تماس از تلفن ثابت

909 9072952

از تهران

909 9072952

از کل کشور
منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش 1400-1401

  • دسته بندی
  • دیدگاه ها ۰
منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش
سوالی دارید ؟ با ما تماس بگیرید تماس با برترین مشاوران از طریق تلفن ثابت در سراسر کشور از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل
استان تهران: 909 9072952
سراسر کشور : 909 9072952

قبولی در آزمون استخدامی سال نیازمند مطالعه دقیق منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش  است. به همین دلیل در این مقاله از سایت ایران تحصیل قصد داریم تا به معرفی منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش و منابع تخصصی آزمون استخدامی آموزش پرورش برای رشته های رشته معماری، منابع آزمون استخدامی رشته آموزگار ابتدایی، منابع آزمون استخدامی رشته شیمی بپردازیم.

 

بهترین منابع آزمون استخدامی رشته آموزگاری چیست؟

آیا در دفترچه راهنمای ثبت نام نام مولف کتاب منابع ذکر شده است؟

بهترین منابع آزمون استخدامی رشته معماری چیست؟

منابع تخصصی رشته معماری شامل چه رشته هایی می باشد؟

 

 

جهت اطلاع دقیق از منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش و دریافت منابع تخصصی آزمون استخدامی آموزش پرورش با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید.

9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل

 

 

منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

 

منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش را می توان به دو دسته برای تمامی رشته ها تقسیم نمود که این منابع شامل رشته های عمومی و رشته های تخصصی می باشد. دروس عمومی همانند دروس کنکور برای تمامی رشته ها یکسان است. اما تعداد آنان بیشتر از سایر رشته های مورد نیاز استخدام آموزش و پرورش می باشد. به همین دلیل اگر به قبولی در این آزمون فکر می کنید، حتما باید بر هر دو نوع تسلط کافی یابید.

منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش دروس عمومی و حتی منابع تخصصی آزمون استخدامی آموزش پرورش خیلی مشخص و دقیق نمی باشند. زیرا هدف از این آزمون ، محک دانش علاقه مندان به شغل معلمی است. اما در رابطه با دروس عمومی می توان برای درس دینی ، منابعی همچون دین و زندگی سه سال دبیرستان و اندیشه یک تالیف سبحانی را پیشنهاد نمود. همچنین ادبیات دبیرستان نیز برای درس ادبیات کافی خواهد بود.

برای منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش در دروس عمومی همچون هوش نیز ، نمی توان منبعی معرفی نمود. اما می توانید از تست های زیادی که در این رابطه وجود دارد، استفاده نمایید تا با نوع سوالات کاملا آشنا شوید. همچنین برای درس زبان نیز، با توجه به اهمیت فراوان آن ، می توانید از همان کتب دبیرستان که شامل کلمات و گرامر می باشد، استفاده نمایید و همچنین تست های مربوطه را بزنید.

 

 

 

 

منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش در برخی از دروس نسبت به سال های گذشته تغییر یافته است.

 

 

 

 

منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش رشته آموزگار ابتدایی

 

منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش رشته آموزگار ابتدایی

منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش رشته آموزگار ابتدایی

 

در دو سال اخیر در رابطه با منابع آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی سوالات فراوانی ایجاد شد. چرا که آنچه در دفترچه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش نوشته شده است، تنها مربوط به عنوان دروس می یاشد و در رابطه با تعداد و مولف و نام کتاب آن سخنی به میان نیامده است و همین مسئله موجب شده است که در سال های اخیر نسبت به مطالعه این منابع دچار مشکل شوند.

برای درس روانشناسی تربیتی یا همان روانشناسی پرورشی ، کتاب روانشناسی تربیتی سیف کتاب بسیار جامع و کاملی می باشد که می توانید با استفاده از آن به تمامی سوالات پاسخ دهید. همچنین توجه داشته باشید که مطالعه دقیق این دروس در صورت توجه کامل به جزئیات می تواند کافی باشد و نیازی به مطالعه منبع دیگری برای این درس نخواهید داشت.

منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش آموزگاری برای درس روانشناسی رشد شامل چندین کتاب می باشد. از جمله این کتاب ها می توان به روانشناسی رشد لورا برگ که در دو جلد 1 و 2 می باشد را می توان معرفی کرد. همچنین کتاب روانشناسی رشد مدرسان شریف نیز، از جمله کتبی است که بسیار می تواند کتاب جامعی باشد. کتاب های دیگری نیز همچون کتاب رشد جلد یک سی کرین می تواند منبع معتبری باشد.

 

برای ارتباط با مرکز مشاوره تحصیلی تخصصی کلیک کنید.

منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش رشته معماری

 

منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش رشته معماری و مواد درسی این آزمون را در ادامه برای داوطلبان و متقاضیان عزیز این رشته ارائه خواهیم نمود. اما نکته مهمی که داوطلبان باید بدان توجه داشته باشند این است که کتاب های درسی که در ادامه ارائه خواهد گردید ، صرفا نام کتاب ها خواهد بود و در رابطه با مولف و نویسنده آنها هیچ اطلاعاتی ارائه نشده است.

منابع رشته معماری برای آزمون استخدامی شامل :  1- مباني نظری معماری، 2 – بیان معماری و معماری منظر، 3 – قوانین شهرسازی و معماری و
مصوبات شورایعالي شهرسازی و معماری، 4 – تحلیل و طراحي فضاهای معماری و شهری، 5 – مباني زیست محیطي در شهرسازی و معماری می باشد. با استفاده از  نمونه سوالات آزمون استخدامی آموزش و پرورش  مرتبط نیز می توانید از کلیه سوالات اطلاع دقیق یابید.

یکی از سوالاتی که داوطلبان این رشته از مشاورین و متخصصین ایران تحصیل دارند ، علاوه بر منابع تخصصی آزمون استخدامی آموزش پرورش ، در رابطه با نوع مدرک و همچنین شرایط استخدام آموزش و پرورش می باشد که در این زمینه باید این موضوع را به اطلاع برسانیم خوشبختانه هیچ گونه تفاوتی در رابطه با نوع مدارک برای شرکت کنندگان آمزون استخدامی قرار داده نشده است.

 

 

برای برقراری ارتباط با مشاوره تحصیلی تلفنی ارشد کلیک کنید.

منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش شیمی

 

منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای دبیری شیمی نیز همانند منابع سایر رشته های دیگر ، تنها شامل مواد درسی خواهد بود به همین دلیل می توانید با برقراری ارتباط با متخصصین ایران تحصیل ،در رابطه با مولف و همچنین بهترین کتاب هایی که برای مطالعه و قبولی در آزمون استخدامی می تواند به شما کمک نماید در ارتباط باشید. در ادامه به عنوان دروس مرتبط در این رشته ارائه خواهیم نمود.

دروس و موارد امتحانی منابع تخصصی آزمون استخدامی آموزش پرورش برای درس شیمی شامل : 1. شیمي فیزیک 1 و 2 ، 2. شیمي معدني 1 و 2 ، 3. شیمي آلي 1 ، 2 و 3 و طیف سنجي، 4. شیمي تجزیه 1 ، 2 و دستگاهي می باشد. ممکن است در رابطه با هر درس شما نیازمند مطالعه چندین سوال باشید که برای قبولی نیازمند مطالعه تمامی آن منابع خواهید بود.

 

 

برای ثبت نام کنکور ارشد  کلیک کنید.

منابع تخصصی آزمون استخدامی آموزش پرورش

 

منابع تخصصی آزمون استخدامی آموزش پرورش

منابع تخصصی آزمون استخدامی آموزش پرورش

 

منابع تخصصی آزمون استخدامی آموزش پرورش در هر رشته متفاوت خواهد بود. بنابراین امکان ارائه تمامی این منابع قطعا وجود نخواهد داشت. زیرا رشته های مختلف منابع خاصی را خواهند داشت . مطالعه منابع به تنهایی هرگز برای موفقیت کافی نخواهد بود یه همین دلیل برای قبولی لازم است به صورت دقیق تمامی نمونه سوالات آمون های استخدامی را نیز مطالع نمایید.

همانطور که می دانید امکان تغییر رشته یا شرکت در رشته های مشابه در صورتی که سازمان سنجش و اداره آموزش و پرورش این اجازه را صادر نماید خواهید داشت. اما برای قبولی در این آزمون ها لازم ایت منابع تخصصی آزمون استخدامی آموزش پرورش همان رشته را مطالعه نمایید زیرا این منابع با یکدیگر متفاوت خواهند بود.

برای کسب اطلاعات بیسشتر در رابطه با منابع تخصصی آزمون استخدامی آموزش پرورش در تمامی رشته ها و همچنین دریافت کلیه منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش می توانید با مشاورین و متخصصین ایران تحصیل تماس حاصل نمایید. متخصصین ما همه روزه ، حتی در ایام تعطیل ، آماده ارائه خدات به شما عزیزان می باشند. کافی است با شماره های مندرج در وب سایت تماس حاصل نمایید.

 

بهترین منبع برای درس فنون تدریس آزمون استخدامی چیست؟

همانطور که در این مقاله اشاره شد، در سال های اخیر در رابطه با منابع تغییراتی به وجود آمده است که این تغییرات گاهی پیش بینی نشده ممکن است برای برخی از سال ها به وقوع بپیوندد. به عنوان مثال در سال های گذشته بهترین منبع برای فنون تدریس کتاب شریعمتداری بود بر روی جلد آن عکس یک پسر بچه ای می باشد و پس زمینه آن سفید رنگ می باشد. اما در سال گذشته شاهد برخی از سوالاتی در این آزمون بودیم که نشان می داد رویکرد طراحان بر افزودن منبع دیگری غیر از منبع ذکر شده می باشد.

 

آیا جزواتی وجود دارند که بتوانیم به جای کتاب از آن ها استفاده کنیم و در آزمون استخدامی پذیرفته شویم؟

مطالعه جزوات در کنار کتب اصلی می تواند دانش شما را افزایش دهد و آمادگی بیشتری را برای قبولی شما رقم بزند. اما قطعا مطالعه این جزوات به تنهایی کافی نخواهد بود. همچنین این موضوع به دو عامل دیگر نیز بستگی زیادی خواهد داشت. از جمله این موارد می تواند اطلاعاتی که شما از پیش دارید و دیگری نیز جزوه در دسترس شما باشد.بدین معنا که چقدر این جزوه می تواند کامل باشد و تا چه میزان مطالب مهم کتاب در این جزوه گنجانیده شده است بستگی خواهد داشت.

 

برای قبولی و ثبت نام استخدام آموزش و پرورش  چه منبعی را باید بخونیم؟

آیا رشته های فنی هم شامل آمون استخدامی آموزش و پرورش می شوند؟

بهترین منبع برای مطالعه هوش چیه؟

چطور می تونم اطلاعات عمومیم رو تقویت کنم؟ آیا منبعی برای افزایش دانش در این زمینه وجود داره؟

چطور می تونم تمام منابعی که برای آزمون استخدامی لازمه رو به صورت پکیج داشته باشم؟

 

 

برای دریافت پاسخ سوالات مطرح شده و همچنین کسب اطلاعات بیشتر در این رابطه با 9099072952 تماس از سراسر کشور و 9099072952 (تماس از استان تهران) پاسخگویی از 8 صبح الی 12 شب حتی ایام تعطیل تماس حاصل نمایید.

 

 

مطالب مرتبط : 

زمان برگزاری کنکور ارشد

منابع آزمون استخدامی آموزش و پرورش

منابع تخصصی آزمون استخدامی آموزش پرورش

منابع آزمون استخدامی رشته معماری

منابع آزمون استخدامی رشته آموزگار ابتدایی

منابع آزمون استخدامی رشته شیمی

آیا برای آزمون هوش آموزش پرورش منابعی وجود دارد؟

خیر، اما تست های متفاوتی هستند که به شرح آن میپردازیم.

آیا آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای تمامی رشته ها است؟

بله و منابع رشته ها داخل مقاله موجود است.

آیا با مطالعه جزوه در آزمون استخدام آموزش و پرورش قبول خواهیم شد؟

امکانش هست ولی کافی نیست.

 

مطالب مرتبط

نظرات

ایران تحصیل
تماس با مشاور