ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

این مقاله از سایت ایران تحصیل به موضوع رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران ، نحوه ثبت نام رشته حقوق بدون آزمون ، اخذ لیسانس رشته حقوق بدون کنکور تهران ،رشته حقوق بدون کنکور اصفهان ، شهریه رشته حقوق بدون کنکور اختصاص داده‌ایم. در ادامه به نحوه پذیرش دانشگاه‌های رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران ، اشاره خواهیم نمود.

 

 

جهت اطلاع دقیق از شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران و اخذ مدرک معتبر لیسانس رشته حقوق بدون آزمون با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

پذیرش رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

 

رشته های دانشگاه آزاد اسلامی شامل لیست متنوعی از رشته ها در گروه های آزمایشی مختلف می‌باشد که به تناسب علاقه و شرایط ، هر یک از داوطلبان می توانند نسبت به انتخاب رشته مورد نظر اقدام نمایند. داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که دانشگاه های آزاد تهران شامل چندین دانشگاه می‌باشد که هر یک از این دانشگاه ها در برخی از رشته ها داوطلبان را پذیرش می نمایند.

همان‌طور که در نحوه ثبت نام رشته حقوق بدون آزمون ملاحظه خواهید نمود، ثبت نام به صورت اینترنتی و با استفاده از مدارک لازم برای ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد صورت خواهد پذیرفت. خبر خوبی که می‌توانیم به متقاضیان رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران بدهیم این است که پذیرش برای واحد تهران غرب خوشبختانه با تأثیر معدل صفر می‌باشد. لذا داوطلبان هیچ‌گونه نگرانی برای پذیرش و شرایط معدل نخواهند داشت.

در بین رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد متقاضیان در تمام گروه های آزمایشی مایل به انتخاب رشته های پرطرفدار می باشند. ثبت نام ترم مهر و ترم بهمن دانشگاه آزاد با توجه به دفترچه ثبت نام دانشگاه آزاد ، امکان مشاهده لیست تمامی رشته های دانشگاه آزاد را فراهم نموده است. در ادامه به ارائه راهنمای ثبت نام رشته حقوق بدون آزمون دانشگاه آزاد برای سهولت و آشنایی داوطلبان اشاره خواهیم نمود.

 

 

لیسانس رشته حقوق بدون کنکور تهران

 

رشته حقوق بدون کنکور تهران

رشته حقوق بدون کنکور تهران

 

دانشگاه آزاد اسلامی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی اقدام به پذیرش داوطلبان در تمامی رشته می نماید. رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران نیز همانند سایر دانشگاه های دیگر ، در سه مقطع کاردانی ، کارشناسی پیوسته  کارشناسی ناپیوسته به صورت ترکیب زن و مرد با توجه به ظرفیت هر دانشگاه ، اقدام به پذیرش دانشجویان و داوطلبان می نماید.

چنانچه به هنگام وارد نمودن کد رشته حقوق بدون کنکور تهران دچار اشتباهی شده اید ، با استفاده از ویرایش انتخاب رشته دانشگاه آزاد خواهید توانست به ویرایش کد موجود اقدام نمایید. شایان ذکر است که ثبت نام دانشگاه آزاد تهران غرب در دو ترم مهر و ترم بهمن صورت می پذیرد و برای ثبت نام کافی است در زمان مقرر اقدامات لازم را انجام دهید.

دانشگاه های واقع در تهران که اقدام به پذیرش رشته حقوق بدون کنکور می نمایند شامل : دانشگاه های تهران غرب ، رباط کریم ، شهریار و… می باشند. شایان ذکر است که هر ساله بر تعداد دانشگاه های رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران که اقدام به پذیرش داوطلبان می نمایند افزوده می گردد. به همین دلیل لازم است از لیست جدید و تغییرات ایجاد شده در پذیرش این دانشگاه ها آگاه گردید و سپس اقدام به انتخاب رشته نمایید.

 

رشته حقوق بدون کنکور اصفهان

 

آن دسته از داوطلبانی که مایل و علاقه مند به شرکت در رشته حقوق بدون کنکور اصفهان می باشند می توانند با توجه به فراخوان دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر ثبت نام ، در زمان مقرر اقدام نمایند. برخی از واحدهای دانشگاه آزاد در استان اصفهان نیز ، اقدام به پذیرش داوطلبان به صورت بدون کنکور می نمایند، کافی است از شرایط پذیرش در این دانشگاه برخوردار باشید .

 

برای اطلاع دقیق از نرخ شهریه دانشگاه آزاد کلیک کنید.

 

متقاضیان عزیز رشته حقوق بدون کنکور اصفهان توجه داشته باشند که ثبت نام در این دانشگاه همانند رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد صورت خواهد پذیرفت. آن دسته از داوطلبانی که موفق به ثبت نام در ترم مهر نشده اند ، می توانند در ترم بهمن اقدام به ثبت نام نمایند.

 

 

شهریه رشته حقوق بدوون کنکور

 

شهریه رشته حقوق بدوون کنکور

شهریه رشته حقوق بدوون کنکور

 

با توجه به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی هزینه دانشگاه را از دانشجویان خود اخذ می نماید، بنابراین میزان شهریه این دانشگاه نسبت به سایر دانشگاه های بدون کنکور ، بالاتر می باشد. شهریه رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران شامل شهریه ثابت و شهریه متغییر می باشد.

میزان شهریه دانشگاه آزاد در رشته علوم انسانی نسبت به سایر رشته ها و گروه آزمایشی دیگر پایین تر می باشد. اما با توجه به افزایش چند درصدی شهریه دانشگاه آزاد که هر ساله شاهد آن هستیم، آگاهی از هزینه هر واحد بسیار مهم می باشد. در واقع محاسبه میزان شهریه رای هر ترم و یا کل دوران تحصیلی با توجه به در نظر گرفتن میزان شهریه ها امکان پذیر می باشد.

 

 

نحوه ثبت نام رشته حقوق بدون آزمون

 

میزان تقاضا برای رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد بسیار زیاد می باشد. در واقع رشته حقوق در تمامی دانشگاه ها از جمله رشته های پرطرفدار محسوب می گردد. اگر بخواهیم به نحوه ثبت نام رشته حقوق بدون آزمون بپردازیم به ترتیب مراحلی که داوطلبان لازم است طی نمایند بدین صورت خواهد بود. ابتدا لازم است از شرایط پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد اطلاع دقیقی حاصل نمایند.

برای اطلاع از شرایط ثبت نام و واحدهای دانشگاهی دارای رشته حقوق بدون کنکور می توانید از طریق دانلود دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد از واحدهای پذیرش آگاه شوید. نکته مهمی که لازم است در رابطه با نحوه ثبت نام رشته حقوق بدون آزمون لازم است بدانید این است که دانشگاه هایی که به صورت فراخوان اقدام به ثبت نام داوطلبان در رشته های مختلف می نمایند امکان نقل و انتقال و مهمانی برای پذیرفته شدگان وجود نخواهد داشت.

جهت ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور لازم است ابتدا اقدام به خرید کارت اعتباری ثبت نام آزمون به صورت الکترونیکی و با استفاده از کاره های عضو شبکه شتاب بپردازید . پس از وارد نمودن اطلاعات هویتی و همچنین ارائه مدارک لازم برای ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد اقدام به انتخاب رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران نمایند.

 

زمان ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران چه زمانی آغاز می شود؟

ثبت نام دانشگاه آزاد در دو ترم مهر و بهمن صورت می پذیرد همچنین علاوه بر آن برخی از واحدهای این دانشگاهی در زمان های جداگانه ای اقدام به ثبت نام داوطلبان و متقاضیان می نمایند. که اطلاع از زمان دقیق آن برای متقاضیان ضروری می باشد.

حداقل معدل لازم برای قبولی در رشته حقوق بدون کنکور چند است؟

همانطور که ذکر گردید برخی از دانشگاه های تهران شرایط معدلی برای پذیرش را با تاثیر صفر درصد در نظر می گیرند به همین دلیل نیازی به بالا بودن معدل برای قبولی نخواهد بود.

آیا می توان با یپلم های غیر مرتبط در ثبت نام بدون کنکور رشته حقوق دانشگاه آزاد ثبت نام نمود؟

ظرفیت پذیرش رشته های بدون آزمون حقوق در نیمسال اول و نیمسال دوم چه تعدادی است؟

زمان اعلام نتایج رشته حقوق بدون کنکور چه زمانی اعلام می گردد؟

زمان ثبت نام حضوری دانشگاه بدون کنکور تهران از چه زمانی آغاز می گردد؟

 

جهت یافتن پاسخ سوالات ذکر شده می توانید با شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

کانال رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

کانال رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

 

 

 

مطالب مرتبط

بازیابی شناسه و رمز ثبت نام دانشگاه آزاد 98

بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

شهریه پرستاری بدون کنکور

لیست شهرهای پرستاری بدون کنکور

دانشگاه افسری بدون کنکور

دانشگاه های آزاد دارای رشته فیزیوتراپی 

کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه تهران

 رشته حقوق بدون کنکور تهران

رشته حقوق بدون کنکور اصفهان

شهریه رشته حقوق بدون کنکور

نحوه ثبت نام رشته حقوق بدون آزمون

رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

2.2/5 - (8 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

نظرات

 1. نامیرا
  ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۱

  سلام
  توروخدا بهم جواب بدید
  سوالم اینه که ترمیم معدل بزنم تاثیری برای پذیرش دانشگاه بدون کنکور داره؟ یا ترمیم فقط روی کنکور تاثیر داره

  • مشاور محمدی
   ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۹

   سلام وقت به خیر
   ترمیم معدل برای تاثیر سوابق کنکور سراسری اعمال می شود.

 2. Pegah
  ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۱

  سلام وقتتون بخیر من کاردانی مترجمی دارم و میخوام که برای حقوق ثبت نام کنم آیا این امکانش هست؟دیپلم نظام قدیم گرفتم ولی دانشگاه مترجمی خوندم ممنون میشم راهنماییم کنید

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۲

   سلام
   مشکلی ندارید می تونید کنکور انسانی بدید برای رشته حقوق.
   برای بررسی دقیق تر شرایط تون تماس بگیرید

   • Pegah
    ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۲

    متشکرم ولی من نمیخوام کنکور بدم برای همین پرسیدم میشه بدون کنکور خوند یا نه

    • مشاور جوادی
     ۱۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۴

     سلام وقت بخیر
     دوست گرامی بله میتونید بخونید. باید بررسی بشه که واحدی که میخوایین اون رشته رو ارائه میده یا نه.

  • مشاور حمامی
   ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۴

   سلام وقتتون بخیر بله امکانش است ولی شرایط شما باید مورد بررسی قرار گیرد

   • Pegah
    ۱۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۳

    میشه لطفا بگید چه شرایطی باید بررسی بشه؟ممنون میشم

    • مشاور جوادی
     ۱۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۷

     سلام وقت بخیر
     دوست گرامی معدل و سال تخذ دیپلم و رشته ای که میخوایین دیپلم بگیرین مهمه.

 3. مهسا
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۹

  سلام..رشته حقوق بدون آزمون کدوم دانشگاه ازاد تهران میشه رفت؟

  • bahraii
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۵

   سلام وقت بخیر شما میتوانید در دانشگاه های تهران واحد واحد پرند واحد پرديس واحد رباط کريم واحد ملارد مرکز شهريار واحد صفادشت واحد رودهن مرکز صباشهر واحد ورامين واحد اسلامشهر واحد دماوند واحد شهر قدس واحد تهران شرق و واحد الکترونیکی هر سال متغیر است

 4. مبین
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۰

  سلام
  امسال کدوم دانشگاه ازاد ها حقوق می‌پذیرند؟

  • maleki
   ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۷

   سلام وقت بخیر
   برای اطلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس فرمایید

 5. فاطمه
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۵۰

  سلام من دیپلم تجربی دارم. با معدل کتبی ۱۷.۵ شانس قبولیم در حقوق بدون کنکور ازاد چقدر هستش و احتمال قبولیم در کدوم شهر و دانشگاه بیشتر هست؟

  • ranjbar
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

   سلام وقتتون بخیر
   برای ورود به دانشگاه ازاد بر اساس سوابق تحصیلی معدل دیپلم لحاظ میشود .
   و هر چقدر معدل شما بالاتر باشد شانس پذیرش شما به همان اندازه افزایش می یابد .
   برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالع بفرمایید .

 6. اليكا
  ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۳

  سلام خسته نباشيد
  امسال تهران غرب رشته حقوق بدون ازمون داره؟

  • bagheri
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۶

   با سلام رشته حقوق بدون کنکور دانشپاه ازاد تهران دفترچه بدون ازمون را چک کنید

 7. Sheyda
  ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۱۴

  سلام من رشتم گرافیک هستش از فنی میخام وکالت بخونم میش بدون آزمون و کنکوربرم دانشگاه؟

  • aghazade
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۴

   سلام
   شما اگر نظام جدید باشید این امکان وجود دارد که در رشته های تحصیلی که بدون ازمون ارایه میشود اقدام به تحصیل کنید که نیازه شرایط شما دقیق تر بررسی شود

 8. مبین
  ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۷

  اصلا امکانش هست با این شرایط یه دانشگاه آزاد خوب تو تهران قبول شد؟

  • fattahi
   ۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۱

   سلام وقت بخیر
   بله شما میتوانید باتوجه به رتبه بندی دانشگاه های آزاد بعد از انتشار دفترچه ثبت نام بدون کنکور در بیست واحد دانشگاهی به صورت تمام وقت و در بیست واحد دانشگاهی به صورت پاره وقت شانس خودتون را برای پذیرش در رشته حقوق امتحان نمایید.

 9. مبین
  ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۶

  سلام خسته نباشید
  من رشته ام تجربی و تصمیم دارم حقوق بخونم
  با سوابق تحصیلی خوب میشه آزاد تهران غرب قبول شد؟

  • fattahi
   ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۵

   سلام روزبخیر
   شما میتوانید در صورتی که واحد تهران غرب رشته حقوق رو بدون آزمون ارائه داد شانس خودتان را برای ورود به این رشته امتحان کنید .

 10. آرشام
  ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۸

  سلام
  رشته حقوق بدون کنکور مقطع کارشناسی چه دانشگاه هایی در تهران میتونم مراجعه کنم ؟!

  • کارشناس ارشد
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۸

   سلام
   نیازه برای مشاوره در این زمینه با مرکز تماس بگیرید

 11. سحر
  ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۸

  سلام من رشته امور اداری کاردانش هستم میتونم حقوق بخونم در دانشگاه آزاد؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام
   اگر دیپلم نظام جدید باشید به صورت بدون ازمون میتوانید اقدام کنید

 12. زهرا
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۳

  سلام من رشتم انسانی هستش میتونم بدون اینکه کنکور بدم دانشگاه ازاد حقوق تهران ثبت نام کنم؟ من از شهرستان هستم.

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۷

   سلام وقت به خیر
   رشته حقوق بدون کنکور در دانشگاه آزاد ،غیرانتفاعی و پیام نور ارائه می شود.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 13. زهرا
  ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۹

  سلام وقت بخیر من رشته انسانی هستم میخام حقوق بخونم کدوم دانشگاه آزاد تهران برا حقوق خوب هستند

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۵

   سلام وقت بخیر واحدهای تهران جنوب و تهران مرکز و تهران غرب جزو واحدهای خوب دانشگاه ازاد هستش و البته علوم تحقیقات بشرط ارائه رشته مربوطه برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 14. بهار
  ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۶

  سلام وقت بخیر خواستم بدونم مدرک رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد معتبر هست و اینکه میتونیم راحت باهاش کار کنیم

  • کارشناس ارشد
   ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۱

   سلام وقت بخیر بستگی به تراز دانشگاه ازاد داره

 15. امیر رضا
  ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۲

  سلام درود
  من رشته ریاضی هستم و خرداد سال ۱۴۰۱ دبپلم میگیرم میخوام رشته حقوق بخونم در دانشگاه آزاد کرج
  آیا میتونم

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۷

   سلام وقت بخیر اگر دانشگاه کرج ارائه بده بله شرایطش رو دارین

 16. هستی محمدی
  ۲۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۵

  سلام وقت بخیر من تمسال سال دوازدهم هستم و رشته تجربی میتونم.ایا من میتونم از رشته تجربی رشته حقوق بخونم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۰

   سلام بله هم میتونی کنکور انسانی شرکت کنی هم میتونی براساس سوابق تحصیلی دانشگاه ازاد انتخاب رشته حقوق انجام بدید ولی پذیرش شدنتون قطعی نیست

   • فاطمه کریمی
    ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۰

    سلام من پشت کنکوریم و رشته تجربی
    اگه امسال بخوام میتونم حقوق آزاد بخونم؟!

    • کارشناس ارشد
     ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۰

     سلام وقت بخیر بله میتونین برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 17. سودابه محمدی
  ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۶

  سلام فیس اقامتی رو باید اول پرداخت کنم یا بد ورود ب ایران

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۶

   سلام وقتتون بخیر به دفاتر مهاجرتی مراجعه کنید

 18. سودابه محمدی
  ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۰

  سلام برای فیس اقامتی سوال داشتم سوالم اینکه باید مبلغ فیس رو اول پرداخت کنم یا بد از ورودم ب ایران؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۹

   سلام وقتتون بخیر لطفا از طریق دفاتر مهاجرتی اقدام فرماید

 19. فاطمه
  ۱۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۷

  سلام من دانشجوی سال آخر ارشد هستم دارم پایان نامه ام رو آماده میکنم. آیا میتونم برای سال بعد 1401 بدون کنکور برای دانشگاه آزاد حقوق ثبت نام کنم یاخیر؟ چون ممکن است تا سال بعد هم طول بکشد یا حتما باید ارشدم تمام شود بعد اقدام کنم؟

  سوال بعدی هم این است که آیا در تهران رشته حقوق کارشناسی پیوسته بدون کنکور در دانشگاه آزاد وجود دارد یا خیر؟ چون من چند سایت که دیدم نوشته بود رشته فقه و حقوق اسلامی نه خود حقوق

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۹

   سلام
   همزمان نمیشه
   پذیرش رشته ی حقوق معمولا با ازمون هست

 20. ...
  ۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۲

  من رتبم ۹۰۰۰ شده هیچ جارو قبول نشدم و چون فکر میکردم که قبول میشم دانشگاه آزاد انتخاب رشته نکردم و الان به کلی مشکل برخوردم.
  یا باید بشینم سال بعد یا برمو رشته چرتی رو انتخاب کنم
  واقعا دارم دیوونه میشم

  • مشاور ارشد
   ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۴

   سلام و درود حتما حکمتی در کار بوده خیلی از افراد موفق پشت کنکور بوده اند شما نیاز به یک مشاوره روانشناسی و تحصیلی دارید می تونیم در خدمت شما باشیم.

 21. مهدیه
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۳

  برای انتقالی گرفتن به دانشگاه آزاد رشته حقوق چیکار باید بکنیم?
  ترم ۳ از دانشگاه غیرانتفاعی

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۳

   سلام وقت به خیر انتقالی بین واحد های دانشگاهی امکان پذیر است شما از دانشگاه غیر انتفاعی به دانشگاه آزاد نمیتوانید انتقالی بگیرید.

 22. آرمیتا
  ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۸

  سلام ممنون میشم بگید شرایت ثبت نام برای تهران غرب چجوریه و چجوری میشه ثبت نام کرد ؟!

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۵

   سلام وقت بخیر.
   زمان ثبت نام برای ورودی مهر ماه بسته شده است و برای ورودی بهمن ماه میتونید در بازه آذر در سایت AZMOON.ORG اقدام به ثبت نام کنید.

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۰

   سلام وقتتون بخیر یا باید دیپلم نظام جدید داشته باشید یا پیش دانشگاهی یا کاردانی داشته باشید

 23. زهرا محمدرضایی
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۶

  آیا شرایط بدون کنکور برای غیر بومی ها هم فراهم هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۱

   سلام وقتتون بخیر.
   برای پذیرش رشته حقوق بر اساس سوابق تحصیلی، بومی یا غیر بومی تفاوتی ندارد.

   • goleyase
    ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۵

    سلام وقتتان بخیر من رشتم انسانی و میخوام حقوق بخونم تو تهران بهترین و معتبر ترین دانشگاه آزاد که مدرکش معتبر و خوبه کدوم هس معرفی کنید و اینکه دانشگاه آزاد تهران مرکزی معدل براشون مهمه یا نه

    • karimi
     ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۹

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 24. Fateme
  ۱۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۴۲

  سلام من دیپلم نظام جدید رشته حسابداری با معدل ۱۶نیم دارم کاردانش میخواستم بدونم میشه بدون کنکور رشته حقوق و تو دانشگاه آزاد بخونم

  • moshaverarshad
   ۱۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۳

   سلام اره بدون کنکور میتونی انتخاب رشته کنی ولی اولویت با بچه های انسانی هست

 25. شیرین
  ۸ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۵۶

  چرا رشته های مهم و انسان سازی همچون رشته حقوق بدون کنکور دانشجو میپذیرند. هم ظلم در حق فارغ التحصیلان میکنند و هم ظلم در حق افراد ی که برای آزمون وکالت آماده میشوند. حدود ده سال پیش با خیلی سختی و شرکت در کلاسها و آزمونهای مختلف توانستیم در این رشته قبول شویم. حال خون این افراد از ما رنگین تر است یا دانشگاه ها محتاج شهریه هستند؟

  • مسعود
   ۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۵

   دوست عزیز کسی ک علاقه داشته باشه وارد این رشته میشه ن ب اجبار
   هرکسم ک علاقه داشته باشه در کاری ک انجام میده ، میتونه موفق بشه

  • ناشناس
   ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۷

   نخیر در اصل کنکوره که ظلمه. کسی که درسخون نباشه مطمئن باش از پس امتحانات دانشگاهش بر نمیاد و میفته
   کی گفته هر کی کنکور قبول شه مستحق دانشگاه رفتنه؟
   می دونی خیلیا بعد قبولی تو کنکور رشته های تاپ تو دانشگاه درس رو ول می کنن؟
   نتیجشم میشه کلی دکتر بیسواد
   این الان خیلی ارزش داره؟؟؟؟؟

مطالب مرتبط

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)