تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
زمان برگزاری کنکور ارشد 98

زمان برگزاری کنکور ارشد 1400

  • دسته بندی
  • دیدگاه ها ۰
زمان برگزاری کنکور ارشد 98
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

زمان برگزاری کنکور ارشد 1400 همانند سال‌های اخیر با ادغام شدن کنکور سراسری و کنکور دانشگاه آزاد ، به صورت هم‌زمان با هم صورت می‌پذیرد و هر یک از داوطلبان با انجام ثبت نام تحصیلات تکمیلی ، می‌توانند در هر دو دانشگاه به صورت هم‌زمان شرکت نمایند. بنابراین هیچ‌گونه محدودیتی در رابطه با انتخاب دانشگاه آزاد و سراسری برای داوطلبان وجود نخواهد داشت.

 

تاریخ برگزاری آزمون ارشد سراسری همانند سال‌های گذشته در اردیبهشت ماه می‌باشد و هر داوطلب با توجه به این زمان می‌تواند در کنکور ارشد شرکت نمایند. در سال‌های گذشته زمان برگزاری آزمون ارشد در بهمن ماه صورت می‌پذیرفت که طبق تغییرات سال‌های اخیر، این زمان در تغییر نمود و به اردیبهشت ماه موکول گردید.

 

در زمان برگزاری کنکور ارشد شاهد افزایش تعداد شرکت کننده گان در گروه های آزمایشی مختلف می باشیم. ثبت نام کنکور  ارشد در تمامی گروه‌های آزمایشی صورت می‌پذیرد. داوطلبان گزینه‌های مختلفی در رابطه با انتخاب دانشگاه مورد علاقه خود خواهند داشت می توانند در ثبت نام دانشگاه مربوطه شرکت نمایند.

اطلاعیه مهم : مطابق با آخرین اطلاعیه منتشر شده سازمان سنجش زمان برگزاری کنکور ارشد 1400 به دلیل شیوع ویروس کرونا و همچنین رعایت فاصله اجتماعی تغییر یافته است و به پنجشنبه 99/05/02 و جمعه 99/05/03 موکول شده است.برای اطلاع از آخرین اخبار ، برنامه ریزی زمان کنکور و همچنین مشاوره تلفنی کارشناسی ارشد از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و شماره 9099072952 ( تماس از استان تهران)

تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پیش شماره پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب

 

تاریخ برگزاری آزمون ارشد سراسری

 

تاریخ برگزاری آزمون ارشد سراسری 98

تاریخ برگزاری آزمون ارشد سراسری

 

تاریخ برگزاری آزمون ارشد سراسری در سال‌های اخیر تغییر یافته است. خوشبختانه برای داوطلبانی که مشغول به تحصیل می‌باشند، می‌توانند انتخاب واحد خود را به صورتی انجام دهند که با توجه به آن ، بتوانند به راحتی واحدهای دانشگاهی خود را با موفقیت پشت سر بگذرانند و همچنین برای کنکور ارشد نیز ، خود را آماده نمایند.

زمان برگزاری کنکور ارشد همانند سال‌های گذشته در اردیبهشت ماه خواهد بود. که در طی دو روز متوالی پنجشنبه و جمعه برگزار خواهد گردید. با توجه به گروه‌های آزمایشی مختلف ، تاریخ برگزاری آزمون ارشد سراسری متفاوت خواهد بود. آزمون کارشناسی ارشد در دو نوبت صبح و عصر روزهای پنج شنبه و جمعه برگزار خواهد گردید.

جهت اطلاع از زمان برگزاری کنکور ارشد می‌توانید با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید تا به صورت دقیق از زمان مورد نظر با توجه به رشته انتخابی خود ، آگاه گردید. همچنین کلیه سؤالات خود را در رابطه با تاریخ برگزاری آزمون ارشد سراسری را از متخصصین ما سؤال نمایید تا اطلاعات کامل و جامعی را به دست آورید.

 

 

زمان برگزاری کنکور ارشد دانشگاه آزاد و دانشگاه سراسری همانند سال های اخیر ادغام گردیده و در یک آزمون برگزار خواهد شد.

 

 

 

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد

در سال‌های گذشته ، دانشگاه آزاد اسلامی به صورت جداگانه متقاضیان خود را با توجه به سایت دانشگاه آزاد ثبت نام می‌نمود. معمولاً زمان برگزاری کنکور ارشد این دانشگاه نیز ، حدودا دو سه ماه پس از زمان آزمون کارشناسی ارشد سراسری بود. و همین مسئله موجب خستگی داوطلبانی که در کنکور سراسری شرکت نموده بودند می‌گشت.

تاریخ برگزاری آزمون ارشد سراسری دانشگاه آزاد همانند ثبت نام ارشد دانشگاه آزاد در دانشگاه سراسری و آزاد ادغام گردیده است. بنابراین مشکلات قبلی از بین رفته و نیازی به مطالعه منابع مختلف برای آزمون دانشگاه آزاد وجود نخواهد داشت. همچنین بسیاری از هزینه‌ها برای داوطلبان با این ادغام از بین رفته است.

تاریخ برگزاری آزمون ارشد سراسری در تمامی گروه‌های آزمایشی هم‌زمان با کنکور سراسری ارشد می‌باشد و بنابراین در زمان انتشار اطلاعیه مبنی بر دریافت کارت ورود به جلسه ، در صورتی که به هنگام ثبت نام، دانشگاه آزاد را انتخاب نموده‌ باشید، می‌توانید در آزمون مربوطه شرکت نموده و کارنامه اولیه خود را هم زمان با دانشگاه سراسری دریافت نمایید. برای اطلاع دقیق از شهریه ارشد دانشگاه آزاد  و تکمیل ظرفیت ارشد آزاد  با مشاورین مرکز ایران تحصیل در ارتباط باشید .

 

برای دریافت دفترچه انتخاب رشته کارشناسی ارشدکلیک کنید.

 

 

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد

 

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه کارشناسی ارشد

کارت ورود به جلسه آزمون معمولاً یک هفته قبل از زمان برگزاری کنکور ارشد بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد. بنابراین برای دریافت کارت ورود به جلسه در هیچ‌یک از گروه‌های آزمایشی ، نیازی به مراجعه حضوری نخواهد بود و با مراجعه به سایت سازمان سنجش ، می‌توانید پس از انتشار اطلاعیه ، نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه اقدام نمایید.

توصیه ما به کلیه داوطلبان گرامی ، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد در زمان مقرر می‌باشد. اولاً به علت شلوغ بودن خطوط در روزهای پایانی ، ممکن است داوطلبان موفق به دریافت کارت خود نگردند و همچنین در زمان برگزاری کنکور ارشد امکان ویرایش اطلاعات موجود در کارت ورود به جلسه وجود نخواهد داشت. بدیهی است هرگونه مغایرت اطلاعات وارد شده با اطلاعات مستند داوطلب ، تخلف محسوب می‌گردد و با توجه به قانون و ضوابط با داوطلبان خاطی برخورد خواهد گردید. بنابراین حتماً قبل از  زمان برگزاری کنکور ارشد نسبت به ویرایش اطلاعات اقدام نمایید. در غیر این صورت مسئولیت آن بر عهده داوطلب خواهد بود.

 

برای انجام فرایند  ویرایش انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری روی عبارت کلیک نمایید .

سامانه اطلاع رسانی کارشناسی ارشد ایران تحصیل

ایران تحصیل خدمات مختلفی را به کلیه داوطلبان در گروه های آزمایشی مختلف  و همچنین مقاطع مختلف ارائه می نماید. تلاش متخصصین ایران تحصیل ، رفع نیاز تمامی داوطلبان عزیز در هر یک از گروه های آزمایشی می باشد. اطلاع رسانی در رابطه زمان برگزاری کنکور ارشد یکی از خدمات این سایت و سامانه مربوط به آن خواهد بود.

تاریح برگزاری آزمون ارشد سراسری برای تمامی داوطلبانی که قصد شرکت در آزمون تحصیلات تکمیلی را دارند بسیار مهم است. زیرا برنامه ریزی هر یک از داوطلبان با توجه به این زمان صورت می پذیر و باید خود را به صورت کامل برای زمان برگزاری کنکور ارشد آماده نمایند. بنابراین یکی از موارد مهم برای تمامی این داوطلبان، اطلاع از زمان دقیق این آزمون می باشد. مشاوره آنلاین کارشناسی ارشد   از جمله خدمات مرکز مشاوره ایران تحصیل است .

برای اطلاع از زمان برگزاری کنکور ارشد و انتخاب رشته کنکور کارشناسی ارشد می توانید از سامانه اطلاع رسانی ایران تحصیل استفاده نمایید. تاریخ برگزاری آزمون ارشد سراسری با توجه به این سامانه قابل دریافت خواهد بود . کافی است با شماره های مندرج در سایت تماس حاص نمایید تا به بهترین نحو از اطلاعات مورد نظر آگاهی یابید. همه روزه ودر هر ساعت از شبانه روز آماده ارائه خدمات به شما می باشند.

 

 

جهت اطلاع از زمان برگزاری کنکور ارشد 1400 – مشاوره و برنامه ریزی جهت قبولی در رشته دلخواه ، اطلاع از رشته های بدون کنکور ارشد ، مشاوره تخصصی انتخاب رشته ارشد و دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد 98 از سراسر کشور با شماره های زیر تماس بگیرید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و شماره 9099072952 ( تماس از استان تهران)

تماس فقط از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پیش شماره پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب

 

کانال اطلاع رسانی زمان برگزاری کنکور ارشد 98

کانال اطلاع رسانی زمان برگزاری کنکور ارشد

 

 

 

به این پست امتیاز دهید

تاریخ برگزاری آزمون ارشد سراسری چه زمانی است؟

تاریخ برگزاری آزمون ارشد سراسری همانند سال های قبل در اردیبهشت ماه میباشد.

دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد سراسری  1400 چه تاریخی میباشد؟

همانطور که در مقاله به آن اشاره کردیم، هر ساله دریافت کارت ورود به جلسه کنکور ارشد یک هفته قبل آزمون امکانپذیر میباشد.

آیا کنکور ارشد سراسری و کنکور ارشد آزاد جدا گانه در دو تاریخ برگزار میشود؟

خیر ، کنکور ارشد سراسری و کنکور ارشد آزاد همانند سال‌های اخیر به صورت هم‌زمان با هم صورت می‌پذیرد.

آیا امکان شرکت در دو دانشگاه آزاد و سراسری بصورت همرمان امکانپذیر میباشد؟

بله ، هیچ محدودیتی در شرکت در هردو دانشگاه بصورت همزمان نخواهید داشت.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور