ایران تحصیل
تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
دانشگاه های بدون کنکور هنر در تهران

دانشگاه های بدون کنکور هنر در تهران

دانشگاه های بدون کنکور هنر در تهران
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

دانشگاه های بدون کنکور هنر در تهران شامل دانشگاه های متعدد با سطح علمی بالا می باشند. دانشگاه های هنر تهران، برای علاقه مندان به رشته‌ هایی از جمله گرافیک، بازیگری، جلوه های ویژه و کارگردانی محل مناسبی برای ادامه تحصیل می باشد و از جایگاه ویژه ای برای متقاضیان مختلف به گرایشات هنری برخوردار است و افراد می توانند در رشته های بدون کنکور هنر ادامه تحصیل دهند. 

دانشگاه های مختلفی در سطح کشور اقدام به پذیرش بدون کنکور می نمایند که در ادامه لیست رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد، لیست رشته های دانشگاه هنر تهران که شامل نوبت روزانه و شبانه، لیست رشته های دانشگاه هنر سوره، لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی خواهیم پرداخت. در ابتدا به ارائه لیست دانشگاه های بدون کنکور هنر در تهران به عنوان اولین موضوع خواهیم پرداخت.

 

لیست دانشگاه های بدون آزمون هنر در تهران

دانشگاه‌ های تهران شامل دانشگاه‌های مختلفی می‌باشد که هر یک از آن ها با توجه به شرایط تعیین شده خود اقدام به پذیرش داوطلبان در رشته های مختلف می‌نمایند. برخی از دانشگاه‌های هنر که بسیار معروف می‌باشند، می‌توان به دانشگاه‌های سوره اشاره نمود که در مقاطع کاردانی، کارشناسی در دانشکده های مختلف داوطلبان علاقه‌ مند را هر ساله پذیرش می نماید.

به طور کلی دانشگاه های بدون کنکور هنر در تهران  شامل رشته های هنر دانشگاه علمی کاربردی ، دانشگاه سوره، دانشگاه علوم  فرهنگ، پیام نور و… می‌باشد. رشته ها و همچنین شرایط پذیرش در هر یک از دانشگاه‌های مذکور متفاوت می‌باشد. لذا جهت قبولی در هر یک از این رشته ها ، لازم است در زمان مقرر برای ثبت نام و همچنین با توجه به شرایط موردنظر اقدام به ثبت نام و انتخاب رشته نمایید.

 با توجه به نحوه گزینش در هر یک از دانشگاه‌ها و رشته های بدون کنکور ، هر یک از داوطلبان می‌توانند نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. دانشکده سوره از جمله دانشگاه هایی می باشد که به صورت جداگانه اقدام به ثبت نام متقاضیان می نمایند. شایان ذکر است که ثبت نام برای دانشگاه‌ بدون کنکور هنر سوره تنها در مهر ماه امکان‌پذیر می‌باشد.

فهرست رشته های بدون کنکور هنر تهران

📢 اطلاعیه 📢 

دانشگاه های بدون کنکور هنر در تهران در دو مقطع کاردانی و کارشناسی و همچنین در گرایش های مختلف اقدام به جذب متقاضیان می نمایند.

 

لیست رشته های بدون آزمون هنر

لیست رشته های هنر بدون آزمون در هر یک از دانشگاه ها متفاوت می باشد که در ادامه به ارائه رشته های دانشگاه های بدون کنکور هنر در تهران اشاره خواهیم نمود. نکته قابل ذکری که لازم است بدان توجه نمایید این است که هر یک از دانشگاه ها ممکن است تنها برخی از رشته های ارائه شده در ادامه را دارا باشند. به عنوان مثال ممکن است رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد لیست متفاوتی را شامل شود.

تصویر برداری

تئاتر – ادبیات نمایشی

تئاتر – بازیگری

 چاپ

شهرسازی

طراحی پارچه

طراحی لباس

طراحی و دوخت – طراحی و دوخت

فیلمسازی – گرایش تدوین

فیلمسازی- گرایش عکاسی و فلیمبرداری

فیلمسازی – نقاشی متحرک

فلیمسازی – کمک کارگدانی

کاردانی فنی معماری شهری

گرافیک – گرایش گرافیک

معماری

معماری داخلی

هنرهای تجسمی – گرایش چاپ دستی

هنرهای تجسمی – گرایش نقاشی

لیست رشته های بدون کنکور هنر

🔗 برای اطلاع بیشتر از رشته های بدون کنکور دانشگاه هنر تهران بر روی لینک کلیک نمایید. 

 

دانشگاه های بدون کنکور هنر در تهران در دو ترم مهر و بهمن اقدام به ثبت نام داوطلبان می نمایند. آزمون عملی هنر در زمان های متفاوتی در دانشگاه های مختلف برگزار می شود که در صورت قبولی در این مرحله، داوطلبان خواهند توانست پذیرش خود را نهایی نمایند. رشته های هنر دانشگاه تهران که از طریق آزمون سراسری اقدام به پذیرش داوطلبان می نماید به صورت جامع تر می باشند و علاوه بر رشته های ارائه شده ، شامل رشته های دیگری نیز خواهند بود.

 

لیست رشته های دانشگاه سوره

همانطور که ذکر شد؛ یکی از دانشگاه های بدون کنکور هنر در تهران دانشگاه سوره می باشد. این دانشگاه در سه مقطع کاردانی ، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته اقدام به پذیرش داوطلبان در رشته های مختلف می نماید. شرایط پذیرش در دانشگاه سوره با سایر دانشگاه ها دارای تفاوت هایی می باشد و هر داوطلب تنها یک بار در سال امکان ورود به این دانشگاه را خواهد داشت.

 

 

رشته تحصیلی مقطع تحصیلی
هنر اسلامی کارشناسی ارشد
صنایع دستی کارشناسی ارشد
صنایع دستی کارشناسی پیوسته
هنر اسلامی کارشناسی پپیوسته
ارتباط تصویری کارشناسی ناپیوسته
سینما کارشناسی ارشد
کتابت و نگارگری کارشناسی پیوسته
تصویر متحرک (انیمیشن) کارشناسی ارشد
سینما کارشناسی پیوسته
ادبیات نمایشی کارشناسی ارشد
نقاشی کارشناسی ارشد
ارتباط تصویری (گرافیک)  کارشناسی ارشد
تصویر سازی کارشناسی ارشد
پژوهش هنر کارشناسی ارشد
عکاسی کارشناسی ارشد
ارتباط تصویری کارشناسی پیوسته
نقاشی کارشناسی پیوسته
طراحی صحنه کارشناسی پیوسته
کارگردانی تئاتر تکارشناسی پیوسته
نمایش عروسکی کارشناسی پیوسته
ادبیات نمایشی کارشناسی پیوسته
شهرسازی کارشناسی پیوسته
مهندسی معماری کارشناسی پیوسته
معماری کارشناسی ناپیوسته
معماری داخلی کارشناسی پیوسته

لیست دانشگاه های بدون کنکور هنر در تهران

🔗 برای آشنایی با رشته های هنری دانشگاه سوره بر روی لینک کلیک نمایید. 

 

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی هر ساله در گروه های آزمایشی هنر داوطلبان زیادی را پذیرش می نماید. هر یک از این رشته ها تنها در برخی از واحدهای این وجود خواهد داشت. لذا به هنگام  ثبت نام دانشگاه جامع علمی کابردی نسبت به لیست رشته های مختلف آگاهی لازم را کسب کنید.

کاردانی حرفه ای امور فرهنگی – امور موزه

کاردانی حرفه ای امور کتابداری و اطلاع رسانی

کاردانی حرفه ای روابط عمومی

کاردانی حرفه ای چاپ – گرایش چاپ پوشاک

کاردانی حرفه ای چاپ – گرایش طراحی چاپ

کاردانی حرفه ای چاپ و نشر

کاردانی حرفه ای صنایع دستی – فرش دستباف

کاردانی حرفه ای طراحی کیف و کفش

کاردانی حرفه ای معماری – گرایش معمری داخلی

کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – گرایش عکاسی

کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – نقاشی

کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – گپرایش نقاشی ایرانی

کاردانی حرفه ای دوخت و تکنولوژی لباس

فهرست دانشگاه های بدون کنکور هنر در تهران

🔗 برای آسنایی با نحوه دریافت مشاوره کنکور هنر بر روی لینک کلیک نمایید. 

 

جدیترین اخبار پیرامون دانشگاه های هنر در تهران

📌 رشته های دانشکده هنرهای کاربردی در دانشگاه هنر تهران 

انشکده هنرهای کاربردی دارای رشته‌های بسیاری در دانشگاه هنر تهران می‌باشد. رشته‌ های دانشگاه هنر تهران که زیر نظر این دانشکده فعالیت می‌کنند شامل طراحی پارچه و لباس، طراحی صنعتی، صنایع دستی و فرش می باشند.

📌 رشته دانشکده علوم نظری و مطالعات عالی هنر دانشگاه هنر تهران

ر خرداد ماه سال ۱۳۹۴ در دانشگاه هنر تهران، دانشکده علوم نظری و مطالعات عالی هنر تأسیس شد. در حال حاضر ۳ رشته از رشته‌ های دانشگاه هنر تهران در این دانشکده تدریس شده و در آینده رشته‌های دیگری نیز به آن اضافه خواهند شد. رشته‌هایی که در حال حاضر در این دانشکده تدریس می‌شوند عبارتند از: پژوهش هنر در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری، تاریخ تطبیقی و تحلیلی هنر در مقطع دکتری، فلسفه هنر در مقطع کارشناسی ارشد، حکمت هنرهای دینی در مقطع دکتری، تاریخ هنر در مقطع دکتری و… هستند.

رشته های بدون کنکور هنر

📢 اطلاعیه 📢

چنانچه علاقمند به تحصیل در دیگر دانشگاه های بدون آزمون سراسر کشور هستید، می توانید به سایت های ثبت نامی دانشگاه پیام نور، ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مراجعه کنید. 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله تلاش نمودیم کلیه رشته های بدون کنکور هنر در تمامی دانشگاه های مختلف را برای شما عزیزان ارائه نماییم. اما با توجه به برخی از سیاست گذاری های دانشگاه های مختلف مبنی بر پذیرش و یا عدم پذیرش و همچنین تغییر ظرفیت در لیست رشته ها و دانشگاه های هنر تهران ممکن از برخی از رشته ها با توجه به مصوبات بعدی تغییر یابد.

اگر مایل بع ثبت نام در رشته های بدون کنکور هنر هستید، قبل از هر چیز توصیه می کنیم با دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام در رشته های بدون آزمون، از ظرفیت رشته ها و دانشگاه های ارائه دهنده رشته هنر در تهران آگاهی لازم را کسب کنید. راه های ارتباطی و تماس با متخصصین ایران تحصیل این امکان را فراهم نموده تا بتوانید از لیست رشته ها و دانشگاه های هنر تهران که در ماه های آینده افزوده خواهد شد اطلاع یابید و همچنین از محل و نحوه و شرایط پذیرش در دانشگاه های بدون کنکور هنر در تهران اطلاع دقیقی را حاصل نمایید.

 

📎 برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 

 

 

3.6/5 - (9 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

دانشگاه های هنر تهران کدام دانشگاه ها می باشند؟ 

دانشگاه های بدون کنکور هنر در تهران شامل رشته های هنر دانشگاه علمی کاربردی ، دانشگاه سوره، دانشگاه علوم  فرهنگ، پیام نور و... می‌باشند.

مهلت نام نویسی دانشگاه های بدون کنکور هنر در تهران در دانشگاه های مختلف از چه زمانی آغاز می گردد؟

نام نویسی در هر یک از دانشگاه های بدون کنکور در دو ترم مهر و بهمن صورت می پذیرد. ثبت نام مهر ماه در مردادماه برای اکثر دانشگاه ها آغاز می گردد و ثبت نام ترم بهمن نیز در دی ماه آغاز می شود.

آیا شهریه واحدهای دانشگاه های مختلف در پذیرش رشته های بدون کنکور یکسان می باشد؟

شهریه دانشگاه های آزاد بالاتر از سایر دانشگاه ها می باشد. دانشگاه های علمی کاربردی نسبت به دانشگاه آزاد از میزان شهریه کمتری برای هر یک از واحدهای دانشگاهی به صورت ثابت و متغیر در نظر گرفته می شود.

نظرات

 1. مریم
  ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۰

  سلام وقتتون بخیر
  دانشگاه هنر تهران تا چه معدلی روزانه پذیرش میکنه

  • مشاور صادقی
   ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۸

   سلام
   بستگی به رشته مد نظرتون داره

  • tahmasebi
   ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۸

   سلام پذیرش شما علاوه بر معدلتون به تراز کنکور سراسری تون هم بستگی داره.

 2. فاطمه
  ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۰

  سلام من سال دوازدهم رشته گرافیک از کاردانش هستم و میخام بدون کنکور وارد دانشگاه بشم باید معدلم بالای چند باشه تا بتونم رشته معماری داخلی قبول بشم ؟

  • sadeghi
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۶

   سلام روز بخیر
   معدل هر چی بالاتر شانس تون برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی بیشتره

 3. زهرا
  ۱۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

  سلام وقتتون بخیر
  من پایه دوازدهم علوم انسانی هستم و علاقه به رشته طراحی لباس در دانشگاه هنر تهران دارم.
  آیا فقط براساس سوابق تحصیلی و بدون اینکه کنکور هنر رو بدم،قابل پذیرش هستم؟
  معدلم۱۹وخوردی هست.
  البته من منظورم دانشگاه دولتی،درتهران هست.
  که میتونم بدون کنکور هنر پذیرش بشم؟

  • مشاور بهروزی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۰

   سلام وقتتون بخیر دفترچه بدون ازمون سراسری منتشر نشده . احتمالش کم است برای برسی و دریافت اطلاعات با سامانه تماس بفرمایید

 4. سحر
  ۱۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۱۴

  سلام من بامعدلِ15/74میتونم رشته‌ی تدوینو
  تودانشگاهِ تهران بدونِ کُنکوربخونم

  • JAVADI
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۰

   سلام وقت بخیر دوست گرامی
   دیپلم نظام جدید دارین؟

 5. زهرا
  ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۲۴

  سلام من کارشناسی ارتباط تصویری هستم از این رشته برای رفتن به تولزیون و هنر های دیجیتال انیمیشن میتونم استفاده کنم ؟ یعنی کارایی برای من داره این رشته ؟

  • JAVADI
   ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۲

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی بله میتونید این رشته مرتبط هست.

 6. riliyana
  ۲۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۷

  من الان پایه 12 رشته علوم انسانی ام با معدل بالای 19 من میتونم وارد رشته نقاشی تو دانشگاه هنر بشم اگه هست لطفا شرایطش رو بگین؟

  • sadeghi
   ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۹

   سلام
   وقت بخیر
   همزمان با کنکور انسانی میتونید کنکور هنر هم بدید

 7. دنیا
  ۲۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۳

  سلام من دیپلمم کار و دانشه میخام بدونم میتونم دانشگاه معماری بخونم؟ نظام جدیدم

  • JAVADI
   ۲۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۳

   سلام روزبخیر
   بله میتونید.

 8. آرزو
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۲

  سلام بدون کنکور با دیپلم هنر فنی حرفه ای البته مال سال86 هس امکان ورود به دانشگاه انیمیشن آزاد هست کاردانی پیوسته لطفا راهنمایی کنید

  • karimi
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

   سلام پیش دانشگاهی یامدرک دیگه ای داریدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 9. غزل
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۰

  سلام
  دانشگاه هنر تهران رشته نقاشی داره؟

  • maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۱

   سلام وقت بخیر
   برای کسب اطلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 10. مهدی
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۵

  سلام دانشگاهای بدون ازمون رشته موسیقی ندارن؟

  • hedayati
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۰

   سلام باید دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد بدون کنکور منتشر و سپس چک شود

   • بهزاد
    ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۰

    سلام, من می توانم با معدل 18 با دیپلم انسانی وارد دانشگاه هنر بشم رشته بازیگری ؟ معدل میخواهد یا آزمون

    اگه ازمون حداقل تراز چند لطفاً

    • gholizadegan
     ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۶

     سلام روزتون بخیر شرط معدل بر اساس سوابق تحصیلی 16 به بالا است اگر شرایط را دارید میتوانید

 11. کیمیا
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۴

  سلام خسته نباشید با معدل ۱۸ دیپلم گرافیک امکان ثبت نام بدون کنکور رشته سینما در دانشگاه سوره هست؟

  • fathollahi
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۱

   سلام بله شانس زیادی برای بدون کنکور رشته های هنر دارید

 12. جججج
  ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۵

  سلام وقت بخیر لطفاً زمان ثبت نام رو عرض کنید شماره تماس های مشاور هم با تلفن ثابت نمیگیرند

  • fathollahi
   ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۲

   سلام زمان ثبت نام بدون کنکور رشته های هنر معمولا اواسط مرداد شروع خواهد شد

 13. فتانه
  ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۱

  سلام ..من ارشد هنرمرحله اول قبول شدم ..میشه دانشگاه های ازاد وغیرانتفاعی کرج و تهران رو معرفی کنین دررشته بازیگری نمایش؟..

  • aghazade
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۷

   سلام
   برای بررسی رشته های تحصیلی و واحدهای دانشگاهی نیازه با مرکز تماس بگیرید

 14. پریا
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۹

  سلام وقت بخیر
  من کارشناسی ارتباط تصویری دارم با معدل ۱۸ و خورده ای
  میتونم کارشناسی ارشد ارتباط تصویری رو بدون کنکور شرکت کنم!؟

  • fathollahi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۶

   سلام شما میتونید بعنوان استعدادهای درخشان در مقطع ارشد برای دانشگاه های ازاد پذیرش بشید

 15. مهدیه
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۲

  سلام وقت بخیر
  چندتا سوال داشتم یکی اینکه
  دانشگاه‌های غیر دولتی برای رشته هنرهای تجسمی گرافیک کجاها هستن در تهران
  دوم اینکه شهریه ثابت هنرهای تجسمی گرافیک در دانشگاه سوره و علمی کاربردی چقدره؟
  آدرس دانشگاه جامع علمی کاربردی کجاس؟
  آیا علمی کاربردی و سوره دختر و پسر قاطیه یا جداس؟

  • alizadeh
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۴

   سلام وقت بخیر اطلاعت مد نظر شما در مقالات سایت ذکر شده .برای کسب اطلاعات بیشتر مقالات داخل سایت مطالعه شود

 16. فرشته
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۲

  ببخشید با دیپلم ریاضی و معدل کتبی ۱۴-۱۵ میشه رشته گرافیک دانشگاه بدون کنکور خوند؟

  • ranjbar
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۳

   سلام وقت بخیر . بله امکان تحصیل در دانشگاه های علمی کاربردی برای شما وجود دارد

 17. فرشته
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۶

  سلام ببخشید با معدل کتبی ۱۴-۱۵ و دیپلم ریاضی میشه رشته گرافیک در دانشگاه بدون کنکور خوند؟

  • aghazade
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۷

   سلام وقت بخیر
   حدود معدل برای ورود به دانشگاه مشخص نکردند شرایط شما بعد از انتخاب رشته مشخص میشود ولی هر چقدر شرایط معدلی بالا باشد بهتر است

 18. Aram
  ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۷

  سلام من دیپلم تجربی دارم شهرستان زندگی میکنم میخواستم بدونم من میتونم با این دیپلم رشته های هنر دانشگاه آزاد تهران رو شرکت کنم یا فقط فارغ تحصیل هنر باید باشی البته فقط تهران رو میخوام

  • fattahi
   ۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۵

   سلام وقت بخیر
   بله شما میتوانید در تمام گروه های ازمایشی ثبت نام نمایید و شانس پذیرشتون رو امتحان کنید.

   • Aram
    ۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۱

    ممنون

   • سمیه
    ۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۵

    سلام خسته نباشید
    من دیپلم حسابداری فنی حرفه ای نظام جدید هستم .میخواستم بدونم میتونم توی رشته نقاشی دانشگاه های آزاد تحصیل کنم؟

    • fattahi
     ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۵

     سلام وقت بخیر
     بله در صورتی که رشته نقاشی برای سال جدید بدون کنکور در دانشگاه ازاد ارائه شود میتوانید این رشته را انتخاب نمایید.

 19. Aram
  ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۹

  سلام من دیپلم تجربی دارم شهرستان زندگی میکنم ولی می‌خوام برم تهران ادبیات نمایشی بر اساس سوابق تحصیلی بخونم آیا امکانش وجود داره که پذیرفته بشم

  • mohammadi
   ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۶

   سلام وقت به خیر
   رشته های بدون کنکور دانشگاه هنر بسیار محدود است.رشته ادبیات نمایشی در مقطع کارشناسی پیوسته در دانشگاه های آزاد،غیرانتفاعی و پیام نور ارائه می شود.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

   • Aram
    ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۴

    پس یعنی با دیپلم تجربی هم میتونم شرکت کنم بر اساس سوابق تحصیلی هنر رو

    • fattahi
     ۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۱

     سلام وقت بخیر
     بله با دیپلم تجربی هم میتوانید برای ورود به رشته های گروه هنر اقدام کنید.

 20. سارا
  ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۰

  سلام ببخشید با دیپلم ریاضی میشه در دانشگاه های بدون کنکور رشته گرافیک خوند؟

  • karimi
   ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۶

   سلام بله ولی معدلتون 100درصدتاثیرنداره

 21. فاطمه میرزاپور
  ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۶

  من دیپلم عکاسی داردم می توانم کار شناسی رشته گرافیک بخوانم

  • bagheri
   ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۷

   از طریق بدون ازمون یا کنکور هنر میتوانید به رشته ارتباط تصویری وارد شوید

 22. Reza
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰

  سلام
  من دیپلم تجربی دارم میخوام برم رشته بازیگری دانشگاه سوره
  بدون کنکور میشه ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۴

   سلام در دفترچه بدون ازمون سراسری بهمن ماه رشته بازیگری بدو ازمون وجود داشت

 23. ستایش صدری زاده
  ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۹

  سلام برای دانشگاه آزاد تهران رشته بازیگری شرط معدل لازمه؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۷

   سلام وقت بخیر
   برای تحصیل در دانشگاه ازاد بدون کنکور علاوه بر شرط معدل دیپلم هم لازمه.برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 24. Fati
  ۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۶

  سلام رشته گرافیک مقطع کارشناسی پیوسته ،دانشگاه ازاد داره بدون کنکور؟ یا سوره؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۸

   سلام بله داره

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۰

   سلام وقت بخیر
   بله دانشگاه ازاد در مقطع کارشناسی جذب داره دانشگاه سوره هم جذب داره برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

  • ALI
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۴۸

   سلام وقت بخیر

   من امسال دیپلم معماری فنی حرفه ای میگیرم میخواستم بدونم برای رشته تئاتر و بازیگری میتونم با شرط معدل شرکت کنم؟ چون از زمان ثبت نام کنکور سراسری هنر گذشته

   • alizadeh
    ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۶

    سلام وقت بخیر بله مجازید برای کسب اطلاعات بیشتر مقالات موجود در سایت موسسه مطالعه شود.

 25. هدیه
  ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۷

  سلام وقت بخیر رشته کارگردانی،بازیگری،نقاشی،گرافیک و بقیه رشته های هنری برای دانشگاه ازاد و غیر انتفاعی آزمون عملی برای ورود داره یا خیر؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۳

   با سلام.ازمون عملی صرفا برای ورود به دوره های روزانه و شبانه است.

 26. خانم غلامزاده
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۷

  درود میشه شماره تماس بزارید

  این شماره ای که گذاشتین مشغوله و نمیگیره

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام وقت بخیر
   متاسفانه همین شماره تلفن هستش

 27. علی نامقیان
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۸

  سلام من دیپلم فنی حرفه ای دارم
  ایا میتونم رشته بازیگری تاتر بخونم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۱

   سلام وقت به خیر
   برای پذیرش در مقطع کارشناسی پیوسته نیاز به مدرک دیپلم نظام جدید 6-3-3 و دیپلم نظام قدیم به همراه مدرک پیش دانشگاهی دارید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 28. علی حقانی
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۴

  سلام میخواستم بدونم برایه رشته گرافیک در دانشگاه ازاد میشه از رشته کامپیوتر فنی حرفه ای رفت یا نیاز به دیپلم هنر هستش؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام
   بله این امکان وجود دارد

 29. پارسا
  ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۷

  سلام میخواستم ببینم من برای رشته های بدون کنکور دانشگاه هنر چطور میتونم اینترنتی ثبت نام کنم برای ترم بهمن؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۳

   سلام
   در حال حاضر ثبت نام بدون کنکور برای این دانشگاه در دسترس نیست

 30. آروین
  ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۰

  با سلام برای ترم بهمن امسال میخواستم ارشد ثبتنام کنم بدون کنکور امکانش هست؟ حالا هر دانشگاهی.

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام وقت بخیر بدون ازمون اعلام نشده برای بررسی بیشتر وضعیتتون با مشاوران ما تماس بگیرین

 31. علی
  ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۴

  با عرض سلام بنده دیپلم رشته فنی حرفه ای نظام جدید رو دارم . میخواستم بدونم به غیر از علمی کاربردی ، در چه دانشگاه های دیگه میتونم انیمیشن بخونم ؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۷

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی دانشگاه های بدون کنکور در تهران با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

 32. محمد مهدی عباسی
  ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۰

  با عرض سلام فوق دیپلم حسابدار دارم میتونم در رشته چاپ در مقطع کارشناسی در دانشگاه هنر تهران ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۱

   سلام وقت بخیر بله امکانش هست برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 33. مژگان
  ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۰

  سلام من قبلا مدرک ارشد مهندسی گرفتم الان بعد از چند سال میخوام برای رشته سفالگری اقدام کنم چه دانشگاههایی میتونم ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۴

   سلام وقت بخیر علمی کاربردی برای بررسی بیشتر تماس بگیرین

 34. N
  ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۵

  سلام خسته نباشید
  میخواستم بپرسم برای رشته گرافیک کدوم دانشگاه بهتره و بیشتر نتیجه داشتن

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۶

   سلام وقت بخیر
   برای مقطع کاردانی دانشگاه ازاد سراسری غیر انتفاعی ارایه میشود و رنکینگ دانشگاه ها متفاوت است برای مشاوره بهتر با کارشناسان ما تماس بگیرید

 35. ...
  ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۸

  آیا برای ورود به دانشگاه های دولتی طراحی دوخت نیاز به کنکور داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۲

   سلام وقت بخیر
   باید دفترچه آن دوره بررسی شود

 36. Elahe
  ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۶

  سلام وقت بخير
  دانشگاه سوره بدون كنكور طراحي لباس داره ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۰

   سلام وقت به خیر طبق آخرین دفترچه ی منتشر شده برای ورودی مهر 1400 دانشگاه سوره رشته ی طراحی لباس را بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش نداشته.برای دوره های بعدی باید دفترچه های منتشر شده را بررسی بفرمایید.

 37. سیدمرتضی
  ۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۴

  سلام میخواستم دانشگاه هنر رشته بازیگری ثبت نام کنم بنده دیپلم ابزاردقیق دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۰

   سلام وقت به خیر اگر دیپلم شما نظام جدید باشد مشکلی از جهت انتخاب رشته ندارید.رشته بازیگری بدون کنکور در دانشگاه آزاد،غیر انتفاعی و بعضی واحد های دانشگاه های دولتی ارائه می شود.از دفترچه انتخاب رشته ای که هر ساله ارائه می شود کد رشته محل مربوطه را چک و در الویت های انتخاب رشته خود واردنمایید.

 38. Zaωkɨeɦ
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۱۶

  سلام خسته نباشید
  در دانشگاه سوره رشته ی گرافیک بدون کنکور ارائه میشه ؟ اگه میشه ، در چه مقطعی ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۶

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای بررسی این رشته از طریق دفترچه صرفا براساس سوابق تحصیلی ز سایت سنجش در قسمت سراسری ها کاردانی فنی و حرفه ای و سایت سنجش در قسمت سراسری ها دفترچعه را دانلود کنید و ضمن اینکه این رشته در مقطع کارشناسی در دانشگاه سوره پذیرش دارد موفق باشید

  • moshaverarshad
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۳

   سلام
   جهت اطلاع کامل و دقیق شرایط ثبت نام و اطلاع از لیست رشته ها با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 39. Zaωkɨeɦ
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۱۵

  سلام
  در دانشگاه سوره رشته ی گرافیک بدون کنکور ارائه میشه ؟ اگه میشه ، در چه مقطعی ؟

 40. فردین
  ۲۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۱

  سلام
  ببخشید من هر چقدر با این شماره ها تماس میگیرم نمیشه هی میگه مقدور نیست
  من چیکار کنم

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۴

   سلام از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره

 41. بهمن
  ۱۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۱

  سلام ، دانشگاه سوره تهران در رشته کارشناسی ارشدسینما پذیرش بدون کنکور دارد؟

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۲

   سلام اره بدون کنکور پذیرش داره برای مهر1400

 42. زهرا
  ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۸

  سلام من دیپلم گرافیک کامپیوتر دارم میتونم در رشته عکاسی ادامه تحصیل بدم ؟کی باید ثبت نام کنم

 43. فاطمه
  ۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۳۵

  سلام رشته عکاسی میشه بدون کنکور اقدام کرد؟؟
  چقد شهریه میگیرید؟
  ممنون میشم پاسخگو باشید

 44. مائده فرجی
  ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۰

  سلام خسته نباشید
  رشته بازیگری و تاتر هم میشه بدون کنکور اقدام کرد؟
  شهریه اش چقد میشه؟

 45. فرشته
  ۱۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۰

  سلام.میخواستم بدونم من میتونم با دیپلم تجربی رشته گرافیک تودانشگاه ازاد بخونم؟شرایطش چجوری؟ایا ازمون عملی هم میگیرن؟

 46. Hosein.
  ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۰

  منتظر جواب شما هستم

  • dr-naqizade
   ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۴

   سلام و وقت بخیر
   جهت اطلاع از دانشگاه های بدون کنکور هنر در تهران با شماره مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید براتون راهنمایی کنند

 47. Hosein.
  ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۶

  سلام بابت توضیح مفید شما ممنونم.
  من کاردانی گرافیک دارم و اگر خدا بخواد میخوام ادامه تحصیل بدم در مقطع کارشناسی و رشته ارتباط تصویری رو انتخاب کنم.

  من بدون کنکور میتونم در مقطع کارشناسی ناپیوسته، در دانشکده دولتی ادامه تحصیل بدم؟
  معدل کل کاردانی من نزدیک 18 هستش.
  ممنون میشم منو راهنمایی کنید خیلی برام مهمه.

  سپاس

  • dr-naqizade
   ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۱

   سلام و وقت بخیر
   دوست عزیز بله شما میتونید جهت اینک اطلاع کافی داشته باشین با مشاورین مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

مطالب مرتبط

تماس با مشاور