تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
شرایط استخدام آموزش و پرورش

شرایط استخدام آموزش و پرورش + تغییرات 1401 | ایران تحصیل

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۷۵۷
شرایط استخدام آموزش و پرورش
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

برخی از افراد به عناوین شغلی آموزش و پرورش علاقه بسیاری دارند، به همین دلیل، به دنبال استخدام در این سازمان می باشند. وزارت آموزش و پرورش هر ساله آزمونی را برگزار می کند و طی آن نیروهای جدیدی را استخدام می نماید. افراد برای شرکت در این آزمون، حتما باید دارای شرایطی عمومی و شرایطی خصوصی باشند. این شرایط، پیش از ثبت نام در دفترچه بیان خواهد شد که افراد باید دفترچه را دانلود کرده و آن را به خوبی مطالعه نمایند. در صورت عدم وجود حتی یکی از شرایط استخدام آموزش و پرورش، افراد نمی توانند در آزمون استخدامی این ارگان ثبت نام نمایند. 

اگر شما هم جز افرادی هستید که به شغل معلمی علاقه دارید و یا می خواهید با عناوین دیگر در وزارت آموزش و پرورش مشغول به کار شوید، حتما باید شرایط استخدام آموزش و پرورش را دانسته و تمامی آن ها را دارا باشید. برای آشنایی با تمامی شرایط عمومی و شرایط خصوصی آزمون استخدامی این ارگان، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. ما در ادامه این مقاله تمامی این شرایط را به طور کامل و مفصل برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد. 

 

 

اطلاعیه مهم :

بر اساس مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و آموزش پرورش سال گذشته و شرایط احراز تحصیلی تعیین شده، داوطلبان برای ثبت نام این آزمون در هر یک از رشته های شغلی، باید حداقل مدرک تحصیلی فوق دیپلم را داشته باشند و رشته هایی با شرایط احراز مدرک دیپلم ارائه نشده است.

 

 

بررسی شرایط استخدام آموزش و پرورش 

همان طور که در ابتدا مقاله بیان شد، شرایط استخدام آموزش و پرورش همانند ثبت نام های دیگر و سایر استخدامی های کشور، دارای شرایط عمومی و اختصاصی می باشد. بدین معنا که هر یک از داوطلبان علاوه بر دارا بودن شرایط عمومی، باید از شرایط اختصاصی نیز لازم است برخوردار باشند. علاوه بر این، لازم به ذکر است تا بدانید که عدم وجود حتی یکی از شرایط عمومی و یا خصوصی، سبب می شود تا افراد نتوانند در آزمون استخدامی این ارگان ثبت نام نمایند. این شرایط، زیاد سخت و دشوار نیستند و تعداد آن ها نیز بسیار زیاد نمی باشد. برخی از مهم ترین شرایط عمومی و شرایط خصوصی استخدام در آموزش و پرورش، شامل موارد زیر می باشند: 

 

شرایط عمومی ثبت نام آموزش و پرورش

 • تمامی افراد باید تابعیت ایرانی داشته باشند. 
 • تمامی داوطلبان حتما باید به دین مبین اسلام یا یکي از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، اعتقاد داشته باشند. 
 • متقاضیان باید به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران پایبند باشند. 
 • داوطلبان عزیز و گرامی نباید به هیچ یک از مواد مخدر اعتیاد داشته باشند. 
 • داوطلبان آقا حتما باید دارای کارت پایان خدمت و یا کارت معافیت از خدمت باشند.
 • متقاضیان باید هیچ گونه سوء سابقه ای نداشته باشند. 
 • تمامی متقاضیان و داوطلبان گرامی باید از از سلامت جسمی و روانی برخوردار باشند. 
 • داوطلبان عزیز نباید دارای هیچ گونه ممنوعیت استخدام در دستگاه های دولتی، باشند. 
 • داوطلبان مدرک دیپلم، باید سنی بین 20 تا 25 سال داشته باشند. 
 • داشتن حداکثر 30 سال برای داوطلبان دارای مدرک فوق دیپلم (کاردانی) الزامی است. 
 • متقاضیان مدرک لیسانس، باید حداکثر 36 سال سن داشته باشند. 
 • داشتن 40 سال تمام برای داوطلبان دارای مدرک فوق لیسانس امری الزامی است. 
 • متقاضیان دریافت مدرک دکتری، حتما باید حداکثر 45 سال داشته باشند. 

لازم به ذکر است تا بدانید که تاریخ مندرج در کارت پایان خدمت یا مدرک فارغ التحصیلی باید قبل از آخرین روز ثبت نام وزارت آموزش و پرورش باشد. همچنین، شرایط ذکر شده برای تمامی افراد اعم از مرد و زن و شرایط سنی می باشد. جهت اطلاع از سایر شرایط عمومی ثبت نام می توانید با کارشناسان خبره ما در ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

شرایط عمومی ثبت نام آموزش و پرورش

شرایط عمومی ثبت نام آموزش و پرورش

 

 

شرایط اختصاصی ثبت نام آموزش و پرورش

همان طور که در قسمت های پیشین بیان شد، افراد علاوه بر شرایط عمومی استخدام، باید شرایط خصوصی را نیز دارا باشند. در واقع، اگر تمامی شرایط عمومی را دارا باشند اما، شرایط خصوصی را نداشته باشند، نمی توانند در آزمون شرکت کرده و در این ارگان ثبت نام نمایند. لذا، برخی از مهم ترین شرایط خصوصی ثبت نام در آموزش و پروش، شامل موارد زیر می باشند: 

 • افرادی که جز پذیرفته شدگان نهایی آزمون هستند، باید قبل از شروع دوره یک ساله مهارت آموزی، تعهد 10 ساله خدمت در محل قبول شده را به آموزش و پرورش ارائه دهند.
 • امکان تغییر محل خدمت بعد از پذیرفته شدن نهایی و پیش از استخدام وجود نداشته و پس از شروع به کار نیز طبق قوانین نقل و انتقال می تواند تغییر محل خدمت انجام گیرد.
 • افرادی که علاقه دارند به عنوان هنرآموز باشند، حتما باید مدرک فوق دیپلم پیوسته داشته باشند، در صورتی که مدرک فوق دیپلم ناپیوسته داشته باشند باید مدرک دیپلم هنرستان داشته باشند.
 • افرادی که فارغ التحصیل مراکز آموزش و پرورش هستند نمی توانند در آزمون استخدامی شرکت کنند.
 • افرادی که پذیرفته می شوند باید قبل از شروع به کار، سوگندنامه معلمی امضا کنند که این سوگندنامه در پرونده آنها ثبت می شود.
 • داوطلبانی که در آزمون استخدامی پذیرفته شده اند باید یک دوره یک ساله مهارت آموزی که در دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی برگزار می شود را بگذرانند.
 • اگر داوطلبان در کلاس های درسی و آزمون های دوره های مهارت آموزی شرکت نکنند به منزله انصراف آنها از دوره بوده و باید مبلغی را به عنوان جریمه و هزینه های آموزش پرداخت نمایند.
 • داوطلبانی که به عنوان پذیرفته شدگان نهایی منصوب می شوند باید دوره مهارت آموزی  را طی کنند و  امتیاز حد نصاب را در آزمون جامع کسب کنند.
 • داوطلب باید بخشی از هزینه دوره مهارت آموزی خود را پرداخت کند. حال اگر قبل از اتمام دوره یک ساله مهارت آموزی انصراف دهد، در این صورت وزارت آموزش و پرورش موظف است  هزینه های مربوطه را محاسبه کرده و دریافت کند.
 • تمام داوطلبانی که به عنوان هنر آموز قبول شدند باید برای اطلاع از نحوه ثبت نام و شرکت در دوره مهارت آموزی به سایت دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی مراجعه کنند. پذیرفته شدگان نهایی آموزگاری، دبیری، مراقب سلامتی، مشاوره و مربی امور تربیتی نیز  باید به سایت دانشگاه فرهنگیان جهت کسب اطلاعات در این مورد مراجعه کنند.
 • معمولا محل شروع دوره مهارت آموزی آنها با توجه به شغل محل اعلام خواهد شد.البته داوطلبان در صورتی که قصد داشته باشند محل  دوره مهارت آموزی خود را تغییر دهند باید بر اساس جنسیت  خود طبق نظر دانشگاه فرهنگیان اقدام کنند.

 

 

شرایط اختصاصی ثبت نام آموزش و پرورش

شرایط اختصاصی ثبت نام آموزش و پرورش

 

 

 • داوطلبان باید در زمان شرکت برای دوره مهارت آموزی مدرک روخوانی و روان خوانی قرآن کریم و  مدرک ICDL خود را ارائه دهند. در غیر این صورت باید قبل از  شروع  دوره آزمون جامع آنها را دریافت و ارائه دهند.
 • هیچ گونه مسئولیتی در قبال تهیه مسکن و غذا دوره  مهارت آموزی داوطلبان وجود ندارد. اما دانشگاه هایی که دوره مهارت آموزی در آن اجرا می شود می توانند در قبال دریافت هزینه این کار را برای داوطلبان انجام دهند.

لازم به ذکر است تا بدانید که امکان ثبت نام استخدام آموزش و پرورش در حین دوره سربازی با توجه به برخی از ضوابط نیز وجود خواهد داشت. برای دریافت اطلاعات کامل در رابطه با زمان و نحوه ثبت نام استخدام در آموزش و پرورش، می توانید مقاله زیر را به خوبی مطالعه نمایید. 

 

 

جهت اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام استخدام آموزش و پرورش، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

 

 

 

شرایط سنی استخدام آموزش و پرورش

بهتر است تا بدانید که علاوه بر تمامی شرایط استخدام آموزش و پرورش اعم از شرایط عمومی و خصوصی، افراد باید شرایط سنی خاصی را نیز دارا باشند تا بتوانند در آموزش و پرورش استخدام شوند. در واقع، یکی از شرایط استخدام وزارت آموزش و پرورش در نظر گرفته شده برای داوطلبان را می توان شرایط سنی دانست. شرایط سنی در سال های اخیر با توجه به برخی از مصوبات دچار تغییر شده است که آخرین تغییرات مربوط به شرایط سنی استخدام، شامل موارد زیر می باشند: 

 • برای مدرک دیپلم داشتن سن 20 تا 25 سال
 • داشتن سن 30 سال برای افرادی که مدرک کاردانی(فوق دیپلم) دارند.
 • برای مدرک کارشناسی داشتن سن 35 سال
 • داشتن سن 40 سال برای مدرک کارشناسی ارشد
 • داشتن حداکثر سن 45 سال برای دارندگان مدرک دکتری 

البته، لازم به ذکر است تا بدانید که برخی از افراد از شرایط سنی معاف هستند و اگر سن آن ها کمتر و یا بیشتر از حد مجاز باشد، مشکلی ندارد. در واقع، جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان 25 %و بالاتر، فرزندان آزادگان يک سال اسارت و بالاتر، از این شر معاف هستند. 

 

 

برای آشنایی با رشته های استخدامی آموزش و پرورش، بر روی لینک کلیک کنید. 

 

 

 

حداقل معدل لیسانس برای استخدام آموزش و پرورش

شرایط در نظر گرفته شده برای استخدام در سال های مختلف، متفاوت می باشد. در رابطه با حداقل معدل لیسانس برای استخدام آموزش و پرورش می توان گفت که در این رابطه خوشبختانه تا کنکور هیچ نوع شرطی از طرف سازمان سنجش و همچنین آموزش و پرورش برای شرکت متقاضیان قرار داده نشده است. به همین دلیل تمامی فارغ التحصیلان در هر رشته ای می توانند برای شرکت در آزمون استخدامی تلاش نمایند.

شرط معدل برای آن دسته از متقاضیانی است که مایل به شرکت در دانشگاه فرهنگیان هستند، اما برای متقاضیانی که از طریق آزمون های استخدامی در آموزش و پرورش جذب خواهند شد، شرط معدلی برای آنان قرار داده نشده است و ملاک احتساب علمی برای این دسته از داوطلبان نمره آزمون می باشد. به همین دلیل قبولی در هر یک از این آزمون ها در صورتی امکان پذیر است که داوطلبان بتوانند نمره بالاتری را کسب نمایند.

 

 

حداقل معدل لیسانس برای استخدام آموزش و پرورش

حداقل معدل لیسانس برای استخدام آموزش و پرورش

 

 

در رابطه با حداقل نمره لازم برای قبولی نمی توان برای تمامی رشته ها و همچنین در تمامی شهرها و استان ها نظر یکسانی را ارائه نمود. زیرا هر یک از شهرستان ها با ظرفیت های متفاوتی داوطلبان را پذیرش می نمایند. به همین دلیل قبولی متقاضیان تا حدود زیادی بستگی به ظرفیت و درصدهای آن ها در دروس مختلف خواهد داشت. 

 

 

 

برای اطلاع از زمان و مراحل استخدام آموزش و پرورش، بر روی لینک کلیک راست کنید. 

 

 

 

آیا شرایط بومی بودن مربوط به سه سال آخر دبیرستان است و بر همین مبنا گزینش صورت می پذیرد؟

بومی بودن داوطلبان با توجه به چند مورد می تواند تعیین شود که از جمله آن همین سه سال آخر دبیرستان خواهد بود. اما غیر از آن، در صورتی که داوطلبان به شرحی که در ادامه ذکر خواهد شد شرایطی را دارا باشند، بومی شهرستان محسوب خواهند شد.

 1. شهرستان یا استان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
 2. همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح  اعم از شاغل و یا بازنشسته که شهرستان یا استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.
 3. داوطلب حداقل چهار سال از سنوات تحصیلی  ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه را به صورت متوالي یا متناوب در شهرستان و یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
 4. داوطلب یا پدر، مادر و یا همسر وی، حداقل چهار سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان و یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند. پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است. داوطلبان توجه داشته باشند که به هنگام ثبت نام به درستی اطلاعات موجود را وارد نمایند.

 

برای استخدام در ادارات استان ها آیا لازم است بومی استان و یا شهرستان باشیم؟

مطابق با شرایط استخدام آموزش و پرورش، آن دسته از داوطلبانی که برای این گونه مشاغل اقدام به ثبت نام می نمایند، بومی همان شهرستان محسوب می شوند. به همین دلیل تنها از یک امتیاز برخوردار خواهند بود در نتیجه امتیاز مورد نظر آنان یک و دو دهم بود. بنابراین هیچ گونه تفاوتی برای متقاضیان در این رابطه وجود نخواهد داشت.

 

 

برای استخدام در ادارات استان ها آیا لازم است بومی استان و یا شهرستان باشیم؟

برای استخدام در ادارات استان ها آیا لازم است بومی استان و یا شهرستان باشیم؟

 

 

آخرین اخبار پیرامون استخدام آموزش و پرورش

فارس من| آزمون استخدامی ماده 28 حذف نشده است

صادق ستاری‌ فرد سخنگوی وزارت آموزش و پرورش در این خصوص گفت: آزمون استخدامی ماده 28 حذف نشده است، اما استخدام جدید آموزش و پرورش به تازگی برگزار شده است.

استخدام بیش از ۳۸ هزار معلم از طریق آزمون استخدامی

وزیر آموزش و پرورش گفت: امسال از طریق برگزاری آزمون استخدامی ۳۸ هزار و ۸۱۳ معلم در قالب ماده ۲۸ جذب نهاد تعلیم و تربیت می‌شوند.

خبر مهم درباره آزمون استخدامی معلمان

نوری، وزیر آموزش و پرورش بیان کرد: امسال همچنین علاوه بر فارغ‌التحصیلان آموزش و پرورش، حدود ۶۰ هزار نیروی انسانی را به این وزارتخانه اضافه کردیم .

 

اطلاعیه مهم:

بر اساس طرح جدید پیشنهادی، میزان 2 سال به سن داوطلبان مشارکت در آزمون‌ های استخدامی در دستگاه‌ های اجرایی افزوده خواهد شد و از 35 به 37 سال افزایش می‌ یابد. اما هنوز دفترچه جدید و شرایط تصویب شده منتشر نشده است.

 

 

خلاصه مطلب

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما داوطلبان و متقاضیان عزیزی که می خواهید در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش شرکت کنید را با تمامی شرایط استخدام آموزش و پرورش به خوبی و به طور کامل آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که تمامی افراد باید تمامی شرایط عمومی، خصوصی و سنی را داشته باشند. اما، برخی از افراد همچون: آزادگان، جانبازان و … که در مقاله بیان شده است، می توانند از داشتن شرایط سنی معاف باشند. اما، این افراد نیز برای استخدام حتما باید شرایط عمومی و خصوصی را داشته باشند. اگر در هنگام استخدام سوالی داشتید و در این زمینه به کمکی نیاز داشتید، می توانید با مشاوران با تجربه ما در ایران تحصیل ارتباط برقرار کنید. برای برقراری ارتباط می توانید با ما تماس گرفته و یا برای ما کامنت بگذارید. همکاران ما در اسرع وقت به شما عزیزان پاسخ خواهند داد. 

 

پادکست صوتی مقاله

 

برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 

3.7/5 - (16 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

حداقل معدل برای استخدام در آموزش و پرورش چقدر است؟

در رابطه با حداقل معدل لیسانس هیچ نوع شرطی از طرف آموزش و پرورش برای شرکت متقاضیان قرار داده نشده است.

شرایط سنی استخدام در آموزش و پرورش چقدر است؟

با مدرک فوق دیپلم حداکثر سن 30 سال و با مدرک فوق لیسانس سن 40 سال.

آیا داوطلبانی که در مراکز تربیت معلم تحصیل کرده اند می توانند در آزمون استخدامی شرکت کنند؟

خیر. این داوطلبان حق شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش را ندارند.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. Mary
  ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۹

  سلام میخاستم ببینم آزمون استخدامی سال۱۴۰۲ چه زمانی برگزار میشه و زمان ثبت نامش رو کی اعلام میکنن و برای ثبت نام توی آزمون باید فارغ تحصیل شده باشیم یا امکان شرکت داریم؟

  • abbasi
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۰

   سلام وقت بخیر
   زمان ثبت نام باید فارغ التحصیل شده باشید . هنوز دفترچه های ازمون سال جدید ارائه نشده . برای اطلاع از شرایط ازمون استخدامی اموزش پرورش پیگیر مقاله های سایت ما باشید .

 2. Leili
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۸

  سلام،من لیسانس ادبیات عربی دارم،چندسال در شرکت های خصوصی کار کردم،حدود هفت سال بیمه دارم،۴۰سال سن دارم،ایا میتونم در آزمون استخدامی آموزش پرورش شرکت کنم

  • bagheri
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۶

   با سلام طبق شرایط استخدام تاموزش و پروش شرط سنی بدون تبصره 36 برای لیسانس است

 3. علی
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۵

  سلام من رشتم مشاوره است برا استخدامی اموزش پرورش اموزگاری ابتدای شرکت کردم برا استان تهران خودم شهرستانی هستم حدنصاب قبولی برا استخدامی اموزش پرورش تهران حدودا چند ه…

  • fathollahi
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۴

   سلام نتایج پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شده است

 4. کیارا
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۹

  سلام من مدرک آیلتس دارم ولی رشتم کامپیوتر (فنی حرفه ای هست) میتونم معلم زبان بشم

  • ekhlasi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۵

   با سلام وقت بخیر ، برای استخدام در فرهنگیان نیازمند لیسانس زبان انگلیسی میباشد

 5. parisa
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۲

  سلام وقت بخیر.من ترم بهمن امسال آخرین ترم کارشناسی ام هست و از دانشگاه ک پرسیدم گفتن که در تاریخ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ فارق التحصیل میشم،میخواستم بپرسم ک میتونم توآزمون ۱۴۰۲ ثبت نام کنم یا نه؟!
  و اینک اگر نمرات ترم اخرم یکم دیرتر اعلام بشه میتونم موقع ثبت نام تقریبی بزنم نمراتمو بعدا ویرایش کنم؟!

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۵

   سلام وقت بخیر . برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش مشکلی ندارید و میتوانید ثبتنام کنید

 6. F.e
  ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۸

  ببخشید رشته مترجمی عربی نمیتونه تو آزمون استخدامی شرکت کنه؟ماام همه درسامون همون درستی ادبیات عربه فقط اسم رشتمون مترجمین😭

  • bagheri
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۷

   با سلام طبق شرایط استخدام اموزش و پرورش شما باید شرایط احراز تحصیلی را داشته باشید

 7. علی
  ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۷

  سلام بنظرتون حد نساب برا قبولی تهران حدود چند پارسال چند بوده؟!

  • mansuri
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۵

   سلام وقت بخیر حدنصاب قبولی با توجه به رشته ی مورد نظر شما متفاوت میباشد.رشته و دانشگاه مورد نظر را قید کنید و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص رتبه و حد نصاب قبولی رشته های تاپ دانشگاه های رنک برتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

 8. ستاره
  ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۲

  سلام ببخشید من ۴ماه نسبت به حداکثر سن مجاز اضافه سن دارم مشکلی در قبولی من پیش نمیاد؟

  • aghazade
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۶

   سلام
   بعله ممکنه این مورد مشکل ساز باشد اما زمانی که ازمون رو قبول شدید و دعوت به مصاحبه شدید بقیه رزمه شما رو هم بررسی میکنند ودر نهایت مشخص میشود

 9. دانشجو
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۷

  سلام من دانشجوی آموزش ابتدایی دانشگاه آزاد هستم یک ترم مونده تا فوق دیپلم بگیرم 23ساله هستم اگر الان در یک مدرسه غیر انتفاعی مشغول به تدریس بشم زمانی که مدرک لیسانس رو بگیرم 26ساله میشم میتونم آزمون استخدامی شرکت کنم و قبول بشم یا نه؟؟ آخه شنیدم اگر جایی به صورت حق‌التدریس کارکنم دیگه نمیتونم تااستخدام آموزش پرورش بشم آیا صحت داره؟؟؟؟ممنون میشم پاسخ بدید

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۷

   سلام وقت بخیر . شرایط استخدام آموزش و پرورش داشتن شرایط اختصاصی و مدرک مرتبط می باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه کنید

 10. دانشجو
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

  سلام من دانشجوی آموزش ابتدایی دانشگاه آزاد هستم یک ترم مونده تا فوق دیپلم بگیرم اگر الان در یک مدرسه غیر انتفاعی مشغول به تدریس بشم زمانی که مدرک لیسانس رو گرفتم میتونم آزمون استخدامی شرکت کنم و قبول بشم یا نه؟؟ آخه شنیدم اگر جایی به صورت حق‌التدریس کارکنم دیگه نمیتونم استخدام آموزش پرورش بشم آیا صحت داره؟؟؟؟ ممنون میشم پاسخ بدید

  • bagheri
   ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۶

   با سلام برای ثبت نام در اغموزش و پرورش ازمونش مشکل ندارید طبق شرابط استخدام اموزش و پرورش طبق نظر اموزش پرورش معمولا باید انصرف دهید

 11. Zahra
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۷

  سلام.با مدرک کاردانی/فوق دیپلم رشته مهندسی کامپیوتر/نرم افزار میشه در آزمون آموزش پرورش شرکت کرد؟
  با داشتن شرایط سنی و عمومی و معدل

  • mansuri
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۹

   سلام وقت بخیر اگر ازمون استخدامی اموزش پرورش مدنظر شماست.خیر.باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید .جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 12. نفس
  ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱

  سلام من مدرک دیپلم علوم انسانی دارم و درحال حاضر دانشجوی ترم اول مشاوره هستم آیا امکان داره ک تو ازمون اموزش پرورش استخدام بشم.؟به نظر شما تو چه ازمونهای دیگه ای میتونم شرکت کنم.

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۸

   سلام وقت بخیر بله شانس دارید برای کسب اطلاعات بیشتر ،مقالات موجود در سایت را مطالعه فرمایید

 13. فاطمه
  ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۱

  سلام من کارشناسی رشته حقوق هستم ایا میتونم تو ازمون اموزش پرورش شرکت کنم؟

  • bahraii
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۸

   سلام وقتتون بخیر .شرایط شما باید با دقت بیشتری برسی شود .در صورت نیاز با ما تماس بگیرید

 14. یاسر
  ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۸

  سلام بنده تازه خدمتم تموم کردم و چون تو خدمت بودم نرسیدم برا ازمون ثبت نام کنم الان امکانش هس با ارایه مدرک کارشناسیم مدل ۱۶ و ی نامه سهمیه هم دارم امکانش هس برم اموزش پرورش کل استخدامم کن شانس دارم ایا؟؟؟؟

  • fathollahi
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۷

   سلام برای استخدام اموزش و پرورش فقط باید در بازه زمانی اعلام شده در سنجش اقدام کنید

 15. سارا
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۲

  سلام وقت بخیر- آیا مدرک تحصیلی و معدل در استخدام آموزش و پرورش تاثیر داره؟

  • fattahi
   ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۳

   سلام وقت بخیر
   بله تنها با داشتن مدرک مرتبط گفته شده در خود دفترچه مبتوانید ثبت نام انجام دهید و معدل هم باتوجه به مدرک تحصیلی در دفترچه اعلام میشود.

  • امیر مهدی
   ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۷

   سلام اگه بخواید از طریق دانشگاه فرهنگیان برید بله ولی اگه از طریق آزمون های استخدامی وزرات باشه نمره اون امتحان شرطه

 16. لیلا
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۷

  سلام معدل دیپلم ومعدل دانشگاه باید چند باشه استخدام شیم واینکه از کجا متوجه میشن بیماری جسمی یا روحی داریم آیا معاینه می کنند

  • karimi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۸

   سلام بله برای اطلاعات بیشترم تماس بگیریدراهنماییتون میکنیم

 17. مینا
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۶

  سلام ،وقتتون بخیر ببخشید برای مصاحبه آموزش و پرورش اگر قد خانوما زیر ۱۵۰ باشه نمی‌پذیرند ؟

  • karimi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۲

   سلام شرایط قدی نداره

 18. مونا
  ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۰

  میشه پاسخ بدید

  • karimi
   ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۱

   سوالتون وبفرمایید

   • مونا
    ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۷

    باید نظام قدیم بخونیم یا نظام جدید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تو رو خدا جواب بدید

    اگه نطام قدیم کتاباش نبود چکار کنیم

    • ranjbar
     ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۰

     سلام وقت بخیر . بنابه شرایط جدید آزمون های استخدامی آموزش و پرورش باید کتب نظام جدید را مطالعه کنید

 19. مونا
  ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۲

  سلام نظام قدیم باید بخونیم یا نظام جدید منظورم کتاباش هستش

  من خودم مال نظام قدیم هستم

  • fattahi
   ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۷

   سلام وقت بخیر
   منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش توسط سازمان سنجش اطلاع رسانی میشود دفترچه استخدامی دستگاه های اجرایی را مطالعه نمایید.

 20. علیرضا
  ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۱

  سلام خسته نباشید. من دانشجوی ترم اخز مهندسی شیمی هستم با توجه به اینکه یک سال فراغت دارم تا یا سربازی برم یا دانشگاه میتونم توی ازمون شرکت کنم یا داشتن کارت پایان خدمت واجبه؟؟؟؟

  • fattahi
   ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۹

   سلام وقت بخیر
   یکی از شرایط شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم میباشد.

 21. حلما شعبانی
  ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۷

  سلام وقتتون بخیر من میخوام برای استخدامی اموزش پرورش اقدام کنم ،ایا مطلقه بودن من مشکلی در استخدامی ایجاد نمیکنه؟

  • fattahi
   ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۳

   سلام وقت بخیر
   خیر شما طبق شرایط و مدرک تحصیلیتون میتوانید در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنید.

 22. farzane
  ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۶

  سلام. وقت بخیر. ممنون میشم بگید حقوق کسی که از طریق آزمون استخدامی آموزش و پرورش پذیرفته شده و شروع به کار کرده، چقدره؟!

  • mohammadi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۹

   سلام وقت به خیر
   حقوق دریافتی استخدام آموزش و پرورش بر اساس مصوب اعلام شده از سوی این وزارت خانه است.

 23. ز
  ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۲۳

  سلام اگر تتو داشته باشیم میتونم استخدام بشیم ؟
  روی آرنج مشخص هم نباشه ؟ چون شنیدم بدن رو نگاه میکنن

  • aghazade
   ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۳

   سلام
   چون شما در ازگان دولتی قراره استخدام بشید نیازه یه سری شئونات رو رعایت کنید ودر صورتی که متوجه بشوند اینکه در اینده دچار مشکل بشیید هست و ممکنه منخر به اخراج شما شود

 24. زهرا
  ۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۱

  با سلام خدا قوت..تاریخ فارع التحصیلی یک دوره ۳ ماهه از ۶ اسفند تا ۶ خرداد هست..و شما در پیام هاتو اشاره کردین تا تاریخ ۳۱ خرداد و در جای دیگر از پیامها فرمودین ۲۰ خرداد.کدام یک از این تاریخ ها معتبر است جناب ؟ ممنون از پاسخگویی شما

  • mohammadi
   ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۳

   سلام وقت به خیر
   شرایط استخدام آموزش و پرورش بر اساس آئین نامه موجود در دفترچه راهنمای ثبت نام انجام میشود.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 25. آناهیتا
  ۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۳۱

  سلام میشه درمورد ماده ۲۸ توضیحی بدین.شهر ما فقط ۱ظرفیت داشت برای ازمون امسال.میخواستم ببینم میشه جذب از طریق ماده۲۸شد؟اصلا ازمون ۱۴۰۲ این ماده رو داره و اینکه همزمان با خود ازمون اصلی هست؟

  • fathollahi
   ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۱

   سلام شرایط و تعداد پذیرش استخدام آموزش و پرورش هرسال از طریق دفترچه اعلام میشود

 26. مینا
  ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۶

  سلام وقت بخیر
  من امسال ازمون استخدامی اموزش و پرورش شرکت کردم و درسم هم تموم شده.برای فارغ التحصیلی هم از دانشگاهم درخواست دادم اما بخاطرتایم اداری که باید طی بشه امکان داره تا روز مصاحبه مدرک بدستم نرسه.در این صورت من باید چیکار کنم و امکان داره بخاطر این موضوع تو مصاحبه رد بشم ؟

  • fattahi
   ۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۹

   سلام وقت بخیر
   ملاک پذیرش آموزش و پرورش فارغ التحصیل شدن شخص تا تاریخ سی و یک خرداد است .

   • زهرا
    ۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

    ذکر شده تا ۶ خرداد باید فارع التحصیل بشیم اما شما میگین ۳۱ خرداد
    اگه تا ۳۱ خردادباشه عالی میشه

 27. کوثر
  ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۵

  سلام وفت بخیر.ببخشید من الان بهداشت درمان کار میکنم از آنجا که تبدیل وضعیت شروع شده و امکانش هست مارا رسمی بکنن.آیا درصورتی که من حکم رسمی خوردم در صورت قبولی در آزمون آموزش پرورش میتونم استعفا بدم و بیام آموزش پرورش؟؟

  • ekhlasi
   ۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۶

   سلام وقت بخیر بله اما موجب جریمه از سوی بهداشت درمان میشوید

 28. نسرین
  ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۱

  سلام و وقت بخیر .من لیسانس صنایع غذایی دارم از علوم و تحقیقات تهران، ۳۰سالم هست ، برای شرکت در آزمون استخدام لطفا راهنماییم کنید

  • bagheri
   ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۶

   ید سلام دفترچه را مورد مطالعه از سایت sanjesh قرار دهید

 29. محسن
  ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۲

  باسلام
  من حین خدمت سربازی هستم و سربازی من برج 10 امسال تموم میشه در ازمون استخدامی معلمی امسال شرکت کردم ایا صورت قبولی در ازمون میتونم با این شرایط جذب اموزش پرورش بشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۰

   خیر همزمان نمیتوانید همزمان هر دو را انجام دهید باید سربازی را تمام کنید

 30. مرضیه مهدور
  ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۳

  معدل دانشگاه پیام نور تاثیری روی استخدام دارد یا خیر؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

   سلام بعله
   مدارک شما بررسی میشود

 31. فاطمه
  ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۹

  سلام ایا ممکن هست چون معدلم کم هست آزمون استخدامی توی مصاحبه قبول نشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۳

   سلام وقت به خیر
   استخدام آموزش و پرورش دو مرحله ای است و قبولی در مرحله دوم یا مصاحبه بستگی به بقیه داوطلبان و شرایط شما دارد.

   • محمد
    ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۱

    با سلام ببخشید بنده با دیپلم معماری ثبت نام کردم کنکور چون معدلم 13 هس تطبیق دادم به انسانی ولی با مدرک معماری لحاظ شده تو سایت اگر مجاز شدیم فرهنگیان چون این مدرک انسانی تا اواسط تیر ماه دستمون میرسه دیر میشه قبل مصاحبه بخاطر معدل رد نکنن یا بخاطر مدرک نمیشه مصاحبه صدا کردنی ببریم مدرک تطبیقی رو بدیم با تشکر

    • alizadeh
     ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۷

     سلام وقت بخیر با مدرک معماری برای هنراموزی معماری می توانید اقدام کنید برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات سایت مرجعه فرمایید

 32. خاتون
  ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۸

  سلام .آیا میشه در آزمون استخدامی با مدرک زبان و ادبیات فارسی ،معلم ابتدایی شد؟

 33. سمیه
  ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۴

  سلام وقتتون بخیر
  ممنو‌ن میشم منو راهنمایی کنید. من دانشجوی ترم آخر کارشناسی مترجمی زبان هستم. علاقه خیلی زیادی هم به معلمی دارم. اما متاسفانه متوجه شدم که آموزش و پرورش با رشته مترجمی استخدام نداره. من الان چیکار کنم بنظرتون؟ برای ارشد آموزش زبان بخونم و با مدرک ارشد برای اموزش و پرورش ثبت نام کنم؟ از طرفی خیلی میترسم بخاطر مرتبط نبودن رشته ی کارشناسی و ارشد نتونم موفق بشم. از طرفی با خودم میگم که بهتره یه رشته دیگه رو مجددا در مقطع کارشناسی ادامه بدم مثل علوم تربیتی. لطفا منو راهنمایی کنید.

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۴

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی شرایط استخدام اموزش پرورش میتوانید مقاله های داخل سایت را مطالعه کنید. برای موضوع ادامه تحصیل حتما با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

   • محمد
    ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۳

    با سلام ببخشید بنده با دیپلم معماری ثبت نام کردم کنکور چون معدلم 13 هس تطبیق دادم به انسانی ولی با مدرک معماری لحاظ شده تو سایت اگر مجاز شدیم فرهنگیان چون این مدرک انسانی تا اواسط تیر ماه دستمون میرسه دیر میشه قبل مصاحبه بخاطر معدل رد نکنن یا بخاطر مدرک نمیشه مصاحبه صدا کردنی ببریم مدرک تطبیقی رو بدیم با تشکر

  • بهار
   ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۸

   من کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی دارم و تا جایی که پیگیر بودم یا این رشته رو نمیخواهند و یا تعداد کم میخواهند . ولی فکر میکنم مترجمی با اموزش و دبیری مرتبط باشن . ب نظر من یک رشته دیگر مثل اموزش ابتدایی رو شروع کنید .

 34. سمیه
  ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۳۷

  سلام وقتتون بخیر
  ممنو‌ن میشم منو راهنمایی کنید. من دانشجوی ترم آخر کارشناسی مترجمی زبان هستم. علاقه خیلی زیادی هم به معلمی دارم. اما متاسفانه متوجه شدم که آموزش و پرورش با رشته مترجمی استخدام نداره. من الان چیکار کنم بنظرتون؟ برای ارشد آموزش زبان بخونم و با مدرک ارشد برای اموزش و پرورش ثبت نام کنم؟ از طرفی خیلی میترسم بخاطر مرتبط نبودن رشته ی کارشناسی و ارشد نتونم موفق بشم. از طرفی با خودم میگم که بهتره یه رشته دیگه رو مجددا در مقطع کارشناسی ادامه بدم مثل علوم تربیتی. لطفا منو راهنمایی کنید. ممنونم ازتون.

 35. سلام
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۳

  ببخشید با دیپلم تجربی چه گرایش هایی میشه رفت؟ (مثلا اموزش ابتدایی یا….

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۵

   سلام وقت بخیر برای ورود به اموزش و پرورش سال 1401 با توجه به دفنرچه مورد نظر باید بررسی شود که با مدرک کورد نظر چه رشته هایی امکان پذیر است ولی برای ورود به استخدام اموزش و پرورش داشتن حدقل مدرک لیسانس الزامی است موفق باشید

 36. ماه
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۱

  سلام یه سوال داشتم اینکه مدرک تحصیلی با گرایش ارتباط داره؟ مثلا با کارشناسی حسابداری میشه رفت آموزشی ابتدایی؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای ورود به استخدامی اموزش و پرورش سال 1401 براساس دفترچه اعلام شده باید بررسی شود ولی با رشته حسابداری برای اموزش ابتدایی امکان پذیر نیست موفق باشید

 37. امیر
  ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۶

  سلام من مهندسی برق دولتی میخوندم ولی مدرک معادل فوق دیپلم گرفتم
  و تقریباً صد واحد پاس کردم و معدلم 12.90 هست. سنم 26 هست آیا شرایط استخدامی رو دارم؟ با سپاس

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۶

   سلام امکان شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مدرک فوق دیپلم وجود ندارد.

 38. مرضیه مهدور
  ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۲

  سلام من دانشجوی کارشناسی مهندسی کامپیوتر از پیام نور هستم و دو ماه دیگ فارق التحصیل میشم ۲۴ سال سن دارم، برای شرکت در ازمون استخدامی حتما باید کارشناسی رو تموم کنم؟
  و اینکه نمره معدل تاثیری داره روی استخدام؟
  با این سن میتونم کنکور بدم و تربیت معلم انتخاب کنم و دوباره از اول بخونم؟شما چه توصیه ای دارید؟
  ممنووووون میشم از شما اگر پاسخ بدید

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۳

   سلام موقع ثبت نام برای ازمون استخدامی حتما کارشناسی را گرفته باشید-دانشگاه فرهنگیان حداکثر سن 24 سال تمام میباشد

 39. رهام
  ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۶

  سلام من اواخر خرداد و قبل از زمان مصاحبه درسم تموم میشه. طبق دفترچه باید تا6 خرداد تموم شه .اگه کتبی رو قبول شم ممکنه به خاطر این 20 تا 25 روز توی مصاحبه ردم کنن؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۳

   سلام بله

   • نفس
    ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۹

    سلام من مدرک دیپلم علوم انسانی دارم و درحال حاضر دانشجوی ترم اول مشاوره هستم آیا امکان داره ک تو ازمون اموزش پرورش استخدام بشم.؟به نظر شما تو چه ازمونهای دیگه ای میتونم شرکت کنم.

    • alizadeh
     ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۹

     سلام وقت بخیر . به سایتهای استخدامی رجوع فرمایید

 40. فاطمه
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰

  سلام وقت بخیر . من بهمن امسال ترم هشتم میروم و ثبت نام این ازمون هم بهمن است . من میتوانم ازمون استخدامی را ثبت نام وسال 1402 امتحان بدهم و بعد از ارائه پایان نامه به دانشگاه وگرفتن مدرک کارشناسی و اگر من این ازمون قبول شدم و مدرک کارشناسی خود را ارائه بدهم مشکلی پیش میاید .متشکرم

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰

   سلام وقت به خیر
   برای استخدامی آموزش و پرورش تاریخ فراغت از تحصیل تعیین شده.اگر تا بازه زمانی تعیین شده فراغ التحصیل شوید مشکلی وجود ندارد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 41. مارال
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

  سلام وقت بخیر . من در حال تحصیل هستم و یک و سال ونیم دیگر درسم تمام میشود . من میخواستم بدونم که ابتدا امتحان ازمون استخدامی اموزش وپرورش را میتوانم ثبت نام کنم و امتحان ازمون را بدهم و بعد مدرک کارشناسی خود را بعد از ارائه پایان نامه به دانشگاه بعد از اینکه ازمون را قبول شدم ارائه بدهم . بعد محدوده سنی برای استخدام اموزش وپرورش از 20 تا 25 سال هست . سپاسگزارم

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱

   سلام وقت به خیر
   یکی از شرایط شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش داشتن حداقل مدرک کارشناسی مرتبط با کد شغلی است.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 42. کبری
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۲

  سلام من دیپلم تجربی سال ۵۶ ساکن کرج
  می توانم در آزمون معلمی شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۱

   خیر شرایط سنی را ندارید مگر اینکه دارای شرایط خاص باشید

 43. morteza
  ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۶

  سلام من دیپلمم انسانی هست. ولی فوق دیپلمم ناپیوسته معماری گرفتم . مدرک کارشناسی هم گرفتم. حالا میتونم هنر اموز ثبت نام کنم یا خیر؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۵

   اگر مدرک شما در شرایط احراز تحصیلی ان رشته قرار گرفته باشد میتوانید ثبت نام کنید

 44. morteza
  ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۴

  سلام من دیپلمم انسانی هست. مدرک کارشناسی معماری دارم. هنر اموز ثبت نام کردم ولی انگار نوشتن یا باید هنرستان رفته باشی یا فوق دیپلم پیوسته داشته باشی. یعنی منکه کارشناسی خوندم نمیتونم هنر اموز ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۵

   دفترچه را چک کنید و طبق قوانین دفترچه اقدام کنید

 45. سید جلال
  ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰

  با سلام،من لیسانس علوم سیاسی دارم و برای استخدام آموزش و پرورش رشته منو نمیخوان، میخواستم ارشد شرکت کنم، کدوم رشته در استخدام آموزش و پرورش بهتره و متقاضی کمتری داره و شانس قبولی بیشتری داره؟
  البته آیا اصلا میشه لیسانس من یه رشته دیگه ای باشه و ارشد یه رشته دیگه ای بخونم؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۶

   سلام
   وقت بخیر
   امکان پذیر هست
   برای استخدام آموزش پرورش میتونید در رشته هایی مثل روان شناسی برای ارشد اقدام کنید

 46. Moghadasi nezhad
  ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۳

  سلام وقت بخیر .من خرداد۱۴۰۲ فارغ التحصیل میشم میتونم برای آزمون بعدی آموزش وپرورش که دربهمن هست شرکت کنم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۸

   سلام وقت بخیر
   اگر بخشنامه سال آینده همانند امسال باشد باید قبل از 20 خرداد باید مدرک فارغ التحصیلی را دریافت کنید

 47. Maryam
  ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۵

  سلام و درود
  عذرمیخوام من دیپلم و فوق دیپلمم کامپیوتر هست ولی بعدش تغییر رشته دادم کارشناسی ناپیوسته حسابداری خواندم ، الان برای آزمون استخدامی مشکلی برام پیش نمیاد چون نامرتبط بودم؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۴

   سلام
   خیر برای ثبت نام در آزمون آموزش پرورش مشکلی ندارید

 48. فرشاد
  ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۹

  سلام من لیسانس ناپیوسته التروتکنیک برق قدرت دارم ۲۵ سال سن دارم میخواستم ببینم میتونم تو آزمون آموزش پرورش شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۰

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی شرایط استخدام اموزش پرورش میتوانید مقاله های داخل سایت را مطالعه کنید .

  • morteza
   ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۲

   سلام من دیپللم انسانی بوده. الان کارشناسی معماری دارم. ولی انگار نوشتم یا باید هنرستان خونده باشم یا فوق دیپلم پیوسته داشته باشم. یعنی با مدرک کارشناسی نمیتونم برای هنر اموز امتحان بدم؟

   • کارشناس ارشد
    ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۸

    اگر در ازمون استخدامی شرایط احراز تحصیلی رشتتون قرار گرفته باشید میتوانید شرکت کنید

 49. نازنین
  ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۰

  سلام دوتا سوال داشتم. چند بار میشه ازمون استخدامی داد؟ میشه چند سال پشت سر هم ازمون داد؟
  و اینکه میشه اولویت دوم رو یک استانی غیر از استان خودمون بزنیم؟ ممنون میشم پاسخ بدید‌

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۳

   سلام . آزمون استخدامی تا زمانی که شرط سنی شما مجاب کند میتوانید در آزمون شرکت کنید

 50. ریحانه
  ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۱۵

  سلام ، من کاردانی گرافیک هستم برای آزمون استخدامی آموزش پرورش میتونم شرکت کنم؟ یا حتما باید مدرک لیسانس داشته باشم که بتونم شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۷

   سلام
   ابتدا باید در مقطع کاردانی به کارشناسی ادامه تحصیل بدین

 51. نازنین
  ۳۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۴

  سلام ببخشید من رشتم آموزش و پرورش ابتداییه . میتونم با مدرک لیسانس استخدامبشم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۳

   سلام وقت بخیر
   بله میتوانید استخدام بشید مشکلی نیست.

 52. سجاد علی‌پور
  ۳۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۱

  سلام من دانشجوی حسابداری پیام نور هستم میخواستم بدونم بعد از فارغ التحصیلی و اخذ مدرک لیسانس میتونم برا استخدام آموزش پرورش اقدام کنم ؟ آیا شانس قبولی دارم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۵

   سلام وقت بخیر
   بله میتوانید اقدام کنید مشکلی نیست
   اگر با برنامه ریزی برای ازمون بخونید بله شانس قبولی دارید.

 53. ارزو
  ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۴

  سلام ببخشید مهندسی رشته فناوری اطلاعات میتونه هنراموز کامپیوتر شرکت کنه

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۱

   سلام . خیر فقط رشته های مهندسی کامپیوتر میتوانند شرکت کنند

 54. فاطمه
  ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۴

  سلام من کارشناسی رشته حقوق هستم . میتونم با مدرک ارشد مشاوره و روانشناسی در آزمون استخدامی اموزش پرورش قبول بشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۶

   سلام وقت بخیر
   بله شانس قبولی در استخدامی اموزش و پرورش را دارید.

   • مجید
    ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۷

    سلام ببخشید من فوق دیپلم دارم با سهمیه پنج درصد ایثارگران سنمم ۳۲ میتونم شرکت کنم توی ازمون استخدامی اموزش و پرورش

    • کارشناس ارشد
     ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۶

     سلام
     در حال حاظر شرایط سنی رو ندارید ولی شرایط دیگتون باید برسی بشه

     • رضا
      ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۴

      سلام ببخشید تا چه رنج سنی جذب دارن؟

     • کارشناس ارشد
      ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲

      سلام
      تا40سال اما مدرک تحصیلی هم مهمه

 55. سحر
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۴۷

  سلام وقت بخیر
  میخواستم بدونم که آیا بامدرک کارشناسی رشته ی میکروبیولوژی میشه درآزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۰

   سلام وقت بخیر
   باید دفترچه ازمون استخدامی بررسی شود همینطور بقیه شرایط شما برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 56. نازنین
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۰۱

  باسلام من دیپلم هنرستان گرفتم اما کاردانی پیوسته مهندسی نرم افزار گرفتم و کارشناسی مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر خوندم اما معدلم 13.1 امکانش هست مصاحبه رد بشم اگ کتبی قبول شدم کارت مربیگری هم دارم ک داخل اموزشگا ها فنی مشغول بودم ممنونم

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

   سلام وقت بخیر
   خیر امکان رد شدن شما خیلی کم است

 57. Mastaneh
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۱

  ممنونم از پاسخگوییتون، من با مدرک کارشناسی ارشد در آزمون شرکت کردم نه با مدرک دکتری ، در این صورت باز هم مشکل ایجاد میشه؟ دکتری هم سال آخر هستم

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۶

   با سلام.اگر تا زمان پایان مراحل پذیرش فارغ التحصیل شوید مشکلی وجود نخواهد داشت.

 58. Mastaneh
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۷

  سلام وقت بخیر
  من دانشجوی دکتری هستم ،اگر در زمان مصاحبه استخدامی آموزش پرورش دانشجو باشم مشکلی ایجاد می کند ؟ ممنونم

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۷

   سلام وقت بخیر شما در زمان ثبت نام و یا مصاحبه شما دانشجو نباید باشید و به همین دلیل احتمال رد شدن وجود دارد ولی باز بستگی به شرایط مصاحبه دارد برای اطلاع از نحوه درست و مناسب مصاحبه با مشاورین مرکز تماس بگیرید موفق باشید

   • Mastaneh
    ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۶

    ممنونم از پاسخگوییتون، من با مدرک کارشناسی ارشد در آزمون شرکت کردم نه با مدرک دکتری ، در این صورت باز هم مشکل ایجاد میشه؟ دکتری هم سال آخر هستم

    • کارشناس ارشد
     ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۹

     سلام وقت بخیر
     خیر مشکلی نیست.

 59. Mastaneh
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۵

  سلام وقت بخیر
  من دانشجوی دکتری هستم ,اگر آزمون آموزش پرورش مرحله اول قبول بشم امکانش هست برای مصاحبه بخاطر دانشجو بودن
  رد بشم؟؟ یا اینکه دانشجو بودن مانعی ایجاد نمیکنه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۲

   ممکن اسا رد شوید.بهتر است بعد از فارغ التحصیلی مجدد اقدام نمایید.

 60. Masoume
  ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۷

  سلام با مدرک لیسانس ادبیات فارسی میتونم در استخدامی آموزش ابتدایی شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۴

   سلام وقت بخیر
   بله میتوانید در ازمون استخدامی اموزش و پرورش شرکت کنید مشکلی ندارید ولی باید بقیه شرایط شما بررسی شود.

   • فاطمه
    ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

    سلام خسته نباشید. من دانشجوی ترم دو رشته جغرافیا در دانشگاه دولتی هستم . خواستم بدانم اول اینکه دانشگاه دولتی بودن تاثیری داره و بعد هم اینکه با همین رشته شانسی برای قبولی دارم با توجه به اینکه در استان ما ظرفیت این رشته کمه و محدوده . یانه تا دیر نشده عوض کنم رشتمو

    • کارشناس ارشد
     ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۳

     با سلام.بعد از فارغ التحصیلی اقدام نمایید و با رشته فعلی میتوانید برای دبیری جغرافیا اقدام کنید.

 61. سبحان جاوید
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۱

  سلام من لیسانس دکترا دارم چه کاری برام خوبه

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۱

   با سلام.لطفا اخرین مقطع تحصیلی و رشته و سن خود را بیان کنید.

 62. razieh
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۲

  سلام برای ازمون استخدامی چجور نمره و تراز سنجیده میشه؟؟مثل کنکور سراسزیه ک تراز بالای ۶۵۰۰ قبول میشه؟؟

  کل افرادی کع توی استان شرکت کرده اند رو میسجند یا کل افراد شهر رو برای قبولی؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام به راحتی سنجیده می شود

 63. سارا
  ۱۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۰

  سلام. با لیسانس مترجمی نمیشه برای دبیری زبان انگلیسی ثبت‌نام کرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۹

   سلام
   طبق اطلاعیه آموزش و پرورش برای سال 1400
   خیر شما شرایط شرکت در این رشته را ندارید

 64. محمدی
  ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۷

  سلام ببخشید من دانشجوی ترم آخر کارشناسی آموزش ابتدایی هستم و تیرماه فارغ التحصیل میشم اگه تو آزمون قبول بشم ردم میکنند؟
  یه قسمت نوشتین که مدرک باید تا ۳۱/۶اماده باشه تا اون موقع که آماده میشه ،خواهش میکنم مارو از سردرگمی در بیارید که میشه تا تلاش زیادی برای خوندن کتاب‌ها بکنیم یا نه

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۳

   سلام وقت بخیر در صورتی شرایط استخدام اموزش پرورش رودارید که تا زمان ثبت نام و انتهای شهریور ماه دانش نامه تون به دستتون برسه که ممکنه به کندی این روند اداری در صورت عدم دریافت مدرک امکان پذیرشتون نیست برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 65. محمد رضي پور
  ۲۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۴

  من دانشجو رشته روانشناسی هستم خدمت نرفتم آیا میتونم در ازمون اموزش پرورش شرکت کنم درضمن تا سال 1043 معافیت تحصیلی دارم

  • کارشناس ارشد
   ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام وقت بخیر دوست عزیز با توجه به شرایط استخدامی اموزش وپرورش داشتن کارت پایان خدمت الزامی است موفق باشید

 66. علی
  ۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۱

  سلام از سوابق مدرسه غیره انتفاعی برای اضاف شدن به حداکثر سن میشه استفاده کرد ( البته بیمه نشدم فقط چند سال سابقه دارم )

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۹

   سلام . خیر فقط سوابق بیمه آموزشی کسر از سن را شامل میشود

 67. باران
  ۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۳

  سلام وقت بخیر
  من با مدرک کاردانی بهداشت خانواده میتونم برای ازمون استخدامی مراقب سلامت شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۸

   سلام . باید در دفترچه چک کنید که رشته شما در استان محل سکونت شما پذیرش دارد یا خیر

 68. امیرحسین
  ۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۷

  سلام بنده دارای مدرک کارشناسی و دانشجوی ترم 2 کارشناسی ارشدم. آیا میتوانم با مدرک کاشناسیم در آزمون شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۷

   سلام وقت بخیر
   اگر شرایط استخدام رو داشته باشین بله میتونین

 69. امیرحسین
  ۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۸

  سلام بنده دارای مدرک کارشناسی هستم. و دانشجوی ترم 2 کارشناسی ارشدم.آیا با مدرک کارشناسیم میتوانم در آزمون استخدامی شرکت کنم؟

 70. فرزانه
  ۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۶

  سلام برای دبیری عشایری که محل خدمتش رو استان..عشایر زده در قسمت بومی کد شهرستان رو چی باید ثبت کنیم؟ شهرستان محل تولد یا استان محل تولد؟ متشکرم

 71. فرزانه
  ۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۷

  سلام محل خدمت دبیری که ثبت نام کردم نوشته کهگیلویه وبویراحمد-عشایر حالا در قسمت بومی بودن شهرستانش رو چی بنویسم؟ شهرستان محل تولدم یا استان کهگیلویه وبویراحمد؟ متشکرم

  • کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۳

   سلام وقت بخیر
   باید شرایط بومی بودن اون شهر رو داشته باشین تا انتخاب کنین

 72. Sedi
  ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۰

  سلام
  من فارغ التحصیل رشته ی مترجمی زبان انگلیسی هستم ایا میتونم برای ازمون دبیرزبان و ادبیات انگلیسی اموزش پرورش شرکت کنم؟؟؟؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۶

   سلام . مدرک مترجمی باید کارشناسی ارشد یا دکترا باشد تا بتوانید در آزمون استخدانی آموزش و پرورش شرکت کنید

 73. آرمان
  ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۵

  سلام تو دفترچه نوشته برا استخدام آموزگار آموزش ابتدایی سن 36 سال در نظر گرفته شده پس چرا من که متولد 30-5-1364 هستم نمیتونم شرکت کنم برام تایید نمیشه و ارور میده
  شرایط سنیت به این نمیخوره
  چرا بالا تیتر زدین 35 سال برا لیسانس تو دفتر چه نوشته 36 سال لطفا جواب بدین

  • کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۰

   سلام. منظور از 35 سال / 35 سال تمام است و باید در ثبتنام وارد کنید . در صورت عدم نتیجه گیری با کارشناسان مرکز تماس بگیرید

 74. علی
  ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۷

  سلام مدرسه غیره انتفاعی شامل این بند 14- شاغل قراردادي تمام وقت یا پیمانی هستم (به منظور اضافه شدن به حداکثر سن) میشه

  • کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۲

   سلام . سوابق بیمه آموزشی شما در شرایط استخدام آموزش و پرورش تاثیرگذار است

 75. زینب
  ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۶

  سلام من ۲۴سالمه لیسانس مدیریت کسب وکار برای شرکت تو ازمون چه شغلایی رو باید بزنم

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۰

   شغل هایی را باید بزنید که شرایط احراز تحصیلی را داشته باشید برای راهمایی بیشتر با موسسه تماس بگیرید

 76. Sara
  ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۱

  سلام من ۲۴ سالمه میتونم با مدرک دیپلم آزمون استخدامی آموزشو پرورش ثبتنام کنم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام . باید بررسی کنید که استان محل سکونت شما با دیپلم پذیرش دارد یا خیر

 77. Sara
  ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۷

  سلام آیا با مدرک دیپلم ریاضی میتونیم تو استخدامی آموزشو پرورش ثبت نام کنیم

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۸

   اگر شرایط احراز تحصیلی را داتشه باشید و شرایط عمومی و اختصاصی را داشته باشید میتوانید در این ازمون شرکت کنید

 78. فرزانه
  ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۵

  سلام من میخوام رشته ای رو انتخاب کنم که دبیری حوزه عشایری هست و محل خدمتش تو دفترچه فقط استان رو نوشته آیا سهمیه بهش تعلق نمیگیره وبرای همه یکسان هست؟ یعنی شایری وبومی بودن درش تاثیری ندارد؟ متشکرم

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۱

   سلام خیرفقط استان

 79. حدیث
  ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۲

  سلام من می خوام دبیری شیمی تهران وبزنم که پنج شیش تا کد داره ،چند کدو میتونم وارد کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۷

   سلام . حداکثر در کد شغل محل 2 اولویت را میتوانید انتخاب کنید

 80. [email protected]
  ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۳

  سلام
  من لیسانس و۳۹ سال دارم، متاهل و دارای ۲ فرزند. حدود۸ سال نیروی قراردادی اداری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی هستم ، آیا میتونم در آزمون آموزش و پرورش شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۵

   سلام خیر

 81. حیدری
  ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۴

  سلام وقت بخیر.ببخشید همسر من برای هنراموز شرکت کرده میگن برای دوره یکساله اموزشی باید بیای رجایی تهران ولی ما ساکن مشهد هستیم و فرزند سه ساله هم دارم.در صورت قبولی تکلیف چیه؟چطور همسرم مارو بذاره یکسال بره تهران؟؟؟ایا راه حلی برای این مشکل در نظر گرفته شده؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۸

   سلام خیرخب شماهم بیایین تهران

 82. سمیه
  ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۶

  باسلام من تا هفته دیگه دفاع میکنم ولی برای درج معدل و تاریخ فارغالتحصیلی چی بنویسم؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۹

   سلام اکه تازمان مصاحبه یاتا31شهریورماه فارق التحصیل میشین میتونین ثبت نام کنید

   • ناصر
    ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۱

    من 30تیر فارغ تحصیل میشم و فقط 5 واحد مونده میتونم ازمون اموزش پرورش بدم چون تو دفترچه نوشته تا 6خرداد بیشتر وقت نداره

    • کارشناس ارشد
     ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۸

     سلام . طبق قوانین باید تا خردادماه مدرک خود را ارائه دهید

 83. محسن
  ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۴۵

  سلام خواهش می کنم به زمان فارغ التحصیل بودن اعتراض بزنید خیلی از بچه های ما بخاطر همین مسئله نمی تونن در ازمون شرکت کنن و اصلاح بشه این مورد. https://www.farsnews.ir/my/c/123982

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۰

   سلام باش

 84. حسین
  ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۰

  سلام وقت بخیر منم متولد شهریور ۶۲هستم و متاهل با یک فرزند آیا می توانم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۵

   سلام . بستگی به مدرک تحصیلی شما دارد و اینکه حتما بررسی شود که رشته شما در منطقه سکونت شما پذیرش دارد یا خیر

 85. فاطمه
  ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۱

  سلام،ببخشید دانشجو ترم آخر ک معدل کل و تاریخ دقیق فارغ‌التحصیل رو نداره باید چجوری این اطلاعات رو ثبت کنه

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۰

   سلام تقریبی بزنیدبعدویرایش کنین

 86. امدادی
  ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۹

  باسلام .من سنم ۳۶و ۶ ماه هس و مجرد اگه موقع ثبت متاهل بزنم بعدا اگه قبول شدم با ارائه مدرک متاهلی مشکلی پیش نمیاد

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۶

   سلام بله

 87. الهه
  ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۸

  سلام من دیپلم ریاضی هستم و ترم ۴ حسابداری
  میتونم تو آزمون شرکت کنم؟ در چه شغل هایی جذب داره؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۱

   سلام شمابایدفارغ التحصیل بشین

 88. دانشجو
  ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۸

  سلام ببخشید برای ثبت نام آزمون آموزش و پرورش با مدرک دیپلم باید کدوم قسمت برم ؟ میرم توسایت قسمت ثبت نام مدرک دیپلم نیست که انتخاب کنم ؟ چون مدارک دیگه رو نوشته ولی دیپلم نه

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۲

   با سلام.ممکن است امسال پذیرش با مدرک دیپلم وجود نداشته باشد.

 89. Samira
  ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۱

  باسلام خسته نباشید خیلی ممنون از جوابهاتون،همسر من لیسانس تربیت بدنی داره ومتولد۶۳ هست ایا میتونه در ازمون شرکت بکنه؟ چون موقع ثبتنام حین وارد کردن تولد سابت قبول نمیکنه؟ متاهل هستن فاقد فرزند

  • کارشناس ارشد
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۱

   شرط سن برای لیسانس 36 سال است طبق تبصره 3 متاهلین یک سال به حداکثر سن اضافه میشود اگر شرایط سنی رو دارید میتوانید

 90. زهرا
  ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۵

  سلام من‌ خرداد‌ فارغ التحصیل میشم لیسانس میگیرم میتونم شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۳

   سلام . باید تا خرداد ماه اصل مدرک خود را به سامانه ارائه دهید . تا 30 خرداد مهان دارید

   • امدادی
    ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۵

    باسلام .آیا میتوانیم انتخاب اول را غیر بومی یک استان دیگه بزنم و انتخاب دوم را نیز همان استان غیر بومی بزنیم.باتشکر

    • کارشناس ارشد
     ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۵

     سلام بله ولی شانستون کمترمیشه

  • امدادی
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۳

   با سلام.من سنم ۳۶ سال و ۶ ماه هس و مجرد دارای هیچ سوابق بیمه ای ندارم ولی مدت ۱۹ ماه خدمت سربازی دارم آیا سنوات خدمتی حساب میشه و متونم ثبت نام کنم

   • کارشناس ارشد
    ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۵

    با سلام.دوره خدمت سربازی باعث افزایش سقف سنی نمیشود.

    • رضا
     ۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۵

     سلام.من ۳۷ سالمه و ۲۱ ماه خدمت سربازی دارم و جزء کارنامه سبز ها هستم ولی گویا خرمت سربازی رو اضافه نمیکنن.مگر نگفته بودن کارنامه سبزها میتونن این آزمون رو شرکت کنن.ممنون میشم پیگیری بشه

     • کارشناس ارشد
      ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۴

      سلام . شرایط استخدام آموزش و پرورش برای افراد سرباز به این صورت است که باید تا تاریخ خردادماه خدمت سربازی را به اتمام برسانید

 91. حقبار
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۲

  سلام وقتتون بخیر
  من دیپلم ریاضی هستم وترم ۴ حسابداری
  میتونم تو آزمون شرکت کنم ؟در چه رشته ای جذب میکنن؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۸

   با اخرین مدرک تحصیلی خود میتوانید در این ازمون شرکت کنید یا تا تاریخ 31.6 فارغ التحصیل شوید

 92. حقبار
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۱

  سلام من دیپلم ریاضی هستم وترم ۴ حسابداری
  میتونم تو آزمون شرکت کنم ؟در چه رشته ای جذب میکنن؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۰

   برای شرکت در این ازمون اخرین مدرک مورد قبول است یا تا تاریخ 31.6 فارغ التحصیل شوید که بتوان از مدرک دانشگاهیتان استفاده کرد

 93. الهه
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۹

  سلام
  من دیپلم ریاضی هستم و ترم ۴ حسابداری میتونم در آزمون شرکت کنم؟؟در چه رشته ای جذب میکنن؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۰

   برای شرکت در این ازمون اخرین مدرک مورد قبول است یا تا تاریخ 31.6 فارغ التحصیل شوید که بتوان از مدرک دانشگاهیتان استفاده کرد

 94. مهدی صادقی
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۶

  سلام وقت بخیر آیا با رشته آب و هواشناسی میتوان در استخدامی آموزش و پرورش شرکت کرد

  • کارشناس ارشد
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۸

   سلام وقت بخیر برای استخدامی اموزش و پرورش برای هواشناسی بعضی ارگان ها می گیرند

   • امدادی
    ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۸

    باسلام .من سنم ۳۶و ۶ ماه هس و مجرد اگه موقع ثبت متاهل بزنم بعدا اگه قبول شدم با ارائه مدرک متاهلی مشکلی پیش نمیاد

    • کارشناس ارشد
     ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۷

     سلام اکه مجردباشین چرا

 95. ملکی
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۴

  سلام متولد ۶۳لیسانس علوم تربیتی میتونم شرکت کنم چون سنم ۳۷ساله

  • کارشناس ارشد
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۱

   سلام وقت بخیر بستگی به شرایط متاهلی یا مجردی شما دارد اگر متاهل باشید می توانید

 96. پریسا
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۵

  سلام من کارشناسیم رشته شهرسازیه که تهران و البرز امسال رشته هنرآموز ساختمان برای خانم ها نداره. سوالم اینه با دیپلم ریاضی میتونم شرکت کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۱

   با دیپلم هم میتوانید در این ازمون شرکت کنید اگر شرایط عمومی و اختصاصی را داشته باشید

 97. فاطیما
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۳

  سلام همسر من معدل دقیق ارشد ش فراموش کرده چجوری میتونه ثبت نام کنه یا معدل دقیقش پیدا کنه
  هنوز مدرک ارشد از دانشگاه تهران نگرفته فارغ تحصیل سال 95 میباشد

  • کارشناس ارشد
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۸

   سلام وقت بخیر استعلام از وزارت علوم برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس بگیرید

 98. سجاد
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۲۴

  لیسانس حقوق دارم.اگر ارشد علوم تربیتی بخونم میتونم تو استخدامی اموزش و پرورش شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۳

   سلام . بله / اگر شرایط سنی را دارا باشید میتوانید . برای رشته حقوق دستگاه های اجرایی را شرکت کنید . برای آزمون مطالعه کنید

 99. رحیمی
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۹

  سلام وقت بخیر من دیپلم انسانی دارم والان ترم چهارم دررشته کاردانی آموزش ابتدایی هستم میتونم شرکت کنم؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۳

   سلام وقت بخیر بله می توانید به شرطی که تا دوم خرداد فارغ التحصیل شوید

 100. رحیمی
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۷

  سلام وقت بخیر ،من دیپلم انسانی دارم والان ترم چهارم دررشته کاردانی آموزش ابتدایی هستم میتونم شرکت کنم؟؟؟؟؟

 101. رحیمی
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۵

  سلام وقت بخیر من دیپلم انسانی دارم والان ترم چهارم دررشته کاردانی آموزش ابتدایی هستم میتونم شرکت کنم ؟؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۱

   سلام وقت به خیر
   شرایط استخدام آموزش و پرورش با توجه به شرایط احراز تحصیلی و شرایط احراز کد شغلی بستگی دارد.
   برای مشاوره با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 102. نازنین
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۴

  سلام من دیپلم کاردانی دارم و خرداد ۱۴۰۱ میرم تو ۱۹ آیا میتونم توی آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۴

   سلام وقت به خیر
   شرایط استخدام آموزش و پرورش حداقل و حداکثر سن تعیین شده و شرایط احراز تحصیلی با شرایط احراز شغلی باید تطابق داشته باشد.
   براش مشاوره میتوانید با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 103. مینا
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۹

  سلام خسته نباشید. من کارشناسی پیوسته میخونم. 21سالمه و دیپلم دارم. میتونم تو این آزمون شرکت کنم یا حتما باید لیسانسمو بگیرم؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۶

   با سلام.برای شرکت در این ازمون باید فارغ التحصیل شده باشید.

 104. رو حاله
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۱

  باسلام .من متولد ۶۴/۶/۱ هستم و مدت ۱۹ ماه خدمت سربازی دارم باتوجه حداکثر سن استخدامی ۳۶ سال میتونم ثبت نام کنم .

  • کارشناس ارشد
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۱

   با سلام.به شرایط تاهل و سابقه کاری شما دارد.

 105. یا مهدی
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۸

  سلام

  خدا قوت.

  در فرم ثبت نامی که در آخر دفترچه هست

  در بخش نظام وظیفه

  گفته مشمول تبصره بند 4 عمومی, یعنی چی؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۹

   با سلام.لطفا سوال خود را واضح تر بیان کنید.

 106. ایرانی
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۰

  سلام من خانمی هستم 28 ساله سطح 2 حوزه و مربی امور تربیتی را برای آزمون استخدامی انتخاب کرده‌ام ، سوال بنده این است پدر و برادرم قبلا به دلیل دعوا قضایی شدن که به همین خاطر برادرم نتوانست جذب ارتش شود البته برادرم خودش هم قضایی شده بود آیا این موضوع در صورت قبولی بنده بر روی استخدامی و گزینش بنده تاثیری دارد یا خیر؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۱

   با سلام.در صورت عدم وجد سابقه کیفری برای خودتان مشکل خاصی ایجاد نمیشود.

 107. فاطمه
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۹

  سلام وخسته نباشین من متولد ۱۳۶۱هستم ومتاهل ایا میتونم استخدام جدید شرایط سی وشش با مدرک لیسانس شرکت کنمد

  • کارشناس ارشد
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۹

   با سلام.با توجه به شرایط مذکور امکان ان وجود دارد.

 108. ناهید
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۲۶

  سلام من مدرک کارشناسی مهندسی کشاورزی دارم و کارشناسی ارشد ناپیوسته علوم تربیتی گرایش برنامه ریزی درسی دارم . میتوانم با مدرک کارشناسی ارشد در ازمون اموزش و پرورش ثبت نام کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۴

   با سلام.اگر شرایط سنی ان را داشته باشید و ارشد رشته شما مورد قبول اموزش و پرورش باشد منعی برای شرکت ندارد.

 109. مهدی
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۷

  سلام، من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی را دارم، آیا می توانم در دبیری زبان و ادبیات انگلیسی آموزش و پرورش شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۷

   با سلام.با توجه به دفترچه ثبت نام امسال تنها اموزش زبان انگلیسی قابل پذیرش است.

 110. رضا
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۸

  میخواستم ببینم رشته حقوق هم میتونه ثبت نام کنه

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۸

   سلام
   طبق شرایط آموزش و پرورش برای آموزش و پرورش دبیری خاصی ذکر نشده

 111. رضا
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۷

  خواهشا یکی جواب بده

 112. زهرا
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۲

  سلام وقت بخیر
  من دانشجوی رشته روانشناسی هستم و ترم اخر هستم ینی در تاریخ ۱۴۰۰/۳/۳۰فارغ التحصیل میشم من میتونم تو آزمون استخدامی آموزش و پرورش ثبت نام کنم؟؟؟ با توجه به سه ماه شرایطی که گزاشتن
  خاهشا میشه یه جواب واضح بهم بدین فردا باید ثبت نام کنم .

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۷

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط استخدام اموزش و پرورش شما امکان ثبت نام در ازمون امسال را ندارید .

 113. فاطمه ابراهیمی
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۷

  سوال داشتم راجب آزمون استخدامی آموزش و پرورش
  میخواستم بپرسم حداقل مدرک برای ثبت نام در آزمون برای رشته حسابداری چی هستش؟
  و اینکه من امسال ترم بهمن آخرین ترم مقطع کارشناسیم هستش و تاریخ فارغ‌التحصیلی من 4/27میشه من می‌توانم با مدرک کارشناسی تو آزمون ثبت نام کنم؟
  یا باید با مدرک فوق دیپلم ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۵

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی دقیق شرایط خودتون و شرایط استخدام اموزش پرورش میتوانید با شماره 9099075307 تماس بگیرید .

 114. الهه
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۵

  سلام من دانشجوی کارشناسی رشته علوم تربیتی هستم و ترم آخرم آخرین امتحانم تیر ماه تموم میشه
  آیا میتوانم در آزمون استخدامی شرکت کنم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۴

   سلام وقت بخیر
   شما شرایط شرکت در ازمون استخدام اموزش و پرورش امسال را ندارید .

 115. علی
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۴

  سلام کاردانی حسابداری دارم میشه ثبت نام کرد؟؟

 116. Sahar
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

  سلام.من لیسانس علوم تربیتی هستم.۳۹ سالمه.بیمه تامین اجتماعی دارم.درشرکت خصوصی بازرگانی بودم.آیا این سابقه بیمه از شرط سن من کم میشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۶

   سلام . سابقه بیمه باید مزتبط با حوزه آموزش باشد تا از سن آزمون کم شود . به شرایط استخدام های دیگر مثل استخدام بیمه تامین اجتماعی تمرکز کنید

   • مرضیه
    ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۰

    سلام من دیپلم رشته انسانی دارم والان ترم ۲رشته عربی دانشگاه دولتیم و۲۰سالمه.میتونم شرکت کنم؟

    • کارشناس ارشد
     ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۵

     سلام . باید مدرک کارشناسی را از دانشگاه اخذ کنید و بعد از اخذ کارشناسی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنید

  • رضا
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۴

   سلام چرا من سوال میپرسم ثبت نمیشه

   • رضا
    ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۶

    میخواستم بدونم آیا رشته حقوق هم میتونه ثبت نام کنه. ممنون میشم پاسخ بدین.

 117. لیلا
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۴

  سلام و عرض ادب
  بنده لیسانس علوم تربیتی هستم که بومی استان لرستان هستم الان یکسال ساکن تهران هستم میتونم برای تهران آزمون بدم ؟ یا شهرستانهای تهران؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۲

   سلام در سهمیه بومی شما باید حداقل سه سال آخر سکونت در تهران باشید

   • رو حاله
    ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۱

    باسلام .من متولد ۶۴/۶/۱ هستم و مدت ۱۹ ماه خدمت سربازی دارم باتوجه حداکثر سن استخدامی ۳۶ سال میتونم ثبت نام کنم .

    • کارشناس ارشد
     ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۱

     با سلام.بستگی به شرایط تاهل و سابقه کاری دارد.

 118. مرتضی
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۷

  سلام وقتتون بخیر.من مدرک تحصیلیم لیسانس هست و متولد ۱۳۶۱/۵/۳ و متاهل.خواستم بدونم میتونم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱ شرکت کنم.

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۰

   سلام وقت بخیر
   ایا فرزند دارید ؟ شرایط دقیق شما باید بررسی شود . با شماره 9099075307 تماس بگیرید .

 119. النا
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۵

  با سلام. من کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی دارم‌ و متولد شهریور ۱۳۶۱ هستم و چند سال سابقه کار در مدارس غیرانتفاعی رو دارم. ایا قانون جدید تاهل و داشتن دو فرزند برای ازمون اموزش و پرورش هم هست و میتونم در رشته دبیری زبان انگلیسی شرکت کنم؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۳

   سلام وقت بخیر
   در شرایط استخدام اموزش و پرورش درج شده که به تعداد سال های سابقه کار شما روی شرایط سنیتون اضافه میشه

   • زهره
    ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۵

    سلام من فقط پایان نامه ارشدم مونده تا اردیبهشت میتونم تحویل بدم مجاز هستم شرکت کنم؟

    • کارشناس ارشد
     ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۸

     با سلام.در صورت فارغ التحصیلی تا اردیبهشت ماه مشکلی برای شرکت ندارید.

  • رضا
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۱

   سلام ببخشید رشته حقوق هم میتونه تو آزمون ثبت نام کنه
   ممنون میشم پاسخ بدید.

 120. مرضیه
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۹

  من منطقه ۱۳زندگی میکنم تهران میتونم انتخاب اول رپ منطقه ۱۴بزنم انتخاب دوم رو ۱۳باتوجه به آمار بیشتر پذیرش منطقه ۱۴

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۶

   سلام وقت بخیر
   در شرایط اموزش و پرورش قید شده مشکلی نداره میتونین

 121. مرضیه
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۰

  سلام شرط سنی برای گروه لیسانس رو ۳۶قید کرده داخل دفترچه نه ۳۵

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۵

   سلام وقت بخیر
   درسته شرایط استخدام اموزش و پرورش امسال 1 سال افزایش سنی پیدا کرده

 122. Zahea
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۸

  سلام وقت به خیر من لیسانس مکانیک دارم و توی دفترچه دیدم که من میتونم در ازمون درس کار و فناوری اموزش پرورش شرکت کنم و ظرفیت این رشته در شهر من ۱ نفر هست در این صورت امکان قبولی وجود داره؟یعنی از همه ی افرادی که در شهر من شرکت کنند یک نفر قبول میشه؟یا میشه در شهر های اطراف هم فعالیت کرد

  • کارشناس ارشد
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۹

   سلام وقت بخیر
   باتوجه به اینکه ظفیت کمه رقابت بین افراد بالا میره پس باید در ازمون نمره قبولی خوبی کسب کنید فقط در شهر خودتون

 123. رضا
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۵

  سلام من دانشجوی ارشد هستم میشه از معافیت تحصیلی استفاده کرد و اینکه میشه با مدرک لیسانس ثبت نام کر

  • کارشناس ارشد
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۲

   سلام وقت بخیر
   باید با مدرک کارشناسی اقدام کنید

 124. دانشجو
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۶

  سلام وقت بخیر
  ببخشید من 24 سالمه(متولد۷۶هستم) و دیپلم تجربی و دیپلم زبان انگلیسی دارم ، و الآن هم دانشجوی کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی هستم اما مهر 1401 تموم میکنم ، یکسال هم هست معلم دبیرستان غیر انتفاعی هستم (چون مدارک زبان دارم و چند سال آموزشگاه زبان تدریس داشتم) . آیا میتونم امسال آزمون استخدامی شرکت کنم ؟؟؟ یا چون سنم به شرایط دیپلم ها میخوره میتونم با مدرک دیپلم ثبت نام کنم تا لیسانسمو بگیرم؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۹

   سلام وقت بخیر
   در هر مقطع که میخواهید اقدام کنید باید مدرک موقت داشته باشید

 125. سولماز
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۵۵

  سلام ببخشید من پدر مادرم ساکن استان وشهر دیگه هستن ومن کل مدارکمو از استان دیگه گرفتم والبته متولد استانی هستم که مدارکمو از ابتدایی تا لیسانس گرفتم الان من میتونم محل سکونت پدرم رو به عنوان بومی برای خودم انتخاب کنم یا خیر ؟پدرم آذربایجان غربی من شرقی

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۸

   سلام
   خیر طبق شرایط آموزش و پرورش این امکان وجود ندارد

 126. سمانه
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۶

  چند تا محل خدمت میتونم انتخاب کنم ؟!
  و کسی ک سهمیه داره نمره ازمون تاثیر زیاد داره یا نه

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۴

   1 شغل و دو مکان خدمت یتوانند بزنند

 127. سمانه
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۳

  سلام
  من‌ لیسانس فیزیک دارم و سهمیه ۵درصد
  میتونم شهر دیگه به جز استان‌خودم انتخاب کنم؟!
  درصد قبولیم کمه یا نه؟!

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۵

   غیر بومی هم میتوانید بزنید شانس قبولیتان کمتر میشود

 128. Haniye
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۱

  سلام وقت بخیر من ۲۱ سال سن دارم و الان سال اول دانشگاه هستم
  میتونم این ازمون رو بدم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۴

   سلام وقت بخیر اگر پذیرش با لیسانس بخواید باید فارغ التحصیل بشید در غیر این صورت باید از طریق دیپلم ثبت نام کنید که محدودیت داره

   برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 129. Haniye
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۸

  سلام وقت بخیر من ۲۱ سال سن دارم و الان سال اول دانشگاه هستم
  میتونم این آزمون رو بدم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۵

   برای ازمون استخدامی آموزش و پرورش باید حداقل لیسانس رو دارا باشید

 130. آینور
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۳

  سلام
  من دانشجو ترم آخر زبان انگلیسی هستم و خرداد ماه فارغ‌التحصیل میشم ولی تا قبل از 1401/3/2 مدرک رو نمیدن
  تاریخ اخذ مدرک رو چندم بزنیم موقع ثبت نام؟ و اینکه بجز دبیری زبان انگلیسی شغل دوم دیگه ای نیست برای مدرک لیسانس زبان؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۴

   باسلام و خسته نباشید
   باتوجه به شرایط استخدام آموزش و پرورش شما میبایست تاریخ اخذ مدرک رو 31 شهریور بزنید
   برای اطلاعات بیشتر و زمان تحویل مدرک با کارشناسان ما در ارتباط باشید

 131. زهرا
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۳

  سلام وقت بخیر من ترم دو لیسانس هستم میتونم در ازمون شرکت کنم؟ و ایا بایدمدرک دیپلم بزنم با گواهی اشتغال به تحصیل بگیرم از دانشگاه؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۶

   سلام وقت بخیر
   شما باید با مدرک دیپلم اقدام کنید

 132. میترا
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۷

  سلام وقتتون بخیر.من 23 واحد دیگه مونده تا کارشناسی پیوسته علوم تربیتی رو تموم کنم و معلم غیر انتفاعی هم هستم و یک سال سابقه هم دارم .میخواستم بدونم با این مدرک میتونم تو آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم یا باید لیسانس کامل باشه؟! یا میتونم معادل فوق دیپلم رو از دانشگاه برای ثبت نام بگیرم؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۴

   سلام
   برای شرکت در استخدام اموزش و پرورش نیازه شما فارغ التحصیل شده باشید بعد اقدام کنید

 133. مقامی
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۶

  سلام وقت بخیر ،من تا پایان خرداد فارغ التحصیل میشم ایا میشه در ازمون شرکت کنم تا بعد از نتایج ازمون ک مدرک کارشناسیم بیاد یا ن

  • کارشناس ارشد
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام
   شما ابتدا باید مدرک موقت داشته باشید تا بتونید برای ازمون اقدام کنید

 134. مقامی
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۰

  سلا وقت بخیر ،من تا پایان خرداد فارغ التحصیل میشم ایا میشه در ازمون شرکت کنم تا بعد از نتایج ازمون ک مدرک کارشناسیم بیاد

  • کارشناس ارشد
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۳

   سلام
   نیازه شما برای اینکه در ازمون شرکت کنید حداقل مدرک موقت رو گرفته باشید

 135. سهیلا
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۹

  سلام من دیپلم ریاضی دارم و 22 سالمه میتونم در آزمون 1401 شرکت کنم… و درصد قبولیم کم هست یا زیاد؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۹

   در رشته های که در شرایط احراز تحصیلی دیپلم شما باشد میتوانید شرکت کنید

 136. امیر
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۰

  با سلام
  بنده مدرک ارشد فیزیک گرایش اتمی و مولکولی دارم. آیا برای دبیری فیزیک می توانم ثبت نام کنم یا نه؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام
   دبیر علوم تجربی و دبیر فیزیک میتوانید اقدام کنید

 137. فاطمه
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۶

  سلام وقتتون بخیر
  من ۲۲ سالمه و مدرک دیپلم دارم میتونم ازمون استخدامی برای اموزگار ابتدایی شرکت کنم؟
  یا باید اول مدرک کارشناسیمو بگیرم بعد شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۱

   سلام وقت بخیر برای رشته اموزگاری ابتدایی باید حداقل مدرک کارشناسی داشته باشید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 138. سحر
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۶

  سلام من خرداد ۱۴۰۱ فارغ تحصیل میشم تو مقطع کارشناسی علوم تربیتی میخاستم بدونم میتونم آزمون اردیبهشت رو شرکت کنم ؟

 139. ابوالحسن
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۱

  سلام وقتتون بخیر من مدرک کارشناسی ناپیوسته حسابداری دارم و مدرک دیپلم انسانی میتونم برای هنر اموز حسابداری ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام وقت بخیر
   اگر در دفترچه قید کرده باشد چه گروهی میتواند محدودیت وجود دارد اگر قید نکرده که مشکلی نیست

 140. ابوالحسن
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۰

  سلام وقتتون بخیر ،من مدرک کارشناسی ناپیوسته حسابداری دارم و دیپلم انسانی میتونم برای هنر اموز حسابداری ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۶

   شرایط احراز تحصیلی در دفترچه ساتخدامی اموزش پرورش 1401 را چک کنید اگر بود جدول بالا همه رشته ها را میتوانید بردارید

 141. مریم
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۷

  سلام، پنج ساله کارمند پیمانی دادگستری هستم،امسالم قطعی ازمایشی میشم، شرایط سنی رو دارم، میتونم ازمون اموزش پرورش شرکت کنم؟ اگ قبول بشم مشکلی پیش نمیاد؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۳

   با سلاموباید با هماهنگی محل کار فعلی باشد.

 142. ابوالحسن
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۶

  سلام وقتتون بخیر ،من مدرک کارشناسی ناپیوسته حسابداری دارم میتونم برای هنر اموز حسابداری ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۱

   سلام وقت بخیر بله پذیرش برای هنراموز حسابداری از رشته حسابداری در مقطع کارشناسی و ارشد میشود مشکلی نداره برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 143. مریم
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۹

  سلام لطفاً به این سوال من جواب بدید .من دیپلم تجربی دارم .و لیسانس پیوسته حسابداری با این شرایط میتونم آزمون آموزش پرورش برای هنرآموز حسابداری شرکت کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۴

   سلام وقت بخیراگر کارشناسی یا ارشد حسابداری داشته باشید بله منعی ندارد میتونید ثبت نام کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 144. الهام
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۱

  سلام وقتتون بخیر… من دانشجو لیسانس هستم سن 23 سال
  ترم دی تمام کردم ولی هنوز مدرک دستم نیست احتمالا تا اخر اسفند دستم بیاد آیا میتونم آزمون استخدامی شرکت کنم،
  آیا تاریخ گرفتن مدرک تاثیر داره؟ بعضی ها میگن باید 6ماه قبل از شرکت در آزمون مدرک گرفته باشین؟ ممنون میشم جواب بدین

  • کارشناس ارشد
   ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۳

   سلام وقت بخیر برای شرکت در ازمون استخدامی اگر مطمئن هستید تا زمان ازمون مدرک و دانشنامه تحصیایتون به دستتون میرسه بله منعی ندارد برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 145. منصوره
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۰۸

  سلام خسته نباشید
  من ۲۲سالمه دیپلم هنرستان حسابداری و کاردانی ناپیوسته حسابداری دارم
  میتونم تو آزمون شرکت کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۷

   با سلام اگر شرایط سن را داشته باشید و رشته شما در دفترچه استخدام اموزش پرورش در قسمت شرایط احراز تحصیلی بود رشته های بالای ان را میتوانید برای اطلاعات از ریز نکات اموزش پرورش تماس حاصل فرمایید

 146. راحیل
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۹

  سلام
  من ساکن مرکز استان هستم که ظرفیت نداره برای شهرستان هم امتیاز بومی ندارم آیا با بیشتر خوندن امیدی هست بشه بومی هارو شکست داد؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۵

   سلام وقت بخیراگر طرازتون خیلی بالاتر باشه بله امکانش هست برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 147. میترا
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۰

  با سلام من دانشجوی ترم اخر روانشناسی ام. ۱۵ واحد دارم .در واقع خرداد ماه اخرین امتحانات رو میدم.
  میتونم ثبت نام کنم؟

  تشکر

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۸

   سلام وقت بخیر نخیر امکان ثبت نام نیست پون باید دانشنامه تون رو دریافت کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 148. حسن
  ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۱

  ارشد عربی ام و برگه معافیت تحصیلی دارم و کارت پایان خدمت ندارم.میتونم شرکت کنم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۹

   سلام وقت بخیر
   برای استخدام اموزش و پرورش نیازه یا کارت پایان خدمت داشته باشید یا معافیت دایم با تحصیلی امکانش نیست

 149. شکوفه
  ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۴

  سلام و وقتتون بخیر،
  اگه آزمون کتبی آمورش پرورش قبول بشیم،برای گزینش و مصاحبه حضوری من دو تا درسم و ۳واحدی پاس کردم که الان تو چارت جدید دو واحدی هست ممکنه توی گزینش به این خاطر رد بشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۶

   سلام وقت بخیر
   نه مشکلی نیست نیازه شما واجد شرایط برای ازمون در هر مرحله رو داشته باشید

 150. ناشناس
  ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۷

  سلام خواهر من متولد ۲ اردیبهشت ۱۳۶۰…و مدرکش کارشناسی ارشد …
  شرایط سنی لازم رو داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۳

   سلام وقت بخیر
   برای مقطع تحصیلی ارشد حداقل سن مجاز 40 سال تمام میباشد و موارد دیگر وضعیت تاهل و فرزند است که به سن شما به تعداد فرزند 1سال اضافه میشود وبرای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 151. maede
  ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۴

  سلام وقتتون بخیر، من ساکن استان خوزستان هستم ایا در ازمون آموزش و پرورش میتونم برای یک استان دیگه اقدام کنم؟ و اینکه چقدر احتمال داره قبول بشم یعنی بر چه اساسی نمرات رو محاسبه میکنن
  و گرنه همسر متولد استان مورد تقاضا باشه ایا من بومی اون استان حساب میشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۳

   سلام وقت بخیر شما باید 50 درصد نفر اول رشته خودتان را بیاورید و می توانید برای شهرهای دیگر اقدام کنید

 152. نصیبه
  ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۳

  سلام میتونیم هم آموزش پرورش شرکت کنیم و هم سازمان جهاد کشاورزی؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام وقت بخیر بستگی به ظرفیت دارد به دفترچه مراجعه کنید

   • الهه
    ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۹

    سلام من دانشجوی کارشناسی رشته علوم تربیتی هستم و ترم آخرم آخرین امتحانم تیر ماه تموم میشه
    آیا میتوانم در آزمون استخدامی شرکت کنم؟؟

    • کارشناس ارشد
     ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۹

     سلام وقت بخیر
     شما واجد شرایط شرکت در ازمون استخدامی اموزش پرورش امسال نیستید .

 153. میثم
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

  سلام. وقتتون بخیر

  من معافیت تحصیلی تا شهریور ۱۴۰۱ دارم.

  الان ارشد میخونم و ترم ۴ هستم.

  سوال این است. که ایا میشه بدون کارت پایان خدمت سربازی جذب ماده ۲۸ شد.

  قبلا یکبار این سوال رو پرسیدم، فرمودید باید تعهد ضمن خدمت بدهید.

  لطفاً واضح تر توضیح بدید. ممنون از زحمات خالصانه شما.

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۰

   سلام وقت بخیر برای استخدام اموزش و پرورش به کارت پایان خدمت نیاز است

 154. ساناز
  ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۳

  سلام من دانشجوی ترم ۸پرستاری سراسری هستم سوالی که دارم اینه که من میتونم در آزمون استخدامی آموزش وپرورش برای رشته مراقب سلامت شرکت کنم یا نیاز به گذراندن طرح اجباری پرستاری هست ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۱

   سلام وقت بخیر باید طرح تان را بگذرانید و منتظر استخدام وزارت بهداشت باشید

 155. فاطمه
  ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۹

  سلام ببخشید من کاردانی بهداشت مدارس دارم ودرحال حاضر کارشناسی پیوسته روانشناسی رو دارم میخونم و شهریور۱۴۰۱ فارغ التحصیل میشم میخاستم بپرسم آیا من میتونم تو این آزمون شرکت کنم؟؟و اینک مدرک روانخوانی قرآن و Icdl رو حتما باید داشته باشیم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۹

   برای اینکه ببینید در چه شغلی میتوانید شرکت کنید دفترچه همان سال حتما بررسی شود و در موثع مصاحبه باید مدرک ICDL و رو خوانی قران را تحویل دهید

 156. سما
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۲

  سلام با مدرک لیسانس مرمت بناهای تاریخی و 23 سال سن می تونم آزمون استخدامی شرکت کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۱

   سلام با مدرک لیسانس طبق شرایط استخام اموزش و پرورش تا 35 سال سن نیاز است

 157. صبا
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۵

  سلام. حالتون خوبه؟
  ببخشید من ۴۰ سالمه و دو مدرک لیسانس دارم.یکی لیسانس مدیریت بازرگانی و دیگری لیسانس حوزوی. با این شرایط می تونم در آزمون شرکت کنم؟

  می شه در مورد قانون تعداد فرزندان و ایثارگری هم یک توضیحی بدید؟(من پدرم فکر کنم ۵ یا ۶ ماه جبهه رفتند، می تونم با این شرایط شرکت کنم؟
  ممنون می شم پاسخ بدید.

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۴

   شرط اصلی سن برای کارشناسی 35 است و شما شرط س را ندارید

   • حمید
    ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۹

    با سلام. در استخدامی آموزش و پرورش در بحث حمایت از خانواده و جوانی جمعیت گفته شده به ازای تأهل و فرزند به رتبه اضافه میشه. خوبه یا بد؟ منظور از این مطلب رو متوجه نشدم؟ ممنون میشم توضیح بدید

    • کارشناس ارشد
     ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۹

     سلام
     به ازای تاهل وداشتن هر فرزند 1سال به سن شما اضافه میشود

 158. س
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۱

  سلام ،من امسال سربازم و شهریور۱۴۰۱سربازیم تموم میشه امکان جذب دارم یا ن

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۰

   سلام وقت بخیر
   شرایط استخدام اموزش پرورش را در مقاله های داخل سایت مظالعه بفرمایید .

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۰

   سلام وقت بخیر دوست عزیز شما بعد از اتمام دوره سربازی میتوانید در ازمون استخدامی اموزش پرورش اقدام به ثبت نام کنیئ و در صورت داشتن سایر ویژگی ها منعی برای ثبت نام وجود ندارد برای بررسی بیشتر شرایط و نحوه ثبت نام در ازمون استخدامی اموزش و پرورش با مشاورین مرکز تماس بگیزید موفق باشید

 159. س
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۹

  سلام ،من امسال سربازم و شهریور ۱۴۰۰ سربازیم تموم میشه امکان جذب دارم یا ن

 160. فاطمه
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۹

  سلام آیا میشه با مدرک کارشناسی ناپیوسته آموزش ابتدایی در آزمون استخدامی شرکت کرد قبول میکنن

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۷

   سلام وقت بخیر
   باید دید جذب میکنن یا خیر منتظر اعلام اموزش و پرورش باشین معمولا از رشته شماجذب میکنن

 161. یعقوبی
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۳

  سلام شبتون بخیر من الان ترم اخر لیسانس هستم ایا می تونم در ازمون استخدامی شرکت کنم و اینکه مدرک باید بزنم لیسانس؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۰

   سلام وقت بخیر
   در شرایط اموزش وپرورش درج شده که باید مدرک داشته باشین یا اینکه تا قبل از ازمون تموم کنین

 162. ناشناس
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۱

  سلام ببخشید من حقیقتش سرباز معلمم و شهریور۱۴۰۱ سربازیم تموم میشه آیا میشه که آزمون رو بدیم و قبول میکنن
  ممنون میشم که پاسخ بدین

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۷

   سلام . اگر مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا سن35 سال به شرط اتمام سربازی تا پایان شهریورماه میتوانید در آزمون استخدامی آموزش و پرورش پذیرش بگیرید

   • فاطمه
    ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۹

    سلام.من دانشجو ترم آخر رشته زیست شناسی هستم.آیا با مدرک دیپلمم میتوانم در آزمون شرکت کنم؟

    • کارشناس ارشد
     ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۴

     سلام وقت بخیر
     بعله میتونید اگر در شهر شما پذیرش داشته باشد

 163. سعید
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۶

  سلام ببخشید شرایط معلم ابتدایی شدن چیه؟
  ممنونم

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۲

   سلام . باید در ازمون استخدامی آموزش وپرورش شرکت کنید در سایت سنجش . مطالعه منابع پیشنهاد میشود به همراه مصاحبه

 164. مریم
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۵

  سلام وقت بخیر
  من دانشجوی ترم اخر کارشناسی پیوسته حسابداری هستم و تا شهریور ۱۴۰۱ فارغ التحصیل میشم
  میخواستم بدونم میتونم ازمون استخدامی اموزش و پرورش امسال ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۱

   سلام وقت بخیر برای استخدام اموزش پرورش می توانید شرکت کنید

 165. ایدا
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۷

  سلام
  با مدرک مهندسی پلیمر میشه واسه دبیری شیمی امتحان داد؟معدل کارشناسی چند باید باشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۱

   سلام وقت بخیر
   بستگی داره که ایا اموزش و پرورش از این رشته بخواد جذب بکنه یا خیر منتظر اعلام شرایط باشین

 166. فرشته
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۹

  سلام من بیس سالمه میتونم با کاردانی مربی کودک برا ازمون ثبت نام کنم ؟
  درحال حاظرم دانشجوی ترم دوم کارشناسی اموزش ابتدایی ام

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۹

   سلام وقت بخیر
   هنوز دفترچه و شرایط اموزش و پرورش اعلام نشده
   معمولااز کاردانی هم جذب دارن تا حداکثر 30 سال

 167. سمیرا
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۴

  سلام خسته نباشین.میبخشین من ۳۶سالمه.لیسانس ادبیات دارم و۵سال درمدارس غیردولتی تدریس کردم وقدم ۱۵۰هستش.بنظرتون بااین شرایطم میتونم تو آزمون شرکت بکنم.
  جواب بدین ممنونتون میشیم.

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۹

   سلام . شرایط سنی استخدام آموزش و پرورش با مدرک لیسانس 35 سال تمام است . سابقه بیمه مرتبط با محور فعالیت شما از سن آزمون برای شما کم میکند

 168. زهرا
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۳

  سلام.من خرداد ۱۴۰۱ مدرک لیسانس دستم میاد و الان دانشجوی ترم آخرم.میتونم تو آزمون ثبت نام کنم؟و فک کنم تا زمان اعلام نتایج مدرک لیسانس دستمه.
  اگر نمیشه ثبت نام کنم راه حلشم ممنون میشم بفرمایید

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۴

   سلام وقت بخیر برای شرکت در ازمون اموزش پرورش مشکلی ندارید

 169. A
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۵

  سلام من بیس سالمه کاردانی رشته مربی کودک پیوسته را دارم
  در حال حاظر دانشجوی کارشناسی ناپیوسته رشته اموزش ابتدایی ترم دوم هستم
  میتونم با کاردانی ثبت نام کنم برا ازمون؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۷

   باسلام و وقت بخیر
   شما با توجه به قوانین دفترچه های استخدامی سال گذشته شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش را ندارید

 170. لعیا
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۲

  سلام وقت بخیر ببخشید علاوه بر همه شرایط استخدامی، آیا داشتن مشکل گفتاری مانع شرکت در آزمون و استخدام شدن هست؟ ممنون از پاسخ‌گویی شما

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام وقت بخیر
   برای شرکت در ازمون مشکلی وجود ندارد ولی برای مراحل بعد دچار مشکل میشید بهتره به گفتار درمان گر مراجعه کنید

 171. محمد
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۶

  سلام وقت بخیر
  میخواستم بدونم نوشتید دیپلم هم استخدام دارند. یعنی با دیپلم ریاضی میتونم استخدام بشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۶

   سلام. در بخش خدماتی استخدام است . ابتدا منابع آزمون را مطالعه کنید . و برای مصاحبه خود را آماده کنید

 172. Hediye
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۰

  سلام من کارشناسی فیزیک دارم و۲۳سالمه ودانشجو ارشد هستم میتونم شرکت کنم؟اگراستخدام بشم باید ازدانشگاه انصراف بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۸

   با سلام.برای شرکت در ازمون استخدامی اموزش و پرورش نیاز به فارغ التحصیلی دارید.بعد از فارغ التجصیلی امکان ان برای شما فراهم می باشد.

 173. مھسا
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۲

  سلام من کنکوری انسنی میخوام ثبت نام کنم معدل کتبیم زیر14ھستش اگ تو کنکور قبول بشم امکان دارہ گزینش بخاطر معدم رد بشم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۴

   سلام وقت بخیر با توجه به شرایط معدل بله امکانش هست برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 174. زینب رشیدی
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۱

  سلام وقتتون بخیر ببخشید من در سن۳۷سالگی مدرک کارشناسی رو میگیرم این آزمون شامل من هم میشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۹

   سلام وقت بخیر محدوده سنی 35 سال است مگر اینکه سهمیه ایثارگری داشته باشید

 175. فاطی
  ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۰۴

  سلام وقت شما بخیر. من ترم آخر کارشناسی هستم خرداد فارغ التحصیل میشم میتونم تو آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۴

   سلام وقت بخیر با توجه به شرایط استخدام اموزش پرورش واگر تا زمان ازمون و پذیرش فارغ التحصیل میشید منعی نداردبرای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

  • سحر
   ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام من خرداد ۱۴۰۱ فارغ تحصیل میشم تو مقطع کارشناسی علوم تربیتی میخاستم بدونم میتونم آزمون اردیبهشت رو شرکت کنم ؟

   • کارشناس ارشد
    ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۰

    سلام وقت بخیر برای شرکت در ازمون استخدامی باید تاریخ دانشنامه تون تاریخ اخذ اش مشخص باشه برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 176. الیاسی
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۴

  سلام واحترام آیا این قانون توسعه ششم (به ازای فرزند یکسال به سن اضافه میشه) درشرایط سنی امسال اعمال می‌شود؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۶

   سلام وقت بخیردر شرایط استخدامی اموزش پرورش متاهل بودن و داشتن فرزند و باقی شرایط با توجه به قوانین هرساله لحاظ میشود برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 177. میثم
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۶

  سلام علیکم

  وقت بخیر

  خیلی ممنون که با این حوصله جواب میدید.

  من الان ترم ۴ ارشد عمران هستم

  یعنی درگیر پایانامه، تا شهریور ۱۴۰۱ ،

  ۲۳ سالم میشه.

  معاف تحصیلم تا شهریور ۱۴۰۱

  ایا میشه به عنوان ارشد ثبت نام کنم؟

  یا با کارشناسی؟

  و اینکه من در یکی از شهرهای ایلام هستم.

  ایا میشه مثلا گه ایلام معلم هنرستان نخواست برای اهواز یا … ثبت نام کنم ؟

  لطفاً هر موقع فرصت کردید پاسخ بفرمایید

  نظر شما بعد از تائید نمایش داده میشود.

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۸

   سلام . وقتتون بخیر . اول اینکه باید با مدرک کارشناسی ثبتنام کنید . دوم اینکه برای استخدام آموزش و پرورش باید کارت پایان خدمت داشته باشید و اگر ندارید باید ضمن تعهد بدهید . حتما مقاله سایت را هم مطالعه بفرمایید

   • میثم
    ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۷

    ممنون از پاسخگویی

    ضمن تعهد یعنی چی

    و چه مقاله ای رو بخونم؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۸

     لطفا سوال خود را واضح تر بیان کنید.

     • فاطمه
      ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۰

      سلام وقتتون بخیر
      من ۲۲ سالمه و مدرک دیپلم دارم میتونم ازمون استخدامی برای اموزگار ابتدایی شرکت کنم؟
      یا باید اول مدرک کارشناسیمو بگیرم بعد شرکت کنم؟

     • کارشناس ارشد
      ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۲

      سلام وقت بخیر
      بعله اگر میخواهید در این رشته اقدام کنید باید رشته مرتبط و مقطع تحصیلی کارشناسی باشید

    • سمیرا
     ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۴۴

     سلام من متولد ۶۵/۶/۲۶هستم با مدرک لیسانس ،ایا میتونم در آزمون استخدامی شرکت کنم

     • کارشناس ارشد
      ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۲

      سلام وقت بخیر دوست عزیز شما برای ورود به ازمون استخدامی اموزش و پرورش شرایط لازم رو دارید ولی شرایط لاطمه دیگری بار یورود به این ازمون دارد که باید بررسی ضود که توصیه میکنم با مشاورین مرکز تماس بگیرید تا در این خصوص راهنمایی شوید موفق باشید

   • میثم
    ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۷

    ببخشید

    میشه در استان و… غیر بومی ثبت نام کرد؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۷

     شانس شما پایین می اید.

 178. سلام
  ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۳

  سلام.ببخشید آیا آزمون استخدامی اموزش و پرورش ۱۴۰۰ شرایط سنی رو اضافه کرده

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۶

   خیر.تحت شرایط خاص سقف سنی برداشته شده یا بر ان افزوده میشود.برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

  • میثم
   ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۱۹

   سلام علیکم

   وقت بخیر

   خیلی ممنون که با این حوصله جواب میدید.

   من الان ترم ۴ ارشد عمران هستم

   یعنی درگیر پایانامه، تا شهریور ۱۴۰۱ ،

   ۲۳ سالم میشه.

   معاف تحصیلم تا شهریور ۱۴۰۱

   ایا میشه به عنوان ارشد ثبت نام کنم؟

   یا با کارشناسی؟

   و اینکه من در یکی از شهرهای ایلام هستم.

   ایا میشه مثلا گه ایلام معلم هنرستان نخواست برای اهواز یا … ثبت نام کنم ؟

   لطفاً هر موقع فرصت کردید پاسخ بفرمایید

   • کارشناس ارشد
    ۱۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۵

    سلام وقت بخیر
    اجازه بدید دفترچه جدید بیاد

 179. یاسر
  ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۳

  سلام خسته نباشید ببخشید اونایی ک کنکور سراسری شرکت میکنن میتونن تو آزمون استخدامی آموزش و پرورش هم شرکت کنن?

  • کارشناس ارشد
   ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۵

   سلام . بستگی دارد که رشته شمارو پذیرش دارند یا خیر . در ضمن باید کارت پایان خدمت داشته باشید

 180. الهام
  ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۴

  سلام دوست من با قد ۱۵۰ به رغم رتبه برتر در مصاحبه ازمون‌تموزش و پرورش رد شده هست. آیا قانون تغییر نکرده یا راهی وجود داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۴

   سلام وقت بخیر
   هنوز فراخوان نیومده وقتی اعلام بشه مشخص میشه

  • رها
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۴

   چه سالی بوده؟
   همچین چیزی در شرایط استخدام آموزش پرورش ننوشتن آخه

   • کارشناس ارشد
    ۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۱

    با سلام.لطفا سوال خود را واضح تر بیان کنید.

 181. رها
  ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۵۵

  سلام میشه راجع به استخدامی ماده ۲۸ آموزش پرورش توضیح بدید
  من عضو نیروی غیر انتفاعی هستم و تازه گزینش رو از آموزش پرورش گرفتم خودم کارشناسی مدیریت بازرگانی دارم اما کلاس دوم غیر انتفاعی تدریس میکنم آیا با اندک سابقه من هم میتونم طبق ماده ۲۸ شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۰

   سلام
   خیر برای صرفا این ماده شامل استخدام رسمی آموزش و پرورش میشود
   ماده 28 رو دوباره مطالعه فرمایید

 182. F
  ۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۲

  سلام وقت بخیر،
  دفترچه استخدامی کی می آید؟
  و این که بازه ی زمانی بین، دفترچه تا آزمون چند روز است؟
  تشکر🌹

  • کارشناس ارشد
   ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۲

   سلام وقت بخیر
   زمان مشخص نداره برای انتشار دفترچه
   معمولا زمانی بین 2 الی 3 ماه

 183. F
  ۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۰

  سلام وقت بخیر
  دفترچه استخدامی کی می آید؟
  با تشکر

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۲

   سلام وقت بخیر مشخص نیست

 184. محمد
  ۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۹

  سلام وقت بخیر
  دفترچه استخدامی کی می آید؟
  با تشکر

  • کارشناس ارشد
   ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۳

   سلام وقت بخیر
   زمان مشخصی اعلام نشده

  • الهام
   ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۳

   سلام .ببخشید من ۳۵ سالمه و لیسانس روانشناسی عمومی دارم.آیا در آزمون ۱۴۰۰ آموزش و پرورش میتونم شرکت کنم ؟

   • کارشناس ارشد
    ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۲

    سلام وقت بخیر
    رنج سنی برای اقدام در زمینه تحصیلی لیسانس 35 سال است

    • سلام.ببخشید امسال شرایط سنی رو افزایش دادند یا نه؟
     ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۴

     سلام.ببخشید آیا آزمون استخدامی اموزش و پرورش ۱۴۰۰ شرایط سنی رو اضافه کرده

 185. Zahra
  ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۰

  سلام .وقت بخیر.من ۲۸ سال سن دارم و مدرک کارشناسی مهندسی نرم افزار را سال ۹۴ دریافت کردم می تونم در این ازمون شرکت کنم برای دبیری در اموزش و پرورش؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۱

   سلام . با توجه به اینکه طبق قوانین شما باید کارت پایان خدمت داشته باشید و منابع مشخص را استفاده کنید

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۲

   سلام وقت بخیر اگر از رشته ی شما جذب داشته باشن موردی نداره برای کارشناسی معمولا تا 35 سال جذب میکنن

 186. طاهره
  ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۷

  سلام من خردادفارغ التحصیل میشم رشته روانشناسی چون مدارک لیسانس آماده نیست برای ثبت نام آزمون استخدامی میتونم به عنوان فوق دیپلم ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۱

   سلام وقت بخیر بستگی داره که بخوان از فوق دیپلم جذب بکنن یا خیر

 187. محمد
  ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۳۰

  سلام خسته نباشید،
  میشه در باره ی ماده 7 آخرین اصلاحات آموزش وپرورش توضیح دهید.
  که گفته از زمان دفترچه تا آزمون 45 روز است ؟
  یا از زمان صدور مجوز تا آزمون 45 روز باید باشه؟
  خواهش میکنم راهنمایی کنید.
  تشکر🙏
  لطفا تایید کنید.

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۴

   سلام
   ماده7: به منظور تعمیم و توسعه آموزش و پرورش کشور، زمینه‌های جلب مشارکت مردم
   در امر آموزش و پرورش از هر طریق ممکن فراهم آید.
   ‌تبصره – وزارت مکلف است به اشخاص حقیقی و حقوقی که دارای صلاحیت‌های علمی و
   اخلافی بوده و متقاضی تأسیس و اداره مدارس‌ابتدایی، راهنمایی و متوسطه با هزینه
   خود و همیاری مردم و اولیاء دانش‌آموزان باشند و متعهد شوند که در چهارچوب
   سیاست‌ها و اهداف جمهوری‌اسلامی ایران فعالیت نمایند مجوزهای لازم را اعطاء کند.
   حدود صلاحیت علمی و اخلاقی متقاضیان به تصویب مجلس شورای اسلامی خواهد رسید.

 188. محمد
  ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۳

  سلام خسته نباشید،
  میشه در باره ی ماده 7 آخرین اصلاحات آموزش وپرورش توضیح دهید.
  که گفته از زمان دفترچه تا آزمون 45 روز است ؟
  یا از زمان صدور مجوز تا آزمون 45 روز باید باشه؟
  خواهش میکنم راهنمایی کنید.
  تشکر🙏

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۴

   سلام
   ماده 7: به منظور تعمیم و توسعه آموزش و پرورش کشور، زمینه‌های جلب مشارکت مردم
   در امر آموزش و پرورش از هر طریق ممکن فراهم آید.
   ‌تبصره – وزارت مکلف است به اشخاص حقیقی و حقوقی که دارای صلاحیت‌های علمی و
   اخلافی بوده و متقاضی تأسیس و اداره مدارس‌ابتدایی، راهنمایی و متوسطه با هزینه
   خود و همیاری مردم و اولیاء دانش‌آموزان باشند و متعهد شوند که در چهارچوب
   سیاست‌ها و اهداف جمهوری‌اسلامی ایران فعالیت نمایند مجوزهای لازم را اعطاء کند.
   حدود صلاحیت علمی و اخلاقی متقاضیان به تصویب مجلس شورای اسلامی خواهد رسید.

 189. Shaden
  ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۱

  سلام شبتون بخیر
  اطلاعیه اومده برا دستگاه های اجرایی سوالم اینه که اگه کسی مدرک لیسانسشو هنوز نگرفته باشه و یه ترمش مونده باشه میتونه با فوق دیپلم رشته مدیریت ثبت نام کنه؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۰

   سلام
   با مدرک کارشناسی ثبت نام کنید و تا زمان آزمون و اعلام نتایج مدرک خود را به اتمام برسانید

 190. محمد
  ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۴

  سلام، خسته نباشید.
  می خواستم قانون ماده ی 7 آخرین تغیرات استخدامی آموزش وپرورش دقیق توضیح دهید؟
  که آیاحداقل 45 روز از دفترچه تا آزمون وقت هست ؟
  یا 45 روز آگهی استخدامی تا آزمون وقت هست؟
  میشه ماده 7 توضیح دهید.
  تشکر🙏

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۶

   سلام
   ماده 7: به منظور تعمیم و توسعه آموزش و پرورش کشور، زمینه‌های جلب مشارکت مردم
   در امر آموزش و پرورش از هر طریق ممکن فراهم آید.
   ‌تبصره – وزارت مکلف است به اشخاص حقیقی و حقوقی که دارای صلاحیت‌های علمی و
   اخلافی بوده و متقاضی تأسیس و اداره مدارس‌ابتدایی، راهنمایی و متوسطه با هزینه
   خود و همیاری مردم و اولیاء دانش‌آموزان باشند و متعهد شوند که در چهارچوب
   سیاست‌ها و اهداف جمهوری‌اسلامی ایران فعالیت نمایند مجوزهای لازم را اعطاء کند.
   حدود صلاحیت علمی و اخلاقی متقاضیان به تصویب مجلس شورای اسلامی خواهد رسید.

 191. امیر
  ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۵

  سلام من طلبه با مدرک کارشناسی با وجود دیابت نوع ۱ آیا میتونم در آزمون استخدامی اموزش پرورش شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۲

   سلام وقت بخیر
   شما واجد شرایط شرکت در ازمون استخدامی اموزش پرورش هستید .

 192. سعید
  ۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۷

  سلام من ترم اخر کارشناسی روانشاسی هستم ایا میشه برای معلمی ثبت نام کرد؟ و این که جذبشون از این رشته چقدر هست؟ و ایا حقوقشون اندازه بقیه معلم های دانشگاه فرهنگیان هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۵

   برای شرکت در این ازمون کارت پایان خدمت نیاز است و جذب نیرو سالانه متفاوت است و حقوق ان با معلم های دانشگاه فرهنگیان برابر است

 193. شکیلا
  ۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۲

  سلام وقتتون بخیر دیپلم تربیت بدنی دارم میتونم توی ازمون شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۳

   لطفا سوالتان را واضح و با بیان جزییات مطرح کنید

 194. ابراهیم
  ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۹

  سلام وقت بخیر.
  من کمتر از ۲ ماه خدمتم مونده. امکان ثبت نام هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۹

   بله
   شما میتوانید ثبت نام خود را انجام بدین

 195. رعنا
  ۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۸

  سلام وقتتون بخیر
  با مدرک دیپلم تجربی برای ازمون پیش‌رو جذب دارن برا آموزش و پرورش؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۳

   سلام وقت بخیر
   باتوجه به دفترچه جدید شرایط باید بررسی شود
   اما امکان پذیرش شما با دیلمکم است

   • مجتبی
    ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۶

    آیا کسانی که معافیت پزشکی دارن هم میتونن در آزمون آموزش و پرورش شرکت کنن؟؟

    • کارشناس ارشد
     ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۰

     سلام
     اگر شرایط جسمانی کافی برای تست های پزشکی آموزش و پرورش را داشته باشین بله

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۶

   سلام
   برای استخدام نیروی خدماتی میتوانید اقدام کنید

   • علی
    ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۵

    سلام هیچکس ندیدم تاحالا با مدرک دیپلم و فوق دیپلم جذب کنن خیلی به ندرت و کم پیش میاد اکثرا لیسانس و بالاتر جذب می کنن تقریبا99درصد

 196. Zeinab
  ۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۷

  سلام وقتتون بخیر من دانشجوی ترم اخر رشته شیمی محض هستم اما تا یک هفته ی دیگه امتحاناتم تموم نمیشه و ثبت نمرات نمیدونم تا کی زمان میبره خواستم بدونم منم میتونم ازمون استخدامی شرکت کنم یا خیر ؟برای دبیر شیمی و دبیر ابتدایی

  • کارشناس ارشد
   ۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۴

   سلام
   بله شما میتوانید

 197. باران
  ۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۲۴

  من متولد۶۴ کارشناس زبان انگلیسی وشوهرم متولد۶۳کارشناس ادبیات فارسی .شوهرم۶سال سابقه بیمه ازطرف شرکتی دارد.ایاشامل حال مامیشود این ازمون سرنوشت ساز؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۲

   سلام وقت بخیر شرایط استخدام اموزش پرورش بستگی به سن و رشته تحصیلی و رشته های مورد نیاز اعلام شده دارد برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 198. حسين احمدوند
  ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۷

  سلام من کارشناسی مدیریت دولتی ومقطع ارشدگرایش بودجه ومالیه عمومی هستم می تونم دراستخدامی آموزش وپرورش شرکت کنم؟ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۹

   سلام
   در حال حاظر رشته ی شما جزو رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی آموزش و پروش نیست

   • نجنه
    ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۴

    سلام من ارشد روانشناسی میخونم و خرداد دفاع میکنم هیچ درسی ندارم فقط پایان نامه..میتونم ثبت نام کنم برا آزمون؟

 199. علی
  ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۸

  سلام من سنم ۳۶ ولی ۶سال سابقه در مدارس دارم میشه ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۵

   سلام وقت بخیر بستگی به مدرک تحصیلی شما داره که حداکثرسن چقدر لخاظ شده

 200. Zara
  ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۵

  سلام با کاردانی مهندسی شیمی و ۲۳ سال سن میشه در آزمون استخدامی شرکت کرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۸

   سلام وقت بخیر بله معمولا از رشته شما جذب دارن

 201. آذین
  ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۴

  سلام وقت بخیر.
  من دانشجوی لیسانس علوم تربیتی هستم و تیر ماه فارغ التحصیل میشم. میتونم در آزمون استخدامی امسال شرکت کنم؟؟یا باید تا سال بعد صبر کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۸

   سلام . آزمون ساده ای نیست . پیشنهاد میشود از جزوات با کیفیت استفاده کنید به همراه سوالات مصاحبه

 202. مهدی
  ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۳:۲۹

  سلام وقت بخیر
  با دیپلم ریاضی میشه آزمون استخدامی شرکت کرد؟
  و اگر میشه بعد از قبولی در آزمون و استخدام، برای معلم شدن چه دوره ای و به چه مدت زمانی باید گذروند؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۵

   سلام وقت بخیر با مدرک دیپلم معمولا جذب ندارن

 203. آذین
  ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۴

  سلام و عرض ادب.
  من دانشجوی لیسانس علوم تربیتی هستم و تیر ماه فارغ التحصیل میشم..میتونم در آزمون استخدامی شرکت کنم؟؟ یا تا سال بعد باید صبر کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۰

   سلام وقت بخیر اگر تا قبل از ثبت نام فراخوان فارغ شده باشین میتونین ثبت نام بکنین

   • ‌علی
    ۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۲

    سلام‌
    با‌مردک‌کارشناشی‌دررشته‌مهندسی کامپیوتر وسن۲۴
    میتوان‌معلم شد

    • کارشناس ارشد
     ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۰

     سلام وقت بخیر
     در حال حاظر این رشته تو گزینه برای استخدامی نیست شما دفترچه جدید را بررسی کنید

 204. صادق
  ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۰

  با سلام . ایا امسال هم مثل دوره قبل میشود با رشته شیمی در. قسمت اموزش ابتدایی شرکت کرد با تشکر .

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۸

   سلام
   خیر

 205. حبیب
  ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۵

  سلام من متولد ۱۳۶۴/۱۰/۲۳ هستم و چهارسال سابقه بیمه دارم و معافیت کفالت و لیسانس حسابداری هستم آیا متوانم در آزمون شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۵

   سلام
   شرایط سنی آزمون استخدامی برای مقطع لیسانس حداکثر 35 سال میباشد

 206. مهسا
  ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۲

  من بیست سالم در تیرما فارغ التحصیل رشته علوم قضایی هستم میتونم در آزمون شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۱

   سلام . پذیرش در دستگاه های اجرایی باید بگیرید

 207. مهسا
  ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۱

  من بیست سالم در تیرما فارغ التحصیل رشته علوم قضایی فارغ التحصیل میشم میتونم در آزمون شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۱

   سلام . پذیرش در دستگاه های اجرایی باید بگیرید

 208. مهسا
  ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۶

  من یایان تیرماه کارشناس علوم قضایی هستم میتونم در آزمون شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۲

   سلام . پذیرش در دستگاه های اجرایی باید بگیرید

 209. مهسا
  ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۰۴

  من یایان تیرماه کارشناس علوم قضایی هستم میتونم شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۲

   سلام . پذیرش در دستگاه های اجرایی باید بگیرید

 210. آتنا
  ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۵۴

  سلام آیا سوابق بیمه تاثیر برای شرایط سنی دارد
  سوال دیگه اینکه متولد ۶۴ هستم ۳۵ سال و چند ماه میتوانم شرکت کنم مدرک لیسانس

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۰

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما باید باتوجه به دفترچه جدید بررسی شود

 211. آتنا
  ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۵۰

  سلام آیا سوابق بیمه تاثیر برای شرایط سنی دارد

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۲

   سلام وقت بخیر
   شرایط باید با توجه به دفترچه جدید بررسی شود

 212. فاطمه
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۴

  سلام.من کارشناسی تاریخ دارم و الان ترم یک ارشد هستم.ایا می تونم آزمون استخدامی رو شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۴

   سلام اگربقیه شرایط وداشته باشین بله

   • برگ سبز
    ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۷

    سلام من کارشناسی محیط زیست دارم و ارشد روانشناسی تربیتی ترم اول هستم سی و دو سالم است می تونم شرکت کنم ممنون می شوم سریع جواب بدهید و اینکه چه منابعی بخونم

    • کارشناس ارشد
     ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۸

     سلام وقت بخیر
     منعی برای شرکت در ازمون استخدامی اموزش پرورش ندارید .

 213. Zara
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۹

  سلام من لیسانس مهندسی شیمی دارم آیا میتونم تو آزمون استخدامی شرکت کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۴

   سلام بله

 214. فائزه
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۲

  من لیسانس تاریخ دارم و الان ترم یک ارشد هستم.ایا می تونم آزمون استخدامی تاریخ رو شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۴

   سلام .بله میتواتید اگر شرایط استخدام داشته باشید

 215. احسان
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۳

  سلام وقت بخیر من لیسانس مهندسی شیمی دارم‌میتونم‌تو ازمون استخدامی اموزش و پرورش شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۴

   سلام وقت بخیر بله معمولا از رشته شما جذب ذاشتن اگر شرایط لازم رو داشته باشین موردی نداره

 216. علی
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۹

  سلام وقتتون بخیر
  من دانشجوی کارشناسی ترم 4 دانشگاه آزاد هستم
  میتونم آزمون رو با دیپلم شرکت کنم و در صورت قبولی ، انصراف بدم از دانشگاه و برم تربیت معلم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۱

   سلام وقت به خیر
   دانشجویان غیر از دوره های روزانه برای شرکت در کنکور سراسری نیاز به انصراف ندارند و میتوانند در کنکور شرکت کرده و بعد از قبولی نهایی از رشته و دانشگاه قبلی خود انصراف دهید.دانشگاه فرهنگیان شرایط سنی دارد.
   برای مشاوره با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 217. ازاده
  ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۳

  سلام.من من ۳۸ سالمه و مدرک کارشناسی دارم.پدرم جانباز ۱۵ درصد هستند و ۶۰ ماه سابقه حصور در جبهه دارند.میتونم در ازمون شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۶

   سلام وقت به خیر
   آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرایط سنی و مدرک تحصیلی دارد.طبق شرایط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام میتوانید برای ثبت نام اقدام نمایید.
   برای مشاوره با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 218. میثم آذربایجان
  ۲۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۱

  سلام،برادرم با۲۴سن و فوق دیپلم حقوق در حین خدمت هستند ایامیتونن در آزمون شرکت کنند

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۸

   سلام
   وقت بخیر
   جهت آگاهی از شرایط استخدام آموزش و پرورش باید منتظر دفترچه بمونین

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۰

   سلام
   با این مدرک تحصیلی خیر

 219. مونا
  ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۸

  سلام
  من فارق التحصیل رشته میکروییولوژی هستم
  میتونم در ازمون استخدامی اموزش و پرورش شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۵

   سلام . بله میتوانید .

 220. فاطمه
  ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۴

  سلام وقتتون بخیر من 23 سالمه و دیپلم تجربی دارم میتونم تو ازمون استخدامی اموزش و پرورش شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۰

   سلام .بله

 221. ریحانه***
  ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۲۲

  سلام وقت شما بخیر باشه.من امتحانات ترم ۵ رو تازه دیروز تمام کردم و تا چند روز دیگ وارد ترم ۶ رشته ی شیمی میشم. و به امید خدا ۷ ترمه تمام میکنم.الان بیشتر از فوق دیپلم واحد پاس کردم و میشه گفت فوق دیپلم پیوسته دارم.ایا میشه مدرک معادل کاردانی بگیرم و در ازمون استخدامی شرکت کنم برای دبیری شیمی؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۷

   سلام .خیر نیاز به کارشناسی دارید

 222. رز سادات میر
  ۲۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۳

  من با مدرک دکترای کشاورزی و ۳۸سال سن فرزند ایثارگر ۴۵درصد میتونم غیر بومی شرکت کنم چون بوم نیاز ندارد مجبور به غیر بومی هستیم.با تعهد ۱۰ساله

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۳

   سلام .میتوانید

 223. فاطمه
  ۲۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۵

  سلام وقت بخیر
  جسارتا میزان حقوق دبیر ورزش دوره متوسطه با دبستان چقدر تفاوت داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۸

   سلام حدودیک ملیون تومان

 224. فاطمه امیری
  ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۵

  با سلامو عرض ادب ..من ۱۰ ساله مربی پیش دبستانی هستم و ۳۷سالنه با مدرک لیسانس..ایا سابقه بیمه ۱۵ روزه ی من که الان تقریبا ۵سال سابقه دارم از میزان سنم در شرکت در ازمون کم میکند؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۸

   سلام. خیر . مگر اینکه قانون عوض شود

 225. فاطمه امیری
  ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۲

  سابقه بیمه ۱۵ روزه مربیان پیش وبستانی از سن انها در ازمون کم مبکند؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۶

   سلام. خیر

 226. مهدی
  ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۴

  سلام وقت بخیر دانشجوحسابداری در مقطع لیسانس هستم. و مدرک فوق دیپلم کاردانی ناپیوسته دارم 27 سالمه میتونم در ازمون 1400 ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۹

   سلام. بله

 227. مریم
  ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۲

  سلام خسته نباشید من دانشجوی ترم اخر هستم ایا میتوانم برای ازمون استخدامی امسال شرکت کنم؟؟اخه اومدن لیسانس یک ماه زمان میبره و حداقل تااخر بهمن میاد

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۷

   سلام
   بله

 228. نیکی
  ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۳

  سلام وعرض ادب
  من فوق دیپلم معماری سنتی ودرحال حاضر دانشجو ترم ۳شهرسازی هستم آیا میتونم دبیر ابتدایی بشم؟ چون توی توضیحات نوشته شده بود باتوجه به مدرک تحصیلی خودمون فقط میشه انتخاب کرد؟!

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۸

   سلام وقت به خیر
   استخدام آموزش و پرورش بر اساس دفترچه راهنمای ثبت نام و لیست رشته های مورد نیاز و اعلام شده در آن پذیرش و استخدام را انجام می دهد.برای آزمون استخدامی 1400 هنوز دفترچه ای منتشر نشده.

 229. سارا
  ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۸

  با سلام، سوالم اینه که من یه ترم دیگه فارغ التحصیل میشم یعنی تابستان لیسانسم بدستم میرسه می تونم توی آزمون استخدامی شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۱

   سلام وقت بخیر برای استخدام اموزش پرورش اگر تا زمان تحویل مدارک و ثبت نام لیسانستون به دستتون میرسه منعی نداره میتونید ثبت نام کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 230. علی اصغر هاتف
  ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۸

  سلام وقت بخیر من کارشناسی ارشد حسابداری هستم آیا مجاز به ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش هستم یاخیر.والان هم 27سغل سن دارم

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۳

   سلام
   شرایط سنی شما برای آموزش و پرورش مناسب است

  • زهرا رمضاني
   ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۱۵

   سلام
   من ترم 7 روانشناسی هستم و در شهریور فارغ التحصیل میشم ایا میتونم در ازمون 1400 آموزش پرورش شرکت کنم (با توجه با قانون جدید ک مدرک تحصیلی رو میتونیم 3 ماه بعد ثبت نام مدرک رو بدیم ) اگر ثبت نامش دی ماه باش 3 ماه بعد برای بنده میشه فروردین ماه ینی نمیتونم شرکت کنم ??

   • کارشناس ارشد
    ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۰

    سلام .بله میتوانید

 231. fatemeh
  ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۷

  سلام وقت بخیر جسارتا دانشجوی ترم 4علوم ورزشی هستم و تا خرداد کاردانی پیوسته اخذ میکنم
  میتونم درازمون شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۶

   سلام
   شرایط سنی و معدل شما باید بررسی بشه

   • fatemeh
    ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۶

    متولد77هستم
    و معدلم 19.60

    • کارشناس ارشد
     ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۶

     سلام وقت بخیراستخدام اموزش پرورش علاوه بر اینکه بستگی به نیازمندی نیرو قابل جذب دارن برای مقاطع مختلف تحصیلی محدودیت سنی متفاوت دارنو معدلتون هم در رنج قابل پذیرش میباید و منعی ندارد برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 232. مریم
  ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۰

  سلام وقت بخیر
  من ترم اخر هستم و مشغول امتحان پایان ترم و امتحانم تا یک هفته ی دیگ تموم میشه نمیدونم لیسانس و چقد بعدش میدن
  من میتونم ازمون و شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۷

   سلام . بله میتوانید

 233. حسن
  ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۳

  سلام من این ماه فارغ التحصیل کارشناسی ساخت و تولید میشم آیا میتوانم شرکت کنم کارت پایان خدمت ندارم و الان معافیت تحصیلی دارم

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۸

   سلام. خیر

 234. گلشن
  ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۲

  سلام وقتتون‌بخیر،فوق دیپلم گرافیک ناپیوسته میتونم شرکت کنم؟دیپلم گرافیک هم دارم

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۲

   سلام وقت بخیر
   شما شرایط استخدام اموزش پرورش برای سال 1401 را ندارید .

 235. كارشناسي ارشد
  ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۳

  سلام ،كارشناس ارشد هستم ٤١ ساله.پدرم دبير باز نشسته هستن.ميتونم در ازمون استخدامي اموزش و پرورش 1401 شركت كنم؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۹

   سلام. خیر

 236. فرح
  ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۲

  سلام،من ۳۴ سالمه و فوق دیپلم نرم افزار دارم،پدرم هم ایثارگر بوده و سابقه چند سال حضور در جبهه رو داره،با این سن میتونم در ازمون شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۹

   سلام. 4 سال حضور در جبهه نیاز است

 237. حسن
  ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۲

  سلام من 20سالم هست .دیپلم انسانی دارم و ترم4 روانشناسی هستم می تونم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401_1400شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۴

   سلام وقت بخیر فراخوان رو بررسی بکنین . خیر نمیشه باید مدرک کاردانی یا کارشناسی داشته باشین

  • رحیمی
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۲۸

   سلام من ترم ۶علوم تربیتی هستم و پدرم هم ۳۰درصد جانباز هستن میتونم برای ا‌زمون استخدامی ازالان شرکت کنم؟

   • کارشناس ارشد
    ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۸

    سلام . باید مدرک بگیرید

 238. **
  ۱۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۴:۴۴

  سلام وقتتون بخیر.
  رشته م روانشناسیه.
  ترم هفتم ۳۰دی امتحانم تموم میشه.
  ۸واحد معرفی ب استاد دارم.
  میتونم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۹

   سلام .بله . تا پایان 31 شهریور باید مدرک را اخذ کنید

   • سینا
    ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۷

    واقن میشه من تیر فارغاتحصیل بشم میتونم ازمون بدم

    • کارشناس ارشد
     ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۰

     سلام . باید تا 31 شهریور مدرک بگیرید

   • کارشناسی علوم تربیتی
    ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۲۹

    سلام من ترم ۶علوم تربیتی هستم و ۳۰درصد سهمیه جانبازی دارم میتونم از الان برای ازمون استخدامی شرکت کنم

    • کارشناس ارشد
     ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۸

     سلام. باید مدرک بگیرید

 239. سعیده
  ۱۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۷

  سلام ببخشید من مدرک کاردانی طراحی دوخت دارم ومتولد70/8/30هستم که میشه30سالو دوماه میتونم توی آزمون شرکت کنم؟؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۵

   سلام
   خیر شرایط سنی شما از 30 سال گذشته است

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۵

   سلام خیر

 240. حسین زارعی
  ۱۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۰

  سلام . من در حال حاضر سرباز هستم ، و پنج ماه از خدمتم مونده . میخوام بدونم در طول خدمت سربازی میتونم تو آزمون ورودی ثبت نام کنم یا نه باید بمونم تا کارت پایان خدمتم بیاد ؟!

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۱

   سلام
   بله شما میتوانید در آزمون ورودی دانشگاه ها شرکت کنید

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۰

   سلام وققتون بخیربله کارت پایان خدمت الزامیست

 241. سپیده
  ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۹

  سلام من مدرک دیپلم انسانی دارم و ۲۳ سال سنم هست میخواستم ببینم میتونم آزمون استخدامی ۱۴۰۰_۱۴۰۱ شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۵

   سلام وقت بخیر باید فراخوان بررسی بشه ولی دیپلم جذب نمیکنن برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 242. F
  ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۲

  سلام. لیسانس صنایع دستی هنر میتواند در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کند

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۲

   سلام وقت بخیر باید فراخوان رو بررسی کنین که از رشته شما جذب دارن یاخیر

 243. ندت
  ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۴

  ایا باید حتما فازغ التحصیل شویم تا بتوانیم شرکت کنیم؟ترم اخری هستیم

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۶

   سلام وقت بخیر حداقل مدرک کارشناسی است برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 244. Marzieh
  ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۰

  سلام من دانشجوی صنایع هستم
  میتونم برای استخدامی شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۸

   سلام وقت بخیر حداقل مدرک کارشناسی است برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 245. رضا
  ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۱

  با سلام و احترام
  من لیسانس مهندسی برق گرایش الکترونیک دارم و ۳۴ سالم هست و کارت پایان خدمت هم دارم چه عنوان های شغلی رو می تونم شرکت کنم.
  ممنونم بابت پاسخگوییتون

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۲

   سلام وقت به خیر
   برای استخدام وزارت آموزش و پرورش طبق دفترچه راهنمای ثبت نام منتشر شده از طرف سازمان سنجش باید چک شود.
   برای بررسی بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید

 246. کوثر
  ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۸

  سلام من کاردانی کامپیوتر دارم.تو رشته های که میتونن تو آزمون شرکت کنند نوشتین هنر آموز فوق دیپلم کامپیوتر منظور از هنر آموز یعنی چی؟و اینکه اگر ناپیوسته باشه فوق دیپلم و مدرک دیپلم کاردانش باشه میشه شرکت کرد؟ممنونم راهنماییم کنید اجرتون با امام زمان

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۶

   سلام. بله میشود

 247. امیرحسین
  ۱۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۲۹

  با سلام دانشجوی ارشد ترم ۳ تاریخ و فلسفه آموزش و پرورش هستم آیا میتونم در آزمون
  امسال شرکت کنم؟( فقط پایان نامه ام مونده برای ترم آینده)
  و اینکه با توجه به رشته که علوم تربیتی هست میتونم برای دبیری تاریخ یا فلسفه هم شرکت کنم یا فقط یک انتخاب دارم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۴

   سلام وقت بخیر اگر تا زمان اعلام نتایج و مصاحبه و شروع استخدام قارغ التحصیل میشید بله منعی ندارد میتونید شرکت کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 248. کوثر
  ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۳۲

  سلام من دیپلم تجربی دارم و الان ترم سه مهندسی نفت هستم. آیا می تونم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم؟! میشه لطفا نحوه آزمون با مدرک دیپلم رو شرح بدید اینکه آیا جذب دانشگاه فرهنگیان میشن یا خیر

  • کارشناس ارشد
   ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۴

   سلام وقت به خیر
   برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید شرایط قید شده در دفترچه راهنمای ثبت نام را داشته و بر اساس آن اقدام نمایید.(شرایط سنی،مدرک تحصیلی و …)
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 249. رسول
  ۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۶

  سلام، وقت بخیر
  من لیسانس ناپیوسته معماری دارم، میخوام آموزگار ابتدایی بشم، قصد ادامه تحصیل در رشته آموزش ابتدایی دارم به نظرتون ارشد آموزش ابتدایی بگیرم کافیه یا باید مدرک کارشناسیمم مرتبط باشه برای مرحله برسی مدارک.
  با تشکر

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۵

   سلام وقت به خیر
   برای استخدام وزارت آموزش و پرورش طبق دفترچه راهنمای ثبت نام منتشر شده از طرف سازمان سنجش باید چک شود.
   برای بررسی بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 250. Zahra
  ۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۳

  سلام ببخشید من دانشجوی کارشناسی ناپیوسته تربیت بدنی هستم بعد از اتمام تحصیلم میتونم در ازمون استخدامی شرکت کنم؟ازمون استخدامی هر سال می باشد؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۴

   سلام وقت بخیر بستگی به فراخوان دارد که در رشته شما جذب دارن یا خیر

 251. زهرا
  ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۷

  باسلام،با قانون جدید ماده23 که گفته 3ماه بعد ثبت نام آزمون هم میشه فارغ التحصیل شد،من دانشجوی ترم آخرم و25دی امتحانم تموم میشه،اگر زودتر دفترچه منتشر شد میتونم ثبت نام کنم درسته؟؟ممنون میشم پاسخ بدید

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۸

   سلام وقت بخیر بله می توانید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس بگیرید

 252. روحی
  ۲۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۳

  سلام
  من دانشجو کارشناس ارشد مهندسی عمران سازه هستم و تا شهریور ۱۴۰۱ فازغ تحصیل می شم با این شرایط می تونم ازمون استخدامی با مدرک کارشناس ارشد شرکت کنم یا حتما تا قبل ازمون باید فارغ التحصیل بشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۱

   سلام وقت بخیر باید تا زمانی که به مصاحبه دعوت می شوید فارغ التحصیل شوید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس بگیرید

 253. علیرضا
  ۲۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۶

  سلام شرط معدل برای استخدامی اموزش پرورش مدرک لیسانس نداره؟
  قبلا وجود نداشت
  یا کلا حذف شده

  • کارشناس ارشد
   ۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۲

   سلام وقت بخیر شرط معدل وجود ندارد اما بستگی به دفترچه ان سال دارد

 254. حسین
  ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۱۳

  سلام من فارغ‌التحصیل شدم ولی کارت پایان خدمت ندارم میتونم تو آزمون استخدامی شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۳

   سلام وقت به خیر
   یکی از شرایط استخدام آموزش و پرورش برای آقایان داشتن کارت پایان خدمت است.اما امکان دارد شرایط پذیرش در هر دوره متفاوت باشد و باید دفترچه راهنمای ثبت نام به صورت دقیق بررسی نمایید.
   برای مشاوره در این زمینه میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 255. محدثه
  ۱۸ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۸

  سلام وقت بخیر من لیسانس حسابداری دارم ودر حال حاضر در مقطع ارشد درحال تحصیل هستم میتونم بامدرک لیسانسم در استخدامی شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۳

   سلام وقت بخیر با توجه به رشته های مورد نیاز بله میتونیدبرای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 256. شهریوری
  ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۳

  سلام وقت شما بخیر. من ۲۵ سالمه لیسانس گیاهپزشکی هستم آیا میتونم با این رشته در آموزش و پرورش استخدام شم؟ اگر برای ارشد یکی از رشته های علوم تربیتی یا روانشناسی رو بخونم شانس استخدامم بیشتر میشه؟

  • moshaverarshad
   ۱۶ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

   سلام وقت بخیر برای استخدام در اموزش و پرورش سال 1400 -1401 با توحه به رشته های درخواستی و اعلام نیاز اموزش و پرورش بستگی دارد که شانس پذیرش دارید یا خیر ولی برای شرایط تحصیل در مقطع ارشد با شماره های مرکز تماس حاصل فرمایید

 257. افروز
  ۱۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۴

  با عرض سلام خسته نباشید
  بنده درحال حاضر ترم اخر رشته علوم قران حدیث هستم میخاستم بدونم میتونم آزمون استخدامی اموزش پرورش شرکت کنم امسال ؟؟ وسوال دیگه که خدمتتون داشتم اینه که منابع آزمون استخدامی اموزش پروش ودستگاه های اجرایی چه چیزایی هستند واز کجا باید تهیه کنیم ؟
  ممنون.

  • کارشناس ارشد
   ۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۰

   سلام وقت به خیر
   دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش تا آخر سال 1400 اعلام می شود و در صورت قید شدن عنوان رشته ی شما در رشته های مورد نیاز میتوانید در این آزمون شرکت نمایید.
   برای اطلاع از منابع میتوانید با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 258. شیری
  ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۳

  سلام .با مدرک پیام نور و آزاد هم میشه آزمون داد؟و اگه رشته کارشناسی ارشد با کارشناسی متفاوت باشه مشکلی نداره؟شرایط چه جوری میشه؟ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۱

   سلام وقتتون بخیر خیر نوع دانشگاه در ازمون های استخدامی های اموزش پرورش انچنان اهمیت ندارد شاید در مصاحبه به نوع دانشگاه شما اهمیت داده شود برای شرکت در ازمون بستگی به نوع علاقه شما دارد که بخواهید در مدرک کارشناسی استخدام شوید یا ارشد جهتاطلاع از ظرفیت ها و نوع رشته های جذبی اموزش پرورش با شماره ی مرکز تماس حاصل فرمایید

 259. فاطمه
  ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۲

  سلام وقتتون بخیر
  من ۲۱ سالمه با مدرک دیپلم رشته حسابداری
  الانم در دانشگاه سراسری درس میخونم ترم ۲هستم.
  میتونم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۰ شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۱

   سلام وقت بخیر برای شرکت درازمون اموزش پرورش باید دیپلم نظری داشته باشید

  • مهندس روحی
   ۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۸

   نه جیگرم. نمیتونی.
   درساتو بخون بعد فارغ التحصیلی عزیز

 260. Reza
  ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۹

  آیا با دیپلم رشته انسانی با ۱۹ سال سن می‌توان در آزمون شرکت کرد

  • کارشناس ارشد
   ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۶

   سلام وقتتون بخیر با دیپلم هم میشه شرکت کرد اما چون ظرفیت ها پایین است بهتر است کمترین مدرکتان لیسانس باشد تااحتما قبولیتان به نسبت زیاد شود

 261. H
  ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۳۸

  سلام من با۲۹سال سن بامدرک دیپلم انسانی میتونم آزمون استخدامی شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۸

   سلام وقتتون بخیر برای استخدامی های اموزش پرورش برای دیپلم باید سنتان نهایت 25 باشد

 262. علیرضا
  ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۴

  سلام با مدرک فوق دیپلم روانشناسی میتونم امسال ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۷

   سلام
   حداقل باید مدرک کارشناسی داشته باشین