تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد

دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد

دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

دانشگاه آزاد هر ساله دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد و لیست رشته‌های بدون کنکور تجربی و ریاضی را منتشر می‌کند. انتخاب رشته دانشگاه آزاد در سال های مختلف کمی متفاوت باشد. این تفاوت، دلایل مختلفی ممکن است داشته باشد. از جمله اضافه شدن رشته‌های جدید و یا حذف برخی از رشته ها و تغییراتی که در دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد هر ساله شاهد آن می باشیم.

دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد به دلیل استقبالی که در سال های اخیر از رشته‌های بدون کنکور این دانشگاه شده است مورد توجه داوطلبین کنکور قرار گرفته است. و سوالات فراوانی در مورد اینکه شرایط ثبت‌نام در رشته‌های بدون کنکور دانشگاه آزاد چگونه است؟ لیست رشته‌های بدون کنکور تجربی و ریاضی شامل چه رشته‌هایی می‌شود؟ و همچنین میزان شهریه، ذهن داوطلبان را به خود مشغول نموده است.

 

 کسب اطلاع بیشتر از دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد و لیست رشته های بدون کنکور تجربی و ریاضی در تمامی رشته ها با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.  

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره تماس: 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران)  پاسخگویی : 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد و لیست رشته ها

دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد و لیست رشته ها

اگر می خواهید بدانید که چگونه در سایت دانشگاه آزاد انتخاب رشته کنید بر روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

 

دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد رشته های تجربی

پس از دانلود دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد در سامانه  azmoon.org ، لیست رشته های تجربی را می توانید ملاحظه نمایید. به دلیل فراوان بودن این لیست، متاسفانه امکان ارائه تمامی این رشته ها در این مقاله وجود ندارد و ما برای شما تعدای از این رشته ها در سایت ایران تحصیل قرار داده ایم.

اما چنانچه مایل هستید در این زمینه اطلاعات کاملی به دست آورید، و یا اینکه از  لیست رشته های بدون کنکور تجربی و ریاضی همانند دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد آگاه باشید، با مشاورین ما تماس حاصل نمایید تا این لیست را در اختیار شما قرار دهند و به شما کمک نمایند تا اطلاعات کاملی را در این زمینه کسب نمایید. مشاورین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز آماده خدمت رسانی و مشاوره انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد  به شما داوطلبین عزیز می باشند.

 • علوم و مهندسی باغبانی
 • مهندسی علوم دامی
 • کاردانی تولید و بهره برداری از گیاهان دارویی و معطر
 • علوم ورزشی
 • مهندسی طبیعت
 • کاردانی علوم ورزشی
 • علوم مهندسی محیط زیست
 • زمین شناسی
 • گیاه پزشکی

همانگونه که ذکر گردید، لیست رشته های تجربی بدون کنکور بسیار زیاد و طولانی است و نمی توان همه آنها را در این مقاله قرار داد. ما تنها تعدادی از این رشته ها را برای شما قرار داده ایم. اگر رشته مورد نظر شما در بین رشته هایی که ما قرارداده ایم وجود ندارد.

برای دانلود دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد اینجا کلیک کنید .

 

دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد رشته های ریاضی

در دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد رشته ریاضی نیز مانند رشته تجربی دارای کد رشته هایی برای انتخاب می باشد. در دانشگاه های مختلف این کد رشته و رشته های مورد پذیرش ممکن است متفاوت باشد. همانند رشته تجربی این تعداد رشته ها در گروه علوم آزمایشی ریاضی و فیزیک نیز، فراوان است. ما تعدادی از این رشته ها را برای شما درج نموده ایم تا با برخی از این رشته ها آشنا شوید.

 • ریاضیات و کاربردها
 • فیزیک
 • آمار
 • کاردانی فنی برقی
 • کاردانی فنی صنایع
 • کاردانی فنی عمران
 • اقتصاد کشاورزی

جهت اطلاع کامل از دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد و  ثبت نام دانشگاه آزاد  ، با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. مشاورین ما آماده پاسخگویی به شما داوطلبین عزیز همه روزه و در هر ساعت از شانه روز می باشند.

 

 کسب اطلاع بیشتر از دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد و دفترچه کاردانی ناپیوسته بدون آزمون آزاد در تمامی رشته ها با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.  

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با شماره تماس: 9099072952 و در صورت شلوغی خطوط 9099072952 ( استان تهران)  پاسخگویی : 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

کانال اطلاع رسانی دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد

کانال اطلاع رسانی دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد

مطالب بیشتری را مطالعه نمایید

 

به این پست امتیاز دهید

مطالب مرتبط

نظرات

 1. شناسه انتخاب رشته
  ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۰

  برای انتقالی سایت بعداز کد ملی و شماره دانشجویی شناسه انتخاب رشته میخواد لطفا راهنمایی کنیذ

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۳

   سلام وقت به خیر برای ثبت درخواست انتقالی نیازی به شناسه انتخاب رشته ندارید.

ایران تحصیل
تماس با مشاور