تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
شرایط استخدام آموزش و پرورش

شرایط استخدام آموزش و پرورش + تغییرات 1401 | ایران تحصیل

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۹۷۸
شرایط استخدام آموزش و پرورش
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

برخی از افراد به عناوین شغلی آموزش و پرورش علاقه بسیاری دارند، به همین دلیل، به دنبال استخدام در این سازمان می باشند. وزارت آموزش و پرورش هر ساله آزمونی را برگزار می کند و طی آن نیروهای جدیدی را استخدام می نماید. افراد برای شرکت در این آزمون، حتما باید دارای شرایطی عمومی و شرایطی خصوصی باشند. این شرایط، پیش از ثبت نام در دفترچه بیان خواهد شد که افراد باید دفترچه را دانلود کرده و آن را به خوبی مطالعه نمایند. در صورت عدم وجود حتی یکی از شرایط استخدام آموزش و پرورش، افراد نمی توانند در آزمون استخدامی این ارگان ثبت نام نمایند. 

اگر شما هم جز افرادی هستید که به شغل معلمی علاقه دارید و یا می خواهید با عناوین دیگر در وزارت آموزش و پرورش مشغول به کار شوید، حتما باید شرایط استخدام آموزش و پرورش را دانسته و تمامی آن ها را دارا باشید. برای آشنایی با تمامی شرایط عمومی و شرایط خصوصی آزمون استخدامی این ارگان، در ادامه مقاله با ما همراه باشید. ما در ادامه این مقاله تمامی این شرایط را به طور کامل و مفصل برای شما عزیزان بیان خواهیم کرد. 

 

 

اطلاعیه مهم :

بر اساس مندرجات دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی و آموزش پرورش سال گذشته و شرایط احراز تحصیلی تعیین شده، داوطلبان برای ثبت نام این آزمون در هر یک از رشته های شغلی، باید حداقل مدرک تحصیلی فوق دیپلم را داشته باشند و رشته هایی با شرایط احراز مدرک دیپلم ارائه نشده است.

 

 

بررسی شرایط استخدام آموزش و پرورش 

همان طور که در ابتدا مقاله بیان شد، شرایط استخدام آموزش و پرورش همانند ثبت نام های دیگر و سایر استخدامی های کشور، دارای شرایط عمومی و اختصاصی می باشد. بدین معنا که هر یک از داوطلبان علاوه بر دارا بودن شرایط عمومی، باید از شرایط اختصاصی نیز لازم است برخوردار باشند. علاوه بر این، لازم به ذکر است تا بدانید که عدم وجود حتی یکی از شرایط عمومی و یا خصوصی، سبب می شود تا افراد نتوانند در آزمون استخدامی این ارگان ثبت نام نمایند. این شرایط، زیاد سخت و دشوار نیستند و تعداد آن ها نیز بسیار زیاد نمی باشد. برخی از مهم ترین شرایط عمومی و شرایط خصوصی استخدام در آموزش و پرورش، شامل موارد زیر می باشند: 

 

شرایط عمومی ثبت نام آموزش و پرورش

 • تمامی افراد باید تابعیت ایرانی داشته باشند. 
 • تمامی داوطلبان حتما باید به دین مبین اسلام یا یکي از ادیان شناخته شده در قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران، اعتقاد داشته باشند. 
 • متقاضیان باید به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران پایبند باشند. 
 • داوطلبان عزیز و گرامی نباید به هیچ یک از مواد مخدر اعتیاد داشته باشند. 
 • داوطلبان آقا حتما باید دارای کارت پایان خدمت و یا کارت معافیت از خدمت باشند.
 • متقاضیان باید هیچ گونه سوء سابقه ای نداشته باشند. 
 • تمامی متقاضیان و داوطلبان گرامی باید از از سلامت جسمی و روانی برخوردار باشند. 
 • داوطلبان عزیز نباید دارای هیچ گونه ممنوعیت استخدام در دستگاه های دولتی، باشند. 
 • داوطلبان مدرک دیپلم، باید سنی بین 20 تا 25 سال داشته باشند. 
 • داشتن حداکثر 30 سال برای داوطلبان دارای مدرک فوق دیپلم (کاردانی) الزامی است. 
 • متقاضیان مدرک لیسانس، باید حداکثر 36 سال سن داشته باشند. 
 • داشتن 40 سال تمام برای داوطلبان دارای مدرک فوق لیسانس امری الزامی است. 
 • متقاضیان دریافت مدرک دکتری، حتما باید حداکثر 45 سال داشته باشند. 

لازم به ذکر است تا بدانید که تاریخ مندرج در کارت پایان خدمت یا مدرک فارغ التحصیلی باید قبل از آخرین روز ثبت نام وزارت آموزش و پرورش باشد. همچنین، شرایط ذکر شده برای تمامی افراد اعم از مرد و زن و شرایط سنی می باشد. جهت اطلاع از سایر شرایط عمومی ثبت نام می توانید با کارشناسان خبره ما در ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 

شرایط عمومی ثبت نام آموزش و پرورش

شرایط عمومی ثبت نام آموزش و پرورش

 

 

شرایط اختصاصی ثبت نام آموزش و پرورش

همان طور که در قسمت های پیشین بیان شد، افراد علاوه بر شرایط عمومی استخدام، باید شرایط خصوصی را نیز دارا باشند. در واقع، اگر تمامی شرایط عمومی را دارا باشند اما، شرایط خصوصی را نداشته باشند، نمی توانند در آزمون شرکت کرده و در این ارگان ثبت نام نمایند. لذا، برخی از مهم ترین شرایط خصوصی ثبت نام در آموزش و پروش، شامل موارد زیر می باشند: 

 • افرادی که جز پذیرفته شدگان نهایی آزمون هستند، باید قبل از شروع دوره یک ساله مهارت آموزی، تعهد 10 ساله خدمت در محل قبول شده را به آموزش و پرورش ارائه دهند.
 • امکان تغییر محل خدمت بعد از پذیرفته شدن نهایی و پیش از استخدام وجود نداشته و پس از شروع به کار نیز طبق قوانین نقل و انتقال می تواند تغییر محل خدمت انجام گیرد.
 • افرادی که علاقه دارند به عنوان هنرآموز باشند، حتما باید مدرک فوق دیپلم پیوسته داشته باشند، در صورتی که مدرک فوق دیپلم ناپیوسته داشته باشند باید مدرک دیپلم هنرستان داشته باشند.
 • افرادی که فارغ التحصیل مراکز آموزش و پرورش هستند نمی توانند در آزمون استخدامی شرکت کنند.
 • افرادی که پذیرفته می شوند باید قبل از شروع به کار، سوگندنامه معلمی امضا کنند که این سوگندنامه در پرونده آنها ثبت می شود.
 • داوطلبانی که در آزمون استخدامی پذیرفته شده اند باید یک دوره یک ساله مهارت آموزی که در دانشگاه فرهنگیان و تربیت دبیر شهید رجایی برگزار می شود را بگذرانند.
 • اگر داوطلبان در کلاس های درسی و آزمون های دوره های مهارت آموزی شرکت نکنند به منزله انصراف آنها از دوره بوده و باید مبلغی را به عنوان جریمه و هزینه های آموزش پرداخت نمایند.
 • داوطلبانی که به عنوان پذیرفته شدگان نهایی منصوب می شوند باید دوره مهارت آموزی  را طی کنند و  امتیاز حد نصاب را در آزمون جامع کسب کنند.
 • داوطلب باید بخشی از هزینه دوره مهارت آموزی خود را پرداخت کند. حال اگر قبل از اتمام دوره یک ساله مهارت آموزی انصراف دهد، در این صورت وزارت آموزش و پرورش موظف است  هزینه های مربوطه را محاسبه کرده و دریافت کند.
 • تمام داوطلبانی که به عنوان هنر آموز قبول شدند باید برای اطلاع از نحوه ثبت نام و شرکت در دوره مهارت آموزی به سایت دانشگاه تربیت دبیر شهید رجایی مراجعه کنند. پذیرفته شدگان نهایی آموزگاری، دبیری، مراقب سلامتی، مشاوره و مربی امور تربیتی نیز  باید به سایت دانشگاه فرهنگیان جهت کسب اطلاعات در این مورد مراجعه کنند.
 • معمولا محل شروع دوره مهارت آموزی آنها با توجه به شغل محل اعلام خواهد شد.البته داوطلبان در صورتی که قصد داشته باشند محل  دوره مهارت آموزی خود را تغییر دهند باید بر اساس جنسیت  خود طبق نظر دانشگاه فرهنگیان اقدام کنند.

 

 

شرایط اختصاصی ثبت نام آموزش و پرورش

شرایط اختصاصی ثبت نام آموزش و پرورش

 

 

 • داوطلبان باید در زمان شرکت برای دوره مهارت آموزی مدرک روخوانی و روان خوانی قرآن کریم و  مدرک ICDL خود را ارائه دهند. در غیر این صورت باید قبل از  شروع  دوره آزمون جامع آنها را دریافت و ارائه دهند.
 • هیچ گونه مسئولیتی در قبال تهیه مسکن و غذا دوره  مهارت آموزی داوطلبان وجود ندارد. اما دانشگاه هایی که دوره مهارت آموزی در آن اجرا می شود می توانند در قبال دریافت هزینه این کار را برای داوطلبان انجام دهند.

لازم به ذکر است تا بدانید که امکان ثبت نام استخدام آموزش و پرورش در حین دوره سربازی با توجه به برخی از ضوابط نیز وجود خواهد داشت. برای دریافت اطلاعات کامل در رابطه با زمان و نحوه ثبت نام استخدام در آموزش و پرورش، می توانید مقاله زیر را به خوبی مطالعه نمایید. 

 

 

جهت اطلاع از زمان و نحوه ثبت نام استخدام آموزش و پرورش، بر روی لینک مربوطه کلیک کنید. 

 

 

 

شرایط سنی استخدام آموزش و پرورش

بهتر است تا بدانید که علاوه بر تمامی شرایط استخدام آموزش و پرورش اعم از شرایط عمومی و خصوصی، افراد باید شرایط سنی خاصی را نیز دارا باشند تا بتوانند در آموزش و پرورش استخدام شوند. در واقع، یکی از شرایط استخدام وزارت آموزش و پرورش در نظر گرفته شده برای داوطلبان را می توان شرایط سنی دانست. شرایط سنی در سال های اخیر با توجه به برخی از مصوبات دچار تغییر شده است که آخرین تغییرات مربوط به شرایط سنی استخدام، شامل موارد زیر می باشند: 

 • برای مدرک دیپلم داشتن سن 20 تا 25 سال
 • داشتن سن 30 سال برای افرادی که مدرک کاردانی(فوق دیپلم) دارند.
 • برای مدرک کارشناسی داشتن سن 35 سال
 • داشتن سن 40 سال برای مدرک کارشناسی ارشد
 • داشتن حداکثر سن 45 سال برای دارندگان مدرک دکتری 

البته، لازم به ذکر است تا بدانید که برخی از افراد از شرایط سنی معاف هستند و اگر سن آن ها کمتر و یا بیشتر از حد مجاز باشد، مشکلی ندارد. در واقع، جانبازان، آزادگان، فرزندان شهدا، فرزندان جانبازان 25 %و بالاتر، فرزندان آزادگان يک سال اسارت و بالاتر، از این شر معاف هستند. 

 

 

برای آشنایی با رشته های استخدامی آموزش و پرورش، بر روی لینک کلیک کنید. 

 

 

 

حداقل معدل لیسانس برای استخدام آموزش و پرورش

شرایط در نظر گرفته شده برای استخدام در سال های مختلف، متفاوت می باشد. در رابطه با حداقل معدل لیسانس برای استخدام آموزش و پرورش می توان گفت که در این رابطه خوشبختانه تا کنکور هیچ نوع شرطی از طرف سازمان سنجش و همچنین آموزش و پرورش برای شرکت متقاضیان قرار داده نشده است. به همین دلیل تمامی فارغ التحصیلان در هر رشته ای می توانند برای شرکت در آزمون استخدامی تلاش نمایند.

شرط معدل برای آن دسته از متقاضیانی است که مایل به شرکت در دانشگاه فرهنگیان هستند، اما برای متقاضیانی که از طریق آزمون های استخدامی در آموزش و پرورش جذب خواهند شد، شرط معدلی برای آنان قرار داده نشده است و ملاک احتساب علمی برای این دسته از داوطلبان نمره آزمون می باشد. به همین دلیل قبولی در هر یک از این آزمون ها در صورتی امکان پذیر است که داوطلبان بتوانند نمره بالاتری را کسب نمایند.

 

 

حداقل معدل لیسانس برای استخدام آموزش و پرورش

حداقل معدل لیسانس برای استخدام آموزش و پرورش

 

 

در رابطه با حداقل نمره لازم برای قبولی نمی توان برای تمامی رشته ها و همچنین در تمامی شهرها و استان ها نظر یکسانی را ارائه نمود. زیرا هر یک از شهرستان ها با ظرفیت های متفاوتی داوطلبان را پذیرش می نمایند. به همین دلیل قبولی متقاضیان تا حدود زیادی بستگی به ظرفیت و درصدهای آن ها در دروس مختلف خواهد داشت. 

 

 

 

برای اطلاع از زمان و مراحل استخدام آموزش و پرورش، بر روی لینک کلیک راست کنید. 

 

 

 

آیا شرایط بومی بودن مربوط به سه سال آخر دبیرستان است و بر همین مبنا گزینش صورت می پذیرد؟

بومی بودن داوطلبان با توجه به چند مورد می تواند تعیین شود که از جمله آن همین سه سال آخر دبیرستان خواهد بود. اما غیر از آن، در صورتی که داوطلبان به شرحی که در ادامه ذکر خواهد شد شرایطی را دارا باشند، بومی شهرستان محسوب خواهند شد.

 1. شهرستان یا استان محل تولد داوطلب یا همسر وی با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام یکی باشد.
 2. همسر و فرزندان کارمندان رسمی و پیمانی دولت و یا نیروهای مسلح  اعم از شاغل و یا بازنشسته که شهرستان یا استان محل خدمت فعلی یا بازنشستگی آنان با شهرستان یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام آنان یکی باشد.
 3. داوطلب حداقل چهار سال از سنوات تحصیلی  ابتدایی، راهنمایی، دبیرستان و یا دانشگاه را به صورت متوالي یا متناوب در شهرستان و یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام طی کرده باشد.
 4. داوطلب یا پدر، مادر و یا همسر وی، حداقل چهار سال سابقه پرداخت حق بیمه در شهرستان و یا استان محل مورد تقاضا برای استخدام را داشته باشند. پرداخت حق بیمه به مدت تعیین شده صرفاً توسط یکی از موارد مذکور قابل احتساب است. داوطلبان توجه داشته باشند که به هنگام ثبت نام به درستی اطلاعات موجود را وارد نمایند.

 

برای استخدام در ادارات استان ها آیا لازم است بومی استان و یا شهرستان باشیم؟

مطابق با شرایط استخدام آموزش و پرورش، آن دسته از داوطلبانی که برای این گونه مشاغل اقدام به ثبت نام می نمایند، بومی همان شهرستان محسوب می شوند. به همین دلیل تنها از یک امتیاز برخوردار خواهند بود در نتیجه امتیاز مورد نظر آنان یک و دو دهم بود. بنابراین هیچ گونه تفاوتی برای متقاضیان در این رابطه وجود نخواهد داشت.

 

 

برای استخدام در ادارات استان ها آیا لازم است بومی استان و یا شهرستان باشیم؟

برای استخدام در ادارات استان ها آیا لازم است بومی استان و یا شهرستان باشیم؟

 

 

آخرین اخبار پیرامون استخدام آموزش و پرورش

فارس من| آزمون استخدامی ماده 28 حذف نشده است

صادق ستاری‌ فرد سخنگوی وزارت آموزش و پرورش در این خصوص گفت: آزمون استخدامی ماده 28 حذف نشده است، اما استخدام جدید آموزش و پرورش به تازگی برگزار شده است.

استخدام بیش از ۳۸ هزار معلم از طریق آزمون استخدامی

وزیر آموزش و پرورش گفت: امسال از طریق برگزاری آزمون استخدامی ۳۸ هزار و ۸۱۳ معلم در قالب ماده ۲۸ جذب نهاد تعلیم و تربیت می‌شوند.

خبر مهم درباره آزمون استخدامی معلمان

نوری، وزیر آموزش و پرورش بیان کرد: امسال همچنین علاوه بر فارغ‌التحصیلان آموزش و پرورش، حدود ۶۰ هزار نیروی انسانی را به این وزارتخانه اضافه کردیم .

 

اطلاعیه مهم:

بر اساس طرح جدید پیشنهادی، میزان 2 سال به سن داوطلبان مشارکت در آزمون‌ های استخدامی در دستگاه‌ های اجرایی افزوده خواهد شد و از 35 به 37 سال افزایش می‌ یابد. اما هنوز دفترچه جدید و شرایط تصویب شده منتشر نشده است.

 

 

خلاصه مطلب

ما در این مقاله سعی داشتیم تا شما داوطلبان و متقاضیان عزیزی که می خواهید در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش شرکت کنید را با تمامی شرایط استخدام آموزش و پرورش به خوبی و به طور کامل آشنا کنیم. به یاد داشته باشید که تمامی افراد باید تمامی شرایط عمومی، خصوصی و سنی را داشته باشند. اما، برخی از افراد همچون: آزادگان، جانبازان و … که در مقاله بیان شده است، می توانند از داشتن شرایط سنی معاف باشند. اما، این افراد نیز برای استخدام حتما باید شرایط عمومی و خصوصی را داشته باشند. اگر در هنگام استخدام سوالی داشتید و در این زمینه به کمکی نیاز داشتید، می توانید با مشاوران با تجربه ما در ایران تحصیل ارتباط برقرار کنید. برای برقراری ارتباط می توانید با ما تماس گرفته و یا برای ما کامنت بگذارید. همکاران ما در اسرع وقت به شما عزیزان پاسخ خواهند داد. 

 

پادکست صوتی مقاله

 

برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید. 

3.7/5 - (16 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

حداقل معدل برای استخدام در آموزش و پرورش چقدر است؟

در رابطه با حداقل معدل لیسانس هیچ نوع شرطی از طرف آموزش و پرورش برای شرکت متقاضیان قرار داده نشده است.

شرایط سنی استخدام در آموزش و پرورش چقدر است؟

با مدرک فوق دیپلم حداکثر سن 30 سال و با مدرک فوق لیسانس سن 40 سال.

آیا داوطلبانی که در مراکز تربیت معلم تحصیل کرده اند می توانند در آزمون استخدامی شرکت کنند؟

خیر. این داوطلبان حق شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش را ندارند.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. سیما
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۳

  سلام ، من ۲۹ سالمه لیسانس حسابداری دارم میخواستم کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد رشته آموزش ابتدایی بخونم
  سوالم اینه که واسه آزمون استخدامی ایرادی نمیگیرن که کاردانی و کارشناسی من مرتبط نیست؟

  • obeidavi obeidavi
   ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۵

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 2. ساجده شیرازی
  ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۳

  سلام خسته نباشید من کارشناسی آموزش ابتدایی دارم میخواستم بدونم اگر کارشناسی ارشد شرکت کنم می تونم آزمون استخدامی آموزش و پرورش ثبت نام کنم؟

  • obeidavi obeidavi
   ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۶

   سلام وقت بخیر شما با مدرک کارشناسی هم میتوانید شرکت کنید

 3. ابوالفضل
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۴

  سلام وقت بخیر…با مدک مترجمی زبان عربی میتونم ازمون استخدامی شرکت کنم؟؟؟؟

  • behrouzi
   ۴ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۱

   سلام روزتون بخیر با توجه به مقاله شما شرایت استخدام را دارا هستید

 4. مجتبی کرمی
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۰

  باسلام بنده مدرک دیپلم دارم خدمت وظیفه هم رفتم ده سال است در شهرداری بدون بیمه مشغول بکارم و۳۷سال سن دارم ایا میتونم جز این استخدامی باشم

  • obeidavi obeidavi
   ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۹

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 5. ابوالفضل
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۲

  سلام من تازه میخوام برم خدمت و( داخل پام پلاتین هست)
  و معاف از رزم شدم،هیچ گونه مشکلی هم در راه رفتن و هرگونه کار ندارم من چند سالی هست در آلماتور بندی هم که شغل بسیار سختی هست کار میکنم

  ایا مشکلی پیش میاد در استخدام من ،مدرک کارشناسی با معدل بالا دارم

  • obeidavi obeidavi
   ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 6. من
  ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۰

  سلام من لیسانس علوم تربیتی همین ماه گرفتم تایک سال فرصت دارم برم سربازی آیا می توانم د آزمون استخدامی شرکت واستخدام شوم یا باید سربازی رفته وکارت پایان خدمت داشته باشم ؟

  • obeidavi obeidavi
   ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۵

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 7. زهرا
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۷

  من ۱۱ سال سابقه تدریس در مدارس غیر دولتی دارم البته ۷ سال فقط بیمه بودم الان ۴۳ ساله هستم آیا میتونم درآزمون استخدانی شرکت کنم

  • gholizadegan
   ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۵

   سلام روزتان بخیر بله احتمالا میتوانید مشکلی پیش نمیاید

 8. زهرا
  ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۲

  سلام من ۱۰ سال سابقه تدریس در مدارس غیر دولتی دارم که ۷ سال آن را بیمه بودده ام واکنون ۴۳ ساله هستم ابا میتونم تو ازمون استخدامی شرکت کنم

  • gholizadegan
   ۱۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۹

   سلام روزتان بخیر از نظر سنی کسایی که سن پایین تری دارند در اولویت جذب قرار میگیرند اما میتوانید در ازمون شرکت کنید و شانس خودتان را امتحان کنید

 9. ریحانه
  ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۱

  سلام
  استخدامی قبول شدم و مصاحبه هم قبول شدم ولی اون شهری که باید برم مسیرش دوره امکان داره انتقالی بگیرم؟

  • behrouzi
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۹

   سلام امکانش در شرایط خاص هست

 10. قرائتی
  ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۲

  الان میتونم با دیپلم در آزمون شرکت کنم ؟ در چه رشته هایی میتونم تدریس کنم؟؟؟؟

  • mohammadi
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۳

   سلام وقت به خیر
   شرایط احراز تحصیلی برای هر کد رشته متفاوت است.دفترچه راهنمای ثبت نام را چک کنید.

 11. قرائتی
  ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۱

  سلام، من دیپلم ریاضی دارم اما معلم خصوصی زبان انگلیسی هستم
  و در مکالمه و تدریس زبان بسیار موفقم ، سنم هم ۲۱ هست ، اگر ازمون استخدامی بدم میشه معلم زبان بشم در مدرسه ؟ و اینکه نوع مدرک در حقوق تاثیر داره؟؟؟؟؟؟؟ مثلا دیپلم از لیسانس کمتر حقوق بگیره؟؟؟ممنون که پاسخ میدید

  • mansuri
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰

   سلام وقت بخیر بله در میزان حقوق تاثیر دارد

 12. عاطفه
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۷

  سلام من مدرک ‌کاردانی ناپیوسته اموزش ابتدایی دارم ایا میتونم ازمون استخدامی شرکت کنم؟

  • haghipor
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۵

   سلام وقت بخیر
   به طور معمول آموزش و پرورش از مدرک کارشناسی به بالا جذب دارد

  • خیرابادی
   ۱۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۸

   نه متاسفانه لیسانس باید باشید

   • maleki
    ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۸

    سلام وقت بخیر
    برای استخدام در اموزش و پرورش شرایط سنی،اخرین مقطع تحصیلی و هم چنین شرایط دیگر در ازمون ملاک پذیرش است.
    جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 13. زهرا
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۳

  ببخشید تاریخ ازمون استخدام اموزش و پرورش کی هست واینکه من ۱۱ سال سابقه آموزشی در مدارس غیر. دولتی دارم ومتولد ۵۸ هستم آیا سابقه کار من از شرط سنی کم خواهد شد چون میگند با ماده ۲۸ میتونی ازمون شرکت کنی

  • hedayati
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۹

   سلام وقت بخیر
   جهت بررسی دقیق با مرکز تماس بگیرید.

 14. سمیرا
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۲۳

  سلام
  من کارشناسی معارف اسلامی گرایش فقه و حقوق دارم و ۳۴ سال سن دارم
  من الان رشته ی علوم تربیتی گرایش آموزش و پرورش پیش دبستانی قبول شدم
  میخواستم بدونم من میتونم بعد از اتمام تحصیل در استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم؟
  چون یه نفر به من گفته بود که چون رشته ی کارشناسی مرتبط نیست نمیتونم شرکت کنم و اینکه در استخدامی آموزش و پرورش ملاک مدرک کارشناسی هستش میخواستم بدونم که آیا حرف ایشون درسته یا نه؟

  • obeidavi obeidavi
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۸

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید دقیق تر بررسی شود برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 15. بهار
  ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۸

  سلام وقت بخیر،،، من مدرکم آماده نشده
  برای ثبت نام آزمون آپلود عکس مدرک تحصیلی لازم است؟؟؟

  • hedayati
   ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۴

   سلام وقت بخیر
   خیر

 16. زهرا
  ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۰

  سلام من میخوام همزمان هم آزمون استخدامی و هم ارشد شرکت کنم.اگر هر دو رو قبول بشم میتونم هم تحصیل کنم ک هم تدریس؟ مشکلی پیش نمیاد؟

  • hedayati
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۴

   سلام وقت بخیر طبق قوانین امکان تحصیل و استخدامی همزمان امکان پذیر نیست

 17. جمشمد
  ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۹

  سلام،شرط سنی لیسانس برای استخدام اموزش وپرورش چنده؟

  • behrouzi
   ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۲

   سلام باید به مقاله شرایط استخدام اموزش پرورش 1401 مراجعه کنی

 18. زهرا
  ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۷

  سلام وقت بخیر من کارشناسی مدیریت بازرگانی و ارشد حسابداری دارم و شرایط سنیم هم مشکلی نداره ،با توجه به اینکه کارشناسی و ارشدم یکی نیست میتونم در آزمون استخدامی آموزش پرورش برای هنرآموز حسابداری شرکت کنم ؟

  • maleki
   ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۹

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 19. زهرا
  ۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۱

  سلام ‌‌‌‌‌‌وقت بخیر من کارشناسی مدیریت بازرگانی و ارشد حسابداری دارم میخواستم ببینم با توجه به اینکه ارشد و کارشناسیم متفاوتند با هم میتونم تو آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای هنرآموز حسابداری شرکت کنم،شرایط سنی رو هم دارامیباشم و مشکل سنی ندارم

  • gholizadegan
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۸

   سلام روزتان بخیر برای رشته کارشناسی میتوانید برای ارشد ممکن است سایت ارور دهد و ثبت نشود

 20. زهرا
  ۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۸

  سلام ‌‌‌‌‌‌وقت بخیر من کارشناسی مدیریت بازرگانی و ارشد حسابداری دارم میخواستم ببینم با توجه به اینکه ارشد و کارشناسیم متفاوتند با هم میتونم تو آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای هنرآموز حسابداری شرکت کنم؟

 21. bahar
  ۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۵۰

  سلام.من رشته‌ان علوم تربیتی گرایش پیش دبستانی هست تاریخ فارغ التحصیلیم اگه تو شهریور بزنن بعد برای آزمون شرکت کنم برای استخدامی مدرکم تا اون موقع اومده؟

  • mohammadi
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۴

   سلام وقت به خیر
   صدور دانش نامه بستگی به دانشگاه فارغ التحصیلی دارد.

 22. محمد
  ۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۲

  سلام ۱۲ سال سابقه کار در کانون زبان دارم . الان هم استخدامی اموزشو پرورش قبول شدم . می شه سابقه ی کاری کانون زبان رو به دبیری اموزش و پرورش انتقال بدم ؟

  • bahraii
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۷

   سلام وقت بخیر سابقه کار بیرون از اموزش پرورش را نمتوان انتقال داد برای اطلاعات بیشتر با مشاورین ایرانتحصیل تماس بگیرید

 23. Maryam
  ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۴

  سلام وقت بخیر ،من کاردانی بهداشت دهان،وکارشناسی ناپیوسته آموزش ابتدیی دارم میتونم درآزمون های استخدامی آموزش پرورش شرکت کنم ؟باتوجه به اینکه کاردانیم مرتبط نیست

  • maleki
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۱

   سلام وقت بخیر شرزایط سنی شما هم درنظر گرفته می شود جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 24. زهرا
  ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۲

  سلام آیاسن شرکت درآزمون آموزش وپرورش تغییرکرد
  آیابه ۳۷سال یا۴۰سال رسیدممنون میشم بگیدچ تاریخی قرارتصویب بشه

  • bahraii
   ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۱

   سلام وقت بخیر داوطلبان مدرک دیپلم، باید سنی بین 20 تا 25 سال داشته باشند. 
   داشتن حداکثر 30 سال برای داوطلبان دارای مدرک فوق دیپلم (کاردانی) الزامی است. 
   متقاضیان مدرک لیسانس، باید حداکثر 36 سال سن داشته باشند. 
   داشتن 40 سال تمام برای داوطلبان دارای مدرک فوق لیسانس امری الزامی است. 
   متقاضیان دریافت مدرک دکتری، حتما باید حداکثر 45 سال داشته باشند. 

 25. Bahare
  ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۴

  سلام من ده سال مدارس غیردولتی تدریس کردم و متولد 64هستم ایا میتونم امسال برای ازمون استخدامی ثبت نام کنم؟

  • mohammadi
   ۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۳

   سلام وقت به خیر
   شرکت در ازمون استخدامی شرایط احراز تحصیلی و سنی دارد.

 26. زارع
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۸

  با سلام . من شنیدم که آموزش پرورش دیگه از طریق آزمون جذب ندارن و فقط از طریق دانشگاه فرهنگیان مدرس جذب خواهد کرد . آیا این خبر صحت دارد؟؟؟؟؟

  • gholizadegan
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۳

   سلام روزتون بخیر بله ولی از طریق ازمون استخدامی هم میتوانید

   • زهرا
    ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۸

    سلام ،من 22سالمه و مدرک فوق دیپلم رشته آموزش ابتدایی دارم اگه آزمون استخدامی شرکت کنم شانس قبولی دارم ؟ میگم نکنه بگن سنت کمه 🙁

    • behrouzi
     ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۰

     اتفاقا شرایط سنی تا 23 سال هست

 27. رویا
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۶

  سلام ایا تنهاراه جذب اموزش و پرورش شرکت درازمون‌استخدامیست؟

  • maleki
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۳

   سلام وقت بخیر
   از طریق کنکورسراسری هم شما می توانید اقدام کنید

 28. کریمی
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۴

  سلام و عرض ادب
  ‌شرایط جذب در مورد فرزندان بازنشستگان آموزش و پروش به چه صورت هست؟ ممنون میشم در این باره اطلاعاتی رو در اختیارمون قرار بدین.
  سپاسگزارم

  • isaei
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۸

   سلام وقت بخیر
   با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 29. اربابی
  ۲۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۳۳

  سلام وقت بخیر ببخشید من متولد 68 هستم فقط دیپلم دارم هنوز خدمت نرفتم متاهلم دارای دو فرزند آیا میتونم برم خدمت و ادامه تحصیل بدم و شانسی برای استخدام دارم یا نه سوال بعدی اینکه میتونم همزمان برم خدمت و دانشگاه هم برم

  • obeidavi obeidavi
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

   سلام وقت بخیر شما شرایط شرکت در استخدام آموزش و پرورش را ندارید.

 30. arefeh
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۶

  سلام،ممنون میشم ک راهنمایی کنین،ببخشید من لیسانس کشاورزی دارم میخوام دانشگاه ازاد ارشد روانشناسی بخونم و ازمون اموزش و پ رو شرکت کنم،برای من مشکلی پیش نمیاد یا باید هر دو مدرک مرتبط باشه؟

  • maleki
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۷

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

  • obeidavi obeidavi
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۷

   سلام وقت بخیر برای کسب اطلاعات بیشتر شرایط استخدام اموزش و پرورش را مطالعه فرمایید.

 31. shahrzad
  ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۵

  سلام
  من ۳۲سال سن دارم مدرکم کارشناسی ارشد زمین شناسی هست ولی متاسفانه آموزش و پرورش زیاد از این رشته جذب نمیکنه ، خواستم بدونم امکانش هست که از اول لیسانس روانشناسی بگیرم که اونموقع سنم ۳۶ میشه بعد با توجه به محدودیت سنی اخرین مدرک تحصیلیم که ارشد هست رو بزنم ولی با رشته روانشناسی شرکت کنم

  • hedayati
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۹

   سلام وقت بخیر
   مدرک درج شده در هنگام ثبت نام با مدرک شما باید همخوانی داشته باشد.

 32. حسن
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۲

  سلام من در آزمون استخدامی امسال رشته مربی امور تربیتی مدارس شرکت کردم و ۳ برابر ظرفیت قبول شدم ولی الان کسیکه رقیبم بوده و قبول شده دارای مذهبی غیر از شیعه و سنی است آیا احتمال داره پذیرش بشه در گزینش ممنون لطفا جواب دهید .

  • hedayati
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۹

   سلام وقت بخیر
   بله.

 33. S
  ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۶

  سلام ووقت بخیر.
  ایا امسال هم شرط قدی برا استخدامی برقرار هست ؟ ممنون میشم جواب بدید خیلی مهمه

  • maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۵

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاع بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 34. گلی
  ۱۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۵

  سلام.من اگر امسال بهمن وارد دانشگاه آزاد، رشته آموزش ابتدای یا اموزش مشاوره و راهنمایی بر اساس” سوابق تحصیلی” بشم میتونم آزمون استخدامی بدم؟ آیا این نوع ورود به دانشگاه از نظر اشتغال ، اعتبار داره؟ رتبه کنکورم بد شده و فقط مجاز به این نوع ورود به دانشگاه هستم.ممنون

  • alizadeh
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۵

   سلام روزبخیر
   در صورت داشتن شرط معدل و سن
   بله میتونید.

 35. زینب
  ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۶

  سلام وقتتون بخیر
  با فوق لیسانس مدیریت امکانش هست درازمون سال بعدشرکت کرد؟

  • maleki
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۴

   سلام وقت بخیر
   سلام وقت بخیر برای اطلاع بیشتر تماس فرمایید.

 36. زینب
  ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۲۷

  سلام علیکم.من متولد ۶۰ ودارای مدرک لیسانس هستم سه تافرزنددارم و پدرم سابقه ۵ماه حضوردرجبهه دارند آیا میتونم درآزمون ۱۴۰۱شرکت کنم؟

  • alizadeh
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۱

   سلام روز بخیر
   حداکثر سن برای ثبت نام 36 سال میباشد.

 37. هاشم
  ۱۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۴

  با عرض سلام ببخشید من بیماری تشنج خفیف دارم کارت پایان خدمتم معافیت پزشکی بخش 4بند 11 میتونم با مدرک لیسانس علوم قرآن و حدیث دانشگاه قم میتونم معلمی ثبت نام کنم لطفا جواب بدین خواهشا هر کسی میدونه تشکر

  • behrouzi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۵

   بخش نامه ها و شرایط ثبت نام رو دنبال کنید

 38. نرگس علی گلی
  ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۸

  سلام. من دوره لیسانس ، تهران بودم. آیا میتونم تهران رو به عنوان شهر بومی خودم انتخاب کنم؟
  لطفا پاسخ بدید. متشکرم

  • gholizadegan
   ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

   سلام بله امکانش هست در جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

  • حسن
   ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۶

   سلام من در آزمون استخدامی امسال رشته مربی امور تربیتی مدارس شرکت کردم و ۳ برابر ظرفیت قبول شدم ولی الان کسیکه رقیبم بوده و قبول شده دارای مذهبی غیر از شیعه و سنی است آیا احتمال داره پذیرش بشه در گزینش ممنون لطفا جواب دهید .

   • karimi
    ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۱

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 39. اعظم
  ۳۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۲

  سلام من متولد 1370بهمن ماهی هستم متاهل و دارای دو فرزند آیا به نظر شما میتونم کاردانی کامپیوتر دارم می‌خوام کارشناسی آموزش ابتدایی بخونم سنم اجازه میده که تو استخدامی ها شرکت کنم چقدر اضافه میشه به سنم ممنونم راهنماییم کنید

  • isaei
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۱

   سلام وقت بخیر
   جهت بررسی اطلاعات با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 40. لیا لیالی
  ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۴

  سلام
  می خواستم بدونم در صورت داشتن مدرک دیپلم و سن ۲۰ سال امکان شرکت در ازمون وجود داره؟
  امکان ادامه دادن لیسانس چگونه است؟

  • hedayati
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۱

   سلام وقت بخیر جهت اطلاع از مدرک استخدام آموزش و پرورش برای هر رشته دفترچه را چک بفرمایید.

  • gholizadegan
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۵

   سلام در دانشگاه علمی کاربردی بدون دیپلم میپذیرند و در ازاد میتونین برین کاردانی پیوسته بخونین و یا اگر فنی حرفه ای هستین توی کنکور سراسری یا کنکور خودتون شرکت کنید

 41. سهیلا
  ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۳

  سلام وقتتون بخیر ایا میشه با داشتن مدرک دیپلم زبان که از موسسه تحت نظر اموزش و پرورش گرفتیم ازمون استخدامی بدیم ؟

  • mohammadi
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۳

   سلام وقت به خیر
   شرایط احراز تحصیلی برای استخدامی اموزش و پرورش حداقل مدرک کارشناسی است.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 42. جلالی
  ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۳

  سلام متولد ۶۳ هستم با مدرک کارشناسی سه سال بیمه دارم میتونم واسه دبیری شرکت کنم

  • hedayati
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۹

   سلام وقت بخیر میزان سن هر مقطع تحصیلی در دفترچه آزمون استخدامی آموزش پرورش درج شده است.

 43. رامین
  ۲۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۰۷

  سلام و عرض ادب بنده دوتا سوال داشتم خدمتتون اول اینکه فوق دیپلم رشته امور اداری دارم ایا میتونم تو آزمون آموزش و پرورش شرکت کنم ؟
  دوم اینکه اگر جواب سوال اول خیر باشد بنده میخام ادامه تحصیل بدم در رشته آموزش ابتدایی و بنده مشکلی که دارم گوش هام به شدت عفونت دارن (اصلا مشکل شنوایی ندارم) آیا بخاطر عفونت گوش ردم میکنن ؟؟

  • behrouzi
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۴

   ازتون تست میگیرن برای شنوایی اگه به حد نساب برسید قبول میکنن

 44. M
  ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۶

  سلام من لیسانس حقوق دارم اگر فوق لیسانس رو ادبیات فارسی بخونم میتونم برای معلم ادبیات در آزمون آموزش و پرورش شرکت کنم؟

  • aghazade
   ۲۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۱

   سلام وقت بخیر
   باتوجه به رشته انتخابی اگر مدرک مربوطه رو داشته باشید امکان ثبت نام وجود دارد

 45. زهرا
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۰

  سلام وقت بخیر ببخشید با بینایی دریک چشم من 10هست ولی در چشم دیگر کمتر هست با عینک ذره بینی درمان میشه میتونم داخل آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم

  • karimi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۸

   سلام احتمال زیادردمیشین برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 46. سلام وقتتون بخیر عذر میخام زمان ثبت نام چه موقع هست؟
  ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۷

  زمان ثبت نام چه موقع و چه تاریخی هست

  • haghipor
   ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۷

   سلام وقت بخیر
   ثبت نام آزمون استخدامی آموزش پرورش به طور معمول در اسفند ماه انجام میشود

  • مصطفی
   ۲۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۸

   سلام من فوق دیپلم تاریخ تمدن از گروه الهیات دارم نمیتونم تو هیچ ازمون استخدامی شرکت کنم؟

   • mohammadi
    ۲۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۸

    سلام وقت به خیر
    شرایط احراز تحصیلی برای هر رشته متفاوت است.برای بررسی میتوانید دفترچه راهنمای ثبت نام را چک کنید.
    برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 47. پریا
  ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۸

  سلام، آیا سوابق تدریس در آموزس و پرورش در مدارس دولتی، در آزمون استخدامی امتیاز محسوب میشه؟

  • bahraii
   ۲۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۳

   سلام وقتتون بخیر .سوال شما به برسی بیشتری نیاز دارد .برای گرفتن پاسخ جامع و کامل با کارشناسان مرکز تماس بگیرید

 48. سعید
  ۱۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۹

  نرخ باروری که برا استخدامی گفته ۲/۵یا کمتر باشد برای هرشهرستان ما از کجا بدانیم؟؟؟

  • alizadeh
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۷

   سلام وقت بخیر . از طریق سامانه استخدامی شهرتان پیگیری نمایید

 49. زهره
  ۱۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۷

  قبول نمیکنن منم مشکل شمارو داشتم اصلامصاحبه هم ازم نگرفتن گفتن مدرک فقط تا۶خرداد وقبول داریم

  • karimi
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۲

   بله

 50. احمدی
  ۱۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۵

  سلام من درآزمون آموزش وپرورش قبول شدم ولی مدرکم 31/3/1401 صادر شده است میتونم درمصاحبه شرکت کنم

  • bahraii
   ۱۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۶

   سلام وقتتون بخیر لطفا مقاله شرایط استخدام اموزش و پرورش را با دقت مطالعه کنید

 51. نیکا
  ۱۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۵

  سلام وقت بخیر از کجا میشه فهمید حد نصاب شهر های دیگه امسال چند بوده خلخال میخوام بدونم

  • fathollahi
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۹

   سلام از طریق دفترچه راهنمای ثبت نام استخدامی اموزش و پرورش اعلام میشود

 52. زهره
  ۱۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۹

  باسلام من قبول شدم درآزمون ولی روز مصاحبه رفتم ازم نگرفتن به علت عدم مدرک ک هنوآماده نشده وشهریوردانشگاه میدش.
  و۲نفربودیم ک من نفراول بودم واون نفربعدی ردشدبخاطرسنش
  امکان داره دوباره بگن برم مصاحبه یاقبول کنن ک مدرک وشهریورتحویل بدم
  اگرراهی هست ممنون میشم راهنماییم کنید

  • fathollahi
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۴

   سلام چون شما تنها گزینه واجد شرایط هستید به احتمال زیاد مجدد باهاتون تماس میگیرند

 53. محمددد
  ۱۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷

  با سلام
  من کارشناسی مکانیک دارم
  فوق لیسانس فلسفه
  بعد با مدرک فلسفه ارشدشرکت کردم
  الان قبولشدم ولی مدرک ارشدم هنوز پایان نامه مورد داره
  برای مصاحله برم یا نه
  اخهنوشنه ک باید مدرک تا تاریخ خرداد باشه
  نمیدونم چکار کنم کمک کنید لطاف

  • fathollahi
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۹

   سلام در صورت دعوت شدن به مصاحبه میتونی فرصت بگیری تا بعد از دریافت مدرک در اختیارشون قرار بدی

 54. زهره
  ۱۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۲

  سلام وقتتون بخیرمن قبول شدم رفتم برای مصاحبه ولی ازم نگرفتن چون مدرکم مردادماه آماده میشه ازدانشگاه
  آیاراهی هست ک انجام بدم؟
  کاش حداقل میگفتن تاشهریورفرصت دارین اخه کدوم دانشجوی ترم آخری تا۶خردادمدرک میدن دستش
  توروخدا شمامیتونیدصدای ماروبرسونیدب سنجش ک تغییرش بدن

  • karimi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۳

   سلام حضورامراجعه کنیدبه سازمان سنجش برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

  • زهرا
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۹

   سلام مگه موقع ثبت نام اسکن مدرک نمیخوان،؟!شماچجورثبت نام کردی امکانش هست ؟ممنون میشم جواب بدین ❤️

   • gholizadegan
    ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۶

    سلام به باید عکس و …اسکن کید جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 55. محمد قاسم
  ۱۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۴

  با سلام
  من پایان نامم ترم تابستان ننر ثبت میشه
  استخدامی هم قبول شدم
  برای مصاحبه برم یا نه
  نمیدونم چکار کنم

  • fathollahi
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۶

   سلام بله حتما برای مصاحبه استخدامی اموزش و پرورش برید و برای ارائه مدارک فرصت مجدد درخواست کنید

 56. mehdi
  ۱۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۳۶

  با سلام
  من اموزش و پرورش قبول شدم
  ولی پایان ناممو ترم تابستان تحویل میدم
  برای مصاحبه برم یا خیر

  • karimi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۳

   سلام مصاحبه ردمیشین برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 57. مهدی
  ۱۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۳

  با سلام
  من ترم تابستان پایان نامع ارشدمو اریه میدم
  و ازموم استخدامی اموزش وپرورش همقبول شدم
  ایا برای مصاحبه برم یا خیر
  هنوز وقت دارم برم مصاحبه؟

  • aghazade
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۶

   سلام
   بستگیبه این دارد که کدام مورد برای شما اولویت دارد و اینکه اگر شما در زمانی که مشخص شده اقدام نکنید برای مصاحبه دیگه سوخت میشود

 58. ساناز
  ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۸

  سلام وقت بخیر
  من الان دانشجوی روانشناسیم ودو ترم بیشتر ندارم و بااین حساب خرداد سال دیگه امتحانام تموم میشن وحدودا اخرای تیر مدرکمو میدن.
  من میتونم تو ازمون استخدامی سال ۱۴۰۲ شرکت کنم؟
  واینکه این راسته که قراره این دفعه ازمون در دی ماه برگزار بشه؟

  • karimi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۳

   سلام شماتازمان مصابحه بایدفارغ التحصیل بشین برای اطلاعات بیشترتماس بگیرین

 59. پروین
  ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۸

  سلام وقت بخیر من کارشناسی ارشد در تاریخ ۲۲ خرداد ۱۴۰۰ دفاع کردم ونمره دفاع برام ثبت شده وصورت جلسه دفاع هم بهم دادن ولی مدرکم آماده نیست آیا درمرحله مصاحبه استخدامی که قبول شدم قبول میکنن مدارکم را؟

  • alizadeh
   ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۳

   سلام وقت بخیر . بله مقبول است

 60. لیانا
  ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۲

  سلام وقت بخیر بلاخره شرط تاهل برای خانوم ها یک سال افزایش سن رو داره یا نه؛ هربار یه چیز گفتن و ما رو سردرگم کردن؛ و آیا ارایه حکم ایثارگری توی مرحله ارایه مدارک کاری از پیش می‌بره برای شرط سنی یا اینکه باید موقع آزمون کتبی ارایه میشد؟

  • ranjbar
   ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۳

   سلام وقتتون بخیر
   بله شرایط تاهل 1 سال به سن مجاز در ازمون اموزش و پرورش اضافه میکند (برای هر مقطع تحصیلی بصورت مجزا لحاظ میشود ) .
   برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید .

 61. Tihoo
  ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۷

  سلام وقت بخیر من چندبار دارم سوال میپرسم اما پاسخی نمیدید من دیپلم هنرستانم فرش هست و کاردانیم هم فرش و لیسانسم مهندسی تکنولوژی معماری آیا میتونم هنرآموز نقشه کشی معماری شرکت کنم داخل دفترچه کد رشته مهندسی تکنولوژی معماری تو شرایط اومده بود

  • soleimani
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۲

   سلام دوست عزیز. باید شرایطتون رو دقیق تر بگید تا بررسی بشه. برای دریافت مشاوره در این زمینه با مشاوران ما تماس بگیرید.

 62. آدینه
  ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۵

  سلام وقت بخیر آیا اگر کسی در ۱۱ سالگی سابقه بیماری صرع داشته و الان کنترل شده و ۹ سال که تشنجی نداشته. و فقط ۱ قرص مصرف می کند. نمی تواند شرکت کند؟

  • soleimani
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

   سلام و تشکر. اگر نیاز باشه ارجاع داده میشید به پزشک متخصص. شرایط فعلی ایشون ملاک هست. برای دریافت مشاوره در این زمینه با مشاوران ما تماس بگیرید.

 63. آدینه
  ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۱

  سلام وقت بخیر دوستان.اگر کسی در ۱۱ سالگی سابقه صرع داشته
  والان کنترل شده وفقط یک قرص مصرع میکنه و ۹ سال هست تشنجی نداشته.نمی تونه شرکت کنه.؟

  • aghazade
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۰

   سلام
   خیر این مورد در دفترچه استخدامخی اموزش و پرورش ذکر نشده

 64. ندا
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۲

  ببخشید با این شرایط میتونم شرکت کنم تو مصاخبه بخش معاینه پزشکی احتمال اینکه رد بشم هست و اینکه دندونامم بالا همش عصب کشی شده ولی دوست دارم عزمون شرکت کنم و رشتمم مدیریت بیمه هست فعلن هم تلفن ثابت ندارمـنمیتونم زنگ بزنم منظورم آزمون سال ۱۴۰۲

  • soleimani
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۶

   سلام میتونید بسته تهیه کنید، خود مجموعه با شما تماس میگیره.

 65. ندا
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۱

  ببخشید با این شرایط میتونم شرکت کنم تو مصاخبه بخش معاینه پزشکی احتمال اینکه رد بشم هست و اینکه دندونامم بالا همش عصب کشی شده ولی دوست دارم عزمون شرکت کنم و رشتمم مدیریت بیمه هست فعلن هم تلفن ثابت ندارمـنمیتونم زنگ بزنم

  • fathollahi
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۴

   سلام برای رشته های مدیریتی آموزش و پرورش استخدامی اعلام نمیکند

 66. ندا
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۵

  مدیریت بیمه هستم منظورتون اخیر نفهمیدم من میخواستم ببینم با این مشکل میشه لیسانس مدیریت بیمه

  • haghipor
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۴

   سلام وقت بخیر
   سال گذشته آموزش و پرورش از رشته مدیریت بیمه جذب نداشت.
   برای اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

 67. ندا
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۱

  سلامـمن متولد ۱۳۶۵هستمـمتاهل با سه فرزند نقص مادر زاری در ڇشم چپم دارم که سندروم دوئن هست چشم چپمـ هم ـمحدودیت حرکتی داره همـ کم بینایی همـ با ڇشم راستم در یک راستا و یک اندازه نیست ولی مشکل دیگه ای ندارم ـامیدی هست به شرکت در آزمون

  • karimi
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۸

   سلام خیرمدرکتون چیه برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

  • سلام من متولد ۶۳هستم فوق دیپلم آموزش ابتدایی دارم به نظرتون می توانم معلم ابتدایی بشم یا نه
   ۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۷

   خوب

 68. Tihoo
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۴۶

  با سلام من دیپلم طراحی فرش از هنرستان دارم و کاردانی رشته فرش و لیسانس مهندسی تکنولوژی معماری و الان با عنوان هنرآموز نقشه کشی معماری در آزمون استخدامی آموزش و پرورش دعوت به مصاحبه شدم آیا عدم تطابق مدرک کاردانی و کارشناسی برایم مشکل ایجاد نمیکند

  • fathollahi
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۳

   سلام بله میتونه در اولویت بندی برای استخدام آموزش و پرورش شما را نسبت به داوطلبین متجانس در اخر قرار دهد

 69. مجتبی
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۷

  سلام همسرم قبول شده در ازمون در حال گذراندن طرح خود در بیمارستان هستند که دانشگاه مدرک نمیده بهشون ایا راهکاری هست که بتونن در مصاحبه شرکت کنند

  • soleimani
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۵

   سلام. مشکل دقیقا چیه؟ میتونن نامه اشتغال بگیرن از بیمارستان. برای دریافت مشاوره در این زمینه با مشاوران ما تماس بگیرید.

 70. کاظم
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۱

  سلام آیا با مدرک دیپلم باسن ۳۱ سال استخدامی برای معلمی وجود دارد

  • aghazade
   ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۶

   سلام
   شما شرایط سنیتون به استخدامی آموزش و پرورش با توجه به مدرک تحصیلیتون نمیخوره

 71. Yalda
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۹

  سلام من مدرک دیپلم تجربی دارم الانم ترم دو روانشناسی هستم ۲۰ سال سن دارم می تونم تواین ازموناشرکت کنم؟؟

  • soleimani
   ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۰

   سلام. آزمون امتحانی رو دقیق ذکر کنید. برای دریافت مشاوره میتونید با مشاورین ما تماس بگیرید.

 72. مریم
  ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۰

  سلام کسی میدونه حداقل قد خانما و آقایون برا استخدام آ، پ چنده؟ لطفا هرکی اطلاع دقیق داره جواب بده، ممنون

  • soleimani
   ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۲

   برای استخدام کجا؟؟؟
   برای دریافت مشاوره در زمینه شغلی میتونید با مشاوران ما تماس بگیرید.

  • لیلا
   ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۰

   سلام این سوال منم هست. حداقل اندازه قد خانما برای استخدامی آموزش و پرورش چقدره؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

   • karimi
    ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۱

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

   • bahraii
    ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۳

    سلام وقت بخیر شرایط استخدام اموزش و پرورش را با دقت طاالعه فرمایید اندازه قد جز شرایط حساب نمیشود

 73. حسین
  ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۲۶

  سلام ایا پذیرفته شدگان نهایی از اول مهر براشون حکم معلمی میخوره. و چه چه مدت باید به دانشگاه فرهنگیان برن؟

  • bagheri
   ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۸

   با سلام برای دانشگاه فرهنگیان باید ۴ سال تحصیل داشته باشید

 74. علی
  ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۱

  سوالی پرسیدم اما تایید نشد

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۶

   سلام سوالتون در جه موردی است دوست عزیز ؟

 75. علی
  ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۵

  باسلام بنده مدرک کارشناسی ارشد ادبیات دارم درحالیکه لیسانسم عربیه
  میتونم با ارشدم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای دبیری ادبیات شرکت کنم با توجه به اینکه مدرک لیسانس و ارشدم متفاوت است

  • ekhlasi
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۱

   سلام وقت بخیر نوع لیسانس با نوع رده شغلی باید کاملا یکسان باشند

 76. علی
  ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۱

  سلام بزرگوار
  بنده لیسانس زبان و ادبیات عربی و ارشد زبان و ادبیات فارسی دارم
  میتونم با ارشدم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای دبیری ادبیات شرکت کنم؟ با توجه به اینکه با لیسانسم مرتبط نیست؟

  • aghazade
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۳

   سلام
   باتوجه به اینکه اخرین مدرک تحصیلی شما بررسی میشود برای دبیری هم باتوجه به مدرکتون میتوانید اقدام کنید

 77. ندا
  ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۱

  با سلام من نمره قبولیم دوازده و هفتاده الان برای فرزندانم اعتراض زدم امتیاز سه فرزندم محاسبه نشده حد نصاب بیست و پنج بوده ایا امکان داره با نمره هجده وهفتاد به مصاحبه دعوت شم

  • haghipor
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۶

   سلام وقت بخیر
   برای دعوت به مصاحبه حد نصاب نمره قبولی را باید کسب کرده باشید

 78. شیوا
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۶

  سلام من با مدرک کارشناسی در ازمون قبول شدم متولد اذر ۶۳ هستم متاهل و یک فرزند دارم ایا به شرط سنی من اضافه می شود؟

  • bagheri
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۰

   با سلام طبق تبصره 3 به شرط سنی شما اضافه میشود طبق شرایط استخدام اموزش و پرورش

 79. جمالی
  ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۶

  سلام،آیا سنوات اشتغال در دستگاههاي دیگر مانند شهرداری بصورت پیمانی و رسمی پس از قبولی استخدامی آموزش وپرورش در حکم کارگزینی اعمال میشود؟

  • haghipor
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۹

   سلام وقت بخیر
   خیر اعمال نمیشود

 80. F.t
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۸

  سلام برای مصاحبه تخصصی چی بخونیم ؟ و قسمت دوم مصاحبه عقیدتی سیاسی هست ؟

  • karimi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۴

   سلام تماس بگیریدبه مرکزه مشاوره ایران تحصیل راهنماییتون میککند

 81. محمدی
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۹

  سلام. آیا برای آزمون استخدامی آموزش پرورش شرط قدی وجود دارد؟

  • bagheri
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۹

   با سلام طبق شرایط استخدام اموزش و پرورش باید قد حداقلی 150 را داشته باشی

   • مریم
    ۱۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۰

    سلام. 150 برا خانما یا آقایون؟

 82. یحیی
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۹

  حداکثر نمره براقبولی منطقه دستیاری چقدر

  • heydari
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۳

   سلام وقت بخیر
   اطلاعیه ای در این خصوص از سمت آموزش و پرورش اعلام نشده است

 83. السا
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۵

  سلام سن من موقع ثبت نام ۳۷ سال و دو ماه بود . متاهل و یک فرزند دارم . ایا به شرط سنی ام دو سال افزوده می شود ؟

  • aghazade
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام
   بعله در صورت داشتن شرایط به سن شما اضافه میشود

 84. خلیل
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۸

  سلام من با مدرک فوق تو آموزش پرورش شرکت کردم الان تو پذیرفته شوه ها هستم مدرک لیسانس هم خواستن ولیسانسم غیر مرتبت با فوق ام هیت آیا ممکن گیر بدن ورد بشم ؟؟؟

  • aghazade
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۵

   سلام
   بستگی به شخصی که مصاحبه میکند دارد ولی دذر حالات کلی سخت گیری نمیکنند

 85. سارا
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۴۸

  سلام وقتتون بخیر
  من متولد تهران هستم و برای هنر آموز شهر ری آزمون دادم
  تیک بومی رو زدم و در کارنامه هم بومی بودن رو احراز کردن و به من امتیاز بومی رو دادن ولی الان دوستان میگن که روز تحویل مدارک و مصاحبه امتیاز بومی رو ازت میگیرن چون مراکز استان ها و شهرستان های تهران اصلا امتیاز بومی احراز نمیشه اگه آیت کار رو بکنن گه من نمره قبولیم رو از دست میدم آیا واقعا من امتیاز بومی رو نمیگیرم؟؟؟؟

  • karimi
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۲

   سلام خیربرای اطلاعات بیبشترتماس بگیرید

 86. لیلا
  ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۴

  الویت دوم استخدامی آموزش و پرورش می مشخص میشه

  • karimi
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۶

   سلام برای اطلاع استخدام اموزش پرورش جدیدتوی کانالمون عضوبشید

 87. مریم
  ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۵

  سلام وقت بخیر ببخشید bmi 36 برای مشاور واحد آموزشی مانع استخدامه؟

  • haghipor
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۷

   سلام وقت بخیر
   صرفا بالا بودن شاخص bmi دلیل رد شدن نمیباشد
   شرایط شما در مصاحبه و معاینات پزشکی بررسی میشود

 88. حسین
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۹

  با سلام خسته نباشی
  من در آزمون قبول شدم فقط نمیدونم به تاریخ پایان خدمتم مشکل ساز میشه یا نه ۲۵ خرداد هست ولی در دفترچه زده ۶ خرداد

  • ekhlasi
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۸

   سلام وقت بخیر برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید کارت پایان خدمت داشته باشید

 89. فاطی
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۶

  سلام من بیمار پیوند کلیه هستم میتونم تو ازمون استخدامی اموزش و پرورش ۱۴۰۱ ثبت نام کنم؟

  • ekhlasi
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۸

   با سلام وقت بخیر یکی از شروط استخدامی آموزش و پرورش سالم بودن جسمی و روانی میباشد

 90. سید حامد
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۷

  سلام من کارشناسی حسابداری میخوندم بعد معادل کاردانی و گرفتم میتونم با کار دانی شرکت کنم الان و اینکه شرط معدل داره؟

  • alizadeh
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۹

   سلام وقت بخیر مجاز نمی باشید و باید کارشناسی داشه باشید برای کسب اطلاعات بیشتر ، مقالات سایت را مطالعه فرمایید

 91. Mrym
  ۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۰

  سلام در آزمون استخدامی 1402 برای مدرک لیسانس رشته زبان و ادبیات فارسی چه منابعی لازمه خونده بشه از کجا منابع را پیدا کنم؟!

  • ekhlasi
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۴

   سلام وقت بخیر منابع عمومی و اختصاصی مرتبط با هر رشته وجود دارد برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 92. سبحان
  ۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۸

  سلام وقت بخیر
  موقع تحویل مدارک مصاحبه اصل شناسنامه الزامیه یا با کپی تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی هم اوکیه؟؟ آخه شناسنامه ام رو گم کردم

  • karimi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۸

   سلام برای المثنی اقدام کنیدیاهموناروببریدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 93. سلام
  ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۷

  سلام و وقت بخیر
  در مورد ضریب تاهل و فرزند : من از همسرم جدا شدم و یک فرزند دارم.برای تیک زدن فرزند، هنگام ثبت نام ضرورتا باید تاهل را میزدم تا قابلیت تیک خوردن فرزند هم فعال بشه.الان تکلیف چیه؟مشکلی برام پیش نمیاد؟

  • heydari
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۱

   سلام وقتتون بخیر…باید وقتی ویراییش میزارند حنما ویرایش گنید و پیگیری کنید

 94. زهرا
  ۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۵

  سلام.ببخشید من مدرک کارشناسی حسابداری دارم.میخوام برای ارشد رشته ی روانشناسی بخونم.ایا در ازمون استخدامی با مدرک ارشدم میتونم در رشته ی روانشناسی شرکت کنم؟

  • fathollahi
   ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۸

   سلام از نظر شرکت در آزمون استخدامی اموزش و پرورش مشکلی ندارید ولی چون رشته های تحصیلی تون غیر مرتبط هست شانس کمی برای پذیرش دارند

 95. زهرا
  ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۰

  سلام و عرض ادب.خدمتتون سوالی داشتم ؟قراره من سال ۱۴۰۲شرکت کنم استخدامی آموزش وپرورش وهم در ارشددولتی اگر به طور همزمان دوتا قبول بشم میتونم ثبت نام کنم ومشکلی ایجاد نمیکنه ؟؟

  • aghazade
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام وقت بخیر
   خیر در یک مورد میتوانید اقدام کنید مگر اینکه ارگان مربوطه موافقت کند

 96. زهرا
  ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۴

  سلام برای شرکت در آزمون استخدامی من برای ارشد هم میخوام شرکت کنم دانشگاه دولتی اگه همزمان هم ارشد قبول بشم وهم استخدامی میتونم برای دوتاشونم ثبت کنم ومشکلی نداره؟

  • aghazade
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۶

   سلام وقت بخیر
   خیر باید برای یک مورد اقدام کنید مگر اینکمه ارگان مربوطه موافقت کند با این موضوع

 97. حمید
  ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۱

  باسلام و وقت بخیر
  من ۳ ماه مونده به پایان خدمت سربازیم امتحان استخدامی آموزش پرورش دادم ۔ اگه قبول شدم میتونم مصاحبه شرکت کنم ۔ روز مصاحبه مدرک خدمتم رو دارم ۔ یعنی الان دیگه خدمتم تموم شد ۔
  ممنون میشم راهنمایی کنید ۔

  • fathollahi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۵

   سلام بله اگر مدرک پایان خدمت رو دارید مشکلی ندارید

 98. teimouri
  ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۳

  سلام خسته نباشید من کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی به شیوه آموزش محور دارم و رشته ی تحصیلی مقطع کارشناسیم کاردرمانی هستش حالا میخواستم بدونم که برای استخدام در آموزش و پرورش با همین ارشد زبان میتونم شرکت کنم؟ یعنی آموزش محور بودن دوره ی کارشناسی ارشد یا تفاوت رشته ام در مقطع کارشناسی با کارشناسی ارشد مانعی ایجاد نمیکنه؟ با تشکر

  • fathollahi
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۶

   سلام برای ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش مشکلی ندارید ولی در اولویت پذیرش قرار نمیگیرید

 99. Mary
  ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۹

  سلام میخاستم ببینم آزمون استخدامی سال۱۴۰۲ چه زمانی برگزار میشه و زمان ثبت نامش رو کی اعلام میکنن و برای ثبت نام توی آزمون باید فارغ تحصیل شده باشیم یا امکان شرکت داریم؟

  • abbasi
   ۲۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۰

   سلام وقت بخیر
   زمان ثبت نام باید فارغ التحصیل شده باشید . هنوز دفترچه های ازمون سال جدید ارائه نشده . برای اطلاع از شرایط ازمون استخدامی اموزش پرورش پیگیر مقاله های سایت ما باشید .

 100. Leili
  ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۸

  سلام،من لیسانس ادبیات عربی دارم،چندسال در شرکت های خصوصی کار کردم،حدود هفت سال بیمه دارم،۴۰سال سن دارم،ایا میتونم در آزمون استخدامی آموزش پرورش شرکت کنم

  • bagheri
   ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۶

   با سلام طبق شرایط استخدام تاموزش و پروش شرط سنی بدون تبصره 36 برای لیسانس است

 101. علی
  ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۵

  سلام من رشتم مشاوره است برا استخدامی اموزش پرورش اموزگاری ابتدای شرکت کردم برا استان تهران خودم شهرستانی هستم حدنصاب قبولی برا استخدامی اموزش پرورش تهران حدودا چند ه…

  • fathollahi
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۴

   سلام نتایج پذیرفته شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شده است

 102. کیارا
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۹

  سلام من مدرک آیلتس دارم ولی رشتم کامپیوتر (فنی حرفه ای هست) میتونم معلم زبان بشم

  • ekhlasi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۵

   با سلام وقت بخیر ، برای استخدام در فرهنگیان نیازمند لیسانس زبان انگلیسی میباشد

 103. parisa
  ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۲

  سلام وقت بخیر.من ترم بهمن امسال آخرین ترم کارشناسی ام هست و از دانشگاه ک پرسیدم گفتن که در تاریخ۱۴۰۱/۱۱/۳۰ فارق التحصیل میشم،میخواستم بپرسم ک میتونم توآزمون ۱۴۰۲ ثبت نام کنم یا نه؟!
  و اینک اگر نمرات ترم اخرم یکم دیرتر اعلام بشه میتونم موقع ثبت نام تقریبی بزنم نمراتمو بعدا ویرایش کنم؟!

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۵

   سلام وقت بخیر . برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش مشکلی ندارید و میتوانید ثبتنام کنید

 104. F.e
  ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۸

  ببخشید رشته مترجمی عربی نمیتونه تو آزمون استخدامی شرکت کنه؟ماام همه درسامون همون درستی ادبیات عربه فقط اسم رشتمون مترجمین😭

  • bagheri
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۷

   با سلام طبق شرایط استخدام اموزش و پرورش شما باید شرایط احراز تحصیلی را داشته باشید

 105. علی
  ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۷

  سلام بنظرتون حد نساب برا قبولی تهران حدود چند پارسال چند بوده؟!

  • mansuri
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۵

   سلام وقت بخیر حدنصاب قبولی با توجه به رشته ی مورد نظر شما متفاوت میباشد.رشته و دانشگاه مورد نظر را قید کنید و یا جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص رتبه و حد نصاب قبولی رشته های تاپ دانشگاه های رنک برتر با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید

 106. ستاره
  ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۲

  سلام ببخشید من ۴ماه نسبت به حداکثر سن مجاز اضافه سن دارم مشکلی در قبولی من پیش نمیاد؟

  • aghazade
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۶

   سلام
   بعله ممکنه این مورد مشکل ساز باشد اما زمانی که ازمون رو قبول شدید و دعوت به مصاحبه شدید بقیه رزمه شما رو هم بررسی میکنند ودر نهایت مشخص میشود

 107. دانشجو
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۷

  سلام من دانشجوی آموزش ابتدایی دانشگاه آزاد هستم یک ترم مونده تا فوق دیپلم بگیرم 23ساله هستم اگر الان در یک مدرسه غیر انتفاعی مشغول به تدریس بشم زمانی که مدرک لیسانس رو بگیرم 26ساله میشم میتونم آزمون استخدامی شرکت کنم و قبول بشم یا نه؟؟ آخه شنیدم اگر جایی به صورت حق‌التدریس کارکنم دیگه نمیتونم تااستخدام آموزش پرورش بشم آیا صحت داره؟؟؟؟ممنون میشم پاسخ بدید

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۷

   سلام وقت بخیر . شرایط استخدام آموزش و پرورش داشتن شرایط اختصاصی و مدرک مرتبط می باشد . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه کنید

 108. دانشجو
  ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

  سلام من دانشجوی آموزش ابتدایی دانشگاه آزاد هستم یک ترم مونده تا فوق دیپلم بگیرم اگر الان در یک مدرسه غیر انتفاعی مشغول به تدریس بشم زمانی که مدرک لیسانس رو گرفتم میتونم آزمون استخدامی شرکت کنم و قبول بشم یا نه؟؟ آخه شنیدم اگر جایی به صورت حق‌التدریس کارکنم دیگه نمیتونم استخدام آموزش پرورش بشم آیا صحت داره؟؟؟؟ ممنون میشم پاسخ بدید

  • bagheri
   ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۶

   با سلام برای ثبت نام در اغموزش و پرورش ازمونش مشکل ندارید طبق شرابط استخدام اموزش و پرورش طبق نظر اموزش پرورش معمولا باید انصرف دهید

 109. Zahra
  ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۷

  سلام.با مدرک کاردانی/فوق دیپلم رشته مهندسی کامپیوتر/نرم افزار میشه در آزمون آموزش پرورش شرکت کرد؟
  با داشتن شرایط سنی و عمومی و معدل

  • mansuri
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۹

   سلام وقت بخیر اگر ازمون استخدامی اموزش پرورش مدنظر شماست.خیر.باید حداقل مدرک لیسانس داشته باشید .جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 110. نفس
  ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱

  سلام من مدرک دیپلم علوم انسانی دارم و درحال حاضر دانشجوی ترم اول مشاوره هستم آیا امکان داره ک تو ازمون اموزش پرورش استخدام بشم.؟به نظر شما تو چه ازمونهای دیگه ای میتونم شرکت کنم.

  • alizadeh
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۸

   سلام وقت بخیر بله شانس دارید برای کسب اطلاعات بیشتر ،مقالات موجود در سایت را مطالعه فرمایید

 111. فاطمه
  ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۱

  سلام من کارشناسی رشته حقوق هستم ایا میتونم تو ازمون اموزش پرورش شرکت کنم؟

  • bahraii
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۸

   سلام وقتتون بخیر .شرایط شما باید با دقت بیشتری برسی شود .در صورت نیاز با ما تماس بگیرید

 112. یاسر
  ۱۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۸

  سلام بنده تازه خدمتم تموم کردم و چون تو خدمت بودم نرسیدم برا ازمون ثبت نام کنم الان امکانش هس با ارایه مدرک کارشناسیم مدل ۱۶ و ی نامه سهمیه هم دارم امکانش هس برم اموزش پرورش کل استخدامم کن شانس دارم ایا؟؟؟؟

  • fathollahi
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۷

   سلام برای استخدام اموزش و پرورش فقط باید در بازه زمانی اعلام شده در سنجش اقدام کنید

 113. سارا
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۲

  سلام وقت بخیر- آیا مدرک تحصیلی و معدل در استخدام آموزش و پرورش تاثیر داره؟

  • fattahi
   ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۳

   سلام وقت بخیر
   بله تنها با داشتن مدرک مرتبط گفته شده در خود دفترچه مبتوانید ثبت نام انجام دهید و معدل هم باتوجه به مدرک تحصیلی در دفترچه اعلام میشود.

  • امیر مهدی
   ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۷

   سلام اگه بخواید از طریق دانشگاه فرهنگیان برید بله ولی اگه از طریق آزمون های استخدامی وزرات باشه نمره اون امتحان شرطه

 114. لیلا
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۷

  سلام معدل دیپلم ومعدل دانشگاه باید چند باشه استخدام شیم واینکه از کجا متوجه میشن بیماری جسمی یا روحی داریم آیا معاینه می کنند

  • karimi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۸

   سلام بله برای اطلاعات بیشترم تماس بگیریدراهنماییتون میکنیم

 115. مینا
  ۱۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۶

  سلام ،وقتتون بخیر ببخشید برای مصاحبه آموزش و پرورش اگر قد خانوما زیر ۱۵۰ باشه نمی‌پذیرند ؟

  • karimi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۲

   سلام شرایط قدی نداره

 116. مونا
  ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۰

  میشه پاسخ بدید

  • karimi
   ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۱

   سوالتون وبفرمایید

   • مونا
    ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۷

    باید نظام قدیم بخونیم یا نظام جدید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟تو رو خدا جواب بدید

    اگه نطام قدیم کتاباش نبود چکار کنیم

    • ranjbar
     ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۰

     سلام وقت بخیر . بنابه شرایط جدید آزمون های استخدامی آموزش و پرورش باید کتب نظام جدید را مطالعه کنید

 117. مونا
  ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۲

  سلام نظام قدیم باید بخونیم یا نظام جدید منظورم کتاباش هستش

  من خودم مال نظام قدیم هستم

  • fattahi
   ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۷

   سلام وقت بخیر
   منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش توسط سازمان سنجش اطلاع رسانی میشود دفترچه استخدامی دستگاه های اجرایی را مطالعه نمایید.

 118. علیرضا
  ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۱

  سلام خسته نباشید. من دانشجوی ترم اخز مهندسی شیمی هستم با توجه به اینکه یک سال فراغت دارم تا یا سربازی برم یا دانشگاه میتونم توی ازمون شرکت کنم یا داشتن کارت پایان خدمت واجبه؟؟؟؟

  • fattahi
   ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۹

   سلام وقت بخیر
   یکی از شرایط شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم میباشد.

 119. حلما شعبانی
  ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۷

  سلام وقتتون بخیر من میخوام برای استخدامی اموزش پرورش اقدام کنم ،ایا مطلقه بودن من مشکلی در استخدامی ایجاد نمیکنه؟

  • fattahi
   ۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۳

   سلام وقت بخیر
   خیر شما طبق شرایط و مدرک تحصیلیتون میتوانید در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنید.

 120. farzane
  ۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۶

  سلام. وقت بخیر. ممنون میشم بگید حقوق کسی که از طریق آزمون استخدامی آموزش و پرورش پذیرفته شده و شروع به کار کرده، چقدره؟!

  • mohammadi
   ۱۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۹

   سلام وقت به خیر
   حقوق دریافتی استخدام آموزش و پرورش بر اساس مصوب اعلام شده از سوی این وزارت خانه است.

 121. ز
  ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۲۳

  سلام اگر تتو داشته باشیم میتونم استخدام بشیم ؟
  روی آرنج مشخص هم نباشه ؟ چون شنیدم بدن رو نگاه میکنن

  • aghazade
   ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۳

   سلام
   چون شما در ازگان دولتی قراره استخدام بشید نیازه یه سری شئونات رو رعایت کنید ودر صورتی که متوجه بشوند اینکه در اینده دچار مشکل بشیید هست و ممکنه منخر به اخراج شما شود

 122. زهرا
  ۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۱

  با سلام خدا قوت..تاریخ فارع التحصیلی یک دوره ۳ ماهه از ۶ اسفند تا ۶ خرداد هست..و شما در پیام هاتو اشاره کردین تا تاریخ ۳۱ خرداد و در جای دیگر از پیامها فرمودین ۲۰ خرداد.کدام یک از این تاریخ ها معتبر است جناب ؟ ممنون از پاسخگویی شما

  • mohammadi
   ۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۳

   سلام وقت به خیر
   شرایط استخدام آموزش و پرورش بر اساس آئین نامه موجود در دفترچه راهنمای ثبت نام انجام میشود.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 123. آناهیتا
  ۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۳۱

  سلام میشه درمورد ماده ۲۸ توضیحی بدین.شهر ما فقط ۱ظرفیت داشت برای ازمون امسال.میخواستم ببینم میشه جذب از طریق ماده۲۸شد؟اصلا ازمون ۱۴۰۲ این ماده رو داره و اینکه همزمان با خود ازمون اصلی هست؟

  • fathollahi
   ۱۶ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۱

   سلام شرایط و تعداد پذیرش استخدام آموزش و پرورش هرسال از طریق دفترچه اعلام میشود

 124. مینا
  ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۶

  سلام وقت بخیر
  من امسال ازمون استخدامی اموزش و پرورش شرکت کردم و درسم هم تموم شده.برای فارغ التحصیلی هم از دانشگاهم درخواست دادم اما بخاطرتایم اداری که باید طی بشه امکان داره تا روز مصاحبه مدرک بدستم نرسه.در این صورت من باید چیکار کنم و امکان داره بخاطر این موضوع تو مصاحبه رد بشم ؟

  • fattahi
   ۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۹

   سلام وقت بخیر
   ملاک پذیرش آموزش و پرورش فارغ التحصیل شدن شخص تا تاریخ سی و یک خرداد است .

   • زهرا
    ۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

    ذکر شده تا ۶ خرداد باید فارع التحصیل بشیم اما شما میگین ۳۱ خرداد
    اگه تا ۳۱ خردادباشه عالی میشه

 125. کوثر
  ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۵

  سلام وفت بخیر.ببخشید من الان بهداشت درمان کار میکنم از آنجا که تبدیل وضعیت شروع شده و امکانش هست مارا رسمی بکنن.آیا درصورتی که من حکم رسمی خوردم در صورت قبولی در آزمون آموزش پرورش میتونم استعفا بدم و بیام آموزش پرورش؟؟

  • ekhlasi
   ۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۶

   سلام وقت بخیر بله اما موجب جریمه از سوی بهداشت درمان میشوید

 126. نسرین
  ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۱

  سلام و وقت بخیر .من لیسانس صنایع غذایی دارم از علوم و تحقیقات تهران، ۳۰سالم هست ، برای شرکت در آزمون استخدام لطفا راهنماییم کنید

  • bagheri
   ۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۶

   ید سلام دفترچه را مورد مطالعه از سایت sanjesh قرار دهید

 127. محسن
  ۲۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۲

  باسلام
  من حین خدمت سربازی هستم و سربازی من برج 10 امسال تموم میشه در ازمون استخدامی معلمی امسال شرکت کردم ایا صورت قبولی در ازمون میتونم با این شرایط جذب اموزش پرورش بشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۰

   خیر همزمان نمیتوانید همزمان هر دو را انجام دهید باید سربازی را تمام کنید

 128. مرضیه مهدور
  ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۳

  معدل دانشگاه پیام نور تاثیری روی استخدام دارد یا خیر؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۴

   سلام بعله
   مدارک شما بررسی میشود

 129. فاطمه
  ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۹

  سلام ایا ممکن هست چون معدلم کم هست آزمون استخدامی توی مصاحبه قبول نشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۳

   سلام وقت به خیر
   استخدام آموزش و پرورش دو مرحله ای است و قبولی در مرحله دوم یا مصاحبه بستگی به بقیه داوطلبان و شرایط شما دارد.

   • محمد
    ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۱

    با سلام ببخشید بنده با دیپلم معماری ثبت نام کردم کنکور چون معدلم 13 هس تطبیق دادم به انسانی ولی با مدرک معماری لحاظ شده تو سایت اگر مجاز شدیم فرهنگیان چون این مدرک انسانی تا اواسط تیر ماه دستمون میرسه دیر میشه قبل مصاحبه بخاطر معدل رد نکنن یا بخاطر مدرک نمیشه مصاحبه صدا کردنی ببریم مدرک تطبیقی رو بدیم با تشکر

    • alizadeh
     ۲۵ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۷

     سلام وقت بخیر با مدرک معماری برای هنراموزی معماری می توانید اقدام کنید برای کسب اطلاعات بیشتر به مقالات سایت مرجعه فرمایید

 130. خاتون
  ۲۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۸

  سلام .آیا میشه در آزمون استخدامی با مدرک زبان و ادبیات فارسی ،معلم ابتدایی شد؟

 131. سمیه
  ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۴

  سلام وقتتون بخیر
  ممنو‌ن میشم منو راهنمایی کنید. من دانشجوی ترم آخر کارشناسی مترجمی زبان هستم. علاقه خیلی زیادی هم به معلمی دارم. اما متاسفانه متوجه شدم که آموزش و پرورش با رشته مترجمی استخدام نداره. من الان چیکار کنم بنظرتون؟ برای ارشد آموزش زبان بخونم و با مدرک ارشد برای اموزش و پرورش ثبت نام کنم؟ از طرفی خیلی میترسم بخاطر مرتبط نبودن رشته ی کارشناسی و ارشد نتونم موفق بشم. از طرفی با خودم میگم که بهتره یه رشته دیگه رو مجددا در مقطع کارشناسی ادامه بدم مثل علوم تربیتی. لطفا منو راهنمایی کنید.

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۴

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی شرایط استخدام اموزش پرورش میتوانید مقاله های داخل سایت را مطالعه کنید. برای موضوع ادامه تحصیل حتما با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

   • محمد
    ۲۳ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۳

    با سلام ببخشید بنده با دیپلم معماری ثبت نام کردم کنکور چون معدلم 13 هس تطبیق دادم به انسانی ولی با مدرک معماری لحاظ شده تو سایت اگر مجاز شدیم فرهنگیان چون این مدرک انسانی تا اواسط تیر ماه دستمون میرسه دیر میشه قبل مصاحبه بخاطر معدل رد نکنن یا بخاطر مدرک نمیشه مصاحبه صدا کردنی ببریم مدرک تطبیقی رو بدیم با تشکر

  • بهار
   ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۸

   من کارشناسی ارشد آموزش زبان انگلیسی دارم و تا جایی که پیگیر بودم یا این رشته رو نمیخواهند و یا تعداد کم میخواهند . ولی فکر میکنم مترجمی با اموزش و دبیری مرتبط باشن . ب نظر من یک رشته دیگر مثل اموزش ابتدایی رو شروع کنید .

  • سانیار
   ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۳

   سلام
   تمام گرایشهای زبان ازجمله مترجمي می توانند برای دبیری زبان شرکت کنند فقط موقع ثبت نام کد زبان انگلیسی که مخصوص تمام گرايشهاست را وارد سیستم ثبت نام ميکني،
   موفق باشيد

  • محمد
   ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۶

   تا قبل از این، آموزش و پرورش، رشته‌های مترجمی و ادبیات و آموزش رو برای شغل «دبیر زبان» استخدام می‌کرد، الان هم استخدام می‌کنه. ولی الان، برای آزمون امسال (که برگزار شده و در مرحله بررسی مدارک هستن)، یه مسأله‌ای پیش اومده که خیلی هم عجیبه، و اون اینه که میگن لیسانس مترجمی رو قبول نمی‌کنن! بعضی جاها هم خبر میرسه که ارشد مترجمی رو هم قبپل نکردن. همین الان که این رو می‌نویسم، خیلی از قبولیهای امسال که لیسانس یا ارشد مترجمی دارن (مخصوصا لیسانس)، از این موضوع شوکه هستن و اعتراض هم دارن. چون طبق دفترچه‌ی آزمون، باید این رشته و این مقطع هم قبول باشه و این رد کردن، خلاف دفترچه هست. الان این مسأله داره بهش اعتراض میشه، تا ببینیم چی میشه. طبق دفترچه، باید قبول کنن و نباید رد کنن.
   اما در مورد مسأله غیرمرتبط بودن ارشد و لیسانس که گفتید، نه، مشکلی نداره. یعنی تا حالا افرادی بودن که ارشدشون با لیسانسشون متفاوت بود و با ارشدشون برای آموزش و پرورش شرکت کردن و قبول هم شدن و الان هم سر کار هستن. وقتی با ارشد شرکت کنید، به مدرک ارشدتون کار دارن، کاری به لیسانستون ندارن. البته برای آموزش و پرورش اینطوریه. بعضی از اُرگانها هستن که شرط مرتبط بودن لیسانس با ارشد رو دارن. این مسأله، در دفترچه راهنمای آزمونها اعلام میشه. حالا ممکنه هم یکهو یه قانونی بیارن که مثلا باید برای آموزش و پرورش، این دو مقطع با هم مرتبط باشن، اما بعید به نظر میرسه‌، چون ظاهرا قبلا اینطوری بوده، اما الان اینطوری نیست و این رو از روی اطلاع بهتون میگم که در طی سالهای اخیر، افرادی که ارشد نامرتبط داشتن، با ارشدشون استخدام شدن و مشکلی وجود نداشته.

   • karimi
    ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۲

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 132. سمیه
  ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۳۷

  سلام وقتتون بخیر
  ممنو‌ن میشم منو راهنمایی کنید. من دانشجوی ترم آخر کارشناسی مترجمی زبان هستم. علاقه خیلی زیادی هم به معلمی دارم. اما متاسفانه متوجه شدم که آموزش و پرورش با رشته مترجمی استخدام نداره. من الان چیکار کنم بنظرتون؟ برای ارشد آموزش زبان بخونم و با مدرک ارشد برای اموزش و پرورش ثبت نام کنم؟ از طرفی خیلی میترسم بخاطر مرتبط نبودن رشته ی کارشناسی و ارشد نتونم موفق بشم. از طرفی با خودم میگم که بهتره یه رشته دیگه رو مجددا در مقطع کارشناسی ادامه بدم مثل علوم تربیتی. لطفا منو راهنمایی کنید. ممنونم ازتون.

 133. سلام
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۳

  ببخشید با دیپلم تجربی چه گرایش هایی میشه رفت؟ (مثلا اموزش ابتدایی یا….

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۵

   سلام وقت بخیر برای ورود به اموزش و پرورش سال 1401 با توجه به دفنرچه مورد نظر باید بررسی شود که با مدرک کورد نظر چه رشته هایی امکان پذیر است ولی برای ورود به استخدام اموزش و پرورش داشتن حدقل مدرک لیسانس الزامی است موفق باشید

 134. ماه
  ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۵۱

  سلام یه سوال داشتم اینکه مدرک تحصیلی با گرایش ارتباط داره؟ مثلا با کارشناسی حسابداری میشه رفت آموزشی ابتدایی؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۸

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای ورود به استخدامی اموزش و پرورش سال 1401 براساس دفترچه اعلام شده باید بررسی شود ولی با رشته حسابداری برای اموزش ابتدایی امکان پذیر نیست موفق باشید

 135. امیر
  ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۶

  سلام من مهندسی برق دولتی میخوندم ولی مدرک معادل فوق دیپلم گرفتم
  و تقریباً صد واحد پاس کردم و معدلم 12.90 هست. سنم 26 هست آیا شرایط استخدامی رو دارم؟ با سپاس

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۶

   سلام امکان شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مدرک فوق دیپلم وجود ندارد.

 136. مرضیه مهدور
  ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۲

  سلام من دانشجوی کارشناسی مهندسی کامپیوتر از پیام نور هستم و دو ماه دیگ فارق التحصیل میشم ۲۴ سال سن دارم، برای شرکت در ازمون استخدامی حتما باید کارشناسی رو تموم کنم؟
  و اینکه نمره معدل تاثیری داره روی استخدام؟
  با این سن میتونم کنکور بدم و تربیت معلم انتخاب کنم و دوباره از اول بخونم؟شما چه توصیه ای دارید؟
  ممنووووون میشم از شما اگر پاسخ بدید

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۳

   سلام موقع ثبت نام برای ازمون استخدامی حتما کارشناسی را گرفته باشید-دانشگاه فرهنگیان حداکثر سن 24 سال تمام میباشد

 137. رهام
  ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۶

  سلام من اواخر خرداد و قبل از زمان مصاحبه درسم تموم میشه. طبق دفترچه باید تا6 خرداد تموم شه .اگه کتبی رو قبول شم ممکنه به خاطر این 20 تا 25 روز توی مصاحبه ردم کنن؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۳

   سلام بله

   • نفس
    ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۹

    سلام من مدرک دیپلم علوم انسانی دارم و درحال حاضر دانشجوی ترم اول مشاوره هستم آیا امکان داره ک تو ازمون اموزش پرورش استخدام بشم.؟به نظر شما تو چه ازمونهای دیگه ای میتونم شرکت کنم.

    • alizadeh
     ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۹

     سلام وقت بخیر . به سایتهای استخدامی رجوع فرمایید

 138. فاطمه
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰

  سلام وقت بخیر . من بهمن امسال ترم هشتم میروم و ثبت نام این ازمون هم بهمن است . من میتوانم ازمون استخدامی را ثبت نام وسال 1402 امتحان بدهم و بعد از ارائه پایان نامه به دانشگاه وگرفتن مدرک کارشناسی و اگر من این ازمون قبول شدم و مدرک کارشناسی خود را ارائه بدهم مشکلی پیش میاید .متشکرم

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۰

   سلام وقت به خیر
   برای استخدامی آموزش و پرورش تاریخ فراغت از تحصیل تعیین شده.اگر تا بازه زمانی تعیین شده فراغ التحصیل شوید مشکلی وجود ندارد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 139. مارال
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

  سلام وقت بخیر . من در حال تحصیل هستم و یک و سال ونیم دیگر درسم تمام میشود . من میخواستم بدونم که ابتدا امتحان ازمون استخدامی اموزش وپرورش را میتوانم ثبت نام کنم و امتحان ازمون را بدهم و بعد مدرک کارشناسی خود را بعد از ارائه پایان نامه به دانشگاه بعد از اینکه ازمون را قبول شدم ارائه بدهم . بعد محدوده سنی برای استخدام اموزش وپرورش از 20 تا 25 سال هست . سپاسگزارم

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۱

   سلام وقت به خیر
   یکی از شرایط شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش داشتن حداقل مدرک کارشناسی مرتبط با کد شغلی است.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 140. کبری
  ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۲

  سلام من دیپلم تجربی سال ۵۶ ساکن کرج
  می توانم در آزمون معلمی شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۱

   خیر شرایط سنی را ندارید مگر اینکه دارای شرایط خاص باشید

 141. morteza
  ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۶

  سلام من دیپلمم انسانی هست. ولی فوق دیپلمم ناپیوسته معماری گرفتم . مدرک کارشناسی هم گرفتم. حالا میتونم هنر اموز ثبت نام کنم یا خیر؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۵

   اگر مدرک شما در شرایط احراز تحصیلی ان رشته قرار گرفته باشد میتوانید ثبت نام کنید

 142. morteza
  ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۴

  سلام من دیپلمم انسانی هست. مدرک کارشناسی معماری دارم. هنر اموز ثبت نام کردم ولی انگار نوشتن یا باید هنرستان رفته باشی یا فوق دیپلم پیوسته داشته باشی. یعنی منکه کارشناسی خوندم نمیتونم هنر اموز ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۵

   دفترچه را چک کنید و طبق قوانین دفترچه اقدام کنید

 143. سید جلال
  ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰

  با سلام،من لیسانس علوم سیاسی دارم و برای استخدام آموزش و پرورش رشته منو نمیخوان، میخواستم ارشد شرکت کنم، کدوم رشته در استخدام آموزش و پرورش بهتره و متقاضی کمتری داره و شانس قبولی بیشتری داره؟
  البته آیا اصلا میشه لیسانس من یه رشته دیگه ای باشه و ارشد یه رشته دیگه ای بخونم؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۶

   سلام
   وقت بخیر
   امکان پذیر هست
   برای استخدام آموزش پرورش میتونید در رشته هایی مثل روان شناسی برای ارشد اقدام کنید

 144. Moghadasi nezhad
  ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۳

  سلام وقت بخیر .من خرداد۱۴۰۲ فارغ التحصیل میشم میتونم برای آزمون بعدی آموزش وپرورش که دربهمن هست شرکت کنم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۸

   سلام وقت بخیر
   اگر بخشنامه سال آینده همانند امسال باشد باید قبل از 20 خرداد باید مدرک فارغ التحصیلی را دریافت کنید

 145. Maryam
  ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۵

  سلام و درود
  عذرمیخوام من دیپلم و فوق دیپلمم کامپیوتر هست ولی بعدش تغییر رشته دادم کارشناسی ناپیوسته حسابداری خواندم ، الان برای آزمون استخدامی مشکلی برام پیش نمیاد چون نامرتبط بودم؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۴

   سلام
   خیر برای ثبت نام در آزمون آموزش پرورش مشکلی ندارید

 146. فرشاد
  ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۹

  سلام من لیسانس ناپیوسته التروتکنیک برق قدرت دارم ۲۵ سال سن دارم میخواستم ببینم میتونم تو آزمون آموزش پرورش شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۰

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی شرایط استخدام اموزش پرورش میتوانید مقاله های داخل سایت را مطالعه کنید .

  • morteza
   ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۲

   سلام من دیپللم انسانی بوده. الان کارشناسی معماری دارم. ولی انگار نوشتم یا باید هنرستان خونده باشم یا فوق دیپلم پیوسته داشته باشم. یعنی با مدرک کارشناسی نمیتونم برای هنر اموز امتحان بدم؟

   • کارشناس ارشد
    ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۸

    اگر در ازمون استخدامی شرایط احراز تحصیلی رشتتون قرار گرفته باشید میتوانید شرکت کنید

 147. نازنین
  ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۰

  سلام دوتا سوال داشتم. چند بار میشه ازمون استخدامی داد؟ میشه چند سال پشت سر هم ازمون داد؟
  و اینکه میشه اولویت دوم رو یک استانی غیر از استان خودمون بزنیم؟ ممنون میشم پاسخ بدید‌

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۳

   سلام . آزمون استخدامی تا زمانی که شرط سنی شما مجاب کند میتوانید در آزمون شرکت کنید

 148. ریحانه
  ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۱۵

  سلام ، من کاردانی گرافیک هستم برای آزمون استخدامی آموزش پرورش میتونم شرکت کنم؟ یا حتما باید مدرک لیسانس داشته باشم که بتونم شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۷

   سلام
   ابتدا باید در مقطع کاردانی به کارشناسی ادامه تحصیل بدین

 149. نازنین
  ۳۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۴

  سلام ببخشید من رشتم آموزش و پرورش ابتداییه . میتونم با مدرک لیسانس استخدامبشم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۳

   سلام وقت بخیر
   بله میتوانید استخدام بشید مشکلی نیست.

 150. سجاد علی‌پور
  ۳۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۱

  سلام من دانشجوی حسابداری پیام نور هستم میخواستم بدونم بعد از فارغ التحصیلی و اخذ مدرک لیسانس میتونم برا استخدام آموزش پرورش اقدام کنم ؟ آیا شانس قبولی دارم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۵

   سلام وقت بخیر
   بله میتوانید اقدام کنید مشکلی نیست
   اگر با برنامه ریزی برای ازمون بخونید بله شانس قبولی دارید.

 151. ارزو
  ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۴

  سلام ببخشید مهندسی رشته فناوری اطلاعات میتونه هنراموز کامپیوتر شرکت کنه

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۱

   سلام . خیر فقط رشته های مهندسی کامپیوتر میتوانند شرکت کنند

 152. فاطمه
  ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۴

  سلام من کارشناسی رشته حقوق هستم . میتونم با مدرک ارشد مشاوره و روانشناسی در آزمون استخدامی اموزش پرورش قبول بشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۶

   سلام وقت بخیر
   بله شانس قبولی در استخدامی اموزش و پرورش را دارید.

   • مجید
    ۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۷

    سلام ببخشید من فوق دیپلم دارم با سهمیه پنج درصد ایثارگران سنمم ۳۲ میتونم شرکت کنم توی ازمون استخدامی اموزش و پرورش

    • کارشناس ارشد
     ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۶

     سلام
     در حال حاظر شرایط سنی رو ندارید ولی شرایط دیگتون باید برسی بشه

     • رضا
      ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۴

      سلام ببخشید تا چه رنج سنی جذب دارن؟

     • کارشناس ارشد
      ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲

      سلام
      تا40سال اما مدرک تحصیلی هم مهمه

 153. سحر
  ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۴۷

  سلام وقت بخیر
  میخواستم بدونم که آیا بامدرک کارشناسی رشته ی میکروبیولوژی میشه درآزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۰

   سلام وقت بخیر
   باید دفترچه ازمون استخدامی بررسی شود همینطور بقیه شرایط شما برای کسب اطلاعات بیشتر با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 154. نازنین
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۰۱

  باسلام من دیپلم هنرستان گرفتم اما کاردانی پیوسته مهندسی نرم افزار گرفتم و کارشناسی مهندسی تکنولوژی نرم افزار کامپیوتر خوندم اما معدلم 13.1 امکانش هست مصاحبه رد بشم اگ کتبی قبول شدم کارت مربیگری هم دارم ک داخل اموزشگا ها فنی مشغول بودم ممنونم

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

   سلام وقت بخیر
   خیر امکان رد شدن شما خیلی کم است

 155. Mastaneh
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۱

  ممنونم از پاسخگوییتون، من با مدرک کارشناسی ارشد در آزمون شرکت کردم نه با مدرک دکتری ، در این صورت باز هم مشکل ایجاد میشه؟ دکتری هم سال آخر هستم

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۶

   با سلام.اگر تا زمان پایان مراحل پذیرش فارغ التحصیل شوید مشکلی وجود نخواهد داشت.

 156. Mastaneh
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۷

  سلام وقت بخیر
  من دانشجوی دکتری هستم ،اگر در زمان مصاحبه استخدامی آموزش پرورش دانشجو باشم مشکلی ایجاد می کند ؟ ممنونم

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۷

   سلام وقت بخیر شما در زمان ثبت نام و یا مصاحبه شما دانشجو نباید باشید و به همین دلیل احتمال رد شدن وجود دارد ولی باز بستگی به شرایط مصاحبه دارد برای اطلاع از نحوه درست و مناسب مصاحبه با مشاورین مرکز تماس بگیرید موفق باشید

   • Mastaneh
    ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۶

    ممنونم از پاسخگوییتون، من با مدرک کارشناسی ارشد در آزمون شرکت کردم نه با مدرک دکتری ، در این صورت باز هم مشکل ایجاد میشه؟ دکتری هم سال آخر هستم

    • کارشناس ارشد
     ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۹

     سلام وقت بخیر
     خیر مشکلی نیست.

 157. Mastaneh
  ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۵

  سلام وقت بخیر
  من دانشجوی دکتری هستم ,اگر آزمون آموزش پرورش مرحله اول قبول بشم امکانش هست برای مصاحبه بخاطر دانشجو بودن
  رد بشم؟؟ یا اینکه دانشجو بودن مانعی ایجاد نمیکنه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۲

   ممکن اسا رد شوید.بهتر است بعد از فارغ التحصیلی مجدد اقدام نمایید.

 158. Masoume
  ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۷

  سلام با مدرک لیسانس ادبیات فارسی میتونم در استخدامی آموزش ابتدایی شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۴

   سلام وقت بخیر
   بله میتوانید در ازمون استخدامی اموزش و پرورش شرکت کنید مشکلی ندارید ولی باید بقیه شرایط شما بررسی شود.

   • فاطمه
    ۲۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

    سلام خسته نباشید. من دانشجوی ترم دو رشته جغرافیا در دانشگاه دولتی هستم . خواستم بدانم اول اینکه دانشگاه دولتی بودن تاثیری داره و بعد هم اینکه با همین رشته شانسی برای قبولی دارم با توجه به اینکه در استان ما ظرفیت این رشته کمه و محدوده . یانه تا دیر نشده عوض کنم رشتمو

    • کارشناس ارشد
     ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۳

     با سلام.بعد از فارغ التحصیلی اقدام نمایید و با رشته فعلی میتوانید برای دبیری جغرافیا اقدام کنید.

 159. سبحان جاوید
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۱

  سلام من لیسانس دکترا دارم چه کاری برام خوبه

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۱

   با سلام.لطفا اخرین مقطع تحصیلی و رشته و سن خود را بیان کنید.

 160. razieh
  ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۲

  سلام برای ازمون استخدامی چجور نمره و تراز سنجیده میشه؟؟مثل کنکور سراسزیه ک تراز بالای ۶۵۰۰ قبول میشه؟؟

  کل افرادی کع توی استان شرکت کرده اند رو میسجند یا کل افراد شهر رو برای قبولی؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام به راحتی سنجیده می شود

 161. سارا
  ۱۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۰

  سلام. با لیسانس مترجمی نمیشه برای دبیری زبان انگلیسی ثبت‌نام کرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۹

   سلام
   طبق اطلاعیه آموزش و پرورش برای سال 1400
   خیر شما شرایط شرکت در این رشته را ندارید

 162. محمدی
  ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۷

  سلام ببخشید من دانشجوی ترم آخر کارشناسی آموزش ابتدایی هستم و تیرماه فارغ التحصیل میشم اگه تو آزمون قبول بشم ردم میکنند؟
  یه قسمت نوشتین که مدرک باید تا ۳۱/۶اماده باشه تا اون موقع که آماده میشه ،خواهش میکنم مارو از سردرگمی در بیارید که میشه تا تلاش زیادی برای خوندن کتاب‌ها بکنیم یا نه

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۳

   سلام وقت بخیر در صورتی شرایط استخدام اموزش پرورش رودارید که تا زمان ثبت نام و انتهای شهریور ماه دانش نامه تون به دستتون برسه که ممکنه به کندی این روند اداری در صورت عدم دریافت مدرک امکان پذیرشتون نیست برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 163. محمد رضي پور
  ۲۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۴

  من دانشجو رشته روانشناسی هستم خدمت نرفتم آیا میتونم در ازمون اموزش پرورش شرکت کنم درضمن تا سال 1043 معافیت تحصیلی دارم

  • کارشناس ارشد
   ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام وقت بخیر دوست عزیز با توجه به شرایط استخدامی اموزش وپرورش داشتن کارت پایان خدمت الزامی است موفق باشید

 164. علی
  ۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۱

  سلام از سوابق مدرسه غیره انتفاعی برای اضاف شدن به حداکثر سن میشه استفاده کرد ( البته بیمه نشدم فقط چند سال سابقه دارم )

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۹

   سلام . خیر فقط سوابق بیمه آموزشی کسر از سن را شامل میشود

 165. باران
  ۹ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۳

  سلام وقت بخیر
  من با مدرک کاردانی بهداشت خانواده میتونم برای ازمون استخدامی مراقب سلامت شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۸

   سلام . باید در دفترچه چک کنید که رشته شما در استان محل سکونت شما پذیرش دارد یا خیر

 166. امیرحسین
  ۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۷

  سلام بنده دارای مدرک کارشناسی و دانشجوی ترم 2 کارشناسی ارشدم. آیا میتوانم با مدرک کاشناسیم در آزمون شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۷

   سلام وقت بخیر
   اگر شرایط استخدام رو داشته باشین بله میتونین

 167. امیرحسین
  ۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۸

  سلام بنده دارای مدرک کارشناسی هستم. و دانشجوی ترم 2 کارشناسی ارشدم.آیا با مدرک کارشناسیم میتوانم در آزمون استخدامی شرکت کنم؟

 168. فرزانه
  ۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۶

  سلام برای دبیری عشایری که محل خدمتش رو استان..عشایر زده در قسمت بومی کد شهرستان رو چی باید ثبت کنیم؟ شهرستان محل تولد یا استان محل تولد؟ متشکرم

 169. فرزانه
  ۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۷

  سلام محل خدمت دبیری که ثبت نام کردم نوشته کهگیلویه وبویراحمد-عشایر حالا در قسمت بومی بودن شهرستانش رو چی بنویسم؟ شهرستان محل تولدم یا استان کهگیلویه وبویراحمد؟ متشکرم

  • کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۳

   سلام وقت بخیر
   باید شرایط بومی بودن اون شهر رو داشته باشین تا انتخاب کنین

 170. Sedi
  ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۰

  سلام
  من فارغ التحصیل رشته ی مترجمی زبان انگلیسی هستم ایا میتونم برای ازمون دبیرزبان و ادبیات انگلیسی اموزش پرورش شرکت کنم؟؟؟؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۶

   سلام . مدرک مترجمی باید کارشناسی ارشد یا دکترا باشد تا بتوانید در آزمون استخدانی آموزش و پرورش شرکت کنید

 171. آرمان
  ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۵

  سلام تو دفترچه نوشته برا استخدام آموزگار آموزش ابتدایی سن 36 سال در نظر گرفته شده پس چرا من که متولد 30-5-1364 هستم نمیتونم شرکت کنم برام تایید نمیشه و ارور میده
  شرایط سنیت به این نمیخوره
  چرا بالا تیتر زدین 35 سال برا لیسانس تو دفتر چه نوشته 36 سال لطفا جواب بدین

  • کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۰

   سلام. منظور از 35 سال / 35 سال تمام است و باید در ثبتنام وارد کنید . در صورت عدم نتیجه گیری با کارشناسان مرکز تماس بگیرید

 172. علی
  ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۷

  سلام مدرسه غیره انتفاعی شامل این بند 14- شاغل قراردادي تمام وقت یا پیمانی هستم (به منظور اضافه شدن به حداکثر سن) میشه

  • کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۲

   سلام . سوابق بیمه آموزشی شما در شرایط استخدام آموزش و پرورش تاثیرگذار است

 173. زینب
  ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۶

  سلام من ۲۴سالمه لیسانس مدیریت کسب وکار برای شرکت تو ازمون چه شغلایی رو باید بزنم

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۰

   شغل هایی را باید بزنید که شرایط احراز تحصیلی را داشته باشید برای راهمایی بیشتر با موسسه تماس بگیرید

 174. Sara
  ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۱

  سلام من ۲۴ سالمه میتونم با مدرک دیپلم آزمون استخدامی آموزشو پرورش ثبتنام کنم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام . باید بررسی کنید که استان محل سکونت شما با دیپلم پذیرش دارد یا خیر

 175. Sara
  ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۷

  سلام آیا با مدرک دیپلم ریاضی میتونیم تو استخدامی آموزشو پرورش ثبت نام کنیم

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۸

   اگر شرایط احراز تحصیلی را داتشه باشید و شرایط عمومی و اختصاصی را داشته باشید میتوانید در این ازمون شرکت کنید

 176. فرزانه
  ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۵

  سلام من میخوام رشته ای رو انتخاب کنم که دبیری حوزه عشایری هست و محل خدمتش تو دفترچه فقط استان رو نوشته آیا سهمیه بهش تعلق نمیگیره وبرای همه یکسان هست؟ یعنی شایری وبومی بودن درش تاثیری ندارد؟ متشکرم

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۱

   سلام خیرفقط استان

 177. حدیث
  ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۲

  سلام من می خوام دبیری شیمی تهران وبزنم که پنج شیش تا کد داره ،چند کدو میتونم وارد کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۷

   سلام . حداکثر در کد شغل محل 2 اولویت را میتوانید انتخاب کنید

 178. rajabi512340@gmail.com
  ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۳

  سلام
  من لیسانس و۳۹ سال دارم، متاهل و دارای ۲ فرزند. حدود۸ سال نیروی قراردادی اداری دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی هستم ، آیا میتونم در آزمون آموزش و پرورش شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۵

   سلام خیر

 179. حیدری
  ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۴

  سلام وقت بخیر.ببخشید همسر من برای هنراموز شرکت کرده میگن برای دوره یکساله اموزشی باید بیای رجایی تهران ولی ما ساکن مشهد هستیم و فرزند سه ساله هم دارم.در صورت قبولی تکلیف چیه؟چطور همسرم مارو بذاره یکسال بره تهران؟؟؟ایا راه حلی برای این مشکل در نظر گرفته شده؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۸

   سلام خیرخب شماهم بیایین تهران

 180. سمیه
  ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۶

  باسلام من تا هفته دیگه دفاع میکنم ولی برای درج معدل و تاریخ فارغالتحصیلی چی بنویسم؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۹

   سلام اکه تازمان مصاحبه یاتا31شهریورماه فارق التحصیل میشین میتونین ثبت نام کنید

   • ناصر
    ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۱

    من 30تیر فارغ تحصیل میشم و فقط 5 واحد مونده میتونم ازمون اموزش پرورش بدم چون تو دفترچه نوشته تا 6خرداد بیشتر وقت نداره

    • کارشناس ارشد
     ۱۰ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۸

     سلام . طبق قوانین باید تا خردادماه مدرک خود را ارائه دهید

 181. محسن
  ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۴۵

  سلام خواهش می کنم به زمان فارغ التحصیل بودن اعتراض بزنید خیلی از بچه های ما بخاطر همین مسئله نمی تونن در ازمون شرکت کنن و اصلاح بشه این مورد. https://www.farsnews.ir/my/c/123982

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۰

   سلام باش

 182. حسین
  ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۰

  سلام وقت بخیر منم متولد شهریور ۶۲هستم و متاهل با یک فرزند آیا می توانم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۵

   سلام . بستگی به مدرک تحصیلی شما دارد و اینکه حتما بررسی شود که رشته شما در منطقه سکونت شما پذیرش دارد یا خیر

 183. فاطمه
  ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۱

  سلام،ببخشید دانشجو ترم آخر ک معدل کل و تاریخ دقیق فارغ‌التحصیل رو نداره باید چجوری این اطلاعات رو ثبت کنه

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۰

   سلام تقریبی بزنیدبعدویرایش کنین

 184. امدادی
  ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۹

  باسلام .من سنم ۳۶و ۶ ماه هس و مجرد اگه موقع ثبت متاهل بزنم بعدا اگه قبول شدم با ارائه مدرک متاهلی مشکلی پیش نمیاد

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۶

   سلام بله

 185. الهه
  ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۸

  سلام من دیپلم ریاضی هستم و ترم ۴ حسابداری
  میتونم تو آزمون شرکت کنم؟ در چه شغل هایی جذب داره؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۱

   سلام شمابایدفارغ التحصیل بشین

 186. دانشجو
  ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۸

  سلام ببخشید برای ثبت نام آزمون آموزش و پرورش با مدرک دیپلم باید کدوم قسمت برم ؟ میرم توسایت قسمت ثبت نام مدرک دیپلم نیست که انتخاب کنم ؟ چون مدارک دیگه رو نوشته ولی دیپلم نه

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۲

   با سلام.ممکن است امسال پذیرش با مدرک دیپلم وجود نداشته باشد.

 187. Samira
  ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۱

  باسلام خسته نباشید خیلی ممنون از جوابهاتون،همسر من لیسانس تربیت بدنی داره ومتولد۶۳ هست ایا میتونه در ازمون شرکت بکنه؟ چون موقع ثبتنام حین وارد کردن تولد سابت قبول نمیکنه؟ متاهل هستن فاقد فرزند

  • کارشناس ارشد
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۱

   شرط سن برای لیسانس 36 سال است طبق تبصره 3 متاهلین یک سال به حداکثر سن اضافه میشود اگر شرایط سنی رو دارید میتوانید

 188. زهرا
  ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۵

  سلام من‌ خرداد‌ فارغ التحصیل میشم لیسانس میگیرم میتونم شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۳

   سلام . باید تا خرداد ماه اصل مدرک خود را به سامانه ارائه دهید . تا 30 خرداد مهان دارید

   • امدادی
    ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۵

    باسلام .آیا میتوانیم انتخاب اول را غیر بومی یک استان دیگه بزنم و انتخاب دوم را نیز همان استان غیر بومی بزنیم.باتشکر

    • کارشناس ارشد
     ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۵

     سلام بله ولی شانستون کمترمیشه

  • امدادی
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۳

   با سلام.من سنم ۳۶ سال و ۶ ماه هس و مجرد دارای هیچ سوابق بیمه ای ندارم ولی مدت ۱۹ ماه خدمت سربازی دارم آیا سنوات خدمتی حساب میشه و متونم ثبت نام کنم

   • کارشناس ارشد
    ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۵

    با سلام.دوره خدمت سربازی باعث افزایش سقف سنی نمیشود.

    • رضا
     ۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۵

     سلام.من ۳۷ سالمه و ۲۱ ماه خدمت سربازی دارم و جزء کارنامه سبز ها هستم ولی گویا خرمت سربازی رو اضافه نمیکنن.مگر نگفته بودن کارنامه سبزها میتونن این آزمون رو شرکت کنن.ممنون میشم پیگیری بشه

     • کارشناس ارشد
      ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۴

      سلام . شرایط استخدام آموزش و پرورش برای افراد سرباز به این صورت است که باید تا تاریخ خردادماه خدمت سربازی را به اتمام برسانید

 189. حقبار
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۲

  سلام وقتتون بخیر
  من دیپلم ریاضی هستم وترم ۴ حسابداری
  میتونم تو آزمون شرکت کنم ؟در چه رشته ای جذب میکنن؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۸

   با اخرین مدرک تحصیلی خود میتوانید در این ازمون شرکت کنید یا تا تاریخ 31.6 فارغ التحصیل شوید

 190. حقبار
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۱

  سلام من دیپلم ریاضی هستم وترم ۴ حسابداری
  میتونم تو آزمون شرکت کنم ؟در چه رشته ای جذب میکنن؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۰

   برای شرکت در این ازمون اخرین مدرک مورد قبول است یا تا تاریخ 31.6 فارغ التحصیل شوید که بتوان از مدرک دانشگاهیتان استفاده کرد

 191. الهه
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۹

  سلام
  من دیپلم ریاضی هستم و ترم ۴ حسابداری میتونم در آزمون شرکت کنم؟؟در چه رشته ای جذب میکنن؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۰

   برای شرکت در این ازمون اخرین مدرک مورد قبول است یا تا تاریخ 31.6 فارغ التحصیل شوید که بتوان از مدرک دانشگاهیتان استفاده کرد

 192. مهدی صادقی
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۶

  سلام وقت بخیر آیا با رشته آب و هواشناسی میتوان در استخدامی آموزش و پرورش شرکت کرد

  • کارشناس ارشد
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۸

   سلام وقت بخیر برای استخدامی اموزش و پرورش برای هواشناسی بعضی ارگان ها می گیرند

   • امدادی
    ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۸

    باسلام .من سنم ۳۶و ۶ ماه هس و مجرد اگه موقع ثبت متاهل بزنم بعدا اگه قبول شدم با ارائه مدرک متاهلی مشکلی پیش نمیاد

    • کارشناس ارشد
     ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۷

     سلام اکه مجردباشین چرا

 193. ملکی
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۴

  سلام متولد ۶۳لیسانس علوم تربیتی میتونم شرکت کنم چون سنم ۳۷ساله

  • کارشناس ارشد
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۱

   سلام وقت بخیر بستگی به شرایط متاهلی یا مجردی شما دارد اگر متاهل باشید می توانید

 194. پریسا
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۰۵

  سلام من کارشناسیم رشته شهرسازیه که تهران و البرز امسال رشته هنرآموز ساختمان برای خانم ها نداره. سوالم اینه با دیپلم ریاضی میتونم شرکت کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۱

   با دیپلم هم میتوانید در این ازمون شرکت کنید اگر شرایط عمومی و اختصاصی را داشته باشید

 195. فاطیما
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۳

  سلام همسر من معدل دقیق ارشد ش فراموش کرده چجوری میتونه ثبت نام کنه یا معدل دقیقش پیدا کنه
  هنوز مدرک ارشد از دانشگاه تهران نگرفته فارغ تحصیل سال 95 میباشد

  • کارشناس ارشد
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۸

   سلام وقت بخیر استعلام از وزارت علوم برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس بگیرید

 196. سجاد
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۲۴

  لیسانس حقوق دارم.اگر ارشد علوم تربیتی بخونم میتونم تو استخدامی اموزش و پرورش شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۳

   سلام . بله / اگر شرایط سنی را دارا باشید میتوانید . برای رشته حقوق دستگاه های اجرایی را شرکت کنید . برای آزمون مطالعه کنید

 197. رحیمی
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۹

  سلام وقت بخیر من دیپلم انسانی دارم والان ترم چهارم دررشته کاردانی آموزش ابتدایی هستم میتونم شرکت کنم؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۳

   سلام وقت بخیر بله می توانید به شرطی که تا دوم خرداد فارغ التحصیل شوید

 198. رحیمی
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۷

  سلام وقت بخیر ،من دیپلم انسانی دارم والان ترم چهارم دررشته کاردانی آموزش ابتدایی هستم میتونم شرکت کنم؟؟؟؟؟

 199. رحیمی
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۵

  سلام وقت بخیر من دیپلم انسانی دارم والان ترم چهارم دررشته کاردانی آموزش ابتدایی هستم میتونم شرکت کنم ؟؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۱

   سلام وقت به خیر
   شرایط استخدام آموزش و پرورش با توجه به شرایط احراز تحصیلی و شرایط احراز کد شغلی بستگی دارد.
   برای مشاوره با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 200. نازنین
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۴

  سلام من دیپلم کاردانی دارم و خرداد ۱۴۰۱ میرم تو ۱۹ آیا میتونم توی آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۴

   سلام وقت به خیر
   شرایط استخدام آموزش و پرورش حداقل و حداکثر سن تعیین شده و شرایط احراز تحصیلی با شرایط احراز شغلی باید تطابق داشته باشد.
   براش مشاوره میتوانید با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 201. مینا
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۹

  سلام خسته نباشید. من کارشناسی پیوسته میخونم. 21سالمه و دیپلم دارم. میتونم تو این آزمون شرکت کنم یا حتما باید لیسانسمو بگیرم؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۶

   با سلام.برای شرکت در این ازمون باید فارغ التحصیل شده باشید.

 202. رو حاله
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۱

  باسلام .من متولد ۶۴/۶/۱ هستم و مدت ۱۹ ماه خدمت سربازی دارم باتوجه حداکثر سن استخدامی ۳۶ سال میتونم ثبت نام کنم .

  • کارشناس ارشد
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۱

   با سلام.به شرایط تاهل و سابقه کاری شما دارد.

 203. یا مهدی
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۸

  سلام

  خدا قوت.

  در فرم ثبت نامی که در آخر دفترچه هست

  در بخش نظام وظیفه

  گفته مشمول تبصره بند 4 عمومی, یعنی چی؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۹

   با سلام.لطفا سوال خود را واضح تر بیان کنید.

 204. ایرانی
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۰

  سلام من خانمی هستم 28 ساله سطح 2 حوزه و مربی امور تربیتی را برای آزمون استخدامی انتخاب کرده‌ام ، سوال بنده این است پدر و برادرم قبلا به دلیل دعوا قضایی شدن که به همین خاطر برادرم نتوانست جذب ارتش شود البته برادرم خودش هم قضایی شده بود آیا این موضوع در صورت قبولی بنده بر روی استخدامی و گزینش بنده تاثیری دارد یا خیر؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۱

   با سلام.در صورت عدم وجد سابقه کیفری برای خودتان مشکل خاصی ایجاد نمیشود.

 205. فاطمه
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۹

  سلام وخسته نباشین من متولد ۱۳۶۱هستم ومتاهل ایا میتونم استخدام جدید شرایط سی وشش با مدرک لیسانس شرکت کنمد

  • کارشناس ارشد
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۹

   با سلام.با توجه به شرایط مذکور امکان ان وجود دارد.

 206. ناهید
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۲۶

  سلام من مدرک کارشناسی مهندسی کشاورزی دارم و کارشناسی ارشد ناپیوسته علوم تربیتی گرایش برنامه ریزی درسی دارم . میتوانم با مدرک کارشناسی ارشد در ازمون اموزش و پرورش ثبت نام کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۴

   با سلام.اگر شرایط سنی ان را داشته باشید و ارشد رشته شما مورد قبول اموزش و پرورش باشد منعی برای شرکت ندارد.

 207. مهدی
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۷

  سلام، من لیسانس مترجمی زبان انگلیسی را دارم، آیا می توانم در دبیری زبان و ادبیات انگلیسی آموزش و پرورش شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۷

   با سلام.با توجه به دفترچه ثبت نام امسال تنها اموزش زبان انگلیسی قابل پذیرش است.

 208. رضا
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۸

  میخواستم ببینم رشته حقوق هم میتونه ثبت نام کنه

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۸

   سلام
   طبق شرایط آموزش و پرورش برای آموزش و پرورش دبیری خاصی ذکر نشده

 209. رضا
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۷

  خواهشا یکی جواب بده

 210. زهرا
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۲

  سلام وقت بخیر
  من دانشجوی رشته روانشناسی هستم و ترم اخر هستم ینی در تاریخ ۱۴۰۰/۳/۳۰فارغ التحصیل میشم من میتونم تو آزمون استخدامی آموزش و پرورش ثبت نام کنم؟؟؟ با توجه به سه ماه شرایطی که گزاشتن
  خاهشا میشه یه جواب واضح بهم بدین فردا باید ثبت نام کنم .

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۷

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط استخدام اموزش و پرورش شما امکان ثبت نام در ازمون امسال را ندارید .

 211. فاطمه ابراهیمی
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۷

  سوال داشتم راجب آزمون استخدامی آموزش و پرورش
  میخواستم بپرسم حداقل مدرک برای ثبت نام در آزمون برای رشته حسابداری چی هستش؟
  و اینکه من امسال ترم بهمن آخرین ترم مقطع کارشناسیم هستش و تاریخ فارغ‌التحصیلی من 4/27میشه من می‌توانم با مدرک کارشناسی تو آزمون ثبت نام کنم؟
  یا باید با مدرک فوق دیپلم ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۵

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی دقیق شرایط خودتون و شرایط استخدام اموزش پرورش میتوانید با شماره 9099075307 تماس بگیرید .

 212. الهه
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۵

  سلام من دانشجوی کارشناسی رشته علوم تربیتی هستم و ترم آخرم آخرین امتحانم تیر ماه تموم میشه
  آیا میتوانم در آزمون استخدامی شرکت کنم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۴

   سلام وقت بخیر
   شما شرایط شرکت در ازمون استخدام اموزش و پرورش امسال را ندارید .

 213. علی
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۴

  سلام کاردانی حسابداری دارم میشه ثبت نام کرد؟؟

 214. Sahar
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۴

  سلام.من لیسانس علوم تربیتی هستم.۳۹ سالمه.بیمه تامین اجتماعی دارم.درشرکت خصوصی بازرگانی بودم.آیا این سابقه بیمه از شرط سن من کم میشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۶

   سلام . سابقه بیمه باید مزتبط با حوزه آموزش باشد تا از سن آزمون کم شود . به شرایط استخدام های دیگر مثل استخدام بیمه تامین اجتماعی تمرکز کنید

   • مرضیه
    ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۰

    سلام من دیپلم رشته انسانی دارم والان ترم ۲رشته عربی دانشگاه دولتیم و۲۰سالمه.میتونم شرکت کنم؟

    • کارشناس ارشد
     ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۵

     سلام . باید مدرک کارشناسی را از دانشگاه اخذ کنید و بعد از اخذ کارشناسی در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنید

  • رضا
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۴

   سلام چرا من سوال میپرسم ثبت نمیشه

   • رضا
    ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۶

    میخواستم بدونم آیا رشته حقوق هم میتونه ثبت نام کنه. ممنون میشم پاسخ بدین.

 215. لیلا
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۴

  سلام و عرض ادب
  بنده لیسانس علوم تربیتی هستم که بومی استان لرستان هستم الان یکسال ساکن تهران هستم میتونم برای تهران آزمون بدم ؟ یا شهرستانهای تهران؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۲

   سلام در سهمیه بومی شما باید حداقل سه سال آخر سکونت در تهران باشید

   • رو حاله
    ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۱

    باسلام .من متولد ۶۴/۶/۱ هستم و مدت ۱۹ ماه خدمت سربازی دارم باتوجه حداکثر سن استخدامی ۳۶ سال میتونم ثبت نام کنم .

    • کارشناس ارشد
     ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۱

     با سلام.بستگی به شرایط تاهل و سابقه کاری دارد.

 216. مرتضی
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۳۷

  سلام وقتتون بخیر.من مدرک تحصیلیم لیسانس هست و متولد ۱۳۶۱/۵/۳ و متاهل.خواستم بدونم میتونم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۱ شرکت کنم.

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۰

   سلام وقت بخیر
   ایا فرزند دارید ؟ شرایط دقیق شما باید بررسی شود . با شماره 9099075307 تماس بگیرید .

 217. النا
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۵

  با سلام. من کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی دارم‌ و متولد شهریور ۱۳۶۱ هستم و چند سال سابقه کار در مدارس غیرانتفاعی رو دارم. ایا قانون جدید تاهل و داشتن دو فرزند برای ازمون اموزش و پرورش هم هست و میتونم در رشته دبیری زبان انگلیسی شرکت کنم؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۳

   سلام وقت بخیر
   در شرایط استخدام اموزش و پرورش درج شده که به تعداد سال های سابقه کار شما روی شرایط سنیتون اضافه میشه

   • زهره
    ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۵

    سلام من فقط پایان نامه ارشدم مونده تا اردیبهشت میتونم تحویل بدم مجاز هستم شرکت کنم؟

    • کارشناس ارشد
     ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۸

     با سلام.در صورت فارغ التحصیلی تا اردیبهشت ماه مشکلی برای شرکت ندارید.

  • رضا
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۱

   سلام ببخشید رشته حقوق هم میتونه تو آزمون ثبت نام کنه
   ممنون میشم پاسخ بدید.

 218. مرضیه
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۹

  من منطقه ۱۳زندگی میکنم تهران میتونم انتخاب اول رپ منطقه ۱۴بزنم انتخاب دوم رو ۱۳باتوجه به آمار بیشتر پذیرش منطقه ۱۴

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۶

   سلام وقت بخیر
   در شرایط اموزش و پرورش قید شده مشکلی نداره میتونین

 219. مرضیه
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۰

  سلام شرط سنی برای گروه لیسانس رو ۳۶قید کرده داخل دفترچه نه ۳۵

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۵

   سلام وقت بخیر
   درسته شرایط استخدام اموزش و پرورش امسال 1 سال افزایش سنی پیدا کرده

 220. Zahea
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۸

  سلام وقت به خیر من لیسانس مکانیک دارم و توی دفترچه دیدم که من میتونم در ازمون درس کار و فناوری اموزش پرورش شرکت کنم و ظرفیت این رشته در شهر من ۱ نفر هست در این صورت امکان قبولی وجود داره؟یعنی از همه ی افرادی که در شهر من شرکت کنند یک نفر قبول میشه؟یا میشه در شهر های اطراف هم فعالیت کرد

  • کارشناس ارشد
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۹

   سلام وقت بخیر
   باتوجه به اینکه ظفیت کمه رقابت بین افراد بالا میره پس باید در ازمون نمره قبولی خوبی کسب کنید فقط در شهر خودتون

 221. رضا
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۵

  سلام من دانشجوی ارشد هستم میشه از معافیت تحصیلی استفاده کرد و اینکه میشه با مدرک لیسانس ثبت نام کر

  • کارشناس ارشد
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۲

   سلام وقت بخیر
   باید با مدرک کارشناسی اقدام کنید

 222. دانشجو
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۱۶

  سلام وقت بخیر
  ببخشید من 24 سالمه(متولد۷۶هستم) و دیپلم تجربی و دیپلم زبان انگلیسی دارم ، و الآن هم دانشجوی کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی هستم اما مهر 1401 تموم میکنم ، یکسال هم هست معلم دبیرستان غیر انتفاعی هستم (چون مدارک زبان دارم و چند سال آموزشگاه زبان تدریس داشتم) . آیا میتونم امسال آزمون استخدامی شرکت کنم ؟؟؟ یا چون سنم به شرایط دیپلم ها میخوره میتونم با مدرک دیپلم ثبت نام کنم تا لیسانسمو بگیرم؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۹

   سلام وقت بخیر
   در هر مقطع که میخواهید اقدام کنید باید مدرک موقت داشته باشید

  • محمد
   ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۰

   طبق دفترچه آزمون امسال، ملاك عمل در خصوص تاريخ فراغت از تحصيل (تاريخ فارغ التحصيلي مندرج در متن گواهينامه موقت يا دانشنامه) و در ارتباط با اتمام خدمت دوره ضرورت (تاريخ مندرج در قسمت خاتمه خدمت كارت پايان خدمت) و همچنين در خصوص معافيت دائم (تاريخ مندرج در قسمت صدور كارت معافيت دائم)، سه ماه پس از آخرين روز ثبت نام امتحان مشترك فراگير (یعنی دوم خرداد ۱۴۰۱) ميباشد. (می‌دونید که ثبت نام، در اسفند ۱۴۰۰ بوده‌).
   البته چون ثبت نام یه چند روزی هم تمدید شد، طبق اصلاحیه، تاریخ ملاک فراغت، میشه تا تاریخ ششم خرداد ۱۴۰۱.
   کلا اگه داوطلبی نهایتا تا سه ماه پس از آخرین روز ثبت نام، فارغ بشه، می‌تونه در آزمون شرکت کنه.
   اابته قبلا یه تاریخ دیگه‌ای رو ملاک قرار میدادن، اما الان قانونش اینطور شده که عرض کردم.
   باید برای هر آزمونی، دفترچه‌اش رو ببینید، ولی خوب بعید به نظر میرسه که این قانون جدید مثلا بخواد زود عوض بشه و فعلا که همینه.
   جواب سوال آخرتون هم، خیر هست. نه، همچین چیزی نمیشه.

   • karimi
    ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۳

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 223. سولماز
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۵۵

  سلام ببخشید من پدر مادرم ساکن استان وشهر دیگه هستن ومن کل مدارکمو از استان دیگه گرفتم والبته متولد استانی هستم که مدارکمو از ابتدایی تا لیسانس گرفتم الان من میتونم محل سکونت پدرم رو به عنوان بومی برای خودم انتخاب کنم یا خیر ؟پدرم آذربایجان غربی من شرقی

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۸

   سلام
   خیر طبق شرایط آموزش و پرورش این امکان وجود ندارد

 224. سمانه
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۶

  چند تا محل خدمت میتونم انتخاب کنم ؟!
  و کسی ک سهمیه داره نمره ازمون تاثیر زیاد داره یا نه

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۴

   1 شغل و دو مکان خدمت یتوانند بزنند

 225. سمانه
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۳

  سلام
  من‌ لیسانس فیزیک دارم و سهمیه ۵درصد
  میتونم شهر دیگه به جز استان‌خودم انتخاب کنم؟!
  درصد قبولیم کمه یا نه؟!

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۵

   غیر بومی هم میتوانید بزنید شانس قبولیتان کمتر میشود

 226. Haniye
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۱

  سلام وقت بخیر من ۲۱ سال سن دارم و الان سال اول دانشگاه هستم
  میتونم این ازمون رو بدم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۴

   سلام وقت بخیر اگر پذیرش با لیسانس بخواید باید فارغ التحصیل بشید در غیر این صورت باید از طریق دیپلم ثبت نام کنید که محدودیت داره

   برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 227. Haniye
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۸

  سلام وقت بخیر من ۲۱ سال سن دارم و الان سال اول دانشگاه هستم
  میتونم این آزمون رو بدم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۵

   برای ازمون استخدامی آموزش و پرورش باید حداقل لیسانس رو دارا باشید

 228. آینور
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۱۳

  سلام
  من دانشجو ترم آخر زبان انگلیسی هستم و خرداد ماه فارغ‌التحصیل میشم ولی تا قبل از 1401/3/2 مدرک رو نمیدن
  تاریخ اخذ مدرک رو چندم بزنیم موقع ثبت نام؟ و اینکه بجز دبیری زبان انگلیسی شغل دوم دیگه ای نیست برای مدرک لیسانس زبان؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۴

   باسلام و خسته نباشید
   باتوجه به شرایط استخدام آموزش و پرورش شما میبایست تاریخ اخذ مدرک رو 31 شهریور بزنید
   برای اطلاعات بیشتر و زمان تحویل مدرک با کارشناسان ما در ارتباط باشید

 229. زهرا
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۳

  سلام وقت بخیر من ترم دو لیسانس هستم میتونم در ازمون شرکت کنم؟ و ایا بایدمدرک دیپلم بزنم با گواهی اشتغال به تحصیل بگیرم از دانشگاه؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۶

   سلام وقت بخیر
   شما باید با مدرک دیپلم اقدام کنید

 230. میترا
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۷

  سلام وقتتون بخیر.من 23 واحد دیگه مونده تا کارشناسی پیوسته علوم تربیتی رو تموم کنم و معلم غیر انتفاعی هم هستم و یک سال سابقه هم دارم .میخواستم بدونم با این مدرک میتونم تو آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم یا باید لیسانس کامل باشه؟! یا میتونم معادل فوق دیپلم رو از دانشگاه برای ثبت نام بگیرم؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۴

   سلام
   برای شرکت در استخدام اموزش و پرورش نیازه شما فارغ التحصیل شده باشید بعد اقدام کنید

 231. مقامی
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۶

  سلام وقت بخیر ،من تا پایان خرداد فارغ التحصیل میشم ایا میشه در ازمون شرکت کنم تا بعد از نتایج ازمون ک مدرک کارشناسیم بیاد یا ن

  • کارشناس ارشد
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام
   شما ابتدا باید مدرک موقت داشته باشید تا بتونید برای ازمون اقدام کنید

 232. مقامی
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۰

  سلا وقت بخیر ،من تا پایان خرداد فارغ التحصیل میشم ایا میشه در ازمون شرکت کنم تا بعد از نتایج ازمون ک مدرک کارشناسیم بیاد

  • کارشناس ارشد
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۳

   سلام
   نیازه شما برای اینکه در ازمون شرکت کنید حداقل مدرک موقت رو گرفته باشید

 233. سهیلا
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۹

  سلام من دیپلم ریاضی دارم و 22 سالمه میتونم در آزمون 1401 شرکت کنم… و درصد قبولیم کم هست یا زیاد؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۲۹

   در رشته های که در شرایط احراز تحصیلی دیپلم شما باشد میتوانید شرکت کنید

 234. امیر
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۰

  با سلام
  بنده مدرک ارشد فیزیک گرایش اتمی و مولکولی دارم. آیا برای دبیری فیزیک می توانم ثبت نام کنم یا نه؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام
   دبیر علوم تجربی و دبیر فیزیک میتوانید اقدام کنید

 235. فاطمه
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۶

  سلام وقتتون بخیر
  من ۲۲ سالمه و مدرک دیپلم دارم میتونم ازمون استخدامی برای اموزگار ابتدایی شرکت کنم؟
  یا باید اول مدرک کارشناسیمو بگیرم بعد شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۱

   سلام وقت بخیر برای رشته اموزگاری ابتدایی باید حداقل مدرک کارشناسی داشته باشید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 236. سحر
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۶

  سلام من خرداد ۱۴۰۱ فارغ تحصیل میشم تو مقطع کارشناسی علوم تربیتی میخاستم بدونم میتونم آزمون اردیبهشت رو شرکت کنم ؟

 237. ابوالحسن
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۱

  سلام وقتتون بخیر من مدرک کارشناسی ناپیوسته حسابداری دارم و مدرک دیپلم انسانی میتونم برای هنر اموز حسابداری ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام وقت بخیر
   اگر در دفترچه قید کرده باشد چه گروهی میتواند محدودیت وجود دارد اگر قید نکرده که مشکلی نیست

 238. ابوالحسن
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۰

  سلام وقتتون بخیر ،من مدرک کارشناسی ناپیوسته حسابداری دارم و دیپلم انسانی میتونم برای هنر اموز حسابداری ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۶

   شرایط احراز تحصیلی در دفترچه ساتخدامی اموزش پرورش 1401 را چک کنید اگر بود جدول بالا همه رشته ها را میتوانید بردارید

 239. مریم
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۷

  سلام، پنج ساله کارمند پیمانی دادگستری هستم،امسالم قطعی ازمایشی میشم، شرایط سنی رو دارم، میتونم ازمون اموزش پرورش شرکت کنم؟ اگ قبول بشم مشکلی پیش نمیاد؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۳

   با سلاموباید با هماهنگی محل کار فعلی باشد.

 240. ابوالحسن
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۶

  سلام وقتتون بخیر ،من مدرک کارشناسی ناپیوسته حسابداری دارم میتونم برای هنر اموز حسابداری ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۱

   سلام وقت بخیر بله پذیرش برای هنراموز حسابداری از رشته حسابداری در مقطع کارشناسی و ارشد میشود مشکلی نداره برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 241. مریم
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۹

  سلام لطفاً به این سوال من جواب بدید .من دیپلم تجربی دارم .و لیسانس پیوسته حسابداری با این شرایط میتونم آزمون آموزش پرورش برای هنرآموز حسابداری شرکت کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۴

   سلام وقت بخیراگر کارشناسی یا ارشد حسابداری داشته باشید بله منعی ندارد میتونید ثبت نام کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 242. الهام
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۴۱

  سلام وقتتون بخیر… من دانشجو لیسانس هستم سن 23 سال
  ترم دی تمام کردم ولی هنوز مدرک دستم نیست احتمالا تا اخر اسفند دستم بیاد آیا میتونم آزمون استخدامی شرکت کنم،
  آیا تاریخ گرفتن مدرک تاثیر داره؟ بعضی ها میگن باید 6ماه قبل از شرکت در آزمون مدرک گرفته باشین؟ ممنون میشم جواب بدین

  • کارشناس ارشد
   ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۳

   سلام وقت بخیر برای شرکت در ازمون استخدامی اگر مطمئن هستید تا زمان ازمون مدرک و دانشنامه تحصیایتون به دستتون میرسه بله منعی ندارد برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 243. منصوره
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۰۸

  سلام خسته نباشید
  من ۲۲سالمه دیپلم هنرستان حسابداری و کاردانی ناپیوسته حسابداری دارم
  میتونم تو آزمون شرکت کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۷

   با سلام اگر شرایط سن را داشته باشید و رشته شما در دفترچه استخدام اموزش پرورش در قسمت شرایط احراز تحصیلی بود رشته های بالای ان را میتوانید برای اطلاعات از ریز نکات اموزش پرورش تماس حاصل فرمایید

 244. راحیل
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۹

  سلام
  من ساکن مرکز استان هستم که ظرفیت نداره برای شهرستان هم امتیاز بومی ندارم آیا با بیشتر خوندن امیدی هست بشه بومی هارو شکست داد؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۵

   سلام وقت بخیراگر طرازتون خیلی بالاتر باشه بله امکانش هست برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 245. میترا
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۰

  با سلام من دانشجوی ترم اخر روانشناسی ام. ۱۵ واحد دارم .در واقع خرداد ماه اخرین امتحانات رو میدم.
  میتونم ثبت نام کنم؟

  تشکر

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۸

   سلام وقت بخیر نخیر امکان ثبت نام نیست پون باید دانشنامه تون رو دریافت کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 246. حسن
  ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۱

  ارشد عربی ام و برگه معافیت تحصیلی دارم و کارت پایان خدمت ندارم.میتونم شرکت کنم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۹

   سلام وقت بخیر
   برای استخدام اموزش و پرورش نیازه یا کارت پایان خدمت داشته باشید یا معافیت دایم با تحصیلی امکانش نیست

 247. شکوفه
  ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۴

  سلام و وقتتون بخیر،
  اگه آزمون کتبی آمورش پرورش قبول بشیم،برای گزینش و مصاحبه حضوری من دو تا درسم و ۳واحدی پاس کردم که الان تو چارت جدید دو واحدی هست ممکنه توی گزینش به این خاطر رد بشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۶

   سلام وقت بخیر
   نه مشکلی نیست نیازه شما واجد شرایط برای ازمون در هر مرحله رو داشته باشید

 248. ناشناس
  ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۷

  سلام خواهر من متولد ۲ اردیبهشت ۱۳۶۰…و مدرکش کارشناسی ارشد …
  شرایط سنی لازم رو داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۳

   سلام وقت بخیر
   برای مقطع تحصیلی ارشد حداقل سن مجاز 40 سال تمام میباشد و موارد دیگر وضعیت تاهل و فرزند است که به سن شما به تعداد فرزند 1سال اضافه میشود وبرای اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 249. maede
  ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۴

  سلام وقتتون بخیر، من ساکن استان خوزستان هستم ایا در ازمون آموزش و پرورش میتونم برای یک استان دیگه اقدام کنم؟ و اینکه چقدر احتمال داره قبول بشم یعنی بر چه اساسی نمرات رو محاسبه میکنن
  و گرنه همسر متولد استان مورد تقاضا باشه ایا من بومی اون استان حساب میشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۳

   سلام وقت بخیر شما باید 50 درصد نفر اول رشته خودتان را بیاورید و می توانید برای شهرهای دیگر اقدام کنید

 250. نصیبه
  ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۳

  سلام میتونیم هم آموزش پرورش شرکت کنیم و هم سازمان جهاد کشاورزی؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۴

   سلام وقت بخیر بستگی به ظرفیت دارد به دفترچه مراجعه کنید

   • الهه
    ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۹

    سلام من دانشجوی کارشناسی رشته علوم تربیتی هستم و ترم آخرم آخرین امتحانم تیر ماه تموم میشه
    آیا میتوانم در آزمون استخدامی شرکت کنم؟؟

    • کارشناس ارشد
     ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۹

     سلام وقت بخیر
     شما واجد شرایط شرکت در ازمون استخدامی اموزش پرورش امسال نیستید .

 251. میثم
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۱

  سلام. وقتتون بخیر

  من معافیت تحصیلی تا شهریور ۱۴۰۱ دارم.

  الان ارشد میخونم و ترم ۴ هستم.

  سوال این است. که ایا میشه بدون کارت پایان خدمت سربازی جذب ماده ۲۸ شد.

  قبلا یکبار این سوال رو پرسیدم، فرمودید باید تعهد ضمن خدمت بدهید.

  لطفاً واضح تر توضیح بدید. ممنون از زحمات خالصانه شما.

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۰

   سلام وقت بخیر برای استخدام اموزش و پرورش به کارت پایان خدمت نیاز است

 252. ساناز
  ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۳

  سلام من دانشجوی ترم ۸پرستاری سراسری هستم سوالی که دارم اینه که من میتونم در آزمون استخدامی آموزش وپرورش برای رشته مراقب سلامت شرکت کنم یا نیاز به گذراندن طرح اجباری پرستاری هست ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۱

   سلام وقت بخیر باید طرح تان را بگذرانید و منتظر استخدام وزارت بهداشت باشید

 253. فاطمه
  ۲۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۹

  سلام ببخشید من کاردانی بهداشت مدارس دارم ودرحال حاضر کارشناسی پیوسته روانشناسی رو دارم میخونم و شهریور۱۴۰۱ فارغ التحصیل میشم میخاستم بپرسم آیا من میتونم تو این آزمون شرکت کنم؟؟و اینک مدرک روانخوانی قرآن و Icdl رو حتما باید داشته باشیم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۹

   برای اینکه ببینید در چه شغلی میتوانید شرکت کنید دفترچه همان سال حتما بررسی شود و در موثع مصاحبه باید مدرک ICDL و رو خوانی قران را تحویل دهید

 254. سما
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۲

  سلام با مدرک لیسانس مرمت بناهای تاریخی و 23 سال سن می تونم آزمون استخدامی شرکت کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۱

   سلام با مدرک لیسانس طبق شرایط استخام اموزش و پرورش تا 35 سال سن نیاز است

 255. صبا
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۵

  سلام. حالتون خوبه؟
  ببخشید من ۴۰ سالمه و دو مدرک لیسانس دارم.یکی لیسانس مدیریت بازرگانی و دیگری لیسانس حوزوی. با این شرایط می تونم در آزمون شرکت کنم؟

  می شه در مورد قانون تعداد فرزندان و ایثارگری هم یک توضیحی بدید؟(من پدرم فکر کنم ۵ یا ۶ ماه جبهه رفتند، می تونم با این شرایط شرکت کنم؟
  ممنون می شم پاسخ بدید.

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۱۴

   شرط اصلی سن برای کارشناسی 35 است و شما شرط س را ندارید

   • حمید
    ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۹

    با سلام. در استخدامی آموزش و پرورش در بحث حمایت از خانواده و جوانی جمعیت گفته شده به ازای تأهل و فرزند به رتبه اضافه میشه. خوبه یا بد؟ منظور از این مطلب رو متوجه نشدم؟ ممنون میشم توضیح بدید

    • کارشناس ارشد
     ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۹

     سلام
     به ازای تاهل وداشتن هر فرزند 1سال به سن شما اضافه میشود

 256. س
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۱

  سلام ،من امسال سربازم و شهریور۱۴۰۱سربازیم تموم میشه امکان جذب دارم یا ن

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۰

   سلام وقت بخیر
   شرایط استخدام اموزش پرورش را در مقاله های داخل سایت مظالعه بفرمایید .

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۰

   سلام وقت بخیر دوست عزیز شما بعد از اتمام دوره سربازی میتوانید در ازمون استخدامی اموزش پرورش اقدام به ثبت نام کنیئ و در صورت داشتن سایر ویژگی ها منعی برای ثبت نام وجود ندارد برای بررسی بیشتر شرایط و نحوه ثبت نام در ازمون استخدامی اموزش و پرورش با مشاورین مرکز تماس بگیزید موفق باشید

 257. س
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۹

  سلام ،من امسال سربازم و شهریور ۱۴۰۰ سربازیم تموم میشه امکان جذب دارم یا ن

 258. فاطمه
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۹

  سلام آیا میشه با مدرک کارشناسی ناپیوسته آموزش ابتدایی در آزمون استخدامی شرکت کرد قبول میکنن

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۷

   سلام وقت بخیر
   باید دید جذب میکنن یا خیر منتظر اعلام اموزش و پرورش باشین معمولا از رشته شماجذب میکنن

 259. یعقوبی
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۳

  سلام شبتون بخیر من الان ترم اخر لیسانس هستم ایا می تونم در ازمون استخدامی شرکت کنم و اینکه مدرک باید بزنم لیسانس؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۰

   سلام وقت بخیر
   در شرایط اموزش وپرورش درج شده که باید مدرک داشته باشین یا اینکه تا قبل از ازمون تموم کنین

 260. ناشناس
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۱

  سلام ببخشید من حقیقتش سرباز معلمم و شهریور۱۴۰۱ سربازیم تموم میشه آیا میشه که آزمون رو بدیم و قبول میکنن
  ممنون میشم که پاسخ بدین

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۷

   سلام . اگر مدرک تحصیلی شما لیسانس باشد تا سن35 سال به شرط اتمام سربازی تا پایان شهریورماه میتوانید در آزمون استخدامی آموزش و پرورش پذیرش بگیرید

   • فاطمه
    ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۹

    سلام.من دانشجو ترم آخر رشته زیست شناسی هستم.آیا با مدرک دیپلمم میتوانم در آزمون شرکت کنم؟

    • کارشناس ارشد
     ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۴

     سلام وقت بخیر
     بعله میتونید اگر در شهر شما پذیرش داشته باشد

 261. سعید
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۶

  سلام ببخشید شرایط معلم ابتدایی شدن چیه؟
  ممنونم

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۲

   سلام . باید در ازمون استخدامی آموزش وپرورش شرکت کنید در سایت سنجش . مطالعه منابع پیشنهاد میشود به همراه مصاحبه

 262. مریم
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۵

  سلام وقت بخیر
  من دانشجوی ترم اخر کارشناسی پیوسته حسابداری هستم و تا شهریور ۱۴۰۱ فارغ التحصیل میشم
  میخواستم بدونم میتونم ازمون استخدامی اموزش و پرورش امسال ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۱

   سلام وقت بخیر برای استخدام اموزش پرورش می توانید شرکت کنید

 263. ایدا
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۷

  سلام
  با مدرک مهندسی پلیمر میشه واسه دبیری شیمی امتحان داد؟معدل کارشناسی چند باید باشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۱

   سلام وقت بخیر
   بستگی داره که ایا اموزش و پرورش از این رشته بخواد جذب بکنه یا خیر منتظر اعلام شرایط باشین

 264. فرشته
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۹

  سلام من بیس سالمه میتونم با کاردانی مربی کودک برا ازمون ثبت نام کنم ؟
  درحال حاظرم دانشجوی ترم دوم کارشناسی اموزش ابتدایی ام

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۹

   سلام وقت بخیر
   هنوز دفترچه و شرایط اموزش و پرورش اعلام نشده
   معمولااز کاردانی هم جذب دارن تا حداکثر 30 سال

 265. سمیرا
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۴

  سلام خسته نباشین.میبخشین من ۳۶سالمه.لیسانس ادبیات دارم و۵سال درمدارس غیردولتی تدریس کردم وقدم ۱۵۰هستش.بنظرتون بااین شرایطم میتونم تو آزمون شرکت بکنم.
  جواب بدین ممنونتون میشیم.

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۹

   سلام . شرایط سنی استخدام آموزش و پرورش با مدرک لیسانس 35 سال تمام است . سابقه بیمه مرتبط با محور فعالیت شما از سن آزمون برای شما کم میکند

 266. زهرا
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۳

  سلام.من خرداد ۱۴۰۱ مدرک لیسانس دستم میاد و الان دانشجوی ترم آخرم.میتونم تو آزمون ثبت نام کنم؟و فک کنم تا زمان اعلام نتایج مدرک لیسانس دستمه.
  اگر نمیشه ثبت نام کنم راه حلشم ممنون میشم بفرمایید

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۴

   سلام وقت بخیر برای شرکت در ازمون اموزش پرورش مشکلی ندارید

 267. A
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۵

  سلام من بیس سالمه کاردانی رشته مربی کودک پیوسته را دارم
  در حال حاظر دانشجوی کارشناسی ناپیوسته رشته اموزش ابتدایی ترم دوم هستم
  میتونم با کاردانی ثبت نام کنم برا ازمون؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۷

   باسلام و وقت بخیر
   شما با توجه به قوانین دفترچه های استخدامی سال گذشته شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش را ندارید

 268. لعیا
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۳۲

  سلام وقت بخیر ببخشید علاوه بر همه شرایط استخدامی، آیا داشتن مشکل گفتاری مانع شرکت در آزمون و استخدام شدن هست؟ ممنون از پاسخ‌گویی شما

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

   سلام وقت بخیر
   برای شرکت در ازمون مشکلی وجود ندارد ولی برای مراحل بعد دچار مشکل میشید بهتره به گفتار درمان گر مراجعه کنید

 269. محمد
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۶

  سلام وقت بخیر
  میخواستم بدونم نوشتید دیپلم هم استخدام دارند. یعنی با دیپلم ریاضی میتونم استخدام بشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۶

   سلام. در بخش خدماتی استخدام است . ابتدا منابع آزمون را مطالعه کنید . و برای مصاحبه خود را آماده کنید

 270. Hediye
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۰

  سلام من کارشناسی فیزیک دارم و۲۳سالمه ودانشجو ارشد هستم میتونم شرکت کنم؟اگراستخدام بشم باید ازدانشگاه انصراف بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۸
   </