دفترچه ارشد فراگیر پیام نور 98

دفترچه ارشد فراگیر پیام نور 98 منتشر شد تمامی متقاضیان محترم ثبت نام و پذیرش در دوره های کارشناسی ارشد فراگیر دانشگاه پیام نور می توانند جهت ثبت نام و اطلاع از منابع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور مربوط به هر رشته دفترچه را دریافت کنند و یا جهت اطلاع از شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور – 

و دیگر جزئیات پذیرش ارشد دانشگاه پیام نور از سراسر کشور با شماره های 9099072952 و از استان تهران با شماره 9092305587 تماس حاصل نمایند.

دفترچه ارشد فراگیر پیام نور 98 مهم‌ترین مرجع اطلاعات لازم برای علاقه‌مندان به ادامه تحصیل در فراگیر پیام نور می باشد . در دفترچه ارشد فراگیر پیام نور 98 علاوه بر اینکه شرایط عمومی برای ثبت‌نام آمده است ، داوطلبان می‌توانند از موارد دیگری همچون مراحل و نحوه ثبت‌نام ، زمان دریافت کارت آزمون مطلع شوند.

 

جهت کسب اطلاعات کامل در رابطه با دفترچه ارشد فراگیر پیام نور 98 و همچنین دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد پیام نور ، کسب اطلاع از آخرین تغییرات و شرایط این دانشگاه با شماره‌های زیر تماس بگیرید

9099072952 تماس از سراسر کشور – 9092305587 تماس از استان تهران

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

انتشار دفترچه ارشد فراگیر پیام نور 98

به اطلاع کلیه متقاضیان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور می رسانیم مطابق آخرین اطلاعیه سازمان سنجش دفترچه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 منتشر شد و در سایت سازمان قرار گرفت لذا کلیه داوطلبان محترم می توانند جهت دانلود دفترچه کارشناسی ارشد پیام نور وارد سامانه سنجش شده و از جداول مربوطه دفترچه را دریافت نمایند و پس از دریافت و مطالعه دفترچه و مطلع شدن از شرایط ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور و رشته های ارشد فراگیر پیام نور 98 نسبت به تکمیل ثبت نام اقدام نمایند.

شایان ذکر است مطابق مندرجات دفترچه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98 ثبت نام آزمون مطابق روند قبلی فقط از طریق سیستم ثبت نام اینترنتی دانشگاه پیام نور امکان پذیر خواهد بود شایان ذکر است متقاضیان گرامی در این خصوص دقت لازم را داشته باشند.

در دفترچه ارشد فراگیر پیام نور 98 تمامی اطلاعاتی که برای داوطلبان عزیز لازم است درج‌شده است. اطلاعاتی همچون : روش گزينش ، جداول كد رشته محل‌های گروه‌های مختلف و فرم اينترنتي انتخاب رشته‌ها، محل تحصيل و همچنین زمان اعلام كارنامه نتايج اوليه آزمون و اطلاع از سهمیه‌ها، شيوه‌هاي آموزشي در مقطع كارشناسي ارشد ناپيوسته که همگی در دفترچه ارشد فراگیر پیام نور 98 قابل مشاهده می باشند.

 

دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد پیام نور 98

 

دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد پیام نور
دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد پیام نور

برای اطلاع از موارد ذکر شده می توانید با دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد پیام نور از مفاد آن مطلع گردید. دفترچه ثبت نام و انتخاب رشته ارشد فراگیر پیام نور تنها مرجع قابل استناد برای ثبت نام ارشد فراگیر پیام نور 98 و اطلاع از شرایط خواهد بود. لذا مراجعه به هر منبع غیر، منجر به گمراهی داوطلبان می گردد.

مطالعه دقیق دفترچه ارشد فراگیر پیام نور 98  قبل از ثبت نام و انتخاب رشته الزامی است و چنانچه داوطلبی در هنگام وارد نمودن اطلاعات هویتی و یا همچنین ارسال مدارک خود، عمدا و یا سهوا دچار خطا شود، با توجه به اینکه موارد لازم در تمامی بندها ذکر گردیده است، مسئولیت آن به عهده داوطلب می باشد و برابر قوانین و ضوابط با داوطلب خاطی برخورد خواهد شد.

با توجه به قابل فهم نبودن برخی از مفاد ذکر شده در دفترچه ارشد فراگیر پیام نور 98  برای برخی از متقاضیان پس از دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد پیام نور ، ابهامات و سوالات فراوانی مطرح می گردد. بنابراین با شماره های مندرج در سایت تماس حاصل نمایید تا بتوانید پاسخ تمامی سوالات خود را بیابید. مشاورین ما همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز ، حتی ایام تعطیل، آماده ارائه خدمات به شما متقاضیان محترم می باشند.

 

شرایط ثبت‌نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 97

  1. كليه داوطلبان هر يك از گروه‌های علوم انساني، علوم پايه، فني و مهندسي، كشاورزي و هنر به‌شرط شركت در آزمون گروه‌های ذی‌ربط و همچنـين مجـاز بـودن بـه انتخـاب رشته (بر اساس رديف 7 كارنامه) می‌توانند رشته‌های تحصيلي مراكز دانشگاه پيام نور را نيز انتخاب نمايند.
  2. داوطلبان متقاضي تحصيل در كد رشته محل های تحصيلي مراكز دانشگاه پيام نور لازم است واجد شرايط عمومي و اختصاصـي (شـرايط منـدرج در صـفحات 1 تـا 5 دفترچـه راهنماي شماره يك) بوده و ازلحاظ مقررات وظيفه عمومي منعي نداشته باشند.
  3. همانطور که در دفترچه ارشد فراگیر پیام نور 98 آمده است پذيرش دانشجو در كد رشته محل‌ها، به روش متمركز صورت خواهد گرفت و فهرست اسامي پذیرفته‌شدگان نهايي این‌گونه رشته‌ها به همراه فهرسـت اسـامي پذیرفته‌شدگان  ساير رشته‌ها به‌صورت متمركز اعلام خواهد شد.
  4. بدبهی است چنانچه تعداد داوطلبان متقاضي كمتر از ظرفيت رشته محل باشد، گزينش بر اساس حدنصاب علمـي صـورت خواهد گرفت. 

کلیه داوطلبان لازم است در صورت پذیرفته شدن ،در زمان مقرر نسبت به دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ارشد فراگیر اقدام نمایند.

 

دفترچه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور – نحوه ثبت نام در آزمون 98

 

نحوه ثبت‌نام ارشد فراگیر پیام نور
نحوه ثبت‌نام ارشد فراگیر پیام نور

داوطلبان خواهان ادامه تحصیل در رشته‌های فراگیر پیام نور طبق روال گذشته می‌توانند ابتدا با دانلود دفترچه ارشد فراگیر پیام نور 98 ، و پس از آن، مطالعه دقیق مفاد آن و کسب اطلاع از نحوه ثبت‌نام ارشد فراگیر پیام نور و تکمیل فرم پیش‌نویس نسبت به ثبت‌نام  اینترنتی اقدام نمایند.سپس ،دفترچه اطلاعات ثبت نامی و کد رشته محل‌های موردعلاقه خود را استخراج و در هنگام ثبت نام وارد نمایند .

 پس از ثبت‌نام و اعلام زمان صدور کات آزمون ارشد فراگیر پیام نور و اخذ آن و همچنین شرکت در آزمون ، درصورتی‌که داوطلب حدنصاب تعیین‌شده را کسب نموده باشد ، با توجه به نمره آزمون به حالت رقابتی با سایر متقاضیان در اولویت بندی‌های انتخاب رشته خود قرار می‌گیرد.بدین معنا که از بین داوطلبانی که حدنصاب نمره کل را کسب نموده‌اند. داوطلبانی پذیرفته خواهند شد که حد نصاب نمره قبولی را کسب نموده باشند.

 

تفاوت‌های فراگیر ارشد پیام نور با مقطع ارشد سایر دانشگاه‌ها

در دانشگاه‌های روزانه داوطلبان پس از شرکت در آزمون کارشناسی ارشد با توجه به نمره کسب شده رتبه‌بندی می‌شوند و پس از اعلام نتایج می‌توانند اولویت‌های انتخابی خود را از دفترچه ارشد فراگیر پیام نور 98 استخراج و انتخاب نمایند .  یکی از تفاوت های دیگیری که می توان بدان اشاره نمود در رابطه با میزان شهریه پایین تر دانشگاه پیام نور نسبت به سایر دانشگاه ها می باشد.

برای اطلاع از شرایط و ضوابط مندرج در دفترچه ارشد فراگیر پیام نور 98 و همچنین دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد پیام نور ف می توانید با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. متقاضیان محترم می توانند با استفاده از مشاورین مجرب ایران تحصیل ، مشاوره های لازم جهت انتخاب رشته را دریافت نمایند. همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز با برقراری ارتباط با مشاورین ایران تحصیل می توانید در رابطه با دفترچه ارشد فراگیر پیام نور 98 اطلاعات لازم را کسب نمایید.

 

جهت کسب اطلاعات کامل در رابطه با دفترچه ارشد فراگیر پیام نور 98 و همچنین دانلود دفترچه انتخاب رشته ارشد پیام نور ، کسب اطلاع از آخرین تغییرات و شرایط این دانشگاه با شماره‌های زیر تماس بگیرید

9099072952 و در صورت شلوغی 9092305587 ( استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب.

 

کانال دانلود دفترچه ارشد فراگیر پیام نور 98
کانال دانلود دفترچه ارشد فراگیر پیام نور 98

 

مطالب مرتبط:

ثبت نام کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور 98

شهریه کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور

کارشناسی ارشد بدون کنکور پیام نور 98

کارشناسی ارشد بدون کنکور دانشگاه خواجه نصیر

ثبت نام ارشد علمی کاربردی 97-98

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد سراسری

انتخاب رشته کارشناسی ارشد سراسری 97 

قبولی در آزمون فراگیرپیام نور

زمان برگزاری آزمون ارشد فراگیر پیام نور

نتایج قبولی ارشد فراگیر پیام نور

زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

دانلود دفترچه ارشد فراگیر پیام نور 98

دفترچه ارشد فراگیر پیام نور 98

دریافت دفترچه انتخاب رشته ارشد پیام نور

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.