ثبت نام مدارس شاهد اردبیل
ثبت نام مدارس شاهد اردبیل

سامانه شاهد و امور ایثارگران اردبیل 98-99

ثبت نام مدارس شاهد اردبیل مقطع ششم به هفتم

ثبت نام مدارس شاهد اردبیل در مقاطع نهم به دهم و میان پایه

 

جهت ثبت نام مدارس شاهد در اردبیل و سراسر در کلیه مقاطع تحصیلی ، اطلاع از شرایط پذیرش مدارس شاهد اردبیل و تضمین قبولی در مدارس شاهد اردبیل از طریق تلفن ثابت با مرکز ثبت نام مدارس شاهد اردبیل تماس بگیرید

9099072952 (تماس از اردبیل و سراسر کشور) و 9092305587 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی 24 ساعته

 

آغاز ثبت نام مدارس شاهد اردبیل 98-99

پیرو اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش کشور ثبت نام مدارس شاهد در تمامی مقاطع به صورت همزمان در اردبیل و سراسر کشور آغاز شد پیرو این اطلاعیه مدارس شاهد راهنمایی دخترانه شاهد اردبیل و همین طور مدارس راهنمایی پسرانه شاهد اردبیل و سراسر کشور از امروز نسبت به جذب دانش آموزان واجد شرایط اردبیل اقدام خواهند نمود.

ثبت نام مدارس شاهد اردبیل در تمامی مقاطع ابتدایی راهنمایی و دبیرستان (پسرانه و دخترانه) به صورت هماهنگ کشوری از طریق سایت پذیرش مدارس شاهد اردبیل به نشانی saja.medu.ir به صورت 24 ساعته انجام خواهد گرفت شایان ذکر است پذیرش مدارس شاهد اردبیل در مراحل سه گانه زیر انجام خواهد گرفت.

1- پیش ثبت نام مدارس شاهد اردبیل 98-99

2-ثبت نهایی اطلاعات دانش آموزان در سایت مدارس شاهد اردبیل همان سامانه سجا.

3-مراجعه حضوری دانش آموزان پذیرفته شده به مدارس شاهد اردبیل به منظور تکمیل مدارک در مدارس اردبیل.

شایان ذکر است پرداخت هزینه ورودی مدارس شاهد اردبیل فقط از طریق سامانه سجا خواهد بود و هیچ مبلغی جهت ثبت نام به صورت حضوری در مدارس شاهد اردبیل اخذ نخواهد شد.

 

توجه توجه : پذیرش مدارس شاهد اردبیل امسال در تمامی مقاطع خواهد ضمنا ثبت نام مدارس شاهد اول ابتدایی اردبیل و همچنین ثبت نام میان پایه مدارس شاهد اردبیل از سامانه سجا مذکور انجام خواهد گرفت.

 

شرایط ثبت نام مدارس شاهد اردبیل 98-99

ثبت نام مدارس شاهد در اردبیل نیز همانند سراسر کشور پیرو قوانین و امتیازبندی پذیرش مدارس شاهد اردبیل می باشد همان طور که می دانید مدارس شاهد اردبیل از بین دانش آموزانی که دارای سهمیه می باشند صورت می گیرد که این سهمیه در اردبیل همان سهمیه فرزند شهدا – فرزند جانبازان – فرزندان ایثارگران و همین طور نوه های وی در اردبیل مشمول استفاده از این سهمیه خواهند بود.

شرایط پذیرش مدارس شاهد اردبیل تفاوت بسیاری با شرایط ثبت نام مدارس تیزهوشان اردبیل دارد یکی از مزیت های مدارس شاهد اردبیل سهولت در پذیرش دانش آموزان در این مدارس نسبت به ثبت نام نمونه دولتی اردبیل نیز می باشد به اطلاع می رسانیم پذیرش مدارس شاهد علاوه بر اینکه مشمول دانش آموزان شاهد اردبیل می باشد دانش آموزان غیر شاهد اردبیل نیز می توانند در این مدارس پذیرش شوند.

ثبت نام دانش آموزان غیر شاهد اردبیل در مدارس شاهد دارای شرایط خاصی خواهد بود که از جمله شرایط آن حفظ کردن چند جزء قرآن کریم توسط دانش آموزان اردبیل خواهد بود دیگر شرایط پذیرش در مدارس شاهد اردبیل نیز به طور کامل در قسمت امتیازبندی پذیرش مدارس شاهد اردبیل آمده است که توصیه می کنیم دانش آموزانی که قصد پذیرش در مدارس شاهد اردبیل را دارند حتما قبل از اقدام جهت پیش ثبت نام مدارس شاهد اردبیل اقدام نمایند.

 

جهت اطلاع از شهریه مدارس شاهد اردبیل روی لینک مربوطه کلیک نمایید

 

 

نحوه ثبت نام مدارش شاهد اردبیل 98-99

با توجه به عدم اطلاع دانش آموزان و اولیا محترم اردبیل نسبت به روند ثبت نام امروز راهنمایی های لازم را نسبت به نحوه پذیرش در مدارس شاهد اردبیل را به شما آموزش می دهیم تا امسال با مشکلاتی که در روند ثبت نام دانش آموزان اردبیل بوجود آمد رو به رو نشویم.

کلیه دانش آموزان و اولیا گرامی دقت داشته باشید جهت پذیرش در مدارس شاهد اردبیل ابتدا می بایست وارد سایت ثبت نام مدارس شاهد اردبیل به نشانی saja.medu.ir شوید و در مرحله بعدی از قسمت پیش ثبت نام مدارس اردبیل وارد شوید پس از ورود می بایست تمامی اطلاعات شناسنامه ای دانش آموزان اردبیل را در قسمت تکمیل مشخصات وارد نمایید.

پس از تکمیل اطلاعات اولیه دانش آموزان اردبیل در مرحله بعدی می بایست محدوده سکونت دانش آموز در اردبیل مشخص شود شایان ذکر است صحت کلیه موارد وارده از جانب متقاضی توسط بازرسی مدارس شاهد اردبیل بررسی و در صورت عدم تطابق پذیر دانش آموز خاطی در مدارس شاهد اردبیل ملغی خواهد شد.

در مرحله بعدی دانش آموزان شاهد اردبیل می بایست اولویت پذیرش در مدارس را به ترتیب از نزدیک به دور نسبت به محل سکونت خود در اردبیل انتخاب کنند پس از تکمیل این قسمت در مرحله سوم پذیرش مدارس شاهد اردبیل باید تصویر دانش آموز متقاضی پذیرش را وارد نماییم لازم به ذکر است در صورتی که تصویر دانش آموزان اردبیل هنگام ورود در سامانه ثبت نام به وضوح وارد نشود بروز هر گونه مشکلی در ثبت نام مدارس شاهد اردبیل به عهده شخص متقاضی ثبت نام خواهد بود.

در مرحله آخر ثبت نام اینترنتی مدارس شاهد اردبیل می بایست هزینه پذیرش مدارس شاهد اردبیل را پرداخت نمایید و پس چک کردن تمامی موارد وارد شده تایید نهایی را بزنید حالا ثبت نام شما در مدارس شاهد اردبیل تکمیل شده رسید ثبت نام خود را پرینت گرفته و تا روز مراجعه به مدارس شاهد اردبیل نگهداری نمایید.

 

اعلام نتایج ثبت نام مدارس شاهد اردبیل

پس از تکمیل مراحل ثبت نام شاهد اردبیل سازمان امور شاهد و ایثارگران اردبیل با همکاری آموزش و پرورش کشور مطابق امتیازبندی های اعلام شده شاهد اردبیل با در نظر گرفتن اطلاعات مربوط به هر یک از دانش آموزان اردبیل که در سامانه وارد شده نسبت به مشخص کردن قبولی یا عدم قبولی هر یک از دانش آموزان در مدارس شاهد اردبیل اقدام می نمایند و در موعد مقرر در اردبیل که معمولا اوایل شهریور ماه هر سال می باشد نسبت به اعلام نتایج مدارس شاهد اردبیل اقدام می نمایند.

اعلام نتایج مدارس شاهد اردبیل از طریق سامانه سجا صورت می پذیرد ضمنا کلیه دانش آموزان از اردبیل و سراسر کشور می توانند جهت تکمیل امور ثبت نام خود در مدارس شاهد اردبیل و سراسر کشور از طریق تلفن ثابت اردبیل با شماره تلفن های 9099072952 (تماس از اردبیل و سراسر کشور) و 9092305587 (تماس از استان تهران) تماس بگیرند.

 

مطالب مرتبط شاهد اردبیل :

azmoon.medu.ir

azmoon.org

sampad.medu.ir

hoosh.medu.ir

مدارک ثبت نام مدارس شاهد اردبیل

کانال تلگرام مشاوره تحصیلی اردبیل

ثبت نام تیزهوشان اردبیل

لیست آدرس مدارس نمونه دولتی اردبیل

لیست آدرس مدارس شاهد اردبیل 97 – 98

 ثبت نام مدارس نمونه دولتی اردبیل

سامانه ثبت نام مدارس شاهد اردبیل

پذیرش دبیرستان دخترانه شاهد اردبیل

پذیرش دبیرستان پسرانه شاهد اردبیل

 

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.