تماس از تلفن ثابت

909 9075307

از کل کشور
ثبت نام استخدام آموزش و پرورش

ثبت نام استخدام آموزش و پرورش 1401 + زمان و مراحل و شرایط

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۵۴۸
ثبت نام استخدام آموزش و پرورش
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

وزارت آموزش و پرورش از احتمال ثبت نام استخدام آموزش و پرورش در ماه های پیش رو خبر داد. بر اساس این اطلاعیه، علاقه مندان می توانند در زمان های مقرر که متعاقبا اعلام خواهد شد، با مراجعه به سایت سازمان سنجش برای دانلود دفترچه راهنما اقدام کرده و در صورت برخورداری از شرایط لازم، اقدام لازم جهت نام نویسی را انجام دهند. چنانچه این افراد بتوانند پس از حضور در جلسه آزمون استخدام آموزش و پرورش، نمره حد نصاب را کسب نمایند، برای مصاحبه دعوت خواهند شد.

در ادامه با جزئیات و روند شرکت در استخدام آموزش و پرورش بیشتر آشنا می شویم. اما برای کسب اطلاعات دقیق از تاریخ ثبت نام، برگزاری آزمون، اعلام نتایج و دریافت مشاوره در این زمینه می توانید با مشاوران ایران تحصیل در ارتباط بوده و سایت ما را پیگیری نمایید.   

 

اطلاعیه

نداشتن هر کدام از شرایط استخدام میتواند باعث عدم استخدام شما در آموزش و پرورش شود

 

نحوه ثبت نام استخدام آموزش و پرورش

سازمان آموزش و پرورش به عنوان یکی از مهمترین نهادهای کشور، چند سالی است که بخشی از نیروی انسانی خود، یعنی معلمان و دبیران گرامی را به دو روش تامین می کند. یکی از این روش ها که از دیرباز شیوه معمول جذب معلم به شمار می رفته است، ورود به دانشگاه فرهنگیان می باشد که البته در گذشته به آن تربیت معلم می گفتند.

اما روش دوم که قصد پرداختن به آن را داریم، برگزاری آزمون استخدام آموزش و پرورش است. در این آزمون که به طور هماهنگ با آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی برگزار می شود، سازمان آموزش و پرورش فراخوانی را در زمان های مشخص منتشر کرده و افراد واجد شرایط رشته های مختلف می توانند ضمن نام نویسی، در این آزمون شرکت کنند.

چنانچه این داوطلبان بتوانند نمره حد نصاب را به دست آورده و از سایر رقبا پیشی بگیرند برای مصاحبه سه برابر ظرفیت دعوت می شوند. متقاضیانی که موفق به قبولی در مرحله مصاحبه و گزینش شوند، پذیرش نهایی خواهند شد و پس از طی یک دوره آموزشی مشغول تدریس خواهند شد.

نحوه ثبت نام

نحوه ثبت نام

زمان ثبت نام استخدام آموزش و پرورش

اگر فردی علاقه مند است که در آزمون استخدام آموزش و پرورش شرکت کند، بایستی گوش به زنگ زمان ثبت نام باشد، چرا که تقریبا در هر سال یکبار این فراخوان منتشر می شود. به طور معمول زمان نام نویسی استخدام آموزش و پرورش توسط سازمان سنجش که مجری اصلی برگزاری آزمون است منتشر می شود. در سال گذشته آگهی آزمون فراگیر استخدام فراگیر دستگاه های اجرایی و آموزش و پرورش، در اواسط شهریور ماه اعلام و علاقه مندان توانستند تا اواخر شهریور اقدامات لازم برای نام نویسی را انجام دهند.

گرچه برخی اوقات زمزمه هایی در مورد ثبت نام آزمون آموزش و پرورش به گوش می رسد، اما هنوز تاریخ دقیقی در این مورد منتشر نگردیده است. اما داوطلبان عزیز می توانند با عضویت در کانال تلگرامی ایران تحصیل و یا پیگیری این سامانه، از جدیدترین اخبار در این زمینه مطلع شوند.

 

جهت ارتباط با مشاوره تحصیلی تلفنی شبانه روزی بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

سامانه ثبت نام استخدام آموزش و پرورش

تمامی مراحل نام نویسی آزمون استخدام آموزش و پرورش به صورت اینترنتی بوده و نیازی به مراجعه حضوری به هیچ نهادی است. برای این منظور، به محض اینکه زمان فرایند نام نویسی اعلام گردید، داوطلبان می بایست با مراجعه به سایت سازمان سنجش و بارگذاری دفترچه راهنمای ثبت نام، به مطالعه آن بپردازند. این افراد می توانند در صورت داشتن شرایط لازم و وجود سهمیه های مرتبط با مدرک تحصیلی آن ها، سایر مراحلی را که در زیر آمده است را انجام دهند.

وارد کردن آدرس سایت سازمان سنجش به آدرس اینترنتی sanjesh.org و کلیک بر روی لینک آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور ” . همچنین برای این منظور می توانید به منوی ” استخدامی متمرکز دستگاه اجرایی ” بنفش رنگ سمت راست نیز مراجعه فرمایید.

 

سامانه استخدام

سامانه استخدام

در مرحله اول ثبت نام، لازم است که بر روی گزینه ” خرید کارت اعتباری ” قرار گرفته در سمت راست صفحه کلیک کنید

سایت سازمان سنجش

سایت سازمان سنجش

 

گزینه ” سریال ثبت نام آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور ” را انتخاب نموده و سپس بر روی دکمه ” تایید و ادامه” ضربه بزنید.

 

استخدامی متمرکز دستگاه اجرایی

استخدامی متمرکز دستگاه اجرایی

 

حال نوبت به وارد کردن اطلاعات خواسته شده در کادرهای مربوطه است.

 

ثبت نام آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور

ثبت نام آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور

 

در این مرحله باید با مطالعه شرایط ذکر شده و تایید اینکه شماره پیگیری را یادداشت نموده ام، ” ادامه روند پرداخت” را کلیک کنید. پس از آن نوبت به وارد کردن اطلاعات مربوط به کارت عابر بانک تان است.

 

"چگونه

در این مرحله از کار باید اطلاعات کارت بانکی خود را وارد کرده و هزینه را پرداخت نمایید. در ادامه بهتر است بدانید که این درگاه مربوط به شاپرک می باشد و امنیت آن بسیار بالا است به همین دلیل امکان لو رفتن اطلاعات شما به هیچ وجه وجود ندارد.

 

آزمون آموزش و پرورش

آزمون آموزش و پرورش

 

حال می توانید شماره سریالی را که بعد از خرید کارت اعتباری دریافت نموده اید را وارد و به سیستم اصلی نام نویسی وارد گرید

 

وارد کردن شماره سریال کارت اعتباری

وارد کردن شماره سریال کارت اعتباری

 

در گام اخر با پر کردن فرم تقاضانامه، اطلاعات هویتی خودرا تکمیل نمایید. در نهایت یک کد رهگیری به شما داده می شود که باید تا آخرین مرحله پذیرش آن را نزد خودنگه دارید.

 

 

جهت ارتباط با مشاوره تحصیلی تلفنی سازمان سنجش بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

شرایط عمومی استخدام آموزش و پرورش

در این بخش از مقاله قصد داریم اطلاعاتی را در مورد شرایط عمومی استخدام آموزش و پرورش در اختیار شما قرار دهیم. این نکته را در نظر داشته باشید عدم برخورداری از هر یک از شرایط ها موجود در قسمت زیر میتواند موجب استخدام نشدن شما شود.

 • برخورداری از تابعیت ایرانی
 • معتقذد بودن به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان قید شده در قانون اساسی
 • التزام عملی به قوانین جمهوری اسلامی ایران
 • داشتن کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم با تایید مراجع ذی صلاح. تاریخ کارت پایان خدمت باید قبل از آخرین روز تاریخ ثبت نام استخدام آموزش و پرورش باشد
 • نداشتن مشکلات جسمی و روحی و برخورداری از سلامت
 • نداشتن اعتیاد به مواد مخدر و روانگردان ها
 • عدم سوء پیشینه کیفری ممنوع برای استخدام آموزش و پرورش
 • عدم برخورداری از ممنوعیت هایی که مانع از استخدام در دستگاه های اجرایی می شود
 • جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاه های اجرایی به شمار نیاید
 • پذیرفته شدگان نهایی در ازمون استخدام آموزش و پرورش نباید در سایر دستگاه های اجرایی مشغول به کار بوده و یا جزء مستخدمین ان ها محسوب شوند
 • دارندگان مدرک دیپلم باید حداقل 20 و حداکثر 25 سال تمام داشته باشند
 • دارنگان مدرک فوق لیسانس حداکثر 30 سال
 • دارندگان مدرک لیسانس حداکثر 35 سال
 • دارندگان مدرک فوق لیسانس حداکثر 40 سال
 • داوطلبانی که اعضای خانواده جانبازان، شهدا، ایثارگران و آزادگان به شمار می آیند، از شرایط سنی معاف خواهند بود. البته در این مورد تبصره هایی وجود دارد که برای اطلاع بیشتر می توانید از همکاران ما راهنمایی بگیرید.

 

 

برای اطلاع از لیست رشته های استخدامی آموزش و پرورش و لیست منابع آزمون استخدام دستگاه های اجرایی بر روی لینک قرمز کلیک نمایید.

 

 

رشته های مجاز برای ثبت نام استخدام آموزش و پرورش

شاید برای شما سوال پیش بیاید رشته های مجاز برای ثبت نام استخدام آموزش و پرورش کدام رشته ها هستند؟ در پاسخ به این سوال بهتر است ذکر کنیم ثبت نام استخدام آموزش و پرورش به نحوی است که تنها برخی از رشته ها که برای تدریس در مدارس کاربرد دارند. توجه داشته باشید در قسمت زیر یک جدول بارکذاری کرده ایم تا شما از رشته های مجاز به ثبت نام استخدام آموزش و پرورش مطلع شوید در نتیجه پیشنهاد می کنیم برای کسب اطلاعات کامل جدویل زیر را مشاهده نمایید.

 

رشته های مجاز به ثبت نام استخدام آموزش و پرورش

 

مهندسی تاسیسات گرافیک صنایع دستی – فرش آموزگار تربیت بدنی

 

ارتباط تصویری مهندسی سرامیک مهندسی چاپ حسابداری

 

علوم تجربی فیزیک تاریخ آموزش ابتدایی

 

آموزش کودکان استثنایی الهیات و معارف اسلامی فلسفه تعلیم و تربیت مهندسی نقشه کشی معماری

 

شیمی ماشین ابزار ادبیات عرب زبان و ادبیات فارسی

 

پویانمایی طراحی دوخت ریاضی زبان انگلیسی

 

بازیگری مهندسی صنایع شیمیایی علوم اجتماعی عکاسی

 

مهندسی صنایع فلزی مهندسی الکترونیک زیست شناسی مدیریت خانواده

 

مهندسی عمران مهندسی کامپیوتر مهندسی مکانیک خودرو مهندسی معدن

 

مهندسی برق زمین شناسی مهندسی صنایع چوب تربیت کودک

 

 

به منظور دانلود دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش و دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی بر روی لینک مربوطه کلیک نمایید.

 

 

سامانه استخدام نیروی انسانی آموزش و پرورش

در این قسمت از مقاله تصمیم داریم اطلاعاتی را در مورد  سامانه استخدام نیروی انسانی آموزش و پرورش در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که می دانید سامانه استخدام نیروی انسانی وزارت آموزش و پرورش هر ساله با توجه به نیاز مناطق و استان ها و گاها شهرستان در رابطه با کمبود نیرو، تعداد ظرفیت خاصی را در برخی از رشته ها برای استخدام در نظر می گیرد.به همین دلیل میزان ظرفیت و رشته های مورد نظر این سازمان، هر ساله متفاوت می باشد و نمی توان این تعداد را از قبل مشخص دانست.

در ادامه بهتر است ذکر کنیم برخی از متقاضیان شرکت کننده در آزمون آموزش و پرورش ممکن است اینگونه تصور کنند که در فلان مدرسه و در فلان رشته ما با کمبود نیرو مواجه هستیم و به همین دلیل با این تصور در این آزمون کارت اعتباری خریداری نمایند، اما پس از آن متوجه شوند که این ظرفیت تعیین نشده است. فرآیند تعیین ظرفیت مورد نظر با توجه به نامه نگاری ها و سیاست گذاری های خاص صورت می پذیرد. متقاضیان گرامی شرکت کننده توجه داشته باشند که ثبت نام برای بسیاری از رشته های مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش امکان پذیر می باشد. به همین دلیل به مطالعه دقیق دفترچه آزمون استخدامی قبل از ثبت نام بپردازید.

سامانه استخدام

سامانه استخدام

مواد امتحانی آزمون استخدام آموزش و پرورش

هر کدام از متقاضیانی که در ثبت نام استخدام آموزش و پرورش شرکت نموده اند، بایستی در روز آزمون به دو دسته از سوالات عمومی و اختصاصی پاسخ دهند. سوالات اختصاصی هر رشته با دیگری متفاوت است. اما اگر مایل به اطلاع از مواد امتحانی سوالات عمومی هستید، به لیست زیر توجه کنید. به یاد داشته باشید که سوالات به صورتی تستی بوده و جواب های اشتباه دارای امتیاز منفی می باشند. یعنی به ازای هر سوال اشتباه، یک سوم نمره مکتسبه از جواب های درست زایل می شود.

 • زبان و ادبيات فارسي
 • معارف اسلامي ( اقلیت های مذهبی از پاسخ دادن به سوالات این بخش معاف خواهند بود)
 • فناوری اطلاعات ( مهارت هاي هفتگانه )
 • .رياضي و آمار مقدماتي
 • . زبان انگليسي ـ عمومي
 • اطلاعات عمومي، دانش اجتماعي و حقوق اساسي
 • هوش و توانمندي هاي عمومي

 

اطلاعیه

قبل از اقدام برای ثبت نام توجه کنید که رشته شما در دسته رشته های مجاز قرار داشته باشد

 

زمان ثبت نام آزمون

زمان ثبت نام برای استخدام در آموزش و پرورش یکی از مواردی است که باید به آن توجه کرد. توجه داشته باشید سازمان سنجش به عنوان برگزارکننده آزمون استخدام زمان ثبت نام را مشخص می کند، در سال های گذشته ثبت نام از تاریخ ۲۷ بهمن الی 2 اسفند ماه صورت میپرفت اما در حال حاضر زمان دقیق مشخص نشده است. اگر بخواهیم بر اساس تجربه اطلاعاتی را در اختیار شما قرار دهیم بهتر است ذکر کنیم که ممکن است ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال ۱۴۰۱ همانند سال های گذشته از ۲۷ بهمن الی ۲ اسفند در نظر گرفته شود.

 

چنانچه می خواهید با زمان و نحوه استخدام مدرس دانشگاه فرهنگیان آشنا شوید، بر روی لینک کلیک نمایید.

 

مشاوره قبولی در ازمون استخدام آموزش و پرورش

ما در سال های اخیر شاهد بودیم که تعداد افرادی که در ثبت نام استخدام آموزش و پرورش شرکت نموده اند، بیش از پیش بوده است. همین امر باعث تشدید فضای رقابتی شده است. از سوی دیگر، سهمیه های اختصاص یافته به بسیاری از رشته ها بسیار پایین و حتی غالبا تک ظرفیتی هستند.

بنابراین، اگر تصمیم جدی در رسیدن به شغلی شریفی همچون معلمی را دارید، بهتر است چند نکته مهم را در نظر داشته باشید تا بتوانید از این  آزمون سربلند بیرون آیید. اول اینکه بایستی منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش رشته خود را بشناسید. چنین آزمون هایی گرچه در برخی از منابع کتاب های پراکنده ایی دارند، اما یک سری از منابع به خوبی می تواند نیاز شما برای پاسخ دادن به سوالات را برآورده نمایند.

از سوی دیگر، آشنایی با نمونه سوالات اصلی می تواند یک راهنمای عالی برای روشن شدن مسیر مطالعه شما باشد. نوع، زمان و شکل مطالعه و برنامه ریزی که دارید هم فاکتورهایی مهمی هستند. البته دستیابی به همه این ها کار چندان راحتی هم نیست و نیاز به مشورت با افرادی دارید که در این راه از تجربه کافی برخوردارند. مشاوران ایران تحصیل که سال هاست به راهنمایی داوطلبان عزیز در همه آزمون های استخدامی می پردازند، با آمادگی کامل شما را در این مسیر پر پیچ و خم یاری می دهند. 

 

جهت دانلود مقاله نحوه و ثبت نام استخدام آموزش و پرورش بر روی لینک کلیک نمایید.

 

پادکست صوتی مقاله

در این قسمت از مقاله یک پادکست صوتی قرار داده ایم تا شما زمان کمتری را کسب اطلاعات نسبت به استخدام در آموزش و پرورش صرف کنید.

اخبار پیرامون استخدام آموزش و پرورش

بر اساس اعلام سازمان سنجش نتایج آزمون آماده است و دو دستگاه سازمان امور استخدامی و وزارت آموزش و پرورش اختلافی بر روی تعداد دارند. بعد از حل این مسئله بلافاصله نتایج را اعلام خواهیم شد.

طبق اعلام سازمان سنجش تمامی داوطلبان باید تمام شرایط را برای استخدام داشته باشند 

 

خلاصه مطالب

مطمئنا قبل از مطالعه این مقاله اطلاعات کامل نسبت به ثبت نام استخدام آموزش و پرورش در سال ۱۴۰۱ در اختیار نداشته اید. اما در حال حاضر می دانید که نحوه ثبت نام برای استخدام آموزش و پرورش به چه صورت است، چه زمانی باید برای ثبت نام اقدام کنی، در چه سامانه ای ثبت نام نمایید و اطلاعات کاملی نسبت به بسیاری از موارد به دست آورده اید. لازم به ذکر است بدانید ما تمام مراحل ثبت نام را با استفاده از متن و تصویر به شما آموزش داده‌ایم که می‌تواند در هنگام ثبت نام به شما کمک شایانی کند. در ادامه به سراغ شرایط استخدام وزارت آموزش و پرورش رفتیم که از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است. زیرا هر شخص باید تمام شرایط را داشته باشد تا بتواند در استخدام شود. در نهایت یک جدول از رشته‌های مجاز برای ثبت نام در اختیار شما قرار دادیم تا بتوانید با دید باز برای استخدام در آموزش و پرورش اقدام کنید.

 

برای دانلود فایل PDF این مقاله بر روی لینک قرمز رنگ کلیک کنید

 

3.4/5 - (8 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام آزمون استخدام در آموزش و پرورش به چه صورت است؟

همانند سال های پیش از طریق سایت استخدام آموزش و پرورش انجام خواهد گرفت.

فاصله زمان ثبت نام استخدام آموزش و پرورش با زمان برگزاری آزمون چقدر است؟

هر ساله فاصله زمان ثبت نام استخدام آموزش و پرورش با زمان برگزاری آزمون حدودا دوماه می باشد.

دفترچه ثبت نام آزمون آموزش و پرورش را از چه طریق می توان تهیه کرد؟

لینک دانلود دفترچه ثبت نام آزمون آموزش و پرورش داخل مقاله بارگذاری شده است.

مطالب مرتبط

نظرات

 1. فاطمه
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۲

  سلام میخواستم بدونم کسانی که سهمیه 5درصد دارن ایا حتما این سهمیه باید در دفترچه آزمون محل زندگی تعریف شده باشه یا در هر صورت میتونم ازش استفاده کنم

  • obeidavi obeidavi
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۳

   سلام وقت بخیر برای بررسی وضعیت دقیق تر با مرکز مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 2. مغانی
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۷

  باسلام متولداردیبهشت ۶۶هستم دارای دوفرزند آیا میتونم درآزمون شرکت کنم؟

  • hedayati
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۶

   سلام وقت بخیر
   برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید دارای یک سری شرایط خاص باشید، جهت کسب اطلاعات کامل و بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 3. نمازی
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷

  سلام
  برای آزمون استخدامی امسال برای ادارات آب و فاضلاب و وزارت نیرو هم‌استخدامی هست؟

  • obeidavi obeidavi
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۰

   سلام وقت بخیر لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل بفرمایید.

 4. مهدی
  ۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۴

  سلام
  وقتتون بخیر بنده فوق لیسانس دارم و۳۶سالمه آیا میتونم توآزمون شرکت کنم؟
  ممنونم

  • maleki
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۰

   سلام وقت بخیر
   بله امکان پذیر می باشد
   جهت کسب اظلاع بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس فرمایید.

 5. Maryam
  ۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۷

  سلام وقت بخیر
  من کاردانی آموزش ابتدایی دارم آیا میتونم در استخدامی شرکت کنم؟

  • maleki
   ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۸

   سلام وقت بخیربله از طریق کنکور سراسری میتونید اقدام کنیدوارد دانشگاه فرهنگیان می شوید . درغیر این صورت باید مدرک کارشناسی برای ازمون استخدامی داشته باشید.

 6. :/
  ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۳

  تاریخ استخدامی ۱۴۰۱ کی هست وبامدرک دیپلم ویافوق دیپلم هم میشه شرکت کرد؟

  • isaei
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۰

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 7. سارا
  ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۱

  سلام وقتتون بخیر، با مدرک کارشناسی علمی کاربردی امکان استخدام در آموزش و پرورش وجود داره؟

  • bagheri
   ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۹

   سلام وقت بخیر با شرکت در ازمون استخدامی بله.

  • bagheri
   ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۹

   سلام وقت شما هم بخیر با شرکت در ازمون بله.

 8. آیسان
  ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۵

  سلام وقت بخیر من دی ماه مقطع کارشناسی رو تموم میکنم ، ایا میتونم بهمن ماه برا ازمون شرکت کنم یا باید حتما خود مدرک لیسانسمو بفرستن بعد؟

  • gholizadegan
   ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲

   سلام ریز نمرات را دارین اگر دارین مشکلی نیست

 9. S.kh
  ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۰

  سلام وقتتون بخیر
  بغیر از داشتن مدرک تحصیلی،مدرک دیگه ای برای استخدام آموزش و پرورش ویا شرایط دیگه ای بغیر سن مد نظر سازمان هستش؟؟

  • gholizadegan
   ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۴

   سلام بله مد نظراست جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 10. وحید.
  ۳۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۴

  سلام و خسته نباشی ب شما
  وحید هستم رشته مترجمی زبان انگلیسی
  متولد۲۵/۵/۶۵
  آیا میشه با این سن آزمون بعدی رو داد؟
  باتشکر

  • mohammadi
   ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۹

   سلام وقت به خیر
   شرایط احراز سنی برای هر مقطع متفاوت است.

 11. نرگس
  ۲۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۶

  سلام. من بچه چند ساله دارم و شوهرم هم محل کارش شهر خودمونه و امکان اینکه بیاد شهر تهران رو نداریم، امکانش هست که این دوره یکساله رو برای پذیرفته شدگان در شهر خودمون قرار بدین .
  ممنون

  • mohammadi
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۹

   سلام وقت به خیر
   محل برگزاری دوره یکساله استخدامی را وزارت آموزش و پرورش تعیین می کند.

 12. مریم
  ۲۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۴

  سلام. من مادرم پیره و باید پیشش باشم، لطفا دوره یکساله رو برای پذیرفته شدگان آموزش پرورش در شهر خودمون قرار بدید، چون نمی تونم مادرمو بیارم شهر غریب، هزینه زندگی در تهران رو هم نداریم

  • hedayati
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۸

   سلام وقت بخیر، از طریق ارگان مربوطه پیگیری فرمایید.

 13. مهدی
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۲

  سلام وارادت خدمت بزرگان
  سوال بنده اینست که آیا امسال حتما ثبت نام آموزش پرورش هست؟ فارغ اززمان ثبتنام
  ممنونم ازلطفتون

  • fathollahi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۴

   سلام معمولا هر سال برای ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش اطلاعیه از سنجش اعلام میشود

 14. حسین
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۵

  سلام وقت بخیر کسی که محصل رشته روانشناسی باشه می دونه در آزمون استخدامی شرکت کنه؟

  • bahraii
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۸

   سلام وقننون بخیر لطفا مقاله ثبت نام استخدام آموزش و پرورش 1401 را با دقت مطالعه کنید

 15. مهدی
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۷

  سلام
  وقتتون بخیر ایا امسال یعنی تا عید ثبت نام آموزش پرورش قطعی هست؟ ممنونم

  • mohammadi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۳

   سلام وقت به خیر
   اعلام نتایج آزمون استخدامی اموزش و پرورش به تازگی انجام شده و زمان ثبت نام دوره بعدی هنوز مشخص نیست.

 16. مهدی
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۰

  سلام
  وقت بخیر و کمال تشکر بابت جوابی که می‌فرمائید
  سوال بنده اینست که آیا امسال یعنی تا عید ۱۴۰۱ ثبت نام آموزش پرورش قطعی هست؟
  ممنون ازلطفتون

  • fathollahi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۹

   سلام هرسال یکبار فراخوان ثبت نامی استخدام آموزش و پرورش اعلام میشود

 17. احمدی
  ۱۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۱

  سلام وقتتون بخیر، من 21 سالمه و دانشجوی کارشناسی زیست شناسی هستم، میخواستم ببینم من امکان شرکت در ازمون رو دارم؟ و اگر در ازمون و مصاحبه پذیرفته بشم امکان ادامه تحصیل در رشته خودمو در کنار اموزش دبیری دارم؟

  • fathollahi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۱

   سلام خیر اول باید کارشناسی رو تموم کنید بعد بتونید ثبت نام استخدامی اموزش و پرورش رو شرکت کنید

 18. eyvazi
  ۱۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۸

  سلام . وقت بخیر .چطوری؟ برای من رو قبول نکردن.آزمون استخدامی رو قبول شده بودم ولی مدرکم حاضر نبود …بهم مهلت ندادن با اینکه تقریبا ده سال هم سابقه کار تو آموزش و پرورش رو دارم

  • alizadeh
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۷

   سلام وقت بخیر . برای ثبت نام اموزش پرورش باید قبلا مدارک را اماده کرده باشید

   • مهدی
    ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۹

    اقای علیزاده سلام یعنی چی مدرک باید قبلا کامل کرده باشیم چه مدارکی میخواد دفترچه گفته بود فقط مدرک کارشناسی کافیه مدرک کامپیوتر و روخوانی قران بهت مهلت میدن

    • hedayati
     ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۷

     سلام وقت بخیر هنگام مصاحبه بهتر است تمامی مدارک ارائه شود.

 19. مهدی
  ۱۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۶

  متولدین سال ۶۵ میتوانند شرکت کننند

  • mohammadi
   ۱۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۷

   سلام وقت به خیر
   شرایط سنی برای هر مقطع تحصیلی متفاوت است.

 20. فاطمه
  ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۲۰

  سلام من من ۴ تا از دندان های جلوم کشیدم و ایمپلنت میخوام بکنم آیا ممکنه رد بشم

  • heydari
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۱

   سلام وقت بخیر
   احتما رد شدن شما پایین می باشد

 21. Sara
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۹

  سلام وقتتون بخیر
  من کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات دارم.
  آیا میتونم شرکت کنم؟

 22. Sara
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۳

  سلام وقتتون بخیر
  من کارشناسی فناوری اطلاعات و ارتباطات دارم. میتونم شرکت کنم؟

  • mohammadi
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۶

   سلام وقت به خیر
   شرایط احراز تحصیلی برای هر کد رشته محل متفاوت است.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 23. Masoud
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۴

  سلام ببخشید بنده لیسانس حقوق دارم از دانشگاه علمی کاربردی و خدمت هم رفتم و کارت پایان خدمت دارم.چجوری میتونم برای استخدامی های آموزش و پرورش شرکت کنم.از استان آذربایجان غربی هستم و گویا این استان هم با کمبود نیرو مواجه هستن.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید🙏

  • mohammadi
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۰

   سلام وقت به خیر
   شرایط پذیرش آموزش و پرورش در هر دوره داخل دفترچه راهنمای ثب نام اعلام می شود.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

  • لیلی
   ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۱

   سلام، شما دفترچه ی ثبتنام ازمون سال قبل رو دانلود کنید و نگاه بندازید، متوجه میشید ک رشتتون رو در چه زمینه ای میخان، یا نمیخان،،، ولی نمیشه گفت اگه یه سال یه رشته رو نخواسته سال دیگش نخواد،، و اینکه رشته شما رو دستگاهای اجرایی هم میخواد اونم دانلود کنید و نگاه بندازین،،،،،، اینجوری با منابعی که برای ازمون باید بخونین هم اشنا میشین

 24. فاطمه
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۱

  سلام من متولد شهریور ۶۶ هستم و ۲تا فرزند دارم با مدرک کارشناسی می تونم برای استخدامی امسال اموزش و پرورش شرکت کنم ؟

  • bahraii
   ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۴

   سلام وقت بخیر لطفا مقاله ثبت نام استخدام آموزش و پرورش 1401 را با دقت مطالعه کنید

 25. بهرام پور
  ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۵

  سلام وقت بخیر من مدرک دیپلم رشته کامپیوتر دارم امکانش هست در آزمون سال جدید ثبت نام کنم ؟

  • ekhlasi
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۷

   سلام وقت بخیر حداقل احراز شرایط آزمون استخدامی ، مدرک لیسانس میباشد

 26. حسین 1234
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۹

  سلام فارغ التحصیل 15 الی 20 تیر امسال باشم گواهی موقتم اون موقع صادر بشه و برم مصاحبه گیر نمیدن و بررسی می کنن مدارک و منو میفرستن برا انجام مراحل بعد؟ در خراسان رضوی هستم

  • karimi
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۹

   سلام بله ردمیشین برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 27. احسان
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۸

  یعنی راه حلی وجود داره لطفا راهنمایی بفرمایید

  • karimi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۹

   برای اطلاع بیشترتماس بگیرید

  • فاطمه
   ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۹

   سلام من متولد شهریور۶۶ هستم و ۲ تا فرزند دارم ایا برای استخدامی امسال می تونم با مدرک کارشناسی شرکت کنم؟

   • haghipor
    ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

    سلام وقت بخیر
    باید شرایط مدرک شما بررسی شود از نظر شرایط سنی مشکلی برای این دوره ندارید.
    برای اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

 28. احسان
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۰

  سلام ، یه سوال داشتم اگه با رتبه خوب قبول شدی و تاریخ فارغ التحصیلی ۱۶ تیر باشه راهی داره که تو برسی مدارک قبول کنن و بفرستن مصاحبه

  • karimi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۳

   سلام بله

 29. احسان
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۸

  سلام ، یه سوال داشتم اگه با رطبه خوب قبول شدی و تاریخ فارغ التحصیلی ۱۶ تیر باشه راحی داره که تو برسی مدارک قبول کنن و بفرستن مصاحبه

  • karimi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۴

   سلام بله

   • دانشجو
    ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۴

    سلام. برای هر رشته چند اولویت شغلی وجود داره؟ مثلا من لیسانس فلسفه دارم،میتونم هم مربی امور پرورشی رو بزنم،هم دبیری فلسفه و یا دبیری قرآن؟ یا تعداد مشخصی مد نظره

    • haghipor
     ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۱

     سلام وقت بخیر
     هنگام ثبت نام باید موضع شغلی خود را انتخاب کنید تنها برای یک فرصت شغلی امکان ثبت نام و شرکت در آزمون هست

 30. علی
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

  سلام با مدرک فوق دیپلم روانشناسی میتونم ثبت نام کنم

  • bagheri
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

   با سلام اگر شرایط احراز تحصیلی شغل مورد نظر را داشته باشید میتوانید وراد شوید و ثبت نام استخدام اموزش و پروش 1401 را انجام دهد

  • ranjbar
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۲

   سلام وقتتون بخیر
   روانشناسی در مقطع کارشناسی پیوسته ارایه میشود .
   برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید .

 31. M
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۸

  سلام من فارغ التحصیل رشته روانشناسی هستم و سنم ۳۱ سال هست ایا میتونم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم؟ و زمان ثبت نام چه تاریخی هست؟

  • bagheri
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

   با سلام شرایط سنی را دارید میتوانید شرکت کنید برای شغل مثال اموزش بتدایی طبق ثبت نام استخدام اموزش و پرورش 1401

 32. عاطفه
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۵

  سلام من متولد آبان ۶۶ هستم با مدرک لیسانس امسال میتونم آزمون شرکت کنم دو فرزند دارم

  • bagheri
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۱

   با سلاکم اگر تبصره های ارفاقی را داشته باشید بله میتوانیددر استهدامی اموزش و پرورش 1401 شرکت کنید

 33. Esra
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۹

  سلام روز بخیر
  خواهش میکنم این سوالم رو جواب بدید چون واقعا موندم سر دوراهی بزرگی من سال ۱۴۰۲خرداد ترم اخرمه یعنی۲۰واحد آخر رو میگذرونم و با توجه به اینکه امتحان ها تا اواسط تیر طول می‌کشه و اینکه وقتی تموم شدم باید درخواست فارغ التحصیلی بدیم و برای اومدن گواهی موقت فارغ التحصیلی یک ماهی طول می‌کشه میتونم برای آزمون استخدامی۱۴۰۲شرکت کنم؟؟؟ شما توی سایت در جواب دوستانی که پرسیدن پاسخ متفاوتی دادید به بعضی ها گفتید میشه تا شهریور به بعضی ها هم گفتید نمیشه تا خرداد وقت دارن آخرش کدومه؟؟رشتم روانشناسی

  • alizadeh
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۷

   سلام وقت بخیر طبق شرایط اعلامی امسال .تا اخر خرداد ماه فرصت داشتند . برای اطلاع جدید باید منتظر بود

 34. محمدحسن
  ۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۶

  سلام اینجانب فوق دیپلم برق صنعتی دارم و ۳۱سالمه آیا میتونم تو آزمون راه آهن ثبت نام کنم

  • bagheri
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۶

   با سلاکم اگر شرایط تخصصی و عمومی را داشته باشید میتوانید ثبت نام کنید

 35. محمدی
  ۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۲

  سلام من دانشجو ترم ۴کاردانی اموزش ابتدایی هستم ینی هنوز فوق دیپلم ندارم میتونم ارمون استخدامی شرکت کنم
  ؟

  • fathollahi
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۲

   سلام اگر مدرک کاردانی تون را تا پایان سال بتونید بگیرید و از دفترچه استخدام آموزش و پرورش برای رشته شما پذیرش باشه میتونید

 36. Elham
  ۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۱

  با عرض سلام، باتوجه به اینکه در دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش حرفی از اینکه امتیاز تاهل به آقایان تعلق میگیرد گفته نشده بود ولی حالا که نتایج آمده است این امتیاز به خانمها تعلق نگرفته است. واقعا چرا؟ مگر قانونی که از ابتدا در دفترچه آمده است قابل تغییر است؟

  • mohammadi
   ۱۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۷

   سلام وقت به خیر
   میتوانید از طریق سایت سنجش به نتایج اعتراض بزنید.

 37. Orang
  ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۴

  ‌سلام وقت بخیر ،من دانشجوی آموزش ابتداییم خرداد ۱۴۰۲ فارغ التحصیل میشم میخواستم بدونم میتونم در آزمون استخدامی پیشرو شرکت کنم؟

  • karimi
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۹

   سلام خیرتومصابحه ردمیشین برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 38. T
  ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۰

  سلام. من خانم۲۷ساله هستم ودیپلمه. برای استخدام نیروی خدمات به اداره اموزش وپرورش مراجعه کردم اما گفتن هیچ دستورالعملی برای استخدام نیروی خدمات نداریم. الان بایدچیکارکنم؟ لطفا راهنمایی کنید بامدرک دیپلم چطور میتونم استخدام اموزش وپرورش بشم حالاهرسمتی که باشه. درضمن پدرم هم فرهنگی و سرایدار مدرسه است

  • karimi
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۹

   سلام درکانال ماعضوبشیداگراومداطلاع رسانی میشه خدممتتون برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 39. F
  ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۸

  سلام وقتتون بخیر. آزمون استخدامی بعدی آزموزش پرورش چه تاریخی هست؟

  • ranjbar
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۸

   سلام وقتتون بخیر
   بایستی گوش به زنگ زمان ثبت نام باشد، تقریبا در هر سال یکبار این فراخوان توسط سازمان سنجش منتشر می شود .
   برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید .

 40. مولایی
  ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۱۱

  سلام من کارشناسی رشته صنایع غذایی دارم میتونم تو این آزمون شرکت کنم ؟؟

  • ekhlasi
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۸

   سلام وقت بخیر شرایط سنی و … برای آزمون باید چک شود برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 41. مرتضی
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۸

  سلام وقت شما بخیر
  بنده لیسانس حقوق دارم و میخواستم بدونم امکان شرکت در آزمون معلمی واسم وجود داره یا باید برای کادر اداری این سازمان شرکت کنم؟
  آزمون ورودی معلمی و بخش اداری آموزش و پرورش دریک تاریخ برگزار میشه یا به صورت مجزا؟
  و اینکه درسال جاری هم امکان برگزاری آزمون هست؟

  • bagheri
   ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۰

   با سلام اگر در شرایط احراز تحصیلی رشته اموزگاری رشته شما بود میتوانید ثبت نام استخدام اموزش و پرورش 1401 انجام دهید

 42. مرتضی
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

  سلام وقت شما بخیر
  بنده لیسانس حقوق دارم و میخواستم بدونم امکان شرکت در آزمون معلمی واسم وجود داره یا باید برای کادر اداری این سازمان شرکت کنم
  آزمون ورودی معلمی و بخش اداری آموزش و پرورش در یک تاریخ برگزار میشه یا به صورت مجزا؟و اینکه درسال جاری هم امکان برگزاری آزمون هست؟

  • fathollahi
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۷

   سلام ازمون استخدامی اموزش و پرورش برای بخش اداری از دبیری جدا برگزار میشود

 43. مبینا رجبی
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۸

  سلام وقتتون بخیر. من دانشجوی سال آخر علوم تربیتی هستم برای سال ۱۴۰۲ میتونم آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم؟

  • fathollahi
   ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۸

   سلام بله در صورتیکه تا 31 شهریور 1402 فارغ التحصیل میشید میتونید برای ثبت نام امسال اقدام کنید

 44. دیمن
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۲

  سلام تاریخ ثبت نام آزمون آموزش و پرورش ۱۴۰۱ کی هستش؟؟؟

  • haghipor
   ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۱

   سلام وقت بخیر
   زمان ثبت نام برای آزمون استخدامی اسفند ماه میباشد

 45. 333
  ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۹

  سلام، تاریخ ثبت نام آزمون آموزش و پرورش ۱۴۰۱ کی هست؟

  • bagheri
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۶

   با سلام به محض شروع استخدام اموزش و پرورش 1401 اطلاع رسانی میشود

 46. elham
  ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۰

  سلام اگه در آزمون استخدامی قبول بشیم در ادامه درسمون رو هم میتونیم ادامه بدیم؟ مثلا لیسانسمون رو بگیریم همین طور که تدریس هم میکنیم؟

  • aghazade
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۵

   سلام
   احتمال اینکه آموزش و پرورش این اجازه رو بده خیلی کم است ودر صورتی میتوانید که این ارگان تایید کنند

  • mansuri
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۰

   سلام بله مشکلی ندارد ولی اگر اقا هستید وضعیت نظام وظیفه خود را حتما جهت ادامه تحصیل بررسی کنید

 47. 11111
  ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۱

  سلام برای آزمون استخدامی جه منابعی بایدبخونیم دقیقا؟ برای همه رشته ها همین هاست؟ واینکه این کتاب هارا از کجا باید تهیه کنیم؟

  • aghazade
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۷

   سلام
   برای مشاوره و راهنمایی و مطلع شدن از منابع ازمون استخدامی اموزش وپرورش با مرکز تماس بگیرید

 48. نرگس
  ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۴

  باسلام و عرض ادب.
  احتمال اینکه امسال مجدد آزمون استخدام آموزش پرورش برگزار شود هست؟و شرایط سنی و تاریخ تقریبی آزمون را اطلاع دارید؟

 49. نسیم محمدی
  ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۵

  سلام و خسته نباشید. من کاردانی مترجمی زبان دارم و سی سال سن متأهل و دو فرزند دارم تا چه زمانی میتونم آزمون آموزش پرورش شرکت کنم

  • abbasi
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۴

   سلام برای استخدام آموزش و پرورش برای مقطع کاردانی حداکثر 30 سال میباشد

 50. عطیه گاینی پور
  ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۰

  سلام من دانشجوی سال آخر متجرمی زبان انگلیسی هستم
  و ۲۳ سالمه و تمام مدارک زبان انگلیسی رو هم دارم میخواستم بدونم میتونم امسال برای آزمون آموزش و پروش امتحان بدم

  • fattahi
   ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۶

   سلام وقت بخیر آزمون امسال آموزش و پرورش در اریبهشت ماه برگزار شد شما میتوانید با توجه به عنوان رشته خود در آزمون سال آینده ثبت نام و شرکت نمایید .

  • طاها
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۴

   سلام وخسته نباشید
   ازمون استخدامی سال جدید برگزار میشود؟

   • rahimi
    ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۹

    سلام وقت شما بخیر. متشکرم از پیامتون. برای ثبت نام استخدام آموزش و پرورش 1401 بایستی منتظر اطلاعیه های جدید باشید. آخرین آزمون به تازگی برگزار شده است.

 51. هانیه
  ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۰

  سلام ، ببخشید زمان ثبتنام برا ازمون کی هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۳

   سلام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال جاری در 15 اردیبهشت برگزار شد برای اطلاع از برگزاری آزمون سال آینده اخبار را دنبال نمایید.

 52. s.s
  ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۰

  سلام من ۲۳سالم هست لیسانس حقوق دارم میتونم ثبت نام کنم ازمون رو؟

  • mohammadi
   ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۰

   سلام وقت به خیر
   آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای هر کد شغلی شرایط احراز تحصیلی متفاوت قید شده است.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 53. ت
  ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۶

  آیا امسال بازهم آزمون استخدامی برگزار میشه آموزش وپرورش یا رفت تا سال 1402؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۲

   سلام وقت به خیر
   اطلاعیه جدیدی در رابطه با آزمون استخدام اموزش و پرورش اعلام نشده.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 54. رحیمی
  ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۳

  سلامم کسی میدونه امسال حتما آزمون هست من امسال آزمون دادم ولی زیاد راضی نبودم..ظرفیتهاش چ جوریه امسال شهرما نمیخاستن زن ومجبورشدم عشایر زدم میترسم آزمون پیش رو ظرفیت عشایر هم نباشه وشهرمون هم بازم ظرفیت نداشته باشه خیلی کلافه وناراحت هستم. .میخام بخونم ازشنبه وازعمومی ها شروع کنم تخصصی هارو بدنیستم مسلطم توهمین آزمون بد تخصصی هارو ندادم احتمالا 30سوال درست زدم ولی عمومی ها شانسی زدم وفک کنم خراب کردم آزمون رو الان تصمیم گرفتم تاموقع جواب آزمون ازعمومی ها شروع کنم.ومطمنم قبول نمیشم…مطمن هستید آزمون بازبرگزار میکنن

 55. L.E
  ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۱

  سلام خسته نباشید
  آزمون استخدامی آموزش و پرورش تمدید شده؟
  بنده ۲۵سال و چند ماه هستم، با مدرک دیپلم
  این چند ماه مشکلی در ثبت نام به وجود میاره؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۴

   سلام امکان شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مدرک دیپلم وجود ندارد .

 56. امیرمهدی
  ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۶

  سلام بنده موقع ثبت نام ۳۶ سال و ۵ ماه سن داشتم و یک فرزند دارم …ثبت نام کردم امتحان دادم …به فرض قبولی ایامشکلی برای استخدام دارم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۹

   شرط سنی بدون تبصره برای کارشناسی 36 است در زمان ثبت نام

 57. سردار
  ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۸

  سلام.من امتحان دادم آیا آزمون نمره منفی داره

 58. افشین
  ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۶

  سلام من دیپلم ریاضی فیزیک دارم 24سال سن دارم ایامیتونم اموزش ابتدایی ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۷

   سلام وقت به خیر
   استخدام آموزش و پرورش برای هر رشته شرایط احراز تحصیلی جداگانه ای تعریف شده.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 59. نسرین
  ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۴

  سلام
  من فوق دیپلم نرم افزار کامپیوتر و 37 سال دارم ومتاهل هستم
  میدونم شرایط سنی من رو قبول نمیکنه
  ولی پدرم جانباز هستن که شنیدم این استثنا میشه
  آیا امکان داره آزمون استخدامی آموزش پرورش شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام
   وقت بخیر
   اگر سهمیه 5 درصد دارین به میزان مدت خدمت پدر به حداکثر شرایط شما اضافه میشود
   اگر سهمیه شما 25 درصد میباشد از حداکثر شرایط سنی معاف میشوید

 60. نظامی
  ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۱

  سلام شرایط سنی برای کارشناسی چند ساله؟ آخه چند وقت پیش اعلام کردند برای کارشناسی سن دوسال افزایش پیدا کرده این صحت داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۴

   سلام وقت بخیر . در استخدام آموزش و پرورش شرط سنی افراد با مدرک کارشناسی 35 سال تمام است

 61. morteza
  ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۷

  سلام. من دیپلمم انسانی هست. لیسانس معماری دارم.الان برای هنر اموز ثبت نام کردم. ولی نوشت هنراموز باید یا دیپلم هنرستان داشته باشه یا فوق دیپلم پیوسته. یعنی منکن کارشناسی هم دارم بازم نمیتونم امتحانشو بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۱

   طبق شرایط دفترچه باید اقدام کنید

 62. خاطره
  ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۷

  زمان ثبتنام آموزش پرورش چه تاریخی است؟؟

 63. شبنم
  ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۵

  سلام با لیسانس حسابداری میتونم دبیری فیزیک امتحان بدم؟

  • باران
   ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۳

   نه چرا میخوای فیزیک شرکت کنی؟

 64. شهاب
  ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۳

  سلام
  من محل تولد تولد رو اشتباه وارد کردم
  برای ازمون معلمی که جمعه هست
  چکار کنم؟
  قابل اصلاح هست؟
  استرس دارم
  لطفا کامل راهنماییم کنید
  تو سایت سنجش تیکت زدم اما هیچ پاسخی نگرفتم
  تماسم میگیرم میگن بررسی میکنیم!!

 65. حانیه
  ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۷

  من پول ازمونو پرداخت کردم بعد در مراحل ثبت نام مشخصات منو قبول نکرد و رشته منو نمیخاستن چجوری میتونم پولی که پرداخت کردمو برگردونم گفتن ک میشه برگردوند ولی من هرکاری میکنم نمیشه

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۷

   سلام توسازمان سنجش توقسمت استخدامی اموزش پرورش درخواست بدید

 66. امین
  ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۳

  سلام
  بنده 27سالمه مدرک فوق دیپلم حقوق ثبتی دارم میتونم ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۴

   سلام برای بخش های اداری میتونید اقدام کنید

 67. Vida
  ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۷

  سلام من امسال هم آزمون دکتری شرکت کردم هم آموزش و پرورش. اگر هر دو رو قبول بشم چه کار میشه کرد( آموزش پرورش مامر به تحصیل میکنه؟؟)

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۳

   سلام
   اگر در گزینش و مصاحبه آموزش و پرورش قبولی بیارین امکان شرکت در مقطع دکتری و دانشگاهی که پذیرفته شدین رو ندارین اما اگر صرف قبولی تو آزمونتون مدنظرتون هست به انتخاب خودتون یکی از دانشگاه ها را میتوانید برای ادامه تحصیل انتخاب کنید

 68. Ayda
  ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۱

  من لیسانس مرمت و احیای بناهای تاریخی دارم، ولی این رشته موجود نبود، و بجای ان لیسانس معماری نوشتم، مشکلی پیش نمیاد؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۵

   سلام وقت بخیر
   احتمالا در مصاحبه رد می شوید.

 69. شریعتی
  ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۸

  سلام.من لیسانس علوم سیاسی دارم اما رشته ی دبیرستانم هنر بوده.آیا میتونم آزمون بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۲

   سلام وقت بخیر برای شرکتدر ازمون استخدامی اموزش و پرورش داشتن مقطع لیسانس برای ورود به ازمون لازم است برای شرکت در ازمون و شرایط و نحوه قبولی با واحد مشاوران تماس بگیرید

 70. EB
  ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۲

  سلام برای شرکت درجلسه آزمون استخدامی آموزش وپرورش زدن واکسن شرطه؟ کسی که تاالان بنابه دلایلی واکسن نزده بایدچیکارکنه لطفاراهنمایی کنیدباتشکر.

  • کارشناس ارشد
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۸

   سلام . زدن واکسن دوز سوم برای آزمون اولیه الزامی نمیباشد

 71. الهام
  ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۲

  هرکس توی شهرستان خودش ازمون میده؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۵

   سلام وقت بخیر
   بله در شهر خود ازمون می دهید.

 72. الهام
  ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۰

  سلام مکان ازمون چگونه مشخص میشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۱

   سلام
   در کارت ورود به جلسه نوشته میشود

 73. شریعتی
  ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۹

  سلام.من رشته ی نقاشی خوندم.ولی رشته ی دانشگاهیم علوم سیاسی هست.میتونم آزمون بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۲

   سلام وقت بخیر برای شرکت در ازمون استخدامی اموزش و پرورش سال 1401 منعی با توجه به سوال شما وجود ندارد و امکان ثبت نام و شرکت در ازمون است موفق باشید

 74. مریم
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۹

  سلام وقت بخیر من دانشجوی رشته اموزش ابتدایی دانشگاه ازاد هستم امتحاناتمون تیرماه برگزار میشه همیشه .اگر قرار باشه اردیبهشت ۱۴۰۲ازمون اموزش پرورش برگزار بشه ؛میتونم شرکت کنم ؟تیرماه ۱۴۰۲من فارغ التحصیل میشم .

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۴

   سلام وقت به خیر
   برای استخدام آموزش و پرورش باید تا بازه زمانی خرداد ماه فارغ التحصیل شده باشید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 75. موحد
  ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۰

  با سلام میخواستم بدونم امسال هم آموزش و پرورش استخدام داره ؟؟؟؟؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۱

   سلام وقت به خیر
   استخدامی اموزش و پرورش در صورت برگزاری از طریق سایت سنجش اعلام میشود.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 76. کوثر
  ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۰۴

  سلام
  پایه ۱۲ امسال که هنوز کنکور نداده است آیا میتواند شرکت کند یاخیر ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۲

   سلام وقت به خیر
   برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید آخرین مدرک تحصیلی را دردست داشته باشید.
   برای کسب بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 77. آرزو
  ۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۸

  سلام و عرض ادب من 26 سالمه لیسانس حسابداری دارم و در مقطع فوق لیسانس دارم زبان و ادبیات انگلیسی میخونم امکانش هست امسال برای استخدام در رشته اموزش زبان انگلیسی شرکت کنم برای ازمون؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۳

   سلام وقت به خیر
   برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرایط احراز تحصیلی هر کد شغلی متفاوت است.اما یکی از شرایط آن فارغ التحصیل شدن تا خرداد ماه در همان مقطع است.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 78. ریحانه
  ۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۳

  سلام ، من مدرک کاردانی گرافیک دارم و ۲۰ سال سن دارم ، برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش پرورش حتما باید لیسانس داشته باشم؟ تا بتونم آزمون بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۶

   سلام . داشتن مدرک حداقل کارشناسی الزامی می باشد و داشتن کار پایان خدمت

 79. ریحانه
  ۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۴

  سلام ، ببخشید با مدرک کاردانی گرافیک و با ۲۰ سال سن ، میتونم در آزمون استخدامی اموزش پرورش شرکت کنم؟ یا حتما باید مدرک لیسانس رو برای شرکت در آزمون داشته باشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۵

   سلام . برای قسمت دبیری داشتن مدرک کارشناسی الزامی می باشد و باید خدمت وظیفه عمومی را هم بگذرانید

 80. کاربر ناشناس
  ۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۳

  سلام من ۳۸ ساله هستم و فوق دیپلم کامپیوتر دارم
  میخاستم بدونم چه جوری میتونم شرکت کنم و ایا درصد قبولی هم دارم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۹

   سلام
   شرایط سنی شما برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش مناسب نمیباشد

 81. زهرا
  ۳۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۶

  سلام ایا میشه الان که اول اردیبهشت مکان ازمون رو تغییر بدم و چون نقل مکان داشتم سخته برام برا یه امتحان برم برگردم

 82. فاطمه
  ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۰

  سلام خسته نباشین
  من لیسانس معماری هستم
  زمان ثبت نام و برگزاری ازمون استخدامی اموزش پرورش کی هست؟ ممنونم

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۴

   سلام
   در حال حاضر ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 به پایان رسیده است

 83. سلام خسته نباشین لیسانس معماری هستم زمان ثبت نام و برگزاری ازمون استخدامی اموزش پرورش کی هست؟ ممنونم
  ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۹

  ممنون

 84. رحیمی
  ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۷

  سلام خسته نباشید سوال داشتم من امسال عقب افتادم واسه خوندن آزمون آیا آموزش وپرورش امسال هم پاییز استخدامی دارن میخام شروع کنم ب خوندن..تورخدا ناامیدم نکنید خیلی واسم مهم است

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰

   سلام وقت بخیر
   بله برای سال 1401 هم ثبت نام دارند.

   • B
    ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۶

    عرض درود . دقیقا چه تاریخی ؟
    بنده هم متأسفانه تاریخ تمدید ثبت نام رو از دست دادم برای سال تحصیلی جدید هم میتونم شرکت کنم آیا ؟
    میشه تاریخ دقیق رو لطف کنید؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۰

     سلام وقت به خیر
     آخرین آزمون استخدامی آموزش و پرورش در تاریخ 15 و 16 اردیبهشت ماه 1401 برگزار شد.در رابطه با پذیرش دوره بعدی هنوز اطلاعیه صادر نشده.

 85. فتاحی
  ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۹

  سلام خسته نباشین من ۲۶ سالمه لیسانس مهندسی معدن دارم میتونم برای ازمون استخدامی آموزگار ابتدای شرکت کنم؟؟
  واینکه اگ چن تا از منابع عمومی که داخل سایت معرفی شدن رو خرداری کنم ممکنه بعد از ثبت نام تغییراتی درش ایجاد بشه یا منابع عمومی تغییر نمیکنن؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۳

   سلام وقت بخیر
   امکان قبولی در استخدامی اموزش و پرورش را دارید برای اطلاعات بیشتر با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 86. اسما
  ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۵

  سلام خسته نباشین من میخوام برای ازمون استخدامی اموزگار ابتدای شرکت کنم
  خواستم ببینم چن تا از منابع عمومی که داخل سایت معرفی کردن رو خریداری کنم ممکنه بعد شروع ثب نام منابع تغییراتی درش ایجاد بشه؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۸

   با سلام.منابع هر ساله یکسان است.

 87. الهه
  ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۷

  سلام خسته نباشيد شرمنده مزاحمتون شدم من از ثبت نام جا موندم آيا امكان دوباره ثبت نام هست من متولد٦٤هستم رشته نقاشى

  • الهه
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۶

   سلام خسته نباشيد شرمنده مزاحمتون شدم من از ثبت نام جا موندم آيا امكان دوباره ثبت نام هست من متولد٦٤هستم رشته نقاشى

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۰

   سلام
   سایت اصلی رو چک کنید در صورتی که دسترسی رو باز کنند امکانش هست در غیر این صورت برای سال امکانش هست

 88. جلال
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۴

  سلام برای استخدامی آموزش و پرورش 1401 باید فارغ‌التحصیل بهمن 1400 باشیم یا شامل فارغ‌التحصیلان خرداد 1401 هم میشه؟ آخه من خرداد فارغ‌التحصیل میشم

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۸

   سلام وقت بخیر
   شامل فارغ التحصیلان خرداد 1401 هم میشود.

 89. خاطره
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۵

  آیا با مدرک دیپلم تجربی هم میشه آزمون داد؟
  من دانشجوی ترم ۴ زبان و ادبیات فارسی هم هستم؟
  چجوری میتونم واسه آزمون ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲

   سلام
   بعله میتوانید ولی درصد قبولی شما خیلی پایین میباشد نیازه یا انصراف بدید یا فارغ التحصیل شوید

 90. مینا
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۹

  سلام کاردانی نرم افزار هستم ۳۲ساله متاهل و دو فرزند میتونم ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۰

   سلام وقت بخیر
   بله از نظر سنی شرایط استخدامی اموزش و پرورش را دارید ولی باید بقیه شرایط شما بررسی شود.

 91. محبوبه
  ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۱۱

  سلام
  کارت ورود به جلسه چه تاریخی میاد؟

  من متولد۶۷ لیسانس زیست دارم، متاهل هستم بچه ندارم، برای دبیرعلوم تجربی ثبت نام کردم،از شهر ما یک نفر رو میخان،امیدی هست قبول بشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۸

   سلام وقت بخیر
   کارت ورود به جلسه ازمون استخدامی اموزش پرورش هنوز ارائه نشده . برای بررسی شانس قبولی میتوانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

 92. فاطمه
  ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۵

  سلام وقتتون بخیر
  بنده موفق به ثبت نام این ازمون نشدم
  تا پایان سال امیدی به برگزاری ازمون اتی وجود داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۱

   سلام . به پشتیبان سازمان سنجش درخواست دهید برای ثبتنام

 93. سعید
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۱۵

  با سلام. بنده کارشناسی حقوق دارم. میتونم آزمون بدم؟‌امیدی هست؟!

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۳

   سلام و عرض ادب
   برای استخدام اموزش پرورش باید در زمان مشخص شده در صورت دارا بودن شرایط مورد نیاز در ازمون استخدامی شرکت کنید .

 94. سمیه
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۱

  سلام،آیا مجددا وقتی تعیین میکنن برای ثبت نام آزمون استخدامی تا قبل برگزاری امتحان

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۵

   سلام
   در صورت نیاز اطلاع رسانی میکنند اما امکانش کمه وزمان برگکزاری ازمون 16 اردیبهشت میباشد

 95. آسمان
  ۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۹

  سلام وقتتون بخیر آیا با رشته مهندسی صنایع میشه برا اموزش و پرورش ثبت نام کرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۳

   سلام وقت بخیر
   بله میتونید باید دفترچه رو بررسی کنید که کجا و چه رشته هایی با گرایش و مدرک تحصیلی شما جذب میکنن.

   • محمدی
    ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۴

    سلام وقت بخیر
    زمان آزمون آموزش و پرورش چه تاریخیه؟؟؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۱

     سلام وقت بخیر
     روز جمعه مورخ 16/02/1401 میباشد

 96. ترمه
  ۲۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۴۲

  سلام.. آیا با درک سطح دو حوزه علمیه میتوان برای آموزگاری ابتدایی شرکت کرد؟ آیا برای استخدامی ۱۴۰۰ دارندگان سطح دو حوزه علمیه در رشته ی آموزگاری ابتدایی توانسته بودند شرکت کنند؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۳

   سلام بله با مدرک سطح 2 میتونید شرکت کنید مشکلی نداره به شرطی که بقیه شرایط ازمون استخدامی رو داشته باشید

 97. ترمه
  ۲۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۰

  سلام.. من مدرک سطح دو حوزه علمیه دارم… ایا میتوانم برای استخدام آموزگاری ایتدایی شرکت کنم.. میدونم مهلت ثبت نام امسال تمام شده ولی میخوام بدونم آیا هر ساله دارندگان سطح دو حوزه علمیه میتوانستند در رشته آموزگاری ابتدایی شرکت کنند؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۱

   سلام بله سطح 2 حوزه با مدرک لیسانس برابری میکنه و میتونید شرکت کنید.

   • یوسفی
    ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۹

    سلام. ایا آزمون اموزش و پرورش تعویق دارد. به ۳۱ تیر همزمان با دستگاه اجرایی برگزار شود

    • کارشناس ارشد
     ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۰

     با سلام.تعویقی برای ازمون اعلام نشده است.

 98. زهرا
  ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۰

  سلام من پرستارم واسه مراقب سلامت میخوام ثبت نام کنم امکانش هس زمان ثبت نام مجددتمدیدبشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۴

   سلام . در حال حاضر سازمان سنجش اطلاعیه ای مبنی برتمدید ثبتنام ازمون استخدامی آموزش و پزوزش اعلام نکرده است . باید به سیستم پاسخگویی درخواست بزنید

 99. فاطمه
  ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۵

  سلام من پرستار هستم برای مراقب سلامت مدارس شدن باید ۲سال طرحمو بگذرونم و اینکه اگه ازمون رو قبول بشم به استخدام آموزش و پرورش در میام و مثل بقیه معلم ها حقوق میدن؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۵

   سلام
   بعله اگر شما استخدام رسمی اموزش و پرورش باشید

 100. noreyanezehra@gmail.com
  ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۳

  سلام من فوق دیپلم رشته نرم افزار هستم میتونم تو استخدامی آموزش و پرورش ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۵

   سلام
   اکر در دفترچه ذکر شده باشد بعله میتوانید

 101. راحت
  ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۲

  سلام کارشناسی حقوق بعد ارشد روانشناسی باشه با ارشد شرکت کنیم مشکلی پیش نمیاد

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۴

   سلام
   خیر

 102. رویا
  ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۶

  سلام.من لیسانس مددکاری اجتماعی دارم.۲۲ سالمه.درچه رشته هایی میتونم شرکت کنم ؟ (آزمون استخدامی آموزش و پرورش )

  • کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۸

   سلام . در دفترچه راهنمای ثبتنام چک کنید که استان محل سکونت شما پذیرش دارد با رشته شما

 103. آریامن
  ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۶

  سلام ببخشید من ۲۱ سالمه کاردانی رشته تربیت بدنی من میتونم برا آزمون شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۱

   سلام . باید چک کنید که در استان محل سکونت شما با مدرک کاردانی پذیرش دارند یا خیر

 104. سید علی
  ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۵

  سلام من ۲۰ سالمه دانشجوی کارشناسی پیوسته رشته مترجمی زبان انگلیسی هستم. میتونم تو آزمون استخدامی شرکت کنم؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۵

   سلام . شما در نهاد های های آموزش و پرورش نمی توانید شرکت کنید ولی در دستگاه های اجرایی شانس دارید . دفترچه را چک کنید .

 105. مهناز
  ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۴

  سلام_ميخواستم بپرسم من ليسانس اموزش زبان انگليسى دارم و كرمانشاه زندگى ميكنم اگر بخوام شركت كنم در ازمون حتما بايد كرمانشاه/كرمانشاه قبول بشم يا مثلا بقيه شهرستان هاى اطراف هم شامل حال ميشه مثل(اسلام اباد،قصرشيرين،هرسين،…كه جز كرمانشاه حساب ميشن!

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۳

   سلام بله حساب میشه

 106. سید علی
  ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۲

  سلام من ۲۰ سالمه دانشجوی کارشناسی پیوسته رشته مترجمی زبان هستم میتونم برای آزمون استخدامی آموزش پرورش شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۳

   با سلام.حهت شرکت در این ازمون باید فارغ التحصیل شده باشید.

 107. میرانی
  ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۷

  سلام من لیسانس مهندسی مدیریت اجرایی و همسرم لیسانس مهندسی کامپیوتر،هر دو متولد ۶۴ هستیم میشه در آزمون استخدامی آموزش و پرورش۱۴۰۱ شرکت کنیم.؟؟

 108. میرانی
  ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۲

  سلام من لیسانس مهندسی مدیریت اجرایی و همسرم لیسانس مهندسی کامپیوتر، هر دو متولد ۶۴ هستیم می تونیم تو آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنیم؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۷

   با سلام.با توجه به اینکه به سقف سنی متاهلین یک سال اضافه میشود در صورت وجود شغلی که مدارک تحصیلی شما را بپذیرد امکان ثبت نام وجود دارد.

 109. ساناز
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۸

  سلام وقت بخیر
  با لیسانس شیمی گرایش شیمی دارویی میشه برای دبیری علوم تجربی ثبتنام کرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۷

   اگر شرایط احراز تخصیلی در ان رشته را داشته باشی میتوانی در این ازمون شرکت داشته باشید

 110. فاطیما
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۶

  درواقع من موقع انتخاب رشته تحصیلیم وقتی زیست شناسی گرایش ژنتیک رو انتخاب میکردم میزد تطابق ندارد بعد زیست شناسی خالی رو انتخاب کردم و باهاش ثبتنام کردم حالا نمیدونم مشکلی پیش خواهد ا‌ومد یا خیر!؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۲

   رشته شما باید عینا با مردک تحصیلی شما یکسان باشد و قبولی شما در صورت تفاوت لغو میشود

 111. فاطیما
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۲

  سلام خسته نباشید
  من رشتم زیست شناسی سلولی‌مولکولی گرایش ژنتیک هستش
  اما توی دفترچه برای دبیری زیست نوشته نشده که کلیه گرایشها ایا میتونم ثبتنام کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۸

   در صفحات 566 به بعد در دقترچه گرایش های مورد نیاز را توضیح داده است چک کنید

  • ثریا
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۸

   با سلام
   برای من پیامک اومد که پنج شنبه آزمون هست.کدوم درسته؟

   • کارشناس ارشد
    ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۵

    سلام وقت بخیر
    تاریخ ازمون استخدامی اموزش و پرورش 16 اردیبهشت ماه است.

 112. مینا
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۸

  با سلام
  بند ۲۹ و ۳۰ که کد محل شغل میخواد برای من خطا میده و نمیتونم ثبتنام رو تکمیل کنم.
  لیسانس ریاضی دارم و دبیری ریاضی انتخاب میکنم ولی میگه مدرک و مقطع تحصیلی منطلق نیست
  لطفا راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۵

   سلام وقت به خیر
   در استخدام آموزش و پرورش باید کد احراز شغل و کد احراز تحصیلی تطابق داشته باشد.برای دریافت این کد به دفترچه راهنمای ثبت نام مراجعه کرده و یا با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 113. hossein
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۴

  سلام.وقتون بخیر من دیپلم تجربی دارم کاردانی ام حسابداری ناپیوسته وفارغ التحصیل کارشناسی حسابداری هستم میتونم به عنوان هنر آموز حسابداری شرکت کنم در آزمون
  ممنون میشم جواب بدید

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۵

   اگر مدرک تحصیلی شما در شرایط احراز تحصیلی ان رشته باشد میتوانید با داشتن شرایط عمومی و اختصاضی این ازمون را ثبت نام کنید

 114. مینا
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۱

  سلام
  من لیسانس ریاضی کاربردی دارم. ساکن تهران
  وقتی کد محل شغل مثلا ۱۱۸۶۰ که برای دبیری ریاضی یکی از مناطق تهران هست میزنم خطا میده که رشته شما با شغل تطابق ندارد و از نمیتونم ثبتنام کنم و کد پیگیری بگیرم.

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۰

   سلام وقت به خیر
   برای استخدام آموزش وپرورش شرایط احراز تحصیلی و شرایط احراز شغلی باید با یکدیگر تطابق داشته باشد.برای چک کردن تطابق رشته و کد شغلی به دفترچه راهنمای ثبت نام رجوع کرده و یا با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 115. Y
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۷

  سلام من 17 واحد دارم ، و تقریبا 4 تا از درسا امتحانشون تیر ماه هستن تا ۱۱ /۴ تموم میشن میشه آزمون استخدامی ثبت نام کنم الان ؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۶

   با سلام.اگر تا پایان مراحل پذیرش مدرک خود را دریافت کنید مشکلی وجود نخواهد داشت.

 116. کاربر
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۷

  سلام
  من سهمیه ۵ درصد دارم
  چه گواهی ای باید برای اعمال این سهمیه هنگام ثبت نام اولیه در سایت بارگزاری کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۰

   سلام وقت به خیر
   برای استخدام اموزش و پرورش داشتن حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه برای اعمال سهمیه واجب است.برای اعمال این سهمیه از شما کد رهگیری ایثارگری می خواهد.
   برای مشاوره میتوانید با مشاوررین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 117. کاربر
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۶

  سلام برای ثبت نام اولیه ایا داشتن گواهی مدرک لیسانس هم لازمه چون من فارغ التحصیل شدم اما هنوز با دانشگاه تسویه حساب نکردم؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۴

   با سلام.اگر تا پایان مراحل پذیرش مدرک خود را اخذ کنید مشکلی وجود نخواهد داشت.

 118. آرین
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۶

  سلام خسته نباشید
  ببخشید ی سوال داشتم توی شرایط احراز تحصیلی دفترچه استخدامی زده ۳۳۹۰۲ تاریخ(لیسانس، فوق لیسانس)، یعنی تمام گرایش های تاریخ می توانند ثبت نام کنند؟
  آخه توی فرم رشته تاریخ مطالعات خلیج فارس رو که از گرایشات تاریخ است رو می زنم، پیام میده رشته یا مقطع مطابقت نداره

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۲

   با سلام.با توجه به اینکه رشته شما تنها در مقطع ارشد وجود دارد هنگام ثبت نام باید مدرک خود را ارشد انتخاب نمایید.

  • کمالی
   ۱۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۷

   س.ببخشید من 8سال درمدارس غیر انتفاعی تدریس کردم رشته کامپیوتر کاردانی پیوسته فوق دیپلم هستم ایا میتوانم ثبت نام کنم متولد59سال. هستم ممنون

   • کارشناس ارشد
    ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۷

    سلام
    شما شرایط سنی برای شرکت در آزمون استخدامی را ندارید

 119. سید محمد
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۱

  سلام روز بخیر من لیسانس عمران دارم و کارت پایان خدمت هم دارم من فکر میکردم با لیسانس عمران میتونم شرکت کنم و کارت شرکت در ازمون رو خریدم اما وقتی مراحل بعدی ثبت نام رسیدم نمیدونم چه رشته ایی داره و چطوری میتونم ثبت نام کنم در از مون های اموزش و پروش و بقیه چون هر رشته ایی رو مربوط به خودمه در بند ۲۷ میزنم میگه تطابق نداره میشه راهنمایی کنین باید چه رشته ایی رو انتخاب کنم ؟؟ لیسانس عمران عمران دارم

  • کارشناس ارشد
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۳

   با سلام.باید مدارک قابل پذیرش هر شغل محل در دفترچه ثبت نام بررسی شود.

 120. سارا
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۸

  سلام وقت بخیر
  من 37سال سن دارم لیسانس مشاوره ژنتیک با این شرایط سنم رشته تحصیلم امکان ثبت نام هست یانه؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۹

   اگر در دفترچه شرایط احراز تحصیلی را داشته باشیدو شرط سن بدون 3 تبصره برای کارشناسی 36 است و میتوانید ثبت نام کنید

 121. سارا
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۵

  سلام. وقت بخیر من 37سال سن دارم لیسانس مشاوره ژنتیک دارم میشه بااین شرایط سنم ثبت نام کنم یانه؟
  ازخانواده شهید جانباز هم نیستم

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۷

   با سلام.بستگی به سوابق کاری شما و وضعیت تاهل دارد.

 122. ملیکا
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۵

  سلام روز بخیر ببخشید من کارشناسی مهندسی صنایع پلیمر هستم میتونم در ازمون ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۸

   سلام
   برای بعضی از شهر ها مهندسی صنایع جذب داریم

 123. نظری
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۶

  سلام من مدرک کارشناسی شیمی دارم ومتولد۶۱/۱۰/۳۰ ودو فرزند دارم می تونم تو آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۶

   با سلام.اگر سابقه کار به همراه سابقه بیمه نداشته باشید امکان ان وجود ندارد.

 124. آسیه احمدی
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۸

  سلام من متاهل دارای دو فرزند متولد اسفند ۶۲هستم و پدرم ایثارگر و جانباز هستن رشته ی دبیرستان ریاضی و رشته ی دانشگاهیم آمار بوده میتونم در آزمون شرکت کنم چه رشته ی ممنون میشم که پاسخ بدید

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۷

   سلام وقت بخیر
   شرایط دقیق استخدام اموزش پرورش را میتوانید داخل مقاله های سایت مطالعه کنید .

 125. بهار
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۷

  سلام من رشته مهندسی تکنولوژی سخت افزار هستم آیا می توانم در آزمون آموزش و پرورش شرکت کنم؟(کارشناسی) داخل سایت هر چه می زنم می نویسد رشته تحصیلی با کد شغل مطابقت ندارد،خواهشا پاسخ بدهید ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۷

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی شرایط استخدام اموزش پرورش مقاله های داخل سایت را مطالعه کنید .

 126. بهار
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۴

  سلام من رشته مهندسی تکنولوژی سخت افزار هستم آیا می توانم در آزمون آموزش و پرورش شرکت کنم؟(کارشناسی)

  • کارشناس ارشد
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۵

   اگر در دفترچه شرایط احراز تحصیلی را داشته باشید میتوانید در این ازمون شرکت کنید

 127. محدثه
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۲

  سلام من برای اینکه از سهمیه ۲۵ درصد استفاده کنم باید مدرک موقت داشته باشم تا در سیستم سجایا ثبت بیکاری بشه ولی هنوز مدرکم بدستم نرسیده تا ۱۰ روز دیگه میرسه ایا من دیگه نمیتونم از سهمیه استفاده کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۱

   با سلام.اگر تا قبل از مصاحبه بتوانید انجام دهید مشکلی نخواهد بود.

 128. سارا
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۶

  سلام
  من ترم آخر ارشد تحقیقات آموزشی هستم و این ترم پایان نامه دارم
  آیا میتونم آزمون استخدامی شرکت کنم؟ ممنونم بابت پاسخگوییتون

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام . باید تا تاریخ خرداد ماه مدرک خود را کامل کنید . یا اینکه با مدرک کارشناسی شرکت کنید

 129. فریبا
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۱

  من لیسانس مدیریت دولتی دارم با معدل 17/20 نمتونم شرکت کنم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۳

   سلام . بعنوان استخدام در دستگاه های اجرایی میتوانید اقدام کنید . به عنوان آموزش و پرورش خیر

 130. فریبا
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۰

  سلام من لیسانس مدیریت دولتی دارم با معدل 17/20 نمتونم شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۱

   ازمون استخدامی اموزش و پرورش شرط معدل ندارد برای اطلاع از نکات ثبت نام و ازمون با موسسه تماس بگیرید

 131. فاطمه
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۸

  سلام .

  من من بهمن امسال اخرین ترممو تموم کردم .هنوز مدرک لیسانسو نگرفتم.
  ایا میتونم ثبت نام کنم برای ازمون استخدامی و بعد ک مدرکم رو گرفتم ارائه بدم؟

  • فاطمه
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۳

   یعنی واحدام تموم شده .ولی مدرکو نگرفتم هنوز

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۳

   سلام . باید قبل از ورود به مصاحبه و گزینش مدرک خود را ارائه دهید

 132. هدیه نواصر
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۵

  باسلام من یک ماه هست که فارق التحصیلم برای ثبت نام اسکن مدرک موقت کافیه یا باید حتما مدرک اصلی باشه برای ثبت نام

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۱

   سلام وقت بخیر
   برای استخدام اموزش و پرورش میتونین با مدرک موقت نیز اقدام کنین

 133. zahra
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۲

  سلام وقتتون بخیر من دیپلم کامپیوتر دارم میتونم تو آزمون استخدامی شرکت کنم؟؟
  اینکه چه رشته هایی به رشته من میخوره؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۲

   سلام وقت بخیر
   با توجه به محل سکونت و … باید دفترچه استخدام اموزش و پرورش بررسی بشه

 134. ماریا
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۹

  سلام خسته نباشید من لیسانس علوم اقتصاد دارم میتونم در آزمون 1401 آموزش و پرورش شرکت کنم؟
  توروخدا لطفا جواب بدید

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۲

   سلام وقت بخیر
   باید رشته های ارائه شده اموزش و پرورش بررسی بشه
   برای بررسی بیشتر وضعیتتون با مشاوران ما تماس بگیرین

 135. ماریا
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۷

  سلام خسته نباشید من دیپلم ریاضی و لیسانس علوم اقتصاد دارم آیا میتونم در استخدامی آموزش و پرورش 1401 شرکت کنم؟ توروخدا جواب بدید 🙏

  • کارشناس ارشد
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۱

   سلام وقت بخیر
   علوم اقتصادی (لیسانس، فوق لیسانس)میتوانید شرکت کنید

 136. زهرا
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۲

  سلام‌ وقتتون بخیر من ۲۲ سالمه دیپلم کامیپیوتر دارم میتونم تو این آزمون شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۰

   سلام وقت بخیر
   نیازه حداقل کاردانی فنی نرم افزار کامپیوتر (فوق دیپلم) داشته باشید که بتونید در ازمون استخدامی شرکت کنید

   • م.م
    ۱۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۵

    سلام خسته نباشین من رشته مهندسی کشاورزی گرایش علوم دام هستم.این رشته جز رشته های استخدامی هست یا نه؟

    • karimi
     ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۱

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 137. Masoomeh
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۵

  سلام میخواستم بدونم رشته من فلسفه وکلام ایا میتونم دبیری معارف شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام. باید دفترچه را مطالعه کنید و چک کنید که در استان شما جذب دارد یا خیر

 138. کژال
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۴

  سلام ، من شهریور۱۴۰۱ فارغ التحصیل میشم ،امکان ثبت نام در ازمون استخدامی رو دارم ؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۱

   سلام وقت بخیر با توجه به اینکه باید هنگام ثبت نام باید تاریخ اخذ دانشنامه تون رو داشته باشید امکانش نیست برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 139. میلاد
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۹

  سلام دفترچه کی میاد بدونیم چه رشته و چه شهرهایی میخوان ؟ برای آموزش پرورش

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۲

   سلام وقت بخیر دفترچه تاریخ 27 ام منتشر شده برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 140. farzane
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۳۸

  سلام وقتتون بخیر
  من دانشجوی ارشد باستان شناسی هستم این ترم فارغ التحصیل میشم
  واسه رشته باستان شناسی تو‌آزمون استخدامی میتونم شرکت کنم واسه رشته تاریخ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۶

   اگر شرایطاصلی را داشته باشی و رشته شما جزو شرایط احراز تحصیلی ان رشته باشد میتوانید برای اطلاع از نکات ثبت نام و ازمون و … تماس بگیرید

 141. محمد
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۵۲

  سلام آدمین جان خوبی.
  تو شغل هنر آموز نقشه کشی معماری گرایش های (علمی کاربردی معماری * معماری داخلی * مهندسی معماری *مهندسی معماری گرایش شهر سازی*مهندسی تکنولوژی معماری) میخواد من با کارشناسی (معماری ) میتونم شرکت کنم رشتم انطباق داره با مهندسی معماری؟ ممنون میشم جواب بدین.

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۸

   برای ثبت نما شرایط احراز تحصیلی تا مقاطع بعدی را داشته باشید مشکلی نیست

   • ناهید
    ۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۹

    سلام وقتتون بخیر
    من مدرکم کاردانی هست و نیمه دوم خرداد ماه تموم‌میشم میتونم مدرکم و بگیرم آیا با مدرک کاردانی آموزش ابتدایی میشه در آزمون شرکت کرد

    • کارشناس ارشد
     ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۹

     سلام . تا تاریخ خرداد ماه باید مدرک خود را ارائه دهید . مدرک موقت هم کفایت کنید

 142. Fateme
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۶

  سلام وقت بخیر .دفترچه امروز برای دیپلم تجربی گفتن.ما چه منابعی رو باید مطالعه کنیم؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۱

   سلام وقت بخیر منابع مطالعاتی برای دوره متوسطه هست با توجه به منابع اختصاصی ازمون برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 143. زهرا
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۳

  سلام
  من لیسانس زمین شناسی هستم. سوالم اینه که من فقط دبیری هایی که قسمت شرایط احراز تحصیلی اسم رشته منو نوشته میتونم انتخاب کنم ؟یا بقیه دبیری ها هم میشه ؟
  و محل خدمت فقط شهر خودمو میتونم انتخاب کنم یا شهرای دیگه مثل تهران هم میشه ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۷

   سلام وقت بخیر بله فقط رشته هایی که تو دفترچه امکان پذیرش رو دارید امکان شرکت دارید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 144. فاطی
  ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

  سلام ببخشید مزاحم شدم ی سوال داشتم من ترم آخر لیسانس آموزش ابتدایی هستم تیر فارغ التحصیل میشم میتونم آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۳

   سلام وقت بخیر استخدام اموزش و پرورش باید تا تاریخ 1400/30/2 فارغ التحصیل شوید

   • Masoomeh
    ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۷

    سلام من لیسانس فلسفه وکلام اسلامی دارم ایا میتونم دبیری معارف شرکت کنم

    • کارشناس ارشد
     ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

     سلام . باید در دفترچه ثبتنام استخدامی جک کنید که رشته موردنظر شمارا پذیرش میکند یا خیر

 145. هیوا
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۴

  سلام، وقت بخیر
  تاریخ ثبت نام آزمون دقیقا کی هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۳

   سلام زمانش مشخص نیست اطلاعیه سازمان سنجش وچک کنید

 146. ح.ن
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۱

  سلام
  وقتتون بخیر
  اگه بدونین لیسانس رشته مهندسی مواد گرایش متالورژی صنعتی هم آموزش پرورش جذب داره؟زمان ثبتنام استخدامی ها کی هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۴

   با سلام.با توجه به دفترچه های سال های گذشته امکان ان وجود ندارد اما جهت کسب اطمینان دفترچه امسال را بررسی نمایید.

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۵

   سلام وقت بخیر برای استخدام آموزش و پرورش مهندسی مواد نیز شانس دارد زمان ثبت نام مشخص نیست

 147. م ب
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۹

  سلام آزمون تو این دو ماه برگزار میشه یا رفت برای سال بعد؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۵

   سلام احتمالا در سال جاری دفترچه می آید و در سال جدید برگزار می شود

 148. عرفان
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۰

  سلام دراستخدامی آموزش و پرورش رشته حقوق می گیرن؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۶

   سلام وقت بخیر دستگاه های اجرایی می گیرند

 149. ح
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۴

  جواب مراندادید ؟

 150. علی
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۰

  با سلام. با فوق دیپلم نرم افزار کامپیوتر میشه برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش ثبت نام کرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۷

   سلام وقت بخیر برای استخدامی اموزش و پرورش سال 1401 در زمانی که دفترچه ها در سایت سازمان سنجش قرار بگیرد میتوان گفت که امکانش هست یا خیر موفق باشید

 151. پر
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۱

  سلام با دیپلم تجربی چه‌ رشته هایی میشه درآزمون استخدامی آموزش‌ وپرورشامسال پذیرفته بشیم.

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۰

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای شرکت در ازمون استخدامی اموزش و پرورش داشتن مدرک تحصیلی حداقل لیسانس الزامی هست ولی برای سال 1401 باید منتظر دفترچه جدید باشید که میتوانید برای اطلاع از شرایط با مشاورین مرکز تماس بگیرید موفق باشید

 152. @@@*
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۷

  سلام من 27سالمه لیسانس معماری دارم میتونم تو آزمون شرکت کنم؟ زمان ثبت نام چندم شروع میشه و تا چندم ادامه داره؟ ممنونم از سایت خوبتون

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۶

   با سلام.برای بررسی مدارک پذیرش هر شغل باید دفترچه ازمون فراگیر دستگاه های اجرایی چک شود و زمان ان مشخص نیست و متعاقبا از طریق سایت سازمان سنجش اعلام میشود.

 153. ح
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۰

  سلام من خرداد فارغ میشم یعنی نمی تونم شرکت کنم آخه پایین در جواب کاربری گفته بودید باید تا پایان شهریورماه مدرک خود را اخذ کنید؟؟؟ نمیتونم

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۸

   سلام وقت بخیر بله می توانید

 154. ابراهیم
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۶

  سلام من لیسانس گیاه پزشکی دارم میتونم تو آزمون شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۷

   سلام وقت بخیر
   باید در زمان ارائه دفترچه دید که اموزش و پرورش از این رشته جذب میکنه یا خیر

 155. مهدخت
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۱

  سلام وقت تون بخیر
  امسال از همه رشته ها نیرو میگیرن؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۹

   سلام وقت بخیر
   باید منتظر دفترچه امسال باشید.

 156. ح
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۵

  سلام من خرداد فارغ میشم یعنی نمی تونم شرکت کنم آخه پایین در جواب کاربری گفته بودید باید تا پایان شهریورماه مدرک خود را اخذ کنید؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۲

   سلام وقت بخیر
   برای استخدام اموزش و پرورش 1401
   باید تا قبل از زمان و مراحل ثبت نام وشرکت درازمون فارغ التحصیل بشین

 157. ک
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۳

  سلام من ۱۸دواحد دیگردارم یعنی خرداد فارغ از تحصیل میشم رشته علوم تربیتی می تونم در آزمون استخدامی شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۸

   سلام وقت بخیر
   تا قبل از ثبت نام و شرکت در ازمون باید فارغ التحصیل بشین

 158. میلاد
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۴

  سلام وقت به خیر _لطفا منو راهنمایی کنید در آزمون استخدامی آموزش و پرورش رشته کارشناسی مدیریت بازرگانی میتونه ثبت نام کنه؟
  حداکثر شرایط سنی آقایان با داشتن پایان خدمت چه رده سنی میباشد؟
  با تشکر از شما🙏🙏

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۸

   شرایط احراز تحصیلی نسبت به نوع مدرک در دفترچه چک شود و شرط سنی بر اساس اخرین مدرک تحصیلی است

 159. مم
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۱

  سلام وخسته نباشید خدمت کارشناس عزیز من رشته علوم تربیتی می خونم خرداد فارغ اتحصیل میشم ۱۸ واحد دیگه دارم منم میتونم ثبت نام وشرکت در آزمون استخدامی آموزش وپرورش امسال کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۴

   سلام وقت بخیر
   برای شرکت در ازمون استخدامی اموزش و پرورشی نیازه شما فارغ التحصیل باشید

 160. ازاد
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۷

  سلام من ۴۱ سالم و لیسانس الهیات میتونم در ازمون شرکت کنم .

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۲

   سلام وقت بخیر خیر نمی توانید مگر اینکه سهمیه ایثارگران داشته باشید

 161. Reyhan
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۳

  سلام
  من ارشد گیاهان داروی وصنعتی میخونم لیسانس منابع طبیعی میتونم آزمون شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۴

   با سلام.جهت حاصل کردن اطمینان در خصوص مورد پذیرش بودن مدرکتان دفترچه ازمون استخدامی اموزش و پرورش را چک کنید.

 162. فاطمه
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۷

  سلام
  من ترم آخر رشته آموزش ابتدایی هستم آیا میتونم در آزمون استخدامی شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۱

   سلام . باید تا پایان شهریورماه مدرک خود را اخذ کنید

   • زهرا
    ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۰

    سلام میخواستم بدونم که تا حالا آموزش و پرورش فراخوان از کارشناسی مهندسی مواد و متالورژی داشته؟ امکانش هست ک از این رشته امسال جذب داشته باشد؟

    • کارشناس ارشد
     ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۲

     با سلام.جهت حاصل کردن اطمینان به محض انتشار دفترچه ازمون استخدامی بخش فراگیر اجرایی مدارک تحصیلی قابل پذیرش برای هر شغل را بررسی کنید.

 163. Material Student
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۰

  سلام میخواستم بدونم که تا حالا آموزش و پرورش فراخوان از کارشناسی مهندسی مواد و متالورژی داشته؟ امکانش هست ک از این رشته امسال جذب داشته باشن

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۶

   با سلام.جهت کسب اطمینان دفترچه ازمون استخدامی اموزش و پرورش را مطالعه کنید.

 164. مینو
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۶

  سلام ببخشید میشه راهنمایی کنین چه کتاب هایی رو بخونیم و اینکه اگرم قبول نشدیم برای سال بعد هم همون کتاب هارو باید مطالعه کنیم

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۳

   سلام وقت بخیر
   به این علت که منابع زیاد است و نیازه اطلاعات بدید در رابطه با رشته مربوطه با مشاورین ما تماس بگیرید

 165. زهرا
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۶

  سلام من کارشناسی مدیریت دولتی دارم میتونم در آزمون شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۳

   سلام . خیر . شما در آرمون استخدامی دستگاه های اجرایی میتوانید شرکت کنید

 166. مرضیه
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۹

  سلام من تیرماه فارغ التحصیل میشم .میتونم تو این ازمون شرکت کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۹

   با سلام. اگه شما تیر 1401 فارغ التحصیل میشین بستگی داره چه مقطعی باشین و چه رشته ای و ایا اصلا رشته شما در استخدامی هست یا خیر برای اطلاع بیشتر تماس بگیرید

  • سیامک
   ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰

   سلام من با احتساب خدمت دوره ضرورت 36سال دارم میتونم در آزمون شرکت کنم؟

   • کارشناس ارشد
    ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۳

    سلام وقت بخیر شرایط سنی با توجه به مقطع تحصیلی متفاوت هست برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 167. فاطمه
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۳

  عذر میخام چرا گفتن مهلت ثبت نام تا ۱۷ بهمن هست ولی توی سایت سنجش چیزی تحت عنوان این ثبت نام استخدامی وجود نداره چرا؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۵

   سلام وقت بخیر فعلا دفترچه اعلام نشده است

 168. هلیا حمیدی
  ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۴

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من دو تا سوال دارم
  1. تاریخ دقیق ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش کی هست؟
  2. خواهرم 36 سالش و مدرک تحصیلاتیش کارشناسی هست و برای شرکت در آزمون با توجه به سنش باید کارشناسی ارشد می داشت تا بتونه شرکت کنه. حالا سوالم این هست که آیا صحت داره که شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش که از شرایط سنی خواهرم گذشته می شه سوابق کاری رو لحاظ کرد و در آزمون شرکت کرد. مثلا خواهرم که 8 سال سوابق کاری داره این 8 سال از سنش کم می شه و می تونه در آزمون شرکت کنه؟؟؟ آیا این قضیه صحت داره؟؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام وقت بخیر ثبت نام ازمون استخدامی شروع شده و امسال تا سن 36 امکان شرکت هست برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 169. Material Student
  ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۶

  سلام. میخواستم بدونم از مهندیسن موادو متالورژی تا حالا فراخوان شده. یعنی امکانش هست این رشته هم جزو رشته های مورد نظر آموزش و پرورش باشه؟ ممنونم

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۴

   سلام وقت بخیر در رشته های استخدامی اموزش پرورش رشته متالوزی کمتر پذیرش میشود ولی باید زمان ثبت نام باز با توجه به دفترچه و رشته محلهای اعلامی چک کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 170. مونا
  ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۲

  تاریخ ثبت نام کی مشخص میشه؟ بهم گفتن شروع شده ولی من لینک ثبت نامی ندیدم
  اشتباه گفتن؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۳

   سلام وقت بخیر تاریخ فعلا اعلام نشده است

 171. یونس
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۸

  سلام وقت بخیر ببخشید یه سوال داشتم من ترم آخر رشته علوم تربیتی آموزش ابتدایی هستم میتونم در آزمون ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۷

   سلام وقت بخیر برای استخدام اموزش پرورش با توجه به مفطع و رشته و تایم فارق التحصیلیتون منعی ندارد برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 172. مهران طالع پور
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۹

  با سلام
  خانم بنده ۳۰ سالشه و کارشناسی معماری داره بیرونی داره
  میتونه تو آزمون شرکت کنه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۸

   سلام . یکسری شرایط باید بررسی شود مانند شزایط سنی و گرایش تحصیلی . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید

 173. سروش
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۰

  سلام من کاردانی حسابداری دارم ایا میتونم در ازمون شرکت کنم رشته تربیت معلم

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۰

   در صورت نداشتن مشکل نظام وظیفه و داشتن سن مورد قبول امکان ان وجود دارد.

 174. علی
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۰

  سلام بنده ۳۲ سال دارم میخواستم جزو آموزش و پرورش بشم یا دبیری یا آموزش ابتدایی ، مدرکم فوق لیسانس مهندسی عمران هستش ،چه آزمونی باید شرکت کنم میشه راهنماییم کنید ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۷

   بستگی به مدرک لیسانس شما دارد.حهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

 175. محمدی
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۵

  با سلام .من ترم ۸ ام و اخرین ترمم هست و رشته ام مهندسی برق هست .میتونم ثبت نام کنم و کدام دبیری رو میتونم بزنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۶

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای ثبت نام و شرکت در ازمون استخدامی اموزش و پرورش سال 1400 -1401 در صورتی که فارغ التحصیل شدین امکانش هست ولی برای بررسی رشته های مورد پذیرش با مدرک لیسانس مهندسی برق ختما با مشاورین مرکز تماس حاصل فرمایید موفق باشید

 176. Hadis
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۲

  سلام مهلت ثبت نام تا چه تاریخی هست؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۳

   سلام وقت بخیر
   استخدام اموزش و پرورش هنوز اعلام نشده

 177. فاطمه
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۹

  سلام من کارشناسی اقتصاد دارم میتونم ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۵

   سلام وقت بخیر
   بعله برای دبیری اقتصاد میشه

 178. فاطمه
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۸

  سلام من کارشناسی اقتصاد دارم میتونم شرکت کنم؟

 179. حنانه
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۲

  سلام من لیسانس حوزه علمیه دارم می خوام دبیری معارف شرکت کنم آیا امکانش هست؟ و مدرک مورد نیاز برا دبیری دوره متوسطه و آموزگار ابتدایی چی هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۶

   با سلام.پاسخ سوال شما با توجه به سن شما متفاوت است.جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص راه های ورود به اموزش و پرورش با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

 180. عاطفه
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۴

  سلام وقت بخیر بنده لیسانس مهندسی محیط زیست هستم میتونم تو آزمون استخدامی آموزش پرورش ثبت نام داشته باشم

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۹

   سلام وقت بخیر
   باید در زمان فراخوان دید ایا از این رشته جذب دارن یا خیر

 181. R.a
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۵

  سلام وقت بخیر
  من ۲۳ سالمه و لیسانس اپتیک و لیزر دارم به نظرتون میتونم شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۳

   سلام وقت بخیر بعید به نظر میرسه اما باز باید منتظر فراخوان موند

 182. مریم
  ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۸

  پس چطوری توی همین سایت این رشته هم جزو رشته های مورد نیاز هست؟اشتباه درج شده؟؟

 183. نیلو
  ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۴

  سلام وقت بخیر من ۲۲ سالمه لیسانس روانشناسی دارم میتونم شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۶

   سلام وقت بخیر
   بعله میتوانید

 184. محمدی
  ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۷

  سلام من ارشد تاریخ پزشکی هستم،میتونم تو آزمون آموزش پرورش شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۰

   سلان وقت بخیر
   لطفا اطلاعات تحصیلی رو دقیق تر وارد کنید

   • عاطفه
    ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۰

    سلام وقت بخیر بنده لیسانس مهندسی محیط زیست هستم میتونم تو آزمون استخدامی آموزش پرورش ثبت نام داشته باشم

    • کارشناس ارشد
     ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۰

     سلام
     منتظر اعلام لیست رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی بمونید

 185. ثانی
  ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۲

  سلام .من کارشناسی علوم مهندسی باغبانی رو دارم میتونم ثبت نام کنم .دیپلمم علوم تجربی خوندم

  • کارشناس ارشد
   ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۰

   سلام وقت بخیر
   باید فراخوان بیاد و بررسی بشه که از رشته شما جذب میکنن یا خیر

  • zeinab
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۲

   سلام، آیا با مدرک کاردانی حسابداری میتونم به عنوان دبیر مقطع ابتدایی در آزمون شرکت کنم؟

   • کارشناس ارشد
    ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۲

    بستگی به دفترچه ثبت نام امسال دارد.ولی به احتمال زیاد خیر.

 186. پرنیا
  ۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۲

  سلام.من لیسانس حسابداری دارم ولی نمیدونم چه منبع هایی واسه ازمون بخونم ممنون میشم راهنمایی کنین

  • کارشناس ارشد
   ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۹

   سلام وقت بخیر
   در زمان انتشار دفترچه فراخوان منابع اعلام میشه

   • zeinab
    ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۴

    سلام من لیسانس حسابداری دارم آیا می تونم به عنوان آموزگار ابتدایی در آزمون شرکت کنم؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۲

     خیر

 187. عاطفه نوروزی
  ۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۸

  من متولد ۷۲م و دانشجوی ترم ۳کارشناسی ارشد تربیت بدنی، با کارشناسیم شرکت کنم بهتره یا کارشناسی ارشدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۸

   سلام
   مقطع ارشد

   • زینب
    ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۲

    وقتی مدرک آماده نیس چجور با ارشد شرکت کنیم. منم فقط دفاعم موندت که میفته خرداد

    • کارشناس ارشد
     ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۷

     در دفترچه ثبت نام ذکر میشود که تا چه تاریخی فارغ التحصیل شوید مجاز به شرکتید.

 188. zeinab
  ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۴

  سلام دفترچه کی در سایت سنجش بارگزاری میشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۱

   تایم مشخصی ندارد.

 189. مریم
  ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۸

  سلام من ترم اخر مقطع کاردانی رشته مدیریت خانواده هستم خرداد تموم میشه میتونم ثبت نام کنم؟؟دفترچه کی میاد رشته منم جزوش هست؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۳

   سلام وقت بخیر
   در حال حاظر این رشته تحصیلی تو موارد نیست شما منتظر دفترچه جدید باشید

 190. ناشناس
  ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۴

  سلام وقت بخیر من ترم ۷ کارشناسی شیمی هستم و احتمالا تا تابستان سال آینده فارغ التحصیل بشم آیا میتوتم با مدرک دیپلمم ک ریاضی هست شرکت کنم در آزمون؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۰

   سلام وقت بخیر
   بعله با دیپلم هم میشه اما پذیرش با این مدرک تحصیلی احتمالش کم است

 191. Reza11
  ۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۷

  سلام وقت بخیر
  بنده سرباز معلم هستم و تیرماه خدمتم تموم میشه آیا میتونم در آزمون استخدامی شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۷

   خیروبرای شرکت در ازمون کارت پایان خدمت نیاز است

 192. ناشناس
  ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۲۰

  سلام وقت بخیر
  من ترم آخر کارشناسی هستم و یک درس رو قراره معرفی به استاد بگیرم در ترم تابستان. میخواستم بپرسم برای ثبت نام مدرک کارشناسی نیازه یا خیر؟ چه زمانی باید مدرک ارائه کنیم؟ تاریخ تقریبی آزمون چه زمانی خواهد بود؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۹

   سلام وقت بخیربرای استخدام اموزش پرورش و ازمون مربوطه داشتن دیپلم و پیش دانشگاهی رشته های نظری جزو شرایط میباشد برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

  • M
   ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۵

   سلام
   منابع برای معلم ابتدایی معرفی میکنید

   • کارشناس ارشد
    ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۵

    سلام وقت خیر
    لطفا برای منابع با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید

   • کارشناس ارشد
    ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۶

    سلام . منابع عمومی و اختصاصی آزمون های استخدامی و ثبتنام در سامانه ثبتنام سنجش

 193. M
  ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۳

  سلام ببخشیدواسه استخدامی اموزش پرورش کدام منبع رومعرفی میکنیدبخونیم

  • کارشناس ارشد
   ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۲

   سلام وقت بخیر بستگی داره که واسه ی دبیری چه درسی میخواین اقدام کنین

   • M
    ۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۷

    سلام میخواهم دبیرابتدایی شم

    • کارشناس ارشد
     ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۷

     سلام
     موفق باشید

 194. گل یاس
  ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۱۹

  سلام آیا با مدرک لیسانس مدیریت صنعتی می شود درآزمومون استخدامی آموزش پرورش شرکت کرد

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۷

   سلام وقت بخیر باید فراخوان رو در زمان ثبت نام بررسی کنین که از این رشته جذب میکنن یا خیر

 195. عبد الله
  ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۶

  لیسانس جغرافیا هستم کج ثبت نا م کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۹

   سلام وقت بخیر دز زمان فراخوان باید اقدام کنین

 196. عبدالله خواجوند
  ۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۴۴

  بازنشسته فرهنگی هستم فرز‌ندم لیسانس جغرافیا دارد وبیکار است آیا سهمیه ندارد یا کی ثبت نا شروع می شود

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۲

   سلام وقت بخیر بله معمولا از رشته جغرافیا جذب دارن در زمان ثبت نام میتونین اقدام کنین

 197. fateme
  ۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۰

  سلام برادر من متولد1375 و مهندسی جوش داره سربازی هم رفته ایا میتونه ثبت نام کنه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۸

   سلام وقت بخیر باید در زمان فراخوان بررسی کنین ببینین از این رشته جذب میکنن یا خیر

 198. 🌞
  ۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۹

  سلام عذر میخوام بنده ترم آخر لیسانس مهندسی کشاورزی هستم و ۲۵ سال سن دارم. میتونم تو آزمون شرکت کنم برای رشته خودم یا اگر جذب نداشت میشه با مدرک دیپلمم شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۴

   سلام وقت بخیر
   بعله امکانش هست اما باید دفترچه جدید هم بررسی شود

 199. Moon
  ۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۳۲

  سلام من ۲۵ سالمه و درحال تحصیل تو دوره لیسانس هستم و هنوز تمومش نکردم با این شرایط میتونم با مدرک دیپلمم که تجربی هست تو آزمون شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۸

   سلام وقت بخیر
   نیازه دفترچه جدید بررسی شود امامدرک تحصیلی دیلم کم و سخت است
   شما باهمون مدرک لیسانس اقدام کنید

 200. رزا
  ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۰۷

  باسلام .من دانشجوی کارشناسی ترم ۷ آموزش زبان انگلیسی ام. آیا می توانم آزمون استخدامی بدهم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۵

   سلام . بله . اگر شرایط اختصاصی را دارا باشید

 201. سارا
  ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۵۶

  سلام من ۲۳ سالمه و لیسانس جغرافیا دارم ایا منم میتونم در آزمون آموزش پرورش شرکت کنم؟؟جغرافیا جزو علوم اجتماعی محسوب میشه یا خیر؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۲

   سلام وقت بخیر معمولا برای دبیری جغرافیا جذب میکنن منتظر فراخوان باشین

 202. پریسا درویشی
  ۲۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۱

  من لیسانس مهندسی پزشکی دارم از این رشته جذب دارند؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۹

   سلام وقت بخیر
   باتوجه به دفترچه جدید باید رشته تحصیلی شما بررسی شود

 203. سینا خیبری
  ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۷

  سلام وقتتون بخیر
  من اوایل اسفند خدمت سربازیم تمام میشود
  آیا میتونم در این ازمون شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۶

   سلام
   وقت بخیر
   بله

 204. امیر
  ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۹

  سلام
  طبق سال های پیش حداقل فاصله زمانی از زمان ثبت نام تا روز آزمون حدودا چند روز هست .منظوور زمان برای مطالعه هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۹

   سلام بله

 205. سارا
  ۲۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۴

  دفترچه کی منتشر میشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۹

   سلام وقت بخیر هروقت اعلام بشه قرار میدیم

 206. سارا
  ۲۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۸

  سلام میخواستم بدونم اگر کسی33 باشه و دارای مدرک لیسانس مدیریت بازرگانی باشه میتونه در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت بکنه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۳

   سلام وقت بخیر
   منتظر دفترچه باشید بعد از ان متوجه میشوید

 207. مینا
  ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۰۶

  سلام من رشتم مطالعات ارتباطی و فناوری اطلاعات هست میتونم شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۵

   سلام . باید اول دفترچه منتشز شود

 208. پاییز
  ۲۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۳۷

  با سلام با مدرک فوق دیپلم سن۲۴ سال میشه در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۲

   سلام بله

  • M
   ۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۷

   سلام ببخشیدمن لیسانسموخردادمیگیریم میتونم‌شرکت کنم

   • کارشناس ارشد
    ۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۱

    سلام وقت بخیر
    نیازه شما تا 31/6/1401فارغ التحصیل شوید

 209. تاج الدین ریگی میرجاوا
  ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۱۵

  سلام من فوق دیپلم دارم سن من ۳۲سال هست میشه ازمون ثبت نام کرد

  • کارشناس ارشد
   ۲۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۸

   سلام وقت بخیر
   برای استحدام اموزش وپرورش برای مقطع کاردانی شرایط سنی حداکثر 30 سال میباشد

 210. زهرا
  ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۱۳

  سلام کسی ک دیپلم داره ولی ۲۰سالش پر نشده چطور

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۳

   سلام وقت بخیر فراخوان رو بررسی بکنین اموزش و پرورش نمیگیره برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرین

 211. حبیبه
  ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۸

  رشته کامپیوتر هم بردارین سهمیه باشه چه بهتر از چایپاره

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۴

   سلام وقت بخیر باید فراخوان بررسی بشه ک از رشته شما جذب دارن با خیر ایثارگری هم امتیاز حساب میشه

  • بهنام
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۳

   سلام . ثبت نام کی هست؟!!

   • کارشناس ارشد
    ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۵

    سلام وقت بخیر زمان ثبت نام ازمون استخدامی اموزش و پرورش سال 1401 هنوز اطلاعیه اعلام نشده و دفترچه در سایت سازمان سنجش قرار نگرفته ولی میتوانید برای اطلاع از زمان و شرایط ازمون سالهای قبل با مرکز تماس حاصل فرمایید موفق باشیذ

 212. زهرا
  ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۷

  سلام.وقت بخیر
  از امسال به بعد قراره رشته زبان فرانسه هم جذب اموزش پرورش بشه؟با لیسانس زبان فرانسه میتونم در ازمون استخدامی اموزش پرورش شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۱

   سلام وقت بخیر باید فراخوان بررسی بشه بستگی داره که از این رشته جذب داشته باشن یا خیر

 213. گلشن
  ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۳۱

  سلام وقتتون‌بخیر فوق دیپلم گرافیک هم میتونه شرکت کنه؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۶

   سلام وقت بخیر فراخوان رو مطالعه بکنین بینین از رشته شما جذب داره یا خیر

 214. شكيلا
  ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۹

  سلام وقت بخیر من دانشجوی ترم هفت روانشناسی هستم و تیر ماه ۱۴۰۱فارغ تحصیل میشم میتونم توی آزمون استخدامی شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۸

   سلام وقت بخیر حداقل مدرک مورد نیاز جذب دیپپلم هستش باید مدرک رو بگیرین

 215. پریسا
  ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۲۴

  سلام.وقتتون بخیر.
  با رشته مهندسی معماری میشه تو آزمون آموزش و پرورش شرکت کرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۲

   سلام وقت بخیر بستگی داره که بخوان از این رشته جذب بکنن یا خیر فراخوان باید بررسی بشه در زمان اعلام برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 216. سعید
  ۱۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۲

  سلام وقت بخیر
  من دانشجوی ترم دوم ارشد هستم آیا میتونم با مدرک کارشناسی در آزمون شرکت کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۴۹

   سلام . بله

 217. مرادی
  ۱۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۸

  سلام ببخشید با مدرک دیپلم انسانی سن ۲۴ سال میشه در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۳

   سلام
   وقت بخیر
   خیر

 218. محمد
  ۱۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۴

  سلام
  میخاستم ببینم کسی ک سرباز هست در حال حاظر هم میتونه تو آزمون شرکت کنه یا ن؟
  یعنی هم موقع ثبتنام و هم موقع ازمون سرباز باشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۳

   سلام
   وقت بخیر
   نه، باید کارت پایان خدمت داشته باشین

 219. مرادی
  ۱۶ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۳۰

  سلام ببخشید میخواستم بدونم با دیپلم انسانی ، سن ۲۴سال میشه در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۳۵

   سلام
   وقت بخیر
   شاید برای امور خدماتی

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۲

   سلام خیرحداقل لیسانس

 220. زارع
  ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۹

  سلام وقت بخیر ببخشید من دانشجوی ترم ۴ مدیریت دولتی ( مقطع کارشناسی) هستم آیا می توانم در آزمون شرکت کنم یا باید درسم تمام شده باشه (دانشگاه پیام نور)؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۸

   سلام وقت بخیر بله برای شرکت در ازمون باید مدرک داشته باشین فراخوان رو مطالعه کنین

 221. فرشته
  ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۹

  ببخشید من لیسانس مشاوره دارم امکان ثبت نام برام هست؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۹

   سلام وقت بخیر فراخوان اموزش و پرورش رو بررسی کنین

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۵

   سلام وقتت بخیربله

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۴

   سلام وقتتون بخیربله

 222. زهرا
  ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۳

  کسی که ۱۲ سال سابقه تدریس در مدرسه غیر دولتی را دارد و سنش ۴۱ سال است می تواند با این سن شرکت کند؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۴

   سلام وقت بخیر فراخوان رو مطالعه کنین با توجه به مدرک تحصیلی حداکثر سن تعیین شده است برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 223. زینب
  ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۸

  سلام
  من دانشجوی ارشد رشته علوم تربیتی هستم میتوانم در این آزمون شرکت کنم؟
  سال 1401 باز هم آزمون استخدامی آموزش و پرورش برگزار میشود؟
  تشکر

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۴

   سلام وقت بخیر اگر شرایطش رو داشته باشین میتونین شرکت کنین فراخوان رو بررسی کنین

 224. Mostafa
  ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۶

  سلام، من لیسانس رشته اصلاح و تربیت دارم میتونم تو آزمون شرکت کنم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۸

   سلام وقت بخیر باید فراخوان بررسی بشه

 225. Mostafa
  ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۱۲

  سلام،،من لیسانس رشته اصلاح وتربیت هستم میتونم تو آزمون شرکت کنم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۱۷

   سلام وقت بخیر دوست عزیز در چه آزمونی؟

 226. Mostafa
  ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۶

  سلام ،،من لیسانس رشته اصلاح و تربیت هستم میتونم تو آزمون شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۳

   سلام وقت بخیر باید فراخوان بررسی بشه که از رشته شما جذب دارن یا خیر

 227. کارشناسی زبان و ادبیات انگلیسی
  ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۶

  سلام وقتتون بخیر
  لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی دارم متولد ۶۴/۹/۱۵ هستم. آیا می توانم در این آزمون شرکت کنم.

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۳

   سلام وقت بخیر باید فراخوان بررسی بشه معمولا حداکثر سن برای کارشناسی 35 سال هست.برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 228. مینا
  ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۲

  سلام وقتتون بخیر، تحصیلاتم :لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی دارم. ۳۶ سال سنم است، میتونم در در آزمون شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۳

   سلام وقت بخیر برای استخدام اموزش پرورش با مدرک لیسانس حداگثر سن 35 سال میباشد برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 229. Zt
  ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۲۶

  سلام وقتتون بخیر امکانش هست با توجه به جذب بالایی که آموزش و پرورش امسال داره سال دیگه هم این آزمون استخدام برگزار بشه ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۴

   سلام وقت بخیر بله امکانش هست اگر باشه فراخوان میزنن

   • مریم
    ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۵

    ایا رشته مدیریت خانواده پذیرش داره ؟؟درچه مقطعی من دانشجو ترم اخرم خرداد تموم میشه درسم میشه شرکت کنم؟؟ با کاردانی میشه …ویسوال دیگه کارشناسی ناپیوسته هم پذیرش د ا ره اموزش پرورش؟

    • کارشناس ارشد
     ۲۰ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۰

     سلام . دفترچه بهمن ماه منتشر میشود

 230. ن
  ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۹

  سلام اگه ترم آخر باشیم میتونیم ثبت‌نام کنیم

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۹

   سلام وقت بخیر بستگی به مقطع شما داره و اینکه فراخوان بررسی باید بشه

  • زهرا
   ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۹

   کسی که ۱۲ سال سابقه تدریس در مدرسه غیر دولتی را دارد و سنش ۴۱ سال است می تواند با این سن شرکت کند؟

   • کارشناس ارشد
    ۱۵ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۰

    سلام وقت بخیر بستگی به مدرک تحصیلی شما و شرایطتون داره

 231. الهه
  ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۹

  من دانشجوی رشته ی علوم تربیتی پیام نور هستم میتونم در آزمون آموزش و پرورش شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۲

   سلام وقت بخیر بستگی به مقطع شما داره و باید فراخوان بررسی بشه

 232. نرگس
  ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۴

  سلام وقت بخیر
  لیسانس رشته ی مهندسی صنایع هم می تواند دراین ازمون شرکت کند؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۰

   سلام وقت بخیر باید فراخوان بررسی بشه که رشته شمارو جذب میکنن یا خیر برای اطلاعات بیشتر و بررسی وضعیتتون میتونین با مشاوران ما تماس بگیرید

 233. Fereshte
  ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۵

  سلام و خسته نباشید
  ثبت نام وآزمون استخدامی آموزش و پرورش چه زمانی هست؟
  کارشناس شیمی کاربردی هستم، میتونم شرکت کنم؟

  ممنون میشم راهنمایی بفرمایید 🌸

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۶

   سلام وقت به خیر
   طبق اعلام آموزش و پرورش این دفترچه تا آخر سال 1400 منتشر شده و طبق دفترچه و رشته های ارائه شده در این آن میتوانید برای ثبت نام اقدام نمایید.
   برای اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

   • هانیه
    ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۲

    سلام. ببخشید زمان ثبتنام آزمون آموزش و پروش کی هست؟ من تاریخشو نمیدونم

    • کارشناس ارشد
     ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۵

     سلام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در 15 اردیبهشت ماه برگزار شد پیگیر اخبار باشید تا بتوانید برای آزمون سال بعد ثبت نام کنید.

 234. sarina
  ۱۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۷

  سلام و وقت بخیر من لیسانس مهندسی کشاورزی و همینطور فوق لیسانس مهندسی کشاورزی گرایش آبیاری و زهکشی دارم و میخواستم تو آزمون استخدامی آموزش پرورش شرکت کنم اما متاسفانه رشته دانشگاهیم تو قسمت ثبت نام وجود نداره. خواستم ببینم میتونم شرکت کنم در آزمون؟ و اینکه الان حدودا ۳۰ سالمه و اگه با این رشتم نتونم ثبت نام کنم میتونم یه مدرک فوق لیسانس مهندسی عمران برم بگبرم و با اون اقدام کنم یا باید برم لیسانس عمران بگیرم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۲

   سلام وقت بخیر نیازه شرایط سنی و تحصیلی شما دقیق تر بررسی شود برای اطلاع بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید

 235. سمیه
  ۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۲

  سلام.آیا لیسانس رشته صنایع دستی هم میتواند در این آزمون شرکت کند؟البته سنم هم ۳۸ هست.

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۸

   سلام وقت بخیر
   برای تحصیلات لیسانس شما تا سن 35 سالکی میتوانستید اقدام کنید

  • مینا
   ۱۲ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۵۳

   سلام وقتتون بخیر، تحصیلاتم :لیسانس زبان و ادبیات انگلیسی دارم. ۳۶ سال سنم است، میتونم در در آزمون شرکت کنم؟

   • کارشناس ارشد
    ۱۹ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۸

    سلام وقت بخیر
    برای استخدام در اموزش پرورش باید منتظر فراخوان ها باشید.

 236. نسترن
  ۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۲۰

  سلام دوست عزیز، بعد از استخدامی آموزش پرورش میشه ادامه تحصیل داد؟
  دوم اینکه من دانشجوی روانشناسی هستم و بعد از استخدامی ،قصد دارم کار درمان و مشاوره انجام بدم،
  درکنار دبیری مشکلی ایجاد نمیکنه؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۲۹

   سلام وقت بخیر بله میتونین مشکلی نداره

 237. آوا
  ۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۵۰

  سلام.من دانشجوی ارشد دانشگاه دولتی هستم میتونم آزمون استخدامی شرکت کنم؟یا باید انصراف بدم؟اگه لازمه انصراف بدم باید قبل از برگزاری آزمون این کارو بکنم یا بعد از قبولی؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۹

   سلام وقت بخیر بله میتونین شرکت کنین

 238. Zahra
  ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۰۵

  سلام وقتتون بخیر
  بنده دانشجوی دانشگاه محقق اردبیل هستم ترم پنجم . میخواستم بدونم که آیا میتونم در آزمون 1401 شرکت کنم ؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۰

   سلام خیر دانشجوی دولتی نمی تواند در کنکور شرکت کند

 239. مبینا
  ۲۹ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۶

  سلام ببخشید از رشته اموزش زبان انگلیسی هم میپذیرن واسه استخدامی?

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۵

   سلام وقت بخیر بله می توانید

 240. زهرا
  ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۷

  سلام وقت بخیر
  بعداز استخدام شدن در آموزش و پرورش با لیسانس دیگه امکان شرکت توی کنکور ارشد وجود نداره؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۵

   سلام .مشکلی ندارد . میتوانید

 241. دنیا نجفی
  ۱۷ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۶

  آیا با لیسانس مهندسی شیمی میشود در این آزمون شرکت کرد ؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۵

   سلام وقتتون بخیر باید رشته ی شما در دفترچه ازمون های استخدامی اموزش پرورش باشد تا بتوانید شرکت کنید

   • رها
    ۱۴ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۲:۲۳

    سلام وقتتون بخیر، برای رشته فقه و حقوق مقطع ارشد دروس تخصصی، چیا هستن برای ازمون؟؟

    • کارشناس ارشد
     ۲۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۳

     سلام وقت بخیر
     برای مشاوره بهتر در مورد این رشته و معرفی منابع بامرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بکیرید

 242. زهرا
  ۱۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۰

  سلام وقت بخیر. برای ثبت نام در آموزش و پرورش محدودیت قدی وجود داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۰

   سلام وقت بخیر برای استخدام اموزش و پرورش سال 1400 شرط قدی وجود ندارد. ولی شرایط مدرک تحصیلی و سن و…. ملاک است. لطفا برای اطلاعات بیشتر با مشاوران مرکز تماس بگیرید

 243. Zahra
  ۱۲ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۵

  سلام وقت بخیر . زمان ثبت نام تا برگزاری ازمون حدودا ۲ ماه هست فرض کنیم فردی بخواد یکی از رشته ها رو مثلا دبیری تاریخ قبول بشه و ۲ ماه فرصت کمی هست ایا میتونه از امسال شروع کنه به خوندن برای سال بعد ؟ یا باید صبر کنه دفترچه منتشر بشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام وقت به خیر
   برای استخدام آموزش و پرورش 2 ماه میتواند فرصت خوبی برای آمادگی باشد.بر اساس منابع اعلام شده و با برنامه ریزی میتوان در بهترین حالت قرار گرفت.
   برای مشاوره و دریافت برنامه با شماره 9099075307 تماس بگیرید.

 244. fati
  ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۵

  سلام آیا لیسانس رشته ی علوم تربیتی میتواند در این آزمون شرکت کند؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ آذر ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۵

   سلام وقتتون بخیر برای اموزگاری ابتدایی شما را جذب می کنند به دفترچه استخدامی اموزش پرورش مراجعه کنید جهت مشاوره ی بیشتر با تلفن مرکز تماس حاصل فرمایید

 245. نادیا
  ۵ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۰

  سلام ببخشید آزمون استخدامی آموزش وپرورش سطح سوالاتش چطوریه؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۸

   سلام وقت بخیر برای استخدام اموزش پرورش میتونید از دانلود سوالات سالهای گذشته استفاده کنید

  • کارشناس ارشد
   ۹ آبان ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۸

   سلام وقتتون بخیر سطح بالایی را برخوردار است

  • شعبانی
   ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۴۹

   سلام، وقت بخیر، من متولد شهریور ۶۶هستم و سال بعد ۳۵سالم میشه، ترم پنج کارشناسی هستم اگه مهرسال دیگه مدرکمو بگیرم آزمون سال دیگه رو میتونم شرکت کنم یا شرایط سنی شامل من نمیشه تا سال بعد؟
   رشته من آموزش پیش دبستان هست، اصلا میشه آزمون داد باهاش؟؟؟

   • کارشناس ارشد
    ۲۳ دی ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۳

    سلام وقت بخیر
    برای شرکت در ازمون استخدام اموزش و پرورش شرایط سنی کارشناسی حداکثر 35 سال تعریف شده است
    اموزش و پرورش باتوجه به نیازی که دارد جذب نیرو انجام میدهد و این رشته جزو موارد مورد نیاز نیست چون از پایه ابتدایی شروع میشود

    • Hadis
     ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۷

     سلام ب نظر شما فراگیر دهم برای استخدامی آموزش و پرورش بازم برگزار میشه؟

     • کارشناس ارشد
      ۲۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۰

      سلام وقت بخیر باید سایت سازمان سنجش رو چک کنید در صورت اعلام کردن اونجا اطلاع رسانی میشود برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

ایران تحصیل
تماس با مشاور