تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
دانشگاه های آزاد دارای رشته فیزیوتراپی

دانشگاه های آزاد دارای رشته فیزیوتراپی

دانشگاه های آزاد دارای رشته فیزیوتراپی
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

دانشگاه های آزاد دارای رشته فیزیوتراپی وجود دارند. این دانشگاه ها برای پذیرش، شرایط فیزیوتراپی بدون آزمون را در دفترچه ذکر می کنند.فیزیوتراپی از طریق کنکور سراسری و آزاد پذیرش دارد و جزو رشته هایی است که دانشگاه های آزاد دارای رشته فیزیوتراپی نیز می باشد. رشته فیزیوتراپی در دانشگاه علمی کاربردی نیز پذیرش دارد و شرایط پذیرش در این رشته مانند دانشگاه های آزاد دارای رشته فیزیوتراپی با سایر دانشگاه های تفاوت هایی ممکن است داشته باشداگر می خواهید از این امر آگاهی یابید که چه شرایطی برای ثبت نام رشته فیزیوتراپی بدون کنکور وجود دارد و رتبه لازم برای قبولی در رشته فیزیوتراپی دانشگاه ها چیست ،با مشاورین ما درتماس باشید تا همه روزه و در هر ساعت به شما کمک کنند. در سایت ایران تحصیل برای شما در مقاله های قبلی در مورد درصدهای لازم برای قبولی در رشته فیزیوتراپی مطالبی را قرار دادیم. در این مقاله قصد داریدم در مورد دانشگاه های آزاد دارای رشته فیزیوتراپی صحبت کنیم. غیر از دانشگاه آزاد رشته فیزیوتراپی در دانشگاه علمی کاربردی نیز پذیرش دارد.

 

جهت اطلاع از لیست کامل دانشگاه های آزاد دارای رشته فیزیوتراپی و اطلاع از نحوه پذیرش بدون کنکور رشته های پیراپزشکی با شماره های زیر تماس بگیرید پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

9099072952 – تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت

9099072952 – تماس از استان تهران از طریق تلفن ثابت

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

ظرفیت پذیرش دانشگاه های آزاد دارای رشته فیزیوتراپی به چه صورت است؟

ظرفیت پذیرش فیزیوتراپی بستگی به دانشگاه های آزاد دارای رشته فیزیوتراپی دارد. رشته فیزیوتراپی دردانشگاه علمی کاربردی نیز ظرفیت متفاوتی دارد. مانند هر رشته دیگری هر سال این ظرفیت متغیر می باشد. اما درسال96 -95 این ظرفیت در دانشگاه های سراسری 338 نفر، پردیس های خودگردان ظرفیت رشته فیزیوتراپی 34 نفربوده است.این ظرفیت هر ساله تغییر می نماید و دانشگاه های آزاد دارای رشته فیزیوتراپی و در کل فیزیوتراپی دانشگاه آزاد نیز پذیرش متفاوت دارد.

نوع دورهنام دانشگاهاستان دانشگاهنام رشتهجنسیت پذیرشظریفت
روزانهدانشگاه علوم پزشکی اصفهاناصفهانفیزیوتراپیزن – مرد19
پردیس خودگرداندانشگاه علوم پزشکی اصفهاناصفهانفیزیوتراپیزن – مرد3
روزانهدانشگاه علوم پزشکی بابلمازندرانفیزیوتراپیزن – مرد22
پردیس خودگرداندانشگاه علوم پزشکیمازندرانفیزیوتراپیزن – مرد10
روزانهدانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور-اهوازخوزستانفیزیوتراپیزن – مزد20
پردیس خود گرداندانشگاه علوم پزشکی زاهدانسیستان و بلوچستانفیزیوتراپیزن – مرد8
روزانهدانشگاه علوم پزشکی مشهدخراسان رضویفیزیوتراپیمرد1
پردیس خودگرداندانشگاه علوم پزشکی مشهدخراسان رضویفیزیوتراپیزن – مرد3

 

رشته فیزیوتراپی چیست؟

قبل از اینکه بخواهیم در مورد دانشگاه های آزاد دارای رشته فیزیوتراپی صحبت کنیم، بهتر است مختصری در مورد اینکه رشته فیزیوتراپی چیست صحبت نماییم. شاید در اطرافیان شما نیز کسانی باشند که از معلولیت رنج می برند و قادر به انجام حرکات خود نیستند و یا اینکه افرادی که دچار صحنه تصادف شده اند و یا حوادثی برایشان رخ داده است، به فیزیوتراپ مراجعه نموده اند تا بتوانند مانند گذشته حرکات خود کارهای خود را انجام دهند. فیزیوتراپ ها با استفاده از ابزارهای الکترونیک اقدام به رفع نواقص و مشکلات می نمایند. اما این درمان فقط در وسایل ختم نمی شود. فیزیوتراپ ها همچنین با انجام یکسری ورزش ها به ترکیبی از درمان های الکتریکی و ورزش برای رفع مشکلات بیماران تلاش می کنند. البته ذکر این نکته ضروری است که درکنارفیزیوتراپی دارودرمانی نیز وجود دارد.

اگر می خواهید اطلاعات کاملی در مورد دانشگاه های آزاد دارای رشته فیزیوتراپی کسب نمایید و یا با رشته فیزیوتراپی در دانشگاه علمی کاربردی آشنا شوید، با مشاورین ما تماس بگیرید. مشاورین ما در تمامی ساعات و در هر روز از شبانه روز آماده خدمت رسانی به شما می باشند و به شما کمک خواهند کرد تا بتوانید با برنامه ریزی درست و شیوه های صحیح مطالعه و همچنین تکنیک های تست زنی بتوانید موفقیت خود را تضمین نمایید. قبولی در رشته فیزیوتراپی با راهنمایی هایی که مشاورین ما به شما ارائه می دهند به راحتی می توانید در این رشته پذیرفته شوید. آگاهی از دانشگاه های آزاد دارای رشته فیزیوتراپی به شما کمک خواهد کرد تا بتوانید با توجه به موقعیت و شرایط زندگی خود به انتخاب رشته درستی دست یابید.

جهت آموزش و مشاوره دانشگاه های آزاد دارای رشته فیزیوتراپی با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 – تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت

9099072952 – تماس از استان تهران از طریق تلفن ثابت

تماس از تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

کانال اطلاع رسانی دانشگاه های آزاد دارای رشته فیزیوتراپی

کانال اطلاع رسانی دانشگاه های آزاد دارای رشته فیزیوتراپی

مطالب مرتبط :

ثبت نام بدون کنکور رشته پرستاری

مامايي بدون كنكور 

زمان ثبت نام دانشگاه آزاد بدون کنکور 98-97

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد 

شهریه رشته فیزیوتراپی دانشگاه آزاد 

ثبت نام استعداد درخشان دانشگاه آزاد 

رشته فیزیوتراپی بدون کنکور دانشگاه آزاد 

دانشگاه های آزاد دارای رشته فیزیوتراپی 97 – 98 

رشته فیزیوتراپی در دانشگاه علمی کاربردی

 

نظرات

اشتراک در
اطلاع از
guest
3 نظرات
تازه‌ترین
قدیمی ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
ایران تحصیل
تماس با مشاور