ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

زیر شاخه های رشته گرافیک

زیر شاخه های رشته گرافیک
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

اطلاع از زیر شاخه های رشته گرافیک برای هر فرد داوطلب مایل به ادامه تحصیل در دانشگاه در این رشته تحصیلی الزامی به نظر می رسد. در واقع، افراد قبل از هر گونه اقدامی برای شروع تحصیلات دانشگاهی در رشته گرافیک به دنبال شناخت زیر شاخه های رشته گرافیک برای کارشناسی ناپیوسته و سایر مقاطع تحصیلی در صورت وجود هستند. باید عرض کنیم که رشته گرافیک در دانشگاه علمی کاربردی در مقطع کارشناسی ناپیوسته خدمت داوطلبان و متقاضیان ارائه می شود. البته به جز رشته گرافیک عده ای هم به دنبال اطلاع و شناخت زیر شاخه های رشته گرافیک رایانه ای در دانشگاه ها در صورت وجود هستند. در این نوشته، سعی در بحث در رابطه با زیر شاخه های گرافیک در دانشگاه را برای شما داریم. البته می خواهیم به این موضوع نیز بپردازیم که زیر شاخه های رشته گرافیک در هنرستان ارائه می شوند یا خیر.

پس ما را همراهی کنید تا اطلاعاتی را در رابطه با زیر شاخه های گرافیک در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدست آورید و با تمام جزئیات این زیر شاخه های گرافیک برای کارشناسی ناپیوسته آشنایی لازم را پیدا کنید. اما آیا رشته گرافیک ارائه شده در دانشگاه های آزاد و همین طور سراسری هم شامل گرایش هایی می شود یا خیر؟ در اینجا سعی داریم توضیحاتی را در این رابطه خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه بدهیم.

 

 

برای آشنایی با گرایش های رشته گرافیک در دانشگاه ها از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

زیر شاخه های رشته گرافیک در هنرستان

 

 

اهمیت اطلاع و شناخت زیر شاخه های رشته گرافیک چیست؟

رشته گرافیک از جمله های رشته های شناخته شده و محبوب در بین علاقمندان به ادامه تحصیل در گروه آزمایشی هنر است.

اما موضوعی که قبل از ورود به این رشته دانشگاهی مطرح می شود این است که هر فرد باید از زیر شاخه های گرافیک نیز اطلاعاتی را بدست آورد و با آن ها آشنا شود.

شاید بپرسید که چه لزومی بر شناخت زیر شاخه های گرافیک از جمله زیر شاخه های رشته گرافیک برای کارشناسی در دانشگاه ها و یا زیر شاخه های گرافیک در هنرستان (در صورت وجود) برای هر فرد متقاضی وجود دارد؟

باید عرض کنیم که بدون شناخت زیر شاخه های گرافیک نمی توان اقدامی برای ورود به یکی از زیر شاخه های گرافیک کرد و کسب اطلاعاتی در رابطه با این گرایش ها و زیر شاخه های گرافیک برای هر فرد متقاضی الزامی است.

در واقع، فرد باید با کسب شناخت کاملی در رابطه با زیر شاخه های گرافیک دست به انتخاب یکی از این زیر شاخه ها و گرایش های گنجانده شده در این رشته محبوب دانشگاهی بزند.

در ادامه این نوشته سعی در آشنایی شما با زیر شاخه های رشته گرافیک برای کارشناسی ناپیوسته در دانشگاه علمی کاربردی را برای شما دوستان و همراهان عزیز داریم.

 

 

 

برای اطلاع از ده اصل مهم برای داشتن انتخاب رشته ای موفق بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

در مورد زیر شاخه های رشته گرافیک برای کارشناسی ناپیوسته چه می دانید؟

باید عرض کنیم که رشته گرافیک در مقطع کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی از چند زیر شاخه مختلف تشکیل شده است که داوطلبان در صورت تمایل می توانند یکی از آن ها را جهت ادامه تحصیل انتخاب کنند.

در واقع، با نگاهی به دفترچه انتخاب رشته کنکور دانشگاه علمی کاربردی می توان به این موضوع پی برد که چهار زیر شاخه مختلف به عنوان زیر شاخه های گرافیک در دانشگاه علمی کاربردی ارائه شده اند که هر کدام جذابیت های خاص خودشان را دارند.

در ادامه با ذکر گرایش های رشته گرافیک برای کارشناسی ناپیوسته در دانشگاه جامع علمی کاربردی در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز هستیم.

پس ما را همراهی بفرمایید تا اطلاعات دقیق و کاملی را در رابطه با زیر شاخه های گرافیک برای کارشناسی ناپیوسته بدست آورید.

 

 

آشنایی با زیر شاخه های گرافیک در دانشگاه علمی کاربردی

در این بخش با ذکر توضیحاتی در رابطه با زیر شاخه های گرافیک برای دوره کارشناسی ناپیوسته در دانشگاه علمی کاربردی در خدمت شما دوستان عزیز هستیم.

 

 

قبل از هر گونه اقدامی برای انتخاب رشته گرافیک از لیست گرایش های گنجانده شده در این رشته و همین طور دانشگاه های پذیرنده آن ها اطلاعاتی را بدست آورید 

 

 

رشته کارشناسی حرفه ای گرافیک-گرافیک تزئینی و محیطی

در حال حاضر رشته گرافیک به عنوان یکی از مهم ترین عناصر و عوامل نشر دانش فرهنگی، اجتماعی و سیاسی و همین طور پیام رسانی و تبلیغ در جامعه به کار می رود.

از جمله زیر شاخه های گرافیک در دانشگاه های علمی کاربردی می توان از گرایش گرافیک تزئینی و محیطی یاد کرد.

دانش آموختگان این گرایش از رشته گرافیک می توانند در فعالیت های تبلیغاتی و تجاری فعالیت داشته باشند و هنر خود را در این زمینه ها نشان دهند.

رشته گرافیک تزئینی و محیطی نقش زیادی در ایجاد فضایی دلنشین و مطلوب برای تمامی افراد جامعه دارد.

در واقع، با خواندن این گرایش از رشته گرافیک در دانشگاه علمی کاربردی می توان به انسجام و نظم بخشیدن به فضاهای شهری و همین طور زیباسازی فضای هر یک از شهرها کمک شایان توجهی کرد.

اگر نگاهی به نقاشی های دیواری روی فروشگاه ها، کوچه ها و خیابان ها بیندازید متوجه می شوید که همه این ها حاصل هنرنمایی دانش آموخته های گرایش تزئینی و محیطی ار رشته گرافیک است.

اگر به دنبال کسب اطلاعات بیشتری در رابطه با این گرایش از رشته گرافیک از جمله دروس ارائه شده در طول دوران تحصیل و یا بازار کار این گرایش تحصیلی هستید می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل در این رابطه تماس حاصل فرمایید.

مشاوران مجموعه ما می توانند اطلاعات خوبی را در رابطه با این رشته تحصیلی در دانشگاه علمی کاربردی در اختیار شما دوستان و عزیزان قرار دهند.

 

 

رشته کارشناسی حرفه ای گرافیک-تصویر سازی

گرایش تصویر سازی به عنوان یکی از جذاب ترین و بهترین زیر شاخه های گرافیک شناخته می شود.

در واقع، کار اصلی فرد دانش آموخته این رشته تحصیلی پیاده سازی یک ایده جذاب در قالب تصویر و نقاشی است.

البته این دیگر هنر گرافیست است که این ایده را به چه شکل نشان دهد تا پیام اصلی را به مخاطب به راحتی بدهد.

 

 

رشته کارشناسی حرفه ای گرافیک- چاپ و بسته بندی

گرایش چاپ و بسته بندی از جمله بهترین و جذاب ترین گرایش های رشته گرافیک در دانشگاه های علمی کاربردی به شمار می رود.

از میان دروس گنجانده شده در این گرایش از رشته گرافیک می توان از تاریخ گرافیک، اصول و فنون مذاکره، چاپ دستی، طراحی پایه، آشنایی با نقوش سنتی، طراحی چاپ و لیتوگرافی و کارگاه صفحه آرایی یاد کرد.

اگر به دنبال کسب اطلاعتی دقیق تر در رابطه با گرایش چاپ و دسته بندی از سری زیر شاخه های گرافیک هستید می توانید با مشاورانی خبره در این زمینه مشورت کنید.

مشاورانی که بتوانند با داشتن اطلاعاتی بالا در رابطه با رشته گرافیک زمینه آشنایی شما را با این رشته محبوب دانشگاهی از گروه هنر فراهم کنند.

 

 

جهت اطلاع از نحوه اولویت بندی انتخاب رشته کنکور بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

رشته کارشناسی حرفه ای گرافیک-گرایش پوستر و نشانه

از دیگر گرایش های رشته گرافیک می توان به گرایش پوستر و نشانه اشاره کرد. گرایشی که طرفداران خاص خودش را در میان علاقمندان به رشته گرافیک دارد.

دروس متنوع زیادی در این گرایش گنجانده شده اند که از میان آن ها می توان از صفحه آرایی، عکاسی در گرافیک، رسانه و مخاطب شناسی، اطلاع رسانی تصویری، مبانی گرافیک، مبانی رنگ، مدیریت مراکز و سازمان های هنری و غیره یاد کرد.

توجه داشته باشید که قبل از انتخاب این گرایش از رشته گرافیک با بازار کار این رشته تحصیلی و همین طور دانشگاه های علمی کاربردی پذیرنده آن آشنایی کافی و لازم را بدست آورید.

 

 

کدام یک از زیر شاخه های گرافیک علمی کاربردی از بقیه بهتر هستند؟

حتماً در اینجا این سؤال برای شما دوستان عزیز نیز مطرح شده است که از میان گرایش های رشته گرافیک کدام یک از بقیه بهتر هستند؟

این بهتر بودن را می توان به داشتن بهترین بازار کار و داشتن درآمدی بالا با فعالیت در آن ها در آینده نسبت داد.

اگر به دنبال اطلاع و شناخت بهترین زیر شاخه های گرافیک در دانشگاه علمی کاربردی هستید می توانید از کمک مشاوری خبره در این رابطه کمک بخواهید.

مشاوری که با داشتن بهترین اطلاعات بتواند بهترین راهنماگر برای شما در زمان انتخاب گرایش های رشته گرافیک در دانشگاه علمی کاربردی باشد.

 

 

در مورد ظرفیت زیر شاخه های گرافیک علمی کاربردی چه می دانید؟

از جمله مواردی که باید در زمان انتخاب یکی از زیر شاخه ها و گرایش های رشته گرافیک در دانشگاه علمی کاربردی باید به آن توجه کنید بحث ظرفیت آن هاست.

در واقع، شما دوست عزیز باید بدانید که در هر کدام از این گرایش ها چه تعداد دانشجو پذیرش می شوند و سپس برای انتخاب آن ها اقدامات لازم را انجام دهید.

در مورد ظرفیت زیر شاخه های گرافیک برای کارشناسی چه می دانید؟ اگر به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با ظرفیت زیر شاخه های گرافیک برای کارشناسی هستید می توانید با مشاورانی خبره در این حوزه مشورت کنید.

مشاورانی که می توانند با توجه به آخرین دفترچه انتخاب رشته منتشر شده شما را از ظرفیت دانشگاه های علمی کاربردی در تمامی گرایش ها و زیر شاخه های گرافیک مطلع کنند.

 

 

آیا دانشگاه های علمی کاربردی پذیرنده گرایش های رشته گرافیک را می شناسید؟

اطلاع از انواع دانشگاه های علمی کاربردی پذیرنده انواع گرایش ها و زیر شاخه های گرافیک برای هر فرد متقاضی ورود به این رشته در دانشگاه علمی کاربردی الزامی به نظر می رسد.

البته به جز اطلاع از اسامی دانشگاه ها الزاماً باید در رابطه با امکانات هر دانشگاه برای تحصیل و کیفیت آموزش در آن ها نیز اطلاعاتی را بدست آورید.

البته در این میان بهتر است بهترین دانشگاه های علمی کاربردی پذیرنده این گرایش ها را نیز بشناسید.

دانشگاه هایی که امکان داشتن بهترین دوران تحصیل را در گرایش های رشته گرافیک برای شما دوست عزیز فراهم می کنند.

اگر به دنبال اطلاع از بهترین دانشگاه های پذیرنده زیر شاخه ها و گرایش های رشته گرافیک هستید می توانید با مشاوران کاردان و با تجربه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

 

زیر شاخه های رشته گرافیک برای کارشناسی

 

 

زیر شاخه های رشته گرافیک در هنرستان

همان طور که در جریان هستید رشته گرافیک در هنرستان نیز برای دانش آموزان ارائه می شود.

 رشته ای که علاقمندان به رشته های گروه هنر می توانند برای ادامه تحصیل در آن اقدام کنند. اما آیا می دانید علاوه بر دانشگاه زیر شاخه های رشته گرافیک در هنرستان هم وجود دارند یا خیر؟

در صورت وجود زیر شاخه های رشته گرافیک در هنرستان شامل چه مواردی می شوند؟ شرایط پذیرش در زیر شاخه های رشته گرافیک در هنرستان چیست؟

آیا برای ادامه تحصیل در هر یک از زیر شاخه های رشته گرافیک در هنرستان نیاز به داشتن معدلی خاص و یا شرایط خاص دیگری هست؟

اگر به دنبال اطلاع از این موضوع هستید که آیا زیر شاخه های رشته گرافیک در هنرستان نیز ارائه می شوند یا خیر می توانید از کمک مشاورانی خبره و کاردان در این حوزه استفاده کنید.

مشاورانی که بتوانند کلیه اطلاعات لازم را در رابطه با وجود یا عدم وجود این گرایش های تحصیلی از گروه هنر در اختیار شما دوست عزیز قرار دهند.

 

 

زیر شاخه های رشته گرافیک رایانه ای

رشته گرافیک رایانه ای از جمله بهترین و جذاب ترین رشته های تحصیلی در میان رشته های گروه هنر به شمار می رود.

رشته ای که طرفداران خاص خودش را در میان رشته های تحصیلی گروه آزمایشی هنر دارد و هر ساله داوطلبان زیادی برای ادامه تحصیل در آن اقدامات لازم را انجام می دهند.

در این رشته تحصیلی به کمک استفاده از انواع نرم افزارها می توان تصاویری را به وسیله رایانه خلق کرد و یا تغییراتی را در آن ها به وجود آورد.

اما در این جا این سؤال مهم مطرح می شود که آیا زیر شاخه های گرافیک رایانه ای هم ارائه می شوند؟ در این صورت زیر شاخه های گرافیک رایانه ای شامل چه مواردی می شوند؟

کدام یک از زیر شاخه های رشته گرافیک رایانه ای از بقیه بهتر و پرکاربردتر هستند؟

در صورت ادامه تحصیل در دانشگاه در رشته گرافیک رایانه ای یا گرافیک کامپیوتر اوضاع بازار کار این رشته در آینده چگونه است؟ آیا با لیست مشاغل رشته گرافیک کامپیوتر آشنایی دارید؟ 

اگر به دنبال اطلاع از وجود یا عدم وجود زیر شاخه های گرافیک رایانه ای در دانشگاه ها و موارد مرتبط با این رشته دانشگاهی هستید می توانید در این رابطه با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مشاورانی که با ارائه بهترین و دقیق ترین اطلاعات در خدمت شما دوستان و عزیزان هستند و می توانند شما را به بهترین شکل ممکن راهنمایی کنند.

 

 

جهت اطلاع از بهترین گرایش رشته گرافیک از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط 

رشته گرافیک

بازار کار رشته گرافیک

رشته های تحصیلی کاردانش

زیر شاخه های رشته گرافیک

2.7/5 - (21 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

زیر شاخه های رشته گرافیک شامل چه مواردی می شود؟ 

از میان زیر شاخه های رشته گرافیک برای کارشناسی می توان از گرایش پوستر و نشانه، چاپ و دسته بندی و همین طور گرافیک تزیینی و محیطی نام برد.

زیر شاخه های رشته گرافیک در هنرستان چیست؟ 

برای اطلاع از وجود یا عدم وجود زیر شاخه های رشته گرافیک در هنرستان و اطلاع از اسامی آن ها با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

زیر شاخه های رشته گرافیک رایانه ای شامل چه مواردی می شوند؟ 

در رابطه با زیر شاخه های رشته گرافیک رایانه ای با مشاوران ما تماس بگیرید.

 

نظرات

 1. کارن
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۹

  سلام من دوازدهم تجربی هستم ، به نقاشی علاقه دارم
  اگر که کنکور هنر بدم ، تو دانشگاه باید چه رشته ای رو بخونم ؟
  و اصلا با دیپلم تجربی میتونم تو دانشگاه به علاقم برسم ؟

  • مشاور عیسائی
   ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۱

   سلام وقت بخیر
   بله امکان ثبت نام وجود خواهد داشت شما مجاز به انتخاب رشته نقاشی میباشیدجهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 2. leyla
  ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۶

  سلام من دیپلم رشته گرافیک رایانه خوندم میتونم دانشگاه طراحی و دوخت بخونم؟

  • مشاور جوادی
   ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۵

   سلام وقت بخیر
   در صورتی شرایط لازم مانند معدل و پیش دانشگاهی و سال اخذ مدرک دیپلم و….. داشته باشید
   بله میتونید.

 3. Atna
  ۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۴

  سلام
  میخواستم بدونم که بهترین دانشگاه تهران برای رشته ای گرافیک رایانه تصویری کدوم دانشگاه است و با چه معیارهایی رو قبول میکنن

  • مشاور جوادی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۰

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی در صورتی که دولتی بخوایین دانشگاه هنر تهران خوبه.

 4. Erf
  ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۱۰

  سلام وقت بخیر من دهم و یازدهم تجربی خوندم با معدل کم امسال تغیر رشته دادم به گرافیک رایانه خواستم بپرسم سوابق تحصیلی من بر اساس سال آخر (گرافیک یارانه)جمع بندی میشه یا سه سال؟

  • rahdar
   ۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۰

   سلام وقت بخیر
   سوابق تحصیلی برای ورود به دانشگاه و پذیرش در دانشگاه صرفا امتحانات نهایی پایه 12 مهم میباشد

 5. میثم
  ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۷

  سلام من سال یازدهم رشته گرافیک یارانه هستم ایا میتونم دانشگاه رشته مشاوره برم

  • rahdar
   ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۰

   سلام وقت بخیر.
   برای ورود و پذیرش در رشته ی مدنظر شما راه های مختلفی و دانشگاه های مختلفی وجود دارد که باید شرایط شما بررسی شود .

 6. نازنین
  ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۰

  سلام وقت بخیر
  بنده هنرستان گرافیک خوندم (سال آخر که پیش دانشگاهی هست رو نخوندم یعنی دیپلم سه ساله فنی حرفه ای دارم) میتونم بااین مدرک برای کاردانی حسابداری دانشگاه آزاد اقدام کنم یا خیر ؟

  • مشاور حمامی
   ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۵

   سلام وقتتون بخیر بله میتوانید

 7. آرزو
  ۲۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۳۷

  سلام
  من یازده گرافیک هستم میخواستم بدونم واسه دانشگاه اگه بخوام تهران قبول بشم همین رشته گرافیک رو ادانه بدم باید کنکور بدم ؟ رتبم باید چقد باشه ؟
  یا بدون کنکور هم میشه ؟ بدون کنکور همون آزاده ؟
  لطفا همینجا جوابمو بدید

  • obeidavi obeidavi
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۱

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 8. عسل
  ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۳

  سلام من در دبیرستان رشته فتوگرافیک رو می خونم ایا می تونم در دانشگاه گرافیک بخونم؟

  • gholizadegan
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۰

   سلام خانم عسل
   شما باید شرایط رشته گرافیک را داشته باشید

  • bagheri
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۸

   سلام وقت شما هم بخیر بله میتونید شرکت کنید.

 9. الناز
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۴

  سلام وقتتون بخیر من هنرستان رشته گرافیک خوندم و میخوام دانشگاه طراحی لوگو بخونم چه رشته ای رو باید انتخاب کنم؟

  • fathollahi
   ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۲

   سلام میتونی رشته گرافیک و یا ارتباط تصویری را انتخاب کنید

 10. نازنین
  ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۹

  سلام وقت بخیر. من برای انتخاب رشته قراره گرافیک رو انتخاب کنم. یه سوال داشتم برای این رشته دانشگاه داریم یا همش دانشکده هست؟

  • alizadeh
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۷

   سلام وقت بخیر . رشته گرافیک و فتوگرافیک برای دانشگاه های بدون کنکور حالت کاردانی پیوسته و ناپیوسته دارد . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه کنید

 11. مهدی
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۹

  سلام رشته ی نقاشی دیجیتال همون گرافیک رایانه ایه؟

  • mansuri
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۱

   سلام وقت بخیر خیر دو رشته مجزا هستند جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس حاصل فرمایید

  • علیرضا
   ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۳۲

   سلام وقت بخیر
   من با دیپلم حسابداری میتونم وارد رشته گرافیک تو دانشگاه بشم؟

   • مشاور براتی
    ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۴

    سلام وقتتون بخیر
    بستگی به سال اخذ مدرک دیپلم ون.ع دیپلم شما دارد .جهت بررسی دقیق وضعیت تحصیلیتون با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

   • مشاور براتی
    ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۵

    سلام وقتتون بخیر
    بستگی به نوع دیپلم وسال اخذ مدرک دیپلم شما دارد .البته یکسری شرایط وضوابط هم دارد که باید بررسی شود .جهت بررسی دقیق وضعیت تحصیلیتون با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 12. ۱/////
  ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۱

  سلام من میخوام کنکور بازیگری بدم اما دیپلم هنری دیگه ای بگیرم
  میخواستم بدونم رشته های نزدیک به بازیگری چیه؟؟؟؟؟
  وچقدر درآمد داره؟؟

  • fathollahi
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۴

   سلام میتونید رشته ادبیات نمایشی رو انتخاب کنید

 13. زیبا
  ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۵

  سلام خسته نباشید من رشتم گرافیک رایانه هس میخاستم بدونم برای دانشگاه میتونم عکاسی بخونم ؟

  • fathollahi
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۴

   سلام بله میتونید از زیرشاخه های رشته گرافیک وارد عکاسی بشید

 14. Mahi
  ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

  سلام خسته نباشید
  من اگه بخوام رشته ی گرافیک رو انتخاب کنم برای هنرستان، تو دانشگاه میتونم رشته ی زبان انگلیسی رو برم؟
  ممنون میشم جواب بدید

  • fattahi
   ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۵

   سلام وقت بخیر
   بله میتوانید در کنکور گروه زبان های خارجی شرکت کنید .

 15. Pani
  ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۰۶

  سلااام
  من امسال وارد دبیرستان میشم و میخوام رشته گرافیک برم
  بعد دانشگاه میخوام طراحی لباس و مد برم
  با توجه به این رشته گرافیک برای من مناسبه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۴

   سلام وقت بخیر . شما در دوران دبیرستان هر رشته ای تحصیل کنید میتوانید در دانشگاه رشته طراحی لباس را انتخاب کنید

 16. Pani
  ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۰۲

  سلام خسته نباشید، من امسال وارد دبیرستان میشم و میخوام رشته گرافیک برم و بعد در دانشگاه هم طراحی لباس میخوام بخونم
  با توجه به اینکه میخوام طراحی لباس بخونم رشته گرافیک برای من مناسبه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۷

   سلام وقت بخیر . هر رشته ای در دبیرستان تحصیل کنید میتوانید در دانشگاه رشته طراحی لباس تحصیل کنید

 17. zari
  ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۶

  سلام وقت بخیر من میخواستم برم رشته طراحی و دوخت ولی خب جایی که ما هستیم طراحی دوخت نداره میشه یه رشته ای معرفی کنید که شبیه به طراحی دوخت باشه

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۳

   رشته نزدیک به رشته طراحی دوخت رشته طراحی پارچه و لباس است برای معرفی رشته های دیگر و بازار کار ان ها با موسسه تماس بگیرید

 18. Sana
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۷

  سلام
  از نظر شما علاقه به رشته کافی هست ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۷

   سلام وقت بخیر
   علاقه مهمه و باید چشم اندازی هم به بازار کار داشته باشین

   • zari
    ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۴

    سلام

   • ریحانه
    ۱۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۹

    سلام من امسال پایه دهم رشته انسانی رو تموم کردم ولی خیلی به رشته گرافیک نقاشی علاقه دارم میشه از یازدهم با رشته گرافیک ادامه بدم؟

    • karimi
     ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۰

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 19. مبینا ناصری
  ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۲

  سلام من کلاس دهم هستم و رشته ی فتوگرافیک میخونم میخواستم بدونم درآمد گرافیست ها چقدره مثلا طراح لوگو کجا باید کار کنه یا موشن گرافی یعنی چی

  • کارشناس ارشد
   ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۸

   سلام
   این رشته درامد متوسطی داره که مقدارش نو شرکت های مختلف متفاوته
   برای پیدا کردن کار از سایت های کاریابی مختلف میتونید اقدام کنید که پیشنهاد میشه کنارش طراحی سایت هم بلد باشین

   • فاطمه
    ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۹

    سلام من شغل طراحی لباس رو برای ایندم در نظر گرفتم تو کدوم رشته هنری باید ثبت نام کنم؟!!گرافیک؟!!اصلا درامد شغل طراحی لباس چقدره؟!!

    • کارشناس ارشد
     ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۶

     سلام وقت بخیر بستگی به علاقه داره جفتش از نظر بازار کار مشابه هم هستش ولی گرافیک برای ادامه در مقطع ارشد راحتتر هستش برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

    • zari
     ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۴

     سلام وقت بخیر من میخواستم برم رشته طراحی و دوخت ولی خب جایی که ما هستیم طراحی دوخت نداره میشه یه رشته ای معرفی کنید که شبیه به طراحی دوخت باشه

     • کارشناس ارشد
      ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

      با سلام.میتوانید در رشته های طراحی لباس و یا طراحی پارچه در مقاطع کاردانی و یا کارشناسی اقدام نمایید.

 20. hadis
  ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۱

  ببخشید هزینه مشاوره چقدر هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۳

   سلام وقت بخیر همون هزینه تماس

 21. navid
  ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۲

  سلام خسته نباشید من توی رشته گرافیک هستم سال آخرمم هس میخاستم ببینم میتونم از گرافیک ب رشته زبان انگلیسی برم

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۱

   سلام . باید انصراف بدید

  • A
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۹

   سلام ببخشید تفاوت ارتباط تصویری و گرافیک چیه و اینکه کدومش کار دستی بیشتری داره
   و اینکه از ارتباط تصویری میشه رفت دیزایین یا نه چون شنیدم دیزاین زیر شاخه رشته گرافیکه

   • مشاور فتح اللهی
    ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۶

    سلام وقت بخیر ارتباط تصویری همان کارشناسی گرافیک میباشد ولی دیزاین زیر گروه رشته طراحی داخلی میباشد

  • A
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۹

   سلام ببخشید تفاوت ارتباط تصویری و گرافیک چیه و اینکه کدومش کار دستی بیشتری داره
   و اینکه از ارتباط تصویری میشه رفت دیزایین یا نه چون شنیدم دیزاین زیر شاخه رشته گرافیکه

 22. فاطی
  ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۲۱

  سلام من رشتم فتوگرافسک هستش میخواستم بدونمبدون کنکور میتونم وارد دانشگاه بشم و رشته چاپ رو بخونم ممنون میشم اگه جواب بدین

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۷

   سلام وقت به خیر
   رشته های زیر شاخه گرافیک به دو صورت بدون کنکور و با کنکور پذیرش را انجام می دهند.در صورت ارائه این رشته به صورت بدون کنکور و داشتن شرایط میتوانید وارد این رشته و دانشگاه شوید.
   برای مشاوره با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

   • دریا
    ۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۷

    ما می تونیم زیر شاخه گرافیک به دلخواه در دانشگاه انتخاب کنیم یا همه رو باهام باید خوند؟
    و گرافیک رایانه‌ ای زیر شاخه همین گرافیک هست یا باید این رو کلا جدا رفت؟

    • karimi
     ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 23. Sama
  ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۱

  سلام من رشته ام گرافیک هست و سال بعد کنکور دارم …
  آیا میتونم دانشگاه رشته طراحی مد و لباس بردارم؟
  واینکه باید تا کجا بخونم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۵

   سلام وقت بخیر بله میتونید هر زیر گروهی بخواید انتخاب کنید

 24. King
  ۱۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۴

  سلام ؛ من سال آینده انتخاب رشته دبیرستان دارم باید چه رشته ای بزنم که در دانشگاه گرافیک کامپیوتر بتونم برم

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۶

   سلام شما میتونید رشته گرافیک را در شاخه فنی حرفه ای تحصیل کنید

 25. Sama
  ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۲

  میشه من که رشتم گرافیکه ساله دیگه کنکور دارم میتونم بازیگری انتخاب رشته کنم واسه دانشگاه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۹

   سلام باکارشناسان مرکزتماس بگیرید

 26. عارفه
  ۲۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۶

  درود برشما
  من سال ۱۲ رشته گرافیک رایانه هستم
  میخاستم بدونم زیر شاخه هایی گرافیک ریانه که شامل موارد که گفته شده کدوم رشته بهتره و منی که علاقه به معلمی و عکاسی دارم و طراحی ارم این چیزا کدوم میتونه بهتر باشه درواقع یه راهنمایی میکنید دوباره که زیر شاخه هایی گرافیک رایانه کدوماست و کدوما بهتره.مچکرم

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۴

   سلام وقت به خیر باید علایق و موارد تحصیلی شما بررسی شود.

 27. هدیه
  ۱۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۸

  سلام من رشتم گرافیک رایانه اس میخواستم بدونم بدون کنکور توی چه رشته هایی میتونم ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۵

   سلام
   دیپلم چه سالی هستید؟

   • Sama
    ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۳

    سلام میخواستم بدونم برای انتخاب رشته در دانشگاه(فوق دیپلم) چه زیر شاخه هایی داره گرافیک؟
    آیا میتونم فقط طراحی رنگی رو انتخاب کنم یا باید گرافیگ رایانه بخونم؟ لطفا راهنمایی کنید

    • کارشناس ارشد
     ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۰

     سلام باکارشناسان مرکزتماس بگیرید

   • zari
    ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۹

    سلام وقت بخیر من میخواستم برم رشته طراحی و دوخت ولی خب جایی که ما هستیم طراحی دوخت نداره میشه یه رشته ای معرفی کنید که شبیه به طراحی دوخت باشه

    • کارشناس ارشد
     ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۷

     با سلام.میتوانید برای رشته های طراحی پارچه و یا طراحی لباس در مقاطع کاردانی(بستگی به مدرک دیپلم شما دارد)و کارشناسی اقدام نمایید.

     • دریا
      ۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۱

      سلام. من نمی خوام طرحی پارچه و عکاسی رو بخونم می‌تونم این رو برندارم؟

     • karimi
      ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

      سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

    • کارشناس ارشد
     ۱۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۷

     سلام
     موردی مه نزدیک باشه شامل رشته طراحی لباس و طراحی پارچه و طراحی دوخت هستش که باید چک بکنید اگر تو دفترچه در استان شما بود اقدام به ثبت نام کنید

 28. ایدا
  ۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۹

  سلام من دیپلم گرافیک دارم میخواستم ببینم عایا میتونم با سابقه تحصیلی برم گرافیک رایانه ؟! و دروسی که تو این رشته تدریس میشه اصلا سرو کاری با عکاسی و فیلم برداری نداره؟!

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام وقت به خیر دیپلم های نظام آموزشی 6-3-3 محدودیتی از جهت انتخاب رشته ومقطع تحصیلی ندارند.اگر شما در رشته گرافیک کامپیوتر خبره شوید می توانید در زمینه هایی همچون ساخت موشن گرافیک و انیمیشن فعالیت کنید. استخدام در شرکت های کوچک و بزرگ و گرفتن سفارشات و انجام پروژه های مد نظر از فرصت ای شغلی پیش روی دانش آموختگان رشته گرافیک کامپیوتر است.

 29. ❤Zahra ❤
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۰

  سلام ببخشید میخواستم بدونم من رشتم گرافیک کامپیوتری هستش الان این رشته کنکور جدا داره تو دانشگاه چه رشته هایی داره و آیا میتونم کنکور نظری بدم نظام جدیدم

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۳

   سلام وقت به خیر به دلیل نظام جدید بودن میتوانید کنکور سراسری را شرکت کنید.زیر شاخه های گرافیک رشته هایی مانند ارتباط تصویری ،گرافیک ،سینما ،فتو گرافیک و … از این قبیل رشته هاست.

   • ❤Zahra ❤
    ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۳

    ممنونم واقعا بابت راهنمایی بی نقص و عالیتون

    • سعید
     ۲۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۴

     سلام ایا رشته تجسمی زیر مجموعه رشته گرافیک هستش.

     • مشاور ملکی
      ۲۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۱

      سلام دوست عزیز
      بله هنرهای تجسمی زیر مجموعه گرافیک هست.

مطالب مرتبط

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)