سایت همگام کارنامه دانش آموزان

سایت همگام کارنامه دانش آموزان برای دریافت کارنامه اینترنتی دانش آموز فعال شد. تمامی دانش آموزان می توانند در زمان تعیین شده برای دریافت اینترنتی کارنامه دبیرستان و یا دیگر پایه های تحصیلی اقدامات لازم را انجام دهند. توجه داشته باشید که دیدن کارنامه ماهانه در سامانه همگام از طریق طی مراحلی برای هر یک از افراد و دانش آموزان امکان پذیر است. مورد مهم دیگر این که امکان دریافت کارنامه نهایی، ماهیانه و هفتگی برای دانش آموزان از طریق سایت همگام کارنامه پایه هفتم و یا سایت همگام کارنامه پایه هشتم برای هر یک از دانش آموزان وجود دارد.

 

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و عدم نیاز به مراجعه به مدارس جهت دریافت کارنامه تحصیلی در مقاطع مختلف تحصیلی سایت همگام کارنامه دانش آموزان در صورت عدم اطلاع از ورود به این سامانه می توانید از طریق مرکز مشاوره برای دیدن کارنامه ماهانه در سامانه همگام و یا کارنامه هفتگی یا نهایی اقدام کنید. کافیست با تیم مشاوران تماس بگیرید تا آن ها شما را از نحوه ورود به سایت همگام کارنامه دانش آموزان مطلع کنند.

 

 

برای آشنایی با نحوه ورود به سایت همگام کارنامه دانش آموزان از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

برای دریافت آنلاین و اینترنتی کارنامه دانش آموزی هفتگی، ماهانه و نهایی باید از طریق سامانه همگام آموزش و پرورش اقدام بفرمایید

 

 

چه زمانی می توان برای ورود به سایت همگام کارنامه دانش آموزان اقدام کرد؟

در رابطه با زمان ورود به سایت همگام کارنامه دانش آموزان برای دیدن کارنامه ماهانه، نهایی یا هفتگی باید خدمت شما دوستان عزیز و همیشه همراه عرض کنیم که به طور معمول بعد از این که دانش آموزان در امتحانات شرکت کردند معلمان بر اساس کلید سؤالات اقدام به تصحیح برگه های آن ها می کنند.

پس از تصحیح تمامی برگه ها نمرات دانش آموزان در قالب یک کارنامه منتشر و در دسترس آن ها قرار می گیرد.

به طور معمول، کارنامه دانش آموزان در حدود 2 هفته پس از برگزاری امتحان آخر آن ها در سایت همگام کارنامه دانش آموزان منتشر می شود.

در این زمان دانش آموز می تواند برای دیدن کارنامه ماهانه در سامانه همگام و یا کارنامه نهایی خود اقدامات لازم را انجام دهد.

ولی دقت داشته باشید که زمان انتشار کارنامه در سایت همگام کارنامه دانش آموزان در مدارسمختلف کاملاً‌ متفاوت است.

از این رو، نمی توان زمان دقیقی را برای دیدن کارنامه ماهانه در سامانه همگام و یا کارنامه نهایی یا هفتگی دانش آموزان اعلام کرد.

در نتیجه، بهترین راه این است که هر یک از دانش آموزان برای دریافت اینترنتی کارنامه دبیرستان خود بعد از اتمام امتحانات به طور مرتب سایت همگام کارنامه دانش آموزان را چک بفرمایند تا بدین ترتیب به محض منتشر شدن کارنامه برای دریافت اینترنتی کارنامه دبیرستان و یا دیگر مقاطع تحصیلی خود اقدام کنند.

 

 

جهت وارد شدن بهسامانه هدایت تحصیلی پایه نهم تحصیلیبه لینک مربوطه وارد شوید

 

 

چگونه می توان برای دریافت کارنامه از سایت همگام کارنامه دانش آموزان اقدام کرد؟

حتماً‌ این سؤال برای شما دوست عزیز دانش آموز نیز مطرح شده است که چگونه می توان برای دریافت اینترنتی کارنامه دبیرستان از سایت همگام کارنامه دانش آموزان اقدام کرد؟

در پاسخ به این سؤال مهم باید خدمت شما دوست عزیز دانش آموز عرض کنیم که برای دریافت اینترنتی کارنامه دانش آموزان می توانید از طریق سایت همگام کارنامه دانش آموزان اقدامات لازم را انجام دهید.

سایتی به آدرس hamgam.medu.ir که الزاماً باید برای دریافت اینترنتی کارنامه دبیرستان خود از طریق آن اقدام کنید.

کلیه دانش آموزان بعد از اعلام مدیر مدرسه می توانند برای دیدن کارنامه ماهانه در سامانه همگام و یا مشاهده کارنامه نهایی یا هفتگی خود اقدام کنند.

اما آیا به طور دقیق می دانید که چگونه می توان برای دریافت کارنامه از سایت همگام کارنامه پایه هفتم و یا سایت همگام کارنامه پایه هشتم اقدام کرد؟

در پاسخ به این سؤال باید خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل عرض کنیم که این کار با طی مراحلی برای شما انجام می شود.

در ادامه این نوشته با ذکر راهنمای تصویری دریافت اینترنتی کارنامه دبیرستان البته کارنامه نهایی در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

اگر به دنبال اطلاع از نحوه دیدن کارنامه ماهانه در سامانه همگام و یا حتی کارنامه هفتگی هستید می توانید از طریق مشاوران ایران تحصیلاز این موضوع مطلع شوید.

مشاوران حاضر در مجموعه ما می توانند اطلاعات خوبی را در رابطه با نحوه دریافت کارنامه هفتگی یا ماهانه از سایت همگام کارنامه پایه هفتم و یا سایت همگام کارنامه پایه هشتم در اختیار شما دوستان و عزیزان همیشه همراه قرار دهند.

فقط کافیست با آن ها تماس بگیرید تا بدین ترتیب بتوانید اطلاعات خوبی را در رابطه با نحوه دریافت کارنامه هفتگی یا ماهانه از سایت همگام کارنامه پایه هفتم و یا سایت همگام کارنامه پایه هشتم بدست آورید.

. در قدم اول برای دریافت کارنامه از سایت همگام کارنامه پایه هفتم و یا سایت همگام کارنامه پایه هشتم باید از طریق گوگل وارد سایتی به نام hamgam.medu.ir شوید.

پس از ورود به این سایت شناخته شده نوبت به درج دو مورد مهم در فیلدهای مربوطه یعنی کد ملی و رمز عبور همگام می رسد.

 

 

دریافت اینترنتی کارنامه دبیرستان

 

 

. در قدم بعدی برای دریافت کارنامه اینترنتی کارنامه دبیرستان از طریق سایت همگام کارنامه پایه هفتم و یا سایت همگام کارنامه پایه هشتم باید وارد در صفحه باز شده بر روی گزینه ای تحت عنوان کارنامه کلیک بفرمایید.

 

 

دیدن کارنامه ماهانه در سامانه همگام

 

 

. در ادامه و با کلیک بر روی گزینه کارنامه الزاماً باید بر روی گزینه کارنامه نهایی بزنید و با باز کردن آن کارنامه خود را در سایت همگام کارنامه دانش آموزان مشاهده کنید.

 

 

سایت همگام کارنامه پایه هفتم

 

 

اگر علی رغم توضیحات داده شده باز هم برای دریافت کارنامه از سایت همگام کارنامه دانش آموزان مشکلی داشتید می توانید از طریق تماس با تیم مشاوره ما مشکل خود را رفع کنید.

 

 

 

برای اطلاع ازنحوه تغییر رمز تیزهوشان در صورت فراموشی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

آیا برای نصب و استفاده از سامانه همگام کارنامه باید پولی را پرداخت کرد؟

شاید شما نیز قصد استفاده از سامانه همگام کارنامه دانش آموزان را دارید اما نمی دانید که استفاده از این سامانه رایگان است یا این که نه برای نصب و استفاده از سایت همگام آموزش و پرورش باید پولی را پرداخت کرد.

در رابطه با رایگان بودن یا نبودن سامانه همگام کارنامه دانش آموزان باید خدمت شما دوستان عزیز این موضوع مهم را عرض کنیم که استفاده از سامانه همگام کارنامه دانش آموزان کاملاً رایگان است و شما نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای برای نصب و یا استفاده از آن را ندارید.

پس ملاحظه می کنید که استفاده از سامانه همگام دریافت کارنامه دانش آموزان هیچ هزینه ای را برای شما به همراه ندارد.

 

 

برای اطلاع ازنحوه دریافت رمز عبور در سامانه همگاموارد لینک مربوطه شوید

 

 

 

کاربردهای دیگر سایت همگام به جز دریافت اینترنتی کارنامه دبیرستان

شاید این موضوع برای شما هم مطرح شود که آیا از سایت همگام به جز دریافت کارنامه مقطع دبیرستان و دیگر پایه های تحصیلی استفاده دیگری هم می شود؟

در جواب به این پرسش مهم باید خدمت شما دوستان و یاران همیشه همراه عرض کنیم که بله سایت همگام به جز این مورد استفاده های دیگری هم دارد.

به طور مثال، از جمله موارد استفاده سایت همگام می توان به هدایت تحصیلی دانش آموزان پایه نهم تحصیلی جهت انتخاب رشته از میان رشته های گروه نظری و یا رشته های هنرستان های کارودانش یا فنی حرفه ای اشاره کرد.

به عبارت دیگر، با ورود به سامانه همگام متوجه وجود بخش های مختلفی در آن می شوید که هر کدام بهر منظوری گنجانده شده اند.

یکی از این بخش ها هدایت تحصیلی است که با ورود به آن می توان برای انتخاب رشته در پایه نهم تحصیلی اقدامات لازم را انجام داد.

در واقع، در این بخش می توانید برای اولویت بندی رشته های انتخابی و مورد علاقه خود اقدامات لازم را انجام دهید.

در واقع، هدف از راه اندازی این بخش در سایت همگام آموزش و پرورش این بود که بین ویژگی های شخصی هر یک از دانش آموزان با برنامه های آموزشی تدارک دیده شده توسط مدارس و همچنین نیازها و احتیاجات جامعه ایران تعادل و توازن برقرار شود.

به این ترتیب می توان به هر یک از دانش آموزان برای داشتن تجربه بهترین و دقیق ترین انتخاب رشته برای ورود به پایه دهم تحصیلی کمک شایان توجهی را کرد.

به طوری که، رشته انتخابی دقیقاً براساس توانمندی ها و استعدادها و همین طور علاقه فرد دانش آموز باشد.

مهم ترین مزیت استفاده از بخش هدایت تحصیلی سامانه همگام برای انتخاب رشته این است که انتخاب رشته فرد دانش آموز کاملاً دقیق و اصولی و بدون تحمیل نظر والدین، معلم ها و یا دوستان شخص صورت می گیرد.

در واقع، هر رشته ای که استعداد و علاقه فرد در آن باشد برای وی انتخاب می شود و در صورتی که مدرسه مورد نظر وی ظرفیت لازم را برای جذب و پذیرش دانش آموز داشته باشد فرصت ورود به این رشته و ثبت نام در آن در اختیار دانش آموز پایه نهمی بدون هیچ مشکلی گذاشته می شود.

اما در صورت عدم وجود ظرفیت متأسفانه دانش آموز باید رشته تحصیلی دیگری را برای ادامه تحصیل در دوران دبیرستان انتخاب کند.

البته در اینجا باز هم بحث علاقه مطرح است و به هیچ وجه نباید از آن غافل شد. در غیراینصورت دانش آموزان ضربه روحی بدی را تجربه می کند و زندگی فردی و خانوادگی وی مختل می شود.

پس توجه داشته باشید که بحث علاقه فرد دانش آموز به رشته انتخابی همواره از درجه اهمیت بالایی برخوردار است و در هر صورت نباید از آن غافل شد و این موضوع را دست کم گرفت.

قسمت دیگری که باز کردن سامانه همگام می توان آن را ملاحظه کرد بخشی است که تحت عنوان آزمون های آنلاین نامگذاری شده است.

با ورود به این بخش می توانید به راحتی برای شرکت در آزمون های آنلاینی که مدارس برگزار می کنند شرکت کنید.

قسمت دیگری که با ورود به اولین صفحه سایت همگام می توانید آن را مشاهده کنید بخشی تحت عنوان انضباطی و تشویقی است.

تمامی شما دانش آموزان می توانید با کلیک بر روی این گزینه جزئیات مرتبط با حضور و غیاب خود را در سامانه مشاهده بفرمایید.

علاوه بر این، موارد تشویقی و انضباطی دانش آموز نیز در این سامانه قابل مشاهده است.

به جز موارد مذکور در بالا هر دانش آموز می تواند برای دریافت برنامه کلاسی خود نیز به این سامانه مراجعه کند.

البته از آن جایی که بحث انتخاب رشته دانش آموزان پایه نهم تحصیلی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است می توانید در سامانه همگام از طریق بخش آزمون های مشاوره ای برای شرکت در آزمون هایی همچون آزمون هالند جهت تشخیص استعدادها و توانایی های خود برای انتخاب رشته اقدامات لازم را انجام دهید.

یکی دیگر از بخش های تعبیه شده در سایت همگام آموزش و پرورش بخش المپیادهای دانش آموزی است.

اگر قصد شرکت در انواع المپیادهای دانش آموزی را دارید می توانید از طریق ورود به این بخش برای ثبت نام در این المپیادها اقدامات لازم را انجام دهید.

پرسش و پاسخ آنلاین، فرم ساز، تکالیف، شرکت در انتخابات، فعالیت های پژوهشی و تکالیف از دیگر بخش های گنجانده شده در سایت همگام وزارت آموزش و پرورش به شمار می روند.

در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات بیشتری در رابطه با بخش های مختلف سایت همگام آموزش و پرورش دارید و یا این که می خواهید با جزئیات هر یک از بخش های گنجانده شده در این سامانه همگام آموزش و پرورش آشنا شوید می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

برایدانلود نرم افزار هدایت تحصیلی پایه نهمبر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

 

 

 

در رابطه با پشتیبانی سامانه همگام چه می دانید؟

بسیاری از دانش آموزان در زمان استفاده از سایت همگام به مشکل برمی خورند و کار آن ها با اختلال مواجه می شود. در این زمان و برای رفع این مشکلات پیش آمده نیز تهمیداتی اندیشیده شده است.

به عبارت دیگر، هر یک از دانش آموزان می توانند از طریق پشتیبانی سامانه همگام برای رفع این مشکلات اقدام کنند و به آسانی آن ها را از میان بردارند.

به فرض مثال، ممکن است در زمان دریافت کارنامه از سایت همگام کارنامه دانش آموزان به مشکل برخورید و مدام با خطای ارسالی از طرف سیستم روبرو شوید.

اینجاست که با برقراری ارتباط با پشتیبانی سامانه همگام امکان رفع خطا و مشاهده کارنامه برای شما وجود دارد.

اما آیا می دانید این پشتیبانی به چه صورت انجام می گیرد؟ باید عرض کنیم که برای برقراری ارتباط با بخش پشتیبانی سامانه همگام الزاماً از طریق روش های مختلفی می توانید اقدام کنید.

اولین مورد برقراری تماس تلفنی است که شماره های آن خدمت کاربران سایت همگام اعلام شده است.

دومین مورد برقراری تماس با پشتیبانی از طریق آدرس پست الکترونیکی سایت همگام است.

روش بعدی بررسی مشکل پیش آمده و رفع آن از طریق ارسال پیامک به بخش پشتیبانی است.

در صورتی که به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با روش های مذکور هستید و می خواهید از آدرس پست الکترونیکی و یا شماره تلفن های تعیین شده برای تماس کاربران با بخش پشتیبانی برای رفع مشکل سایت مطلع شوید بهترین راه تماس با مشاورانی آگاه در این زمینه است.

مشاورانی که بتوانند شما را در این زمینه به بهترین وجه ممکن راهنمایی و هدایت کنند و زمینه اطلاع شما را از نحوه دسترسی دقیق به بخش پشتیبانی سایت همگام آموزش و پرورش فراهم آورند.

 

 

جهت آشنایی با زمان دریافت کارنامه ماهانه، هفتگی و یا نهایی از سایت همگام دانش آموزان از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

پشتیبانی همگام

نمونه سوالات آزمون هدایت تحصیلی نهم

نتایج آزمون رغبت و توانایی نهم

سایت همگام کارنامه دانش آموزان

آدرس سایت همگام کارنامه دانش آموزان چیست؟

آدرس سایت همگام کارنامه دانش آموزان برای دریافت اینترنتی کارنامه دبیرستان و دیگر پایه های تحصیلی hamgam.medu.ir نام دارد.

چه زمانی می توان برای دیدن کارنامه ماهانه در سامانه همگام اقدام کرد؟

مشاهده کارنامه ماهانه در سایت همگام کارنامه پایه هفتم و یا سایت همگام کارنامه پایه هشتم زمان مشخصی ندارد. در واقع با پایان امتحانات می توان برای آن اقدام کرد.

برای دریافت کدام کارنامه ها می توان به سایت همگام کارنامه دانش آموزان مراجعه کرد؟

برای دریافت کارنامه ماهانه، هفتگی و نهایی می توانید به این سامانه مراجعه کنید.