تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
اعتراض به نتایج آزمون دکتری

زمان و نحوه اعتراض به نتایج آزمون دکتری

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۰
اعتراض به نتایج آزمون دکتری
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

زمان اعتراض به نتایج آزمون دکتری مشخص شد. آن دسته از داوطلبانی که به دلایل مختلفی در مورد کارنامه خود معترض و خواستار بازبینی مجدد می باشند، می توانند از از طریق ورود به سامانه اعتراض به نتایج آزمون دکتری و بدون نیاز به مراجعه حضوری، برای این امر اقدام نمایند. در ادامه با نحوه انجام این کار بیشتر آشنا خواهیم شد. علاوه بر این، چنانچه در مورد هر کدام از روندهای برگزاری آزمون از ثبت نام تا اعلام نتایج با سوالی مواجه شدید، می توانید از مشاوران ما در ایران تحصیل راهنمایی بگیرید.

 

 

به منظور آشنایی با مراحل ورود و ثبت در سامانه اعتراض به نتایج آزمون دکتری به همراه معرفی بهترین منابع آزمون در سالی جاری از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952(تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

زمان اعتراض به نتایج آزمون دکتری

 

زمان اعتراض به نتایج آزمون دکتری

زمان اعتراض به نتایج آزمون دکتری

داوطلبانی که در آزمون دکترای سال 1400 ثبت نام و شرکت کرده بودند، در تاریخ 29 فروردین موفق به مشاهده نتایج اولیه خود در سایت سازمان شدند. در این کارنامه، وضعیت قبولی داوطلب و اینکه آیا مجاز به انتخاب رشته شده اند یا خیر، قید شده است. این در حالی است که برخی از داوطلبان از وضعیت کارنامه خود راضی نبوده و یا به اصطلاح نسبت به آن معترضند.

سازمان سنجش برای رفاه حال این عزیزان و همه شرکت کنندگان در این آزمون، تدبیری اندیشیده است تا مانند سایر ازمون های دیگر، درخواست، سوال و اعتراض به نتایج آزمون دکتری به راحتی امکانپذیر باشد. برای این منظور مقرر شد تا متقاضیان در زمان ثبت اعتراض به نتایج آزمون دکتری یعنی 3 اردیبهشت، درخواست های خود را ارسال نمایند. این درخواست ها به سرعت بررسی و نتیجه به اطلاع شخص خواهد رسید.

 

 

جهت آشنایی با نحوه امتیازبندی مصاحبه دکتری بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

راهنمای سامانه اعتراض به نتایج آزمون دکتری

همانطور که گفته شد، اعتراض به نتایج دکتری از طریق سایت سازمان سنجش صورت می گیرد. برای این منظور می توانید به شکل زیر عمل نمایید.

 

 • وارد کردن آدرس اینترنتی org و کلیک بر روی گزینه ” ارسال درخوست” که در سمت راست صفحه واقع شده است.

 

 

زمان اعتراض به نتایج آزمون دکتری

 

 

 • انتخاب دکمه ” عضویت در سایت” ( توجه داشته باشید که در صورت عدم عضویت، مجاز به ورود نخواهید بود) و سپس کلیک بر روی گزینه ” ورود به سیستم”

 

سامانه اعتراض به نتایج آزمون دکتری

 

 • وارد کردن آدرس ایمیل و رمز عبور جهت ارسال درخواست

 

 

ورود به سامانه اعتراض به نتایج آزمون دکتری

 

 

 • لمس منوی ” درخواست جدید” که در سمت راست واقع شده اند

 

اعتراض به نتایج دکتری

 

 • در باکس های موجود در صفحه و از میان گزینه های پیشنهادی، دکتری و سال جاری را انتخاب نمایید. در نهایت، انتخاب دکمه ” جستجو”

 

زمان و نحوه ی اعتراض به نتایج دکتری

 

 • سپس در میان در جدول نمایش داده، در مقابل نوشته ” تقاضای بررسی مجدد نمره” عنوان ” انتخاب ” را لمس نمایید تا وارد صفحه بعدی شوید.

 

سامانه اعتراض به نتایج دکتری

 

 • شماره داوطلبی و شماره پرونده را در باکس های موجود موجود و در نهایت ثبت درخواست و اعتراض به نتایج آزمون دکتری

 

 

برای دریافت کارنامه اولیه آزمون دکتری بر روی لینک کلیک کنید

 

 

نحوه اعتراض به کارنامه آزمون دکتری

زمان ثبت اعتراض به نتایج آزمون دکتری تنها مختص به بخش کارنامه نمی باشد. طبق روال معمول داوطلبانی که موفق به کسب رتبه مجاز شده اند، می توانند برای انتخاب رشته اقدام کنند. طبیعتا بعد از مدتی نتایج انتخاب رشته به اطلاع شرکت کنندگان خواهد رسید.

اما در این میان، تعدادی از داوطلبان نتایج انتخاب رشته خود را قبول ندارند و دلیل آن هم این اعتقاد است که ممکن در ترتیب اولویت بندی ها اشتباه و تغییراتی صورت گرفته باشد. البته احتمال وقوع چنین چیزی بسیار کم است، ولی می توان جت اطمینان خاطر، در سامانه اعتراض به نتایج آزمون دکتری درخواست بازبینی داد. برای این امر، روند زیر را طی کنید.

 

 • مجددا همانند قسمت اعتراض به نتایج دکتری وارد سایت سازمان سنجش شوید
 • نیمی از مراحلی که در بالا ذکر شد را طی کنید تا به قسمت درخواست جدید برسید. در این بخش از میان بخش های ارائه شده در جدول پایینی صفحه، گزینه ” بررسی اشتباه در انتخاب رشته و تقاضیای اولویت بندی ” را لمس کنید.
 • شماره داوطلبی و شماره پرونده را جهت درخواست در اعتراض به نتایج دکتری وارد کنید

 

 

جهت اطلاع از زمان اعلام نتایج مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید

 

 

سامانه اعتراض به نتایج مصاحبه آزمون دکتری

حال که در مورد نحوه و زمان ثبت اعتراض به نتایج آزمون دکتری در بخش نمرات و انتخاب رشته صحبت کردیم، خوب است به یکی از آخرین فرصت های اعتراض که مربوط می شود به اعلام نتایج مصابه را مورد بررسی قرار دهیم.

این مرحله از آزمون که دارای حساسیت بسیار زیادی نیز می باشد، بعد از اعلام نتایج انتخاب رشته خواهد بود که از قبول شدگان جهت مصاحبه دعوت به عمل می آید.

بدین ترتیب، داوطلبانی که مصاحبه داده و نتیجه اعلام شده آن را غیر منصافنه می خوانند، می توانند همان روندهای اعتراض به نتایج دکتری را طی کرده، و مجددا در زمان های مقرر بخش ثبت درخواست منوی ” اعتراض به نتیجه معرفی به مصاحبه” را لمس نمایند.

 

 

برای تکمیل اطلاعات خود در رابطه با دکتری بدون کنکور 1400 کلیک کنید.

 

 

اعتراض به نتایج آزمون دکتری از طریق پیشخوان سازمان سنجش

علاوه بر مسیرهایی که برای سامانه اعتراض به نتایج آزمون دکتری نشان داده شد، یک روش دیگر برای ثبت اعتراض وجود دارد. این روش از طریق سامانه پیشخوان خدمات الکترونیک سازمان سنجش می باشد. برای این امر به شیوه زیر می توان عمل نمود:

 

 • آدرس اینترنتی sanjesh.org را وارد کرده تا وارد صفحه اصلی شوید. در این قسمت باید در کادرهای مربوطه، اطلاعات خواسته شده را وارد کنید.

 

 • کدی که در قالب یک پیامک به گوشی شما ارسال می شود را در کادر مخصوص وارد و سپس گزینه ” ثبت” را انتخاب نمایید. چنانچه چنین کدی را دریافت نکردید نیز می توانید یک بار دیگر دکمه ” کد جدید” را فشار دهید.

 

 • در مرحله بعد، نام و نام خانوادگی، خلاصه درخواست و نام آزمون را کادر اول ثبت نمایید. سپس دکمه ” انتخاب فایل” را کلیک کنید و تصویر متن اعتراض خود را در قالب فرمت های ذکر آپلود نمایید. با انتخاب منوی ” بارگذاری” را ارسال و گزینه ” ثبت ” را بفشارید.

 

 

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با دفترچه انتخاب رشته دکتری دانشگاه آزاد کلیک کنید

 

 

خلاصه مطالب 

در این مقاله دیدیم که زمان و نحوه مراجعه به اعتراض به نتایج آزمون دکتری چیست و چگونه می توان درخواست خود را در این مورد به ثبت رساند. 

آزمون دکتری یکی از مهم ترین و دشوارین مراحل تحصیلی به شمار می رود که متقاضیان خود را به چالش  های متفاوتی می کشد. شما عزیزان می توانید برای آگاهی از بهترین منابع آزمون و مصاحبه، و همچنین نحوه پاسخگویی به سوالات آشنا شوید. مشاوران ایران تحصیل که در همه روزهای هفته از ساعت 8 صبح الی 1 شب آماده ارائه راهنمایی های لازم هستند، خدمات گوناگون و موثری را در این زمینه ارائه می دهند.

 

 

جهت آگاهی از نحوه و زمان نتایج ثبت درخواست اعتراض به نتایج آزمون دکتری در سالی جاری از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952(تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

تاثیر مقاله در آزمون دکتری

گرایش های روانشناسی مقطع دکتری

سوالات مصاحبه دکتری

اعتراض به نتایج آزمون دکتری

ثبت نام مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد

زمان اعتراض به نتایج آزمون دکتری چه زمانی است؟

زمان ثبت اعتراضات به نتایج آزمون سال جاری از 3 اردیبهشت آغاز شد.

برای اعتراض به نتایج دکتری باید به کجا مراجعه کرد؟

برای این منظور لازم است که متقاضیان به سامانه سازمان سنجش مراجعه فرمایند.

نحوه ی اعتراض به آزمون دکتری چگونه است؟

در این مقاله می توانید با تمامی مراحل ثبت اعتراض خود آشنا شوید.

چگونه در مصاحبه دکتری قبول شویم؟

برای کسب مشاوره در این زمینه می توانید با مشاوران ما در ایران تحصیل تماس بگیرید. 

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور