تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
رشته دامپزشکی بدون کنکور

شرایط و نحوه ثبت نام رشته دامپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته دامپزشکی بدون کنکور
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

یکی از رشته های علوم تجربی که طرفداران زیادی دارد رشته دامپزشکی است و به دلیل تقاضای بسیار زیادی که دارد برخی از دانشگاه ها اقدام به پذیرش دانشجو در رشته دامپزشکی بدون کنکور کرده اند.

افرادی که در این رشته فارغ التحصیل می شوند می توانند راه هایی برای جلوگیری از بیماری های مشترک بین انسان و حیوان داده یا به درمان حیوانات بپردازند.

داوطلبانی که قصد تحصیل در این رشته را دارند به سه طریق می توانند در این رشته ادامه تحصیل دهند که عبارتند از: شرکت در کنکور، تحصیل در خارج از کشور یا ثبت نام کردن در کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد

این مقاله از سایت ایران تحصیل را به موضوع دامپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور اختصاص داده ایم. کلیه داوطلبان و متقاضیان کنکور تجربی جهت اطلاع از شرایط انتخاب رشته در رشته دامپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور در سال های گذشته با ما همراه باشند.

چنانچه سوالی در مورد نحوه پذیرش یا ثبت نام در رشته دامپزشکی داشته باشید می توانید با مشاورین ما در ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

 

برای اطلاع از شرایط ثبت نام دامپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور و نحوه ثبت نام در سال های گذشته، سامانه رشته دامپزشکی بدون کنکور کرج، تهران، مشهد، شیراز، اصفهان و بابل با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

دامپرشکی بدون کنکور در خارج از کشور

داوطلبانی که می خواهند در برای تحصیل در این رشته به خارج از کشور بروند باید شرایط لازم جهت ادامه تحصیل در دانشگاه مقصد را دارا باشند که از جمله شرایط آن می توان به توان پرداخت شهریه، داشتن مدرک زبان و غیره اشاره کرد.

داوطلبان عزیز بهتر است قبل از هر گونه اقدامی، تمامی شرایط دانشگاه هایی را که در رشته دامپزشکی پذیرش می کند را به درستی مطالعه کرده و سپس بهترین دانشگاه را جهت ادامه تحصیل خود انتخاب نمایند.

تحصیل در کاردانی بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

دامپزشکی دانشگاه آزاد

 

داوطلبان عزیزی که نتوانسته اند با ثبت نام در کنکور سراسری در رشته دامپزشکی قبول شوند می توانند در مقطع کاردانی در دانشگاه آزاد، ادامه تحصیل دهند که پذیرش در این مقطع بر اساس سوابق تحصیلی و معدل کتبی داوطلب صورت می پذیرد.

دانشگاه آزاد رشته دامپزشکی را در مقاطع کاردانی ناپیوسته و دکتری عمومی پذیرش می کند و داوطلبانی که نتوانسته اند در کنکور سراسری قبول شوند می توانند در این مقاطع برای ادامه تحصیل در دانشگاه آزاد ثبت نام کنند.

در حالت کلی پذیرش رشته دامپزشکی دانشگاه آزاد به صورت بدون کنکور در مقطع کاردانی ناپیوسته انجام شده و فقط داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم نظام جدید 3-3-6، دیپلم و پیش دانشگاهی نطام سالی واحدی یا ترمی واحدی باشند می توانند جهت ثبت نام در این رشته اقدام نمایند.

بعد از اینکه داوطلبان در مقطع کاردانی فارغ التحصیل شدند اگر بخواهند در مقاطع بالاتر ادامه تحصیل دهند می توانند در صورتی که شرایط لازم را داشته باشند جهت ثبت نام در مقطع کارشناسی ناپیوسته تا دکتری اقدام نمایند.

داوطلبان عزیزی که می خواهند آزمایشگاه علوم دامی را تاسیس کنند فقط در صورتی می توانند این کار را انجام دهند که مدرک دکتری تخصصی دامپزشکی در علوم آزمایشگاهی دام را داشته باشند، در غیر این صورت می توانند مسئولیت کارهایی مانند امور آزمایشگاهی، کشتارگاهی یا درمانگاهی را انجام دهند.

 

جهت آگاهی از شرایط ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد بر روی لینک مربوطه کلیک کنید.

 

نحوه پذیرش دامپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور در سال های گذشته

داوطلبان و متقاضیان رشته کنکور تجربی در سال های گذشته می توانستند در صورت واجد شرایط بودن جهت انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد نسبت به دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه اقدام نمایند.

شرایط پذیرش بدون کنکور در سال های گذشته با رشته های با آزمون متفاوت می‌باشند و هر یک از داوطلبان در تمامی گروه‌های آزمایشی امکان ثبت نام و انتخاب رشته را نداشتند.

متقاضیان و علاقه مندان رشته دامپزشکی نیز می توانند در زمان مقرر، نسبت به ثبت نام دامپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور اقدام نمایند.

با توجه به اینکه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در دو ترم مهر و بهمن صورت می‌پذیرد، با توجه به مهلت ثبت نام امکان انتخاب دامپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور برای کلیه واجدین شرایط امکان‌پذیر می‌باشد. 

 

دکتری حرفه ای دامپزشکی بدون کنکور

 

دامپزشکی بدون کنکور

 

رشته دامپزشکی در ایران از جمله رشته های دکتری پیوسته می باشد که از طریق کنکور سراسری و در انتخاب رشته کنکور سراسری امکان پذیرش را برای متقاضیان فراهم نموده است.

دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد و در سال جاری امکان دامپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور در سال های اخیر برای داوطلبان امکان پذیر می باشد.

 

شرایط پذیرش در رشته دامپزشکی بدون کنکور در سال های گذشته

 داوطلبان و فارغ التحصیلان رشته های ریاضی و فیزیک و همچنین علوم تجربی در صورتی می توانند در دامپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور شرکت نمایند که دوره کارشناسی خود را در دانشگاه های خارج از کشور گذرانده باشند.

داوطلبان و فارغ التحصیلان کنکور انسانی امکان ورود به دکتری حرفه ای دامپزشکی بدون کنکور رشته دامپزشکی را نخواهند داشت.

دارا بودن معدل بالای 16 دیپلم برای کلیه متقاضیان الزامی می باشد. همچنین با توجه به اینکه یکی از شرایط رشته دامپزشکی بدون کنکور، در رابطه با دارا بودن مدرک کارشناسی می باشد.

آن دسته از داوطلبانی که در خارج از کشور مدرک کارشناسی خود را در تمامی دروس و واحدهای گذرانده بالای 15 کسب نموده اند، خواهند توانست در رشته دامپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور ثبت نام کرده و پذیرفته شوند.

 

رشته دامپزشکی بدون کنکور

 

رشته دامپزشکی دانشگاه آزاد

 

رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد در گروه های آزمایشی مختلف می باشند. دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع کاردانی امکان ادامه تحصیل را برای داوطلبان در رشته های مختلف تحصیلی فراهم نموده است.

نحوه گزینش برای ورود به دامپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور کرج، تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، بابل در مقطع کاردانی با توجه به معدل کتبی دیپلم می باشد.

متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که امکان پذیرش تنها بر اساس سوابق تحصیلی امکان پذیرخواهد بود لذا در صورت دارا بودن معدل لازم خواهید توانست نسبت به انتخاب رشته اقدام لازم را انجام دهید.

 

مشاوره انتخاب رشته دامپزشکی بدون کنکور

قبولی در رشته دامپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور با توجه به شرایط خاصی امکان پذیر است که ما در این مقاله به برخی از این شرایط اشاره نمودیم.

برای قبولی لازم است داوطلبان تمامی شرایط را دارا باشند و از کلیه شرایط اطلاع دقیقی را حاصل نمایند به همین دلیل شماره های مندرج در سایت که در ادامه نیز برای کلیه داوطلبان عزیز ارائه می گردد برای اطلاع از این شرایط خواهد بود.

با توجه به اخذ شهریه برای رشته بدون کنکور دامپزشکی توصیه می نماییم که قبل از انتخاب رشته حتما از میزان شهریه در هر یک از این رشته ها اطلاع دقیقی یابید و از تعداد واحدهای این رشته اطلاعات لازم را کسب نمایید تا با توجه به این تعداد به محاسبه شهریه هر ترم و شهریه اتمام شده بپردازید.

متخصصین ایران تحصیل همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

 

آینده شغلی رشته دامپزشکی چگونه است؟

آینده شغلی در هر رشته ای بستگی به تخصص شما خواهد داشت. بنابراین چنانچه بتوانید در رشته خود تخصص لازم را کسب نمایید، خواهید توانست از آینده شغلی و درآمد بالایی بهره مند گردید.

تعداد کل واحدهای رشته دکتری دامپزشکی چه تعدادی می باشد؟

تعداد کل واحدها: 224 واحد
دروس عمومی: 20 واحد
دروس پایه: 24 واحد
دروس اصلی: 89 واحد (2واحد آن اختیاری است)
دروس تخصصی: 49 واحد (3 واحد آن اختیاری است)
دروس بالینی دامپزشکی: 10 واحد (4 واحد آن اختیاری است)
کارآموزی در روستا: 6 واحد
کارآموزی انترنی: 20 واحد
پایان نامه و گزارش تحقیق: 6 واحد

 

جهت اطلاع از نحوه ثبت نام دامپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مرتبط

ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید

رشته اپتومتری دانشگاه آزاد بدون کنکور

رشته دامپزشکی بدون کنکور
3.7/5 - (6 امتیاز)

آیا امکان ادامه تحصیل در رشته دامپزشکی به صورت بدون کنکور وجود دارد؟

بله. امکان ادامه تحصیل رشته دامپرشکی در مقطع کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد وجود دارد که به طور کامل در مقاله توضیح داده شده است.

برای اینکه بتوانیم در رشته دامپزشکی تحصیل کنیم چه راه هایی وجود دارد؟

شرکت در کنکور سراسری، ثبت نام در مقطع کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد به صورت بدون کنکور و تحصیل در خارج از کشور

پذیرش در دانشگاه آزاد بر چه اساسی صورت می گیرد؟

پذیرش بر اساس معدل و سوابق تحصیلی است.

آیا دانشگاه علمی کاربردی هم به صورت بدون کنکور در رشته دامپزشکی پذیرش دارد؟

فعلا خیر. امکان پذیرش در رشته دامپزشکی در دانشگاه علمی کاربردی به صورت بدون کنکور وجود ندارد.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. BAHAR
  ۱۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۴

  رشته مهندسی کامپیوتر کاردانی بدون کنکور بر اساس سوابق تحصیلی نداره؟

  • moshaverarshad
   ۱۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۳

   سلام مهندسی رشته کارشناسی پیوسیته هست ولی توو علمی کاربردی فناوری اطلاعات داره

 2. فاطمه
  ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۱

  سلام من سال۹۹دیپلم گرفتم بامعدل سال۱۶/۸۷ چقدراحتمال داره بااین معدل رشته مدیریت براساس سوابق تحصیلی دانشگاه روزانه قبول شم ؟

  • moshaverarshad
   ۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۷

   سلام اصولا بر اساس سوابق تحصیلی فقط دانشگاه های شهریه پرداز دارند…

 3. زینب
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۴

  سلام من دیپلم ریاضی دارم برای سال 9۰.۹۱ایا میشه ادامه تحصیل بدم تو دانشگاه در رشته باستان شناسی.حسابداری.یا عمران

  • moshaverarshad
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۱

   سلام اره معدل بالایی داری . میتونی براساس سوابق تحصیلی ثبت نام کنی

 4. پریسا
  ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۹

  سلام می خواستم بدونم من کە دیپلم تجربی دارم میتونم زیرگروە ریاضی مهندسی مکانیک را انتخب کنم؟

  • moshaverarshad
   ۱۱ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۲

   سلام پریسا
   بله شما میتونین در رشته بدون کنکور زیرگروه رشته ریاضی مهندسی مکانیک انتخاب رشته کنید

ایران تحصیل
تماس با مشاور