سایت استخدام آموزش و پرورش 98
سایت استخدام آموزش و پرورش

 

سامانه استخدام وزارت آموزش و پرورش 99

ثبت نام استخدام وزارت آموزش و پرورش کشور آغاز شد پیرو آخرین اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش کشور استخدام متقاضیان همانند سال های پیش از طریق سایت استخدام آموزش و پرورش 99 انجام خواهد گرفت شایان ذکر است کلیه متقاضیان محترم می توانند به منظور ثبت نام سریع و آسان از طریق تلفن ثابت از سراسر کشور با شماره های مرکز ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش 9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان تهران) تماس بگیرند.

ثبت نام استخدام آموزش و پرورش 99 به منظور تامین کادر دبیران و آموزگاران در سال های آتی انجام می گیرد با توجه به بازنشستگی حدود 300 هزار آموزگار کشور در سال آینده این نیروی انسانی از طریق ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش متقاضیان واجد الشرایط جبران خواهد شد.

 

جهت تکمیل ثبت نام استخدام آموزش و پرورش 99 – اطلاع از شرایط پذیرش آموزش و پرورش و اطلاع از رشته های مورد پذیرش برای استخدام آموزش و پرورش کشور با شماره های زیر تماس بگیرید

9099072952 (تماس از سراسر کشور) و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی 24 ساعته 

 

سامانه ثبت نام استخدام آموزش و پرورش 99

ورود به  آموزش و پرورش از راه های مختلفی امکان پذیر است که یکی از این راه ها را می توان آزمون استخدامی نامید. ثبت نام استخدام آموزش و پرورش 99 در رشته های مختلفی صورت می پذیرد که متناسب آن افراد در رشته های مختلف می توانند جزو خانواده بزرگ فرهنگیان شوند. در این مقاله از سایت ایران تحصیل قصد داریم تا در رابطه با نحوه ثبت نام استخدام آموزش و پرورش ، منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش ،  سامانه استخدام نیروی انسانی آموزش و پرورش ، معرفی سایت استخدام آموزش و پرورش 99 و نحوه ورود به سامانه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش مطالب مفیدی را به شما عزیزان ارائه نماییم.

 

 

ثبت نام استخدام آموزش و پرورش سال 99 از چه زمانی آغاز می شود؟

آدرس سامانه استخدام نیروی انسانی آموزش و پرورش چیست؟

سایت استخدام آموزش و پرورشدر چه رشته هایی فارغ التحصیلان را پذیرش می نماید؟

برای دانلود نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش به کدام سایت مراجعه کنیم ؟

 

جهت اطلاع دقیق از ثبت نام استخدام آموزش و پرورش و متصل شدن به سامانه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

نحوه استخدام آموزش و پرورش 

 

ثبت نام استخدام آموزش و پرورش به صورت الکترونیک همانند سایر ثبت نام ها امکان پذیر است. به همین دلیل داوطلبان می توانند در زمان مقرر با مراجعه به سامانه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش نسبت به انجام ثبت نام اقدام نمایند. دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 99 به همراه ظرفیت پذیرش و رشته محل های مورد پذیرش ، همزمان با ثبت نام در سامانه قرار خواهد گرفت.

انجام ثبت نام استخدام آموزش و پرورش همراه با پرداخت هزینه صورت خواهد پذیرفت. لذا کلیه داوطلبان می توانند با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب و به صورت الکترونیکی برای خرید و دریافت این شماره سریال اقدام نمایند. داوطلبان عزیز توجه داشته باشند که پرداخت وجه واریزی به مبلغ 35 هزار تومان می باشد و به هیچ عنوان پس از پرداخت این هزینه قابل استرداد نخواهد بود.

پس از پرداخت مبلغ مورد نظر ، شماره سریالی در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت که با استفاده از آن ، امکان ورود به سامانه مورد نظر را خواهند داشت. فرم ثبت نام در قسمت انتهایی دفترچه قابل مشاهده می باشد. همچنین کلیه قوانین و ضوابط لازم برای انجام ثبت نام و همچنین مقررات مورد نظر برای پذیرفته شدن در این دفترچه قابل مشاهده خواهد بود.

 

 

 

 

 

احتمال انجام ثبت نام استخدام آموزش و پرورش در اردیبهشت ماه بسیار قوی خواهد بود.

 

 

 

 

 

جهت ارتباط با مشاوره تحصیلی تلفنی شبانه روزی کلیک کنید.

 

زمان ثبت نام استخدام آموزش و پرورش

 

زمان ثبت نام استخدام آموزش و پرورش 98
زمان ثبت نام استخدام آموزش و پرورش

 

ثبت نام استخدام آموزش و پرورش برخلاف سایر آزمون هایی همچون کنکور سراسری و همچنین آزمون هایی که هر ساله سازمان سنجش و آموزش کشور برگزار می نماید، از قبل مشخص نمی باشد به همین دلیل نمی توان در رابطه با زمان دقیق آن به قطعیت سخن گفت. اما در رابطه با فاصله آزمون و ثبت نام آن می توانیم به طور قطع سخن بگوییم.

هر ساله فاصله زمان ثبت نام استخدام آموزش و پرورش با زمان برگزاری آزمون حدودا دوماه می باشد به همین دلیل داوطلبان پس از انجام ثبت نام ، لازم است خود را برای کنکور آماده نمایند. در سال های گذشته اخبار و اطلاعیه های زیادی در این رابطه منتشر گردید و زمان ثبت نام و همچنین برگزاری آزمون در زمان های دیگری موکول گردید. به همین دلیل چنانچه مایل به کسب اطلاعات دقیق تری در این زمینه می باشید، می توانید در کانال ما عضو شوید.

یک توصیه مهم به تمامی داوطلبانی که مایل به ثبت نام آزمون استخدامی داریم این است که هرگز گمان نکنید که این آزمون با قوانین یکسان برگزار خواهد شد. با توجه به اینکه هدف از این نوع آزمون ها محک فارغ التحصیلان و همچنین دریافت آمادگی آنان می باشد ممکن است برخی از قوانین تغییر یابند به همین دلیل برای هر نوع تغییر احتمالی باید خود را کاملا آماده نمایید.

 

 

جهت ارتباط با مشاوره تحصیلی تلفنی سازمان سنجش کلیک کنید.

 

 

سامانه استخدام نیروی انسانی آموزش و پرورش

 

همانطور که می دانید سامانه استخدام نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش هر ساله با توجه به نیاز مناطق و استان ها و گاها شهرستان در رابطه با کمبود نیرو، تعداد ظرفیت خاصی را در برخی از رشته ها برای استخدام در نظر می گیرد. به همین دلیل میزان ظرفیت و رشته های مورد نظر این سازمان هر ساله متفاوت می باشد و نمی توان این تعداد را از قبل مشخص دانست.

برخی از متقاضیان شرکت کننده در ثبت نام استخدام آموزش و پرورش ممکن است اینگونه تصور کنند که در فلان مدرسه و در فلان رشته ما با کمبود نیرو مواجه هستیم و به همین دلیل با این تصور در این آزمون کارت اعتباری خریداری نمایند اما پس از آن متوجه شوند که این ظرفیت تعیین نشده است. فرآیند تعیین ظرفیت مورد نظر با توجه به نامه نگاری ها و تواقعات و همچنین سیاست گذاری های خاص صورت می پذیرد.

متقاضیان گرامی شرکت کننده در سامانه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش توجه داشته باشند که ثبت نام برای بسیاری از رشته های مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش  مرتبط امکان پذیر می باشد. به همین دلیل به مطالعه دقیق دفترچه قبل از ثبت نام بپردازید. داوطلبان شرکت کننده آموزگار ابتدایی نیز که با رشته مشاوره مایل به ثبت نام می باشند و موفق به ثبت نام نمی شوند، برای دریافت کد رشته با شماره 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایند.

 

 

کلیک کنید و مشاوره تحصیلی رایگان بگیرید !

 

سامانه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 

سامانه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش
سامانه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 

همانطور که ذکر گردید، سامانه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش به صورت الکترونیک در اختیار داوطلبان قرار دارد. لذا به هیچ عنوان نیازی به مراجعه حضوری برای انجام ثبت نام و یا سایر مراحل آن نخواهد بود. همچنین لازم به ذکر است که ثبت نام هیچ یک از داوطلبان قابل ویرایش نخواهد بود. به همین دلیل مهلتی برای این منظور قرار داده نخواهد شد بنابراین نهایت دقت عمل را در هنگام ثبت نام داشته باشید.

متقاضیان عزیزی که در سامانه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش اقدام به ثبت نام می نمایند اما بنا به دلایلی ممکن است دچار مشکل شوند و نتوانند استخدام شوند این اتفاق به این دلیل ممکن است رخ دهد که کد رشته محل ها اشتباها وارد شوند و به همین دلیل خطایی را به هنگام ثبت نام استخدام آموزش و پرورش می دهد که این خطا به دلیل این است که نمی توانند ثبت نام را تکمیل نمایند.

برای ورود به ثبت نام استخدام آموزش و پرورش و یا سایت استخدام آموزش و پرورش می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید همچنین هرگونه سوال در رابطه با ثبت نام استخدام آموزش و پرورش  را نیز با متخصصین ایران تحصیل در میان بگذارید. شماره های مندرجدر وب سایت در ارائه خدمات به شما عزیزان آماده خواهد بود.

 

آیا می توان با رشته مشاره در رشته آموزش ابتدایی آمون استخدامی شرکت نمود؟

بله. این امکان برای تمامی فارغ التحصیلان وجود دارد. اما همانطور که اشاره شد، کد رشته محل هایی که در دفترچه وجود دارد و داوطلبان به هنگام ثبت نام آن را وارد می نمایند، گاها خطاهایی را می دهد که به همین دلیل امکان انجام ثبت نام را از آنان لغو می نمایند. به همین دلیل کد رشته محل خود رشته مشاوره  که مربتط با آزمون استخدامی می باشد را لازم است وارد نمایید. در این زمینه می توانید با کارشناسان ایران تحصیل در ارتباط باشید.

اولویت پذیرش در مرحله مصاحبه با چه فردی خواهد بود؟

ثبت نام استخدام آموزش و پرورش با توجه به شرایط استخدام آموزش و پرورش 99 امکان پذیر خواهد بود. همچنین انجام مصاحبه نیز با توجه به نمره داوطلب و همچنین نمره وی در مصاحبه مورد گزینش قرار خواهد گرفت. بنابراین یکی از ملاک های اصلی در این مورد می تواند نمره شما باشد. زیرا هر چقدر شما از نمره بالاتری برخوردار باشید، امکان پذیرش شما نیز افزایش خواهد یافت.

من کارشناسی حسابداری دارم.به نظر شما من اگر ثبت نام کنم و اینکه قبول بشوم برای تدریس حسابداری من را استخدام خواهند نمود؟

من فارغ التحصیل رشته مددکاری هستم، در آزمون استخدامی آموزش و پرورش امکان داره واسه دبیری علوم اجتماعی این رشته رو ثبت نام کنم؟

من دی سال ۹۷ ترم آخر کارشناسی آموزش زبان انگلیسی رو گذروندم میخواستم بدونم میتونم تو آزمون شرکت کنم !؟

من بامدرک کارشناسی علوم آزمایشگاهی میتونم درآزمون استخدامی شرکت کنم؟

من دانشجوی دکتری ریاضی هستم و سابقه تدریس در مقطع ابتدایی را دارم می خواستم بدونم در آزمون در آموزش ابتدایی می تونم شرکت کنم؟

آیا با فوق دیپلم هم می توان برای آزمون آموزش و پرورش ثبت نام نمود؟

من از دانشگاه فارغ التحصیل شدم اما هنوز دنبال مدرکم نربتم که بگیرم زمان ثبت نام ازمون استخدامی اموزش پرورش لازم هست مدرک رو گرفته باشیم یا نه؟

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین دریافت پاسخ سوالات مطرح شده با متخصصین ایران تحصیل به شماره های 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

مطالب مرتبط

ثبت نام آزمون استخدامی شرکت نفت

مشاوره تحصیلی دانشگاهی

مشاوره انتخاب رشته دکتری

بهترین مشاوره تحصیلی در کرج

مشاوره قبولی در آزمون تافل

مشاوره نظام وظیفه تخصصی

استخدام سرباز در ناجا

سامانه استخدام نیروی انسانی آموزش و پرورش 

معرفی سایت استخدام آموزش و پرورش 99

سامانه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *