تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 1400

سامانه انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 1400

انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 1400
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 1400 بر طبق اعلام سایت دانشگاه آزاد اسلامی برای داوطلبان آغاز شد. کلیه داوطلبان و متقاضیان می توانند در زمان مقرر شده با مراجعه به سامانه انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد اقدام به انتخاب رشته محل های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد کنند. البته این امر در صورت داشتن شرایط لازم برای داوطلبان میسر است. 

 

انتخاب رشته داوطلب در مقطع ارشد دانشگاه آزاد براساس قاعده و اصول خاصی در سایت انتخاب رشته ارشد آزاد انجام می گیرد. توجه داشته باشید که هر داوطلب باید انتخاب رشته خود را با در نظر گرفتن ملاک ها و معیارهایی همچون علاقمندی انجام دهد. از طرف دیگر، رعایت دقت و حساسیت در زمان انتخاب رشته ها و وارد کردن آن ها در فرم انتخاب رشته ضروری است.

 

 

جهت دریافت مشاوره در مورد رشته های کارشناسی ارشد آزاد و شناخت آن ها از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور 

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد و صفر پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

قبل از هر گونه اقدامی برای انجام انتخاب رشته در مراکز دانشگاهی آزاد در دوره کارشناسی ارشد آشنایی

کافی را پیدا کنید

 

 

سایت انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد

سامانه انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد چه زمانی فعال می شود؟

سازمان سنجش آموزش کشور با منتشر کردن کارنامه داوطلبان شرکت کننده در کنکور کارشناسی ارشد اقدام به مشخص کردن وضعیت علمی متقاضیان و داوطلبان می کند.

پس از انتشار کارنامه اولیه نوبت به انتخاب رشته های تحصیلی کارشناسی ارشد آزاد می رسد. در کنکور گذشته به علت وقوع غیرمنتظره سیل در شماری از استان ها و دیرتر برگزار شدن کنکور کارشناسی ارشد انتخاب رشته این دانشگاه دیرتر از موعد مقرر یعنی در تیر ماه برگزار شد.

ولی با توجه به تجربیات سال های گذشته برگزاری کنکور ارشد انتخاب رشته محل های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد احتمالاً در سومین ماه از سال یعنی خرداد ماه انجام می شود.

در حال حاضر، تا اعلام قطعی سازمان مربوطه نمی توان زمان مشخص و دقیقی را برای انتخاب رشته در در مقطع کارشناسی ارشد تعیین کرد.

 

 

اگر می خواهید بدانید که چگونه در سایت دانشگاه آزاد انتخاب رشته کنید بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد چگونه انجام می شود؟

انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد اسلامی در سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد به نشانی Azmoon. org برای داوطلبان انجام می شود.

هر داوطلب باید بعد از مراجعه به سامانه انتخاب رشته دفترچه راهنمای انتخاب رشته را دانلود کند و سپس سعی در الویت بندی رشته محل های کارشناسی ارشد آزاد داشته باشد.

کلیه افراد در این مرحله می توانند با توجه به گروه آزمایشی خود اقدام به انتخاب یکصد کد رشته محل از بین رشته های موجود در دفترچه نمایند.

اما این که، چگونه می توان در سایت دانشگاه آزاد به فرم انتخاب رشته دسترسی پیدا کرد باید عرض کنیم که این کار بسیار ساده است.

شما با وارد کردن اطلاعاتی همچون کد دسترسی، کد ملی، رمز کارت اعتباری و هیمن طور شناسه می توانید به این فرم دسترسی داشته باشید.

نکته مهم و قابل ذکر این که، با توجه به حساسیت زیاد در الویت بندی رشته های انتخابی در این مرحله کلیه داوطلبان باید دقت و توجه زیادی را به خرج دهید و پیش از کامل کردن فرم اینترنتی درج شده در سایت به بررسی و تحلیل دقیق اولویت های انتخابی خود بپردازید.

 

 

شرایط انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد چیست؟

سازمان سنجش و آموزش کشور به عنوان برگزار کننده آزمون کارشناسی ارشد بعد از اجرای این کنکور اقدام به تحلیل و بررسی پاسخنامه های داوطلبان و سپس اعلام نتایج اولیه در قالب وضعیت مجاز بودن آن ها، تراز و درصدهای دروس دارد.

توجه داشته باشید که کلیه افرادی که در کارنامه آن ها مجاز بودن به انتخاب رشته محل های ارشد آزاد درج شده باشد با مراجعه به سامانه معرفی شده می توانند کد رشته های مورد نظر خود را انتخاب کنند.

 

 

الویت بندی در انتخاب رشته ارشد آزاد چگونه انجام می شود؟

الویت بندی کد رشته محل ها یکی از مهم ترین چیزهایی است که در زمان انتخاب رشته مقطع کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد باید مورد توجه قرار گیرد.

این گونه، می توان با داشتن انتخاب رشته ای قاعده مند و اصولی زمینه قبولی خود را در دانشگاه مورد نظر خود فراهم کرد. عوامل زیادی در انتخاب رشته های تحصیلی ارشد آزاد می توانند اثرگذار باشند.

از جمله این عوامل می توان از کیفیت مرکز دانشگاهی، علاقه و مسیر رفت و آمد داوطلب از خانه تا دانشگاه و بالعکس نام برد.

اگر مابل به کسب اطلاعات بیشتری در مورد نحوه الویت بندی رشته های دانشگاهی کارشناسی ارشد هستید می توانید با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

سامانه انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد

 

 

در مورد انتخاب رشته ارشد بدون کنکور آزاد چه می دانید؟

داتنشگاه آزاد اسلامی بر طبق روال سال های قبل برگزاری ازمون از بین استعدادهای درخشان و دانشجویان برتر به شکل بدون آزمون اقدام به جذب و گزینش دانشجو به صورت بدون آزمون می کند.

اما آیا می دانید انتخاب رشته ارشد بدون کنکور آزاد در چه زمانی از سال انجام می شود؟ و یا نحوه این انتخاب رشته به چه صورت است؟

آیا رشته ها و دانشگاه های پذیرنده بدون کنکور ارشد آزاد را می شناسید؟ آیا اطلاعی از ظرفیت دانشگاه ها دارید؟ آیا فکر می کنید شرایط بسیار خاصی برای ورود بدون آزمون به رشته های کارشناسی ارشد آزاد وجود دارد یا تنها در صورت استعداد درخشان بودن می توان بدون آزمون وارد این دوره شد؟

برای یافتن پاسخ دقیق و موثق کلیه سوالات مطرح شده از مشاورانی خبره و باتجربه در این زمینه استفاده کنید.

 

 

آیا رشته محل های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد را می شناسید؟

شناخت دقیق رشته ها اولین کاری است که قبل از انتخاب رشته در دوره کارشناسی ارشد آزاد باید به آن توجه کنید. از آن جایی که، آینده شغلی شما به انتخاب رشته منطقی و درست در مقاطع مختلف از جمله مقطع ارشد بستگی دارد پس سعی در شناخت کامل رشته ها، دروس و بازار کار آن ها داشته باشید.

 

 

دانشگاه های پذیرنده ارشد آزاد کدام ها هستند؟

آیا می دانید کدام دانشگاه ها ارائه دهنده رشته مورد نظر شما در مقطع کارشناسی ارشد هستند؟ آیا اطلاعی از بهترین دانشگاه ها از میان دانشگاه های پذیرنده ارشد آزاد دارید؟

آیا می دانید کدامیک سطح کیفی و امکانات بالایی دارند؟ اطلاع از تمامی این موارد و پاسخ به پرسش هایی که احتمالاً سوالات خیلی از شما داوطلبان عزیز است از طریق تماس با مشاوران ایران تحصیل میسر می شود.

 

 

ظرفیت دانشگاه های پذیرنده ارشد آزاد چگونه است؟

از دیگر موارد مهمی که در زمان انتخاب رشته ها در دانشگاه آزاد در دوره کارشناسی ارشد باید به آن توجه داشته باشید بدست آوردن اطلاعاتی در مورد ظرفیت دانشگاه های پذیرنده ارشد آزاد است. این گونه، به مراتب تصمیمی بهتر در زمان انتخاب رشته کارشناسی ارشد آزاد می گیرید.

 

 

جهت دریافت مشاوره شرایط انتخاب رشته در دانشگاه آزاد در مقطع ارشد از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور 

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد و صفر پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

شهریه کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد اسلامی 

ثبت نام استعداد درخشان ارشد دانشگاه آزاد

رشته های کارشناسی ارشد- لیست رشته های آزاد و سراسری 

لیست رشته های بدون کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد 

مشاوره انتخاب رشته ارشد

انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد 1400 در چه زمانی انجام می شود؟ 

انتخاب رشته ارشد آزاد معمولاً در خرداد ماه انجام می شود.

سامانه انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد چیست؟ 

سایت انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد azmoon.org است.

چگونه می توان از رشته محل های کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد مطلع شد؟ 

با مطالعه دفترچه راهنمای انتخاب رشته ارشد آزاد می توان از لیست این رشته محل ها مطلع شد.

شرایط انتخاب رشته ارشد دانشگاه آزاد چیست؟

تنها افرادی که در کارنامه آن ها مجاز بودن به انتخاب رشته محل های ارشد آزاد درج شده باشد با مراجعه به سامانه معرفی شده می توانند کد رشته های مورد نظر خود را انتخاب کنند.

 

مطالب مرتبط

نظرات

 1. نیلوفر
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۹

  سلام وقت بخیر، من میخواستم که رشته اموزش ابتدایی بدون کنکور ثبت نام کنم .. شرایطش چجوره ،
  اگه معدل پایین باشه اشکال نداره واسه ثبت نام ، نظام جدید هستم
  تاکی وقت داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۱

   سلام وقت به خیر رشته آموزش ابتدایی در مقطع کاردانی ناپیوسته در دانشگاه آزاد ارائه می شود.معیار پذیرش معدل کتبی و کل دیپلم شماست.هر چه قدر معدل بالاتر احتمال قبولی بیشتر.زمان ثبت نام دانشگاه آزاد برای ورودی مهرماه 1400 از طریق سایت به اتمام رسیده است.

 2. Mahsa
  ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۵

  سلام وقت بخیر
  ببخشید ثبت نام بدون کنکور ارشد دانشگاه آزاد تمدید میشه ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۶

   سلام
   مشخص نیست.از سایت sanjesh.org پیگیری بفرمایید.

 3. محسن
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۴

  سلام وقت بخیر. من کنکور شرکت کردم مجاز نشدم. میخام بدون کنکور آزاد شرکت کنم، و 31 شهریور فارغ‌التحصیل میشم تا کی مهلت ثبت‌نام هستش؟ الان ریز نمراتم کامل نشده نمیتونم ثبت‌نام کنم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۵

   سلام وقتتون بخیر.
   برای چه مقطعی میخواهید ثبت نام کنید؟

 4. حدیث
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۲۴

  من میخوام ببینم که تو دانشگاه پذیرش شدم یا نه ولی نمیتونم وارد صفحه بشم

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۷

   سلام
   نتایج قبولی در دانشگاه های ازاد اواخر شهریور ماه از سایت azmoon.org اعلام خواهد شد

 5. فرجی
  ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۴

  کارت اعتباری رو که میزنم میگه پست الکترونیکی شما صیحیح نیست ولی من درست وارد میکنم نمیره

 6. فرجی
  ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۲

  زمان ثبت نام تا چه زمان تمدید شده

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۲

   سلام تا 15 شهریور

 7. شاکرمی
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۶

  سلام من امسال کنکور شرکت کردم و از بین دانشگاه های روزانه انتخاب رشته کردم حالا میخوام از رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد هم انتخاب رشته کنم هزینه ورود به سایت رو هم پرداخت کردم واقتی خواستم کد رشته های اولویت هامو وارد کنم کافی نت گفت با توجه به رتبه من خود سایت یک سری رشته و شهر پیشنهاد میکنه باید از بین اونا انتخاب کنم یعنی اولویت بندی های من اصلا مهم نیست مثلا برای من اورده بود روانشناسی اصفهان .مشاوره اذربایجان …باید از اینا انتخاب میکردم میخواستم بینم واقعا اینجوریه نمیشه خودم شهر و رشتمو انتخاب کنم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۸

   نه کافی نت کاملا بهتون اشتباه گفته شما اولویت دارید با ما تماس بگیریذ ما براتون انجامش میدیم ۹۰۹۹۰۷۲۹۵۲

 8. آیدا
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۶

  ببخشید با رتبه در سهمیه نهایی برای دانشگاه آزاد انتخاب رشته میکنن ؟
  یا تراز ملاک انتخاب رشته دانشگاه آزاد هست
  ممنون میشم راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۰

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای ثبت نام وپذیرش دانشگاه ازاد ملاک نکمره کل و یا تراز است نه رتبه نهایی موفق باشید

 9. سوگند
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۷

  سلام ، ببخشید با رتبه ۲۱ هزار کنکور زبان میشه مترجمی زبان انگلیسی دانشگاه تهران مرکز قبول شد ؟
  امسال کنکور داده منطقه ۲ هم هستش و در انتخاب رشته دانشگاه آزاد اولویت اولشو مترجمی تهران مرکز گذاشته

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۶

   شما انتخاب رشته بکنید و شانستون رو امتحان کنید شانستون متوسط رو به پایین است

   • سوگند
    ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۲

    ببخشید ینی در سال های اخیر کسی با این رتبه مترجمی تهران مرکز تونسته بره ؟؟

    • کارشناس ارشد
     ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

     سلام بله مواردی بودنر هر سال منفاوت است

 10. فرانک
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۵

  سامانه دانشگاه آزادبعضی موقع ممکنه به مشکل بخوره

  • moshaverarshad
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۸

   سلام سایت سنجش دانشگاه آزاد چون روزهای اول هست شاید به اختلال خورده باشه

 11. Mahsa
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۲۱

  سلام
  برای ترم مهر ماه
  مقطع کارشناسی پیوسته ثبت نام کی شروع میشه ؟
  و من نظام قدیم فارغ التحصیل تجربی سال ۹۷ هستم آیا من هم میتونم ثبت نام کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۷

   با سلام
   باید دیپلم شما دقیق تر بررسی بشه
   ثبت نام مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه ازاد تا تاریخ 30/05/1400 ادامه دارد.

 12. نیری
  ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۷

  سلام ببخشید من رشته کارشناسی ام مدیریت خانواده بوده و معدلم 16/87 است آیا می تونم در رشته روانشناسی بدونه کنکور ارشد شرکت کنم یا معدل حتما باید بالا باشد تا بتونم در کارشناسی ارشد در دانشگاه آزاد شرکت کنم، ممنون میشم راهنمایی ام کنید چگونه می تونم برای ارشد در دانشگاه آزاد بدون کنکور ثبت نام بکنم، من معاون مدرسه ابتدایی هستم و به تحصیل در این رشته با توجه به ارتباطی که با دانش آموزان دارم نیاز دارم، ممنون از شما

  • moshaverarshad
   ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۶

   سلام خانم نیری
   ن مناسفانه شما نمیتونید کارشناسی ارشد بدون ازمون با این شرایطتتون بخونید

  • moshaverarshad
   ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۶

   سلام شما میتونید از دفترچه انتخاب رشته ارشد براساس معدل افدام به ثبت نام کنید ولی برای استعدادهای درخشان چون رشته غیر مرتبط میخواهید انتخاب کنید نمیشه

 13. فیضی
  ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۵

  سلام من فارغ التحصیل رشته تجربی هستم میخواستم بدونم میتونم بدون کنکور در رشته حقوق دانشگاه آزاد ثبت نام کنم؟

  • moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۹

   سلام بله چون نظام جدید هستید میتونید انتخاب رشته کنی ولی اولویت با بچه های انسانی هست

   • غلام قادرحوتی پور
    ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۹

    سلام من دیپلم انسانی فارغ ااتحصیل ازپیش دانشگاهی هستم میخوام فوق دیپلم اموزش ابتدایی بگیرم لطفاراهنمایی کلی کنید

    • غلام قادرحوتی پور
     ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۲

     سلام من دوسال سربازمعلم پایه خدمتی85_86بوده ام حالابیکارم علاقه مندبه ادامه تحصیل هستم ولی شرایط مالی خوبی ندارم که بتوانم شهریه دانشگاه راپرداخت کنم متاهلم بابام تحت پوشش کمیته هست ,حال دوسوال دارم ایادانشگاه وام دانشجویی بمن میده ,ایاکمیته بمن کمک میکند,ایااموزش وپرورش باشرایطی که من دارم بکارگیریم میکند

    • moshaverarshad
     ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۸

     سلام میتونی بدون کنکور در دانشگاه ازاد مقطع کاردانی ناپیوسته رو انتخاب کنی

 14. ابوالفضل
  ۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۳

  سلام وقت بخیر من اتباع هستم میخاستم بدونم با کارت آمایش میتونم بدون کنکور کامپیوتر تهران مرکز ثبت نام کنم؟

 15. پریسا
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۹

  سلام من فارغ التحصیل رشته تجربی هستم میخواستم بدونم میتونم بدون کنکور برای رشته روانشناسی داشنگاه آزاد ثبت نام بکنم؟

  • moshaverarshad
   ۲۹ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۹

   سلام پریسا
   برای پذیریش بدون ازمون دانشگاه ازاد در صورتی که نظام جدید باشین یا پیش دانشگاهی داشته باشین میتونین رشته روانشانسی ثبت نام کنید

 16. Sina
  ۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۰۶

  سلام دانشگاه ازاد میشه بدون کنکور رشته میکروبیولوژی خوند

  • moshaverarshad
   ۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۳

   سلام بله دانشگاه ازاد میکروبیولوژی ورودی مهر 1400 میشه

 17. پاشا
  ۱۲ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۳:۱۰

  سلام الان امکانش هست ثبت نام انجام بدیم برا این ترم؟
  منظور بهمن 99 طبق سوابق تحصیلی (بدون کنکور)

  • مشاور ارشد
   ۱۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۳۷

   سلام ن‌متاسفانه‌زمان ثبت نام بهمن ۹۹ گذشته برا ترم مهرماه میتونید

 18. علی آذری
  ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۳۶

  سلام الان امکانش هست ثبت نام انجام بدیم برا این ترم؟
  منظور بهمن 99 طبق سوابق تحصیلی (بدون کنکور)

 19. نرگس
  ۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۰

  سلام آزمون ept دانشگاه آزاد به دلیل افزایش کرونا عقب نمی افتد .

 20. ساحل
  ۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۴۲

  سلام من برای تکمیل ظرفیت وارد سایت شدم ی مبلغ ۵۳ هزار تومان واریز کردم ولی ثبت نهایی نشده است چکار کنم لطفن راهنماییم کنید خواهش میکنم؟

  • مشاور ارشد
   ۴ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۳۹

   سلام برای تکمیل مراحل ثبت نام دانشگاه آزاد با مشاوران مجموعه ایران تحصیل تماس بگیرید .

 21. محمدی 88
  ۱۹ دی ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۵۱

  باعرض سلام وخسته نباشید
  سوالی از خدمتتان داشتم ایا برای ثبت نام در دانشگاه ازاد مقطع ارشد با سوابق تحصیلی نیاز به ریز نمرات میباشد چون بنده مدرک کاشناسی را در دانشگاه ازاد بودم الان هم اصل دانشنامه پایان تحصیلات تحویل بنده است حالا بازهم نیاز به ریز نمرات میباشم. یا خیر

 22. زهرا
  ۱۵ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۱۶

  سلام وقت بخیر من روزهای اول ثبت نام کردم کارت و خریداری کردم و مراحل و تکمیل کردم اما هیچ کد پیگیری به من نداد و ایان هرچی تلاش میکنم برای پیگیری کارتی که خریداری کردم هم بازبینی انجام بدم نمیشه ممکنه ثبت نام نشده باشم؟

 23. ERFAN
  ۲۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۵۰

  سلام من میخوام برای ثبت نام ورودی بهمن اقدام کنم مشخص هست که چه زمانی
  زمان ثبت نام ورودی بهمن ۹۹ هست؟

 24. عدنان
  ۱۷ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۳

  سلام خسته نباشید
  بنده تو رشته مهندسی صنایع مبلمان ورودی مهر ۹۹ که بدون کنکور بود، ثبت نام کردم ولی چون ظرفیتش تکمیل نشد،رشته رو منحل کردن
  الان میخواستم بدونم دوباره بخوام یه رشته دیگه ثبت نام کنم،حتما باید ورودی بهمن ثبت نام کنم ،یا میتونم ورودی مهر یه رشته دیگه وردارم؟؟
  و اینکه چطور میتونم کد رشته های مازاد ظرفیت رو پیدا کنم تا ثبت نام کنم؟حتما باید حضوری تک تک دانشگاه ها رو برم؟؟

  • مشاور ارشد
   ۱۷ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۹

   سلام و درود عدنان جان شما می تونید برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در مهر ماه هم اقدام کنید در سایت azmoon.org لینک تمام دانشگاه آزاد ها قرار داده شده برای اطلاع از رشته های دانشگاه های مد نظر مراجعه کنید .

 25. mohammad
  ۱۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۵۴

  سلام ببخشید ورودی ترم بهمن بدون کنکور کی باز میشه برای اسم نویسی؟ کارشناسی

  • مشاور ارشد
   ۱۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۱۵

   سلام وقت بخیر برای ثبت نام دانشکاه آزاد و زمان ثبت نام در سایت azmoon.org اطلا رسانی خواهد شد .

 26. پویا
  ۱۵ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۵۲

  من در دانشگاه پردیس آزادمشهد با سوابق مهندسی کامپیوتر پذیرش شدم ولی به دلایلی نرفتم. الان برای بهمن ماه باید مجدد در این رشته ثبت نام کنم یا پذیرشم برای بهمن هنوز اعتبار داره. ممنون

 27. علی
  ۱۵ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۰۷

  سلام
  من امسال کنکور دادم و بخاطر اینکه رتبم پایین شد تو هیچ دانشگاهی انتخاب رشته نکردم ولی الان پشیمونم و از این ور هم دیگه نمیتونم کنکور بدم چون یه ماه دیگه مشمول سربازی میشم میخواستم ببینم میتونم الان با این شرایطم دانشگاه آزاد ثبت نام کنم

  • مشاور ارشد
   ۱۶ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۵۱

   سلام علی جان شما با این شرایط برای ثبت نام دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی اقدام نمایید که در سایت azmoon.org اعلام می شود برای اطلاع از نحوه ی ثبت نام دانشگاه آزاد ایران تحصیل تماس حاصل نمایید .

 28. نگين
  ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۵۵

  با سلام
  من در ارشد استعدادهاي درخشان ثبت نام كردم اما متاسفانه به دليل نقص ريز نمرات در پروسه ثبت نام وقتي ميخوام نتيجه ي ثبت نام رو مشاهده كنم برايم پيغام نقص مدارك نمايش داده ميشه كه به شماره اي كه اعلام كردند ريز نمرات را نمابر كنم اما هربار تلاش ميكنم تلفن روي فكس قرار نميگيره، لطفا راهنماييم ميكنين،كه چه كاري بايد انجام بدم ؟!

 29. سارا
  ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۵:۴۱

  سلام ثبت نام کی شروع میشه

 30. dr-naqizade
  ۱۶ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۱۷

  مچکرم از نظرات خوبتون

 31. dr-naqizade
  ۱۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۳

  سلام ثبت نام بدون آزمون دانشگاه ازاد فعلا شروع نشده

 32. dr-naqizade
  ۱۵ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۲:۳۰

  موفق باشید

 33. drnaqizade
  ۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۵۰

  سلام و وقت بخیر جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر یا بهمن 98 لازمش دیپلم نظام جدید یا پیش دانشگاهی

 34. drnaqizade
  ۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۴

  سلام و وقت بخیر جهت اطلاع از لیست رشته ها با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

 35. drnaqizade
  ۸ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۰:۰۳

  سلام و وقت بخیر ثبت نام هم برا مهر هم برا بهمن انجام شده

 36. محمد
  ۱۴ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۰۶:۴۷

  سلام خسته نباشید, لطفا راهنمایی فرمایید جهت انتقالی از دانشگاه ازاد شهری به شهر دیگر چه زمانی باید اقدام کنم, درحال حاضر دانشجوی دانشگاه ازاد کارشناسی پیوسته حقوق هستم….

 37. erfan
  ۲۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۱

  سلام میخواستم ببینم من الان میخوام دانشگاه ازاد بدون ازمون ثبت نام وانتخاب رشته کنم میشه بعد ازاین وقتی ثبت نام دانشگاه ازاد باازمون هم اومد ثبت نام وانتخاب رشته کنم مشکلی پیش نمیاد؟؟

  • irantahsil
   ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۱:۴۳

   سلام جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 38. محمد
  ۱۰ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۵:۳۹

  سلام خسته نباشید.ببخشید من بهمن پیش فوق دیپلومم گرفتم و رشتم کاردانی پیوسته است در دانشگاه سما بودم.میخواهم مهر برم دانشگاه ازاد برای عمران ساختمان کارشناسی.میخواستم بدونم اخرین مدت ثبت نام اینترنتی تا چه روزی است؟

  • irantahsil
   ۱۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۰۵

   سلام ممنون جهت اطلاع دقیق از زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 عضو کانال تلگرامی ما بشوید

 39. سارا
  ۸ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۲۲

  سلام رشتم تجربی هست و امسال کنکور دادم برای ثبت نام باید صبر کنیم جواب کنکوری که امسال دادیم بیاد یا نه باید ثبت نام کرد ؟ ثبت نام کنیم رشته ای که میخوایم بر اساس معدله ؟ کی میتونیم ثبت نام کنیم و کلاسا از کی شروع میشه؟ کاردانی پیوسته ناپیوسته ینی چی؟

  • irantahsil
   ۹ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۰۷:۴۲

   سلام سارا خانوم شما جهت ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مهر 97 می بایست با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید تا راهنمایی های لازم صورت گیرد

 40. yalda
  ۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۵۷

  سلام وقتتون بخیر واسه ثبت نام دانشگاه ازطریق سایت azmoon.orgواردمیشم ولی چجوری باید من کارت خریدوبگیرم

  • irantahsil
   ۲ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۳:۱۷

   سلام برای خرید کارت اعتباری باید بر روی لینک قرار داده شده در سمت راست سامانه AZMOON.ORG کلیک کنید .

   • irantahsil
    ۶ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۵:۰۶

    سلام بله جهت خرید کارت اعتباری وارد سایت azmoon.medu.ir مشوید و گزینه خرید کارت اعتباری را انتخاب می کنید

 41. محمد
  ۲۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۵

  سلام وقت بخیر برای ثبت نام دانشگاه آزاد باید دفترچه ثبت نام دانشگاه آزاد رو در سایت azmoon.org دانلود کنیم .

  • مشاور ارشد
   ۲۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۰۹:۳۸

   سلام وقت بخیر برای ثبت نام و دانلود دفترجه ثبت نام دانشگاه آزاد باید وارد سامانه azmoon.org شوید .

ایران تحصیل
تماس با مشاور