تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
رشته اتاق عمل بدون کنکور

رشته اتاق عمل بدون کنکور با سوابق تحصیلی 1401 + شرایط جدید | ایران تحصیل

رشته اتاق عمل بدون کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

رشته اتاق عمل بدون کنکور از جمله رشته های پر طرفدار برای متقاضیان زیر شاخه تجربی بود که قصد شرکت در کنکور سراسری را نداشتد، اغلب افراد با در نظر گرفتن شرایط ثبت نام اقدام به ورود به این رشته می کردند.

اما اینکه ثبت نام رشته اتاق عمل بدون کنکور با سوابق تحصیلی به چه شکل است چیزی است که اغلب افراد اطلاعی از آن ندارند، شرایط ثبت نامی بدون کنکور در هر رشته ای هر سال متغیر بوده و دانشگاه های مربوطه همواره در بازه های زمانی ثبت نام اطلاعیه های مختلفی برای شرح شرایط سالانه منتشر می کردند.

توجه توجه : به اطلاع کلیه داوطلبان محترم می رسانیم، سازمان سنجش و آموزش کشور در سال 1401 هیچ نوع اطلاعیه ای مبنی بر پذیرش دانشجو در رشته های پزشکی و پیراپزشکی منتشر ننموده است و پذیرش دانشجوی پزشکی به هیچ عنوان به صورت بدون کنکور قابل انجام نخواهد بود و اطلاعیه ارائه شده در زیر در خصوص دفترچه سال 94 ، 96 و 97 بوده است که به سال 1401 مربوط نمی شود.

 

 

سامانه ثبت نام کاردانی و کارشناسی رشته اتاق عمل بدون کنکور 1401

جهت اطلاع از شرایط پذیرش رشته اتاق عمل بدون کنکور سال های گذشته- اطلاع از شرایط پذیرش دیگر رشته های پیراپزشکی و پزشکی بدون کنکور با شماره های زیر تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد و صفر با شماره های مرکز :

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 ( تماس از استان تهران) 

پاسخگویی : 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

شرایط پذیرش رشته اتاق عمل بدون کنکور

به دلیل متقاضی زیادی که در رشته تجربی وجود دارد بسیاری از افرادی که در کنکور این رشته موفق عمل نمی کنند به دنبال ورود بدون کنکور به رشته های پزشکی و پیراپزشکی هستند، یکی از این رشته ها رشته اتاق عمل بدون کنکور می باشد.

در بسیاری از رشته های شاخه های نظری ما شاهد وجود دانشگاه هایی با پذیرش بدون کنکور هستیم و این موضوع با پدید آمدن دانشگاه های پردیس بین الملل در مورد رشته تجربی هم صدق می کرد.

با گذشتن هر سال شرایط اعلامی برای متقاضیان به طرز متفاوتی از سوی سایت خبری دانشگاه آزاد اعلام می شد اما حقیقتی که باید در مورد شرایط فعلی و امروزی به آن پرداخت عدم امکان پذیر بودن ثبت نام رشته های پیراپزشکی می باشد.

شرایط تحصیل رشته اتاق عمل بدون آزمون در خارج از کشور

اگر قصد شرکت مجدد در کنکور سراسری را نداشته باشید طبیعتا باید به دنبال راه حلی برای ادامه تحصیل خود به در رشته اتاق علم بدون کنکور باشید، اولین راهی که باید به آن اشاره کرد ثبت نام در دانشگاه های آزاد خارج از کشور می باشد.

دانشگاه های بزرگی در سراسر دنیا وجود دارند که با در نظر گرفتن شرایطی خاص اقدام به پذیرش دانشجو با ملیت های مختلف می کنند، در صورتی که فرد تمکن مالی داشته باشد بهترین گزینه برای وی تحصیل رشته اتاق عمل بدون کنکور در خارج از کشور می باشد.

 

برای اطلاع از رشته های بدون کنکور زیر گروه پزشکی سری به صفحه رشته پزشکی بدون کنکور بزنید.

 

اتاق عمل بدون آزمون خارج از کشور

هزینه تحصیل در رشته اتاق عمل بدون کنکور در خارج 

به قطع ورود به دانشگاه های آزاد خارج از کشور و زندگی در یک کشور خارجی در طول مدت تحصیل هزینه های به خصوصی دارد که با توجه به این شرایط اقتصادی قبل از هر چیز باید به آن پرداخت.

طیف هزینه های پرداختی تحصیل در رشته اتاق عمل بدون کنکور در خارج بسیار گسترده می باشد، این طیف از سالانه یازده هزار دلار آغاز شده و تا ۱۰۰ هزار دلار هم ادامه دارد.

ارزان تری کشوری که تحصیل در آن برای علاقه مندان به رشته اتاق عمل امکان پذیر است ترکیه می باشد، قیمت مناسب ارز این کشور موجب شده تا افراد ایرانی با هزینه مناسب تری بتوانند در این کشور تحصیل کنند.

کشور انگلیس هم با حداقل هزینه ۸۵ هزار پوند بالاترین هزینه تحصیلی در این رشته را دارد و به قطع که اعتبار مدرک دریافتی از انگلیس به مراتب از ترکیه بیشتر می باشد.

 

علاوه بر این متقاضیان پرستاری هم می توانند از اطلاعات صفحه پرستاری بدون کنکور بهره مند گردند.

مدت دوره تحصیلی رشته اتاق عمل بدون آزمون

چنانچه در مقطع کارشناسی رشته اتاق عمل بدون کنکور امکان پذیرش وجود داشته باشد مانند همه رشته‌های کارشناسی 4 سال و یا نهایتا 5 سال به طول می‌انجامد تا شما در رشته اتاق عمل بدون آزمون فارغ التحصیل شوید. تعداد واحدهایی که باید در رشته اتاق عمل بدون آزمون بگذرانید همانند رشته های با آزمون تعداد واحد های عمومی و تخصصی می‌باشند.

چنانچه مایلید در مورد دروس اختصاصی این رشته دانشگاه های آزاد دارای رشته پزشکی و تعداد واحدهایی که باید دررشته اتاق عمل بدون کنکور طی دوره کارشناسی پشت سر گذارید اطلاعات بیشتری کسب نمایید. با مشاورین ما همراه باشید و با تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

 

رشته اتاق عمل بدون کنکور

 

تحصیل در رشته اتاق عمل بدون آزمون در سال های گذشته

اصلی ترین راهی که برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در رشته اتاق عمل بدون آزمون در سال های گذشته وجود داشت دانشگاه های پردیس بین الملل بودند، این دانشگاه ها با هدف جذب دانشجوی خارجی شروع به فعالیت کردند و دانشجو های ایرانی علاقه مند هم فرصت را غنیمت شمردند.

در حال حاضر به دلیل عدم موفقیت دانشگاه های پردیس بین الملل در جذب دانشجوی خارجی و توقف فعالیت آن ها راهی به غیر از شرکت در کنکور سراسری ندارد، مگر اینکه فرد اقدام به ثبت نام در دانشگاه های آزاد خارج از کشور کند که برای اینکار هزینه زیادی باید پرداخت کند.

 

متقاضیان محترمی که قصد شرکت در کنکور دارند جهت اطلاع از منابع نظام جدید کنکور تجربی روی لینک کلیک کنید

 

معرفی کامل رشته اتاق عمل

یکی از رشته‌هایی که نزد داوطلبین تجربی محبوبیت زیادی دارد. رشته اتاق عمل بدون آزمون است. رشته اتاق عمل همانند رشته هوشبری بدون کنکور جزو رشته‌های علوم تجربی و زیرمجموعه علوم پزشکی محسوب می‌شود.  دانشجویان رشته اتاق عمل با انواع ابزارها  و فنّاوری های مربوط به اتاق عمل و جراحی آشنا می‌شوند و در عین حال می‌آموزند که چگونه از بیمار قبل از عمل، بعد از عمل و در حین عمل مراقبت نمایند. 

فارغ التحصیلان رشته اتاق عمل همراه با تیم پزشکی در اتاق عمل حضور می‌یابند و در بخش‌های اتاق عمل بیمارستان به پزشکان در انجام عمل جراحی موفق کمک می‌نمایند. هدف از ایجاد رشته اتاق عمل تربیت نیروی متخصص و متعهد است که بتواند به‌صورت حرفه‌ای و اصولی انجام وظیفه نماید. برای کسب اطلاع بیشتر در مورد رشته اتاق عمل بدون آزمون و شرایط ثبت نام رشته های اتاق عمل با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید تا اطلاعات کامل‌تری در اختیار شما قرار دهند.

 

بازار کار و درآمد رشته اتاق عمل

آینده شغلی رشته اتاق عمل را می توان خوب ارزیابی کرد. ذکر این نکته برای داوطلبینی که قصد شرکت در اتاق عمل بدون آزمون را دارند ضروری است؛ فرقی نمی‌کند شما در رشته اتاق عمل بی آزمون و یا با آزمون دانشگاه‌ها پذیرفته شده باشید. در هر دو صورت امکان ادامه تحصیل در ایران وجود نخواهد داشت. شما می‌توانید پس از دریافت مدرک کارشناسی خود در رشته اتاق عمل، در بیمارستان‌ها و یا مراکز سیار مشغول به کار شوید.

جهت کسب اطلاع بیشتر در مورد رشته اتاق عمل بدون کنکور  وشرایط ثبت نام رشته های اتاق عمل با مشاورین ما تماس حاصل نمایید تا اطلاعات خود را تکمبل نمایید و به‌صورت کامل از این شرایط آگاهی یابید.

 

تذکر ویژه: پذیرش در رشته اتاق عمل در سال های جاری تنها از طریق با آزمون امکان پذیر است.

 

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در مقطع کاردانی و کارشناسی رشته اتاق عمل بدون کنکور با سوابق تحصیلی – زمان و مراحل ثبت نام و اطلاع از رشته های دیگر بدون آزمون در تمامی دانشگاه ها با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.  

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد و صفر با شماره تماس های زیر :

: 9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 ( تماس از استان تهران) 

پاسخگویی : 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

کانال اطلاع رسانی رشته اتاق عمل بدون کنکور

کانال اطلاع رسانی رشته اتاق عمل بدون کنکور

مطالب مرتبط:

مامایی بدون کنکور

رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور

پرستاری بدون کنکور

ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی

گرایش های ارشد مامایی

مشاوره تحصیلی دبیرستان

 

کاربران گرامی، برای دانلود مطالب این صفحه به صورت پی دی اف کلیک کنید.

3.5/5 - (2 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

آیا امکان انتخاب رشته اتاق عمل بدون کنکور 1400-1401 وجود دارد؟

در حال حاضر این امکان انتخاب رشته اتاق عمل بدون کنکور وجود ندارد.

آیا امکان تحصیل در رشته اتاق عمل بدون کنکور در دانشگاه آزاد موجود است؟

خیر، رشته اتاق عمل  جزء رشته هایی نیست که بتوان بدون ازمون انتخاب کرد.

آیا راه میانبری برای انتخاب رشته اتاق عمل بدون کنکور وجود دارد؟

بله ، راه های متفاوتی از جمله تحصیل در خارج از کشور و یا شرکت در کنکور لیسانس به پزشکی ممکن است.

شهریه رشته اتاق عمل بدون کنکور در خارج از کشور چقدر است؟

با توجه به نوسان قیمت ها نمیتوان قیمت ثابتی را در نظر گرفت. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور