ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

سایت همگام کارنامه دانش آموزان

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۲
 • تاریخ بروزرسانی: ۲۵ اسفند ۱۴۰۰
سایت همگام کارنامه
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

سایت همگام کارنامه برای دریافت کارنامه اینترنتی دانش آموزان فعال شد. تمامی دانش آموزان می توانند در زمان تعیین شده برای دریافت اینترنتی کارنامه دبیرستان و یا دیگر پایه های تحصیلی اقدامات لازم را انجام دهند.

توجه داشته باشید که دیدن کارنامه ماهانه در سامانه همگام طی مراحلی برای هر یک از افراد و دانش آموزان امکان پذیر است.

همچنین امکان دریافت کارنامه نهایی، ماهیانه و هفتگی برای دانش آموزان از طریق سایت همگام کارنامه پایه هفتم و یا سامانه همگام کارنامه پایه هشتم برای هر یک از دانش آموزان وجود دارد.

با توجه به پیشرفت تکنولوژی و عدم نیاز به مراجعه به مدارس جهت دریافت کارنامه تحصیلی در مقاطع مختلف تحصیلی سایت همگام کارنامه دانش آموزان راه اندازی شده است.

در صورت عدم اطلاع از ورود به این سامانه می توانید از طریق مرکز مشاوره برای دیدن کارنامه ماهانه در سامانه همگام و یا کارنامه هفتگی یا نهایی اقدام کنید.

کافیست با تیم مشاوران تماس بگیرید تا آن ها شما را از نحوه ورود به سایت همگام کارنامه دانش آموزان مطلع کنند.

 

سایت همگام کارنامه

 

 

برای آشنایی با نحوه ورود به سایت همگام کارنامه دانش آموزان از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

چه زمانی می توان برای ورود به سایت همگام کارنامه دانش آموزان اقدام کرد؟

در رابطه با زمان ورود به پورتال همگام کارنامه دانش آموزان برای دیدن کارنامه ماهانه، نهایی یا هفتگی باید عرض کنیم که به طور معمول بعد از این که دانش آموزان در امتحانات شرکت کردند معلمان بر اساس کلید سؤالات اقدام به تصحیح برگه های آن ها می کنند.

پس از تصحیح تمامی برگه ها نمرات دانش آموزان در قالب یک کارنامه منتشر و در دسترس آن ها قرار می گیرد.

به طور معمول، کارنامه دانش آموزان در حدود 2 هفته پس از برگزاری امتحان آخر آن ها در پورتال همگام کارنامه دانش آموزان منتشر می شود.

در این زمان دانش آموز می تواند برای دیدن کارنامه ماهانه در hamgam.medu.ir و یا کارنامه نهایی خود اقدامات لازم را انجام دهد.

ولی دقت داشته باشید که زمان انتشار کارنامه در سایت همگام کارنامه دانش آموزان در مدارس مختلف کاملاً‌ متفاوت است.

از این رو، نمی توان زمان دقیقی را برای دیدن کارنامه ماهانه در سامانه همگام و یا کارنامه نهایی یا هفتگی دانش آموزان اعلام کرد.

در نتیجه، بهترین راه این است که هر یک از دانش آموزان برای دریافت اینترنتی کارنامه دبیرستان خود بعد از اتمام امتحانات به طور مرتب سایت همگام کارنامه دانش آموزان را چک بفرمایند تا به محض منتشر شدن کارنامه برای دریافت اینترنتی کارنامه دبیرستان و یا دیگر مقاطع تحصیلی خود اقدام کنند.

 

جهت وارد شدن به سامانه هدایت تحصیلی پایه نهم تحصیلی به لینک مربوطه وارد شوید.

 

چگونه می توان برای دریافت کارنامه از سایت همگام کارنامه دانش آموزان اقدام کرد؟

حتماً‌ این سؤال برای شما دوست عزیز دانش آموز نیز مطرح شده است که چگونه می توان برای دریافت اینترنتی کارنامه دبیرستان از سایت همگام کارنامه دانش آموزان اقدام کرد؟

در پاسخ به این سؤال مهم باید خدمت شما دوست عزیز دانش آموز عرض کنیم که برای دریافت اینترنتی کارنامه دانش آموزان می توانید از طریق سایت همگام کارنامه دانش آموزان اقدامات لازم را انجام دهید.

با مراجعه به سایت همگام به آدرس hamgam.medu.ir می توانید برای دریافت اینترنتی کارنامه دبیرستان خود، اقدام کنید.

کلیه دانش آموزان بعد از اعلام مدیر مدرسه می توانند برای دیدن کارنامه ماهانه در سامانه همگام و یا مشاهده کارنامه نهایی یا هفتگی خود اقدام کنند.

 

برای دریافت آنلاین و اینترنتی کارنامه دانش آموزی هفتگی، ماهانه و نهایی باید از طریق سامانه همگام آموزش و پرورش اقدام بفرمایید.

 

راهنمای تصویری دریافت اینترنتی کارنامه

در قدم اول برای دریافت کارنامه از سایت همگام کارنامه پایه هفتم و یا سایت همگام کارنامه پایه هشتم باید از طریق گوگل وارد سایتی به نام hamgam.medu.ir شوید.

پس از ورود به این سایت شناخته شده نوبت به درج دو مورد مهم در فیلدهای مربوطه یعنی کد ملی و رمز عبور همگام می رسد.

 

دریافت اینترنتی کارنامه از طریق سایت همگام

 

برای دریافت کارنامه دبیرستان به صورت اینترنتی از طریق سایت همگام، کارنامه پایه هفتم و یا کارنامه پایه هشتم باید وارد صفحه ای که باز می شود شده و بر روی گزینه ای تحت عنوان کارنامه کلیک بفرمایید.

 

دیدن کارنامه ماهانه در سامانه همگام

 

در ادامه و با کلیک بر روی گزینه کارنامه باید بر روی گزینه کارنامه نهایی بزنید و با باز کردن آن کارنامه خود را در سایت همگام کارنامه دانش آموزان مشاهده کنید.

 

سایت همگام کارنامه پایه هفتم

 

اگر علی رغم توضیحات داده شده باز هم برای دریافت کارنامه از سایت همگام کارنامه دانش آموزان مشکلی داشتید می توانید از طریق تماس با تیم مشاوره ما مشکل خود را رفع کنید.

 

برای اطلاع از نحوه تغییر رمز تیزهوشان در صورت فراموشی بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

آیا برای نصب و استفاده از سامانه همگام کارنامه باید پولی را پرداخت کرد؟

در رابطه با رایگان بودن یا نبودن سامانه همگام کارنامه دانش آموزان باید خدمت شما دوستان عزیز این موضوع مهم را عرض کنیم که استفاده از سامانه همگام کارنامه دانش آموزان کاملاً رایگان است و شما نیاز به پرداخت هیچ هزینه ای برای نصب و یا استفاده از آن را ندارید.

پس ملاحظه می کنید که استفاده از سامانه همگام دریافت کارنامه دانش آموزان هیچ هزینه ای را برای شما به همراه ندارد.

 

برای اطلاع از نحوه دریافت رمز عبور در سامانه همگام وارد لینک مربوطه شوید.

 

کاربردهای دیگر سایت همگام به جز دریافت اینترنتی کارنامه دبیرستان

در جواب به این پرسش مهم باید خدمت شما عرض کنیم که سایت همگام به جز این مورد استفاده های دیگری هم دارد.

به طور مثال، از جمله موارد استفاده سایت همگام می توان به هدایت تحصیلی دانش آموزان پایه نهم تحصیلی جهت انتخاب رشته از میان رشته های گروه نظری و یا رشته های هنرستان های کارودانش یا فنی حرفه ای اشاره کرد.

به عبارت دیگر، با ورود به سامانه همگام متوجه وجود بخش های مختلفی در آن می شوید که هر کدام کاربرد خاصی دارد.

یکی از این بخش ها هدایت تحصیلی است که با ورود به آن می توان برای انتخاب رشته در پایه نهم تحصیلی اقدامات لازم را انجام داد. در واقع، در این بخش می توانید برای اولویت بندی رشته های انتخابی و مورد علاقه خود اقدامات لازم را انجام دهید.

هدف از راه اندازی این بخش در سایت همگام آموزش و پرورش این بود که بین ویژگی های شخصی هر یک از دانش آموزان با برنامه های آموزشی تدارک دیده شده توسط مدارس و همچنین نیازها و احتیاجات جامعه ایران تعادل و توازن برقرار شود.

به این ترتیب می توان به هر یک از دانش آموزان برای داشتن تجربه بهترین و دقیق ترین انتخاب رشته برای ورود به پایه دهم تحصیلی کمک شایان توجهی را کرد. به طوری که، رشته انتخابی دقیقاً براساس توانمندی ها و استعدادها و همین طور علاقه فرد دانش آموز باشد.

مهم ترین مزیت استفاده از بخش هدایت تحصیلی سامانه همگام برای انتخاب رشته این است که انتخاب رشته فرد دانش آموز کاملاً دقیق و اصولی و بدون تحمیل نظر والدین، معلم ها و یا دوستان شخص صورت می گیرد.

در واقع، هر رشته ای که استعداد و علاقه فرد در آن باشد برای وی انتخاب می شود و در صورتی که مدرسه مورد نظر وی ظرفیت لازم را برای جذب و پذیرش دانش آموز داشته باشد فرصت ورود به این رشته و ثبت نام در آن در اختیار دانش آموز پایه نهم بدون هیچ مشکلی گذاشته می شود.

اما در صورت عدم وجود ظرفیت متأسفانه دانش آموز باید رشته تحصیلی دیگری را برای ادامه تحصیل در دوران دبیرستان انتخاب کند.

قسمت دیگری که باز کردن سامانه همگام می توان آن را ملاحظه کرد بخشی است که تحت عنوان آزمون های آنلاین نامگذاری شده است.

با ورود به این بخش می توانید به راحتی برای شرکت در آزمون های آنلاینی که مدارس برگزار می کنند شرکت کنید.

از دیگر کاربردهای این سامانه می توان به بخش انضباطی و تشویقی اشاره کرد. تمامی شما دانش آموزان می توانید با کلیک بر روی این گزینه جزئیات مرتبط با حضور و غیاب خود را در سامانه مشاهده بفرمایید.

به جز موارد مذکور، هر دانش آموز می تواند برای دریافت برنامه کلاسی خود نیز به این سامانه مراجعه کند.

البته از آن جایی که بحث انتخاب رشته دانش آموزان پایه نهم تحصیلی نیز از اهمیت بالایی برخوردار است می توانید در سامانه همگام از طریق بخش آزمون های مشاوره ای برای شرکت در آزمون هایی همچون آزمون هالند جهت تشخیص استعدادها و توانایی های خود برای انتخاب رشته اقدامات لازم را انجام دهید.

یکی دیگر از بخش های تعبیه شده در سایت همگام آموزش و پرورش بخش المپیادهای دانش آموزی است.

اگر قصد شرکت در انواع المپیادهای دانش آموزی را دارید می توانید از طریق ورود به این بخش برای ثبت نام در این المپیادها اقدامات لازم را انجام دهید.

پرسش و پاسخ آنلاین، فرم ساز، تکالیف، شرکت در انتخابات، فعالیت های پژوهشی و تکالیف از دیگر بخش های گنجانده شده در سایت همگام وزارت آموزش و پرورش به شمار می روند.

در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات بیشتری در رابطه با بخش های مختلف سایت همگام آموزش و پرورش دارید و یا این که می خواهید با جزئیات هر یک از بخش های گنجانده شده در این سامانه همگام آموزش و پرورش آشنا شوید می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

 

برای دانلود نرم افزار هدایت تحصیلی پایه نهم بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید.

 

در رابطه با پشتیبانی سامانه همگام چه می دانید؟

بسیاری از دانش آموزان در زمان استفاده از سایت همگام به مشکل برمی خورند و کار آن ها با اختلال مواجه می شود. در این زمان و برای رفع این مشکلات پیش آمده نیز تهمیداتی اندیشیده شده است.

به عبارت دیگر، هر یک از دانش آموزان می توانند از طریق پشتیبانی سامانه همگام برای رفع این مشکلات اقدام کنند و به آسانی آن ها را از میان بردارند.

به فرض مثال، ممکن است در زمان دریافت کارنامه از سایت همگام کارنامه دانش آموزان به مشکل برخورید و مدام با خطای ارسالی از طرف سیستم روبرو شوید.

اینجاست که با برقراری ارتباط با پشتیبانی سامانه همگام امکان رفع خطا و مشاهده کارنامه برای شما وجود دارد.

اما آیا می دانید این پشتیبانی به چه صورت انجام می گیرد؟ باید عرض کنیم که برای برقراری ارتباط با بخش پشتیبانی سامانه همگام الزاماً از طریق روش های مختلفی می توانید اقدام کنید.

اولین مورد برقراری تماس تلفنی است که شماره های آن خدمت کاربران سایت همگام اعلام شده است.

دومین مورد برقراری تماس با پشتیبانی، از طریق آدرس پست الکترونیکی سایت همگام است.

روش بعدی بررسی مشکل پیش آمده و رفع آن از طریق ارسال پیامک به بخش پشتیبانی است.

در صورتی که به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با روش های مذکور هستید و می خواهید از آدرس پست الکترونیکی و یا شماره تلفن های تعیین شده برای تماس کاربران با بخش پشتیبانی برای رفع مشکل سایت مطلع شوید بهترین راه تماس با مشاورانی آگاه در این زمینه است.

مشاورانی که بتوانند شما را در این زمینه به بهترین وجه ممکن راهنمایی و هدایت کنند و زمینه اطلاع شما را از نحوه دسترسی دقیق به بخش پشتیبانی سایت همگام آموزش و پرورش فراهم آورند.

 

پادکست صوتی مقاله

 

جهت آشنایی با زمان دریافت کارنامه ماهانه، هفتگی و یا نهایی از سایت همگام دانش آموزان از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مرتبط

پشتیبانی همگام

نمونه سوالات آزمون هدایت تحصیلی نهم

نتایج آزمون رغبت و توانایی نهم

دریافت رمز عبور سامانه همگام

سایت همگام کارنامه

4.2/5 - (5 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آدرس سایت همگام کارنامه دانش آموزان چیست؟ 

آدرس سایت همگام کارنامه دانش آموزان برای دریافت اینترنتی کارنامه دبیرستان و دیگر پایه های تحصیلی hamgam.medu.ir نام دارد.

چه زمانی می توان برای دیدن کارنامه ماهانه در سامانه همگام اقدام کرد؟ 

مشاهده کارنامه ماهانه در سایت همگام کارنامه پایه هفتم و یا سایت همگام کارنامه پایه هشتم زمان مشخصی ندارد. در واقع با پایان امتحانات می توان برای آن اقدام کرد.

برای دریافت کدام کارنامه ها می توان به سایت همگام کارنامه دانش آموزان مراجعه کرد؟ 

برای دریافت کارنامه ماهانه، هفتگی و نهایی می توانید به این سامانه مراجعه کنید.

نظرات

2 دیدگاه دربارهٔ «سایت همگام کارنامه دانش آموزان»

 1. Avatar photo امیر گفت:

  وقتی نمیشه بدون تماس گرفتن نتیجه کارنامه دانش آموز را دید آن هم حتمئ باید باتلفن ثابت باشه هیچ به درد نمیخوره

  1. Avatar photo moshaverarshad گفت:

   سلام سامانه پادا اختلالش برطرف شده است میتونید خودتون وارد بشید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • ثبت نام آزمون تغییر رشته دبیرستان

  ثبت نام آزمون تغییر رشته دبیرستان 1403 + زمان، شرایط پایه ها | irantahsil

  ثبت نام آزمون تغییر رشته دبیرستان برای دانش‌آموزانی مناسب است که بعد از انتخاب رشته، متوجه می‌شوند به رشته خود علاقه ندارند. هم دانش‌آموزان پایه دهم می‌توانند برای تغییر رشته به یازدهم اقدام کنند و هم دانش‌آموزان پایه یازدهم، می‌توانند...
 • شرایط ثبت نام جهش تحصیلی متوسطه اول و دوم

  شرایط ثبت نام جهش تحصیلی متوسطه اول و دوم، بخشنامه و زمان 1403

  شرایط جهش تحصیلی با شروع زمان ثبت نام از اردیبهشت تا خرداد 1403 اعلام شد. دانش‌آموزان مقطع تحصیلی متوسطه اول و متوسطه دوم برای ثبت نام اولیه آزمون جهشی در مدارس، بایستی در این بازه زمانی به سامانه آموزشی مای...
 • تست هوش جهش تحصیلی

  تست هوش جهش تحصیلی | نمونه سوالات هوش جهش تحصیلی

  تست هوش جهش تحصیلی یکی از ابزارهای ارزیابی هوش و توانایی‌های تحصیلی دانش‌آموزان است که به منظور تعیین سطح علمی و استعدادهای ویژه آن‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. این تست‌ها معمولا شامل مجموعه‌ای از سوالات و معماهای منطقی، ریاضی و...
 • اعلام نتایج امتحانات نهایی

  اعلام نتایج امتحانات نهایی ۱۴۰۳ + مشاهده نمرات

  با توجه به زمان برگزاری امتحانات و عوامل دیگر  اعلام نتایج امتحانات نهایی هر ساله دستخوش تغییراتی می‌شود. برای دریافت نتایج ابتدا با ورود به سامانه مشاهده نمرات امتحانات نهایی دی و خرداد و وارد نمودن اطلاعات خود می‌توانید نتایج...
تماس با مشاور