تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از کل کشور
شرایط استخدام آموزش و پرورش

شرایط استخدام آموزش و پرورش + تغییرات 1401

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۲۹۸
شرایط استخدام آموزش و پرورش
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

شرایط استخدام آموزش و پرورش چیست؟ چگونه در آموزش و پرورش استخدام شویم؟ شرایط عمومی، خصوصی و سنی استخدام در وزارت آموزش و پرورش چیست؟

آن دسته از فارغ التحصیلانی که مایل به ثبت نام در استخدام آموزش و پرورش می باشند، ممکن است سوال های بالا را  برای استخدامی بپرسند. اما آنها قبل از هر کاری  شرایط استخدام آموزش و پرورش را داشته باشند. از آنجا که استخدامی آموزش و پرورش یکی از استخدامی های پرطرفدار کشورمان می باشد.

بنابراین در این مقاله از سایت ایران تحصیل قصد داریم تا در رابطه با شرایط استخدام آموزش و پرورش، شرط معدل در استخدام آموزش و پرورش، دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، حداقل معدل لیسانس برای استخدام آموزش و پرورش و شرایط سنی استخدام آموزش و پرورش مطالب مفیدی را به شما عزیزان ارائه دهیم.

 

شرایط استخدام در وزارت آموزش و پرورش

شرایط استخدام در وزارت آموزش و پرورش

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط استخدام آموزش و پرورش، شرایط عمومی استخدامی آموزش و پرورش، شرایط اختصاصی استخدامی آموزش و پرورش، شرایط سنی قبولی در استخدامی آموزش و پرورش، زمان ثبت نام در استخدامی آموزش و پرورش، نحوه ثبت نام در استخدامی آموزش و پرورش و اطلاع دقیق از شرط معدل در استخدام آموزش و پرورش با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور 

9099072952 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

بررسی شرایط استخدام آموزش و پرورش 

 

شرایط عمومی و اختصاصی استخدام آموزش و پرورش

شرایط عمومی و اختصاصی استخدام آموزش و پرورش

 

شرایط استخدام آموزش و پرورش همانند ثبت نام های دیگر و سایر استخدامی های کشور، به صورت شرایط عمومی و اختصاصی می باشد. بدین معنا که هر یک از داوطلبان علاوه بر دارا بودن شرایط عمومی ، از شرایط اختصاصی نیز لازم است برخوردار باشند. از جمله این شرایط می توان شرط معدل در استخدام آموزش و پرورش را نام برد.

 

جهت رشته های استخدامی آموزش و پرورش روی لینک کلیک کنید.

 

شرایط عمومی ثبت نام

 • داشتن تابعیت ایران
 • اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکي از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • التزام به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران
 • نداشتن اعتیاد به انواع مواد مخدر
 • داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت برای آقایان
 • نداشتن سوء سابقه
 • نداشتن اعتیاد به انواع مواد مخدر
 • برخورداری از سلامت جسمی و روانی
 • نداشتن ممنوعیت استخدام در دستگاه های دولتی
 • تاریخ مندرج در کارت پایان خدمت یا مدرک فارغ التحصیلی باید قبل از آخرین روز ثبت نام وزارت آموزش و پرورش باشد.

 

جهت اعتراض به نتایج آزمون استخدامی آموزش و پرورش روی لینک آبی کلیک کنید.

 

شرایط اختصاصی ثبت نام

 • افرادی که جز پذیرفته شدگان نهایی آزمون هستند باید قبل از شروع دوره یک ساله مهارت آموزی، تعهد 10 ساله خدمت در محل قبول شده را به آموزش و پرورش ارائه دهند.
 • امکان تغییر محل خدمت بعد از پذیرفته شدن نهایی و پیش از استخدام وجود نداشته و پس از شروع به کار نیز طبق قوانین نقل و انتقال می تواند تغییر محل خدمت انجام گیرد.
 • افرادی که علاقه دارند بعنوان هنرآموز باشند حتما باید مدرک فوق دیپلم پیوسته داشته باشند، در صورتی که مدرک فوق دیپلم ناپیوسته داشته باشند باید مدرک دیپلم هنرستان داشته باشند.
 • افرادی که فارغ التحصیل مراکز آموزش و پرورش هستند نمی توانند در آزمون استخدامی شرکت کنند.

 

جهت اطلاع از نتایج آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی روی لینک کلیک کنید.

 

شرایط اختصاصی ثبت نام در استخدامی آموزش و پرورش

شرایط اختصاصی ثبت نام در استخدامی آموزش و پرورش

 

 • افرادی که پذیرفته می شوند باید قبل از شروع به کار، سوگندنامه معلمی امضا کنند که این سوگندنامه در پرونده آنها ثبت می شود.
 • داوطلبانی که در آزمون استخدامی پذیرفته شده اند باید یک دوره یک ساله مهارت آموزی که در دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی برگزار می شود را بگذرانند.
 • اگر داوطلبان در کلاس های درسی و آزمون های دوره های مهارت آموزی شرکت نکنند به منزله انصراف آنها از دوره بوده و باید مبلغی را به عنوان جریمه و هزینه های آموزش پرداخت نمایند.
 • داوطلبانی که به عنوان پذیرفته شدگان نهایی منصوب می شوند باید دوره مهارت آموزی  را طی کنند و  امتیاز حد نصاب را در آزمون جامع کسب کنند.
 • داوطلب باید بخشی از هزینه دوره مهارت آموزی خود را پرداخت کند. حال اگر قبل از اتمام دوره یک ساله مهارت آموزی انصراف دهد، در این صورت وزارت آموزش و پرورش موظف است  هزینه های مربوطه را محاسبه کرده و دریافت کند.
 • تمام داوطلبانی که به عنوان هنر آموز قبول شدند باید برای اطلاع از نحوه ثبت نام و شرکت در دوره مهارت آموزی به سایت دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی مراجعه کنند. پذیرفته شدگان نهایی آموزگاری، دبیری، مراقب سلامتی، مشاوره و مربی امور تربیتی نیز  باید به سایت دانشگاه فرهنگیان جهت کسب اطلاعات در این مورد مراجعه کنند.
 • معمولا محل شروع دوره مهارت آموزی آنها با توجه به شغل محل اعلام خواهد شد.البته داوطلبان در صورتی که قصد داشته باشند محل  دوره مهارت آموزی خود را تغییر دهند باید بر اساس جنسیت  خود طبق نظر دانشگاه فرهنگیان اقدام کنند.
 • داوطلبان باید در زمان شرکت برای دوره مهارت آموزی مدرک روخوانی و روان خوانی قرآن کریم و  مدرک ICDL خود را ارائه دهند. در غیر این صورت باید قبل از  شروع  دوره آزمون جامع آنها را دریافت و ارائه دهند.
 • هیچ گونه مسئولیتی در قبال تهیه مسکن و غذا دوره  مهارت آموزی داوطلبان وجود ندارد. اما دانشگاه هایی که دوره مهارت آموزی در آن اجرا می شود می توانند در قبال دریافت هزینه این کار را برای داوطلبان انجام دهند.

لازم به ذکر است که امکان ثبت نام استخدام آموزش و پرورش در حین دوره سربازی با توجه به برخی از ضوابط نیز وجود خواهد داشت.

جهت اطلاع از سایر شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام می توانید با کارشناسان خبره ما در ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

جهت ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی وزارت بهداشت روی لینک کلیک کنید.

 

شرایط سنی استخدام آموزش و پرورش

یکی از شرایط استخدام وزارت آموزش و پرورش در نظر گرفته شده برای داوطلبان را می توان شرایط سنی دانست. شرایط سنی در سال های اخیر با توجه به برخی از مصوبات دچار تغییر شده است.

 • برای مدرک دیپلم داشتن سن 20 تا 25 سال
 • داشتن سن 30 سال برای افرادی که مدرک کاردانی(فوق دیپلم) دارند.
 • برای مدرک کارشناسی داشتن سن 35 سال
 • داشتن سن 40 سال برای مدرک کارشناسی ارشد
 • داشتن حداکثر سن 45 سال برای دارندگان مدرک دکتری 

 

جهت برنامه ریزی و مشاوره قبولی در آزمون استخدامی روی لینک کلیک کنید.

 

حداقل معدل لیسانس برای استخدام آموزش و پرورش

 

نحوه استخدام آموزش و پرورش

نحوه استخدام آموزش و پرورش

 

شرایط در نظر گرفته شده برای استخدام در سال های مختلف متفاوت می باشد. در رابطه با حداقل معدل لیسانس برای استخدام آموزش و پرورش می توان گفت که در این رابطه خوشبختانه تا کنکور هیچ نوع شرطی از طرف سازمان سنجش و همچنین آموزش و پرورش برای شرکت متقاضیان قرار داده نشده است.

به همین دلیل تمامی فارغ التحصیلان در هر رشته ای می توانند برای شرکت در آزمون استخدامی تلاش نمایند.

 

برای اطلاع دقیق از شرایط شرکت در آزمون دستیاری دندانپزشکی کلیک کنید.

 

شرط معدل برای آن دسته از متقاضیانی است که مایل به شرکت در دانشگاه فرهنگیان هستند، اما برای متقاضیانی که از طریق آزمون های استخدامی در آموزش و پرورش جذب خواهند شد، شرط معدلی برای آنان قرار داده نشده است و ملاک احتساب علمی برای این دسته از داوطلبان نمره آزمون می باشد.

به همین دلیل قبولی در هر یک از این آزمون ها در صورتی امکان پذیر است که داوطلبان بتوانند نمره بالاتری را کسب نمایند.

در رابطه با حداقل نمره لازم برای قبولی نمی توان برای تمامی رشته ها و همچنین در تمامی شهرها و استان ها نظر یکسانی را ارائه نمود. زیرا هر یک از شهرستان ها با ظرفیت های متفاوتی داوطلبان را پذیرش می نمایند.

به همین دلیل قبولی متقاضیان تا حدود زیادی بستگی به ظرفیت و درصدهای آن ها در دروس مختلف خواهد داشت.

 

برای دریافت دفترچه تکمیل ظرفیت ارشد کلیک کنید.

 

 

آیا تنها شرایط بومی بودن سه سال آخر دبیرستان می باشد و بر همین مبنا گزینش صورت می پذیرد؟

 

شرایط سنی استخدام آموزش و پرورش

شرایط سنی استخدام آموزش و پرورش

 

بومی بودن داوطلبان با توجه به چند مورد می تواند تعیین شود که از جمله آن همین سه سال آخر دبیرستان خواهد بود. اما غیر از آن، در صورتی که داوطلبان به شرحی که در ادامه ذکر خواهد شد شرایطی را دارا باشند، بومی شهرستان محسوب خواهند شد.

 1. شهرستان یا استان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
 2. همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح  اعم از شاغل و یا بازنشسته که شهرستان یا استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.
 3. داوطلب حداقل چهار سال از سنوات تحصیلی  ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه را به صورت متوالي یا متناوب در شهرستان و یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
 4. داوطلب یا پدر، مادر و یا همسر وی، حداقل چهار سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان و یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند. پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است. داوطلبان توجه داشته باشند که به هنگام ثبت نام به درستی اطلاعات موجود را وارد نمایند.

 

جهت منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش روی لینک کلیک کنید.

 

برای استخدام در مشاغل ادارات استان ها آیا لازم است بومی استان و یا شهرستان باشیم؟

مطابق با شرایط استخدام آموزش و پرورش  آن دسته از داوطلبانی که برای این گونه مشاغل اقدام به ثبت نام می نمایند، بومی همان شهرستان محسوب می شوند.

به همین دلیل تنها از یک امتیاز برخوردار خواهند بود در نتیجه امتیاز مورد نظر آنان یک و دو دهم بود. بنابراین هیچ گونه تفاوتی برای متقاضیان در این رابطه وجود نخواهد داشت.

 

پادکست صوتی مقاله

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با شرایط استخدام آموزش و پرورش، شرایط عمومی استخدامی آموزش و پرورش، شرایط اختصاصی استخدامی آموزش و پرورش، شرایط سنی قبولی در استخدامی آموزش و پرورش، زمان ثبت نام در استخدامی آموزش و پرورش، نحوه ثبت نام در استخدامی آموزش و پرورش، اطلاع دقیق از شرط معدل در استخدام آموزش و پرورش و منابع آزمون استخدام آموزش و پرورش  با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور 

9099072952 (تماس از استان تهران)

پاسخگویی از 8 صبح الی 1 شب حتی ایام تعطیل

 

جهت لیست رشته های استخدامی وزارت نیرو روی لینک کلیک کنید.

 

 

شرایط بومی گزینی در استخدامی آموزش و پرورش

شرایط بومی گزینی در استخدامی آموزش و پرورش

 

خلاصه مطلب

با توجه به این که استخدامی آموزش و پرورش یکی از پر طرفدارترین استخدامی های کشور می باشد. به همین دلیل  داوطلبان  زیادی سالانه در این استخدامی ثبت نام می کنند. اما  این آزمون مانند آزمون های دیگر برای خود شرایط عمومی، اختصاصی و سنی دارد. لذا  داوطلبان قبل از ثبت نام  در آزمون باید این شرایط را مطالعه کرده و همه آن را دارا باشند که در بالا به  همه آنها  اشاره کردیم.

هم چنین در این مقاله علاوه بر آنها در مورد بومی استانی نیز صحبت کردیم. حال اگر شما به هر گونه مشکلی برخورد کردید یا سوالی داشته باشید می توانید با کارشناسان ایران تحصیل تماس بگیرید.

 

جهت دانلود این مقاله روی لینک کلیک کنید.

 

سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9072952

حداقل معدل برای استخدام در آموزش و پرورش چقدر است؟

در رابطه با حداقل معدل لیسانس هیچ نوع شرطی از طرف آموزش و پرورش برای شرکت متقاضیان قرار داده نشده است.

شرایط سنی استخدام در آموزش و پرورش چقدر است؟

با مدرک فوق دیپلم حداکثر سن 30 سال و با مدرک فوق لیسانس سن 40 سال.

منابع و نمونه سولات را از کجا دانلود کنیم؟

داخل مقاله به طور کامل شرح داده شده است.

آیا داوطلبانی که در مراکز تربیت معلم تحصیل کرده اند می توانند در آزمون استخدامی شرکت کنند؟

خیر. این داوطلبان حق شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش را ندارند.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. رعنا
  ۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۸

  سلام وقتتون بخیر
  با مدرک دیپلم تجربی برای ازمون پیش‌رو جذب دارن برا آموزش و پرورش؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۳

   سلام وقت بخیر
   باتوجه به دفترچه جدید شرایط باید بررسی شود
   اما امکان پذیرش شما با دیلمکم است

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۶

   سلام
   برای استخدام نیروی خدماتی میتوانید اقدام کنید

 2. باران
  ۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۲۴

  من متولد۶۴ کارشناس زبان انگلیسی وشوهرم متولد۶۳کارشناس ادبیات فارسی .شوهرم۶سال سابقه بیمه ازطرف شرکتی دارد.ایاشامل حال مامیشود این ازمون سرنوشت ساز؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۲

   سلام وقت بخیر شرایط استخدام اموزش پرورش بستگی به سن و رشته تحصیلی و رشته های مورد نیاز اعلام شده دارد برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 3. علی
  ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۸

  سلام من سنم ۳۶ ولی ۶سال سابقه در مدارس دارم میشه ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۵

   سلام وقت بخیر بستگی به مدرک تحصیلی شما داره که حداکثرسن چقدر لخاظ شده

 4. Zara
  ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۵

  سلام با کاردانی مهندسی شیمی و ۲۳ سال سن میشه در آزمون استخدامی شرکت کرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۸

   سلام وقت بخیر بله معمولا از رشته شما جذب دارن

 5. آذین
  ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۴

  سلام وقت بخیر.
  من دانشجوی لیسانس علوم تربیتی هستم و تیر ماه فارغ التحصیل میشم. میتونم در آزمون استخدامی امسال شرکت کنم؟؟یا باید تا سال بعد صبر کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۸

   سلام . آزمون ساده ای نیست . پیشنهاد میشود از جزوات با کیفیت استفاده کنید به همراه سوالات مصاحبه

 6. مهدی
  ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۲۹

  سلام وقت بخیر
  با دیپلم ریاضی میشه آزمون استخدامی شرکت کرد؟
  و اگر میشه بعد از قبولی در آزمون و استخدام، برای معلم شدن چه دوره ای و به چه مدت زمانی باید گذروند؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۵

   سلام وقت بخیر با مدرک دیپلم معمولا جذب ندارن

 7. آذین
  ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۴

  سلام و عرض ادب.
  من دانشجوی لیسانس علوم تربیتی هستم و تیر ماه فارغ التحصیل میشم..میتونم در آزمون استخدامی شرکت کنم؟؟ یا تا سال بعد باید صبر کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۰

   سلام وقت بخیر اگر تا قبل از ثبت نام فراخوان فارغ شده باشین میتونین ثبت نام بکنین

 8. صادق
  ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۰

  با سلام . ایا امسال هم مثل دوره قبل میشود با رشته شیمی در. قسمت اموزش ابتدایی شرکت کرد با تشکر .

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۸

   سلام
   خیر

 9. حبیب
  ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۵

  سلام من متولد ۱۳۶۴/۱۰/۲۳ هستم و چهارسال سابقه بیمه دارم و معافیت کفالت و لیسانس حسابداری هستم آیا متوانم در آزمون شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۵

   سلام
   شرایط سنی آزمون استخدامی برای مقطع لیسانس حداکثر 35 سال میباشد

 10. مهسا
  ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۲

  من بیست سالم در تیرما فارغ التحصیل رشته علوم قضایی هستم میتونم در آزمون شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۱

   سلام . پذیرش در دستگاه های اجرایی باید بگیرید

 11. مهسا
  ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۱

  من بیست سالم در تیرما فارغ التحصیل رشته علوم قضایی فارغ التحصیل میشم میتونم در آزمون شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۱

   سلام . پذیرش در دستگاه های اجرایی باید بگیرید

 12. مهسا
  ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۶

  من یایان تیرماه کارشناس علوم قضایی هستم میتونم در آزمون شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۲

   سلام . پذیرش در دستگاه های اجرایی باید بگیرید

 13. مهسا
  ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۴

  من یایان تیرماه کارشناس علوم قضایی هستم میتونم شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۲

   سلام . پذیرش در دستگاه های اجرایی باید بگیرید

 14. آتنا
  ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۵۴

  سلام آیا سوابق بیمه تاثیر برای شرایط سنی دارد
  سوال دیگه اینکه متولد ۶۴ هستم ۳۵ سال و چند ماه میتوانم شرکت کنم مدرک لیسانس

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۰

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما باید باتوجه به دفترچه جدید بررسی شود

 15. آتنا
  ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۵۰

  سلام آیا سوابق بیمه تاثیر برای شرایط سنی دارد

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۲

   سلام وقت بخیر
   شرایط باید با توجه به دفترچه جدید بررسی شود

 16. فاطمه
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۴

  سلام.من کارشناسی تاریخ دارم و الان ترم یک ارشد هستم.ایا می تونم آزمون استخدامی رو شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۴

   سلام اگربقیه شرایط وداشته باشین بله

   • برگ سبز
    ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۷

    سلام من کارشناسی محیط زیست دارم و ارشد روانشناسی تربیتی ترم اول هستم سی و دو سالم است می تونم شرکت کنم ممنون می شوم سریع جواب بدهید و اینکه چه منابعی بخونم

    • کارشناس ارشد
     ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۸

     سلام وقت بخیر
     منعی برای شرکت در ازمون استخدامی اموزش پرورش ندارید .

 17. Zara
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۹

  سلام من لیسانس مهندسی شیمی دارم آیا میتونم تو آزمون استخدامی شرکت کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۴

   سلام بله

 18. فائزه
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۲

  من لیسانس تاریخ دارم و الان ترم یک ارشد هستم.ایا می تونم آزمون استخدامی تاریخ رو شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۴

   سلام .بله میتواتید اگر شرایط استخدام داشته باشید

 19. احسان
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۳

  سلام وقت بخیر من لیسانس مهندسی شیمی دارم‌میتونم‌تو ازمون استخدامی اموزش و پرورش شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۴

   سلام وقت بخیر بله معمولا از رشته شما جذب ذاشتن اگر شرایط لازم رو داشته باشین موردی نداره

 20. علی
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۹

  سلام وقتتون بخیر
  من دانشجوی کارشناسی ترم 4 دانشگاه آزاد هستم
  میتونم آزمون رو با دیپلم شرکت کنم و در صورت قبولی ، انصراف بدم از دانشگاه و برم تربیت معلم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۱

   سلام وقت به خیر
   دانشجویان غیر از دوره های روزانه برای شرکت در کنکور سراسری نیاز به انصراف ندارند و میتوانند در کنکور شرکت کرده و بعد از قبولی نهایی از رشته و دانشگاه قبلی خود انصراف دهید.دانشگاه فرهنگیان شرایط سنی دارد.
   برای مشاوره با شماره 9099072952 تماس بگیرید.

 21. ازاده
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۳

  سلام.من من ۳۸ سالمه و مدرک کارشناسی دارم.پدرم جانباز ۱۵ درصد هستند و ۶۰ ماه سابقه حصور در جبهه دارند.میتونم در ازمون شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۶

   سلام وقت به خیر
   آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرایط سنی و مدرک تحصیلی دارد.طبق شرایط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام میتوانید برای ثبت نام اقدام نمایید.
   برای مشاوره با شماره 9099072952 تماس بگیرید.

 22. میثم آذربایجان
  ۲۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۱

  سلام،برادرم با۲۴سن و فوق دیپلم حقوق در حین خدمت هستند ایامیتونن در آزمون شرکت کنند

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۸

   سلام
   وقت بخیر
   جهت آگاهی از شرایط استخدام آموزش و پرورش باید منتظر دفترچه بمونین

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۰

   سلام
   با این مدرک تحصیلی خیر

 23. مونا
  ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۸

  سلام
  من فارق التحصیل رشته میکروییولوژی هستم
  میتونم در ازمون استخدامی اموزش و پرورش شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۵

   سلام . بله میتوانید .

 24. فاطمه
  ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۴

  سلام وقتتون بخیر من 23 سالمه و دیپلم تجربی دارم میتونم تو ازمون استخدامی اموزش و پرورش شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۰

   سلام .بله

 25. ریحانه***
  ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۲۲

  سلام وقت شما بخیر باشه.من امتحانات ترم ۵ رو تازه دیروز تمام کردم و تا چند روز دیگ وارد ترم ۶ رشته ی شیمی میشم. و به امید خدا ۷ ترمه تمام میکنم.الان بیشتر از فوق دیپلم واحد پاس کردم و میشه گفت فوق دیپلم پیوسته دارم.ایا میشه مدرک معادل کاردانی بگیرم و در ازمون استخدامی شرکت کنم برای دبیری شیمی؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۷

   سلام .خیر نیاز به کارشناسی دارید

 26. رز سادات میر
  ۲۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۳

  من با مدرک دکترای کشاورزی و ۳۸سال سن فرزند ایثارگر ۴۵درصد میتونم غیر بومی شرکت کنم چون بوم نیاز ندارد مجبور به غیر بومی هستیم.با تعهد ۱۰ساله

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۳

   سلام .میتوانید

 27. فاطمه
  ۲۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۵

  سلام وقت بخیر
  جسارتا میزان حقوق دبیر ورزش دوره متوسطه با دبستان چقدر تفاوت داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۸

   سلام حدودیک ملیون تومان

 28. فاطمه امیری
  ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۵

  با سلامو عرض ادب ..من ۱۰ ساله مربی پیش دبستانی هستم و ۳۷سالنه با مدرک لیسانس..ایا سابقه بیمه ۱۵ روزه ی من که الان تقریبا ۵سال سابقه دارم از میزان سنم در شرکت در ازمون کم میکند؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۸

   سلام. خیر . مگر اینکه قانون عوض شود

 29. فاطمه امیری
  ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۲

  سابقه بیمه ۱۵ روزه مربیان پیش وبستانی از سن انها در ازمون کم مبکند؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۶

   سلام. خیر

 30. مهدی
  ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۴

  سلام وقت بخیر دانشجوحسابداری در مقطع لیسانس هستم. و مدرک فوق دیپلم کاردانی ناپیوسته دارم 27 سالمه میتونم در ازمون 1400 ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۹

   سلام. بله

 31. مریم
  ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۲

  سلام خسته نباشید من دانشجوی ترم اخر هستم ایا میتوانم برای ازمون استخدامی امسال شرکت کنم؟؟اخه اومدن لیسانس یک ماه زمان میبره و حداقل تااخر بهمن میاد

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۷

   سلام
   بله

 32. نیکی
  ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۳

  سلام وعرض ادب
  من فوق دیپلم معماری سنتی ودرحال حاضر دانشجو ترم ۳شهرسازی هستم آیا میتونم دبیر ابتدایی بشم؟ چون توی توضیحات نوشته شده بود باتوجه به مدرک تحصیلی خودمون فقط میشه انتخاب کرد؟!

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۸

   سلام وقت به خیر
   استخدام آموزش و پرورش بر اساس دفترچه راهنمای ثبت نام و لیست رشته های مورد نیاز و اعلام شده در آن پذیرش و استخدام را انجام می دهد.برای آزمون استخدامی 1400 هنوز دفترچه ای منتشر نشده.

 33. سارا
  ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۸

  با سلام، سوالم اینه که من یه ترم دیگه فارغ التحصیل میشم یعنی تابستان لیسانسم بدستم میرسه می تونم توی آزمون استخدامی شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۱

   سلام وقت بخیر برای استخدام اموزش پرورش اگر تا زمان تحویل مدارک و ثبت نام لیسانستون به دستتون میرسه منعی نداره میتونید ثبت نام کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 34. علی اصغر هاتف
  ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۸

  سلام وقت بخیر من کارشناسی ارشد حسابداری هستم آیا مجاز به ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش هستم یاخیر.والان هم 27سغل سن دارم

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۳

   سلام
   شرایط سنی شما برای آموزش و پرورش مناسب است

  • زهرا رمضاني
   ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۱۵

   سلام
   من ترم 7 روانشناسی هستم و در شهریور فارغ التحصیل میشم ایا میتونم در ازمون 1400 آموزش پرورش شرکت کنم (با توجه با قانون جدید ک مدرک تحصیلی رو میتونیم 3 ماه بعد ثبت نام مدرک رو بدیم ) اگر ثبت نامش دی ماه باش 3 ماه بعد برای بنده میشه فروردین ماه ینی نمیتونم شرکت کنم ??

   • کارشناس ارشد
    ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۰

    سلام .بله میتوانید

 35. fatemeh
  ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۷

  سلام وقت بخیر جسارتا دانشجوی ترم 4علوم ورزشی هستم و تا خرداد کاردانی پیوسته اخذ میکنم
  میتونم درازمون شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۶

   سلام
   شرایط سنی و معدل شما باید بررسی بشه

   • fatemeh
    ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۶

    متولد77هستم
    و معدلم 19.60

    • کارشناس ارشد
     ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۶

     سلام وقت بخیراستخدام اموزش پرورش علاوه بر اینکه بستگی به نیازمندی نیرو قابل جذب دارن برای مقاطع مختلف تحصیلی محدودیت سنی متفاوت دارنو معدلتون هم در رنج قابل پذیرش میباید و منعی ندارد برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 36. مریم
  ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۰

  سلام وقت بخیر
  من ترم اخر هستم و مشغول امتحان پایان ترم و امتحانم تا یک هفته ی دیگ تموم میشه نمیدونم لیسانس و چقد بعدش میدن
  من میتونم ازمون و شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۷

   سلام . بله میتوانید

 37. حسن
  ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۳

  سلام من این ماه فارغ التحصیل کارشناسی ساخت و تولید میشم آیا میتوانم شرکت کنم کارت پایان خدمت ندارم و الان معافیت تحصیلی دارم

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۸

   سلام. خیر

 38. گلشن
  ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۲

  سلام وقتتون‌بخیر،فوق دیپلم گرافیک ناپیوسته میتونم شرکت کنم؟دیپلم گرافیک هم دارم

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۲

   سلام وقت بخیر
   شما شرایط استخدام اموزش پرورش برای سال 1401 را ندارید .

 39. كارشناسي ارشد
  ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۳

  سلام ،كارشناس ارشد هستم ٤١ ساله.پدرم دبير باز نشسته هستن.ميتونم در ازمون استخدامي اموزش و پرورش 1401 شركت كنم؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۹

   سلام. خیر

 40. فرح
  ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۲

  سلام،من ۳۴ سالمه و فوق دیپلم نرم افزار دارم،پدرم هم ایثارگر بوده و سابقه چند سال حضور در جبهه رو داره،با این سن میتونم در ازمون شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۹

   سلام. 4 سال حضور در جبهه نیاز است

 41. حسن
  ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۲

  سلام من 20سالم هست .دیپلم انسانی دارم و ترم4 روانشناسی هستم می تونم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401_1400شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۴

   سلام وقت بخیر فراخوان رو بررسی بکنین . خیر نمیشه باید مدرک کاردانی یا کارشناسی داشته باشین

  • رحیمی
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۲۸

   سلام من ترم ۶علوم تربیتی هستم و پدرم هم ۳۰درصد جانباز هستن میتونم برای ا‌زمون استخدامی ازالان شرکت کنم؟

   • کارشناس ارشد
    ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۸

    سلام . باید مدرک بگیرید

 42. **
  ۱۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۴۴

  سلام وقتتون بخیر.
  رشته م روانشناسیه.
  ترم هفتم ۳۰دی امتحانم تموم میشه.
  ۸واحد معرفی ب استاد دارم.
  میتونم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۹

   سلام .بله . تا پایان 31 شهریور باید مدرک را اخذ کنید

   • سینا
    ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۷

    واقن میشه من تیر فارغاتحصیل بشم میتونم ازمون بدم

    • کارشناس ارشد
     ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۰

     سلام . باید تا 31 شهریور مدرک بگیرید

   • کارشناسی علوم تربیتی
    ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۲۹

    سلام من ترم ۶علوم تربیتی هستم و ۳۰درصد سهمیه جانبازی دارم میتونم از الان برای ازمون استخدامی شرکت کنم

    • کارشناس ارشد
     ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۸

     سلام. باید مدرک بگیرید

 43. سعیده
  ۱۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۷

  سلام ببخشید من مدرک کاردانی طراحی دوخت دارم ومتولد70/8/30هستم که میشه30سالو دوماه میتونم توی آزمون شرکت کنم؟؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۵

   سلام
   خیر شرایط سنی شما از 30 سال گذشته است

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۵

   سلام خیر

 44. حسین زارعی
  ۱۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۰

  سلام . من در حال حاضر سرباز هستم ، و پنج ماه از خدمتم مونده . میخوام بدونم در طول خدمت سربازی میتونم تو آزمون ورودی ثبت نام کنم یا نه باید بمونم تا کارت پایان خدمتم بیاد ؟!

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۱

   سلام
   بله شما میتوانید در آزمون ورودی دانشگاه ها شرکت کنید

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۰

   سلام وققتون بخیربله کارت پایان خدمت الزامیست

 45. سپیده
  ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۹

  سلام من مدرک دیپلم انسانی دارم و ۲۳ سال سنم هست میخواستم ببینم میتونم آزمون استخدامی ۱۴۰۰_۱۴۰۱ شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۵

   سلام وقت بخیر باید فراخوان بررسی بشه ولی دیپلم جذب نمیکنن برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 46. F
  ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۲

  سلام. لیسانس صنایع دستی هنر میتواند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کند

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۲

   سلام وقت بخیر باید فراخوان رو بررسی کنین که از رشته شما جذب دارن یاخیر

 47. ندت
  ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۴

  ایا باید حتما فازغ التحصیل شویم تا بتوانیم شرکت کنیم؟ترم اخری هستیم

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۶

   سلام وقت بخیر حداقل مدرک کارشناسی است برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 48. Marzieh
  ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۰

  سلام من دانشجوی صنایع هستم
  میتونم برای استخدامی شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۸

   سلام وقت بخیر حداقل مدرک کارشناسی است برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 49. رضا
  ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۱

  با سلام و احترام
  من لیسانس مهندسی برق گرایش الکترونیک دارم و ۳۴ سالم هست و کارت پایان خدمت هم دارم چه عنوان های شغلی رو می تونم شرکت کنم.
  ممنونم بابت پاسخگوییتون

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۲

   سلام وقت به خیر
   برای استخدام وزارت آموزش و پرورش طبق دفترچه راهنمای ثبت نام منتشر شده از طرف سازمان سنجش باید چک شود.
   برای بررسی بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 50. کوثر
  ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۸

  سلام من کاردانی کامپیوتر دارم.تو رشته های که میتونن تو آزمون شرکت کنند نوشتین هنر آموز فوق دیپلم کامپیوتر منظور از هنر آموز یعنی چی؟و اینکه اگر ناپیوسته باشه فوق دیپلم و مدرک دیپلم کاردانش باشه میشه شرکت کرد؟ممنونم راهنماییم کنید اجرتون با امام زمان

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۶

   سلام. بله میشود

 51. امیرحسین
  ۱۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۲۹

  با سلام دانشجوی ارشد ترم ۳ تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش هستم آیا میتونم در آزمون
  امسال شرکت کنم؟( فقط پایان نامه ام مونده برای ترم آینده)
  و اینکه با توجه به رشته که علوم تربیتی هست میتونم برای دبیری تاریخ یا فلسفه هم شرکت کنم یا فقط یک انتخاب دارم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۴

   سلام وقت بخیر اگر تا زمان اعلام نتایج و مصاحبه و شروع استخدام قارغ التحصیل میشید بله منعی ندارد میتونید شرکت کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 52. کوثر
  ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۲

  سلام من دیپلم تجربی دارم و الان ترم سه مهندسی نفت هستم. آیا می تونم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم؟! میشه لطفا نحوه آزمون با مدرک دیپلم رو شرح بدید اینکه آیا جذب دانشگاه فرهنگیان میشن یا خیر

  • کارشناس ارشد
   ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۴

   سلام وقت به خیر
   برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید شرایط قید شده در دفترچه راهنمای ثبت نام را داشته و بر اساس آن اقدام نمایید.(شرایط سنی،مدرک تحصیلی و …)
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 53. رسول
  ۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۶

  سلام، وقت بخیر
  من لیسانس ناپیوسته معماری دارم، میخوام آموزگار ابتدایی بشم، قصد ادامه تحصیل در رشته آموزش ابتدایی دارم به نظرتون ارشد آموزش ابتدایی بگیرم کافیه یا باید مدرک کارشناسیمم مرتبط باشه برای مرحله برسی مدارک.
  با تشکر

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۵

   سلام وقت به خیر
   برای استخدام وزارت آموزش و پرورش طبق دفترچه راهنمای ثبت نام منتشر شده از طرف سازمان سنجش باید چک شود.
   برای بررسی بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 54. Zahra
  ۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۳

  سلام ببخشید من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته تربیت بدنی هستم بعد از اتمام تحصیلم میتونم در ازمون استخدامی شرکت کنم؟ازمون استخدامی هر سال می باشد؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۴

   سلام وقت بخیر بستگی به فراخوان دارد که در رشته شما جذب دارن یا خیر

 55. زهرا
  ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۷

  باسلام،با قانون جدید ماده23 که گفته 3ماه بعد ثبت نام آزمون هم میشه فارغ التحصیل شد،من دانشجوی ترم آخرم و25دی امتحانم تموم میشه،اگر زودتر دفترچه منتشر شد میتونم ثبت نام کنم درسته؟؟ممنون میشم پاسخ بدید

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۸

   سلام وقت بخیر بله می توانید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس بگیرید

 56. روحی
  ۲۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۳

  سلام
  من دانشجو کارشناس ارشد مهندسی عمران سازه هستم و تا شهریور ۱۴۰۱ فازغ تحصیل می شم با این شرایط می تونم ازمون استخدامی با مدرک کارشناس ارشد شرکت کنم یا حتما تا قبل ازمون باید فارغ التحصیل بشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۱

   سلام وقت بخیر باید تا زمانی که به مصاحبه دعوت می شوید فارغ التحصیل شوید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس بگیرید

 57. علیرضا
  ۲۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۶

  سلام شرط معدل برای استخدامی اموزش پرورش مدرک لیسانس نداره؟
  قبلا وجود نداشت
  یا کلا حذف شده

  • کارشناس ارشد
   ۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۲

   سلام وقت بخیر شرط معدل وجود ندارد اما بستگی به دفترچه ان سال دارد

 58. حسین
  ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۳

  سلام من فارغ‌التحصیل شدم ولی کارت پایان خدمت ندارم میتونم تو آزمون استخدامی شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۳

   سلام وقت به خیر
   یکی از شرایط استخدام آموزش و پرورش برای آقایان داشتن کارت پایان خدمت است.اما امکان دارد شرایط پذیرش در هر دوره متفاوت باشد و باید دفترچه راهنمای ثبت نام به صورت دقیق بررسی نمایید.
   برای مشاوره در این زمینه میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 59. محدثه
  ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۸

  سلام وقت بخیر من لیسانس حسابداری دارم ودر حال حاضر در مقطع ارشد درحال تحصیل هستم میتونم بامدرک لیسانسم در استخدامی شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۳

   سلام وقت بخیر با توجه به رشته های مورد نیاز بله میتونیدبرای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 60. شهریوری
  ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۳

  سلام وقت شما بخیر. من ۲۵ سالمه لیسانس گیاهپزشکی هستم آیا میتونم با این رشته در آموزش و پرورش استخدام شم؟ اگر برای ارشد یکی از رشته های علوم تربیتی یا روانشناسی رو بخونم شانس استخدامم بیشتر میشه؟

  • moshaverarshad
   ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

   سلام وقت بخیر برای استخدام در اموزش و پرورش سال 1400 -1401 با توحه به رشته های درخواستی و اعلام نیاز اموزش و پرورش بستگی دارد که شانس پذیرش دارید یا خیر ولی برای شرایط تحصیل در مقطع ارشد با شماره های مرکز تماس حاصل فرمایید

 61. افروز
  ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۴

  با عرض سلام خسته نباشید
  بنده درحال حاضر ترم اخر رشته علوم قران حدیث هستم میخاستم بدونم میتونم آزمون استخدامی اموزش پرورش شرکت کنم امسال ؟؟ وسوال دیگه که خدمتتون داشتم اینه که منابع آزمون استخدامی اموزش پروش ودستگاه های اجرایی چه چیزایی هستند واز کجا باید تهیه کنیم ؟
  ممنون.

  • کارشناس ارشد
   ۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۰

   سلام وقت به خیر
   دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا آخر سال 1400 اعلام می شود و در صورت قید شدن عنوان رشته ی شما در رشته های مورد نیاز میتوانید در این آزمون شرکت نمایید.
   برای اطلاع از منابع میتوانید با شماره 9099072952 تماس بگیرید.

 62. شیری
  ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۳

  سلام .با مدرک پیام نور و آزاد هم میشه آزمون داد؟و اگه رشته کارشناسی ارشد با کارشناسی متفاوت باشه مشکلی نداره؟شرایط چه جوری میشه؟ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۱

   سلام وقتتون بخیر خیر نوع دانشگاه در ازمون های استخدامی های اموزش پرورش انچنان اهمیت ندارد شاید در مصاحبه به نوع دانشگاه شما اهمیت داده شود برای شرکت در ازمون بستگی به نوع علاقه شما دارد که بخواهید در مدرک کارشناسی استخدام شوید یا ارشد جهتاطلاع از ظرفیت ها و نوع رشته های جذبی اموزش پرورش با شماره ی مرکز تماس حاصل فرمایید

 63. فاطمه
  ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۲

  سلام وقتتون بخیر
  من ۲۱ سالمه با مدرک دیپلم رشته حسابداری
  الانم در دانشگاه سراسری درس میخونم ترم ۲هستم.
  میتونم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۰ شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۱

   سلام وقت بخیر برای شرکت درازمون اموزش پرورش باید دیپلم نظری داشته باشید

  • مهندس روحی
   ۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۸

   نه جیگرم. نمیتونی.
   درساتو بخون بعد فارغ التحصیلی عزیز

 64. Reza
  ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۹

  آیا با دیپلم رشته انسانی با ۱۹ سال سن می‌توان در آزمون شرکت کرد

  • کارشناس ارشد
   ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۶

   سلام وقتتون بخیر با دیپلم هم میشه شرکت کرد اما چون ظرفیت ها پایین است بهتر است کمترین مدرکتان لیسانس باشد تااحتما قبولیتان به نسبت زیاد شود

 65. H
  ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۳۸

  سلام من با۲۹سال سن بامدرک دیپلم انسانی میتونم آزمون استخدامی شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۸

   سلام وقتتون بخیر برای استخدامی های اموزش پرورش برای دیپلم باید سنتان نهایت 25 باشد

 66. علیرضا
  ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۴

  سلام با مدرک فوق دیپلم روانشناسی میتونم امسال ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۷

   سلام
   حداقل باید مدرک کارشناسی داشته باشین

 67. رها
  ۲۳ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۹

  باسلام خسته نباشی من میخام هنراموز کامپیوتر شرکت کنم دیپلم کاردانش کامپیوتر نرم افزار خوندم کاردانی پیوسته کامپیوتر نرم افرار خوندم کارشناسی ناپیوسته مهندسی نرم افزار کامپیوتر خوندم الان من میتونم هنراموز کامپیوتر شرکت کنم ممنونم

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۷

   سلام بله میتونید برای استخدام اموزش و پرورش شرکت کنید ولی باید معدل کاردانی و کارشناسی بالای 14 داشته باشید

 68. سحر
  ۱۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۳

  سلام ۲۰سالمه با مدرک دیپلم میتونم تو ازمون استخدامی اموزش وپرورش شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۵

   سلام وقت بخیر برای استخدام اموزش پرورش باید دیپلم نظری داشته باشید

 69. ارزو
  ۱۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۶

  سلام وقتتون بخیر من سال اخر رشته مهندسی منابع طبیعی هستم میتونم در ازمون استخدامی اموزش و پرورش شرکت کنم ؟ زمان ازمون کی هست

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۸

   سلام وقتتون بخیر با مراجعه به دفترچه ی استخدامی اموزش و پرورش از جذب رشته خود مطلع شوید جهت مشاوره با شماره ی 9099072952 تماس حاصل فرمایید

   • ملیکا
    ۱۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۷

    سلام وقتتون بخیر .. من دیپلم گرافیک دارم و الان ترم ۵ کارشناسی گرافیک هستم.. میتونم ازمون استخدامی شرکت کنم؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۱

     سلام وقت بخیر برای شرایط استخدامی اموزش پرورش باید مدرک داشته باسید

 70. محمد
  ۱۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۱۷

  سلام ،دفترچه ثبت نام آموزش وپرورش کی می آید؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۷

   سلام وقتتون بخیر در نیمسال دوم است تاریخ دقیقی وجود ندارد اما از طریق سایت سنجش پیگیری برای اطلاعیه جدید را داشته باشید

 71. ن
  ۱۶ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۵

  سلام، دفترچه آموزش وپرورش کی می آید؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۱

   سلام وقتتون بخیر نیمه دوم سال می اید

 72. nadia
  ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۷

  سلام وقت بخیر ببخشید من اولین باره میخوام شرکت کنم درآزمون استخدامی میخواستم بدونم سطح سوالات درحد کنکور سراسریه؟
  ممنون میشم پاسخگو باشید

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۴

   سلام بله درآن سطح هست

   • Arezou
    ۱۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۷

    سلام وقتتون بخیر من سال اخر رشته مهندسی منابع طبیعی هستم میتونم در ازمون استخدامی اموزش و پرورش شرکت کنم ؟ زمان ازمون کی هست

    • کارشناس ارشد
     ۱۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۶

     سلام وقتتون بخیر با مراجعه به دفترچه استخدامی اموزش و پرورش از رشته مربوطه خودتون مطلع شوید جهت مشاوره با شماره ی 9099072952 تماس حاصل فرمایید

 73. محمد علی حسینی
  ۱۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۰

  سلام من ۳۸ سالمه میتونم تو از مون استخدامی اموزش و پرورش شرکت کنم امسال فوق لیسانسم ناقصه ممنون میشم اگه راهنماییم کنین

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۹

   سلام وقت بخیر در شرایط استخدام اموزش پرورش برای مقطع فوق لیسانس تا 40 سال امکانش هست

 74. گیتی
  ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۱۹

  سلام پدر ومادر بنده معلم هستن به صورت رسمی،خودم فوق لیسانس حقوق هستم،وسنم ۳۴ ساله،معدل کارشناسی ۱۵،۵۰ ومعدل ارشد۱۸،۹۸ومتاهلم،پدرم ۱۰ ماه سابقه جبهه به صورت داوطلبانه دارند.آیا آزمون استدخدامی آموزش وپرورش میتونم شرکت کنم؟ وهمچنین خواهرم فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی دارند با معدل ۱۶،و با ۳۰ سال سن وبا سابقه تدریس درمدرسه غیر انتفاعی آیا آزمون شامل حال ایشون میشه؟ ومنابع آزمون چی هست اگه ممکنه راهنمایی کنید.متشکرم.

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۴

   سلام برای اطلاع کامل از شرایط استخدام اموزش و پرورش 1400-1401 با مشاورین ما تماس بگیرید.

 75. افشار
  ۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۲

  سلام بارشته حقوق میتونم توازمون شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۱

   سلام
   مطابق با دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش. با مدرک کارشناسی رشته ی ذکر شده مجاز به ثبت نام در آزمون عنوان شغلی آموزش و پرورش نمی باشید.

  • Mbn.shk
   ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۲

   سلام وقت بخیر من ترم اخر کاردانی اموزش ابتدائیم و ۲۰سالمه
   به نظرتون چند درصد امکانش هست امسال پذیرش با مدرک فوق دیپلم اموزش ابتدایی داشته باشیم؟
   تشکر

   • کارشناس ارشد
    ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۲

    سلام به نوع دیپلمت ربط داره

 76. فریدون
  ۳۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۰

  سلام من با مدرک لیسانس حسابداری میتونم برای آموزگار ابتدای شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۵

   سلام بایسری شرایط میتوانید

 77. ندا
  ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۵

  سلام چطوری میتونیم معلم طرح خدمات آموزشی بشیم

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۹

   سلام
   باید از طریق فراخوان های استخدامی اموزش و پرورش اقدام کنید

   • ندا
    ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۵

    سلام فراخوان استخدامی آموزش پرورش چی هست؟که ازطریق اون میتونیم معلم طرح خدمات آموزشی بشم ،لطفاراهنمایی کنید

    • کارشناس ارشد
     ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۷

     سلام برای اطلاع از فراخوان ها و شرایط استخدام اموزش و پرورش 1400-1401 با ما تماس بگیرید.

 78. خان زاده
  ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۳

  سلام وقت بخیر من دی ماه فارغ التحصیل میشم رشته الهیات معدلم 14.52 میتونم برای ازمون 1400ثبت نام کنم یا ن

  • کارشناس ارشد
   ۲۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۲

   سلام وقتتون بخیر اگر تا موقع ثبت نام گواهی لیسانس رو داشته باشید بله

 79. Miss
  ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۶

  سلام ی مقاله خوندم نوشته بود ماده ۲۸ شرط معدل حداقل ۱۵ داره
  من معدلم ۱۴،۷۵
  نمیتونم برای امسال شرکت کنم‌؟؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۸

   سلام وقت به خیر شرایط قید شده در دفترچه راهنمای ثبت نام را بررسی نمایید.طبق همان شرایط اقدام به ثبت نام نمایید.

 80. اوین
  ۲۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۹

  سلام وقت بخیر بنده ترم آخر هستم می توانم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم؟

 81. معصومه
  ۲۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۵

  سلام .بنده لیسانس الهیات گرایش فلسفه کلام دارم میتونم توآزمون .مقطع ابتدایی شرکت کنم ؟یامعلم دینی شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۱

   سلام برای اطلاع از تمام شرایط استخدام اموزش و پرورش 1400-1401 با مشاورین مرکز تماس بگیرید.

 82. F
  ۲۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۹

  سلام وقت بخیر،
  آزمون استخدامی آموزش وپرورش کی شروع می شود؟
  تشکر🙏

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۱

   با سلام
   هنوز اعلام نشده است
   از سایت سنحش پیگیری کنید

 83. سارا
  ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۴

  سلام، آزمون استخدامی آموزش وپرورش چه زمانی ثبت نامش شروع می شود؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۸

   سلام وقت بخیر.تاریخش مشخص نیست.باید از طریق سایت سنجش پیگیری کنید.

 84. سارا
  ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۳

  سلام ،ثبت نام آموزش وپرورش کی شروع می شود؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام وقت بخیر.زمانش مشخص نیست.از سایت سنجش پیگیر باشید.

 85. یزدان
  ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۱

  سلام خسته نباشید
  من لیسانس ناپیوسته عمران دارم و فوق دیپلم ناپیوسته هست دیپلم هم نظری ولی تو شرایط اختصاصی زده باید فوق دیپلم پیوسته باشد یا دیپلم ازهنرستان باشد
  آیا میشه داخل آزمون شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۲

   سلام وقت بخیر شما باید تمام شرایط استخدام اموزش و پرورش 1400-1401 رو داشته باشید تا بتونید تو ازمون شرکت کنید.

   • ابتسام بنی طرفی
    ۱۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۹

    سلام خسته نباشید من سال ۹۴ مدرک دیپلم وپیش دانشگاهی رشته تجربی گرفتم ومعدل نهاییم ۱۶ وخورده ای شده یه سال کنکور دادم ولی رتبه پایینی گرفتم،دیگه ادامه تحصیل ندادم میتونم توآزمون شرکت کنم واینکه شانس قبول شدنم چقدره بنظرتون قبول میشم من سنم ۲۳ سالمه

    • کارشناس ارشد
     ۱۷ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۸

     سلام وقتتون بخیر شرایط سنی دارد و باید قبل از 25 سالی اقدام کنید

   • Mmmm
    ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۶

    سلام با کاردانی کامپیوتر میشه برای ازمون استخدامی اموزش پرورش اقدام کرد؟

    • کارشناس ارشد
     ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۶

     سلام وقت بخیر
     شما شرایط استخدام در اموزش پرورش را دارا نیستید .

 86. سهیلا دارابی
  ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۰۹

  سلام خسته نباشید من کارشناسی حقوق دارم میتونم در ازمون استخدامی اموزش وپرورش شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۵

   سلام وقتتون بخیررشته حقوق جز رشته های استخدامی اموزش پرورش نمیباشد

  • یزدان
   ۲۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام خسته نباشید
   من لیسانس ناپیوسته عمران دارم و فوق دیپلم ناپیوسته هست دیپلم هم نظری ولی تو شرایط اختصاصی زده باید فوق دیپلم پیوسته باشد یا دیپلم ازهنرستان باشد
   آیا میشه داخل آزمون شرکت کنم

   • کارشناس ارشد
    ۱ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۳

    سلام باید همه شرایط استخدام اموزش و پرورش 1400-1401 را داشته باشید.

 87. عباس
  ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۴

  سلام خسته نباشید، من مدرک کارشناسی ناپیوسته حسابداری دارم، تو شرایط اختصاصی نوشته شده برای هنر آموز آموزش پرورشباید فوق دیپلم پیوسته یا دیپلم هنرستان داشته باشیم، یعنی من نمیتونم شرکت کنم؟
  چون دیپلمم تجربی، و کارشناسی ناپیوسته دارم
  میتونم شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۴

   سلام ممنون
   نه متاسفانه

 88. محمد
  ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۵۱

  سلام، دفترچه کی منتشر می شود؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۳

   سلام
   تاریخ دقیقی مشخص نشده.باید فراخوان های سراسری را از SANJESH.ORG پیگیری کنید

 89. F
  ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۴۸

  سلام وقت بخیر،
  می خواهم بدانم ثبت نام استخدامی آموزش وپرورش 1400 کی شروع می شود؟
  تشکر

 90. زحل
  ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۴

  سلام
  من دانشجو ترم ۵مهندسی ایمنی هستم. متولد ۸۰،میتونم در این ازمون شرکت کنم؟
  و شرایط پذیرش چطور است؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقت بخیر.لطفا برای اطلاع از شرایط استخدام آموزش و پرورش با شماره9099072952 تماس بگیرید.

 91. نگین
  ۱۶ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۶

  سلام با مدرک کارشناسی ناپیوسته اموزش ابتدایی تو استخدام اموزش پرورش میشه ثبت نام کرد؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۴

   سلام
   در صورتی که فراخوان اعلام بشود بله میتونین ثبت نام کنید

   • ندا
    ۲۷ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۰

    سلام چطوری میتونیم معلم طرح خدمات آموزشی بشیم

 92. زهرا
  ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۹

  سلام
  من معلم هستم و سال سومم هست امسال, با آزمون استخدامی وارد آ پ شدم, میخوام بدونم که میتونم دوباره تو این آزمون برای دبیری شرکت کنم یا خیر؟ مچکرم

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۹

   سلام اگر برای ارتقای شغلی باشدمیتونی در استخدام اموزش و پرورش شرکت کنی

 93. نگین
  ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۴

  سلام برای استخدام مدرک کارشناسی ناپیوسته میشه ثبت نام کرد؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۳

   سلام استخدام کدام ارگام منظورتون است؟

  • علی
   ۲۸ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۰

   سلام وقت بخیر دوتا سوال داشتم
   1.دانشگام مرکز اموزش عالی بوده میتونم شرکت کنم؟؟
   2.داخل مدرکم فقط نوشته مهندسی برق(گرایش ننوشته)میتونم الکتروتکنیک(الکتروتکنیک)شرکت کنم؟

   • کارشناس ارشد
    ۲۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۷

    سلام وقت به خیر
    تمام مدارک مورد تایید وزارت علوم میتوانند در این آزمون شرکت کنند.
    مشکلی از جهت شرکت وجود ندارد.

 94. Asal
  ۹ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۸

  سلام ممنون میشم راهنمایی کنید بنده متولد ۱۳۸۰٫۶٫۲۹هستم ۲۰ سالم تموم شده مدرک فوق دیپلم معماری دارم میتونم برای اموزش و پرورش اقدام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۷

   سلام شرایط سنی برای استخدام آموزش و پرورش برای سال 1400 اعلام نشده است

   • سارا
    ۲۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۲

    سلام،
    ثبت نام آموزش وپرورش کی شروع می شود؟

    • کارشناس ارشد
     ۲۴ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۲

     با سلام
     هنوز اعلام نشده است
     از سایت سنجش پیگیری کنید

 95. معصومه
  ۲ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۹

  من ۳۶ سال سنمه و کارشناسی حسابداری با معدل ۱۳ و خورده ایی آیا میتونم در آزمون آموزش و پرورش شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۰

   سلام وقت به خیر هرساله طبق دفترچه راهنمای آزمون منتشر شده شرایط تغییر پیدا می کند.شرایط سنی آخرین دوره برگزاری آزمون برای مدرک لیسانس حداکثر 35 سال بوده.

 96. فاطمه
  ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۲

  سلام وقتتون بخیر، من معدلم 13وخورده هست در رشته مهندسی شیمی میتونم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش1401 شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۱

   سلام وقتتون بخیر . برای برنامه ریزی میتونید با مشاوران ما تماس بگیرید

 97. نیلوفر
  ۲۵ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۵

  وقتتون بخیر . برای قبولی در آزمون آموزش و پرورش آیا مدرک (از نظر لیسانس یا فوق لیسانس یا دکتری بودن)،معدل و دانشگاه تاثیر داره یا صرفا فقط و فقط نمره آزمونه ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۸

   سلام وقت بخیر.این موارد در قبولی بی تاثیر نیست ولی بیشتر نمره ازمون مهمه.

  • کارشناس ارشد
   ۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۸

   سلام وقتتون بخیربیشتر شرایط سنی مد نظرشون هست و رشته

 98. زهرا
  ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۶

  سلام من ترم ۷ هستم وترم بعدی فارغ التحصیل میشم میتونم تواین ازمون شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقتتون بخیر بله میتونید شرکت کنید

 99. Asal
  ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۱

  سلام خسته نباشید ممنون میشم اگر راهنمایی کنید من مدرک فوق دیپلم معماری داریم و در حال حاضر برای کارشناسی شرکت کردم متولد ۲۹/۶/۸۰ هستم خواستم ببینم میتونم شرکت کنم ازمون رو چه در چه تاریخی باید اقدام کنم؟جداازهمه اینها در اموزش و پرورش باتوجه به شرایطم در چه مقاطعی شروع بکار میکنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۴

   با سلام
   مشکلی برای شرکت در کارشناسی ندارید
   بعد از این که فارغ التحصیل شدید از طریق سنجش اقدام کنید.

 100. فائزه
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۷

  سلام

  دفتر چه کی میاد؟؟

  ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۷

   سلام.
   آبان ماه منتشر میشود.

 101. اواتار
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۳

  سلام خسته نباشید من مهر ۱۴۰۰ ترم اخر هستم میتونم در ازمون استخدامی اموزش و پرورش شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۷

   سلام وقتتون بخیر بله میتونید شرکت کنید

 102. Rezaei
  ۲۲ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۲

  سلام تاریخ استخدامی شهریور یا مهرماه کی هست ممنون ‌؟ من پدرم ایثارگر هستند 28ماه خدمت کردند کارت ایثارگری دارند میتونم سهمیه داشته باشم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۳

   سلام وقت بخیر.
   بله میتوندی از سهمیه استفاه کنید.

 103. فائزه
  ۲۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰

  سلام خسته نباشین.
  سابقه کاری در مدرسه غیر انتفاعی چه تاثیری داره؟؟

  شرط معدل بالای ۱۴ هست؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۰

   سلام بله شرط معدل درست هست ولی داشتن رزومه کاری مرتبط میتونه در مرحله مصاحبه حضوری به دردتون بخوره و امتیاز محسوب میشه

 104. عبادی
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۷

  سلام…مربی پیش بودن امتیاز محسوب میشه؟لیسانس آموزش ابتدایی دارم…..همسرم فرهنگی هست..آیا امتیاز داره؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۵

   سلام وقت به خیر سابقه ی کاری شما امتیاز محسوب می شود اما فرهنگی بودن همسر شما خیر.

 105. Shabnam
  ۸ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۷

  سلام سابقه کاری در مدارس غیر انتفاعی و مدرک گزینش و دوره ها در استخدام آموزش و پرورش تاثیر داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۹

   سلام وقت به خیر سابقه کاری شما در مرحله گزینش مورد بررسی قرار میگیرد و میتواند تاثیر گذار باشد.

 106. Mahrokh
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۷

  سلام وقت بخیرمن دیپلم عکاسی ازرودسرهستم میخوام معلم بشم آموزش وپرورش لطفابهم کمک کنید

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۰

   سلام باید کنکور بدید یه تراز قابل قبول کسب کنید یا اینکه در ازمون های استخدامی شرکت کنید

 107. رضا
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۶

  سلام
  من کاردانی نرم افزار هستم با معدل بالای ۱۲ میتونم در استخدامی نرم افزار شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۳

   سلام باتوجه به ازم

   ون هر شرکت متفائت هست

 108. فرانک
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۷

  سلام اقای مشاور ارشد من معدلم 14.34 هست و لیسانس نرم افزار هستم ایا میتونم در ازمون امکوزش و پرورش شرکت کنم ؟ اخه توی سایت ها نوشتن امسال اموزش و پرورش بر حسب ماده 28 استخدام میکنه یعنی معدل بالای 15 باشه ایا درسته ؟

  • moshaverarshad
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۰

   سلام فرانک
   شرایط استخدام اموزش پرورش هرسال فرق میکنه باید منتظر باشین دفترچه جدید بیاد ببینید که معدلتون میخوره یا نه

 109. نگار
  ۱۹ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۰

  سلام
  من لیسانس مدیریت بازرگانی دارم میتونم در آزمون شرکت کنم؟

  • moshaverarshad
   ۲۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۲

   سلام اره برای استخدام در اموزش و پرورش با لیسانس شرط سنی 35 سال هست

  • Fno
   ۱۴ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۰۵

   سلام.من بالیسانس جغرافیای طبیعی گرایش ژئومورفولوژی میتونم درآزمون شرکت کنمضمنا تاریخ تولدم اسفند ۶۵ هست.

   • کارشناس ارشد
    ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۳

    با سلام
    با توجه به مدرک تحصیلی و تاریخ تولدتون.شما میتوانید در ازمون استخدامی اموزش و پرورش شرکت کنید.

 110. یونس
  ۱۷ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۹

  سلام من ٢٣سالمه معدلم ١٣.۶۵ هست رشته الهیات شرایط استخدام تو اموزش پرورش رو دارم یا ن ؟

  • moshaverarshad
   ۲۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۰

   سلام اگه مشکل نظام وظیفه نداشته باشی میتونی ولی پذیرشت بستگی به آزمون داره

 111. معصومه
  ۱۱ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۹

  سلام وقتتون بخیر من 25سالمه کاردانی ناپیوسته رشته مترجمی زبان خوندم ودر هنرستان رشته نقشه کشی ایا میتونم امسال در استخدامی اموزش و پرورش ثبت نام کنم ؟ممنون میشم راهنماییم کنید

  • moshaverarshad
   ۱۴ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۵

   سلام اره میتونی فقط کمی سخت میشه چون استخدام اموزش و پرورس اکثرا برای لیسانسه ها هستش

 112. فریبا
  ۱۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۴

  سلام وقتتون بخیر ۲۹ سالمه لیسانس مهندسی شیمی دارم معدلمم ۱۴،۳۰،ایا شرایط ثبت نام رو دارم .

  • moshaverarshad
   ۱۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۷

   سلام اره هم شرط سنی هم شرط معدل رو داری امسال میتونی شرکت کنی

   • فریبا
    ۱۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۲

    عذر میخام ثبت نام کی هست؟؟

    • moshaverarshad
     ۱۰ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۸

     سلام فریبا
     تاریخ دقیقی برای استخدام اموزش پرورش منتشر نشده

    • رضا
     ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۷

     سلام من ۲۲ سالمه لیسانس علوم ورزشی دارم با معدل ۱۷ و میخام تو آزمون آموزش پرورش رشته دبیری تربیت بدنی شرکت کنم یه سوال داشتم آیا سابقه کار در مدارس غیر انتفاعی و مهد کوک ها یه امتیاز حساب میشه تو گروه دبیری ؟

     • کارشناس ارشد
      ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۲

      سلام خیر امتیاز محسوب نمیشه اون خود آزمون مهم است

 113. دلنیا محمودپور
  ۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۳

  سلام وقت بخیر من21سالمه از لیسانس روانشناسی فقط 3 واحدم مونده اونم پایان نامه م هست و تا اواخر پاییز 1400 تموم نمیشه میتونم در ازمون شرکت کنم؟ لطفا جواب بدید ممنون

  • moshaverarshad
   ۳ تیر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۷

   سلام محمود پور
   ن متاسفانه هم بخاطر سنتون هم بخاطر پایان نامتون شما شرایط استخدام ندارین

   • زهرا
    ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۳

    سلام من لیسانس حسابداری دارم
    با معدل 13.72 از دانشگاه دولتی
    میتونم تو ازمون استخدامی شرکت کنم؟
    یا شرط معدل داره؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۰

     سلام وقت بخیر برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 114. Reza
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۱

  اگه کنکور فرهنگیان قبول بشم
  اما معدل کتبیم زیر 14 باشه
  مشکل ایجاد می کنه واسه استخدام؟؟؟؟؟؟

  • moshaverarshad
   ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۹

   سلام اره شرط معدل هست برای استخدام اموزش و پرورش1400

 115. خادمی
  ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۱۶

  سلام
  من 21 سالمه دانشجوی رشته علوم تربیتی کارشناسی پیوسته ترم6 آیا شرایط استخدامی را دارم؟

 116. خادمی
  ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۴

  سلام وقت بخیر
  من21سالمه دانشجوی رشته علوم تربیتی کارشناسی پیوسته ترم6 آیا شرایط استخدام را دارم یا باید با مدرک کاردانی ثبت نام کنم؟

  • مشاور ارشد
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۳

   سلام برای استخدام در آموزش و پرورش حتما باید شرایط استخدام رو داشته باشید.

 117. Niloofar.gholizadeh
  ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۵

  سلام من دانشجوی کارشناسی روانشناسی هستم.۲۵سالمه.و نابستون ترم اخرمه.
  میتونم تو ازمون اموزش و پرورش شرکت کنم؟؟

  • moshaverarshad
   ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۰۸

   سلام نیلوفر
   بله شما پس از اتمام تحصیلیتون میتونید برای استخدام اموزش و پرورش اقدام نماید

 118. فرزانه
  ۲۹ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۸

  باسلام محمدی هستم ۲۷ ساله ترم ۴ رشته علوم تربیتی از اصفهان میخواستم ببینم میتونم آزمون استخدامی شرکت کنم یا باید درسم کامل تموم بشه و بعد اینکارو انجام بدم ممنون میشم جواب بدید

  • moshaverarshad
   ۳۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۶:۰۰

   سلام فرزانه یکی از شرایط استخدامی اموزش پرورش دارا بودن مدرک فارغ التحصیلی

 119. کبری الیاسی
  ۱۹ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۴

  سلام آیا صحت دا ه که شرط سنی برای دا ندگان مدرک کارشناسی بیشترشده؟؟وداشتن فرزندنیزامتیازه برای شرط سنی؟؟

  • moshaverarshad
   ۲۱ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۲۷

   سلام الیاسی
   ◾️شرط سنی 20 الی 25 سال برای داوطلبان دارای مدرک دیپلم
   ◾️شرط سنی 30 سال برای داوطلبان دارای مدرک فوق دیپلم (کاردانی)
   ◾️شرط سنی 35 سال برای داوطلبان دارای مدرک لیسانس
   ◾️شرط سنی 40 سال برای داوطلبان دارای مدرک فوق لیسانس
   ◾️شرط سنی 45 سال برای داوطلبان دارای مدرک دکتری

 120. فرصتی
  ۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۷

  سلام وقتتون بخیر من لیسانس فیزیک مهندسی گرایش اپتیک و لیزر دارم و معدلم ۱۴ و خورده ای هست میتونم توی ازمون استخدامی اموزش و پرورش شرکت کنم؟

  • moshaverarshad
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۵

   سلام ممنون
   در صورتی که رشته ای که خوندین جزو رشته های پذیریش استخدام اموزش و پرورش باشه میتونین شرکت کنید

 121. سیده عاطفه ال نبی
  ۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۷

  سلام وعرض ادب من متولد 29 اذر 65هستم میخواستم بدونم شرایط سنی برای شرکت درازمون 1400 رو دارم؟

 122. 🌻🌻
  ۴ فروردین ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۹

  سلام
  من دانشجوی ترم آخر مترجمی زبان هستم لطفا بگید که میتونم امسال در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم؟۲۴ سال سنمه و هنوز مدرک نگرفتم دانشجوم

 123. رضوان
  ۱۶ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۹:۲۴

  سلام من کاردانی تربیت بدنی دارم میتونم آزمون آموزش و پرورش شرکت کنم سال ۱۴۰۰،؟

  • مشاور ارشد
   ۱۷ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۱:۳۸

   سلام حداقل مدرک مورد نیاز برای استخدامی آموزش و پرورش لیسانس می باشد.

 124. فاطمه میردار ورچشمه
  ۵ اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۶

  سلام من در استخدامی آموزش و پرورش ۹۹ شرکت کردم قبول شدم ولی در موقع بررسی مدارک گفتن همسر جانبازان از معافیت سنی برخوردار نیستن تو رو خدا بگین چی کار کنم تا در آزمون بعدی بتونم شرکت کنم متولد ۶۱ هستم در صورتی که سالهای قبل همسران جانبازان شرط سنی نداشتن ولی سال ۹۹ در دفترچه معافیت همسران جانبازان ذکر نشده بود

 125. S.s
  ۱۳ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۱:۴۷

  سلام خسته نباشید لطفا بگین در سال ۱۴۰۰ ازمون استخدامی اموزش و پرورش انجام میشه چون بعضیا میگن دیگه استخدامی نمیاد لطفا جواب بدین

  • مشاور ارشد
   ۱۴ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۱۲:۰۷

   سلام و درود سایت آموزش و پرورش شرایط استخدام رو اعلام می کنند مشخص نیست.

 126. ناشناس
  ۱۲ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۵۱

  سلام وقتتون بخیر من لیسانس تربیت مربی پيش دبستانی دارم وسال سن دارم میتونم داخل آزمون سال آینده شرکت کنم ممنون میشم اگه جواب بدین
  تورو خدا شرایط سنی رو تغییر ندین وگرنه ما باید چکار کنیم خواهش میکنم پیگیر باشید و شرایط ما رو درک کنید

 127. رویا نظام دوست
  ۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۰۹:۱۲

  من ترم اخر رشته حقوق هستم بیست و نه سالم در شهرستان بناب آذر بایجان شرقی هستم در مقطع دبستان اول و دوم و سوم توان تدریس دارم پدر مقاطع راهنمایی و دبیرستان هم دروسی همچون تاریخ و ادبیات و فلسفه و معارف میتونم تدریس کنم لطفاً راهنمایی کنید مدرک لیسانس دارم ترم اخر کارشناسی حقوق از بناب

  • مشاور ارشد
   ۷ بهمن ۱۳۹۹ ساعت ۲۰:۳۲

   سلام وقت بخیر
   شما شرایط استخدام در آموزش و پرورش رو دارید ولی باید ابتدا در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنید بعد از قبولی در آزمون آموزش پرورش می تونید به تدریس در مقاطع مد نظر مشغول شوید،

   • Somayeh
    ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۶

    سلام
    لیسانس مهندسی نرم افرار دارم
    ۲۳ سالمه با معدل ۱۴.۷۶ میتونم توی ازمون استخدامی شرکت کنم ؟؟؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۰ شهریور ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۲

     سلام بله میتونی شرکت کنی شرایط استخدامی آموزش و پرورش برای لیسانس سن زیر 35 سال هستش

     • کورش
      ۲۰ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۰

      سلام خسته نباشید
      من لیسانس عمران دارم ولی فوق دیپلم ناپیوسته هست دیپلم هم نظری
      آیا میشه داخل آزمون شرکت کنم

     • کارشناس ارشد
      ۲۱ مهر ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۰

      سلام خیر مشکلی برای آزمون استخدامی اموزش و پرورش ندارید

     • فاطمه
      ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۶

      سلام وقت‌بخیر با کارشناسی علوم قرآن و حدیث، امکان قبولی در رشته‌های دبیری مثل معارف و آموزش ابتدایی هست؟ یا برای دبیری باید مدرک ارشد داشته باشیم؟

     • کارشناس ارشد
      ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۹

      سلام وقت بخیر برای استخدام اموزش پرورش باید رشته تحصیلیتون زیر مجموعه رشته های اعلام شده توسط وزارت اموزش پرورش اعلام میشود برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

ایران تحصیل
تماس با مشاور