تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور

رشته اتاق عمل بدون کنکور با سوابق تحصیلی سال 1400-1401

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952
رشته اتاق عمل بدون کنکور

رشته اتاق عمل بدون کنکور

 

 

توجه توجه : به اطلاع کلیه داوطلبان محترم می رسانیم، سازمان سنجش و آموزش کشور در سال 1400 هیچ نوع اطلاعیه ای مبنی بر پذیرش دانشجو در رشته های پزشکی و پیراپزشکی منتشر ننموده است و پذیرش دانشجوی پزشکی به هیچ عنوان به صورت بدون کنکور قابل انجام نخواهد بود و اطلاعیه ارائه شده در زیر در خصوص دفترچه سال 94 ، 96 و 97 بوده است که به سال 1400 مربوط نمی شود.

 

 

سامانه ثبت نام کاردانی و کارشناسی رشته اتاق عمل بدون کنکور 1400

جهت اطلاع از شرایط پذیرش رشته اتاق عمل بدون کنکور سال های گذشته- اطلاع از شرایط پذیرش دیگر رشته های پیراپزشکی و پزشکی بدون کنکور با شماره های زیر تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد و صفر با شماره های مرکز :

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 ( تماس از استان تهران) 

پاسخگویی : 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

شرایط رشته اتاق عمل بدون کنکور ؟

رشته اتاق عمل بدون کنکور چه شرایطی دارد؟ شرایط ثبت نام رشته اتاق عمل بدون آزمون چگونه است؟ رشته اتاق عمل بدون آزمون چیست؟ حداقل رتبه مجاز برای رشته اتاق عمل بدون کنکور چه رتبه‌ای است؟ در سایت ایران تحصیل در مورد ثبت‌نام بدون آزمون رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی برای شما مطالبی را فراهم نموده‌ایم. رشته‌های کنکور تجربی به دلیل محبوبیتی که دارند هرساله تعداد زیادی از داوطلبان را به شرکت در رشته‌های بدون آزمون تجربی سوق می‌دهد. مشاورین ما در هر مرحله و در تمام رشته‌ها دارای تجربه مشاوره و متخصص هستند و از این طریق به شما کمک می‌نمایند تا پاسخ مناسب و راهنمایی درست و اصولی برای پرسش‌های خود بیابید. کانال‌های ارتباطی ما با شما شماره‌هایی است که در سایت برای شما درج نموده‌ایم تا بتوانید با ما در ارتباط باشید. در هر ساعت از شبانه‌روز و هر زمانی که مایل باشید می‌توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید تا به‌صورت جامع اطلاعات رشته اتاق عمل بدون کنکور و شرایط ثبت نام رشته های اتاق عمل را در اختیار شما قرار دهند.

 

 

مدت دوره تحصیلی رشته اتاق عمل بدون کنکور

چنانچه در مقطع کارشناسی رشته اتاق عمل بدون کنکور امکان پذیرش وجود داشته باشد مانند همه رشته‌های کارشناسی 4 سال و یا نهایتا 5 سال به طول می‌انجامد تا شما در رشته اتاق عمل بدون آزمون فارغ التحصیل شوید. تعداد واحدهایی که باید در رشته اتاق عمل بدون آزمون بگذرانید همانند رشته های با آزمون تعداد واحد های عمومی و تخصصی می‌باشند. چنانچه مایلید در مورد دروس اختصاصی این رشته دانشگاه های آزاد دارای رشته ی پزشکی و تعداد واحدهایی که باید دررشته اتاق عمل بدون کنکور طی دوره کارشناسی پشت سر گذارید اطلاعات بیشتری کسب نمایید. با مشاورین ما همراه باشید و با تلفن های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید.

 

شرایط پذیرش در رشته اتاق عمل بدون آزمون در سال گذشته

اگر به لحاظ مالی از تمکن کافی برخوردار هستید و امکان پذیرش در رشته اتاق عمل با سوابق تحصیلی رای شما وجود دارد، می‌توانید از طریق ثبت‌نام در رشته‌های بدون آزمون اقدام نمایید و پس از آن برای ثبت‌نام در سامانه که آدرس آن را می توانید از مشاورین ما و همچنین نحوه ثبت‌نام را جویا شوید. نحوه پذیرش در رشته اتاق عمل را از مشاورین ما می‌توانید اطلاع یابید. در هر رشته حداقل رتبه‌ای که لازم است برای پذیرش در این رشته داشته باشید و اینکه شرایط ثبت نام رشته های اتاق عمل چگونه است؟ این‌ها از سوالاتی است که برای داوطلبینی که قصد ثبت نام بدون آزمون رشته اتاق عمل را دارند مطرح می‌شوند. سوالات خود را می‌توانید از مشاورین ما بپرسید و پاسخ آن‌ها را دریافت نمایید.

 

متقاضیان محترمی که قصد شرکت در کنکور دارند جهت اطلاع از منابع نظام جدید کنکور تجربی روی لینک کلیک کنید

 

معرفی کامل رشته اتاق عمل

یکی از رشته‌هایی که نزد داوطلبین تجربی محبوبیت زیادی دارد. رشته اتاق عمل بدون آزمون است. رشته اتاق عمل همانند رشته هوشبری بدون کنکور جزو رشته‌های علوم تجربی و زیرمجموعه علوم پزشکی محسوب می‌شود.  دانشجویان رشته اتاق عمل با انواع ابزارها  و فنّاوری های مربوط به اتاق عمل و جراحی آشنا می‌شوند و در عین حال می‌آموزند که چگونه از بیمار قبل از عمل ، بعد از عمل و در حین عمل مراقبت نمایند.  فارغ التحصیلان رشته اتاق عمل همراه با تیم پزشکی در اتاق عمل حضور می‌یابند و در بخش‌های اتاق عمل بیمارستان به پزشکان در انجام عمل جراحی موفق کمک می‌نمایند. هدف از ایجاد رشته اتاق عمل تربیت نیروی متخصص و متعهد است که بتواند به‌صورت حرفه‌ای و اصولی انجام وظیفه نماید. برای کسب اطلاع بیشتر در مورد رشته ی اتاق عمل بدون آزمون  و شرایط ثبت نام رشته های اتاق عمل با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید تا اطلاعات کامل‌تری در اختیار شما قرار دهند.

 

بازار کار و درآمد رشته اتاق عمل

آینده شغلی رشته اتاق عمل را می توان خوب ارزیابی کرد. ذکر این نکته برای داوطلبینی که قصد شرکت در اتاق عمل بدون آزمون را دارند ضروری است؛ فرقی نمی‌کند شما در رشته اتاق عمل بی آزمون و یا با آزمون دانشگاه‌ها پذیرفته شده باشید. در هر دو صورت امکان ادامه تحصیل در ایران وجود نخواهد داشت. شما می‌توانید پس از دریافت مدرک کارشناسی خود در رشته اتاق عمل، در بیمارستان‌ها و یا مراکز سیار مشغول به کار شوید. جهت کسب اطلاع بیشتر در مورد رشته اتاق عمل بدون کنکور  وشرایط ثبت نام رشته های اتاق عمل با مشاورین ما تماس حاصل نمایید تا اطلاعات خود را تکمبل نمایید و به‌صورت کامل از این شرایط آگاهی یابید.

 

تذکر ویژه : پذیرش در رشته اتاق عمل در سال های جاری تنها از طریق با آزمون امکان پذیر است.

 

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و ثبت نام در مقطع کاردانی و کارشناسی رشته اتاق عمل بدون کنکور با سوابق تحصیلی – زمان و مراحل ثبت نام و اطلاع از رشته های دیگر بدون آزمون در تمامی دانشگاه ها با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.  

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد و صفر با شماره تماس های زیر :

: 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 ( تماس از استان تهران) 

پاسخگویی : 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

کانال اطلاع رسانی رشته اتاق عمل بدون کنکور

کانال اطلاع رسانی رشته اتاق عمل بدون کنکور

مطالب مرتبط :

مامایی بدون کنکور

رشته پزشکی بدون کنکور

رشته علوم آزمایشگاهی بدون کنکور

پرستاری بدون کنکور

ثبت نام آزمون لیسانس به پزشکی

گرایش های ارشد مامایی

مشاوره تحصیلی دبیرستان

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کاردانی و کارشناسی اتاق عمل با سوابق تحصیلی

3.5/5 - (2 امتیاز)

آیا امکان انتخاب رشته اتاق عمل بدون کنکور 1400-1401 وجود دارد؟

در حال حاضر این امکان انتخاب رشته اتاق عمل بدون کنکور وجود ندارد.

آیا امکان تحصیل در رشته اتاق عمل بدون کنکور در دانشگاه آزاد موجود است؟

خیر، رشته اتاق عمل  جزء رشته هایی نیست که بتوان بدون ازمون انتخاب کرد.

آیا راه میانبری برای انتخاب رشته اتاق عمل بدون کنکور وجود دارد؟

بله ، راه های متفاوتی از جمله تحصیل در خارج از کشور و یا شرکت در کنکور لیسانس به پزشکی ممکن است.

شهریه رشته اتاق عمل بدون کنکور در خارج از کشور چقدر است؟

با توجه به نوسان قیمت ها نمیتوان قیمت ثابتی را در نظر گرفت. برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. ساناز
  ۱۰ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۶:۴۹

  سلام ممكنه بفرمايين الان پذيرش دانشجو براي ارشد مهندسي بهداشت حرفه اي هست ؟ كدوم دانشگاه ها دارن ؟

 2. یوسف
  ۲۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۳۰

  باسلام
  الان سه ساله که دنبال رشته بهداشت حرفه ای هستم . دوساله که کنکور سراسری شرکت میکنم ولی خب فقط مجاز میشم به خودگردان پردیس ، اما همونم قبول نمیشم متاسفانه.
  پیگیر دانشگاهی هستم که بدون کنکور پذیرش داشته باشه ولی موفق نمیشم
  مدرک تحصیلی خودم کارشناسی ایمنی صنعتی هست
  لطفا اگه جایی رو میشناسید که پذیرش داره بدون کنکور در رشته بهداشت حرفه ای که مورد قبول مرکز بهداشت هست معرفی کنید، دانشگاههای جامع علمی کاربردی نمیخوام چون مرکز بهداشت تاییدیه نمیده ممنونم

 3. حمیدرضا
  ۱۹ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۴

  سلام، من فوق دیپلم ایمنی فرودگاهی هستم، برای کارشناسی ایمنی بهداشت بدون کنکور دانشگاه جامع مشهدم هست؟؟آدرس…

  • dr-naqizade
   ۲۰ مرداد ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۵۱

   سلام حمیدرضا جهت اطلاع از رشته بهداشت حرفه ای بدون کنکور با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 4. سجادغروبی
  ۱۶ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۲۰:۳۲

  سلام .من هر چقدر سرچ میکنم که بفهمم تو کدوم دانشگاه آزاد(بدون کنکور) تهران میتونم رشته کارشناسی ایمنی صنعتی در محیط یا بهداشت حرفه ای ثبت نام کنم موفق نمیشم
  لطفا کمکم کنید

  • drnaqizade
   ۱۱ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۱:۳۷

   سلام
   رشته بهداشت حرفه ای بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی ن دانشگاه آزاد

ایران تحصیل
تماس با مشاور