تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
رشته های دانشگاه دولتی بجنورد 98

رشته های دانشگاه دولتی بجنورد 99

رشته های دانشگاه دولتی بجنورد 98
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

رشته های دانشگاه دولتی بجنورد 99 در گروه‌های آزمایشی مختلف داوطلبان را پذیرش می‌نماید. با توجه به اعتبار این دانشگاه و همچنین دولتی بودن آن، پذیرش با توجه به رتبه کسب شده داوطلب صورت می پذیرد و داوطلبان می‌توانند اقدام به انتخاب رشته نمایند. ظرفیت پذیرش در هر یک از رشته‌های این دانشگاه متفاوت می‌باشد. بنابراین رتبه لازم برای قبولی در این دانشگاه ، بستگی زیادی به این ظرفیت خواهد داشت.

مشاوره تضمینی کنکور ، به داوطلبان کمک می‌نماید تا بتوانند به راحتی برنامه‌ریزی نمایند و همچنین در رشته های دانشگاه دولتی بجنورد  موردعلاقه خود پذیرفته شوند. خبر خوبی که به متقاضیان این دانشگاه می‌توانیم بدهیم، در رابطه با افزایش رشته‌ها در سال‌های آینده در این دانشگاه می‌باشد. مطابق با اطلاعیه مدیر دانشگاه بجنورد، از جمله برنامه‌های این دانشگاه ، افزایش لیست رشته‌های دانشگاه سراسری بجنورد می‌باشد.

برنامه‌ریزی رایگان برای کنکور می‌تواند از جمله امتیازاتی باشد که با توجه بدان داوطلبان به راحتی در رشته های دانشگاه دولتی بجنورد موردعلاقه خود پذیرفته می‌گردند. لذا آنچه موجب رسیدن متقاضیان به اهداف خود می‌گردد، انتخاب رشته کنکور درست برای آنان می‌باشد تا با توجه به آن، به راحتی به ادامه تحصیل در دانشگاه‌های موردنظر خود بپردازند.

برای کسب اطلاع دقیق در رابطه با رشته های دانشگاه دولتی بجنورد، ظرفیت پذیرش هر یک از دانشگاه کافی است با متخصصین ایران تحصیل با شماره تلفن‌های 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان تهران) از ساعات 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید. ارائه لیست رشته‌های دانشگاه سراسری بجنورد با استفاده از این تماس امکان‌پذیر می‌باشد.

 

جهت اطلاع دقیق از رشته های دانشگاه دولتی بجنورد ، لیست رشته های دانشگاه سراسری بجنورد و راهنمای انتخاب رشته درصدهای لازم در هر درس برای قبولی با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب

معرفی رشته های دانشگاه دولتی بجنورد

 

رشته های دانشگاه دولتی بجنورد منحصر به مقطع کاردانی نمی‌باشد. خوشبختانه این دانشگاه در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشجویان را پذیرش می‌نماید. در مقطع کارشناسی ارشد نیز، به صورت بدون آزمون با توجه به سوابق تحصیلی داوطلبان و بر اساس اطلاعیه فراخوان دانشگاه ، ثبت نام  امکان پذیر خواهد بود.

در گروه‌های آزمایشی مختلف ، داوطلبان می‌توانند به انتخاب در رشته های دانشگاه دولتی بجنورد بپردازند. در ادامه به لیست رشته های دانشگاه سراسری بجنورد اشاره خواهیم نمود. اما نکته مهم این است که داوطلبان برای پذیرش در هر یک از رشته های این دانشگاه در نوبت اول روزانه و وبت دوم شبانه ، باید مجاز به انتخاب رشته کنکور سراسری بجنورد شده باشند.

آن دسته از داوطلبانی که موفق به کسب رتبه کافی در هر یک از رشته های دانشگاه دولتی بجنورد شده‌اند، می‌توانند با توجه به ظرفیت هر یک از این رشته ها ، نسبت به قبولی و یا عدم قبولی در دانشگاه اقدام نمایند. گروه‌های آزمایشی علوم انسانی علوم ریاضی ، هنر و زبان‌های خارجه را می‌توان در لیست رشته های دانشگاه سراسری بجنورد ملاحظه نمود.

داوطلبان عزیز تجربی توجه داشته باشند که دانشگاه علوم پزشکی بجنورد به صورت جداگانه می‌باشد و با توجه به دفترچه انتخاب رشته تجربی ، مشاهده لیست تمامی رشته های پزشکی ، پیراپزشکی و… امکان پذیر می‌باشد. آگاهی از نحوه گزینش داوطلبان و همچنین شرایط و ضوابط پذیرش در هر یک از این رشته ها ، از جمله الزامات مورد نیاز برای داوطلبان می‌باشد.

 

 

 

رشته های دانشگاه دولتی بجنورد در تمامی گروه های آزمایشی داوطلبان را پذیرش می نماید.

 

 

 

لیست رشته های دانشگاه سراسری بجنورد

 

 لیست رشته های دانشگاه سراسری بجنورد

لیست رشته های دانشگاه سراسری بجنورد

 

لیست رشته های دانشگاه سراسری بجنورد همانطور که ذکر گردید، در حال افزایش می باشد. به همین دلیل داوطلبان حق انتخاب بیشتری برای رشته های انتخابی در این دانشگاه خواهند داشت. در ادامه در جدول های مختلف و به صورت جداگانه به ارائه رشته های دانشگاه دولتی بجنورد در مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد خواهیم پرداخت.

لازم به ذکر است که  لیست رشته های دانشگاه سراسری بجنورد که در ادامه  ارائه می گردد، با تغییراتی همراه خواهد بود. لذا در هر گروه آزمایشی ، داوطلبان می توانند براساس تغییرات دفترچه کنکور سراسری، دست به انتخاب بزنند. ظرفیت پذیرش در مقطع کارشناسی دانشگاه بجنورد در رشته های مختلف متفاوت می باشد. همچنین با توجه به تفکیک و یا عدم تفکیک جنسیت، رتبه قبولی را می توان متفاوت دانست.

 

رشته های دانشگاه دولتی بجنورد کارشناسی پیوسته

 

آموزش زبان انگلیسی

ارتباط تصویری

اقتصاد

حسابداری

حقوق

روانشناسی

ریاضیات و کاربردها

مهندسی مکانیک

علوم ورزشی

فیزیک

مهندسی برق

مهندسی صنایع

زبان روسی

صنایع دستی

علوم تربیتی

علوم سیاسی

علوم کامپیوتر

مهندسی عمران

مهندسی رشته کامپیوتر

مهندسی معماری

مهندسی نقشه برداری

مدیریت

شهرسازی

مهندسی شیمی

 

 

رشته های دانشگاه دولتی بجنورد کارشناسی ارشد

 

آموزش زبان انگلیسی

ریاضی کاربردی گرایش آنالیز عددی

ریاضی کاربردی گرایش بهینه سازی

ریاضی گرایش جبر

ریاضی گرایش هندسه و توپولوژی

ریاضیات و کاربردها گرایش آنالیز

علوم اقتصادی گرایش اقتصاد نظری

علوم اقتصادی گرایش توسعه اقتصادی و برنامه ریزی

مشاوره گرایش مشاوره مدرسه

مهندسی صنایع گرایش بهینه سازی سیستم ها

مهندسی عمران گرایش آب و سازه های هیدرولیکی

فیزیولوژی ورزشی گرایش تغذیه ورزش

فیزیولوژی ورزشی گرایش فیزیولوژی فعالیت بدنی و تندرستی

فیزیولوژی ورزشی گرایش فیزیولوژی فعالیت ورزشی بالینی

فیزیولوژی ورزشی گرایش فیزیولوژی فعالیت ورزشی محض

فیزیولوژی ورزشی گرایش فیزیولوژی ورزشی کاربردی

محاسبات نرم گرایش ساختارهای جبر منطقی

مشاوره

مشاوره گرایش مشاوره توانبخشی

مشاوره گرایش مشاوره خانواده

مشاوره گرایش مشاوره شغلی

مهندسی عمران گرایش ژئوتکنیک

مشاوره قبولی در رشته های دانشگاه دولتی بجنورد 

 

برای قبولی در رشته های دانشگاه دولتی بجنورد با توجه به گروه های آزمایشی مختلف ، داوطلبان می توانند از مشاوره انتخاب رشته بهره‌مند گردند. البته این مرحله برای آن دسته از داوطلبانی است که در کنکور سراسری شرکت نموده اند و مجاز به انتخاب رشته شده اند، بنابراین هر یک از داوطلبان می توانند با استفاده از مشاوره انتخاب رشته، بهترین رشته را با توجه به رتبه خود کسب نمایند.

آن دسته از داوطلبانی که مایل به شرکت در رشته های دانشگاه دولتی بجنورد  می باشند بهتر است از همان ابتدا هدف خود را مشخص نمایند و همچنین با استفاده از کارنامه های قبولی رشته های مورد علاقه خود در این دانشگاه ، نسبت به درصدهای لازم آگاه شوند. به همین دلیل لازم است هر یک از داوطلبان از ابتدا از هدف خود را مشخص نمایند و پس از آن، در رابطه با بازار کار و آینده رشته مورد نظر آگاهی یابند.

برای مشاوره قبولی در رشته های دانشگاه دولتی بجنورد می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید مشاورین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید، می توانند خدمات لازم را به تمامی داوطلبان عزیز ارائه نمایند. لیست رشته های دانشگاه سراسری بجنورد با استفاده از ین تماس قابل دریافت خواهد بود.

 

جهت اطلاع دقیق از رشته های دانشگاه دولتی بجنورد ، لیست رشته های دانشگاه سراسری بجنورد و راهنمای انتخاب رشته درصدهای لازم در هر درس برای قبولی با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

9099072952 در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب 

 

کانال اطلاع رسانی رشته های دانشگاه دولتی بجنورد 98

کانال اطلاع رسانی رشته های دانشگاه دولتی بجنورد 

بیشتر بدانید :

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد بجنورد

رشته های دانشگاه علمی کاربردی بجنورد

ثبت نام مدارس نمونه دولتی بجنورد

ثبت نام تیزهوشان بجنورد

لیست آدرس مدارس نمونه دولتی بجنورد

برنامه ریزی برای کنکور تجربی 

اعتراض به نتیجه کنکور سراسری 

مشاوره تلفنی کارشناسی ارشد 

بهترین ساعات مطالعه کنکور

مشاوره رایگان نظام وظیفه

چگونه رشته پزشکی قبول شویم

نکات طلایی موفقیت در کنکور در کمترین زمان

لیست رشته های دانشگاه سراسری بجنورد

رشته های دانشگاه دولتی بجنورد 

به این پست امتیاز دهید

دانشگاه دولتی بجنورد چگونه داوطلب پذیرش میکند؟

پذیرش با توجه به رتبه کسب شده داوطلب صورت می پذیرد.

رشته های دانشگاه دولتی بجنورد کدام یک هستند؟

لیست رشته ها در قالب جدول در مقاله ارائه شده است.

 

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور