ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

رشته دامپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد + شرایط و پذیرش | ایران تحصیل

رشته دامپزشکی بدون کنکور
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

رشته دامپزشکی یکی از رشته‌های علوم تجربی است که طرفداران زیادی دارد. افرادی که در این رشته فارغ التحصیل می‌شوند، می‌توانند به درمان حیوانات بپردازند و بیماری‌های مشترک بین انسان و حیوان را نیز درمان کنند. افراد از طریق سه روش می‌توانند در این رشته درس بخوانند. این سه روش شامل: شرکت در کنکور و کسب رتبه بالا، ثبت نام کردن در مقطع کاردانی در دانشگاه آزاد و تحصیل در خارج از کشور می‌باشند. افراد برای پذیرش در رشته دامپزشکی بدون کنکور باید شرایطی را دارا باشند؛ در غیر این صورت، نمی‌توانند در دانشگاه‌ها ثبت نام نمایند. 

اگر شما مایل هستید درباره رشته دامپزشکی بدون کنکور اطلاعات بیشتری را به دست آورید، می‌توانید با شماره 9099075307 تماس گرفته و با کارشناسان ما در ایران تحصیل ارتباط بگیرید. 

 

در صورت علاقه‌مند بودن به تحصیل در رشته دامپزشکی بدون کنکور در دانشگاه‌های اروپا، و یا نیاز به کسب اطلاعات تکمیلی درباره آزمون‌های ورودی هر دانشگاه، با کلیک روی عکس پایین به پایگاه اینترنتی آکادمی ایران تحصیل منتقل خواهید شد.

 

بدون کنکور

 

 

با پر کردن فرم زیر ، ما با شما تماس میگیریم

 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .

دامپزشکی بدون کنکور در ایران

🔶 دامپزشکی دانشی است که به شناخت، تشخیص، درمان و پیشگیری بیماری دام‌ها و حیوانات، شیوه‌های کنترل و بازرسی بهداشتی مواد غذایی و فرآورده‌های با منشأ حیوانی می‌پردازد. در واقع، این رشته با بیماری‌های انسان سروکاری نداشته و فقط به بخشی از بیماری‌ها می‌پردازد که بین انسان و حیوان مشترک هستند. در این رشته دانشجویان با بهداشت تغذیه دام‌ها آشنا می‌شوند. در کل می‌توان گفت که دامپزشکی رشته‌ای است که ناظر به همه ابعاد زندگی بهداشتی و سلامت دام‌ها و همه حیوانات می‌باشد.

🔶 رشته‌ دامپزشکی در کشور ما در مقاطع مختلف تحصیلی و در دانشگاه‌های مختلف در سطح کشور ارائه می‌شود. امکان ادامه تحصیل در رشته دامپزشکی در مقاطع مختلف در دانشگاه سراسری ممکن نیست و تنها دانشگاه آزاد اسلامی در مقطع کاردانی امکان ادامه تحصیل را برای داوطلبان در رشته دامپزشکی به صورت بدون کنکور فراهم نموده است. نحوه گزینش برای ورود به دامپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور کرج، تهران، مشهد، شیراز، اصفهان، بابل در مقطع کاردانی با توجه به معدل کتبی دیپلم می‌باشد.

🔶 متقاضیان عزیز توجه داشته باشند که امکان پذیرش داوطلبان در دامپزشکی بدون کنکور آزاد در مقطع کاردانی تنها بر اساس سوابق تحصیلی امکان‌پذیر خواهد بود. لذا در صورت دارا بودن معدل لازم، خواهید توانست نسبت به انتخاب رشته اقدام لازم را انجام دهید.

🔶 آن دسته از داوطلبانی که متقاضی شرکت در کنکور سراسری و تحصیل در رشته دامپزشکی در دانشگاه‌های سراسری ایران هستند، می‌بایست در کنکور رتبه بالایی کسب کنند. اما نیاز نیست که خیلی نگران آزمون کنکور سراسری باشید، با اخذ مشاوره و تهیه منابع از طریق آکادمی ایران تحصیل می‌توانید رتبه مورد نظر برای قبولی در دامپزشکی دانشگاه سراسری را کسب کنید. شما با کلیک روی عکس پایین به پایگاه اینترنتی آکادمی ایران تحصیل منتقل شده و می‌توانید اطلاعات تکمیلی نظیر رتبه قبولی رشته دامپزشکی را کسب کنید.

آکادمی ایران تحصیل

دامپزشکی بدون کنکور در ایران

شرایط پذیرش در رشته دامپزشکی بدون کنکور 

همانطور که در ابتدا مقاله بیان شد، افراد برای پذیرش در این رشته بدون شرکت در کنکور باید حتما شرایط پذیرش را دارا باشند. برخی از مهم‌ترین شرایط پذیرش در رشته دامپزشکی بدون کنکور، شامل موارد زیر است.  

 • داوطلبان و فارغ‌التحصیلان رشته‌های ریاضی و فیزیک و همچنین علوم تجربی در صورتی می‌توانند در دامپزشکی بدون کنکور شرکت نمایند که دوره کارشناسی خود را در دانشگاه‌های خارج از کشور گذرانده باشند.
 • داوطلبان و فارغ‌التحصیلان کنکور انسانی امکان ورود به دکتری حرفه‌ای دامپزشکی بدون کنکور را نخواهند داشت.
 • دارا بودن معدل دیپلم بالای 16 برای کلیه متقاضیان الزامی است. 
 • آن دسته از داوطلبانی که در خارج از کشور کارشناسی خود را در تمامی دروس و واحدهای گذرانده بالای 15 کسب نموده‌اند، می‌توانند در رشته دامپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور ثبت نام کنند.

لازم به ذکر است تا بدانید که افرادی که در این رشته بر اساس سوابق تحصیلی پذیرش می‌شوند، باید در هر نیمسال تحصیلی تمامی شهریه خود را به طور کامل پرداخت نمایند.

پزشکی بدون کنکور

برای آشنایی با رتبه لازم برای رشته پروتز دندان روی لینک کلیک کنید.

مدارک لازم برای پذیرش در رشته دامپزشکی بدون کنکور

افراد برای پذیرش علاوه بر دارا بودن شرایط خاص، باید در روز ثبت نام مدارکی را نیز با خود به همراه داشته باشند. در ادامه این بخش از مقاله، مدارک مورد نیاز برای ثبت‌نام در رشته دامپزشکی بدون کنکور آورده شده است:

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آن ها فاقد معدل است.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تا کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است.
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده می‌نمایند.
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل

مدارک لازم برای پذیرش در رشته دامپزشکی بدون کنکور

چارت دروس رشته دامپزشکی بدون کنکور

در این بخش از مقاله قصد داریم تا به چارت درسی رشته دامپزشکی بدون کنکور بپردازیم. در ادامه به لیست این دروس اشاره شده است:

 • جانورشناسی عمومی
 • بیوشیمی 1
 • آمار حیاتی
 • زبان خارجه عمومی
 • فارسی عمومی
 • بیوشیمی 2
 • کالبدشناسی پایه
 • ماهی‌ شناسی عمومی
 •  فیزیک پزشکی
 • بافت‌شناسی 1
 • کالبدشناسی مقایسه‌ای 1
 • جنین شناسی
 • تاریخچه و قوانین دامپزشکی
 • تکثیر و پرورش ماهی
 • بهداشت و پرورش دام
 • فارماکولوژی 1
 • آسیب‌شناسی عمومی
 • ایمنی و سرم‌ شناسی
 • قارچ‌ شناسی و بیماری‌ها
 • صنایع مواد غذایی با منشأ دامی
 • بهداشت و صنایع شیر
 • تغذیه اختصاصی دام

 

برای کسب اطلاع از شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

 

دامپزشکی بدون کنکور در خارج از کشور

هزینه‌های ادامه تحصیل در رشته دامپزشکی در کشورهای دیگر، تقریبا با هزینه تحصیل این رشته در دوره پردیس‌های خودگردان برابری می‌کند. اما، این بین برخی از کشورها به صورت رایگان و بدون پرداخت هیچ هزینه‌ای برای ادامه تحصیل اقدام به پذیرش دانشجو می‌کنند. داوطلبانی که می‌خواهند برای تحصیل در این رشته به خارج از کشور بروند باید شرایط لازم جهت ادامه تحصیل در دانشگاه مقصد را دارا باشند که از جمله شرایط آن می‌توان به توان پرداخت شهریه، داشتن مدرک زبان و غیره اشاره کرد.

کلیه دانشگاه‌هایی که داوطلبان از طریق کالج مدیکال ایران تحصیل پذیرش آن را اخذ می‌کنند مورد تایید وزارت علوم ایران هستند. بعلاوه قبولی در آزمون‌های ورودی دانشگاه‌های اروپایی از قبولی در کنکور سراسری بسیار راحت‌تر است. با ثبت نام در کالج مدیکال ایران تحصیل تنوع قابل تاملی از دانشگاه‌های ترکیه و اتحادیه اروپا پیش روی شما قرار می‌گیرد. داوطلبان یک دوره 9 ماهه را بعنوان کالج تخصصی رشته‌های پزشکی در ایران گذرانده و سپس آماده آزمون ورودی و اخذ پذیرش در دانشگاه‌های اروپایی می‌شوند.

پزشکی بدون کنکور

 

برای دریافت مشاوره تحصیل در خارج از کشور، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

تحصیل در کاردانی دامپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد

✅ داوطلبانی که نتوانسته‌اند با ثبت نام در کنکور سراسری در رشته دامپزشکی قبول شوند می‌توانند در مقطع کاردانی در دانشگاه آزاد، ادامه تحصیل دهند که پذیرش در این مقطع بر اساس سوابق تحصیلی و معدل کتبی داوطلب صورت می‌گیرد. دانشگاه آزاد رشته دامپزشکی را در مقاطع کاردانی ناپیوسته و دکتری عمومی پذیرش می‌کند.

در حالت کلی پذیرش رشته دامپزشکی دانشگاه آزاد به صورت بدون کنکور در مقطع کاردانی ناپیوسته انجام شده و فقط داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم نظام جدید 3-3-6، دیپلم و پیش دانشگاهی نطام سالی واحدی یا ترمی واحدی باشند می‌توانند در این رشته ثبت نام کنند. بعد از اینکه داوطلبان در مقطع کاردانی فارغ التحصیل شدند اگر بخواهند در مقاطع بالاتر ادامه تحصیل دهند می‌توانند در صورت دارا بودن شرایط لازم، در مقطع کارشناسی ناپیوسته تا دکتری ثبت نام کنند.

آن دسته از داوطلبانی که می‌خواهند آزمایشگاه علوم دامی تاسیس کنند، فقط در صورتی می‌توانند این کار را انجام دهند که مدرک دکتری تخصصی دامپزشکی در علوم آزمایشگاهی دام را داشته باشند. در غیر این صورت می‌توانند مسئولیت کارهایی مانند امور آزمایشگاهی، کشتارگاهی یا درمانگاهی را انجام دهند. 

افرادی که متقاضی تحصیل در این رشته از طریق کنکور دامپزشکی آزاد و سراسری هستند، می‌بایست نتیجه خوبی از کنکور بگیرند. اما با توجه به محدود بودن ظرفیت و متقاضی بالای این رشته، شاید کسب نتیجه عالی در کنکور کمی سخت بنظر برسد. به همین منظور با کسب راهنمایی در نحوه مطالعه و تهیه منابع از طریق آکادمی ایران تحصیل می‌توانید شانس خود را جهت قبولی در این رشته تا حد چشمگیری افزایش دهید. با کلیک روی عکس زیر به صفحه اصلی آکادمی منتقل خواهید شد.

 

آکادمی

مشاوره انتخاب رشته دامپزشکی بدون کنکور

📌 قبولی در رشته دامپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور با توجه به شرایط خاصی امکان پذیر است که در این مقاله به برخی از این شرایط اشاره شد. برای قبولی لازم است داوطلبان تمامی شرایط را دارا بوده و به موقع برای ثبت نام اقدام کنند. با توجه به اخذ شهریه برای رشته بدون کنکور دامپزشکی توصیه می‌کنیم که قبل از انتخاب رشته حتما از میزان شهریه در هر یک از واحدهای دانشگاهی اطلاع پیدا کنید و از تعداد واحدهای این رشته اطلاعات لازم را کسب نمایید تا با توجه به این تعداد به محاسبه شهریه هر ترم و شهریه اتمام شده بپردازید.

📌 در صورت نیاز به راهنمایی در انتخاب رشته بدون کنکور دامپزشکی و یا دانشگاه‌های پذیرنده دامپزشکی بدون کنکور در مقطع کاردانی، می‌توانید با تماس با مرکز مشاوره ایران تحصیل از طریق شماره 9099075307 از مشاوران ما بخواهید در این زمینه راهنمایی‌تان کرده یا در دانشگاه مورد نظرتان ثبت نام‌تان کنند.

تحصیل در کاردانی دامپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد

 

نکات تکمیلی پیرامون رشته دامپزشکی بدون کنکور

🔷 همانطور که در قسمت‌های قبل این مقاله خواندید که مقطع کارشناسی در رشته دامپزشکی وجود نداشته و فارغ‌التحصیلان این رشته برای تحصیل در مقطع کارشناسی رشته دامپزشکی می‌توانند یا در کنکور کاردانی به کارشناسی و یا با اعمال سوابق تحصیلی خود تحصی خود را ادامه دهند.

🔷 آن دسته از داوطلبانی که می‌خواهند در مقاطع بالاتر تحصیل کنند، می‌بایست در مقطع کارشناسی ناپیوسته در رشته‌هایی از جمله علوم آزمایشگاهی دامپزشکی، بهداشت مواد غذایی، تکنسین دامپزشکی و یا بهداشت یار دامپزشکی تحصیل کنند.

🔷 لازم به ذکر است که تنها ارادی می‌توانند آزمایشگاه علوم دامی خود را تاسیس کنند که مدرک دکتری تخصصی دامپزشکی خود را در گرایش علوم آزمایشگاهی دام گرفته باشند. قابل توجه است که در غیر این صورت افراد باید در یکی از گزینه‌های گفته شده زیر فعالیت خود را ادامه دهند:

✔ فعالیت به عنوان تکنسین دامپزشکی

✔ فعالیت به عنوان بهداشت یار دامپزشکی

✔ راهنمایی و مشاوره به دانش‌آموزان دبیرستان‌های فنی حرفه‌ای رشته مربوط به دامپزشکی

✔ انجام امور مربوط به علوم آزمایشگاه

✔ انجام کارهای درمانگاهی و آزمایشگاهی

لیست دانشگاه‌های آزاد دامپزشکی بدون کنکور

همانطور که در این مقاله درباره آن خواندید، دانشگاه‌های آزاد کشور هر سال اقدام به پذیرش دانشجو در رشته دامپزشکی بدون کنکور می‌کند. آن دسته از افرادی که قصد تحصیل در این رشته را دارند، می‌بایست در زمان مشخص شده برای ثبت‌نام به سامانه azmoon.org مراجعه کنند. به دلیل اینکه با این دانشگاه‌ها بیشتر آشنا شوید، در ادامه این قسمت از مقاله قرار است تا به لیست دانشگاه‌های آزادی که اقدام به ثبت‌نام رشته دامپزشکی بدون کنکور می‌کنند بپردازیم.

 

دانشگاه های آزاد دامپزشکی بدون کنکور
دانشگاه آزاد واحد مهاباد دانشگاه آزاد واحد بیرجند دانشگاه آزاد واحد ایذه دانشگاه آزاد واحد گرمسار
دانشگاه آزاد واحد زاهد شهر دانشگاه آزاد واحد جیرفت دانشگاه آزاد واحد یاسوج دانشگاه آزاد واحد بابل
دانشگاه آزاد واحد ساوه دانشگاه آزاد واحد شهرکرد دانشگاه آزاد واحد بجنورد دانشگاه آزاد واحد ابهر
دانشگاه آزاد واحد داراب دانشگاه آزاد واحد سنندج دانشگاه آزاد واحد بروجرد دانشگاه آزاد واحد ماکو
دانشگاه آزاد واحد میانه دانشگاه آزاد واحد شاهین شهر دانشگاه آزاد واحد گناباد دانشگاه آزاد واحدشوشتر
دانشگاه آزاد واحد کهنوج دانشگاه آزاد واحد رشت دانشگاه آزاد واحد مراغه دانشگاه آزاد واحد ملکان
دانشگاه آزاد واحد چالوس دانشگاه آزاد واحد شهر بابک دانشگاه ازاد واحد بهبهان  دانشگاه ازاد واحد سبزوار
دانشگاه آزاد واحد اقلید دانشگاه آزاد واحد خنج دانشگاه آزاد واحد بیضا دانشگاه آزاد واحد گمیشان

 

جدیدترین اخبار پیرامون رشته دامپزشکی بدون کنکور

فارس من| «انتقال دانشکده‌ دامپزشکی دانشگاه آزاد واحد ارومیه» شایعه است

 خبر انتقال دانشکده دامپزشکی وجود خارجی نداشته و شایعه‌ای بیش نیست و این موضوع صحت ندارد و همچنان دانشکده دامپزشکی به فعالیت خود ادامه می‌دهد.

فارغ التحصیلان دامپزشکی بیکار نمی‌مانند/ ۵۶ درصد کاهش کانون بیماری دامی در همدان

مدیر کل دامپزشکی استان همدان  از کمبود نسبی دامپزشک در استان همدان خبر داد و گفت: رشته دامپزشکی یکی  از رشته‌هایی محسوب می‌شود که هیچ فردی بعد از تحصیل در آن بدون کار نمی‌ماند.

پزشکی بدون کنکور

خلاصه مطلب

ما در این مقاله از ایران تحصیل به طور کامل به رشته دامپزشکی بدون کنکور و نکات مربوط به آن پرداختیم. شما با خواندن این مقاله دریافتید که مقطع کارشناسی در رشته دامپزشکی وجود نداشته و فارغ‌التحصیلان این رشته برای تحصیل در مقطع کارشناسی رشته دامپزشکی می‌توانند یا در کنکور کاردانی به کارشناسی و یا با اعمال سوابق تحصیلی خود تحصی خود را ادامه دهند. همچنین آن دسته از داوطلبانی که می‌خواهند در مقاطع بالاتر تحصیل کنند، می‌بایست در مقطع کارشناسی ناپیوسته در رشته‌هایی از جمله علوم آزمایشگاهی دامپزشکی، بهداشت مواد غذایی، تکنسین دامپزشکی و یا بهداشت یار دامپزشکی تحصیل کنند. 

لازم به ذکر است که اگر شما پس از خواندن این مقاله سوال یا ابهامی درباره رشته دامپزشکی بدون کنکور داشتید، می‌توانید با شماره 9099075307 تماس گرفته و با کارشناسان ما در ایران تحصیل ارتباط بگیرید.

 

برای دانلود فایل PDF مقاله رشته دامپزشکی بدون کنکور روی لینک کلیک کنید.
3.7/5 - (9 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

آیا امکان ادامه تحصیل در رشته دامپزشکی به صورت بدون کنکور وجود دارد؟

بله. امکان ادامه تحصیل رشته دامپزشکی در مقطع کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد وجود دارد که به طور کامل در مقاله توضیح داده شده است.

برای اینکه بتوانیم در رشته دامپزشکی تحصیل کنیم چه راه هایی وجود دارد؟

شرکت در کنکور سراسری، ثبت نام در مقطع کاردانی ناپیوسته دانشگاه آزاد به صورت بدون کنکور و تحصیل در خارج از کشور

آیا دانشگاه علمی کاربردی هم به صورت بدون کنکور در رشته دامپزشکی پذیرش دارد؟

فعلا خیر. امکان پذیرش در رشته دامپزشکی در دانشگاه علمی کاربردی به صورت بدون کنکور وجود ندارد.

نظرات

159 دیدگاه دربارهٔ «رشته دامپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد + شرایط و پذیرش | ایران تحصیل»

 1. Avatar photo Erfan گفت:

  سلام وقت بخیر
  دیپلم انسانی دارم،و لیسانس مدیریت بازرگانی دانشگاه آزاد
  میتونم کاردانی دامپزشکی ثبت نام کنم؟همون فوق دیپلم یعنی

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله می توانید در رشته دام پزشکی ثبت نام نمایید

 2. Avatar photo پری گفت:

  سلام من دیپلم علوم تجربی دارم و میخوام الان دامپزشکی بخونم بدون کنکور آیا میتونم بعد دوره کاردانی ، دوره کارشناسی رو شروع کنم؟و اینکه آزمون برای شروع دوره کارشناسی همون کنکوره ؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   در نظر داشته باشیدکاردانی دام پزشکی مدرک زیر نظر وزارت علوم می باشد اگر این نوع مدرک مورد نظر شما باشد می توانید بعد از کاردانی در مطقع کارشناسی هم بدون کنکور تحصیل نمایید

 3. Avatar photo M.k گفت:

  با دیپلم فنی و حرفه‌ای میشه اقدام کرد؟
  دانشگاه آزاد رشته فنی بودم ولی ادامه ندادم. با همون دیپلم فنی حرفه ای شدنی هست؟
  به خاطر علاقه بسیار شدید به حیوانات.

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   میتوانید برای کاردانی فنی دامپروری اقدام کنید

 4. Avatar photo اقبال سلماس گفت:

  سلام .لیسانس حقوق دارم .آیا می‌شود در رشته دامپزشکی تحصیل کنم .

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله این امکان را دارید ولی در نظر داشته باشید که این رشته بدون ازمون در بعضی از شهر ها ارائه شده و همین طور از مقطع کاردانی ناپیوسته شروع به تحصیل میکنید شما

 5. Avatar photo ابوالفضل گفت:

  سلام من رشته تجربی هستم میخواستم بدونم با تغییر رشته از تجربی به فنی دیپلم بگیرم بعدش میتونم دانشگاه آزاد روانشناسی یا دامپزشکی کاردانی بخونم ؟؟؟

  1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

   سلام وقت بخیر
   با داشتن دیپلم می توانید در رشته و دانشگاه های بدون کنکور ثبت نام کنید

 6. Avatar photo رویا گفت:

  سلام خسته نباشید
  دیپلم انسانی داشت کاردانی دامپزشکی دانشگاه آزاد بدون کنکور خوند بعد میشه کنکور دکتری دام پزشکی داد؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   بله باید در وزارت بهداشت ازمون بدهید

 7. Avatar photo ریحا گفت:

  سلام من دیپلم تجربی دارم و قصد ادامه تحصیل در دامپزشکی رو دارم بدون کنکور ایا بعد کاردانی امکان تحصیل در کارشناسی و… وجود دارد ؟

  1. Avatar photo مشاور حمامی گفت:

   سلام وقتتون بخیر خیر دام پزشکی تنها در مقطع کاردانی بدون ازمون وجود دارد و امکان ادامه دادن به صورت بدون ازمون وجود ندارد

   1. Avatar photo Erfan گفت:

    سلام خسته نباشید با دیپلم عمران میتونم دانشگاه آزاد رشته دامپزشکی بخونم

    1. Avatar photo مشاور رضایی گفت:

     سلام
     علوم آزمایشگاهی دامپزشکی امکان پذیر است

 8. Avatar photo زهرا گفت:

  با دیپلم انسانی میشه رفت دانشگاه آزاد دامپزشکی؟ اگه کنکور تجربی بدیم و رتبه خوبی نیاریم دانشگاه آزاد یا غیرانتفاعی دامپزشکی قبول میشیم؟

  1. Avatar photo مشاور رضایی گفت:

   سلام وقت بخیر
   میتوانید رشته دامپزشکی را در دانشگاه بدون کنکور بخونید
   اما این رشته صلاحیت های دکتری دامپزشکی را ندارد

 9. Avatar photo رضا گفت:

  سلام
  کارشناس ارشد حسابداری دارم
  چطور میتونم مجددا رشته دامپزشکی بخونم

  1. Avatar photo مشاور ذوالنورنیا گفت:

   سلام وقت بخیر
   با کنکور بدون داشتن مشکل سربازی و داشتن معافیت تحصیلی

 10. Avatar photo فائزه گفت:

  سلام من از از دانشگاه آزاد دامپزشکی مراغه در اومدم میتونم انتقالیمو بگیرم دانشگاه آزاد تبریز

 11. Avatar photo Darki گفت:

  سلام با دیپلم کاردانش رشته نوازندگی سازجهانی میشه دانپزشکی دانشگاه ازاد علوم تحقیقات خوند؟

  1. Avatar photo مشاور حمامی گفت:

   سلام وقتتون بخیر باید شرایط شما و دانشگاه مورد برسی قرار بگیرد

 12. Avatar photo مریم گفت:

  من کنکور تجربی شرکت کردم و معدلم هم بالای 16 شده امکان ثبت نام من در دانشگاه ازاد دامپزشکی بدون کنکور هست ؟لطفا راهنمایی کنید

  1. Avatar photo مشاور امینی گفت:

   سلام دوست عزیز ما در لیسانس دامپزشکی بدون کنکور نداریم
   مگر این که کاردانی شرکت کنید که فقط فوق دیپلم بگیرید. اما بعدش برای لیسانس باید ازمون بدید.

   1. Avatar photo Ahoo گفت:

    سلام ببخشید اگه بخوام برای فوق دیپلم برم دامپزشکی آزاد بدون کنکور با معدل بالای ۱۶ چه دانشگاهایی باید زفت لطفت کمکم کنید

    1. Avatar photo مشاور رضایی گفت:

     سلام وقت بخیر
     برای رشته دامپزشکی میتوانید دانشگاه های آزاد اقدام به ثبت نام داشته باشید

    2. Avatar photo محدثه گفت:

     سلام وقتتون بخیر باشه ببخشید کسی که معدل دیپلمش 14باشه می‌تونه بره دامپزشکی آزاد ؟

     1. Avatar photo مشاور مرادیان گفت:

      سلام وقت بخیر
      اگر منظورتان دکتری دام پزشکی هست می بایست در ازمون سراسری ثبت نام نمایید ،در غیر اینصورت می توانید برای مقطع کاردانی ناپیوسته رشته دام پزشکی ثبت نام نمایید

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • دندانپزشکی بدون کنکور در تهران

  دندانپزشکی بدون کنکور در تهران + ثبت نام

  دندانپزشکی بدون کنکور تهران از جمله مواردی است که متقاضیان بسیاری دارد، اما در حال حاضر رشته دندانپزشکی بدون کنکور در شهر تهران ارائه نمی شود. رشته های زیر نظر وزارت بهداشت فقط و فقط یکبار در اواخر دهه ۸۰...
 • لیست رشته‌های بدون کنکور تجربی

  لیست رشته‌های بدون کنکور تجربی 1403 + شرایط و دانشگاه ها

  لیست رشته‌های بدون کنکور تجربی 1403 اعلام شد. افرادی که قصد ثبت نام در رشته های بدون کنکور تجربی را دارند ابتدا باید از شرایط ثبت نام در این رشته‌ها اطلاعات کامل را به دست آورده و سپس برای اسم...
 • رشته های بدون کنکور

  رشته های بدون کنکور 1403 + شرایط و دانشگاه ها sanjesh.org

  اطلاع از زمان ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه‌های آزاد، سراسری، غیر انتفاعی بسیار اهمیت دارد. کلیه داوطلبان برای ثبت نام باید به سایت sanjesh.org مراجعه کنند تا از رشته های بدون کنکور تهران و سایر شهرستا‌ن‌ها در...
 • سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل

  سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل + بخشنامه 1403

  سایت آموزش و پرورش ترمیم معدل به نشانی اینترنتی my.medu.ir برای انجام ثبت نام جهت ترمیم معدل و ایجاد سابقه تحصیلی ایجاد‌ شده‌ است. افرادی که تمایل دارند تا سوابق تحصیلی خود را ایجاد کرده و معدل خود را ترمیم...
تماس با مشاور