ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

دریافت کد 12 رقمی ایثارگری + ورود مستقیم Isaar.ir | ایران تحصیل

 • دسته بندی: ,
 • دیدگاه ها: ۱۵۵
 • تاریخ بروزرسانی: ۱۷ بهمن ۱۴۰۱
دریافت کد ایثارگری
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

دریافت کد ایثارگری ارتش، سپاه، بنیاد شهید ، نیروی انتظامی و غیره یکی از موضوعاتی است که برای داوطلبان کنکور اهمیت بسزایی دارد. بهره مندی از سهمیه ها بخصوص سهمیه ی ایثارگران می‌تواند در ارتقا رتبه داوطلبان موثر باشد.

بنابراین کلیه مشمولین این سهمیه در زمان ثبت نام باید اقدامات لازم را برای دریافت کد ایثارگری انجام دهند و به  هنگام نام نویسی آن را در آزمون سراسری درج کنند. با توجه به شروع زمان ثبت نام آزمون سراسری ورودی دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی، حساسیت های زیادی نسبت به این ماراتون سرنوشت ساز دیده می شود. کلیه داوطلبان باید در زمان ثبت نام از ضوابط مندرج در دفترچه از جمله بخش سهمیه ها و شیوه اعمال آن ها اطلاعات لازم را بدست آورند.

در اینجا با توجه به اهمیت دریافت کد ایثارگری ارتش، دریافت کد 12 رقمی ایثارگری نیروی انتظامی و دریافت کد 12 رقمی ایثارگری بنیاد شهید اطلاعاتی راجع به سهمیه ها در اختیارتان قرار می دهیم.

 

دریافت کد ایثارگران

دریافت کد ایثارگران

 

جهت دریافت مشاوره در مورد دریافت کد ایثارگری، نحوه گرفتن کد دوازده رقمی ایثارگری، نحوه گرفتن کد ایثارگری ارتش، نحوه گرفتن کد ایثارگری سپاه، راهنمای تصویری دریافت کد ایثارگری، تاثیر سهمیه‌ها در کنکور، سهمیه 5 درصدی در کنکور، سهمیه 25 درصدی در کنکور، راهنما دریافت کد ایثارگری، سامانه دریافت کد ایثارگری، کد 12 رقمی ایثارگری و سهمیه بندی کنکور بر اساس ایثارگران از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور 

9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

برای کسب اطلاع از نحوه پیگیری کارت ایثارگری با کد ملی با ما در ایران تحصیل همراه باشید.

توضیحاتی کلی در مورد دریافت کد 12 رقمی ایثارگری

هر ساله در ثبت نام کنکور سراسری ورودی دانشگاه ها مواردی همچون سهمیه بهیاران، سهمیه خانواده شهداء، رزمندگان، سهمیه مناطق و سهمیه ایثارگری اعمال می شود.

سهمیه ایثارگری شامل حال افرادی همچون فرزندان و همسر شهداء، فرزندان و همسر آزادگان و جانبازان می شود.

بعلاوه، همسر و فرزند جانبازان کمتر از 25 درصد و فرزند و همسر رزمندگانی که سابقه حضور در جبهه را دارند می توانند از سهمیه ایثارگران استفاده کنند.

کلیه داوطلبان متقاضی این سهمیه باید در زمان انجام ثبت نام آزمون سراسری کلیه اقدامات لازم را جهت دریافت کد انجام دهند.

 دریافت کد از طریق مراجعه به سامانه اینترنتی اعلام شده و با طی مراحلی برای هر کدام از مشمولین انجام می شود.

 

جهت دریافت سهمیه های کنکور کارشناسی ارشد روی لینک کلیک کنید.

 

سهمیه بندی ایثارگران در کنکور سراسری

داوطلبانی می توانند در کنکور سراسری از سهمیه ایثارگری استفاده کنند که دارای کارت ایثارگری باشند. معمولا هر ساله 30 درصد ظرفیت هر رشته‌ای در دانشگاه‌ها مختص افراد ایثاگر است که آنها را به دو دسته مختلف سهمیه 5 درصد و 25 درصد تقسیم می‌کنند. حال در زیر به افرادی که شامل این گروه قرار می گیرند، اشاره می‌کنیم:

سهمیه ایثاگران 5 درصد: حدود 5 درصد ظرفیت هر رشته‌ای در دانشگاه‌های مختلف مختص این گروه است.  جانبازان پایین تر از 25 درصد و همسر و فرزندان آنها، همسر و فرزندان رزمندگان با حداقل شش ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه شامل این افراد می شوند.

سهمیه ایثارگران 25 درصد: هر ساله 25 درصد ظرفیت هر رشته‌ای در دانشگاه‌ها برای مشمولین گروه قرار دارد که  این افراد شامل همسر و فرزندان شهدا، آزادگان همسر و فرزندان آنها، جانبازان 25 درصد و بالاتر و همسر و فرزندان آنها می‌باشند.

البته این اعداد و ارقام تقریبی هستند و ممکن است  قوانین هر سال کنکور با قوانین سال گذشته فرق داشته باشد. لذا شما جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد سهمیه ایثارگران کنکور سراسری می‌توانید با کارشناسان ایران تحصیل در ارتباط باشید.

 

جهت اطلاع از رتبه قبولی پزشکی سهمیه ایثارگران روی لینک کلیک کنید.

 

Isaar.ir

Isaar.ir

دریافت کد 12 رقمی ایثارگری ارتش چگونه انجام می شود؟

کلیه متقاضیان دریافت کد ایثارگری ارتش برای ثبت نام آزمون سراسری باید وارد سایت www.aja.ir شوند.

 به این صورت که فرد جهت دریافت کد، باید پس از ورود به سایت از طریق منوی سمت راست بخش شهداء و ایثارگران را انتخاب کند و از این بخش وارد قسمت کد رهگیری ایثارگران و بعد کد رهگیری پایوران وظیفه شود.

پس از طی این مراحل فرد می تواند با درج کد ملی خود کد ایثارگری ارتش را دریافت کند.

 

جهت کسب اطلاعات در مورد کد پیگیری ایثارگری ارتش روی لینک کلیک کنید.

 

چگونه می توان کد ایثارگری سپاه را دریافت کرد؟

اخذ کد ایثارگری سپاه از طریق ورود به سامانه isaar.ir برای داوطلب میسر است. پس از ورود به این سامانه، وارد کردن اطلاعات فردی اگر پیغام مجاز به استفاده از سهمیه ایثارگری سپاه را دریافت کردید که دیگر مشکلی وجود ندارد و می توانید جهت گرفتن این کد مهم سپاه و بعد هم ثبت نام در کنکور اقدام کنند.

اما در صورت عدم دریافت این پیغام باید پس از 15 روز و در صورت مشاهده دوباره پیغام در حال بررسی به بنیاد مراجعه بفرمایید.

به خاطر داشته باشید که بعد از گرفتن این کد دوازده رقمی سپاه، باید پرینتی از آن تهیه کنید و آن را تا اتمام مراحل ثبت نام کنکور سراسری در نزد خود نگهداری نمایید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه دریافت این کد مهم می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

جهت دریافت نمونه کارنامه قبولی پزشکی ایثارگران روی لینک کلیک کنید.

 

 

دریافت کد 12 رقمی ایثارگری نیروی انتظامی

دریافت کد 12 رقمی ایثارگری نیروی انتظامی

 

راهنمای تصویری اخذ کد ایثارگری سپاه

کلیه داوطلبانی که قصد دارند  از کد ایثارگری سپاه استفاده کنند می‌توانند برای گرفتن کد خود طبق روال زیر اقدام کنند:

ابتدا به سایت isaar.ir مراجعه کرده و سپس بر روی “خدمات پر کاربرد” در منوی سمت چپ مانند تصویر زیر کلیک کنید.

 

مراحل اخذ کد ۱۲ رقمی سپاه

مراحل اخذ کد ۱۲ رقمی سپاه

 

سپس در صفحه ای که به شما نشان داده می شود، از ستون سمت راست گزینه ی “استعلام ایثارگر یا وابسته” را انتخاب نمایید.

دریافت کد ۱۲ رقمی سپاه

دریافت کد ۱۲ رقمی سپاه

 

در مرحله ی بعدی، جهت استعلام، کد ملی و تصویر امنیتی را در کادرهای مربوطه وارد کرده و بر روی “استعلام” کلیک کنید.سپس کد منتشر شده را دریافت و ذخیره کنید تا برای آزمون سراسری و موارد دیگر آن را استفاده کنید.

 

استعلام کد ۱۲ رقمی سپاه

استعلام کد ۱۲ رقمی سپاه

 

نحوه دریافت کد 12 رقمی ایثارگری نیروی انتظامی

مرکز انتظامی و خدماتی ناجا همواره امر رسیدگی و تکریم خانواده های ایثارگران، جانبازان و همین طور خانواده شهداء را از جمله الویت های خود می داند.

از این رو، این سازمان از ارائه امکانات و خدمات رفاهی به این افراد و خانواده های محترم از هیچ کوششی دریغ نمی‌کند. از جمله این خدمات می توان به سهمیه ایثارگری در آزمون اشاره کرد.

افراد مشمول سهمیه ایثارگری نیروی انتظامی باید قبل از انجام ثبت نام در آزمون سراسری نسبت به اخذ کد 12 رقمی ایثارگری نیروی انتظامی اقدامات لازم را انجام دهند.

اما می دانید نحوه دریافت این کد دوازده رقمی چگونه است و چطور می توان برای گرفتن این کد مهم تا قبل از ثبت نام اقدام کرد؟

به دلیل اهمیت این موضوع نقش این کد در هر چه بهتر شدن رتبه کنکور شما برای اطلاع از شیوه گرفتن کد ایثارگری نیروی انتظامی با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

دریافت کد ایثارگری بنیاد شهید

آیا شما هم مشمول سهمیه ایثارگری بنیاد شهید هستید؟ آیا می دانید چگونه می توان برای اخذ کد 12 رقمی ایثارگری بنیاد شهید اقدام کرد؟

اگر می خواهید جواب سوالات خود را در زمینه نحوه گرفتن این کد مهم دریافت کنید، می توانید از کمک مشاورانی خبره و باتجربه در این زمینه استفاده نمایید.

 

 جهت اطلاع از تخمین رتبه ایثارگران روی لینک کلیک کنید.

 

 

دریافت کد 12 رقمی ایثارگری سپاه

دریافت کد 12 رقمی ایثارگری سپاه

 

چه شرایطی برای استفاده از سهمیه ایثارگران در نظر گرفته شده است؟

آیا می دانید چه افرادی امکان استفاده از سهمیه ایثارگران و کد ایثارگری را دارند؟ باید عرض کنیم که کسانی می توانند جهت استفاده از سهمیه ایثارگران و کد ایثارگری اقدام کنند که از کارت ایثار برخوردار باشند.

قابل توجه شما دوستان داوطلب که کد دوازده رقمی ایثارگری هر ساله و برای هر کنکور سراسری متفاوت است. بعلاوه، داوطلبانی که در دوره های روزانه یک بار از سهمیه خود استفاده کرده اند دیگر به هیچ وجه امکان اخذ کد 12 رقمی ایثارگری و استفاده از آن را ندارند.

البته به یاد داشته باشید که شما علاوه بر سهمیه ایثارگری می‌توانید از سهمیه‌های دیگری مانند رزمندگان، خانواده شهدا، بهیاری، مناطق محروم و مناطق در کنکور سراسری استفاده  کنید که جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد آنها می توانید با کارشناسان ایران تحصیل تماس بگیرید.

 

جهت دریافت استفاده مجدد از سهمیه ایثارگری روی لینک کلیک کنید.

 

پادکست صوتی مقاله

 

برای آگاهی از دریافت کد ایثارگری، شرایط دریافت کد دوازده رقمی ایثارگری بنیاد شهید، شرایط دریافت کد دوازده رقمی ایثارگری نیروی انتظامی، شرایط دریافت کد دوازده رقمی ایثارگری سپاه، شرایط دریافت کد دوازده رقمی ارتش، مراحل گرفتن کد ایثارگری، مشمولین دریافت کد ایثارگری، تاثیر کد ایثارگری در کنکور،  ضوابط استفاده از کد ایثارگری در آزمون‌ها و سامانه دریافت کد ایثارگری از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور 

9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

دریافت کد ایثارگری ارتش

دریافت کد ایثارگری ارتش

 

 

خلاصه مطلب

یکی از مهم ترین بخش هایی که در قبولی کنکور و آزمون های سراسری تاثیر گذار  هستند، سهمیه ایثارگری می‌باشد. به طوری که داوطلبان با گرفتن کد ایثارگری می‌توانند از این موهبت استفاده کنند. به همین دلیل ما در این مقاله در مورد کد ایثارگری و نحوه گرفتن آنها صحبت کردیم تا شما بتوانید آنها را به راحتی دریافت و استفاده کنید. هم چنین در مورد تاثیرات سهمیه 5 درصدی و 25 درصدی در کنکور سراسری صحبت کردیم. لذا اگر شما جزو مشمولین هر کدام از موارد بالا می‌باشید میتوانید با گرفتن کد ایثارگری از آن استفاده کنید.

حال اگر نیاز به  هر گونه مشاوره در این مورد داشته باشید کارشناسان ایران تحصیل در تمام ساعات شبانه روز پاسخگوی شما هستند.

 

 

جهت دانلود این مقاله روی لینک کلیک کنید.

 

 

 

4.3/5 - (18 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

چگونه می توان برای دریافت کد ایثارگری 12 ایثارگری شامل حال چه کسانی می شود؟ 

دریافت کد 12 رقمی ایثارگری مختص همسران و فرزندان شهداء،‌جانبازان و آزادگان است.

دریافت کد 12 رقمی ایثارگری نیروی انتظامی و دریافت کد ایثارگری بنیاد شهید تاثیری در کمتر شدن رتبه داوطلب دارد؟ 

بله. برای کسب اطلاعات بیشتر در این باره با مشاوران تحصیلی ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

دریافت کد ایثارگری ارتش چگونه انجام می شود؟ 

دریاقت کد ایثارگری ارتش از طریق سایت www.aja.ir انجام می گیرد.

نظرات

 1. Avatar photo
  Saeid
  ۱۷ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۵۶

  سلام وقت بخیر ببخشید پدر من ۳۵ درصد جانبازی سپاه رو داره و در بنیاد ۱۰ درصد برای استفاده از کنکور سهمیه ۲۵ درصدی به من تعلق میگیره یا پنج درصدی؟

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۱۶

   سلام سهمیه شما 25 درصد خواهد بود.

 2. Avatar photo
  کیمیا کدخدا
  ۱۰ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۵۹

  سلام وقت بخیر من کد ایثار را در زمان ثبت نام دریافت نکردم و نتوانستم وارد کنم آیا در زمان انتخاب رشته امکان پذیر است ؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۱۱ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۱۲

   سلام وقت به خیر
   از طریق سیستم پاسخگویی درخواست بزنید.

   • Avatar photo
    کیمیا
    ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۵۵

    سلام خسته نباشید‌قسمت عمومی درخواست بزنیم ؟

    • Avatar photo
     rezai
     ۱۲ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۲۱:۳۹

     سلام وقت بخیر . بله

 3. Avatar photo
  محمد
  ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۲۸

  شمارتون در شبکه موجود نیست
  هم با تلفن ثابت امتحان کردم هم با سیمکارت

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۵۹

   سلام وقت به خیر
   از طریق تلفن ثابت با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 4. Avatar photo
  محمد
  ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۱۳

  سلام شب شما بخیر
  برای فرزند شهید کد ملی را از سایت ایثار استعلام میزنم ،نتیجه میزنه فرزند شهید ، اما کد ایثارگری صادر نمیشه فقط زده فرزند شهید
  باید چیکار کنم
  ممنون

  • Avatar photo
   rahdar
   ۳۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۸:۱۷

   سلام وقت بخیر
   فرزندان شهدا کد ایثار ندارند و وجود اطلاعاتشان در سایت ایثار کافیه دوست عزیز.

 5. Avatar photo
  زهرا
  ۲۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۱۰

  سلام خسته نباشید
  من پارسال برای کنکور ۱۴۰۱ پدرم کد رو گرفت و من استفاده کردم و انتخاب رشته هم کردم ولی رشته ای که اوردم شبانه بود و نرفتم و امروز که دوباره پدرم رفته کد رو گرفته دقیقا همون کد پارسال رو دادن .
  مگه امکان همچین چیزی هست که بشه از همون کد استفاده کرد ؟یا دوباره باید برم کد جدید بگیرم؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۱۰

   سلام وقت به خیر
   در اکثر موارد کدرهگیری ایثارگری هیچگونه تغییری نمی کند.

 6. Avatar photo
  Zahra
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۱۵

  سلام خسته نباشید
  من پارسال برای کنکور ۱۴۰۱ کد ایثارگران رو پدرم گرفت و من استفاده کردم ولی رشته ای که اوردم نرفتم و دوباره خواستم کنکور بدم و الان که پدرم باز رفته کد رو بگیره دقیقا همون کد پارسالی رو دادن
  مگه همون کد قابل استفادست دوباره ؟یا اشتباه کردن و باز باید برم کد جدید بگیرم ؟

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۶ اردیبهشت ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۱۱

   سلام وقت بخیر
   کد پیگیری ایثارگری ثابت است .

 7. Avatar photo
  malih
  ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۳۶

  سلام .وقت بخیر
  پدر من به عنوان ایثارگر حقوق میگیره و هم چنین کدرهگیری داره و کارت هومشند ایثارگری هم دارد ولی بانک اعلام می کند به عنوان ایثارگر حساب نمی شود. بنده الان باید چیکارکنم؟؟؟؟؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۲۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۰۱

   سلام
   به بنیاد مراجعه کنید

 8. Avatar photo
  Saber
  ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۵۰

  ببخشید کد پیگیری نیرو انتظامی رو از کجا باید گرفت

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۲۱ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۲

   سلام دوست عزیز بصورت مراجعه حضوری میتونید اقدام کنید.

 9. Avatar photo
  انیس هاشمی
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۲:۴۹

  سلام وقتتون بخیر من بابام کارت ایثارگری
  ارتش رو دارهه ولی کد رهگیری رو نمیده باید چیکار کنم و الان هم ک زمان ثبت نامه میگه ک ایثارگری با این شماره ملی وجود ندارد

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۱۷ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۴۴

   سلام
   کد رو باید از بنیاد دریافت کنید

 10. Avatar photo
  شبنم طاهری
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۲۰:۵۳

  سلام وقت بخیر
  پدر من 9 ماه توی بسیج سپاه خدمت کرده
  و درحال حاضر من سهمیه ی 5 درصد رزمندگان رو دارم
  ولی توی سایت مربوطه که میرم و کد ملی پدرم رو میزنم میگن که سوابق ایثارگری برای ایشون ثبت نشده، ممکنه راهنمایی کنید که من باید چیکار کنم.
  سپاسگزارم از پاسخگوییتون.

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۶:۲۶

   سلام وقت به خیر
   به بنیاد امور ایثارگران ماجعه کرده و ازطریق میز پیشخوان هاتف نسبت به ثبت اطلاعات اقدام نمایید.

 11. Avatar photo
  محمدج
  ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۰

  سلام وقت بخیر آیا کد رهگیری ایثارگری که واسه ایثارگران ارتش از سایتشون میگیریم رو میشه واسه آزمون های استخدامی هم استفاده کرد یا فقط واسه کنکور هست و باید کد جدا بگیریم؟

  • Avatar photo
   rahdar
   ۲۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۶

   سلام وقت بخیر .
   کدرهگیری صادر شده برای تمامی مواردی که سهمیه ایثارگران لحاظ میشود کاربرد دارد.

 12. Avatar photo
  حمیدرضا تقابنی
  ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۳۵

  سلام.من دوران جنگ در منطقه به عنوان سرباز حضور داشتم و خدمت سربازی وظیفه رو بعد از سه ماه آموزشی در منطقه انجام دادم سال پیش جایی که کار می‌کردم تعدیل نیرو کردند و من تا یکسال از بیمه بیکاری برخوردار بودم. الان از هیچ جایی حقوق دریافت نمی کنم. کارت ایثارگری هم دارم. چگونه و کجا باید تقاضای حقوق ایثارگری بکنم

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۲۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۲

   سلام دوست عزیز، باید به ارگان مربوطه مراجعه کنید و فرم مخصوص مستمری رو پر کنید اگر واجد باشید بهتون تعلق خواهد گرفت.

 13. Avatar photo
  tohid
  ۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۴

  سلام وقت بخیر
  پدرم نزدیک به یک ساله ثبت نام کرده برای کارت ایثارگری در سپاه
  من الان هر چقدر در سایت میزنم ولی کد ایثارگری 12 رقمی نمیاد بنظرتون کجا میتونم بگیرم

  • Avatar photo
   rahdar
   ۸ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۵

   سلام وقت بخیر .
   نیاز به پیگیری دارد این موضوع و میتوانید تماس بگیرید تا برای شما درخواست های لازم ثبت شود.

 14. Avatar photo
  حسین
  ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۴

  سلام وقتتون بخیر
  میخواستم بدونم کد ایثارگری برای سهمیه ی کنکور،در صورتی که هنوز کارت صادر نشده،میشه گرفت؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰

   سلام
   بله از بنیاد می توانید دریافت کنید

 15. Avatar photo
  زهرا
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۴

  سلام وقت بخیر
  پدرم اقدام کردند ولی گفتن ۶ ماه تا یک سال طول میکشه تا بیاد کد براتون
  گفتن کد ایثارگری همون ۳۳ اول کد ملی هست که میتونین ازش استفاده بکنین در سامانه سنجش
  خب وقتی هنوز تو سایت aja ایثارگریشون ثبت نیس ایا فایده ای داره؟
  واقعن یه سال طول میکشه تا کد بیاد؟ چطوری میتونم روند رو سریعتر کنم

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۴

   سلام وقت بخیر
   دوست عزیز در صورتی که پدر در ارگان ارتش باشن اطلاعات رو داخل سامانه میاره.
   بهترین مراجعه حضوری و استعلام گرفتن از خود بنیاد هست.

 16. Avatar photo
  راحله
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۸

  سلام وقت بخیر
  من پدرم ۸ ماه پیش برای گرفتن کارت ایثارگری مدارکش رو تحویل داده و جز نیروی انتظامی بوده ولی هنوز کارت ایثارگری صادر نشده میخاستم ببینم من میتونم از بنیاد شهید کد۱۲رقمی بگیرم ؟؟؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۹

   سلام وقت بخیر
   درصورتی که اقدام کردید ومراحل را طی کردید بعله میتوانید از طریق بنیاد مربوطه اقدام کنید

 17. Avatar photo
  Nam
  ۳۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۸

  سلام ببخشید امکان اضافه کردن کد۱۲رقمی بعد از مرحله ثبت نام تو مرحله دریافت کارت ورود به جلسه ارشد هست؟

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۶

   سلام وقت بخیر
   درصورتی که زمان ویرایش وجود داشته باشد امکان اصلاح این مورد هست

 18. Avatar photo
  نیلی
  ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۵

  سلام . بنده یک بار از طریق سوابق تحصیلی وارد دانشگاه شدم و از سهمیه ۵ درصد ارتش استفاده کردم پدرم سهمیه ۵درصد سپاه رو هم دارن میدونم چون یک بار استفاده کردم از سهمیه ارتش دیگ نمیتونم استفاده کنم . پس میتونم از سهمیه سپاه استفاده کنم یا خیر .

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۹

   سلام وقت به خیر
   در صورت انصراف از تحصیل میتوانید مجددا از سهمیه ایثارگری خود استفاده کنید.

 19. Avatar photo
  یاسین
  ۲۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۱

  سلام
  امکانش هست در ثبت نام کنکور سهمیه ۵درصد رو انتخاب کرد ولی کد ۱۲ رقمی رو وارد نکرد؟
  چون من مشمول این سهمیه میشم ولی فعلا نتونستم کدم رو بگیرم و در زمان انتخاب رشته کدم رو وارد میکنم

  • Avatar photo
   مشاور اقازاده
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۱

   سلام وقت بخیر
   شما درصورت وارد کردن کد میتوانید پذیرش داشته باشید

 20. Avatar photo
  زهراو بیت شیخ احمد
  ۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۰

  با سلام وخسته نباشید من سرباز سال 1364تا1366 حضور در جبهه وتا الان از مزایای کارت ایثارگری وکارت معیشتی دریافت نکردم وسال 1361 نارنجک منفجر شد وتا امروز اثری از شرارهای نارنجک باقی مانده متاسفانه بنده هچ مدرکی از منفجرشدن نارنج ندارم چند بار مراجعه کردم گفتن باید نامه از بیمارستان بیاری وتاریخ روز وماه میخوان ولی من یادم نمیاد دقیقا وآیا میشه برم دکتر قانون پزشکی تشخیص بدهد ایا راهی هست ممنون میشم

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۳

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی شما اول باید به بنیاد امور ایثار گران مراجعه کنید و بعد در صورت نیاز به بیمارستان محل خدمت و منطقه مراجعه کنید.

 21. Avatar photo
  مونا
  ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۱

  سلام خسته نباشید برای دریافت کد12رقمی نیروی انتظامی بایدوارد چه سامانه ای بشیم

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۷

   سلام دوست عزیز برای دریافت کد رهگیری در ارگان نیروی انتظامی سامانه ی مشخصی اعلام نشده و شما باید به منابع انسانی ارگان مربوطه مراجعه کنید.

 22. Avatar photo
  زهره
  ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۹

  سلام خدا قوت
  پدر من جانباز 5 در صد هستن الان برای کنکور ارشد کد رهگیری میخوام اما وارد سایت میشم کد ملی پدرم رو میزنم کد نمیده فقط میزنه جانباز 5%؟ چیکار کنم؟

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۲۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۳

   سلام
   برای ثبت نام کافیه تیک جانبازی رو بزنید

 23. Avatar photo
  سارا
  ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۰

  من پارسال کد ایثارگری سپاه رو گرفتم ولی در آزمون ارشد موقع ثبت نام وارد نکردم و با سهمیه آزاد کنکور دادم و برای گرفتن کد جدید حضوری برم سازمان نمیگند که یه بار پارسال کد رو گرفتم و اسمم از طریق سیستم رد شده و دیگه کد به من تعلق نمیگیره ؟ می خوام ببینم بهم کد جدید تعلق میگیره؟
  تشکر از راهنمایی تون 🙏🏻🌸

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۳

   سلام وقت بخیر
   در صورتی که پارسال با استفاده از سهمیه ایثارگری پذیرشی نداشته باشید امسال برای استفاده مجاز خواهید بود. جهت اطلاع از شرایط با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

  • Avatar photo
   زهرا
   ۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۰

   میشه بگید از کجا کد رو گرفتید؟

   • Avatar photo
    مشاور فتح اللهی
    ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۶

    سلام کد ایثارگران را میتوانید از دقتر امور ایثارگان دریافت کنید

 24. Avatar photo
  سارا
  ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۷

  حضوری برم نمیگند که یه بار پارسال کد رو گرفتم و اسمم از طریق سیستم رد شده و دیگه کد به من تعلق نمیگیره ؟ چون من اصلا از کد استفاده نکردم و با سهمیه آزاد پارسال کنکور دادم می خوام ببینم بهم کد جدید تعلق میگیره؟ تشکر از راهنمایی تون 🙏🏻🌸

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۰

   سلام
   منظورتون از کد چیه؟
   با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید

   • Avatar photo
    سارا
    ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۹

    کد ایثارگری سپاه منظورم هست
    برای این سوالم پرسیدم:
    من برای کنکور ارشد ۱۴۰۱ کد ایثارگری سپاه رو از سازمان گرفتم و نتونستم کد رو موقع ثبت نام وارد کنم یعنی اصلا از کد استفاده نکردم میتونیم امسال برای کنکور ارشد ۱۴۰۲ دوباره از کد استفاده کنم یا باید کد جدیدی بگیریم؟

    • Avatar photo
     مشاور عیسائی
     ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰

     سلام وقت بخیر
     برای استفاده از سهمیه مجاز خواهبد بود. جهت اطلاع از شرایط با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

    • Avatar photo
     زهرا
     ۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۸

     از کجا گرفتید کد رو؟

 25. Avatar photo
  سارا
  ۱۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۵

  سلام من برای کنکور ارشد ۱۴۰۱ کد ایثارگری سپاه رو از سازمان گرفتم و نتونستم کد رو موقع ثبت نام وارد کنم یعنی اصلا از کد استفاده نکردم میتونیم امسال برای کنکور ارشد ۱۴۰۲ دوباره از کد استفاده کنم یا باید کد جدیدی بگیریم؟

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۵

   سلام دوست عزیز،برای ارگان سپاه شما لازم هست که امسال مجدد مراجعه حضوری کنید و کد رو دریافت کنید.

   • Avatar photo
    سارا
    ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۸

    حضوری برم نمیگند که یه بار پارسال کد رو گرفتم و اسمم از طریق سیستم رد شده و دیگه کد به من تعلق نمیگیره ؟ چون من اصلا از کد استفاده نکردم و با سهمیه آزاد پارسال کنکور دادم می خوام ببینم بهم کد جدید تعلق میگیره؟ تشکر از راهنمایی تون 🙏🏻🌸

    • Avatar photo
     مشاور فتح اللهی
     ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۰

     سلام وقت بخیر اگر از سهمیه استفاده نکردید مشکلی براتون بوجود نمیاد و میتوانید مجدد برای امسال کد ایثارگری دریافت کنید

 26. Avatar photo
  یاسین
  ۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۶

  سلام
  من کنکور دی ۱۴۰۱ رو با سهمیه منطقه۳ ثبت نام کردم ولی الان متوجه شدم که میتونستم از سهمیه ۵درصد استفاده کنم،امکان ویرایش اطلاعات ثبت نامی وجود داره؟

  • Avatar photo
   مشاور براتی
   ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۸

   سلام وقتتون بخیر
   برای کنکور نوبت اول سال 1401امکان ویرایش نیست اما برای ثبت نام نوبت دوم میتوانید گزینه سهمیه 5درصد رو ثبت بفرمایید وکد سهمیه را در زمان ثبت نام نوبت دوم ثبت بفرمایید .البته سهمیه شرایط خاص خود را دارد جهت اطلاع از شرایط ونحوه ی اعمال سهمیه در قبولی کنکور سراسری با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

   • Avatar photo
    یاسین
    ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۷

    ولی از چند جا شنیدم که موقع دریافت کارت ورود به جلسه میشه بعضی اطلاعات ثبت نامی رو ویرایش کرد،درسته؟

    • Avatar photo
     مشاور براتی
     ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۲

     سلام وقتتون بخیر
     چند روز (حدودا 2روز)قبل از دریافت کارت ورود به جلسه سایت سازمان سنجش برای ویرایش باز میشود

    • Avatar photo
     مشاور براتی
     ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۴

     سلام وقتتون بخیر
     چتد روز (دو روز)قبل از دریافت کارت ورود به جلسه امکان ویرایش اطلاعات وجود دارد

    • Avatar photo
     مشاور براتی
     ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۰

     سلام وقتتون بخیر
     چند روز(معمولا دوروز)قبل از دریافت کارت ورود به جلسه امکان ویرایش وجود دارد

 27. Avatar photo
  سلامی
  ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۳

  سلام خسته نباشید
  من در سال ۹۸ در کنکور سراسری از سهمیه ۵ درصدی پدرم استفاده کردم و وازد دانشگاه شدم ، امسال میخواستم برای ارشد دوباره استفاده کنم که میرم سایت سپاه و ارتش و کد و ملی میزنم میاره نا معتبر است ! چیکار کنم ؟ و آیا میتونم دوباره استفاده کنم ؟ از کدوم ارگان پیگیری کنم ؟

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۲۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۵

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما این امر امکان پذیر میباشد و باید از کد 12 رقمی ایثارگری پدرتون استفاده نمایید. جهت اطلاع از شرایط با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 28. Avatar photo
  مسعود
  ۲۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۶

  باسلام خسته نباشید
  حدود یکسال پیش مدارک که ستادنیروی انتظامی خواسته بود را تکمیل کردم وتحویل دادم واستعلام هم از گردان مرزی قصرشیرین گرفتند و۲۴ماه حضوردرجبهه را تایید کرده اند وبه بنده رزمنده معسرثبت گردیم و گفتند کارت ایثارمیاددرب منزل ولی خبری نشدبنده جانباز هستم ولی بدون درامد ودرصد ازطریق بنیاد استعلام بستری بیمارستان ان زمان را گرفتند البته مجروحیتم داوطلب رفته بودم بعداز خدمت والان منتظرکارت ایثارم هستم تا اقدام کنم برای جانبازیم لطفا یاریم کنید چطور کارت ایثاریا رزمنده معسرکی بدستم میرسدباسپاس

  • Avatar photo
   مشاور فتح اللهی
   ۲۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۰

   سلام وقت بخیر بعد از تشکیل پرونده از طریق ستاده باید برای پیگیری کارت ایثار باید مجدد مراجعه کنید

 29. Avatar photo
  عباس بهبودی
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۵

  باسلام بنده در تاریخ ۳۱ /۱/ ۶۴ به خ مت مقدس سربازی اعزام شدم وتا تاریخ ۳۱/۱/۶۶ درمناطق وعملیا تهای زیادی شرکت داشتم گربلای ۴= ۵ =۸ولفجرها وعملیات فاو بزرگ وآخرین آن مرصاد بود

  • Avatar photo
   obeidavi obeidavi
   ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۵

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 30. Avatar photo
  علیرضا
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۸

  برای گرفتن کد ایثارگری نیروی انتظامی (ژاندارمری) ک دوسال سربازی هنگ آبادان بودن ، چقد زمان میبره ک کد صادر بشه بتونم استفاده کنم ، کلا از ثبت نام تا صادر شدن کد چقد زمان میبره؟

  • Avatar photo
   maleki
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۲

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس فرمایید

 31. Avatar photo
  کیهان
  ۲۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۳

  سلام پدر بنده ۶ ماه در منطقه جنگی بوده تو دوران سربازیش در سپاه. من میتونم برای کنکور ۱۴۰۲ سهمیه ۵ درصد بگیرم؟

  • Avatar photo
   bahraii
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۰

   سلام وقتتون بخیر وضعیت شما باید دقیق تر برسی شود.با کارشناسان مرکز تماس بگیرید

 32. Avatar photo
  مجید
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۷

  سلام وقتتون بخیر پدر بنده ۴ماه و ۲۹روز بصورت داوطلبانه و ۴ماه هم خدمت سربازی در مناطق جنگی داشتن ، آیا سهمیه ۵ درصدی شامل بنده میشه ؟ و با وصف اینکه پدر بنده قسمتی از جبهه را در سپاه داوطلبانه بوده و قسمتی در ارتش برای سربازی چطور به من کد میدن ؟ باید از کدوم ارگان پیگیری کنم

  • Avatar photo
   karimi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۹

   سلام بله

 33. Avatar photo
  مجید
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۳

  سلام وقتتون بخیر پدر بنده ۴ماه و ۲۹روز بصورت داوطلبانه و ۴ماه هم خدمت سربازی در مناطق جنگی داشتن ، آیا سهمیه ۵ درصدی شامل بنده میشه ؟ و با وصف اینکه پدر بنده قسمتی از جبهه را در سپاه داوطلبانه بوده و قسمتی در ارتش برای سربازی چطور به من کد میدن ؟ باید از کدوم ارگان پیگیری کنم ؟

  • Avatar photo
   karimi
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰

   سلام مراجعه کنیدبه ارگان مربوطه برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 34. Avatar photo
  علی
  ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۳

  سلام وقت بخیر
  برا کنکور کاردانی ب کارشناسی به سپاه مراجعه کردیم متاسفانه میگن به ما گفتن کد ندیم الان ما کد قبلیو بزنیم قبول میکنن؟؟ تو سامانه ایثارم چیزی نمیاره

  • Avatar photo
   ekhlasi
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۲

   سلام وقت بخیر تنها سامانه ای که کد ایثارگری میدهد سامانه آجا میباشد

 35. Avatar photo
  من
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

  سلام
  براي من از سنجش پيام امده:
  داوطلب گرامي ازمون سراسري 1401 – با توجه به عدم تاييد سهميه شما از طرف ارگان مربوط – ضرورت دارد براي پيگيري سهميه خود بر اساس مندرجات اطلاعيه پرينت كارت شركت در ازمون مورخ 1401/3/29 مندرج در درگاه اطلاع رساني اين سازمان اقدام كنيد.

  در اطلاعات كارت ورود به جلسه من – سهميه زير 25 درصد نوشته شده كه درست هم هست.
  در قسمت ویرایش اطلاعات کارت ورود به جلسه، قسمت مربوط به سهمیه نداره.
  با توجه به پيامي كه براي من امده براي اعمال سميه كنكور چه اقدامي لازمه كنم؟
  من معدل کتبی کنکورم 9.58 بوده. ممکنه این باعث بشه نتونم از سهمیه استفاده کنم؟
  و اینکه اصلا نمیدونم چرا در پیام ازمون 29 خرداد نوشته شده و به کنکورم چه ربطی داره

 36. Avatar photo
  علی
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۳

  سلام پدر من جانباز 5 درصد هست.من در سایت برای دریافت کد ایثارگری سپاه اقدام کردم و فقط گفت شما دارای سهمیه 5 درصد هستین دیگه کد 12 رقمی نداد. به حوزه ایثارگران مراجعه کردیم گفتن کد ایثارگری همون کد ملی هست ولی کد ملی 12 رقمی نیست.هنگام ویرایش به کافینت مراجعه کردم و گفتن کد 12 رقمی نمیخواد و گفتن تیک رو زدن. الان همون تیک که زدن قبوله؟

  • Avatar photo
   bagheri
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۴

   با سلام سهمیه جانبازان معمولا زدن تیک کافی است

 37. Avatar photo
  ابراهیم
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۴

  با سلام ببخشید بنده طبق راهنمایی شما اقدام کردم و کد ملی را درج کردم نهایتا ماسخ داده شد که فرد مورد نظر جانباز می باشد اما دیگه هیچ کدی به من نداد یعنی گویا کد ۱۲ رقمی برای من که جانباز هستم در نظر گرفته نشدهممکنه راهنمایی بفرمایید . همچنین برای رزمندگان خوتستم بپرسم که ایا کد دارند یا نه و مراحل اینکه بتوانند از مزایای رزمندگان اسفاده کنم چه راهمنایی می کنید با تشکر

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۵

   سلام وقت بخیر . بصورت حضوری به مراکز بنیاد شهید شهرتان رجوع فرمایید

 38. Avatar photo
  حسین
  ۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۳

  سلام من کد ایثارگری ارتش رو برای سهمیه ایثارگری 5درصد سال1400با پیش کد 32,وارد کردم تاثیر داده شد .ولی امسال سایت ارتش گفته کد33و من موقع ثبت نام کد33رو وارد کردم ولی امروز که کارت ورود به جلسه رو گرفتم دیدم زده سهمیه مناطق و سهمیه ایثارگری تاثیر داده نشده . الان باید چیکار کرد چون موقع ویرایش هستش کد32مال سال قبل رو وارد کنم یا پیش کد 33

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۱۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۴

   سلام وقت به خیر
   برای استعلام کدرهگیری ایثارگری ارتش از طریق سامانه آجا اقدام نمایید.

 39. Avatar photo
  Roza
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

  سلام وقت بخیر
  چطور باید کد ۱۲ رقمی ایثارگری رو دریافت کنیم و اینکه برای ثبت نام کنکور الزامی هست یا درصد جانبازی هم کافیه ک اعمال بشه ؟ من کد رو نمیدونم از کجا باید بگیرم

  • Avatar photo
   ekhlasi
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۷

   سلام وقت بخیر کد 12 رقمی ایثارگری بستگی به یگان اعزامی شما دارد که باید از همان ارگان استعلام گرفت

 40. Avatar photo
  مهدی
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲

  سلام ما از سایت نمیشه کد رو بگیریم ، قبلا خواهرم استفاده کرده ، الان من هنوز استفاده نکردم و منطقه سه زدم ، بابام امروز رفت سپاه که کدو بگیره تو مدت ویرایش بزنمش ، گفت گفتن مهلتش تموم شده؟؟!!! یعنی سرکارمون گذاشتن؟ چکار کنیم

  • Avatar photo
   ranjbar
   ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۴

   سلام وقتتون بخیر
   شما باید در زمان ثبت نام . تمدید مهلت و زمان دریافت کارت ورود به جلسه کنکور وارد سایت سنجش بشید و ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور سراسری رو انجام بدید یا در همان تایم به باجه های رفع نقص مراجعه بفرمایید .

 41. Avatar photo
  حمید تکلو
  ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۷

  خب من همون کد قدیمی زدم بزا کنکور امسال ممکنه سهمیه اعمال نشه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام وقت بخیربستگی به ارگان شما دارد

 42. Avatar photo
  حمید تکلو
  ۱۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۶

  خب من همون کد قدیمی زدم بزا کنکور امسال ممکنه سهمیه اعمال نشه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۹

   سلام وقت بخیردر بعضی موارد برای برخی افرا همون کد قدیم رو قبول میکنه ولی برای برخی نیازمند گرفتن کد جدید هستش برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

   • Avatar photo
    شین
    ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۲

    سلام وقت بخیر من پدرم بازنشسته ارتش هستن و داوطلبانه تو جبهه خدمت کردن و بسیج هم رفتن کارت جانبازی هم دارن ۵ درصد هست
    و سال ۹۸ فوت شدن پدرم
    من برای دریافت کد ایثار گران توی سایت آجا رفتم کد ملی پدرم رو زدم تا کد ۱۲ رقمی رو بگیرم ولی نوشت اطلاعاتی یافت نشد چیکار کنم راهنمایی کنید

    • Avatar photo
     sina nikdel
     ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۳

     دوست عزیز وقت بخیر لطفا برای دریافت کد 12 رقمی ایثارگری با شماره 9099075307 تماس بگیرید

 43. Avatar photo
  حمیدتکلو
  ۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۷

  سلام من پارسال کد ایثارگری نیرو انتظامی از ارگان مربوطه دریافت کردم ولی امسال رفتم کد جدید بگیرم گفتن کد ایثارگری ثابت و تعغییر نمیکنه و گفتن همون کد پارسالو بزن.میخاس بدونم احتمالش هست سهمیه اعمال نشه؟؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۵

   سلام وقت بخیر دریافت کد 12 رقمی ایپارگرسی ارتباطی با اعمال سهمیه ندارد و ممکنه برای برخی تغییر کنه و برای برخی تغییرنکنه برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 44. Avatar photo
  سهیلا احمدی
  ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۲

  فرزندشان کد ایثارگری اش را باید از کجا بگیرد؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۴

   سلام . بستگی به ارگان محل خدمت پدر دارد . اگر ارتش هستید سایت آجا را چک کنید و در صورت عدم نتیجه گیری به بنیاد شهید و امور ایثارگران مراجعه کنید

 45. Avatar photo
  حمید
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۳

  باسلام بابام کارت ایثارگری داره و ۱۲ ماه در جبهه بوده جانباز ۲۰ درصد هست بنیاد جانبازان رفتم گفتن ک کد ایثارگری ندارن .. نیروی انتظامی بوده الان تو چه سایتی و کدوم قسمت مراجعه کنم..ممنونم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۱

   با سلام.برای جانبازان کد ایثارگری وجود ندارد.

   • Avatar photo
    حمید
    ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۳۷

    با سلام یعنی من در ازمون وکالت فقط تیک فرزند جانبازی رو بزنم کافیه و کد نمیخاد؟؟

    • Avatar photo
     کارشناس ارشد
     ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۳

     سلام . سهمیه 25درصد فرزند جانباز نیازی به کد 12 رقمی ایثارگری ندارد

     • Avatar photo
      حمید دهقانی
      ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۰

      باسلام پدرم ۲۰ درصد جانبازی داره برا همین میخام کد ایثارگری ک ۱۲ ماه در جبه بوده بگیرم ایا بهمون میدن؟

     • Avatar photo
      کارشناس ارشد
      ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۳

      سلام وقت بخیر
      بله با مراجعه به سازمان بنیاد ایثارگران و جانبازان میتوانید کد رهگیری دریافت کنید.

 46. Avatar photo
  حمید دهقانی
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰

  نیروی انتظامی بوده.چ سایتی و چ قسمتی لطفا راهنمایی کنید..ممنونم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۰

   با سلام.اگر اطلاعات در سامانه ثبت شده باشند در سایت ارتش قابل پیگیری است.

 47. Avatar photo
  حمید دهقانی
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۱

  باسلام خسته نباشید ببخشید برا دریافت کد ایثارگری نیروی انتظامی چ سایتی باید مراجعه کنم؟؟بابام جانباز ۲۰ درصد هست و کارت ایثارگری داره و ۱۲ ماه جبهه بوده بنیاد جانبازان رفتم میگن ما کد ایثارگری نداریم کجا باید مراجعه کنم..ممنون میشم راهنمایی کنید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۰

   سلام وقت بخیر
   برای دریافت کد 12 رقمی ایثارگری میتوانید با شماره 9099075307 تماس بگیرید .

 48. Avatar photo
  سودا
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۲

  سلام وقتتون بخیر.ببخشید برای گرفتن کد ۱۲ رقمی از همین سامانه کد رو میگیریم؟
  و دیگه نیازی به رفتن به مراکز ایثارگری نداره که؟؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۷

   سلام. کد 12 رقمی ایثارگری اگر موفق نشدید از سایت دریافت کنید مراجعه حضوری کنید به بنیاد شهید و امور ایثارگران

 49. Avatar photo
  کامران
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۶

  سلام.من در سایت ایثار وقتی کد ملی را وارد میکنم فقط درصد جانبازی رو نشون میده و کد 12 رقمی نمیده.چکار کنم؟
  با تشکر

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۷

   سلام
   از طریق دفتر بنیاد شهر خود اقدام کنید

 50. Avatar photo
  سینا
  ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۱

  سلام بابام کارت ایثارگری داره پارسال کد ۱۲ رقمی رو گرفتم مشکلیم نداشت ولی امسال هرچی کد ملیشو وارد میکنم میگه رابطه ایثارگری یافت نشد رفتیم اون ارگان مربوطه گفتن اسمش به عنوان ایثارگر داخل سیستمه مشکلی نداره همون کد پارسالی رو بزنم ممکنه که سهمیه اعمال نشه؟ کارتش هم جدید نیست ینی میتونه بخاطر این باشه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۱

   سلام وقت بخیر بستگی به ارگان شما دارد برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس بگیرید

  • Avatar photo
   حمید دهقانی
   ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۱۴

   سلام خوبین میشه بگید تو چ سایتی و کدوم قسمت برا دریافت کد ایثارگری باید بریم؟

   • Avatar photo
    کارشناس ارشد
    ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۹

    سلام وقت بخیر بستگی به ارگان پدرتان دارد اگر ارتش است aja.ir

    • Avatar photo
     حمید دهقانی
     ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۴

     نیروی انتظامی بوده.چسایتی و چ قسمتی لطفا راهنمایی کنید..ممنونم

 51. Avatar photo
  محمد جواد
  ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۳

  سلام ; خسته نباشید ; پدر من جانباز 10 درصد هستش ; وقتی میخوام اقدام به گرفتن کد 12 رقمی کنم از طریق سایت ایثار ; همون مراحلی که گفتین رو رفتم ولی هیچ کدی نمیده ; وقتی کد ملی رو وارد میکنه صفحه ای که باز میشه مینویسه ; موارد یافت شده برای شخص با کد ملی فلان :
  جانباز (10%)
  حالا میشه لطفا راهنمایی کنید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۷

   سلام وقت بخیر اگر از طریق سایت نمیتونید بگیرید باید حضوری بریدبنیاد امور ایثارگران برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 52. Avatar photo
  صاحب
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۸

  سلام خسته نباشید
  من پدرم کارت ایثار پنج درصد داره پارسال از سایت کد ۱۲ رقمی رو گرفتیم وارد کردیم امسال رفتم تو سایت هرچی کد ملی رو وارد میکنم مینویسه با این کد ملی ایثارگری یافت نشد درضمن کارتشم قدیمی هست جدید نشده،خواستم بپرسم برای ثبت نام کد پیگیری پارسال رو بزنم مشکلی پیش میاد؟به کجا باید سر بزنیم واسه گرفتن این کد؟ بصورت حضوری

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۴

   بستگی به ارگان اعظامی ایشان دارد.

 53. Avatar photo
  مقصودلو
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۳

  سلام من پدرم هفته پیش برای گرفتن کارت و کد ایثارگری اقدام کرد و گفتن تا شنبه بهتون میدن و تا اون موقع مهلت ثبت نام کنکور تموم میشه،بنظرتون من الان ثبت نام کنم و موقعی که تمدید کردند کد سهمیه رو ویرایش کنم ؟یا نه

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۱

   زمان ثبت نام کنکور یکشنبه تمام میشود.

 54. Avatar photo
  مریم
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۹

  سلام.پدر من کارکنان وظیفه بوده تو دوران سربازی ۶ ماه جبهه داره. از ارگان کد رو گرفتیم گفتن ک ۳۳۳ قبل کد ملی وارد کن. درسته این کد؟ اخه ۱۳ رقمی میشه
  مگه نباید ۱۲ رقم بشه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۴

   سلام
   33+کد ملی پدر

 55. Avatar photo
  زهرا
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۹

  سلام وقت بخیر من برای برای دریافت کدرهگیری ازسایت ارتش اقدام کردم اما همون کدسال پیش بهم داد.میتونم ازکدکه داده استفاده کنم یااشتباهه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۹

   سلام وقت بخیر
   بله اما میتونین برای دریافت کد 12 رقمی به امور ایثارگری ارتش هم مراجعه کنین

 56. Avatar photo
  شقایق
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۰

  سلام خسته نباشید
  ببخشید من پارسال کنکور ۱۴۰۰ ثبت نام کردم کد ایثارگری ارتش اولش ۳۳ بود برای کنکور ۱۴۰۰ ولی من انتخاب رشته نکردم … امسال هم سایت ارتش همون کد پارسال رو میده بازم اولش ۳۳ هست درصورتی که میگن برای هر ازمون این کد متفاوته و اینو توو دفترچه راهنما ی کنکور خود سنجش اعلام کرده من زنگ هم زدم ارتش ولی گفتن کد همینه که سایت نشون میده ، در حالی که من در کنکور سال قبل با اون کد ثبت نام کردم ولی انتخاب رشته نکردم الان سردرگمم خواهش میکنم منو راهنمایی کنید لطفا به خدا موندم چیکار کنم میترسم همین کدو بزنم سهمیه ام شامل نشه

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۹

   سلام
   شما میتوانید از سهمیه تون برای امسال استفاده کنید
   عموما کد 12 رقمی ایثارگری تغییر نمیکنه

 57. Avatar photo
  اریا
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۳

  سلام
  قبلا از کد رهگیری استفاده کرده ام و الان هم لازمش دارم اما چند روزه میزنم میگه کد ملی اشتباهه دلیلش چیه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۵

   سلام . سامانه دچار اختلال شده است . مجدد تلاش کنید

 58. Avatar photo
  زهرا
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۲

  سلام من پشت کنکوری هستم و خرداد ماه چند تا از امتحان هارو شرکت نکردم ولی شهریور رفتم پاسشون کردم،وقتی میرم توی سایت برای کد تحصیلی ،نمرات درسایی که خرداد دادم رو فقط زده،نمرات شهریور رو نزده به جاش خط تیره کشیده،خواستم بدونم که اون کد سوابق تحصیلی معتبره یا باید یکی دیگ از مدرسه بگیرم؟

  نظر شما بعد از تائید نمایش داده میشود.

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۷

   از سامانه دریافت سوابق تحصیلی چک کنید.جهت کسب اطلاعات در خصوص این سامانه تماس بگیرید.

 59. Avatar photo
  شیلا
  ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۲۱

  سلام وقت به خیر.بنده در کنکور ۱۴۰۰ ار سهمیه ۵ درصدی ایثارگران استفاده کردم اما انتخاب رشته نکردم امسال هم میخوام از این سهمیه استفاده کنم و پدرم هم کارت ایثارگری داره اما امروز هر چی توی سایت ارتش کد ملی پدرم رو وارد میکنم میگه اطلاعات برای این کد ملی در دسترس نیست چرا این طوری شده؟ کارت ایثار پدرم کارت قدیمی هست آیا امکان داره الان که کارت ملی ایثار جدید میدن این کارت پدرم دیگه اعتبار نداشته باشه؟ کد ۱۲ رقمی پارسال رو برای کنکور امسال وارد کنم مشکلی پیش میاد؟ واقعا ممنون میشم منو راهنمایی کنید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۴

   به دفاتر ارتش در استان محل سکونت مراجعه کنید

 60. Avatar photo
  aa
  ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۶

  سلام وقت بخیر.پدر من 7ماه و2 روز جبه داوطلبانه داره.ولی کارت ایثارگری نداره.تو سایت هم میزنم میگه شما مشمولش نمیشید.باید چیکار کنم؟رفتم سپاه میگن مشمول شما نمیشه.ولی مطمنم ک میشه راه دیگه ای نیست؟

 61. Avatar photo
  aa
  ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۶

  سلام وقت بخیر.پدر من 7ماه و2 روز جبه داوطلبانه داره.ولی کارت ایثارگری نداره.تو سایت هم میزنم میگه شما مشمولش نمیشید.باید چیکار کنم؟رفتم سپاه میگن مشمول شما نمیشه.ولی مطمنم ک میشه راه دیگه ای نیست؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۸

   سلام وقت بخیر برای در باقت کد 12 رقمی ایثار گری باید مراجعه داشته باشید به اخرین یگان ترخیصی اگر تا قبل از قطع نامه باشه ومناطق جنگی باشه بله لحاظ میشه براتون برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 62. Avatar photo
  فاطمه
  ۲۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۶

  سلام.اگر برای کنکور کد ایثارگری پدرتو وارد نکنی .برا ی نفر دیگ وارد کنی چی میشه؟ اصن تایید میشه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۰

   سلام وقت بخیر استعلام گرفتخ می شود خیر نمی شود

 63. Avatar photo
  ss
  ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۱

  سلام من برای دوره ی کارشناسی از کد 12 رقمی ایثارگران استفاده کردم الان برای ازمون ارشد هم میتوانم دوباره از سهمیه برخوردار شوم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۴

   سلام وقت به خیر
   استفاده از سهمیه ایثارگران در هر مقطع یکبار امکان پذیر است.برای دریافت کد 12 رقمی ایثارگری با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 64. Avatar photo
  N
  ۲۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۶

  سلام .من قبلا از کد رهگیری استفاده کردم الان باز میخوام آزمون شرکت کنم چگونه باید کد جدید بگیرم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۷

   سلام وقت به خیر
   برای دریافت کد 12 رقمی ایثارگری ارتش از طریق سایت آجا میتوانید اقدام کنید و برای کد ایثارگری سپاه به صورت حضوری با مراجعه به بنیاد امورایثارگران کد را دریافت کنید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 65. Avatar photo
  Mobina
  ۱۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۱

  سلام من پدرم درزمان گذراندن سربازیشان دوسال درجبهه بودن آیا من میتونم سهمیه داشته باشم؟؟؟چطوری کد۱۲رقمی برای کنکور بگیرم؟؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۴

   سلام وقتتون بخیر در صورت تاییدشان در دوران جنگ بهتان سهمیه ی پنج درصد ایثارگری تعلق می گیرد کد 12 رقمی را از ارگان مربوطه دریافت کنید

 66. Avatar photo
  نعمت جان نثار ملکوتی بیجارپس
  ۲۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۹

  باسلام…درسال 65حدود چهارماه وبیست چهار روز درجبهه های حق علیه باطل حضورداشتم…آیا فرزندم میتواند ازسهمیه برای کنکور برخوردارباشد…

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۳

   سلام خیر چون باید سه چهارم کل خدمتتون در زمان جنگ کمتر از 6 ماه نباشد

 67. Avatar photo
  عبدالجبار عالمی
  ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۷

  بنده باز نشسته آموزش وپرورش میباشم در دوران خدمت سربازیبه مدت یک سال در منطقه کردستان سقز گردان بسطام خدمت کردم (دردوران ۸سال جنگ تحمیلی) آیا کارت ایثار به من تعلق میگیرد وفرزندم از سهمیه رزمندگان میتواند استفاده کند؟ممنون

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۷

   سلام وقت به خیر
   به افرادی که به صورت داوطلبانه یا خدمت سربازی حداقل 6 ماه را در جبهه حضور داشته باشند کارت ایثارگری تعلق میگیرد.با مدارک هویتی به بنیاد امور ایثارگران مراجه نمایید.

 68. Avatar photo
  بيت اله حاجي آقارضالو
  ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۱

  باسلام و عرض ادب در کشور جمهوری اسلامی ایران چند تا قانون و تبصره و ماده هست بنده در سال 1362بعنوان سرباز وظیفه از شهرستان خوی به پادگان ژاندارمری جلدیان اعزام ومدت سه ماه آموزشی را تمام مرا به گردان جندالله پیرانشهر که از ادغام سه نیروی سپاه ارتش و ژاندارمری تشکیل شده بود جهت ادامه خدمت انتقال دادند و تا تاریخ 1364/2/26در آنجا خدمت کردم و شش ماه دوره احتیاط ام را به تهران پادگان 22بهمن ژاندارمری در خیابان مولوی خدمت و یابان خدمت ام را از آنجا دریافت کردم و در سال1367به استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران در آمدم و در سال 1390بازنشت شدم حالیه دوسال است نمی توانم یک کد ایثارگری برای ثبت نام فرزندانم برای کنکور بگیریم سه تا از فرزندانم از کنکور محروم مانند توسط دلاور مردان نیروی انتظامی جمهوری اسلامی رسیدگی که به حق وحقوق مسلم ام چندین بار به تهران کرج اورمیه نقده سردشت جلدیان وغیره با این وضع موجود کرونا وگرانی چند بار مرا به دنبال گرفتم یک کد ایثارگری توسط مسولین در واقع خبره و کارشناس به این استان و شهرستانهای یاد شده فرستادند ولی هیچگونه جوابی بدریافت از سوی مسولین دریافت نکردم و این موجب شده دوتا از فرزندانم از کنکور محروم مانند و چندین میلیون تومان از حق و حقوق خانواده‌ام را در این راه مفت خرج کردم. حالیه سوال من این است اگر من یک ایثارگر نیستم چرا توسط نیروی انتظامی در فیش حقوقی و ام حق ایثارگری به من تلق می‌گیرد و هز رماه حق آیتارگری واریز می‌کنند اگر ایثارگر هستم چرا کد ایثارگری برای ثبت نام فرزندانم برای کنکور نمی‌دهند و اگر ایثارگر نیستم چرا حقوق مردم و بيت المال را به من می‌دهند این برام خیلی شکننده است. در آیا این است پاداش رزمنده بودن من در آن زمان من بیش از 19سال نداشتم و در جبهه ها خاک و خون می خوردم آن موقع حق ام بود ولی الان حق ام نیست که برایم یک کد ایثارگری برای ثبت نام فرزندانم برای کنکور بدهند. آیا این است پاداش سی سال خدمت من.، من در نیروی انتظامی نمی توانم کار خودم را حل بکنم چطور خواهم توانست کارهای امت شهید پرور را انجام بدهم وای به نیروی انتظامی که مفت و الکی دم از حق و حقوق می زنند. وای بر مسولین امر رسیدگی کنند به کارم چگونه در روز قیامت جواب خون شهدا و آه و اشک پدران و مادران و همسران وفرزندان شهدا را این مسولین امر رسیدگی کنده به این کارها جواب خواهید داد. آقا مسولین که در رده بالا نشته اید دم از اسلام و اسلامیت و حق و حقوق می زنید چرا دروغ می‌گوید مگر خون سایر نیروهای مسلح از نیروی انتظامی پر رنگ هست. مثلا ارتشی ها و سپاهی ها و بسیج یان به ادرس بک سایت داده شده توسط نیرو مراجعه و کد ایثارگری را دریافت می‌کنند ولی من دو سال است دنبال گرفتن یک کد ایثارگری برای ثبت نام فرزندانم برای در کنکور در به در آستان ها و شهر ستان ها میگردم افسوس هزاران افسوس براین مسولین که در رسانه و جراید مفت و بیهوده دم از عدالت و برابری می زنند کو بس من در این دوسال به قسمت های نیروی انتظامی برای گرفتن یک کد ایثارگری رفتم و اصلا کسی نیست به حرف آدم گوش کند آقا برو محل اخذ کارت پایان خدمت بنده با طی مسافت هزاران کلیومتر و چندین میلیون تومان حق و حقوق خانواده را خرج کرده براحتی می‌گویند به ما ربطی ندارد پادگان مدت سی سال است جمع شده بس دردام را به کی بگم. ای آقای که این نامه ودرد دل مرا می خواند شما را به خدا به قرآن به پهلوی شکسته مادرم زهرا (س) وایمان و اعتقادتان و به خون شهدا و آه و اشک پدران و مادران و همسران وفرزندان شهدا قسم ات یاد میدهم به دست و گوش مسولین محترم برسانید آیا ای است حق رزمنده بودن آیا این است پاداش سی سال خدمت کردن. خدایا شما را به حرمت خون سیدالشهدا حضرت ابوالفضل العباس و به خون پاک علی اصغر پشتیبان حق باش د ناحق را به زمین بزن تا عبرتی باشد برای آنانی که حق وحقوق مسلم بندگان ات را نمی دهند. دیگر آنقدر نامه نوشتم و پول پست دادم که از خانواده‌ام هم شرمنده هستم خداوند انشاله آن مسولیتی که به کارهایم رسیدگی نکرده در روز قیامت شرمنده اعمال شان کند من شرمنده فرزندانم شدم.آدرس استان آذربایجان غربی شهرستان خوی شماره تماس 09141613422
  با حترام بيت اله حاجي آقارضالو
  انشالله شاهد گرفتن حق ام باشم

مطالب مرتبط

تماس با مشاور