دامپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور

توجه توجه : به اطلاع تمامی داوطلبان گرامی می رساند که سازمان سنجش آموزش کشور در سال 1399 هیچ اطلاعیه ای مبنی بر جذب دانشجو در رشته پیراپزشکی و پزشکی اعلام ننموده است و جذب دانشجوی پپراپزشکی به هیچ عنوان به صورت بدون کنکور قابل انجام نمی باشد و اطلاعیه ارائه شده در زیر در خصوص دفترچه سال 94 ، 96 و 97 بوده است که به سال 99 مربوط نمی شود.

 

 

این مقاله از سایت ایران تحصیل را به موضوع دامپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور سال های گذشته اختصاص داده ایم. کلیه داوطلبان و متقاضیان کنکور تجربی و اطلاع از شرایط انتخاب رشته در رشته دامپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور در سال های گذشته با ادامه مطالب با ما همراه باشند. در ادامه شرایط رشته دامپزشکی بدون کنکور 99 ، دکتری حرفه ای دامپزشکی بدون کنکور رشته دامپزشکی بدون کنکور کرج ،تهران ، مشهد، شیراز ، اصفهان ، بابل آشنا شوید.

 

 

برای اطلاع از شرایط ثبت نام دامپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور و نحوه ثبت نام در سال های گذشته، سامانه رشته دامپزشکی بدون کنکور کرج ،تهران ، مشهد، شیراز ، اصفهان ، بابل با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

نحوه پذیرش دامپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور در سال های گذشته

 

داوطلبان و متقاضیان رشتهکنکور تجربی در سال های گذشته می توانستند درصورت واجد شرایط بودن جهت انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد نسبت به دریافت دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه اقدام نمایند.ثبت نام در کنکور سراسری امکان ورود به رشته دامپزشکی با آزمون را در دانشگاه‌های سراسری و آزاد فراهم نموده است.

شرایط پذیرش بدون کنکور در سال های گذشته با رشته های با آزمون متفاوت می‌باشند و هر یک از داوطلبان در تمامی گروه‌های آزمایشی امکان ثبت نام و انتخاب رشته را نداشتند.لیست رشته های بدون کنکور در هر یک از دانشگاه‌های مختلف متفاوت می‌باشد. متقاضیان و علاقه مندان رشته دامپزشکی نیز می توانند در زمان مقرر ، نسبت به ثبت نام دامپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور اقدام نمایند.

با توجه به اینکه دانشگاه آزاد، ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد در دو ترم مهر و بهمن صورت می‌پذیرد، بنابراین با توجه به مهلت ثبت نام و هم‌زمان با آن ، امکان انتخاب دامپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور برای کلیه واجدین شرایط امکان‌پذیر می‌باشد. شرایط رشته دامپزشکی بدون کنکور در سال های گذشته از جمله مواردی است که در ادمه به توضیح آن پرداخته ایم.

 

دکتری حرفه ای دامپزشکی بدون کنکور

 

دکتری حرفه ای دامپزشکی بدون کنکور
دکتری حرفه ای دامپزشکی بدون کنکور

 

رشته دامپزشکی در ایران از جمله رشته های دکتری پیوسته می باشد که از طریق کنکور سراسری و در انتخاب رشته کنکور سراسری امکان پذیرش را برای متقاضیان فراهم نموده است. دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد و در سال جاری امکان دامپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور در سال های اخیر مناسب می باشد.

ورود به دکتری حرفه ای دامپزشکی بدون کنکور در برخی از دانشگاه های مختلف با توجه به رعایت شرایط رشته دامپزشکی بدون کنکور امکان پذیر بود. یکی از سوالاتی که داوطلبان عزیز در رابطه با ورود به این رشته دارند ممکن است به شرایط و ظرفیت رشته دامپزشکی بدون کنکور کرج ، تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، بابل با یکدیگر متفاوت است؟

 

شرایط پذیرش در رشته دامپزشکی بدون کنکور در سال های گذشته

 

کلیه داوطلبان و متقاضیان ورود به دکتری حرفه ای دامپزشکی بدون کنکور رشته دامپزشکی می توانستند در صورت دارا بودن شرایط رشته دامپزشکی بدون کنکور اقدام به ثبت نام و انتخاب رشته نمایند. متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که شرایطی که در ادامه ارائه خواهد شد شرایط سال های گذشته می باشد و ممکن است قوانین جدیدی برای ورود متقاضیان در آینده تصویب گردد.

داوطلبان و فارغ التحصیلان رشته های ریاضی و فیزیک و همچنین علوم تجربی در صورتی می توانند در دامپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور شرکت نمایند که دوره کارشناسی خود را در دانشگاه های خارج از کشور گذرانده باشند. بنابراین داوطلبان و فارغ التحصیلانکنکور انسانی امکان ورود به دکتری حرفه ای دامپزشکی بدون کنکور رشته دامپزشکی را نخواهند داشت.

دارا بودن معدل بالای 16 دیپلم برای کلیه متقاضیان الزامی می باشد. همچنین با توجه به اینکه یکی از شرایط رشته دامپزشکی بدون کنکور ، در رابطه با دارا بودن مدرک کارشناسی می باشد، بنابراین آن دسته از داوطلبانی که در خارج از کشور مدرک کارشناسی خود را در تمامی دروس و واحدهای گذرانده بالای 15 کسب نموده اند، دریافت نموده اند، خواهند توانست در رشته دامپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور ثبت نام و پذیرفته شوند.

 

رشته دامپزشکی بدون کنکور

 

رشته دامپزشکی بدون کنکور
رشته دامپزشکی بدون کنکور

 

در موارد بالا در رابطه با دامپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور توضیحاتی را ارائه نمودیم.رشته های بدون کنکور کاردانی دانشگاه آزاد در گروه های آزمایشی مختلف می باشند. دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع کاردانی امکان ادامه تحصیل را برای داوطلبان در رشته های مختلف تحصیلی فراهم نموده است.

نحوه گزینش برای ورود به دامپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور کرج ، تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، بابل در مقطع کاردانی با توجه به معدل کتبی دیپلم می باشد. به همین دلیل کلیه متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که امکان پذیرش تنها و صرفا بر اساس سوابق تحصیلی امکان پذیرخواهد بود. لذا در صورت دارا بودن معدل لازم خواهید توانست نسبت به انتخاب رشته اقدام لازم را انجام دهید.

 

مشاوره انتخاب رشته دامپزشکی بدون کنکور

قبولی در رشته دامپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور با توجه به شرایط خاصی امکان پذیر است. ما در این مقاله به برخی از این شرایط اشاره نمودیم. اما قطعا برای قبولی لازم است داوطلبان تمامی شرایط را دار باشند و از کلیه شرایط اطلاع دقیقی را حاصل نمایند به همین دلیل شماره های مندرج در سایت که در ادامه نیز برای کلیه داوطلبان عزیز ارائه می گردد برای اطلاع از این شرایط خواهد بود.

با توجه به اخذ شهریه برای رشته بدون کنکور دامپزشکی توصیه می نماییم که قبل از انتخاب رشته حتما از میزان شهریه در هر یک از این رشته ها اطلاع دقیقی یابید و همچنین از تعداد واحدهای این رشته اطلاعات لازم را کسب نمایید تا با توجه به این تعداد به محاسبه شهریه هر ترم و شهریه اتمام شده بپردازید. متخصصین ایران تحصیل همه روزه و در هر ساعت از شبانه روز که مایل باشید آماده ارائه خدمات به شما عزیزان خواهند بود.

 

آینده شغلی رشته دامپزشکی چگونه است؟

آینده شغلی در هر رشته ای بستگی به تخصص شما خواهد داشت. بنابراین چنانچه بتوانید در رشته خود تخصص لازم را کسب نمایید، خواهید توانست از آینده شغلی و درآمد بالایی بهره مند گردید.

تعداد کل واحدهای رشته دکتری دامپزشکی چه تعدادی می باشد؟

تعداد کل واحدها : 224 واحد
دروس عمومی : 20 واحد
دروس پایه : 24 واحد
دروس اصلی : 89 واحد (2واحد آن اختیاری است)
دروس تخصصی : 49 واحد (3 واحد آن اختیاری است)
دروس بالینی دامپزشکی : 10 واحد (4 واحد آن اختیاری است)
کارآموزی در روستا : 6 واحد
کارآموزی انترنی : 20 واحد
پایان نامه و گزارش تحقیق : 6 واحد

 

امکانات کدام یک از دانشگاه های دارای رشته های بدون کنکور دامپزشکی بیشتر است؟

رتبه مورد نیاز برای قبولی در رشته دامپزشکی با آزمون در دانشگاه سراسری و آزاد چه رتبه ای می باشد؟

آیا بین شرایط معدلی دامپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور در شهرهای مختلف تفاوتی وجود دارد؟

تعداد واحدهای دکتری حرفه ای رشته دامپزشکی چند واحد می باشد؟

رشته های بدون کنکور پزشکی در کدام دانشگاه ها ارائه خواهد شد ؟

 

 

برای دریافت پاسخ سوالات می توایند با شماره های شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

کانال پزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور
کانال پزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور

 

 

مطالب مرتبط

ثبت نام کاردانی فنی حرفه ای نظام جدید

رشته اپتومتری دانشگاه آزاد بدون کنکور

دامپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور

17 نظر برای «شرایط و نحوه ثبت نام دامپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور»

 • سلام وقت بخیر دامپزشکی بدون آزمون دانشگاه آزاد بله درسته شما جهت اطلاع از لیست شهرهایی که ارائه میکنه میتونید با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید و راهنمایی بگیرید

 • باسلام ،50 سال سن دارم مدارک کاردانی داپزشکی ، مهندسی دامپروری ، کارشناسی ارشد علوم دامی گرایش تغذیه و دکترای تخصصی علوم دامی گرایش تغذیه را در کارنامه خود دارم . با احتساب واحد های گذرانده شده چندواحد و چندسال دکترای دامپزشکی طول می کشد . ضمناً ساکن گیلان هستم و نزدیکترین دانشگاه محل تحصل برایم مهم است . با تشکر

 • با سلام .جسارتا من داراي كارشناسي مديريت صتعتي و كارشناسي ارشد mba هستم و در دوران دبيرستان ديپلم تجربي دارم.ميخواستم ببينم امكان ثبت نام در رشته دامپزشكي(دكتراي حرفه ايي) بدون ازمون را دارم يا خير؟

 • سلام
  بنده کاردانی علوم آزمایشگاهی دامپزشکی و کارشناسی بهداشت موادغذایی دارم
  میخاستم ببینم می تونم تو رشته دامپزشکی مقطع دکتری بدون آزمون ثبت نام کنم؟

 • سلام من 18سالمه و دیپلم تجربی دارم و سهمیه جانبازی هم دارم میتونم تو رشته دامپزشکی بدون کنکور ازاد تحصیل کنم؟

 • سلام وقت بخیر من ۱۸سالمه و ساکن خوزستان هستم و دیپلم تجربی دارم
  ایا میتونم تو رشته ی دامپزشکی ازاد بدون کنکور تحصیل کنم؟

 • سلام و درود رشته دامپزشکی در دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی ارائه نمی شود برای ثبت نام باید در کنکور سراسری شرکت‌نماید.

 • سلام من مدرك ليسانس بهداشت و درمان عمومى از خارج از كشور دارم. خيلى سعى كردم با اين شماره 9099072952
  براى مشاوره تماس بگيرم. ولى موفق نشدم. براى تماس از خارج از كشور اضافه كردن كد ٠٠٩٨ به اول اين شماره كافى هست يا كد ديگرى هم بايد اضافه كنم؟

 • سلام دوستان بنده دانشجوی دامپزشکی ورودی ۸۶ بودم و ۹۳ فارغ التحصیل شدم،بزارید خیالتون و راحت کنم بدون کنکور دانشجو نمی گیره مطمئن باشید و اینکه رشته خیلی سختیه و باید واقعا تلاش کنید. یا علی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *