تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
روش محاسبه نمرات برای انتخاب رشته

روش محاسبه نمرات برای انتخاب رشته

روش محاسبه نمرات برای انتخاب رشته
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

روش محاسبه نمرات برای انتخاب رشته اعلام شد. کسب اطلاعاتی جامع در رابطه با روش محاسبه نمرات برای انتخاب رشته پایه نهم از جمله موارد ضروری است که هر فرد دانش آموز باید در زمان انتخاب رشته به آن توجه خاص و ویژه ای داشته باشد. البته در این میان آشنایی با تاثیر نمره در انتخاب رشته نهم و تاثیر معدل نهم در انتخاب رشته نهم نیز از اهمیت زیادی برخوردار است. اطلاع از روش محاسبه نمرات برای انتخاب رشته در پایه نهم تحصیلی و همین طور نحوه محاسبه معدل پایه نهم از جمله مواردی است که می توانید از طریق برقراری ارتباط تلفنی با مشاوران متخصص مرکز مشاوره تحصیلی در مورد آن بیشتر بدانید. 

 

البته به جز این مورد می توانید در مورد نحوه تاثیر معدل نهم در انتخاب رشته تحصیلی و همین طور نحوه محاسبه معدل پایه نهم نیز اطلاعاتی را در زمان مقرر برای انتخاب رشته پایه نهم از مشاوران تحصیلی خبره و کاردان بدست آورید. 

 

 

جهت اطلاع از نحوه محاسبه نمرات مقاطع هفتم، هشتم و نهم برای انتخاب رشته نهم از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

نحوه محاسبه معدل پایه نهم

 

 

ضرایب دروس اختصاصی پایه نهم در زمان محاسبه نمرات در مقایسه با پایه هفتم و هشتم بالاتر است و ضریب سه را به خود اختصاص می دهند

مزیت اطلاع از روش محاسبه نمرات برای انتخاب رشته پایه نهم چیست؟

شاید از خود بپرسید که مزیت اطلاع از روش محاسبه نمرات برای انتخاب رشته پایه نهم چه می تواند باشد؟

اصلاً چرا باید از روش محاسبه نمرات برای انتخاب رشته پایه نهم اطلاع داشته باشیم؟

در پاسخ باید خدمت شما دوستان و عزیزان عرض کنیم که با اطلاع از روش محاسبه نمرات برای انتخاب رشته پایه نهم می توانید نمره خود را برای انتخاب رشته در پایه نهم تحصیلی حساب کنید و در انتها از این موضوع مطلع شوید که آیا حد نصاب نمره را بدست آورده اید یا خیر.

اگر حد نصاب نمره را کسب کرده باشید که هیچ و می توانید اقدامات لازم را برای انتخاب و ورود به رشته تحصیلی مورد نظرتان را انجام دهید.

اما در صورت عدم کسب نمره مورد نیاز برای ورود به رشته مورد نظر مثلاً رشته علوم تجربی و یا ریاضی چند راه پیش رو دارید.

 یا این که در امتحان مجدد جهت افزایش نمره خود شرکت کنید که آن هم با شرایطی برای شما امکان پذیر است یا این که نه کلاً قید ادامه تحصیل در رشته مورد نظرتان را بزنید و برای ادامه تحصیل در رشته دیگری اقدام بفرمایید.

البته این در صورتی است که علاقه و استعداد ورود به رشته دیگری را هم داشته باشید.

در غیراینصورت انجام این کار نتیجه ای به جز پشیمانی و یأس و ناامیدی از آینده را برای شما در پی ندارد.

 

 

 

برای اطلاع از تاثیر نمره در انتخاب رشته نهم بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

روش محاسبه نمرات برای انتخاب رشته پایه نهم

آیا اطلاعی از روش محاسبه نمرات برای انتخاب رشته نهم دارید؟ در این بخش با ذکر روش محاسبه نمرات برای انتخاب رشته نهم در خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه هستیم.

در رابطه با روش محاسبه نمرات برای انتخاب رشته پایه نهم باید بگوییم که در ابتدا نمرات دروس مربوطه برای هر کدام از دانش آموزان در دو پایه هفتم و هشتم با ضریبی برابر با یک محاسبه می شود.

البته نمرات پایه نهم تحصیلی نیز با ضریب سه برای شما به عنوان دانش آموز مشغول به تحصیل در پایه نهم مورد محاسبه قرار می گیرد.

به طور مثال، در صورتی که دانش آموز در پایه هشتم نمره چهارده را کسب کرده باشد و همین درس را در پایه های هفتم و نهم به ترتیب شانزده و ده گرفته باشد نمره ملاک وی برابر با 12 است.

به این ترتیب که دو نمره 14 و 16 وی در عدد 1 ضرب شده و نمره 10 وی هم در ضریب 3 ضرب می گردد.

نمرات بدست آمده از ضرب این ارقام در اعدادی مشخص با یکدیگر جمع بسته می شوند و سپس بر عدد 5 تقسیم می شوند.

به همین آسانی توانستید با روش محاسبه نمرات برای انتخاب رشته در پایه نهم آشنایی لازم را پیدا کنید.

نحوه محاسبه هدایت تحصیلی پایه نهم به این صورت است که مجموع نمره های پایه هشتم و هفتم تحصیلی با ضریب یک و نمره های پایه نهم تحصیلی با ضریب سه مورد محاسبه قرار می گیرد.

پس از ضرب نمره های بدست آمده در ضرایب ذکر شده عدد بدست آمده بر مجموع ضرایب یعنی عدد پنج تقسیم می شود و نمره مورد نظر برای دانش آموز مشخص می گردد.

 

 

تاثیر معدل نهم در انتخاب رشته

 

 

 تاثیر نمره در انتخاب رشته نهم به چه صورت است؟

در رابطه با تاثیر نمره در انتخاب رشته نهم باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که تاثیر نمره در انتخاب رشته نهم به خصوص نمرات دروس پایه نهم در انتخاب رشته پایه نهم بسیار بالاست.

تاثیر نمره در انتخاب رشته نهم یا همان سوابق تحصیلی شما دوستان عزیز با توجه به اطلاعات ذکر شده در بالا به اندازه ای است که اگر نمرات شما چندان بالا نباشد و نتوانسته باشید آن ها را به حد نصاب برسانید باید قید ادامه تحصیل در رشته مورد علاقه خود را بزنید.

پس ملاحظه می کنید که تاثیر نمره در انتخاب رشته نهم تا چه اندازه بالاست و الزاماً باید در زمان انتخاب رشته های پایه نهم به تاثیر نمره در انتخاب رشته نهم توجه لازم را مبذول داشته باشید.

 

 

برای دریافت بهترین مشاوره آنلاین انتخاب رشته پایه نهم وارد لینک مربوطه شوید

 

 

در رابطه با تاثیر معدل نهم در انتخاب رشته چه می دانید؟

در مورد تاثیر معدل نهم در انتخاب رشته باید خدمت شما دوستان عزیز عرض کنیم که تاثیر معدل نهم در انتخاب رشته بالاست اما این موضوع هم یک شرط دارد.

آن هم این که ظرفیت پذیرش رشته مورد نظر شما بالا باشد. در غیراینصورت شاید شما با معدل بالا مثلاً 18 هم نتوانید وارد تحصیل در رشته مورد نظرتان شوید.

راستش را بخواهید دانش آموزان زیادی در طول سال های مختلف بوده اند که به دلیل ظرفیت پایین رشته های تحصیلی حتی با معدل بالا هم نتوانسته اند وارد رشته هایی همچون ریاضی فیزیک و یا تجربی در یکی از مدارس شوند.

در نتیجه، در زمان انتخاب رشته در رابطه با تاثیر معدل نهم در انتخاب رشته به این موضوع مهم نیز توجه لازم را مبذول دارید و تصور نکنید که با داشتن معدل بالا هم می توانید در هر مدرسه ای که بخواهید مشغول به تحصیل در رشته مورد نظرتان شوید.

اگر به دنبال کسب اطلاعات بهتر و دقیق تری در رابطه با تاثیر معدل نهم در انتخاب رشته برای ادامه تحصیل در مدارس مختلف هستید می توانید با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل در این رابطه تماس حاصل فرمایید.

تیم مشاوره ایران تحصیل می توانند اطلاعات خوبی را در رابطه با تاثیر معدل نهم در انتخاب رشته در اختیار شما دوستان و همراهان عزیز این سایت قرار دهند.

 

 

 

برای اطلاع از زمان و نحوه انتخاب رشته مجدد پایه نهم تحصیلی بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید

در رابطه با نحوه محاسبه معدل پایه نهم چه می دانید؟

آیا اطلاعی از نحوه محاسبه معدل پایه نهم برای انتخاب رشته در این پایه تحصیلی دارید؟

اگر به دنبال کسب اطلاعات دقیقی در رابطه با نحوه محاسبه معدل پایه نهم جهت انتخاب رشته هستید می توانید با تیم مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

مشاوران ایران تحصیل می توانند شما را از نحوه محاسبه معدل پایه نهم به طور دقیق مطلع کنند و فرمول درست نحوه محاسبه معدل پایه نهم را به شما دوستان عزیز دانش آموز عرض کنند.

 

 

برای آشنایی با شیوه محاسبه نمره ها و معدل پایه نهم تحصیلی برای انتخاب رشته از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط

نرم افزار هدایت تحصیلی نهم

نحوه محاسبه هدایت تحصیلی پایه نهم 

آزمون رغبت و توانایی نهم

روش محاسبه نمرات برای انتخاب رشته

روش محاسبه نمرات برای انتخاب رشته نهم چگونه است؟ 

برای اطلاع از روش محاسبه نمرات برای انتخاب رشته نهم با مشاوران حاضر در مجموعه ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

تاثیر نمره در انتخاب رشته نهم چگونه است؟

تاثیر نمره در انتخاب رشته نهم بسیار بالاست. به طوری که، در صورت عدم کسب نمره لازم و مورد نظر نمی توانید برای ادامه تحصیل در رشته مورد نظر خود اقدام کنید.

تاثیر معدل در انتخاب رشته نهم به چه صورت است؟ 

تاثیر معدل در انتخاب رشته نهم بالاست. اما به شرطی که ظرفیت رشته مورد نظر پایین نباشد و تنها افراد کمی پذیرش نشوند.

نظرات

 1. فضانورد
  ۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۵

  سلام‌وقتتون بخیر من به علوم و ریاضی اصلا علاقه ندارم اما نمره های علوم وریاضیم خیلی خوب هست یعنی فقط یکبار در علوم:۱۶ گرفتم بقیه ی نمره های علوم و ریاضیم‌بالای ۱۸هست و علاوه بر این شغل موردعلاقه ام تو رشته ی ریاضی و فیزیک هست و باید تو رشته ی ریاضی وفیزیک‌تحصیل کنم به نظرتون میتونم موفق بشم

  • moshaverarshad
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۸

   سلام اگر علافه به رشته های مهندسی داری ریاضی فیزیک مسیر بهتری هستش ولی سختم هست باید سه سال دبیرستان رو به خوبی پشت سر بگذاری

 2. m
  ۷ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۷

  ببخشید غیر از فرم هدایت تحصیلی و درس عربی و مطالعات و فارسی برای رشته انسانی چه چیزی مهم و قابل توجه؟

  • moshaverarshad
   ۱۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۴

   سلام برای انتخاب رشته علوم انسانی نمرات فارسی و عربی در طول سه سال مهمه که میانگین بالای 14 خوبه

 3. رجبی
  ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۹

  سلام خسته نباشید نمره علوم هفتم ۱۶ هشتم ۱۵ نهم ۱۹ نمره ریاضی هفتم ۱۵ هشتم ۱۵ نهم ۱۹ میتونم رشته تجربی رو بردارم لطفاً خودتون حساب کنید و بهم ؟؟؟؟؟جواب بدید لطفاً

  • moshaverarshad
   ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام برای انتخاب رشته تجربی میانگین نمرات علوم و ریاضی در طول سه سال حتما باید بالای15 باشه

   • رجبی
    ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۸

    میدونم میخوام شما حساب کنید ببینم میتونم یانه

 4. فضانورد
  ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۶

  سلام‌وقتتون بخیر من تو ترم اول هفتم ریاضی:۱۸ علوم:۱۹ معدل:۱۹.۱۴‌
  تو ترم‌دوم هفتم‌ریاضی و علوم هر دوتا :۲۰ معدل:۱۹.۱۰ تو ترم اول هشتم ریاضی۱۸.۵ علوم:۱۶ معدل:۱۸.۶۴
  تو ترم دوم هشتم علوم:۱۹ ریاضی:۱۸ معدل:۱۹.۲۱ من باید تو ترم اول و دوم نهم باید معدلم‌چندباشه تا بتونم برم رشته ی ریاضی فیزیک ایا من با این نمره ها میتونم برم رشته ی ریاضی و فیزیک؟

  • moshaverarshad
   ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۷

   سلام برای انتخاب رشته تجربی میانگین نمرات علوم و ریاضی در طول سه سال حتما باید بالای15 باشه

 5. فضانورد
  ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۲

  سلام وقتتون بخیر خسته نباشین
  من‌تو ترم‌اول هفتم‌علوم:۱۹ ریاضی :۱۸ معدل:۱۹.۱۴ تو ترم دوم هفتم علوم‌و ریاضی هر دو:۲۰ معدل:۱۹.۱۰ تو ترم اول هشتم ریاضی:۱۸.۵علوم:۱۶ معدل:۱۸.۶۴ تو ترم دوم هشتم علوم:۱۹ ریاضی:۱۸ معدل:۱۹.۲۱ من باید تو ترم اول ودوم نهم باید معدلم و نمره های علوم و ریاضیم باید چند باشه تا بتونم برم رشته ی ریاضی و فیزیک ایا من با این‌نمره ها و معدل میتونم برم رشته ی ریاضی و فیزیک؟
  ممنون

  • moshaverarshad
   ۶ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۷

   سلام
   با توجه به محاسبه نمراتتون در صورتی که نوبت دوم بالای 17 باشه میتونین رشته ریاضی بردارین

 6. کاربر
  ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۹

  سلام من هفتم ریاضی ۱۵ هشتم ۱۸ نهم ترم اول بیست و ترم دوم ۱۳ شدم
  علوم هفتم ۱۸ هشتم ۲۰ نهم ۲۰ شدم میشه برام حساب کنید ببینید میتونم برم تجربی یا نه ؟ لطفا برام حساب کنید

  • moshaverarshad
   ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۱

   سلام کاربر
   با توجه به محاسبه نمراتتون شما رشته تجربی میتونین انتخاب رشته کنید

  • فضانورد
   ۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۲

   سلام‌وقتتون بخیر خسته نباشین من تو ترم اول هفتم ریاضی:۱۸ علوم:۱۹ معدل:۱۹.۱۴‌
   تو ترم‌دوم هفتم‌ریاضی و علوم هر دوتا :۲۰ معدل:۱۹.۱۰ تو ترم اول هشتم ریاضی۱۸.۵ علوم:۱۶ معدل:۱۸.۶۴
   تو ترم دوم هشتم علوم:۱۹ ریاضی:۱۸ معدل:۱۹.۲۱ من باید تو ترم اول و دوم نهم باید معدلم‌چندباشه تا بتونم برم رشته ی ریاضی فیزیک ایا من با این نمره ها میتونم برم رشته ی ریاضی و فیزیک؟

   • moshaverarshad
    ۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۷

    سلام برای انتخاب رشته تجربی میانگین نمرات علوم و ریاضی در طول سه سال حتما باید بالای15 باشه

 7. sarina
  ۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۰

  لطفاً جواب بدید
  لطفاااااااااا

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۶

   سلام برای انتخاب رشته تجربی میانگین نمرات علوم و ریاضی در طول سه سال حتما باید بالای15 باشه

   • sarina
    ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۵

    سلام من سارینا هستم
    هفتم:
    ریاضی نوبت اول و دوم:۲۰_۲۰
    علوم نوبت اول و دوم:۱۹_۱۸.۲۵
    هشتم:
    ریاضی نوبت اول و دوم:۱۷_۱۸
    علوم نوبت اول و دوم:۱۷_۱۸
    نهم:
    ریاضی نوبت اول و دوم:۱۹_۱۷
    علوم نوبت اول و دوم:۱۹_۱۵
    تجربی قبول میشم؟

    • moshaverarshad
     ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۸

     سلام برای انتخاب رشته تجربی میانگین نمرات علوم و ریاضی در طول سه سال حتما باید بالای15 باشه

   • sarina
    ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۹

    ممنون

 8. رجبی
  ۳۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۳

  سلام
  نمره علوم هفتم۱۶
  هشتم۱۵
  نهم۱۹
  ریاضی هفتم۱۵
  هشتم۱۵
  نهم۱۹شدم
  میتونم رشته تجربی رو بر دارم؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۸

   سلام برای انتخاب رشته تجربی میانگین نمرات علوم و ریاضی در طول سه سال حتما باید بالای15 باشه

 9. صبا
  ۳۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۹

  سلام و خسته نباشید
  من صبا محمدی هستم
  هفتم:
  ریاضی نوبت دوم:۱۸.۲۵
  علوم نوبت دوم:۲۰
  هشتم:
  ریاضی نوبت دوم:۱۸
  علوم نوبت دوم:۱۸
  نهم:
  ریاضی نوبت دوم:۱۱.۷۵
  علوم نوبت دوم:۱۴.۷۵
  به نظرتون با این نمرات رشته تجربی و ریاضی قبول میشم؟؟؟؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۲

   سلام برای انتخاب رشته تجربی میانگین نمرات علوم و ریاضی در طول سه سال حتما باید بالای15 باشه

 10. شایان
  ۳۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۴

  سلام و عرض ادب خدمت شما من شایان هستم
  معدل کل کلاس هفتم:۱۹.۹۳
  معدل کل کلاس هشتم:۱۹.۰۲
  معدل کل کلاس نهم:۱۹.۰۷
  به نظرتون تجربی قبول میشم؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۲

   سلام برای انتخاب رشته تجربی میانگین نمرات علوم و ریاضی در طول سه سال حتما باید بالای15 باشه

 11. گلاله محمدی
  ۳۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۷

  سلام وقتتون بخیر
  میشه مال منم محاسبه کنید لطفا….خیی استرس دارم…..
  ممنون میشم…اینم از نمراتم
  هفتم:
  ریاضی نوبت اول و دوم:19_۱۸.۲۵
  علوم نوبت اول و دوم:۲۰_۲۰
  هشتم:
  ریاضی نوبت اول و دوم:۱۷_۱۸
  علوم نوبت اول و دوم:۱۷_۱۸
  نهم:
  ریاضی نوبت اول و دوم:۱۸_۱۱.۷۵
  علوم نوبت اول و دوم:۱۹_۱۴.۷۵
  به نظرتون تجربی و ریاضی قبول میشم؟؟؟؟؟؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۳

   سلام برای انتخاب رشته تجربی یا ریاضی میانگین نمرات علوم و ریاضی در طول سه سال حتما باید بالای15 باشه

 12. سارینا
  ۳۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۳

  سلام وقتتون بخیر
  میشه یکم زود جوابمو بدید لطفا
  هفتم:
  ریاضی نوبت اول و دوم:19_۱۸.۲۵
  علوم نوبت اول و دوم:۲۰_۲۰
  هشتم:
  ریاضی نوبت اول و دوم:۱۷_۱۸
  علوم نوبت اول و دوم:۱۷_۱۸
  نهم:
  ریاضی نوبت اول و دوم:۱۸_۱۱.۷۵
  علوم نوبت اول و دوم:۱۹_۱۴.۷۵
  به نظرتون تجربی و ریاضی قبول میشم؟؟؟؟؟؟؟؟
  لطفاً جواب بدید ممنون میشم

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۳

   سلام برای انتخاب رشته تجربی یا ریاضی میانگین نمرات علوم و ریاضی در طول سه سال حتما باید بالای15 باشه

 13. کاربر
  ۳۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۷

  سلام من هفتم ریاضی ۱۵ هشتم ۱۸ نهم ترم اول بیست و ترم دوم ۱۳ شدم
  علوم هفتم ۱۸ هشتم ۲۰ نهم ۲۰ شدم میشه برام حساب کنید ببینید میتونم برم تجربی یا نه ؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۵

   سلام برای انتخاب رشته تجربی میانگین نمرات علوم و ریاضی در طول سه سال حتما باید بالای15 باشه

 14. کاربر
  ۳۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۵

  سلام من هفتم ریاضی ۱۵ هشتم ریاضی ۱۸ نهم ترم اول بیست ترم دوم ۱۳ شدم

  علوم هفتم ۱۸ هشتم ۲۰ نهم ۲۰ شدم میشه حساب کنید میتونم برم تجربی یا نه لطفا ااااا بگید

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۶

   سلام برای انتخاب رشته تجربی میانگین نمرات علوم و ریاضی در طول سه سال حتما باید بالای15 باشه

 15. رجبی
  ۳۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۶

  سلام
  نمره علوم هفتم۱۶
  هشتم۱۵
  نهم۱۹
  ریاضی هفتم۱۵
  هشتم۱۵
  نهم۱۹
  میتونم به رشته تجربی برم؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۶

   سلام برای انتخاب رشته تجربی میانگین نمرات علوم و ریاضی در طول سه سال حتما باید بالای15 باشه

 16. ...
  ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۱

  سللم وقتتون بخیر.
  من نمره علوم هفتم 15
  هشتم17
  و نهم 16
  و نمره ریاضی هفتم 17.5
  هشتم 18
  نهم 18.25
  و معدل نوبت دوم هفتم 19.50
  نوبت دوم هشتم 19.07
  نوبت دوم نهم 19.64

  ایا میتونم در رشته تجربی تحصیل کنم؟؟
  و میشه خودتون حساب کنید که ضریب سه سال چقدر میشه؟
  و ایا برای تجربی الف میارم؟

  ممنونم میشم بگید.
  تشکر 🌷🌷

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۵

   سلام چون میانگین سه سال بالای 15 میشه میتونی انتخاب رشته تجربی رو الف بیاری البته ضریب نمره خرداد نهم سه حساب میشه

  • sarina
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۸

   سلام من سارینا هستم
   هفتم:
   ریاضی نوبت اول و دوم:۲۰_۲۰
   علوم نوبت اول و دوم:۱۹_۱۸.۲۵
   هشتم:
   ریاضی نوبت اول و دوم:۱۷_۱۸
   علوم نوبت اول و دوم:۱۷_۱۸
   نهم:
   ریاضی نوبت اول و دوم:۱۹_۱۷
   علوم نوبت اول و دوم:۱۹_۱۵
   تجربی قبول میشم؟

   • moshaverarshad
    ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۷

    سلام برای انتخاب رشته تجربی میانگین نمرات علوم و ریاضی در طول سه سال حتما باید بالای15 باشه

 17. ناشناس
  ۲۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۷

  سلام میخواستم بدونم برای رشته علوم تجربی
  نمره‌کدوم‌ستون‌کارنامه(تکوینی،پایانی،نوبت اول و نوبت دوم) درنظر گرفته میشه؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰

   سلام برای انتخاب رشته نمرات دروس در کل سه سال مهم هست که میانگینش رو در نظر میگیرن

 18. سینا
  ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۹

  و همچنین معدل ترم اول هفتم ۱۹/۲۱ و ترم دوم ۱۹/۷۹ و در هشتم ترم اول ۱۸/۸۶ و ترم دوم ۱۹/۷۸ حالا شانس قبولی در تیزهوشان رو دارم؟؟؟؟؟؟ و همچنین باید نهم چند باشه تا بتونم ریاضی انتخاب کنم و در تیزهوشان قبول بشم.

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۰

   سلام برای پذیرش در تیزهوشان درصدهای سایر دانش اموزان هم مهم هست .اره با این معدل میتونی انتخاب رشته کنی

 19. سینا
  ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۵

  سلام من در هفتم ترم اول ریاضیم ۱۹ و علومم ۱۷ شد و در ترم دوم ریاضی ۲۰ و علوم ۱۹ در هشتم ترم اول ریاضی ۱۷ و علوم ۱۶ در ترم دوم ریاضی ۱۹ و علوم ۲۰ و در نهم باید ریاضی و علومم چند باشه تا بتونم یا ریاضی فیزیک یا تجربی انتخاب کنم آیا شانسش رو دارم؟؟؟؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۹

   سلام بله با توجه به اینکه میانگین نمرات در طول سه سال بالای 15 شده میتونید انتخاب رشته را انجام دهید

 20. رهام
  ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۶

  سلام.من ترم یک و دو هفتمم ریاضی و علومم ۲۰ شد ولی در هشتم ترم اول ریاضی ۱۷ و علوم ۱۷ ودرترم دومم علوم ۱۱ و ریاضی ۱۹ و نهمم علوم و ریاضیم ۲۰ شد. آیا شانس تجربی را دارم و آیا در گروه الفم

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۶

   سلام وقت بخیر دوست عزیز بله تا حدی شانس دارید ولی نحوه شانس قبولی شما و محاسبه نمرات برای انتخاب رشته بیشتر در هدایت تحصیلی شما مشخص میشود موفق باشید

 21. زهرا
  ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۵

  سلام من می خوام بره رشته ی تجربی و نمره ی سال هفتم ریاضی ۱۹ سال هشتم ۱۸ سال نهم 17 میانگین میگیرم 17.6 میشه
  و نمره های سال هفتم علوم ۱۱سال هشتم ۲۰ سال نهم ۱۴ میانگین میگیرم 14.6میشه بنظرتون من الفو میتونم بگیرم و برای رشته تجربی ثبت نام کنم
  لطفاً جواب بدید🙏🙏

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۲

   سلا نه الف نمیشی چون باید میانگین بالای 15 باشه

 22. حمیدرضا
  ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۳

  سلام نحوه محاسبه نمرات برای انتخاب رشته چطوره … وه یه سوال نمرات سالانه در انتخاب رشته تاثیر داره یا پایانی خرداد ممنون میشم جواب بدین

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام میانگین نمرات خرداد در طول سه سال محاسبه میشه .نمرات خرداد نهم با ضریب سه حساب میشود

 23. حسین
  ۲۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۸

  با سلام و عرض خسته نباشید
  ببخشید برای انتخاب رشته نمره آزمون مهمه ؟؟
  یا نمره آزمون به همراه نمره تکوینی؟؟!

  • کارشناس ارشد
   ۲۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۶

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای چه ازمونی مد نظرتون هست ؟

 24. کوثر ولی زاده
  ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۹

  سلام وقت بخیر
  من علوم سال هفتم ۱۸ سال هشتم ۱۶.۲۵ سال نهم ۱۸
  ریاضی هم هفتم ۱۷.۵ هشتم ۱۸.۵ نهم ۱۸
  به نظرتون می تونم به رشته تجربی بدم
  معدل هفتم ۱۹.۳۶
  هشتم ۱۹.۵۶
  نهم ۱۹.۱۱
  لطفا هرچه سریع تر پاسخ بدید ممنون میشم

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۲

   اره میانگین بگیری بالای 15 بشه میتونی برای انتخاب رشته اقدام کنی

 25. کوثر ولی زاده
  ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۷

  سلام وقت بخیر
  من علوم سال هفتم ۱۸ سال هشتم ۱۶.۲۵ سال نهم ۱۸
  ریاضی هم هفتم ۱۷.۵ هشتم ۱۸.۵ نهم ۱۸
  به نظرتون می تونم به رشته تجربی بدم
  لطفا حساب کنین
  معدل هفتم ۱۹.۳۶
  هشتم ۱۹.۵۶
  نهم ۱۹.۱۱

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۱

   سلام میانگین دروس در سه سال بالای 15 باشه میتونی برای انتخاب رشته ریاضی و تجربی اقدام کنی

 26. کوثر ولی زاده
  ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۲

  سلام وقت بخیر
  من علوم سال هفتم ۱۸ سال هشتم ۱۶.۲۵ سال نهم ۱۸
  ریاضی هم هفتم ۱۷.۵ هشتم ۱۸.۵ نهم ۱۸
  به نظرتون می تونم به رشته تجربی بدم
  لطفا حساب کنین

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۱

   اره اگه میانگینت در طول سه بالای 15 باشه میتونی برای انتخاب رشته تجربی اقدام کنی

 27. کوثر ولی زاده
  ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۱

  سلام وقت بخیر
  من علوم سال هفتم ۱۸ سال هشتم ۱۶.۲۵ سال نهم ۱۸
  ریاضی هم هفتم ۱۷.۵ هشتم ۱۸.۵ نهم ۱۸
  به نظرتون می تونم به رشته تجربی بدم

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۹

   سلام اره میتونی برای انتخاب رشته تجربی شانس خوبی داشته باشی

 28. ناشناس
  ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۴

  سلام وقتتون بخیر
  ریاضی هفتم در ترم اول :۱۸
  در ترم دوم هفتم:۲۰
  علوم در ترم اول هفتم :۱۹
  درترم دوم هفتم:۲۰
  معدل درترم اول هفتم:۱۹،۱۴
  معدل در ترم دوم هفتم:۱۹،۱۰
  ریاضی در ترم اول هشتم:۱۹
  ریاضی در ترم دوم :۱۸
  علوم در ترم اول هشتم:۱۶
  علوم در ترم دوم هشتم:۱۹
  معدل در ترم اول هشتم:۱۸،۶۴
  معدل در ترم دوم هشتم:۱۹،۳۵
  من باید تو ترم اول و دوم نهم باید نمره های علوم و ریاضی و معدلم چند باشه تا بتونم رشته ی ریاضی و فیزیک را انتخاب کنم
  ایا من با این نمره ها چقدر شانس دارم تا برم رشته ی ریاضی و فیزیک
  جواب بدین ممنون میشم

  • moshaverarshad
   ۲۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۳

   سلام چون میانگین نمرات علوم و ریاضی در طول سه سال بالای15 میشه میتونی انتخاب رشته ریاضی و تجربی رو انجام بدی

 29. رضا
  ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۶

  سلام
  ریاضی هفتم نوبت دوم 16
  ریاضی هشتم نوبت دوم 14
  ریاضی نهم نوبت دوم 13
  علوم هفتم نوبت دوم 16
  علوم هشتم نوبت دوم 14
  علوم نهم نوبت دوم 18
  میتونم برم رشته تجربی؟؟ تورخدا نگید حساب کن اگه بالای 15 شد میتونی اگه میشه شما حساب کنید🙂

  • moshaverarshad
   ۲۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۷

   سلام حساب کردم فقط ریاضی سه سالت کمتر از 14 شد علوم 16 شدی ولی برای انتخاب رشته هر دو مهمه

 30. ناشناس
  ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۳

  سلام وقتتون بخیر
  من تو ترم اول هفتم نمره علوم۱۹ و ریاضی۱۸ تو ترم دوم هفتم ریاضی و علومم ۲۰ و تو ترم اول هشتم ریاضی ۱۹ علوم ۱۶ و تو ترم دوم هشتم ریاضی ۱۸ و علوم ۱۹ و معدلم تو ترم اول هفتم ۱۹،۱۵ و تو ترم دوم هفتم ۱۹،۱۰ و ترم اول هشتم ۱۸،۶۴ و تو ترم دوم ۱۹،۳۵ من بابد تو ترم اول و دوم نهم باید معدلم و نمره های علوم و ریاضی ام باید چند باشه تا بتونم رشته ی ریاضی و فیزیک را انتخاب کنم
  ایا من با این نمره ها چند درصد شانس دارم تا برم رشته ی ریاضی و فیزیک
  جواب بدین ممنون میشم

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۰

   سلام چون میانگین دروس در سه سال بالای 15 شده میتونی انتخاب رشته کنی برای ریاضی یا تجربی

 31. یگانه
  ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۲

  سلام
  تو هر وبسایتی رفتم درستو درمون ننوشته بودنا ولی خب شما یکم بهتر لودید و اینکه پاسخ میدید به سوالا کمی امیدوارم کرد بیام و سوالمو مطرح کنم
  تو پایه ی هفتم معدلم 19/51 شد
  علومم 20
  و ریاضی 18
  امسال با این وضع مجازی افت سنگینی داشتم
  معدلم 18/29
  ریاضی 18
  و چیزی که کمی نگرانم کرده معدل علوممه که 14 شد
  الان من باید برای سال اینده چه نمره ای بگیرم که بتونم تجربی برم؟؟؟
  بعد اگه میشه کوتاه جواب ندید توروخدا
  کمی وقت بذارین 😭

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۱

   سلام میانگین نمراتت در سه سال علوم و ریاضی بالای 15 باشه میتونی انتخاب کنی که بنظرم بالا هستش

 32. بارین
  ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۸

  سلام خسته نباشید میشه بگید من تجربی میارم یا نه؟ 🙂
  ریاضی هفتم ۱۷ هشتم ۱۹ نهم ۲۰
  علوم ۲۰ ، ۲۰، ۲۰
  می تونم؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۷

   سلام اره چون میانگین نمراتت در سه سال بالای 15 هست و میتونی انتخاب رشته کنی

   • محسن
    ۲۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۲

    سلام خسته نباشید
    ببخشید برای انتخاب رشته نمرات هر دو نوبت ملاک هستند یا فقط نوبت دوم ؟

    • moshaverarshad
     ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۳

     سلام برای انتخاب رشته نمرات سه سال مهمه

   • بارین
    ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۰

    میانگین ریاضی شد۱۹.۲ و علوم شد۲۰ فکر کنم بالا باشه میانگین درسام بنظرتون با مقایسه ظرفیت من قطعا میرم؟؟. خیلی نگرانم

    • moshaverarshad
     ۲۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۱

     سلام اره ولی میانگین نمرات در طول سه سال مهمه که برای انتخاب رشته باید بالای15 باشه

 33. عسل
  ۱۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۴

  سلام وقت بخیر معدل کل پایه هفتم و هشتم بنده ۲۰ بوده و معدل کل پایه نهمم ۱۹.۸۶ میباشد.
  علوم نهم نهایی برگه ۱۷ و نیم شدم و پایانی با احتساب نمره تکوینی ۱۹
  ریاضی نهم نهایی برگه۱۶.۷۵شدم و پایانی با احتساب نمره تکوینی ۱۹ آیا میتونم رشته تجربی الف بیارم؟🙏🏻🙏🏻

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۵

   سلام اره اگه نهم بالا بگیری چون ضریب سه هست شانست برای انتخاب رشته بالا میره

 34. فاطمه
  ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۵

  سلام خسته نباشید
  علوم
  هفتم: نوبت اول=۱۸ نوبت دوم=۱۷
  هشتم:نوبت اول=۱۹ نوبت دوم=۲۰
  نهم:نوبت اول =۱۹ نوبت دوم = ۱۸

  ریاضی
  هفتم:نوبت اول=۱۸ نوبت دوم=۱۷
  هشتم:نوبت اول=۱۹ نوبت دوم=۱۶
  نهم: نوبت اول۱۶ نوبت دوم=۱۷

  به نظر شما میتونم برم رشته تجربی؟

  • moshaverarshad
   ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۶

   سلام میانگین نمرات علوم و ریاضی در طول سه سال مهمه که برای انتخاب باید بالای 15 باشه

  • هانیه
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۹

   سلام
   ریاضی هفتم 12،هشتم17،نهم16.5
   علوم هفتم 10،هشتم15،نهم14
   تجربی میارم؟

   • moshaverarshad
    ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۵

    سلام خیر

 35. Asal
  ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۷

  سلام من ریاضی پایه هفتمم نوبت اول ۱۳ و علوم نوبت اول ۱۸ معدل:۱۷/۱۴
  و ریاضی نوبت دومم پایه هفتم ۱۸ و ریاضی نوبت دوم ۱۵
  پایه هشتم ریاضی نوبت اول ۱۸ و علوم نوبت اول ۱۴ و ریاضی نوبت دوم ۱۱ و علوم نوبت دوم ۱۸ معدل:۱۷/۲۱
  علوم پایه نهم نوبت اول ۲۰ و ریاضی نوبت اول ۲۰ و نوبت دمم هم هردو ۲۰ شدن معدل۲۰
  به نظر شما من میتونم برم تجربی؟

  • moshaverarshad
   ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۳

   سلام اگر میانگین نمرات در طول سه سال مهمه که برای انتخاب رشته تجربی علوم و ریاضی بالای 15 باید باشه

 36. مهدی
  ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۶

  سلام

  نمره هفتم نوبت اول ریاضی۱۵ و علوم۱۷
  معدل: ۱۸/۲۱
  هفتم نوبت دوم ریاضی۱۷ و علوم۱۹
  معدل: ۱۸/۴۳

  هشتم نوبت اول ریاضی۱۶ و علوم۱۶
  معدل: ۱۸/۰۷
  هشتم نوبت دوم ریاضی ۱۹ و علوم ۲۰
  معدل: ۱۹/۲۱

  نهم نوبت اول و دوم ریاضی و علوم هر دو بالای ۱۸
  معدل: بالای ۱۸

  من با این نمره ها می‌تونم برم رشته ریاضی فیزیک؟؟

  • moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۸

   سلام اره میانگین نمرات ریاضی و علوم بالای 15 بشه میتونی اونم ر طول سه سال

 37. یاسین
  ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۷

  سلام، من نمره علوم هفتم :18 هشتم:20. نهم :18/5 شد

  و ریاضی
  هفتم :14
  هشتم:20
  نهم؛11
  شد، آیا میتونم در رشته تجربی تحصیل کنم؟ خواهش میکنم جواب مرا بدهید . خیلی ممنون

  • moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۳

   سلام برای انتخاب رشته تجربی باید میانگین نمرات علوم و ریاضی سه سال بالای15 باشه

 38. محمدحسین
  ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۱

  سلام خسته نباشید من میخواستم وارد رشته تجربی بشم نمرات من:علوم هفتم۲۰،علوم هشتم۱۹،علوم نهم۱۵،ریاضی هفتم۱۶/۵،ریاضی هشتم۱۵،ریاضی نهم۱۰
  ممنون میشم پاسخ بدید.🌹

  • moshaverarshad
   ۱۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۷

   سلام اگه میانگین نمرات علوم و ریاضی بالای 15 باشه البته برای سه سال باید محاسبه بشه

 39. محمد حسین
  ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۶

  سلام خسته نباشید من میخواستم وارد رشته تجربی بشم نمرات من:علوم هفتم۲۰،علوم هشتم۱۹،علوم نهم۱۵،ریاضی هفتم۱۶/۵،ریاضی هشتم۱۵،ریاضی نهم۱۰
  ممنون میشم پاسخ بدید.🌹

  • moshaverarshad
   ۱۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۷

   سلام محاسبه کن اگه میانگین علوم و ریاضی بالای 15 باشه میتونی رشته تجربی رو بزنی

 40. محمد حسین
  ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۷

  سلام خسته نباشید من میخواستم وارد رشته تجربی بشم نمرات من:علوم هفتم۲۰،علوم هشتم۱۹،علوم نهم۱۵،ریاضی هفتم۱۶/۵،ریاضی هشتم۱۵،ریاضی نهم۱۰
  ممنون میشم پاسخ بدید.🌹

  • moshaverarshad
   ۱۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۶

   سلام نهم ضریب سه حساب میشه ولی اگه میانگین سه سال دوره اول بالای 15 باشه میتونی ریاضی یا تجربی رو انتخاب کنی

 41. دانش آموز
  ۱۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۵

  سلام خسته نباشید ، من به رشته ی تجربی خیلی علاقه دارم.
  معدل کلاس هفتم و هشتمم عالی بود .
  اما متاسفانه امسال یکم افت کردم
  ریاضی ۱۹
  علوم ۱۶
  معدل کل ۱۹٫۴۸

  میخواستم بدونم میتونم برم تجربی یا نه؟؟

  ممنون میشم اگر جواب بدین

  • moshaverarshad
   ۱۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۴

   سلام اگر میانگین نمرات علوم و ریاضی سه سال بالای15 بشه اره میتونی

   • دانش آموز
    ۱۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۶

    علوم هفتم ۲۰ ریاضی ۲۰
    علوم هشتم ۱۹ ریاضی ۱۹
    علوم نهم هم ۱۶ ریاضی ۱۹
    با این حال قبول میشم؟

    • moshaverarshad
     ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۲

     سلام اره با این نمرات اره میتونی برای انتخاب رشته تجربی و ریاضی شانس بالایی داشته باشی

 42. سعید
  ۱۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۲

  با سلام
  من کلاس هفتم :
  علوم ۱۷/۵
  ریاضیات ۱۷
  در کلاس هشتم :
  علوم ۱۹
  ریاضیات ۱۶
  در کلاس نهم :
  علوم ۱۶
  ریاضیات ۱۴/۵
  آیا قادر هستم وارد رشته ریاضی فیزیک بشم ؟
  لطفاً جواب بدید

  • moshaverarshad
   ۱۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۹

   سلام اگه میانگین نمرات علوم و ریاضی بالای 15 باشه میتونی هم ریاضی و تجربی انتخاب کنی

   • سعید
    ۱۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۷

    میانگین درس ریاضی 15.5 شده

    • moshaverarshad
     ۱۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۰

     خوبه

 43. سحر
  ۱۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۴۲

  وقتتون بخیر ببخشید برای تجربی علوم هفتم ۱۷ نهم۱۸ هشتم ۱۹
  ریاضی هفتم ۲۰ هشتم ۱۷ یا ۱۸ و نهم ۱۱ تیر میتونم بدم تجربی ؟

  • moshaverarshad
   ۱۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۸

   سلام سحر
   طبق محاسبه نمراتتون شما رشته تجربی نمیتونین انتخاب رشته کنید

   • یلدا
    ۱۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۳

    سلام خسته نباشید خدمت شما
    من ریاضی کلاس هفتم : 20
    هشتم : 20
    نهم : 18.5
    و علوم هفتم : 20
    هشتم : 20
    نهم : 13.25
    گرفتم به نظرتون میشه برم رشته علوم تجربی ؟
    ممنون از پاسخگویی خوبتون

    • moshaverarshad
     ۱۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۸

     سلام اره اگه جمع کنی میانگین بگیری بالای 15 بشه میتونی

 44. حدیثه
  ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۹

  سلام
  من ریاضی هفتم ۲۰ هشتم ۱۸ نهم ۱۵
  میتونم رشته ریاضی قبول شم؟

  • moshaverarshad
   ۱۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۸

   سلام حدیثه
   با توجه به محاسبه نمرات شما رشته تجربی میتونین انتخاب رشته کنید

 45. بهار
  ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۶

  سلام وقت بخیر من نمره ریاضی هفتم ۲۰ و هشتم ۱۷ و نهم ۱۵ ‌. نمره علوم هفتم ۲۰ هشتم ۱۶ و نهم ۱۷ . و نمره مطالعات اجتماعی هفتم ۲۰ و هشتم ۱۷ و نهم ۱۲ . چه رشته ای میتونم قبول شم ؟!

  ممنون میشم هر چه سریعتر من رو راهنمایی کنید

  • moshaverarshad
   ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۲

   سلام میانگین نمرات سه سال برای انتخاب رشته مهمه اگر میانگین هر سه سال بالای 15 باشی همه رشته هارو میتونی. احتمال انسانی بیشتر از تجربی و ریاضی هست

 46. فاطمه
  ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۶

  سلام من ریاضی هفتم 17
  هشتم14
  نهم 20
  ایا میتونم وارد رشته ریاضی شم
  لطفا سریع جواب بدید باتشکر

  • moshaverarshad
   ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۸

   سلام حساب کن اگر میانگین نمرات سه سال دوره اول بالای 15 باشه میتونی با این نمرات میتونی

 47. مریم
  ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۴

  سلام
  من نمره ریاضیم
  هفتم ۱۶
  هشتم ۱۵
  نهم ۱۴
  و نمره علومم
  هفتم ۱۹
  هشتم ۱۸
  نهم ۱۸ بوده
  ایا میتونم رشته تجربی امتخاب کنم؟لطفا جواب بدید😔😔😔

  • moshaverarshad
   ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۰

   سلام حساب کن نمره خرداد هفتم + نمره خرداد هشتم+ نمره خرداد نهم ضربدر 3 تقسیم بر 5..اگر علوم و ریاضی بالای 15 بشه میتونی

   • Maryam
    ۱۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۴

    علوم یا ریاضی ۱۵?
    علوم ۱۵باشه
    ریاضی ۱۴

    • moshaverarshad
     ۲۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۴

     برای تجربی علوم 15 ریاضی14

 48. Zh*
  ۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۲

  ویا میانگین سالانه خرداد رو

 49. Zh
  ۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۹

  سلام برای محاسبه میانگین نمرات می بایست میانگین نمرات نوبت دوم هرسال رو وارد کنیم یا کتبی پایانی هرسال

  • moshaverarshad
   ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۷

   سلام نمرات خرداد هفتم+هشتم + نهم ضربدر 3 تقسیم بر 5

 50. ........
  ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۲

  سلام
  رياضی هفتم 20 هشتم 15 نهم 18
  علوم هفتم 18 هشتم 18 نهم 18
  معدل هفتم 19.43. هشتم 18.5 نهم 19.05
  آیا به همه رشته ها مجاز هستم؟

  • moshaverarshad
   ۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۵

   سلام با توجه به محاسبه نمرات معدلتون شما مجاز به همه ی رشته ها هستین

   • ........
    ۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۱

    ممنون

 51. نیما
  ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۰

  سلام یک سوال دیگه دارم
  الان داخل
  کارنامه نهمم
  سالیانه خرداد
  ریاضی 37
  علوم. 56
  آیا من رشته تجربی را آوردم
  ممنون میشم هر چه سریعتر پاسخ دهید
  با تشکر از شما

  • moshaverarshad
   ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۷

   سلام برای انتخاب رشته میانگین نمرات سه سال باید بالای 15 باشه

 52. نیما
  ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۱

  سلام
  بانمرات
  هفتم علوم نوبت دوم ۲۰
  هشتم علوم نوبت دوم۲۰
  نهم علوم نوبت دوم ۱۸
  هفتم ریاضی نوبت دوم ۱۸
  هشتم ریاضی نوبت دوم۱۸
  ریاضی ریاضی نوبت دوم ۱۱
  آیا رشته تجربی را میارم
  خواهشاً هر چه سریعتر پاسخ دهید
  با تشکر از شما

  • moshaverarshad
   ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۶

   سلام اره میانگین نمرات دو درس ریاضی و علوم در سه سال بالای15 هستش

   • نیما
    ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۱

    ممنونم

 53. Sehr
  ۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۵

  ,سلام

  ریاضی هفتم ۱۷وهشتم ۱۸ونهم ۱۴

  علوم هفتم ۱۸وهشتم۱۹ونهم ۱۹

  ومعدل دوره نهم ۱۷٫۷۱

  میتونم رشته تجربی رو بیارم ؟!🙏🏻

  • moshaverarshad
   ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۹

   سلام سحر
   با توجه به محاسبه نمراتتون شما برای رشته تجربی میتونین انتخاب رشته کنید

 54. ‌سارا
  ۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۵

  سلام وقت بخیر

  نمره ریاضی هفتم:۲۰ هشتم:۱۷ نهم:۱۴

  نمره علوم هفتم: ۲۰ هشتم:۱۹ نهم:۱۹

  میتوانم رسته تجربی رو بیارم ؟!

  لطفا هرچه سریعتر پاسخگوی من باشید 🙏🏻

  • moshaverarshad
   ۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۹

   سلام سارا با توجه به نمراتتون بله میتونین رشته تجربی انتخاب رشته کنید

   • ‌سارا
    ۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۱

    ببخشید در نوبت اول نهم امتحان ریاضی ندادم یعنی نمره من صفر است مشکلی پیش نمیاد؟!

    • moshaverarshad
     ۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۱

     سلام
     در این صورت به مشکل برمیخورید

 55. سیما
  ۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۳

  سلام
  نمره ریاضی کلاس هفتم ۲۰وهشتم ۱۸ونهم ۱۶
  نمره علوم هفتم ۱۹وهشتم۱۹ونهم ۱۹

  ایا میتوانم رشته تجربی انتخاب کنم ؟!

  لطفا سریع پاسخگوی من باشید

  • moshaverarshad
   ۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۹

   سلام سیما
   بله میتونین رشته تجربی انتخاب رشته کنید

 56. Amir
  ۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۵۱

  سلام وقت شما بخیر.
  توی عکس نمرات درس علوم و ریاضیم مشخص هستش، میخواستم بدونم که با این اوضاع میتونم میتونم برم رشته ریاضی و یا خیر.
  در رابطه با نمره درس علوم پایه نهم نوبت دوم هم سوال داشتم، اعتراض زدم، اگه قبول تشد یا تک ماده زدن میتونم برم رشته ریاضی و یا دوباره باید امتحان بدم شهریور برای نمره بیشتر؟)

  • moshaverarshad
   ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۳

   سلام امیر ن متاسفانه نمیتونید رشته ریاضی بردارین

   • Amir
    ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۲

    شهریور چطور؟اگه اون موقع امتحان بدم حداقل نمره علومم باید چند بشه تا بتونم قبول بشم توی ریاضی؟

 57. ابوالفضل
  ۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۲۵

  سلام
  نمره ریاضی:هفتم:۲۰ هشتم:۲۰
  نمره علوم:،هفتم:۲۰ هشتم:۲۰

  میخواستم بدونم واسه رشته‌ی علوم تجربی
  حداقل نمره‌ای که باید بگیرم چنده؟

  • moshaverarshad
   ۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۱

   سلام ابوالفضل شما به راحتی میتونین رشته تجربی انتخاب رشته کنید

 58. ریحانه
  ۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۲

  سلام من هفتم ریاضی و علوم ۱۹ و ۱۸ و نیم شدم معدل ۱۹ و ۵۰
  هشتم ریاضی و علوم ۲۰ معدل ۱۹ و ۶۴
  نهم علوم ۱۹ ریاضی ۱۸ معدل هم ۱۹ و ۳۳
  ب نظرتون تجربی میارم گروه الف؟

  • moshaverarshad
   ۵ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۴

   سلام ریحانه
   با توجه به نمرات که کسب کردین خیلی راحت میتوین رشته تچربی انتخاب رشته کنید

 59. Kimia
  ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۶

  سلام خسته نباشید من به رشته ی تجربی علاقه دارم اما متاسفانه امسال نمرات علومم کم شده

  هفتم علوم ۲۰ ریاضی ۲۰ معدل ۱۹٫۵۰
  هشتم علوم ۲۰ ریاضی ۱۹ معدل ۱۹٫۹۳
  نهم علوم ۱۶ ریاضی ۱۹ معدل هنوز مشخص نشده

  با این نمرات میتونم رشته ی تجربی قبول بشم؟

  لطفاً جواب بدید🙏🙏

  • moshaverarshad
   ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۴

   سلام کیمیا با توجه به محاسبه نمرات شما میتوین رشته تجربی بردارین

 60. طلوع مرادی برزگرزاده
  ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۴

  ورود به فنی و حرفه ای (خدمات)
  درس ریاضی 10
  ️ درس فناوری و هنر 12

  ” میانگین نمرات پایه هفتم، هشتم و نهم دانش آموز ”
  درس ریاضی 14
  ️ درس علوم  13

  با سلام من نمره ریاضیم:
  هفتم:۱۹/۷۵
  هشتم:۱۹
  نهم:۱۴
  هنر و کاروفناوری همه بیست
  [  ] علومم نمیدونم باید بدم کارنامه هام و پیدا کنم
  میگم با توجه به این شرایط رشته کارودانش خدمات کامپیوتر رو میارم؟تو رو خدا جواب بدید مرسی

  • moshaverarshad
   ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۳

   سلام با توجه به محاسبه نمرات میتونین کاردانش رشته کامپیوتر انتخاب رشته کنید

 61. ریحانه
  ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۶

  سلام
  ریاضی : ۱۹، ۱۸، ۱۶
  علوم : ۱۶،۱۶،۱۷
  فقط لطفا سریع تر بگین میتونم برم ریاضی یا تجربی ؟

  • moshaverarshad
   ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۴

   سلام ریحانه
   شما با این تفاسیر از نمراتت میتونین رشته ریاضی پذیریش بگیرین

 62. فاطمه رضایی
  ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۱

  سلام
  هفتم : ریاضی : ۱۷ علوم : ۱۶
  هشتم :ریاضی ۱۶ علوم ۱۹
  نهم : ریاضی ۱۳ علوم :۲۰
  میتونم برم رشته ی تجربی ؟؟؟؟؟
  ممنون میشم کمکم کنید

  • moshaverarshad
   ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۳

   با توجه محاسبه نمرات شما میتونید رشته تجربی انتخاب رشته کنید

 63. زهرا
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۹

  سلام
  ریاضی:
  هفتم ۲۰
  هشتم ۲۰
  نهم ۲۰
  علوم:
  هفتم ۱۸
  هشتم ۲۰
  نهم ۲۰
  میتونم تجربی بیارم؟

  • moshaverarshad
   ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۹

   سلام بله میتونی چون میانگین نمرات علوم و ریاضی بالای 15 هست و با این محاسبه میتونی رشته تجربی رو انتخاب کنید

   • زهرا
    ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۰۲

    آها ممنون

    • moshaverarshad
     ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۰

     خواهش میکنم موفق باشین

 64. مانا
  ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۴

  سلام
  ریاضی
  هفتم :17
  هشتم :18
  نهم : 10🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
  علوم
  هفتم :17
  هشتم : 20
  نهم :15
  میتونم برم تجربی؟
  تروخدا زودتر بگید

  • moshaverarshad
   ۲۷ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۳

   سلام مانا
   ن متاسفانه شما نمیتونید رشته تجربی انتخاب رشته کنید

   • مانا
    ۳۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۲

    اگه نمونه دولتی نمره بالایی بیارم تو ثبت نام تجربی بازم تاثیری نداره؟

    فارسی
    هفتم :20
    هشتم :19
    نهم :18
    عربی
    هفتم : 18/25
    هشتم :19
    نهم :16
    مطالعات
    هفتم :20
    هشتم :20
    نهم :19
    انسانی میتونم برم؟ عربیم حس میکنم کمه براش

    • moshaverarshad
     ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۱

     شما با این نمراتی که گفتین میتونی هم انسانی هم تجربی انتخاب رشته کنید

   • Maryam
    ۱۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۶

    ببخشید برای تجربی باید علوم ۱۵ باشه میانگین ۲سال یا ریاضی

    • moshaverarshad
     ۲۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۴

     علوم 15 ریاضی14

 65. حسین
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۹

  سلام ببخشید یک سوال خیلی اساسی دارم آیا در محاسبه نمرات از نمرات نوب دوم استفاده میکنن یا از نمرات سالانه نهم منظور میانگین نوبت اول و نوبت دوم

  • moshaverarshad
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۵

   سلام حسین از میانگین نمرات نوبت اول و دوم محاسبه میکنند

 66. علی قاسمی
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۱

  هفتم
  ریاضی : ۲۰ علوم : ۱۹
  هشتم :
  ریاضی : ۱۹ علوم : ۱۹
  نهم :
  ریاضی : ۱۷ علوم : ۲۰
  میتونم برم تجربی ؟

 67. مسیحا
  ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۲

  سلام من نمره ریاضی هفتمم 19 و هشتمم 16 و نهمم 20 است و نمره علوم هفتمم 20 و هشتمم19 و نهمم 20 است من میتونم رشته تجربی اولویت الف را بیاورم؟

  • moshaverarshad
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۳

   سلام اره کلا اگه مجموع نمرات خرداد سه سال دوره اول رو میانگین بگیری و ریاضی و علوم بالای 15 بشه میتونی انتخاب رشته تجربی داشته باشی

 68. کیان
  ۲۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۷

  با سلام و خسته نباشید برای انتخاب رشته تجربی و قرار گرفتن در اولویت الف برای ثبت نام در مدارس چه شرایطی لازمه؟ با سپاس

  • moshaverarshad
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۴

   سلام اگر نمرات سه سال دوره اول علوم و ریاضی بالای 15 باشه میتونی انتخاب رشته کنی

 69. ناشناس
  ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۰

  واقعا ظلمه که به علت ظرفیت بالا نتونیم وارد رشته ای که میخوایم بشیم
  ممنون از اطلاعاتتون💚

  • moshaverarshad
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۰

   سلام بله برای انتخاب رشته محدودیت ظرفیت وجود داره

 70. زویا
  ۱۴ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۸

  سلام. نمرات درس عربی17.مطالعات16.فارسی15 هست. با این نمرات میتونم برم رشته انسانی؟؟ و اینکه انگلیسی تاثیر داره روی رشته انسانی یا نه؟ لطفا جواب بدید ممنون

  • moshaverarshad
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۵

   سلام خیر برای رشته انسانی درس فارسی و عربی مهمه که میانگین نمرات سه سال دوره اول باید بالای 14 باشه

 71. امیر کریمی
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۹

  عالی

ایران تحصیل
تماس با مشاور