تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
رتبه های برتر کنکور

14 راز مهم رتبه های برتر کنکور

رتبه های برتر کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

یکی از سؤالاتی که همواره داوطلبان کنکور از مشاوران تحصیلی می پرسند این است که چگونه می توانم جزء رتبه های برتر کنکور باشم؟ در پاسخ باید عرض کنیم که این آرزو یعنی قرار گرفتن جزء رتبه های برتر کنکور آرزویی است که همواره داوطلبان در صدد رسیدن به آن بوده اند. باید عرض کنیم که رسیدن به آرزوی کسب رتبه برتر در کنکور آرزویی دست نیافتنی نیست و با رعایت اصولی چند می توانید به آن برسید.

 

با توجه به این که اکثریت قریب به اتفاق داوطلبان کنکور به دنبال قبولی تضمینی و قطعی در کنکور بوده و می خواهند جزء رتبه های برتر کنکور  باشند از این رو یاری خواستن از مشاوری آگاه و توانا در این رابطه می تواند واقعاً مؤثر باشد. برای سهولت اطلاع از راهکارهایی عالی و فوق العاده جهت قرار گرفتن جزء رتبه های برتر کنکور برقراری ارتباط با مرکز مشاوره و برنامه ریزی و راهنمایی تحصیلی می تواند شما را به این آرزو و هدف برساند.

 

 

جهت دریافت بهترین مشاوره درسی برای رتبه برتر شدن در کنکور سال آینده با استفاده از بهترین منابع و برنامه ریزی از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

تجربه مهم رتبه های برتر کنکور

 

 

با دریافت بهترین مشاوره و برنامه ریزی کنکور می توانید خود را در ردیف رتبه های برتر آزمون سراسری ببینید

 

 

فهرست محتوا

آیا با معدل پایین هم می توانم جزء رتبه های برتر کنکور باشم؟

سؤالی که شمار زیادی از داوطلبان کنکوری از مشاور تحصیلی خود می پرسند این است که آیا با معدل پایین هم می توانم جزء رتبه های برتر کنکور باشم؟

اصلاً چنین چیزی امکان دارد؟ ببینید دوستان عزیز شما می توانید به هر آن چه که می خواهید برسید. فقط کافیست اراده کنید و پشتکار لازم را به خرج دهید.

هیچ انسانی از نظر هوش و استعداد در سطح پایینی قرار ندارد. پس شما هم حتی علی رغم معدل پایین می توانید با سعی و تلاش و پیگیری های لازم جزء نفرات برتر کنکور باشد و به این رؤیا جامع عمل بپوشانید.

از نظر بنده خواستن توانستن است و هر کسی لایق چشیدن طعم مؤفقیت، پیشرفت و خوشبختی در زندگی است.

 

 

آیا رتبه های برتر کنکور افرادی با ویژگی ها و استعدادهای فوق العاده بوده اند؟

شاید شما هم این گونه فکر کنید که حتماً رتبه های برتر کنکور افرادی با استعدادهای خاص و فوق العاده بوده اند که توانسته اند به چنین مؤفقیت بزرگی در کنکور برسند.

اما باید عرض کنیم که استعداد و هوش بالا نقش چندانی در رسیدن به رتبه برتر شدن ندارد. بلکه این پشتکار و اراده است که می تواند شما را به هدف های بزرگتان برساند.

چه بسیار افرادی که هوش بسیار بالا و توانایی عالی داشته اند اما متأسفانه پشتکار و اراده نداشته اند و خواب تا لنگ ظهر و رفتن به گردش و تفریح با دوستانشان برایشان مهم تر بوده است.

نتیجه هم که چیزی به جز عدم استفاده از توانایی و قبولی در رشته و دانشگاهی سطح پایین نبوده است.

 

 

برای دریافت برنامه شروع صفر کنکور بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

چه عوامل و موانعی می توانند مانع رتبه برتر شدن شما شوند؟

دوستان عزیز موانع و عواملی وجود دارند که می توانند مانع بزرگی برای رسیدن شما به رتبه برتر کنکور باشند و شما باید آن ها را از سر راه خود بردارید.

 

 

. نداشتن استراحت کافی

یکی از مواردی که می توان از آن به عنوان یکی از موانع نرسیدن به رتبه برتر کنکور یاد کرد نداشتن خواب و استراحت کافی است.

ببینید دوستان عزیز زمانی که شما استراحت کافی نداشته باشید و در ساعت هایی که خسته هستید باز هم از خود کار بکشید و درس بخوانید به مراتب نمی توانید بازدهی خوبی داشته باشید.

نتیجه هم چیزی به جز عدم یادگیری کافی و حتی عوارض جسمانی همچون سردردهای شدید و کم شدن قدرت بینایی و کاهش قدرت حافظه و تمرکز پایین نیست.

 

 

. گوشی هوشمند و فضای مجازی

دوستان عزیز کنکوری هیچ چیز به جز استفاده زیاد از گوشی هوشمند و فضای مجازی نمی تواند مانع رسیدن شما به هدف بزرگتان یعنی قرار گرفتن جزء رتبه های برتر شود.

فضای مجازی و گوشی هوشمند فقط ذهن شما را بهم می ریزند و درگیری فکری برایتان ایجاد می کنند.

اگر واقعاً تصمیم جدی خود را برای کسب رتبه برتر و رسیدن به پیشرفت و مؤفقیتی مثال زدنی و قابل توجه گرفته اید باید استفاده خود از گوشی هوشمند و فضای مجازی را محدود کرده و به کمترین حد خود در طول روز برسانید.

 

 

. گوش نکردن به درس در سر کلاس

مورد دیگری که می توان آن را یکی از بزرگترین موانع برای قرار گرفتن جزء رتبه های برتر کنکور دانست گوش نکردن به درس سر کلاس است.

شاید باور نکنید اما اثر گوش کردن به درس در سر کلاس برای رسیدن شما به مؤفقیت بسیار زیاد است و می تواند تأثیر شگرفی بر روی یادگیری شما داشته باشد.

اگر سر کلاس دقیق و کامل به درس گوش بدهید و حواستان جای دیگری نباشد نیاز به صرف زمان کمتری برای درس خواندن در منزل دارید.

 

 

. سؤال نپرسیدن از معلم

از قدیم گفته اند پرسیدن بهتر از ندانستن و جاهل ماندن است. پس هرگز از سؤال کردن برای افزایش اطلاعات خود نترسید.

هر آن چه را که نمی دانید و کامل برایتان جا نیفتاده را از معلم خود بپرسید و از وی خواهش کنید تا کامل در رابطه با آن موضوع برایتان توضیح بدهد.

حتی اگر امکانش را دارید حتماً روز قبل از کلاس درسی را که معلم قرار است تدریس کند را به طور کامل بخوانید و اگر سؤالی برایتان مطرح شد از معلم بپرسید.

این کار می تواند اثر زیادی در بالا بردن سطح یادگیری شما داشته باشد و به شما در درک بیشتر مطالب درسی کمک شایان توجهی داشته باشد.

 

 

برای اطلاع از اصولی ترین راهکارهای مطالعه بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

کنکور

 

 

. منفی اندیشی و راه دادن افکار منفی به ذهن

یکی دیگر از موانع نرسیدن به رتبه برتر و نیافتن اسم خود در میان لیست رتبه های برتر کنکور منفی اندیشی و راه دادن افکار منفی به ذهن است.

هیچ چیز مانند منفی اندیشی نمی تواند شما را از ادامه راه و رتبه برتر شدن باز داشته و ناامید کند.

 افکاری مانند این که من که نمی توانم با این معدل پایین رتبه برتر شوم و یا این که من مانند دختر خاله ام استعداد رتبه برتر شدن را ندارم فقط ذهن شما را مشوش می کند و مانع تلاشتان می شود.

پس لطفاً‌ این افکار را از ذهنتان بیرون کنید.

مطمئن باشید با مثبت اندیشی و طی مسیر یادگیری و پیشرفت آن هم با قدرت بالا می توانید نام خود را بین رتبه های برتر کنکور ببنید و از خوشحالی ذوق مرگ شوید.

 

 

14 راز و تجربه مهم رتبه های برتر کنکور سراسری

از آن جایی که تمامی داوطلبان کنکور سراسری به دنبال کسب اطلاعاتی در رابطه با تجربه ها و رازهای مؤفقیت رتبه های برتر کنکور هستند در این بخش با ذکر 14 راز و تجربه مهم رتبه های برتر کنکور سراسری در خدمت شما دوستان و عزیزان همیشه همراه سایت ایران تحصیل هستیم.

 

 

. انگیزه و پشتکار بالا یکی از مهم ترین رموز مؤفقیت رتبه های برتر کنکور

یکی از رموز مؤفقیت رتبه های برتر کنکور داشتن پشتکار و اراده ای وصف نشدنی است.

رتبه های برتر از تفریحات همیشگی خود زده اند و درس خواندن و رسیدن به مؤفقیت را به وقت گذرانی با دوستان خود ترجیح داده اند.

این افراد تمرکز خود را بر روی مطالعه گذاشته اند و هرگز دست از تلاش برنداشته اند.

شما هم اگر می خواهید جزء رتبه های برتر کنکور باشد دقت داشته باشید که داشتن پشتکار و انگیزه بالا یکی از عوامل رسیدن به مؤفقیت و پیشرفت است.

 

 

. توجه به دوران جمع بندی کنکور

دوران جمع بندی دورانی بسیار مهم و طلایی برای هر کدام از داوطلبان کنکور به شمار می آید.

دورانی که اگر نهایت استفاده را از آن ببرید می توانید به پیشرفت و مؤفقیتی چشمگیر و قابل توجه برسید.

رتبه های برتر هرگز از این دوران غافل نشده اند و همواره از دقیقه به دقیقه آن نهایت استفاده را کرده اند.

 

 

. درس خواندن در روزهای تعطیل عید نوروز

یکی دیگر از رموز مؤفقیت رتبه های برتر کنکور بهره گیری از روزهای تعطیل عید نوروز است.

روزهایی که شمار زیادی از داوطلبان به فکر تفریح و گردش و مهمانی رفتن هستند رتبه های برتر کنکور با داشتن برنامه ریزی کامل و دقیق در روزهای تعطیلات عید نوروز به فکر استفاده حداکثری از این دروان طلایی و خاص بوده اند و در فکر جلو افتادن از رقبای خود بوده اند.

 

 

. استفاده از بهترین و جدیدترین تکنیک های درس خواندن

یکی دیگر از رموز مؤفقیت رتبه های برتر کنکور استفاده از بهترین و جدیدترین تکنیک های درس خواندن است.

تکنیک هایی که از طریق بهترین و شناخته شده ترین مشاوران تحصیلی به آن ها دست پیدا کرده اند و سعی در استفاده دقیق و اصولی از آن ها را داشته اند.

از میان این تکنیک ها می توان به روش های تندخوانی اشاره کرد که می تواند تأثیر فوق العاده ای بر روی رسیدن به پیشرفت برای دانش آموز و داوطلب کنکور داشته باشد.

 

 

. ثبت نام و حضور در آزمون های آزمایشی کنکور

از دیگر رموز مؤفقیت و تجربیات رتبه های برتر کنکور سراسری شرکت در آزمون های آزمایشی کنکور بالاخص آزمون های جامعی است که در روزهای نزدیک به کنکور برای داوطلبان برگزار می شوند.

شرکت در این آزمون ها می تواند تا حد زیادی از میزان استرس ها و نگرانی های داوطلب کم کند و وی را با بودجه بندی ها، سؤالات مهم و همین طور نحوه طراحی سؤالات آشنا کند.

 

 

. تست زنی زیاد بالاخص تست های کنکور

یکی دیگر از رمزهای رسیدن به مؤفقیت برای داوطلبان کنکور تست زنی زیاد بالاخص تست های کنکورهای سال های قبل است.

تست زنی به خصوص مطالعه تست های کنکور سال های گذشته می تواند کمک بزرگی به داوطلبان جهت آشنایی با سؤالات مختلف طرح شده در هر سال برگزاری کنکور و همین طور اطلاع از بودجه بندی سؤالات داشته باشد.

 

 

. برنامه ریزی در زمان مطالعه دروس عمومی و اختصاصی

از دیگر رموز رسیدن به مؤفقیت رتبه های برتر کنکور داشتن برنامه ریزی جامع و شخصی برای مطالعه دروس عمومی و اختصاصی است.

برنامه ریزی که به بهترین شکل ممکن طرح ریزی شده و می تواند فرد را به روز به روز بیشتر به سمت پیشرفت و مؤفقیت سوق دهد.

 

 

. در اختیار داشتن بهترین منابع و کتب درسی

داشتن بهترین و کامل ترین منابع و کتب درسی را می توان از دیگر رمزهای مؤفقیت هر یک از رتبه های برتر کنکور دانست.

منابعی که از هر جهت جامع و کامل بوده و می توانند به خوبی پاسخگوی نیازهای آموزشی داوطلب باشند.

 

 

. داشتن تمرکز حواس در حین مطالعه

یکی دیگر از رمزهای مؤفقیت رتبه های برتر کنکور داشتن تمرکز حواس در زمان مطالعه است که واقعاً می تواند موجبات پیشرفت هر فرد را فراهم آورد.

 

 

. یاری خواستن از کمک مشاور تحصیلی خبره و کارکشته

یکی دیگر از عواملی که می تواند کسب بهترین نتیجه در کنکور و رتبه برتر شدن را برای فرد به بار آورد کمک خواستن از مشاور تحصیلی خبره است که می تواند بسیار کارساز و مؤثر باشد.

 

 

. درس خواندن در محیطی آرام و ساکت

یکی دیگر از رموز مؤفقیت و کسب نتیجه مطلوب برای رتبه های برتر کنکور درس خواندن در محیطی آرام و ساکت است.

به این ترتیب فرد می تواند بازدهی بیشتری داشته باشد و مؤفق تر عمل کند.

 

 

. داشتن اعتماد بنفس بالا

از دیگر عوامل رسیدن به مؤفقیت برای رتبه های برتر کنکور داشتن اعتماد بنفس بالاست.

اعتماد بنفس بالا می تواند کمک بزرگی به شما دوست عزیز بکند و از یأس و ناامیدی دورتان کند.

 

 

. در اختیار داشتن بهترین و زبده ترین معلمان و اساتید

رفتن به کلاس های کنکور و استفاده از محضر بهترین اساتید را می توان یکی دیگر از عوامل رسیدن به پیشرفت و مؤفقیت برای رتبه برترها دانست.

 

 

. توکل و یاری خواستن از خداوند

توکل و کمک خواستن از خداوند برای کسب نتیجه بهتر در کنکور سراسری یکی دیگر از مواردی است که رتبه های برتر برای کسب بهترین نتیجه به آن توجه داشته و مدنظر قرار داده اند.

 

 

جهت اطلاع از تجربیات رتبه های تک رقمی و برتر کنکور جهت قبولی تضمینی در این آزمون از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099072952 تماس از سراسر کشور و  9099072952 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

مطالب مرتبط 

راز درس خواندن 

نکات کنکور آزمایشی 

رتبه های برتر کنکور

به این پست امتیاز دهید

چگونه می توانم جزء رتبه های برتر کنکور باشم؟ 

برای رتبه برتر شدن الزاماً باید با دقت و تمرکز بالا درست بخوانید و از اصول صحیح مطالعه پیروی کنید.

آیا با معدل پایین هم می توانم جزء رتبه های برتر کنکور باشم؟ 

بله. فقط کافیست اراده کنید و از توانایی های نهایت استفاده را ببرید.

آیا شرکت در کلاس کنکور برای رتبه برتر شدن الزامی است؟ 

با شرکت در کلاس های کنکور می توانید تجربیات و اطلاعات زیادی را برای قرار گرفتن جزء رتبه های برتر کنکور به دست آورید.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Kiana
  ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۴

  سلام خسته نباشید ببخشید من شنیدم برای قبولی در دانشگاه فرهنگیان اولویت با افراد بومی اون منطقه هست. اگر شخصی رتبه اش دو یا سه رقمی باشه و دانشگاهی رو که در شهر دیگه ای هست اولویت خودش در کنکور انتخاب بکنه، ممکنه به واسطه ی رتبه اش در اون دانشگاه قبول بشه با وجود اینکه فرد بومی اون منطقه نیست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۱

   سلام وقتتون بخیر خیر این امکان برای دانشگاه فرهنگیان در استان دیگه بع جز محل سکونت امکان پذیر نمی باشد

 2. معصومه
  ۱۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۱

  سلام خوب هستید؟
  من یازدهم تجربیم ، و پارسال معدلم خوب نبود
  ولی امسال می‌خوام بخونم ولی هرکس از راه میرسه میگه تو نمیتونی و از این حرفا به کل همه امیدمو از دست دادم و خودمم به این باور رسیدم که دیگه قبول نمیشم

  میشه یه کمکی بهم بکنید؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۶

   با سلام
   برای موفق شدن نیاز به برنامه درسی دارید
   برای دریافت برنامه ریزی با ما تماس بگیرید

 3. ماهان
  ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۵

  سلام من سال 99 کنکور شرکت کردم هم سوابق که رشته پذیرش شده در سوابق رو انتخاب کردم بعد از یک ترم به خاطر مغایرت معدل سازمان سنجش اون رشته رو برای من لغو کرد و الویت های بعدی منو بررسی کرد و رشته دیگه قبول شدم که اصلا مدنظرم نبود برای بهمن ماه همون سال با سوابق تحصیلی مججد انتخاب رشته کردم که هیچ کدوم از الویت هام پذیرش نشدو مرودو اعلام شد مجدد برای کنکور 1400 خوندم هم سوابق شرکت کردم که دوتا رشته پذیرش شدم رشته پذیزش شده در سوابق لصلا جز تحصیلات تخصصی من نیست و اون رشته دیگه که با رتبه کنکور پذیرش شدم هم مورد علاقه من نیست الان سوالی که دارم اینه من 2 بار انتخاب رشته کنکور داشتم 3 بار سوابق تحصیلی اگر بخوام برای بهمن ماه مجدد انتخاب رشته کنم آیا مجاز هستم و دوم اینکه چطور برای نتایج سوابق تحصیلم درخواست بررسی مجدد بزنم یا اصلا درخواست مجدد شدنی هست ؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۱

   سلام وقت بخیر برای دانشگاه بدون کنکور با سوابق محدودیتی در تعداد شرکت در ثبت نام انها وجود ندارد ولی در صورتی که روزانه قبول شده باشید چه با ازمون چه بدون ازمون از روزانه محرومیت را دارید ولی اگر غیر روزانه شرکت کرده باشید و در صورت قوبلی اقدام به ثبت نام نکرده باشید مشکلی برای ثبت نام مجدد بهمن وجود ندارد موفق باشید

 4. کمالی
  ۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

  سلام من برای انتخاب رشته مردودشدم میخواستم ببینم میتونم توتکمیل ظرفیت ازادشرکت کنم کددسترسی هم دارم اما توسامانه واردنمیشم میزنه اطلاعات صحیح نمیباشد

  • کارشناس ارشد
   ۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۱

   سلام وقت بخیر براب تکمیل ظرفیت ازاد در حال حاضر برای رشته پیراپزشکی ها و پزشکی مشخص شده است ولی برای سایر رشته ها ممکن است که اعلام شود و باید منتظر بمانید در غسر این صورت برای بدون کنکور سراسری یا ازاد در بازه زمانی بهمن ماه اقدام کنید موفق باشید

 5. عرب
  ۲۶ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۱

  سلام خسته نباشید
  من سال ۱۴۰۲ کنکور دارم
  و دانش اموز رشته ریاضی هستم
  میخواستم بدونم که من میتونم سال ۱۴۰۲ کنکور تجربی بدم؟!
  این امر سال های پیش ممکن بوده
  برای کنکور ۱۴۰۲ ب چ صورته؟!

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۱

   سلام
   بله اما در بین رشته های نظری فقط یک کنکور را میتوانید شرکت کنید

 6. یوسف
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۷

  سلام و خسته نباشد
  من رشته ام فنی کامپیوتر هس
  الان هم میرم پایه ۱۲
  میخوام بدونم میتونم به جای کنکور فنی کنکور انسانی بدم ؟
  یعنی تو سال ۱۴۰۱ می تونم کنکور بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز بله شما میتونید به جای کنکور فنی و حرفه ای کنکور سراسری انسانی شرکت کنید و منعی وجود ندارد موفق باشید

 7. رضا
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۲

  با عرض سلام
  بنده در کنکور سراسری تجربی موفق به کسب رتبه ۴۰۰۲ در زیر گروه ۱ منطقه۳ شدم.تراز کنکور بنده ۸۸۵۸ شده.
  در فرم انتخاب رشته ۱۴ مورد پزشکی تعهدی استان اصفهان را انتخاب کردم.خودم هم ساکن استان اصفهان هستم و سه مورد هم پزشکی تعهدی شهرستان خودم را انتخاب کردم.با توجه به شرایط شانس قبولی من در این رشته ها (تعهدی ها)چقدر است؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام
   با توجه به رتبه و ترازتون .شانس قبولی شما در رشته پزشکی دارای تعهد 60 درصد است.

 8. ارجمندی
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۲

  سلام
  من برای ثبت نام کنکور باید معدل کل و معدل کتبی سال سوم و پیش رو داشته باشم ولی نمیتونم پیداشون کنم.
  راهی هست بصورت مجازی بتونم این اطلاعاتو بدست بیارم؟
  ممنون از پاسخگویی شما

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقت به خیر تنها راه دستیابی به این اطلاعات مدارک تحصیلی شما و یا از طریق مراجعه به آموزش و پرورش است.

 9. رستمی
  ۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۰

  سلام دانشجوی شبانه هستم کنکور دادم امسال ایا با قبولی رشته روزانه یا مردودی از تحصیل در رشته حال حاظر مجروم میشم؟ باید انصراف بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام وقت به خیر در صورتی قبولی قبل از ثبت نام در رشته جدید موظف به انصراف از رشته و دانشگاهی قبلی هستید.

 10. mahdi
  ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۳

  سلام وقت بخیر.من دیپلم ریاضی و فیزیک دارم.میخواستم داخل گروه رشته انسانی کنکور شرکت کنم، آیا میتونم دانشگاه فرهنگیان این رشته رو بیارم(مجاز بشم)؟؟؟
  آیا تاثیر مثبت معدل دیپلمم روی کارنامه کنکور لحاظ میشه؟
  ممنون میشم جواب بدین

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۲

   سلام وقت به خیر نظام آموزشی 6-3-3 محدودیتی از نظر شرکت در کنکور سراسری را ندارند و همچنین در صورت مجاز شدن امکان انتخاب رشته فرهنگیان برای شما وجود دارد.

 11. نیلا
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۴

  سلام
  من دانش آموز پایه ی دوازدهم گرافیک رایانه ای هستم میگن که میشه با معدل سال آخر بدون کنکور دانشگاه رفت درسته ؟
  اگه میشه با چه معدل و با چه نمراتی میشه بدون کنکور قبول شد ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام وقتتون بخیر ابتدا باید عرض کنم که کعدل کتبی سال اخر مهم سات و نکته بعدی اینکه هر سال باتوجه به مقاطع مختلف مثل کاردانی یا کارشناسی همه داشنگاه این رشته هارو بدون کنکور ارائه نمیدن و فقط بعضی از رشته ها بدون کنکور ارائه میشه

 12. سحر
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۰

  اگر در رشته های شبانه دانشگاه تحصیل کنیم و درس های دانشگاه را نخوانیم و فقط برای کنکور مجدد بخوانیم مشکل پیش می‌آید؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز با توجه به قوانین کنکور سراسری منعی برای کنکور سال اینده شما وجود ندارد موفق باشید

 13. امیر
  ۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۵

  سلام من امسال دیپلم رشته معماری داخلی رو گرفتم و میخوام اول برم سربازی بعد برم دانشگاه و در کنار سربازی برای کنکور دانشگاه دولتی عمران بخونم
  ولی شنیدم میگن رشته عمران رو میشه با نمرات سال آخر دانشگاه‌ دولتی قبول شد بدون کنکور ایا همچنین چیزی ممکنه؟
  و اینکه من خواستم مشاوره بگیرم ولی مثل اینکه باید تماس بگیرم
  آیا میشه به صورت چت مشاوره گرفت؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰

   سلام مهندسی عمران در دانشگاه های ازاد . پیام نور و غیرانتفاعی بدون ازمون هست.دولتی ها بدون ازمون پذیرش ندارند

 14. زینا
  ۲۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۵۰

  من دیپلم کاردانی و فوق دیپلم کامپیوتر دارم. میتونم کنکور تجربی شرکت کنم؟ لطفا راهنمایی کنید

  • moshaverarshad
   ۲۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام بله میتونید

 15. آیسا
  ۱۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۶

  سلام . میخوام بدونم توی دانشگاه ازاد تهران یا پردیس تهران میشه بدون کنکور حقوق خوند؟

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۵

   سلام اره دانشگاه های ازاد اطراف تهران

 16. نورا
  ۶ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۸

  سلام خسته نباشید میخواسم بدونم کسی که فارق التحصیل رشته مامایی دانشگاه تهرانه در مقطع کارشناسی هستش میتونه مجدد در کنکور ریاضی شرکت کنه؟

  • moshaverarshad
   ۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۷

   سلام نورا
   دانشگاه سراسری نمیتونین پذیریش بگیرین

 17. فاطمه
  ۲۵ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۴

  سلام من میخواستم بپرسم رشته های بدون کنکور و بر‌اساس معدل مثل رشته عکاسی و گرافیک چه دانشگاه هایی را شامل میشن دانشگاه دولتی عضو اونا نیست؟ فقط ازاد؟ رشته های بدون کنکور چه دانشگاه هایی دارن؟

  • moshaverarshad
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۴

   سلاام فاطمه
   جهت اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه ازاد و دولتی با مشاوران ایران تحصیل تماس بگیرید

 18. نرگس کسرایی
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۶

  سلام من کنکور ثبت نام کردم اما بعد فهمیدم سهمیه ایثار گری داریم الان چیکار کنم که بتونم ازش استفاده کنم؟ ایا بعد از اومدن رتبه ها واسه انتخاب رشته میتونم استفاده کنم؟؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۰

   سلام شما بامرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید براتون درخواست ثبت کنند که بتونید ویرایش کنید

 19. حدیث
  ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۰۲

  خسته نباشید …. یه سوال در مورد شرکت مجدد در کنکور سراسری داشتم ….
  کارشناسی زیست شناسی دارم …. چهار ساله درسم تموم شده ….میخوام مجددا برای کنکور برای رشته پرستاری شرکت کنم …. محدودیتی برای من وجود نداره که در کنکور سراسری و آزاد برای رشته پرستاری شرکت کنم ؟
  ۳۰ ساله هم هستم

 20. عرفان
  ۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۳۷

  سلام من میانگین دروس عمومیم 70 درصو و دروس اختصاصیم 50 درصداه ..با این درصدا داروسازی قبول میشم ؟

 21. امیر
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۲

  سلام برای قبولی در دانشگاه های تهران فرقی نمیکنه چ آزاد چ ملی رتبه کل در سهمیه میخاستم بدونم رشته فیزیک

  • مشاور ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۱۲

   سلام برای قبولی در دانشگاه تهران سراسری رشته با رشته فرق میکنه‌ ولی برای قبولی اکثر رشته‌ها‌‌‌رتبه‌باید زیر ۱۰۰۰ باشه تا شانس قبولی داشته باشین

 22. امیر
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۶

  سلام سحرجان درصدای کنکورت چند.زدی که فیزیک قبول شدی کدوم دانشگاه؟

 23. سحر صادقیان
  ۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۵:۰۰

  سلام وقت بخیر من الان ۲۸ سالمه و میخوام کنکور تجربی برای پزشکی شرکت کنم و رشته دیپلمم ریاضی فیزیک بوده الان میخوام مجدد شروع کنم برای درس خوندن و لیسانس حسابداری و فوق دیپلم فیزیک هسته ای دارم …اما دوست دارم پزشکی بخونم میشه بهم راهنمایی کنید باتشکر

  • مشاور ارشد
   ۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۲

   سلام برای قبولی در رشته های پزشکی حتما باید دیپلم تجربی داشته باشید تا بتونید در کنکور سراسری شرکت نماید .

 24. مهدیس
  ۳۰ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۰۴

  سلام خواهش میکنم یکی جواب منو بده من رشتم تجربیه سال1400 برای بار دوم کنکور میدم پشتیبان نگرفتم فقط کتاب تست خریدم از روی کتاب نمیخونم فقط درسنامه های کتاب کار رو میخونم و بعدش تست میزنم همون لحظه همه رو بلدم یکم که میگذره همه رو یادم میره
  بعدش میشه لطف کنین یه سایت معتبر که بودجه بندی دقیق و تضمینی کنکور1400تجربی رو داره معرفی کنید؟
  ممنون

  • مشاور ارشد
   ۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۶:۲۹

   سلام مهدیس جان شما نیاز به یک مشاوره تحصیلی دقیق دارید تا براتون برنامه ریزی کنه و نحوه ی مطالعه شما اشتباه است و باید تغییرش بدی مشاوران ایران تحصیل می تونن شمارو کاملا راهنمایی کنن.

 25. مهدیه
  ۹ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۰۲

  سلام برای مشاور تحصیلی آنلاین نیاز ب یک مشاور متخصص دارم برای کنکور سال۱۴۰۰ میخواهم شروع ب خواندن کنم به کمکتون نیاز دارم ک برای مترجمی زبان انگلیسی چه درس هایی رو بخوانم ک درصد بیشتر بتونم بگیرم تو کنکور و بتونم دولتی بیارم و این ک چ کتاب های تستی خوب هستند لطفاً راهنمایی کنید.با سپاس

 26. Z
  ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۲۷

  سلام من پشت کنکور ریاضی هستم وکنکوری۱۴۰۰یه سری افکاره غیره درسی خیلی رو درس خوندنم تاثیره منفی گذاشته چیکارکنم ک این افکارمزاحم درس خوندنم نشه واقعا هرکارمیکنم نمیتونم ازشرشون خلاص شم

 27. شایان
  ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۶

  پس چگونه میتونم در ازمون سراسری بعد بدون محرومیت شرکت کنم لطفآ راهنمایی کنید

 28. شایان
  ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۱۳

  سلام من به دانشگاه روزانه قبول شدم ولی نمیخوام برم به دانشگاه ایا میتونم برای کنکور سال بعد یعنی 1400 شرکت کنم

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۳۷

   سلام برای دریافت بهترین مشاوره کنکور آنلاین بهترین گزینه تماس با مرز مشاوره ایران تحصیل است.
   شما در دانشگاه روزانه قبول شدید و جایگاه یک نفر رو گرفتید متاسفانه سال بعد نمی تونید در کنکور سراسری شرکت کنید .

 29. فاطمه حكيم پور
  ۲ مهر ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۲۸

  با عرض سلام من نظام جدید هستم در کنکور ۹۸ شرکت کردم و دانشگاه دولتی روزانه قبول شدم و الان در حال گذراندن ترم سوم هستم تصمیم گرفتم انصراف و دوباره کنکور بدم میخواستم بدونم که محدودیتی برای کنکور دادن من وجود داره یا نه ؟من میتونم باز دانشگاه های روزانه را انتخاب کنم و قبول شوم ازجمله فرهنگیان؟

 30. رامین
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۰۸:۵۴

  عرض سلام و خسته نباشید.واقعیتش من یه مدته سربازیم تموم شده و الان میخوام برای کنکور 99 بخونم و فقط 5 ماه فرصت دارم و فقط زیست دوم را خوب خوندم.خواستم اگه امکان داره راهنماییم کنید که چه مبحث هایی حذف کنم من خودم زمین شناسی و فیزیک پیش1 و سوم را حذف کردم. ایا میتونم از زیست هم مباحثی حذف کنم. ممنون میشم راهنماییم کنید

  • dr-naqizade
   ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۱

   سلام و وقت بخیر بله میتونید ولی اینک بدونید کدوم بخش هارو بخونید با مشاوران تخصصی مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید تا راهنمایی کنند

ایران تحصیل
تماس با مشاور