ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

این مقاله از سایت ایران تحصیل به موضوع رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران ، نحوه ثبت نام رشته حقوق بدون آزمون ، اخذ لیسانس رشته حقوق بدون کنکور تهران ،رشته حقوق بدون کنکور اصفهان ، شهریه رشته حقوق بدون کنکور اختصاص داده‌ایم. در ادامه به نحوه پذیرش دانشگاه‌های رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران ، اشاره خواهیم نمود.

 

 

جهت اطلاع دقیق از شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران و اخذ مدرک معتبر لیسانس رشته حقوق بدون آزمون با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

پذیرش رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

 

رشته های دانشگاه آزاد اسلامی شامل لیست متنوعی از رشته ها در گروه های آزمایشی مختلف می‌باشد که به تناسب علاقه و شرایط ، هر یک از داوطلبان می توانند نسبت به انتخاب رشته مورد نظر اقدام نمایند. داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که دانشگاه های آزاد تهران شامل چندین دانشگاه می‌باشد که هر یک از این دانشگاه ها در برخی از رشته ها داوطلبان را پذیرش می نمایند.

همان‌طور که در نحوه ثبت نام رشته حقوق بدون آزمون ملاحظه خواهید نمود، ثبت نام به صورت اینترنتی و با استفاده از مدارک لازم برای ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد صورت خواهد پذیرفت. خبر خوبی که می‌توانیم به متقاضیان رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران بدهیم این است که پذیرش برای واحد تهران غرب خوشبختانه با تأثیر معدل صفر می‌باشد. لذا داوطلبان هیچ‌گونه نگرانی برای پذیرش و شرایط معدل نخواهند داشت.

در بین رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد متقاضیان در تمام گروه های آزمایشی مایل به انتخاب رشته های پرطرفدار می باشند. ثبت نام ترم مهر و ترم بهمن دانشگاه آزاد با توجه به دفترچه ثبت نام دانشگاه آزاد ، امکان مشاهده لیست تمامی رشته های دانشگاه آزاد را فراهم نموده است. در ادامه به ارائه راهنمای ثبت نام رشته حقوق بدون آزمون دانشگاه آزاد برای سهولت و آشنایی داوطلبان اشاره خواهیم نمود.

 

برای آشنایی با کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور کلیک کنید.

لیسانس رشته حقوق بدون کنکور تهران

 

رشته حقوق بدون کنکور تهران
رشته حقوق بدون کنکور تهران

 

دانشگاه آزاد اسلامی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی اقدام به پذیرش داوطلبان در تمامی رشته می نماید. رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران نیز همانند سایر دانشگاه های دیگر ، در سه مقطع کاردانی ، کارشناسی پیوسته  کارشناسی ناپیوسته به صورت ترکیب زن و مرد با توجه به ظرفیت هر دانشگاه ، اقدام به پذیرش دانشجویان و داوطلبان می نماید.

چنانچه به هنگام وارد نمودن کد رشته حقوق بدون کنکور تهران دچار اشتباهی شده اید ، با استفاده از ویرایش انتخاب رشته دانشگاه آزاد خواهید توانست به ویرایش کد موجود اقدام نمایید. شایان ذکر است که ثبت نام دانشگاه آزاد تهران غرب در دو ترم مهر و ترم بهمن صورت می پذیرد و برای ثبت نام کافی است در زمان مقرر اقدامات لازم را انجام دهید.

دانشگاه های واقع در تهران که اقدام به پذیرش رشته حقوق بدون کنکور می نمایند شامل : دانشگاه های تهران غرب ، رباط کریم ، شهریار و… می باشند. شایان ذکر است که هر ساله بر تعداد دانشگاه های رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران که اقدام به پذیرش داوطلبان می نمایند افزوده می گردد. به همین دلیل لازم است از لیست جدید و تغییرات ایجاد شده در پذیرش این دانشگاه ها آگاه گردید و سپس اقدام به انتخاب رشته نمایید.

 

رشته حقوق بدون کنکور اصفهان

 

آن دسته از داوطلبانی که مایل و علاقه مند به شرکت در رشته حقوق بدون کنکور اصفهان می باشند می توانند با توجه به فراخوان دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر ثبت نام ، در زمان مقرر اقدام نمایند. برخی از واحدهای دانشگاه آزاد در استان اصفهان نیز ، اقدام به پذیرش داوطلبان به صورت بدون کنکور می نمایند، کافی است از شرایط پذیرش در این دانشگاه برخوردار باشید .

 

برای اطلاع دقیق از نرخ شهریه دانشگاه آزاد کلیک کنید.

 

متقاضیان عزیز رشته حقوق بدون کنکور اصفهان توجه داشته باشند که ثبت نام در این دانشگاه همانند رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران به صورت الکترونیک و با استفاده از سامانه سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد صورت خواهد پذیرفت. آن دسته از داوطلبانی که موفق به ثبت نام در ترم مهر نشده اند ، می توانند در ترم بهمن اقدام به ثبت نام نمایند.

 

 

شهریه رشته حقوق بدوون کنکور

 

شهریه رشته حقوق بدوون کنکور
شهریه رشته حقوق بدوون کنکور

 

با توجه به اینکه دانشگاه آزاد اسلامی هزینه دانشگاه را از دانشجویان خود اخذ می نماید، بنابراین میزان شهریه این دانشگاه نسبت به سایر دانشگاه های بدون کنکور ، بالاتر می باشد. شهریه رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران شامل شهریه ثابت و شهریه متغییر می باشد.

میزان شهریه دانشگاه آزاد در رشته علوم انسانی نسبت به سایر رشته ها و گروه آزمایشی دیگر پایین تر می باشد. اما با توجه به افزایش چند درصدی شهریه دانشگاه آزاد که هر ساله شاهد آن هستیم، آگاهی از هزینه هر واحد بسیار مهم می باشد. در واقع محاسبه میزان شهریه رای هر ترم و یا کل دوران تحصیلی با توجه به در نظر گرفتن میزان شهریه ها امکان پذیر می باشد.

 

 

نحوه ثبت نام رشته حقوق بدون آزمون

 

میزان تقاضا برای رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد بسیار زیاد می باشد. در واقع رشته حقوق در تمامی دانشگاه ها از جمله رشته های پرطرفدار محسوب می گردد. اگر بخواهیم به نحوه ثبت نام رشته حقوق بدون آزمون بپردازیم به ترتیب مراحلی که داوطلبان لازم است طی نمایند بدین صورت خواهد بود. ابتدا لازم است از شرایط پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد اطلاع دقیقی حاصل نمایند.

برای اطلاع از شرایط ثبت نام و واحدهای دانشگاهی دارای رشته حقوق بدون کنکور می توانید از طریق دانلود دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد از واحدهای پذیرش آگاه شوید. نکته مهمی که لازم است در رابطه با نحوه ثبت نام رشته حقوق بدون آزمون لازم است بدانید این است که دانشگاه هایی که به صورت فراخوان اقدام به ثبت نام داوطلبان در رشته های مختلف می نمایند امکان نقل و انتقال و مهمانی برای پذیرفته شدگان وجود نخواهد داشت.

جهت ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور لازم است ابتدا اقدام به خرید کارت اعتباری ثبت نام آزمون به صورت الکترونیکی و با استفاده از کاره های عضو شبکه شتاب بپردازید . پس از وارد نمودن اطلاعات هویتی و همچنین ارائه مدارک لازم برای ثبت نام اینترنتی دانشگاه آزاد اقدام به انتخاب رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران نمایند.

 

زمان ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران چه زمانی آغاز می شود؟

ثبت نام دانشگاه آزاد در دو ترم مهر و بهمن صورت می پذیرد همچنین علاوه بر آن برخی از واحدهای این دانشگاهی در زمان های جداگانه ای اقدام به ثبت نام داوطلبان و متقاضیان می نمایند. که اطلاع از زمان دقیق آن برای متقاضیان ضروری می باشد.

حداقل معدل لازم برای قبولی در رشته حقوق بدون کنکور چند است؟

همانطور که ذکر گردید برخی از دانشگاه های تهران شرایط معدلی برای پذیرش را با تاثیر صفر درصد در نظر می گیرند به همین دلیل نیازی به بالا بودن معدل برای قبولی نخواهد بود.

آیا می توان با یپلم های غیر مرتبط در ثبت نام بدون کنکور رشته حقوق دانشگاه آزاد ثبت نام نمود؟

ظرفیت پذیرش رشته های بدون آزمون حقوق در نیمسال اول و نیمسال دوم چه تعدادی است؟

زمان اعلام نتایج رشته حقوق بدون کنکور چه زمانی اعلام می گردد؟

زمان ثبت نام حضوری دانشگاه بدون کنکور تهران از چه زمانی آغاز می گردد؟

 

جهت یافتن پاسخ سوالات ذکر شده می توانید با شماره های 9099075307 تماس از سراسر کشور و  9099075307 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

کانال رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران
کانال رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

 

 

 

مطالب مرتبط

بازیابی شناسه و رمز ثبت نام دانشگاه آزاد 98

بازیابی کلمه عبور ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

شهریه پرستاری بدون کنکور

لیست شهرهای پرستاری بدون کنکور

دانشگاه افسری بدون کنکور

دانشگاه های آزاد دارای رشته فیزیوتراپی

کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه تهران

رشته حقوق بدون کنکور تهران

رشته حقوق بدون کنکور اصفهان

شهریه رشته حقوق بدون کنکور

نحوه ثبت نام رشته حقوق بدون آزمون

رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران

2.8/5 - (13 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نظرات

74 دیدگاه دربارهٔ «رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران»

 1. Avatar photo فاطمه گفت:

  سلام خسته نباشید میشه به این سوالم جواب بدین
  برای داشگاه علوم تحقیقات تهران مرکز یا آزاد حداقل معدلش چنده برای پذیرش دانشجو
  یعنی تا سفق معدلش چنده ؟؟؟؟؟

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام. دوست عزیز برای با آزمون و بدون کنکور هیچ سقف و کف معدلی وجود ندارد و هر دواطلبی با هر معدلی میتواند ثبت نام و انتخاب رشته کند؛ اگر ظرفیت و سهمیه و رتبه و تراز و معدل به حد نصاب برسد فرد قبول اعلام خواهد شد.

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

  رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد بهمن 1403 + واحد دانشگاهی

  متقاضیان پذیرش در رشته‌ های بدون کنکور دانشگاه آزاد باید اطلاع داشته باشند که قبولی در دو مقطع کاردانی و کارشناسی به تفکیک پیوسته و ناپیوسته امکان پذیر است. در هر یک از این مقاطع، دانشجویانی که واجد شرایط هستند...
 • رتبه قبولی پزشکی دانشگاه آزاد

  رتبه قبولی پزشکی دانشگاه آزاد 1403 + آخرین قبولی مناطق مختلف

  در رقابت تنگاتنگ داوطلبان کنکور تجربی برای تحصیل در رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی سراسری، آخرین رتبه قبولی پزشکی دانشگاه آزاد نیز به دغدغه بسیاری از داوطلبان تبدیل شده است. همانطور که می‌دانید تراز قبولی پزشکی دانشگاه آزاد با دانشگاه سراسری دارای...
 • اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد

  اعلام نتایج دانشگاه آزاد نیمسال اول 1403 + مشاهده | azmoon.org

  زمان و تاریخ اعلام نتایج کنکور دانشگاه آزاد ۱۴۰۳ مشخص شد. آن دسته از داوطلبانی که در کنکور دانشگاه آزاد شرکت نموده اند می توانند پس از اطلاع از تاریخ دقیق انتشار کارنامه اولیه برای مشاهده جواب کنکور دانشگاه آزاد...
 • رشته های کاردانی دانشگاه آزاد

  رشته های کاردانی دانشگاه آزاد ۱۴۰۳

  دانشگاه آزاد، هر ساله در نوبت مهر ماه و بهمن ماه در مقاطع مختلف کاردانی، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری از داوطلبان مختلف دانشجو می پذیرد. دانشجویانی که قصد دارند در رشته های کاردانی دانشگاه آزاد ثبت نام کنند باید...
تماس با مشاور