ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

راهنما ثبت نام ایران خودرو ۱۴۰۲

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۵۱
 • تاریخ بروزرسانی: ۱۰ خرداد ۱۴۰۰
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

نحوه ثبت نام ایران خودرو مشخص شده است. اگر در خصوص ثبت نام اینترنتی ایران خودرو و نحوه ثبت نام ایران خودرو سوالی دارید، در ادامه همراه ما باشید.  در راهنمای گام به گام نحوه ثبت نام اینترنتی ایران خودرو ما به شما آموزش خواهیم داد که چطور، با ثبت نام تضمینی ایران خودرو موفق به خرید شوید. برای کسب اطلاعات دقیق در رابطه با راهنمای ثبت نام ایران خودرو با ما همراه باشید.

 

شرایط عمومی ثبت نام ایران خودرو

در خصوص ثبت نام ایران خودرو، یک شرایط عمومی و شرایط اختصاصی تعیین شده است که درادامه این موارد را بررسی خواهیم کرد.

برای هر کدملی  تنها یک خودرو تعلق خواهد گرفت.

حداقل زمان مورد نیاز برای تحویل ، 48 ماه است.

در شیوه نامه آمده است، که داشتن گواهی نامه الزامی است.

براساس قوانین ، فردی حق انتقال امتیاز و حقوق قرعه کشی خود را به افراد شخص ثالث ندارد.

در راهنما آمده است که هر فردی باید شماره حساب و شماره شبای مخصوص به خود را در هنگام ثبت نام ارائه نماید.

 

 

راهنمای ثبت نام ایران خودرو

 

 

 حتی شماره تلفن همراه  نیز باید به نام خود فردی که ثبت نام می‌کند، باشد.

برای مشتریان حقوقی، امکان ثبت نام وجود ندارد.

در هنگام وارد کردن اطلاعات فرد باید نمایندگی را با توجه به آدرس پستی خود انتخاب نماید.

هیچ امتیازی برای ثبت نام کنندگان جهت انتقال خودرو حتی به صورت وکالتی وجود ندارد.

افرادی که پلاک انتظامی فعال دارند، حق ثبت نام نخواهند داشت.

اگر فردی که دارای پلاک انتظامی فعال است و یا گواهی نامه ندارد، ثبت نام کند نه تنها ثبت نام او بی اعتبار بوده، حتی تا سه سال حق ثبت نام در هیچ طرحی از ایران خودرو را نخواهد داشت.

 

 

شرایط اختصاصی ثبت نام ایران خودرو

برخی افراد در رابطه با نحوه اولویت بندی برای ثبت نام ایران خودرو سوال می‌پرسند. در این خصوص باید به شما بگوییم که اولویت بندی براساس قرعه کشی و سایر ضوابط اعلام شده خواهد بود.

اگر در مورد نحوه انتخاب رنگ در ثبت نام ایران خودرو سوال دارید، لازم است بدانید که رنگ در زمان واریز شدن وجه و پس از اعلام اسامی منتخبین مشخص خواهد شد.

تمامی خودروهایی که ثبت نام می شوند، از بیمه شخص ثالث برخوردار خواهند بود.

در زمان ثبت نام اینترنتی ایران خودرو دقت داشته باشید که تمامی اطلاعات را درست و بدون هیچگونه اشتباه وارد کرده باشید؛ زیرا مسئولیت صحت و یا عدم صحت اطلاعات در هنگام وارد کردن، بر عهده شخص خواهد بود. اگر اطلاعات نادرست وارد شود، ممکن است در شماره گذاری خودرو تاخیر به وجود بیاید.

 

 

راهنمای گام به گام نحوه ثبت نام اینترنتی ایران خودرو

 

 

از آنجایی که در گذشته عده ای از سودجویان با خرید و فروش بیش از حد مجاز، منجر به بالا رفتن کاذب قیمت ها شده بودند. در این خصوص قوانینی تصویب شده است. یکی از این قوانین مربوط به صادر نکردن سند چاپ شده اتوموبیل به مدت یک سال است. ایران خودرو برای این طرح، قانونی را تصویب کرده است که می گوید، خریداران باید پانصد هزار تومان از مبلغ را  تا یک سال پیش خود نگاه دارند. پس از یک سال در صورتی که حسن نیت خود را ثابت کرده باشند، موظف هستند این هزینه و دیگر هزینه های مورد نیاز را پرداخت کرده و سند را دریافت کنند.

اگر فردی پس از یک سال برای این موضوع اقدام نکند، جریمه خواهد شد.

اگر فردی در تحویل خودرو تاخیر داشته باشد، در هر سال 36 درصد خسارت برای وی منظور می شود.

اگر فردی پس از ثبت نام قصد انصراف داشت، می تواند این کار را انجام دهد. البته دقت داشته باشید که انصراف باید حتماً قبل از اتمام مهلت نام نویسی بوده باشد.

پرداخت هرگونه تغییرات قیمتی در هزینه‌ها و الزامات قانونی (بیمه، عوارض دولتی، مالیات و…) در سال ۱۴۰۲ بر عهده مشتری خواهد بود.

سامانه پیام کوتاه شرکت ایران خودرو به شماره ۳۰۰۰۹۶۴۴۰ است اگر پیامکی با شماره دیگری ارسال گردد، ایران خودرو هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

 

 

ثبت نام تضمینی ایران خودرو

 

 

 نکات مربوط به ثبت نام برای خرید خودرو

شاید این سوال برای بسیاری از افراد پیش بیاید که زمان تحویل محصولات ایران خودرو چه مقدار طول خواهد کشید، در این خصوص لازم است بدانید که از طمان اعلام تا زمان تحویل، حداکثر 90 روز لازم است منتظر بمانید.

در خصوص مهلت واریز وجه اگر سوال دارید، لازم است بدانید این مهلت حداکثر برای 5 روز تعیین شده است. یعنی از زمانی که پیامک انتخاب شدگان را دریافت می کنید تا زمان دریافت خودرو، 5 روز مهلت واریز وجه خواهید داشت.

زمان قرعه کشی ایران خودرو دقیقاً حداکثر 3 روز کاری پس از ثبت نام انجام خواهد شد.

 

 

مراحل کلی برای نحوه درج مشخصات

در ابتدا مانند ثبت نام در تمامی وبسایت‌های دیگر، لازم است نام کاربری و کلمه عبور خود را وارد کنید. پس از وارد کردن این دو مورد، به صفحه ثبت نام هدایت خواهید شد. پس از ثبت نام به شما یک کد رهگیری داده می شود که لازم است آن را تا زمان اعلام نتایج نزد خود نگاه دارید. توجه داشته باشید که قرعه کشی ثبت نام کنندگان ایران خودرو با حضور مقامات انجام خواهد شد. همچنین نام افرادی که در قرعه کشی انتخاب شده اند، تا نهایت 3 روز بعد اعلام می شود. نحوه اعلام نیز یا از طریق پیامک و یا از طریق انتشار اسامی بر روی وبسایت می باشد. افرادی که نام آن ها درج می شود لازم است حتماً طی نهایت 5 روز، وجوه تعیین شده را در آدرس الکترونیکی تعیین شده واریز نمایند. اگر فردی این کاررا انجام ندهد، ثبت نام او باطل اعلام خواهد شد. اگر مغایرتی در اطلاعات وارد شده مشاهده گردد نیز ثبت نام باطل اعلام خواهد شد. تمامی وجوه واریزی باید پس از ثبت نام پرداخت گردد و قبل از آن هیچ فردی اجازه واریز نخواهد داشت.

 

 

راهنمای نحوه وارد کردن اطلاعات

ما در قسمت فوق نکات کلی را بررسی کردیم. در این قسمت قصد داریم راهنمای گام به گام نحوه ثبت نام اینترنتی ایران خودرو را به شما آموزش دهیم. براساس راهنما، ابتدا لازم است در وبسایت متعلق به این شرکت یک حساب کاربری ساخته باشید. تمامی حساب های کاربری دارای نام کاربری و رمز عبور هستند. پس از ساخت حساب، باید وارد آن شوید. برای وارد شدن به حساب، کافی است دکمه ورود سایت را زده و اطلاعات مورد نیاز را وارد کنید. اگر هم رمز عبور خود را فراموش کرده بودید، کافی است روی گزینه فراموشی رمز عبور کلیک نمایید.

 

 

ثبت نام اینترنتی ایران خودرو

 

 

پس از وارد شدن به سایت، براساس راهنما لازم است گزینه های فروش فوق العاده یا پیش فروش را انتخاب کنید. البته توجه داشته باشید که این گزینه ها تنها در تاریخ های اعلام شده فعال خواهند بود و در غیر این صورت شما نمی توانید کاری انجام دهید.

 با انتخاب هر گزینه در صورتی که برای تاریخ تعیین شده باشد، لیستی از نام اتوموبیل ها را مشاهده خواهید کرد. شما می توانید از بین لیست اعلام شده به انتخاب بپردازید. بدین منظور کافی است روی گزینه سفارش هر اسم کلیک کنید.

پس ازانتخاب سفارش، یک سری قوانین به شما نمایش داده خواهد شد. کافی است این قوانین را مطالعه کرده و تیک موافقت خود را با آن ها را بزنید. در سمت چپ نیز می توانید امکانات، صورت حساب و تایید سفارش مربوط به اتوموبیل انتخاب شده را ببینید. در آخر با وارد کردن کد امنیتی می توانید ثبت درخواست را زده  و منتظر ثبت شدن سفارش تان بمانید.

حالا سفارش شما ثبت شده و کافی است منتظر اعلام نتایج بمانید.

 

 

چگونه ثبت نام موفقی برای خودرو در سایت داشته باشیم؟

همانطور که می دانیم به دلیل اختلاف قیمت بین خودروهتی ثبت نامی و خودروهای بازار، بسیاری از افراد برای ثبت نام به این وبسایت هجوم می آورند. اگرچه ما در قسمت های فوق مراحل و راهنمای گام به گام نحوه ثبت نام اینترنتی ایران خودرو را بررسی کردیم، اما برای داشتن ثبت نام موفق اطلاع از راهنما کافی نیست. در واقع شما باید یک سری نکات دیگر را نیز بدانید که برای ثبت نام تضمینی ایران خودرو هنگام فروش اینترنتی موثر خواهد بود.

 

 

نحوه ثبت نام ایران خودرو

 

 

سعی کنید برای ثبت نام ایران خودرو حتماً از کامپیوتر و یا لپ تاپ استفاده کنید. گوشی تلفن همراه وسیله مناسبی برای ثبت نام نخواهد بود.

برخی افراد تصور می کنند که اگر قبل از شروع ثبت نام وارد حساب کاربری خود شوند، بهتر است. در حالی که این طور نیست و با شروع ثبت نام باید صفحه اکانت خود را رفرش کنید و با رفرش کردن امکان بیرون افتادن از سایت وجود دارد. زیرا افراد بسیاری در همان زمان به وبسایت مراجعه می کنند. پس درست در زمان اعلام شده وارد حساب کاربری شوید و صفحه را رفرش نکنید.

پس از وارد شدن به حساب کاربری در زمان اعلام شده، به میز کار خود مراجعه کرده و منتظر لود شدن فرم های فروش بمانید. باز هم تاکید می کنیم که در هیچ یک از مراحل، صفحه را رفرش نکنید.

پس از قرار گرفتن فرم ها، وارد صفحه مربوطه شده و شروع به ثبت سفارش نمایید. در این صفحه حتماً به صورت پیش فرض اسم و مشخصات خود را ذخیره کرده باشید.

پس هرگز از تایپ دستی استفاده نکنید زیرا زمان زیادی را از شما خواهد گرفت و در نتیجه سیستم شما را ربات تشخیص خواهد داد. البته توجه داشته باشید که سرعت بیش از حد نیز منجر به تشخیص داده شدن به عنوان ربات می شود. پس باید سرعت مناسبی برای وارد کردن اطلاعات داشته باشید. نه آن قدر سریع و نه آن قدر آهسته که ظرفیت تکمیل شود. شاید این سوال برای شما پیش بیاید که زمان استاندارد مورد نیاز برای پر کردن این فرم ها چقدر است. زمان مورد نیاز حدوداً بین 30 تا 35 دقیقه خواهد بود.

هنگامی که کد امنیتی به شما نمایش داده می شود، بهتر است درخواست کد جدید را بدهید و سپس تایپ کنید.

در هنگام وارد کردن کد، به بالای صفحه دقت کنید که حتماً نام تان درج شده باشد. زیرا در غیر این صورت، ارور دریافت خواهید کرد.

پس از تمامی این مراحل، به مرحله بعدی خواهید رفت. در این مرحله سریع رنگ را انتخاب کرده و سپس بانک مورد نظر خود را برای پرداخت انتخاب نمایید.

پس از انتخاب بانک، لازم است سه تیک مشخص شده  در پایین صفحه را بزنید. این سه تیک را زده و سپس دوباره درخواست کد امنیتی جدیدی را بدهید. با وارد کردن این کد، می توانید مبلغ مورد نظر خود را پرداخت نمایید. در این مرحله هم باید سرعت عمل کافی را داشته باشید؛ زیرا ممکن است ظرفیت تکمیل گردد.

با وجود تمامی این نکات ممکن است به دلیل شلوغی و یا مشکل در سرور سایت، یک سری ارورهای همگانی مشاهده شود. در این صورت این مشکل برای همه وجود خواهد داشت و نیازی به نگرانی نیست.

با رعایت کردن این نکات می توانید ثبت نام تضمینی ایران خودرو انجام دهید. اگر باز هم سوالی در رابطه با نحوه انجام ثبت نام تضمینی ایران خودرو داشتید، با کارشناسان ما در تماس باشید.

 

خلاصه مطلب

ما در این مطلب سعی کردیم تمامی نکات مرتبط با ثبت نام ایران خودرو را در اختیار شما قرار دهیم. با بررسی راهنمای گام به گام نحوه ثبت نام اینترنتی ایران خودرو ما این نکات را در اختیار شما قرار دادیم. ثبت نام اینترنتی ایران خودرو نسبت به ثبت نام در وبسایت های دیگر نیاز به دانستن نکات بیشتری دارد که به دلیل شلوغی بیش از حد این وبسایت است. ما با ارائه مراحل گام به گام نحوه ثبت نام ایران خودرو، این نکات را نیز در اختیار شما قرار دادیم. درصورتی که پس از مطالعه این مطلب نیاز به اطلاعات بیشتری در خصوص ثبت نام تضمینی ایران خودرو داشتید، می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 

مطالب مرتبط

فراموشی نام کاربری ایران خودرو

کد منطقه 

کد رهگیری ایران خودرو

فراموشی کد رهگیری ایران خودرو

ثبت نام ایران خودرو

4/5 - (8 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوال دارید با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور :

909 9075307

تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

برای ثبت نام ایران خودرو باید چه شرایطی را دارا باشیم؟

داخل مقاله به تمام شرایط عمومی و اختصاصی اشاره شده است.

ثبت نام ایران خودرو به چه صورت است؟

ثبت نام ایران خودرو بصورت اینترنتی است.

ثبت نام ایران خودرو در چه سایتی است؟

ثبت نام ایران خودرو در سایت esale.ikco.ir صورت میگیرد.

اگر رمز عبور سامانه ایران خودرو را فراموش کردیم چه کنیم؟

در داخل سامانه ای بنام فراموشی رمز عبور وجود دارد و با انتخاب آن رمز خود را بازیابی کنید.

 

نظرات

 1. Avatar photo
  محسن
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۳

  سلام خسته نباشید .چرا ایرانخودرو اسامی بانک هارو اعلام کرده ولی نمیشه حسابو وکالتی کرد .ممنون

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۲

   سلام وقتتون بخیر سایت در حال رفع اشکال است در بازه ی زمانی دیگر وارد شوید

 2. Avatar photo
  محسن
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۶

  سلام.چرا ایرانخودرو اسامی بانک هارو اعلام کرده .ولی نمیتونیم حسابو وکالتی کنیم .ممنون میشم رانمایی کنید

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۰

   سلام وقتتون بخیر سایت در حال رفع ایراد است در بازه ی دیگر امتحان بفرمایید

 3. Avatar photo
  ایسا
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۹

  سلام وقت بخیر بنده سال 98 یه پراید برنده شدم ک 44ماه گذشته ایا میتونم در قرعه کشی ایران خودرو شرکت کنم یا باید 48ماه از اون قرعه کشی سایپا گذشته باشه اصلا ب هم ربطی دارن ممنون میشم راهنماییم کنید

  • Avatar photo
   rahdar
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۱

   سلام وقت بخیر.
   اول از همه نباید پلاک فعال به نام شما باشد و 4 سال باید از برنده شدن شما گذشته باشد.

 4. Avatar photo
  همایون
  ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۱

  سلام..خودرو بنام خانمم داریم..ایا خودم میتونم ثبت نام کنم چون پلاک بنام خانمم است وپلاکی بنام خودم نیست

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۲

   سلام
   بله می تونید ثبت نام کنید

 5. Avatar photo
  مهدی
  ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۰

  سلام من پلاک ماشینم باربری هست ( پیکان وانت ) می تونم ثبت نام کنم؟ ممنون میشم پاسخ بدین

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۵

   سلام وقت بخیر
   برای طرح خودرو های فرسوده مد نظرتون هست؟

 6. Avatar photo
  Yaghoub
  ۳۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۲۳

  زمان ثبت نام کی هست تاریخ خاصی دارع یا هرموقعه ک بخواهیم میتونیم ثبت نام کنیم

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۷

   سلام
   ثبت نام در سایت رو هر موقع بخواهید می تونید انجام بدید ولی برای قرعه کشی در زمانهای خاصی می تونید اقدام کنید

 7. Avatar photo
  سارا
  ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۲

  سلام..ی ماشین ب نام پدرم هست و من هنوز مجردم میتونم توی قرعه کشی ثبت نام کنم…ینی ربطی ب این نداره ک ب نام بقیه اعضای خانواده ماشین باش یا ن

  • Avatar photo
   مشاور ابراهیمی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۶

   سلام
   بله ما می تونید شرکت کنید

 8. Avatar photo
  Mohammad
  ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۸

  سلام من ثبت نام ایران خودرو انجام دادم شماره گواهینامه نخواست به نظر شما ثبت نام من درست انجام شده ؟

  • Avatar photo
   مشاور رضایی
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۲

   سلام وقت بخیر بعد از ثبت نام اولیه ایرانخودرو باید وارد پنل کاربری خود شده و ثبت نام خود را تکمیل نمایید

 9. Avatar photo
  A.F.Z
  ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۵

  با سلام من خانمم۲ دانگ ماشین عمومی به نامشه تو برگ سبز اسمش هسته ولی پلاک بنامش نیس میتونه ثبت نام مادران دو فرزند بکنه یا نه ممنون

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۳

   سلام وقت بخیر
   از طریق اپلیکیشن پلیس من چک کنید . اگر پلاک فعالی به نام نداشته باشند می توانند ثبت نام کنند .

 10. Avatar photo
  A.F.Z
  ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۵

  با سلام خدمت کارشناسان محترم لطفا جواب سوال منو بدید با تشکر بنده یه کامیون پلاک زرد عمومی دارم که با خانمم به صورت ۲ دانگ ۴دانگ شریکم ولی کارت و پلاک به نام خودمه اسمه خانمم به عنوان مالک دودانگ تو برگ سبز اومده میتونه ثبت نام مادران دو فرزند بکنه یا نه یا حق

  • Avatar photo
   مشاور جوادی
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۴

   سلام وقت بخیر
   دوست عزیز در صورتی که پلاک انتظامی به نامتون باشه نمیتونید.

 11. Avatar photo
  hossinmommadi@gmail.com
  ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۸

  سلام من وسیله پراید دارم پلاک ب اسم خودمه میتونم ثبت نام کنم

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۷

   سلام وقت بخیر
   در صورتی که خودروی شما مدل قبل از 85 باشد می توانید در طرح خودرو های فرسوده اقدام نمایید .

 12. Avatar photo
  رضا
  ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۳۲

  سلام .‌ برای ثبت نام حتما حتما یاید شماره تلفن به نام شخص باشه ؟
  اگه مثلا برا فرزندش باشه چی‌؟

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام وقت بخیر
   بله باید حتما به نام شخص باشد .

   • Avatar photo
    خلیل
    ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۹

    سلام .وقت بخیر. من وانت دارم پلاک انتظامی بنام خودمه میتونم توقرعه کشی شرکت کنم.ممنون میشم پاسخ دهید.

    • Avatar photo
     rahdar
     ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۳

     سلام وقت بخیر
     خیر چون که پلاک انتظامی فعال دارید امکان ثبت نام ندارید متاسفانه

 13. Avatar photo
  صالح
  ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۳۰

  سلام من یه خودرو سواری پژ مدل ۱۳۸۰ پلاک بنامم بوده ۹ سال قبل فروختم قولنامه هم دارم خریدار هنوز اقدام به تعویض پلاک نکرده میتونم ثبت نام کنم باتوجه به قدیمی بودن پلاک

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام وقت بخیر
   از طریق اپلیکیشن پلیس من استعلام پلاک های فعال را بگیرید و در صورتی که پلاک فعالی وجود نداشت اقدام به ثبت نام نمایید .

 14. Avatar photo
  مومنی
  ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۶

  سلام وقت بخیر من دوسال پیش برنده شدم دیگه الان نمیتونم ثبت کنم دوباره؟

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۲

   سلام دوست عزیز خیر مجاز نیستید.

 15. Avatar photo
  علی
  ۲۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۸

  سلام من پلاک فعال دارم اما بیشتراز4ساله که دارمش میشه ثبت نام کنم ..ممنون

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۶

   سلام وقت بخیر
   خیر امکان پذیر نمیباشد.

 16. Avatar photo
  یابر
  ۲۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۲

  سلام من پلاک انتظامی دارم تویوتا وانت ژاپنی دارم مدل1983فرسوده است می تونم در قرعه شرکت کنم.ممنون

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۰

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

   • Avatar photo
    خلیل
    ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۷

    سلام .وقت بخیر. من وانت دارم پلاک انتظامی بنام خودمه میتونم توقرعه کشی شرکت کنم.ممنون میشم پاسخ دهید.

 17. Avatar photo
  علی
  ۲۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۴۷

  سلام من پلاک فعال دارم امابیشترازچهارساله که همین یک پلاک فعالو دارم میتونم ثبت نام کنم ممنون

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۲

   سلام وقت بخیر
   خیر امکان پذیر نمیباشد.

 18. Avatar photo
  علی
  ۲۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۴۳

  سلام من پلاک فعال دارم امااز4سال گذشته میتونم ثبت نام کنم ممنون

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۲

   سلام وقت بخیر
   خیر امکان پذیر نمیباشد.

 19. Avatar photo
  بهمن
  ۲۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۳

  سلام

  در طرح جوانی و جمعیت،خانمم گواهینامه نداره،آیا میتونه در قرعه کشی شرکت کنه؟

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۹

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما این امر امکان پذیر نمیباشد.

 20. Avatar photo
  حسین
  ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۶

  ماشینم رو فروختم فردا تعویض پلاک می کنم ایا فردا می تونم ثبت نام کنم؟؟ در ضمن ماشینم پیکان وانته

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۹

   سلام وقت بخیر
   بله امکان پذیر خواهد بود .

 21. Avatar photo
  Morteza
  ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۵

  دیروز در بورس تارا خریدم الان میتونم در قرعه‌کشی شرکت کنم؟

  • Avatar photo
   مشاور حمامی
   ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۹

   سلام وقتتون بخیر خیر نمیتوانید

 22. Avatar photo
  Parisa
  ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۴

  سلام،همسرم پارسال ماشینشو فروخته،الان میتونه ایران خودرو ثبت نام کنه؟؟؟ممنون میشم راهنمایی کنید

  • Avatar photo
   tahmasebi
   ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۴

   سلام دوست عزیز، اگر برنده نشده باشند و در حال حاضر پلاکی بنام نداشته باشند بله میتونن ثبت نام کنند.

 23. Avatar photo
  زینالی
  ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۸

  سلام تاکسی جزء پلاک انتظامی فعال است می تونم ثبت نام کنم یا نه

  • Avatar photo
   مشاور عیسائی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۵

   سلام وقت بخیر
   اگر دارای پلاک فعال به اسم خودتان باشید خیر امکان پذیر نمیباشد . جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 24. Avatar photo
  شهریاری
  ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۹

  اگه پلاک فعال روی پیکان سواری مدا1383 داشته باشیم ولی خودروفرسوده باشه

  • Avatar photo
   مشاور ذوالنورنیا
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۹

   سلام وقت بخیر
   در صورتی که خودروی شما فرسوده باشد می توانید ثبت نام را انجام دهید و ارتباطی به پلاک فعال روی خودروی فرسوده ندارد .

مطالب مرتبط

تماس با مشاور