ایران تحصیل
مشاوره با تلفن ثابت
از سراسر کشور

909 9075307

ثبت نام استخدام آموزش و پرورش 1402 + زمان و مراحل و شرایط

 • دسته بندی
 • دیدگاه ها ۱,۲۴۱
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

داوطلبان جهت ثبت نام استخدام آموزش و پرورش باید در زمان مقرر از طریق سایت سنجش فرایند نام نویسی خود را انجام دهند. علاقه مندان به رشته دبیری می توانند با ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شانس خود را برای استخدام در این سازمان امتحان کنند. پیش بینی می شود طبق روال سال گذشته، زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1402، از اواخر بهمن ماه ۱۴۰۲ آغاز شود و تا اوایل اسفندماه هم ادامه داشته باشد. از آنجا که مجری برگزار کننده این آزمون، سازمان سنجش و آموزش کشور می باشد، متقاضیان می توانند با مراجعه به سایت sanjesh.org برای دانلود دفترچه راهنمای ثبت نام اقدام کرده و در صورت برخورداری از شرایط لازم، نام نویسی خود را انجام دهند.

لازم به ذکر است اگر داوطلبان بتوانند پس از حضور در جلسه آزمون استخدام آموزش و پرورش، نمره حد نصاب را کسب نمایند، برای مصاحبه دعوت خواهند شد. با توجه به اهمیت اطلاع از شرایط تعیین شده برای شرکت در آزمون، چنانچه شما داوطلبان گرامی در ارتباط با زمان و شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1402 سوال و ابهامی داشته باشید، می توانید با شماره 9099075307 تماس بگیرید تا کارشناسان مجموعه ایران تحصیل راهنمایی های لازم را به شما عزیزان ارائه دهند.

مشاوره تخصصی استخدام اموزش پرورش

راه های استخدام آموزش و پرورش 1402

👈 سازمان آموزش و پرورش به عنوان یکی از مهمترین نهادهای کشور، در سال های اخیر برای تأمین نیروی انسانی خود، اقدام به برگزاری آزمون برای جذب معلمان و دبیران گرامی کرده است. یکی از این روش ها که شیوه معمول جذب معلم به شمار می رفته است، ورود به دانشگاه فرهنگیان می باشد که البته در گذشته به آن تربیت معلم می گفتند.

👈 اما روش دوم که قصد پرداختن به آن را داریم، جذب دبیران از طریق برگزاری آزمون استخدام آموزش و پرورش است. در این آزمون که به طور هماهنگ با آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی برگزار می شود، سازمان آموزش و پرورش فراخوانی را در زمان های مشخص منتشر کرده و افراد واجد شرایط رشته های مختلف می توانند ضمن نام نویسی، در این آزمون شرکت کنند.

👈 چنانچه این داوطلبان بتوانند نمره حد نصاب را به دست آورده و از سایر رقبا پیشی بگیرند برای مصاحبه سه برابر ظرفیت دعوت می شوند. متقاضیانی که موفق به قبولی در مرحله مصاحبه و گزینش شوند، پذیرش نهایی خواهند شد و پس از طی یک دوره آموزشی مشغول تدریس خواهند شد.

برای کسب اطلاع از سوالات مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش روی لینک آبی رنگ کلیک نمایید.

ثبت نام آزمون استخدام آموزش و پرورش

زمان ثبت نام استخدام آموزش و پرورش 1402

👈 سازمان سنجش و آموزش کشور با عنوان مجری برگزار کننده آزمون های استخدامی، طی اعلامیه ای، زمان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی را در سایت sanjesh.org منتشر می کند. علاقه مندان به شرکت در این آزمون می توانند با مراجعه یه سایت سنجش از جزئیات زمان برگزاری باخبر شوند.

👈 زمان ثبت نام برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش در سال قبل از 27 بهمن ماه تا 2 اسفند ماه بود. امسال نیز پیش بینی می شود زمان اسم نویسی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش از اواخر بهمن ماه آغاز شود. داوطلبان باید در زمان های اعلام شده، فرایند ثبت نام خود را تکمیل نمایند تا شانس شرکت در این آزمون را از دست ندهند.

زمان ثبت نام استخدام آموزش و پرورش

سوال داری؟

🔗  برای کسب اطلاع از زمان و نحوه استخدام مدرس دانشگاه فرهنگیان بر روی لینک کلیک نمایید.

نحوه ثبت نام استخدام آموزش و پرورش 1402

👈 تمامی مراحل نام نویسی آزمون استخدامی آموزش و پرورش به صورت اینترنتی بوده و نیازی به مراجعه حضوری به هیچ نهادی نیست. برای این منظور، به محض اینکه زمان فرایند نام نویسی اعلام گردید، داوطلبان باید با مراجعه به سایت سازمان سنجش و بارگذاری دفترچه راهنمای ثبت نام، به مطالعه آن بپردازند. این افراد می توانند در صورت داشتن شرایط لازم و وجود سهمیه های مرتبط با مدرک تحصیلی آن ها، سایر مراحلی را که در ادامه ارائه شده است را انجام دهند.

ابتدا آدرس سایت سازمان سنجش به آدرس اینترنتی sanjesh.org وارد کنید و بر روی لینک آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور ” کلیک کنید. همچنین برای این منظور می توانید به منوی ” استخدامی متمرکز دستگاه اجرایی ” بنفش رنگ سمت راست نیز مراجعه کنید.

 

سامانه استخدام

در مرحله اول ثبت نام، لازم است که بر روی گزینه ” خرید کارت اعتباری ” قرار گرفته در سمت راست صفحه کلیک کنید.

سایت سازمان سنجش

 

گزینه ” سریال ثبت نام آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور ” را انتخاب نموده و سپس روی دکمه ” تایید و ادامه” انتخاب کنید.

 

استخدامی متمرکز دستگاه اجرایی

 

در این مرحله اطلاعات خواسته شده در کادرهای مربوطه را وارد کنید.

 

ثبت نام آزمون استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی کشور

 

در این مرحله باید با مطالعه شرایط ذکر شده و تایید اینکه شماره پیگیری را یادداشت نموده ام، ” ادامه روند پرداخت” را کلیک کنید. پس از آن نوبت به وارد کردن اطلاعات مربوط به کارت بانکی است.

 

"چگونه

در این مرحله از کار باید اطلاعات کارت بانکی خود را وارد کرده و هزینه را پرداخت نمایید.

 

آزمون آموزش و پرورش

 

در این مرحله باید شماره سریالی را که بعد از خرید کارت اعتباری دریافت نموده اید را وارد کنید و به سیستم اصلی نام نویسی وارد شوید.

 

وارد کردن شماره سریال کارت اعتباری

 

در گام اخر با پر کردن فرم تقاضانامه، اطلاعات هویتی خودرا تکمیل نمایید. در نهایت یک کد رهگیری به شما داده می شود که باید تا آخرین مرحله پذیرش آن را نزد خودنگه دارید.

 

📣 اطلاعیه 📣 

برای ثبت نام استخدام آموزش و پرورش، برای کسب اطلاع تکمیلی از نحوه ثبت نام آزمون استخدامی می توانید از طریق تماس با شماره 9099075307 با کارشناسان ایران تحصیل ارتباط بگیرید تا به بهترین نحو شما را در فرایند ثبت نام راهنمایی کنند. 

 

شرایط استخدام آموزش و پرورش 1402

شرایط استخدام آموزش و پرورش

👈 در این بخش قصد داریم اطلاعاتی را در مورد شرایط عمومی استخدام آموزش و پرورش در اختیار شما قرار دهیم. این نکته را در نظر داشته باشید عدم برخورداری از هر یک از شرایط ها موجود، باعث عدم پذیرش شما خواهد شد. بنابراین قبل از شروع فرایند ثبت نام، شرایط اعلام شده برای ثبت نام استخدام آموزش و پرورش را مطالعه نمایید.

✔️ برخورداری از تابعیت ایرانی

✔️ معتقد بودن به دین مبین اسلام و یا یکی از ادیان قید شده در قانون اساسی

✔️ التزام عملی به قوانین جمهوری اسلامی ایران

✔️ داشتن کارت پایان خدمت و یا معافیت دائم با تایید مراجع ذی صلاح. تاریخ کارت پایان خدمت باید قبل از آخرین روز تاریخ ثبت نام استخدام آموزش و پرورش باشد

✔️ نداشتن مشکلات جسمی و روحی و برخورداری از سلامت

✔️ نداشتن اعتیاد به مواد مخدر و روانگردان ها

✔️ عدم سوء پیشینه کیفری ممنوع برای استخدام آموزش و پرورش

✔️ عدم برخورداری از ممنوعیت هایی که مانع از استخدام در دستگاه های اجرایی می شود.

✔️ داوطلب جزء نیروهای بازخرید خدمت دستگاه های اجرایی به شمار نیاید.

✔️ پذیرفته شدگان نهایی در آزمون استخدام آموزش و پرورش نباید در سایر دستگاه های اجرایی مشغول به کار بوده و یا جزء مستخدمین آن ها محسوب شوند.

✔️ دارندگان مدرک دیپلم باید حداقل 20 و حداکثر 25 سال تمام داشته باشند.

✔️ دارندگان مدرک فوق لیسانس حداکثر 30 سال می توانند در آزمون شرکت کنند.

✔️ دارندگان مدرک لیسانس حداکثر 35 سال

✔️ دارندگان مدرک فوق لیسانس حداکثر 40 سال

✔️ داوطلبانی که اعضای خانواده جانبازان، شهدا، ایثارگران و آزادگان به شمار می آیند، از شرایط سنی معاف خواهند بود.

👈 لازم به ذکر است در ارتباط با شرایط استخدام آموزش و پرورش تبصره هایی وجود دارد که برای اطلاع بیشتر می توانید از همکاران ما راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

شرایط استخدام آموزش و پرورش

 

🔗  برای اطلاع از لیست رشته های استخدامی آموزش و پرورش بر روی لینک کلیک نمایید.

رشته های استخدامی آموزش و پرورش

👈 شاید برای شما سوال پیش بیاید رشته های مجاز برای ثبت نام استخدام آموزش و پرورش کدام رشته ها هستند؟ در پاسخ به این سوال باید بگوییم ثبت نام استخدام آموزش و پرورش به نحوی است که تنها برخی از رشته ها که برای تدریس در مدارس کاربرد دارند. توجه داشته باشید در قسمت زیر جدول رشته های مجاز به ثبت نام استخدام آموزش و پرورش ارائه شده است و می توانید از رشته های ارائه شده از سوی این سازمان مطلع شوید.

 

رشته های مجاز برای ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش
مهندسی تاسیسات گرافیک صنایع دستی – فرش آموزگار تربیت بدنی

 

ارتباط تصویری مهندسی سرامیک مهندسی چاپ حسابداری

 

علوم تجربی فیزیک تاریخ آموزش ابتدایی

 

آموزش کودکان استثنایی الهیات و معارف اسلامی فلسفه تعلیم و تربیت مهندسی نقشه کشی معماری

 

شیمی ماشین ابزار ادبیات عرب زبان و ادبیات فارسی

 

پویانمایی طراحی دوخت ریاضی زبان انگلیسی

 

بازیگری مهندسی صنایع شیمیایی علوم اجتماعی عکاسی

 

مهندسی صنایع فلزی مهندسی الکترونیک زیست شناسی مدیریت خانواده

 

مهندسی عمران مهندسی کامپیوتر مهندسی مکانیک خودرو مهندسی معدن

 

مهندسی برق زمین شناسی مهندسی صنایع چوب تربیت کودک

 

رشته های مجاز برای ثبت نام استخدام آموزش و پرورش

🔗  برای اطلاع از نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دستگاه های اجرایی بر روی لینک کلیک کنید.

 

مباحث آزمون استخدام آموزش و پرورش 1402

👈 هر کدام از متقاضیانی که فرایند ثبت نام استخدام آموزش و پرورش را انجام داده اند، بایستی در روز آزمون به دو دسته از سوالات عمومی و اختصاصی پاسخ دهند. سوالات اختصاصی هر رشته با دیگری متفاوت است. اما اگر مایل به اطلاع از مفاد امتحانی سوالات عمومی هستید، به لیست زیر توجه کنید. به یاد داشته باشید که سوالات به صورتی تستی بوده و جواب های اشتباه دارای امتیاز منفی می باشند. یعنی به ازای هر سوال اشتباه، یک سوم نمره مکتسبه از جواب های درست زایل می شود. مفاد امتحانی آزمون شامل دروس زیر می باشد:

✔️ زبان و ادبيات فارسي

✔️معارف اسلامي (اقلیت های مذهبی از پاسخ دادن به سوالات این بخش معاف خواهند بود)

✔️فناوری اطلاعات (مهارت هاي هفتگانه)

✔️رياضي و آمار مقدماتي

✔️ زبان انگليسي ـ عمومي

✔️اطلاعات عمومي، دانش اجتماعي و حقوق اساسي

✔️هوش و توانمندي هاي عمومي

 

📣 اطلاعیه 📣 

قبل از اقدام برای ثبت نام توجه کنید که رشته شما در دسته رشته های مجاز قرار داشته باشد.

مشاوره قبولی در آزمون استخدام آموزش و پرورش 1402

👈 تعداد افرادی که در ثبت نام استخدام آموزش و پرورش شرکت می کنند، هر سال در حال افزایش است، بنابراین فضای رقابتی بر این آزمون حاکم است. از این رو توصیه می کنیم برنامه ریزی مناسبی برای این آزمون داشته باشید.

👈 از سوی دیگر، سهمیه های اختصاص یافته به بسیاری از رشته ها بسیار پایین و حتی غالبا تک ظرفیتی هستند. بنابراین، اگر تصمیم جدی در رسیدن به شغل دبیری را دارید، بهتر است چند نکته مهم را در نظر داشته باشید تا بتوانید شانس پذیرش خود را افزایش دهید.

👈برای کسب حد نصاب لازم برای آزمون، منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش رشته خود را بشناسید. چنین آزمون هایی گرچه در برخی از منابع کتاب های پراکنده ای دارند، اما یک سری از منابع به خوبی می تواند نیاز شما برای پاسخ دادن به سوالات را برآورده نمایند.

👈 آشنایی با نمونه سوالات اصلی می تواند یک راهنمای عالی برای روشن شدن مسیر مطالعه شما باشد. نوع، زمان و شکل مطالعه و برنامه ریزی که دارید هم فاکتورهایی مهمی هستند. البته دستیابی به همه این موارد کار چندان راحتی هم نیست و نیاز به مشورت با افرادی دارید که در این مسیر از تجربه کافی برخوردارند. مشاوران ایران تحصیل با داشتن سال ها سابق هدر امر مشاوره آزمون های مختلف، می توانند بهترین روش مطالعه برای کسب حد نصاب را به شما داوطلبان عزیز در ارائه دهند و با ارائه روش های مناسب، می توانند شما را در مسیر قبولی در آزمون استخدام آموزش و پرورش یاری کنند.

جدیدترین اخبار پیرامون استخدام آموزش و پرورش

 📌 جبران کمبود معلم از طریق دانشگاه فرهنگیان

به گزارش خبرگزاری ایسنا، مدیرکل آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به کمبود معلم گفت: در سال آینده، جبران کمبود معلم خوزستان از طریق دانشگاه فرهنگیان و آزمون ماده 28 خواهد بود.

مسعود حمیدی‌نژاد در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص نحوه جبران کمبود نیروی معلم در استان، اظهار کرد: با توجه به طرح رتبه‌بندی، احتمالا سال آینده ریزش شدیدی در نیروها خواهیم داشت اما قول داده شده که از طرف دیگر جذب خوبی نیز داشته باشیم.

 📌 اولویت جذب نیرو در مدارس استثنایی با آموزگار ابتدایی و پیش دبستانی خواهد بود

رییس سازمان آموزش و پرورش استثنایی گفت: اولویت جذب نیرو در آموزش و پرورش استثنایی با آموزگار در دوره پیش دبستانی و ابتدایی است.

حمید طریفی حسینی امروز در گفت و گو با خبرنگار گروه جامعه ایرنا درباره کمبود نیروی انسانی در این مدارس استثنایی اظهارداشت: عمده مشکلات در حوزه نیروی انسانی در حیطه کیفیت بخشی است، بطور مثال معلمان توانبخشی، پرورشی و مشاور در این مدارس نیاز است.

جدیدترین اخبار پیرامون استخدام آموزش و پرورش

 

🔗  برای کسب اطلاع از لیست منابع آزمون استخدام دستگاه های اجرایی بر روی لینک کلیک کنید.

خلاصه مطالب

در این مقاله به بررسی ثبت نام استخدام آموزش و پرورش در سال 1402 و ارائه اطلاعات لازم را در رابطه با زمان آزمون استخدامی و شرایط آن ارائه دادیم. زمان ثبت نام استخدام آموزش و پرورش سال گذشته، از 27 بهمن ماه آغاز شد و تا 2 اسفند ماه ادامه داشت. پیش بینی می شود زمان اسم نویسی برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال 1402 نیز از اواخر بهمن ماه سال جاری آغاز شود.

توجه داشته باشید نداشتن شرایط لازم برای ثبت نام در آزمون به معنی عدم پذیرش شما خواهد بود. لذا توصیه می کنیم قبل از هر چیز دفترچه راهنمای ثبت نام در آزمون که در سایت سازمان سنجش منتشر خواهد شد را مطالعه نموده و پس از اطمینان از داشتن شرایط اعلام شده، فرایند ثبت نام خود را آغاز کنید. چنانچه در ارتباط با زمان و نحوه ثبت نام استخدام آموزش و پرورش نیاز به کسب اطلاعات تکمیلی داشته باشید، کافی است با شماره 9099075307 تماس بگیرید تا مشاوران مجرب آکادمی ایران تحصیل به بهترین شکل شما عزیزان را راهنمایی کنند.

 

🔗  برای دانلود پی دی اف مقاله کلیک کنید.

 

پادکست صوتی مقاله

 

 

3.9/5 - (34 امتیاز)
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
تماس از سراسر کشور : 909 9075307

ثبت نام آزمون استخدام در آموزش و پرورش به چه صورت است؟

همانند سال های پیش از طریق سایت استخدام آموزش و پرورش انجام خواهد گرفت.

فاصله زمان ثبت نام استخدام آموزش و پرورش با زمان برگزاری آزمون چقدر است؟

هر ساله فاصله زمان ثبت نام استخدام آموزش و پرورش با زمان برگزاری آزمون حدودا دو ماه می باشد.

دفترچه ثبت نام آزمون آموزش و پرورش را از چه طریق می توان تهیه کرد؟

با ورود به سایت سازمان سنجش می توانید فرتچه راهنمای آزمون را دریافت کنید.

نظرات

 1. زری
  ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۵

  باسلام مشاور عزیز طبق خبرامروز منظوراز برداشته شدن سن و از20سالکی تا 40سالگی فقط ارشد است یا کارشناسی هم هست بنده متولد 63هستم وکارشناسی

  • مشاور رضایی
   ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۱

   سلام وقت بخیر . هنوز چیزی به صورت دقیق منتشر نشده . پس از منتشر شدن دفترچه مشخص میگردد

 2. الهه
  ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۴

  سلام من ۸واخد باقی مانده تا فارق تحصیل بشم میتونم توی آزمون شرکت کنم؟تا اردیبهشت مدرکم میاد

  • مشاور رضایی
   ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۹

   سلام وقت بخیر . زمان ثبت نام میبایست مدرک لیسانس خود را دریافت کرده باشید

 3. ندا
  ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۷

  با سلام با توجه ب خبر جدید یعنی رشته های دبیری نمیتونن شرکت کنن؟؟؟ مشاور تو رو خدا جواب بدین

  • tahmasebi
   ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۳

   سلام دوست عزیز سوالتون رو واضح بیان کنید. منظور از رشته های دبیری یعنی چی؟

 4. محمد
  ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۸

  سلام وقت بخیر
  مهندس نفت هستم
  میتونم شرکت کنم به نظرتون؟

  • مشاور اقازاده
   ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۹

   سلام وقت بخیر
   درحاضر این جزوه رشته های اقدام برای شرکت در ازمون استخدامی آموزش وپرورش نمیباشد اما نیازه دفترچه امسال رابررسی کنید

 5. رویا
  ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۶

  سلام وقتتون بخیر
  من دنبال کارای فارغ التحصیلی دورە کارشناسی هستم و دو یا سە روز دیگە فارغ التحصیل میشم. میتونم برای آزمون استخدامی شرکت کنم ؟ محدودیت فاصلە زمانی بین ثبت نام و فارغ التحصیلی هست؟ چون یە جایی بهم گفتن برای ثبت نام حداقل باید یە ماە قبل از ثبت نام آزمون فارغ التحصیل شدە باشم . ممنون میشم راهنمایی کنید

  • مشاور اقازاده
   ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۵

   سلا وقت بخیر
   شما درصورتی میتوانید اقدام کنید که وضعیت شما دانشجو نباشد وحداقل مدرک موقت را داشته باشید

 6. زری
  ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۲

  باسلام آیا درست است که آزمون استخدامی آموزش تغییر یافته به 8اردیبهشت
  آیا شرایط سنی تغییر کرده ؟؟؟
  باتشکر

  • tahmasebi
   ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۹

   سلام دوست عزیز، ثبت نام در 26 اسفند ماه خواهد بود و برگزاری آزمون در اردیبهشت ماه خواهد بود.

 7. رستمی
  ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۸

  سلام ببخشیدگفتن آموزگارابتدایی میگیرن نامه رشتمون علوم اجتماعی هست یعنی شامل نمیشیم

 8. یسنا میراحمدی
  ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۲

  سلام زمان ثبت نام مشخص نشد؟؟؟؟

  • مشاور صادقی
   ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۴

   سلام
   داخل اخبار گفتند احتمالا اسفند ماه

 9. Sahar
  ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۲

  سلام من کارشناسی حقوق دارم و ۳۹ سالمه متاهل و دو فرزند دارم، کاردانی طراحی لباس و کاردانی کامپیوتر دارم ،مجاز به شرکت تو آزمون هستم؟

  • مشاور محمدی
   ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷

   سلام وقت به خیر
   برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش پرورش هر کد جایگاه شغلی شرایط احراز تحصیلی خاصی دارد.که با توجه به آن میتوانید نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.

 10. سیف اله اسکندرپور نمرور
  ۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۸

  سلام من لیسانس مدیریت بازرگانی هستم،متولد66 متاهل و دارای یک فرزندآیا می توانم تو آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم

  • مشاور محمدی
   ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷

   سلام وقت به خیر
   برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش پرورش هر کد جایگاه شغلی شرایط احراز تحصیلی خاصی دارد.که با توجه به آن میتوانید نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.

 11. رویا
  ۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۷

  سلام .وقتتون بخیر من متولد ۱۳۶۷هستم و کارشناسی مدیریت دولتی دارم و متاهل و دارای دو فرزند هستم آیا میتونم تو آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم رشته مدیریت دولتی جز جدول درخواستی رشته ها نبوده با این رشته تو بخش آموزش و پرورش به عنوان کارمند اداری هم نمیشه شرکت کرد؟؟لطفا راهنمایی کنین خواهش میکنم ممنونم

  • مشاور عیسائی
   ۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۱

   سلام وقت بخیر
   به عنوان کادر اداری امکان پذیر میباشد ولی این امکان در آزمون ماده 28 وجود نخواهد داشت .جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 12. رویا
  ۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۶

  سلام .وقتتون بخیر من متولد ۱۳۶۷هستم و کارشناسی مدیریت دولتی دارم و متاهل و دارای دو فرزند هستم آیا میتونم تو آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم رشته مدیریت دولتی جز جدول درخواستی رشته ها نبوده با این رشته تو بخش آموزش و پرورش به عنوان کارمند اداری هم نمیشه شرکت کرد؟؟لطفا راهنمایی کنین خواهش میکنم ممنونم

  • مشاور محمدی
   ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷

   سلام وقت به خیر
   برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش پرورش هر کد جایگاه شغلی شرایط احراز تحصیلی خاصی دارد.که با توجه به آن میتوانید نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.در صورتی که در دفترچه جدید شرایط عوض شده بود میتوانید اقدام نمایید.

 13. سعید ماهروبختیاری
  ۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۶

  با سلام
  من متولد ۶۲ هستم
  ۳ تا فرزند دارم
  لیسانس کشاورزی _ ۱۰ سال هم سابقه ی بیمه دارم که
  ۵ سالش با موسسات دولتی بوده
  شرایط سنی استخدام شامل حال من میشه یا نه؟
  با تشکر

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۵

   سلام وقت بخیر
   منتظر انتشار دفترچه ی جدید از طریق سایت سنجش و اعلام شرایط جدیدباشید .

  • مشاور رضایی
   ۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۶

   سلام وقت بخیر . باید لیسانس شما با عناوین شغلی مطرح شده متجانس باشد تا بتوانید آزمون بدهید

 14. امیرحسین ماهروبختیاری
  ۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۴

  با سلام
  من متولد ۶۲ هستم
  ۳ تا فرزند دارم
  لیسانس کشاورزی _ ۱۰ سال هم سابقه ی بیمه دارم که
  ۵ سالش با موسسات دولتی بوده
  شرایط سنی استخدام شامل حال من میشه یا نه؟
  با تشکر

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۵

   سلام وقت بخیر
   منتظر انتشار دفترچه ی جدید از طریق سایت سنجش و اعلام شرایط جدیدباشید .

 15. زری
  ۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۹

  باسلام به کارشناس عزیز بنده 38ساله هستم
  دوفرزند دارم
  کارشناسی علوم تربیتی دارم آیا مشکلی برای استخدام پیش نمیاد
  شرایط سنی برای آزمون است یا برای سال اموزش هست ممنون میشم مشاوره بدید بنده رو

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۵ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۵

   سلام وقت بخیر
   شرایط سنی برای دارندگان لیسانس با دو فرزند 38 سال تمام می باشد . اما منتظر انتشار دفترچه ی جدید بمانید .

 16. بلوچ
  ۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۱

  سلام زمان دقیق ثبت نام کی است

  • مشاور رضایی
   ۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۴

   سلام وقت بخیر . فعلا به صورت دقیق مشخص نگردیده

 17. امیر
  ۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۰

  سلام و وقت بخیر
  آیا هنوز ثبت نام در سامانه سنجش آغاز نشده؟

  • مشاور عیسائی
   ۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۳

   سلام وقت بخیر
   متعاقبا اعلام خواهد شد .

 18. جعفری
  ۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۵

  سلام بنده خانم هستم ۳۹ ساله ام.مدرک کارشناسی روابط عمومی دارم، آیا میتونم در آزمون آموزش وپرورش شرکت کنم .

  • مشاور اقازاده
   ۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۱

   سلام وقت بخیر
   دفترچه آزمون استخدامی برای سال جدید بارگزاری نشده است ونیازه شرایط شما به صورت کامل ودقیق بررسی شود

 19. پریا
  ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۵

  سلام من لیسانس کتابداری و متولد 66 متاهل و دارای دو فرزند هستم ایا میتونم با این شرایط در ازمون اموزش و پرورش شرکت کنم؟

  • مشاور رضایی
   ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۳

   سلام وقت بخیر . برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید به سامانه سازمان سنجش مراجعه کنید

  • مشاور اقازاده
   ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۶

   سلام وقت بخیر
   دفترچه استخدامی آموزش وپرورش برای امسال هنوز بارگزاری نشده است اما اینجزوه رشته های مورد پذیرش از جانب آموزش وپرورش برای سال گذشته نبوده است

 20. زهرا
  ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۶

  متولد۶۰ لیسانس علوم تربیتی دبستان و پیش دبستانی هستم ایا میتونم امسال ازمون شرکت کنم

  • مشاور رضایی
   ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۵

   سلام وقت بخیر . برای ثبتنام در آزمون های استخدامی با مدرک کارشناسی حداکثر باید 35 سال تمام داشته باشید

 21. ز
  ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۱

  با سلام رشته ی من مهندسی کشاورزیه میتونم در ازمون استخدامی اموزش وپرورش شرکت کنم

  • مشاور رضایی
   ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۰

   سلام وقت بخیر . این مورد پس از انتشار دفترچه آزمون استخدامی مشخص می شود

  • مشاور اقازاده
   ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۲

   سلام وقت بخیر
   دفترچه استخدامی آموزش وپرورش برای امسال هنوز بارگزاری نشده است اما این برای سال گذشته میباشد مهندسی کشاورزی صنایع غذایی لیسانس، فوق لیسانس

 22. صدف۲
  ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۴

  سلام خسته نباشید
  خبری منتشر شده که ازمون استخدامی آموزش و پرورش ۲۶ اسفندماه است اما هیچ خبری از زمان ثبتنام نگفتن .

  • مشاور رضایی
   ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۸

   سلام وقت بخیر . اطلاعیه آزمون استخدامی آموزش و پرورش از طریق سایت سازمان سنجش بزودی منتشر خواهد شد

  • ستایش
   ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۲

   سلام. من متولد 61 هستم متاهل و دارای سه فرزند و لیسانس روانشناسی با سهمیه ایثارگری. میتونم دراستخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم؟

   • مشاور صادقی
    ۶ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۵

    سلام
    بله

 23. زهرا
  ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۲

  سلام وقتتون بخیر ببخشید میخواستم بدونم که کسانی که به عنوان نیروی طرحی وزارت بهداشت مشغول کار هستند مجاز به شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش هستند؟ طرحمون کاملا اختیاری هست. نه استخدام رسمی هستیم نه پیمانی

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۲

   سلام وقت بخیر
   بله طبق آخرین دفترجه می توانید اما منتظر انتشار دفترچه باز هم بمانید .

 24. زهرا
  ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۰

  سلام وقت بخیر
  زمان ثبت نام آزمون کی هست ؟

  • مشاور اقازاده
   ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۸

   سلام وقت بخیر
   دفترچه آزمون استخدامی آموزش وپرورش هنوز بارگزاری نشده وزمان بندی ندارد نیازه شما پیگیر این موضوع باشید

 25. مایده
  ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۵

  سلام من لیسانس علوم اجتماعی شاخه پژوهشگری دارم دو سال سابقه تدریس دارم میتونم تو آزمون استخدامی آموزش پرورش شرکت کنم

  • مشاور اقازاده
   ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۳

   سلام وقت بخیر
   دفترچه آزمون های استخدامی آموزش وپرورش برای امسال هنوز بارگزاری نشده است ونیازه بقیه شرایط شما مورد بررسی قرار گیرد

   • انسیه
    ۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۵

    سلام من یک لیسانس علوم سیاسی دارم و سابقه ده سال کار در غیر انتفاعی دانشجوی رشته کارشناسی در آموزش ابتدایی هم هستم و متولد ۱۳۶۷ آیا می توانم در این آزمون شرکت کنم

    • مشاور اقازاده
     ۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۱

     سلام وقت بخیر
     حدااکثر سن مجاز برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش وپرورش سال گذشته 35 سال بوده است نیازه امسال هم بررسی بفرمایید

 26. حنانه
  ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۸

  سلام وقت بخیر من کارشناسی زبان وادبیات فارسی رو تموم کردم ولی هنوز مدرکم نیومده ایا میتونم تو ازمون شرکت کنم ۲۲سالمه ؟واینکه نمیتونم تو حتما باید دبیری ادبیات و امتحان بدم اموزگار ابتدایی نمیشه؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۲

   سلام
   بستگی به شرایط احراز تحصیلی شغل موردنظرتان دارد
   برای بررسی دقیق موردتان تماس بگیرید

 27. حنانه
  ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۵

  سلام وقت بخیر من کارشناسی زبان وادبیات فارسی رو تموم کردم ۲۲سالمه ولی مدرکم هنوز نیومده ایا میتونم تو ازمواستخدامی شرکت کنم؟واینکه حتما بایدبرای دبیری ادبیات فارسی امتحان بدم اموزگار ابتدایی نمیشه؟لطفا جواب بدین

  • مشاور اقازاده
   ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۲

   سلام وقت بخیر
   شرایط شما نیاز به بررسی دارد واینکه دفترچه استخدامی برای امسال هنوز بارگزاری نشده است

 28. ایرانی
  ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۰

  سلام و عرض ادب
  خانم هستم متاهل دارای یک فرزند ۲۹ سال سن دارم و لیسانس مدیریت دولتی هستم دوسال سابقه ی تدریس در دبستان غیرانتفاعی دارم اما از طرف کارم بیمه نیستم آیا میتونم در این آزمون ثبت نام کنم؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۸

   سلام
   بیمه داشتن جزو شروط شرکت در ازمون نیست فقط به محدوده شرایط سنی اضافه می کند
   درمورد شرکت در ازمون شرایط تان باید مورد بررسی قرار بگیرد
   برای راهنمایی بیشتر تماس بگیرید.

 29. فاطمه
  ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۴

  سلام وقت بخیر
  اگه آزمون ۲۶ اسفند هست،و ثبت نامش اوایل اسفند خب دیگه وقتی نمیمونه برای خوندن،پارسال دو سه ماه وقت بود امسال چرا اینجوری شده

  • rahdar
   ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۲

   سلام وقت بخیر.
   هنوز هیچ چیزی اعلام نشده است به صورت رسمی و فعلا همه چیز در حد حدس و گمان میباشد.

 30. نگین
  ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۷

  سلام من کاردانیمو چند سال قبل خوندم الانم کارشناسیم ۲ترمم مونده من میتونم تو این ازمون شرکت کنم من رشتم نرم افزار کامپیوتر هستش.من ۳۱ سالمه من میتونم تو این ازمون شرکت کنم برای رشته کامپیوتر اموزش پرورش نیرو برمیداره چون من لبسانسمو هنوز نگرفتم با دیپلم میشه شرکت کرد بنطرتون؟؟؟

  • مشاور رضایی
   ۴ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۱

   سلام وقت بخیر . منتظر انتشار دفترچه باشید .

 31. نوید
  ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۵

  سلام وقت بخیر..من لیسانس مهندسی معدنم..برای شرکت در این آزمون چه منابعی رو باید مطالعه کنم؟

  • مشاور حمامی
   ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۹

   سلام وقتتون بخیر منابع عمومی و اختصاصی باید برای شما با توجه به شغل انتخابی معرفی شود برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

   • ز
    ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۶

    با سلام رشته ی من مهندسی کشاورزیه میتونم در ازمون استخدامی اموزش وپرورش شرکت کنم

    • مشاور اقازاده
     ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۳

     سلام وقت بخیر
     دفترچه استخدامی آموزش وپرورش برای امسال هنوز بارگزاری نشده است اما این برای سال گذشته میباشد مهندسی کشاورزی صنایع غذایی لیسانس، فوق لیسانس

 32. هستی اصغری
  ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۴

  ببخشین شرایط استخدام خدمات وسرایدرای رومیخواستم بدونم ایااونم آزمون داره

  • مشاور اقازاده
   ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۹

   سلام وقت بخیر
   خیر شرایط پذیرش نیروی خدماتی جدا از آزمون استخدامی میباشد ونیازه برای پیگیری این مورد باتوجه به شرایط آگهی های استخدامی رابررسی کنید

 33. مینا
  ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۲

  سلام وبا عرض خسته نباشید من لیسانس جغرافیا برنامه ریزی شهری دارم و28سالمه آیامیتونم درآزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم واین که هنوز مهلت ثبت نام هست یا تموم شده و آیا دوباره مهلت ثبت نام تمدید می شود.
  با تشکر از راهنمایی شما.

  • مشاور اقازاده
   ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۸

   سلام وقت بخیر
   دفترچه برای امسال بارگذاری نشده است اما زمان آزمون برای 26اسفند ماه مشخص شده است

 34. anonymous
  ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۳

  سلام

  مبخواستم بدونم منابع ازمون رو از کجا میتونم پیدا بکنم؟

  تلفن ثابت ندارم با ایرانسل نمیشه با شماره مشاور تماس گرفت؟

  • مشاور ملکی
   ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۶

   سلام وقت بخیر
   شما می توانید سایت ایران تحصیل می توانید بسته مشاوره ای تهیه فرمایید.

 35. مینا
  ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۱

  با عرض سلام و خسته نباشید من لیسانس جغرافیا و برنامه ریزی شهری دارم و28 سالمه . آیا میتونم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم و این که هنوز مهلت ثبت نام هست یا تموم شده و آیا دوباره تمدید می شود.
  با تشکر از راهنمایی شما.

  • مشاور ملکی
   ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام وقت بخیر
   طبق اخرین اطلاعیه زمان ثبت نام ازمون استخدامی اموزش و پرورش در تاریخ 26اسفندماه است.

 36. زهرا
  ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۱

  سلام وقت بخیر.
  من لیسانس مهندسی آب کشاورزی دارم میتونم تو آزمون استخدامی آموزش و پرورش ثبت نام کنم؟؟؟

  • tahmasebi
   ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۳

   سلام دوست عزیز باید منتظر انتشار دفترچه باشید تا رشته های مورد پذیرش اعلام شود.

  • مینا
   ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۹

   با عرض سلام و خسته نباشید من لیسانس جغرافیا و برنامه ریزی شهری دارم و28 سالمه . آیا میتونم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم و این که هنوز مهلت ثبت نام هست یا تموم شده و آیا دوباره تمدید می شود.
   با تشکر از راهنمایی شما.

   • مشاور ملکی
    ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۶

    سلام وقت بخیر
    طبق اخرین اطلاعیه زمان ثبت نام ازمون استخدامی اموزش و پرورش در تاریخ 26اسفندماه است.

   • مشاور ابراهیمی
    ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

    سلام
    هنوز ثبت نام شروع نشده است

 37. نارین
  ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۳

  سلام وقت بخیر.من همین بهمن ماه دانشگاه رو در مقطع کارشناسی تموم کردم و در رشته ی مهندسی تکنولوژی و نرم افزار تحصیل نموده ام آیا می تونم در آزمون شرکت نمایم؟و اینکه برای ثبت نام به چه مدارکی نیاز هست؟چون فعلا مدرکم رو دریافت نکرده ام.

  • مشاور اقازاده
   ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

   سلام وقت بخیر
   شما درصورتی که فارغ التحصیل یا اینکه مدرک موقت از دانشگاه داشته باشید میتوانید باتوجه به دارا بودن شرایط برای ازمون استخدامی اقداغم کنید

 38. narin
  ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۹

  سلام وقت بخیر.من همین بهمن ماه دانشگاه رو در مقطع کارشناسی تموم کردم و در رشته ی مهندسی تکنولوژی و نرم افزار تحصیل نموده ام آیا می تونم در آزمون شرکت نمایم؟و اینکه برای ثبت نام به چه مدارکی نیاز هست؟چون فعلا مدرکم رو دریافت نکرده ام.

  • مشاور ملکی
   ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی تا زمان اعلام نتایج باید فارغ التحصیل شده باشید.

 39. فاطمه
  ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۹

  سلام وقت بخیر من فوق لیسانس حقوق هستم. آیا مجاز به شرکت می باشم؟

  • مشاور صادقی
   ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۱

   سلام باید صبرکنیم دفترچه بیاد ببینیم رشته مورد نیاز شون هست با خیر

 40. مهر و ماه
  ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۰

  سلام برای استخدامی آموزش و پرورش در چند رشته میشه شرکت کرد؟ آخه من لیسانس فناوری اطلاعات دارم و همینطور دوره های تربیت معلم را نیز،گذراندم

  • مشاور ملکی
   ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۴

   سلام وق بخیر
   با توجه به رشته تحصیلی باید شرایط اولیه شمارا در نظر گرفت.
   امکان شرکت در یک رشته را دارید.

 41. سبحان
  ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۴

  سلام روز بخیر ببخشید ثبت نام هنوز شروع نشده؟! آزمون کی هست من از کجا بدونم که باید چیارو بخونم؟ یا رشتم مجاز هست یا نیست

  • مشاور اقازاده
   ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۱

   سلام وقت بخیر
   درحال حاضر ثبت نام آغاز نشده است اما زمان برگزاری آزمون مشخص شده است برای 26 اسفند ماه میباشد اما برای بررسی شرایط شما نیازه با مرکز تماس بگیرید تا دقیق شما را راهنماایی کنیم

   • نيلوفر
    ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۲

    سلام ببخشيد شما يكبار نوشتين زمان ثبت نام ٢٦ اسفنده
    ويبار هم نوشتين زمان برگزاري آزمون ٢٦ امه
    ميشه لطفا بگين بالاخره اين تاريخ زمان چي هست ؟

    • مشاور اقازاده
     ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۷

     سلام وقت بخیر
     زمان برگزاری آزمون 26 اسفند ماه میباشد اما در حال حاضر اطلاعیه ثبت نام نیامده است

 42. آوااا
  ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۴۳

  سلام من لیسانس حسابداری دارم و ۳۴ سالمه، رشته ام جزِ رشته های مجازه برای آزمون؟و یا میتونم رشته ای غیر مرتبط شرکت کنم؟
  ممنون میشم پاسخ بدهید

  • tahmasebi
   ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۱

   سلام دوست عزیز، برای قطعیت داشتن جهت شرکت در آزمون استخدامی باید منتظر انتشار دفترچه باشید.

 43. نرگس ضربی
  ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۳۳

  سلام ببخشید من هنوز لیسانسم تموم نشده تابستون تموم میشه
  آیا میتونم تو آزمون شرکت کنم؟

  • مشاور ملکی
   ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۹

   سلام وقت بخیر
   باید فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی باشید.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با داخلی 109 تماس حاصل فرمایید.

 44. narin
  ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۰

  سلام.من همین بهمن ماه دانشگاه رو در مقطع کارشناسی تموم کردم و در رشته ی مهندسی تکنولوژی و نرم افزار تحصیل نموده ام.آیا می تونم در آزمون شرکت کنم؟و اینکه برای ثبت نام به خود مدرک نیاز می باشد یا فقط تاریخ اخذ مدرک نیاز می باشد؟خیلی ممنون از راهنماییتون..

  • مشاور حمامی
   ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۴

   سلام وقتتون بخیر شرایط شما برای ازمون استخدامی و قبولی در کد شغل باید تحت برسی قرار بگیرد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 45. M.gh
  ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۷

  سلام من رشته دبیرستانم علوم تجربی بود ، دانشگاه از مهندسی طبیعت در اومدم ، سع ترم خوندم ولی دیگه نخوندم میتونم تو ازمون استخدامی شرکت کنم؟؟؟

  • مشاور محمدی
   ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۴

   سلام وقت به خیر
   برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش پرورش به حداقل مدرک کارشناسی نیاز دارید.

 46. M.gh
  ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۶

  سلام من رشته دبیرستانم علوم تجربی بود ، دانشگاه از مهندسی طبیعت در اومدم ، سع ترم خوندم ولی دیگه نخوندم میتونم تو ازمون استخدامی شرکت کنم؟

  • مشاور ملکی
   ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۰

   سلام وقت بخیر
   باید فارغ التحصیل در مقطع کارشناسی باشید.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با داخلی 109 تماس حاصل فرمایید.

 47. محمدی
  ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۴

  در قسمت استخدام متمرکز دستگاه اجرایی گزینه استخدام آموزش و پرورش ۱۴۰۲ نمیاد؟؟

  • مشاور محمدی
   ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۹

   سلام وقت به خیر
   هنوز اطلاعیه ای مبنی بر دفترچه راهئمای ثبت نام منتشر نشده است.

 48. مهدی رحیمی
  ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۸

  سلام من متولد ۶۰ هستم دو دوره نهضت سواد آموزی سال ۹۴ درس،دادم بعدش،دیگه تدریس نداشتم میتونم آزمون شرکت کنم؟

  • مشاور محمدی
   ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۹

   سلام وقت به خیر
   هنور دفترچه های جدید منتشر نشده است.بعد از انتشار دفترچه شرایط را یررسی و با توجه به آن اقدام به ثبت نام نمایید.

 49. سیما
  ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۷

  من متولد ۱۵/۰۹/۱۳۶۶ هستم و لیسانس هستمم و خانم هستم
  میتونم ثبت نام کنم

  • مشاور محمدی
   ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۱

   سلام وقت به خیر
   طبق دفترچه دوره قبل حداکثر سن ثبت نام با مدرک کارشناسی حداکثر 36 سال است.البته یک سری تبصره ها هم داخل دفترچه قید شده که بر اساس آن موارد میتوانید نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 50. درویش
  ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۹

  سلام وقت بخیر، من فوق دیپلم هنرهای تجسمی (نقاشی) دارم و زیر ۳۰ سال هستم میتونم در این آزمون شرکت کنم ؟؟؟

  • مشاور ملکی
   ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۳

   سلام وقت بخیر
   حداکثر مدرک کارشناسی می باسد.
   چندنوع رشته درمقطع کاردانی هم پذیرش دارند.
   جهت اطلاع از رشته های کاردانی استخدامی اموزش و پرورش با داخلی 109 تماس حاصل فرمایید.

 51. جمیل
  ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۶

  با سلام و احترام
  امسال آزمون استخدامی برگزار می شود؟اگر برگزار می‌شود زمانش کیه؟

  • مشاور محمدی
   ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام وقت به خیر
   طبق اخرین اطلاعیه ها آزمون در 26 اسفند ماه برگزار می شود اما هنوز لینک ثبت نام در سایت سنجش فعال نشده است.

 52. جمیل
  ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۶

  با سلام و احترام
  امسال آزمون استخدامی برگزار میشود؟اگر برگزار می‌شود زمانش کیه؟

  • مشاور محمدی
   ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

   سلام وقت به خیر
   طبق اخرین اطلاعیه ها آزمون در 26 اسفند ماه برگزار می شود اما هنوز لینک ثبت نام در سایت سنجش فعال نشده است.در صورت اعلام ثبت نام از طریق همین مقاله اطلاع رسانی می شود.

 53. شهربانو
  ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۷

  سلام واسه ارشد سن 40 ولی من 22 بهمن ماه41شدم امکان شرکت توآزمون رودارم

  • مشاور محمدی
   ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۲

   سلام وقت به خیر
   طبق دفترچه دوره قبل حداکثر سن ثبت نام با مدرک کارشناسی ارشد حداکثر40 سال است.البته یک سری تبصره ها هم داخل دفترچه قید شده که بر اساس آن موارد میتوانید نسبت به ثبت نام اقدام نمایید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 54. آیهان
  ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۶

  ببخشید اسفند شد ثبت نام آموزش و پرورش کی هست!؟

  • مشاور ملکی
   ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۹

   سلام وقت بخیر
   طبق اخرین اطلاعیه زمان ثبت نام ازمون استخدامی اموزش و پرورش در تاریخ 26اسفندماه است.

 55. فاطمه حسن زاده
  ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۷

  سلام، وقت بخیر.
  من رشته ام علوم قرآن حدیث هستش می تونم در این ازمون شرکت کنم.

  • مشاور رضایی
   ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۲

   سلام وقت بخیر . دبیری معارف اسلامی و مربی امور تریبیتی را میتوانید انتخاب بفرمایید

   • حق شناس
    ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۶

    سلام وقت بخیر، ۳۱ سالمه و مدرک کارشناسی مهندسی شهرسازی دارم، با این مدرک امکانش هست توی آزمون شرکت کنم؟

    • مشاور رضایی
     ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۵

     سلام وقت بخیر . بله میتوانید شرکت کنید اما به عنوان هنر آموز ساختمان یا نقشه کشی عمومی استخدام میشوید .

   • عرفان
    ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۲

    سلام بنده کارشناسی ارشد معارف هستم متاهل و دو فرزند دارم در ۳۰ بهمن ۴۲ سالم تمام شد آیا میتونم در آزمون شرکت کنم ؟

    • مشاور ملکی
     ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴

     سلام وقت بخیر
     بله حداکثر سن شما برای شرکت در ازمون باتوجه به مقطع تحصیلی شما 40سال می باشد.
     باتوجه به اینه دارای دوفرزند می باشید دوسال به حداکثر سن شما اضافه می شود.

     • عرفان
      ۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۸

      ممنون آیا تاهل وفرزند جداگانه حساب نمیشه برای سن یعنی دوفرزند و تاهل سه سال سن را کم میکند یانه فقط دوسال کم میشه.،؟

     • مشاور اقازاده
      ۳ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۵

      سلام وقت بخیر
      تاهل وداشتن 1فرزند هردو باهم 1سال محاسبه میشود وحداکثر 5فرزند مورد پذیرش این ارگان میباشد

 56. شهربانو
  ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۰

  سلام من دانشجویی ارشد مهر ماه مدرک مو میگیرم واین 22بهمن ماه 40 سالم تموم شده میتونم آزمون شرکت کنم رشته جغرافیا برنامه ریزی شهری (محیط زیست شهری)

  • tahmasebi
   ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۳

   سلام دوست عزیز فعلا هیچ شرایط عمومی و سنی و رشته ای برای استخدام این ارگان منتشر نشده است.

 57. شهربانو
  ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۸

  سلام من دانشجویی ارشد مهر ماه مدرک مو میگیرم واین 22بهمن ماه 40 سالم تموم شده میتونم آزمون شرکت کنم

  • مشاور ابراهیمی
   ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۶

   سلام
   باید تا زمان مصاحبه فارغ التحصیل شده باشید

 58. علیپور
  ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۳۵

  سلام وقت بخیر متولد دی ۶۶ هستم و لیسانس مدیریت بیمه دارم و فرزند جانباز ۱۵ درصد و متاهل، میتونم تو آزمون شرکت کنم؟

  • مشاور صادقی
   ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۹

   سلام
   برای بررسی دقیق وضعیت تون با مرکز تماس بگیرید

 59. لیلا
  ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۸

  درود من لیسانس الکترونیک و دیپلم زبان از آموزشگاه آزاد دارم و بشدت علاقه مند به تدریس زبان هستم آیا میتونم توی هردو رشته امتحان بدم؟

  • مشاور محمدی
   ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۳

   سلام وقت به خیر
   شرکت در آزمون آموزش پرورش هم شرایط احراز تحصیلی و هم شرایط سنی دارد که با توجه به شرایط و کد جایگاه شغلی باید بررسی شود.

 60. fateme
  ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۴

  سلام من لیسانس مهندسی صنایع دارم میتونم تو آزمون شرکت کنم؟ چون رشته هایی که زدین مهندسی صنایع چوب و فلزه ولی مدرک من مهندسی صنایع هست چوب و فلز نیس

  • مشاور حمامی
   ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۰

   سلام وقتتو بخیر شرایط احراز تحصیلی شما برای ثبت نام باید مورد برسی قرار بگیرد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 61. fateme
  ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۱

  سلام من لیسانس مهندسی صنایع دارم میتونم تو آزمون شرکت کنم؟

  • مشاور محمدی
   ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۳

   سلام وقت به خیر
   شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش با توجه به هر جایگاه شغلی شرایط احراز تحصیلی خاصی دارد.

 62. ریما
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۶

  من مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشدم غیر مرتبط هست؛ (ارشدم روانشناسی تربیتی هست) می توانم در آزمون شرکت کنم؟

  • مشاور محمدی
   ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۴

   سلام وقت به خیر
   داخل دفترچه در رابطه غیر مرتبط بودن رشته های مقطع کارشناسی و ارشد موردی قید نشده اما معمولا در مراحل بعدی یا مصاحبه دچار مسئله و مشکل می شوید.

 63. ریما
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۳

  سلام؛ من در مدرسه غیرانتفاعی کار می کنم و چهارسال است معلم هستم
  ؛به ازا سال‌هایی که برای من بیمه رد شده از شرایط سنی یک سال از سنم کم میشه؟ ممنون میشه من را راهنمایی بفرمایید؟ شرایط سنی برای کارشناسی ارشد همون ۴۰ سال هست؟

  • مشاور صادقی
   ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۱

   سلام برای بررسی دقیق وضعیت تون با مرکز تماس بگیرید

 64. ثابت
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۶

  سلام خسته نباشین.‌ من لیسانس زبان و ادبیات فارسی دارم ۳۲ ساله .
  آیا رشته ای ک میخایم امتحان بدیم حتما باید با مدرک مون تطابق داشته باشه ؟ ینی الان من نمیتونم تو رشته ی روانشناسی امتحان بدم ؟؟

  • مشاور محمدی
   ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۶

   سلام وقت به خیر
   شرکت در آزمون آموزش پرورش بر اساس مدرک تحصیلی و شرایط احراز تحصیلی هر کد جایگاه شغلی امکان پذیر است.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مجموعه ایران تحصیل تماس بگیرید.

 65. سیدی
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۱

  سلام وقت بخیر .من لیسانس مهندسی شیمی دارم .میتونم ثبت نام کنم ؟؟

  • rahdar
   ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۵

   سلام وقت بخیر.
   وضیعت سربازی شما به چه شکل است ؟ سن شما ؟
   همه ی این موارد مهم است

 66. جعفری
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۳

  سلام من لیسانس مهندسی مکانیک دارم میتونم تو آزمون شرکت کنم؟؟ داخل رشته های مورد نیاز مکانیک خودرو هست من مکانیک خالی میتونم شرکت کنم؟

  • مشاور عیسائی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۵

   سلام وقت بخیر
   بله امکان پذیر میباشد.

 67. حجت
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۴

  سلام من لیسانس علوم تربیتی دارم وسنم ۳۷ هست ولی متاهل هستم و ۲فرزند دارم ایا میشه ثبت نام کرد؟ چون پارسال برای هر فرزند ۱سال در نظر گرفته میشد.خیلی ممنون میشم راهنمایی کنید

  • مشاور رضایی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۲

   سلام وقت بخیر به ازای هر فرزند به شرط سن اضافه میگردد

 68. علی خاصه
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۲

  سلام من متولد سال۵۹ هستم مدرک لیسانس ریاضی رو تازه گرفتم به عنوان حق التدریس در یک غیر انتفاعی ریاضی متوسطه درس میدم شرایطی وجود نداره که بتونم به عنوان دبیر ریاضی به استخدام آموزش و پرورش در بیام. متشکرم

  • مشاور حمامی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۳

   سلام وقتتون بخیر برای قبولی در ازمون استخدامی با ما تماس بفرمایید

 69. اعظم عباسی
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۲

  سلام وقت بخیر من لیسانس حقوق دارم و متولد 68 هستم میتوان در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم؟

  • مشاور اقازاده
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۹

   سلام وقت بخیر
   درصورتی که دفترچه استخدامی آموزش وپرورش بارگذاری شود شرایط شما باید بررسی شود

   • مینا
    ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۳

    سلام وقت بخیر
    مربیان ورزشی که از فدراسیون مدرک‌دارند با لیسانس غیرمرتبط میتوانند شرکت کنند؟؟؟

    • مشاور اقازاده
     ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۲

     سلام وقت بخیر
     شما برای شرکت در ازمون استخدامی نیازه رشته در دفترچه ذکر شده باشد ومدرک شما دانشگاهی باشد ودرصورت داشتن همه شرایط میتوانید دراین ازمون شرکت کنید

    • M.gh
     ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۶

     سلام ثبت نام شروع شد یا هنوز!!!

     • مشاور محمدی
      ۱ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۲

      سلام وقت به خیر
      در صورت شروع ثبت نام و فعال شدن لینک از طریق همین سامانه اطلاع رسانی می شود.

 70. فاطمه
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۵

  سلام آیا آموزش و پرورش برای کار های دفتری هم استخدام دارد ؟؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۳

   سلام وقت بخیر
   برای بعضی رشته ها در بخش اداری جذب اتفاق می افتد . منتظر دفترچه ی جدید بمانید.

 71. مبین
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۵

  من مبتلا به دیابت نوع یک هستم منظور از سلامت جسمانی کامل یعنی من نمیتونم شرکت کنم چرا؟؟؟؟ بعد اگه عنوان نکنم چه مشکلی پیش میاد واقعا متوجه نمیشم

  • tahmasebi
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۳

   سلام دوست عزیز برای امکان شرکت شما باید منتظر انتشار دفترچه ثبت نام باشید و تمام شرایط اختصاصی و عمومی را مطالعه کنید.

   • سمیرا
    ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۱

    سلام وقت بخیر من مدرک کارشناسی علوم اجتماعی دارم میتونم
    معلم ابتدایی شوم آزمون ثبت نام کنم قبول بشم میشه
    چون به شدت به معلم ابتدایی علاقه دارم لطفا راهنماییم کنید باتشکر

 72. ماه
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۵

  سلام آیا رشته علوم کامپیوتر هم میتونه در آزمون شرکت کنه
  علوم کامپیوتر نه مهندسی کامپیوتر

  • مشاور ابراهیمی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۷

   سلام روزتون بخیر
   بستگی به شرایط احراز شغلی عنوان شغل مدنظرتان دارد
   هنوز دفترچه استخدامساموزش پرورش امسال منتشر نشده است.

 73. الی
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۹

  سلامتی لیسانس پرستاری شانسی برای استخدامی دارم؟

  • tahmasebi
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۰

   سلام دوست عزیز باید منتظر انتشار دفترچه باشید.

 74. رضوانه
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۸

  سلام وقت بخیر
  با دیپلم تاسیسات ولی سن 19 سال هم در آزمون استخدامی 1402 شرکت کرد؟چون 20 ساله نیست ایرادی نداره؟ ترم 3 فوق دیپلم تاسیسات هست.

  • مشاور جوادی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۲

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی طبق آخرین دفترچه با دیپلم نمیشه اقدام نمود.

 75. رضوانه
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۴

  سلام وقت بخیر
  میشه با دیپلم تاسیسات ولی سن 19 سال هم در آزمون استخدامی 1402 شرکت کرد؟

  • rahdar
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۱

   سلام وقت بخیر .
   خیر با مدرک دیپلم و این مدرک دیپلم امکان ثبت نام در ازمون استخدامی را ندارید.

 76. ماه
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۹

  سلام من ۳۴ سالمه لیسانس علوم کامپیوتر آیا میتونم در آزمون شرکت کنم
  لیسانس علوم کامپیوتر هستم نه مهندسی کامپیوتر آیا رشته علوم کامپیوتر رو پذیرش داره آموزش و پرورش؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۵

   سلام
   برای بررسی شرایط تان تماس بگیرید

 77. زهرا
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۳

  سلام‌ من کاردانی زبان و ادبیات فارسی دارم و برای کارشناسی ناپیوسته آموزش ابتدایی ثبت نام کردم بعد از فارغ التحصیلی میتونم در آزمون استخدامی شرکت کنم؟

  • مشاور محمدی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۶

   سلام وقت به خیر
   طبق تبصره داخل دفترچه باید تا تاریخ اعلام شده فارغ التحصیل شده و دانش نامه را از دانشگاه محل تحصیل اخذ نمایید.

 78. فرزانه
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۴

  سلام وقتتون بخیر.ببخشید من لیسانس شیمی کاربردی دارم.میتونم معلم مدرسه استثنایی بشم؟

  • مشاور محمدی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۷

   سلام وقت به خیر
   در آزمون استخدامی آموزش پرورش هر کد شغلی شرایط احراز تحصیلی خاصی دارد که تنها با توجه به آن امکان ثبت نام وجود دارد.

 79. محمد
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۵

  سلام 29 سالمه کارشناسی مهندسی مکانیک خودرودارم میتونم درآزمون استخدامی آموزش پرورش شرکت کنم؟

  • مشاور رضایی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۸

   سلام وقت بخیر . شرایط سنی ورود به آموزش و پرورش برای کسانی که لیسانس دارند تا سن 36 است

 80. ثنا
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۵۲

  سلام امسال ثبت نام نیست؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۰

   سلام وقت بخیر
   احتمالا در اسفند ماه ثبت نام خواهد داشت.

  • سمیرا
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۱

   سلام وقت بخیر من مدرک کارشناسی علوم اجتماعی دارم میتونم
   معلم ابتدایی شوم آزمون ثبت نام کنم قبول بشم میشه
   چون به شدت به معلم ابتدایی علاقه دارم لطفا راهنماییم کنید باتشکر

   • مشاور اقازاده
    ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۹

    سلام وقت بخیر

    درحال حاظر دفترچه برای سال 1402 بازگزاری نشده است با توجه به رشته تحصیلی خود میتوانید برای دبیری علوم اجتماعی اقدام کنید ونیاز بقیه شرایط شما بررسی شود

 81. نینا
  ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۲

  سلام و وقت بخیر.میخواستم بدونم آزمون آموزش و پرورش نیروهای آزاد رو هم شامل میشه؟

  • مشاور رضایی
   ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۳

   سلام وقت بخیر . صرفا مدارک تحصیلی لیسانس به بالا امکان استخدام دارند

 82. فیزیکی
  ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۱

  سلام روزبخیر،عذر میخام بنده دانشجوی ترم اخر فیزیکم تااخر شهریور مدرک ب دستم میرسه یعنی میتونم توی ازمون شرکت کنم؟

  • مشاور محمدی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۳

   سلام وقت به خیر
   با توجه به تبصره دفترچه سال گذشته تا زمان ثبت نام حتما باید گواهی موقت را داشته باشید.اما حتما دفترچه جدید و تبصره های قید شده را بررسی کنید.

 83. علیرضا
  ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۳

  سلام،من لیسانس تازه تموم کردم میخاستم ببینم میتونم ثبت نام کنم
  بعد اگ نمیشع
  برا سرباز معلمی منی ک یسال معافیت تحصیلی دارم باید دفترچه پست کنم یا نیازی نیس؟

  • مشاور محمدی
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۷

   سلام وقت به خیر
   طبق شرایط قید شده در دفترچه دوره قبل داوطلبین حتما باید کارت پایان خدمت یا معافیت دائم داشته باشند.

 84. علیرضا
  ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۸

  سلام،من ۲۲ سالمه و تازه لیسانس تموم کردم میتونم ثبت نام کنم؟

  • زینب
   ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۸

   سلام بله میتونید چون ثبت نام هنوزشروع نشده

 85. Samaneh
  ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۹

  سلام وقت بخیر
  کسی که ارشد جهانگردی داره می تواند در گرایش جغرافیا شرکت کند ؟یا تاریخ

  • مشاور اقازاده
   ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۷

   سلام وقت بخیر
   هنوز دفترچه جدید بارگزاری نشده است درصورت بارگذاری نیاز به بررسی دارد

   • Zahra
    ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۴۶

    سلام رشته پرستاری که طرح نرفته میتونه شرکت کنه در استخدامی آموزش وپرورش؟

    • tahmasebi
     ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۱

     سلام خیر دوست عزیز طرح این رشته اجباری میباشد.

 86. نرگس
  ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۱

  سلام من ۳۷ سالمه لیسانس حسابداری دارم متاهل و دوتا فرزند دارم میتونم در آزمون شرکت کنم؟

  • tahmasebi
   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام دوست عزیز اگر شما واجد شرایط اولیه عمومی و اختصاصی طبق دفترچه منتشر شده باشید میتونید در آزمون استخدامی ثبت نام کنید.

  • مشاور اقازاده
   ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام وقت بخیر
   باتوجه به اینکه حداکثر سن مجاز برای سال گذشته برای شرکت در آزمون استخدامی حداکثر 36 سال میباشد درصورت داشتن تاهل وفرزند به سال شما اضافه میشود

  • فریدون
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۱

   سلام لیسانس حسابداری هم میتونه ثبت نام کنه؟

   • tahmasebi
    ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۹

    سلام دوست عزیز، طبق دفترچه ی سالهای گذشته رشته حسابداری مجاز به شرکت بوده است.

 87. فاطیما
  ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۱

  سلام وقت بخیر
  من متولد63 هستم کارشناسی نرم افزاردارم متاهلم یک فرزنددارم 4 سال سابقه بیمه بخش خصوصی دارم میتونم توآزمون شرکت کنم

  • مشاور محمدی
   ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۰

   سلام وقت به خیر
   طبق شرایط دفترچه حداکثر سن با مدرک کارشناسی حداکثر 36 سال است.طبق تبصره در صورت تاهل و داشتن فرزند یکسال به این حداکثر سن اضافه می شود.

 88. مهرشاد
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۸

  سلام عرض ادب
  من ۲۲ سالمه و دیپلم کامپیوتر هستم ، میتونم شرکت کنم توی آزمون درسته ؟؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۴

   سلام وقت بخیر
   باید کارت پایان خدمت داشته باشید و حداقل مدرک فوق دیپلم !!! می توانید در آزمون سراسری کنکور دانشگاه فرهنگیان را انتخاب نمایید

   • الهه
    ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۷

    سلام من سی سالمه اصفهان مدرک لیسانس نقشه کشی معماری دارم میتونم شرکت کنم.

    • مشاور اقازاده
     ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۹

     سلام وقت بخیر
     درحال حاضر دفترچه آزمون های استخدامی آموزش وپرورش درسال جدید نیامده است واین مورد نیاز به بررسی دارد

  • علی خاصه
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۴

   سلام من متولد سال۵۹ هستم مدرک لیسانس ریاضی رو تازه گرفتم به عنوان حق التدریس در یک غیر انتفاعی ریاضی متوسطه درس میدم شرایطی وجود نداره که بتونم به عنوان دبیر ریاضی به استخدام آموزش و پرورش در بیام. متشکرم

   • rahdar
    ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۵

    سلام وقت بخیر .
    باید در ازمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنید و نتیجه لازم را کسب کنید.

 89. رضا امیری
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۱

  سلام وقت بخیر من دانشجو ترم آخر کارشناسی علوم تربیتی هستم میتونم در این آزمون شرکت کنم ؟

  • مشاور ملکی
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۵

   سلام وقت بخیر
   شرایط اولیه شما برای ورود به این رشته باید مورد بررسی قرار گیرد.

   • رضا امیری
    ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۲۹

    سلام مثلا چه شرایطی داشته باشم
    خدمت سربازی رفتم
    ترم آخر رشته علوم تربیتی همش ۱۷ واحد دارم تیرماه فارغ‌التحصیل میشم

    • مشاور رضایی
     ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۴

     سلام وقت بخیر . شرایط سنی . و مدرکی لازم را باید داشته باشید

 90. Shirin
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۱

  سلام میخواسم بپرسم ثبتنام ازمون از چه تاریخی تا چه تاریخی است و اینکه من لیسانس مدیریت امور فرهنگی هستم میتونم شرکت کنم؟

  • rahdar
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۶

   سلام وقت بخیر .
   احتمالا زنان ثبت نام در اسفندماه یا بهار 1402 صورت میگیرد و رشته شما هم طبق دفترچه باید چک شود.

 91. محمد جواد
  ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۵

  سلام من مدرک تحصیلی کاردانی حرفه ای مدیریت خانواده دارم متاهل و3فرزند دارم 32سالمه میتونم آزمون آموزش و پرورش شرکت کنم

  • مشاور ملکی
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۵

   سلام وقت بخیر
   در ازمون استخدامی اموزش و پرورش حداقل مدرک پذیرش با مدرک لیسانس می باشد.

 92. محمدجواد
  ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۵

  سلام مدرک کاردانی حرفه ای مدیریت خانواده دارم و متأهل دارای سه فرزندو32سالمه درآزمون استخدامی آموزش وپرورش میتونم شرکت کنم

  • مشاور ملکی
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۳

   سلام وقت بخیر
   در ازمون استخدامی اموزش و پرورش حداقل مدرک پذیرش با مدرک لیسانس می باشد.

 93. دانشجو
  ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۶

  سلام وقت به خیر
  من ۴۰ سالمه،۸ سال سابقه کار دارم بیمه هم بودم
  الانم کارشناسی رشته تربیت مربی در حال تحصیل هستم
  من میتونم آزمون شرکت کنم؟سابقه بیمه تخفیف در سن داره؟
  ممنون میشم جواب بدین

  • rahdar
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۲

   سلام وقت بخیر.
   شما نمیتوانید در ازمون شرکت کنید .

 94. Mehnoosh
  ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۲

  سلام کسانی که لیسانس مدیریت دولتی دارند میتونند در آزمون شرکت کنند؟

  • مشاور صادقی
   ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۰

   سلام
   اگر رشته داخل دفترچه به عنوان رشته مورد نیاز ذکر بشه بله

 95. مهنوش
  ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۰

  سلام من لیسانس مدیریت دولتی دارم ۳۴ سالم هست آیا میتونم در آزمون شرکت کنم رشته تحصیلیم مطابقت داره؟

  • مشاور اقازاده
   ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۵

   سلام وقت بخیر
   نیازه شرایط شما درخصوص سن ورشته تحصیلی وبقیه موارد در دفترچه جدید مورد بررسی قرارگیرد

 96. محمد
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۲

  سلام ببخشید من کاردانی عمران گرایش نقشه برداری دارم و ۲۶ سال سن دارم میتونم تو ازمون استخدامی شرکت کنم

  • مشاور حمامی
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۲

   سلام وقتتون بخیر شرایط احراز تحصیلی باید برای شما برسی شود برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 97. یاسما
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۹

  سلام .من متولد ۶۳/۱/۱ هستم متاهل و دارای سه فرزند، لیسانس مهندسی کشاورزی دارم آیا میتوانم در آزمون شرکت کنم

  • مشاور محمدی
   ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۷

   سلام وقت به خیر
   در آزمون استخدامی آموزش پرورش هر کد جایگاه شغلی شرایط احراز تحصیلی خاص خود را دارد.علاوه بر آن حداکثر سن مجاز شرکت در ازمون با مدرک کارشناسی 36 سال است.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 98. زهرا
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۷

  سلام ببخشيدمن ليسانس مديريت صنعتي دارم اياميتونم درازمون شركت كنم ؟؟

  • مشاور محمدی
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۰

   سلام وقت به خیر
   در آزمون استخدامی آموزش و پرورش هر جایگاه شغلی شرایط احراز تحصیلی خاصی دارد.با توجه به آم شرایط میتوانید برای ثبت نام اقدام نمایید.

 99. زهرا
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۳۵

  سلام ببخشيدمن كارشناسي مديريت صنعتي دارم آياميتونم توازمون شركت كنم اخه جزوه رشته هانبودولي حسابداري هست ماهم رشتمون همون باتفاوت هايي شبيه حسابداري الان من نميتونم شركت كنم ؟؟

  • مشاور محمدی
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۱

   سلام وقت به خیر
   هر جایگاه شغلی شرایط احراز تحصیلی خاصی دارد و با توجه به همان شرایط و رشته های قید شده امکان ثبت نام وجود دارد.

 100. اکرم ملکشاهی
  ۲۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۲

  ارشد روانشناسی عمومی دارم متولد ۵۰ با سابقه ۱۵ سال بیمه
  آیا شرايط ثبت نام رو دارم
  بخاطر شرايط سنی مشکلی پیش نمیاد
  ممنونم که جواب بدید

  • مشاور عیسائی
   ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۹

   سلام وقت بخیر
   خیر امکان پذیر نمیباشد .

 101. Hadi
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۶

  سلام وخسته نباشید
  من کارشناسی حسابداری ترم آخر هستم آیا ممکنه در استخدامی شرکت کنم در ضمن گفتن که ترم آخریا میتونن شرکت کنن

  • مشاور محمدی
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۴

   سلام وقت به خیر
   دانشجویان ترم اخر بر اساس تبصره قید شده در دفترچه باید عمل کنند.

 102. رستمی
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۴

  سلام ببخشیدمتاهل بودن چندسال تاثیر داره درسن فرزندم داشته باشی مثلاشرایط سنی نداشته باشی بعدمتاهل باشی

  • rahdar
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۵

   سلام وقت بخیر .
   به ازای تاهل یکسال و به ازای هر فرزند هم یکسال به شرط سنی افزوده میشود.

 103. میعاد
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۷

  سلام وقت بخیرخواستم بدونم تاریخ دقیق ثبت نام کی میباشد

  • مشاور محمدی
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۰

   سلام وقت به خیر
   تاریخ ثبت نام دوره بعدی آزمون استخدامی آموزش پرورش هنوز مشخص نیست.در صورت اعلام زمان ثبت نام از طریق همین مقاله اطلاع رسانی می شود.

 104. هدی
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۶

  سلام خانواده ی جانباز و آزاده شامل برادر خواهر میشه؟یا همسر و فرزند؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۶

   سلام برای استخدام آموزش و پرورش میتوانید از سهمیه ایثارگری برای تخفیف شرایط سنی استفاده کنید

 105. Sara
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۴

  سلام،، من مدرک کارشناسیم تیر ماه میاد میتونم ثبت‌نام کنم؟؟؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۷

   سلام باید در حین ثبت نام برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش مدرک تحصیلی را دریافت کرده و یا ب اتمام رسانده باشید

 106. Hadi
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۵:۳۹

  سلام خسته نباشید
  من ترم آخرکارشناسی هستم آیا میتونم در استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم؟
  درضمن گفتن اگه ترم آخر باشی تا تیرماه مدرکتو ارائه بدی میتونید شرکت کنید

  • مشاور فتح اللهی
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۲

   سلام بله ولی باید تعهد تحویل مدارک را به اموزش و پرورش ارائه بدهید

 107. محموددپ
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۱۹

  سلام مدرک کاردانی بنده مهندسی نرم افزار کامپیوتر و لیسانس هم آی تی دارم ۲۶ سالمه آیا امسال میتونم تو آزمون شرکت کنم؟؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۶

   سلام بله شرط سنی را برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش را دارید

 108. فهیمه
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۵

  ببخشید چون خانم هستیم ورشته مهندسی مکانیک بیو سیستم خواندیم .شرایط شرکت وثبت نام در ازمون امسال داریم ؟؟

  • مشاور محمدی
   ۲۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۶

   سلام وقت به خیر
   ازمون استخدامی آموزش و پرورش برای هر جایگاه شغلی شرایط احراز تحصیلی خاصی وجود دارد و با توجه به شرایط تحصیلی،سنی و ظرفیت پذیرش های استان محل سکونت امکان ثبت نام وجود دارد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 109. فهیمه
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۲

  سلام وقتتون‌بخیر من مهندسی مکانیک بیوسیستم خواندم میتونم‌شرکت کنم .

  • مشاور رضایی
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۶

   سلام وقت بخیر برای ازمون استخدامی آموزش و پرورش . هر عنوان شغلی نیاز به لیسانس مرتبط دارد

  • محمد
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۶

   سلام ببخشید من کاردانی عمران گرایش نقشه برداری دارم و ۲۶ سال سن دارم میتونم تو ازمون شرکت کنم؟

   • مشاور عیسائی
    ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۳

    سلام وقت بخیر
    جهت اطلاع از شرایط با مشاورین ایران تحصیل تماس جاصل فرمایید.

 110. مشاور ملکی
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۴

  سلام وقت بخیر
  مشاورین ایران تحصیل با شماتماس می گیرند.

 111. دنیا
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۸

  سلام من ۲۴ سالمه خواستم بدونم برای لیسانس چه رشته ای بخونم که تو استخدامی جذبم کنن صدرصد اگر ممکنه راهنماییم کنید بیشتر از چه رشته ای برمیدارن

  • tahmasebi
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۶

   سلام دوست عزیز، ارگان آموزش پرورش بجز حقوق و علوم سیاسی و برخی از مهندسی ها در تمام رشته ها پذیرش دارد.

 112. پناهی
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۹

  سلام من لیسانس الهیات ومعارف اسلامی-فلسفه وحکمت اسلامی متاهل ویک فرزند دارم.متولد ۱۳۷۵ هستم آیا میتوانم در آزمون ثبت نام کنم؟

  • rahdar
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۳

   سلام وقت بخیر .
   بله میتوانید و شرایط اختصاصی را دارید.

 113. فاطمه
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۲

  سلام
  من لیسانس مهندسی نقشه برداری دارم میتونم شرکت کنم تو آزمون ؟

  • مشاور براتی
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۶

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز دررابطه با شرایط استخدامی اموزش وپرورش به دلیل اینکه هنوز دفترچه واطلاعیه ی ثبت نام سال جدید منتشر نشده است به صورت قطعی نمیشود گفت که ایا لیسانس مهندسی نقشه برداری جذب دارند یا خیر .لطفا جهت اطلاع از شرایط وضوابط استخدامی اموزش وپروش با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 114. کیانوش
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۰

  سلام من لیسانس زبان متولد 1365/8/1 هستم یعنی 36 سال و چهار ماه و دارای دو فرزند ایا فرزند امتیاز شرایط سنی حساب میشه؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۳

   سلام دوست عریر بله تاثیرگذار هست. باید شرایطتان دقیق مورد بررسی قرار بگیرید با ما تماس بگیرید

 115. ثنا
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۵۰

  سلام خوبید هرشخص میتونه در چند آزمون شرکت کنه من میخوام دو تاشرکت کنم

  • مشاور ابراهیمی
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۴

   سلام دوست عزیز
   هر شخص فقط در یک آزمون میتواند شرکت کتد

  • rahdar
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۹

   سلام وقت بخیر .
   منظور از دو ازمون چی هست ؟ اگر دو عنوان شغلی در اموزش و پرورش منظور هست خیر.

 116. رستمی
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۶

  شرمنده میگید به عنوان رزومه محسوب میشه یعنی چی

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۷

   سلام وقت بخیر
   در مصاحبه می توانید به عنوان سابقه و رزومه ی کاری ارایه دهید .

 117. رستمی
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۶

  سلام متولد۱۳۶۵.۱۰.۱۲یعنی ۳۶سال تقریبا۴ماه میشم ودارای مدرک لیسانس هستم و۱۱سال سابقه همکاری با نهضت سوادآموزی دارم آیا سابقه نهضت برام امتیازحساب میشه واینکه ازلحاظ سنی مشکل دارم یان ممنونم

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۲

   سلام وقت بخیر
   شرایط سنی را ندارید باید منتظر انتشار آخرین دفترچه از سازمان سنجش باشید که شرایط سنی جدید اعلام گردد. سابقه ی کاری شما به عنوان رزومه محسوب می گردد .

 118. رستمی
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۸

  سلام من متولد۱۳۶۵.۱۰.۱۲هستم وسنم ۳۶سال ودوماه میشه وداری مدرک لیسانس هستم و۱۱سال سابقه همکاری بانهضت سوادآموزی دارم می‌توانم در آزمون استخدامی شرکت کنم وآیااین سابقه نهضت برام امتیازحساب میشه وازلحاظ سنی مشکل ندارم

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۲

   سلام وقت بخیر
   شرایط سنی را ندارید باید منتظر انتشار آخرین دفترچه از سازمان سنجش باشید که شرایط سنی جدید اعلام گردد. سابقه ی کاری شما به عنوان رزومه محسوب می گردد .

 119. زهراغلامی
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۴

  آخه من تلفن ثابت ندارم تماس بگیرم

  • مشاور عیسائی
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۵

   سلام وقت بخیر
   میتوانید در سایت از قسمت شارژینگ آنلاین بسته های مشاوره ای تهیه کرده و با متخصصین ایران تحصیل در تماس باشید.

 120. blwblwyy@gmail.com
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۰

  سلام من 27سالمه دوفرزند وکاردانی آموزش ابتدایی دانشگاه آزاد دارم و فرزند جانباز پنج درصد هستم آیا راسته که هرکس فرزند جانباز پنج درصدباشه میتونه بامدرک کاردانی هم در آزمون استخدامی آموزش پرورش شرکت بکنه؟؟

  • مشاور صادقی
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۲

   سلام
   باید منتظر اطلاعیه جدید آموزش پروش باشیم

 121. زهراغلامی
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۲

  سلام من کاردانی آموزش ابتدایی باسهمیه فرزند جانباز پنج درصد هستم با توجه به سهمیه ای که دارم آیا راسته که با مدرک کاردانی شرایط ثبتنام در آزمون استخدامی آموزش پرورش را دارم

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام
   بستگی به شرایط احراز تحصیلی عنوان شغل مدنظرتان دارد
   برای بررسی دقیق شرایط تماس بگیرید

 122. ام البنین
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۳۱

  سلام من ۳۲سالمه لیسانس تاریخ دارم میتونم درازمون دورشته تاریخ وآموزش ابتدایی شرکت کنم یافقط در یک رشته تحصیلی خودم؟

  • tahmasebi
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۰

   سلام دوست عزیز خیر شما فقط مجاز به شرکت در رشته ی تحصیلی خودتون هستید.

 123. اکرم
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۳۰

  سلام من شنیدم که شرط سن رو برای آزمونها برداشتن ایا صحت داره..من با لیسانس الهیات متولد۶۲میتونم شرکت کنم

  • مشاور محمدی
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۵

   سلام وقت به خیر
   شرط سنی یکی از شروط اصلی ازمون استخدامی آموزش پرورش است.

 124. آرزو
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۹

  سلام وقتتون بخیر، احتمال داره آزمون آخر اسفند باشه؟ اگر باشه که خیلی بی انصافیه، هر سال نزدیک دو ماه فرصت خوندن میدادن اخه

  • مشاور محمدی
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۶

   سلام وقت به خیر
   اطلاعیه ی جدیدی در رابطه با برگزاری یا عدم برگزاری آزمون استخدامی آموزش پرورش اعلام نشده است.

 125. علی
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۹

  سلام خدا قوت
  اگر تاریخ معافیت خدمتم تا روز مصاحبه باشه مشکلی نداره؟
  حداکثر تاریخ معافیتم کی میتونه باشه؟؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۸

   سلام وقت بخیر
   باید برای استخدام آموزش و پرورش کارت پایان خدمت داشته باشید .

  • مشاور رضایی
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۳

   سلام وقت بخیر برای استخدام آموزش و پرورش باید کارت پایان خدمت دارشته باشید

   • فاطمه
    ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۳

    سلام من ۴۰ ساله هستم و فوق دیپلم آی تی دارم و معدل ۱۹ و چندین سال است تدریس خصوصی ابتدایی و متوسطه انجام می‌دهم و پدرم هم مدرک ایثارگری به مدت کوتاه دارد میتوانم در آزمون شرکت کنم.

    • مشاور فتح اللهی
     ۲۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۱

     سلام معمولا حداقل مدرک تحصیلی برای ثبت نام در آزمون آموزش و پرورش کارشناسی میباشد

 126. Nazanin
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۶

  با سلام و خسته نباشید
  من ۲۲سالمه و دیپلم تجربی دارم،آیا میتونم توآزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم؟
  سهمیه منطقه هم دارم

  • rahdar
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲

   سلام وقت بخیر
   خیر با مدرک دیپلم جذبی صورت نمیگیرد متاسفانه در ازمون های استخدامی.

 127. Nazanin
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۵

  با سلام و خسته نباشید
  من ۲۲سالمه و دیپلم تجربی دارم،آیا میتونم توآزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۵

   سلام وقت بخیر
   خیر حداقل مدرک اعلامی در شرایط اختصاصی فوق دیپلم می باشد .

  • فاطمه
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۴

   سلام من ۴۰ ساله هستم و فوق دیپلم آی تی
   دارم و معدل ۱۹ و چندین سال است تدریس خصوصی ابتدایی و متوسطه انجام می‌دهم و پدرم هم مدرک ایثارگری به مدت کوتاه دارد میتوانم در آزمون شرکت کنم.

   • مشاور ابراهیمی
    ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

    سلام
    بستگی دارد به شرایط احراز تحصیلی شغلی که مدنظر شماست
    برای بررسی دقیق شرایط تان تماس بگیرید

   • جليل شباني
    ۲۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

    سلام،من سرباز هستم ،اول تیر ماه 1402 خدمتم تمام میشه،میتونم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم؟

    • مشاور محمدی
     ۳۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۲

     سلام وقت به خیر
     داخل دفترچه تبصره و تاریخ اتمام خدمت اعلام میشود.با توجه به این تبصره ها اقدام نمایید.

 128. فرزانه
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۵

  سلام
  من لیسانس حسابداری دارم
  با این مدرک میتونم معلم ابتدایی بشم؟!

  • مشاور رضایی
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۵

   سلام وقت بخیر اگر شرایط عمومی و اختصاصی مندرج در دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش را داشته باشید میتوانید اقدام بفرمایید

 129. Sara
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۳

  سلام.خسته نباشید
  اطلاعی دارید که حداقل نمره برای قبولی استخدام آموزش و پرورش چند هست؟؟

  • rahdar
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۰

   سلام وقت بخیر.
   اطلاعاتی از نمرات و حداقل های قبولی ازمون های استخدامی منتشر نمیشود

 130. مهدی44
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۰

  سلام روزتون بخیر
  خواستم ببینم که اگر در دانشگاه فرهنگیان تحصیل کرده باشیم این برای استخدام آموزش و پرورش امتیاز مثبت حساب میشه؟

  • tahmasebi
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۰

   سلام دوست عزیزخیر امتیازی برای شما محسوب نمیشود.

 131. شب
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۰

  سلام با رشته مهندسی نساجی هم میشه آزمون داد؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۰

   سلام وقت بخیر
   هنوز دفترچه ی جدید منتشر نشده است .

 132. فاطمه
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۱

  سلام
  امسال هم ازمون بر گذرار میشه؟
  در مورد زمان ثبت نام اطلاعی دارید؟

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۱

   سلام وقت بخیر
   ممکن است در اسفند ماه برگزار شود و ممکن هم هست امسال کلا برگزار نشود .

 133. صدف۲
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۰

  سلام وقت بخیر
  ببخشید میخواستم بدونم با لیسانس فلسفه و حکمت اسلامی میشه اموزگار ابتدایی استخدام شد

  • tahmasebi
   ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۷

   سلام دوست عزیز باید منتظر انتشاردفترچه باشید و اگر رشته ی شما ارائه شده باشد میتونید شرکت کنید.

 134. صدف۲
  ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۴

  سلام وقت بخیر
  با کارشناسی فلسفه و حکمت اسلامی میشه اموزگار ابتدایی استخدام شد

  • rahdar
   ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۷

   سلام وقت بخیر
   دفترچه ی جدید هنوز منتشر نشده است اما طبق دفترچه ی قبلی بله این امکان وجود دارد .

 135. خدیجه محمودی
  ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۹

  سلام کارشناسی مربی پیش از دبستان دارم متولد20بهمن 62متاهل دارای سه فرزندباهشت سال سابقه مربی گری در روستاهای دورافتاده میتونم توآزمون شرکت کنم

  • مشاور صادقی
   ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۸

   سلام
   باید تا آمدن اطلاعیه آزمون امسال صبرکنیم ببینیم رشته شما جز نیاز هاشون هست یا خیر

 136. خدیجه محمودی
  ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۸

  سلام ببخشید من لیسانس مربی پیش از دبستان با معدل 19٫۴۸متولد20بهمن 62 هستم متاهل باسه فرزندو هشت سال مربی پیش دبستان روستاهای دورافتاده هستم بدون یک ریال حقوق وبیمه آیاامیدی به استخدامی ماهست

  • rahdar
   ۱۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۸

   سلام وقت بخیر
   در صورتی که شرط سنی برداشته شود بله امکان ثبت نام وجود دارد .

 137. نرگس
  ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۹

  سلام ببخشید با کارشناسی ارشد زبان شناسی میتونم تو آزمون استخدامی شرکت کنم؟

  • مشاور اقازاده
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۰

   سلام وقت بخیر
   شما درصورتی میتوانید اقدام کنید که این رشته تحصیلی جزو رشته های تاییدی دردفترچه باشد

 138. سلام
  ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۳

  من لیسانس مهندسی شیمی هستم میتونم ثبت نام کنم

  • مشاور اقازاده
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۹

   سلام وقت بخیر
   این رشته جزو رشته های تحصیلی برای استخدامی در اموزش وپرورش میباشد اما نیازه بقیه شرایط شما بررسی شود درصورت کسب اطلاعات میتوانید با مرکز تماس بگیرید

 139. سلام
  ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۲

  من رشته مهندسی شیمی هستم میتونم ثبت نام کنم

  • مشاور محمدی
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۹

   سلام وقت به خیر
   استخدامی آموزش و پرورش برای هر کد ردیف شغلی شرایط احراز تحصیلی خاصی دارد.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 140. Kazhal
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۲

  سلام، ببخشید میخواستم بدونم لیسانس حقوق میتونه برای آموزگار ابتدایی شرکت کنه؟ ممکنه تغییر کنه رشته های مدنظر

  • مشاور اقازاده
   ۱۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۷

   سلام وقت بخیر
   این رشته تحصیلی برای اموزگار ابتدایی عنوان نشده است اما میتوانید دفترچه جدید برای امسال رابررسی کنید اما برای بقیه عنواین میتوانید

 141. ابراهیم
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۶

  آیا فوق لیسانس حقوق میتونه شرکت کنه؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۰

   سلام وقت بخیر طبق دفترچه راهنمای استخدام آموزش و پرورش برای رشته حقوق هیچ دبیری و شغلی ارائه نشده است

 142. زهرا
  ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۸

  سلام،بامدرک فوق دیپلم ردیف استخدامی نداره؟؟پس چرا رده سنی داده‌؟چراگفته با مدرک فوق دیپلم مجازثبت نامه؟؟

  • مشاور اقازاده
   ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۸

   سلام وقت بیر
   ممکن در دفترچه عنوان شده باشد اما حداقل مدارک برای شرکت در ازمون استخدامی کارشناسی میباشد

 143. نسیم
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۵

  سلام بنده لیسانس مدیریت بازرگانی و ارشد مدیریت صنعتی دارم ۲۸ سالمه .آیا رشته منو آموزش پرورش جذب میکنه؟؟؟؟؟ بعضیا میگفتن با هر رشته ای نامرتبط میتونی برای تدریس درس خاصی ثبت نام کنی آیا درست گفتن؟؟؟؟؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۴

   سلام
   بستگی به شرایط احراز تحصیلی عنوان شغلی که مدنظرتون هست دارد
   برای بررسی دقیق شرایط تون و اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 144. محدثه موسوی
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۱

  سلام نوشته شده رشته صنایع شیمیایی هم مجازه شرکت کنه تو ازمون درسته؟من فوق دیپلم صنایع شیمیاییم میتونم شرکت کنم؟ واینکه برای کدوم شهرمیخوان صنایع شیمیایی رو

  • مشاور حمامی
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۵

   سلام وقتتون بخیر بستگی به نوع ازمون دارد و رشته ی انتخابی دارد برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 145. نسیبه
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۴

  سلام وقت بخیر
  من کارشناسی رشته تاریخ دارم ولی در حال ادامه تحصیل کارشناسی ارشد رشته اموزش ابتدایی هم هستم سوالم اینه ک در فرم ثبتنام استخدامی باید گزینه مدرک کارشناسی را انتخاب کنم یا کارشناسی ارشد؟
  و اینکه رشته اموزش ابتدایی فقط مدارس استثنایی قبول میکنه یا مدارس عادی دیگه

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۲

   سلام روزتون بخیر
   اگر تا زمان مصاحبه مدرکتان را دریافت می کنید با ارشد اقدام کنید
   اموزش ابتدایی مدارس عادی هم قبول میکنند

 146. مبینا
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۲۲

  سلام وقتتون بخیر ، من مدرک فوق دیپلم حسابداری دارم و اینکه شرایط دارم تو ازمون استخدامی شرکت کنم؟ و اینکه ترم جدید برای لیسانس میخوام بخونم ؟

  • tahmasebi
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۳

   سلام دوست عزیز استخدام این ارگان از مقطع کارشناسی و بالاتر خواهد بود. و اینکه در دوران استخدامی شما نمیتونید دانشجو باشید و حتما باید تحصیلاتتون رو به اتمام رسونده باشید.

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۷

   سلام
   روزتون بخیر
   بستگی به این دارد که شرایط احراز تحصیلی عنوان شغل مدنظرتون چه باشد.
   و اینکه شرایط سنتون به چه صورت هست؟
   برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 147. زهرا یزدی
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۲

  سلام من لیسانس مهندسی کامپیوتر دارم و میخوام برای اموزش ابتدایی ازمون بدم ایا مجاز هستم ؟

  • مشاور صادقی
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۳

   سلام
   باید منتظر باشیم دفترچه ثبت نام امسال بیاد ببینیم رشته شما مجاز هست یا خیر
   ولی طبق تجربه ی سال های قبل ما شانس کمی دارید

 148. نرگس
  ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۱

  سلام. وقت بخیر. من لیسانس مهندسی محیط زیست دارم. ایا میتونم تو آزمون استخدامی شرکت کنم؟؟

  • مشاور عیسائی
   ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۹

   سلام وقت بخیر
   با توجه به رشته های اعلامی و مجاز به ثبت نام شما مجاز به این کار نمیباشید.جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 149. ریحانه
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۲

  با سلام. با مدرک ارشد مجازی هم میشه استخدام شد؟
  لیسانسم غیر مرتبط هست. ارشد روانشناسی الکترونیک شهید بهشتی دارم.
  با تشکر

  • مشاور محمدی
   ۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۹

   سلام وقت به خیر
   داخل دفترچه راهنمای ثبت نام در رابطه با مدارک واحد های مجازی قید نشده است.

 150. صدف۲
  ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۷

  سلام زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش وپرورش کی هست

  • مشاور رضایی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۰۰

   سلام وقت بخیر هنوز اطلاع رسانی نشده

 151. فرانک
  ۷ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۵

  سلام وقتتون بخیر آیا دارندگان مدرک کارشناسی رشته اقتصاد هم میتونن در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنن؟

  • مشاور صادقی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۳

   سلام بله مسئله خاصی وجود نداره
   اما باز باید اطلاعیه رو چک کنید که رشته شما مورد نیاز آموزش پرورش هست یا خیر

 152. حسین
  ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۸

  سلام من سرباز معلم هستم و 2 ساله توی آموزش و پرورش هستم. و یکم تیر 1402 ترخیص میشم.
  آیا میتونم در آزمون شرکت کنم؟میتونم تاریخ کارت پایان خدمت رو تغییر بدم؟

  • مشاور محمدی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۰

   سلام وقت به خیر
   در صورت اعلام برگزاری ازمون شرایط قید شده در دفترچه را بررسی نمایید.تاریخ کارت پایان خدمت قابل تغییر نیست.

 153. بهار
  ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۳

  سلام وقت بخیر من یک ترمم مونده که مدرک لیسانسم رو بگیرم و تا پایان تیر ماه فارغ‌التحصیل میشم میتونم آزمون رو ثبت نام کنم یا خیر؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

   سلام
   تا زمان مصاحبه باید فارغ التحصیل شده باشیذ

 154. Atefeh
  ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۴۵

  با عرض سلام و خسته نباشید من مدرک کارشناسی ارتباط تصویری دارم و 23 سالمه . میخواستم بدونم میتونم با مدرک کارشناسی توی آزمون استخدامی شرکت کنم آیا رشته ارتباط تصویری پذیرش داره برای امسال و اینکه تاریخ ثبت نام در آزمون مشخص شده یانه و در چه تاریخی ثبت نام آغاز میشه؟ ممنون میشم جوابمون بدید سپاس.

  • مشاور محمدی
   ۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۵

   سلام وقت به خیر
   تاریخ ثبت نام و برگزاری دوره بعدی آزمون استخدامی هنور اعلام نشده.هر جایگاه شغلی شرایط احراز تحصیلی خاصی دارد.

 155. Sodeh
  ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۶

  سلام من کارشناسی مهندسی عمران دارم به نظر شما تو آزمون استخدامی مهندس عمران خانم میخوان؟؟

  • tahmasebi
   ۶ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۲

   سلام دوست عزیز باید منتظر انتشار دفترچه رشته های مورد نیاز باشید.

 156. فاطمه
  ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۷

  با عرض سلام و خسته نباشید بنده کارشناسی مهندسی پزشکی هستم‌ و الان دانشجوی ارشد علوم تربیتی آیا میتونم تو ازمون شرکت کنم؟

  • مشاور حمامی
   ۵ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۹

   سلام وقتتون بخیر بله میتوانید اما شرایط تحصیل همزمان باید برای شما برسی شود

 157. اکرم
  ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۲

  سلام وقتتون بخیر بنده در حال حاضر دانشجو کارشناسی کامپیوترم و تابستون سال دیگه دانشگام تموم میشه میتونم امسال برای استخدامی آموزش و پرورش ثبت نام کنم

  • rahdar
   ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

   سلام وقت بخیر. باید منتظر دفترچه باشید که شرایط را چی ذکره اند برای کسانی که هنوز فارغ التحصیل نشده اند

 158. زهرا
  ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۷

  باسلام به کارشناس عزیز وصبور در پاسخ به سوالات
  بنده ۳۸سالمه وداری دو فرزند میخواستم بدونم میتونم شرکت کنم درآزمون به خاطر شرایط سنی

  کارشناسی علوم تربیتی هستم البته درحال حاضر دانشجوی ارشد

  • مشاور ابراهیمی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۰

   سلام روتون بخیر
   درمورد مدرک، اگر تا زمان مصاحبه اموزش پرورش، در مقطع ارشد فارغ التحصیل نشده باشید باید با لیسانس اقدام کنید.
   درمورد شرایط سنی هم لیسانس تا 36 سال میگیرند. که باتوجه به فرزند و تاهلتونبه بازه سنی اعلام شده اضافه میشه
   رای بررسی کامل شرایط تون تماس بگیرید

 159. farahnaz
  ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۵

  سلام تحصیلات من کارشناسی ارشد. رشته مهندسی کشاورزی. متولد ۶۵ هستم میتونم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم؟ لطفا راهنمایی کنید

  • rahdar
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۱

   سلام وقت بخیر.
   شما شرط سن را دارید ولی شروط دیگری هم وجود دارد که باید در شما بررسی شود.

 160. سایه
  ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۴

  سلام آیا قطعاً امتحان برگزار خواهد شد؟ چون من میخواستم دوباره کنکور پایه بدم ولی حالا می‌خوام اونو بذارم کنار و بشینم برا آموزش پرورش بخونم تورو خدا جواب بدین

  • rahdar
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۴

   سلام وقت بخیر .
   طبق گفته خود اموزش و پرورش ثبت نام در زمستان یا بهار صورت خواهد گرفت.

 161. محمد
  ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۶

  سلام آیا میتوان در چندین رشته ثبت نام کرد؟
  مثلا من لیسانس روانشناسی دارم مبتونم در رشته های مشاوره و دبیر استثنایی و اموزش ابتدایی شرکت کنم؟

  • tahmasebi
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

   سلام دوست عزیز، باید منتظر دفترچه ی استخدام و شرایط ثبت نام باشید اگر در ضوابط ثبت نام مجاز باشید میتونید در دو رشته شرکت کنید.

 162. زهرا
  ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۴۹

  سلام ببخشید من دانشجو ارشد هستم ، دفاعم مردادماه میشه . من میتونم شرکت کنم در ازمون؟ مدرک ارشدم اجازه شرکت در ازمون رو بهم میده و کارشناسیم نامرتبطه!

  • مشاور ابراهیمی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۹

   سلام
   بله می تونید. مهم این هست که تا 31شهریور سالی که مهر ماه کلاس های ارشد شروع میشه ارشد قبل رو تموم کرده باشید.

 163. زهرا
  ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۴۸

  سلام ببخشید من دانشجو ارشد هستم ، دفاعم مردادماه میشه . من میتونم شرکت کنم در ازمون؟ مدرک ارشدم اجازه شرکت در ازمون رو بهم میده و کارشناسیم نامرتبطه

  • tahmasebi
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۶

   سلام دوست عزیز بله شما مجاز به ثبت نام هستید،برای اطلاع از رشته های مورد پذیرش باید منتظر انتشار دفترچه باشید.

 164. زهرا
  ۳۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۱۱

  سلام وقتتون بخیر
  من ۲۳ سالمه و ترم یک ارشد اکولوژی گیاهان زراعی هستم
  میتونم تو آزمون امسال شرکت کنم؟

  و اینکه مدرکی که داریم باید مرتبط با رشته های درخواستی اموزش و پرورش باشه؟

  • مشاور رضایی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۱

   سلام وقت بخیر مدرک تحصیلی شما در مدارک پیش نیاز عناوین شغلی آموزش وپرورش عنوان نگردیده

 165. N
  ۳۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۰

  سلام من لیسانس روانشناسی دارم ، رشته من جزو این رشته هایی که تو جدول اوردید نیست، ینی نمیتونم شرکت کنم؟
  توی فرم ثبت نام ادم باید مشخص کنه که دقیقا تو چه مقطع و رشته ای میخواد تدریس کنه یا خیر

  • مشاور ملکی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۰

   سلام وقت بخیر
   با رشته روانشناسی اموزش و پرورش جذب می کند اما در حال حاضر زمان ثبت نام وجود ندارد.

 166. علوی
  ۳۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۲

  سلام
  من لیسانس کامپیوتر دارم و 27 سالمه میتونم تو آزمون شرکت کنم؟

  • rahdar
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۲

   سلام وقت بخیر .
   شما شرط سن را دارید ولی ما بقی موارد باید بررسی شود که ایا شامل حال شما میشود یا خیر.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید.

 167. رضا
  ۳۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۶

  سلام.من لیسانس حقوق دارم میتونم تو آزمون شرکت کنم.تو دفترچه پارسال مجاز نبودم ولی بعضی از دوستان با این شرایط شرکت کردن؟؟؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۶

   سلام
   باید منتظر بمونید دفترچه استخدامی بیاد و ببینیم چه عناوین شغلی با چه شرایط احراز تحصیلی قید شده

 168. فاطمه
  ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۵

  سلام خسته نباشید
  من متولد63 هستم لیسانس کامپیوتردارم یه فرزنددارم 5 سال سابقه بیمه تامین دربخش خصوصی دارم میتونم ازمون امسال شرکت کنم

  • مشاور ابراهیمی
   ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۶

   سلام روزتون بخیر
   باید ببینیم برای عنوان شغلی که مدنظرتونه چه شرایط احراز تحصیلی ای وجود داره
   درمورد سن هم تماس بگیرید تا بررسی های لازم درمورد شرایط تون رو داشته باشیم

 169. محمد
  ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۶

  سلام وقت بخیر
  من 27 سالمه دیپلم کامپیوتر دارم متاهل و یه دختر دارم میتونم تو آزمون شرکت کنم

  • مشاور جوادی
   ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۹

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی طبق شرایط ذکر شده در سال گذشته بله میتونید.
   ولی با دیپلم معمولا پذیرش نمیکنن.

   • محمد
    ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۹

    یعنی میگید بی فایدس؟
    به امتحانش نمی ارزه؟

    • مشاور جوادی
     ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۷

     دوست گرامی با مدرک بالاتر اقدام کنید.

   • محمد
    ۲۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۱

    با فوق دیپلم چطور؟

    • مشاور جوادی
     ۳ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۰۶

     سلام وقت بخیر
     امکانش خیلی احتمالش پایینه باید دفترچه آزمون استخدامی جدید بیاد تا بررسی کنیم.
     به محض انتشار در همین سایت قرار میگیره.

 170. رحمتی
  ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۹

  آزمون کی برگزار میشه ؟
  خواهشا بگید ،ببینم میتونم امسال شرکت کنم

  • مشاور جوادی
   ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۶

   سلام وقت بخیر
   دوست گرامی متاسفانه آموزش و پرورش هنوز چیزی اعلام نشده.

 171. H
  ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۱

  سلام وقت بخیر من خرداد ۱۴۰۲ مدرک کارشناسی روانشناسی رو میگیریم . میتونم آزمون استخدامی ۱۴۰۲ رو شرکت کنم؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۲

   سلام وقت بخیر شما باید در زمان ثبت نام ازمون استخدام آموزش و پرورش مدرک تحصیلی خودرا دریافت کرده باشید

 172. M
  ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۱

  سلام احتمال داره ثبت نام در فروردین ۱۴۰۲ باشه چون داخل یک کانال دیدم ولی بعضی ها هم میگن بهمن یا اسفند۱۴۰۱؟
  واینکه میخواهم بدونم آیا بنده که در آخر خرداد ۱۴۰۲ فارغ التحصیل میشوم میتونم در آزمون شرکت کنم؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

  • مشاور حمامی
   ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۸

   سلام وقتتون بخیر تایم دقیق ثبت نام در سایت ایران تحصیل اطلاع رسانی میشود

 173. احمدی
  ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۳

  سلام
  شما تاریخ دقیق از زمان برگزاری آزمون دارید ؟
  اسفند امساله یا سال آینده ؟

  • rahdar
   ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۴

   سلام وقت بخیر.
   طبق گفته اموزش و پرورش زمان ثبت نام یا اسفند یا بهار 1402 خواهد بود.

   • M
    ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۰

    سلام احتمال داره ثبت نام در فروردین ۱۴۰۲ باشه چون داخل یک کانال دیدم ولی بعضی ها هم میگن بهمن یا اسفند۱۴۰۱؟
    واینکه میخواهم بدونم آیا بنده که در آخر خرداد ۱۴۰۲ فارغ التحصیل میشوم میتونم در آزمون شرکت کنم؟
    ممنون میشم پاسخ بدید

    • مشاور حمامی
     ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۲

     سلام وقتتون بخیر برای دریافت اطلاعات از نحوه ی ثبت نام تایم دثبت نام و شرایط ثبت نام با ما نتماس بفرمایید

 174. Somye
  ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۵

  سلام خسته نباشید لطفا سوال منم مطرح کنید
  من ۲۰ سالمه و مدرک دیپلم دارم و در حال حاضر دو ساله که در دانشگاه پیام نور تحصیل میکنم در رشته زیست شناسی . من شرایطو خوندم نوشته بود برای مدرک دیپلم حداقل سن ۲۰ و حداکثر ۲۵ میتونه شرکت کنه؟! آیا میتونم در این آزمون شرکت کنم و اینکه فرزند فرهنگی هستم هم پدرم هم مادرم

  • مشاور صادقی
   ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۳

   سلام
   باید منتظر اطلاعیه جدید آزمون استخدامی باشیم
   اما در کل بهتره مدرک تون کارشناسی باشه

 175. Somye
  ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۱۵

  سلام خسته نباشید لطفا سوال منم مطرح کنید
  من ۲۰ سالمه و مدرک دیپلم دارم و در حال حاضر دو ساله که در دانشگاه پیام نور تحصیل میکنم در رشته زیست شناسی . من شرایطو خوندم نوشته بود برای مدرک دیپلم حداقل سن ۲۰ و حداکثر ۲۵ میتونه شرکت کنه؟! آیا میتونم در این آزمون شرکت کنم

  • مشاور صادقی
   ۲۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۱

   سلام
   بهتره مدرک تحصیلی تون کارشناسی باشه

 176. Somaye
  ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۹

  سلام وقتتون بخیر باشه . من ۲۰ سالمه و مدرک دیپلم دارم البته حال حاضر رشته زییست شناسی هم میخونم سال دومم هست آیا میتونم در آزمون استخدامی شرکت کنم؟ تو شرایط نوشته بود ک برای مدرک دیپلم باید حداقل ۲۰ حداکثر ۲۵ سال سن داشته باشیم!!

  • مشاور اقازاده
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۵

   سلام وقت بخیر
   حداقل مدرک قبولب برای استخدامی کارشناسی میباشد وان هم این که باید فارغ التحصیل باشید

 177. Amiri
  ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۱

  سلام وقت بخیر
  من درکنکور امسال در رشته ی زمین شناسی پیام نور قبول شدم
  اسم نویسی کردم و شماره دانشجو دارم ولی ثبت نام نکردم و شهریه پرداخت نکردم
  متاهلم و یه بچه دارم میتونم در آزمون شرکت کنم ایا

  • مشاور محمدی
   ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۹

   سلام وقت به خیر
   برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش پرورش داشتن حداقل مدرک کارشناسی الزامی است.در زمان ثبت نام حتما باید فارغ التحصیل شده باشید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 178. نسترن
  ۲۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۱

  سلام من لیسانس کامپیوتردارم 38 سالمه متاهل ویک فرزنددارم میتونم شرکت کنم

  • rahdar
   ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۳

   سلام وقت بخیر .
   شرط سن در ازمون استخدامی اموزش پرورش 36 سال است که به ازای تاهل یک سال و فرزند اوری هم یکسال بیشتر میشود شرط سن و ملاک سن شما در موعد ثبت نام اینترنتی میباشد.

 179. تارا
  ۲۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۷

  سلام، وقت بخیر، فوق لیسانس رشته بیوتکنولوژی در کشاورزی دارم و متولد ۶۶ هستم، آیا این رشته جزو رشته هایی هست که آموزش و پرورش دبیری بخواد؟

  • مشاور محمدی
   ۲۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۵

   سلام وقت به خیر
   شرایط احراز تحصیلی برای هر کد ردیف شغلی متفاوت است.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 180. سینا
  ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۳

  با سلام من 26 سالمه و در حال حاضر دانشجوی کارشناسی ارشد هستم و یماه دیگه از پایان نامم دفاع می کنم ، من تا امسال سربازی نرفتم و معافیت تحصیلی داشتم و تا تاریخ 1402/06/15 معفیت تحصیلی من ادامه داره . با توجه به این شرایط میتونم در آزمون استخدامی شرکت کنم؟ چون یکی از شرایط برای اقایان داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت می باشد ، این معافیت دائم هست یا معافیت تحصیلی رو هم شامل میشه؟

  • مشاور رضایی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۱

   سلام وقت بخیر جهت استخدام در آموزش و پرورش میباست کارت پایان خدمت داشته باشید

 181. تاراز
  ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۴۸

  سلام
  خسته نباشین من کارشناسی رشته فضای سبز دارم
  معافیت پزشکی چشم هم دارم ۳۵ سال سنمه
  میتونم داخل استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم
  ممنونم

  • مشاور محمدی
   ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۴

   سلام وقت به خیر
   استخدامی اموزش پرورش برای هد کد ردیف شغلی شرایط احراز تحصیلی خاصی تعریف شده است.

  • rahdar
   ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۳

   سلام وقت بخیر .
   اگر رشته ای که در ان فارغ التحصیل شده اید ردیف استخدامی داشته باشد بله میتوانید .

 182. نوری
  ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۰

  سلام.۳۰ ساله هستم . فوق دیپلم رشته شیمی ,متاهل و دو فرزند دارم
  آیا مجاز به شرکت در آزمون هستم ؟؟

  • rahdar
   ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۳

   سلام وقت بخیر.
   ازمون استخدامی اموزش و پرورش با مدرک فوق دیپلم ردیف استخدامی ندارد دوست عزیز.

   • زهرا
    ۱۱ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۳

    سلام،بامدرک فوق دیپلم ردیف استخدامی نداره؟؟پس چرا رده سنی داده‌؟چراگفته با مدرک فوق دیپلم مجازثبت نامه؟؟

 183. znz
  ۲۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۲

  سلام خسته نباشید من دانشجوی علوم تربیتی هستم و ۲۳سال سن دارم آیا میتونم در آزمون استخدامی شرکت کنم؟

  • tahmasebi
   ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۰

   سلام دوست عزیز، برای شرکت در آزمون استخدامی نباید دانشجو باشید و باید فازغ التحصیل شده باشید.

   • نرگس
    ۲۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۱

    سلام
    خسته نباشین من کارشناسی نرم افزاردارم متولد63 هستم دارای یک فرزند می تونم آزمون شرکت کنم

    • مشاور اقازاده
     ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

     سلام وقت بخیر
     حداقل سن مجاز برای مدرک تحصیلی کارشناسی سن 36 سال میباشد اما باز دفترچه امسال رو هم بررسی کنید

 184. سعید
  ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۴

  سلام من کارشناسی اقتصاد کشاورزی دارم می توانم دبیری اقتصاد شرکت کنم

  • مشاور رضایی
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۴

   سلام وقت بخیر اگر در دفترچه استخدامی شغل انتخابی شما عنوان شده بود میتوانید با توجه به شرایط اختصاصی ثبت نام نمایید

 185. آوا
  ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۵

  سلام وقت بخیر..من متولد۶۳هستم فرزندندارم لیسانس حسابداری دارم میتونم ماده ۲۸آزمون استخدامی آموزش وپرورش ثبت نام کنم .

  • مشاور محمدی
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۵

   سلام وقت به خیر
   حداکثر سن استخدامی آموزش و پرورش با مدرک کارشناسی 36 سال است.

 186. Nazi
  ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۵

  به نام خدا
  باسلام خسته نباشید بنده ۲۸سالمه کارشناسی حسابداری
  ۳سال سابقه در پیش دبستانی دارم آیا امتیاز حساب میشه یا خیر

  • مشاور محمدی
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۱

   سلام وقت به خیر
   سابقه کاری در شرایط پذیرش اولیه و آزمون تاثیرگذار نیست اما در مصاحبه کمک کننده است.

 187. سحر
  ۲۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۷

  من لیسانس اقتصاد کشاورزی دارم می توانم دبیری اقتصاد ‌شرکت‌کنم

  • مشاور رضایی
   ۲ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۰

   سلام وقت بخیر برای عنوان شغلی دبیری اقتصاد صرفا لیسانس یا فوق لیسانس اقتصاد پذیرفته است

  • Sh
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۱

   سلام کارشناسی حسابداری دارم میتونم شرکت کنم آموزگار ابتدایی رو یا کلامعلمی قابل قبوله؟؟

   • مشاور صادقی
    ۱۸ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۲

    سلام
    معمولا این رشته برای آموزش ابتدایی پذیرش نمیشه

 188. رضا
  ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۸

  سلام
  من معافیت پزشکی دارم میتونم تو ازمون شرکت کنم؟

  • مشاور عیسائی
   ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۵

   سلام وقت بخیر
   خیر شما دارای شر ایط اصلی نمیباشید جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 189. شیرین
  ۱۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۵

  سلام من چند روز دیگه ۳۶ سالم میشه متولد ۱۳۶۵ هستم کارشناسی حسابداری. میتونم در آزمون شرکت کنم؟

  • مشاور محمدی
   ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۷

   سلام وقت به خیر
   حداکثر سن مجاز با مدرک کارشناسی 36 سال است.با توجه به تبصره های قید شده داخل دفترچه به این حداکثر اضافه می شود.

  • مشاور اقازاده
   ۲۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۲

   سلام وقت بخیر
   نیازه دفترچه جدید بررسی شود درصورتی که محدودیت سنی اعمال کرده باشند شرایط فرق میکند

 190. نسترن
  ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۲

  سلام.من ترم آخر لیسانس مدیریت باززگانی هستم.مدرک لیسانسم اواسط اسفند میاد.میتونم ثبت نام کنم؟؟

  • مشاور اقازاده
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۳

   سلام وقت بخیر
   در رابطه با استخدامی اموزش وپرورش نیازه شما فارغ التحصیل باشید

 191. مریم
  ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۶

  سلام خسته نباشید یه سوال من دانشجوی رشته علوم تربیتی هستم سه سال دیگه درسم تموم میشه بنظر شما تا سه سال دیگه آزمون اموزش پرورش برگزار میشه اخه من شنیدم ممکنه دیگه حذف بشه و برندارن

  • مشاور فتح اللهی
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۴

   سلام وقت بخیر ثبت نام ازمون استخدامی اموزش و پرورش هرسال یکبار از طریق سایت سنجش برگزار میشود

 192. درسا
  ۱۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۶

  سلام وقت بخیر ، ۲۷ سالمه و بهمن ماه ترم آخر کارشناسی حسابداری هستم یعنی خرداد ماه فارغ میشم آیا میتونم در آزمون شرکت کنم دیپلم و فوق دیپلم هم حسابداری هست .متاهل داری ۳ فرزند و پدرم هم ایثارگر هست

  • مشاور ابراهیمی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۸

   سلام
   بستگی داره که برای عنوان شغلی که مدنظرتون هست، چه شرایط احراز تحصیلی بگذارند
   برای اطلاعات دقیق تر و بررسی شرایط تون تماس بگیرید

 193. قرشی
  ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۳۲

  سلام من فوق دیپلم رشته بهداشت محیط هستم.متاهل و یک فرزند دارم. متولد۶۵ هستم.. ۶سال سابقه بیمه کار در مرکز بهداشت رادارم آیا میتوانم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم…

  • rahdar
   ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۱

   سلام وقت بخیر. ازمون استخدامی اموزش و پرورش برای حداقل مدرک لیسانس انجام میشود ولی باز هم باید منتظر دفترچه و زمان ازمون استخدامی باشید.

  • tahmasebi
   ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۹

   سلام دوست عزیز، درصورتیکه در مقطع فوق دیپلم پذیرش داشته باشند شما مجاز به ثبت نام هستید.

 194. Zahra
  ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۹

  سلام من ۲۲ سالمه کاردانی ای تی بودم و کارشناسی مهندسی شبکه های کامپیوتری شرایط ثبت نام در آزمون رو دارم؟

  • rahdar
   ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۶

   سلام وقت بخیر .
   باید منتظر اطلاعیه اموزش و پرورش باشید و طبق دفترچه بررسی کنید که ایا مدرک شما ردیف استخدامی دارد یا خیر

  • مشاور محمدی
   ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۸

   سلام وقت به خیر
   هر کد ردیف شغلی شرایط احراز تحصیلی مخصوص به خود را دارد.با توجه به دبیری مدنظر شرایط احراز تحصیلی آن را بررسی کنید.

 195. Zahra
  ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۶

  سلام من ۲۲ سالمه کاردانی رشته it بودم و کارشناسی رشته مهندسی شبکه های کامپیوتری شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی اموزش و پرورش رو دارم؟

  • tahmasebi
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۴

   سلام دوست عزیز درصورتیکه وزارت آموزش و پرورش نیاز به رشته ی شما داشته باشد بله مجاز به ثبت نام میباشید.

 196. زهرا محمودی
  ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۸

  سلام ازمونش کی برگزار میشه؟و دروس تخصصی مهندسی کامپیوتر چیا هستن؟منابع تخصصی و عمومی مختص ازمون استخدامی اسمشون چیه و از کجا میشه تهیه کرد.لطفا راهنمایی بفرماسید

  • مشاور رضایی
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۶

   سلام وقت بخیر ثبت نام دوره جدید استخدامی آموزش پرورش هنوز اطلاع رسانی نگردیده

 197. احسان
  ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۷

  خسته نباشید
  من لیسانس رشته فلسفه از پردیس فارابی دانشگاه تهران هستم
  آیا میتوانم در این آزمون شرکت کنم

  • rahdar
   ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۶

   سلام وقت بخیر .
   باید منتظر اطلاعیه اموزش و پرورش باشید و طبق دفترچه بررسی کنید که ایا مدرک شما ردیف استخدامی دارد یا خیر

 198. محسن
  ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۶

  خسته نباشید
  من لیسانس رشته فلسفه از پردیس فارابی دانشگاه تهران هستم
  آیا میتوانم در این آزمون شرکت کنم

  • مشاور محمدی
   ۱۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۵

   سلام وقت به خیر
   باید دفترچه راهنمای ثبت نام با توجه به کد ردیف شغلی مد نظر شما بررسی شود.

 199. آوا
  ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۰

  ببخشیدشرایط اختصاصی اگه منظورتون سهمیه است من هیچ سهمیه ای ندارم..فرزندم ندارم .

  • مشاور ذوالنورنیا
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۶

   سلام وقت بخیر
   دارا بودن سهمیه جزو شرایط اولویت جذب می باشد و الزامی برای دارا بودن نیست.

 200. آوا
  ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۳

  سلام من لیسانس حسابداری دارم متاهلم ومتولد۶۳هستم میتونم ماده ۲۸ثبت نام کنم

  • tahmasebi
   ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۴

   سلام دوست عزیز در صورتیکه شرایط شما جزو شرایط اختصاصی استخدام در دوره ی جدید باشد امکان ثبت نام دارید.

 201. یزدان
  ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۸

  سلام کارشناس ارشد علوم سیاسی هستم. امسال آموزش و پرورش از فارغ‌التحصیلان علوم سیاسی جذب ندارد؟

  • tahmasebi
   ۱۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۰۰

   سلام دوست عزیز برای فراخوان در استخدام این ارگان فعلا هیچ ضوابطی در خصوص نوع رشته ها اعلام نشده است.

 202. رویا
  ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۱

  کارشناسی حسابداری دارم پدرم ایثارگر و پنج درصد سهمیه ایثارگری وکارت ایثار دارن.سنم ۴۳ سال ومعدلم ۱۳/۹۳ هس.ایا میتونم هنراموز حسابداری شرکت کنم امتحان اموزش پرورش؟ واینکه معدلم تاثیرداره یاخیر؟و ۱۴ سال دبیرستان غیرانتفاعی هنر اموز حسابداری سابقه کار دارم.واینکه شرایط سنی برای فرزند ایثارگر که۲۳ ماه جپهه بودن لحاظ میشه؟ایثارگری پدرم رو معدلم تاثیر داره؟

  • مشاور اقازاده
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۶

   سلام وقت بخیر
   در مورد ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش در خصوص شرایط سنی در صورت داشتن جبهه برای ایثارگران محدودیت سنی لحاظ نمیشود

 203. رویا
  ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۹

  کارشناسی حسابداری دارم پدرم ایثارگر و پنج درصد سهمیه ایثارگری وکارت ایثار دارن.سنم ۴۳ سال ومعدلم ۱۳/۹۳ هس.ایا میتونم هنراموز حسابداری شرکت کنم امتحان اموزش پرورش؟ واینکه معدلم تاثیرداره یاخیر؟و ۱۴ سال دبیرستان غیرانتفاعی هنر اموز حسابداری سابقه کار دارم.واینکه سرایط سنی برای فرزند ایثارگر که۲۳ ماه جپهه بودن لحاظ میشه؟

 204. رویا
  ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۷

  کارشناسی حسابداری دارم پدرم ایثارگر و پنج درصد سهمیه ایثارگری وکارت ایثار دارن.سنم ۴۳ سال ومعدلم ۱۳/۹۳ هس.ایا میتونم هنراموز حسابداری شرکت کنم امتحان اموزش پرورش؟ واینکه معدلم تاثیرداره یاخیر؟و ۱۴ سال دبیرستان غیرانتفاعی هنر اموز حسابداری سابقه کار دارم.

 205. آوا
  ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۱

  سلام من لیسانس حسابداری داری ومتولد۶۳هستم ومتاهلم ایامیتونم ماده ۲۸ثبت نام کنم

  • مشاور اقازاده
   ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۳

   سلام وقت بخیر
   این ماده که شما میفرمایید منوط به دانشگاه فرهنگیان میباشد

 206. مونا
  ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۲

  سلام من مهندسی علوم کشاورزی دارم بخوام توو ازمون شرکت کنم چه رشته هایی روبایدانتخاب کنم؟

  • مشاور رضایی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

   باسلام و احترام باید عنوان شغلی که علاقه مند هستید درآزمون استخدامی آموزش پرورش شرکت بفرمایید را بررسی کنید اگر مدرک علمی شما عنوان شده بود میتوانید .

 207. باران
  ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۱۰

  سلام من مهندسی علوم کشاورزی دارم بخوام توو ازمون شرکت کنم چه رشته ای روبایدانتخاب کنم؟

  • مشاور رضایی
   ۱۸ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۱۹

   با سلام و احترام شما میبایست در زمان انتشار دفترچه آزمون استخدامی اموزش و پرورش شرایط عمومی و اختصاصی و عناوین شغلی اعلام شده را مورد بررسی قرار بدهید

 208. عبداله
  ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۲

  سلام من کارشناسی حسابداری دارم متولد ۱۳۶۶ ام من میتونم تو آزمون شرکت کنم؟ و اینکه مدرک روخوانی قرآن و مدرک icdl در صورت قبولی باید داشته باشی؟

  • مشاور عیسائی
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۴۴

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما اگر تا 36 سالگی جهت آزمون استخدامی اقدام نمایید مشکلی نخواهد بود.جهت دریافت منابع امتحانی با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 209. Ahmad
  ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۷

  سلام بادیپلم تجربی میتونم ثبت نام کنم کارت پایان خدمت دارم

  • مشاور محمدی
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۳

   سلام وقت به خیر
   استخدامی آموزش و پرورش با حداقل مدرک کارشناسی پذیرش دارد.

  • مشاور حمامی
   ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۴

   سلام وقتتون بخیر انتخاب شما رشته دانشگاه معدل دیپلم و… باید تحت بررسی قرار گیرد برای دریافت اطلاعات با ما تماس بفرمایید

 210. ناهید
  ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۰۷

  با سلام من کاردانی کودکیاری _مربی کودک دارم و ۵٪ جانبازی پدر و سنم ۲۹ سال هست . آیا میتونم شرکت کنم؟ متشکرم از راهنمایتون

  • مشاور محمدی
   ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۰

   سلام وقت به خیر
   استخدامی آموزش پرورش از حداقل مدرک کارشناسی پذیرش انجام می دهد و شرایط سنی و احراز تحصیلی دارد.

 211. مهدیه
  ۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۳

  سلام وقت بخیر… ببخشید من فوق دیپلم تربیت بدنی امادکی جسمانی دارم .. ازبهمن میخام لیسانس بخونم رشته اموزش ابتدایی …میتونم درحین خوندن ثبت نام کنم ؟؟؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۱۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۷

   سلام وقت بخیر در حین ثبت نام استخدام آموزش و پرورش باید فارغ التحصیل مقطع کارشناسی شده باشید

   • جواد
    ۱۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۱

    سلام خسته نباشید من لیسانس ریاضی کاربردی دارم و 32سالمه بنظرتون 1402 میتونم شرکت کنم و اطلاع ندارین ک دفترچه شرایط آزمون کی میاد

    • مشاور رضایی
     ۲۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۴

     سلام وقت بخیر شرط استخدام آموزش پرورش برای مدرک لیساس تا 35 سال میباشد

 212. مهدیه
  ۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۹

  سلام وقتتون بخیر من لیسانس اقتصاد دارم ، توی چه رشته ای میتونم شرکت کنم؟

  • مشاور فتح اللهی
   ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۲۷

   سلام باید طبق دفترچه ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش که هرسال ارائه میشود استعلام گرفته شود که برای دبیری اقتصاد پذیرش میکنند

 213. مریم
  ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۰

  سلام. من لیسانس مهندسی صنایع دارم با ۳ فرزند
  متولد سال ۶۳ هستم. آیا امکان شرکت در آزمون آموزش و پرورش ۱۴۰۲ را دارم؟

  • مشاور محمدی
   ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۲

   سلام وقت به خیر
   حداکثر سن شرکت در آزمون با مدرک کارشناسی 36 سال است.داشتن فرزند و تاهل به این حداکثر می افزاید.شرایط تحصیلی کد ردیف شغلی مد نظر شما باید بررسی شود.

 214. مینا
  ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

  سلام روزتون بخیر من فارغ التحصیل رشته مهندسی صنایع شیمیایی هستم ،متاهلم و دو فرزند دارم ،وسنم ۳۵ سال هست،آیا واجد شرایط ثبت نام در آزمون استخدامی آموزش و پرورش هستم؟

  • مشاور محمدی
   ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲

   سلام وقت به خیر
   حداکثر سن ثبت نام با مدرک کارشناسی 36 سال است اما رشته و کد ردیف شغلی مد نظر شما باید بررسی شود.

   • مینا
    ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۸

    وضعیت تاهل و فرزند داشتنم تاثیری روی شرایط سنی نداره،یعنی حداکثر بیستر از ۳۶ نمیشه؟

    • مشاور عیسائی
     ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۹

     سلام وقت بخیر
     خیر تاثیری نخواهد داشت فقط از طریق مدرک تحصیلی مجاز به افزایش حداکثر سن خواهید بود . جهت دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 215. هما
  ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۶

  سلام من ارشد مدیریت بازرگانی هستم.و ۳۲سالمه میتونم ازمون اموزش پرورش شرکت کنم؟ رشته و سن من مجازه؟

  • مشاور حمامی
   ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۴

   سلام وقتتون بخیر دفترچه استخدامی هنوز منتشر نشده باید کد شغل های دستگاه اجرایی برای شما برسی شود جهت دریافت اطلاعات با ما تماس بفرمایید

 216. زهرا
  ۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۳

  سلام من کارشناسی نرم‌افزار میخونم و۲۲ساله هستم وبهمن سال ۱۴۰۲ فارغ التحصیل میشوم میخواستم بدونم من واجدشرایط ثبت نام هستم

  • tahmasebi
   ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۶

   سلام دوست عزیز، شما باید در زمان فراخوان و در صورت قبولی در آزمون دانشجو نباشید و بصورت کامل فارغالتحصیل شده باشید.

  • rahdar
   ۴ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۸

   سلام وقت بخیر
   واجد شرایط اولیه هستید ولی مدرک icdl هم نیاز دارید .

 217. امیررضا
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۴

  سلام. وقتتون بخیر. در ارتباط با رشته های مجاز برای ثبت نام استخدام آموزش و پرورش، آیا باید دو مدرک کارشناسی و ارشدمون در یک رشته یکسان باشه، یا فقط آخرین مدرک مهمه؟ چون تا اونجا که من میدونم فقط باید آخرین مدرک تحصیلی با رشته های مجاز برای ثبت نام، مرتبط باشه. لطف می کنید بنده رو راهنمایی کنید؟ ممنون از خدماتی که ارائه میدید.

  • tahmasebi
   ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۵

   سلام دوست عزیز بله برای ثبت نام در ارگان آموزش و پرورش نیاز هست که رشته دو مقطع مرتبط و متجانس باشد.

 218. مهران
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۰

  سلام. خسته نباشید. عذر میخوام تو شرایط ثبت نام استخدام آموزش و پرورش، شرایط پذیرش افراد دارای مدرک فوق لیسانس با سن 41 چیه؟ آیا بنده با توجه به شرط سنی که سنجش اعلام کرده مجاز به شرکت در آزمون هستم؟ ممنون میشم راهنمایی کنید

  • مشاور فتح اللهی
   ۳ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۶

   سلام وقت بخیر شرط سنی برای استخدام دبیری آموزش و پرورش با مدرک ارشد 39 میباشد .اگر امتیازات ایثارگری داشته باشید از شرط سن معاف هستید

 219. مهران
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۵

  سلام. خسته نباشید. شرایط ثبت نام استخدام آموزش و پرورش برای افراد دارای مدرک فوق لیسانس با سن 41 چیه؟ آیا مجاز به شرکت در آزمون هستم؟

  • ariya iranikhah
   ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۸

   سلام بله، طبق قائده شما امکان ثبت نام استخدام آموزش و پرورش را دارید.

  • مشاور محمدی
   ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۱

   سلام وقت به خیر
   طبق آخرین دفترچه منتشرشده حداکثر سن مورد پذیرش آموزش و پرورش با مدرک کارشناسی ارشد 40 سال است.در صورت تاهل و داشتن فرزنذ به حداکثر سن مورد پذیرش افزوده می شود.

   • A
    ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۶:۲۳

    سلام با مدرک دیپلم آزمون استخدامی باید شرکت کرد یا از طریق کنکور؟

    • tahmasebi
     ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۲

     سلام دوست عزیز برای مدرک دیپلم استخدام آموزش و پرورش وجود ندارد. بجز استخدام در سمت سرایداری مدارس.

    • rahdar
     ۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۱

     سلام وقت بخیر.
     با مدرک دیپلم نمیتوانید ازمون استخدامی شرکت کنید و حداقل مدرک برای شرکت در ازمون استخدامی کارشناسی میباشد

  • z.k
   ۹ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۷

   سلام من دانشجوی علوم تربیتی هستم و بهمن ترم اخرم هست و زمان ازمون ۱۴۰۲احتمالا میگن اردیبهشت باشه .من میتونم ازمون بدهم؟؟

   • مشاور جوادی
    ۱۱ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۶

    سلام وقت بخیر
    دوست گرامی طبق شرایط آزمون استخدامی آموزش و پرورش بله میتونید.

 220. آرش
  ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۶

  سلام. وقت بخیر. زمان ثبت نام استخدام آموزش و پرورش 1402 تو همین مقاله اعلام میشه؟

  • ariya iranikhah
   ۳۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۲

   سلام وقتتون بخیر، تاریخ ثبت نام استخدام آموزش و پرورش در مقاله ذکر شده، گرچه هنوز امار دقیقی از مهلت در نظر گرفته شده برای امسال وجود ندارد اما طبق روال و قائده سال های پیش مهلت ثبت نام از اواخر بهمن ماه شروع می شود.

 221. Zahra .x
  ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۸

  سلام وقت بخیر.
  من فوق دیپلم تربیت بدنی هستم ۲۲سالمه
  میتونم تو ازمون استخدامی شرکت کنم؟

  • rahdar
   ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۷

   سلام وقت بخیر
   باید منتظر باشید دفترچه استخدامی منتشر شود و شرایط را طبق دفترچه بررسی کنید

  • مشاور براتی
   ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۸

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز دررابطه با قوانین وضوابط هر سال متفاوت است باید سالی که شما قصد ورود به اموزش وپروش را دارید دفترچه مربوطه ان سال بررسی شود که ایا رشته تربیت بدنی جذب دارند یا خیر واز طرفی با مدرک فوق دیپلم استخدام میکنند یا نه لطفا جهت بررسی دقیق وضعیتتون با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 222. Zahra
  ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۵

  سلام وقت بخیر
  من فوق دیپلم تربیت بدنی هستم ۲۲ سالمه میتونم. تو ازمون استخدامی شرکت کنم؟

  • مشاور براتی
   ۲۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۵

   سلام وقتتون بخیر
   دوست عزیز دررابطه با استخدامی اموزش وپرورش بستگی به سال جذب وشرایط وضوابط هرسال باید بررسی شود که ایا رشته تربیت بدنی را در سال مربوطه میگیرد یا خیر لطفا جهت بررسی دقیقتون با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 223. باران
  ۲۷ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۲۲

  سلام من مهندسی علوم کشاورزی دارم لیسانس هستم میتونم توو آزمون آموزش پرورش شرکت کنم

  • tahmasebi
   ۲۸ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۵

   سلام دوست عزیز بله در صورتیکه رشته ی تحصیلی شما مورد نیاز آموزش پرورش باشد مجاز به ثبت نام هستید.

 224. بهار سادات
  ۹ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۱

  سلام خسته نباشید من ارشد ادبیات زبان هستم البته دفاعم مونده لیسانس هم دبیری بودم بعد این ازمون لیسانس اذاد امسال برکزار میشه ؟کی هست ازمونش؟

  • مشاور محمدی
   ۱۰ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۷

   سلام وقت به خیر
   اطلاعیه ای دربازه زمان برگزاری دوره بعدی آزمون استخدامی اموزش و پرورش اعلام نشده است.

 225. سلام منظورم ازمون استخدامی برای معلمی هست
  ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۶

  سلام منظورم ازمون استخدامی برای معلمی هست

  • مشاور حمامی
   ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۸

   سلام وقتتون بخیر خیر شامل دستگاه های اجرایی است

 226. Zahra
  ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۳

  سلام وقتتون بخیر من تقریبا خرداد1402 فارغ تحصیل میشم در رشته اموزش و پرورش ابتدایی ایا میتونم در ازمون اموزش و پرورش امسال ثبت نام کنم؟ چون معمولا ازمون طرفای تیر برگزار میشه

  • مشاور ابراهیمی
   ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۹

   سلام باید مدرکتون رو بگیرید.
   برای اطلاعات بیشتر تماس بگیررید

 227. رفیعی
  ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۸

  سلام
  من مدرک کاردانی کامپیوتر دارم
  اما متولد سال ۶۵ هستم از نظر سنی واجد شرایط برای ازمون هستم یا خیر ؟

  • مشاور ابراهیمی
   ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۷

   سلام
   اگر منظورتون کنکور سراسریه بله

 228. زهرا
  ۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۴

  سلام وقت بخیر من دیپلم و فوق دیپلم حسابداری از دانشگاه علمی کاربردی دارم
  ۲۴سالمه میتونم شرکت کنم برا معلمی ؟؟

  • مشاور عیسائی
   ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۶

   سلام وقت بخیر
   بله برای رشته هنرآموز حسابداری مجاز به ثبت نام میباشید.

   • سلام منظورم ازمون استخدامی برای معلمی هست
    ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۵

    سلام منظورم ازمون استخدامی برای معلمی هست

    • مشاور کریمی
     ۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۱

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

  • مشاور صادقی
   ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۷

   سلام روز بخیر
   باید ببنیم در اطلاعیه آزمون استخدامی آموزش پرورش تخصص شما در شهرتون مورد نیاز هست یا خیر

 229. اسماعيلي
  ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۰

  سلام
  باتوجه به صحبتي كه ديشب وزير اموزش و پرورش اعلام كردن كه “امسال وزارتخانه ازطريق سايردانشگاهها جذب معلم نخواهد داشت و فقط از طريق دانشگاه فرهنگيان جذب خواهد داشت” يعني امسال ازمون استخدامي اموزش پرورش رو نداريم؟؟

  • مشاور عباسیان
   ۳ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۰

   سلام وقتتون بخیر
   باید منتظر اطلاعیه در سایت سازمان سنجش باشید .

 230. مائده
  ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۳

  سلام وقتتون بخیر. من ارشد مشاوره خانواده هستم و میخوام که مشاور اموزش پرورش بشم میخواستم ببینم امسال اموزش پرورش مشاور استخدام میکنه یا خیر؟

  • مشاور عباسیان
   ۲ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۶

   سلام وقتتون بخیر
   باید منتظر دفترچه های ثبت نام ازمون استخدامی اموزش پرورش باشید .

  • Ftm
   ۴ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۱۲

   سلام توی اسامی رشته های مورد نیاز روانشناسی نبود یعنی رشته روانشناسی نمیتونه ثبت نام کنه؟؟

   • مشاور کریمی
    ۵ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۸

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 231. Ali
  ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۲

  سلام.من رشته ام علوم سیاسیه.میتونم تو آزمون شرکت کنم؟

  • مشاور محمدی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۶

   سلام وقت به خیر
   شرایط احراز تحصیلی هر کد ردیف شغلی استخدام آموزش و پرورش متفاوت است.از طریق دفترچه راهنمای ثبت نام بررسی نمایید.

 232. نوید
  ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۴

  با کارشناسی شیمی کاربردی میشه کدوم شاخه از معلمی رو شرکت کرد؟ منابع مورد نیازرو میشه بگید چطور تهیه کنیم؟

  • مشاور محمدی
   ۲۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۸

   سلام وقت به خیر
   شرایط احراز تحصیلی هر کد رشته از طریق دفترچه راهنمای ثبت نام مشخص شده است.

 233. رز
  ۲۰ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۶

  سلام متولد 63لیسانس حسابداری متاهل و یک فرزند آیا میتونم بااین شرایط برای امسال ثبت نام کنم؟

  • مشاور کریمی
   ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲

   سلام سابقه بیمه دارین یان برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 234. سمیه
  ۱۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۸

  سلام وقت بخیر
  برای استخدام در بخش کادر اداری آموزش و پرورش (تدرس و معلمی نه) باید چه آزمونی شرکت کنم و به چه نحوی هست ؟
  و اینکه لیسانس حقوق دارم ولی برای معلمی پذیرش ندارن می خواستم حداقل در بخش اداری آزمون شرکت کنم.

  • tahmasebi
   ۲۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۵

   با سلام، برای شرکت در آزمون بخش اداری شما باید در آزمونهای اجرایی کشور شرکت کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 235. موسی
  ۱۱ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۹

  سلام با رشته مدیریت بازرگانی هم میشه شرکت کرد و کی ثبت نام می کنند

  • مشاور بهروزی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۸

   سلام روزتون بخیر با توجه به مقاله شما شرایط شرکت در ازمون را دارا هستید

 236. محدثه
  ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۰۸

  سلام من دیپلم رشته انسانی نظام جدید رو دارم و تازه میخوام برم 20 سال
  و پدرم ایثارگره و میتونم تو ازمون استخدامی اموزش و پرورش ثبت نام کنم

  • مشاور بهروزی
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۵

   سلام روزتون بخیر با توجه به شرایط شما منعی ندارید فقط بهتر است لیسانس داشته باشید

  • Paris
   ۱۹ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۱

   سلام زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش کی هست؟

   • مشاور کریمی
    ۲۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۵

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 237. یگانه
  ۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۹

  سلام خسته نباشید من رشته ام گرافیک ترم ۳ کاردانی ام چه زمان برای استخدامی و آزمونش پیگیری کنم بیزحمت هرچی میدونید راهنماییم کنید

  • JAVADI
   ۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۸

   سلام وقت بخیر
   حدودا در بازه بهمن ماه باید پیگیری کنید.

  • Shakila
   ۱۶ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۰

   سلام خسته نباشید برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش کی باید اقدام کنم؟وشرایطش چی؟

   • مشاور کریمی
    ۱۸ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۸

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 238. وحید
  ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۳

  سلام وقتتون بخیر
  با لیسانس معماری میتونم برای شهر تهران امتحان بدم و پذیرفته بشم برای تهران، یا فقط در شهر خودم باید امید قبولی داشته باشم

  • isaei
   ۲ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۴

   سلام در آزمون استخدامی اموزش و پرورش هرچقدر برای استان بومی و شهرستان بومی خودتون درخواست بدید شانس پذیرش بیشتری هم خواهید داشت

  • ف
   ۳ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۷

   سلام وقت بخیر.ببخشید زمان ثبت نام کی هستش؟

   • karimi
    ۴ آبان ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۴

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 239. زینب
  ۲۷ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۴

  سلام بنده لیسانس روانشناسی دارم ایا میتوانم شرکت کنم.ممنونم از پاسخ گویتون

  • abbasi
   ۲۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۴

   سلام وقت بخیر . بله مجاز هستید

 240. پریسا
  ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۴۰

  سلام من دیپلم گرافیک و فوق دیپلم نقشه کشی دارم میتونم شرکت کنم؟

  • abbasi
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۰

   سلام وقت بخیر پدرتان به یگان مربوطه رجوع فرمایند برای پیگیری مدارک

 241. لیدی
  ۱۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۸

  سلام من دانشجو تربیت بدنی هستم وقتی لیسانسمو گرفتم و خواستم ازمون استخدامی شرکت کنم اگر اون سال شهرم رشته مورد نظرمو نخواد باید چیکار کنم؟ شهرای اطراف انتخاب کنم بعد میتونم انتقالی بگیرم؟

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۳

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 242. راحله
  ۱۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۵

  سلام من کارشناس ارشد روانشناسی هستم متاهل هستم و یک فرزند دارم و پدرم ۶۰ ماه حضور داوطلبانه جبهه و کارت ایثارگری دارند یعنی سهمیه ۵ درصد و سابقه ۴ سال تدریس در دانشگاه علمی کاربردی بدون بیمه( حق التدریسی ) دارم و اینکه ۴۲ ساله هستم با این شرایط آیا امسال میتونم آزمون آموزش پرورش ثبت نام کنم.خواهش میکنم پاسخ من رو هم بدید ممنونم ازتون

  • isaei
   ۲۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۹

   سلام وقت بخیر
   با توجه به شرایط شما امکان پذیر میباشد.
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 243. پری
  ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۳

  سلام وقت بخیر
  بنده لیسانس مدیریت بازرگانی دارم آیا میتونم در این آزمون شرکت کنم ؟

  • karimi
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۷

   سلام شماشانس شودارین برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 244. مینا
  ۱۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۰

  سلام من 39 سالمه، لیسانس ریاضی، دوفرزند دارم میتونم شرکت کنم

  • isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۴

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 245. زهرا رمضانی
  ۱۵ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۷

  سلام .بنه ۳۸ سال سن دارم با ۱۱ سال سابقه کار در پیش دبستانی و نهضت سواد آموزی. مدرک بنده کارشناسی آموزش ابتدایی است .دو فرزند دارم و علاقه زیاد به شغل معلی.آیا امسال در آزمون می توانم شرکت کنم

  • isaei
   ۱۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۸

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 246. Zahra khakizadeh
  ۱۰ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۵

  سلام خسته نباشید من دیپلم ریاضی دارم آیا میتونم تو آزمون شرکت کنم یا باید تحصیلات دانشگاهی داشته باشم؟

  • abbasi
   ۱۱ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۲

   سلام وقتتون بخیر
   برای شرکت در ازمون استخدامی اموزش پرورش باید بر اساس دفترچه ثبت نام و مدرک تحصیلی مورد قبول اقدام به ثبت نام کنید .

 247. زینب
  ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۱

  سلام واحترام.من دو سال هست آزمون اموزش پرورش شرکت میکنم وقتی ثبت نام میکنم ومبلغ را وارد میکنم کد رشته علوم تربیتی گرایش مدیریت وبرنامه ریزی آموزشی را نمی پذیرد درحالی که دردفترچه علوم تربیتی باکلیه گرایشها قیدشده.تکلیف من امسال چی هست ایادوباره بخونم وبازهمین مشکل پیش میاد.این اعتراض یاپیشنهادبه کجا مطرح کنم.باتشکر.زینب

  • obeidavi obeidavi
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۷

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید جهت شرکت در ازمون و استخدامی اموزش پرورش برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

  • لطیفه
   ۱۸ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۳۲

   سلام زینب شما اگر ارشد علوم تربیتی گرایش برنامه ریزی هستین موقع ثبت نام گزینه فوق لیسانس علوم تربیتی رو بزنید کاری به برنامه ریزی نداشته باشین همان کد علوم تربیتی رو بزنید

 248. ه
  ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۰۶

  سلام خسته نباشید ببخشید من کاردانی ناپیوسته اموزش ابتدایی دارم 28 سالمه و بابام جانبازه سهمیه 45 درصد دارم میتونم استخدامی ثبتنام بکنم

  • JAVADI
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۴

   سلام روزبخیر
   بله دوست گرامی میتونید.

 249. ه
  ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۰۵

  سلام خسته نباشید ببخشید من کاردانی اموزش ابتدایی دارم و28 سالمه بابام جانبازه سهمیه 45 درصد دارم میتونم استخدامی ثبتنام بکنم

  • isaei
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۸

   سلام وقتتون بخی
   بله امکانش هست .

 250. ه
  ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۶

  سلام خسته نباشید ببخشبد من کاردانی اموزش ابتدایی دارم و بابام جانبازه سهمیه 45 درصد دارم میتونم استخدامی ثبتنام بکنم

  • mohammadi
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۸

   سلام وقت به خیر
   حداقل مدرک لازم برای ثبت نام استخدام آموزش و پرورش کارشناسی است.

  • obeidavi obeidavi
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۶

   سلام وقت بخیر وضعیت شما جهت استخدام در اموزش پرورش باید دقیق تر برسی شود

 251. زینب
  ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۱

  سلام در شرایط هنر اموز طراحی دوخت نوشته شده که کسایی که کاردانی ناپیوسته دارند باید مدرک دیپلم هنرستان داشته باشند
  ایا این شرایط برای کسایی که کارشناسی ناپیوسته طراحی دوخت دارند هم هست؟؟

  • karimi
   ۲ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۲

   سلام بله برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 252. م
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۲

  سلام من ۱۴۰۱/۰۶/۲۰ برام زده مشمول تا سال آینده ۲۰ شهرریور۱۴۰۲ وقت دارم مشخص کنم که میخوام ارشد بخونم یا برم سربازی حالا سوال من این است که میتوانم در آزمون استخدامی آموزش وپرورش بدون رفتن به سربازی و نداشتن کارت پایان خدمت ونخواندن ارشد یعنی مشغول تحصیل نبودن شرکت کنم قبولم میکنن یانه؟ یاباید سربازی برم بعد سربازی شرکت کنم ؟

  • obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۰

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 253. فاطمه
  ۲۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۸

  سلام وقت بخیر
  من مدرک کارشناسی اقتصاد دارم. رشته ی من‌ رو برای آزمون استخدامی، قبول میکنن؟

  • isaei
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۹

   سلام وقتتون بخیر
   بله قبول میکنند .

 254. سیامک
  ۲۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۸

  سلام، اگه ازمون استخدامی ماده ۲۸ مثلا خرداد ماه باشد و کسی در همان خردادماه فارغ‌التحصیل شود ایا میتواند در ازمون شرکت کند و در صورت قبول شدن تایید میشود؟ مرسی

  • obeidavi obeidavi
   ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۸

   سلام وقت بخیر وضعیت شما باید به دقت برسی شود لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید

 255. مهدی
  ۱۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۶

  سلام
  تو سایت گذاشتن آقای صحرایی گفته تصمیم گرفتیم دیگه ماده ۲۸ قبول نمی کنیم
  دوستان فکر می‌کنم تا اینجا برای اثبات عدم برگزاری آزمون استخدامی آموزش و پرورش امسال و سالهای آتی کافیه آرزوی موفقیت دارم امیدوارم فقط خدا بهمون رحم کنه عمر مان را بیهوده در راه درس صرف کردیم واقعا عمرمان تلف شد

  • mohammadi
   ۱۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۵

   سلام وقت به خیر
   منتظر اطلاعیه های بعدی آموزش و پرورش باشید.

 256. مارال
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۲

  باسلام و وقت بخیر.(من مدرک فوق دیپلم آموزش ابتدایی دارم و پدرم جانبازه). میخام بدونم سال جدید میتونم برای آزمون استخدامی ثبت نام کنم؟؟؟لطفا جواب بدید ممنون میشم

  • obeidavi obeidavi
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۶

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعهات بیشتر ایین نامه استخدامی اموزش وپرورش را مطالعه فرمایید.

   • آرام
    ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۹

    سلام من ۴۵ سال دارم به دبیری ریاضی علاقه دارم سال ۱۴۰۲ ماده ۲۸ اجرا میشه ؟
    چون دوست دارم در آزمون شرکت کنم

    • karimi
     ۲۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۴

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

  • hedayati
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۸

   سلام وقت بخیر
   حداقل مدرک کارشناسی می باشد

 257. زینب
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۶

  سلام وقت بخیر. من مدرک کاردانی اموزش ابتدایی دارم و پدرم جانبازه ۲۵درصد می خواستم بدونم میتونم برا سال جدید آزمون استخدامی ثبت نام کنم؟؟؟؟لطفا جواب بدید

  • gholizadegan
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۴

   سلام روزتان بخیر بله میتوانید

 258. زینب
  ۱۱ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۳

  سلام وقت بخیر. من مدرک کاردانی اموزش ابتدایی دارم و پدرم جانبازه . می خواستم بدونم میتونم برا سال جدید آزمون استخدامی ثبت نام کنم؟؟؟؟لطفا جواب بدید

  • hedayati
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۲

   سلام وقت بخیر
   مورد شما باید دقیق بررسی شود

 259. بهروز
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۵

  ثبت نام آموزش و پرورش1401 چه زمانی آغاز می شود

 260. مهدی
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۴۴

  سلام دوستان دیروز اطلاعیه زدن وزیر آموزش و پرورش گفته دیگه آزمون ماده ۲۸نخواهیم داشت آیا این صحت دارد؟

  • hedayati
   ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۶

   سلام وقت بخیر
   فعلا اطلاعیه رسمی صادر نشده است

 261. Zahra
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۳

  سلام.من فوق دیپلم مربی کودک دارم میتونم ثبت نام کنم؟

  • karimi
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۷

   سلام شماشانس پایینی دارین برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 262. مهدی
  ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۰

  سلام
  بنده در این دو روز دو تا خبر کاملا متناقض در سایت دیدم یکی میگه تامهرماه آزمون هست یکی میگه دیگه آزمون ماده ۲۸ نخواهیم داشت خواهش می‌کنم ما رو از دوراهی دربیارین بالاخره آزمون استخدامی آموزش و پرورش برگزار خواهد شد یانه تا بخونیم یانخونیم

 263. Reza
  ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۲

  سلام ببخشید من ترم ۳ روان شناسی هستم با روان شناسی نمیشه استخدام شد؟یا دیپلم ثبت نام کنم؟

  • abbasi
   ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۵

   سلام وقت خیر
   امکان ثبت نام با مدرک دیپلم وجود ندارد . دفترچه استخدام را مطالعه بفرمایید .

 264. لاله
  ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۵۶

  سلام، من یک ترم و نیم دیگه لیسانس مترجمی زبانم رو میگیرم. و 37 ساله هستم. آیا میتوانم آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم

  • abbasi
   ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۱

   سلام وقتتون بخیر
   برای بررسی شرایط استخدام اموزش پرورش با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

  • استخدامی
   ۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۱

   تشکر از سایت خوبتون.
   دوستانی که برای استخدامی میخونند میتونند آموزش دروس عمومی رو به طور رایگان در کانال تلگ به آدرس estekhdamfor2 دنبال کنن.

   به امید موفقیت همگی و حمایت از قشر ضعیف

   • karimi
    ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۶

    سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

    • بهروز
     ۱۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۹

     زمان ثبت نام آموزش و پرورش چه زمانی شروع می شود

     • bahraii
      ۱۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۸

      سلام وقت بخید هنوز زمان دقیقی مشخص نکردن برای اطلاعات بیشتر با مشاورین مجموعه ایرانتحصیل تماس بگیرید

    • یاسمن
     ۱۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۴۴

     سلام وقت بخیر
     من دارم کارشناسی پیوسته حسابداری میخونم، اما خب سال سومم،میخواستم بدونم با کاردانی هم میشه ثبت نام کرد؟

     • karimi
      ۱۹ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۸

      سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 265. ناشناس
  ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۱

  سلام من متولدسال64هستم.باداشتن یک فرزندازمعافیت شرط سنی برخوردارمیشوم.پس بنابراین میتوانم درآزمون سال جدیدشرکت کنم؟

  • behrouzi
   ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۲۰

   سلام اگر کارت معافیت دارید میتونید

   • محمد
    ۳۰ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۲

    سلام
    من لیسانس معماری دارم و ۲۷سالمه
    دوباره آزمون ماده۲۸ امسال هم برگزار خواهد شد؟؟
    ممنون

    • behrouzi
     ۶ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۸

     سلام روزتون بخیر هنوز اعلام نکردن

 266. الهام
  ۶ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۸

  سلام من تابستان آینده فارغ تحصیل از کارشناسی گرافیک میشم، ایا میتونم بهمن ماه ثبت نام کنم؟هنگام ثبت نام معدل یا ریز نمرات لازمه؟

  • maleki
   ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۸

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 267. احمد
  ۵ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۸

  سلام من تازه شروع کردم از طریق اموزشگاه ها مدرک زبان انگلیسی بگیرم ولی دیپلمه هستم امکانش هست بتونم با همین دیپلم ب خدمت اموزش پرورش دربیام تدریس کنم مدرکی هست ک از اموزشگاه ها بگیرم بتونم تدریس کنم حالا کنارش درسمم بخونم کارشناسیو بگیرم یا ن فقط میتونم تو اموزشگاه تدریس کنم ممنون میشم جوابمو بدید

  • maleki
   ۷ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۳

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 268. فاطمه
  ۲ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۰

  سلام
  من مدرک کارشناسی حقوق دارم میتونم تو این آزمون شرکت کنم؟!

  • isaei
   ۳ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۵

   با سلام و درود
   مطابق با دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال ۱۴۰۰، با مدرک کارشناسی رشته ذکر شده، مجاز به ثبت نام نخواهید بود.

 269. Ali1364
  ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۳۴

  بنده 38 سالمه متاهل هستم ولی فرزندی ندارم لیسانس آموزش ابتدایی دارم میتونم آزمون استخدامی 14۰۱ شرکت کنم.37سال و۶ ماه دارم.باتشکر

  • mohammadi
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۹

   سلام وقت به خیر
   شرایط احراز سنی مدرک لیسانس حداکثر 36 سال است.برای بررسی دقیق تر تبصره های قید شده در دفترچه را بررسی نمایید.

  • زینب
   ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۶

   سلام واحترام.من دو سال هست آزمون اموزش پرورش شرکت میکنم وقتی ثبت نام میکنم ومبلغ را وارد میکنم کد رشته علوم تربیتی گرایش مدیریت وبرنامه ریزی آموزشی را نمی پذیرد درحالی که دردفترچه علوم تربیتی باکلیه گرایشها قیدشده.تکلیف من امسال چی هست ایادوباره بخونم وبازهمین مشکل پیش میاد.این اعتراض یاپیشنهادبه کجا مطرح کنم.باتشکر.زینب

   • obeidavi obeidavi
    ۹ مهر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۹

    سلام وقت بخیر وضعیت شما جهت استخدام در اموزش پرورش برسی شود

 270. شقایق
  ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۲۷

  سلام وقت بخیر
  بنده ۲۸ سال سن دارم و متاهل دارای یک فرزند چندماهه هستم بنده لیسانس مهندسی صنایع شرکت کردم اما مدرکم رو تا کاردانی تمام کردم برای کارشناسی گرفتن چند واحد پاس نشده دارم خواستم ببینم میشه با مدرک کاردانی شرکت کنم یا حتما باید کارشناسی رو بگیرم و اینکه رشته ی من پسوند و پیشوند نداره مهندسی صنایع گرایش جدید هست میخواستم بدونم که این برای شرکت در ازپون قابل قبول هست یا خیر

  • alizadeh
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۴

   سلام روزبخیر
   با مدرک کارشناسی تا سن 35 سالگی میشه

 271. نیما
  ۲۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۹

  سلام بیماری مثل دیابت اگر داشته باشیم در صورت قبولی آیا امکان رد شدن هست؟

  • obeidavi obeidavi
   ۲۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۲

   سلام وقت بخیر جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاره ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 272. ازاده
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۰

  ممنون از پاسخ شما من همین کاعتراض اینترنتبدم کافیه.. ؟! من شماره ازشون ندارم تماس بگیرم برای اطلاعات بیشتر؟!

  • hedayati
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۸

   سلام وقت بخیر
   بله ثبت اعتراض در سازمان سنجش است.

 273. زینب
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷

  سلام وقت بخیر
  اینکه آزمون آموزش و پرورش هرسال یکبار انجام میشود آزمون بعدی آموزش و پرورش سال ۱۴۰۱ میشه یا ۱۴۰۲؟ واینکه احتمالا زمان صبت نامش کی میشه؟

  • maleki
   ۲۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۱

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس فرمایید

 274. ازاده
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۲

  سلام من دو مین سال که قبول میشم برای اموزگار ابتدایی ولی بعد از مصاحبه رد شدم خیلی نا راحت شدم امسال تهران و زده بودم شهرستان خودمون نیاز نداشت… متاسفانه برام نگرفت ه چکار کنم متولد 1370هستم نمیدونم چه کار کنم. دوس داشتم بدونم لااقل مصاحبه چند گرفتم تو کارنامه اطلاعات دقیقی ننوشتن..!!

  • karimi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۸

   سلام درخواست اعتراض بزنیدبرای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

   • ازاده
    ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۵۲

    ممنون از پاسخ شما همین اعتراض اینترنتی بزنم کافیه ؟! شماره ای چیزی ندارم ازشون چطور تماس بگیرم؟

    • hedayati
     ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۰

     سلام وقت بخیر
     ثبت اعتراض آزمون استخدامی آموزش و پرورش به صورت اینترنتی می باشد

 275. رها
  ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۸

  سلام من دانشجوی رشته روانشناسی کاردانی پیوسته هستم آیا میشه به عنوان مشاور مدرسه و یا دبیری ابتدایی در ازمون شرکت کنم؟

  • haghipor
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۹

   سلام وقت بخیر
   با مدرک کارشناسی میتوانید در آزمون استخدامی برای معلم ابتدایی یا مشاور شرکت کنید

  • gholizadegan
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۹

   سلام روزتون بخیر بله میتوانیدازمون استخدامی شرکت کنید

 276. مرضیه
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۹

  سلام. ترم اخر کارشناسی هستم. میتونم در ازمون شرکت کنم؟؟ (یعنی زمانی که نتایج اعلام میشه من درسم تموم میشه)

  • gholizadegan
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۷

   سلام بله میتوانید

 277. حنا
  ۲۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۹

  سلام وقت بخیر ایا دوباره ازمون اموزش و پرورش برگزار میشود ؟و اینکه من لیسانس مهندسی صنایع دارم میتونم شرکت کنم؟

  • gholizadegan
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۳

   سلام سالی یه بار است

 278. رها
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۶

  سلام من دانشجوی رشته روانشناسی کاردانی پیوسته هستم آیا میشه به عنوان دبیری ابتدایی یا مشاور مدرسه در ازمون استخدامی اموزش و پرورش شرکت کنم؟

  • maleki
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۳

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 279. آزاده
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۴۵

  سلام من دانشجوی رشته تاریخ هستم دارای مدرک فوق دیپلم۲۱ساله میخاستم بدونم میتونم آزمون استخدامی آموزش پرورش بدم

  • haghipor
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۵

   سلام وقت بخیر
   با گرفتن مدرک کارشناسی امکان شرکت در آزمون را دارید

 280. خاطره
  ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۵۲

  سلام من دیپلم تجربی دارم و ۸۰ واحد از رشته کارشناسی زبان و ادبیات فارسی رو گذرونم با چه روشی میتونم داخل آزمون شرکت کنم

  • alizadeh
   ۲۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۱

   با سلام
   روزبخیر
   ابتدا باید مدرک کارشناسی خود رو دریافت کنید.

   • یاسمن
    ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۱۰

    سلام من دیپلم تجربی دارم ولی چند روز دیگه دانشگاه میرم واسه رشته مترجمی زبان ، توی شرایط نوشته بود با مدرک دیپلم هم میشه ثبت نام کرد ، درسته؟

    • مشاور حمامی
     ۴ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۹

     سلام وقتتون بخیر بله میشود اما نوع دیپلم معدل دیپلم رشته ی تحصیلی و شرایط شما باید برسی شود برای دریافت اطلاعات بیشتر با ما تماس بفرمایید

 281. فائزه خطیری
  ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۶

  لیسانس علوم تربیتی متولد۷۲ ثبت نام استخدامی آموزش وپرورش چه زمانی است ؟

  • mohammadi
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۹

   سلام وقت به خیر
   شرایط احراز تحصیلی و سنی را از طریق دفترچه راهنمای ثبت نام چک کنید.

 282. ياسمن
  ۱۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۲۳

  سلام براي سال ١٤٠٢ هم دوبارع ازمون ميزارن؟ من لبسانس تربيت بدني دارم و ٢٣ سالمه

  • hedayati
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۲

   سلام وقت بخیر
   بله آزمون استخدامی آ.پ غالبا هرسال برگزار می گردد.

 283. سلام فائزه خطیری متولد ۷۲ لیسانس علوم تربیتی .
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۲

  آزمون آموزش وپرورش خیلی خوبه . زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش وپرورش چه زمانی است ؟

  • behrouzi
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۹

   در کانال تلگرام irantahsilمیتونید اطلاعیه هارو دنبال کنید

 284. سلام فائزه خطیری متولد ۷۲
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۲۵

  آزمون آموزش وپرورش خیلی خوبه . زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش وپرورش چه زمانی است ؟

  • haghipor
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۱

   سلام وقت بخیر
   معمولا هر ساله اسفند ماه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش و اردیبهشت زمان برگزاری آزمون است

 285. جهانگیری
  ۱۶ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۹

  سلام وقتتون بخیر
  من کارشناسی حقوق دارم و ۲۳سالم می تونم برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم ؟

  • mohammadi
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۸

   سلام وقت به خیر
   شرایط احراز تحصیلی برای آزمون استخدامی از طریق دفترچه چک کنید.

 286. جهانگیری
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۱

  سلام وقتتون بخیر
  من ۲۳سالم و کارشناسی حقوق دارم می تونم برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم ؟

  • mohammadi
   ۳۰ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۲

   سلام وقت به خیر
   شرایط احراز تحصیلی را برای هر کد رشته از طریق دفترچه راهنمای ثبت نام چک کنید.

 287. فاطمه
  ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۲

  سلام میخواستم بدونم کسانی که سهمیه 5درصد دارن ایا حتما این سهمیه باید در دفترچه آزمون محل زندگی تعریف شده باشه یا در هر صورت میتونم ازش استفاده کنم

  • obeidavi obeidavi
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۳

   سلام وقت بخیر برای بررسی وضعیت دقیق تر با مرکز مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 288. مغانی
  ۱۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۷

  باسلام متولداردیبهشت ۶۶هستم دارای دوفرزند آیا میتونم درآزمون شرکت کنم؟

  • hedayati
   ۱۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۶

   سلام وقت بخیر
   برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید دارای یک سری شرایط خاص باشید، جهت کسب اطلاعات کامل و بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید.

 289. نمازی
  ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۱۷

  سلام
  برای آزمون استخدامی امسال برای ادارات آب و فاضلاب و وزارت نیرو هم‌استخدامی هست؟

  • obeidavi obeidavi
   ۱۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۰

   سلام وقت بخیر لطفا جهت کسب اطلاعات بیشتر با مرکز مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل بفرمایید.

   • پرهام
    ۴ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۹

    سلام آزمون استخدامی آموزش وپرورش مهلت آزمون بعدی چه زمانی هست؟

    • obeidavi obeidavi
     ۸ شهریور ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۴

     سلام وقت بخیر تاریخ مشخصی را نمیتوان گفت.

 290. مهدی
  ۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۴

  سلام
  وقتتون بخیر بنده فوق لیسانس دارم و۳۶سالمه آیا میتونم توآزمون شرکت کنم؟
  ممنونم

  • maleki
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۰

   سلام وقت بخیر
   بله امکان پذیر می باشد
   جهت کسب اظلاع بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس فرمایید.

 291. Maryam
  ۷ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۷

  سلام وقت بخیر
  من کاردانی آموزش ابتدایی دارم آیا میتونم در استخدامی شرکت کنم؟

  • maleki
   ۱۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۸

   سلام وقت بخیربله از طریق کنکور سراسری میتونید اقدام کنیدوارد دانشگاه فرهنگیان می شوید . درغیر این صورت باید مدرک کارشناسی برای ازمون استخدامی داشته باشید.

 292. :/
  ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۳

  تاریخ استخدامی ۱۴۰۱ کی هست وبامدرک دیپلم ویافوق دیپلم هم میشه شرکت کرد؟

  • isaei
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۰

   سلام وقت بخیر
   جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاوران ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 293. سارا
  ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۱

  سلام وقتتون بخیر، با مدرک کارشناسی علمی کاربردی امکان استخدام در آموزش و پرورش وجود داره؟

  • bagheri
   ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۹

   سلام وقت بخیر با شرکت در ازمون استخدامی بله.

  • bagheri
   ۴ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۹

   سلام وقت شما هم بخیر با شرکت در ازمون بله.

 294. آیسان
  ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۵

  سلام وقت بخیر من دی ماه مقطع کارشناسی رو تموم میکنم ، ایا میتونم بهمن ماه برا ازمون شرکت کنم یا باید حتما خود مدرک لیسانسمو بفرستن بعد؟

  • gholizadegan
   ۲ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲

   سلام ریز نمرات را دارین اگر دارین مشکلی نیست

 295. لیلا
  ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۲

  سلام وقت بخیر
  بنده کارشناسی مهندسی کامپیوتر نرم افزار دارم. درحال انجام پایان نامه ارشد مهندسی صنایع گرایش مالی هستم، سن بنده 39 سال هست، آیا میتوانم با مدرک کارشناسی درآزمون آموزش و پرورش 1402 شرکت کنم. یااینکه بخاطر سنم باید با شته ارشد شرکت کنم. چون در دفترچه ثبت نام آموزش و پرورش مهندسی صنایع استخدامی نداشت. لطفا راهنمایی بفرمایید.

  • mansuri
   ۲۵ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۰

   سلام وقت بخیر با مدرک کارشناسی ارشد تا حداکثر 40سال سن شرایط شرکت در ازمون استخدامی اموزش پرورش را دارید

 296. S.kh
  ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۰

  سلام وقتتون بخیر
  بغیر از داشتن مدرک تحصیلی،مدرک دیگه ای برای استخدام آموزش و پرورش ویا شرایط دیگه ای بغیر سن مد نظر سازمان هستش؟؟

  • gholizadegan
   ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۴

   سلام بله مد نظراست جهت اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 297. وحید.
  ۳۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۴

  سلام و خسته نباشی ب شما
  وحید هستم رشته مترجمی زبان انگلیسی
  متولد۲۵/۵/۶۵
  آیا میشه با این سن آزمون بعدی رو داد؟
  باتشکر

  • mohammadi
   ۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۹

   سلام وقت به خیر
   شرایط احراز سنی برای هر مقطع متفاوت است.

 298. نرگس
  ۲۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۶

  سلام. من بچه چند ساله دارم و شوهرم هم محل کارش شهر خودمونه و امکان اینکه بیاد شهر تهران رو نداریم، امکانش هست که این دوره یکساله رو برای پذیرفته شدگان در شهر خودمون قرار بدین .
  ممنون

  • mohammadi
   ۸ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۹

   سلام وقت به خیر
   محل برگزاری دوره یکساله استخدامی را وزارت آموزش و پرورش تعیین می کند.

 299. مریم
  ۲۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۴

  سلام. من مادرم پیره و باید پیشش باشم، لطفا دوره یکساله رو برای پذیرفته شدگان آموزش پرورش در شهر خودمون قرار بدید، چون نمی تونم مادرمو بیارم شهر غریب، هزینه زندگی در تهران رو هم نداریم

  • hedayati
   ۳ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۸

   سلام وقت بخیر، از طریق ارگان مربوطه پیگیری فرمایید.

 300. مهدی
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۲

  سلام وارادت خدمت بزرگان
  سوال بنده اینست که آیا امسال حتما ثبت نام آموزش پرورش هست؟ فارغ اززمان ثبتنام
  ممنونم ازلطفتون

  • fathollahi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۴

   سلام معمولا هر سال برای ثبت نام استخدامی آموزش و پرورش اطلاعیه از سنجش اعلام میشود

 301. حسین
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۵

  سلام وقت بخیر کسی که محصل رشته روانشناسی باشه می دونه در آزمون استخدامی شرکت کنه؟

  • bahraii
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۸

   سلام وقننون بخیر لطفا مقاله ثبت نام استخدام آموزش و پرورش 1401 را با دقت مطالعه کنید

 302. مهدی
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۷

  سلام
  وقتتون بخیر ایا امسال یعنی تا عید ثبت نام آموزش پرورش قطعی هست؟ ممنونم

  • mohammadi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۳

   سلام وقت به خیر
   اعلام نتایج آزمون استخدامی اموزش و پرورش به تازگی انجام شده و زمان ثبت نام دوره بعدی هنوز مشخص نیست.

 303. مهدی
  ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۰

  سلام
  وقت بخیر و کمال تشکر بابت جوابی که می‌فرمائید
  سوال بنده اینست که آیا امسال یعنی تا عید ۱۴۰۱ ثبت نام آموزش پرورش قطعی هست؟
  ممنون ازلطفتون

  • fathollahi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۹

   سلام هرسال یکبار فراخوان ثبت نامی استخدام آموزش و پرورش اعلام میشود

 304. احمدی
  ۱۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۱

  سلام وقتتون بخیر، من 21 سالمه و دانشجوی کارشناسی زیست شناسی هستم، میخواستم ببینم من امکان شرکت در ازمون رو دارم؟ و اگر در ازمون و مصاحبه پذیرفته بشم امکان ادامه تحصیل در رشته خودمو در کنار اموزش دبیری دارم؟

  • fathollahi
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۱

   سلام خیر اول باید کارشناسی رو تموم کنید بعد بتونید ثبت نام استخدامی اموزش و پرورش رو شرکت کنید

 305. eyvazi
  ۱۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۸

  سلام . وقت بخیر .چطوری؟ برای من رو قبول نکردن.آزمون استخدامی رو قبول شده بودم ولی مدرکم حاضر نبود …بهم مهلت ندادن با اینکه تقریبا ده سال هم سابقه کار تو آموزش و پرورش رو دارم

  • alizadeh
   ۲۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۷

   سلام وقت بخیر . برای ثبت نام اموزش پرورش باید قبلا مدارک را اماده کرده باشید

   • مهدی
    ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۹

    اقای علیزاده سلام یعنی چی مدرک باید قبلا کامل کرده باشیم چه مدارکی میخواد دفترچه گفته بود فقط مدرک کارشناسی کافیه مدرک کامپیوتر و روخوانی قران بهت مهلت میدن

    • hedayati
     ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۷

     سلام وقت بخیر هنگام مصاحبه بهتر است تمامی مدارک ارائه شود.

 306. مهدی
  ۱۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۶

  متولدین سال ۶۵ میتوانند شرکت کننند

  • mohammadi
   ۱۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۷

   سلام وقت به خیر
   شرایط سنی برای هر مقطع تحصیلی متفاوت است.

 307. فاطمه
  ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۴:۲۰

  سلام من من ۴ تا از دندان های جلوم کشیدم و ایمپلنت میخوام بکنم آیا ممکنه رد بشم

  • heydari
   ۲۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۱

   سلام وقت بخیر
   احتما رد شدن شما پایین می باشد

  • مگه خلبان میخای بشی چرا نشه😂
   ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۹

   والا

   • gholizadegan
    ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۲

    سلام روزتان بخیر لطفا سوالتان را بپرسید

 308. Sara
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۹

  سلام وقتتون بخیر
  من کارشناسی مهندسی فناوری اطلاعات و ارتباطات دارم.
  آیا میتونم شرکت کنم؟

 309. Sara
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۳

  سلام وقتتون بخیر
  من کارشناسی فناوری اطلاعات و ارتباطات دارم. میتونم شرکت کنم؟

  • mohammadi
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۶

   سلام وقت به خیر
   شرایط احراز تحصیلی برای هر کد رشته محل متفاوت است.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

   • صدا
    ۲۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۴۳

    با سلام یک سوالی بنده داشتم خواستم بدونم از سال بعد برای آزمون استخدامی باید مدرک ارشد داشته باشیم یا با لیسانسم میشه چون گفتن قانون جدید امده خواستم مطمعا شم واینکه سن آزمون استخدامی با مدرک لیسانس برای مجردین چند ساله ؟

    • tahmasebi
     ۲۵ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۶

     سلام دوست عزیز، خیر برای استخدام در این ارگان الزاما نباید مدرک ارشد داشته باشید،و شما باید منتظر فراخوان استخدام در این سازمان باشید تا شرایط رو بصورت کامل بدونید.

 310. Masoud
  ۱۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۴

  سلام ببخشید بنده لیسانس حقوق دارم از دانشگاه علمی کاربردی و خدمت هم رفتم و کارت پایان خدمت دارم.چجوری میتونم برای استخدامی های آموزش و پرورش شرکت کنم.از استان آذربایجان غربی هستم و گویا این استان هم با کمبود نیرو مواجه هستن.ممنون میشم اگه راهنماییم کنید🙏

  • mohammadi
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۱۰

   سلام وقت به خیر
   شرایط پذیرش آموزش و پرورش در هر دوره داخل دفترچه راهنمای ثب نام اعلام می شود.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

  • لیلی
   ۱۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۱

   سلام، شما دفترچه ی ثبتنام ازمون سال قبل رو دانلود کنید و نگاه بندازید، متوجه میشید ک رشتتون رو در چه زمینه ای میخان، یا نمیخان،،، ولی نمیشه گفت اگه یه سال یه رشته رو نخواسته سال دیگش نخواد،، و اینکه رشته شما رو دستگاهای اجرایی هم میخواد اونم دانلود کنید و نگاه بندازین،،،،،، اینجوری با منابعی که برای ازمون باید بخونین هم اشنا میشین

 311. فاطمه
  ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۱

  سلام من متولد شهریور ۶۶ هستم و ۲تا فرزند دارم با مدرک کارشناسی می تونم برای استخدامی امسال اموزش و پرورش شرکت کنم ؟

  • bahraii
   ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۴

   سلام وقت بخیر لطفا مقاله ثبت نام استخدام آموزش و پرورش 1401 را با دقت مطالعه کنید

 312. بهرام پور
  ۱۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۵

  سلام وقت بخیر من مدرک دیپلم رشته کامپیوتر دارم امکانش هست در آزمون سال جدید ثبت نام کنم ؟

  • ekhlasi
   ۱۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۷

   سلام وقت بخیر حداقل احراز شرایط آزمون استخدامی ، مدرک لیسانس میباشد

 313. حسین 1234
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۵۹

  سلام فارغ التحصیل 15 الی 20 تیر امسال باشم گواهی موقتم اون موقع صادر بشه و برم مصاحبه گیر نمیدن و بررسی می کنن مدارک و منو میفرستن برا انجام مراحل بعد؟ در خراسان رضوی هستم

  • karimi
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۹

   سلام بله ردمیشین برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 314. احسان
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۸

  یعنی راه حلی وجود داره لطفا راهنمایی بفرمایید

  • karimi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۹

   برای اطلاع بیشترتماس بگیرید

  • فاطمه
   ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۹

   سلام من متولد شهریور۶۶ هستم و ۲ تا فرزند دارم ایا برای استخدامی امسال می تونم با مدرک کارشناسی شرکت کنم؟

   • haghipor
    ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۹

    سلام وقت بخیر
    باید شرایط مدرک شما بررسی شود از نظر شرایط سنی مشکلی برای این دوره ندارید.
    برای اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

 315. احسان
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۰

  سلام ، یه سوال داشتم اگه با رتبه خوب قبول شدی و تاریخ فارغ التحصیلی ۱۶ تیر باشه راهی داره که تو برسی مدارک قبول کنن و بفرستن مصاحبه

  • karimi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۳

   سلام بله

 316. احسان
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۸

  سلام ، یه سوال داشتم اگه با رطبه خوب قبول شدی و تاریخ فارغ التحصیلی ۱۶ تیر باشه راحی داره که تو برسی مدارک قبول کنن و بفرستن مصاحبه

  • karimi
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۱۴

   سلام بله

   • دانشجو
    ۱۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۴

    سلام. برای هر رشته چند اولویت شغلی وجود داره؟ مثلا من لیسانس فلسفه دارم،میتونم هم مربی امور پرورشی رو بزنم،هم دبیری فلسفه و یا دبیری قرآن؟ یا تعداد مشخصی مد نظره

    • haghipor
     ۱۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۱

     سلام وقت بخیر
     هنگام ثبت نام باید موضع شغلی خود را انتخاب کنید تنها برای یک فرصت شغلی امکان ثبت نام و شرکت در آزمون هست

 317. علی
  ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۷

  سلام با مدرک فوق دیپلم روانشناسی میتونم ثبت نام کنم

  • bagheri
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۰

   با سلام اگر شرایط احراز تحصیلی شغل مورد نظر را داشته باشید میتوانید وراد شوید و ثبت نام استخدام اموزش و پروش 1401 را انجام دهد

  • ranjbar
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۲

   سلام وقتتون بخیر
   روانشناسی در مقطع کارشناسی پیوسته ارایه میشود .
   برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید .

 318. M
  ۶ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۸

  سلام من فارغ التحصیل رشته روانشناسی هستم و سنم ۳۱ سال هست ایا میتونم در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم؟ و زمان ثبت نام چه تاریخی هست؟

  • bagheri
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۱۸

   با سلام شرایط سنی را دارید میتوانید شرکت کنید برای شغل مثال اموزش بتدایی طبق ثبت نام استخدام اموزش و پرورش 1401

 319. عاطفه
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۵

  سلام من متولد آبان ۶۶ هستم با مدرک لیسانس امسال میتونم آزمون شرکت کنم دو فرزند دارم

  • bagheri
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۱

   با سلاکم اگر تبصره های ارفاقی را داشته باشید بله میتوانیددر استهدامی اموزش و پرورش 1401 شرکت کنید

 320. Esra
  ۵ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۹

  سلام روز بخیر
  خواهش میکنم این سوالم رو جواب بدید چون واقعا موندم سر دوراهی بزرگی من سال ۱۴۰۲خرداد ترم اخرمه یعنی۲۰واحد آخر رو میگذرونم و با توجه به اینکه امتحان ها تا اواسط تیر طول می‌کشه و اینکه وقتی تموم شدم باید درخواست فارغ التحصیلی بدیم و برای اومدن گواهی موقت فارغ التحصیلی یک ماهی طول می‌کشه میتونم برای آزمون استخدامی۱۴۰۲شرکت کنم؟؟؟ شما توی سایت در جواب دوستانی که پرسیدن پاسخ متفاوتی دادید به بعضی ها گفتید میشه تا شهریور به بعضی ها هم گفتید نمیشه تا خرداد وقت دارن آخرش کدومه؟؟رشتم روانشناسی

  • alizadeh
   ۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۷

   سلام وقت بخیر طبق شرایط اعلامی امسال .تا اخر خرداد ماه فرصت داشتند . برای اطلاع جدید باید منتظر بود

 321. محمدحسن
  ۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۶

  سلام اینجانب فوق دیپلم برق صنعتی دارم و ۳۱سالمه آیا میتونم تو آزمون راه آهن ثبت نام کنم

  • bagheri
   ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۶

   با سلاکم اگر شرایط تخصصی و عمومی را داشته باشید میتوانید ثبت نام کنید

 322. محمدی
  ۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۱۲

  سلام من دانشجو ترم ۴کاردانی اموزش ابتدایی هستم ینی هنوز فوق دیپلم ندارم میتونم ارمون استخدامی شرکت کنم
  ؟

  • fathollahi
   ۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۲

   سلام اگر مدرک کاردانی تون را تا پایان سال بتونید بگیرید و از دفترچه استخدام آموزش و پرورش برای رشته شما پذیرش باشه میتونید

 323. Elham
  ۴ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۳۱

  با عرض سلام، باتوجه به اینکه در دفترچه آزمون استخدامی آموزش و پرورش حرفی از اینکه امتیاز تاهل به آقایان تعلق میگیرد گفته نشده بود ولی حالا که نتایج آمده است این امتیاز به خانمها تعلق نگرفته است. واقعا چرا؟ مگر قانونی که از ابتدا در دفترچه آمده است قابل تغییر است؟

  • mohammadi
   ۱۸ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۷

   سلام وقت به خیر
   میتوانید از طریق سایت سنجش به نتایج اعتراض بزنید.

 324. Orang
  ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۴

  ‌سلام وقت بخیر ،من دانشجوی آموزش ابتداییم خرداد ۱۴۰۲ فارغ التحصیل میشم میخواستم بدونم میتونم در آزمون استخدامی پیشرو شرکت کنم؟

  • karimi
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۴۹

   سلام خیرتومصابحه ردمیشین برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 325. T
  ۱ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۰

  سلام. من خانم۲۷ساله هستم ودیپلمه. برای استخدام نیروی خدمات به اداره اموزش وپرورش مراجعه کردم اما گفتن هیچ دستورالعملی برای استخدام نیروی خدمات نداریم. الان بایدچیکارکنم؟ لطفا راهنمایی کنید بامدرک دیپلم چطور میتونم استخدام اموزش وپرورش بشم حالاهرسمتی که باشه. درضمن پدرم هم فرهنگی و سرایدار مدرسه است

  • karimi
   ۳۰ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۹

   سلام درکانال ماعضوبشیداگراومداطلاع رسانی میشه خدممتتون برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 326. F
  ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۸

  سلام وقتتون بخیر. آزمون استخدامی بعدی آزموزش پرورش چه تاریخی هست؟

  • ranjbar
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۳۸

   سلام وقتتون بخیر
   بایستی گوش به زنگ زمان ثبت نام باشد، تقریبا در هر سال یکبار این فراخوان توسط سازمان سنجش منتشر می شود .
   برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید .

 327. مولایی
  ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۱۱

  سلام من کارشناسی رشته صنایع غذایی دارم میتونم تو این آزمون شرکت کنم ؟؟

  • ekhlasi
   ۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۴۸

   سلام وقت بخیر شرایط سنی و … برای آزمون باید چک شود برای کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید

 328. مرتضی
  ۲۸ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۸

  سلام وقت شما بخیر
  بنده لیسانس حقوق دارم و میخواستم بدونم امکان شرکت در آزمون معلمی واسم وجود داره یا باید برای کادر اداری این سازمان شرکت کنم؟
  آزمون ورودی معلمی و بخش اداری آموزش و پرورش دریک تاریخ برگزار میشه یا به صورت مجزا؟
  و اینکه درسال جاری هم امکان برگزاری آزمون هست؟

  • bagheri
   ۳ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۳۰

   با سلام اگر در شرایط احراز تحصیلی رشته اموزگاری رشته شما بود میتوانید ثبت نام استخدام اموزش و پرورش 1401 انجام دهید

 329. مرتضی
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۵

  سلام وقت شما بخیر
  بنده لیسانس حقوق دارم و میخواستم بدونم امکان شرکت در آزمون معلمی واسم وجود داره یا باید برای کادر اداری این سازمان شرکت کنم
  آزمون ورودی معلمی و بخش اداری آموزش و پرورش در یک تاریخ برگزار میشه یا به صورت مجزا؟و اینکه درسال جاری هم امکان برگزاری آزمون هست؟

  • fathollahi
   ۳۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۷

   سلام ازمون استخدامی اموزش و پرورش برای بخش اداری از دبیری جدا برگزار میشود

 330. مبینا رجبی
  ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۸

  سلام وقتتون بخیر. من دانشجوی سال آخر علوم تربیتی هستم برای سال ۱۴۰۲ میتونم آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم؟

  • fathollahi
   ۳۰ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۳۸

   سلام بله در صورتیکه تا 31 شهریور 1402 فارغ التحصیل میشید میتونید برای ثبت نام امسال اقدام کنید

 331. دیمن
  ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۲

  سلام تاریخ ثبت نام آزمون آموزش و پرورش ۱۴۰۱ کی هستش؟؟؟

  • haghipor
   ۲۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۱

   سلام وقت بخیر
   زمان ثبت نام برای آزمون استخدامی اسفند ماه میباشد

 332. 333
  ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۱۹

  سلام، تاریخ ثبت نام آزمون آموزش و پرورش ۱۴۰۱ کی هست؟

  • bagheri
   ۲۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۲۶

   با سلام به محض شروع استخدام اموزش و پرورش 1401 اطلاع رسانی میشود

 333. elham
  ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۰

  سلام اگه در آزمون استخدامی قبول بشیم در ادامه درسمون رو هم میتونیم ادامه بدیم؟ مثلا لیسانسمون رو بگیریم همین طور که تدریس هم میکنیم؟

  • aghazade
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۵

   سلام
   احتمال اینکه آموزش و پرورش این اجازه رو بده خیلی کم است ودر صورتی میتوانید که این ارگان تایید کنند

  • mansuri
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۵۰

   سلام بله مشکلی ندارد ولی اگر اقا هستید وضعیت نظام وظیفه خود را حتما جهت ادامه تحصیل بررسی کنید

 334. 11111
  ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۱

  سلام برای آزمون استخدامی جه منابعی بایدبخونیم دقیقا؟ برای همه رشته ها همین هاست؟ واینکه این کتاب هارا از کجا باید تهیه کنیم؟

  • aghazade
   ۱۷ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۷

   سلام
   برای مشاوره و راهنمایی و مطلع شدن از منابع ازمون استخدامی اموزش وپرورش با مرکز تماس بگیرید

 335. نرگس
  ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۲۴

  باسلام و عرض ادب.
  احتمال اینکه امسال مجدد آزمون استخدام آموزش پرورش برگزار شود هست؟و شرایط سنی و تاریخ تقریبی آزمون را اطلاع دارید؟

 336. نسیم محمدی
  ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۵

  سلام و خسته نباشید. من کاردانی مترجمی زبان دارم و سی سال سن متأهل و دو فرزند دارم تا چه زمانی میتونم آزمون آموزش پرورش شرکت کنم

  • abbasi
   ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۵۴

   سلام برای استخدام آموزش و پرورش برای مقطع کاردانی حداکثر 30 سال میباشد

 337. عطیه گاینی پور
  ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۱۰

  سلام من دانشجوی سال آخر متجرمی زبان انگلیسی هستم
  و ۲۳ سالمه و تمام مدارک زبان انگلیسی رو هم دارم میخواستم بدونم میتونم امسال برای آزمون آموزش و پروش امتحان بدم

  • fattahi
   ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۶

   سلام وقت بخیر آزمون امسال آموزش و پرورش در اریبهشت ماه برگزار شد شما میتوانید با توجه به عنوان رشته خود در آزمون سال آینده ثبت نام و شرکت نمایید .

  • طاها
   ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۴

   سلام وخسته نباشید
   ازمون استخدامی سال جدید برگزار میشود؟

   • rahimi
    ۲۹ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۴۹

    سلام وقت شما بخیر. متشکرم از پیامتون. برای ثبت نام استخدام آموزش و پرورش 1401 بایستی منتظر اطلاعیه های جدید باشید. آخرین آزمون به تازگی برگزار شده است.

 338. هانیه
  ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۵۰

  سلام ، ببخشید زمان ثبتنام برا ازمون کی هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۳

   سلام آزمون استخدامی آموزش و پرورش سال جاری در 15 اردیبهشت برگزار شد برای اطلاع از برگزاری آزمون سال آینده اخبار را دنبال نمایید.

 339. s.s
  ۲۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۰۰

  سلام من ۲۳سالم هست لیسانس حقوق دارم میتونم ثبت نام کنم ازمون رو؟

  • mohammadi
   ۲ خرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۰

   سلام وقت به خیر
   آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای هر کد شغلی شرایط احراز تحصیلی متفاوت قید شده است.
   برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 340. ت
  ۲۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۱:۴۶

  آیا امسال بازهم آزمون استخدامی برگزار میشه آموزش وپرورش یا رفت تا سال 1402؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۲

   سلام وقت به خیر
   اطلاعیه جدیدی در رابطه با آزمون استخدام اموزش و پرورش اعلام نشده.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 341. رحیمی
  ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۰۳

  سلامم کسی میدونه امسال حتما آزمون هست من امسال آزمون دادم ولی زیاد راضی نبودم..ظرفیتهاش چ جوریه امسال شهرما نمیخاستن زن ومجبورشدم عشایر زدم میترسم آزمون پیش رو ظرفیت عشایر هم نباشه وشهرمون هم بازم ظرفیت نداشته باشه خیلی کلافه وناراحت هستم. .میخام بخونم ازشنبه وازعمومی ها شروع کنم تخصصی هارو بدنیستم مسلطم توهمین آزمون بد تخصصی هارو ندادم احتمالا 30سوال درست زدم ولی عمومی ها شانسی زدم وفک کنم خراب کردم آزمون رو الان تصمیم گرفتم تاموقع جواب آزمون ازعمومی ها شروع کنم.ومطمنم قبول نمیشم…مطمن هستید آزمون بازبرگزار میکنن

 342. L.E
  ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۴۱

  سلام خسته نباشید
  آزمون استخدامی آموزش و پرورش تمدید شده؟
  بنده ۲۵سال و چند ماه هستم، با مدرک دیپلم
  این چند ماه مشکلی در ثبت نام به وجود میاره؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۴

   سلام امکان شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مدرک دیپلم وجود ندارد .

 343. امیرمهدی
  ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۶

  سلام بنده موقع ثبت نام ۳۶ سال و ۵ ماه سن داشتم و یک فرزند دارم …ثبت نام کردم امتحان دادم …به فرض قبولی ایامشکلی برای استخدام دارم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۹

   شرط سنی بدون تبصره برای کارشناسی 36 است در زمان ثبت نام

 344. سردار
  ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۴۸

  سلام.من امتحان دادم آیا آزمون نمره منفی داره

 345. افشین
  ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۱:۲۶

  سلام من دیپلم ریاضی فیزیک دارم 24سال سن دارم ایامیتونم اموزش ابتدایی ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۷

   سلام وقت به خیر
   استخدام آموزش و پرورش برای هر رشته شرایط احراز تحصیلی جداگانه ای تعریف شده.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 346. نسرین
  ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۴

  سلام
  من فوق دیپلم نرم افزار کامپیوتر و 37 سال دارم ومتاهل هستم
  میدونم شرایط سنی من رو قبول نمیکنه
  ولی پدرم جانباز هستن که شنیدم این استثنا میشه
  آیا امکان داره آزمون استخدامی آموزش پرورش شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام
   وقت بخیر
   اگر سهمیه 5 درصد دارین به میزان مدت خدمت پدر به حداکثر شرایط شما اضافه میشود
   اگر سهمیه شما 25 درصد میباشد از حداکثر شرایط سنی معاف میشوید

 347. نظامی
  ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۳۱

  سلام شرایط سنی برای کارشناسی چند ساله؟ آخه چند وقت پیش اعلام کردند برای کارشناسی سن دوسال افزایش پیدا کرده این صحت داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۴

   سلام وقت بخیر . در استخدام آموزش و پرورش شرط سنی افراد با مدرک کارشناسی 35 سال تمام است

 348. morteza
  ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۰۷

  سلام. من دیپلمم انسانی هست. لیسانس معماری دارم.الان برای هنر اموز ثبت نام کردم. ولی نوشت هنراموز باید یا دیپلم هنرستان داشته باشه یا فوق دیپلم پیوسته. یعنی منکن کارشناسی هم دارم بازم نمیتونم امتحانشو بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۵۱

   طبق شرایط دفترچه باید اقدام کنید

 349. خاطره
  ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۷

  زمان ثبتنام آموزش پرورش چه تاریخی است؟؟

 350. شبنم
  ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۲۵

  سلام با لیسانس حسابداری میتونم دبیری فیزیک امتحان بدم؟

  • باران
   ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۲:۵۳

   نه چرا میخوای فیزیک شرکت کنی؟

 351. شهاب
  ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۳

  سلام
  من محل تولد تولد رو اشتباه وارد کردم
  برای ازمون معلمی که جمعه هست
  چکار کنم؟
  قابل اصلاح هست؟
  استرس دارم
  لطفا کامل راهنماییم کنید
  تو سایت سنجش تیکت زدم اما هیچ پاسخی نگرفتم
  تماسم میگیرم میگن بررسی میکنیم!!

 352. حانیه
  ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۷

  من پول ازمونو پرداخت کردم بعد در مراحل ثبت نام مشخصات منو قبول نکرد و رشته منو نمیخاستن چجوری میتونم پولی که پرداخت کردمو برگردونم گفتن ک میشه برگردوند ولی من هرکاری میکنم نمیشه

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۸:۱۷

   سلام توسازمان سنجش توقسمت استخدامی اموزش پرورش درخواست بدید

 353. امین
  ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۲۳

  سلام
  بنده 27سالمه مدرک فوق دیپلم حقوق ثبتی دارم میتونم ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۴

   سلام برای بخش های اداری میتونید اقدام کنید

 354. Vida
  ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۷

  سلام من امسال هم آزمون دکتری شرکت کردم هم آموزش و پرورش. اگر هر دو رو قبول بشم چه کار میشه کرد( آموزش پرورش مامر به تحصیل میکنه؟؟)

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۳

   سلام
   اگر در گزینش و مصاحبه آموزش و پرورش قبولی بیارین امکان شرکت در مقطع دکتری و دانشگاهی که پذیرفته شدین رو ندارین اما اگر صرف قبولی تو آزمونتون مدنظرتون هست به انتخاب خودتون یکی از دانشگاه ها را میتوانید برای ادامه تحصیل انتخاب کنید

 355. Ayda
  ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۱

  من لیسانس مرمت و احیای بناهای تاریخی دارم، ولی این رشته موجود نبود، و بجای ان لیسانس معماری نوشتم، مشکلی پیش نمیاد؟

  • کارشناس ارشد
   ۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۵

   سلام وقت بخیر
   احتمالا در مصاحبه رد می شوید.

 356. شریعتی
  ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۴۸

  سلام.من لیسانس علوم سیاسی دارم اما رشته ی دبیرستانم هنر بوده.آیا میتونم آزمون بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۵۲

   سلام وقت بخیر برای شرکتدر ازمون استخدامی اموزش و پرورش داشتن مقطع لیسانس برای ورود به ازمون لازم است برای شرکت در ازمون و شرایط و نحوه قبولی با واحد مشاوران تماس بگیرید

  • امید
   ۶ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۸

   سلام وقت بخیر من فوق دیپلم تربیت بدنی دارم ومتولد ۱۳۶۵ هستم پدرم کارت ایثار گری رزمندگان دارد آیا میتوان در آزمون استخدامی شرکت کنم

   • مشاور عیسائی
    ۱۷ دی ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۰۱

    سلام وقت بخیر
    با توجه به شرایط اعلامی مشکلی نخواهید داشت.جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت منابع با مشاورین ایران تحصیل تماس حاصل فرمایید.

 357. EB
  ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۲

  سلام برای شرکت درجلسه آزمون استخدامی آموزش وپرورش زدن واکسن شرطه؟ کسی که تاالان بنابه دلایلی واکسن نزده بایدچیکارکنه لطفاراهنمایی کنیدباتشکر.

  • کارشناس ارشد
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۲۸

   سلام . زدن واکسن دوز سوم برای آزمون اولیه الزامی نمیباشد

 358. الهام
  ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۲

  هرکس توی شهرستان خودش ازمون میده؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۵

   سلام وقت بخیر
   بله در شهر خود ازمون می دهید.

 359. الهام
  ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۴۰

  سلام مکان ازمون چگونه مشخص میشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۱

   سلام
   در کارت ورود به جلسه نوشته میشود

 360. شریعتی
  ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۱۹

  سلام.من رشته ی نقاشی خوندم.ولی رشته ی دانشگاهیم علوم سیاسی هست.میتونم آزمون بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۱ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۲

   سلام وقت بخیر برای شرکت در ازمون استخدامی اموزش و پرورش سال 1401 منعی با توجه به سوال شما وجود ندارد و امکان ثبت نام و شرکت در ازمون است موفق باشید

 361. مریم
  ۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۲:۳۹

  سلام وقت بخیر من دانشجوی رشته اموزش ابتدایی دانشگاه ازاد هستم امتحاناتمون تیرماه برگزار میشه همیشه .اگر قرار باشه اردیبهشت ۱۴۰۲ازمون اموزش پرورش برگزار بشه ؛میتونم شرکت کنم ؟تیرماه ۱۴۰۲من فارغ التحصیل میشم .

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۰۴

   سلام وقت به خیر
   برای استخدام آموزش و پرورش باید تا بازه زمانی خرداد ماه فارغ التحصیل شده باشید.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 362. موحد
  ۴ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۸:۵۰

  با سلام میخواستم بدونم امسال هم آموزش و پرورش استخدام داره ؟؟؟؟؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۱

   سلام وقت به خیر
   استخدامی اموزش و پرورش در صورت برگزاری از طریق سایت سنجش اعلام میشود.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 363. کوثر
  ۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۰۴

  سلام
  پایه ۱۲ امسال که هنوز کنکور نداده است آیا میتواند شرکت کند یاخیر ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۲۲

   سلام وقت به خیر
   برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش باید آخرین مدرک تحصیلی را دردست داشته باشید.
   برای کسب بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 364. آرزو
  ۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۴۸

  سلام و عرض ادب من 26 سالمه لیسانس حسابداری دارم و در مقطع فوق لیسانس دارم زبان و ادبیات انگلیسی میخونم امکانش هست امسال برای استخدام در رشته اموزش زبان انگلیسی شرکت کنم برای ازمون؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۳

   سلام وقت به خیر
   برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرایط احراز تحصیلی هر کد شغلی متفاوت است.اما یکی از شرایط آن فارغ التحصیل شدن تا خرداد ماه در همان مقطع است.
   برای کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 365. ریحانه
  ۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۲۳

  سلام ، من مدرک کاردانی گرافیک دارم و ۲۰ سال سن دارم ، برای شرکت در آزمون استخدامی آموزش پرورش حتما باید لیسانس داشته باشم؟ تا بتونم آزمون بدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۶

   سلام . داشتن مدرک حداقل کارشناسی الزامی می باشد و داشتن کار پایان خدمت

 366. ریحانه
  ۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۱۴

  سلام ، ببخشید با مدرک کاردانی گرافیک و با ۲۰ سال سن ، میتونم در آزمون استخدامی اموزش پرورش شرکت کنم؟ یا حتما باید مدرک لیسانس رو برای شرکت در آزمون داشته باشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۵۵

   سلام . برای قسمت دبیری داشتن مدرک کارشناسی الزامی می باشد و باید خدمت وظیفه عمومی را هم بگذرانید

 367. کاربر ناشناس
  ۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۳

  سلام من ۳۸ ساله هستم و فوق دیپلم کامپیوتر دارم
  میخاستم بدونم چه جوری میتونم شرکت کنم و ایا درصد قبولی هم دارم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۹

   سلام
   شرایط سنی شما برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش مناسب نمیباشد

 368. زهرا
  ۳۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۶

  سلام ایا میشه الان که اول اردیبهشت مکان ازمون رو تغییر بدم و چون نقل مکان داشتم سخته برام برا یه امتحان برم برگردم

 369. فاطمه
  ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۰

  سلام خسته نباشین
  من لیسانس معماری هستم
  زمان ثبت نام و برگزاری ازمون استخدامی اموزش پرورش کی هست؟ ممنونم

  • کارشناس ارشد
   ۳۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۲۴

   سلام
   در حال حاضر ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1401 به پایان رسیده است

 370. سلام خسته نباشین لیسانس معماری هستم زمان ثبت نام و برگزاری ازمون استخدامی اموزش پرورش کی هست؟ ممنونم
  ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۳۹

  ممنون

 371. رحیمی
  ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۷

  سلام خسته نباشید سوال داشتم من امسال عقب افتادم واسه خوندن آزمون آیا آموزش وپرورش امسال هم پاییز استخدامی دارن میخام شروع کنم ب خوندن..تورخدا ناامیدم نکنید خیلی واسم مهم است

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۰

   سلام وقت بخیر
   بله برای سال 1401 هم ثبت نام دارند.

   • B
    ۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۳۶

    عرض درود . دقیقا چه تاریخی ؟
    بنده هم متأسفانه تاریخ تمدید ثبت نام رو از دست دادم برای سال تحصیلی جدید هم میتونم شرکت کنم آیا ؟
    میشه تاریخ دقیق رو لطف کنید؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۸ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۰

     سلام وقت به خیر
     آخرین آزمون استخدامی آموزش و پرورش در تاریخ 15 و 16 اردیبهشت ماه 1401 برگزار شد.در رابطه با پذیرش دوره بعدی هنوز اطلاعیه صادر نشده.

 372. فتاحی
  ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۹

  سلام خسته نباشین من ۲۶ سالمه لیسانس مهندسی معدن دارم میتونم برای ازمون استخدامی آموزگار ابتدای شرکت کنم؟؟
  واینکه اگ چن تا از منابع عمومی که داخل سایت معرفی شدن رو خرداری کنم ممکنه بعد از ثبت نام تغییراتی درش ایجاد بشه یا منابع عمومی تغییر نمیکنن؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۳

   سلام وقت بخیر
   امکان قبولی در استخدامی اموزش و پرورش را دارید برای اطلاعات بیشتر با مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 373. اسما
  ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۵۵

  سلام خسته نباشین من میخوام برای ازمون استخدامی اموزگار ابتدای شرکت کنم
  خواستم ببینم چن تا از منابع عمومی که داخل سایت معرفی کردن رو خریداری کنم ممکنه بعد شروع ثب نام منابع تغییراتی درش ایجاد بشه؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۸

   با سلام.منابع هر ساله یکسان است.

 374. الهه
  ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۵۷

  سلام خسته نباشيد شرمنده مزاحمتون شدم من از ثبت نام جا موندم آيا امكان دوباره ثبت نام هست من متولد٦٤هستم رشته نقاشى

  • الهه
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۶

   سلام خسته نباشيد شرمنده مزاحمتون شدم من از ثبت نام جا موندم آيا امكان دوباره ثبت نام هست من متولد٦٤هستم رشته نقاشى

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۳۰

   سلام
   سایت اصلی رو چک کنید در صورتی که دسترسی رو باز کنند امکانش هست در غیر این صورت برای سال امکانش هست

 375. جلال
  ۲۶ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۴

  سلام برای استخدامی آموزش و پرورش 1401 باید فارغ‌التحصیل بهمن 1400 باشیم یا شامل فارغ‌التحصیلان خرداد 1401 هم میشه؟ آخه من خرداد فارغ‌التحصیل میشم

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۱۸

   سلام وقت بخیر
   شامل فارغ التحصیلان خرداد 1401 هم میشود.

 376. خاطره
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۲۰:۵۵

  آیا با مدرک دیپلم تجربی هم میشه آزمون داد؟
  من دانشجوی ترم ۴ زبان و ادبیات فارسی هم هستم؟
  چجوری میتونم واسه آزمون ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۲

   سلام
   بعله میتوانید ولی درصد قبولی شما خیلی پایین میباشد نیازه یا انصراف بدید یا فارغ التحصیل شوید

 377. مینا
  ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۹

  سلام کاردانی نرم افزار هستم ۳۲ساله متاهل و دو فرزند میتونم ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۰

   سلام وقت بخیر
   بله از نظر سنی شرایط استخدامی اموزش و پرورش را دارید ولی باید بقیه شرایط شما بررسی شود.

 378. محبوبه
  ۲۳ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۷:۱۱

  سلام
  کارت ورود به جلسه چه تاریخی میاد؟

  من متولد۶۷ لیسانس زیست دارم، متاهل هستم بچه ندارم، برای دبیرعلوم تجربی ثبت نام کردم،از شهر ما یک نفر رو میخان،امیدی هست قبول بشم؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ اردیبهشت ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۳۸

   سلام وقت بخیر
   کارت ورود به جلسه ازمون استخدامی اموزش پرورش هنوز ارائه نشده . برای بررسی شانس قبولی میتوانید با مشاوران مرکز تماس بگیرید .

 379. فاطمه
  ۲۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۷:۴۵

  سلام وقتتون بخیر
  بنده موفق به ثبت نام این ازمون نشدم
  تا پایان سال امیدی به برگزاری ازمون اتی وجود داره؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۱

   سلام . به پشتیبان سازمان سنجش درخواست دهید برای ثبتنام

 380. سعید
  ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۳:۱۵

  با سلام. بنده کارشناسی حقوق دارم. میتونم آزمون بدم؟‌امیدی هست؟!

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۱۳

   سلام و عرض ادب
   برای استخدام اموزش پرورش باید در زمان مشخص شده در صورت دارا بودن شرایط مورد نیاز در ازمون استخدامی شرکت کنید .

 381. سمیه
  ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۹:۰۱

  سلام،آیا مجددا وقتی تعیین میکنن برای ثبت نام آزمون استخدامی تا قبل برگزاری امتحان

  • کارشناس ارشد
   ۱۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۰:۰۵

   سلام
   در صورت نیاز اطلاع رسانی میکنند اما امکانش کمه وزمان برگکزاری ازمون 16 اردیبهشت میباشد

 382. آسمان
  ۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۲۹

  سلام وقتتون بخیر آیا با رشته مهندسی صنایع میشه برا اموزش و پرورش ثبت نام کرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۴۳

   سلام وقت بخیر
   بله میتونید باید دفترچه رو بررسی کنید که کجا و چه رشته هایی با گرایش و مدرک تحصیلی شما جذب میکنن.

   • محمدی
    ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۲۴

    سلام وقت بخیر
    زمان آزمون آموزش و پرورش چه تاریخیه؟؟؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۳۱

     سلام وقت بخیر
     روز جمعه مورخ 16/02/1401 میباشد

 383. ترمه
  ۲۸ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۵:۴۲

  سلام.. آیا با درک سطح دو حوزه علمیه میتوان برای آموزگاری ابتدایی شرکت کرد؟ آیا برای استخدامی ۱۴۰۰ دارندگان سطح دو حوزه علمیه در رشته ی آموزگاری ابتدایی توانسته بودند شرکت کنند؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۳

   سلام بله با مدرک سطح 2 میتونید شرکت کنید مشکلی نداره به شرطی که بقیه شرایط ازمون استخدامی رو داشته باشید

 384. ترمه
  ۲۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۰

  سلام.. من مدرک سطح دو حوزه علمیه دارم… ایا میتوانم برای استخدام آموزگاری ایتدایی شرکت کنم.. میدونم مهلت ثبت نام امسال تمام شده ولی میخوام بدونم آیا هر ساله دارندگان سطح دو حوزه علمیه میتوانستند در رشته آموزگاری ابتدایی شرکت کنند؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۶:۰۱

   سلام بله سطح 2 حوزه با مدرک لیسانس برابری میکنه و میتونید شرکت کنید.

   • یوسفی
    ۲۱ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۲:۱۹

    سلام. ایا آزمون اموزش و پرورش تعویق دارد. به ۳۱ تیر همزمان با دستگاه اجرایی برگزار شود

    • کارشناس ارشد
     ۲۸ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۳۰

     با سلام.تعویقی برای ازمون اعلام نشده است.

 385. زهرا
  ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۰

  سلام من پرستارم واسه مراقب سلامت میخوام ثبت نام کنم امکانش هس زمان ثبت نام مجددتمدیدبشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۴

   سلام . در حال حاضر سازمان سنجش اطلاعیه ای مبنی برتمدید ثبتنام ازمون استخدامی آموزش و پزوزش اعلام نکرده است . باید به سیستم پاسخگویی درخواست بزنید

 386. فاطمه
  ۱۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۵

  سلام من پرستار هستم برای مراقب سلامت مدارس شدن باید ۲سال طرحمو بگذرونم و اینکه اگه ازمون رو قبول بشم به استخدام آموزش و پرورش در میام و مثل بقیه معلم ها حقوق میدن؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۵

   سلام
   بعله اگر شما استخدام رسمی اموزش و پرورش باشید

 387. noreyanezehra@gmail.com
  ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۳

  سلام من فوق دیپلم رشته نرم افزار هستم میتونم تو استخدامی آموزش و پرورش ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۵

   سلام
   اکر در دفترچه ذکر شده باشد بعله میتوانید

 388. راحت
  ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۰۲

  سلام کارشناسی حقوق بعد ارشد روانشناسی باشه با ارشد شرکت کنیم مشکلی پیش نمیاد

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۴

   سلام
   خیر

 389. رویا
  ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۴۶

  سلام.من لیسانس مددکاری اجتماعی دارم.۲۲ سالمه.درچه رشته هایی میتونم شرکت کنم ؟ (آزمون استخدامی آموزش و پرورش )

  • کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۸

   سلام . در دفترچه راهنمای ثبتنام چک کنید که استان محل سکونت شما پذیرش دارد با رشته شما

 390. آریامن
  ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۳۶

  سلام ببخشید من ۲۱ سالمه کاردانی رشته تربیت بدنی من میتونم برا آزمون شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۱

   سلام . باید چک کنید که در استان محل سکونت شما با مدرک کاردانی پذیرش دارند یا خیر

 391. سید علی
  ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۵

  سلام من ۲۰ سالمه دانشجوی کارشناسی پیوسته رشته مترجمی زبان انگلیسی هستم. میتونم تو آزمون استخدامی شرکت کنم؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۵

   سلام . شما در نهاد های های آموزش و پرورش نمی توانید شرکت کنید ولی در دستگاه های اجرایی شانس دارید . دفترچه را چک کنید .

 392. مهناز
  ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۴

  سلام_ميخواستم بپرسم من ليسانس اموزش زبان انگليسى دارم و كرمانشاه زندگى ميكنم اگر بخوام شركت كنم در ازمون حتما بايد كرمانشاه/كرمانشاه قبول بشم يا مثلا بقيه شهرستان هاى اطراف هم شامل حال ميشه مثل(اسلام اباد،قصرشيرين،هرسين،…كه جز كرمانشاه حساب ميشن!

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۳

   سلام بله حساب میشه

 393. سید علی
  ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۲

  سلام من ۲۰ سالمه دانشجوی کارشناسی پیوسته رشته مترجمی زبان هستم میتونم برای آزمون استخدامی آموزش پرورش شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۳

   با سلام.حهت شرکت در این ازمون باید فارغ التحصیل شده باشید.

 394. میرانی
  ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۷

  سلام من لیسانس مهندسی مدیریت اجرایی و همسرم لیسانس مهندسی کامپیوتر،هر دو متولد ۶۴ هستیم میشه در آزمون استخدامی آموزش و پرورش۱۴۰۱ شرکت کنیم.؟؟

 395. میرانی
  ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۲

  سلام من لیسانس مهندسی مدیریت اجرایی و همسرم لیسانس مهندسی کامپیوتر، هر دو متولد ۶۴ هستیم می تونیم تو آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنیم؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۷

   با سلام.با توجه به اینکه به سقف سنی متاهلین یک سال اضافه میشود در صورت وجود شغلی که مدارک تحصیلی شما را بپذیرد امکان ثبت نام وجود دارد.

 396. ساناز
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۸

  سلام وقت بخیر
  با لیسانس شیمی گرایش شیمی دارویی میشه برای دبیری علوم تجربی ثبتنام کرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۴۷

   اگر شرایط احراز تخصیلی در ان رشته را داشته باشی میتوانی در این ازمون شرکت داشته باشید

 397. فاطیما
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۶

  درواقع من موقع انتخاب رشته تحصیلیم وقتی زیست شناسی گرایش ژنتیک رو انتخاب میکردم میزد تطابق ندارد بعد زیست شناسی خالی رو انتخاب کردم و باهاش ثبتنام کردم حالا نمیدونم مشکلی پیش خواهد ا‌ومد یا خیر!؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۲

   رشته شما باید عینا با مردک تحصیلی شما یکسان باشد و قبولی شما در صورت تفاوت لغو میشود

 398. فاطیما
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۲

  سلام خسته نباشید
  من رشتم زیست شناسی سلولی‌مولکولی گرایش ژنتیک هستش
  اما توی دفترچه برای دبیری زیست نوشته نشده که کلیه گرایشها ایا میتونم ثبتنام کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۸

   در صفحات 566 به بعد در دقترچه گرایش های مورد نیاز را توضیح داده است چک کنید

  • ثریا
   ۲۵ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۳:۰۸

   با سلام
   برای من پیامک اومد که پنج شنبه آزمون هست.کدوم درسته؟

   • کارشناس ارشد
    ۲۹ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۵

    سلام وقت بخیر
    تاریخ ازمون استخدامی اموزش و پرورش 16 اردیبهشت ماه است.

 399. مینا
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۸

  با سلام
  بند ۲۹ و ۳۰ که کد محل شغل میخواد برای من خطا میده و نمیتونم ثبتنام رو تکمیل کنم.
  لیسانس ریاضی دارم و دبیری ریاضی انتخاب میکنم ولی میگه مدرک و مقطع تحصیلی منطلق نیست
  لطفا راهنمایی کنید

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۵

   سلام وقت به خیر
   در استخدام آموزش و پرورش باید کد احراز شغل و کد احراز تحصیلی تطابق داشته باشد.برای دریافت این کد به دفترچه راهنمای ثبت نام مراجعه کرده و یا با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 400. hossein
  ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۴

  سلام.وقتون بخیر من دیپلم تجربی دارم کاردانی ام حسابداری ناپیوسته وفارغ التحصیل کارشناسی حسابداری هستم میتونم به عنوان هنر آموز حسابداری شرکت کنم در آزمون
  ممنون میشم جواب بدید

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۵

   اگر مدرک تحصیلی شما در شرایط احراز تحصیلی ان رشته باشد میتوانید با داشتن شرایط عمومی و اختصاضی این ازمون را ثبت نام کنید

 401. مینا
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۴۱

  سلام
  من لیسانس ریاضی کاربردی دارم. ساکن تهران
  وقتی کد محل شغل مثلا ۱۱۸۶۰ که برای دبیری ریاضی یکی از مناطق تهران هست میزنم خطا میده که رشته شما با شغل تطابق ندارد و از نمیتونم ثبتنام کنم و کد پیگیری بگیرم.

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۰

   سلام وقت به خیر
   برای استخدام آموزش وپرورش شرایط احراز تحصیلی و شرایط احراز شغلی باید با یکدیگر تطابق داشته باشد.برای چک کردن تطابق رشته و کد شغلی به دفترچه راهنمای ثبت نام رجوع کرده و یا با مشاورین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 402. Y
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۷

  سلام من 17 واحد دارم ، و تقریبا 4 تا از درسا امتحانشون تیر ماه هستن تا ۱۱ /۴ تموم میشن میشه آزمون استخدامی ثبت نام کنم الان ؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۶

   با سلام.اگر تا پایان مراحل پذیرش مدرک خود را دریافت کنید مشکلی وجود نخواهد داشت.

 403. کاربر
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۷

  سلام
  من سهمیه ۵ درصد دارم
  چه گواهی ای باید برای اعمال این سهمیه هنگام ثبت نام اولیه در سایت بارگزاری کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۲۰

   سلام وقت به خیر
   برای استخدام اموزش و پرورش داشتن حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه برای اعمال سهمیه واجب است.برای اعمال این سهمیه از شما کد رهگیری ایثارگری می خواهد.
   برای مشاوره میتوانید با مشاوررین مرکز ایران تحصیل تماس بگیرید.

 404. کاربر
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۶

  سلام برای ثبت نام اولیه ایا داشتن گواهی مدرک لیسانس هم لازمه چون من فارغ التحصیل شدم اما هنوز با دانشگاه تسویه حساب نکردم؟

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۴

   با سلام.اگر تا پایان مراحل پذیرش مدرک خود را اخذ کنید مشکلی وجود نخواهد داشت.

 405. آرین
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۶

  سلام خسته نباشید
  ببخشید ی سوال داشتم توی شرایط احراز تحصیلی دفترچه استخدامی زده ۳۳۹۰۲ تاریخ(لیسانس، فوق لیسانس)، یعنی تمام گرایش های تاریخ می توانند ثبت نام کنند؟
  آخه توی فرم رشته تاریخ مطالعات خلیج فارس رو که از گرایشات تاریخ است رو می زنم، پیام میده رشته یا مقطع مطابقت نداره

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۲

   با سلام.با توجه به اینکه رشته شما تنها در مقطع ارشد وجود دارد هنگام ثبت نام باید مدرک خود را ارشد انتخاب نمایید.

  • کمالی
   ۱۲ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۰:۴۷

   س.ببخشید من 8سال درمدارس غیر انتفاعی تدریس کردم رشته کامپیوتر کاردانی پیوسته فوق دیپلم هستم ایا میتوانم ثبت نام کنم متولد59سال. هستم ممنون

   • کارشناس ارشد
    ۱۴ فروردین ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۵۷

    سلام
    شما شرایط سنی برای شرکت در آزمون استخدامی را ندارید

 406. سید محمد
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۰۱

  سلام روز بخیر من لیسانس عمران دارم و کارت پایان خدمت هم دارم من فکر میکردم با لیسانس عمران میتونم شرکت کنم و کارت شرکت در ازمون رو خریدم اما وقتی مراحل بعدی ثبت نام رسیدم نمیدونم چه رشته ایی داره و چطوری میتونم ثبت نام کنم در از مون های اموزش و پروش و بقیه چون هر رشته ایی رو مربوط به خودمه در بند ۲۷ میزنم میگه تطابق نداره میشه راهنمایی کنین باید چه رشته ایی رو انتخاب کنم ؟؟ لیسانس عمران عمران دارم

  • کارشناس ارشد
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۳

   با سلام.باید مدارک قابل پذیرش هر شغل محل در دفترچه ثبت نام بررسی شود.

 407. سارا
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۸

  سلام وقت بخیر
  من 37سال سن دارم لیسانس مشاوره ژنتیک با این شرایط سنم رشته تحصیلم امکان ثبت نام هست یانه؟

  • کارشناس ارشد
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۹

   اگر در دفترچه شرایط احراز تحصیلی را داشته باشیدو شرط سن بدون 3 تبصره برای کارشناسی 36 است و میتوانید ثبت نام کنید

 408. سارا
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۲۵

  سلام. وقت بخیر من 37سال سن دارم لیسانس مشاوره ژنتیک دارم میشه بااین شرایط سنم ثبت نام کنم یانه؟
  ازخانواده شهید جانباز هم نیستم

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۷

   با سلام.بستگی به سوابق کاری شما و وضعیت تاهل دارد.

 409. ملیکا
  ۱ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۵

  سلام روز بخیر ببخشید من کارشناسی مهندسی صنایع پلیمر هستم میتونم در ازمون ثبت نام کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۸

   سلام
   برای بعضی از شهر ها مهندسی صنایع جذب داریم

 410. نظری
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۲۶

  سلام من مدرک کارشناسی شیمی دارم ومتولد۶۱/۱۰/۳۰ ودو فرزند دارم می تونم تو آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۶

   با سلام.اگر سابقه کار به همراه سابقه بیمه نداشته باشید امکان ان وجود ندارد.

 411. آسیه احمدی
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۸

  سلام من متاهل دارای دو فرزند متولد اسفند ۶۲هستم و پدرم ایثارگر و جانباز هستن رشته ی دبیرستان ریاضی و رشته ی دانشگاهیم آمار بوده میتونم در آزمون شرکت کنم چه رشته ی ممنون میشم که پاسخ بدید

  • کارشناس ارشد
   ۴ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۷

   سلام وقت بخیر
   شرایط دقیق استخدام اموزش پرورش را میتوانید داخل مقاله های سایت مطالعه کنید .

 412. بهار
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۷

  سلام من رشته مهندسی تکنولوژی سخت افزار هستم آیا می توانم در آزمون آموزش و پرورش شرکت کنم؟(کارشناسی) داخل سایت هر چه می زنم می نویسد رشته تحصیلی با کد شغل مطابقت ندارد،خواهشا پاسخ بدهید ممنون

  • کارشناس ارشد
   ۵ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۷

   سلام وقت بخیر
   برای بررسی شرایط استخدام اموزش پرورش مقاله های داخل سایت را مطالعه کنید .

 413. بهار
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۴۴

  سلام من رشته مهندسی تکنولوژی سخت افزار هستم آیا می توانم در آزمون آموزش و پرورش شرکت کنم؟(کارشناسی)

  • کارشناس ارشد
   ۳ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۵

   اگر در دفترچه شرایط احراز تحصیلی را داشته باشید میتوانید در این ازمون شرکت کنید

 414. محدثه
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۲

  سلام من برای اینکه از سهمیه ۲۵ درصد استفاده کنم باید مدرک موقت داشته باشم تا در سیستم سجایا ثبت بیکاری بشه ولی هنوز مدرکم بدستم نرسیده تا ۱۰ روز دیگه میرسه ایا من دیگه نمیتونم از سهمیه استفاده کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۰۱

   با سلام.اگر تا قبل از مصاحبه بتوانید انجام دهید مشکلی نخواهد بود.

 415. سارا
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۶

  سلام
  من ترم آخر ارشد تحقیقات آموزشی هستم و این ترم پایان نامه دارم
  آیا میتونم آزمون استخدامی شرکت کنم؟ ممنونم بابت پاسخگوییتون

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۱

   سلام . باید تا تاریخ خرداد ماه مدرک خود را کامل کنید . یا اینکه با مدرک کارشناسی شرکت کنید

 416. فریبا
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۱

  من لیسانس مدیریت دولتی دارم با معدل 17/20 نمتونم شرکت کنم؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۰۳

   سلام . بعنوان استخدام در دستگاه های اجرایی میتوانید اقدام کنید . به عنوان آموزش و پرورش خیر

 417. فریبا
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۰

  سلام من لیسانس مدیریت دولتی دارم با معدل 17/20 نمتونم شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۵۱

   ازمون استخدامی اموزش و پرورش شرط معدل ندارد برای اطلاع از نکات ثبت نام و ازمون با موسسه تماس بگیرید

 418. فاطمه
  ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۸

  سلام .

  من من بهمن امسال اخرین ترممو تموم کردم .هنوز مدرک لیسانسو نگرفتم.
  ایا میتونم ثبت نام کنم برای ازمون استخدامی و بعد ک مدرکم رو گرفتم ارائه بدم؟

  • فاطمه
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۳

   یعنی واحدام تموم شده .ولی مدرکو نگرفتم هنوز

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۴۳

   سلام . باید قبل از ورود به مصاحبه و گزینش مدرک خود را ارائه دهید

 419. هدیه نواصر
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۵

  باسلام من یک ماه هست که فارق التحصیلم برای ثبت نام اسکن مدرک موقت کافیه یا باید حتما مدرک اصلی باشه برای ثبت نام

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۱

   سلام وقت بخیر
   برای استخدام اموزش و پرورش میتونین با مدرک موقت نیز اقدام کنین

 420. zahra
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۲

  سلام وقتتون بخیر من دیپلم کامپیوتر دارم میتونم تو آزمون استخدامی شرکت کنم؟؟
  اینکه چه رشته هایی به رشته من میخوره؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۲

   سلام وقت بخیر
   با توجه به محل سکونت و … باید دفترچه استخدام اموزش و پرورش بررسی بشه

 421. ماریا
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۹

  سلام خسته نباشید من لیسانس علوم اقتصاد دارم میتونم در آزمون 1401 آموزش و پرورش شرکت کنم؟
  توروخدا لطفا جواب بدید

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۲

   سلام وقت بخیر
   باید رشته های ارائه شده اموزش و پرورش بررسی بشه
   برای بررسی بیشتر وضعیتتون با مشاوران ما تماس بگیرین

 422. ماریا
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۷

  سلام خسته نباشید من دیپلم ریاضی و لیسانس علوم اقتصاد دارم آیا میتونم در استخدامی آموزش و پرورش 1401 شرکت کنم؟ توروخدا جواب بدید 🙏

  • کارشناس ارشد
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۴۱

   سلام وقت بخیر
   علوم اقتصادی (لیسانس، فوق لیسانس)میتوانید شرکت کنید

 423. زهرا
  ۲۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۲

  سلام‌ وقتتون بخیر من ۲۲ سالمه دیپلم کامیپیوتر دارم میتونم تو این آزمون شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۰

   سلام وقت بخیر
   نیازه حداقل کاردانی فنی نرم افزار کامپیوتر (فوق دیپلم) داشته باشید که بتونید در ازمون استخدامی شرکت کنید

   • م.م
    ۱۷ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۰۵

    سلام خسته نباشین من رشته مهندسی کشاورزی گرایش علوم دام هستم.این رشته جز رشته های استخدامی هست یا نه؟

    • karimi
     ۲۲ تیر ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۰۱

     سلام برای اطلاعات بیشترتماس بگیرید

 424. Masoomeh
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۵

  سلام میخواستم بدونم رشته من فلسفه وکلام ایا میتونم دبیری معارف شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۶

   سلام. باید دفترچه را مطالعه کنید و چک کنید که در استان شما جذب دارد یا خیر

 425. کژال
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۴

  سلام ، من شهریور۱۴۰۱ فارغ التحصیل میشم ،امکان ثبت نام در ازمون استخدامی رو دارم ؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۱

   سلام وقت بخیر با توجه به اینکه باید هنگام ثبت نام باید تاریخ اخذ دانشنامه تون رو داشته باشید امکانش نیست برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 426. میلاد
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۹

  سلام دفترچه کی میاد بدونیم چه رشته و چه شهرهایی میخوان ؟ برای آموزش پرورش

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۲

   سلام وقت بخیر دفترچه تاریخ 27 ام منتشر شده برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 427. farzane
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۷:۳۸

  سلام وقتتون بخیر
  من دانشجوی ارشد باستان شناسی هستم این ترم فارغ التحصیل میشم
  واسه رشته باستان شناسی تو‌آزمون استخدامی میتونم شرکت کنم واسه رشته تاریخ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۲۶

   اگر شرایطاصلی را داشته باشی و رشته شما جزو شرایط احراز تحصیلی ان رشته باشد میتوانید برای اطلاع از نکات ثبت نام و ازمون و … تماس بگیرید

 428. محمد
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۵۲

  سلام آدمین جان خوبی.
  تو شغل هنر آموز نقشه کشی معماری گرایش های (علمی کاربردی معماری * معماری داخلی * مهندسی معماری *مهندسی معماری گرایش شهر سازی*مهندسی تکنولوژی معماری) میخواد من با کارشناسی (معماری ) میتونم شرکت کنم رشتم انطباق داره با مهندسی معماری؟ ممنون میشم جواب بدین.

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۵۸

   برای ثبت نما شرایط احراز تحصیلی تا مقاطع بعدی را داشته باشید مشکلی نیست

   • ناهید
    ۶ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۰۹

    سلام وقتتون بخیر
    من مدرکم کاردانی هست و نیمه دوم خرداد ماه تموم‌میشم میتونم مدرکم و بگیرم آیا با مدرک کاردانی آموزش ابتدایی میشه در آزمون شرکت کرد

    • کارشناس ارشد
     ۷ اسفند ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۹

     سلام . تا تاریخ خرداد ماه باید مدرک خود را ارائه دهید . مدرک موقت هم کفایت کنید

 429. Fateme
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۰۶

  سلام وقت بخیر .دفترچه امروز برای دیپلم تجربی گفتن.ما چه منابعی رو باید مطالعه کنیم؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۱

   سلام وقت بخیر منابع مطالعاتی برای دوره متوسطه هست با توجه به منابع اختصاصی ازمون برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 430. زهرا
  ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۳۳

  سلام
  من لیسانس زمین شناسی هستم. سوالم اینه که من فقط دبیری هایی که قسمت شرایط احراز تحصیلی اسم رشته منو نوشته میتونم انتخاب کنم ؟یا بقیه دبیری ها هم میشه ؟
  و محل خدمت فقط شهر خودمو میتونم انتخاب کنم یا شهرای دیگه مثل تهران هم میشه ؟

  • کارشناس ارشد
   ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۷

   سلام وقت بخیر بله فقط رشته هایی که تو دفترچه امکان پذیرش رو دارید امکان شرکت دارید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 431. فاطی
  ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

  سلام ببخشید مزاحم شدم ی سوال داشتم من ترم آخر لیسانس آموزش ابتدایی هستم تیر فارغ التحصیل میشم میتونم آزمون استخدامی آموزش و پرورش شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۳

   سلام وقت بخیر استخدام اموزش و پرورش باید تا تاریخ 1400/30/2 فارغ التحصیل شوید

   • Masoomeh
    ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۷

    سلام من لیسانس فلسفه وکلام اسلامی دارم ایا میتونم دبیری معارف شرکت کنم

    • کارشناس ارشد
     ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۰

     سلام . باید در دفترچه ثبتنام استخدامی جک کنید که رشته موردنظر شمارا پذیرش میکند یا خیر

 432. هیوا
  ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۴

  سلام، وقت بخیر
  تاریخ ثبت نام آزمون دقیقا کی هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۰۳

   سلام زمانش مشخص نیست اطلاعیه سازمان سنجش وچک کنید

 433. ح.ن
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۱

  سلام
  وقتتون بخیر
  اگه بدونین لیسانس رشته مهندسی مواد گرایش متالورژی صنعتی هم آموزش پرورش جذب داره؟زمان ثبتنام استخدامی ها کی هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۴

   با سلام.با توجه به دفترچه های سال های گذشته امکان ان وجود ندارد اما جهت کسب اطمینان دفترچه امسال را بررسی نمایید.

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۵

   سلام وقت بخیر برای استخدام آموزش و پرورش مهندسی مواد نیز شانس دارد زمان ثبت نام مشخص نیست

 434. م ب
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۲۹

  سلام آزمون تو این دو ماه برگزار میشه یا رفت برای سال بعد؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۵

   سلام احتمالا در سال جاری دفترچه می آید و در سال جدید برگزار می شود

 435. عرفان
  ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۰

  سلام دراستخدامی آموزش و پرورش رشته حقوق می گیرن؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۶

   سلام وقت بخیر دستگاه های اجرایی می گیرند

 436. ح
  ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۴

  جواب مراندادید ؟

 437. علی
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۰

  با سلام. با فوق دیپلم نرم افزار کامپیوتر میشه برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش ثبت نام کرد؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۷

   سلام وقت بخیر برای استخدامی اموزش و پرورش سال 1401 در زمانی که دفترچه ها در سایت سازمان سنجش قرار بگیرد میتوان گفت که امکانش هست یا خیر موفق باشید

 438. پر
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۱

  سلام با دیپلم تجربی چه‌ رشته هایی میشه درآزمون استخدامی آموزش‌ وپرورشامسال پذیرفته بشیم.

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۰

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای شرکت در ازمون استخدامی اموزش و پرورش داشتن مدرک تحصیلی حداقل لیسانس الزامی هست ولی برای سال 1401 باید منتظر دفترچه جدید باشید که میتوانید برای اطلاع از شرایط با مشاورین مرکز تماس بگیرید موفق باشید

 439. @@@*
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۷

  سلام من 27سالمه لیسانس معماری دارم میتونم تو آزمون شرکت کنم؟ زمان ثبت نام چندم شروع میشه و تا چندم ادامه داره؟ ممنونم از سایت خوبتون

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۶

   با سلام.برای بررسی مدارک پذیرش هر شغل باید دفترچه ازمون فراگیر دستگاه های اجرایی چک شود و زمان ان مشخص نیست و متعاقبا از طریق سایت سازمان سنجش اعلام میشود.

 440. ح
  ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۰

  سلام من خرداد فارغ میشم یعنی نمی تونم شرکت کنم آخه پایین در جواب کاربری گفته بودید باید تا پایان شهریورماه مدرک خود را اخذ کنید؟؟؟ نمیتونم

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۵۸

   سلام وقت بخیر بله می توانید

 441. ابراهیم
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۶

  سلام من لیسانس گیاه پزشکی دارم میتونم تو آزمون شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۷

   سلام وقت بخیر
   باید در زمان ارائه دفترچه دید که اموزش و پرورش از این رشته جذب میکنه یا خیر

 442. مهدخت
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۱:۰۱

  سلام وقت تون بخیر
  امسال از همه رشته ها نیرو میگیرن؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۹

   سلام وقت بخیر
   باید منتظر دفترچه امسال باشید.

 443. ح
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۵

  سلام من خرداد فارغ میشم یعنی نمی تونم شرکت کنم آخه پایین در جواب کاربری گفته بودید باید تا پایان شهریورماه مدرک خود را اخذ کنید؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۵۲

   سلام وقت بخیر
   برای استخدام اموزش و پرورش 1401
   باید تا قبل از زمان و مراحل ثبت نام وشرکت درازمون فارغ التحصیل بشین

 444. ک
  ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۳

  سلام من ۱۸دواحد دیگردارم یعنی خرداد فارغ از تحصیل میشم رشته علوم تربیتی می تونم در آزمون استخدامی شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۳۸

   سلام وقت بخیر
   تا قبل از ثبت نام و شرکت در ازمون باید فارغ التحصیل بشین

 445. میلاد
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۲۴

  سلام وقت به خیر _لطفا منو راهنمایی کنید در آزمون استخدامی آموزش و پرورش رشته کارشناسی مدیریت بازرگانی میتونه ثبت نام کنه؟
  حداکثر شرایط سنی آقایان با داشتن پایان خدمت چه رده سنی میباشد؟
  با تشکر از شما🙏🙏

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۸

   شرایط احراز تحصیلی نسبت به نوع مدرک در دفترچه چک شود و شرط سنی بر اساس اخرین مدرک تحصیلی است

 446. مم
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۱۱

  سلام وخسته نباشید خدمت کارشناس عزیز من رشته علوم تربیتی می خونم خرداد فارغ اتحصیل میشم ۱۸ واحد دیگه دارم منم میتونم ثبت نام وشرکت در آزمون استخدامی آموزش وپرورش امسال کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۵۴

   سلام وقت بخیر
   برای شرکت در ازمون استخدامی اموزش و پرورشی نیازه شما فارغ التحصیل باشید

 447. ازاد
  ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۷

  سلام من ۴۱ سالم و لیسانس الهیات میتونم در ازمون شرکت کنم .

  • کارشناس ارشد
   ۱۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۱۲

   سلام وقت بخیر خیر نمی توانید مگر اینکه سهمیه ایثارگران داشته باشید

   • حجی
    ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۲۱

    مگه فرزندان ایثار گران و جانبازان هم میزارن به ما چیزی از این استخدامیا برسه والا همش مال ایناست😒

    • gholizadegan
     ۳۱ مرداد ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۳۳

     سلام روزتان بخیر یک سری شرایط خاص دارد که اونها اولویت اند متاسفانه

 448. Reyhan
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۵۳

  سلام
  من ارشد گیاهان داروی وصنعتی میخونم لیسانس منابع طبیعی میتونم آزمون شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۴

   با سلام.جهت حاصل کردن اطمینان در خصوص مورد پذیرش بودن مدرکتان دفترچه ازمون استخدامی اموزش و پرورش را چک کنید.

 449. فاطمه
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۷

  سلام
  من ترم آخر رشته آموزش ابتدایی هستم آیا میتونم در آزمون استخدامی شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۱

   سلام . باید تا پایان شهریورماه مدرک خود را اخذ کنید

   • زهرا
    ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۰

    سلام میخواستم بدونم که تا حالا آموزش و پرورش فراخوان از کارشناسی مهندسی مواد و متالورژی داشته؟ امکانش هست ک از این رشته امسال جذب داشته باشد؟

    • کارشناس ارشد
     ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۲

     با سلام.جهت حاصل کردن اطمینان به محض انتشار دفترچه ازمون استخدامی بخش فراگیر اجرایی مدارک تحصیلی قابل پذیرش برای هر شغل را بررسی کنید.

 450. Material Student
  ۱۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۰

  سلام میخواستم بدونم که تا حالا آموزش و پرورش فراخوان از کارشناسی مهندسی مواد و متالورژی داشته؟ امکانش هست ک از این رشته امسال جذب داشته باشن

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۱۶

   با سلام.جهت کسب اطمینان دفترچه ازمون استخدامی اموزش و پرورش را مطالعه کنید.

 451. مینو
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۶

  سلام ببخشید میشه راهنمایی کنین چه کتاب هایی رو بخونیم و اینکه اگرم قبول نشدیم برای سال بعد هم همون کتاب هارو باید مطالعه کنیم

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۳

   سلام وقت بخیر
   به این علت که منابع زیاد است و نیازه اطلاعات بدید در رابطه با رشته مربوطه با مشاورین ما تماس بگیرید

 452. زهرا
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۴۶

  سلام من کارشناسی مدیریت دولتی دارم میتونم در آزمون شرکت کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۳

   سلام . خیر . شما در آرمون استخدامی دستگاه های اجرایی میتوانید شرکت کنید

 453. مرضیه
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۳۹

  سلام من تیرماه فارغ التحصیل میشم .میتونم تو این ازمون شرکت کنم ؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۸:۱۹

   با سلام. اگه شما تیر 1401 فارغ التحصیل میشین بستگی داره چه مقطعی باشین و چه رشته ای و ایا اصلا رشته شما در استخدامی هست یا خیر برای اطلاع بیشتر تماس بگیرید

  • سیامک
   ۲۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۳۰

   سلام من با احتساب خدمت دوره ضرورت 36سال دارم میتونم در آزمون شرکت کنم؟

   • کارشناس ارشد
    ۳۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۳

    سلام وقت بخیر شرایط سنی با توجه به مقطع تحصیلی متفاوت هست برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 454. فاطمه
  ۱۶ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۳

  عذر میخام چرا گفتن مهلت ثبت نام تا ۱۷ بهمن هست ولی توی سایت سنجش چیزی تحت عنوان این ثبت نام استخدامی وجود نداره چرا؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۳۵

   سلام وقت بخیر فعلا دفترچه اعلام نشده است

 455. هلیا حمیدی
  ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۲:۱۴

  با عرض سلام و خسته نباشید
  من دو تا سوال دارم
  1. تاریخ دقیق ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش کی هست؟
  2. خواهرم 36 سالش و مدرک تحصیلاتیش کارشناسی هست و برای شرکت در آزمون با توجه به سنش باید کارشناسی ارشد می داشت تا بتونه شرکت کنه. حالا سوالم این هست که آیا صحت داره که شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش که از شرایط سنی خواهرم گذشته می شه سوابق کاری رو لحاظ کرد و در آزمون شرکت کرد. مثلا خواهرم که 8 سال سوابق کاری داره این 8 سال از سنش کم می شه و می تونه در آزمون شرکت کنه؟؟؟ آیا این قضیه صحت داره؟؟؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۳۸

   سلام وقت بخیر ثبت نام ازمون استخدامی شروع شده و امسال تا سن 36 امکان شرکت هست برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 456. Material Student
  ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۵۶

  سلام. میخواستم بدونم از مهندیسن موادو متالورژی تا حالا فراخوان شده. یعنی امکانش هست این رشته هم جزو رشته های مورد نظر آموزش و پرورش باشه؟ ممنونم

  • کارشناس ارشد
   ۲۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۲۴

   سلام وقت بخیر در رشته های استخدامی اموزش پرورش رشته متالوزی کمتر پذیرش میشود ولی باید زمان ثبت نام باز با توجه به دفترچه و رشته محلهای اعلامی چک کنید برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 457. مونا
  ۱۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۲

  تاریخ ثبت نام کی مشخص میشه؟ بهم گفتن شروع شده ولی من لینک ثبت نامی ندیدم
  اشتباه گفتن؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۴۳

   سلام وقت بخیر تاریخ فعلا اعلام نشده است

 458. یونس
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۸

  سلام وقت بخیر ببخشید یه سوال داشتم من ترم آخر رشته علوم تربیتی آموزش ابتدایی هستم میتونم در آزمون ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۷

   سلام وقت بخیر برای استخدام اموزش پرورش با توجه به مفطع و رشته و تایم فارق التحصیلیتون منعی ندارد برای اطلاعات بیشتر با مرکز تماس یگیرید

 459. مهران طالع پور
  ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۵۹

  با سلام
  خانم بنده ۳۰ سالشه و کارشناسی معماری داره بیرونی داره
  میتونه تو آزمون شرکت کنه؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۱۸

   سلام . یکسری شرایط باید بررسی شود مانند شزایط سنی و گرایش تحصیلی . برای کسب اطلاعات بیشتر مقاله سایت را مطالعه بفرمایید

 460. سروش
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۵۰

  سلام من کاردانی حسابداری دارم ایا میتونم در ازمون شرکت کنم رشته تربیت معلم

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۰

   در صورت نداشتن مشکل نظام وظیفه و داشتن سن مورد قبول امکان ان وجود دارد.

 461. علی
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۳:۱۰

  سلام بنده ۳۲ سال دارم میخواستم جزو آموزش و پرورش بشم یا دبیری یا آموزش ابتدایی ، مدرکم فوق لیسانس مهندسی عمران هستش ،چه آزمونی باید شرکت کنم میشه راهنماییم کنید ؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۷

   بستگی به مدرک لیسانس شما دارد.حهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.

 462. محمدی
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۵۵

  با سلام .من ترم ۸ ام و اخرین ترمم هست و رشته ام مهندسی برق هست .میتونم ثبت نام کنم و کدام دبیری رو میتونم بزنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۲۱ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۵۶

   سلام وقت بخیر دوست عزیز برای ثبت نام و شرکت در ازمون استخدامی اموزش و پرورش سال 1400 -1401 در صورتی که فارغ التحصیل شدین امکانش هست ولی برای بررسی رشته های مورد پذیرش با مدرک لیسانس مهندسی برق ختما با مشاورین مرکز تماس حاصل فرمایید موفق باشید

 463. Hadis
  ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۰:۴۲

  سلام مهلت ثبت نام تا چه تاریخی هست؟؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۳۳

   سلام وقت بخیر
   استخدام اموزش و پرورش هنوز اعلام نشده

 464. فاطمه
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۹

  سلام من کارشناسی اقتصاد دارم میتونم ثبت نام کنم

  • کارشناس ارشد
   ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۵

   سلام وقت بخیر
   بعله برای دبیری اقتصاد میشه

 465. فاطمه
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۴۸

  سلام من کارشناسی اقتصاد دارم میتونم شرکت کنم؟

 466. حنانه
  ۱۲ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۱:۳۲

  سلام من لیسانس حوزه علمیه دارم می خوام دبیری معارف شرکت کنم آیا امکانش هست؟ و مدرک مورد نیاز برا دبیری دوره متوسطه و آموزگار ابتدایی چی هست؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۳۶

   با سلام.پاسخ سوال شما با توجه به سن شما متفاوت است.جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص راه های ورود به اموزش و پرورش با مرکز مشاوره ایران تحصیل تماس بگیرید.

 467. عاطفه
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۴

  سلام وقت بخیر بنده لیسانس مهندسی محیط زیست هستم میتونم تو آزمون استخدامی آموزش پرورش ثبت نام داشته باشم

  • کارشناس ارشد
   ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۹

   سلام وقت بخیر
   باید در زمان فراخوان دید ایا از این رشته جذب دارن یا خیر

 468. R.a
  ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۹:۵۵

  سلام وقت بخیر
  من ۲۳ سالمه و لیسانس اپتیک و لیزر دارم به نظرتون میتونم شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۳

   سلام وقت بخیر بعید به نظر میرسه اما باز باید منتظر فراخوان موند

 469. مریم
  ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۲۰:۳۸

  پس چطوری توی همین سایت این رشته هم جزو رشته های مورد نیاز هست؟اشتباه درج شده؟؟

 470. نیلو
  ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۴

  سلام وقت بخیر من ۲۲ سالمه لیسانس روانشناسی دارم میتونم شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۵۶

   سلام وقت بخیر
   بعله میتوانید

 471. محمدی
  ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۷

  سلام من ارشد تاریخ پزشکی هستم،میتونم تو آزمون آموزش پرورش شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۰۰

   سلان وقت بخیر
   لطفا اطلاعات تحصیلی رو دقیق تر وارد کنید

   • عاطفه
    ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۱۰

    سلام وقت بخیر بنده لیسانس مهندسی محیط زیست هستم میتونم تو آزمون استخدامی آموزش پرورش ثبت نام داشته باشم

    • کارشناس ارشد
     ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۱۰

     سلام
     منتظر اعلام لیست رشته های مورد نیاز آزمون استخدامی بمونید

 472. ثانی
  ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۴۲

  سلام .من کارشناسی علوم مهندسی باغبانی رو دارم میتونم ثبت نام کنم .دیپلمم علوم تجربی خوندم

  • کارشناس ارشد
   ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۵۰

   سلام وقت بخیر
   باید فراخوان بیاد و بررسی بشه که از رشته شما جذب میکنن یا خیر

  • zeinab
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۴۲

   سلام، آیا با مدرک کاردانی حسابداری میتونم به عنوان دبیر مقطع ابتدایی در آزمون شرکت کنم؟

   • کارشناس ارشد
    ۱۳ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۵:۲۲

    بستگی به دفترچه ثبت نام امسال دارد.ولی به احتمال زیاد خیر.

 473. پرنیا
  ۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۳۲

  سلام.من لیسانس حسابداری دارم ولی نمیدونم چه منبع هایی واسه ازمون بخونم ممنون میشم راهنمایی کنین

  • کارشناس ارشد
   ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۹

   سلام وقت بخیر
   در زمان انتشار دفترچه فراخوان منابع اعلام میشه

   • zeinab
    ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۹:۰۴

    سلام من لیسانس حسابداری دارم آیا می تونم به عنوان آموزگار ابتدایی در آزمون شرکت کنم؟

    • کارشناس ارشد
     ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۲

     خیر

 474. عاطفه نوروزی
  ۸ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۸

  من متولد ۷۲م و دانشجوی ترم ۳کارشناسی ارشد تربیت بدنی، با کارشناسیم شرکت کنم بهتره یا کارشناسی ارشدم؟

  • کارشناس ارشد
   ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۶:۲۸

   سلام
   مقطع ارشد

   • زینب
    ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۰۸:۴۲

    وقتی مدرک آماده نیس چجور با ارشد شرکت کنیم. منم فقط دفاعم موندت که میفته خرداد

    • کارشناس ارشد
     ۱۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۰۷

     در دفترچه ثبت نام ذکر میشود که تا چه تاریخی فارغ التحصیل شوید مجاز به شرکتید.

 475. zeinab
  ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۷:۲۴

  سلام دفترچه کی در سایت سنجش بارگزاری میشه؟

  • کارشناس ارشد
   ۹ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۱

   تایم مشخصی ندارد.

 476. مریم
  ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۸

  سلام من ترم اخر مقطع کاردانی رشته مدیریت خانواده هستم خرداد تموم میشه میتونم ثبت نام کنم؟؟دفترچه کی میاد رشته منم جزوش هست؟؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۰:۳۳

   سلام وقت بخیر
   در حال حاظر این رشته تحصیلی تو موارد نیست شما منتظر دفترچه جدید باشید

 477. ناشناس
  ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۱:۴۴

  سلام وقت بخیر من ترم ۷ کارشناسی شیمی هستم و احتمالا تا تابستان سال آینده فارغ التحصیل بشم آیا میتوتم با مدرک دیپلمم ک ریاضی هست شرکت کنم در آزمون؟

  • کارشناس ارشد
   ۵ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۳:۰۰

   سلام وقت بخیر
   بعله با دیپلم هم میشه اما پذیرش با این مدرک تحصیلی احتمالش کم است

 478. Reza11
  ۴ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۴:۱۷

  سلام وقت بخیر
  بنده سرباز معلم هستم و تیرماه خدمتم تموم میشه آیا میتونم در آزمون استخدامی شرکت کنم؟

  • کارشناس ارشد
   ۷ بهمن ۱۴۰۰ ساعت ۱۲:۱۷

   خیروبرای شرکت در ازمون کارت پایان خدمت نیاز است