشد درضمن کارتشم قدیمی هست جدید نشده،خواستم بپرسم برای ثبت نام کد پیگیری پارسال رو بزنم مشکلی پیش میاد؟به کجا باید سر بزنیم واسه گرفتن این کد؟ بصورت حضوری

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۴

   بستگی به ارگان اعظامی ایشان دارد.

 25. مقصودلو
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۳

  سلام من پدرم هفته پیش برای گرفتن کارت و کد ایثارگری اقدام کرد و گفتن تا شنبه بهتون میدن و تا اون موقع مهلت ثبت نام کنکور تموم میشه،بنظرتون من الان ثبت نام کنم و موقعی که تمدید کردند کد سهمیه رو ویرایش کنم ؟یا نه

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۱

   زمان ثبت نام کنکور یکشنبه تمام میشود.

 26. مریم
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۹

  سلام.پدر من کارکنان وظیفه بوده تو دوران سربازی ۶ ماه جبهه داره. از ارگان کد رو گرفتیم گفتن ک ۳۳۳ قبل کد ملی وارد کن. درسته این کد؟ اخه ۱۳ رقمی میشه
  مگه نباید ۱۲ رقم بشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۴

   سلام
   33+کد ملی پدر

 27. زهرا
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۹

  سلام وقت بخیر من برای برای دریافت کدرهگیری ازسایت ارتش اقدام کردم اما همون کدسال پیش بهم داد.میتونم ازکدکه داده استفاده کنم یااشتباهه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۹

   سلام وقت بخیر
   بله اما میتونین برای دریافت کد 12 رقمی به امور ایثارگری ارتش هم مراجعه کنین

 28. شقایق
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۰

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من پارسال کنکور ۱۴۰۰ ثبت نام کردم کد ایثارگری ارتش اولش ۳۳ بود برای کنکور ۱۴۰۰ ولی من انتخاب رشته نکردم … امسال هم سایت ارتش همون کد پارسال رو میده بازم اولش ۳۳ هست درصورتی که میگن برای هر ازمون این کد متفاوته و اینو توو دفترچه راهنما ی کنکور خود سنجش اعلام کرده من زنگ هم زدم ارتش ولی گفتن کد همینه که سایت نشون میده ، در حالی که من در کنکور سال قبل با اون کد ثبت نام کردم ولی انتخاب رشته نکردم الان سردرگمم خواهش میکنم منو راهنمایی کنید لطفا به خدا موندم چیکار کنم میترسم همین کدو بزنم سهمیه ام شامل نشه

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۹

   سلام
   شما میتوانید از سهمیه تون برای امسال استفاده کنید
   عموما کد 12 رقمی ایثارگری تغییر نمیکنه

 29. اریا
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۳

  سلام
  قبلا از کد رهگیری استفاده کرده ام و الان هم لازمش دارم اما چند روزه میزنم میگه کد ملی اشتباهه دلیلش چیه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۵

   سلام . سامانه دچار اختلال شده است . مجدد تلاش کنید

 30. زهرا
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۲

  سلام من پشت کنکوری هستم و خرداد ماه چند تا از امتحان هارو شرکت نکردم ولی شهریور رفتم پاسشون کردم،وقتی میرم توی سایت برای کد تحصیلی ،نمرات درسایی که خرداد دادم رو فقط زده،نمرات شهریور رو نزده به جاش خط تیره کشیده،خواستم بدونم که اون کد سوابق تحصیلی معتبره یا باید یکی دیگ از مدرسه بگیرم؟

  نظر شما بعد از تائید نمایش داده میشود.

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۷

   از سامانه دریافت سوابق تحصیلی چک کنید.جهت کسب اطلاعات در خصوص این سامانه تماس بگیرید.

 31. شیلا
  ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۲۱

  سلام وقت به خیر.بنده در کنکور ۱۴۰۰ ار سهمیه ۵ درصدی ایثارگران استفاده کردم اما انتخاب رشته نکردم امسال هم میخوام از این سهمیه استفاده کنم و پدرم هم کارت ایثارگری داره اما امروز هر چی توی سایت ارتش کد ملی پدرم رو وارد میکنم میگه اطلاعات برای این کد ملی در دسترس نیست چرا این طوری شده؟ کارت ایثار پدرم کارت قدیمی هست آیا امکان داره الان که کارت ملی ایثار جدید میدن این کارت پدرم دیگه اعتبار نداشته باشه؟ کد ۱۲ رقمی پارسال رو برای کنکور امسال وارد کنم مشکلی پیش میاد؟ واقعا ممنون میشم منو راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۴

   به دفاتر ارتش در استان محل سکونت مراجعه کنید

 32. aa
  ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۶

  سلام وقت بخیر.پدر من 7ماه و2 روز جبه داوطلبانه داره.ولی کارت ایثارگری نداره.تو سایت هم میزنم میگه شما مشمولش نمیشید.باید چیکار کنم؟رفتم سپاه میگن مشمول شما نمیشه.ولی مطمنم ک میشه راه دیگه ای نیست؟

 33. aa
  ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۶

  سلام وقت بخیر.پدر من 7ماه و2 روز جبه داوطلبانه داره.ولی کارت ایثارگری نداره.تو سایت هم میزنم میگه شما مشمولش نمیشید.باید چیکار کنم؟رفتم سپاه میگن مشمول شما نمیشه.ولی مطمنم ک میشه راه دیگه ای نیست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۸

   سلام وقت بخیر برای در باقت کد 12 رقمی ایثار گری باید مراجعه داشته باشید به اخرین یگان ترخیصی اگر تا قبل از قطع نامه باشه ومناطق جنگی باشه بله لحاظ میشه براتون برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 34. فاطمه
  ۲۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۶

  سلام.اگر برای کنکور کد ایثارگری پدرتو وارد نکنی .برا ی نفر دیگ وارد کنی چی میشه؟ اصن تایید میشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۰

   سلام وقت بخیر استعلام گرفتخ می شود خیر نمی شود

 35. ss
  ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۱

  سلام من برای دوره ی کارشناسی از کد 12 رقمی ایثارگران استفاده کردم الان برای ازمون ارشد هم میتوانم دوباره از سهمیه برخوردار شوم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۴

   سلام وقت به خیر
   استفاده از سهمیه ایثارگران در هر مقطع یکبار امکان پذیر است.برای دریافت کد 12 رقمی ایثارگری با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 36. N
  ۲۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۶

  سلام .من قبلا از کد رهگیری استفاده کردم الان باز میخوام آزمون شرکت کنم چگونه باید کد جدید بگیرم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۷

   سلام وقت به خیر
   برای دریافت کد 12 رقمی ایثارگری ارتش از طریق سایت آجا میتوانید اقدام کنید و برای کد ایثارگری سپاه به صورت حضوری با مراجعه به بنیاد امورایثارگران کد را دریافت کنید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 37. Mobina
  ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۱

  سلام من پدرم درزمان گذراندن سربازیشان دوسال درجبهه بودن آیا من میتونم سهمیه داشته باشم؟؟؟چطوری کد۱۲رقمی برای کنکور بگیرم؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۴

   سلام وقتتون بخیر در صورت تاییدشان در دوران جنگ بهتان سهمیه ی پنج درصد ایثارگری تعلق می گیرد کد 12 رقمی را از ارگان مربوطه دریافت کنید

 38. نعمت جان نثار ملکوتی بیجارپس
  ۲۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۹

  باسلام…درسال 65حدود چهارماه وبیست چهار روز درجبهه های حق علیه باطل حضورداشتم…آیا فرزندم میتواند ازسهمیه برای کنکور برخوردارباشد…

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۳

   سلام خیر چون باید سه چهارم کل خدمتتون در زمان جنگ کمتر از 6 ماه نباشد

 39. عبدالجبار عالمی
  ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۷

  بنده باز نشسته آموزش وپرورش میباشم در دوران خدمت سربازیبه مدت یک سال در منطقه کردستان سقز گردان بسطام خدمت کردم (دردوران ۸سال جنگ تحمیلی) آیا کارت ایثار به من تعلق میگیرد وفرزندم از سهمیه رزمندگان میتواند استفاده کند؟ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۷

   سلام وقت به خیر
   به افرادی که به صورت داوطلبانه یا خدمت سربازی حداقل 6 ماه را در جبهه حضور داشته باشند کارت ایثارگری تعلق میگیرد.با مدارک هویتی به بنیاد امور ایثارگران مراجه نمایید.

 40. بيت اله حاجي آقارضالو
  ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۱

  باسلام و عرض ادب در کشور جمهوری اسلامی ایران چند تا قانون و تبصره و ماده هست بنده در سال 1362بعنوان سرباز وظیفه از شهرستان خوی به پادگان ژاندارمری جلدیان اعزام ومدت سه ماه آموزشی را تمام مرا به گردان جندالله پیرانشهر که از ادغام سه نیروی سپاه ارتش و ژاندارمری تشکیل شده بود جهت ادامه خدمت انتقال دادند و تا تاریخ 1364/2/26در آنجا خدمت کردم و شش ماه دوره احتیاط ام را به تهران پادگان 22بهمن ژاندارمری در خیابان مولوی خدمت و یابان خدمت ام را از آنجا دریافت کردم و در سال1367به استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در آمدم و در سال 1390بازنشت شدم حالیه دوسال است نمی توانم یک کد ایثارگری برای ثبت نام فرزندانم برای کنکور بگیریم سه تا از فرزندانم از کنکور محروم مانند توسط دلاور مردان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی رسیدگی که به حق وحقوق مسلم ام چندین بار به تهران کرج اورمیه نقده سردشت جلدیان وغیره با این وضع موجود کرونا وگرانی چند بار مرا به دنبال گرفتم یک کد ایثارگری توسط مسولین در واقع خبره و کارشناس به این استان و شهرستانهای یاد شده فرستادند ولی هیچگونه جوابی بدریافت از سوی مسولین دریافت نکردم و این موجب شده دوتا از فرزندانم از کنکور محروم مانند و چندین میلیون تومان از حق و حقوق خانواده‌ام را در این راه مفت خرج کردم. حالیه سوال من این است اگر من یک ایثارگر نیستم چرا توسط نیروی انتظامی در فیش حقوقی و ام حق ایثارگری به من تلق می‌گیرد و هز رماه حق آیتارگری واریز می‌کنند اگر ایثارگر هستم چرا کد ایثارگری برای ثبت نام فرزندانم برای کنکور نمی‌دهند و اگر ایثارگر نیستم چرا حقوق مردم و بيت المال را به من می‌دهند این برام خیلی شکننده است. در آیا این است پاداش رزمنده بودن من در آن زمان من بیش از 19سال نداشتم و در جبهه ها خاک و خون می خوردم آن موقع حق ام بود ولی الان حق ام نیست که برایم یک کد ایثارگری برای ثبت نام فرزندانم برای کنکور بدهند. آیا این است پاداش سی سال خدمت من.، من در نیروی انتظامی نمی توانم کار خودم را حل بکنم چطور خواهم توانست کارهای امت شهید پرور را انجام بدهم وای به نیروی انتظامی که مفت و الکی دم از حق و حقوق می زنند. وای بر مسولین امر رسیدگی کنند به کارم چگونه در روز قیامت جواب خون شهدا و آه و اشک پدران و مادران و همسران وفرزندان شهدا را این مسولین امر رسیدگی کنده به این کارها جواب خواهید داد. آقا مسولین که در رده بالا نشته اید دم از اسلام و اسلامیت و حق و حقوق می زنید چرا دروغ می‌گوید مگر خون سایر نیروهای مسلح از نیروی انتظامی پر رنگ هست. مثلا ارتشی ها و سپاهی ها و بسیج یان به ادرس بک سایت داده شده توسط نیرو مراجعه و کد ایثارگری را دریافت می‌کنند ولی من دو سال است دنبال گرفتن یک کد ایثارگری برای ثبت نام فرزندانم برای در کنکور در به در آستان ها و شهر ستان ها میگردم افسوس هزاران افسوس براین مسولین که در رسانه و جراید مفت و بیهوده دم از عدالت و برابری می زنند کو بس من در این دوسال به قسمت های نیروی انتظامی برای گرفتن یک کد ایثارگری رفتم و اصلا کسی نیست به حرف آدم گوش کند آقا برو محل اخذ کارت پایان خدمت بنده با طی مسافت هزاران کلیومتر و چندین میلیون تومان حق و حقوق خانواده را خرج کرده براحتی می‌گویند به ما ربطی ندارد پادگان مدت سی سال است جمع شده بس دردام را به کی بگم. ای آقای که این نامه ودرد دل مرا می خواند شما را به خدا به قرآن به پهلوی شکسته مادرم زهرا (س) وایمان و اعتقادتان و به خون شهدا و آه و اشک پدران و مادران و همسران وفرزندان شهدا قسم ات یاد میدهم به دست و گوش مسولین محترم برسانید آیا ای است حق رزمنده بودن آیا این است پاداش سی سال خدمت کردن. خدایا شما را به حرمت خون سیدالشهدا حضرت ابوالفضل العباس و به خون پاک علی اصغر پشتیبان حق باش د ناحق را به زمین بزن تا عبرتی باشد برای آنانی که حق وحقوق مسلم بندگان ات را نمی دهند. دیگر آنقدر نامه نوشتم و پول پست دادم که از خانواده‌ام هم شرمنده هستم خداوند انشاله آن مسولیتی که به کارهایم رسیدگی نکرده در روز قیامت شرمنده اعمال شان کند من شرمنده فرزندانم شدم.آدرس استان آذربایجان غربی شهرستان خوی شماره تماس 09141613422
  با حترام بيت اله حاجي آقارضالو
  انشالله شاهد گرفتن حق ام باشم

ایران تحصیل
تماس با مشاور