ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

دانشگاه های بدون کنکور هنر در تهران

دانشگاه های بدون کنکور هنر در تهران
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

دانشگاه های بدون کنکور هنر در تهران شامل دانشگاه های متعدد با سطح علمی بالا می باشند. دانشگاه های هنر تهران، برای علاقه مندان به رشته‌ هایی از جمله گرافیک، بازیگری، جلوه های ویژه و کارگردانی محل مناسبی برای ادامه تحصیل می باشد و از جایگاه ویژه ای برای متقاضیان مختلف به گرایشات هنری برخوردار است و افراد می توانند در رشته های بدون کنکور هنر ادامه تحصیل دهند. 

دانشگاه های مختلفی در سطح کشور اقدام به پذیرش بدون کنکور می نمایند که در ادامه لیست رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد، لیست رشته های دانشگاه هنر تهران که شامل نوبت روزانه و شبانه، لیست رشته های دانشگاه هنر سوره، لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی خواهیم پرداخت. در ابتدا به ارائه لیست دانشگاه های بدون کنکور هنر در تهران به عنوان اولین موضوع خواهیم پرداخت.

 

لیست دانشگاه های بدون آزمون هنر در تهران

دانشگاه‌ های تهران شامل دانشگاه‌های مختلفی می‌باشد که هر یک از آن ها با توجه به شرایط تعیین شده خود اقدام به پذیرش داوطلبان در رشته های مختلف می‌نمایند. برخی از دانشگاه‌های هنر که بسیار معروف می‌باشند، می‌توان به دانشگاه‌های سوره اشاره نمود که در مقاطع کاردانی، کارشناسی در دانشکده های مختلف داوطلبان علاقه‌ مند را هر ساله پذیرش می نماید.

به طور کلی دانشگاه های بدون کنکور هنر در تهران  شامل رشته های هنر دانشگاه علمی کاربردی ، دانشگاه سوره، دانشگاه علوم  فرهنگ، پیام نور و… می‌باشد. رشته ها و همچنین شرایط پذیرش در هر یک از دانشگاه‌های مذکور متفاوت می‌باشد. لذا جهت قبولی در هر یک از این رشته ها ، لازم است در زمان مقرر برای ثبت نام و همچنین با توجه به شرایط موردنظر اقدام به ثبت نام و انتخاب رشته نمایید.

 با توجه به نحوه گزینش در هر یک از دانشگاه‌ها و رشته های بدون کنکور ، هر یک از داوطلبان می‌توانند نسبت به انتخاب رشته اقدام نمایند. دانشکده سوره از جمله دانشگاه هایی می باشد که به صورت جداگانه اقدام به ثبت نام متقاضیان می نمایند. شایان ذکر است که ثبت نام برای دانشگاه‌ بدون کنکور هنر سوره تنها در مهر ماه امکان‌پذیر می‌باشد.

فهرست رشته های بدون کنکور هنر تهران

📢 اطلاعیه 📢 

دانشگاه های بدون کنکور هنر در تهران در دو مقطع کاردانی و کارشناسی و همچنین در گرایش های مختلف اقدام به جذب متقاضیان می نمایند.

 

لیست رشته های بدون آزمون هنر

لیست رشته های هنر بدون آزمون در هر یک از دانشگاه ها متفاوت می باشد که در ادامه به ارائه رشته های دانشگاه های بدون کنکور هنر در تهران اشاره خواهیم نمود. نکته قابل ذکری که لازم است بدان توجه نمایید این است که هر یک از دانشگاه ها ممکن است تنها برخی از رشته های ارائه شده در ادامه را دارا باشند. به عنوان مثال ممکن است رشته های هنر بدون کنکور دانشگاه آزاد لیست متفاوتی را شامل شود.

تصویر برداری

تئاتر – ادبیات نمایشی

تئاتر – بازیگری

 چاپ

شهرسازی

طراحی پارچه

طراحی لباس

طراحی و دوخت – طراحی و دوخت

فیلمسازی – گرایش تدوین

فیلمسازی- گرایش عکاسی و فلیمبرداری

فیلمسازی – نقاشی متحرک

فلیمسازی – کمک کارگدانی

کاردانی فنی معماری شهری

گرافیک – گرایش گرافیک

معماری

معماری داخلی

هنرهای تجسمی – گرایش چاپ دستی

هنرهای تجسمی – گرایش نقاشی

لیست رشته های بدون کنکور هنر

🔗 برای اطلاع بیشتر از رشته های بدون کنکور دانشگاه هنر تهران بر روی لینک کلیک نمایید. 

 

دانشگاه های بدون کنکور هنر در تهران در دو ترم مهر و بهمن اقدام به ثبت نام داوطلبان می نمایند. آزمون عملی هنر در زمان های متفاوتی در دانشگاه های مختلف برگزار می شود که در صورت قبولی در این مرحله، داوطلبان خواهند توانست پذیرش خود را نهایی نمایند. رشته های هنر دانشگاه تهران که از طریق آزمون سراسری اقدام به پذیرش داوطلبان می نماید به صورت جامع تر می باشند و علاوه بر رشته های ارائه شده ، شامل رشته های دیگری نیز خواهند بود.

 

لیست رشته های دانشگاه سوره

همانطور که ذکر شد؛ یکی از دانشگاه های بدون کنکور هنر در تهران دانشگاه سوره می باشد. این دانشگاه در سه مقطع کاردانی ، کارشناسی پیوسته و کارشناسی ناپیوسته اقدام به پذیرش داوطلبان در رشته های مختلف می نماید. شرایط پذیرش در دانشگاه سوره با سایر دانشگاه ها دارای تفاوت هایی می باشد و هر داوطلب تنها یک بار در سال امکان ورود به این دانشگاه را خواهد داشت.

 

 

رشته تحصیلی مقطع تحصیلی
هنر اسلامی کارشناسی ارشد
صنایع دستی کارشناسی ارشد
صنایع دستی کارشناسی پیوسته
هنر اسلامی کارشناسی پپیوسته
ارتباط تصویری کارشناسی ناپیوسته
سینما کارشناسی ارشد
کتابت و نگارگری کارشناسی پیوسته
تصویر متحرک (انیمیشن) کارشناسی ارشد
سینما کارشناسی پیوسته
ادبیات نمایشی کارشناسی ارشد
نقاشی کارشناسی ارشد
ارتباط تصویری (گرافیک)  کارشناسی ارشد
تصویر سازی کارشناسی ارشد
پژوهش هنر کارشناسی ارشد
عکاسی کارشناسی ارشد
ارتباط تصویری کارشناسی پیوسته
نقاشی کارشناسی پیوسته
طراحی صحنه کارشناسی پیوسته
کارگردانی تئاتر تکارشناسی پیوسته
نمایش عروسکی کارشناسی پیوسته
ادبیات نمایشی کارشناسی پیوسته
شهرسازی کارشناسی پیوسته
مهندسی معماری کارشناسی پیوسته
معماری کارشناسی ناپیوسته
معماری داخلی کارشناسی پیوسته

لیست دانشگاه های بدون کنکور هنر در تهران

🔗 برای آشنایی با رشته های هنری دانشگاه سوره بر روی لینک کلیک نمایید. 

 

لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی

دانشگاه علمی کاربردی هر ساله در گروه های آزمایشی هنر داوطلبان زیادی را پذیرش می نماید. هر یک از این رشته ها تنها در برخی از واحدهای این وجود خواهد داشت. لذا به هنگام  ثبت نام دانشگاه جامع علمی کابردی نسبت به لیست رشته های مختلف آگاهی لازم را کسب کنید.

کاردانی حرفه ای امور فرهنگی – امور موزه

کاردانی حرفه ای امور کتابداری و اطلاع رسانی

کاردانی حرفه ای روابط عمومی

کاردانی حرفه ای چاپ – گرایش چاپ پوشاک

کاردانی حرفه ای چاپ – گرایش طراحی چاپ

کاردانی حرفه ای چاپ و نشر

کاردانی حرفه ای صنایع دستی – فرش دستباف

کاردانی حرفه ای طراحی کیف و کفش

کاردانی حرفه ای معماری – گرایش معمری داخلی

کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – گرایش عکاسی

کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – نقاشی

کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – گپرایش نقاشی ایرانی

کاردانی حرفه ای دوخت و تکنولوژی لباس

فهرست دانشگاه های بدون کنکور هنر در تهران

🔗 برای آسنایی با نحوه دریافت مشاوره کنکور هنر بر روی لینک کلیک نمایید. 

 

جدیترین اخبار پیرامون دانشگاه های هنر در تهران

📌 رشته های دانشکده هنرهای کاربردی در دانشگاه هنر تهران 

انشکده هنرهای کاربردی دارای رشته‌های بسیاری در دانشگاه هنر تهران می‌باشد. رشته‌ های دانشگاه هنر تهران که زیر نظر این دانشکده فعالیت می‌کنند شامل طراحی پارچه و لباس، طراحی صنعتی، صنایع دستی و فرش می باشند.

📌 رشته دانشکده علوم نظری و مطالعات عالی هنر دانشگاه هنر تهران

ر خرداد ماه سال ۱۳۹۴ در دانشگاه هنر تهران، دانشکده علوم نظری و مطالعات عالی هنر تأسیس شد. در حال حاضر ۳ رشته از رشته‌ های دانشگاه هنر تهران در این دانشکده تدریس شده و در آینده رشته‌های دیگری نیز به آن اضافه خواهند شد. رشته‌هایی که در حال حاضر در این دانشکده تدریس می‌شوند عبارتند از: پژوهش هنر در مقطع کارشناسی ارشد و دکتری، تاریخ تطبیقی و تحلیلی هنر در مقطع دکتری، فلسفه هنر در مقطع کارشناسی ارشد، حکمت هنرهای دینی در مقطع دکتری، تاریخ هنر در مقطع دکتری و… هستند.

رشته های بدون کنکور هنر

📢 اطلاعیه 📢

چنانچه علاقمند به تحصیل در دیگر دانشگاه های بدون آزمون سراسر کشور هستید، می توانید به سایت های ثبت نامی دانشگاه پیام نور، ثبت نام دانشگاه غیرانتفاعی، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد مراجعه کنید. 

 

خلاصه مطالب

در این مقاله تلاش نمودیم کلیه رشته های بدون کنکور هنر در تمامی دانشگاه های مختلف را برای شما عزیزان ارائه نماییم. اما با توجه به برخی از سیاست گذاری های دانشگاه های مختلف مبنی بر پذیرش و یا عدم پذیرش و همچنین تغییر ظرفیت در لیست رشته ها و دانشگاه های هنر تهران ممکن از برخی از رشته ها با توجه به مصوبات بعدی تغییر یابد.

اگر مایل بع ثبت نام در رشته های بدون کنکور هنر هستید، قبل از هر چیز توصیه می کنیم با دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام در رشته های بدون آزمون، از ظرفیت رشته ها و دانشگاه های ارائه دهنده رشته هنر در تهران آگاهی لازم را کسب کنید. راه های ارتباطی و تماس با متخصصین ایران تحصیل این امکان را فراهم نموده تا بتوانید از لیست رشته ها و دانشگاه های هنر تهران که در ماه های آینده افزوده خواهد شد اطلاع یابید و همچنین از محل و نحوه و شرایط پذیرش در دانشگاه های بدون کنکور هنر در تهران اطلاع دقیقی را حاصل نمایید.

 

📎 برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 

 

 

3.7/5 - (11 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

دانشگاه های هنر تهران کدام دانشگاه ها می باشند؟ 

دانشگاه های بدون کنکور هنر در تهران شامل رشته های هنر دانشگاه علمی کاربردی ، دانشگاه سوره، دانشگاه علوم  فرهنگ، پیام نور و... می‌باشند.

مهلت نام نویسی دانشگاه های بدون کنکور هنر در تهران در دانشگاه های مختلف از چه زمانی آغاز می گردد؟

نام نویسی در هر یک از دانشگاه های بدون کنکور در دو ترم مهر و بهمن صورت می پذیرد. ثبت نام مهر ماه در مردادماه برای اکثر دانشگاه ها آغاز می گردد و ثبت نام ترم بهمن نیز در دی ماه آغاز می شود.

آیا شهریه واحدهای دانشگاه های مختلف در پذیرش رشته های بدون کنکور یکسان می باشد؟

شهریه دانشگاه های آزاد بالاتر از سایر دانشگاه ها می باشد. دانشگاه های علمی کاربردی نسبت به دانشگاه آزاد از میزان شهریه کمتری برای هر یک از واحدهای دانشگاهی به صورت ثابت و متغیر در نظر گرفته می شود.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Avatar photo
  حنانه
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۲

  من دیپلم گرافیک فنی و حرفه ای دارم میتونم بدون کنکور وارد رشته دانشگاهی انیمیشن (پویا نمایی) بشم؟

  • Avatar photo
   مشاور ملکی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۹

   سلام وقت بخیر
   بله می توانید از طریق رشته گرافیک وارد رشته انیمیشن درمقطع کاردانی وارد شوید.

 2. Avatar photo
  مرتضی
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۶

  سلام خسته نباشید من سال96 دیپلم کار دانش برق رو گرفتم الان میتونم تودانشگاه هنر رشته بازیگری برم با معدل 15

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۴

   سلام
   احتمالش ضعیفه

 3. Avatar photo
  Sajjad
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۸

  سلام و عرض ادب.
  من دانشجوی ترم ۴ بازیگری در دانشگاه آزاد واحد لاهیجان هستم.به دلیل مهاجرت به تهران قصد داشتم در دانشگاه سوره به ادامه تحصیل بپردازم.میخواستم ببینم آیا امکان گرفتن انتقالی و تحصیل در این رشته و این دانشگاه هست؟!

  • Avatar photo
   مشاور رضایی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۲

   سلام وقت بخیر رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد امکان اتتقالی ندارند

 4. Avatar photo
  Zeca
  ۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۱

  سلام برای رشته گرافیک رایانه کارو دانش با معدل بالای ۱۸ میشه دانشگاه تو همین رشته یعنی ارتباط تصویری بدون کنکور ثبت نام کرد؟؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۹

   سلام
   برای برسسی دقیق تر شرایط تون و راهنمایی تماس بگیرید

 5. Avatar photo
  Sajad
  ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۴

  سلام خسته نباشید میخواستم بدونم با دیپلم انسانی نظام جدید معدل ۱۹ به بالا میتونم در دانشگاه‌های تهران حالا یا آزاد یا سوره رشته بازیگری بخونم؟

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۳

   سلام وقت به خیر
   رشته بازیگری بدون کنکور در دانشگاه های آزاد،غیرانتفاعی و علمی کاربردی ارائه و داشجو میپذیرد.

 6. Avatar photo
  Setareh
  ۳۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۲

  سلام من دیپلم گرافیک دارم، برای کارشناسی دانشگاه دولتی با سوابق تحصیلی میتونم برم؟

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۹

   سلام
   در چه نظامی دیپلم تون رو گرفتید؟ اگر نظام جدید هستید، دانشگاه های آزاد، غیر انتفاعی، پیام نور، پردیس خودگردان و بعضا نوبت دوم با سوابق تحصیلی می گیرند.
   باید دید در نیمسالی که مدنظرتونه، چه دانشگاه هایی چه رشته هایی چه شهرهایی با چه ظرفیت هایی میگیرند.
   برای بررسی دقیق مدرک تحصیلی تون و فرصت هایی که می تونید داشته باشیدبرای ثبت نام، تماس بگیرید

 7. Avatar photo
  Kimia
  ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۷

  سلام روزتون بخیر
  من ترم یک مترجمی میخونم ولی می‌خوام رشتمو عوض کنم کارگردانی بخونم میتونم آزاد بدون کنکور برم ؟ دیپلم تجربی دارم
  و اینکه باید برا انتخاب رشته بهمن حتما انصراف داده باشم تا بتونم انتخاب رشته کنم؟

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۳

   سلام وقتتون بخیر بله میتوانید منتهی بستگی به دانشگاه و رشته های ارایه داده شده دارد

 8. Avatar photo
  سیما
  ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۹

  سلام وقت بخیر
  من کاردانی فیزیک دارم میتونم برای کارشناسی ناپیوسته در رشته طراحی صنعتی یا گرافیک ورودی بهمن ثبت نام کنم ؟چه دانشگاه‌هایی ؟

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۵

   سلام دوست عزیز، بله شما امکان ثبت نام در این رشته رو دارید، برای تععین نوع دانشگاه باید منتظر فراخوان باشید.

 9. Avatar photo
  علیرضا ح
  ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۱

  سلام یه سوال ازتون داشتم، آیا کارشناسی ارشد هم هنر دانشگاهی بدون کنکور پذیرش داره ؟ من قصد دارم ارشد گرافیک بخونم، ولی خب چون کنکور داره و خب رشته کارشناسی که خوندم هم کلاً متفاوت هست، تا الآن نتونستم برم سراغ کنکور ارشد گرافیک، به همین خاطر پرسیدم.

  • Avatar photo
   مشاور محمدی
   ۲۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۷

   سلام وقت به خیر
   پذیرش بدون آزمون را از طریق دفترچه های ارائه شده بررسی نمایید و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 10. Avatar photo
  maryam
  ۱۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۴

  پردیس هنرهای زیبا دانشگاه تهران هم داره رشته های بدون ازمون؟

  • Avatar photo
   مشاور بهروزی
   ۱۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۸

   سلام روزتون بخیر دفترچه انتخاب رشته بهمن هنوز نیومده

 11. Avatar photo
  مریم
  ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۰

  سلام وقتتون بخیر
  دانشگاه هنر تهران تا چه معدلی روزانه پذیرش میکنه

  • Avatar photo
   مشاور صادقی
   ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۸

   سلام
   بستگی به رشته مد نظرتون داره

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۳۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۸

   سلام پذیرش شما علاوه بر معدلتون به تراز کنکور سراسری تون هم بستگی داره.

 12. Avatar photo
  فاطمه
  ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۰

  سلام من سال دوازدهم رشته گرافیک از کاردانش هستم و میخام بدون کنکور وارد دانشگاه بشم باید معدلم بالای چند باشه تا بتونم رشته معماری داخلی قبول بشم ؟

  • Avatar photo
   sadeghi
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۶

   سلام روز بخیر
   معدل هر چی بالاتر شانس تون برای پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی بیشتره

 13. Avatar photo
  زهرا
  ۱۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

  سلام وقتتون بخیر
  من پایه دوازدهم علوم انسانی هستم و علاقه به رشته طراحی لباس در دانشگاه هنر تهران دارم.
  آیا فقط براساس سوابق تحصیلی و بدون اینکه کنکور هنر رو بدم،قابل پذیرش هستم؟
  معدلم۱۹وخوردی هست.
  البته من منظورم دانشگاه دولتی،درتهران هست.
  که میتونم بدون کنکور هنر پذیرش بشم؟

  • Avatar photo
   مشاور بهروزی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۰

   سلام وقتتون بخیر دفترچه بدون ازمون سراسری منتشر نشده . احتمالش کم است برای برسی و دریافت اطلاعات با سامانه تماس بفرمایید

 14. Avatar photo
  سحر
  ۱۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۱۴

  سلام من بامعدلِ15/74میتونم رشته‌ی تدوینو
  تودانشگاهِ تهران بدونِ کُنکوربخونم

  • Avatar photo
   JAVADI
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۰

   سلام وقت بخیر دوست گرامی
   دیپلم نظام جدید دارین؟

 15. Avatar photo
  زهرا
  ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۲۴

  سلام من کارشناسی ارتباط تصویری هستم از این رشته برای رفتن به تولزیون و هنر های دیجیتال انیمیشن میتونم استفاده کنم ؟ یعنی کارایی برای من داره این رشته ؟

  • Avatar photo
   JAVADI
   ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۲

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی بله میتونید این رشته مرتبط هست.

 16. Avatar photo
  riliyana
  ۲۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۷

  من الان پایه 12 رشته علوم انسانی ام با معدل بالای 19 من میتونم وارد رشته نقاشی تو دانشگاه هنر بشم اگه هست لطفا شرایطش رو بگین؟

  • Avatar photo
   sadeghi
   ۳۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۹

   سلام
   وقت بخیر
   همزمان با کنکور انسانی میتونید کنکور هنر هم بدید

 17. Avatar photo
  دنیا
  ۲۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۳

  سلام من دیپلمم کار و دانشه میخام بدونم میتونم دانشگاه معماری بخونم؟ نظام جدیدم

  • Avatar photo
   JAVADI
   ۲۳ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۳

   سلام روزبخیر
   بله میتونید.

 18. Avatar photo
  آرزو
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۲

  سلام بدون کنکور با دیپلم هنر فنی حرفه ای البته مال سال86 هس امکان ورود به دانشگاه انیمیشن آزاد هست کاردانی پیوسته لطفا راهنمایی کنید

  • Avatar photo
   karimi
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

   سلام پیش دانشگاهی یامدرک دیگه ای داریدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 19. Avatar photo
  غزل
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۰

  سلام
  دانشگاه هنر تهران رشته نقاشی داره؟

  • Avatar photo
   maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۱

   سلام وقت بخیر
   برای کسب اطلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 20. Avatar photo
  مهدی
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۵

  سلام دانشگاهای بدون ازمون رشته موسیقی ندارن؟

  • Avatar photo
   hedayati
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۰

   سلام باید دفترچه انتخاب رشته دانشگاه آزاد بدون کنکور منتشر و سپس چک شود

   • Avatar photo
    بهزاد
    ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۰

    سلام, من می توانم با معدل 18 با دیپلم انسانی وارد دانشگاه هنر بشم رشته بازیگری ؟ معدل میخواهد یا آزمون

    اگه ازمون حداقل تراز چند لطفاً

    • Avatar photo
     gholizadegan
     ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۶

     سلام روزتون بخیر شرط معدل بر اساس سوابق تحصیلی 16 به بالا است اگر شرایط را دارید میتوانید

 21. Avatar photo
  کیمیا
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۴

  سلام خسته نباشید با معدل ۱۸ دیپلم گرافیک امکان ثبت نام بدون کنکور رشته سینما در دانشگاه سوره هست؟

  • Avatar photo
   fathollahi
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۱

   سلام بله شانس زیادی برای بدون کنکور رشته های هنر دارید

 22. Avatar photo
  جججج
  ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۵

  سلام وقت بخیر لطفاً زمان ثبت نام رو عرض کنید شماره تماس های مشاور هم با تلفن ثابت نمیگیرند

  • Avatar photo
   fathollahi
   ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۲

   سلام زمان ثبت نام بدون کنکور رشته های هنر معمولا اواسط مرداد شروع خواهد شد

 23. Avatar photo
  فتانه
  ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۱

  سلام ..من ارشد هنرمرحله اول قبول شدم ..میشه دانشگاه های ازاد وغیرانتفاعی کرج و تهران رو معرفی کنین دررشته بازیگری نمایش؟..

  • Avatar photo
   aghazade
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۷

   سلام
   برای بررسی رشته های تحصیلی و واحدهای دانشگاهی نیازه با مرکز تماس بگیرید

 24. Avatar photo
  پریا
  ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۹

  سلام وقت بخیر
  من کارشناسی ارتباط تصویری دارم با معدل ۱۸ و خورده ای
  میتونم کارشناسی ارشد ارتباط تصویری رو بدون کنکور شرکت کنم!؟

  • Avatar photo
   fathollahi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۶

   سلام شما میتونید بعنوان استعدادهای درخشان در مقطع ارشد برای دانشگاه های ازاد پذیرش بشید

 25. Avatar photo
  مهدیه
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۲

  سلام وقت بخیر
  چندتا سوال داشتم یکی اینکه
  دانشگاه‌های غیر دولتی برای رشته هنرهای تجسمی گرافیک کجاها هستن در تهران
  دوم اینکه شهریه ثابت هنرهای تجسمی گرافیک در دانشگاه سوره و علمی کاربردی چقدره؟
  آدرس دانشگاه جامع علمی کاربردی کجاس؟
  آیا علمی کاربردی و سوره دختر و پسر قاطیه یا جداس؟

  • Avatar photo
   alizadeh
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۴

   سلام وقت بخیر اطلاعت مد نظر شما در مقالات سایت ذکر شده .برای کسب اطلاعات بیشتر مقالات داخل سایت مطالعه شود

 26. Avatar photo
  فرشته
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۲

  ببخشید با دیپلم ریاضی و معدل کتبی ۱۴-۱۵ میشه رشته گرافیک دانشگاه بدون کنکور خوند؟

  • Avatar photo
   ranjbar
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۳

   سلام وقت بخیر . بله امکان تحصیل در دانشگاه های علمی کاربردی برای شما وجود دارد

 27. Avatar photo
  فرشته
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۶

  سلام ببخشید با معدل کتبی ۱۴-۱۵ و دیپلم ریاضی میشه رشته گرافیک در دانشگاه بدون کنکور خوند؟

  • Avatar photo
   aghazade
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۷

   سلام وقت بخیر
   حدود معدل برای ورود به دانشگاه مشخص نکردند شرایط شما بعد از انتخاب رشته مشخص میشود ولی هر چقدر شرایط معدلی بالا باشد بهتر است

 28. Avatar photo
  Aram
  ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۷

  سلام من دیپلم تجربی دارم شهرستان زندگی میکنم میخواستم بدونم من میتونم با این دیپلم رشته های هنر دانشگاه آزاد تهران رو شرکت کنم یا فقط فارغ تحصیل هنر باید باشی البته فقط تهران رو میخوام

  • Avatar photo
   fattahi
   ۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۵

   سلام وقت بخیر
   بله شما میتوانید در تمام گروه های ازمایشی ثبت نام نمایید و شانس پذیرشتون رو امتحان کنید.

   • Avatar photo
    Aram
    ۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۱

    ممنون

   • Avatar photo
    سمیه
    ۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۵

    سلام خسته نباشید
    من دیپلم حسابداری فنی حرفه ای نظام جدید هستم .میخواستم بدونم میتونم توی رشته نقاشی دانشگاه های آزاد تحصیل کنم؟

    • Avatar photo
     fattahi
     ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۵

     سلام وقت بخیر
     بله در صورتی که رشته نقاشی برای سال جدید بدون کنکور در دانشگاه ازاد ارائه شود میتوانید این رشته را انتخاب نمایید.

 29. Avatar photo
  Aram
  ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۹

  سلام من دیپلم تجربی دارم شهرستان زندگی میکنم ولی می‌خوام برم تهران ادبیات نمایشی بر اساس سوابق تحصیلی بخونم آیا امکانش وجود داره که پذیرفته بشم

  • Avatar photo
   mohammadi
   ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۶

   سلام وقت به خیر
   رشته های بدون کنکور دانشگاه هنر بسیار محدود است.رشته ادبیات نمایشی در مقطع کارشناسی پیوسته در دانشگاه های آزاد،غیرانتفاعی و پیام نور ارائه می شود.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

   • Avatar photo
    Aram
    ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۴

    پس یعنی با دیپلم تجربی هم میتونم شرکت کنم بر اساس سوابق تحصیلی هنر رو

    • Avatar photo
     fattahi
     ۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۱

     سلام وقت بخیر
     بله با دیپلم تجربی هم میتوانید برای ورود به رشته های گروه هنر اقدام کنید.

 30. Avatar photo
  سارا
  ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۰

  سلام ببخشید با دیپلم ریاضی میشه در دانشگاه های بدون کنکور رشته گرافیک خوند؟

  • Avatar photo
   karimi
   ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۶

   سلام بله ولی معدلتون 100درصدتاثیرنداره

 31. Avatar photo
  فاطمه میرزاپور
  ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۶

  من دیپلم عکاسی داردم می توانم کار شناسی رشته گرافیک بخوانم

  • Avatar photo
   bagheri
   ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۷

   از طریق بدون ازمون یا کنکور هنر میتوانید به رشته ارتباط تصویری وارد شوید

 32. Avatar photo
  Reza
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰

  سلام
  من دیپلم تجربی دارم میخوام برم رشته بازیگری دانشگاه سوره
  بدون کنکور میشه ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۴

   سلام در دفترچه بدون ازمون سراسری بهمن ماه رشته بازیگری بدو ازمون وجود داشت

 33. Avatar photo
  ستایش صدری زاده
  ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۹

  سلام برای دانشگاه آزاد تهران رشته بازیگری شرط معدل لازمه؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۷

   سلام وقت بخیر
   برای تحصیل در دانشگاه ازاد بدون کنکور علاوه بر شرط معدل دیپلم هم لازمه.برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 34. Avatar photo
  Fati
  ۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۶

  سلام رشته گرافیک مقطع کارشناسی پیوسته ،دانشگاه ازاد داره بدون کنکور؟ یا سوره؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۸

   سلام بله داره

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۰

   سلام وقت بخیر
   بله دانشگاه ازاد در مقطع کارشناسی جذب داره دانشگاه سوره هم جذب داره برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

  • Avatar photo
   ALI
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۴۸

   سلام وقت بخیر

   من امسال دیپلم معماری فنی حرفه ای میگیرم میخواستم بدونم برای رشته تئاتر و بازیگری میتونم با شرط معدل شرکت کنم؟ چون از زمان ثبت نام کنکور سراسری هنر گذشته

   • Avatar photo
    alizadeh
    ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۶

    سلام وقت بخیر بله مجازید برای کسب اطلاعات بیشتر مقالات موجود در سایت موسسه مطالعه شود.

 35. Avatar photo
  هدیه
  ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۷

  سلام وقت بخیر رشته کارگردانی،بازیگری،نقاشی،گرافیک و بقیه رشته های هنری برای دانشگاه ازاد و غیر انتفاعی آزمون عملی برای ورود داره یا خیر؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۳

   با سلام.ازمون عملی صرفا برای ورود به دوره های روزانه و شبانه است.

 36. Avatar photo
  خانم غلامزاده
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۷

  درود میشه شماره تماس بزارید

  این شماره ای که گذاشتین مشغوله و نمیگیره

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام وقت بخیر
   متاسفانه همین شماره تلفن هستش

 37. Avatar photo
  علی نامقیان
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۸

  سلام من دیپلم فنی حرفه ای دارم
  ایا میتونم رشته بازیگری تاتر بخونم؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۱

   سلام وقت به خیر
   برای پذیرش در مقطع کارشناسی پیوسته نیاز به مدرک دیپلم نظام جدید 6-3-3 و دیپلم نظام قدیم به همراه مدرک پیش دانشگاهی دارید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 38. Avatar photo
  علی حقانی
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۴

  سلام میخواستم بدونم برایه رشته گرافیک در دانشگاه ازاد میشه از رشته کامپیوتر فنی حرفه ای رفت یا نیاز به دیپلم هنر هستش؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام
   بله این امکان وجود دارد

 39. Avatar photo
  پارسا
  ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۷

  سلام میخواستم ببینم من برای رشته های بدون کنکور دانشگاه هنر چطور میتونم اینترنتی ثبت نام کنم برای ترم بهمن؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۳

   سلام
   در حال حاضر ثبت نام بدون کنکور برای این دانشگاه در دسترس نیست

 40. Avatar photo
  آروین
  ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۰

  با سلام برای ترم بهمن امسال میخواستم ارشد ثبتنام کنم بدون کنکور امکانش هست؟ حالا هر دانشگاهی.

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام وقت بخیر بدون ازمون اعلام نشده برای بررسی بیشتر وضعیتتون با مشاوران ما تماس بگیرین

 41. Avatar photo
  علی
  ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۴

  با عرض سلام بنده دیپلم رشته فنی حرفه ای نظام جدید رو دارم . میخواستم بدونم به غیر از علمی کاربردی ، در چه دانشگاه های دیگه میتونم انیمیشن بخونم ؟؟؟؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۷

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی دانشگاه های بدون کنکور در تهران با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

 42. Avatar photo
  محمد مهدی عباسی
  ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۰

  با عرض سلام فوق دیپلم حسابدار دارم میتونم در رشته چاپ در مقطع کارشناسی در دانشگاه هنر تهران ثبت نام کنم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۱

   سلام وقت بخیر بله امکانش هست برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 43. Avatar photo
  مژگان
  ۲۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۰

  سلام من قبلا مدرک ارشد مهندسی گرفتم الان بعد از چند سال میخوام برای رشته سفالگری اقدام کنم چه دانشگاههایی میتونم ثبت نام کنم

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۴

   سلام وقت بخیر علمی کاربردی برای بررسی بیشتر تماس بگیرین

 44. Avatar photo
  N
  ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۵

  سلام خسته نباشید
  میخواستم بپرسم برای رشته گرافیک کدوم دانشگاه بهتره و بیشتر نتیجه داشتن

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۶

   سلام وقت بخیر
   برای مقطع کاردانی دانشگاه ازاد سراسری غیر انتفاعی ارایه میشود و رنکینگ دانشگاه ها متفاوت است برای مشاوره بهتر با کارشناسان ما تماس بگیرید

 45. Avatar photo
  ...
  ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۸

  آیا برای ورود به دانشگاه های دولتی طراحی دوخت نیاز به کنکور داره؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۲

   سلام وقت بخیر
   باید دفترچه آن دوره بررسی شود

 46. Avatar photo
  Elahe
  ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۶

  سلام وقت بخير
  دانشگاه سوره بدون كنكور طراحي لباس داره ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۴ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۰

   سلام وقت به خیر طبق آخرین دفترچه ی منتشر شده برای ورودی مهر 1400 دانشگاه سوره رشته ی طراحی لباس را بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش نداشته.برای دوره های بعدی باید دفترچه های منتشر شده را بررسی بفرمایید.

 47. Avatar photo
  سیدمرتضی
  ۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۴

  سلام میخواستم دانشگاه هنر رشته بازیگری ثبت نام کنم بنده دیپلم ابزاردقیق دارم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۰

   سلام وقت به خیر اگر دیپلم شما نظام جدید باشد مشکلی از جهت انتخاب رشته ندارید.رشته بازیگری بدون کنکور در دانشگاه آزاد،غیر انتفاعی و بعضی واحد های دانشگاه های دولتی ارائه می شود.از دفترچه انتخاب رشته ای که هر ساله ارائه می شود کد رشته محل مربوطه را چک و در الویت های انتخاب رشته خود واردنمایید.

 48. Avatar photo
  Zaωkɨeɦ
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۱۶

  سلام خسته نباشید
  در دانشگاه سوره رشته ی گرافیک بدون کنکور ارائه میشه ؟ اگه میشه ، در چه مقطعی ؟

  • Avatar photo
   کارشناس ارشد
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۶

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای بررسی این رشته از طریق دفترچه صرفا براساس سوابق تحصیلی ز سایت سنجش در قسمت سراسری ها کاردانی فنی و حرفه ای و سایت سنجش در قسمت سراسری ها دفترچعه را دانلود کنید و ضمن اینکه این رشته در مقطع کارشناسی در دانشگاه سوره پذیرش دارد موفق باشید

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۳

   سلام
   جهت اطلاع کامل و دقیق شرایط ثبت نام و اطلاع از لیست رشته ها با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 49. Avatar photo
  Zaωkɨeɦ
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۱۵

  سلام
  در دانشگاه سوره رشته ی گرافیک بدون کنکور ارائه میشه ؟ اگه میشه ، در چه مقطعی ؟

 50. Avatar photo
  فردین
  ۲۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۱

  سلام
  ببخشید من هر چقدر با این شماره ها تماس میگیرم نمیشه هی میگه مقدور نیست
  من چیکار کنم

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۴

   سلام از طریق تلفن ثابت بدون پیش شماره

 51. Avatar photo
  بهمن
  ۱۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۱

  سلام ، دانشگاه سوره تهران در رشته کارشناسی ارشدسینما پذیرش بدون کنکور دارد؟

  • Avatar photo
   moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۲

   سلام اره بدون کنکور پذیرش داره برای مهر1400

 52. Avatar photo
  زهرا
  ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۸

  سلام من دیپلم گرافیک کامپیوتر دارم میتونم در رشته عکاسی ادامه تحصیل بدم ؟کی باید ثبت نام کنم

 53. Avatar photo
  فاطمه
  ۳ دی ۱۳۹۹ ساعت ۰۴:۳۵

  سلام رشته عکاسی میشه بدون کنکور اقدام کرد؟؟
  چقد شهریه میگیرید؟
  ممنون میشم پاسخگو باشید

 54. Avatar photo
  مائده فرجی
  ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۰

  سلام خسته نباشید
  رشته بازیگری و تاتر هم میشه بدون کنکور اقدام کرد؟
  شهریه اش چقد میشه؟

 55. Avatar photo
  فرشته
  ۱۱ تیر ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۲۰

  سلام.میخواستم بدونم من میتونم با دیپلم تجربی رشته گرافیک تودانشگاه ازاد بخونم؟شرایطش چجوری؟ایا ازمون عملی هم میگیرن؟

 56. Avatar photo
  Hosein.
  ۳۰ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۴۰

  منتظر جواب شما هستم

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۰۴

   سلام و وقت بخیر
   جهت اطلاع از دانشگاه های بدون کنکور هنر در تهران با شماره مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید براتون راهنمایی کنند

 57. Avatar photo
  Hosein.
  ۲۹ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۴۶

  سلام بابت توضیح مفید شما ممنونم.
  من کاردانی گرافیک دارم و اگر خدا بخواد میخوام ادامه تحصیل بدم در مقطع کارشناسی و رشته ارتباط تصویری رو انتخاب کنم.

  من بدون کنکور میتونم در مقطع کارشناسی ناپیوسته، در دانشکده دولتی ادامه تحصیل بدم؟
  معدل کل کاردانی من نزدیک 18 هستش.
  ممنون میشم منو راهنمایی کنید خیلی برام مهمه.

  سپاس

  • Avatar photo
   dr-naqizade
   ۳۱ خرداد ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۲۱

   سلام و وقت بخیر
   دوست عزیز بله شما میتونید جهت اینک اطلاع کافی داشته باشین با مشاورین مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

تماس با مشاور
(حتی در تعطیلات نوروز)