تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
مراحل فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت

فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت 1401

  • دسته بندی
  • دیدگاه ها ۰
مراحل فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

دانشگاه های علوم پزشکی با نظارت وزارت بهداشت و درمان هر ساله اقدام به انتشار فراخوانی مبنی بر جذب هیات علمی می نمایند.  ظرفیت و رشته های موجود در این فراخوان، هرساله بر اساس نیاز واحد های دانشگاهی متفاوت است. دانشگاه های علوم پزشکی به منظور تکمیل کادر هیات علمی خود و به ارگیری افراد متخصص در هر حوزه اقدام به انتشار فراخوان جذب هیات علمی میکنند.

علاقه مندان به محیط تدریس و آموزش میتوانند با بررسی فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت، و اطلاع دقیق از زمان و نحوه ثبت نام آن، شانس خود را برای اشتغال در سمت هیات علمی امتحان کنند. در ادامه به زمان انتشار فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت 1401 و نحوه ثبت نام آن اشاره شده است.

زمان ثبت نام در رشته های مورد نیاز جذب هیات علمی وزارت بهداشت

از جمله مهم ترین مواردی که در رابطه با ثبت نام در رشته های مورد نیاز هیات علمی وزارت بهداشت باید به آن توجه لازم را مبذول داشت در رابطه با زمان ثبت نام در رشته های مورد نیاز هیات علمی وزارت بهداشت براساس آیین نامه جذب هیات علمی وزارت بهداشت است.

در رابطه با زمان ثبت نام در رشته های مورد نیاز هیات علمی وزارت بهداشت باید خدمت شما عرض کنیم که این زمان برای داوطلبان شرکت کننده در این طرح در سال جاری از اول آبان ماه سال جاری آغاز شد و تا بیست و یکم آذر ماه ادامه داشت.

اما در رابطه با زمان ثبت نام در رشته های مورد نیاز هیات علمی وزارت بهداشت مطابق آیین نامه جذب هیات علمی وزارت بهداشت برای افراد متقاضی در سال آینده فعلاً نمی توان نظر قطعی صادر کرد و همچنان باید منتظر اعلام سازمان مربوطه در این رابطه ماند.

 

برای اطلاع ازشرایط جذب هیئت علمی دانشگاه آزاد بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

سامانه جذب هیات علمی وزارت بهداشت

پس از مشخص شدن تاریخ انجام فرآیند ثبت نام فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت، داوطلبان می توانند در زمان تعیین شده با مراجعه به سایت سامانه جذب هیات علمی وزارت بهداشت به آدرس jazb.aac.behdasht.gov.ir  نسبت به تکمیل فرآیند ثبت درخواست خود اقدام نمایند.

پیش از ورود به سامانه ثبت نام لازم است تا از داشتن شرایط جذب هیات علمی وزارت بهداشت جهت استخدام، اطمینان حاصل نمایید. بدین منظور توصیه می کنیم حتما قبل از اقدام به ثبت نام، آگهی دوره فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت را از سایت مذکور دریافت و مطالعه نمایید .برای مراحل ثبت نام با ما همراه باشید.

 

اطلاعیه

دارندگان مدارک تحصیلی بالاتر از رشته های شغلی و مقطع اعلام شده در فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت ۱۴۰۱، مجاز به ثبت نام در فراخوان مقطع پایین ‌تر نمی باشند.

 

نحوه ثبت نام در رشته های مورد نیاز جذب هیات علمی وزارت بهداشت

به جز کسب اطلاعاتی در رابطه با زمان ثبت نام در رشته های مورد نیاز جذب هیات علمی وزارت بهداشت آشنایی با نحوه ثبت نام در آن ها نیز برای داوطلبان از الزامات است.

در صورت عدم اطلاع از نحوه و چگونگی ثبت نام در رشته های مورد نیاز هیات علمی با ما در ادامه این نوشته جامع همراه باشید تا راهنمای ثبت نام را به صورت تصویری خدمتتان ارائه می کنیم.

 

آیین نامه جذب هیات علمی وزارت بهداشت

 

در قدم اول برای ثبت نام در رشته های مورد نیاز جذب هیات علمی وزارت الزاماً باید از طریق مرورگر گوگل خود وارد آدرس سامانه جذب هیات علمی وزارت بهداشت تحت عنوان “jazb.aac.behdasht.gov.ir ” شوند.

 

جذب هیات علمی وزارت بهداشت

 

. در قدم بعدی با ورود به سامانه jazb.aac.behdasht.gov.ir نوبت به کلیک بر روی گزینه ای تحت عنوان گروه جذب اعضای هیات علمی می رسد.

 

سایت هیات علمی وزارت بهداشت

 

در مرحله بعدی و با باز شدن صفحه دیگر باید بر روی گزینه ای تحت عنوان فرم ثبت نام فراخوان جذب امضای هیات علمی کلیک بفرمایید.

 

سامانه هیات علمی

 

نتایج هیات علمی

 

قدم بعدی تکمیل سوابق کاری و اطلاعات شخصی شماست که باید در نهایت دقت این کار را در سامانه انجام دهید. از میان این موارد می توان به سال تولد، کد ملی و نام و نام خانوادگی اشاره کرد.

 

سایت جذب هیات علمی

 

. در قدم بعدی فرمی برای شما باز می شود که باید در آن برای درج اولویت های خود برای جذب و پذیرش در هیأت علمی در فیلدهای در نظر گرفته شده اقدامات لازم را انجام دهید.

. در مرحله بعد باید در فرم به نمایش درآمده برای درج اطلاعات مربوط به محل سکونت و همین طور سوابق تحصیلی خود در دانشگاه اقدام بفرمایید.

 

جذب اساتید در هیات علمی

 

. قدم بعدی آپلود مدارک درخواستی و کلیک بر روی گزینه ذخیره و دریافت کد رهگیری ثبت نام است.

 

برای مطالعه رشته های مورد نیاز جذب هیات علمی کلیک کنید.

 

شرایط لازم برای ثبت نام در رشته های مورد نیاز جذب هیات علمی وزارت بهداشت چیست؟

ثبت نام در رشته های مورد نیاز جذب هیات علمی وزارت بهداشت تحت شرایطی برای هر یک از افراد متقاضی صورت می گیرد.

شرایطی که در دو گروه عمومی و اختصاصی قرار می گیرند و برخورداری از آن ها برای هر یک از داوطلبان و افراد متقاضی الزامی و مهم است.

در ادامه با ذکر شرایط مهم اختصاصی و عمومی برای ثبت نام در رشته های مورد نیاز هیات علمی وزارت بهداشت در خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه سایت ایران تحصیل هستیم.

 

شرایط عمومی فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت

. ارائه مدرک معافیت و یا اتمام دوره خدمت برای داوطلبان ذکور

. نداشتن هیچ گونه اعتیادی به انواع مواد مخدر و یا مواد روان گردان

. نداشتن هیچ گونه محرومیت و معافیتی برای جذب و پذیرش در ارگان های دولتی

. باور به ضوابط مندرج در قانون اساسی جمهورس اسلامی ایران و التزام به انجام آن ها

. باور به دین مقدس اسلام و یا دیگر ادیان مطروحه در قانون اساسی کشور

. تبعه ایرانی بودن

 

برای اطلاع سامانه هیئت علمی دانشگاه آزادکلیک کنید.

 

شرایط اختصاصی ثبت نام در رشته های مورد نیاز جذب هیات علمی

. در صورت داشتن مدرک تحصیلی بالاتر از مقطع تحصیلی و شغل برای جذب در هیأت علمی وزارت بهداشت امکان ثبت نام در مقاطع پایین تر را به هیچ وجه ندارید.

. در صورتی که کارمند پیمانی یا رسمی در هیأت علمی دانشگاه آزاد هستید امکان ثبت نام در هیأت علمی وزارت بهداشت را ندارید.

. در صورت دریافت مدرک دانشگاهی خود از طریق دوره های غیرحضوری یا همان مجازی به هیچ وجه نمی توانید برای ثبت نام در رشته های مورد نیاز جذب هیأت علمی وزارت بهداشت اقدام کنید.

. در صورتی که جزء نخبگان هستید امکان گزینش دو رشته پژوهشی و دو رشته آموزشی را دارید.

. رشته های دارای تعهد خدمت نیز جزء رشته های مورد نیاز هیات علمی وزارت بهداشت هستند و امکان ثبت نام در آن ها وجود دارد.

. یکسانی رشته شغل مندرج در فراخوان با عنوان مدرک تحصیلی الزامی است.

. در صورتی که هنوز تحصیلات خود را به پایان نرسانده اید به هیچ وجه امکان ثبت نام در رشته های مورد نیاز جذب هیات علمی را ندارید.

. در صورت داشتن مدرک کارشناسی ارشد سن شما نباید از سی و پنج سال بیشتر باشد.

. در صورت برخورداری از مدرک دکترای تخصصی، گواهی دوره فلوشیپ و همین طور فوق تخصص و تخصص نباید سن شما از چهل و پنج سال بیشتر باشد.

. در صورت شرکت در رشته های علوم پایه مدرک شما نباید به جز ارشد و یا دکترای تخصص باشد.

. در صورت شرکت در رشته های بالینی مدرک شما باید فوق تخصص و یا متخصص باشد.

 

شرایط عمومی فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت

شرایط فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت

 

برای اطلاع از لیست منابع مورد استفاده برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید.

 

لیست رشته های فراخوان هیات علمی وزارت بهداشت

در فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت، لیست رشته های مورد نیاز هیات علمی وزارت بهداشت هر ساله خدمت داوطلبان مایل به ثبت نام در دفترچه ثبت نام اعلام می شود.

در ادامه این نوشته با ذکر شماری از رشته های مورد نیاز هیات علمی وزارت بهداشت در خدمت شما دوستان و همراهان عزیز سایت ایران تحصیل هستیم.

البته دقت داشته باشید که لیست رشته های مورد نیاز هیات علمی وزارت بهداشت ارائه شده در ادامه براساس رشته های ارائه شده در سال های قبل هستند و هنوز اطلاعاتی در رابطه با رشته های مورد نیاز هیات علمی وزارت بهداشت برای داوطلبان سال آینده در دست نیست.

 

رشته های مورد نیاز هیات علمی وزارت بهداشت
ویروس شناسی پزشکی ژنتیک پزشکی
بیولوژی تولید مثل پزشکی مولکولی
باکتری شناسی پزشکی زنان و زایمان
رادیوتراپی طب سنتی ایرانی
میکروبیولوژی علوم تغذیه
مهندسی پزشکی پرستاری

مهندسی بهداشت محیط

چشم پزشکی

 

برای اطلاع از زمان و نحوه اعلام نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش بر روی لینک مربوطه کلیک بفرمایید.

 

دفترچه جذب هیات علمی وزارت بهداشت

برای مطالعه جزئیات شرایط و تبصره های ذکر شده برای هر یک از این شرایط می توانید دفترچه جذب هیات علمی وزارت بهداشت

1401 را دانلود کرده و مطالعه کنید. به دلیل عدم انتشار دفترچه سال جاری در ادامه لینک دانلود دفترچه ثبت نام سال گذشته ارائه شده است.

 

برای دانلود دفترچه جذب هیات علمی بهداشت کلیک کنید.

 

اخبار فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت

 معاون آموزشی وزیر بهداشت با تاکید بر افزایش نقش دانشگاهها و واگذاری مسئولیت به اساتید و مسئولین دانشگاه‌ها، خاطرنشان کرد: مهمترین سرمایه کشور، دانشگاه و ارزشمندترین سرمایه دانشگاه، نیروی انسانی و اعضای هیات علمی هستند؛

بر اساس اعلام مرکز جذب اعضای هیئت علمی وزارت علوم، شرکت در فراخوان جذب اردیبهشت ۱۴۰۱، به دلیل پاره‌ای از مشکلات به تعویق افتاد و امکان ثبت نام فراخوان تا اطلاع ثانوی با تأخیر خواهد بود.

 

جهت دانلود پی دی اف مقاله کلیک  کنید.  

 

خلاصه مطلب

وزارت بهداشت هر ساله از طریق فراخوان جذب هیات علمی از طریق سامانه jazb.aac.behdasht.gov.ir  اقدام به ثبت نام اساتیدی می نماید که دارای مدرک کارشناسی ارشد به بالا می باشد.فراخوان جذب هیات علمی وزارت بهداشت برای علاقه مندان  که واجد شرایط نام نویسی و شرکت در این فراخوان هستند می توانند با بررسی رشته ها و دانشگاه های متقاضی در صورت یافتن گزینه مورد نظر خود، در مهلت تعیین شده وارد سایت وزارت بهداشت شده و اقدام به نام نویسی در این فراخوان کنند.

5/5 - (4 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

جه زمانی می توان برای ثبت نام در رشته های مورد نیاز جذب هیات علمی وزارت بهداشت اقدام کرد؟

ثبت نام در رشته های مورد نیاز جذب هیات علمی وزارت بهداشت در سال جاری از اول آبان تا بیست و یکم آذر ادامه داشت. اما در رابطه با سال آینده هنوز اطلاعاتی در دست نیست.

نحوه ثبت نام در رشته های مورد نیاز جذب هیات علمی وزارت بهداشت چگونه است؟

برای ثبت نام در رشته های مورد نیاز جذب هیات علمی وزارت بهداشت باید به سامانه jazb.aac.behdasht.gov.ir مراجعه کنید.

شرایط ثبت نام در رشته های مورد نیاز جذب هیات علمی وزارت بهداشت شامل چه مواردی می شود؟

برای اطلاع از شرایط ثبت نام در رشته های مورد نیاز جذب هیات علمی وزارت بهداشت با تیم مشاوره ما تماس بگیرید.

نظرات

مطالب مرتبط

ایران تحصیل
تماس با مشاور