ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

شرایط استخدام آموزش و پرورش + بخشنامه جدید 1403

 • دسته بندی:
 • دیدگاه ها: ۲,۱۱۵
شرایط استخدام آموزش و پرورش
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

امروزه بسیاری از فارغ التحصیلان در رشته های مختلف به دنبال اطلاع از شرایط استخدام آموزش و پرورش هستند، چرا که فرهنگیان آموزش و پرورش و معلمان ساعات کمتری نسبت به کارمندان مشغول کار دارند و همچنین از حقوق بازنشستگی برخوردارند. در ضمن معلمان در سه ماه تابستان و تعطیلات عید نیازی به حضور در مدرسه ندارند.

بنابراین اگر شما هم جز افرادی هستید که به شغل معلمی علاقه دارید و یا می‌خواهید با عناوین دیگر در این سازمان مشغول به کار شوید باید از شرایط استخدام آموزش و پرورش اطلاع داشته باشید و بدانید اولویت استخدام در آموزش و پرورش با چه کسانی است.

بررسی شرایط استخدام آموزش و پرورش 1403

شرایط استخدام آموزش و پرورش نیز مانند سایر دستگاه‌های استخدامی کشور، دارای شرایط عمومی و اختصاصی است. بدین معنا که هر یک از داوطلبان علاوه بر دارا بودن شرایط عمومی، باید از شرایط اختصاصی نیز برخوردار باشند.

علاوه بر این، لازم به ذکر است که عدم وجود حتی یکی از شرایط عمومی یا اختصاصی، سبب می‌شود تا افراد نتوانند در آزمون استخدامی این سازمان ثبت نام نمایند.

مشاوره تخصصی استخدام اموزش پرورش

شرایط عمومی ثبت نام آموزش و پرورش 1403

شرایط عمومی اکثر آزمون‌های استخدامی و دولتی، یکسان است و داوطلبان باید برای شرکت در آزمون از شرایط عمومی برخوردار باشند. توجه کنید شرایط عمومی ذکر شده در ادامه از سوی سازمان سنجش تایید شده و تمامی داوطلبان باید شامل ویژگی‌های زیر باشند:

شرایط عمومی ثبت نام آموزش و پرورش

🟢 تمامی افراد باید تابعیت ایرانی داشته باشند.

🟢 تمامی داوطلبان حتما باید به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، اعتقاد داشته باشند.

🟢 بر اساس شرایط استخدام آموزش و پرورش تمام متقاضیان باید به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران پایبند باشند.

🟢 داوطلبان عزیز و گرامی نباید به هیچ یک از مواد مخدر اعتیاد داشته باشند.

🟢 داوطلبان آقا حتما باید دارای کارت پایان خدمت و یا کارت معافیت از خدمت باشند.

🟢 متقاضیان باید هیچ گونه سوء سابقه ای نداشته باشند.

🟢 طبق شرایط استخدام آموزش و پرورش تمامی متقاضیان و داوطلبان می‌بایست از سلامت جسمی و روانی برخوردار باشند.

🟢 داوطلبان عزیز نباید دارای هیچ گونه ممنوعیت استخدام در دستگاه‌های دولتی باشند.

🟢 داوطلبان می‌بایست حداقل مدرک فوق دیپلم را داشته باشند.

🟢 داشتن حداکثر 30 سال برای داوطلبان دارای مدرک فوق دیپلم (کاردانی) الزامی است.

🟢 داشتن نهایتا 40 سال تمام برای داوطلبان دارای مدرک لیسانس و فوق لیسانس امری الزامی است.

🟢 مطابق با شرایط استخدام آموزش و پرورش 1403 کلیه متقاضیان دارای مدرک دکتری، حتما باید کمتر از 45 سال داشته باشند.

 اطلاعیه

بر اساس مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و آموزش پرورش سال گذشته و شرایط احراز تحصیلی تعیین شده، داوطلبان برای ثبت نام این آزمون در هر یک از رشته های شغلی، باید حداقل مدرک تحصیلی فوق دیپلم را داشته باشند و رشته هایی با شرایط احراز مدرک دیپلم ارائه نشده است.

 

شرایط عمومی ثبت نام آموزش و پرورش

📌 لازم به ذکر است تاریخ مندرج در کارت پایان خدمت یا مدرک فارغ التحصیلی باید قبل از آخرین روز ثبت نام وزارت آموزش و پرورش باشد. همچنین، شرایط ذکر شده برای تمامی افراد اعم از بانوان و آقایان است. جهت اطلاع از سایر شرایط عمومی ثبت نام می‌توانید با کارشناسان خبره ما در ایران تحصیل 9099075307 تماس حاصل فرمایید.

شرایط اختصاصی ثبت نام آموزش و پرورش 1403

همان طور که در قسمت های پیشین بیان شد، افراد علاوه بر شرایط عمومی استخدام، باید از شرایط خصوصی نیز برخوردار باشند تا بتوانند کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش را دریافت کنند.

در واقع اگر تمامی شرایط عمومی را دارا باشند، اما شرایط اختصاصی را نداشته باشند، نمی‌توانند در آزمون شرکت کرده و در این سازمان ثبت نام نمایند. لذا برخی از مهم ترین شرایط اختصاصی ثبت نام در آموزش و پرورش، شامل موارد زیر است:

🟡 داوطلبان پذیرفته شده در آزمون استخدامی باید در دانشگاه فرهنگیان یا تربیت دبیر شهید رجایی دوره مهارت آموزی یک ساله را طی کنند.

🟡 افرادی که جز پذیرفته شدگان نهایی آزمون هستند، باید قبل از شروع دوره ی یک ساله مهارت آموزی، تعهد 10 ساله خدمت در محل قبول شده را به آموزش و پرورش ارائه دهند.

🟡 امکان تغییر محل خدمت بعد از پذیرفته شدن نهایی و پیش از استخدام وجود نداشته و پس از شروع به کار نیز طبق قوانین نقل و انتقال تغییر محل خدمت انجام می‌گیرد.

🟡 افراد علاقه مند به هنرآموزی می‌بایست حتما دارای مدرک فوق دیپلم پیوسته باشند و چنانچه مدرک فوق دیپلم آن‌ها ناپیوسته باشد نیازمند مدرک دیپلم هنرستان هستند.

🟡 یکی از شرایط استخدام آموزش و پرورش این است که افرادی که فارغ التحصیل مراکز آموزش و پرورش هستند نمی‌توانند در آزمون استخدامی شرکت کنند.

🟡 افرادی که پذیرفته می‌شوند باید قبل از شروع به کار، سوگندنامه معلمی امضا کنند که این سوگندنامه در پرونده آن‌ها ثبت می‌شود.

🟡 اگر داوطلبان در کلاس های درسی و آزمون های دوره های مهارت آموزی شرکت نکنند به منزله انصراف آن‌ها از دوره بوده و باید مبلغی را به عنوان جریمه و هزینه های آموزش پرداخت نمایند.

🟡 داوطلبانی که به عنوان پذیرفته شدگان نهایی منصوب می‌شوند باید پس از دوره مهارت آموزی، امتیاز حد نصاب آزمون جامع را کسب نمایند.

🟡 داوطلب باید بخشی از هزینه دوره مهارت آموزی خود را پرداخت کند. حال اگر داوطلبی قبل از اتمام دوره یک ساله مهارت آموزی انصراف دهد، می‌بایست تمامی هزینه های دوره مهارت آموزی خود را که از سوی وزارت آموزش و پرورش اعلام می‌شود، پرداخت کند.

🟡 یکی از شرایط استخدام آموزش و پرورش این است که در آن تمام داوطلبانی که به عنوان هنر آموز قبول شدند باید برای اطلاع از نحوه ثبت نام و شرکت در دوره مهارت آموزی به سایت دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی مراجعه کنند. همچنین پذیرفته شدگان نهایی آموزگاری، دبیری، مراقب سلامتی، مشاوره و مربی امور تربیتی نیز باید به سایت دانشگاه فرهنگیان جهت کسب اطلاعات در این مورد مراجعه نمایند.

🟡 معمولا مکان شروع دوره مهارت آموزی داوطلبان با توجه به محل قبولی آن‌ها اعلام خواهد شد. البته در صورتی که داوطلبی قصد داشته باشد محل دوره مهارت آموزی خود را تغییر دهد باید بر اساس جنسیت خود طبق نظر دانشگاه فرهنگیان اقدام کند.

🟡 داوطلبان باید در زمان شرکت برای دوره مهارت آموزی مدرک روخوانی و روان خوانی قرآن کریم و مدرک ICDL خود را ارائه دهند. در غیر این صورت باید قبل از شروع دوره آزمون جامع این مدارک را دریافت و ارائه نمایند.

🟡 هیچ گونه مسئولیتی در قبال تهیه مسکن و غذا دوره مهارت آموزی داوطلبان وجود ندارد. اما دانشگاه‌هایی که دوره مهارت آموزی در آن اجرا می‌شود می‌توانند در قبال دریافت هزینه این کار را برای داوطلبان انجام دهند.

 لازم به ذکر است امکان ثبت نام استخدام آموزش و پرورش در حین دوره سربازی با توجه به برخی از ضوابط نیز وجود خواهد داشت.

همچنین در پاسخ به پرسش اولویت استخدام در آموزش و پرورش با چه کسانی است می‌توان این گونه بیان کرد که افراد باید تمامی شرایط را داشته تا در اولویت استخدامی این آزمون قرار بگیرند.

شرایط اختصاصی ثبت نام آموزش و پرورش

شرایط سنی استخدام آموزش و پرورش 1403

علاوه بر تمامی شرایط استخدام آموزش و پرورش اعم از شرایط عمومی و خصوصی، افراد باید شرایط سنی خاصی را نیز دارا باشند تا بتوانند در آموزش و پرورش استخدام شوند. اطلاع از شرایط سنی به اندازه اطلاع از زمان و نحوه استخدام مدرس دانشگاه فرهنگیان مهم است.

در واقع، شرایط سنی استخدام آموزش و پرورش یکی از شرایط در نظر گرفته شده برای استخدام داوطلبان در این وزارت است. شرایط سنی در سال های اخیر با توجه به برخی از مصوبات دچار تغییر شده است که آخرین تغییرات مربوط به شرایط سنی استخدام، شامل موارد زیر است:

🔵 داشتن سن 30 سال برای افرادی که مدرک کاردانی (فوق دیپلم) دارند.

🔵 حداقل سن برای شرکت در آزمون برابر با 20 سال و حداکثر سن تمام (شامل لیسانس و فوق لیسانس) برابر با 40 سال تعیین شده است.

🔵  حداکثر سن 45 سال برای دارندگان مدرک دکتری

🔵 برخی از افراد با ویژگی‌های خاص مانند جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان، و… می‌توانند به میزان مشخصی به حداکثر سن مجاز اضافه شوند.

🔵 مدت خدمت در جبهه و موارد دیگری مانند وجود شهیدان یا زندانیان جنگ و اسارت در طول جنگ تعیین کننده سن مجاز برای شرکت در آزمون استخدامی است.

🔵 به علاوه افرادی که در دوران جنگ وظیفه خود را در واحدهای دولتی آموزشی و تربیتی آموزش و پرورش انجام داده‌اند نیز از حداکثر سن مجاز برای شرکت در آزمون معاف می‌شوند.

🔵 پدر و مادر، همسر، خواهر و برادر شهيد به ميزان پنج سال سابقه حضور در جبهه‌های جنگ را داشته باشند

🔵 افراد متاهل به علت تأهل و تعداد فرزندان، دارای یکسال بیشتر دارای محدودیت سنی خواهند بود. حداکثر سن به میزان 5 سال است.

شرایط سنی استخدام آموزش و پروزش

📌توجه داشته باشید برخی از افراد از شرایط سنی استخدام آموزش و پرورش معاف هستند و اگر سن آن‌ها کمتر یا بیشتر از حد مجاز باشد، مشکلی نخواهند داشت. در واقع، جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان 25% و بالاتر، فرزندان آزادگان يک سال اسارت و بالاتر، از شرط سنی معاف هستند.

اولویت استخدام در آموزش و پرورش با چه کسانی است ؟

داوطلبان محترم آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش موظفند که شرایط عمومی و اختصاصی ذکر‌شده‌ در دفترچه راهنمای ثبت‌نام را بطور کامل مورد مطالعه قرار دهند و واجد شرایط مذکور باشند.

ضروری است که این داوطلبان در ثبت مشخصات فردی و سایر اطلاعات مورد نیاز، نهایت دقت و توجه را به کار برند. داوطلبان یادشده با رعایت کامل مفاد ذکر‌شده‌ در دفترچه و پیروی از ضوابط اعلام شده، اجازه دارند تا سه محل شغلی را شریط بر اینکه مشاغل انتخابی یکسان باشند، انتخاب نمایند.

بر طبق اطلاعیه سازمان سنجش آموزش کشور، اولویت‌های اول و دوم داوطلب به عنوان محل شغلی اصلی و اولویت سوم به منظور تکمیل ظرفیت در نظر گرفته خواهد شد، که این امر منوط به موافقت دستگاه و سازمان‌های اداری و استخدامی کشور و وجود ظرفیت خالی است.

حداقل معدل برای استخدام آموزش و پرورش مقطع لیسانس 1403

شرایط در نظر گرفته شده برای استخدام در سال های مختلف، متفاوت است. در رابطه با حداقل معدل برای استخدام آموزش و پرورش مقطع لیسانس نیز می‌توان گفت که در این رابطه خوشبختانه تا به حال هیچ نوع شرط معدلی از طرف سازمان سنجش و همچنین آموزش و پرورش برای شرکت متقاضیان قرار داده نشده است. به همین دلیل تمامی فارغ التحصیلان در رشته های اعلام شده طبق دفترچه می‌توانند برای شرکت در آزمون استخدامی شرکت نمایند.

شرط معدل برای آن دسته از داوطلبانی است که مایل به شرکت در رشته های استخدامی آموزش و پرورش هستند مطرح نشده و ملاک قبولی متقاضیان استخدام از طریق آزمون های استخدامی آموزش و پرورش، نمره کسب شده آزمون آن‌ها است. از این رو شرط لازم برای استخدام از طریق آزمون در آموزش و پرورش این است که داوطلبان بتوانند نمره بالاتری را کسب نمایند.

حداقل معدل لیسانس برای استخدام آموزش و پرورش

در رابطه با حداقل نمره لازم برای قبولی نیز نمی‌توان برای تمامی رشته‌ها و همچنین تمامی شهرها و استان‌ها نظر یکسانی را ارائه کرد. زیرا هر یک از شهرستان‌ها با ظرفیت های متفاوتی داوطلبان را پذیرش می‌نمایند. به همین دلیل قبولی متقاضیان تا حدود بسیاری بستگی به ظرفیت و درصد پاسخگویی آن‌ها به سوالات دروس مختلف خواهد داشت.

شرایط استخدام آموزش و پرورش با مدرک دیپلم در سال 1403​

بر اساس مندرجات جدیدترین دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی و آموزش و پرورش سال جاری، امکان ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مدرک دیپلم ممکن نیست.

این آزمون برای افرادی که دارای مدرک لیسانس و فوق لیسانس هستند برگزار می‌شود. همچنین برای آزمون دبیری نیز فقط افراد دارای فوق دیپلم به بالا امکان ثبت نام دارند.

از این رو برای ورود به این حوزه‌ها و شرکت در آزمون‌های استخدامی آموزش و پرورش، لازم است داوطلبان مدرک تحصیلی بالاتر از دیپلم را داشته باشند.

آیا شرایط بومی بودن مربوط به سه سال آخر دبیرستان است و بر همین مبنا گزینش صورت می پذیرد؟

بومی بودن داوطلبان با توجه به چند مورد می‌تواند تعیین شود که از جمله آن همین سه سال آخر دبیرستان خواهد بود. اما غیر از آن، در صورتی که داوطلبان به شرحی که در ادامه ذکر خواهد شد شرایطی را دارا باشند، بومی شهرستان محسوب خواهند شد.

1️⃣ شهرستان یا استان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.

2️⃣ همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت یا نیروهای مسلح اعم از شاغل یا بازنشسته که شهرستان یا استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.

3️⃣ داوطلب حداقل چهار سال از سنوات تحصیلی  ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه را به صورت پشت سر هم در شهرستان و یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.

4️⃣ داوطلب یا پدر، مادر و یا همسر وی، حداقل چهار سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان و یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند و پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موارد ذکر شده قابل احتساب است.

برای استخدام در ادارات استان ها آیا لازم است بومی استان و یا شهرستان باشیم؟

مطابق با شرایط استخدام آموزش و پرورش، آن دسته از داوطلبانی که برای این گونه مشاغل اقدام به ثبت نام می‌کنند، بومی همان شهرستان محسوب می‌شوند.

به همین دلیل ﻧﻤﺮه داوﻃﻠﺒﺎن ﺑﻮﻣﯽ اﺳﺘﺎن ﺑﺎ ﺿﺮﯾﺐ ﯾﮏ و دو دﻫﻢ (1/2) و بومی شهرستان‌ها با ضریب یک و چهار دهم (1/4) ﻧﻤﺮه کسب شده در ﻫﺮ ﺣﯿﻄﻪ از آزﻣﻮن و ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ اﺳﺘﺨﺪاﻣﯽ، تنها در ﺻﻮرت ﮐﺴﺐ ﺣﺪ ﻧﺼﺎب آزﻣﻮن در ﻣﺮﺣﻠﻪ ﻣﻌﺮﻓﯽ ﺑﺮای ﻣﺼﺎﺣﺒﻪ اﺳﺘﺨﺪاﻣﯽ ﻣﺤﺎﺳﺒﻪ ﻣﯽ‌شود.

چنانچه به دنبال آشنایی با سوالات مصاحبه استخدام آموزش و پرورش هستید، می‌توانید با مشاوران خبره اکادمی ایران تحصیل در تماس باشید تا شما را به بهترین شکل راهنمایی کنند.

راهنمای 24 ساعته

خلاصه مطلب مقاله شرایط استخدام آموزش و پرورش

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما داوطلبان و متقاضیان عزیزی که می‌خواهید در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش شرکت کنید را با تمامی شرایط استخدام آموزش و پرورش به خوبی و به طور کامل آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که تمامی افراد باید تمامی شرایط عمومی، اختصاصی و سنی را داشته باشند. اما برخی از افراد همچون آزادگان، جانبازان می‌توانند از داشتن شرایط سنی معاف باشند. این افراد برای استخدام باید تنها از شرایط عمومی و اختصاصی ذکر شده در مقاله برخوردار باشند.

در صورت داشتن هر گونه سوال یا نیاز به دریافت راهنمایی های بیشتر در خصوص برگزاری یا شرایط شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش و همچنین اولویت استخدام در آموزش و پرورش با چه کسانی است می‌توانید با مشاوران با تجربه ما در ایران تحصیل ارتباط برقرار نمایید. برای این کار می‌توانید با ما تماس گرفته و یا از طریق کامنت سوالات خود را مطرح نمایید تا همکاران ما در اسرع وقت به شما عزیزان پاسخ خواهند دهند.

📢 برای دانلود فایل PDF مقاله شرایط استخدام آموزش و پرورش کلیک کنید. 📢

 

پادکست صوتی مقاله شرایط استخدام آموزش و پرورش🔊

 

3.9/5 - (30 امتیاز)
از 8 صبح تا 12 شب حتی در ایام تعطیل

سوالی دارید؟ با ما تماس بگیرید

تماس از سراسر کشور از طریق تلفن ثابت:

۹۰۹ ۹۰۷ ۵۳۰۷

مشاوران متخصص ما آماده راهنمایی کردن شما هستند

در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و استفاده از کد تخفیف کلیک کنید

حداقل معدل لیسانس برای استخدام آموزش و پرورش چقدر است؟

در رابطه با حداقل معدل لیسانس هیچ نوع شرطی از طرف آموزش و پرورش برای شرکت متقاضیان قرار داده نشده است.

آیا داوطلبانی که در مراکز تربیت معلم تحصیل کرده اند می توانند در آزمون استخدامی شرکت کنند؟

خیر. این داوطلبان حق شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش را ندارند.

حداکثر سن برای استخدام در آموزش و پرورش چقدر است؟

با مدرک فوق دیپلم حداکثر سن 30 سال و با مدرک لیسانس و فوق لیسانس تا سن 40 سال است.

نظرات

2,115 دیدگاه دربارهٔ «شرایط استخدام آموزش و پرورش + بخشنامه جدید 1403»

 1. Avatar photo Reyhane گفت:

  سلام وقت بخیر. من سابقه ی ۱۰ سال بیمه ی تامین اجتماعی رو دارم و برای آموزش پرورش قبول شدم. آیا سابقه ی بیمه ی بنده لحاظ میشه یا خیر؟ بیمه ی پایه ی فرهنگیان در حال حاضر چه بیمه ای هست؟

  1. Avatar photo کارشناس 2 گفت:

   سلام وقت به خیر
   در مصاحبه و شرایط استخدام اموزش و پرورش سابقه بیمه شما لحاظ می شود.اما درررابطه با مسیر و مبلغ بیمه پایه با کارشناس این حوزه جناب اقای رضایی داخلی 109 از ساعت 16 الی 23 روزهای شنبه تا چهارشنبه از طریق تلفن ثابت بدون پیش کد و صفر با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 2. Avatar photo مریم گفت:

  سلام من ساکن رباط کریم هستم میتونم بومی بهارستان شرکت کنم بهارستان زیرمجموعه رباط کریم درسته درارزیابی ردم میکنندشهرستان های استان تهران این شرایط براشون وجود داره اگه بگیم درصدبومی روازکارنامه مون کم کنن چی این کارومیکنن چیکارکنم برای تکمیل ظرفیت چی میتونم شرکت کنم لطفا پاسخ بدید.سپاس

  1. Avatar photo کارشناس 2 گفت:

   سلام وقت به خیر
   یکی از شرایط استخدام آموزش و پرورش بومی پذیری است.برای اعتراض میتوانید از قسمت سیستم پاسخگویی سازمان سنجش اقدام نمایید.
   مشاور مربوطه در این زمینه جناب آقای محمدی داخلی 101 از ساعت 17 الی 23 روزهای شنبه تا پنجشنبه از طریق تلفن ثابت بدون گرفتن پیش کد و صفر با شماره 9099075307 پاسخگوی شما می باشد.

 3. Avatar photo Mahdieh گفت:

  سلام وقت بخیر من سال اخر دبیرستانم هستم رشته مدیریت خانواده مدرسه کاردانش
  میخام آزمون استخدامی بدم بعدش چندجانبه پرسیدم یکی میگفت باید دانشگاهت تموم شده باشه
  یکی میگفت دیپلم کاردانش داری نمیشه
  یکی میگفت باید اول کتابای تخصصی ادبیات امتحان بدی بعدش قبول شدی آزمون استخدامی
  لدفا یکی راهنمای کنه من باید چکارکنم مبخام آزمون استخدامی بدم

  1. Avatar photo مشاور طهماسبی گفت:

   سلام دوست عزیز آموزش و پرورش با مدرک دیپلم پذیرش ندارد.

 4. Avatar photo ل گفت:

  سلام وقت بخیر….لیسانس ناپیوسته علوم ازمایشگاهی دامپزشکی دارم میتونم واسه آزمون دبیری زیست شرکت کنم؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر
   بله این امکان را دارید

 5. Avatar photo مبین گفت:

  سلام واقعا. کسیکه دیابت نوع یک داره رد میکنن چرا واقعا؟؟؟؟ چه فکری پشت این حرف بیخوده؟ اگه انقد جدی بوده چرا واضح موقع ثبتنام عنوان نشده؟ چرا حالا که پولو دادیم زحمتشو کشیدیم قلول شدیم اخه چرا؟ هیچ تبصره ای نداره؟؟؟ مثلا قند کنترل باشه قند سه ماهه اش نرمال باشه؟؟؟؟ درجا میگنه نه ردی؟؟؟؟؟؟؟

  1. Avatar photo مشاور محمدی گفت:

   سلام وقت بخیر به وزارت آموزش پرورش واقع در میدان فلسطین مراجعه کنید

بارگذاری دیدگاه های بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

 • ثبت نام حوزه علمیه خواهران

  ثبت نام پذیرش حوزه علمیه خواهران 1403 – زمان، شرایط whc.ir

  افراد علاقه‌مند در رشته‌های معارف و حوزوی می‌توانند برای ثبت نام حوزه علمیه خواهران در سال جاری اقدام نمایند. حوزه علمیه خواهران برای سه مقطع عمومی (کارشناسی)، عالی (کارشناسی ارشد) و تخصصی (دکتری) دانشجو می‌پذیرد. بنابراین داوطلبان می‌توانند بعد از...
 • اعلام نتایج آزمون عملی فنی حرفه ای

  اعلام نتایج آزمون عملی فنی حرفه ای 1403 + جواب portaltvto

  اعلام نتایج آزمون عملی فنی حرفه ای حدود 20 الی 30 روز بعد از تاریخ آزمون است. داوطلبانی که در آزمون ادواری هر کدام از مهارت‌های فنی حرفه ای شرکت نموده‌اند، در زمان اعلام نتایج آزمون عملی فنی با مراجعه...
 • کارت ورود به جلسه آزمون ادواری فنی حرفه ای

  کارت ورود به جلسه آزمون ادواری فنی حرفه ای ۱۴۰۳

  زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون ادواری فنی حرفه ای برای متقاضیان این آزمون اعلام شد، دریافت کارت ورود به جلسه آزمون آنلاین فنی حرفه ای از طریق سامانه Portaltvto امکان پذیر است. متقاضیان از طریق این سامانه می‌توانند...
 • شرایط اخذ پروانه وکالت بدون آزمون

  شرایط اخذ پروانه وکالت بدون آزمون + قوانین 1403 | ایران تحصیل

  شرایط اخذ پروانه وکالت بدون آزمون اعلام شد. کلیه داوطلبان واجد شرایط می‌توانند بعد از کسب اطلاعاتی در رابطه با شرایط و ضوابط اخذ پروانه وکالت، اقدامات لازم را برای دریافت آن انجام دهند. دقت داشته باشید در صورت نداشتن...
تماس با مشاور