تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
دریافت معدل کتبی دیپلم

دریافت معدل کتبی دیپلم

  • دسته بندی
  • دیدگاه ها ۱۱
دریافت معدل کتبی دیپلم
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

دریافت معدل کتبی دیپلم برای تمامی آن دسته از داوطلبانی که مشمول اعمال سوابق تحصیلی می شوند ضروری است. پس از ورود به سامانه دریافت ریز نمرات دیپلم لازم است اطلاعات دانش آموزی و هویتی خود را وارد نمایید. سامانه دریافت ریز نمرات دیپلم امکان مشاهده سوابق تحصیلی را به صورت آنلاین فراهم می آورد. به هنگام مراجعه به dipcode.medu.ir یا همان سامانه دریافت ریز نمرات دیپلم، کدی به شما تعلق خواهد گرفت که این کد در واقع منحصر به شما خواهد بود.

با توجه به اینکه معدل کتبی سهم مهمی برای پذیرش شما خواهد داشت، لذا توصیه ما به شما دانش آموزان عزیز این است که اگر از معدل پایینی برخوردار هستید، برای ترمیم معدل دیپلم اقدام نمایید. دریافت معدل کتبی دیپلم تنها برای آن دسته از داوطلبانی که مدارک خود را از سال 84 به بعد دریافت نموده اند و همچنین آن دسته از داوطلبانی که مدرک پیش دانشگاهی خود را بعد از سال 91 دریافت نموده اند، لازم و ضروری است که برای دریافت این کد اقدام نمایند.

 

 

برای مشاهده و دریافت معدل کتبی دیپلم توسط کارشناسان ما و همچنین اطلاع از زمان تعیین شده برای ورود به سامانه کنکوری های جدید با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

دریافت معدل کتبی دیپلم به صورت الکترونیکی می باشد و نیازی به مراجعه حضوری به هیچ یک از ادارات نخواهد بود.

 

داوطلبان مشمول دریافت معدل کتبی دیپلم چه کسانی هستند؟

 

داوطلبان مشمول دریافت معدل کتبی دیپلم چه کسانی هستند؟

 

شرط معدل و نوع مشمولیت در نظر گرفته برای آن تنها برای داوطلبان خاصی اعمال می شود و همه داوطلبان را شامل نخواهد شد. تمامی آن دسته از داوطلبانی که سوابق تحصیلی آنان از تاریخ 98/04/20 بر روی سامانه قرار می گیرد، چنانچه تغییری در سوابق تحصیلی مشاهده نمایند، می توانند جهت پیگیری آن تا تاریخ 98/04/23 جهت پیگیری و اصلاح موارد اقدام نمایند. جهت رفع ایرادات و نواقص موجود در آن برگه می توانند با شماره های 9099072952 (از سراسر کشور) و 9099072952 (از استان تهران ) تماس حاصل نمایید.

  • تمامی آن دسته از داوطلبانی که تحصیل آنان به صورت سالی واحدی و ترمی واحدی بوده و فارغ التحصیل دیپلم سال های 1384 به بعد می باشند و یا مدرک پیش دانشگاهی خود را از سال 1391 به بعد دریافت نموده اند.
  • تمامی آن دسته از داوطلبان نظام جدید که بر اساس نظام آموزشی 3-3-6 دیپلم خود را در خرداد ماه دریافت نموده اند نیز مشمول این مورد می باشند.

در سال های گذشته با توجه به اینکه کنکور سراسری به دو صورت نظام قدیم و نظام جدید می باشد، لذا هر یک از داوطلبانی که دیپلم آنان نظام قدیم می باشد و حال باید برای آزمون نظام جدید ثبت نام کنند، با توجه به اینکه سطح سوالات برای هر یک از نظام ها متفاوت می باشد، برای محاسبه سنوات اخیر دانش آموزان محاسبات خاصی به علاوه تراز و نمره منظور می گردد که با توجه به فرمول مورد نظر این شرایط قابل محاسبه است.

 

 

برای دریافت مشاوره کنکور انسانی بر روی لینک کلیک کنید

 

 

داوطلبان مشمول زیر اطلاعاتی در سامانه دریافت ریز نمرات دیپلم نخواهند داشت

همانطور که ذکر شد، با توجه به تاثیر مثبت معدل برای پذیرش در دانشگاه های سراسر کشور، تمامی آن دسته از داوطلبانی که دارای شرایط باشند، مدرک آنان مورد تائید قرار بگیرد، می توانند از این سهمیه استفاده نمایند. اما داوطلبان غیر مشمول که اطلاعاتی برای آن ها به هنگام چاپ وجود ندارد داوطلبان زیر می باشند.

  • تمامی فارغ التحصیلانی که قبل از سال 84 مدرک خود را دریافت نموده باشند.
  • تمامی فراغ التحصیلان شاخه نظری ، فنی و و حرفه ای و کاردانش  که قبل از شهریور ماه 1395 فارغ التحصیل شده اند  و رشته های غیر نظری  همانند دانشسرا ها تحصیل نموده اند.
  • تمامی فارغ التحصیلان نظام ترمی واحدی نظام قدیم که آموزش متوسطه خود را گذرانده اند.
  • فارغ التحصیلانی که دیپلم خود را در رشته های تطبیقی مدارس غیر ایرانی خارج از کشور گذارنده اند.

 

 

برای دریافت پاسخ سوال اینکه مباحث آسان زیست کنکور کدامند؟ بر روی لینک کلیک کنید

 

 

راهنمای دریافت معدل کتبی دیپلم

پس از اینکه موفق به ورود به سامانه دریافت ریز نمرات دیپلم شدید، می توانید برای مشاهده کد سوابق تحصیلی خود به سامانه جمع آوری اطلاعات و سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری ورود به دانشگاه ها وارد شوید. در صورتی که آدرس را به درستی وارد نموده باشید، با صفحه ای همانند تصویر زیر روبه رو خواهید شد. که برای دریافت این کد لازم است تا بر روی لینک “برای مشاهده سوابق و دریافت کد سوابق تحصیلی اینجا را کلیک کنید” کلیک کنید تا به صفحه مورد نظر هدایت شوید.

 

راهنمای دریافت معدل کتبی دیپلم

 

همانطور که ذکر گردید، برای مشاهده اطلاعات خود ، لازم است پس از انتخاب گزینه مورد نظر، اطلاعات هویتی و شخصی را وارد نمایید. کد دانش آموزی و همچنین کد منطقه و کد تاریخ تولد از جمله مواردی است که باید داوطلبان به صورت دقیق آن را وارد نمایند. در صورتی که در حال حاضر در جال تحصیل در مقطع پیش دانشگاهی می باشید، امکان دریافت کد برای شما وجود نخواهد داشت بنابراین برای مشاهده سوایق تحصیلی لازم است در تیر ماه به این سامانه مشاهده نمایید.

 

سامانه دریافت ریز نمرات دیپلم

نکته مهم : امکان مشاهده ریز نمرات دیپلم برای آن دسته از داوطلبانی که دیپلم خود را در سال 96 به بعد دریافت نموده اند، وجود خواهد داشت ولی برای مشاهده کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی لازم است در همان زمان تعیین شده اقدام نمایند.

 

برای دریافت راهنمایی و مشاوره انتخاب رشته انسانی کنکور بر روی لینک کلیک کنید

 

 

کد منطقه را برای ورود به سامانه دریافت ریز نمرات دیپلم چگونه می توانیم دریافت نماییم؟

دریافت کد منظقه دیپلم برای مشاهده اطلاعات خود بدین صورت است که شما لازم است با توجه به منطقه ای که در آن دیپلم خود را دریافت نموده اید و بر اساس کارنامه خود، مشاهده کنید. کد منطقه دیپلم همان کدی است که در کارنامه با نام کد منطقه تعیین شده است. در صورتی که به کارنامه تحصیلی خود دسترسی ندارید، می توانید راه ساده تری را برای این مورد انتخاب نمایید. راه حل ساده آن این است که با مشاوران ما به شماره های تماس حاصل نمایید.

منظور از کد منطقه جایی است که شما مدرک خود را در آنجا دریافت نموده اید. کد منطقه دیپلم همان کدی است که شما دو دوره متوسطه اول و متوسطه دوم را در آنجا گذارنده اید. این کدها در سایت سازمان سنجش و آموزش کشور قابل مشاهده می باشند و برای دسترسی راحت تر می توانید به آن صفحه وارد شوید. همچنین امکان تحصیل شما به صورت بدون کنکور برای رشته های بدون کنکور نیز به وسبه همین کد ها فراهم شده است.

 

 

خلاصه مطلب

در این مقاله تلاش نمودیم تا اطلاعاتی را در رابطه با دریافت معدل کتبی دیپلم ارائه نماییم. در صورتی که سوالی در رابطه با نحوه ورود به سامانه دریافت ریز نمرات دیپلم دارید، می توانید با مشاوران ما که شماره های آنان در وب سایت موجود می باشد، تماس حاصل نمایید.همچنین چنانچه مشکلی در رابطه با ورود به سامانه دریافت ریز نمرات دیپلم دارید می توانید آن را با کارشناسان ما مطرح نمایید.

 

 

برای برطرف نمودن مشکلات مشاهده معدل کتبی دیپلم و همچنین نحوه ورود به سامانه با مشاوران ایران تحصیل به شماره های زیر تماس حاصل نمایید.

9099072952 – تماس از سراسر کشور

9099072952 – تماس از استان تهران

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی همه روزه از 8 صبح الی 12 شب

 

 

مطالب مرتبط

بهترین رشته های ریاضی

بودجه بندی هندسه کنکور به همراه دروس و نکات مهم

روش های تست زنی سریع

دریافت بانک تست کنکور

pada.medu.ir

دریافت معدل کتبی دیپلم

ضرایب دروس عمومی و اختصاصی کنکور

برای دریافت معدل کتبی دیپلم به کدام یک از ادارات می توان مراجعه نمود؟

جهت مشاهده ریز نمرات می توانید به صورت الکترونیک و تنها با استفاده از سامانه تعیین شده اقدام نمایید.

آدرس سامانه دریافت ریز نمرات دیپلم چیست؟

برای ورود به سامانه دریافت ریز نمرات دیپلم کافی است وارد سایت dipcode.medu.ir شوید.

آیا امکان سامانه دریافت ریز نمرات دیپلم در هر زمانی وجود دارد؟

با توجه به اینکه یکی از موارد لازم برای ثبت نام، وارد نمودن این کد در فرم مربوطه می باشد، لذا ورود شما باید در بازه زمانی تعیین شده باشد.

آیا دریافت معدل کتبی دیپلم برای تمامی داوطلبان الزامی است؟

خیر. دریافت این کد تنها برای آن دسته از داوطلبانی که دیپلم خود را بعد از سال 84 دریافت نموده اند و نظام جدید می باشند الزامی است.

 

 

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور