ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

شرایط و نحوه ثبت نام رشته دامپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد

رشته دامپزشکی بدون کنکور
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

رشته دامپزشکی یکی از رشته‌های علوم تجربی است که طرفداران زیادی دارد. افرادی که در این رشته فارغ التحصیل می‌شوند، می‌توانند به درمان حیوانات بپردازند و بیماری‌های مشترک بین انسان و حیوان را نیز درمان کنند. افراد از طریق سه روش می‌توانند در این رشته درس بخوانند. این سه روش شامل: شرکت در کنکور و کسب رتبه بالا، ثبت نام کردن در مقطع کاردانی در دانشگاه آزاد و تحصیل در خارج از کشور می‌باشند. افراد برای پذیرش در رشته دامپزشکی بدون کنکور باید شرایطی را دارا باشند؛ در غیر این صورت، نمی‌توانند در دانشگاه‌ها ثبت نام نمایند. 

اگر متقاضی تحصیل در رشته دامپزشکی به صورت بدون کنکور هستید، می‌توانید از طریق کالج مدیکال ایران تحصیل در دانشگاه‌های کشور ترکیه و یا اتحادیه اروپا پذیرش بگیرید. کلیه دانشگاه‌های پذیرنده در این طرح مورد تایید وزارت بهداشت ایران بوده و با اخذ پذیرش از آن‌ها از شرکت در کنکور سراسری راحت‌تر است. متقاضیان می‌توانند با تماس با شماره 02148810144 از دانشگاه‌های پذیرنده دامپزشکی مطلع شده و روند ثبت نام خویش را از همین امروز آغاز کنند.

در صورت علاقه‌مند بودن به تحصیل در رشته دامپزشکی بدون کنکور در دانشگاه‌های اروپا، و یا نیاز به کسب اطلاعات تکمیلی درباره آزمون‌های ورودی هر دانشگاه، با کلیک روی عکس پایین به پایگاه اینترنتی آکادمی ایران تحصیل منتقل خواهید شد.

 

بدون کنکور

 

 

با پر کردن فرم زیر ، ما با شما تماس میگیریم

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

 

رشته دامپزشکی چیست؟

دامپزشکی دانشی است که به شناخت، تشخیص، درمان و پیشگیری بیماری دام‌ها و حیوانات، شیوه‌های کنترل و بازرسی بهداشتی مواد غذایی و فرآورده‌های با منشأ حیوانی می‌پردازد. در واقع، این رشته با بیماری‌های انسان سروکاری ندارد و فقط به بخشی از بیماری‌ها می‌پردازد که بین انسان و حیوان مشترک هستند.

در این رشته دانشجویان با بهداشت تغذیه دام‌ها آشنا می‌شوند. در کل می‌توان گفت که دامپزشکی رشته‌ای است که ناظر به همه ابعاد زندگی بهداشتی و سلامت دام ها و همه حیوانات می‌باشد.

دامپزشکی بدون کنکور در ایران

رشته‌ دامپزشکی در کشور ما در مقاطع مختلف تحصیلی و در دانشگاه‌های مختلف در سطح کشور ارائه می‌شود. امکان ادامه تحصیل در رشته دامپزشکی در مقاطع مختلف در دانشگاه سراسری ممکن نیست و تنها دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع کاردانی امکان ادامه تحصیل را برای داوطلبان در رشته دامپزشکی به صورت بدون کنکور فراهم نموده است. نحوه گزینش برای ورود به دامپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور کرج، تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، بابل در مقطع کاردانی با توجه به معدل کتبی دیپلم می‌باشد.

متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که امکان پذیرش داوطلبان در دامپزشکی بدون کنکور آزاد در مقطع کاردانی تنها بر اساس سوابق تحصیلی امکان پذیر خواهد بود. لذا در صورت دارا بودن معدل لازم، خواهید توانست نسبت به انتخاب رشته اقدام لازم را انجام دهید.

آن دسته از داوطلبان عزیزی که متقاضی شرکت در کنکور سراسری و تحصیل در رشته دامپزشکی در دانشگاه‌های سراسری ایران هستند، می‌بایست در کنکور رتبه بالایی کسب کنند. اما نیاز نیست که خیلی نگران آزمون کنکور سراسری باشید، با اخذ مشاوره و تهیه منابع از طریق آکادمی ایران تحصیل می‌توانید رتبه مورد نظر برای قبولی در دامپزشکی دانشگاه سراسری را کسب کنید. با کلیک روی عکس پایین به پایگاه اینترنتی آکادمی ایران تحصیل منتقل شده و می‌توانید اطلاعات تکمیلی را کسب کنید.

آکادمی ایران تحصیل

شرایط پذیرش در رشته دامپزشکی بدون کنکور 

شرایط پذیرش در رشته دامپزشکی بدون کنکور 

همان طور که در ابتدا مقاله بیان شد، افراد برای پذیرش در این رشته بدون شرکت در کنکور باید حتما شرایط پذیرش را دارا باشند. برخی از مهم‌ترین شرایط پذیرش در رشته دامپزشکی بدون کنکور، شامل موارد زیر است.  

 • داوطلبان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های ریاضی و فیزیک و همچنین علوم تجربی در صورتی می‌توانند در دامپزشکی بدون کنکور شرکت نمایند که دوره کارشناسی خود را در دانشگاه‌های خارج از کشور گذرانده باشند.
 • داوطلبان و فارغ‌التحصیلان کنکور انسانی امکان ورود به دکتری حرفه‌ای دامپزشکی بدون کنکور را نخواهند داشت.
 • دارا بودن معدل دیپلم بالای 16 برای کلیه متقاضیان الزامی است. 
 • آن دسته از داوطلبانی که در خارج از کشور کارشناسی خود را در تمامی دروس و واحدهای گذرانده بالای 15 کسب نموده‌اند، می‌توانند در رشته دامپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور ثبت نام کنند.

لازم به ذکر است تا بدانید که افرادی که در این رشته بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش می‌شوند، باید در هر نیمسال تحصیلی تمامی شهریه خود را به طور کامل پرداخت نمایند.

پزشکی بدون کنکور

 

مدارک لازم برای پذیرش در رشته دامپزشکی بدون کنکور

افراد برای پذیرش علاوه بر دارا بودن شرایط خاص، باید در روز ثبت نام مدارکی را نیز با خود به همراه داشته باشند. برخی از مهم‌ترین این مدارک، شامل موارد زیر است: 

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آن ها فاقد معدل است.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تا کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده می‌نمایند.
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل

مدارک لازم برای پذیرش در رشته دامپزشکی بدون کنکور

چارت دروس رشته دامپزشکی بدون کنکور

 • جانورشناسی عمومی
 • بیوشیمی 1
 • آمار حیاتی
 • زبان خارجه عمومی
 • فارسی عمومی
 • بیوشیمی 2
 • کالبدشناسی پایه
 • ماهی‌ شناسی عمومی
 •  فیزیک پزشکی
 • بافت‌شناسی 1
 • کالبدشناسی مقایسه‌ای 1
 • جنین شناسی
 • تاریخچه و قوانین دامپزشکی
 • تکثیر و پرورش ماهی
 • بهداشت و پرورش دام
 • فارماکولوژی 1
 • آسیب‌شناسی عمومی
 • ایمنی و سرم‌ شناسی
 • قارچ‌ شناسی و بیماری‌ها
 • صنایع مواد غذایی با منشأ دامی
 • بهداشت و صنایع شیر
 • تغذیه اختصاصی دام

 

برای کسب اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

واحدهای درسی رشته دکتری دامپزشکی

تعداد کل واحدها: 224 واحد
دروس عمومی: 20 واحد
دروس پایه: 24 واحد
دروس اصلی: 89 واحد (2 واحد آن اختیاری است)
دروس تخصصی: 49 واحد (3 واحد آن اختیاری است)
دروس بالینی دامپزشکی: 10 واحد (4 واحد آن اختیاری است)
کارآموزی در روستا: 6 واحد
کارآموزی انترنی: 20 واحد
پایان نامه و گزارش تحقیق: 6 واحد

دامپزشکی بدون کنکور در خارج از کشور

دامپزشکی بدون کنکور در خارج از کشور

هزینه‌های ادامه تحصیل در رشته دامپزشکی در کشورهای دیگر، تقریبا با هزینه تحصیل این رشته در دوره پردیس‌های خودگردان برابری می‌کند. اما، این بین برخی از کشورها به صورت رایگان و بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای برای ادامه تحصیل اقدام به پذیرش دانشجو می‌کنند. داوطلبانی که می‌خواهند برای تحصیل در این رشته به خارج از کشور بروند باید شرایط لازم جهت ادامه تحصیل در دانشگاه مقصد را دارا باشند که از جمله شرایط آن می‌توان به توان پرداخت شهریه، داشتن مدرک زبان و غیره اشاره کرد.

کلیه دانشگاه‌هایی که داوطلبان از طریق کالج مدیکال ایران تحصیل پذیرش آن را اخذ می‌کنند مورد تایید وزارت علوم ایران هستند. بعلاوه قبولی در آزمون‌های ورودی دانشگاه‌های اروپایی از قبولی در کنکور سراسری بسیار راحت‌تر است. با ثبت نام در کالج مدیکال ایران تحصیل تنوع قابل تاملی از دانشگاه‌های ترکیه و اتحادیه اروپا پیش روی شما قرار می‌گیرد. داوطلبان یک دوره 9 ماهه را بعنوان کالج تخصصی رشته‌های پزشکی در ایران گذرانده و سپس آماده آزمون ورودی و اخذ پذیرش در دانشگاه‌های اروپایی می‌شوند.

پزشکی بدون کنکور

 

برای دریافت مشاوره تحصیل در خارج از کشور، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

تحصیل در کاردانی بدون کنکور دانشگاه آزاد

داوطلبان عزیزی که نتوانسته‌اند با ثبت نام در کنکور سراسری در رشته دامپزشکی قبول شوند می‌توانند در مقطع کاردانی در دانشگاه آزاد، ادامه تحصیل دهند که پذیرش در این مقطع بر اساس سوابق تحصیلی و معدل کتبی داوطلب صورت می‌گیرد. دانشگاه آزاد رشته دامپزشکی را در مقاطع کاردانی ناپیوسته و دکتری عمومی پذیرش می‌کند.

در حالت کلی پذیرش رشته دامپزشکی دانشگاه آزاد به صورت بدون کنکور در مقطع کاردانی ناپیوسته انجام شده و فقط داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم نظام جدید 3-3-6، دیپلم و پیش دانشگاهی نطام سالی واحدی یا ترمی واحدی باشند می‌توانند در این رشته ثبت نام کنند. بعد از اینکه داوطلبان در مقطع کاردانی فارغ التحصیل شدند اگر بخواهند در مقاطع بالاتر ادامه تحصیل دهند می‌توانند در صورت دارا بودن شرایط لازم، در مقطع کارشناسی ناپیوسته تا دکتری ثبت نام کنند.

داوطلبان عزیزی که می‌خواهند آزمایشگاه علوم دامی تاسیس کنند فقط در صورتی می‌توانند این کار را انجام دهند که مدرک دکتری تخصصی دامپزشکی در علوم آزمایشگاهی دام را داشته باشند. در غیر این صورت می‌توانند مسئولیت کارهایی مانند امور آزمایشگاهی، کشتارگاهی یا درمانگاهی را انجام دهند. 

داوطلبانی که متقاضی تحصیل در این رشته از طریق کنکور دامپزشکی آزاد و سراسری هستند، می‌بایست نتیجه خوبی از کنکور بگیرند. اما با توجه به محدود بودن ظرفیت و متقاضی بالای این رشته، شاید کسب نتیجه عالی در کنکور کمی سخت بنظر برسد. به همین منظور با کسب راهنمایی در نحوه مطالعه و تهیه منابع از طریق آکادمی ایارن تحصیل می‌توانید شانس خود را جهت قبولی در این رشته تا حد چشمگیری افزایش دهید. با کلیک روی عکس زیر به صفحه اصلی آکادمی منتقل خواهید شد.

 

آکادمی

مشاوره انتخاب رشته دامپزشکی بدون کنکور

قبولی در رشته دامپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور با توجه به شرایط خاصی امکان پذیر است که در این مقاله به برخی از این شرایط اشاره شد. برای قبولی لازم است داوطلبان تمامی شرایط را دارا بوده و به موقع برای ثبت نام اقدام کنند. با توجه به اخذ شهریه برای رشته بدون کنکور دامپزشکی توصیه می‌کنیم که قبل از انتخاب رشته حتما از میزان شهریه در هر یک از واحدهای دانشگاهی اطلاع پیدا کنید و از تعداد واحدهای این رشته اطلاعات لازم را کسب نمایید تا با توجه به این تعداد به محاسبه شهریه هر ترم و شهریه اتمام شده بپردازید.

در صورت نیاز به راهنمایی در انتخاب رشته بدون کنکور دامپزشکی و یا دانشگاه‌های پذیرنده دامپزشکی بدون کنکور در مقطع کاردانی، می‌توانید با تماس با مرکز مشاوره ایران تحصیل از طریق شماره 9099075307 از مشاوران ما بخواهید در این زمینه راهنمایی‌تان کرده یا در دانشگاه مورد نظرتان ثبت نام‌تان کنند.

مشاوره انتخاب رشته دامپزشکی بدون کنکور

 

جدیدترین اخبار پیرامون رشته دامپزشکی بدون کنکور

فارس من| «انتقال دانشکده‌ دامپزشکی دانشگاه آزاد واحد ارومیه» شایعه است

 خبر انتقال دانشکده دامپزشکی وجود خارجی نداشته و شایعه‌ای بیش نیست و این موضوع صحت ندارد و همچنان دانشکده دامپزشکی به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

فارغ التحصیلان دامپزشکی بیکار نمی‌مانند/ ۵۶ درصد کاهش کانون بیماری دامی در همدان

مدیر کل دامپزشکی استان همدان  از کمبود نسبی دامپزشک در استان همدان خبر داد و گفت: رشته دامپزشکی یکی  از رشته‌هایی محسوب می‌شود که هیچ فردی بعد از تحصیل در آن بدون کار نمی‌ماند.

پزشکی بدون کنکور

خلاصه مطلب

 ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما عزیزان را به طور کامل و مفصل با رشته دامپزشکی بدون کنکور آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که پس از اعلام زمان ثبت نام از سوی سازمان سنجش، باید حتما در زمان مقرر نسبت به ثبت نام اقدام کنید. علاوه بر این، بهتر است که پیش از ثبت نام اطلاعات دقیقی را در رابطه با دانشگاه‌ها و شهریه‌های هر دانشگاه به دست آورید. همکاران ما در ایران تحصیل می‌توانند شما عزیزان را در این زمینه یاری کنند.

رشته دامپزشکی فقط در مقطع کاردانی دانشگاه آزاد به صورت بدون کنکور ارائه می‌شود و برای مابقی دانشگاه‌ها و مقاطع باید در کنکور سراسری نتیجه خوبی کسب کنید، یا در دانشگاه‌های اتحادیه اروپا و ترکیه در این رشته تحصیل کنید. اخذ پذیرش دانشگاه‌های اروپایی از قبولی در کنکور سراسری ایران راحت‌تر است و متقاضیان با تماس با شماره 02148810144 می‌توانند روند ثبت نام خود در کالج و سپس دانشگاه مقصد را همین امروز آغاز کنند.

جهت دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید.
3.5/5 - (8 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آیا امکان ادامه تحصیل در رشته دامپزشکی به صورت بدون کنکور وجود دارد؟

بله. امکان ادامه تحصیل رشته دامپزشکی در مقطع کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد وجود دارد که به طور کامل در مقاله توضیح داده شده است.

برای اینکه بتوانیم در رشته دامپزشکی تحصیل کنیم چه راه هایی وجود دارد؟

شرکت در کنکور سراسری، ثبت نام در مقطع کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد به صورت بدون کنکور و تحصیل در خارج از کشور

آیا دانشگاه علمی کاربردی هم به صورت بدون کنکور در رشته دامپزشکی پذیرش دارد؟

فعلا خیر. امکان پذیرش در رشته دامپزشکی در دانشگاه علمی کاربردی به صورت بدون کنکور وجود ندارد.

نظرات

 1. لیا
  ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۱

  سلام وقت بخیر دامپزشکی هس تو پیام نور میتونیم بخونیم تو پیام نور؟

  • tahmasebi
   ۲۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۲

   سلام دوست عزیز خیر این رشته در دانشگاه پیام نور ارائه نمیشود.

 2. تایماز
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۵

  سلام.. به نظرم دور این رشته رو خط بکشین و عمرتونو هدر ندین..من خودم دامپزشکم اوایل داروخونه داشتم با توجه به سرمایه ای که میخاد نمیصرفه و درامد آنچنانی نداره با اون سرمایه لوازم یدکی بزنین هم درآمدش بهتره و هم کسی باهات کار نداره .. داروخونه چون صرف نداشت کلینیک زدم به نسبت داروخونه بهتره ولی به نسبت کاری که انجام میدی درامدت پایینه… در کل به نظرم حسابداری پرستاری هوشبری رشته های بهترین هم چهار ساله تموم میشن هم بازار کار بهتری دارن یا اصلا از همون بیست سالگی یه حرفه یاد بگیرین

 3. بهاره
  ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۱۷

  سلام من دیپلم انسانی دارم با معدل بالای ۱۶ میخواستم بدونم میتونم رشته دامپزشکی بدون کنکور شرکت کنم؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۳

   سلام
   در حال حاضر در ایران دامپزشکی بدون کنکور نداریم

 4. فاطمه آدینه وند
  ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۶

  سلام وقت بخیر با مدرک کارشناسی نا پیوسته دامپزشکی مجوز داروخانه بهمون می دن؟

  • مشاور عیسائی
   ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۸

   سلام وقت بخیر
   اگر از لحاظ شرایط مشکلی نداشته باشید این امر امکان پذیر میباشد جهت اطلاع از شرایط با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 5. ماهی
  ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۱

  سلام روز بخیر
  من دیپلم رشته ی گیاهان دارویی دارم
  با معدل بالا
  میخاستم ببینم میشه منم دامپزشکی رو بدون کنکور بخونم؟

  • rahdar
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۱

   سلام وقت بخیر .
   خیر دامپزشکی بدون کنکور ارائه نمیشود دوست عزیز و حتما باید در ازمون سراسری شرکت کنید.

  • tahmasebi
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۶

   سلام دوست عزیز، خیر متاسفانه شما شرایط پذیرش در این رشته رو ندارید و برای ادامه تحصیل در این رشته یا باید از طریق کنکور و یا پذیرش در خارج از کشور اقدام کنید.

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۵

   سلام
   روزتون بخیر
   رشته دامپزشکی رو در ایران بدون کنکور نداریم

 6. Kia
  ۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰

  سلام وقتتون بخیر،من میخوام رشته کارشناسی ناپیوسته دامپزشکی بدون ازمون ثبت نام کنم ولی نمیدونم کدوم واحد دانشگاه آزاد تهران این رشته رو ارائه میدن،میتونید راهنماییم کنید؟

  • مشاور عیسائی
   ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۲

   سلام وقت بخیر
   جهت بررسی اطلاعات و اطلاع از واحد های ارائه دهنده رشته دامپزشکی با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 7. فاطمه
  ۱۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۹

  سلام وقت بخیر
  ایا امکانش هست که با دیپلم معماری دانشگاه ازاد رشته دامپزشکی بخونم ؟یا باید حتما دیپلم تجربی داشته باشم

  • behrozi
   ۱۷ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲

   سلام روزتون بخیر جهت دریافت اطلاعات و مشاوره تماس حاصل فرمایید

 8. دریا
  ۱۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۸

  سلام .وقت بحیر.رشته ی کاردانی دامپزشکی تو تهران کدوم دانشگاه باید اقدام کنیم؟

  • isaei
   ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۰

   سلام وقتتون بخیر
   دانشگاهای ازاد میتونید کاردانی ناپیوسته دامپزشکی بخونید .

  • obeidavi obeidavi
   ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۱

   سلام وقت بخیر شما در حال حاضر شرایط ثبت نام در دانشگاه ازاد در رشته کاردانیدامپزشکی را ندارید

 9. شیما
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۲

  سلام من هر چی توی نت سرچ کردم فقط برای کاردانی دامپزشکی بدون کنکور برا دانشگاه های شهرتان بود تو تهران کدوم واحدا قبول میکنن

  • mohammadi
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۰

   سلام وقت به خیر
   کاردانی دانپزشکی در واحدهای محدودی ارائه می شود.

 10. حمید
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۳

  سلام وقتتون بخیر

  الان 23 مرداد میتونم برای دامپزشکی دانشگاه آزاد اقدام کنم؟!

  • mohammadi
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۶

   سلام وقت به خیر
   برای ثبت نام میتوانید از طریق سایت دانشگاه آزاد اقدام نمایید.

 11. Korosh
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۸

  سلام وقتتون بخیر
  الان من 23 میتونم برای ثبت نام دامپزشکی بدون کنکور برای دانشگاه آزاد اقدام کنم؟!

  • Korosh
   ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۹

   ۲۳مرداد منظورم بود

   • karimi
    ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۱

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

  • hedayati
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۲

   سلام وقت بخیر
   رتبه 23000؟

 12. ه
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۹

  دامپزشکی جزو رشته های سوابق تحصیلی هست؟

  • maleki
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۳

   سلام وقت بخیر خیر

 13. مصطفی علی بیگی
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۸

  سلام خسته نباشین برای اینکه در آینده بتونیم مطب دامپزشکی بزنیم یا دام های بزرگ رو معالجه کنیم میتونیم بدون کنکور بریم؟؟؟؟ اسم رشته رو بهم بگین که مثلاً کاردانی پیوسته هست یا ناپیوسته یا کارشناسی ؟؟؟؟؟؟

  • abbasi
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۱

   سلام وقت بخیر
   به صورت بدون کنکور در حال حاضر داخل کشور این امکان وجود ندارد .

 14. نوری
  ۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۶

  سلام
  من کارشناسی مهندس پزشکی یا اتاق عمل خوانده ام چه طور میتونم بدون کنکور ارشد و دکترای پزشکی بخونم یا رشته های زیرشاخه پزشکی .ممنون ازشما

  • maleki
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۳

   سلام وقت بخیر بله
   برای اظلاع بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 15. سجاد
  ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۸

  سلام بنده سال ۸۹ دیپلم صنایع فلزی رو گرفتم میخواستم بدونم میتونم بدون کنکور کاردانی ناپیوسته دامپزشکی اقدام کنم

  • mohammadi
   ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۹

   سلام وقت به خیر
   فارغ التحصیلان رشته های فنی حرفه ای و کاردانش نظام قدیم مجاز به ادامه تحصیل در مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد و یا کاردانی علمی کاربردی هستند.
   برای کسب اطلاعات بیشترد میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 16. Ali
  ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۶

  سلام.امسال ساله کنکورمه.رشته تجربی،میخواستم بدونم این رشته برا کسی که تو کنکور رتبه خوبی نیاره هم جایی داره؟دانشگاه های آزاد تهران مثلا،با معدل و چجوریه؟

  • aghazade
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۵

   سلام برای مشاوره و راهنمایی و شرایط و نحوه ثبت نام نیازه با مرکز تماس بگیرید

 17. دانش
  ۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۳

  کارشناسی علوم آرمایشگاهی دامپزشکی دارم دانشگاه دولتی برای ادامه ارشد کدام رشته بازار بهتری دارد؟

  • bahraii
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۲

   سلام وقت بخیر این سوال نیاز به برسی دقیق تری دارد در صورت تمایل به کارشناس داخلی111 متخصص برنامه ریزی و انتخاب رشته تماس بگیرید

 18. Hamim
  ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۵

  سلام وقت بخیر
  بنده فارغ‌التحصیل کارشناسی از دانشگاه دولتی با معدل نسبتا خوب هستم ( دیپلم نظام قدیم) بنده هم میتونم بدون کنکور دامپزشکی دانشگاه ازاد شرکت کنم؟ دکترای پیوسته هست یا ناپیوسته؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۳

   سلام بدون کنکورنداریم

 19. سمیه
  ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۶

  سلام خسته نباشید
  شرایط برای کسایی که دیپلم فنی حرفه ای هم دارن امکان پذیره؟
  من دیپلم حسابداری فنی حرفه ای نظام جدید دارم میخواستم بدونم میشه بدون کنکور دامپزشکی شرکت کرد؟
  ممنون میشم اگه پاسخ بدید🙏

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۹

   سلام وقت بخیر
   بله امکان تحصیل در رشته دامپزشکی بدون کنکور برای افرادی که دیپلم نظام جدید دارند امکان پذیر است ولی باید بقیه شرایط شما بررسی شود.

 20. مینا
  ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۸

  سلام میخواستم بپرسم که درصورت ثبت نام در رشته دامپزشکی دانشگاه آزاد و فارغ التحصیل شدن در مقطع کاردانی و درصورت قبولی در آزمون دکتری دامپزشکی میتونم مطب و داروخونه بزنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱

   سلام وقت بخیر
   در صورت قبولی در مقطع دکتری این رشته میتوانید مطب بزنید.

 21. حوریا خوش مهر
  ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۶

  سلام من رشتم گردشگری بوده و الان میخوام دامپزشکی بدون کنکور دانشگاه ازاد بخونم امکانش هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۲

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای تغییر رشته دادن نیاز است یه سری قوانین رو شما رعایت کنید که برای اطلاع از ان با مشاورین مرکز تماس بگیرید موفق باشید

 22. پروانه غفاری
  ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۱

  سلام و احترام
  من کاردانی تربیت بدنی دارم با معدل بالای ۱۶ میتونم دامپزشکی بدون کنکور ثبت نام کنم یا خیر

  • کارشناس ارشد
   ۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام وقت بخیر
   برای دریافت مشاوره دقیق در خصوص پذیرش و ثبت نام رشته دامپزشکی بدون کنکور با مشاوران مرکز تماس بگیرید.

 23. علیرضا
  ۲۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۲

  سلام من دیپلم رشته برق صنعتی از هنرستان دارم و در دانشگاه آزاد کاردانی دامپزشکی ادامه تحصیل میکنم آیا میتوانم بعد از کاردانی دکترای دامپزشکی بگیرم لطفا توضیح دهید

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۶

   سلام
   شما باید بعد از کاردانی در مقاطع دیگر درس بخوانند بعد از ان مقطع دکترا وارد شوید

 24. میلاد
  ۲۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۲

  سلام من لیسانس رشته امار هستم سال ۱۳۹۱ فارغتحصیل شدم ،الن بخوام دامپزشکی بخونم باید چه کار کنم ایا میتونم ؟؟؟لیسانسم دانشگاه ازاد مشهد خوندم

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۴

   سلام وقت به خیر
   رشته دامپزشکی بدون کنکور در مقطع کاردانی در دانشگاه آزاد پذیرش دارد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس بگیرید.

 25. آرمین قنبری
  ۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۱

  میشه دانشگاه های اراعه دهنده دامپزشکی بدون کنکور رو بگین

  • کارشناس ارشد
   ۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۴

   سلام بایددفترچه وچک کنید

 26. دریا
  ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۴

  سلام . من رشته گرافیک هنرستان خوندم امسال کنکور دارم . چون تحربی نخوندم میتونم دانشگاه خارج دامپزشکی تحصیل کنم یا دانشگاه ازاد بدون کنکور؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۹

   سلام
   داخل ایران مقدور نیست اما برای خارج از کشور میتونید اقدام کنید

 27. علی اسفندیاری
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۹

  سلام و وقت بخیر من معدل کتبی دیپلمم 14/22و معدل کلم هم 18/02 تجربی بود تو دانشگاه براساس سوابق رشته های مدیریت مالی مدیریت بازرگانی علوم قضایی حسابداری و مدیریت امور بانکی تبریز رو انتخاب کردم به نظرتون شانس قبولی دارم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۴

   سلام
   با توجه به معدلتون.شانس قبولی شما 60 درصد است

 28. حمید
  ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۲

  سلام من نظام قدیم قدیم هستم و الان ۴۵ سالمه معدل دیپلمم ۱۰ هست رشته تجربی سال ۷۴ دیپلم گرفتم میتونم رشته دامپزشکی اقدام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۶

   سلام وقتتون بخیر … برای رشته دامپزشکی باید کنکور تجربی رو بدید بدون کنکور ایسن رشته ارائه نمیشود

 29. یاسمن
  ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۱

  سلام وقتتون بخیر من دانشجو رشته حقوق هستم کارشناسی پیوسته و سه ترم دیگ لیسانس میگیرم.رشته من توی دبیرستان انسانی بوده.الان خیلی دوست دارم دامپزشکی بخونم. میشه لطفا بگین من از پایه دبیرستان باید رشتمو عوض کنم،یا میتونم دانشگاه ازاد بر دارم،و شرط معدلش چیه،ایا میتونم ترمیم معدل برنم،ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۳

   سلام وقت به خیر نظام آموزشی 6-3-3 مشکلی از جهت انتخاب و تغییر رشته ندارد و اگر دیپلم نظام قدیم باشید حتما باید مدرک پیش دانشگاهی داشته باشید.رشته دامپزشکی در مقطع کاردانی در دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش دارد.حداقل معدلی تعیین نشده اما الویت پذیرش با معدل های بالا و دیپلم مرتبط است.

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۰

   سلام دانشگاه آزادمیتونیدبرید

 30. سارینا
  ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۳

  سلام خسته نباشید
  من دانشجوی مقطع کارشناسی مهندسی صنایع غذایی دانشگاه علوم تحقیقات هستم دو ترمی که گذشته معدلم نوزده بوده و جزو رنکا بودم میخواستم بدونم میتونم به رشته دامپزشکی تغییر رشته بدم یا نه

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۳

   سلام
   خیر امکان تغییر رشته ندارید

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۵

   سلام وقتتون بخیر شما بری رشته دامپزشکی دانشگاه ازاد نمیتونین شرکت کنین

 31. مریم
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۶

  سلام
  دامپزشکی کاردانی ناپیوسته و دامپزشکی دکتری پیوسته چه تفاوت هایی دارن؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۴

   سلام رشته دامپزشکی بدون کنکور برای کاردانی ناپیوسته میباشد که معمولا دستیار یا تکنسین میشوندو دانشگاه آزاداین رشته را دارد

 32. اناهیتا
  ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۶

  درود و وقت بخیر
  من می خواستم برای ثبت نام رشته دامپزشکی ، کاردانی ناپیوسته دانشگاه ازاد ، بدون کنکور ، ورودی مهرماه اقدام کنم ، می خواستم ببینم مهلت ثبت نام تا چه زمانی هستش؟ اگر ورودی مهز تموم شده ، ورودی بهمن رو میتونم اقدام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۷

   سلام وقت بخیر.
   مهلت ثبت نام مهر به پایان رسیده و میتونید برای ورودی بهمن اقدام کنید.

 33. اناهیتا
  ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۰

  و ببخشید می‌خواستم بدونم که دامپزشکی دانشگاه ازاد ، فقط کاردانی ناپیوسته داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۵

   سلام وقتتون بخیر…بله فقط دانشگاه ازاد

 34. اناهیتا
  ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۸

  درود و وقت بخیر
  من می خوام برای ثبت نام دامپزشکی کاردانی ناپیوسته بدون کنکور دانشگاه ازاد اقدام کنم ، می خواستم یدونم که برای ورودی مهر تا چه تاریخی فرصت دارم؟ اگر ورودی مهر زمانش تموم شده ، برای بهمن می تونم اقدام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۰

   سلام احتمالا تا آخرتابستون فرصت داریم بله ورودی بهمن را میتوانید اقدام کنید

 35. Pari
  ۱۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۴

  سلام، دیپلم من انسانی است و لیسانسم مترجمی زبان انگلیسی، آیا امکان ادامه تحصیل در رشته دامپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد را دارم یا خیر؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۲

   سلام وقتتون بخیر.
   متاسفانه امسال رشته دامپزشکی دانشگاه آزاد ارائه نشده است.

 36. Maryam
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۵

  سلام وقت بخیر در کدام دانشگاه ها برای کاردانی دامپزشکی پذیرش دارند؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۶

   سلام وقتتون بخیر.
   برای بررسی دانشگاه آزاد به سایت azmoon.org و بقیه دانشگاه ها به سایت sanjesh.org مراجعه کنید.

 37. Kosar
  ۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۱

  سلام زمان ثبت نام کی هست؟ من‌معدلم پایینه اگ بخام ترمیم کنم و از بهمن شرو کنم برای اون بهمن زمان ثبت نام هست تا زمانی ک معدلم رو درست کنم؟کلا میشه بگین زمان‌ثبت نامش چطوری هست؟

  • moshaverarshad
   ۹ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۹

   سلام ثبت نام رشته های بدون کنکور و همینطور دامپزشکی که کاردانی داره از سایت اصلی دانشگاه ازاد اعلام میشه و تا اخر شهریور فرصت دارید

 38. مینا
  ۳۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۹

  سلام وقت بخیر. من دیپلم تجربی دارم. میخپاستم بدپنم میشه بدون کنکور دامپزشکی ثبتنام کرد با حتما بایذ کنکور بدیم؟

  • moshaverarshad
   ۲ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۶

   سلام کاردانی دامپزشکی بدون کنکور دانشگاه ازاد هست و ثبت نام از سایت دانشگاه ازاد شروع خواهد شد

 39. کیانی
  ۲۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۹

  با سلام من ۵۰ سالمه دیپلم فنی در سال ۶۷ گرفتم اگر بخواهم در این رشته تحصیل کنم بدون کنکور امکانی هست . متشکرم راهنمایی فرمایید

  • moshaverarshad
   ۲۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۱

   سلام رشته دامپزشکی فقط برای مقطع کاردانی هست که بتونید بدون کنکور ثبت نام کنید و دکتری دام رو حتما باید از طریق کنکور وارد بشید

 40. رضا
  ۱۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۱

  سلام اگه ما برا کارشناسی ناپیوسته بدون کنکور دانشگاه آزاد ثبت نام کنیم مشکلی برا انتخاب رشته کنکورمون پیش نمیاد؟
  که مثلا نتونیم انتخاب رشته کنیم و مانعش بشه

  • moshaverarshad
   ۲۲ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۵

   سلام شما اگر دیپلم هستید اول باید کاردانی بخونید بعد کارشناسی ناپیوسته یا اینکه مستقیم کارشناسی پیوسته رو انتخاب کنی

 41. مائده
  ۱۸ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۵

  سلام آیا میشه بدون کنکور دانشگاه بابل دامپزشکی بخونم؟چند ساله؟آیا میتونم بعدش کلینیک بزنم؟و اینکه آزمونی داره؟لطفا جواب بدید ممنون🙏🏻

 42. بابک
  ۹ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۰

  سلام دوستان بنده دانشجوی دامپزشکی ورودی ۸۶ بودم و ۹۳ فارغ التحصیل شدم،بزارید خیالتون و راحت کنم بدون کنکور دانشجو نمی گیره مطمئن باشید و اینکه رشته خیلی سختیه و باید واقعا تلاش کنید. یا علی

 43. ندا
  ۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۴۱

  سلام من مدرك ليسانس بهداشت و درمان عمومى از خارج از كشور دارم. خيلى سعى كردم با اين شماره 9099075307
  براى مشاوره تماس بگيرم. ولى موفق نشدم. براى تماس از خارج از كشور اضافه كردن كد ٠٠٩٨ به اول اين شماره كافى هست يا كد ديگرى هم بايد اضافه كنم؟

  • مشاور ارشد
   ۳ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۴:۵۰

   سلام از خارج از کشور امکان تماس با این شماره ها نیست با پشتیبانی تماس بگیرید.

 44. امیرحسین
  ۲۶ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۴۶

  اگر از کاردانی بخونیم تا دکتری چقدر زمان میبره

  • مشاور ارشد
   ۲۹ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۲۶

   سلام امیر حسین جان بستگی به خودت داره

 45. مریم
  ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۷:۳۹

  سلام وقت بخیر من ۱۸سالمه و ساکن خوزستان هستم و دیپلم تجربی دارم
  ایا میتونم تو رشته ی دامپزشکی ازاد بدون کنکور تحصیل کنم؟

  • مشاور ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۸:۱۹

   سلام و درود رشته دامپزشکی در دانشگاه آزاد بر اساس سوابق تحصیلی ارائه نمی شود برای ثبت نام باید در کنکور سراسری شرکت‌نماید.

 46. سوین
  ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۴۳

  سلام من 18سالمه و دیپلم تجربی دارم و سهمیه جانبازی هم دارم میتونم تو رشته دامپزشکی بدون کنکور ازاد تحصیل کنم؟

  • مشاور ارشد
   ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۱

   شرایط ثبت نام دامپزشکی دانشگاه آزاد با شرکت در کنکور سراسری و کسب رتبه بالا مقدور خواهد بود.

 47. سجاد دین پرور
  ۳ آذر ۱۳۹۹ ساعت ۲۲:۱۵

  سلام
  بنده کاردانی علوم آزمایشگاهی دامپزشکی و کارشناسی بهداشت موادغذایی دارم
  میخاستم ببینم می تونم تو رشته دامپزشکی مقطع دکتری بدون آزمون ثبت نام کنم؟

 48. صدف
  ۱۸ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۸

  اگه کاردانی دام پزشکی وبخونیم بعدش میتونیم کنکور بدیم ودولتی قبول شیم واس کارشناسی؟

 49. farzane
  ۱۲ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۰:۲۹

  سلام
  حتما باید مدرک کارشناسی از خارج کشور داشته باشیم که بتونیم بریم دامپزشکی بدون کنکور ازاد؟!

 50. مينا
  ۹ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۰۱

  با سلام .جسارتا من داراي كارشناسي مديريت صتعتي و كارشناسي ارشد mba هستم و در دوران دبيرستان ديپلم تجربي دارم.ميخواستم ببينم امكان ثبت نام در رشته دامپزشكي(دكتراي حرفه ايي) بدون ازمون را دارم يا خير؟

  • مشاور ارشد
   ۱۰ آبان ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۱۵

   با سلام و احترام شرایط و نحوه ی ثبت نام در رشته دامپزشکی دانشگاه آزاد رو در مقاله فوق ارائه داده ایم برای اطلاع بیشتر می تونید عضو کانال تلگرامی ایران تحصیل شوید .

 51. اکبر دولتخواه
  ۳۱ شهریور ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۵۱

  باسلام ،50 سال سن دارم مدارک کاردانی داپزشکی ، مهندسی دامپروری ، کارشناسی ارشد علوم دامی گرایش تغذیه و دکترای تخصصی علوم دامی گرایش تغذیه را در کارنامه خود دارم . با احتساب واحد های گذرانده شده چندواحد و چندسال دکترای دامپزشکی طول می کشد . ضمناً ساکن گیلان هستم و نزدیکترین دانشگاه محل تحصل برایم مهم است . با تشکر

 52. احسان
  ۱۴ بهمن ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۱۱

  سلام.این حرفا درسته؟

  • dr-naqizade
   ۱۲ اسفند ۱۳۹۸ ساعت ۱۳:۰۹

   سلام وقت بخیر دامپزشکی بدون آزمون دانشگاه آزاد بله درسته شما جهت اطلاع از لیست شهرهایی که ارائه میکنه میتونید با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید و راهنمایی بگیرید

   • ارام
    ۳۰ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۷

    سلام دامپزشکی بدون کنکور شرایطش چیه؟

    • moshaverarshad
     ۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۲

     سلام ارام
     جهت دریافت اطلاع از زمان و شرایط ثبت نام با مشاوران مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

     • کاترین
      ۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۶

      سلام من در رشته رساضی فیزیک درس خوندم ، فوق دیپلم کامپیوترم ،آیا میتونم در رشته دامپزشکی بدون کنکور درس بخونم؟

     • javadi
      ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۹

      سلام روزبخیر
      دوست گرامی متاسفانه در ایران دامپزشکی بدون کنکور نداریم.

مطالب مرتبط

تماس با مشاور