ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

سایت شکایات دانشگاه علمی کاربردی + ثبت و پیگیری | ticket.uast.ac.ir

سایت شکایات دانشگاه علمی کاربردی
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

افرادی که از دانشگاه علمی کاربردی و عملکرد کارکنان آن شکایت دارند می توانند وارد سایت شکایات دانشگاه علمی کاربردی شوند. این سایت به آدرس ticket.uast.ac.ir در اختیار تمام دانشجویان و کارکنان این دانشگاه قرار دارد؛ بنابراین شما هر گونه شکایتی در هر بخشی از دانشگاه جامع علمی کاربردی داشته باشید می توانید با مراجعه به این سامانه در آن اعتراضات خود را بیان کنید. بعد از آن که شما شکایت خود را در سامانه مدیریت درخواست ها و رسیدگی به شکایات دانشگاه جامع علمی کاربردی  ثبت کردید باید منتظر نتایج آن باشید.

شما برای پیگیری شکایات خود در سامانه پیگیری شکایات دانشگاه علمی کاربردی باید با مراحل آن آشنایی داشته باشید. از آن جا دانشجویان زیادی با مراحل ثبت شکایت و  پیگیری درخواست در سایت شکایات دانشگاه علمی کاربردی آشنایی ندارند. به همین دلیل آن ها نمی توانند مشکلات خود را با هیئت‌رئیسه دانشگاه در میان بگذارند.

لذا آن ها باید به دنبال آشنایی با سایت شکایات دانشگاه علمی کاربردی و مراحل ثبت و پیگیری درخواست ها و شکایت ها در آن باشند. اگر شما در مورد هر کدام از بخش های سامانه مدیریت درخواست ها و رسیدگی به شکایات دانشگاه جامع علمی کاربردی سوال یا مشکلی داشته باشید یا نمی دانید چگونه عضو سامانه پیگیری شکایات دانشگاه علمی کاربردی شوید می توانید با مشاوران ایران تحصیل به شماره تلفن 9099075307 تماس حاصل فرمایید.

معرفی سایت شکایات دانشگاه علمی کاربردی ticket.uast.ac.ir

دانشگاه جامع علمی کاربردی برای رسیدگی بهتر به شکایات و درخواست های دانشجویان، کارکنان، اساتید و غیره سامانه مدیریت درخواست ها و رسیدگی به شکایات دانشگاه جامع علمی کاربردی  را به نشانی ticket.uast.ac.ir ایجاد کرده است. این سامانه تحت نظر دانشگاه علمی کاربردی فعالیت می کند و تمام درخواست ها و شکایاتی که در آن ثبت می شوند به صورت مستقیم توسط مسئولین این دانشگاه پاسخ داده می شوند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد راهنما سامانه ساتب دانشگاه علمی کاربردی روی لینک کلیک کنید.

معرفی سایت شکایات دانشگاه علمی کاربردی ticket.uast.ac.ir

در این سامانه، کلیه افراد مشغول به کار و تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی اعم از  دانشجویان، اساتید، کارمندان و غیره می توانند با درست کردن نام کاربردی و کلمه عبور در سایت یکپارچه از آن استفاده کنند، اما آن ها باید در ابتدا یک حساب کاربری در سایت هم آوا داشته باشند تا پس از ثبت درخواست در این سامانه بتوانند پیگیری های خود را نیز انجام دهند.

بنابراین اگر شما در هر کدام از مراحل مختلف امور تحصیلی، آموزشی، مالی، پژوهشی و سایر امور مربوط به دانشگاه علمی کاربردی به مشکل برخورد کردید می توانید با ایجاد یک حساب کاربری در سایت های هم آوا و یکپارچه از سامانه مدیریت درخواست ها و رسیدگی به شکایات دانشگاه جامع علمی کاربردی  استفاده کنید. البته در حال حاضر سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی یکی از سایت های آموزشی این دانشگاه است که شما در آن باید حتما حساب کاربری داشته باشید.

آموزش ثبت درخواست در سایت شکایات دانشگاه علمی کاربردی

شما برای ثبت و پیگیری درخواست در سایت شکایات دانشگاه علمی کاربردی باید آن ها را به صورت آنلاین در آدرس ticket.uast.ac.ir انجام دهید. برای ثبت درخواست در سایت شکایات دانشگاه علمی کاربردی می توانید مراحل ساده زیر را طی کنید تا بتوانید آن ها را ثبت و ارسال نمایید.

به سامانه مدیریت درخواست ها و رسیدگی به شکایات دانشگاه جامع علمی کاربردی  به نشانی اینترنتی اعلامشده مراجعه کنید و در آن جا گزینه ثبت درخواست جدید را کلیک نمایید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد ثبت نام جاماندگان دانشگاه علمی کاربردی و زمان ثبت نام مجدد آن ها رو لینک کلیک کنید.

آموزش ثبت درخواست در سایت شکایات دانشگاه علمی کاربردی

بعد از آن وارد سامانه یکپارچه دانشگاه جامع علمی کاربردی خواهید شد.

ثبت درخواست در سایت شکایات دانشگاه علمی کاربردی

در این جا لازم است شما برای ورود به سامانه پیگیری شکایات دانشگاه علمی کاربردی باید نام کاربری و رمز عبور خود را درج کنید. حال اگر قبلا در این سایت ثبت نام کرده باشید اطلاعات خواسته شده را بنویسید. حال اگر قبلا در این سایت ثبت نام نکرده باشید گزینه ورود به سامانه ورود یکپارچه را بزنید تا به سامانه مدیریت شناسه کاربری دانشگاه جامع علمی کاربردی هدایت شوید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فراخوان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی و شرایط آن ها روی لینک کلیک کنید.

سامانه مدیریت شناسه کاربری register.uast.ac.ir.png

بعد از آن که وارد سامانه مدیریت شناسه کاربری به نشانی register.uast.ac.ir شدید در آن جا شما به عنوان یک کاربر جدید شناسه کاربری خود را از منویی در بالای صفحه دریافت خواهید کرد.

سامانه مدیریت شناسه کاربری دانشگاه جامع علمی کاربردی

 در پنجره جدید باز شده شما باید سمت خود را دانشگاه علمی کاربردی انتخاب نمایید.

حالا باید اطلاعات شخصی خود را در صفحه باز شده درج کنید تا در آخر بتوانید شناسه کاربری خود را دریافت کنید. حالا با این شناسه کاربری می توانید وارد سامانه مدیریت درخواست ها و رسیدگی به شکایات دانشگاه جامع علمی کاربردی شوید و در آن جا درخواست خود را ثبت نمایید.

دریافت شناسه کاربری در سایت شکایت دانشگاه علمی کاربردی

پیگیری درخواست  در سایت شکایات دانشگاه علمی کاربردی

بعد از آن که شما درخواست خود را در سامانه پیگیری شکایات دانشگاه علمی کاربردی ticket.uast.ac.ir ثبت کردید باید برای مشاهده و پیگیری آن نیز به این سامانه مراجعه کنید. شما در این سامانه می توانید تمام شکایت ها و پیشنهادهایی که قبلا ثبت کردید را مشاهده کنید و در صورت لزوم کارهای اداری و بعدی آن را انجام دهید.

جهت اطلاع از نحوه ورود سامانه جامع الکترونیکی امتحانات علمی کاربردی روی لینک کلیک کنید.

شما برای پیگیری درخواست در سایت شکایات دانشگاه علمی کاربردی مجددا به آدرس ticket.uast.ac.ir مراجعه کنید. در آن جا از منوی سمت راست گزینه پیگیری وضعیت درخواست ها را انتخاب نمایید.

ایمیل و شماره درخواست خود را وارد کنید تا در آن لینک دسترسی به پیگیری درخواست ها را برای شما ارسال کنند.

پیگیری درخواست در سایت شکایات دانشگاه علمی کاربردی

حال اگر بعد از چند دقیقه نتیجه درخواست شما به ایمیلتان ارسال نشد می توانید برای بررسی بیشتر و راهنمایی در این مورد با مشاوران ایران تحصیل به شماره تلفن 9099075307 تماس حاصل فرمایید تا آن ها راهنمایی های لازم را به شما ارائه دهند.  

 

بازیابی رمز عبور سایت شکایات دانشگاه علمی کاربردی

در صورتی که شما رمز عبور خود در سامانه مدیریت درخواست ها و رسیدگی به شکایات دانشگاه جامع علمی کاربردی فراموش کرده باشید نگران نباشید؛ زیرا شما می توانید آن را بازیابی نمایید. برای این کار لازم است وارد سامانه پیگیری شکایات دانشگاه علمی کاربردی ticket.uast.ac.ir شوید.

برای مقایسه دانشگاه آزاد و علمی کاربردی روی لینک کلیک کنید.

گزینه ورود و مجددا گزینه ورود به سامانه یکپارچه را کلیک نمایید.

پنجره جدیدی برای شما باز می شود که در آن جا گزینه فراموشی کلمه عبور را انتخاب نمایید.

روش ارسال کد فعالسازی خود را انتخاب کرده و پس از درج نام کاربری خود در صفحه گزینه ارسال کد باز نشانی را کلیک نمایید.

حالا طبق روش ارسالی که انتخاب کردید منتظر دریافت آن باشید. دقت کنید که بعد از دریافت رمز عبور جدید بلافاصله بعد از ورود به سامانه مدیریت درخواست ها و رسیدگی به شکایات دانشگاه جامع علمی کاربردی آن را تغییر دهید.

 

خلاصه مطلب

افرادی که از دانشگاه جامع عملی کاربردی شکایت دارند می توانند با ورود به سایت شکایات دانشگاه علمی کاربردی در آن شکایت خود را ثبت نمایند. آن ها در این سایت علاوه بر شکایت می توانند نظرات و پیشنهادات خود را نیز عنوان کنند. این سامانه به آدرس ticket.uast.ac.ir در اختیار تمام کارکنان، دانشجویان و اساتید دانشگاه های علمی کاربردی کشور قرار دارد. شما برای ورود به این سامانه نیاز به نام کاربری و رمز عبور دارید که برای دریافت آن باید قبلا در سامانه هم آوا ثبت نام کرده باشید. بعد از آن بلافاصله با ورود به این سایت می توانید شکایت خود را ثبت و ارسال نمایید.

برای پیگیری شکایات خود در سامانه مدیریت درخواست ها و رسیدگی به شکایات دانشگاه جامع علمی کاربردی باید به این سایت مراجعه کرده و در آن جا آدرس ایمیل خود را درج نمایید. بعد از آن منتظر دریافت نتیجه درخواست خود در ایمیل باشید. بعد از دریافت ایمیل خود می توانید طبق راهنمایی های اعلام شده بقیه مراحل آن را انجام دهید. کارشناسان ایران تحصیل قادر هستند کلیه مراحل ثبت شکایت تا پیگیری آن را برای شما در سامانه پیگیری شکایات دانشگاه علمی کاربردی انجام دهند. شما برای این کار لازم است با آن ها با شماره تلفن 9099075307 تماس حاصل فرمایید تا اطلاعات لازم را از شما دریافت کنند.

جهت دانلود پی دی اف این مقاله روی لینک کلیک کنید.

 

4/5 - (1 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آدرس سامانه مدیریت درخواست ها و رسیدگی به شکایات دانشگاه جامع علمی کاربردی  کدام است؟

این سامانه به آدرس ticket.uast.ac.ir در اختیار تمام دانشجویان و کارکنان دانشگاه علمی کاربردی قرار دارد.

چه شکایاتی را می توان در سایت شکایات دانشگاه علمی کاربردی ثبت کرد؟

شما در این سامانه می توانید هر گونه شکایتی را در فرایند آموزشی، اداری، کارکنان، سیستمی، امتحانی و غیره ارائه دهید.

شما برای استفاده از سامانه مدیریت درخواست ها و رسیدگی به شکایات دانشگاه جامع علمی کاربردی در چه سایتی ثبت نام کرده باشید؟

شما برای استفاده از این سایت باید در سایت هم آوا ثبت نام کرده باشید.

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • انتقالی دانشگاه علمی کاربردی

  انتقالی دانشگاه علمی کاربردی + شرایط آیین نامه 1403

  انتقالی دانشگاه علمی کاربردی بحث مهم این روزها میان دانشجویان است. دانشگاه علمی کاربردی تحت نظارت وزارت علوم، رشته‌های بدون کنکور در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته را از طریق سایت هم‌آوا ارائه می‌دهد. دانشجویان این دانشگاه ممکن است در...
 • فراخوان ثبت نام مدرس دانشگاه علمی کاربردی

  جذب مدرس دانشگاه علمی کاربردی 1403 + ورود jam.uast.ac.ir

  این روزها بسیاری از افراد به دنبال استخدام در دانشگاه علمی کاربردی هستند تا بتوانند در این دانشگاه تدریس کنند. توجه داشته باشید برای این که بتوانید جذب دانشگاه علمی کاربردی شوید و به تدریس بپردازید، باید منتظر فراخوان جذب...
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

  رشته های دانشگاه علمی کاربردی مهر 1403 + واحد دانشگاهی

  لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی دوبار در سال اعلام می‌گردد. معمولا رشته‌ها به چهار گروه صنعت، مدیریت، کشاورزی و هنر و فرهنگ دسته‌بندی می‌شود و پس از تایید وزارت علوم کشور اعلام می‌شوند؛ بنابراین شما قبل از انتخاب رشته...
 • ثبت درخواست مهمان شدن دانشگاه علمی کاربردی

  ثبت نام مهمانی علمی کاربردی 1403 + زمان، شرایط و مراحل

  ثبت درخواست مهمان شدن دانشگاه علمی کاربردی از طریق سامانه جامع این دانشگاه امکان پذیر است.  بسیاری از افراد به دلایل مختلف همچون ازدواج، فوت پدر یا مادر و غیره تصمیم میگیرند محل زندگی خود را تغییر دهند که این...
تماس با مشاور