ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ثبت نام دانشگاه امام باقر | راهنمای ثبت نام و شرایط پذیرش

ثبت نام دانشگاه امام باقر
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

شرایط ثبت نام دانشگاه امام باقر مشخص شده است. دانشگاه امام باقر یکی از مراکز تحصیلی محبوب برای بسیاری از داوطلبان است که جهت ادامه تحصیل انتخاب می کنند. ثبت نام در این دانشگاه هم زمان با کنکور سراسری و از طریق سایت سنجش به آدرس sanjesh.org انجام می شود.

قبل از انتخاب این دانشگاه لازم است از راهنمای گام به گام پذیرش دانشجو و شرایط ثبت نام در این مرکز، اطلاعات لازم و کافی را کسب کرده باشید.

برای ثبت نام دانشگاه امام محمد باقر(ع) یک سری شرایط عمومی و اختصاصی وجود دارد و علاوه بر این، شرایط پذیرش دانشگاه امام باقر(ع) نیز باید برای داوطلبان وجود داشته باشد تا در این مرکز پذیرفته شوند.

 

ثبت نام دانشگاه امام باقر

 

جهت اطلاع از جزئیات شرایط ثبت نام دانشگاه امام باقر از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

فهرست محتوا

 ثبت نام دانشگاه امام باقر از طریق سایت سازمان سنجش

در ابتدا این داوطلبان باید بند علاقه مندی های شرکت در گزینش رشته های تحصیلی دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی را انتخاب کرده باشند. همچنین این افراد لازم است در آزمون سراسری نیز شرکت کنند.

در مرحله بعد باید منتظر اعلام نتایج اولیه از سازمان سنجش بمانند تا در صورت مجاز شدن، کد رشته های این دانشگاه را وارد فرم انتخاب رشته خود کنند.

پس از مشخص شدن لیست پذیرفته شدگان، این دانشگاه از طریق تماس تلفنی داوطلبان را برای شرکت در آزمون اختصاصی دعوت خواهد کرد.

اگر فردی از تمامی فیلدها با موفقیت بگذرد، می تواند برای ثبت نام دانشگاه امام باقر اقدام نماید.

 

شرایط عمومی و اختصاصی برای ثبت نام دانشگاه امام باقر

شرایط پذیرش دانشگاه امام باقر (ع) شامل موارد عمومی و اختصاصی می شود که در ادامه توضیح می دهیم.

 • اعتقاد به دین اسلام
 • تابع جمهوری اسلامی
 • داشتن اعتقاد به ولایت
 • داشتن صلاحیت موارد ذکر شده در وزارت
 • سلامت روانی و جسمی مطابق استانداردهای وزارت
 • نداشتن تعهد به دیگر سازمان ها
 • برای ورود به مقطع کارشناسی این دانشگاه داشتن سن زیر 23 سال الزامی است
 • داشتن شرط معدل که برای انسانی 16 و تجربی و فنی حداقل 15 است.
 • دادن تعهد برای سربازی در همین سازمان
 • فرا گرفتن یکی از زبان های زنده دنیا
 • دریافت حقوق هنگام تحصیل
 • اختصاص خوابگاه برای داوطلبین
 • تحصیل به صورت شبانه روزی
 • پرداخت جریمه در صورت انصراف از دانشگاه

 

توضیحات ضروری

داوطلبان برای اعلام علاقه مندی به گزينش در رشته های تحصيلی دانشگاه اطلاعات و امنيت ملی، بايستی بند 42 فرم تقاضانامه ثبت نام آزمون سراسری را علامت گذاری کنند.

داوطلبان گرامی توجه داشته باشید که اعلام علاقه مندی به شرکت در گزینش رشته های تحصیلی دانشگاه اطلاعات و امنيت ملی، به منزله ثبت نام قطعی نبوده و متقاضیان می بایست علاوه بر علامت گذاری بند 42 تقاضانامه ثبت نام، کد رشته های تحصیلی دانشگاه مزبور را در فرم انتخاب رشته اینترنتی درج کنند.

تمامی اطلاعات افرادی که قصد ادامه تحصیل در این مرکز را دارند، به صورت محرمانه نزد سازمان باقی می ماند.

تا به این مرحله در رابطه با راهنمای گام به گام پذیرش دانشجو و شرایط ثبت نام در این مرکز آشنا شدیم در ادامه از تاریخچه و رشته های این دانشگاه بیشتر صحبت خواهیم کرد.

 

برای ورود به سامانه آشنایی با دانشگاه امام باقر کلیک کنید.

 

تسهیلات دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی

یکی از برترین تسهیلاتی که این مرکز برای دانشجویان خود فراهم کرده دعوت جهت استخدام در وزارت اطلاعات است که برای بسیاری از افراد در این دانشگاه جذابیت دارد. البته ناگفته نماند هیچ تعهد و تضمینی در این رابطه وجود ندارد.

این مرکز مانند بسیاری از مراکز دانشگاهی دیگر، خوابگاه و تسهیلاتی مالی را نیز برای دانشجویان خود فراهم کرده است.

همچنین، یکی از امکانات فوق العاده دیگری که در این دانشگاه ارائه می شود فراهم کردن بستری برای یادگیری کامل یکی از زبان های زنده دنیاست.

اگر فردی پس از فارغ التحصیلی از این مرکز، تعهد خدمتی خود را به پایان برساند می تواند کارت معافیت از خدمت خود را نیز دریافت کند.

 

برای آشنایی با دانشگاه امام رضا (ع) کلیک کنید.

 

سطح علمی دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی

در رابطه با سطح علمی دانشگاه امام باقر باید به شما بگوییم که در این مرکز به دلیل حضور اساتید برجسته و همچنین محیطی پویا از نظر علمی سطح آموزشی بسیار بالا بوده و با بسیاری از مراکز آموزشی مطرح در کشورمان برابری می کند. 

 

 

سامانه ثبت نام دانشگاه امام باقر (ع)

 

شهریه تحصیل و ثبت نام در دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی

اگر شهریه و هزینه های تحصیل برای شما مهم است، لازم است بدانید دانشجویان این مرکز هیچ هزینه ای را پرداخت نخواهند کرد و تحصیل در این دانشگاه رایگان است.

علاوه بر این، برای استفاده از خدمات دانشگاه نیز هزینه خاصی از دانشجویان گرفته نمی شود.

 

در صورتی که به تحصیل در دانشگاه علم وفرهنگ علاقه مند هستید، روی لینک کلیک کنید.

 

مصاحبه ورودی

در مصاحبه دانشگاه به صورت همزمان چندین جنبه از سطح علمی، شخصیتی، اعتقادی و بسیاری زمینه های دیگر محک زده می شود. به شما توصیه می کنیم هنگام مصاحبه، خودتان باشید و سعی نکنید به تمامی سوالات هر طور شده پاسخ صحیح دهید.

این موضوع در حوزه اطلاعات سیاسی ضروری تر است. زیرا اگر سعی کنید هر طور شده به تمامی سوالات پاسخ صحیح دهید ممکن است نمره منفی بگیرید.

دلیل این موضوع هم چیزی به جز تظاهر نیست. پس صداقت را در این آزمون فراموش نکنید و سعی کنید خود واقعی تان را نشان دهید.

حتما قبل از حاضر شدن در جلسه کمی مطالعه نیز داشته باشید. سؤالاتی که ممکن است از شما پرسیده می شود، تاریخ های مهم تقویم، سؤالات احکام، اعتقادی و دینی نیز می تواند باشد.

سؤالات هوش نیز ممکن است برای سنجش داوطلبان مورد استفاده قرار بگیرد. پس از مرحله اول مصاحبه، احتمال دارد برای مرحله دوم مصاحبه نیز دعوت شوید که در مرحله دوم تمرکز بیشتر بر روی مسائل خانوادگی شماست.

 

 

جزییات ثبت نام دانشگاه امام باقر

 

رتبه قبولی مورد نیاز برای مرکز اطلاعات و امنیت ملی

به صورت کلی در دانشگاه هایی که مصاحبه دارند، رتبه ملاک اصلی برای پذیرش نخواهد بود. به همین دلیل، ممکن است شما در روز مصاحبه با انواع و اقسام داوطلبان که سطوح علمی متفاوت و رتبه های متفاوتی دارند رو به رو شوید.

در واقع برای پذیرفته شدن در دانشگاه های خاص، ملاک اصلی مصاحبه است و رتبه ملاک مهمی برای پذیرش نیست.

در نتیجه، در مورد رتبه قبولی مورد نیاز در این دانشگاه امکان اظهار نظر قطعی وجود ندارد.

 

برای کسب اطلاعات کاربردی از رتبه قبولی مورد نیاز برای دانشگاه امام باقر وارد لینک شوید.

 

زمان ثبت نام مرکز اطلاعات و امنیت ملی

ثبت نام این دانشگاه همزمان با شروع ثبت نام دیگر مراکز عالی دانشگاهی می باشد که از طریق سایت سازمان سنجش اطلاع رسانی می شود.

افرادی که علاقه مند به تحصیل در این دانشگاه هستند باید سایت سازمان سنجش را به صورت مرتب بررسی کنند تا زمان تعیین شده اعلام گردد.

البته طبق نتایج اعلام شده در سایت سنجش زمان ثبت نام دانشگاه امام باقر در سال جاری از 12 بهمن ماه آغاز شده و تا 18 بهمن ماه ادامه دارد.

 

حقوق دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی چقدر است؟

از آنجایی که برخی دانشگاه‌ها مانند تربیت دبیر و یا دانشگاه افسری به دانشجویان خود حقوق می‌دهند این سؤال برای برخی داوطلبان پیش می آید که آیا با تحصیل در دانشگاه امام باقر حقوقی دریافت می کنند و اینکه این حقوق چقدر است؟

در این خصوص باید به شما بگوییم که حقوق پرداختی به این صورت نیست که هر ماه مبلغی پول را به حساب دانشجویان واریز کنند.

اما این مرکز امکاناتی را در اختیار دانشجویان خود قرار می دهد که اگر فردی قصد استفاده از همین امکانات را در بیرون از دانشگاه داشته باشد، لازم است مبلغ قابل توجهی را هزینه کند.

از جمله این موارد می توان به خوابگاه متأهلی اشاره کرد که در اختیار دانشجویان متأهل قرار می گیرد.

این خوابگاه دارای تمامی امکانات بوده و فرد مذکور نیازی به اجاره یا رهن منزل ندارد.

همچنین، امکانات ورزشی و آموزشی دانشگاه نیز دارای سطح بسیار بالایی بوده و جای هیچ صحبتی را نمی گذارد.

همانطور که در قسمت تسهیلات اشاره کرده بودیم در دانشگاه امام باقر (ع) امکان فرا گرفتن یکی از زبان‌های زنده دنیا نیز وجود دارد که با سطح آموزشی فوق العاده‌ای ارائه می شود و برای پیدا کردن مؤسسه‌ای با این سطح آموزشی قطعاً شهریه قابل توجهی را باید بپردازید.

با این حساب اگر تمامی این موارد را در نظر بگیریم، حقوق دانشجویان این مرکز را می توانیم به اندازه حقوق یک کارمند تمام وقت در سازمانی دولتی تخمین بزنیم.

 

ثبت نام دانشگاه امام باقر در کدام مقاطع امکان پذیر است؟

ثبت نام دانشگاه برای تمامی مقاطع از جمله کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری امکان پذیر است.

افرادی که دارای گواهی پیش دانشگاهی هستند، می توانند برای دوره کارشناسی ثبت نام نمایند. همچنین افراد دارای مدرک کارشناسی برای ارشد و افراد دارای مدرک ارشد در مقطع دکتری می توانند ثبت نام نمایند.

 

نکات مهم

برای تحصیل در این دانشگاه تنها اعلام علاقه مندی کافی نیست و داوطلبان باید در فرم انتخاب رشته قبل از انتخاب بیستم خود، یکی از رشته های این مرکز را انتخاب کرده باشند.

مشخصات و اطلاعات مربوط به ثبت نام و اطلاعات هویتی داوطلبان در گزینش رشته‌های تحصیلی دانشکده اطلاعات، به صورت محرمانه نزد سازمان سنجش آموزش کشور محفوظ بوده و فقط در اختیار دانشکده اطلاعات قرار خواهد گرفت.

 

علاوه بر سایت سنجش، روش دیگری هم برای پذیرش وجود دارد؟

بله ثبت نام از طریق سایت سازمان سنجش و کنکور، یکی از روش های ادامه تحصیل در این دانشگاه است.

روش دیگری که می توانید از طریق آن وارد وزارت اطلاعات شوید، معرفی است. اگر یکی از کارکنان فعلی وزارت خانه فردی را برای استخدام معرفی کند پس از انجام آزمون ها و گزینش های لازم، از متقاضی جهت استخدام دعوت به عمل می آید.

 

برای ورود به سامانه رشته های دانشگاه های مجازی کلیک کنید.

 

رشته های مرکز اطلاعات و امنیت ملی

در این دانشگاه رشته های متنوع و خاصی برای تحصیل ارائه می شود که در ادامه به آن ها اشاره می کنیم.

به طور کلی رشته های این مرکز شامل زمینه های امنیتی، بیوتروریسمی و مهندسی می شود.

علاوه بر معرفی رشته ها، داوطلبان مجاز برای انتخاب هر یک از رشته ها نیز مشخص شده است که می توانید ملاحظه کنید.

این رشته ها از میان داوطلبان مرد متقاضی می پذیرد. علاقه مندان در ثبت نام دانشگاه امام باقر (ع) می توانند در صورت داشتن شرایط عمومی و اختصاصی و همچنین پذیرفته شدن در مراحل گزینش، در این دانشگاه ثبت نام کنند.

 

رشته های دانشگاه امنیت و وزارت اطلاعات رشته های دانشگاه امنیت و وزارت اطلاعات
مطالعات امنیتی ایران حفاظت اطلاعات
مدیریت اطلاعات ضد تروریسم
پژوهشگری امنیت امنیت بین الملل
امنیت اقتصادی امنیت نرم
بیوتروریسم علوم جرم شناسی
مخابرات امنیتی مهندسی فناوری اطلاعات و امنیت

 

اما آیا می دانید چه رشته هایی مجاز به ثبت نام در مطالعات امنیتی ایران، حفاظت اطلاعات، مدیریت اطلاعات، ضد تروریسم، پژوهشگری امنیت، امنیت بین الملل، اقتصاد نرم هستند؟ در ادامه با ذکر این رشته ها در خدمتتان هستیم.

 

رشته های مجاز از گروه علوم اجتماعی

 

رشته های مجاز به ثبت نام از گروه علوم اجتماعی
جامعه شناسی علوم ارتباطات اجتماعی
مردم شناسی روزنامه نگاری
روابط عمومی

رشته های مجاز گروه مدیریت

 

رشته های مجاز به ثبت نام از گروه مدیریت

مدیریت امور بانکی علوم تربیتی
مدیریت (گمرکی، بازرگانی، بیمه، دولتی، صنعتی، فرهنگی، هنری، مالی، کسب و کار) جغرافیای سیاسی

 

 

رشته های مجاز از سایر گروه ها

 

رشته های مجاز از سایر گروه ها

فقه و حقوق جغرافیا
فلسفه علم اطلاعات و دانش شناسی
فلسفه و حکمت حقوق
روانشناسی اقتصاد
روانشناسی عمومی علوم سیاسی
ریاضیات دبیری علوم اجتماعی
آمار معارف اسلامی
آمار و سنجش آموزش علوم قرانی
علوم اقتصادی علوم قضایی
علوم کامپیوتر آموزش زبان انگلیسی
چند رسانه ای مترجمی زبان انگلیسی
زبان و ادبیات انگلیسی تفسیر قران

 

رشته های مجاز از گروه مهندسی

 

رشته های مجاز به ثبت نام از گروه مهندسی

مهندسی آی تی مهندسی تکنولوژی ارتباطات و فناوری اطلاعات
مهندسی برق مهندسی صنایع
مهندسی بربق مخابرات و الکترونیک مهندسی کامپیوتر
مهندسی فناوری اطلاعات و امنیت

 

رشته های مجاز در رشته بیوتروریسم و علوم جرم شناسی

 

رشته های مجاز به ثبت نام در بیوتروریسم و علوم جرم شناسی

مجموعه شیمی مجموعه زیست شناسی ملوکولی
زیست شناسی جانوری مهندسی شیمی – بیوتکنولوژی و داروسازی

 

 

رشته های مجاز در رشته مخابرات امنیتی

 

رشته های مجاز برای ثبت نام در رشته مخابرات امنیتی

مجموعه مهندسی برق مهندسی برق
مهندسی الکترونیک و مخابرات دریایی فیزیک
مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر ارتباطات و فناوری اطلاعات
مهندسی سخت افزار کامپیوتر مهندسی پزشکی گرایش بیو الکتریک
مهندسی تکنولوژی ارتباطات و فناوری اطلاعات مهندسی پزشکی گرایش بیومکانیک

 

رشته های مجاز در رشته مهندسی فناوری اطلاعات و امنیت

 

رشته های مجاز برای ثبت نام در رشته مهندسی فناوری اطلاعات و امنیت

مهندسی فناوری اطلاعات مهندسی کامپیوتر
فناوری اطلاعات و ارتباطات علوم کامپیوتر
ریاضیات و کاربردها مهندسی نقشه برداری
مهندسی هوا فضا مهندسی صنایع
مهندسی برق مهندسی مکانیک
مخابرات و الکترونیک دریایی مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر

 

رشته های مجاز در دانشگاه امام باقر

 

پادکست صوتی مقاله

 

خلاصه مطلب

ثبت نام دانشگاه امام باقر (ع) موضوع مورد بحث ما در این مطلب بود. در صورتی که علاقه مند به تحصیل در این دانشگاه هستید می توانید با مطالعه راهنمای گام به گام پذیرش دانشجو و شرایط ثبت نام تمامی مراحل را با موفقیت پشت سر بگذارید. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتری داشتید می توانید با شماره های ما تماس بگیرید.

 

جهت اطلاع از راهنمای گام به گام پذیرش دانشجو و شرایط ثبت نام دانشگاه امام باقر از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید. 

9099075307 تماس از سراسر کشور و 9099075307 (تماس از استان تهران)

تماس از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن کد پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

مطالب مرتبط

دانشگاه شاهد

ثبت نام دانشگاه بقیه الله

دانشگاه عالی دفاع ملی

دانشگاه سوره

حقوق دانشجویان دانشگاه امام باقر 

ثبت نام دانشگاه امام باقر

 

4.7/5 - (6 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

برای ثبت نام دانشگاه امام باقر آیا باید شهریه پرداخت کرد؟

برای ثبت نام و ادامه تحصیل در این مرکز شهریه گرفته نمی شود.

آیا خانم ها می توانند برای ثبت نام دانشگاه امام باقر (ع) اقدام کنند؟

خیر خانم ها نمی توانند ثبت نام کنند.

آیا برای ثبت نام دانشگاه امام باقر می توان به صورت حضوری اقدام کرد؟

خیر ثبت نام غیر حضوری و از طریق سایت سنجش است.

برای دست یابی به راهنمای گام به گام پذیرش دانشجو و شرایط ثبت نام در این مرکز چه راهی وجود دارد؟

در متن نکات مهم آورده شده است در صورت داشتن سوالات بیشتر بهتر است با ما تماس بگیرید.

نظرات

 1. نیما
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۱

  سلام خسته نباشی ، من یه پسرخاله م فرزند جانباز ۵۰ درصد و رشته تجربی هست و علاقه شدید به دانشگاه امام باقر داره و معدل ۱۰ و ۱۱ ش حدود ۱۸ بوده اما کلاس ۱۲ بخاطر کرونا و اینکه در شهر محروم قرار دارند و از لحاظ معلم شهرشون خیلی ضعیفه معدل نهایی شده ۱۳ ؟

  یعنی اگر رتبه خوب بیاره معدل براش انفاق میشه ؟ چون سهمیه ۵۰ درصد داره؟

  • مشاور رضایی
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۰

   سلام وقت بخیر . یکی از شرایط ورود به دانشگاه امنیت ملی امام باقر داشتن معدل نهایی بالای 14 و معدل کل بالای 16 می باشد

   • نیما
    ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۳

    سلام یعنی معدل براش انفاق نمیشه ؟؟؟ فرزند جانباز ۵۰ درصده و معدل کل تجربی ش ۱۷.۳۰ هست اما نهایی ش بخاطر کرونا و اینکه در شهر محروم در نقطه مرزی غرب قرار دارند معلماشون ضعیف هستند و معدل نهایی تجربی ش ۱۳ شد

    پسر خاله م در شهر خودشون ۳ سال تو طرح هجرت بوده و عضو امر به معروف شهر خودشون هست

    • مشاور حمامی
     ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۳

     سلام وقتتون بخیر برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 2. علی
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۳

  سلام خسته نباشی ، راسته میگن برای کسانی که سهمیه دارند معدل براشون نامحدوده ؟ یعنی با هر معدلی میتوانند وارد بشن

  • tahmasebi
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۸

   سلام دوست عزیز خیر این خبر صحت ندارد و حتما شرط معدل و موفقیت در نتیجه هی کنکور اعمال خواهد شد. اما اگر شما سهمیه داشته باشید برای معدلتون ارفاق در نظر گرفته خواهد شد.

  • مشاور براتی
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۴

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز شرایط وقوانین تاثیر سهمیه در نوع سهمیه های مختلف متفاوت است .لطفا جهت بررسی دقیق وضعیتتان با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل بفرمایید.

 3. معین
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۴

  سلام
  من سال گذشته در این دانشگاه قبول شدم و دعوت به مصاحبه شدم ، اما نرفتم ، آیا میتونم الان بعد گذشت یک سال مصاحبه رو انجام بدم؟
  یا باید دوباره کنکور بدم؟
  شماره دانشگاه امام باقر چنده؟

  • javadi
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۸

   سلام روزبخیر
   خیر دوست گرامی امکانش نیست. باید مجددا کنکور بدین.

  • .
   ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۰

   سلام چه زمانی تماس گرفتند رتبه تون چقدر بوده

   • karimi
    ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۰

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 4. رضا
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۴۵

  سلام.بنده متولد اسفند ۶۳ هستم و دارای مدرک کارشناسی برق الکترونیک.میخواستم بدونم محدودیت سنی برای ارشد این دانشگاه وجود نداره و چه رشته ایی امسال مرتبط با مدرک بنده تو این دانشکاه وجود داره؟

  • obeidavi obeidavi
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۱

   سلام وقت بخیر سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق تر بررسی شود لطفا
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط

تماس با مشاور